PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید لوازم خانگی

صفحه ها : 1 [2]

mohammad.ef
06-08-2012, 12:02
سلام دوستان .
تلویزیون ( LCD - LED - Plasma ) مارک ایرانی ، بزرگتر از 50 اینچ داریم ؟
بهترین مارک و حدود قیمتش چیه ؟

dashakol_basafa
27-08-2012, 15:45
توصیه من به همه دوستان اینه که برای لوازمی که قطعات متحرک دارن به هیچ عنوان از این مارکهای در پیت مثل سامسونگ و ال جی و غیره خرید نکنید چون پولتون رو سر یک سال دور ریختین. من سه تا اسپلیت سامسونگ خریدم که دوتاشون سر یک سال خراب شدن یک ماه تو گرما موندم تا کمپرسورش رو نمایندگی عوض کرد یکی دیگش هم الان دوباره خراب شده و اصلاً خنک نمیکنه و هر چی به نمایندگی زنگ میزنیم حتی نمیاد چکش کنه.
یه ماشین لباسشوئی سامسونگ هم گرفتم که اصلاً تمیز نمیکنه و توضیحات مفصلتر رو اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])گذاشتم.

کلاً در زمینه لوازم خانگی اگه نمیخواید پولتون رو دور برزین بهترین مارک رو بخرید. یعنی اروپایی یا آمریکایی.

Soroush-S
27-08-2012, 18:46
توصیه من به همه دوستان اینه که برای لوازمی که قطعات متحرک دارن به هیچ عنوان از این مارکهای در پیت مثل سامسونگ و ال جی و غیره خرید نکنید چون پولتون رو سر یک سال دور ریختین. من سه تا اسپلیت سامسونگ خریدم که دوتاشون سر یک سال خراب شدن یک ماه تو گرما موندم تا کمپرسورش رو نمایندگی عوض کرد یکی دیگش هم الان دوباره خراب شده و اصلاً خنک نمیکنه و هر چی به نمایندگی زنگ میزنیم حتی نمیاد چکش کنه.
یه ماشین لباسشوئی سامسونگ هم گرفتم که اصلاً تمیز نمیکنه و توضیحات مفصلتر رو اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])گذاشتم.

کلاً در زمینه لوازم خانگی اگه نمیخواید پولتون رو دور برزین بهترین مارک رو بخرید. یعنی اروپایی یا آمریکایی.

البته برندهای داخلی هم بد نیستند - هم قیمت مناسب هم خدمات پس از فروش مناسب . توی این چند ساله که از جنسای داخلی استفاده میکنیم ازشون بدی ندیدیم:46:

reza3322
27-08-2012, 23:31
تو برندهای کره ای در زمینه یخچال و لباسشویی LG از SAMSUNG بهتر و با دوام تره
4 سال پیش یه ساید سامسونگ برای خونه پدرم خریدیم که بعد از سه سال خراب شد و سنسور المنتش از کار افتاد
یکی از دوستان 2 سال پیش یخچال فریزر دو قلو سامسونگ خرید که اونم خودبخود گازش خالی شد و تعمیرکارش گفت که لوله های گازش خیلی ظریفه
اما دوستان و آشنایان که از LG خرید کردن بعد از چند سال من ندیدم هیچ کدوم به مشکل بر بخورن
ولی در نهایت لوازم خانگی اروپا و امریکا حرف اول رو میزنن
من یه ساید وستینگهاوس دارم که قدیمیه ولی فوق العاده عالی کار میکنه و تا بحال مشکلی باهاش نداشتم

mmf66
28-08-2012, 09:08
الجی تو لوازم خانگی و تصویری از سامسونگ بهتره ما یه لباسشویی الجی داریم خیلی عالیه تو نیم ساعت لباس ها رو قشنگ میشوره و خشک میکنه عموم هم 6 ساله الجی داره خیلی راضی هستند ولی یخچالشون سامسونگ هست مثل موتورخونه صدا میده کلا یخچال کولر گازی و لباسشویی و ظرفشویی الجی خیلی خوبه از بوشم بهتره با توجه به نصف قیمت بودنش
ولی جاروبرقی بهتره ژاپنی مثل پاناسونیک بخرید

plaki
28-08-2012, 12:21
لوازم خانگی فقط هیتاچی

Mr_100_dolari
28-08-2012, 14:35
ماشین لباس شوی آبسال خیلی خوبه ما 7 سال داریم راضی هم هستیم
ماشین ظرف شویی هم زانوسی ایتالیا خوبه

