PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای پارتیسشن بندی

pooria-ir
03-06-2011, 16:55
سلام بچه ها
خسته نباشین :20:

من هاردم رو سابقا پارتیشن بندیک رده بودم،الان چون دانلودم خیلی زیاد شده میخوام تغییر بدم اوضاع پارتیشن بندیم رو

اینم عکس درایوهام

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ببینین من میخوام حجم درایو G رو که دانلودهامه افزایش بدم
از اون 2 تا درایوی که خط کشیدم زیرشون بگیرم + یه کم دیگه از چندتا درایو دیگم

اما هیچ کاری نمیشه کرد
ببینین :

یه راهنمایی بکنین ببینم چی کار میشه کرد
گیج شدم عجیییییب :41:

jafarian
03-06-2011, 20:46
شماابتدااین برنامه MiniTool Partition Wizard Pro ازتاپیک پایین دان کنیدبعدش اجراش کنید بعد ازیکی ازدرایوهایی که ازفضاش میخواین بگیرین به درایو دیگه خودتون اضاف کنید روش کلیک راست کنید گزینه Move/Resize انتخاب کنیدطبق شکل یک که یک پنجره باز میشه اون قسمتی که سفیده رو ازفضاش میتونید بگیرین یک درایو بسازین بعد اون درایوی که ساختین به درایوی که میخواین فضاش اضاف بشه بایدگزینه Merge انتخاب کنید تا اتصال پیدا کنه.

تاپیک دانلود MiniTool Partition Wizard Pro

pooria-ir
04-06-2011, 21:33
من این رو هم امتحان کردم
اما اینجوری میشه

من اینجا میخوام درایو N رو مرج کنم به درایو G
اما نمیزاره و این ارور رو میده که میبینین
مشابه همین مشکل در برنامه های eAUSE و Acronis هم هست،اینجا فقط میزاره من با درایوهای C , H مرج کنم
کمک کنین :(

jafarian
06-06-2011, 12:52
شما وقتی که ازاون درایوخودتون به وسیله همین برنامه اول فضا گرفتین بعدش رو گزینه create کلیک کردین تا اون درایوساخته بشه؟درضمن بعدش اون درایوفرمت کردین که بعد بخواین به درایو G مرج کنید؟

pooria-ir
06-06-2011, 13:04
شما وقتی که ازاون درایوخودتون به وسیله همین برنامه اول فضا گرفتین بعدش رو گزینه create کلیک کردین تا اون درایوساخته بشه؟درضمن بعدش اون درایوفرمت کردین که بعد بخواین به درایو G مرج کنید؟

بازم به مرام تو :46:

آره عزیز این کارارو کردم

Dew Drop
08-06-2011, 08:43
سلام
معمولاً درایو ها با درایوی که کنارشون قرار داره ادغام میشن.minitool وقتی با درایو H مرج میکنه این رو امتجان کنید.
بعد این فضا رو از درایو H جدا کنید و یه پارتیشن دیگه ایجاد کنید که کنار درایو G باشه,به احتمال زیاد این پارتیشن رو می تونید با G ادغام کنید.