PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید لوازم خانگی

صفحه ها : [1] 2

cyber861
26-11-2010, 14:00
با سلام خدمت دوستان عزیز

مدتی هست که دنبال خرید یک ماشین ظرفشویی هستم که حتما آلمانی باشه و ظرفیتش حداقل 12 نفره باشه.حالا بین بوش و زینمس موندم.از شما تقاضا دارم هر کی میتونه در این رابطه کمکی بکنه از ما دریغ نکنه!
اگه مدله خاصی هم مد نظرتون هست هم بفرمایید.:11:

sei_pm
26-11-2010, 23:03
مدل زیر رو ما 2 ساله داریم مشکلی خاصی تاحالا براش پیش نیومده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

گارانتی اصلیش هم همون سیهاوی هستش.

cyber861
27-11-2010, 13:23
مدل زیر رو ما 2 ساله داریم مشکلی خاصی تاحالا براش پیش نیومده:

گارانتی اصلیش هم همون سیهاوی هستش.

به سلامتی ان شاالله 50 سال حداقل براتون کار کنه و اذیت نکنه:8:
قیمتش هم اگه لطف کنید ممنون میشم.به نظر چیزه خوبی میاد.

راستی خودت چیزی به نظرت نمیاد که مثلا این مدل کم داشته باشه و یا کلا نکاتی که باید در هنگام خرید دقت کرد چه چیزایی هست؟:20:

tiyam 01
04-12-2010, 15:10
...................

pooria-ir
09-12-2010, 00:12
دوست عزیز
به نظرم سراغ بوش نرم چ.ن اکثر مدل هاش مشترکه
زیمنس هم کلا 2 جور داره که آلمانی و مونتاژ ترکیه هستش
من مشخصا مونتاژ ترکیه رو بهت میگم که قالب نکنن
درش رو باز کن،کف ظرفشویی قسمتی که آب جمع میشه اگه پلاستیکی بود یعنی مونتاژیه اما اگه استیل بود آلمانه
علاوه بر این آلمانی روی باالای درش هم وقتی باز میکنی قسمت لبش MADE IN GERMANY حک شده
کف قیمت آلمانیش هم از 800 شروع میشه

AB
10-12-2010, 15:08
ما حدود یه ساله مدل SMS69T02 بوش رو داریم.خیلی خوب میشوره.قیمتش هم 1.1180 بود.برنامه اتوماتیکش هم بنا به کثیفی ظروف و جنسشون خودش مدت برنامه رو تنظیم میکنه.

آلمانی تولید شده در آلمان هم تو ایران گیر نمیاد.فقط یکی دو تا مدله که فقط به خاطر این که آلمانی حرف میزنه گرونتره.حالا خودت ببین آلمانی حرف زدن ماشین ارزش 400 تا 600 هزار تومن اضافه رو داره یا نه.در ضمن هیچ فرقی با هم ندارن.چون تحت نظر شرکت اصلی تولید میشن.(فقط کارخونش رو منتقل کرده ترکیه)

به ورودی آب گرم هم وصل نکنین.چون رو طرفا لک میندازه.(تو دفترچش هم نوشته.)

pooria-ir
10-12-2010, 15:31
آلمانی تولید شده در آلمان هم تو ایران گیر نمیاد.فقط یکی دو تا مدله که فقط به خاطر این که آلمانی حرف میزنه گرونتره.حالا خودت ببین آلمانی حرف زدن ماشین ارزش 400 تا 600 هزار تومن اضافه رو داره یا نه.در ضمن هیچ فرقی با هم ندارن.چون تحت نظر شرکت اصلی تولید میشن.(فقط کارخونش رو منتقل کرده ترکیه)

عزیز توی مدل های بوش این جوریه
اکثر مدل های زیمنس آلمانی هستن که توی آلمان هم تولید و مونتاژ میشن
:46:

AB
10-12-2010, 18:31
عزیز توی مدل های بوش این جوریه
اکثر مدل های زیمنس آلمانی هستن که توی آلمان هم تولید و مونتاژ میشن
:46:

کارخونه زیمنس تو چرکزکؤی ترکیه هست.برای فروشنده کدوم به صرفه تره؟از ترکیه که نزدیکه بیاره یا آلمان؟

هیچ فرقی هم با هم ندارن.چون تحت لیسانس تولید نمیشن.خود شرکته فقط کارخونش رو برده جای دیگه.

مثل سونی که خودش تو ژاپنه ولی 99.9 درصد جنساش تو مالزی تولید میشه و اگر تو ژاپن تولید میشد هیچ فرقی با مالزی نداشت ولی برای ایرانی جماعت اینجوری جا افتاده که ژاپن و آلمان اورجینال تر هستن.:31:

pooria-ir
10-12-2010, 19:39
کارخونه زیمنس تو چرکزکؤی ترکیه هست.برای فروشنده کدوم به صرفه تره؟از ترکیه که نزدیکه بیاره یا آلمان؟

هیچ فرقی هم با هم ندارن.چون تحت لیسانس تولید نمیشن.خود شرکته فقط کارخونش رو برده جای دیگه.

مثل سونی که خودش تو ژاپنه ولی 99.9 درصد جنساش تو مالزی تولید میشه و اگر تو ژاپن تولید میشد هیچ فرقی با مالزی نداشت ولی برای ایرانی جماعت اینجوری جا افتاده که ژاپن و آلمان اورجینال تر هستن.:31:

نه عزیز
جنسشون فرق میکنه
شما مونتاژ ترکیه زیمنس رو ببین یه سری از قطعات توش به جای استییل از پلاستیک استفاده شده،ضمنا آلیاژ بدنه فرق میکنه،اما تو مدل های آلمانی این مسائل وجود نداره

AB
10-12-2010, 20:15
نه عزیز
جنسشون فرق میکنه
شما مونتاژ ترکیه زیمنس رو ببین یه سری از قطعات توش به جای استییل از پلاستیک استفاده شده،ضمنا آلیاژ بدنه فرق میکنه،اما تو مدل های آلمانی این مسائل وجود نداره

مطممئن باش اینا هیچ فرقی ندارن.شرکت های بزرگی مثل زیمنس یا بوش که مثل کارخونه های چینی نیستن هر آت آشغالی تولید کنن فقط ارزون باشه.اگه قرار بود کاراییشون فرق داشته باشه اصلا تولید نمیکرد.حتما یه تحقیقی کردن دیدن که هیچ فرقی ندارن.همون بحث سونی ژاپن و مالزی شد.

زیمنس زیمنسه.دیگه فرقی نمیکنه تو آلمان تولید بشه یا ترکیه یا صحرای آفریقا.

pooria-ir
10-12-2010, 21:09
مطممئن باش اینا هیچ فرقی ندارن.شرکت های بزرگی مثل زیمنس یا بوش که مثل کارخونه های چینی نیستن هر آت آشغالی تولید کنن فقط ارزون باشه.اگه قرار بود کاراییشون فرق داشته باشه اصلا تولید نمیکرد.حتما یه تحقیقی کردن دیدن که هیچ فرقی ندارن.همون بحث سونی ژاپن و مالزی شد.

زیمنس زیمنسه.دیگه فرقی نمیکنه تو آلمان تولید بشه یا ترکیه یا صحرای آفریقا.

اتفاقا خیلی فرق دارن،من متریال رو به عینه دیدم فرق میکنه،یعنی شما میگین عمر استیل با پلاستیک متفاوت نیست ؟
تازه این چیزیه که ما میبینیم،توی دستگاه که 100% خیلی فرق میکنه
من میخوام بگم کیفیت همون سونی که شما گفتین هم بسیار متفاوته،سونی ژاپن واقعا مرگ نداشت،اما سونی مالزی کم هم سوتی نداشت

taghi_ramzi
12-12-2010, 16:12
AEG امتحان کنید
شرکت سپهر الکتریک وارد می کنه که خدمات مناسبی داره
من یه مدتی تو نماینده ی AEG تو شهرمون کار کردم قبلاً، اون موقع شرکت آریان چابهار AEG وارد می کرد . جنساش حرف نداره

AB
12-12-2010, 22:14
اتفاقا خیلی فرق دارن،من متریال رو به عینه دیدم فرق میکنه،یعنی شما میگین عمر استیل با پلاستیک متفاوت نیست ؟
تازه این چیزیه که ما میبینیم،توی دستگاه که 100% خیلی فرق میکنه
من میخوام بگم کیفیت همون سونی که شما گفتین هم بسیار متفاوته،سونی ژاپن واقعا مرگ نداشت،اما سونی مالزی کم هم سوتی نداشت

مطمئنا شرکت از چیزی که تولید میکنه اطمینان داره و نمیاد به خاطر پلاستیک و استیل اسم خودشو زیر سوال ببره.

فرق اینا هم ممکنه تو 50 سال استفاده معلوم بشه.وگرنه پلاستیک و استیل تو 10-15 سال هیچ فرقی با هم ندارن.(مگر این که بخایی یه عمر ازش کار بکشی:27:)

الان همه شرکتا کارخونشون رو میبرن جایی که کارگر ارزونتر باشه.خود سونی خیلی از قسمت هاش رو برده چین.

taghi_ramzi
12-12-2010, 22:59
یه چیز دیگه هم هست اینه که دیگه لوازم خانگی رو برای مصرف یک عمر طراحی نمی کنن
من اون موقع برای نصب ظرفشویی رفتم یه خونه ای ، یه ظرفشویی AEG داشتن مال 40 سال پیش بود
قدیمیه راحت 5 برابر یه ظرفشویی فعلی وزن داشت ! همه چیزش فلزی بود
ولی الان چون تکنولوژی ها دائم عوض می شن شرکتها ترجیح می دن کار رو سریعتر و ارزونتر تموم کنن.

pooria-ir
12-12-2010, 23:41
مطمئنا شرکت از چیزی که تولید میکنه اطمینان داره و نمیاد به خاطر پلاستیک و استیل اسم خودشو زیر سوال ببره.

فرق اینا هم ممکنه تو 50 سال استفاده معلوم بشه.وگرنه پلاستیک و استیل تو 10-15 سال هیچ فرقی با هم ندارن.(مگر این که بخایی یه عمر ازش کار بکشی:27:)

الان همه شرکتا کارخونشون رو میبرن جایی که کارگر ارزونتر باشه.خود سونی خیلی از قسمت هاش رو برده چین.

شرمنده عزیز
برای حرفت احترام قائلم،اما هیچ جوره نمیتونم بپذیرمش،دلایل منطقی هم آوردم،چون من تجربی از روی جنس ای مختلف صحبت میکنم
به هر حال
موفق باشی :10::46:

cyber861
13-12-2010, 23:48
منم با آقا پوریا موافق هستم .کیفیت محصولات بوش آلمان خیلی بالاتر از ترکیه هست.ترکیه محصولاتش رو برای جهان سوم و کشور های آسیایی میزنه.پس برای اینکه قیمت رو پایین بیاره از یه چیزایی کم میزاره.به علاوه اصلا اون مدل هایی که آلمان میزنه ترکیه نمیزنه.هر کدوم مدل ها و خط تولیده خودشون رو دارن.

ماشین لباسشویی هم هر چی سنگین تر باشه بهتره.به علت اینکه از بلوک سنگین تری درش استفاده شده تا نیروی حاصل از گشتاور چرخشی موتور رو خنثی کنه و به اصطلاخ ماشین تو جاش حرکت نکنه و صداش کمتر باشه.(البته این سنگینی هم محاسبه داره .مثلا برای 7 کیلویی با 10 کیلویی خیلی فرق داره.)

در مورد آ ا گ هم بگم که اصل آلمانش خیلی خیلی کمه و داره ایتالیا میزنه.

AB
14-12-2010, 12:02
منم با آقا پوریا موافق هستم .کیفیت محصولات بوش آلمان خیلی بالاتر از ترکیه هست.ترکیه محصولاتش رو برای جهان سوم و کشور های آسیایی میزنه.پس برای اینکه قیمت رو پایین بیاره از یه چیزایی کم میزاره.به علاوه اصلا اون مدل هایی که آلمان میزنه ترکیه نمیزنه.هر کدوم مدل ها و خط تولیده خودشون رو دارن.

ماشین لباسشویی هم هر چی سنگین تر باشه بهتره.به علت اینکه از بلوک سنگین تری درش استفاده شده تا نیروی حاصل از گشتاور چرخشی موتور رو خنثی کنه و به اصطلاخ ماشین تو جاش حرکت نکنه و صداش کمتر باشه.(البته این سنگینی هم محاسبه داره .مثلا برای 7 کیلویی با 10 کیلویی خیلی فرق داره.)

در مورد آ ا گ هم بگم که اصل آلمانش خیلی خیلی کمه و داره ایتالیا میزنه.

کیفیتش هم بالا باشه شما نمیخایی که یه عمر ازش استفاده کنی.همین کیفیت پایینی که میگین (که به نظر من پایین هم نیست) برای 10-15 سال کافیه و لازم نیست پول بیشتر بدی و آلمانی بخری.الان دیگه هیچ کس نه 40 سال بلکه حداکثر 8-10 سال از یه وسیله استفاده میکنه و میندازتش دور.

شما محصولات دو سال پیشو با الان مقایسه کن ببین چقدر تکنولوژیشون پیشرفت کرده.چندین نوع امکانات جدید گذاشتن روش اون موقع 4 تا برنامه داشتن الان 7 تا دارن.

یکی از آشناها رفته بود لندن اونجا میخاست یه دوربین سونی بخره.اولش طبق عادت ایرانیا از فروشنده پرسیده بود که این سونی ژاپنه یا مالزی.میگفت فروشنده مسخرش کرده بود که سونی سونیه دیگه چه فرقی داره.

متاسفانه تو ایران یه جوری جا افتاده که همیشه ژاپن و آلمان بهترن.البته در این که تولیدشون کیفیت بالایی داره شکی نیست ولی دیگه الان همه کارخونه ها همونطور که دوستمون هم گفتن میخان جنس ارزونتر تولید کنن تا وقتی شما میخایی عوضش کنی کمتر ضرر کنی و راحت تر بتونی بخری.(مثلا کمپرسور یخچال های بوش ساخت آلمان نیستن و ارزونتر هستن.)برای تولید جنس ارزون هم باید کارخونه هاشون رو جایی ببرن که کارگر ارزونتره.شما اگه بدونی که تمام قطعات دیجیتال کمپانی بوش تو چین تولید میشن بازم میگی فقط آلمانی؟

در ضمن بوش تو ترکیه تحت لیسانس تولید نمیشه و فقط کارخونش رو برده اونجا.

در مورد مدل ها هم فقط کد بندی فرق میکنه و تنها دو مدل مخصوص آلمان هستن.شما بوش استرالیا و ترکیه و آلمان رو با هم مقایسه بفرمایین میبینین که مدل ها فقط در اسم متفاوتن و شکل و برنامه و ویژگی هاشون یکیه.

بالاخره هر کس یه نظری داره.:11:

V E S T A
14-12-2010, 12:30
سلام

من توصيه ميکنم از محصولات AEG که ساخت آلمان هم هست خريد کنيد .

واقعا عاليه:46:

ما ماشين ظرفشوييAEG داريم که الان 7-8 سال داره خيلي خوب کار ميکنه.

ماشين لباسشويش هم که محشره.هنوز هم ظاهرش بعد از گذشت 16-17 سال خوبه هم خيلي خوب کار کرده .

در ضمن مشکلي هم پيش بياد چون نمايندگي داره تو ايران راحت ميتونيد مشکلشو حل کنيد ...:46:

amirfiri
14-12-2010, 13:31
ما که با بوش مشکلی نداریم و واسه 5سال پیش هست و لابد اصل المانه
ولی اینکه دوستان می گن جدیداش چنین و چنان هست رو بنده بی اطلاعم.
AEG هم برند مطرحی هستش و از شرکت سپهرالکتریک هم ماشین لباسشوییش رو داریم راضی هستیم.
و پیشنهاد هم می کنم سمت کنوود نرین.یکی از بستگان به تازگی خریده و هنوز مشکلی باهاش نداره ولی کیفیت قطعاتش رو حتی چشمی هم می تونین بفهمین که قابل قیاس با بوش نیست و اشغالیه.

cyber861
14-12-2010, 20:27
کیفیتش هم بالا باشه شما نمیخایی که یه عمر ازش استفاده کنی.همین کیفیت پایینی که میگین (که به نظر من پایین هم نیست) برای 10-15 سال کافیه و لازم نیست پول بیشتر بدی و آلمانی بخری.الان دیگه هیچ کس نه 40 سال بلکه حداکثر 8-10 سال از یه وسیله استفاده میکنه و میندازتش دور.

شما محصولات دو سال پیشو با الان مقایسه کن ببین چقدر تکنولوژیشون پیشرفت کرده.چندین نوع امکانات جدید گذاشتن روش اون موقع 4 تا برنامه داشتن الان 7 تا دارن.

یکی از آشناها رفته بود لندن اونجا میخاست یه دوربین سونی بخره.اولش طبق عادت ایرانیا از فروشنده پرسیده بود که این سونی ژاپنه یا مالزی.میگفت فروشنده مسخرش کرده بود که سونی سونیه دیگه چه فرقی داره.

متاسفانه تو ایران یه جوری جا افتاده که همیشه ژاپن و آلمان بهترن.البته در این که تولیدشون کیفیت بالایی داره شکی نیست ولی دیگه الان همه کارخونه ها همونطور که دوستمون هم گفتن میخان جنس ارزونتر تولید کنن تا وقتی شما میخایی عوضش کنی کمتر ضرر کنی و راحت تر بتونی بخری.(مثلا کمپرسور یخچال های بوش ساخت آلمان نیستن و ارزونتر هستن.)برای تولید جنس ارزون هم باید کارخونه هاشون رو جایی ببرن که کارگر ارزونتره.شما اگه بدونی که تمام قطعات دیجیتال کمپانی بوش تو چین تولید میشن بازم میگی فقط آلمانی؟

در ضمن بوش تو ترکیه تحت لیسانس تولید نمیشه و فقط کارخونش رو برده اونجا.

در مورد مدل ها هم فقط کد بندی فرق میکنه و تنها دو مدل مخصوص آلمان هستن.شما بوش استرالیا و ترکیه و آلمان رو با هم مقایسه بفرمایین میبینین که مدل ها فقط در اسم متفاوتن و شکل و برنامه و ویژگی هاشون یکیه.

بالاخره هر کس یه نظری داره.:11:
بخشید اسم گلتون رو نمیدونم پس مجبور به نقل قول شدم.ببخشید.:40:

چرا ما نمیخوایم یه جنسی رو مثلا 30 سال استفاده کنیم؟ما یه ماشین لباسشویی زیمنس داشتیم بیچاره 40 سال کار کرد و بعدش ترکید.همون تکنولوژی که داشت ماله 40 سال پیش از بالاترین مدلهای ایرانی کنونی بالاتر بود.تا 5 سال پیش از سامسونگ و ال جی هم بالاتر و بهتر بود.
حالا از همه گذشته ما وقتی جنسی رو میخریم برای 10 سال, وقتی 40 سال کار کرد میریم دوباره همون رو میخریم ولی وقتی جنس رو خریدیم برای 5 سال ولی سره یک هفته هزار جور مشکل داشت اونوقت چه میشه کرد؟

در مورد اون فامیل شما هم بگم که همون طور که گفتم برای اروپا تولیدات واقعا فرق نمیکنه ولی استاندارد اروپا و آمریکا با آسیا فرق میکنه!(هنوز ما رو متمدن حساب نمیکنن).