775e
29-08-2012, 00:21
سلام دوستان کولر دوتیکه بهترین مارک الان تو بازار چیه؟
کار کنه ها نه یک سال بعدشم هیچ.
32 هزار باشه

Mr_100_dolari
29-08-2012, 14:47
سلام دوستان کولر دوتیکه بهترین مارک الان تو بازار چیه؟
کار کنه ها نه یک سال بعدشم هیچ.
32 هزار باشه

هنوز دنبال کولری :31: تابستون داره تموم میشه ها :31:

Khazuk
29-08-2012, 20:06
یخچال و فریزر فقط بوش و دیگر هیچ

gmd
29-08-2012, 21:49
ماشین لباس شوی آبسال خیلی خوبه ما 7 سال داریم راضی هم هستیم
ماشین ظرف شویی هم زانوسی ایتالیا خوبه
سلام ، آبسال خریدم کاملا" افتضاحه ، اگر تصمیم دارید پولتان را دور بریزید و یک ماشین لباسشویی متحرک بگیرید آبسال را انتخاب کنید ( یعنی وقتی در آشپزخانه آنرا روشن میکنید بعد از اتمام کار باید ماشین لباسشویی آبسالتان را در پذیرایی یا مکان دیگری بیابید )

775e
29-08-2012, 23:40
هنوز دنبال کولری :31: تابستون داره تموم میشه ها :31:
اره هنوز دنبالشم کسی جواب نداده بهم
خونمون کولر داره .
برا سالن می خواستم
1دونه کم داره
دیگه هم تز اون مارک قبلی تولید نمیشه .
مارک قبلی
general model لبخند.

Mr_100_dolari
29-08-2012, 23:51
سلام ، آبسال خریدم کاملا" افتضاحه ، اگر تصمیم دارید پولتان را دور بریزید و یک ماشین لباسشویی متحرک بگیرید آبسال را انتخاب کنید ( یعنی وقتی در آشپزخانه آنرا روشن میکنید بعد از اتمام کار باید ماشین لباسشویی آبسالتان را در پذیرایی یا مکان دیگری بیابید )

آره درسته موقعه خشک کردن تکون میخوره اما نه دیگه در اون حد که بره تو پذیرایی (مگه ماشین لباس شویی های دیگه موقعه خشک کردن هیچی تکون نمیخورند)
در کل از نظر موتور یا دیگر قطعاتش تا حالا اصلا مشکل به وجود نیاورده

ارمیتا2
30-08-2012, 09:12
آره درسته موقعه خشک کردن تکون میخوره اما نه دیگه در اون حد که بره تو پذیرایی (مگه ماشین لباس شویی های دیگه موقعه خشک کردن هیچی تکون نمیخورند)
در کل از نظر موتور یا دیگر قطعاتش تا حالا اصلا مشکل به وجود نیاورده

لباس شویی بدون تسمه موقع خشک کردن بی صدا هستند و تکان هم نمی خورند./مارک سامسونگ و آرچیلیک و بوش آلمان خیلی خوبه.

Mr_100_dolari
30-08-2012, 12:59
لباس شویی بدون تسمه موقع خشک کردن بی صدا هستند و تکان هم نمی خورند./مارک سامسونگ و آرچیلیک و بوش آلمان خیلی خوبه.

بوش از بقیه باید بهتر باشه

775e
31-08-2012, 15:39
کسی جواب منو نداد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

David.Jn
05-09-2012, 19:20
من میخوام کولر گازی بخرم ، فقط میخوام از نوع سرد کننده باشه
میخوام بدونم تفاوت مصرف برقش با مصرف کولری آبی چقدره؟
یه قیمت هم بدید ممنون میشم ، و در مورد اینکه چه مارکی بگیرم

Переклад не
05-09-2012, 23:37
دوستان لباس شویی تا 2 تمن برای خانواده ی 4 نفره که مثلا برای 8 نفر لباس بشوره چه مدل و مارکی رو پیشنهاد میدید؟
ممنون

korokodil_avareh
07-09-2012, 16:06
سلام دوستان
من میخوام یک کولر گازی پنجره ای و یک آبگرمکن دیواری بخرم. لطف کنید مدل خوب با قیمتش معرفی کنید.

