PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید تبلت xoom یا ipad2

metallica is me
04-06-2011, 21:42
سلام من موندم کدومو بخرم و چرا؟
برای خوندن کتاب چه فارسی چه انگلیسی چه pdf
ساپورت فارسی
جیلبرک یا رووت
و چند سوال درباره ی xoom داشتم
میشه باهاش صحبت کرد؟ روت میشه ؟ فارسی داره و میشه نوشت؟ چه معایبی نسبت به آیپد داره؟
فلش ساپورت میکنه؟ و مهم ترین نکته.....میشه مقلا برنامه های گلکسی یا x10 و... آندروییدها رو روش اجرا کرد؟ و تعداد برنامه های زوم چندتاست؟
ممنون

.:PAR3A:.
04-06-2011, 23:46
آیپد 2 ... iOS به طرز عجیبی با آدم ارتباط برقرار می کنه... من هیچ وقت نتونستم اون قدر اندو رو درک کنم که اینو درک کردم :دی در نهایت سادگی ، یه حس عجیب دلپذیری به آدم میده... اگه شخص مورد نظر آیفون یا آیپاد داره شاید زوم بهتر باشه ، ولی اگه نداره 100% آیپد 2...

iMosi
05-06-2011, 09:29
آیپد 2 چون برنامه داره ....همین ...فقط برنامه.....زووم هنوز 70 تا برنامه هم نداره....

metallica is me
05-06-2011, 10:05
آیفون داره خودمم دارم ولی سوالامو کسی جواب نداد
برنامه های اندروید 2.2 روش اجر میشه؟(زوم)
و بر چه مبنایی دوستان میگن که آیپد جیلبرکش میاد؟

iMosi
05-06-2011, 13:00
چون هکر ها توییت کرده بودن.....خودت آیفون داری ونمیدونی اپل فعلا برتره.......؟؟؟؟؟

fire159
06-06-2011, 07:58
موتورولا زوم بهتره :
ال سی دی بهتر - دوربین بهتر - سخت افزاری یکی هستن - ساپورت فارسی داره - کیفیت ساختش عالیه - محیط آندروید هانی کامب هم بسیار زیبا و کار با اون راحته . محدودیت های آیپد رو نداره و ....

از نظر برنامه هم شاید الان کم باشه اما گوگل بیکار ننشسته و برنامه ها هر روز زیادتر میشن و گیم های قوی مخصوص تگرا در تگرا زون برای این تبلتها ارائه شده و میشه .

P I R A N H A
06-06-2011, 08:23
موتورولا زوم بهتره :
ال سی دی بهتر - دوربین بهتر - سخت افزاری یکی هستن - ساپورت فارسی داره - کیفیت ساختش عالیه - محیط آندروید هانی کامب هم بسیار زیبا و کار با اون راحته . محدودیت های آیپد رو نداره و ....

از نظر برنامه هم شاید الان کم باشه اما گوگل بیکار ننشسته و برنامه ها هر روز زیادتر میشن و گیم های قوی مخصوص تگرا در تگرا زون برای این تبلتها ارائه شده و میشه .

صفحه ایپد بهتره
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سخت افزارایپد بهتره
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

.:PAR3A:.
06-06-2011, 08:43
موتورولا زوم بهتره :

به حرف ایشون اعتمادی نیست... بگین iPhone 4 یا V3i می گن V3i... به شدت فن موتو هستن...
+
صفحه آیپد 2 زوم رو قورت میده - دوربین واس تبلت 10 اینچی تقریبا بلااستفادست ولی خوب اینو قبول دارم که دوربینش بهتره :دی - اندو بسیار بسیار بیشتر از iOS سخت افزار نیاز داره در نتیجه آیپد پرفورمنس بالاتری داره - مگه آیپد نداره؟؟؟ - مگه مال آیپد عالی نیست؟؟؟ - تو راحتی که هیچی iOS نمی شه و منم با تمام سادگی iOS اونو هزاران بار به محیط تجملی اندو ترجیح میدم - مثلا؟؟؟ هر محدودیتی که هست هکرای گرامی یه فکری واسش کردن و...
:دی همه رد شدن :دی
اولا گوگل مگه برنامه میسازه :دی اون دولوپر های اندو هستن که برنامه می سازن :دی
بعدشم ، اگه دولوپر های اندو بیکار نیستن پس دولوپر های iOS دارن اون گوشه سوت میزنن؟؟؟ :دی

fire159
06-06-2011, 10:46
آیپد 2 و زوم الان برترین تبلتهای بازار هستن .
برای کسی که تبلت تا حالا نداشته کار با زوم خیلی راحت تره . آندروید خیلی روون و محیط جالبی داره .
ال سی دی هر دو در یک حد هستن و رزولیشن زوم بالاتر هم هست . فقط آیپد در زاویه دید بهتره .
زوم خروجی اچ دی ام آی داره و ورودی کابل یو اس بی هم داره که آیپد 2 نداره !
فلش پلیر 10.1 هم از دیگر برتری های زوم هست .
زوم حتی از جاوا هم پشتیبانی میکنه .