مثلا تو مارک ایندزیت مثال میزنم که دو تا یخچال بود دقیقا یک مدل که یکی ترکیه بود و دیگری ایتالیا.
در ترکیه ای دقیقا متوجه ارزان سازی میشدی .کیفیت ساخت پایین .حتی جنس دستگیره هاش رو نگاه میکردی با هم از زمین تا آسمون فرق میکرد.

مشکل کشور سازنده نیست.همون طور که گفتم مشکل اینه که جنس درجه 3 اینا برای ما میاد ولی درجه 1 رو به جاهای دیگه میدن.
الان یه نگاهی به جنس های چینی بندازیت متوجه میشد.
یکی از دوستان برای کار تجاری و قرارداد رفته بود چین .میگفت که تمام تجار ایرانی دنبال جنس ارزونتر و سود بیشتر هستن.
یه مثال دیگه میزنم از لپ تاپ های سونی که بعضیا زده ساخت چین و بعضی آمریکا و ژاپن.
همین قدر بگم که اگه آمریکاییش رو باز کرده باشید میبینید به غیر از باتری تماما چینی هست ولی روش زده آمریکا.ولی وقتی کیفیت ساخت رو میبنی کاملا متوجه میشی که کدوم بهتره!

AB
14-12-2010, 23:25
بخشید اسم گلتون رو نمیدونم پس مجبور به نقل قول شدم.ببخشید.:40:

چرا ما نمیخوایم یه جنسی رو مثلا 30 سال استفاده کنیم؟ما یه ماشین لباسشویی زیمنس داشتیم بیچاره 40 سال کار کرد و بعدش ترکید.همون تکنولوژی که داشت ماله 40 سال پیش از بالاترین مدلهای ایرانی کنونی بالاتر بود.تا 5 سال پیش از سامسونگ و ال جی هم بالاتر و بهتر بود.
حالا از همه گذشته ما وقتی جنسی رو میخریم برای 10 سال, وقتی 40 سال کار کرد میریم دوباره همون رو میخریم ولی وقتی جنس رو خریدیم برای 5 سال ولی سره یک هفته هزار جور مشکل داشت اونوقت چه میشه کرد؟

در مورد اون فامیل شما هم بگم که همون طور که گفتم برای اروپا تولیدات واقعا فرق نمیکنه ولی استاندارد اروپا و آمریکا با آسیا فرق میکنه!(هنوز ما رو متمدن حساب نمیکنن).

مثلا تو مارک ایندزیت مثال میزنم که دو تا یخچال بود دقیقا یک مدل که یکی ترکیه بود و دیگری ایتالیا.
در ترکیه ای دقیقا متوجه ارزان سازی میشدی .کیفیت ساخت پایین .حتی جنس دستگیره هاش رو نگاه میکردی با هم از زمین تا آسمون فرق میکرد.

مشکل کشور سازنده نیست.همون طور که گفتم مشکل اینه که جنس درجه 3 اینا برای ما میاد ولی درجه 1 رو به جاهای دیگه میدن.
الان یه نگاهی به جنس های چینی بندازیت متوجه میشد.
یکی از دوستان برای کار تجاری و قرارداد رفته بود چین .میگفت که تمام تجار ایرانی دنبال جنس ارزونتر و سود بیشتر هستن.
یه مثال دیگه میزنم از لپ تاپ های سونی که بعضیا زده ساخت چین و بعضی آمریکا و ژاپن.
همین قدر بگم که اگه آمریکاییش رو باز کرده باشید میبینید به غیر از باتری تماما چینی هست ولی روش زده آمریکا.ولی وقتی کیفیت ساخت رو میبنی کاملا متوجه میشی که کدوم بهتره!

خب این نظر شماست که یه وسیله رو میخایین تا وقتی که بترکه استفاده کنین.:31:(بیچاره ظرفشویی اگه زبون داشت چه چیزا که نمیگفت:27:.)

یه زمانی فقط کارکرد قطعات مکانیکی مد نظر بود و هر کدوم بهتر کار میکرد همه میخریدنش ولی الان دیگه به نظر من اون دوره گذشته و کسایی که میرن مثلا ظرفشویی بخرن اولویت هاشون بعد از کیفیت امکانات هست.مثلا اگه ما ظرفشوییمون دیجیتال نبود و زمان بندی نداشت(به قول شما مال 40 سال پیش بود) الان مجبور بودیم به جای 400 تا تک تومنی حداقل 20 هزار تومن پول برق بدیم.(اینارو از رو قبض برق میگم یه کنتورمون آنالوگه یکیش دیجیتال.)ماشین لباسشوییمون این امکانو نداره و باید دستی روشنش کنیم که به نظر من الان ایراد بزرگیه.شما شاید معنای این حرفو تا وقتی که کنتور دیجیتال نداشته باشی و برق کوپنی استفاده کنی ندونی.دیجیتال بودن فقط یه فاکتور انتخابه و بازده و انواع سنسور و تشخیص لکه و هزاران امکانات دیگه چیزایی هست که هر روز تغییر میکنه و بهتر میشه.البته تا وقتی که مردم معنای بازده رو ندونن حرفای شما و آقا پوریا درسته.ولی بعد از برداشتن کوپن برق شما خودت حساب کنی میبینی که اگه الان یه جنسی خریدی که با 2000 وات ظرفات رو میشوره بعد از چند سال استفاده میبینی که یه دستگاه جدید اومده که مصرفش 1000 واته.(لباسشویی ما 2800 واته ولی الان مدل های بهتر و دیجیتال با 1900 وات مصرف تو بازار هستن.)اگه اهل حساب کتاب باشی میبینی که با خرید وسیله جدید تو 2-3 سال آینده برگشت هزینه خواهی داشت و کمتر هم خرج میکنی.

اصلا حرف چینی رو نیار که 99% بازارمون شده زباله دونی چین.من هم نگفتم که جنسی بخرین که 5 سال کار کنه.:31:گفتم فرق استیل و پلاستیک تو 10-15 سال معلوم نمیشه.(البته اگه به دلایل بالا معتقد باشین.)اگه چیزایی که بالا گفتم براتون مهم نباشه من خودم هم میرم جنس آلمانی درجه یک میخرم که 40 سال کار کنه.

متاسفانه همونطور که گفتین تاجرا جنس آشغال میارن.ممکنه همون یخچالی که میگین با کیفیت ایتالیا تو ترکیه تولید بشه ارزونتر هم باشه ولی اصلا نشه تو بازار ایران پیداش کرد.

pooria-ir
15-12-2010, 00:03
البته تا وقتی که مردم معنای بازده رو ندونن حرفای شما و آقا پوریا درسته.ولی بعد از برداشتن کوپن برق شما خودت حساب کنی میبینی که اگه الان یه جنسی خریدی که با 2000 وات ظرفات رو میشوره بعد از چند سال استفاده میبینی که یه دستگاه جدید اومده که مصرفش 1000 واته.(لباسشویی ما 2800 واته ولی الان مدل های بهتر و دیجیتال با 1900 وات مصرف تو بازار هستن.)اگه اهل حساب کتاب باشی میبینی که با خرید وسیله جدید تو 2-3 سال آینده برگشت هزینه خواهی داشت و کمتر هم خرج میکنی.

توهین درست نیستش دوست عزیز:10:
من معنی بازده رو میفهمم
اتفاقا تقریبا 3 سالی میشه هر جنسی رو که میخوام بگیرم حتما برچسب انرژی و میزان برق مصرفی (Watt Per Hour)
رو چک میکنم
یکی دیگه از دلایلی هم که میگم جنس اصلی بخرین نه مشترک و مونتاژی همینه،به دلیل کیفیت بالاتر قطعات مصرفی بازده جنس خیلی بالاتره
مثالی براتون بزنم ،تلویزیون های ال سی دی ال جی ،ما خودمون 3 سال پیش یه دونه LB932 خریدیم،اون موقع 2 جور بود تو بازار Made in korea,,, و Made by korea،فروشنده ها و خود گلدیران میگفتن هیچ فرقی نداره،قیمت هم کاملا یکسان بود،بالاخره با تحقیق خیلی زیاد متوجه شدم مدل های پایه قرمز Made in هستن، و پایه مشکی ها Made by
هرجوری بود اصل کره رو گیر انداختیم و فروشنده که خیلی ادعاش میشد برای اینکه به ما ثابت کنه این 2 تا هیچ فرقی با هم ندارن،مال مارو با یدونه که اونجا واسه نمایش گذاشته بود کنار هم گذاشت،نتیجه خیلی جالب بود،اول اینکه Bar code جنسی که Made in بود با 8 شروع میشه،من کامل چکش کردم دیدم korea هستش،اما اون یکی با 6 کامل چک کردم دیدم چینه !!!
این یه تفاوت،اومدیم سره متریال بدنه،جنس بدنه خیلی مشهود بود که فرق میکرد،شفافیت پلاستیک بخصوص تو قسمت پشت بدنه کاملا متفاوت بود،جوری که خود فروشنده هم اعتراف کرد،حالا توی پنل رو دیگه خدا میدونه که چه فرقایی با هم میکنن !
این فقط در مورد تلویزیون بود،من در مورد خیلی جنس های دیگه هم مثل لباسشویی،ظرف شویی و یخچال هم اطلعات این چنینی دارم،اگه نیاز شد در مورد اون ها هم براتون توضیح میدم تا جریان روشن تر از اینی که هست بشه

AB
15-12-2010, 00:31
توهین درست نیستش دوست عزیز:10:
من معنی بازده رو میفهمم
اتفاقا تقریبا 3 سالی میشه هر جنسی رو که میخوام بگیرم حتما برچسب انرژی و میزان برق مصرفی (Watt Per Hour)
رو چک میکنم
یکی دیگه از دلایلی هم که میگم جنس اصلی بخرین نه مشترک و مونتاژی همینه،به دلیل کیفیت بالاتر قطعات مصرفی بازده جنس خیلی بالاتره
مثالی براتون بزنم ،تلویزیون های ال سی دی ال جی ،ما خودمون 3 سال پیش یه دونه LB932 خریدیم،اون موقع 2 جور بود تو بازار Made in korea,,, و Made by korea،فروشنده ها و خود گلدیران میگفتن هیچ فرقی نداره،قیمت هم کاملا یکسان بود،بالاخره با تحقیق خیلی زیاد متوجه شدم مدل های پایه قرمز Made in هستن، و پایه مشکی ها Made by
هرجوری بود اصل کره رو گیر انداختیم و فروشنده که خیلی ادعاش میشد برای اینکه به ما ثابت کنه این 2 تا هیچ فرقی با هم ندارن،مال مارو با یدونه که اونجا واسه نمایش گذاشته بود کنار هم گذاشت،نتیجه خیلی جالب بود،اول اینکه Bar code جنسی که Made in بود با 8 شروع میشه،من کامل چکش کردم دیدم korea هستش،اما اون یکی با 6 کامل چک کردم دیدم چینه !!!
این یه تفاوت،اومدیم سره متریال بدنه،جنس بدنه خیلی مشهود بود که فرق میکرد،شفافیت پلاستیک بخصوص تو قسمت پشت بدنه کاملا متفاوت بود،جوری که خود فروشنده هم اعتراف کرد،حالا توی پنل رو دیگه خدا میدونه که چه فرقایی با هم میکنن !
این فقط در مورد تلویزیون بود،من در مورد خیلی جنس های دیگه هم مثل لباسشویی،ظرف شویی و یخچال هم اطلعات این چنینی دارم،اگه نیاز شد در مورد اون ها هم براتون توضیح میدم تا جریان روشن تر از اینی که هست بشه

من توهینی نکردم عزیز.:11:گفتم تا زمانی که مردم معنای بازده رو ندونن حرفتون درسته.:11:

بارکد که تفاوت محسوب نمیشه.معلومه برای هر کشور فرق میکنه.

توضیح هم نمیخاد.(نمیگم که حرفت غلطه من بنا به دلایلی که گفتم میگم حرف من اشتباه نیست.)

در مورد همین تلویزیون هم که میگین توشون رو باز کن و فقط مقایسشون کن.حتی سونی و توشیبا رو با هم مقایسه کن.پشت ظرفشویی بوش و آلمان رو هم اگه میتونی برو تو یه تعمیرکار ببین.من خودم همه اینارو دیدم.به نظر من هم شفافیت پلاستیک نه ملاکی برای بهتر بودن بلکه برای هیچی ملاک نیست(پ.ن:این جمله توهین به نحوه انتخاب شما نیست.:11:)

دوست عزیز قطعات الکترونیکی و کلا چیزایی که نیاز به دانش خیلی زیادی ندارن همشون به صورت OEM هستن.و چیزی به اسم جنس اصلی اصلا وجود خارجی نداره.فقط یه کلمس برای تلکه کردن من و شما.شما قیمت دلاری لپ تاپ های سونی ساخت آمریکا و ریالیش رو مقایسه کن متوجه میشی چی میگم.

cyber861
15-12-2010, 03:06
در مورده مصرف انرژی هم اگه توجه کنید آلمانی ها و کلا اروپایی ها بیشتر از منو و شما به این امر صرفه جویی و استفاده بهینه اهمیت میدن.میتونید از روی برچسب انرژیشون دقت کنید.وقتی با 9-10 لیتر آب تمام ظرف ها رو براق میکنه ,شما کدوم مدله غیره آلمانیش رو سراغ دارید که اینجوری باشه؟مصرف برق هم از همه چی کمتر.

حالا کار نداشته باش به این مصرف انرژی.از قدیم گفتن هیچ گرونی بی علت نیست و هیچ ارزونی بی حکمت.

اصلا شما اون مدلی که میگی ترکیه ای هست تو گوگل سرچ کن ببین به جز خوده ترکیه و ایران جای دیگه اطلاعاتی ازش پیدا میکنی؟ولی حالا همون مدل آلمانی رو سرچ کن تا متوجه قضایا بشی.

اگر اونجوری بخوای حساب کنی که میگن پنل های ال سیدی های سونی هم سامسونگ میزنه ولی اگه مقایسه کنی کیفیت زمین تا آسمونه.

جنس های که برای جهان سوم تولید میشه حداقل 10 سال از تکنولوژی روز دنیا عقب تره!

همین کنوودی که دوستمون گفتن اگه انگلیسیش هنوز پیدا میشد واقعا چیزه خوبی بود.ولی متاسفانه این ترکیه داره جایگزین چین میشه در محصولات بوش-کنوود-ایندزیت و...

AB
15-12-2010, 11:28
در مورده مصرف انرژی هم اگه توجه کنید آلمانی ها و کلا اروپایی ها بیشتر از منو و شما به این امر صرفه جویی و استفاده بهینه اهمیت میدن.میتونید از روی برچسب انرژیشون دقت کنید.وقتی با 9-10 لیتر آب تمام ظرف ها رو براق میکنه ,شما کدوم مدله غیره آلمانیش رو سراغ دارید که اینجوری باشه؟مصرف برق هم از همه چی کمتر.

حالا کار نداشته باش به این مصرف انرژی.از قدیم گفتن هیچ گرونی بی علت نیست و هیچ ارزونی بی حکمت.

اصلا شما اون مدلی که میگی ترکیه ای هست تو گوگل سرچ کن ببین به جز خوده ترکیه و ایران جای دیگه اطلاعاتی ازش پیدا میکنی؟ولی حالا همون مدل آلمانی رو سرچ کن تا متوجه قضایا بشی.

من دیگه چیزی نمیگم خودتون لینک های زیر رو ببینین.این مدل همه چیزش ترکیه و چینی هست.میتونین داخلش رو ببینین.اگه قطعاتش رو ببینین هیچ کدوم آلمانی نیستن.(OEM یعنی همین.)

ترکیه:

در لینک زیر(اولی) اونایی که عکس ندارن تصویرشون یکیه.

آلمان:

آفریقای جنوبی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدرومانی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدایتالیا:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمجارستان:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدروسیه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداستونی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفرانسه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدهلند:

بلژیک:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسایت ایران هم که نیاز به لینک دادن نداره.

به هر حال شما که میگین آلمانی بهتره میبینین که جنس کاملا آلمانی اصلا وجود نداره.

دوست ندارم بیشتر از این ادامه بدم.چون نه شما حرف منو قبول میکنین و من هم بنا به دلایلی که گفتم نمیتونم حرف شما رو قبول کنم که اصل آلمان بهتره.(چون اصلا همچین چیزی وجود نداره.)

قضاوت با خودتون.

موفق باشین.:11:

cyber861
15-12-2010, 14:44
دیگه بالاخره هر مدلی یه مشتری خاص خودش رو داره!
ولی بازم میگم اگه چین هم بزنه بازم جنس درجه 1 به اسم آلمان یا کشور سازنده اصلی ثبت میشه!
ولی بازم همین مدلای ترکیه و غیره هم که میفرمایید از بهترین مدل های ال-جی و سامسونگ و ایندزیت حتی ایتالیا بهتره.

من اگه بودجه ام اجازه بده همیشه همون که میزنه آلمان رو میخرم.(هر چی باشه لااقل made in germany داره)

AB
15-12-2010, 15:33
دیگه بالاخره هر مدلی یه مشتری خاص خودش رو داره!
ولی بازم میگم اگه چین هم بزنه بازم جنس درجه 1 به اسم آلمان یا کشور سازنده اصلی ثبت میشه!
ولی بازم همین مدلای ترکیه و غیره هم که میفرمایید از بهترین مدل های ال-جی و سامسونگ و ایندزیت حتی ایتالیا بهتره.

من اگه بودجه ام اجازه بده همیشه همون که میزنه آلمان رو میخرم.(هر چی باشه لااقل made in germany داره)

خب حالا شد همون چیزی که من میگم.

فقط به اسم آلمان ثبت میشه وگرنه قطعاتش آلمانی نیست.رو همین مدل که لینکاش رو دادم نوشته Made In Germany ولی تمام قطعاتش OEM هستن.

معنای OEM هم original equipment manufacturer هست.

:11:

cyber861
15-12-2010, 20:56
خب حالا که به توافق رسیدیم.یه مدل بگید که زده باشه ساخت آلمان و امکاتش هم نسبتا خوب باشه .:11:

AB
15-12-2010, 22:09
خب حالا که به توافق رسیدیم.یه مدل بگید که زده باشه ساخت آلمان و امکاتش هم نسبتا خوب باشه .:11:

مدل های SMS69T08 و SMS69T02 جدیدترین و بهترین مدلاش هستن.فقط رنگشون فرق میکنه.اولی استیل هست و دومی سفید.ما خودمون سفیدش رو داریم خیلی خوب میشوره و اصلا صدا نداره.(همونطور که گفتم شب ساعت 2-3 میزاریم بشوره.)

cyber861
15-12-2010, 22:20
مدل های SMS69T08 و SMS69T02 جدیدترین و بهترین مدلاش هستن.فقط رنگشون فرق میکنه.اولی استیل هست و دومی سفید.ما خودمون سفیدش رو داریم خیلی خوب میشوره و اصلا صدا نداره.(همونطور که گفتم شب ساعت 2-3 میزاریم بشوره.)

خیلی ممنون.قیمت هم بزارید خیلی خوب میشه.:10:

AB
15-12-2010, 22:25
خیلی ممنون.قیمت هم بزارید خیلی خوب میشه.:10:

سفید 1.160+-10

و استیل 1.210+-10

nader2
16-12-2010, 23:40
اين مدلها مصرف آب و برقشون براي هر دور شستشو به طور متوسط چقدره؟هر دور شستشو چقر زمان ميبره؟

pooria-ir
17-12-2010, 00:13
اين مدلها مصرف آب و برقشون براي هر دور شستشو به طور متوسط چقدره؟هر دور شستشو چقر زمان ميبره؟

ما زیمنس داریم البته مدل اصلی نه مشترک،هم نصاب که ومد گفتش هم توی دفترچه زده که برای برنامه ی شست و شوی 90 دقیقه 3 لیتر اب مصرف میکنه :18:

nader2
17-12-2010, 12:34
ممنون
مصرف برقش چي؟

AB
17-12-2010, 12:44

مصرف برق 0.98 کیلووات ساعت

آب حداکثر 7 لیتر

هر دور هم بسته به برنامه و کثیفی ظروف از 70 دقیقه تا 2 ساعت و 50 دقیقه هست.

