PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرایك نرم افزارتویكuserنصب وlجرامیشه اماتوی user دیگه هنگ میكنه

javad026
06-06-2011, 20:01
سلام
من نرم افزارcorel video studio x4روتوی userاصلی خودم كهadminاست نتونستم بطوركامل نصب كنم (بهتربگم نصب نشد)برای همین یك acount user درadministrationدرست كردم ونرم افزار بدون هیچ مشكلی دراین یوزر نصب واجراشداماوقتی به یوزر اصلی خودم رفتم برنامه نصب شده بودولی وقتی روش كلیك كردم فقط صفحه اصلی اون بازشدویك صفحه راهنما كه مربوط به برنامه اصلی استcorel guideروی صفحه اصلی اومدوبجای اینكه ایتمهایی كه روشه رونشون بده سفیدرنگ شد وبرنامه هنگ كردوتنها با end taksكردن میتونم برنامه روببندم
به نظرشما چرا دریوزر اصلی نصب نشداما تودومی هم نصب شدوهم اجرا شدوتویوزراصلی(بعد ازاینكه توسطیوزردوم نصب كردم)برنامه هنگ كردوالان بایدچی كاركنم تا تویوزراصلیم برنامه حداقل اجرابشه
لازم بگم من فایروال وانتی ویروس وuac ویندوزروتاجایی كه بلدبودم غیرفعال كردم ایاامكان داره درست غیرفعال نشدن

javad026
07-06-2011, 09:45
بصورت safe mode واردمحیط ویندوزشدم وبرنامه (قبلاازطریق یوزر دومی كه ساختم نصب كرده بودم )رودریوزراصلیم اجراكردم errorدادكه فایلها صدمه دیده وبرنامه رودوباره نصب كن همین پیام رو تویوزرجدیدكهadminهست داد-توهركدوم كه درحالت safe modeامدم نصب كنم بعد ازنصب موقتی فایل ها برنامه نصب نشدوبعد كه صفحه نصب برنامه امداین خطارودادerror1719:windows installer service ccoud not accessed contact your support perssonel to verify that is properly registered and enabled
دوباره سیستم رو ازحالت safe modeدراوردم وبرنامه روتویوزردوم نصب كردم واجراشد امابازتوحالت safe modeدریوزردوم گفت فایل ها صدمه دیده واجرانشد جالب وقتی یوزر جدیدرو deleteكردم ویكی دیگه درست كردم توجدیده بدون اینكه مجددا نصبش كنم اجرامیشه ولی تویوزراصلیم نه
چرابرای هرباراستفاده باید یك یوزر دیگه درست كنم وازطریق اون برنامه رواجراكنم