PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Speakers & Headphones

teshneh
08-06-2011, 11:12
سلام
من لپتاپ دارم و ویندوزم سون هست،مشکلم اینکه موقع ضیط صدا ،صدا رو از میکروفون لپتاپ هم میگیره ،علاوه بر اینکه صدای منو از هدفون میگیره.
این باعث میشه که صدا هوای زیادی داشته باشه.حالا من چطور تنظیم کنم که فقط صدا از هدفون بگیرد؟
در نوار taskbar روی بلندگو راست کلیک کردم و recording device را انتخاب کردم و از پنجره ای که باز شد گزینه ها رو تغییر دادم ولی تاثیری نداشت ،عکسشو میذارم ،ممنون میشم راهنمایی کنید،خیلی مهم و ضروری است.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

_ermia
08-06-2011, 19:21
سلام
صداتونو از هدفون هم میگیره یعنی از میکروفونی که همراه هدفون هم هست میگیره دیگه؟!
میخواید از میکروفون دستی خودتون فقط صدا ضبط بشه؟
چه گزینه هایی رو تغییر دادید که جواب نداد؟
شما توی همون قسمتی که رفتید، روی دومین گزینه که مربوط به میکروفون خود لپ تاپ هست، راست کلیک کنیدو Disable رو بزنید و پنجره ها رو ok کنید همه رو بیاید بیرون:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دیگه وقتی غیر فعال باشه، غیر ممکنه که چیزی رو ضبط کنه
اگر هم دیدید میکروفون لپ تاپ بعد از disable کردن هم ضبط می کنه، یه بار ریست کنید

teshneh
08-06-2011, 19:41
سلام
صداتونو از هدفون هم میگیره یعنی از میکروفونی که همراه هدفون هم هست میگیره دیگه؟!
میخواید از میکروفون دستی خودتون فقط صدا ضبط بشه؟
چه گزینه هایی رو تغییر دادید که جواب نداد؟
شما توی همون قسمتی که رفتید، روی دومین گزینه که مربوط به میکروفون خود لپ تاپ هست، راست کلیک کنیدو Disable رو بزنید و پنجره ها رو ok کنید همه رو بیاید بیرون:
دیگه وقتی غیر فعال باشه، غیر ممکنه که چیزی رو ضبط کنه
اگر هم دیدید میکروفون لپ تاپ بعد از disable کردن هم ضبط می کنه، یه بار ریست کنید

صدا رو هم از میکرفون لپتاپ میگیره و هم از هدفون.من میخوام فقط از هدفون بگیره.
کاری که شما گفتید انجام دادم ولی بعد اون تکه نه صدا رو از میکرفون لپتاپ میگیره و نه از هدفون.راه حل چیه؟؟؟
ممنون از اینکه وقت گذاشتید و جواب دادید.

_ermia
08-06-2011, 19:53
میشه یه عکس از بعد disable کردن میکروفون لپ تاپ بذارید، از همون صفحه که disable کردید

teshneh
08-06-2011, 20:48
میشه یه عکس از بعد disable کردن میکروفون لپ تاپ بذارید، از همون صفحه که disable کردید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون از اینکه پیگیری میکنید.

Amir Varasteh
08-06-2011, 23:16
سلام.

راهش همینه که ermia_ گفت. شما باید بری و لیست میکروفون هات و میکروفون اصلی رو Disable کنی.

_ermia
08-06-2011, 23:24
فیش ورودی میکروفون رو درست میزنید دیگه؟ فقط بابت اطمینان میپرسم البته، نه اینکه ندونید
تو همین صفحه که عکسشو گذاشتید، با میکروفونی که وصل کردید، صحبت کنید یا یه فوت کنید ببینید سمت چپ تشخیص میده صدایی، بالا پایین میره یا نه، شاید میکروفونتون خیلی قوی نیست
متاسفانه چیزی به ذهنم نمیرسه، آخه اصلا اشکالی دیده نمیشه این وسط
مدل لپ تاپتون چیه

teshneh
09-06-2011, 07:44
فیش ورودی میکروفون رو درست میزنید دیگه؟ فقط بابت اطمینان میپرسم البته، نه اینکه ندونید
تو همین صفحه که عکسشو گذاشتید، با میکروفونی که وصل کردید، صحبت کنید یا یه فوت کنید ببینید سمت چپ تشخیص میده صدایی، بالا پایین میره یا نه، شاید میکروفونتون خیلی قوی نیست
متاسفانه چیزی به ذهنم نمیرسه، آخه اصلا اشکالی دیده نمیشه این وسط
مدل لپ تاپتون چیه

اره،فیشها درسته.
با وصل کردن میکرفون توی همین صفحه که عکسشو گذاشتم هیچی تغییری ایجاد نمیشود.(همون فوت کردن)
مدل لپتاپ HP هست.
ممنون از اینکه وقت گذاشتید و راهنماییی کردید،واقعا متشکرم.