PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا تلفن بی سیم همیشه باید روی بیس باشد؟

sandy2010
08-06-2011, 08:39
با سلام من تلفن بی سیم پاناسونیک دارم آیا برای اینکه عمر باتری حفظ بشه بهتره همیشه گوشی روی بیس باشه یا فقط موقعی که شارژ لازمه؟

najafi70
06-08-2011, 14:15
سلام

من هم جدیدا یه مدل 2360 خریدم و یکی از دوستان توصیه کرد وقتی که دستگاه نیاز به شارژ ندارد آن را روی بیس نگذارم دقیقا مثل موبایل فقط وقتی شارژ لازم داره باید آن رو شارژ کرد . تا نظر بقیه دوستا چی باشه .

mr_rayan
06-08-2011, 23:24
فرقی نداره.چه روی پایه بودن و چه روی پایه نبودن اصلا به عمر باطری شما صدمه ای وارد نمی کنه.

peaceful1
10-08-2011, 20:11
به شرط این که مطمئن باشی مدارش overcharge نمیکنه که اگه اصل باشه و از برند معتبر محتمل یه مدار ساده که جلوی این موضوع رو میگیره رو باید داشته باشه.

tamana77
20-08-2011, 21:40
به شرط این که مطمئن باشی مدارش overcharge نمیکنه که اگه اصل باشه و از برند معتبر محتمل یه مدار ساده که جلوی این موضوع رو میگیره رو باید داشته باشه.

سلام دوست من
امکانش هست لطفی بکنی و دفترچه و یا کاتالوک گوشیتون رو اسکن کنید و برام ارسال کنین
چون نیاز مبرم به کاتالوگش دارم تا تنظیماتش رو فیکس کنم
با تشکر

peaceful1
24-08-2011, 15:20
سلام دوست من
امکانش هست لطفی بکنی و دفترچه و یا کاتالوک گوشیتون رو اسکن کنید و برام ارسال کنین
با تشکر

من اصلا منظور شما رو نمیفهمم.

poonel
16-09-2011, 17:29
سلام دوست من
با تشکر

شما اسم مدل گوشی رو با کلمه های User Guide Manual یا Instruction Operation تو گوگل سرچ کن.
دفترچه بیشتر وسیله های الکترونیکی رو به همین روش میشه تو اینترنت پیدا کرد.

appadanax
21-09-2011, 01:02
به نظرم رو بیس نباشه بهتره

rex-sa
17-02-2012, 13:30
rooye base boodan ya naboodan bastegi be battery dare,faghat batryhaye ion va polymery boodan ke error hafeze nadashtan
amma hoodoode 1-2sale ke batry ghalami be bazar oomade ke error hafeze nemidan.قبلا اگه باطری که نصفه شارز بود رو شارز میکردی باطری ازهمونجا(نصفه)شارز میشه وعمرباطری نصف میشه.اما باطریها
جدید (مدلهایی از green cycle energy SONY-energizer va 1model az varta ke man didam)

jo_jumper
18-02-2012, 14:35
بهتره برای اولین بار دستگاه رو کامل شارژ کنی، لازم نیست هر سری که از گوشی استفاده میکنی اون رو روی پایه قرار بدیش چون تو اون زمان دوباره گوشی شما شارژ میشه و تکرار این کار در طولانی مدت از عمر باطری کم میکنه.