dalton77
07-09-2012, 21:30
سلام دوستان
به نظرتون لباسشویی آرچلیک مدل wm8200 از لحاظ کیفیت چطوره؟کسی تا به حال استفاده کرده؟ در مقایسه با آبسال چطوره؟

Soroush-S
07-09-2012, 23:09
سلام دوستان
به نظرتون لباسشویی آرچلیک مدل wm8200 از لحاظ کیفیت چطوره؟کسی تا به حال استفاده کرده؟ در مقایسه با آبسال چطوره؟

تا حالا هرکی از دوستان و اشنایان من آبسال داشته راضی بوده
ضمنا ماشین لباسشویی های پارس هم قطعات وارداتی از شرکت ارچلیک ترکیه هستند که فقط در داخل مونتاژ میشوند .

afshin4841
09-09-2012, 23:48
سلام
من قصد خرید پنکه رو میزی یا دیواری دارم می خواستم بدونم از دوستان کسی از لوازم خانگی سانی استفاده کرده. واینکه کیفیتش چطوره ؟ من خودم بین سانی و پارس خزر موندم .
ممنون

Soroush-S
10-09-2012, 15:42
سلام
من قصد خرید پنکه رو میزی یا دیواری دارم می خواستم بدونم از دوستان کسی از لوازم خانگی سانی استفاده کرده. واینکه کیفیتش چطوره ؟ من خودم بین سانی و پارس خزر موندم .
ممنون

پارس خزر هم کیفیت خوبی داره هم خدمات خوبی و بنظر من علت موفقیت پارس خزر خدمات خوبیه که به مشتریانش میده -

Abbas.V
21-09-2012, 22:02
سلام

قصد خرید یک عدد ماشین لباسشویی دارم با کمترین بودجه (300 تومن) .

میخوام هدیه بدم کسی واسه خرید خونه . 2 نفرن . کمتر از 5 کیلویی هم باشه خوبه .

چی پیشنهاد میدین ؟ امکانات مهم نیست فقط جنسش خوب باشه . ایرانی خارجیشم مهم نیست . توضیح اینکه خودم 10 ساله ارج دارم و فقط یکبار کلید سلکتورش شکست .

مارک هایسنس خوبه ؟
الان ارج قیمتاش چطوره ؟
سامسونگ مدل 10U سایت البسکو زده 450 تومن . در مورد این هم یک توضیح بدین ممنون میشم در مورد کارایی و کیفیتش .

ممنون

Soroush-S
22-09-2012, 15:17
سلام

قصد خرید یک عدد ماشین لباسشویی دارم با کمترین بودجه (300 تومن) .

میخوام هدیه بدم کسی واسه خرید خونه . 2 نفرن . کمتر از 5 کیلویی هم باشه خوبه .

چی پیشنهاد میدین ؟ امکانات مهم نیست فقط جنسش خوب باشه . ایرانی خارجیشم مهم نیست . توضیح اینکه خودم 10 ساله ارج دارم و فقط یکبار کلید سلکتورش شکست .

مارک هایسنس خوبه ؟
الان ارج قیمتاش چطوره ؟
سامسونگ مدل 10U سایت البسکو زده 450 تومن . در مورد این هم یک توضیح بدین ممنون میشم در مورد کارایی و کیفیتش .

ممنون

قیمتای ارج تو خود سایتش زده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بنظرم تو شرایط کنونی سراغ محصول ایرانی برید بهتره .

bas ali
22-09-2012, 15:58
پول دادن به جنس ایرانی یعنی پول دور ریختن.
بجای این جنسهای اشغال ایرانی برین جنس خارجی بخرین تا اخر عمر براتون بمونه

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

Soroush-S
23-09-2012, 10:06
پول دادن به جنس ایرانی یعنی پول دور ریختن.
بجای این جنسهای اشغال ایرانی برین جنس خارجی بخرین تا اخر عمر براتون بمونه

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

ما که چندسالیه داریم از کالاهای داخلی استفاده میکنیم و تاحالا مشکلی نداشتیم - ماشین لباسشویی ، یخچال فریزر ، تلویزیون و ...

