PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خریده گوشی تا قیمته 600

gachsaran.karmandi
06-06-2011, 21:24
دوستان میخوام یه چیزی در حد galaxy s II باشه.

مشخصاته چیزی که میخوام:
سیستم عامله اندروید
دوربینه 5 به بالاتر و دارای فلش
رزوولیشنه بالایه صفحه

میخوام گوشی باشه که تا 2-3 سال ازش استفاده کنم
پخشه موزیکه عالی:این مهمترین چیزه برام[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دارایه شبکه های اجتماعیه خوب
مرورگره اینترنته خوب
wifi
و خیلی چیزهایی که خودتون میدونید مهمه
دوستان اگه میشه لطف کنید اگه نیومدم به ایدیم یا ایمیلم بگید.واقعا برام مهمه.:40::40:
pinto_rico_italy@yahoo.com

hasanmotori
06-06-2011, 21:51
بهترین انتخاب گلکسی اس هست فقط فلش دوربین نداره
اگه حتماً فلش بخای دیزایر اچدی هست و آرک ولی خب آرک بیشتر از 600 تومنه و ارزش خرید نداره

.:PAR3A:.
06-06-2011, 22:06
جالیکسی (عربا گلکسی رو می گن جالیکسی :دی) اس خیلی انتخاب خوبیه... از هر لحاظ کامله...

Scud_MD2
06-06-2011, 22:31
گلکسی اس بگیر

amirfzr
06-06-2011, 23:11
دوستان این گلکسی قیمتش جد یدا بالا رفته؟ اگه آره چه  قدر و چه قدر ممکنه باز پ ایین بیاد

fire159
07-06-2011, 08:00
یکم صبر کن آتریکس بخر

gachsaran.karmandi
07-06-2011, 21:14
فلش واقعا برام مهمه.
در مورده دیزایره Hd :کیفیت پایین بازآفرینی صوتی.
این یعنی چی؟؟چون صدایه گوشی واقعا برام مهمه.

---------- Post added at 09:14 PM ---------- Previous post was at 09:13 PM ----------

یکم صبر کن آتریکس بخر

ارتیکس چیه؟؟

---------- Post added at 09:14 PM ---------- Previous post was at 09:14 PM ----------

از تمامه کسایی که کمک کردن ممنوم

bttt0
08-06-2011, 07:29
دوستان این گلکسی قیمتش جدیدا بالا رفته؟ اگه آره چه قدر و چه قدر ممکنه باز پایین بیاد

آره یکم گرون شده
ولی دیگه پایین نمیاد :31:

P I R A N H A
08-06-2011, 08:48
فلش واقعا برام مهمه.
در مورده دیزایره Hd :کیفیت پایین بازآفرینی صوتی.
این یعنی چی؟؟چون صدایه گوشی واقعا برام مهمه.

---------- Post added at 09:14 PM ---------- Previous post was at 09:13 PM ----------

ارتیکس چیه؟؟

---------- Post added at 09:14 PM ---------- Previous post was at 09:14 PM ----------

اینه اتریکس

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

fire159
08-06-2011, 08:49
ارتیکس چیه؟؟

آرتیکس نه آتریکس :31:
اولین اسمارت فون جهان با سی پی یو 2هسته ای تگرا - رم 1 گیگ - باطری 2000 میلی آمپری - ال سی دی QHD - تشخیص اثر انگشت و ...

Motorola Atrix – World’s Most Powerful Smart Phone

][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

liquid2
08-06-2011, 14:30
سلام بر دوستان عزيز
راستش قرار بود يه مسافر از اونور آب برام iphone4 بياره ولي يه ذره هم ملاحظه قيمتش رو كردم هم لاك بودن و نياز به كرك و اينجور چيزا. بعد رفتم شكل و شمايل xperia x10 رو ديدم يه دل نه صد دل عاشقش شدم:40: آخه خودم هم سوني اريكسون دارم و ميدونم انتقال كانتكت ها به گوشي هم كارخونه اي راحت تره و كلا از سوني اريكسونم هم راضيم (مدل k810) ولي بعدا ديدم اي دل غافل چقدر ازش بد گفتن بخصوص از صداش كه براي كري مثل من صداي بلند خيلي مهمه:8:. حالا ميخوام بزنم تو كار سامسونگ و HTC ولي خداييش اگر دوستان بگن همون آيفونه رو بچسب ميگم چشم. :20:اگر بگن سامسونگ بگير ميگم چشم (با وجود اينكه خيلي با سامسونگ و منوهاش حال نمي كنم) :41:اگر بگن HTC بگير باز هم ميگم چشم :5:ولي خواهشا يه اسمارت فون خوب تا 600 تومن كه فايلهاي آفيس رو هم ساپورت كنه معرفي كنيد يه عمر دعاگوتون ميشم.:31:

ted1996
08-06-2011, 15:26
سلام بر دوستان عزيز
راستش قرار بود يه مسافر از اونور آب برام iphone4 بياره ولي يه ذره هم ملاحظه قيمتش رو كردم هم لاك بودن و نياز به كرك و اينجور چيزا. بعد رفتم شكل و شمايل xperia x10 رو ديدم يه دل نه صد دل عاشقش شدم:40: آخه خودم هم سوني اريكسون دارم و ميدونم انتقال كانتكت ها به گوشي هم كارخونه اي راحت تره و كلا از سوني اريكسونم هم راضيم (مدل k810) ولي بعدا ديدم اي دل غافل چقدر ازش بد گفتن بخصوص از صداش كه براي كري مثل من صداي بلند خيلي مهمه:8:. حالا ميخوام بزنم تو كار سامسونگ و HTC ولي خداييش اگر دوستان بگن همون آيفونه رو بچسب ميگم چشم. :20:اگر بگن سامسونگ بگير ميگم چشم (با وجود اينكه خيلي با سامسونگ و منوهاش حال نمي كنم) :41:اگر بگن HTC بگير باز هم ميگم چشم :5:ولي خواهشا يه اسمارت فون خوب تا 600 تومن كه فايلهاي آفيس رو هم ساپورت كنه معرفي كنيد يه عمر دعاگوتون ميشم.:31:

تا 600 تومان گوشی های خوب زیادی هست: S E X Arc & Neo و HTC incredible s & desire s
ولی شک نکن تا600 تومن بهترین انتخاب اینکردیبل هست و اشکالات دیزایر اچ دی رو نداره(صفحه بزرگ وباتری و دوربین و صدا...)
با توجه به سابقه ی خوب htc در ساپورت گوشی هاش حتما برای اینکردیبل آندروید2.4 که کم کم داره بوش میاد میده و تو gsmarena به این اشاره شده
اگه گوشی جمع جور تر میخوای دیزایر اس گزینه ی خوبیه
درمورد صفحه نمایش دو گوشی بالا باید بگم htc از بهترین s-lcd برای این دو استفاده کرده البته تا حالا:5:
گلکسی هم گزینه ی بسیار خوبیه اما فکر نمیکنم دیگه براش آپدیت بیاد و هم که فلاش ندارد

این اینکردیبل:

Pedram_mrn
08-06-2011, 16:28
تا 600 تومان گوشی های خوب زیادی هست: S E X Arc & Neo و HTC incredible s & desire s
ولی شک نکن تا600 تومن بهترین انتخاب اینکردیبل هست و اشکالات دیزایر اچ دی رو نداره(صفحه بزرگ وباتری و دوربین و صدا...)
با توجه به سابقه ی خوب htc در ساپورت گوشی هاش حتما برای اینکردیبل آندروید2.4 که کم کم داره بوش میاد میده و تو gsmarena به این اشاره شده
اگه گوشی جمع جور تر میخوای دیزایر اس گزینه ی خوبیه
درمورد صفحه نمایش دو گوشی بالا باید بگم htc از بهترین s-lcd برای این دو استفاده کرده البته تا حالا:5:
گلکسی هم گزینه ی بسیار خوبیه اما فکر نمیکنم دیگه براش آپدیت بیاد و هم که فلاش ندارد

این اینکردیبل:

تایید میشه بیشتر دیزار اس

gachsaran.karmandi
08-06-2011, 16:34
آرتیکس نه آتریکس :31:
اولین اسمارت فون جهان با سی پی یو 2هسته ای تگرا - رم 1 گیگ - باطری 2000 میلی آمپری - ال سی دی QHD - تشخیص اثر انگشت و ...

Motorola Atrix – World’s Most Powerful Smart Phone

][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
کلا با موتورولا نمیتونم حال کنم:5:

---------- Post added at 04:34 PM ---------- Previous post was at 04:32 PM ----------

اینکردیبل هم طوریه که دوستم ازش داره:31:
منم با دوستم قهرم:27::13:پس نمیتونم بگیرم.:21:
بعد خیلی هم زشته نامرد:2:

hasanmotori
08-06-2011, 16:40
کلا با موتورولا نمیتونم حال کنم:5:

---------- Post added at 04:34 PM ---------- Previous post was at 04:32 PM ----------

اینکردیبل هم طوریه که دوستم ازش داره:31:
منم با دوستم قهرم:27::13:پس نمیتونم بگیرم.:21:
بعد خیلی هم زشته نامرد:2:

گلکسی اس 8 گیگ بگیر 480 90 تومن یا 16 گیگشو بگیر 540 تومن ... هیچ کمبودیم نسبت به اینکردیبل نداره
آتریکس گوشیه خوبیه ولی
1- تو ایران هنوز گیر نمیاد
2- وقتی بیاد خیلی گرونه و طول میکشه به 600 برسه
3- و مشکل همه موتورولا ها اینه که اگه خراب شد لوازمش گیر نمیاد ... نمونش دوستم یه مایلستون داشت فلتش خراب شد گیرش نیومد به یکیم سپرد براش از چین بیاره اونم نیورد و الان مونده رو دستش
ولی یه جت دوستم داره تاچش خراب شد رفتیم اولین مغازه یه دونشو خریدیم 10 تومن از مال خودشم بهتره

پس بهتره اصلاً دنبال موتورولا نری

gachsaran.karmandi
08-06-2011, 17:18
گلکسی اس 8 گیگ بگیر 480 90 تومن یا 16 گیگشو بگیر 540 تومن ... هیچ کمبودیم نسبت به اینکردیبل نداره
آتریکس گوشیه خوبیه ولی
3- و مشکل همه موتورولا ها اینه که اگه خراب شد لوازمش گیر نمیاد ... نمونش دوستم یه مایلستون داشت فلتش خراب شد گیرش نیومد به یکیم سپرد براش از چین بیاره اونم نیورد و الان مونده رو دستش
ولی یه جت دوستم داره تاچش خراب شد رفتیم اولین مغازه یه دونشو خریدیم 10 تومن از مال خودشم بهتره

مر30همون اول گفتم/:11:
گالکسی اس فلش نداره.وگرنه 100 در 100 اونو میگرفتم.
البته دبلیو 995 هم دارم که میخوام با هم نگهشون دارم:40:

.:PAR3A:.
08-06-2011, 20:14
خوب اگه با فلش گلکسی اس مشکل داری می تونی دیزایر اس بخری... گوشی خوبیه... تقریبا هم رده با گلکسی اسه...

ted1996
09-06-2011, 09:09
آتریکس گوشیه خوبیه ولی

به نظر من گلکسی اس به این قیمت نمی ارزه:5:
دیزایر اس گوشی خوب و خوشگلی هست تا باهاش حال کنی....:21:
اگه از اون خوشگل تر میخوای تا حسابی حال کنی :36: آرک بگیر همه میدونن ظاهر فوق العاده ای داره...اگه جمع جور تر میخوای neo خوبه ولی خوب باید یه کم صبر کنی و آرک یه خورده فعلا گرونه

---------- Post added at 10:09 AM ---------- Previous post was at 10:05 AM ----------

تایید میشه بیشتر دیزار اس

برای تایید روی دکمه ی تشکر کلیک کنید......:5:

gachsaran.karmandi
10-06-2011, 17:19
به نظر من گلکسی اس به این قیمت نمی ارزه:5:
دیزایر اس گوشی خوب و خوشگلی هست تا باهاش حال کنی....:21:
اگه از اون خوشگل تر میخوای تا حسابی حال کنی :36: آرک بگیر همه میدونن ظاهر فوق العاده ای داره...اگه جمع جور تر میخوای neo خوبه ولی خوب باید یه کم صبر کنی و آرک یه خورده فعلا گرونه

---------- Post added at 10:09 AM ---------- Previous post was at 10:05 AM ----------

برای تایید روی دکمه ی تشکر کلیک کنید......:5:

desire s :

معایب :

• کارایی پایین دوربین در فیلمبرداری
• با پوشاندن قسمت بالای قاب پشت ، سیگنال Wi-Fi کاهش می یابد

عیبه دوم فک کنم مهمه:41:
نه؟؟؟

liquid2
10-06-2011, 17:54
desire s :

معایب :

نه؟؟؟

حالا دوست عزیز incredible s این مشکلات رو نداره؟

gachsaran.karmandi
10-06-2011, 22:37
حالا دوست عزیز incredible s این مشکلات رو نداره؟

برا این که شما گفتی نوشته:کیفیت پایین باز افرین صوتی.
نمیدونم در مورده چیه اما در مورده هرچی هست به صدا ربط داره و صدا واقعا برام مهمه:11::40:

ted1996
11-06-2011, 10:37
desire s :

معایب :

نه؟؟؟

من دیزایر اس نداشتم ولی فک کنم در مورد اولش با توجه به ساپورت htc و برنامه های بیشمار آندروید این مشکل( کارایی پایین دوربین در فیلمبرداری)حل میشه....
خوب اون که چیزه مهمی نیست اونجا رو نمیپوشونی...به هر حال هر گجوشی یه ایراداتی داره...

---------- Post added at 11:36 AM ---------- Previous post was at 11:35 AM ----------

برا این که شما گفتی نوشته:کیفیت پایین باز افرین صوتی.
نمیدونم در مورده چیه اما در مورده هرچی هست به صدا ربط داره و صدا واقعا برام مهمه:11::40:

اونم فک نکنم مشکلی باشه...

HamiD-Xfors
11-06-2011, 12:13
HTC Sensation جنده؟!