PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حرفه ای ها>> درخواست برنامه ی قوی برای ضبط از تیونر دیجیتال کامپیوتر

Penryn
03-06-2011, 18:30
دوستان عزیز من توی انجمن نرم افزار پرسیدم کسی بلد نبود.اینجا هم در یک تاپیکی آقایی گفت دو جین برنامه هست! وقتی گفتیم یکیشو بگو مثل اینکه بلد نبود رفت که بیاد جواب بده!!!!
مخلص کلام یک برنامه برای ضبط از تیونر دیجیتال USB کامپیوتر میخوام.برنامه ی خود این تیونر بدون صدا ضبط میکنه! ویندوز مدیاسنتر خود ویندوز هم بعضی وقتها قاط میزنه و تیونر رو نمیشناسه یا فقط برای شبکه های داخلی میگه موج این کانالها وجود نداره! و از اینجور هجویات! وقتایی که درسته خوبه ولی خدا نکنه قرصاش رو یکروز نخوره!
خلاصه یک برنامه ی بدون دردسر و قوی که صداش رو هم ضبط کنه! میخوام!

---------- Post added at 07:30 PM ---------- Previous post was at 07:27 PM ----------

ss-48
26-09-2011, 09:19
سلام من امروز عضو شدم چون دیدم به این سوال هیچ جوابی داده نشده با اینکه تاپیک قدیمیه ولی 2 کلمه جواب میدم
اولا توصیه میکنم موقع طرح سوال اطلاعات کاملی رو بیان کنید مثلا نگفتید برنامه خود تیونر با چه فرمتی ضبط میکنه .دوما ازخود شرکتی که دستگاه رو گارانتی کرده بپرسید. ولی اگر محصول با کیفیتی رو خریده باشید ( اسم دستگاه رو هم نگفتید!!!) بهترین کار استفاده از نرم افزار همراه خود دستگاه میتونه باشه . من احتمال میدم (با فرض مناسب بودن برند خریداری شده) مشکلی تو ضبط نباشه و به احتمال زیاد شما از پلیر مناسب استفاده نمیکنید. توصیه میکنم ازVLC media player استفاده کنید