!UP
08-10-2012, 00:27
سلام
دوستان من یه ماشین لباس شویی اتومات می خوام بخرم که خشک کن هم در حد قابل قبول داشته باشه.زیر یک و نیم میلیون چی پیشنهاد می کنین؟یا اگه با قیمت پایین تر جنس خوب سراغ دارین، لطفا راهنمایی کنین

faded
08-10-2012, 17:56
ما خیلی وقته دنبال یک ظرفشویی خوب هستیم توی شهر ما این مارک ها موجود هست واقعا کدومش بهتره که یک عمر کار کنه
ال جی _ سامسونگ_ارچلیک _وستل _کن وود
بوش هم هست که گرونه و ممکنه اصل نباشه

ملا نصرالدین
09-10-2012, 14:14
سلام
دوستان من یه ماشین لباس شویی اتومات می خوام بخرم که خشک کن هم در حد قابل قبول داشته باشه.زیر یک و نیم میلیون چی پیشنهاد می کنین؟یا اگه با قیمت پایین تر جنس خوب سراغ دارین، لطفا راهنمایی کنین

من ماشین لباسشویی دوو دارم و ازش کاملا راضی هستم.ال جی هم خیلی خوب هست.1 هفته پیش دوستان خریدند 1100 که البته 7 کیلویی بود

ما خیلی وقته دنبال یک ظرفشویی خوب هستیم توی شهر ما این مارک ها موجود هست واقعا کدومش بهتره که یک عمر کار کنه
ال جی _ سامسونگ_ارچلیک _وستل _کن وود
بوش هم هست که گرونه و ممکنه اصل نباشه

راستش من هایر دارم و ازش کاملا راضی هستم.فقط 1 اشکالی دارد که اگر سیم اتصال به زمین(ارت) نداشته باشی کمی برق دار هست.دوستان ال جی داشتند.با اینکه به نظر من ال جی مارک خوبی هست ولی ازش راضی نبودند.که البته من فکر میکنم طرز کار درستش را بلد نیستند

Emir1
11-10-2012, 00:03
سلام، دوستان مشاوره برای خرید تلویزیون فکر میکنم قبلا یه تاپیک جدا داشت،‌ همینطوره؟ اگه اینجا باید مطرح کرد، ال سی دی خوب الان چی میشه خرید؟ از آخرین تغییرات فناوری یه مدته بی خبرم، اگه از دوستان در این زمینه اطلاعات دارن ممنون میشم راهنمایی کنید، البته قیمتشم مناسب باشه و زیاد گرون در نیاد. به نظرتون الان زمان مناسبی برای خرید هست یا اینکه بهتره صبر کنیم (هرچند فکر نمیکنم حتی اگه با یک درصد احتمال محال دلار هم ارزون بشه قیمت کالاها ارزون بشه)

dav00d
12-10-2012, 09:53
تو وسایل خونه یخچال و لباسشویی ممکنه تقلبی هم پیدا بشه?
مثلا مارک بوش!?

Soroush-S
12-10-2012, 10:38
تاپیک مربوط به محصولات صوتی و تصویری
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

poonel
12-10-2012, 11:37
تو وسایل خونه یخچال و لباسشویی ممکنه تقلبی هم پیدا بشه?
مثلا مارک بوش!?

خیلی خیلی بعیده.

بوش را با گارانتی سیهاوی بگیرید تا از این فکرها نکنید.

dav00d
12-10-2012, 18:34
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این چند می ارزه؟
به نظرتون در شرایط فعلی ارزش داره چیزی بخریم؟
وضعیت بهتر میشه؟
از کجا بخریم که احیانا ارزون تر در بیاد؟

dav00d
13-10-2012, 12:29
کسی نیست راهنمایی کنه؟
چند جا دیدم زده بود یخچال بوش ساخت کره هست.به نظرتون کیفیتش از سامسونگ و ال جی بهتره؟
یه چیز خوب تا 4 تومن معرفی کنید(29 فوت ساید)

!UP
16-10-2012, 01:22
من ماشین لباسشویی دوو دارم و ازش کاملا راضی هستم.ال جی هم خیلی خوب هست.1 هفته پیش دوستان خریدند 1100 که البته 7 کیلویی بود
دو تا سوال :
1-گارانتی اصلی برای دوو کدومه؟
2- ال جی خشک کن هم داره 1100؟

راستی بوش چی؟زیر یک و نیم نداره؟ خشک کن هم داشته باشه ها

!UP
21-10-2012, 10:41
ای بابا... تعطیله فروم؟!