ما زیمنس داریم البته مدل اصلی نه مشترک،هم نصاب که ومد گفتش هم توی دفترچه زده که برای برنامه ی شست و شوی 90 دقیقه 3 لیتر اب مصرف میکنه :18:

معمولیه یا رومیزی؟مدلش چیه؟

3 لیتر به نظر درست نمیاد.(البته نه برای آبکشی برای شستشوی کامل)

نصاب لیتر رو با گالن اشتباه نگرفته؟!!!

majid_sd2009
17-12-2010, 14:25
ما مدل بوش داریم
این مدل sms69m12eu'
رده انرژیش A هست
وقتی درش رو باز میکنی روی درش -- شده MADE IN GERMANY
قیمتش هم که ما نزدیک یک میلیون خریدیم
روش هم نوشته سوپر سایلنس
اینم عکسش

pooria-ir
17-12-2010, 17:31
معمولیه یا رومیزی؟مدلش چیه؟

3 لیتر به نظر درست نمیاد.(البته نه برای آبکشی برای شستشوی کامل)

نصاب لیتر رو با گالن اشتباه نگرفته؟!!!

معمولیه دوست عزیز
این هم مدلش
SE24E251EU
منتها این مدل اروپایی (ترک ) هستش (من حال نداشتم مدل رو از رو دستگاه نگاه کنم تو گوگل سرچیدم،دیدم قیافه ی این مدل مثل مال خودمونه :دی)

AB
17-12-2010, 18:31
معمولیه دوست عزیز
این هم مدلش
SE24E251EU
منتها این مدل اروپایی (ترک ) هستش (من حال نداشتم مدل رو از رو دستگاه نگاه کنم تو گوگل سرچیدم،دیدم قیافه ی این مدل مثل مال خودمونه :دی)

این مدلی که دادین مصرف آبش 14 لیتره.:31:

pooria-ir
17-12-2010, 20:35
این مدلی که دادین مصرف آبش 14 لیتره.:31:

:دی
احتمالا این میزان واسه مدل ترکیه ای هستش
و یه چیز دیگه 14 لیتر واسه کدوم برنامه شست و شو ؟
چون برنامه داره فکک کنم تا حدود 4 ساعت هم طول میکشه

sei_pm
30-12-2010, 10:40
ما حدود یه ساله مدل SMS69T02 بوش رو داریم.خیلی خوب میشوره.قیمتش هم 1.1180 بود.برنامه اتوماتیکش هم بنا به کثیفی ظروف و جنسشون خودش مدت برنامه رو تنظیم میکنه.

به ورودی آب گرم هم وصل نکنین.چون رو طرفا لک میندازه.(تو دفترچش هم نوشته.)

چقدر بحث و جدل کردید شماها:19:
آقا شما خود تبریز هستید؟ یک جای معتبر واسه خرید قرص معرفی میکنید که قرص اصل بده. الان بسته 70 تایی کالگونیت رو که توش جرم گیر و بوگیر هم داره شما چند میگیرید؟

H.Operator
09-01-2011, 14:47
سلام
دوستان ما یک ظرفشویی بوش داریم مدل SMS69m12eu که تقریبآ 1 تومن خریدیمش همه چیزش عالیه فقط یک مشکلی باهاش داریم اونم اینکه برای بوی داخلش چیکار باید کرد چون توی کاتالوگی که همراهش بود موقع خرید نوشته بود می تونید از خوشبو کننده استفاده کنید شما در این مورد اطلاعی دارید.و اینکه قیمتشون چنده؟
راستی یک سوال دیگه:
از محصولات کدوم برند برم پودر - جلادهنده و از این چیزا تهیه کنم و به نظرتون کدوم یکی از بقیه بهتره تو این زمینه؟

AB
09-01-2011, 15:02
سلام
دوستان ما یک ظرفشویی بوش داریم مدل SMS69m12eu که تقریبآ 1 تومن خریدیمش همه چیزش عالیه فقط یک مشکلی باهاش داریم اونم اینکه برای بوی داخلش چیکار باید کرد چون توی کاتالوگی که همراهش بود موقع خرید نوشته بود می تونید از خوشبو کننده استفاده کنید شما در این مورد اطلاعی دارید.و اینکه قیمتشون چنده؟
راستی یک سوال دیگه:
از محصولات کدوم برند برم پودر - جلادهنده و از این چیزا تهیه کنم و به نظرتون کدوم یکی از بقیه بهتره تو این زمینه؟

برای بو میتونین از خوش بو کننده های فینیش استفاده کنین.قیمتش هم بستگی به انصاف فروشنده داره.من 3 هزار میخرم.

ما از محصولات فینیش(همه چیزش) استفاده میکنیم و تا حالا که خیلی خوب جواب داده.

بهتره پک محصولات رو بخرین.چون خیلی ارزون تر در میاد.72 تا قرص+خوشبو کننده+پودر تمیز کننده قطعات کلا 18500 گرفتم+4 تومن جلا دهنده.

اینم عکس خوشبو کننده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از هر دوش استفاده کردیم ولی بوی سفید خیلی بهتر از زرد هست.(زرده بوی دارو میده.)

البته برای بو فقط خوشبو کننده کافی نیست و حداقل ماهی یه بار یا سه هفته یه بار (بنا به میزان استفاده) باید با پودر تمیز کننده داخلش رو بشورین.

narges.
18-01-2011, 02:16
حداقل ماهی یه بار یا سه هفته یه بار (بنا به میزان استفاده) باید با پودر تمیز کننده داخلش رو بشورین.
اگه ممكنه يك توضيحي در مورد اين پودر تميز كننده بديد، من تاحالا نشنيده بودم.

tanha.2011
03-06-2011, 12:08
با سلام به دوستان
میخاستم درباره خرید ماشین لباسشویی با در نظر گرفتن کمترین میزان مصرف برق و آب،بدونم چه مارکی و با چه مدلی را پیشنهاد می کنید؟

italia88
04-06-2011, 22:30
باتوجه به خواسته شما من سامسونگ مدل J141 ، پربازده ترین ماشین لباسشویی دنیا، رو به شما پیشنهاد میکنم...

tanha.2011
04-06-2011, 23:05
اگه لطف کنید و یکسری از امکانات این مارک رو هم بهم بگید ممنون میشم.

italia88
05-06-2011, 16:45
اگه لطف کنید و یکسری از امکانات این مارک رو هم بهم بگید ممنون میشم.

J141USN/HAC
درحال حاضر پربازده ترین ماشین لباسشویی دنیا لقب گرفته
قابلیتها:
بدون تسمه:بدون لرزش و کم صدا
کاهش محسوس مصرف آب و برق
شستشوی سریع در 15 دقیقه
قابلیت برنامه ریزی برای شستشوی انواع لباس
قابلیت ضد رسوب
قابلیت آکوا کنترل
قابلیت آکوا استاپ
درب 20% بزرگتر برای راحتی جادادن پتو و...
سنسور ویژه درب
قابلیت ایرواش:بدون نیازبه مواد افزوده ازقبیل نرم کننده و
قابلیت سیلور واش: شستشوی سرد بدون نیاز به صرف انرژی برای گرم کردن آب
قابلیت آکو بابل:شستشو با حباب
قابلیت سیلور نانو
مخزن الماسه
هیترسرامیکی
کنترل ولتاژ
قفل کودک

ملا نصرالدین
05-06-2011, 23:04
من اون موقع که رفتم ماشین لباس شویی بگیرم فروشنده همه مارکی داشت به من گفت ال جی و سامسونگ نگیر.چینیه.خوب نیست.دوو بگیر که کره ای هست.من هم دوو گرفتم ازش هم واقعا راضیم.در مورد مصرف برقش اطلاعی ندارم

MehranVB
06-06-2011, 06:59
اگه میتونی خرج کنی Bosch یکی از بهترین مارکاست. و اینکه میتونم بگم ماشین آسیایی نگیر چون خیلی زود به زود خراب میشه.
ایندیزیت هم یه مارک ایتالیائیه که اون هم پیشنهاد نمیکنم اصلاً چون زیاد خراب میشه.

tanha.2011
06-06-2011, 20:35
اگه میتونی خرج کنی Bosch یکی از بهترین مارکاست. و اینکه میتونم بگم ماشین آسیایی نگیر چون خیلی زود به زود خراب میشه.
ایندیزیت هم یه مارک ایتالیائیه که اون هم پیشنهاد نمیکنم اصلاً چون زیاد خراب میشه.

دوست عزیز،میتونید بگید قیمتش چنده؟ و چه مدلی از اون رو پیشنهاد میکنید؟

MehranVB
06-06-2011, 22:08
دوست عزیز،میتونید بگید قیمتش چنده؟ و چه مدلی از اون رو پیشنهاد میکنید؟
مدل بستگی به خودت داره که چه قدر استفاده بخوای بکنی ازش. به نظر من مدل 7 کیلوگرمی و 1400 دور با مصرف انرژی AAB میتونه انتخاب مناسبی برای مصرف خونگی باشه.
قیمت مدلای بوش همه از 1 میلیون شروع میشن و تا 1.400 فکر میکنم داشته باشه.

AB
08-06-2011, 10:11
اگه مشکل بودجه نداری به غیر از بوش و AEG به چیز دیگه ای فکر نکن که دور ریختن پوله.

البته وستینگهاوس هم عالیه ولی از نظر تکنولوژی های جانبی (مثل تشخیص چرک و تنظیم اندازه آب و ...)به پای بوش نمیرسه.

V E S T A
08-06-2011, 13:40
سلام

AEG عالــــــــــــــــــــــ ــــیه عالی ...

جدیدا نمیدونم ولی بگم که ماشین لباسشویی مامان من الان بدون مشکل نزدیک 15 سال هست که کار میکنه و مامانم به هیچ وجه حاضر نیست حتی با یه لباسشویی نو تعویضش کنه همینطور ماشین ظرف شویی AEG

faded
08-06-2011, 19:58
به نظر من! کن وود هم خوبه البته بوش یه چیزه دیگست اگر بوش بگیری یه عمر واست کا رمیکنه

italia88
08-06-2011, 21:52
J141USN/HAC
درحال حاضر پربازده ترین ماشین لباسشویی دنیا لقب گرفته
قابلیتها:
بدون تسمه:بدون لرزش و کم صدا
کاهش محسوس مصرف آب و برق
شستشوی سریع در 15 دقیقه
قابلیت برنامه ریزی برای شستشوی انواع لباس
قابلیت ضد رسوب
قابلیت آکوا کنترل
قابلیت آکوا استاپ
درب 20% بزرگتر برای راحتی جادادن پتو و...
سنسور ویژه درب
قابلیت ایرواش:بدون نیازبه مواد افزوده ازقبیل نرم کننده و
قابلیت سیلور واش: شستشوی سرد بدون نیاز به صرف انرژی برای گرم کردن آب
قابلیت آکو بابل:شستشو با حباب
قابلیت سیلور نانو
مخزن الماسه
هیترسرامیکی
کنترل ولتاژ
قفل کودک

تمام مارکهایی که دوستان گفتند ماشینهای بسیار خوبی هستند اما باید حتما به این نکته توجه کرد که هر خریدی که خواستید انجام بدید حتما و حتما قبلش اطلاعات ریز اون مدل خاص رو بررسی کنید تا بعدها پشیمون نشید ...
حالا میخواد هر مارکی باشه : بوش ، کن وود ، سامسونگ و ...
فکر میکنم اگر دوستان اطلاعات جزئی و ریز از امکانات مارکهایی که گفتن بدن خالی از لطف نباشه...

MehranVB
09-06-2011, 07:55

AEG L72850M
کلاس مصرف انرژی : AAA
(در مصرف انرژی - کیفیت شستشو- کیفیت خشک کن)در هر سه دارای رتبه A از استاندارد اروپا
رنگ : تمام استیل
دور موتور : 1200 دور
دارای 20 برنامه شستشو
دارای حافظه داخلی برای حفظ تنظیمات هنگام قطع برق
قابلیت تاخیر در شروع شستشو (Delay Start)
دارای 4 برنامه ویژه 1- آبکشی اضافه 2- لکه بری و 3-شستشوی اولیه 4-خشک کن نهایی
امکان شستشوی سریع
امکان شستشوی قوی
امکان کم کردن زمان خشک کن
دارای عیب یاب خودکار و نمایش عیب مربوطه در LCD
دارای سیستم بالانس کنترل (جلوگیری از لرزش)
دارای قسمتهای مجزا برای شستشوی اولیه , شستشوی اصلی و نرم کننده
دارای برنامه ویژه جهت شستشوی لباسهای ظریف, پشمی, زبر, جین, کاموایی, لباس ورزشی
دارای 2 برنامه شستشوی اقتصادی و شستشوی شبانه
قیمت: 1.450

و اینم بگم که موتور این برندا آلمانی هست و کلاً در آلمان ساخته میشن!

منبع: میهن مارکت

mehdi_vsgh
12-06-2011, 17:01
سوال خدمت اساتید
دو سوال داشتم
1- نظرتون راجع به WF-7111WFD چیه که ادعا میکنه با 6 نوع حالت شستشو شبیه سازی حالت شستشو با دست را داره آیا واقعا تمیز میکنه به خوبی؟
2- یه ماشین اتوماتیک سامسونگ داریم الان 4 ساله!!! هنوز فیلترش رو تمیز نکردیم تو این مدت!!! هر کاری میکنم و هرچقد زور میزنم که این دریچه پایینی ماشین رو باز کنم نمیشه!! آیا قلق خاصی داره؟

البته هرچی سرچ کردم تو سایت سامسونگ مدل ماشین ما بین مدلاش نیست ولی قسمت پایینش به این شکله

عطارد
17-06-2011, 23:37
من آریستون دارم ( از خانواده همون ایندزیت ) . بد نیست ولی محصولات بوش کلا یه چیز دیگه س.

EhsanCPU
26-06-2011, 22:29
Behi هم مارک خوبیه
ساخت کشور ایتالیا
:5:

Hamed2420
02-07-2011, 08:35
با سلام
دوستان كسي ميدونه اين سيستم موتور هاي جديد ماشين هاي بوش چي هست؟

- سیستم Echo Silent Drive :موتور فوق ساكت با عمر طولانی (BLDC)

كاراييشون چطوره؟

ممنونم

zcomputer
02-07-2011, 14:26
به نظر من LG

EhsanCPU
03-07-2011, 01:55
با سلام
دوستان كسي ميدونه اين سيستم موتور هاي جديد ماشين هاي بوش چي هست؟

- سیستم Echo Silent Drive :موتور فوق ساكت با عمر طولانی (BLDC)

كاراييشون چطوره؟

ممنونم
فکر کنم قیمتش خیلی بالا باشه
100 درصد کاراییش بهتر از سایر برندهاست

faded
03-07-2011, 12:01
این که میگن یه ماشین 7 کیلویی یا 8 یا 5 یعنی فرقشون چیه؟ بعدش اینکه هر جنس لباسی رو میشه 7 کیلو انداخت توش؟ کلا برای اینکه ماشین خراب نشه چیکار باید کرد؟ اگر کمتر بریزیم چی میشه؟

ملا نصرالدین
03-07-2011, 16:31
این که میگن یه ماشین 7 کیلویی یا 8 یا 5 یعنی فرقشون چیه؟ بعدش اینکه هر جنس لباسی رو میشه 7 کیلو انداخت توش؟ کلا برای اینکه ماشین خراب نشه چیکار باید کرد؟ اگر کمتر بریزیم چی میشه؟

فرقشون توی مقدار لباسی هست که توش میریزی.اینجوری نیست که 7 کیلو لباس بخوای بریزی بعد بگی وای خیلی میشه.7 یا 8 یا 5 کیلو با ابش هست.لباس + اب =7 کیلو.اگر دقت کنی روی در شیشه ای لباس شویی یه حالت خط هست.تا اون خطه باید لباس بریزی نه اینکه کلش رو پر کنی.در ضمن توی ماشین 7 یا 8 کیلویی میشه مثلا پتو یا پرده بزرگ انداخت ولی توی 5 نمیشه.اگر هم بشه به موتورش بیشتر فشار میاد.اکثر ماشین ها برای لباس های کمتر از وزنشون مثلا کمتر از 7 کیلو هم برنامه دارند اینه که اگر کمتر بریزی با اون برنامه کار میکنی

mehdi_vsgh
04-07-2011, 11:34
بعضی وقتا وقتی که ماشین لباسشوییمون داره لباس میشوره داخلش کف دیده میشه بعضی وقتا اصلا کفی نمیکنه چرا؟؟؟؟؟؟
ماشین لباسشوییمون سامسونگ هست

ملا نصرالدین
04-07-2011, 13:17
بعضی وقتا وقتی که ماشین لباسشوییمون داره لباس میشوره داخلش کف دیده میشه بعضی وقتا اصلا کفی نمیکنه چرا؟؟؟؟؟؟
ماشین لباسشوییمون سامسونگ هست

اصولا پودر ماشین بر عکس پودر دستی زیاد کف نمیکنه.مقدار کف هم به چیز های مختلفی بستگی داره.مثلا میزان چرک بودن لباس.هرچی بیشتر کثیف باشه کمتر کف میکنه.یا به مقدار پودری که میریزید.یا مقدار لباسی که میریزید هرچی لباس بیشتر باشه کمتر کف میکنه.متاسفانه ما فکر میکنیم هرچی بیشتر کف کنه تمیزتر میشه ولی مهم کف نیست مهم تمیزی بعد از شستشو هست

faded
04-07-2011, 15:19
فرقشون توی مقدار لباسی هست که توش میریزی.اینجوری نیست که 7 کیلو لباس بخوای بریزی بعد بگی وای خیلی میشه.7 یا 8 یا 5 کیلو با ابش هست.لباس + اب =7 کیلو.اگر دقت کنی روی در شیشه ای لباس شویی یه حالت خط هست.تا اون خطه باید لباس بریزی نه اینکه کلش رو پر کنی.در ضمن توی ماشین 7 یا 8 کیلویی میشه مثلا پتو یا پرده بزرگ انداخت ولی توی 5 نمیشه.اگر هم بشه به موتورش بیشتر فشار میاد.اکثر ماشین ها برای لباس های کمتر از وزنشون مثلا کمتر از 7 کیلو هم برنامه دارند اینه که اگر کمتر بریزی با اون برنامه کار میکنی
یعنی مثلا یه لباس هایی هستند که با توجه به جنسشون خیلی آب به خودشون میگیرن رو کمتر بریزیم؟ لباس خشک رو وزن کنیم؟

mehdi_vsgh
04-07-2011, 19:36
اصولا پودر ماشین بر عکس پودر دستی زیاد کف نمیکنه.مقدار کف هم به چیز های مختلفی بستگی داره.مثلا میزان چرک بودن لباس.هرچی بیشتر کثیف باشه کمتر کف میکنه.یا به مقدار پودری که میریزید.یا مقدار لباسی که میریزید هرچی لباس بیشتر باشه کمتر کف میکنه.متاسفانه ما فکر میکنیم هرچی بیشتر کف کنه تمیزتر میشه ولی مهم کف نیست مهم تمیزی بعد از شستشو هست
ممنون یه مشکل دیگه ای هم دارم اینکه نمیدونم چطوری میشه فیلتر ماشین رو در اورد و تمیز کرد؟؟؟؟ روش خاصی داره خارج کردن فیلتر؟

ملا نصرالدین
05-07-2011, 07:51
یعنی مثلا یه لباس هایی هستند که با توجه به جنسشون خیلی آب به خودشون میگیرن رو کمتر بریزیم؟ لباس خشک رو وزن کنیم؟

نه.اصلا لباس ها رو وزن نمیکنند.گفتم ببین رو در ماشین لباس شویی روی شیشه اش یه خطه .یعنی شیشه یه کم گود شده تا اونجا باید لباس بریزی.اگر هم خط نبود ببین شیشه یه دایره هست دیگه.باید دو سوم 2/3 اون دایره لباس باشه .یه مدت که باهاش کار کنی اندازه دستت میاد

---------- Post added at 08:51 AM ---------- Previous post was at 08:50 AM ----------

ممنون یه مشکل دیگه ای هم دارم اینکه نمیدونم چطوری میشه فیلتر ماشین رو در اورد و تمیز کرد؟؟؟؟ روش خاصی داره خارج کردن فیلتر؟

واسه این باید دفترچه راهنمای ماشین رو بخونی.من تا حالا این کارو نکردم.

