PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : افتادن گوشی تو آب دریا

soshiantrand
08-06-2011, 09:07
سلام
من چندوقت پیش گوشیم افتاد تو آب دریا و اول سیم کارتم رو نمیشناخت بعدش اصلا روشن نشد
یکی بهم گفت که دیگه تعمیرش نمیکنن که خیلی بدبینانه هم گفت
خاستم بپرسم واقعا تعمیر نمیشه یا تعمیر شدنیه؟درضمن اگه آدرس تعمیرکار خوبی رو بلدید تو تهران حتما بهم بدید دیگه نمیشه به پاساژ علاالدین اعتماد کرد
ممنون:10:

Erfan.B
08-06-2011, 09:25
سلام
من چندوقت پیش گوشیم افتاد تو آب دریا و اول سیم کارتم رو نمیشناخت بعدش اصلا روشن نشد
یکی بهم گفت که دیگه تعمیرش نمیکنن که خیلی بدبینانه هم گفت
خاستم بپرسم واقعا تعمیر نمیشه یا تعمیر شدنیه؟درضمن اگه آدرس تعمیرکار خوبی رو بلدید تو تهران حتما بهم بدید دیگه نمیشه به پاساژ علاالدین اعتماد کرد
ممنون:10:

دوست عزیز همون موقع که افتاد تو آب باید سریع باتریش رو در میاوردی 24 ساعت تا 48 ساعت می ذاشتی تو 1 کیلو برنج که نمش بکشه و بعدش می ذاشتی تو آفتاب که خوب خشک بشه قطعاً می توسنی باهاش کار کنی الان!
مدل گوشیت چیه؟
قابل تعمیر که هست ولی ممکنه هزینه اش به صرفه نباشه و بری حداقل دست دومش رو بخری به نفعت باشه.

soshiantrand
08-06-2011, 10:09
گوشیم c902 هست به نظر شما چیکار کنم
بیخیالش شم؟

muhakh
08-06-2011, 10:34
بابا ایول من یکبار رفتم جنوب رطوبت اونجا تمام گوشیم رو ریخت به هم الان هم قاطیه میکروفونشم کار نمیکنه اونوقت تو صاف انداختیش تو اب.

soshiantrand
08-06-2011, 13:23
اونقدرا هم آسون نبود
با بچه های دانشگاه رفته بودیم دریا جو گرفت گفتم برم از وسط آب عکس بگیرم که یکهو موج اومد و فقط یکم صفحش خیس شده بود
دوستان اگه نخوام تعمیرش کنم میتونم همینطوری بفروشمش ؟اصلا ارزش داره؟

hadi-emperor
10-06-2011, 11:25
نترس. به نظر من تعمیر میشه. من یه k800 داشتم که دقیقا مثل c902 ی تو افتاد تو آب دریا. ولی وقتی دادمش تعمیرگاه، شد عین روز اول.