!UP
04-11-2012, 20:01
دو تا سوال :
1-گارانتی اصلی برای دوو کدومه؟
2- ال جی خشک کن هم داره با قیمت حول و حوش 1100؟

راستی بوش چی؟زیر یک و نیم نداره؟ خشک کن هم داشته باشه ها...

Soroush-S
04-11-2012, 20:58
شرکت گروه انتخاب (اسنوا) نماینده رسمی دوو داخل ایران هست.

775e
05-11-2012, 13:25
سلام دوستان بهترین لباسشویی از نظر قیمت و کیفیت تولید داخل کدوم مدل وکدوم برند]
مرسی .

Soroush-S
07-11-2012, 18:22
سلام دوستان بهترین لباسشویی از نظر قیمت و کیفیت تولید داخل کدوم مدل وکدوم برند]
مرسی .

به نظر من حایر یا همون اسنوا بهترینه - ما و چندتااز فامیلامون حایر داریم و بسیار راضی هستیم ضمنا صدای کمی هم داره - آبسال و پارس هم خوبن

Soroush-S
07-11-2012, 22:43
قیمت لوازم خانگی میتونین در زیرنویس شبکه بازار ببینید

!UP
19-11-2012, 16:43
دوستان از کجا میشه تشخیص داد لباس شویی BOCH و AEG ساخت آلمان اند یا ترکیه؟

ملا نصرالدین
25-11-2012, 00:51
بهترین راهش اینه که از نصابش بپرسی

این 2 مارک رو نمیدونم ولی اصولا یه سری وسایل هستند که مثلا موتورشون ساخت یه کشوره بقیه وسایل برای یه جای دیگه

در ضمن بخاطر تحریم ها بیشتر کالاهای خارجی ساخت ترکیه و چین وارد میشوند و به اسم المان فروخته میشوند خیلی مواظب باشید

howhow
25-11-2012, 19:05
سلام نمیدونم به این بخش ربطی داره یا نه سوالم
یه سری لوازم خونه چند سال پیش خریدم اما بنا به دلایلی استفاده نکردیمو هنوز آک مونده حالا میخوام بدونم اگه بعد این همه مدت بزنیم تو برق و استفاده کنیم مشکلی نداره؟یهو موتورشون نترکه یا اتفاق دیگه ای
مثلا
یه یخچال فریزر ال جی و یه کولر پنجره ای سامسونگه که 10 سال تو جعبه بدون استفاده بودن(نو هستن)یا یه اسپلیته که 3سال...

ملا نصرالدین
26-11-2012, 09:44
اگر زمین نخورده مشکلی نداره.از لحاظ ترکیدن خیالت راحت باشه.ولی اصولا بهتره لوازم خانگی رو خود شرکت بیان نصب کنند که اگر ایرادی چیزی داشته باشه خودشون درستش کنند

beeiot
06-12-2012, 12:18
اعضای گرامی سلام:
در رابطه با کار تحقیقاتی خود درصدد بررسی تاثیرات ناشی از گفتگوهای میان افراد در تالارهای گفتگو بر برندهای مختلف می باشم. بدین منظور این تاپیک را برای انجام مطالعه خود مناسب دیدم و در طی سه ماه گذشته گفتگوهای بین افراد در این تاپیک را دنبال می کنم. قابل ذکراست تحقیقات من دانشگاهی بوده و ارتباطی با شرکت های وابسته به برندهای مختلف و یا شرکت های تبلیغاتی و بازاریابی ندارد. به تمامی اعضا اطمینان داده می شود که این کار صرفا جنبه پژوهشی دارد و کلیه اطلاعات افراد در این تالار محرمانه تلقی شده و مورد هیچ گونه سوء استفاده قرار نخواهد گرفت. امیدوارم در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر بتوانم با بعضی از شما تماس بگیرم.
متشکرم

Beeiot

Mr.Mazmamfi
31-01-2013, 21:54
سلام

یه بخارشوی برای خونه میخوام بخرم .
ولی هیچ اطلاعاتی ندارم .

بودجه هم تا 350 تومن هست .

چه مدل هایی رو پیشنهاد میدید ؟

میشه یه تاپیک مجزا بزنم اونجا مشاوره بگیرم ؟

ممنونم .

Soroush-S
31-01-2013, 22:21
سلام

ولی هیچ اطلاعاتی ندارم .

ممنونم .
شما خوستی اینجاهم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مطرح کن

5ajad
31-01-2013, 22:36
دوستان ببخشید برای کیک و پیتزا درست کردن ، توستر بهتره یا مایکروفر ؟
گازمون فر داره ، ولی کیک و پیتزا توش خوب نمیشه!!
به نظر خودم مایکروفر بهتره ولی میگن اشعه داره و ممکنه بعضی چیزا توش بترکه و شیر و آب رو خیلی داغ میکنه و... برای همین موندم کدومو بگیریم!:n27:

Mr.Mazmamfi
31-01-2013, 23:52
سلام

ولی هیچ اطلاعاتی ندارم .

ممنونم .

هیشکی نظری نداره ؟ :n28:

V E S T A
01-02-2013, 00:35
سلام

خودتون کدوم برند مورد نظرتون هست ؟

برای پولی که شما دارین :

برس بخارشور 3 کاره 665 بیم قیمت تقریبی 105,000تومان
870 وات
مناسب برای انواع پارچه ها
قابلیت تنظیم حرارت: دارد
3 کاره
ساخت چین

جاروبرقی کامل و بخارشوی 5000 مجیک قیمت تقریبی 347,000تومان
1800 وات
جاروبرقی کامل
بخارشوی کف

بخارشوی 590 کنوود قیمت تقریبی 345,000تومان
1400 وات
مخزن نیم لیتری
فشار : 2 بار

بخارشو طی بخار 2000 کنوود قیمت تقریبی 177,000تومان

طی بخارشو و جاروبرقی 7000 کنوود قیمت تقریبی 338,000تومان

برس بخارشور 3 کاره 665 بیم قیمت تقریبی 105,000تومان
870 وات
مناسب برای انواع پارچه ها
قابلیت تنظیم حرارت: دارد
3 کاره
ساخت چین

اینا یکم بیشتره قیمتش :

بخارشوی 750 کنوود قیمت تقریبی 475,000تومان
1600 وات
1.2 لیتر
تنظیم میزان بخار

بخارشوی 650 کنوود قیمت تقریبی 442,000تومان
قدرت 1600 وات
ظرفیت 1.1 لیتر
فشار حداکثر 3.5 بار

بخارشوی 850 کنوود قیمت تقریبی 545,000تومان
2000 وات
2.7 لیتری
نمایشگر فشار بخار
تنظیم میزان بخار
چند منظوره

خارشوی 204 فلر قیمت تقریبی 535,000تومان
2000 وات
ظرفیت آب 1.2 لیتر
فشار 4 بار
بخار 100 درجه

بخارشوی ترولی توماس قیمت تقریبی 430,000تومان
توان 1500 وات
مخزن 1.5 لیتری
فشار بخار 4.5 بار
تنظیم فشار بخار

MehranVB
01-02-2013, 08:33
هیشکی نظری نداره ؟ :n28:

یه سری مارک مثل دلونگی و فلر و ... هست که قیمتشون از اون چیزی که میخواید بالاتره. کنوود هم زیاد توصیه نمیشه.
اما یه سری مارک چینی هم هستن که قیمت پایین تری دارن و به نظر من فرق زیادی با مارک اصلی ندارن.
مادر من یه دونه چینی داره که فکر کنم اسمش بیم باشه و کلاً سالی دو بار کل خونه رو باهاش تمیز میکنه و توی این چند ساله تا الان هیچ مشکلی واسش پیش نیومده.
بخارشور چیزی نیست که بخواید زیاد روش حساس بیشید، یه دستگاه سادست و همه مارکا هم تقریباً مشابه هم هستن.