AB
05-07-2011, 08:59

اکثر مدل ها یه جورن.سرش پیچی هست و باید یکی دو دور بچرخونی تا شل بشه یه ذره فشار بدی راحت درمیاد.

اگه اینجوری نیست بهتره به دفترچش یه نگاهی بندازی.

mehdi_vsgh
08-07-2011, 19:49
اکثر مدل ها یه جورن.سرش پیچی هست و باید یکی دو دور بچرخونی تا شل بشه یه ذره فشار بدی راحت درمیاد.

اگه اینجوری نیست بهتره به دفترچش یه نگاهی بندازی.

rقسمت پایین ماشین لباسشویی ما مثل شکل بالاس این هرچقدر زور میزنم این درش باز نمیشه به صورت سرتاسریه هرکاری کردم نتونستم درش بیارم....تو دفترچش هم چیز خاصی ننوشته... که چطوری این در پایینی رو باز کنم؟؟!!! فقط نحوه خروج فیلتر رو نوشته!!

faded
08-07-2011, 20:18

rقسمت پایین ماشین لباسشویی ما مثل شکل بالاس این هرچقدر زور میزنم این درش باز نمیشه به صورت سرتاسریه هرکاری کردم نتونستم درش بیارم....تو دفترچش هم چیز خاصی ننوشته... که چطوری این در پایینی رو باز کنم؟؟!!! فقط نحوه خروج فیلتر رو نوشته!!
مارکش چیه؟

mehdi_vsgh
08-07-2011, 20:34
سامسونگ مدل J1220T

faded
09-07-2011, 10:45
سامسونگ مدل J1220T
مال ما هم پایینش همین شکلیه , توی دفتر راهنماش نوشته دوطرفش را از جای خود دراورید , البته به نیروی زیادی احتیاج هست , مواظب هم باشید چون اواین بار از جاش که باز شد من به عقب افتادم روی زمین , با یه نفر دیگه این کارو بکنید .

mehdi_vsgh
09-07-2011, 12:03
ممنون موفق شدم دستت درد نکنه

toorajjj
09-07-2011, 12:09
ممنونم جنرال 2400 با گارانتی به قیمت 850 خریداری شد

sghamgosar
13-07-2011, 10:40
دوستان گلم سلام. اميدوارم شاد و سرحال باشيد.من شهريور عروسيمه و هنوز لوازم خانگي نخريدم. زياد گشتم اما هر فروشنده جنس خودشو تبليغ ميكنه منم كه قربونش برم از هيچي سر در نميارم. چند و قت پيش با كمك دوستاي اينجا تونستم يه دوربين توپ بخرم كه خيلي ازش راضيم واسه همين اومدم كه دوستاي گلمو دوباره تو زحمت بندازم. بهترين هاي يخچال فريزر-ماشين لباسشويي -ظرفشويي و اجاق گاز رو لطفا بهم معرفي كنيد. ميخوام يه جهزيه خوب و درست حسابي و با دوام ببرم .خودم و شوشو اصلا سر در نمياريم ميخوام به مشكل نخوريم. رو قيمتش زياد حساس نيستم اما سر به فلك هم نكشه. جنس خوب با قيمت خوب باشه.

به نظر شما عزيزان يخچال دو قلو بهتره يا تك؟ با توجه به اينكه كارمندم و فضاي فريزرش برام مهمه كم نباشه.
لباسشويي ميگن بوش حرف اول ميزنه اما نميدونم چه مدلي و اينكه 5 كيلو بگيرم يا 7؟
گاز استيل نميخواد درسته شيكه اما ميگن تميز كردنش درد سره.
ظرف شويي هم علاوه بر مهمون گاهي بشه واسه دو نفرمون هم استفاده كنم اخه تنبل تشريف دارم.(برنامه يك دوم)
خلاصه اينكه در همه موارد اطلاعات بديد يه دنيا ممنون ميشم و راهنماييم كنيد چي بخرم . حتما دعاتون ميكنم. سردرگرمي خيلي بده يه جورايي برام استرس زا شده كه پول الكي خرج نكنم بعد پشيمون بشم. منتظر تجربيات و نظرات عزيزان هستن. با يه دنيا تشكر.

faded
20-07-2011, 14:36
دوستان گلم سلام. اميدوارم شاد و سرحال باشيد.من شهريور عروسيمه و هنوز لوازم خانگي نخريدم. زياد گشتم اما هر فروشنده جنس خودشو تبليغ ميكنه منم كه قربونش برم از هيچي سر در نميارم. چند و قت پيش با كمك دوستاي اينجا تونستم يه دوربين توپ بخرم كه خيلي ازش راضيم واسه همين اومدم كه دوستاي گلمو دوباره تو زحمت بندازم. بهترين هاي يخچال فريزر-ماشين لباسشويي -ظرفشويي و اجاق گاز رو لطفا بهم معرفي كنيد. ميخوام يه جهزيه خوب و درست حسابي و با دوام ببرم .خودم و شوشو اصلا سر در نمياريم ميخوام به مشكل نخوريم. رو قيمتش زياد حساس نيستم اما سر به فلك هم نكشه. جنس خوب با قيمت خوب باشه.

به نظر شما عزيزان يخچال دو قلو بهتره يا تك؟ با توجه به اينكه كارمندم و فضاي فريزرش برام مهمه كم نباشه.
ظرف شويي هم علاوه بر مهمون گاهي بشه واسه دو نفرمون هم استفاده كنم اخه تنبل تشريف دارم.(برنامه يك دوم)
خلاصه اينكه در همه موارد اطلاعات بديد يه دنيا ممنون ميشم و راهنماييم كنيد چي بخرم . حتما دعاتون ميكنم. سردرگرمي خيلي بده يه جورايي برام استرس زا شده كه پول الكي خرج نكنم بعد پشيمون بشم. منتظر تجربيات و نظرات عزيزان هستن. با يه دنيا تشكر.
امیدوارم زندگی خوبی رو شروع کنی.
یخچال فریزر ساید بای ساید نباشه بهتره چون یه موتور داره, موارد دیگش بستگی به سلیقه داره فقط بی برفک باشه که خیلی مهمه.
لباس شویی بله بوش خیلی خوبه شما کلا هرچی میخوایی بوش بگیر 7 هم بهتره
گازم من چیزی نمیدونم.
ظرفشویی هم بوش بگیر چون خیلی خوبه.
ولی کلا در مورد در لوازم منزل چیزی که مهمه اینکه گارانتی داشته باشن و خدمات بعد از فروش یه بار دیدی یه وسیله رو هنوز نخریدی خراب شد , اگر خدمات داشته باشه دیگه مشکلی نیست.

AB
20-07-2011, 14:59

یخچال فریزر ساید بای ساید بگیر.چون بازدهشون بیشتره و برق کمتری مصرف میکنن.مارک هم یا بوش یا دوو.سامسونگ و ال جی هم خوبه ولی درصد خرابیش زیاده.ما خودمون ۶ ساله دوو داریم و همیشه تا کلش پره و مشکلی پیش نیومده.فقط هر چی میگیری آبریزدار و با یخساز بگیر که خیلی به درد میخوره.البته مقداری از فضای فریزر رو یخساز میگیره و جا به اندازه فریزرهای تکی نداره.

لباسشویی فقط بوش و آ اٍ گٍ.اگه وستینگهاوس ساخت ایتالیا هم گیر بیاری اونم خوبه ولی امکانات جانبی دیجیتالش مثل بوش نیست.

ظرفشویی بوش.(جنس های دیگه ای هم هستن ولی خدماتشون به علت ت*ح**ر*ی**م ها ضعیفه.)

اجاق گاز آریستون.

شما مارکشون رو انتخاب کن تا در مورد مدل ها راهنمایی کنیم.

schumi_268
20-07-2011, 15:26

ایشالله به سلامتی و میمنت.
در مورد یخچال و فریزر که دوستان راهنمایی کردن.لباسشویی بوش خیلی خوبه بهی هم عالیه.در مورد ظرفیتش دیگه بستگی به خودتون داره.ظرفشویی هم بوش خیلی خوبه آ.اِ.گ هم خیلی خوبه بهی هم خوبه.میتونی 6 نفرشو بخری.همه اینا هم اصلش تو ایران پیدا میشه اگه چیز دیگه ای خواستین بگین شاید بتونم راهنمایی کنم.

your_star
21-07-2011, 12:20
بین این 3 مدل کدوم رو پیشنهاد میکنید؟
SAMSUNG J141USN/HAC
LG WF-7701SFD
BOCSH WTW86561
برام قیمت مهم نیست و اگه مدل بهتر 7 یا 8 کیلو میشناسین بگین.
اینکه همش میگید بوش بهتره درست نیست ما یخچال و فریزر 2 میلیونی بوش (و4 تا اسپیلت بوش) گرفتیم و فامیلمون ال جی 1 میلیونی.برای ما یخجالمون خراب شد و برای اونا نه البته کولرش عالیه.وایو رو هم تو چین میسازن!کاسیو و سیتی زن رو هم.بدن؟

vahid_crab708
25-07-2011, 01:08
یک مدل از یخچال فیرز ال جی که کم مصرف باشد و بالاش فریزر و پایینش یجچال باشه معرفی کنید با تشکر از شما

majid322
25-07-2011, 17:49
سلام هرجا توی انجمن رو گشتم نتونستم جایی رو براش پیدا کنم گفتم اینجا مطرح کنم

من میخوام یه جارو برقی خوب بهم معرفی کنید که مشخصات زیر رو داشته باشه

1.سامسونگ باشه

2.واتش بالا باشه و همچنین قدرتش

3.قیمتش نهایت 130 تا [140 اشه پایینترم بود بهتر

4.نسبت به قیمتش بهترین کارایی رو داشته باشه

پیشاپیش ممنون

راستی اگه تاپیک رو جای بدی زدم قبل از پاک کردن بگین توی کدوم قسمت سوالمو بپرسم

ملا نصرالدین
26-07-2011, 10:40
من از سامسونگ اطلاعی ندارم.ولی خودم برای جهیزیه richmond گرفتم.اونجا قطعه به قطعه رو فروشنده با bosch مقایسه کرد.2400 وات هست.امکان کم و زیاد شدن قدرتش رو داره.فیلترش قابل تعویض هست.روی درجه اخرش که میذارم دیگه من زورم بهش نمیرسه میخواد زمین رو بکنه.کلا من خیلی ازش راضی هستم.قیمتش رو یادم نمیاد

majid322
26-07-2011, 10:51
سلام هرجا توی انجمن رو گشتم نتونستم جایی رو براش پیدا کنم گفتم اینجا مطرح کنم

من میخوام یه جارو برقی خوب بهم معرفی کنید که مشخصات زیر رو داشته باشه

1.سامسونگ باشه

2.واتش بالا باشه و همچنین قدرتش

3.قیمتش نهایت 130 تا [140 اشه پایینترم بود بهتر

4.نسبت به قیمتش بهترین کارایی رو داشته باشه

پیشاپیش ممنون

راستی اگه تاپیک رو جای بدی زدم قبل از پاک کردن بگین توی کدوم قسمت سوالمو بپرسم

این که گفتی رو اگه قیمت و مدل دقیقش رو بهم بگی ممنون میشم مرسی

کسی پیشنهاد دیگه ای نداره؟

faded
26-07-2011, 18:13
این که گفتی رو اگه قیمت و مدل دقیقش رو بهم بگی ممنون میشم مرسی

کسی پیشنهاد دیگه ای نداره؟

شما اگه گرد و خاک زیاد دارین ! بهتره سطلی بگیرین مارک هیتاچی ژاپنی اصل خیلی خوبه, اگر گرد و خاک معمولی دارین! همین کیسه ایی بگیرین که اگر کیسه قابل تعویض باشه خیلی بهتره چون دیگه نباید کیسه خالی کنید , فروشنده یکی از سایت های اینترنتی کالا گفت جارو برقی سامسونگ برخلاف سایر محصولاتش خوب نیست, بوش و زیمنس خوبه کن وود هم بد نیست ولی در مجموع بوش از همه بهتره .

---------- Post added at 07:13 PM ---------- Previous post was at 07:09 PM ----------

بین این 3 مدل کدوم رو پیشنهاد میکنید؟
SAMSUNG J141USN/HAC
LG WF-7701SFD
BOCSH WTW86561
برام قیمت مهم نیست و اگه مدل بهتر 7 یا 8 کیلو میشناسین بگین.
اینکه همش میگید بوش بهتره درست نیست ما یخچال و فریزر 2 میلیونی بوش (و4 تا اسپیلت بوش) گرفتیم و فامیلمون ال جی 1 میلیونی.برای ما یخجالمون خراب شد و برای اونا نه البته کولرش عالیه.وایو رو هم تو چین میسازن!کاسیو و سیتی زن رو هم.بدن؟

من کلا کن وود رو توصیه می کنم یا مارک های ایتالیایی مثل ایندزیت

salar_khan
03-08-2011, 15:54
سلام به همه دوستای گلم
چند وقتیه تصمیم گرفتیم 1 یخچال بگریم (یخچالمون کوچیکه و این اواخر صداش خیلی زیاد شده یجورایی عمرشو کرده)
من 1 یخچالی می خوام که :
1- فریزر نباشه آخه فریزر داریم
2- بزرگ باشه چون تعدادمون زیاده
3- مصرفش کم باشه
اگه امکانتی مثل یخ ساز یا اینکه محفظه آب برای بیرون یخچال داشته باشه دیگه عالی می شه.
تا 1 میلیون می خوام هزینه کنم اما اگه چیز خوب نمیشه با این قیمت می تونم تا 1.5 میلیون هم هزینه کنم.
تو شهرمون هرچی گشتیم 1 مارک خوب بگیریم گیر نیاوردیم.
تنها از 1 مارک یخچال خوشم امد که به نظر با کیفیت می امد که مارکش vestel بود ، همه امکانات مد نظرمو داشت فقط قیمتش 1.5 بود.
به نظرتون چی بگیرم که پشیمون نشم:41:

مشکلم حل شده و با مشاوره دوستان در لیون کامپیوتر یخچال LG 8506 YBS خریداری شد.

ahshokouhy
04-08-2011, 18:16
سلام دوستان ، من یه بخار شوی می خوام بیشتر برای فرش و موکت ، قیمت هم مهم نیست فقط بهترین مدلشو اگه میشه معرفی کنید ! ممنون

schumi_268
05-08-2011, 01:15
سلام دوستان ، من یه بخار شوی می خوام بیشتر برای فرش و موکت ، قیمت هم مهم نیست فقط بهترین مدلشو اگه میشه معرفی کنید ! ممنون

بنظر من کارشر از همشون بهتره.قیمتی که میخواید هزینه کنید رو بگین تا مدلشو بهتون بدم

ahshokouhy
05-08-2011, 12:36
بنظر من کارشر از همشون بهتره.قیمتی که میخواید هزینه کنید رو بگین تا مدلشو بهتون بدم
داداش من گفتم قیمت زیاد مهم نیست ، فقط بهترین مدل برای فرش و موکت و پارچه ی مبلمان باشه !

faded
05-08-2011, 22:06
کارشر آلمانی خیلی خوبه کن وود هم خوبه

---------- Post added at 11:06 PM ---------- Previous post was at 11:04 PM ----------

من یه سوالی دارم چون تاپیکی خاصی واسش پیدا نکردم اینجا می پرسم؟
ابمیوه گیری ما یه چند وقتیه که تفاله میوه رو میده بیرون علتش چیه؟

damn
06-08-2011, 22:17
سلام

دوستان کم مصرف ترین یخچال فریزر بازار چه مارکی هست؟ کسی اطلاع داره؟

من می خواستم یه یخچال فریزر بخرم با این شرایط :

1- کم مصرف ترین یخچال فریزر بازار باشه
2- قیمت زیر 700
3- بدون برفک

اگه کسی از دوستان تجربه ای داره ممنون میشم در میون بذاره

cyber861
06-08-2011, 22:25
مدله sms69m5 با گارانتی کارا سرویس با SMS 69M52 سیهاوی گفته میشه یکیه.ولی 300 تومن اختلاف قیمت

دارن.به نظرتون واقعا هیچ فرقی با هم ندارن ؟

faded
08-08-2011, 22:02
اگر یه ماشین ظرف شویی موقع کار از زیرش آب بیاد , دکمه پاورش بعد از کار خاموش نشه یعنی چطور شده؟

AB
08-08-2011, 23:07
اگر یه ماشین ظرف شویی موقع کار از زیرش آب بیاد , دکمه پاورش بعد از کار خاموش نشه یعنی چطور شده؟

یعنی باید تعمیر کار بیاد:31:

آب دادن معمولا به خاطر فرسودگی لوله ها یا جمع شدن رسوب زیاد تو لوله ها به وجود میاد.

