PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فونت اعداد فارسی

MohammadT15
08-06-2011, 14:45
سلام خسته نباشید

من فوتن فارسی دارم اما هر کاری میکنم اعدادم فارسی نمیشن همونجوری خارجی مینویسه
باید چیز خاصی بریزم؟

M1450M
08-06-2011, 21:59
سلام
منظورت نام فایل ها و پوشه هاست یا جای دیگه ؟؟

ask_bl
08-06-2011, 22:35
»» نرم افزارهای آفیس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

MohammadT15
09-06-2011, 12:59
سلام
منظورت نام فایل ها و پوشه هاست یا جای دیگه ؟؟

نه کلا توی هر قسمتی بخوام تایپ کنم اعداد رو فارسی تایپ نمیکنه

---------- Post added at 01:59 PM ---------- Previous post was at 01:57 PM ----------

»» نرم افزارهای آفیس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

داداش به غیر از این نرم افزار راه دیگه ای نیست؟
بعد اینو نصب کنم فقط توی آفیس فارسی اعدادو تایپ میکنه؟
آخه میدونی چیه تا یه 10 روز دیگه کارنامه میدن پارسال اومدن ویرایش کنم هی اعداد فارسی نمیزد
امسال دوباره یادم افتاد دیگه 3 نشه :31:

amir.zomorodian
09-06-2011, 19:41
سلام محمد
اگر ویندوزت XP باشه می تونی تو تنظیمات زبان تو کنترل پانل درستش کنی که اعداد رو فارسی بزنه حالا هر جا
اگه می خوای فقط تو آفیس فارسی بزنی و باقی جاها لاتین نمایش داده بشه می تونی از خود تنظیمات ورد این مسئله را حل کنید .
منتظر پاسخ هستم

ask_bl
09-06-2011, 22:01
داداش به غیر از این نرم افزار راه دیگه ای نیست؟
بعد اینو نصب کنم فقط توی آفیس فارسی اعدادو تایپ میکنه؟
آخه میدونی چیه تا یه 10 روز دیگه کارنامه میدن پارسال اومدن ویرایش کنم هی اعداد فارسی نمیزد
امسال دوباره یادم افتاد دیگه 3 نشه :31:
منظورم از اون لینک این بود که میتونین سوالتون رو اونجا مطرح کنین!
ولی در کل
شما به کنترل پنل برین Region and Language توی تب اول Format رو بکنین Persian بعد تو همون تب گزینه Additional settings رو بزنین و از تب Numbers روبه روی Use native digits گزینه National رو انتخاب کنین.

MohammadT15
10-06-2011, 13:14
سلام محمد
اگر ویندوزت XP باشه می تونی تو تنظیمات زبان تو کنترل پانل درستش کنی که اعداد رو فارسی بزنه حالا هر جا
اگه می خوای فقط تو آفیس فارسی بزنی و باقی جاها لاتین نمایش داده بشه می تونی از خود تنظیمات ورد این مسئله را حل کنید .
منتظر پاسخ هستم
درست شد :46:

---------- Post added at 02:14 PM ---------- Previous post was at 02:14 PM ----------

منظورم از اون لینک این بود که میتونین سوالتون رو اونجا مطرح کنین!
ولی در کل
شما به کنترل پنل برین Region and Language توی تب اول Format رو بکنین Persian بعد تو همون تب گزینه Additional settings رو بزنین و از تب Numbers روبه روی Use native digits گزینه National رو انتخاب کنین.

آها این کار بهترین کار بود ممنون حل شد:40: