PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : محدود شدن به ویندوز 32 بیت به علت موجود نبودن درایور پرینتر

eshraghi2010
08-06-2011, 20:10
سلام خدمت همه دوستان ! اول باید پوزش من رو واسه مشکل چند جانبه ام قبول کنید که واقعاً نمیدونستم این تاپیک رو توی کدوم بخش ایجاد کنم! اما برم سر موضوع اصلی ! خدمت دوستان عرض کنم که مرداد 89 سیستم رو کلاً ارتقاء دادم ولی پرینتر بسیار وفادارم ! که متاسفانه یه خورده قدیمیه باعث محدود شدن من به ویندوز سون 32 بیتی شده این پرینتر Canon -LBP-1120 هستش که متاسفانه درایور ویندوز 64 بیتی اون واسه سون و حتی ویستا توی سایت تولید کننده اون هم نیست و واقعاً من رو رمونده کرده که نمی تونم از تمام قدرت CPU قدرتمند Corei7 860 و تمام حافظه 4 گیگ رم استفاده کنم! لطفاً راهنمایی کنید!

maziarb
08-06-2011, 20:26
اگر که واقعاً روی 64 بیت کار نمیکنه، ویندوز 7-bit64 نصب کنید،در کنارش xp 32bit نصب کنید

Amir Varasteh
08-06-2011, 23:22
سلام خدمت همه دوستان ! اول باید پوزش من رو واسه مشکل چند جانبه ام قبول کنید که واقعاً نمیدونستم این تاپیک رو توی کدوم بخش ایجاد کنم! اما برم سر موضوع اصلی ! خدمت دوستان عرض کنم که مرداد 89 سیستم رو کلاً ارتقاء دادم ولی پرینتر بسیار وفادارم ! که متاسفانه یه خورده قدیمیه باعث محدود شدن من به ویندوز سون 32 بیتی شده این پرینتر Canon -LBP-1120 هستش که متاسفانه درایور ویندوز 64 بیتی اون واسه سون و حتی ویستا توی سایت تولید کننده اون هم نیست و واقعاً من رو رمونده کرده که نمی تونم از تمام قدرت CPU قدرتمند Corei7 860 و تمام حافظه 4 گیگ رم استفاده کنم! لطفاً راهنمایی کنید!
سلام دوست عزیز.

استفاده از ویندوز 32 بیتی موردی نداره و میتونی استفاده کنی.

اون 4 گیگ رم رو هم کامل استفاده میکنه.طبق لینک زیر ، ویندوز 7 32 بیتی تا 4 گیگ رم رو ساپورت میکنه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پس با خیال راحت از ویندوز 7 32 بیتی استفاده کن و از پرینتر پیرمردت استفاده کن :10:

eshraghi2010
09-06-2011, 07:47
ممنون از پاسخ هایی که دادید! ولی ویندوز من 3.25GB از رم رو شناسایی کرده و CPU تقریباً در بسیاری از موارد بیکاره و واسه خودش چرت میزنه !

Amir Varasteh
09-06-2011, 10:21
ممنون از پاسخ هایی که دادید! ولی ویندوز من 3.25GB از رم رو شناسایی کرده و CPU تقریباً در بسیاری از موارد بیکاره و واسه خودش چرت میزنه !
اشکالی نداره. بقیه ی رمت برای کارای دیگه مصرف شده از جمله برای خود سیستم عامل.

اون CPU هم خیلی قویه ، واسه همین الکی الکی 100% نمیشه. همیشه ماکزیموم روی 20% ه. لپتاپ من هم i7 هست همش بیکاره ;)

alonak
19-06-2012, 09:42
سلام به همه دوستان
من هم پرینتر Canon LBP 1120 دارم ولی نمی تونم اونو روی ویندوز سون 32 بیتی نصبش کنم، البته درایور پرینتر رو خود ویندوز شناسایی می کنه ولی قادر به استفاده از اون نیستم.
لطفاً نحوه نصب کامل درایور پرینتر رو برایم بنویسید.
با تشکر

jafarian
19-06-2012, 22:05
سلام به همه دوستان
من هم پرینتر Canon LBP 1120 دارم ولی نمی تونم اونو روی ویندوز سون 32 بیتی نصبش کنم، البته درایور پرینتر رو خود ویندوز شناسایی می کنه ولی قادر به استفاده از اون نیستم.
لطفاً نحوه نصب کامل درایور پرینتر رو برایم بنویسید.
با تشکر

برای سئوال خودتون یک تاپیک جدا میزدین سایت مایکروسافت برای نصب درایورپرینتر به اینصورت گفته عمل کنید که ابتدا درایور پرینتر که نصب کردین از داخل دیوایس منیجر کلا پاک کنید بعدشم روی فایل install برنامه از نوع کلیک راست گزینه properties انتخاب کنید بعد به سربرگ Compatibility برین اونجا تیک گزینه Run this program in Compatibility mode for برنید بعدشم از لیست کشویی گزینه ویندوز ویستا رو انتخبا تایید کنید اقدام به نصب درایور کنید:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alonak
20-06-2012, 17:49
سلام
jafarian ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز ممنونم که پاسخم رو دادی، مشکلم حل شد.