ملا نصرالدین
09-08-2011, 12:49
دوستان حالا که بحث پودر و.. شد بگذارید یه تجربیاتی رو بهتون بگم
ماشین ظرفشویی یکی از دوستانم بوش هست.بعد 2 سال استفاده وقت شستشو خوب نمیشست و جرمی دور لیوان را گرفته بود که با وایتکس هم پاک نمیشد.تعمیرکار امد گفت 180 تومن هزینه تعمیر داره.انها قبول نکردند.دوستم مخلوط جوش شیرین و ابلیمو و اب درست کرد به جای پودر توی ماشین خالی ریخت و گذاشت کار کنه.بعد از آن ماشین درست شد و خیلی خوب هم کار میکنه الان

در مورد قرص هم ایشان گفتند قرص اصل کمترین قیمتش دانه ای 500 هست کمتر از این هرچه هست چینی هست.فروشگاه شهروند یه پودری داره به اسم پوش.فکر میکنم ایرانی هم باشه.هر سری به اندازه یه قاشق مربا خوری یا غذا خوری داخل جای قرص میریزد و به خوبی قرص های اصل خارجی جواب میدهد.بعد از 3 یا 4 ماه هم برای احتیاط با آن محلولی که بالا گفتم میشورد.

troy200489
13-08-2011, 12:37
با سلام
من میخوام یه ماشین لباس شویی بگیرم تو رنج 400تا700 به نظرتون چی بگیرم خوبه؟
اگه امکان داره امکانات مدلی که معرفی میکنید رو هم بنویسید

faded
13-08-2011, 18:48
من یه سوالی در مرود دکمه ماشین لباسشویی دارم چون جایی مختص ماشین لباسشویی پیدا نکردم اینجا میپرسمش:
دکمه لباسشویی اگر به این شکل باشه با در نظر گرفتن اون خط قرمز , ایا میشه به هر دوطرف چرخوندش یا فقط به سمت عقربه های ساعت؟چون من برای عوض کردن برنامه ها گاهی مجبورم کل دکمه رو بچرخونم.

damn
18-08-2011, 20:48
ببین اگه می چرخه پس ایرادی نداره خوب!

faded
19-08-2011, 21:19
به هر دو طرف میچرخه ولی من شنیدم میکن فقط به طرف عقربه های ساعت!

sghamgosar
24-08-2011, 10:51
سلام دوستان عزيز. 25 روزديگه عروسيمه اما هنوز يخچال نگرفتم . نميدونم بايد چي بگيرم و چه مدلي. اكثرا ميگن جاي سايد كمه و سنگينه چون يكسال قراره بريم مستاجري. از طرفي فكر ميكنم دو قلو هم براي دو نفر خيلي زياده. البته كارمندم و احتمالا سر و كارم با فريزر زياد ميشه .هيچي از آشپزي نميدونم خانوماي خونه دار گل كمكم كنيد لطفا تجربيات خودتون رو بهم بگيد تا بتونم تصميم بگيرم. راستش اول نظرم كاملا سامسونگ بود اما حالا ميگن همش مونتاژه .تا2 ميليون ميتونم هزينه كنم فقط يه جنس خوب باشه. ممنون از كمكتون.فقط سريع جواب بديد.

oveisi2005
24-08-2011, 21:16
سلام
مسلما بوش بهترین هست در ضمن هر کدوم مزایا و معایبی دارن و سلیقه ای هست اما خوب به نظر من ساید بای ساید تو خونه مستاجری بهتره

masoud glx
25-08-2011, 00:16
سلام دوستان .

قصد خرید ماشین ظرفشویی دارم .

چیزایی که مد نظرم هستن اینهاس :

AEG , LG , Siemens, Bosch . . . با توجه به اختلاف قیمتی که دارن اینها ، کدوم یکیشون بهتر هستش ؟

کمترین قیمت ها برای برند ال جی حدود 800 و بیشترین برای آ ا گ حدود 1.400 .

ممنون .

AB
25-08-2011, 10:41
با سلام
من میخوام یه ماشین لباس شویی بگیرم تو رنج 400تا700 به نظرتون چی بگیرم خوبه؟
اگه امکان داره امکانات مدلی که معرفی میکنید رو هم بنویسید

تو این رنج پاکشوما و مجیک و ال جی هست.من پیشنهاد میکنم ال جی بگیری چون اگه مشکلی پیش بیاد خدماتش حرف نداره.مدل های پیشنهادی به ترتیب 6809 6810 (این دو تا 14 نفره هستن) 6804 و 6802.

سلام دوستان .

AEG , LG , Siemens, Bosch . . . با توجه به اختلاف قیمتی که دارن اینها ، کدوم یکیشون بهتر هستش ؟

ممنون .

زیمنس و آ ا گ و بوش همشون خوبن و تقریبا تو یه سطح هستن.من توصیه میکنم بوش بگیری چون دو تای دیگه به خاطر محدودیت ها قطعات اصلیش ممکنه بعدا پیدا نشه و با قطعه یه مارک دیگه (عمدتا ال جی) تعویض کنن.ولی بوش فعلا مشکلی نداره.

ملا نصرالدین
25-08-2011, 12:00
سلام دوستان عزيز. 25 روزديگه عروسيمه اما هنوز يخچال نگرفتم . نميدونم بايد چي بگيرم و چه مدلي. اكثرا ميگن جاي سايد كمه و سنگينه چون يكسال قراره بريم مستاجري. از طرفي فكر ميكنم دو قلو هم براي دو نفر خيلي زياده. البته كارمندم و احتمالا سر و كارم با فريزر زياد ميشه .هيچي از آشپزي نميدونم خانوماي خونه دار گل كمكم كنيد لطفا تجربيات خودتون رو بهم بگيد تا بتونم تصميم بگيرم. راستش اول نظرم كاملا سامسونگ بود اما حالا ميگن همش مونتاژه .تا2 ميليون ميتونم هزينه كنم فقط يه جنس خوب باشه. ممنون از كمكتون.فقط سريع جواب بديد.

یخچال و فریزر چیزی نیست که هر روز ادم بخره.یه بار که میخری چند سال باید استفاده کرد.من هم اول فکر میکردم 2نفریم جای زیادی نمیواهیم ولی الان میبینم چه خوب شد 2قلو خریدم.چون تازه کار هم هستی اون نظمی که مادرها توی یخچال کوچیک رعایت میکنند که اندازه 3 تا سردخانه مواد غذایی جا میدهند توی یه ساید رو نمیتونی داشته باشی.پس دوقلو بخر.100 درصد هم خارجی بخر.من ایرانی خریدم به شدت پشیمان هستم

cancer140
25-08-2011, 12:17
سلام در مورد غذا پز اطلاعي داريد؟
چه ماركيش خوبه؟ و قيمتش ؟و اينكه چه كارايي هايي داره؟

schumi_268
25-08-2011, 12:22
سلام دوستان .

ممنون .

بنظر من آ.اٍ.گ از همشون بهتره.بوش هم خیلی خوبه از فکر ال جی و زیمنس بیا بیرون که مثل اون دو تا نیستند

masoud glx
25-08-2011, 12:35
یدونه آ اِ گ دیدم دیروز 1.550 بود . همه مواردش خوب بود و عالی . البته پلمپ بود و از کارتن بیرون نیاورده بود . ولی سوال اینجا پیش میاد که با 1.550 میشه حتی دوتا ماشین ظرفشویی از برندهای دیگه خرید !! توی سایت LG رفتم . مدلهای جدید آورده . ظاهرا خیلی خوب شدن .

sghamgosar
27-08-2011, 10:00
سلام
oveisi2005 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) وملا نصرالدین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزيز خيلي ممنون از راهنماييتون. دوستان گلم كه اطلاع دارن از برندهاي خارجي بوش بهتره يا ويرپول؟ البته امروز همكارم ميگفت سيلون يه سري يخچال جديد زده و چون سري اولشه خوبه .خودش گرفته و كاملا راضيه و ميگه اصلا صدا نداره و مثل ساعت كارميكنه اما من نميدونم ميشه رو حرفش حساب كرد يا نه. لباسشويي و ظرفشويي رو با اطمينان كامل بوش گرفتم اما واسه يخچال موندم .لطفا در مورد ماركش كمكم كنيد ميخوام عمري باشه. راستي سايدهاي دوو چطورين؟كسي داشته ازشون/؟ ممنون ميشم سريع جواب بديد.

ملا نصرالدین
27-08-2011, 12:13
چیزی که هنوز امتحانش رو پس نداده و برای اولین بار امده نگیر.من هم همین کارو کردم الان به شدت پشیمان هستم
برادر من یخچال فریزر merci داره ازش راضیه
دوو تاجایی که من میدونم ماشین لباسشویی هایش خوبه.

sghamgosar
27-08-2011, 12:21
درست ميگيد شما عزيزم بهتره نگيرم. حالا از بيم فريجيدر و ويرپول و ايندوزيت بهم بگيد كدوم بهتره. البته تصميم بر دوقلو شد. يه دنيا ممنون از عزيزاني كه اول زندگي اين ناپخته جوان رو كمك ميكنن.

omid_7029
27-08-2011, 13:35
با سلام
يك مايكروويو ميخواستم براي مادرم كه سنش بالاست و شايد خيلي حوصله سروكله زدن با تكنولوژي رو نداشته باشه
قيمت برام مهم نيست ولي مي خوام مايكروويوي بخرم كه كاربردي باشه
بطور كلي حس ميكنم ما ايرانيا خيلي براي اشپزي از مايكروويو استفاده ميكنيم
مثلا خودم حس ميكنم بيشترين و بهترين كاربرد مايكروويو براي گرم كردن غذاست
والا هدف منم بيشتر همينه مگر اينكه دوستان بگن با مايكروويو هاي جديد و امكاناتشون آشپزي هم ميشه كرد براي ذائقه ايراني!
ممنون اگه راهنمايي كنين

masoud glx
27-08-2011, 20:51
من چند ساله از سولار دام ال جی استفاده میکنم . خیلی عالیه و انواع کیک و اینها رو هم میشه باهاش پخت که البته من نه بلدم و نه حوصله این کارها رو دارم ولی اقوام که دارم ، زیاد از این کارها میکنن .

برای گرم کردن ، بخارپز کردن و کباب درست کردن هم خیلی کاربرد داره . من زیاد گوشت سیخ میزنم ( سیخ چوبی نازک ) و میزارم کباب میشه . بخارپز کردن هم که جای خود داره ... مخصوصا میوه مثلا "به" میخرم و میزارم بخارپز میشه . طعمش خارق العادس .

AB
29-08-2011, 23:09
با سلام
يك مايكروويو ميخواستم براي مادرم كه سنش بالاست و شايد خيلي حوصله سروكله زدن با تكنولوژي رو نداشته باشه
قيمت برام مهم نيست ولي مي خوام مايكروويوي بخرم كه كاربردي باشه
بطور كلي حس ميكنم ما ايرانيا خيلي براي اشپزي از مايكروويو استفاده ميكنيم
مثلا خودم حس ميكنم بيشترين و بهترين كاربرد مايكروويو براي گرم كردن غذاست
والا هدف منم بيشتر همينه مگر اينكه دوستان بگن با مايكروويو هاي جديد و امكاناتشون آشپزي هم ميشه كرد براي ذائقه ايراني!
ممنون اگه راهنمايي كنين

اصلی ترین استفادش همون گرم کردن غذاست.ولی چیزی که گرم کردین باید فوری مصرف کنین.مثلا بعد این که نون رو گرم کردین باید تو 5 تا 10 دقیقه بخورین.اگه بیشتر از این طول بکشه زود خشک میشه.

برای آشپزی زیاد همه چیز به درد نمیخوره.چون همش خوشمزه نمیشه.ولی برای سبزیجات و کیک و فست فود مثل پیتزای یخ زده و ناگت و...عالیه.برای پخت غذاهای گوشتی بدون استفاده از روغن از خوبه.مخصوصا که چربی اضافه هم حین پخت از غذا بیرون میاد.وقتی همبرگرو باهاش میپزم به اندازه نصف نعلبکی از یه همبرگر روغن میچکه.:27:(روش نوشته بود 90 درصد گوشت:27:)

مهمترین کاربردش درست کردن پاپ کورن هست که اگه ذرت تازه باشه تو یک تا یک و نیم دقیقه حاضر میشه.البته هر چقدر قدرتش بیشتر باشه زودتر آماده میشه.سعی کنین 1000 وات و بیشتر بگیرین.

نکته آخر هم این که تخم مرغ درسته و ظروف فلزی نباید استفاده بشن.اولها یه تخم مرغ خاستم گرم کنم بعد از 20-30 ثانیه صدای یه انفجار وحشتناک از توش اومد و دیدم تخم مرغ ترکیده و پودر شده.:27:

Farhad_k1
02-09-2011, 18:24
با سلام به همه دوستان
من پست زیرو تو تاپیک ال سی دی های ال جی قرار دادم ، با توجه به اینکه تقریبا انتخاب تی وی رو از ال جی انجام دادم دوستان لطفا نظرشونو راجع به برند ال جی و اینکه آیا با دیگر لوازمش مشکل نخواهم داشت بیان کنند ممنون میشم.

"با سلام خدمت همه دوستان
من میخوام یه سری لوازم برا خونه بگیرم از جمله تی وی - سینما خانواده - یخچال ساید بای ساید - ماشین لباسشویی - ماشین ظرفشویی - جارو برقی و کولر گازی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif یه کمم زیادی مقید به اینم که تو خونه همه چی یه جورایی ست باشه (از یه برند باشه)!
اول از همه سونی رو ترجیح میدم (البته اینم میدونم که سونی بعضی از لوازم بالا رو نداره)؛ اما الان بیشتر نظرم روی صوتی و تصویریه؛
چیزایی که متوجه شدم اینه که ظاهرا سونی 3d passive نداره و ظاهرا 3d active هم مشکلاتی داره (اگر غیر از این هست لطفا راهنماییم کنید)
در حال حاضر با یه سری تحقیق برای تی وی مدل LG LW65100 سایز 47 نظرم رو گرفته! در مورد سینما خانواده ال جی اطلاعاتی ندارم و میدونم که ال جی کل لوازم بالا رو هم داره با ذکر این نکته که قیمت زیاد برام مهم نیست از دوستانی که اطلاعات دارن درخواست دارم راهنماییم کنم که آیا این برند (ال جی) خوبه یا نه و برای لوازم بالا چی رو پیشنهاد میدن؟
بازم تاکید میکنم که برند سونی رو بیشتر دوست دارم پس اگه تو اون برند هم انتخابهای خوبی میتونم داشته باشم لطفا راهنماییم هم کنید.
با تشکر فرهاد:10:"

masoud glx
02-09-2011, 19:35
من یخچال و فریزر ، تلویزیون 3 دی ، سولاردام ( مایکروفر ) رو از ال جی دارم و ایشالا فردا هم یعنی شنبه یه ماشین ظرفشویی ال جی میخرم . فوق العاده راضی هستم . به معنی واقعی . . . در مورد تلویزیون اصلا سمت سونی نمی رم چون چه سری NX 4 میلیونیش رو که خواهرم داره دیدم و چه یکی دو میلیونی هاش با هر مشخصاتی که اقوام یا دوستان داشتن ، سطح پایینی نسبت به ال جی دارن . چه برای خروجی تصویر و چه برای امکانات و غیره .
برای یخچال هم الان 2 سال میشه که استفاده می کنم و هیچ مشکلی نبوده تا حالا و کاملا راضیم . سولاردام هم که شبیه یه 4 پا دارم ازش کار میکشم روزی 1000 بار برای موارد مختلف و تا حالا باز حدود 3 سالی هستش که دارم ولی هیچ مشکلی نداشته و کاملا راضیم . اما در مورد کولر اسپلیت قبلا یعنی حدود 10 - 12 سال پیش یه سری گرفتیم برای خونه پرتاب باد مناسب نبود . اما حالا چطور هستن اطلاع ندارن .
جاروبرقی هم کلا به برندهای کره ای اعتماد ندارم بدلیل تجربیات دوستان . خودم فقط سامسونگ رو تست کردم که ناراضی بودم . برای ال جی هم دوستان میگن مثل سامسونگ هستش . اما من باز هم میگم ، خودم ندیدم و یه ناسیونال استفاده میکنم برای 20 سال پیش هستش و خارق العادست عملکرد این دستگاه .
سینمای خانگی + لباسشویی ال جی هم کلا تجربه ندارم .

امیدوارم موفق باشی و تونسته باشم کمکی کرده باشم .

kiaelectro
06-09-2011, 22:04
سلام
بهترین مارک لباسشویی سامسونگ و بوش برای خرید کدام می باشد

AB
06-09-2011, 22:49
سلام
بهترین مارک لباسشویی سامسونگ و بوش برای خرید کدام می باشد

شک نکن بوش بهتره.:46:

alvar
06-09-2011, 22:59
دوستان یه ماشین ظرفشویی خوب میخواستم حول و حوش 500 تومن .. حالا یه کم بالا تر یا پایین تر مشکلی نست ..
فقط خوب باشه .. ممنون میشم راهنمایی کنید ..

AB
07-09-2011, 10:35
دوستان یه ماشین ظرفشویی خوب میخواستم حول و حوش 500 تومن .. حالا یه کم بالا تر یا پایین تر مشکلی نست ..
فقط خوب باشه .. ممنون میشم راهنمایی کنید ..

kiaelectro
07-09-2011, 18:52
شک نکن بوش بهتره.:46:
چه مارکی ار لباسشویی بوش را پیشنهاد می کنید

AB
07-09-2011, 21:44
چه مارکی ار لباسشویی بوش را پیشنهاد می کنید

منظورت مدله؟

بهتره مدل هایی با بازده انرژی AAA رو انتخاب کنی.درسته هزینشون بیشتره ولی توی چند سال حتما بازگشت هزینه داره.(هم هزینه مواد شوینده هم برق هم زمان شستشو)

David.Jn
09-09-2011, 13:22
دوستان یه مدل و مارک از برندهای خوب معرفی کنید برای یحچال فریزر
قیمت زیر یک میلیون باشه و جادار
برفک هم نزنه
اگه قیمت مدل هارو هم دارید برام بزارید و اگه سایتی میشناسید که بشه ازش آنلاین خریداری کرد ممنون میشم پیغام خصوصی کنید یا تو پروفایلم بزارید
:|

shabnam1986
10-09-2011, 13:30
بخاری گازی چه مارکی توصیه میکنین؟

majid_306
12-09-2011, 19:24
من یه سوالی در مرود دکمه ماشین لباسشویی دارم چون جایی مختص ماشین لباسشویی پیدا نکردم اینجا میپرسمش:
دکمه لباسشویی اگر به این شکل باشه با در نظر گرفتن اون خط قرمز , ایا میشه به هر دوطرف چرخوندش یا فقط به سمت عقربه های ساعت؟چون من برای عوض کردن برنامه ها گاهی مجبورم کل دکمه رو بچرخونم.

به هر دو طرف میچرخه ولی من شنیدم میکن فقط به طرف عقربه های ساعت!
تصویر مربوط به دکمه کنترل برنامه شستشو در لباسشویی بوش هست. راحت می تونی دکمه رو در دو جهت بچرخونی مشکلی نداره. نگران نباش

---------- Post added at 08:24 PM ---------- Previous post was at 08:22 PM ----------

با سلام
دوستان آیا تجربه ای در مورد استفاده از مایکروفرهای پاناسونیک بالاخص سری کانوکشن (که ساخت ژاپن هستند) و سری بخارپز دارند؟ در مقایسه با سولار دام ال جی کدام را بهتر می دانید؟
ممنون

ranaradin
16-09-2011, 23:05
سلام قصد خرید ف گاز 5 شعله دارم
می خواستم ببینم کسی در مورد گاز 5شعله اورانوس اسنوا اطلا عاتی دار یا نه اگر کسی استفاده کرده راضی بوذه با تشکر

troy200489
17-09-2011, 18:02
بچه ها میخوام لباس شویی بگیرم نظرتون در مورد لباس شوی های تو شیبا که از بالا باز میشن چی هس؟؟

CAPITAN MAC
01-10-2011, 19:41
بچه ها میخواستم بخار شوی بخرم بهترین مارک چی هست؟

AB
02-10-2011, 16:47
بچه ها میخوام لباس شویی بگیرم نظرتون در مورد لباس شوی های تو شیبا که از بالا باز میشن چی هس؟؟

اگه بودجت میرسه شک نکن بوش.

معمولا شرکت هایی که همه چیز تولید میکنن(مثل ال جی و سامسونگ و توشیبا) تو همه زمینه ها نمیتونن پیشتاز باشن.مثلا سامسونگ قطعات کامپیوتریش عالیه ولی کیفیت لوازم خانگیش متوسط به بالاس و مارک های خیلی بهتر از اون هم هست.

بچه ها میخواستم بخار شوی بخرم بهترین مارک چی هست؟

fisher خوبه.تا حالا که استفاده کردیم مشکلی نداشته.فشار بخارش هم به مراتب از دلونگی و مجیک بیشتره.

