PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد مشکلات 7

XMUMU_2005
04-06-2011, 23:49
سلام عزیزان من ویندوز 7 گرفتم جالب است ولی میگوید من را اکتیو کن من نمیدانم چجوری است . بعد من شماعی زاده گذاشتم صدا نداد چهکار کنم از شریف درسا و شیپاسترم پرسیدم نگفتند و پیام مرا غیب کردند شما کمک کنید

Dew Drop
05-06-2011, 00:09
سلام عزیزان من ویندوز 7 گرفتم جالب است ولی میگوید من را اکتیو کن من نمیدانم چجوری است . بعد من شماعی زاده گذاشتم صدا نداد چهکار کنم از شریف درسا و شیپاسترم پرسیدم نگفتند و پیام مرا غیب کردند شما کمک کنید

فکر کنم شما پروفایل کاربران رو با انجمن ویندوز سون اشتباهی گرفتید ...
قبل از ایجاد تاپیک قوانین رو مطالعه کنید.

- محل پرسيدن سوالات در فروم و تالارها مي‌باشد. از مطرح كردن سوال خود در پيغام خصوصي يا پيغام بازديدكنندگان كاربران فعال انجمن، ناظران و مديران خودداري كنيد
درصورت اعتراض كاربران به اينگونه موارد با كاربران خاطي برخورد خواهد شد (اخطار و حذف دسترسي به پيغام خصوصي و انجمن)

برای فعال کردن ویندوز,کرکهای پست اول این تاپیک رو ببینید

فعال سازی و قانونی کردن ویندوز 7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای مشکل صوتی درایور کارت صوتی رو نصب کردید؟

XMUMU_2005
05-06-2011, 00:13
واقعیتش من درایور 4 را نصب کرد بود ولی پاک کرد پسرم باید دوباره نصب کند؟یا دراور صوتی فرق دارد؟

ebicross
05-06-2011, 00:24
واقعیتش من درایور 4 را نصب کرد بود ولی پاک کرد پسرم باید دوباره نصب کند؟یا دراور صوتی فرق دارد؟

ببینید دوست عزیز صدای سیستم شما نیاز به یک نرم افزار مخصوص به نام درایور (راه انداز) داره که این راه انداز در CDهایی هستش که باسیستم تحویل شما دادند. باید اون CDها رو بزارید و درایور صوتی (Audio Driver) رو نصب کنید.

اگر اون CDها رو ندارید سیستم رو به یک مرکز تعمیر ببرید تا براتون درایورهای جدید رو بریزند و مشکلات رو برطرف کنند.

jafarian
05-06-2011, 06:19
خواستینم میتونید مدل مین بااستفاده ازتایپ فرمان dxdiag درداخل منوی run پیدا کنید بعدش ازداخل سایت سازنده درایورکارت صدای خودتون دان کنید:20: