PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اشکال Error Z0001:Internal error

ooje_asman
18-03-2005, 12:19
با سلام به رفقا
من چن تا سی دی دارم که وقتی میذارمشون اجرا نمی شن و این پیغام رو می ده چه جوری می تونم حلش کنم ویندوزم هم XP است متشکر

Mohammad
19-03-2005, 01:12
ببین isobuster به کارت میخوره :wink:

ooje_asman
22-03-2005, 19:54
با سلام
محمد جان از سی دی نیس این یه اشکال نرم افزاری داره یعنی برنامه در 98 اجرا می شه ولی در XP این پیام رو می ده

Mohammad
22-03-2005, 20:46
آهان :oops:

M.R.M
23-03-2005, 08:33
سلام دوست عزيز.
چند تا سوال داشتم كه اگر پاسخ بديد بهتر ميتوانم كمكتان كنم :
1) آيا CD شما داراي AutoRun است ؟
2) آيا فقط همين Error ظاهر ميشود ؟ يعني هيچ پيغامي به همراه آن نيست ؟
3) آيا شما در مورد نام و كد Error مطمئن هستيد ؟
4) آيا اين پيغام در هنگام باز كردن سي دي ظاهر ميشود و يا در هنگام اجراي نرم افزار يا ... درون سي دي ؟
در هر حال بيشترين احتمال اين است كه اگر CD شما داراي Autorun است ، ويندوز XP با آن مشكل داشته باشد. شما قابليت Autorun را در ويندوز XP تان حذف كنيد و ببينيد آيا مشكل حل ميشود يا خير ( در هر دو صورت يعني چه سي دي شما Atorun داشته باشد و يا نداشته باشد ). براي حذف موقتي آن ميتوانيد و قتي كه سي دي را درون درايو قرار داديد ( به محض قرار دادن ) دكمه Shift را نگه داشته و منتظر بمانيد تا سي دي رام سي دي را بخواند. ممكن است در اين حالت با پيغامي مواجه شويد كه با صداهاي بوق مكرر همراه است. زياد نگران نشويد و دكمه Shift را تا مطمئن شدن از اينكه Autorun اجرا نشده پايين نگه داريد.
بعد دكمه Shift را رها كرده و دكمه Cancel آن پيغام را بفشاريد. حال روي درايو سي دي رام خود رفته و راست كليك كرده و بعد Open را انتخاب كنيد.
اگر با اين كارها بازهم همان پيغام را مشاهده كرديد بگوييد تا بيشتر راهنماييتان كنم.
موفق باشيد. :)

ooje_asman
25-03-2005, 19:25
با سلام و تشکر از رفقا
من برنامه را نصب کرده ام و وقتی می خام آنرا اجرا کنم اجرا نمی شود و این پیام رو می دهد و در مورد پیام نیز مطمئن هستم چون یادداشت کردم و دیگه اینکه همان طور که گفتم برنامه در 98 اجرا می شه ولی در xp این پیام رو می ده مثه اینکه برنامه با هسته 98 طراحی شده باشه و بهمین خاطر به xp مشکل داشته باشه اگه رفقا کمک کنند متشکر خاهم بود

M.R.M
25-03-2005, 20:38
سلام دوست عزيز.
آيا شما از SP2 استفاده ميكنيد ؟
اين اشكال به علت نصب SP2 در ويندوز XP به وجود مي آيد.
اگر برايتان امكان دارد فولدر برنامه خود را چك كنيد و ببينيد آيا فايلي با پسوند ( _QZ. ) وجود دارد يا خير ( و يا درون پوشه هاي موجود در سي دي. اگر بود لطفا بگوييد. در غير اين صورت اگر برايتان امكان دارد نام برنامه را بگوييد.
در اين صورت بيشتر ميتوانم كمكتان كنم.
ضمنا آيا پيغام خطايي مشابه اين دريافت ميكنيد :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ooje_asman
25-03-2005, 23:11
با سلام به جناب مدير
بله ويندوز من SP2 هستش و پيغام خطا هم درست همين هست که شما عکسش رو دادي و عين همين خطا ميادش و
من سی دی رو هم دیدم و فایلی با همان مشخصات که گفتید هست حالا من چیکار کنم؟ مرسی وممنون

M.R.M
26-03-2005, 09:53
سلام دوست عزيز.
آيا براي شما امكان دارد نام دقيق برنامه را هم به من بگوييد ؟
ببينيد دوست عزيز معمولا برنامه هايي كه با چنين مشكلي مواجه ميشوند سايت سازنده برنامه يك Patch براي حل مشكل ارائه ميكند كه شما بايد آن را دانلود كنيد و سپس مراحل مربوط را انجام دهيد تا مشكل حل شود.
بنابراين شما بايد اول از همه به سايت سازنده برنامه مراجعه كنيد و ببينيد كه آيا چنين Patch اي را براي برنامه ساخته اند يا خير. براي اين كار بايد به قسمت FAQ سايت مراجعه كنيد و در ميان سوالات به دنبال سوالي در مورد اشكال با SP2 بگرديد.
اگر هنوز براي آن Patch اي ساخته نشده باشد به احتمال بسيار قويد اگر بخواهيد آن را در XP اجرا كنيد بايد قيد SP2 را بزنيد و آن را حذف كنيد.
اما زياد مايوس نشويد. بهتر از قبل از انجام هر كاري از امكان Compatibility در ويندوز XP استفاده كنيد.
براي اين كار روي فايل اجرايي برنامه راست كليك كرده و سپس وارد قسمت Compatibility شده و در آنجا تيك كنار گزينه Run this program in compatibility mode for را فعال كرده و از زير مجموعه آن ويندوز 98 را انتخاب كرده و بعد روي Ok كليك كنيد.
بعد برنامه را اجرا كنيد. در اين صورت اگر برنامه اجرا نشود تنها چاره همان است كه پچ آن را پيدا كنيد.
اما شما اگر نام برنامه را بگوييد من هم در يافتن آن پچ كمكتان خواهم كرد.

ooje_asman
26-03-2005, 10:14
با سلام
متاسفانه برنامه ایرانی است فکر نکنم برای آن چنین patch ی ساخته باشند البته ورژن جدیدش با sp2 سازگار هست ولی چون قفل دارد لذا من با این ورژن کار می کنم و برنامه نیز برنامه نورالجنان می باشد که از کارهای شرکت موسسه کامپیوتری نور قم می باشد و در زمینه کتب الهیات می باشد مرسی ممنون

Persianhb
29-02-2008, 00:10
با سلام به جناب مدير

فايلي با پسوند ( _QZ. ) وجود دارد .

mahdi7610
29-02-2008, 00:26
با سلام به جناب مدير

فايلي با پسوند ( _QZ. ) وجود دارد .
سلام
دوست عزیز برنامه هایی که دارای cd cops هستند هنگام اجرا کردن در ویندوز xp سرویس پک 2 با این پیغام موجه می شن . شما باید از سیستم عامل های ویندوز xp سرویس پک 1 یا ویندوز 2000 یا ویندوز 98 استفاده کنید . البته ورژن های جدید این برنامه ها سازگاری با ویندوز xp سرویس پک 2 دارند .
شما می تونید با مراجعه کردن به همون جایی که این سی دی را خریدید نسخه جدید اونا بگیرید .

یا اگه سایت سازنده اون را دارید به سایتش وصل بشید و patch اون را دانلود و روی سیستمتون نصب کنید .
موفق باشید.

Persianhb
29-02-2008, 00:30
خوب شد گفتی ها اصلا نمی دونستم. ((((((((=