موقع خرید بخارشو به قدرتش توجه کنین و سعی کنین 2000 وات به بالا بگیرین که حین استفاده مشکل افت فشار بخار نداشته باشن.

oveisi2005
13-10-2011, 16:16
سلام
یک سوال داشتم قیمت لوازم خانگی مثل لباس شویی یا یخچال و ..... مارکهای مثل LG و بوش
با قیمت بازار تهران فرق داره ایا فرق چندانی نداره
ما یک ست کامل میخاهیم میخاستم بدونم از تهران خرید کنم با وانت بیارم قزوین
یا همین جا هم تهیه کنم فرقی نداره ؟

---------- Post added at 04:16 PM ---------- Previous post was at 04:13 PM ----------

راستی میخاستم یه مدل با قیمت مناسب ماشین ظرفشویی بوش بگیرم
به نظرتون کدوم مدلشو بگیرم

و یخچال و فریزر میخاستم که قیمتش حدود 1200 باشه به نظرتون کدوم مارک و مدل خوبه ؟

emadpumad
15-10-2011, 22:55
بخاری گازی چه مارکی توصیه میکنین؟
بخاری دیواری آبسال خیلی خوبه و مبلی هم مشهد کولر
هر دو از برندهای قدیمی و با کیفیت ایران هستند.
البته اگه بگردید داخل بازار میتونید جنسهای چینی ارزان قیمت رو هم گیرز بیارید که توانایی رقابت با این دو برند رو ندارن

greena
22-10-2011, 00:11
سلام ودرود

میخوام یه یخچال فریزر بگیرم گه کشو های فریزرش 4 تا باشه یا 3تا بزرگ باشه تو محصولات غیر ایرانی فقط

کنوود رو دیدم 4 کشوئه نظرتون راجع به اینها چیه واگه مارک بهتری سراغ دارین بفرمایید ....حدود قیمت هم تا 1100

Kenwood 635

Samsung Vs48

فراوان سپاس......

ملا نصرالدین
22-10-2011, 17:54
سراغ کنوود نرو.من چند تا از محصولاتش رو دارم (البته یخچال فریزر نیست) اصلا راضی نیستم.از خدمات پس از فروشش هم راضی نبودم.فکر کنم همون سامسونگ خوب باشه

parinaz571
12-11-2011, 21:04
قیمت یک یخچال ساید بای ساد از یک مارک خوب چی پیشنهاد میکنید؟
یخچال دو قلو تا رنج 2 تومن میشه؟

Royce
13-11-2011, 01:29
کسی میتونه مارو تو خرید یه دستگاه اسنک پز راهنمایی کنه؟

faded
13-11-2011, 12:36
سراغ کنوود نرو.من چند تا از محصولاتش رو دارم (البته یخچال فریزر نیست) اصلا راضی نیستم.از خدمات پس از فروشش هم راضی نبودم.فکر کنم همون سامسونگ خوب باشه
فکر نمی کنم به طور قطعی و 100% بشه نظر داد که سراغ فلان مارک یا جنس نرو یا 100% بشه گفت یه مارکی خوب هست بهترین توصیه این هست که جنسی که خریداری میشه از گارانتی و خدمات پس از فروش قابل قبولی برخوردار باشه .

R&J
26-11-2011, 19:34
سلام من میخام یه یخچال فریزر حداکثر با بودجه یک ملیون و صد بخرم از اینا که بالا فریزره پایین یخچال.با این قیمت چند مدل توی این برندها پیدا کردم:سامسونگ ال جی هیتاچی.خودم چند سال پیش مارک میتگ خریدم مکزیکیه اصله خیلی راضیم اما میگن دیگه پیدا نمیشه.ال جی رو هم میگن خوب نیس سامسونگ بهتره ولی همونم شنیدم دیگه کره ای نیس چینی شده و دیگه خوب نیس.هیتاچی هم میگن موتورش ژاپن اصله اما من والا دیگه نمیدونم چی بگم.دوستان اگه خودتون این چند تارو داشتین یا از کیفیت این برند ها مطلعید یه راهنمایی تو خرید به من بدید ممنون میشم تو این سه مارک کدوم بهتره؟

oveisi2005
27-11-2011, 10:18
سلام به نظر من اول هیتاچی بعد ال جی بعد سامسونگ

R&J
28-11-2011, 17:53
سلام به نظر من اول هیتاچی بعد ال جی بعد سامسونگ
ممنون خودتونم از این برند ها داشتین؟

oveisi2005
29-11-2011, 12:13
من خودم ساید ال جی رو گرفتم
اما چون قبلش قصد خرید یخچال دو درب رو داشتم پرس و جو زیاد کردم
در ضمن خواهرم هیتاچی داشت و راضیه[COLOR="Silver"]

R&J
02-12-2011, 15:34
کسی میتونه مارو تو خرید یه دستگاه اسنک پز راهنمایی کنه؟
دلونگی بخرین خوبه

safoora66
03-12-2011, 11:43
سلام دوستاي خوبم . من مي خوام ببينم كسي مارك وستل ترك رو نميشناسه ؟ من ماشين لباسشويي و ظرفشويي وستل خريدم مي خوام ببينم كسي تا حالا داشته ؟
ميخوام سايد باي سايد بخرم ولي نميدونم چه ماركي بهتره . خودم دوو مدنظرمه . ممنون ميشم :11:راهنماييم كنين .

wrackful
03-12-2011, 20:46
سلام دوستان من میخام یک یخچال فریزر دو قلو بگیرم بین سامسونگ و بکو موندم کدوم بگیرم ممنون میشم منو راهنمایی کنید
بکو مصرف انرژی آ پلاس و آ می باشد
سامسونگ آ و بی مصرف انرژی

AB
03-12-2011, 21:31
سلام دوستاي خوبم . من مي خوام ببينم كسي مارك وستل ترك رو نميشناسه ؟ من ماشين لباسشويي و ظرفشويي وستل خريدم مي خوام ببينم كسي تا حالا داشته ؟
ميخوام سايد باي سايد بخرم ولي نميدونم چه ماركي بهتره . خودم دوو مدنظرمه . ممنون ميشم :11:راهنماييم كنين .

وستل و بکو برای بازار اروپا طراحی شدن.به همین خاطر اینجا زیاد شناخته شده نیستن.بیش از 50 درصد بازار تلویزیون اروپا همین دو مارکه.کیفیتشون هم باید خوب باشه چون از تکنولوژی آلمان استفاده میکنن.

در مورد یخچال هم به نظر من دوو هم شیک تره هم خدماتش از مارک های دیگه بهتره.

سلام دوستان من میخام یک یخچال فریزر دو قلو بگیرم بین سامسونگ و بکو موندم کدوم بگیرم ممنون میشم منو راهنمایی کنید
بکو مصرف انرژی آ پلاس و آ می باشد
سامسونگ آ و بی مصرف انرژی

پیشنهاد میکنم بیشتر روی مارک هایی تمرکز کنین که برای یه کار خاصی (مثلا تولید لوازم خانگی) تمرکز کردن و همه چی تولید نمیکنن.مثلا کیفیت قطعات الکترونیکی سامسونگ عالیه ولی تو لوازم خانگی نتونسته به اون کیفیت دست پیدا کنه.

از این نظر به نظر من بکو مارک خوبی هست و همونطور که گفتم کارخونه های ترک معمولا از تکنولوژی اروپا بالاخص آلمان استفاده میکنن.ولی چون مدت خیلی زیادی نیست وارد ایران شده شاید خدمات گسترده ای نداشته باشه.هر چیزی میخرین هم به مارک و هم خدماتش توجه کنین.به نظر من خدمات از مارک هم مهمتره.

دوو هم از نظر کیفیت قطعات و هم خدمات خوب عمل کرده.قیمتش هم نسبت به مارک های دیگه مثل بوش مناسب تره.

dokhtareironi
06-12-2011, 23:58
سلام
به نظر من اگه حتما آلمانی نخواستید LGعالیه
رنج قیمت 900000 ظرفیت 12_16

infernal_a
07-12-2011, 08:20
سلام خدمت اساتید
یه سئوال تخصصی
تا قیمت 3.500 چه برندی و چه مدلی از یخچال فریزر رو میشه خرید که کامل و تکیل و عالی باشه ؟؟؟
یه مدلی که بهمون پیشنهاد دادن برند WhirlPool آمرکایی 29 فوت به مدل 29DFW هست .
آیا دوستان این مدل رو تائید میکنن یا بهتر هم هست ؟؟؟
در ضمن قیمتی که دادن 3.200 ولی توو سایت امیرکالا دیدم 1662 دولاره !!!!!!!!!
منتظر جواب اساتید هستم .

ba maram
07-12-2011, 23:44
سلام
راستش سشوارمون سوخت :دی می خوایم یه سشوار بخریم
قیمتش هم تا 80 اینطورا
چی بخریم به نظرتون؟؟
ممنون

faded
08-12-2011, 12:17
سلام
راستش سشوارمون سوخت :دی می خوایم یه سشوار بخریم
قیمتش هم تا 80 اینطورا
چی بخریم به نظرتون؟؟
ممنون
من چند وقت پیش از توی یکی از این سایت هایی که اینترنتی میفروشن یه سشوار با مارک پاناسونیک خریدم 50 هزار تومن خیلی خوبه .

ba maram
08-12-2011, 16:26
چند واته؟؟
راستی لینک سایتشم میدید؟؟ممنون
من شنیدم که REMINGTON و فیلیپس خوبترن
اگه اطلاعات دقیق کسی داره بگه لطفا

Ezel
08-12-2011, 16:31
سلام /

لینک دادن به سایت فروشگاههای اینترنتی خلاف قوانین انجمن هست /

oveisi2005
08-12-2011, 16:32
سلام خدمت اساتید
یه سئوال تخصصی
تا قیمت 3.500 چه برندی و چه مدلی از یخچال فریزر رو میشه خرید که کامل و تکیل و عالی باشه ؟؟؟
یه مدلی که بهمون پیشنهاد دادن برند WhirlPool آمرکایی 29 فوت به مدل 29DFW هست .
آیا دوستان این مدل رو تائید میکنن یا بهتر هم هست ؟؟؟
در ضمن قیمتی که دادن 3.200 ولی توو سایت امیرکالا دیدم 1662 دولاره !!!!!!!!!
منتظر جواب اساتید هستم .

سلام
مارک بسیار خوبی هست اما همونطور که حودتون فهمیدید سود خوبی برای فروشندگان هم داره
اگه از نظر مالی مشکلی ندارید عالیه
پیشنهاد من بوش و AEG هست تو این رنج قیمت
ویرپول هم عالیه

در ضمن LG مدلهای گرون هم داره و سودش هم منطقیه با توجه به اینکه کره تولید میکنه و گارانتی خوبی هم داره

infernal_a
08-12-2011, 16:41
سلام
مارک بسیار خوبی هست اما همونطور که حودتون فهمیدید سود خوبی برای فروشندگان هم داره
اگه از نظر مالی مشکلی ندارید عالیه
پیشنهاد من بوش و AEG هست تو این رنج قیمت
ویرپول هم عالیه

در ضمن LG مدلهای گرون هم داره و سودش هم منطقیه با توجه به اینکه کره تولید میکنه و گارانتی خوبی هم داره

ممنون دوست عزیز بابت راهنماییت
میشه لطف کنی قیمت و مدلاشونو بگی ؟ اگه به ترتیب اولیت باشه که عالی میشه .
تقریبا 95٪ خرید Whril pool قطعی بود که قیمتشوتوو سایت دیدم جا خوردم !!!!!!!!! یعنی چقدر سود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بابا یه انصافی ، چیزی !!!!!!!!!
بخاطره همین گفتم اینجا هم بپرسم .
من بانه آشنا دارم ، اگه فکر میکنین که رتبش بین بقیه اوله . از بانه خرید کنم .

oveisi2005
11-12-2011, 09:55
دوست عزیز اگه نداشتن گارانتی برات مهم نیست گزینه خوبی هست
اما به نظر من هزینه اضافی دادن هست
از نظر قیمت تو سایت های مختلف مثل البسکو و چاره میتونی حدود قیمت ها رو دستت بیاد
کیفیتش گفتم جزو برترین ها هست اما مثلا مدل دو سال قبل هیتاچی با 4 در جدیدش قابل مقایسه نیست
من هم از مدل های ویرپول اشنایی ندارم مسلما بستگی به همون مدلی که میخرید داره

noia
13-12-2011, 01:13
دوستان لطفن در خرید توستر کمک‌کنید.
من مدل 2569 از برند فیلیپس رو در نظردارم؛ چطوره؟ پیشنهاد چیه؟
مزیت این مدل اینه که شکاف قرارگیری نان بزرگ هست و به راحتی نان‌های غیر تست هم می‌توان در آن قرار داد.

ساره38
16-12-2011, 19:37
سلام
اقا ممکنه بخندین ولی من یه مشکل اساسی دارم . ما یه سماور گازی عالی نسب خریدیم که تو دفترچش نوشته بدون نیاز به کبریت و فندک روشن میشه اما ما هر کاری می کنیم ای سماور بدون کبریت روشن نمیشه که نمیشه حالا بفرمایید به من بیچاره کمک کنید

cyber861
18-12-2011, 23:39
سلام خدمته دوستان

یادش بخیر پارسال این تاپیک رو زدم.خیلی خوشحال شدم دیدم هنوز میاد بالا.:11:

این بار دنباله یه مخلوط کن هستم.دوستان کسی نظری چیزی نداره؟

aminjigar
19-12-2011, 11:14
سلام خدمته دوستان

یادش بخیر پارسال این تاپیک رو زدم.خیلی خوشحال شدم دیدم هنوز میاد بالا.:11:

این بار دنباله یه مخلوط کن هستم.دوستان کسی نظری چیزی نداره؟
علی جان اگه مارک خاصی بخوای مخلوط کن های مولینکس چیزای خوبی هستن؛ در کل به نظر من تو هر مارکی مدل
خوب پیدا میشه و خُب قسمت مهم این جاست چقدر می خوای ازش کار بکشی (چون یخچال فریزر که نیست این)
کیفیت ساخت بخوای مولینکس خوبه اما از نظر کارایی تو هر مارکی چیزه خوبی پیدا ممکنه بشه...

cyber861
19-12-2011, 14:48
علی جان اگه مارک خاصی بخوای مخلوط کن های مولینکس چیزای خوبی هستن؛ در کل به نظر من تو هر مارکی مدل
خوب پیدا میشه و خُب قسمت مهم این جاست چقدر می خوای ازش کار بکشی (چون یخچال فریزر که نیست این)
کیفیت ساخت بخوای مولینکس خوبه اما از نظر کارایی تو هر مارکی چیزه خوبی پیدا ممکنه بشه...

به به امین جان.:10::40:

آره خودم هم رو بوش و مولینکس موندم.یه چیزی که خوب باشه و ضعیف نباشه حداقل قیمتش از چقدر شروع

میشه؟

ShahrokH_rt
19-12-2011, 15:05
سلام دوستان
این که میگن یخچال فریزر نرسی روس موتور ال جی و توشیبا و پاناسونیک نصبهٰ درسته؟
میشه معایب این مارک یخچال رو بگید
------------------------------------------
در مورد ال سی دی هم بهمون حایر رو پیشنهاد دادن که قیمتشم مناسبه نظر شما چیه؟ فروشنده میگفت کیفیتش از ال جی بهتره!
اگه ممکنه معایب این مدل ها رو هم اگر میدونید بگید:
اجاق گاز ایرانی ورونا
لباسشویی آرچلیک
جاروبرقی هاردستون

××××××××××××××××××××××××× ××××××××××××

خیلی خیلی ممنون از دوستان که پاسخ میدن ! منتظرم

aminjigar
19-12-2011, 17:34
به به امین جان.:10::40:

آره خودم هم رو بوش و مولینکس موندم.یه چیزی که خوب باشه و ضعیف نباشه حداقل قیمتش از چقدر شروع

میشه؟
خود مخلوط کن ها که شاید 15 تومنی هم ببینی از این مارک های به درد نخور... والا چند وقت پیش یه مدل از سانی
مادر گرامی خریده بود 6 ماه بیشتر کار نکرد جالب بود 3 تا 4 حالت تغییر سرعت موتور هم داشت قیمتش هم
زیر 20 بود و بسیار به درد نخور... اما یه آسیاب مولینکس داریم ماله عهد عتیق (20-25 سال پیش) واقعا عالی/
والا من پارچ مخلوط کن جدا گرفتم گذاشتم روش به عنوان مخلوط کن نمی دونی علی چه می کرد! :20: (تبدیل به
مخلوط کن هم می شد) اما قدیمی بود دیگه. من رفتم یه مدل جدیدشو گرفتم 75 اینا (الان احتمالا گرون تر شده باشه)
دو سرعته توان هم حداکثر 500 که معمولا 50 تا پایین تر حداکثرش هست؛ تو تابستون صبح و بعد از ظهر، هر روز
ازش کار می کشیدیم... (توان 400 تا 500 وات برا مخلوط کن خونگی بسه)
بوش هم خوبه، کنوود قبلا لوازم خوبی می زد اما جند سالی هست اون کیفیت قبل رو نداره، بلک اند دکر هم
لوازم صنعتی خوبی می زنه (از بوش بهتر) اما نمی دونم تو زمینه لوازم خونگی چطوریه هنوز

سلام دوستان
در مورد ال سی دی هم بهمون حایر رو پیشنهاد دادن که قیمتشم مناسبه نظر شما چیه؟ فروشنده میگفت کیفیتش از ال جی بهتره!

سلام/
در مورد این ال سی دی جزئیاتش رو بگیرین بذارین تا کمک کنم (قیمت،رزولوشن، سایز اینچ و...)
در کل نظر شخصی من اینه سراغ مارک های ناشناخته بازار در ایران تو لوازم صوتی تصویری خونگی نرین (البته شاید
این مارک خوبی باشه) در حال حاضر هم به خرید LED فکر کنین چون افت قیمتش انجام شده و سراغ تکنولوژی
قبل تر که همون ال سی دی ها هستن نرین، تو LED ها کیفیت رنگ به مراتب بهتر از ال سی دی ها شده
ولی به پلاسما هنوز نمی رسه، جالب هست تکنووژی ال سی دی از دور خارج شده اما هنوز پلاسماهای
جدید در دنیا در حال رونمایی ولی برای یه کاربر خونگی بهترین انتخاب LED هست، مارک هم من سونی و سامسونگ
رو قبول دارم :20:

cyber861
20-12-2011, 12:34
خود مخلوط کن ها که شاید 15 تومنی هم ببینی از این مارک های به درد نخور... والا چند وقت پیش یه مدل از سانی
مادر گرامی خریده بود 6 ماه بیشتر کار نکرد جالب بود 3 تا 4 حالت تغییر سرعت موتور هم داشت قیمتش هم
زیر 20 بود و بسیار به درد نخور... اما یه آسیاب مولینکس داریم ماله عهد عتیق (20-25 سال پیش) واقعا عالی/
والا من پارچ مخلوط کن جدا گرفتم گذاشتم روش به عنوان مخلوط کن نمی دونی علی چه می کرد! :20: (تبدیل به
مخلوط کن هم می شد) اما قدیمی بود دیگه. من رفتم یه مدل جدیدشو گرفتم 75 اینا (الان احتمالا گرون تر شده باشه)
دو سرعته توان هم حداکثر 500 که معمولا 50 تا پایین تر حداکثرش هست؛ تو تابستون صبح و بعد از ظهر، هر روز
ازش کار می کشیدیم... (توان 400 تا 500 وات برا مخلوط کن خونگی بسه)
بوش هم خوبه، کنوود قبلا لوازم خوبی می زد اما جند سالی هست اون کیفیت قبل رو نداره، بلک اند دکر هم
لوازم صنعتی خوبی می زنه (از بوش بهتر) اما نمی دونم تو زمینه لوازم خونگی چطوریه هنوز

سلام/
در مورد این ال سی دی جزئیاتش رو بگیرین بذارین تا کمک کنم (قیمت،رزولوشن، سایز اینچ و...)
در کل نظر شخصی من اینه سراغ مارک های ناشناخته بازار در ایران تو لوازم صوتی تصویری خونگی نرین (البته شاید
این مارک خوبی باشه) در حال حاضر هم به خرید LED فکر کنین چون افت قیمتش انجام شده و سراغ تکنولوژی
قبل تر که همون ال سی دی ها هستن نرین، تو LED ها کیفیت رنگ به مراتب بهتر از ال سی دی ها شده
ولی به پلاسما هنوز نمی رسه، جالب هست تکنووژی ال سی دی از دور خارج شده اما هنوز پلاسماهای
جدید در دنیا در حال رونمایی ولی برای یه کاربر خونگی بهترین انتخاب LED هست، مارک هم من سونی و سامسونگ
رو قبول دارم :20:
امین جان مدلش هم میزاری؟یخ خرد کن هم داره؟

kia.Tahamtan
20-12-2011, 22:38
سلام دوستان قصد خرید یخچال فریزر حدود 1 میلیون تومان دارم.
ممنون میشم کمک کنید.
در کل علاقه ای به محصولات سامسونگ ندارم.
سپاس گذارم.

kia.Tahamtan
20-12-2011, 22:45
سلام دوستان قصد خرید یخچال فریزر حدود 1 میلیون تومان دارم.
ممنون میشم کمک کنید.
در کل علاقه ای به محصولات سامسونگ ندارم.
سپاس گذارم.

aminjigar
22-12-2011, 18:08
امین جان مدلش هم میزاری؟یخ خرد کن هم داره؟

نه علی جان یخ خرد کن نداره، مدل LM2020

Mahdi JooNss
26-12-2011, 13:03
ظرفشویی خوب الان تو بازار چنده؟
از چه برندی؟

majid_98
02-01-2012, 01:57
سلام دوستان
سماور خوب و قشنگ چی پیشنهاد میکنین؟
قشنگ باشه
نسوز باشه
طرحش شیک باشه و خلاصه جنس خوبی داشته باشه
قیمتش هم مناسب باشه

Amin4All
02-01-2012, 20:08
یکی از فامیل هامون یخچال نوین انجماد :2: گرفته بود.
الان ظرف 1 سال 5 بار برد ده ش تعمیر .الان باز مشکل پیدا کرده.
یه یخچال حدود 400~500 با فریزر چی پیشنهاد میکنین؟
اگر بخایم موتورش رو عوض کنیم چی بندازه روش؟

majid_98
04-01-2012, 00:34
دوستان حسرت یه چایی خوب به دل ما موند!!!!!
یکی یه سماوری کتری برقی نفتی کازوئیلی چیزی پیشنهاد کنه!!
نکنه هیچ کدوم چایی نمی خورین؟
راستی قهوه ساز یا نسکافه ساز خوب چی تو بازار هست؟؟ درجه یک باشه

AMIR-AIRGUNNER
04-01-2012, 19:49
دوستان الان قیمت دریل و پیچ گوشتی برقی با باطری شارژی از چند تومن شروع میشه ؟
این 2 وسیله از هم جدا هستن (پیچ گوشتی و دریل ) یا با افزایش سرعت دریل میشه و با کاهش سرعت میشه پیچ گوشتی ؟
با 50-60 تومن میشه یه جنس خوب خرید ؟(مطمئنا اصل که نمیشه خرید :31:ولی از چینی های بادوام چطور ؟)

faded
04-01-2012, 21:34
ابمیوه گیری که همراه اب میوه مقداری تفاله هم بیرون بده مشکلش چی میتونه باشه؟

shahin666
04-01-2012, 22:30
سلام
دوستان من یه دنبال یه دستگاه هستم که بتونم آب میوه رو راحت بگیریم
تو شبکه های ماهواره ای یه آب میوه گیری تبلیغ میشه که برقی هم نیست (اون یارو پیرمرده که گوش واره هم داره تست میکنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
میوه مورد نظر رو حالا هر چی میخواد باشه پرتقال سیب یا حتی انگور!!!!
روی درش قرار میده و بعد هم خیلی راحت آب میوه رو میگیره
حالا نمیدونم دوستان کسی استفاده کرده یا نه
من دنبال یه چیزی هستم که هم برقی نباشه و هم راحت بتونم آب میوه یا هر چیزی که میخوام رو بگیرم

HORROR
05-01-2012, 18:38
سلام

یه جاروبرقی معرفی کنید که بسیار قوی در مکش و کمصدا و بدون کیسه باشه ( از این پارچیها ) وقیمت هم حداکثر تا 210 تومن.. وتا اونجا که امکان داره جاگیر نباشه البته اینزیاد مدنظرم نیست..ممنون:11::11::11:

HORROR
05-01-2012, 18:46
سلام.

میخوام یه جاروبرقی بخرم که قدرت مکش بالا داشته باشه و بدون کیسه ( از این پارچ دارها) باشه و جاگیرهم نباشه البته زیاد مد نظرم نیست! مارک خوب ودر آخر تقریبا زیبا باشه! ( انگار میخوام باهش ازدواج کنم!) وقیمت هم حداکثر تا 210 تومن.. ممنون از شما

majid_98
05-01-2012, 19:47
دوستان الان قیمت دریل و پیچ گوشتی برقی با باطری شارژی از چند تومن شروع میشه ؟
این 2 وسیله از هم جدا هستن (پیچ گوشتی و دریل ) یا با افزایش سرعت دریل میشه و با کاهش سرعت میشه پیچ گوشتی ؟
با 50-60 تومن میشه یه جنس خوب خرید ؟(مطمئنا اصل که نمیشه خرید :31:ولی از چینی های بادوام چطور ؟)
دریل و پیچ گوشتی برقی که جزع لوازو خانگی نیست!!!
من 1سال و نیم قبل یه دریل ماکیتا گیر بکس دار سرعت متغیر خریدم 110 تومن البته شارژی نبود
چون گیر بکس داره قدرت زیادی هم داره و به عنوان پیچ گوشتی هم میشه ازش استفاده کرد.
اگه گیر بکسی خریدی مواظب باش گیر بکسش پلاستیکی نباشه!!:18:

majid_98
06-01-2012, 00:16
دستگاه بخور خوب کی سراغ داره؟
جنس خوب و مطمعا میخام
همه میگن سردش بهتره کسی میدونه چرا؟

faded
06-01-2012, 12:53
دستگاه بخور خوب کی سراغ داره؟
جنس خوب و مطمعا میخام
همه میگن سردش بهتره کسی میدونه چرا؟
سردش برای تابستون مناسبه گرمش برای زمستان
من سردش رو دارم مارک easy life پارسال گرفتم تابستون استفاده کردم راضی بودم .

majid_98
07-01-2012, 15:06
سردش برای تابستون مناسبه گرمش برای زمستان
من سردش رو دارم مارک easy life پارسال گرفتم تابستون استفاده کردم راضی بودم .
یعنی نمیشه از سردش تو زمستون استفاده کرد؟
قیمتش چقدره؟

faded
12-01-2012, 15:03
یعنی نمیشه از سردش تو زمستون استفاده کرد؟
قیمتش چقدره؟
من 58 گرفتم نمی دونم میشه استفاده کرد یا نه , یعنی قانونی که نیست! فقط هوا رو خنک میکنه .

faded
12-01-2012, 15:12
واقعا بهترین و قوی ترین ماشین ظرف شویی چیه؟ که بشه روزی چند بار کار کنه؟ خیلی خوب باشه؟

mmf66
16-01-2012, 15:56
سلام.

میخوام یه جاروبرقی بخرم که قدرت مکش بالا داشته باشه و بدون کیسه ( از این پارچ دارها) باشه و جاگیرهم نباشه البته زیاد مد نظرم نیست! مارک خوب ودر آخر تقریبا زیبا باشه! ( انگار میخوام باهش ازدواج کنم!) وقیمت هم حداکثر تا 210 تومن.. ممنون از شما
جارو برقی پاناسونیک سطلی حرف نداره میتونی بری نمایندگی نگاه کنی چاره هم داره از حدود 170 تا 250 تومان قیمتشه

Переклад не
16-01-2012, 17:24
واقعا بهترین و قوی ترین ماشین ظرف شویی چیه؟ که بشه روزی چند بار کار کنه؟ خیلی خوب باشه؟

والا تا جایی که من شنیدم و پرسیدم در مورد ظرف شویی بوش بهترین باید باشه

amin3k
16-01-2012, 19:22
سلام دوستان
میخواستم یدونه دستگاه تصفیه هوا بگیرم.
میخواستم ببینم مرکزش تو تهران کجاست و کلا چه مارکی خوب و معتبره؟؟
ممنون

am1374
20-01-2012, 11:13
سلام خدمت دوستان عزیز
میخواستم یه مشاوره درمورد خرید تلویزیون بگیرم
الان تو قیمت 2500000 تومان تلویزیون 3d میتونم بگیرم؟
بعد بین Sharp , Lg , ُSamSung , Sony کدوم بهتره؟
راستی کسانی که اطلاعات درمورد تلویزیون 3D دارن بگن خوبه؟بگیریم؟یا همون معمولی بگیریم؟
ممنون

amirtoudeh
20-01-2012, 20:21
با سلام
من می خوام یه لباسشویی 11 کیلویی بگیرم از شر یه دونه که 3 کیلوییه و مال سی چندی سال پیشه خلاص بشم یه مدل تو سایت خود ال جی هستش گه مدل WF-7112WSD هستش و از نوع Bigin هست. ولی نمی دونم چرا همه لباسشویی هایی که از نوع Bigin هست مشخصات کاملشون یکیه!. لطفا یه متخصص این کار راهنمایی کنه تا ما هم با تشکر از خجالتش در بیایم. و قیمت بازار هم به ما بده. ممنون

majid_306
22-01-2012, 10:24
دوستان در مورد غذاساز بوش بهتره یا فیلیپس؟
از بوش مدلهای 5540 و یا 5529 و از فیلیپس 7775 و 7774 مد نظرم هست. البته قیمت فیلیپس یکمی بیشتر از بوش هست.

ممنون

DaRyUsH AkRaMi
22-01-2012, 20:22
دوستان تا 300 تومن چه جارو برقی رو توصیه میکنن!؟
برای یک محیط 75 متری

ملا نصرالدین
22-01-2012, 22:18
دوستان تا 300 تومن چه جارو برقی رو توصیه میکنن!؟
برای یک محیط 75 متری

richmond
واقعا ازش راضی هستم.فکر کنم که المانی باشه.

Steps-Rap
22-01-2012, 23:00
سلام خدمت دوستان عزیز
میخواستم یه مشاوره درمورد خرید تلویزیون بگیرم
الان تو قیمت 2500000 تومان تلویزیون 3d میتونم بگیرم؟
بعد بین Sharp , Lg , ُSamSung , Sony کدوم بهتره؟
راستی کسانی که اطلاعات درمورد تلویزیون 3D دارن بگن خوبه؟بگیریم؟یا همون معمولی بگیریم؟
ممنون

فک کنم بهتر باشه سوالتونو تو قسمت تلویزیون و سیستم های تصویری بپرسیید یه نگاهی هم به تاپیکاش بندازین چون مفیده . اینم لینکش:

peiro
30-01-2012, 14:33
با سلام

ظرفشویی 8 نفره هم به همین شکل است یعنی بصورت مونتاژ هست و بهترین مارک رو هم میشه بگید

ATI6163
19-02-2012, 15:24
سلام
دوستان عزيز من قصد خريد يخچال سايد دارم.ميشه راهنمايي كنيد تا سقف 3تومن چه برندي خوبه؟!

naviek
01-03-2012, 12:03
سلام
دوستان عزیز من یک یخچال ساید بوش خریدم تقریبا دو سال پیش، چند روز پیش متوجه شده که داخل کابین فریزر اون بدون هیچ دلیلی ترک برداشته. وقتی با نمایندگی (سیهاوی) تماس گرفتم اول گفتند که این مشکل تو خیلی از یخچالهای بوش هست و براتون عوض می کنیم ولی چند روز بعد تماس گرفتند و گفتند متاسفانه نمی تونیم عوض کنیم و فقط تعمیر می کنیم. اینم از محصولات بوش و گارانتی سیهاوی که اینقدر تعریف می کنن ازش.
الان واقعا اعصابم خورده و میگم کاش می رفتم یه مارک دیگه می خریدم تا الان اینقدر دلم نسوزه. فقط خواستن بگم که مواظب باشید که یخچالهای بوش مشکل ناجور داره و خودشونم می دونن.

faded
01-03-2012, 21:18
لوازم خانگی آرچلیک که ساخت ترکیه هست چطوره؟ کسی در موردش میدونه؟ استفاده کرده کسی؟ ارزش خریدن داره؟

faded
01-03-2012, 21:29
با سلام
من می خوام یه لباسشویی 11 کیلویی بگیرم از شر یه دونه که 3 کیلوییه و مال سی چندی سال پیشه خلاص بشم یه مدل تو سایت خود ال جی هستش گه مدل WF-7112WSD هستش و از نوع Bigin هست. ولی نمی دونم چرا همه لباسشویی هایی که از نوع Bigin هست مشخصات کاملشون یکیه!. لطفا یه متخصص این کار راهنمایی کنه تا ما هم با تشکر از خجالتش در بیایم. و قیمت بازار هم به ما بده. ممنون

لوازم ال جی زیاد خوب نیستند ما قبلا خریدیم پشیمون شدیم:41:

emadpumad
10-03-2012, 02:02
لوازم ال جی زیاد خوب نیستند ما قبلا خریدیم پشیمون شدیم:41:

به نظر من اینجور قضاوت کردن چندان منصفانه نیست
بازار لوازم برقی ایرانی در قلمرو دو غول بزرگ ( سامسونگ و ال جی) هست و این دو شرکت محصولاتشون رو در تمامی نقاط جهان عرضه میکنند و با هم رقابت تنگا تنگی دارند
من به عنوان کسی که تمامی محصولات ال جی رو چندین سال استفاده میکنم اعلام میکنم که از کیفیت و ساخت اونها رازی هستم البته در مورد دیزاین محصولات این عقیده رو دارم که ال جی همیشه از سامسونگ عقب تره

alijigari
03-04-2012, 22:37
جارو برقی با قدرت مکش بالا و بدون کیسه و پوست کلفت ( ناز نازی نباشه ) چی پیشنهاد میکنید ؟

boros
26-04-2012, 23:03
یه مایکروویو میخوام توی قیمتهای حدود 500
اما نمیدونم چی بگیرم . یکی میگه سولاردوم یکی میگه اون و یکی میگه بخارپز باشه و ...
برند هم نمیدونم کدوم بهتره ل جی یا پاناسونیک یا سامسونگ و ...

کسی میدونه کدوم مدل خوبه ؟

اینا چطورند ؟

کیفیت ال جی چطوره ؟

این مدلش همه چی داره قیمتش هم خوبه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] pd-183.htm)

اینم یه مدل سامسونگ :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] roducts%2F4250%2F)

پاناسونیک هم مدلهای جالبی داره .

الان موندم از کدوم بگیرم ؟

Meh ri
04-05-2012, 23:06
با سلام خدمت دوستان عزیز

مدتی هست که دنبال خرید یک ماشین ظرفشویی هستم که حتما آلمانی باشه و ظرفیتش حداقل 12 نفره باشه.حالا بین بوش و زینمس موندم.از شما تقاضا دارم هر کی میتونه در این رابطه کمکی بکنه از ما دریغ نکنه!
اگه مدله خاصی هم مد نظرتون هست هم بفرمایید.:11:

توصیه من به شما بوش هست:5:

Meh ri
04-05-2012, 23:18
اما نمیدونم چی بگیرم . یکی میگه سولاردوم یکی میگه اون و یکی میگه بخارپز باشه و ...

اینا چطورند ؟

کیفیت ال جی چطوره ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] pd-183.htm)

اینم یه مدل سامسونگ :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] roducts%2F4250%2F)

لطفاً جواب این سوال رو بدید چون سوال من هم است

boros
05-05-2012, 19:09

اینا چطورند ؟

کیفیت ال جی چطوره ؟

اینم یه مدل سامسونگ :

نبود ؟

ملا نصرالدین
07-05-2012, 10:59
مزیت ماکروفر های ال جی اینه که کلاس رایگان دارند.من هم برای ماکروفر خودم و هم مادرم رو شرکت کردم.خیلی خوب هست.نحوه تمیز کردن دستگاه پخت بعضی از غذا ها و اشنایی با همه کلید ها رو توی اون جلسه رایگانش یاد میدهند.بعد چندین سری جلسه دیگه داره که انها دیگه رایگان نیست ولی می ارزه ادم بره.
سلاردوم ال جی بخار پز هم داره.

برای سامسونگ اینجوری نیست.وقتی میخری یه هزینه ای بعدش باید بدهی یک نفر بیاد کلید ها و نحوه تمیز کردن رو یاد بدهد و برود.

اگر شما ماکروفر رو فقط برای گرم کردن غذا میخواهید به نظر من هر کدام که ارزان تر هست رو بگیرید
اگر پخت غذا هم برای شما مهم هست ال جی را بگیرید.

Meh ri
09-05-2012, 13:43
باسلام خدمت دوستان
من مدتیه میخوام یک مایکرو فر بخرم ولی دنبال یک مارک معتبربا قیمت مناسب هستم ااز دوستان راهنمایی میخوام
ممنون

mmf66
09-05-2012, 19:17
باسلام خدمت دوستان
من مدتیه میخوام یک مایکرو فر بخرم ولی دنبال یک مارک معتبربا قیمت مناسب هستم ااز دوستان راهنمایی میخوام
ممنون
پاناسونیک برند خوبیه با توجه به بودجتون میتونین یک مدل رو انتخاب کنید

DaRyUsH AkRaMi
09-05-2012, 21:15
دوستان یک سرخ کن خوب معرفی میکنید؟
ترجیحا ی چیزی باشه که دعای مادرمون پشت سرم باشه نه بد بیراش!
:31:

زیاد گرون نباشه!
مرسی:11:

fabio montari
10-05-2012, 13:17
کولر گازی برای اتاق چی خوبه ؟ کم مصرف باشه قیمتشم خوب باشه ؟ تراست خوبه یا ال جی ؟ از پرتابل ها چطوره ؟

mmf66
11-05-2012, 08:11
کولر گازی برای اتاق چی خوبه ؟ کم مصرف باشه قیمتشم خوب باشه ؟ تراست خوبه یا ال جی ؟ از پرتابل ها چطوره ؟
ال جی به نظر من بهتره

ملا نصرالدین
11-05-2012, 11:57
برای ماکروفر به نظر من ال جی بهتر از پاناسونیک هست.قیمتش هم کمتره

osmaan
11-05-2012, 12:53
سلام کسی بخارشوی سینبو داره؟ خوبه ؟ بده؟

majid_306
11-05-2012, 23:02

اینا چطورند ؟

کیفیت ال جی چطوره ؟

اینم یه مدل سامسونگ :

مزیت ماکروفر های ال جی اینه که کلاس رایگان دارند.من هم برای ماکروفر خودم و هم مادرم رو شرکت کردم.خیلی خوب هست.نحوه تمیز کردن دستگاه پخت بعضی از غذا ها و اشنایی با همه کلید ها رو توی اون جلسه رایگانش یاد میدهند.بعد چندین سری جلسه دیگه داره که انها دیگه رایگان نیست ولی می ارزه ادم بره.
سلاردوم ال جی بخار پز هم داره.

