PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : علت کاهش کیفیت عکس و فیلم در WIN 7

amir255
08-06-2011, 07:58
دوستان عزیز در ویندوز 7 وقتی زوم از اندازه واقعی تصویر بیشتر باشه خیلی سریع تصویر به شکل فجیعی شطرنجی میشه در حالی که ویندوز XP به هیچ وجه اینطوری نبود !!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و نکته دیگه اینکه با برنامه KMPLAYER فیلم 1080 هم که اجرا کنم در ویندوز سون باز بنظر پیکسل ها خیلی بزرگند یعنی تصویر شطرنجی ریز هست در مورد فیلمهای کیفیت پایین تر مساله حاد تر هم هست که در ویندوز XP همچین چیزی نبود !!!
حالا این قضایا راه حلی داره یا نه؟

ebicross
08-06-2011, 08:26
اگر رزولیشن مانیتور درسته برای ویدئوهاتون یک مجموعه کدک مثل K-Lite نصب کنید و کدکهای مختلف مثل HAALI رو تست کنید تا بهترین نتیجه رو بده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای عکس هم من متوجه همچین چیزی که میگین نشدم ولی اگر مایلید از نرم افزار معروف مشاهده ی عکسها استفاده کنید:

در کل برای این دو موضوع خود ویندوز روش موثری نداره یا شاید من نمیدونم.

Dew Drop
08-06-2011, 08:30
سلام
برای KM این رو هم امتحان کنید.رو صفحه km player کلیک راست کنید و از قسمتvideo advance/video render گزینه (Enhanced Video Renderer (C/A رو انتخاب کنید.اگه درست نشد با یه رندر دیگه تست کنید.

amir255
08-06-2011, 09:15
اگر رزولیشن مانیتور درسته برای ویدئوهاتون یک مجموعه کدک مثل K-Lite نصب کنید و کدکهای مختلف مثل HAALI رو تست کنید تا بهترین نتیجه رو بده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرای عکس هم من متوجه همچین چیزی که میگین نشدم ولی اگر مایلید از نرم افزار معروف مشاهده ی عکسها استفاده کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر کل برای این دو موضوع خود ویندوز روش موثری نداره یا شاید من نمیدونم.

سلام
برای KM این رو هم امتحان کنید.رو صفحه km player کلیک راست کنید و از قسمتvideo advance/video render گزینه (Enhanced Video Renderer (C/A رو انتخاب کنید.اگه درست نشد با یه رندر دیگه تست کنید.

ممنونم با این راهنمایی ها مشکل KM کاملا رفع شد
ولی عکس نه متاسفانه

jafarian
08-06-2011, 13:08
واسه نمایش عکسم خواستین ازاین برنامه Roboreader هم میتونید استفاده کنید:20:

لینک دانلود Roboreader

golmohammadi
11-06-2011, 11:57
سلام
رزولیشن سیستم شما الان رو چنده ؟
به نظر میرسه کارت گرافیک درست نصب نشده
چون در هر دو حالت سون سرتر از xp هست

1navid
11-06-2011, 12:33
من این مشکل رو با سون ندارم شاید مشکل از تنظیمات گرافیکتونه

Amirrezaajalli
11-06-2011, 12:42
برای نمایش عکس ها یا اشکال از رزولیشن صفحه تونه که با مانیتور سازگار نیست!
یا مشکل از درایور کارت گرافیکتونه!

amir.zomorodian
11-06-2011, 12:46
با سلام
دوست عزیز حتماً مشکل یا از کارت گرافیک یا درست نصب نشدن درایور آن و یا درست نصب نشدن ویندوز می تواند باشد .
چون همانطور که دوستان اشاره کردن ویندوز 7 سرتر از باقی ویندوزهاست .