برای سامسونگ اینجوری نیست.وقتی میخری یه هزینه ای بعدش باید بدهی یک نفر بیاد کلید ها و نحوه تمیز کردن رو یاد بدهد و برود.

اگر شما ماکروفر رو فقط برای گرم کردن غذا میخواهید به نظر من هر کدام که ارزان تر هست رو بگیرید
اگر پخت غذا هم برای شما مهم هست ال جی را بگیرید.

باسلام خدمت دوستان
ممنون

پاناسونیک برند خوبیه با توجه به بودجتون میتونین یک مدل رو انتخاب کنید

برای ماکروفر به نظر من ال جی بهتر از پاناسونیک هست.قیمتش هم کمتره

از چه لحاظ ال جی رو برتر از پاناسونیک میدونید؟ پاناسونیک هم کلاس رایگان داره. قصدم تبلیغ یا تخریب یک برند نیست، من هم مدتی هست که روی برندها و مدلهای ماکروفر موجود در بازار تحقیق میکنم و اگر قسمت بشه یکی رو فردا برای مادرم میخرم.
من پاناسونیک رو بخاطر اینورتر برترین مایکروفر یافتم. البته مدل کامل پاناسونیک 2 تا بیشتر نیست: 596 و 599. هم کانوکشن و هم بخارپز دارند. مدلهای ژاپنیش متاسفانه بخارپز ندارند. من شنیدم کیفیت پخت پاناسونیک بهتر از ال جی هست. هر چند هیچ چیز غذای روی اجاق هیزمی نمیشه!

boros
12-05-2012, 22:17
میگن اون یا همون فر برقی بهتر از مایکروو هست . درسته ؟
ضمنا میگن اگر بخارپز جدا باشه بهتره ؟

poonel
12-05-2012, 22:47
میگن اون یا همون فر برقی بهتر از مایکروو هست . درسته ؟
ضمنا میگن اگر بخارپز جدا باشه بهتره ؟

خیر. مایکروفر امکانات خیلی بیشتری داره.
در مایکروفرهای پیشرفته علاوه بر فر (کانوکشن) ، گریل(سرخ کن) و ویو هم موجوده.
مایکروفر کار اون را کامل انجام میده.

توی مایکروفر هم می تونید بخار پز کنید.به نظر من که لزومی به خرید بخارپز نیست.

majid_306
13-05-2012, 13:03
خیر. مایکروفر امکانات خیلی بیشتری داره.
در مایکروفرهای پیشرفته علاوه بر فر (کانوکشن) ، گریل(سرخ کن) و ویو هم موجوده.
مایکروفر کار اون را کامل انجام میده.

توی مایکروفر هم می تونید بخار پز کنید.به نظر من که لزومی به خرید بخارپز نیست.

منظورتون مایکروفر بخارپز دار ضرورتی نداره یا بخارپز به تنهایی؟

ata.royalfalcon
14-05-2012, 12:45
سلام

ميخواستم بدونم بهترين فلاسك براي نگهداري غذا چي هست ؟؟
آيا فلاسكي هست كه مثلاً المنت داشته باشه براي گرم نگه داشتن و گرم كردن غذا ؟؟

ali_mohammad1365
25-05-2012, 14:52
سلام دوستان.
به طور کلی جدای قیمت و امکانات و فقط از نظر جنسیت و سگ کار بودن چه مارکی از جارو برقی ها رو شما پیشنهاد میکنید؟
ممنون از همه

riverman
25-05-2012, 15:06
جاروبرقی سگ کار national اصل خوبه.
الکترولوکس هم خوبه

mmf66
25-05-2012, 17:52
سلام دوستان.
به طور کلی جدای قیمت و امکانات و فقط از نظر جنسیت و سگ کار بودن چه مارکی از جارو برقی ها رو شما پیشنهاد میکنید؟
ممنون از همه

پاناسونیک سطلی بگیر مدل 2100 واتش هم ژاپنی داره هم مالزی قیمتشم مناسبه 200 تا 300

osmaan
25-05-2012, 22:21
سلام بخارشوی سینبو کسی خریده خوبه؟

panther99
27-05-2012, 17:24
دوستان کلا بین ال جی و سامسونگ تو خرید لباسشویی کدوم رو پیشنهاد میکنید و چـــــرا ؟؟؟؟ اگه مدل خاصی مدنظرتون هست بگید . تا قیمت 900 تومن میخوام . ممنون میشم .

ali_mohammad1365
27-05-2012, 19:38
جاروبرقی سگ کار national اصل خوبه.
الکترولوکس هم خوبه

بابا ناسیونال که خیلی وقته وجود خارجی نداره.البته با تشکر قبلی از جوابتون!!

ali_mohammad1365
27-05-2012, 20:02
با تشکر از جواباتون دوستان.
کلا یه جارو برقی خونگی تا 300 تومن میخواستم.لطفا هر مدلی معرفی میکنید دلیل یا تجربه خاصی اگر دارید بگید.
ترجیحا چند مدل معرفی کنید تا از نظر ظاهری هم حق انتخاب داشته باشیم.خانم های این دور و زمونه رو که میشناسید:41::31::38:
مثلا دوست عزیزی که پاناسونیک سظلی رو عنوان کردی لظف کنید بگید چه مدلی مد نظرتون هست.
خلاصه مظلب جارو برقی علاوه بر سگ کار بودن نباید پس از مدت کوتاهی قدرت مکش خوبش رو از دست بده.
ممنون از همه

panther99
28-05-2012, 11:21
دوستان اگه ممکنه جواب بدید . منتظرم .

ملا نصرالدین
29-05-2012, 08:54
من 2 ساله richmond گرفتم.2400 وات. البته قبلا هم توی این تاپیک گفتم .ازش کاملا راضی ام.قدرت مکش فوق العاده داره.یه خوبی هم که داره اینه که میشه کم و زیادش کرد و خودش روی جارو عکس گذاشته که مثلا برای فرش این قدرت برای موکت این قدرت و...تنها ایرادی که میتونم بگیرم اینه که به نسبت مثلا دوو 2000 وات یک مقداری وزنش سنگین تر هست

دیروز هم یه دوو 2000 وات دیدم.قدرتش خوب بود.امکان کم و زیا کردنش روی دسته جارو بود.البته فقط وات را روی دسته نوشته بود ولی در کل خیلی وزنش سبک بود.و حجمش هم کوچک بود.چند سال هم بود که کار میکرد و مشکلی نداشت.

ali_mohammad1365
30-05-2012, 18:32
ممنون از راهنمایید.کسی دیگه نظری نداره؟

panther99
30-05-2012, 19:46
دوستان کلا بین ال جی و سامسونگ تو خرید لباسشویی کدوم رو پیشنهاد میکنید و چـــــرا ؟؟؟؟ اگه مدل خاصی مدنظرتون هست بگید . تا قیمت 900 تومن میخوام . ممنون میشم .

اگه ممکنه جواب منو بدید .

ملا نصرالدین
31-05-2012, 10:51
ببینید توی ال جی و سامسونگ معمولا سلیقه ای نظر میدهند.مثلا من خودم تا حالا ماشین لباس شویی نگرفتم ولی محصولات دیگر سامسونگ رو که گرفتم ازش راضی نبودم.ولی از ال جی بیشتر راضی بودم.در مقابل یکی از دوستان من کاملا نظرش برعکس نظر من هست.ولی به هر حال هر 2 اینها چینی هستند.من برای خودم دوو گرفتم و ازش راضی ام.

panther99
31-05-2012, 22:31
دوستان تا حالا کسی در مورد لوازم خانگی با مارک ریچموند چیزی شنیده ؟؟؟؟؟؟ یکی از دوستام ازم پرسید . راستش من که از اون تازه شنیدم . حالا اصلا هیچی در مورد این مارک نمیدونم !!

emadpumad
01-06-2012, 11:02
اگه ممکنه جواب منو بدید .

من شخصا لوازم صوتی و تصویری سامسونگ رو به الجی و خیلی از برندهای دیگه ترجیح میدم دلیلش هم اینه که سامسونگ در این زمینه پیشرفت چشمگیری کرده
ولی میتونم در بقیه لوازم مثل لباس شویی و اینجور چیزها به الجی هم فکر کنم همونجور که ماشین لباسشوییم الجی هست و ازش راضی هستم

Sent From Mr Emad iPad Using Tapatalk

panther99
03-06-2012, 10:32
دوستان تا حالا کسی در مورد لوازم خانگی با مارک ریچموند چیزی شنیده ؟؟؟؟؟؟ یکی از دوستام ازم پرسید . راستش من که از اون تازه شنیدم . حالا اصلا هیچی در مورد این مارک نمیدونم !!

آقا کسی نیست جواب بده ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!

ملا نصرالدین
03-06-2012, 22:56
دوست عزیز من در مورد جاروبرقی ریچموند بالا گفتم.یه نگاهی بینداز

panther99
05-06-2012, 18:30
دوست عزیز من در مورد جاروبرقی ریچموند بالا گفتم.یه نگاهی بینداز

ممنون . خب من در مورد بقیه لوازم خانگیش میخوام بدونم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اصلیت این مارک یعنی ریچموند کجاییه ؟؟؟؟ من سایتش رو پیدا نکردم تو اینترنت !

farshid14
06-06-2012, 13:40
دوستان عزیز ، میخوام ماشین ظرفشویی رومیزی بخرم بین این سه مدل نمیتونم تصمیم بگیرم :
بوش ( اسپانیا ) 6 نفره با قیمت 1010000 تومن ، زانوسی ( ایتالیا ) 6 نفره با قیمت 680000 تومان و موریس ( نمیدونم ساخت کجاست ، نوشته قطعات اصلی ساخت اروپا ) 8 نفره با قیمت 560000 تومان .
البته شکی نیست که بوش بهترینه ولی سوالم اینجاست که با وجود 330 تومن اضافه قیمت نسبت به زانوسی بازهم ارزش خرید داره ؟
و در مقایسه زانوسی و موریس هم احتمالا زانوسی بهتره ولی دو مورد باعث شد که موریس رو هم تو انتخابهام بزارم یکی بزرگتر بودنش و یکی قابلیت شستشوی میوه و سبزی با استفاده از مواد ضدعفونی کننده که زانوسی و بوش ظاهرا این قابلیت رو ندارند .
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .
با تشکر .

ملا نصرالدین
06-06-2012, 14:04
در مورد مدل اینها من چیزی نمیدونم.ولی ماشین ظرفشویی هرچی بزرگتر باشه بهتره.(البته به شرط اینکه فضای کافی در اشپزخانه داشته باشید)
من اولش میخواستم 9 نفره بگیرم بعد نشد و 12 نفره گرفتم الان پشیمونم چرا بزرگتر نگرفتم
یه چیز دیگه هم که مهمه علاوه بر مصرف برقش زمان شستشو هست که بهتره کم باشه.برای من hair هست.در بیشترین درجه اش که با اب داغ میشوره 112 دقیقه هست ولی همین درجه در ال جی 3 ساعت و نیم هست.

farshid14
07-06-2012, 06:22
ممنون از راهنماییتون . ولی ما فقط 2 نفریم با مقدار ظرف کم . مهمونی هم معمولا نمیدیم ( شاید سالی یکی دوبار ) برای همین فکر کنم 6 نفره برامون مناسب تر باشه . راستش میزان مصرف آب و برقش هم برام مهم نیست فقط میخوام کیفیت دستگاه و نتیجه کارش خوب باشه .
دوستان دیگه نظری درمورد این سه مارکی که گفتم ندارند ؟

kindlinessangel
13-06-2012, 07:59
سلام به همه دوستان ... میخواستم بپرسم اینجا کسی هست که ماشین لباسشوی سامسونگ مدل q144 داشته باشه؟ میخواستم نظرش رو بپرسم
آیا تو این قیمت ( تا یک ملیون و سیصد هزار تومان ) مدلی در برند سامسونگ یا الجی هست که از این بهتر باشه؟!

Glad Boy
13-06-2012, 12:20
دوستان می خواستم بدونم الان کم مصرف ترین و بهترین یخچال فریزر بازار چه مارک و چه مدلی هست !؟
کلا برای یخچال کدوم مارک بهتره و کدوم مصرف انرژی کمی داره !؟

faded
20-06-2012, 19:17
دوستان می خواستم بدونم الان کم مصرف ترین و بهترین یخچال فریزر بازار چه مارک و چه مدلی هست !؟ کلا برای یخچال کدوم مارک بهتره و کدوم مصرف انرژی کمی داره !؟ یک یخچال تک که خیلی بزرگ باشه چه مارکی خوبه؟

hek
22-06-2012, 10:19
سلام كسي راجب مارك elita چيزي مي دونه و اينكه لوازم خانگيش در چه حدي است ؟؟
ممنونم

pulp_152
23-06-2012, 22:29
دوستان بین 800 تا 1.200 ماشین لباسشویی ال جی یا سامسونگ ؟

Soroush-S
23-06-2012, 23:07
ما خودمون الکترواستیل داریم . 7سال پیش گرید انرژیش B بود . الان احتمالا با گرید A هم محصول داره . البته سامسونگ و الجی هم خوبن ولی خدمات خوبی ندارن .

majid_306
07-07-2012, 17:42
دوستان عزیز ، میخوام ماشین ظرفشویی رومیزی بخرم بین این سه مدل نمیتونم تصمیم بگیرم :
بوش ( اسپانیا ) 6 نفره با قیمت 1010000 تومن ، زانوسی ( ایتالیا ) 6 نفره با قیمت 680000 تومان و موریس ( نمیدونم ساخت کجاست ، نوشته قطعات اصلی ساخت اروپا ) 8 نفره با قیمت 560000 تومان .
البته شکی نیست که بوش بهترینه ولی سوالم اینجاست که با وجود 330 تومن اضافه قیمت نسبت به زانوسی بازهم ارزش خرید داره ؟
و در مقایسه زانوسی و موریس هم احتمالا زانوسی بهتره ولی دو مورد باعث شد که موریس رو هم تو انتخابهام بزارم یکی بزرگتر بودنش و یکی قابلیت شستشوی میوه و سبزی با استفاده از مواد ضدعفونی کننده که زانوسی و بوش ظاهرا این قابلیت رو ندارند .
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .
با تشکر .

دوست عزیز به نتیجه ای رسیدید؟ آیا خرید کردید و نتیجه رضایت بخش بود؟

ممنون

mmf66
07-07-2012, 19:28
فقط الجی کره ای یعنی میدین کوره

mmf66
07-07-2012, 19:30
سلام كسي راجب مارك elita چيزي مي دونه و اينكه لوازم خانگيش در چه حدي است ؟؟
ممنونم

این همه برند معتبر این دیگه چیه به نظر من همیشه دنبال مارکی برید که هم کیفیت خوبی داشته باشه هم خدمات خوبی

mmf66
07-07-2012, 19:35
دوستان می خواستم بدونم الان کم مصرف ترین و بهترین یخچال فریزر بازار چه مارک و چه مدلی هست !؟
کلا برای یخچال کدوم مارک بهتره و کدوم مصرف انرژی کمی داره !؟

مصرف انرژی که الکترو استیل با کره ای ها زیاد فرقی نداره
اگه قیمت مناسب و ایرانی میخواهید الکترو استیل خیلی خوبه مدل ESA20 با قیمت 670 و مدل ESA27 با قیمت 720 تومان
سامسونگ و ال جی هم هست با قیمت حدودی 900 که اندازش با اون مدل 20 الکترو استیل یکیه

بازم بستگی به بودجه داره ولی من الکترواستیل رو به اونا ترجیح میدم

mmf66
07-07-2012, 19:41
سلام به همه دوستان ... میخواستم بپرسم اینجا کسی هست که ماشین لباسشوی سامسونگ مدل q144 داشته باشه؟ میخواستم نظرش رو بپرسم
آیا تو این قیمت ( تا یک ملیون و سیصد هزار تومان ) مدلی در برند سامسونگ یا الجی هست که از این بهتر باشه؟!

بله که هست چرا نباشه شما بگو چند کیلو میخوای چه سرعتی داشته باشه اگه 7 کیلویی میخوای با سرعت 1200 و درب تمام نقره ای الجی هست 900 تومان اگر هم 8 کیلویی یا 9 کیلویی میخوای با سرعت های 1400 موجوده که همون حدود قیمت های شماست شما یه سر برو نمایندگی یا مرکز لوازم خانگی شهرتون یه مدل رو انتخاب کن من الجی ساخت کره رو به برندهای دیگه توی لباسشویی بیشتر قبول دارم حتی بیشتر از بوش

Mr_100_dolari
13-07-2012, 23:53
با سلام
دوستان من میخوام یه پنکه پایه بلند کنترل دار بخرم فقط آمار پارس خزر رو دارم که من از این مدلش خوشم اومدش (5030w) که قیمتشم 90 هزار تومان هستش مدل های 5030H و 4060R و 4070R هم خوبه میخواستم ببینم شما کدام یک از این مدلها رو پیشنهاد میکنید ؟
این قابلیت گردش افقی و عمودی که این مدل 5030w داره چقدر مهمه و چقدر کارایی داره ؟
در ضمن من آمار بقیه مارک ها و قیمتهاشون رو هم ندارم شما مارک دیگه ای سراغ ندارید که همین کارایی مدل 5030w رو داشته باشه و قیمتشم پایین تر باشه ؟
از مارک های دیگه چه مارکی رو پیشنهاد میدید ؟

Mr_100_dolari
19-07-2012, 14:06
با تشکر از راهنمایی شما دوستان
من همون پنکه پایه بلند پارس خزر مدل 4070R رو خریداری کردم که دارای 2 سال گارانتی هم میباشد
مدل 5030W هم دیگه تولید نمیشه به دلیل گردش عمودی که داشت باعث خرابی پنکه میشد
از این مدل هم راضی هستم البته 2 نوع پیش فرض هم داره که به نظرم زیاد کارایی نداره
اگر درباره این مدل سوالی دارید در خدمتم

H A M A S
19-07-2012, 14:22
سلام
کم مصرف ترین نوع کولر گازی موجود در بازار ایران چیه؟
قیمت و میزان مصرف برقش چقدره؟

tiyam 01
22-07-2012, 21:55
سلام
یخچال فریز زیر 900 تومن چی پیشنهاد میدین؟ (ایرانی، خارجی)
تو یه تاپیک میگفتن از ایرانی های اسنوا خوبه صفحات آخر همون تاپیک یکی گفته بود اسنوا به درد نمی خوره پر سر و صداس

775e
23-07-2012, 01:22
سلام
کولر های دو تیکه چی پیشنهاد می کنید
یکی که تو هوای گرم اهواز دوم بیاره گارانتی خوب داشته باشه ؟؟
332 هزار می خوام بگیرم از هر مدلی که باشه برای خنک کردن پذیرایی با جمعیت تقریبا بالا
این بدون گارنتی ها جنرال های چطورا؟؟؟

majid_306
24-07-2012, 21:56
دوستانی که تجربه استفاده از بخارشوی کن وود رو دارند، لطفا نظرشون رو در مورد کارایی و کیفیتش بیان کنند. میخوام مدل SC850 رو برای مادرم تهیه کنم.

پیشاپیش ممنون

775e
25-07-2012, 10:48
سلام
کولر های دو تیکه چی پیشنهاد می کنید
یکی که تو هوای گرم اهواز دوم بیاره گارانتی خوب داشته باشه ؟؟
332 هزار می خوام بگیرم از هر مدلی که باشه برای خنک کردن پذیرایی با جمعیت تقریبا بالا
این بدون گارنتی ها جنرال های چطورا؟؟؟

کسی نبود جواب منو بده ؟؟؟