ملا نصرالدین
01-02-2013, 11:21
دوستان ببخشید برای کیک و پیتزا درست کردن ، توستر بهتره یا مایکروفر ؟
گازمون فر داره ، ولی کیک و پیتزا توش خوب نمیشه!!
به نظر خودم مایکروفر بهتره ولی میگن اشعه داره و ممکنه بعضی چیزا توش بترکه و شیر و آب رو خیلی داغ میکنه و... برای همین موندم کدومو بگیریم!:n27:

فر گاز برای کیک و پیتزا بهتره
کیک و پیتزا توی ماکروفر خشک میشه.
هیچ چیزی توی ماکروفر نمیترکه مگر اینکه در جایی باشه که راه ورو و خروج هوا نداشته باشه.مثلا تخم مرغ میترکه.سیب زمینی رو باید چند بار چنگال بهش زد بعد گذاشت توی ماکروفر
یا اگر مواد غذایی رو بریزی توی این ظرف هایی که درش کیپ میشه خب میترکه.باید در ظرف رو جوری روش گذاشت که جای عبور هوا رو داشته باشه.
در کل اگر بلد باشی با ماکروفر کار کنی چیزی توش نمیترکه.من الان بیشتر از 5 ساله که دارم باهاش کار میکنم نه تا حالا چیزی توش ترکیده نه جرقه ای زده.
برای شیر و اب هم زمان داره.اگر بخوای خیلی کم داغ بشه یعنی گرم بشه زیر 20 ثانیه زمان میدی اگر بخوای داغ بشه 30-40 ثانیه زمان میدی.

Golbarg01
02-02-2013, 02:55
سلام دوستان
الان قیمت ماشین لباسشویی behi 14 نفره تقریبا چنده تو بازار؟

mhroozbeh
09-02-2013, 12:32
با سلام
من میخوام یه یخچال دو قلو بگیرم
تو فکرم هست یه مدل از اسنوا بگیرم
یخچالش مدلش GW5021
فریزش هم GW5101
قیمتش هم نزدیک به 3200-3300 میشه
به نظرتون اصلا این مدل و این مارک مناسبه؟ و پشتیبانی خوبی داره ؟ اذیت نمی کنه؟ ایرانی بودنش یعنی آشغال بودن؟ :D و کلا میخوام بدونم انتخاب خوبی هست یا نه چون سامی و ال جیش بالای 4-5 تومن میشه

Soroush-S
09-02-2013, 14:33
با سلام
من میخوام یه یخچال دو قلو بگیرم
تو فکرم هست یه مدل از اسنوا بگیرم
یخچالش مدلش GW5021
فریزش هم GW5101
قیمتش هم نزدیک به 3200-3300 میشه
به نظرتون اصلا این مدل و این مارک مناسبه؟ و پشتیبانی خوبی داره ؟ اذیت نمی کنه؟ ایرانی بودنش یعنی آشغال بودن؟ :D و کلا میخوام بدونم انتخاب خوبی هست یا نه چون سامی و ال جیش بالای 4-5 تومن میشه
اسنوا از باکیفیت ترین تولیدکنندگان داخلی هستش.در مورد آشغال بود جنسهای ایرانی لطفا شما یک مورد جنس داخلی بخصوص لوازم خانگی آشغال به من معرفی کنید؟

mhroozbeh
09-02-2013, 16:21
اسنوا از باکیفیت ترین تولیدکنندگان داخلی هستش.در مورد آشغال بود جنسهای ایرانی لطفا شما یک مورد جنس داخلی بخصوص لوازم خانگی آشغال به من معرفی کنید؟

یخچال فریز الکترواستیل که هم خودمون داریم هم دوستم و هر دو ازش متنفریم و میخوایم به هر قیمتی شده بندازیمش از شیشه پنجره تو کوچه :n02: سرو صداش گوشه فلک رو پر کرده و خواب و خوراک واسمون نزاشته

Soroush-S
09-02-2013, 23:34
یخچال فریز الکترواستیل که هم خودمون داریم هم دوستم و هر دو ازش متنفریم و میخوایم به هر قیمتی شده بندازیمش از شیشه پنجره تو کوچه :n02: سرو صداش گوشه فلک رو پر کرده و خواب و خوراک واسمون نزاشته
اتفاقا ماهم الکترواستیل داریم ولی سر و صدایی نمیشنویم. این مقیاس موردی هست شاید دستگاه ایرادی داشته یاشه. مثلا لباسشویی اسنوا داریم برای حدود 7 سال پیش بدون صدا ولی آشناها سامسونگ دارن صدای وحشتناکی داره حالا من بگم جنس کره ای آشغاله ، بگم گوش فلک ترکونده؟!! واقعا بگم ...:n10:
به هرحال محصولات اسنوا عالیه. دوست من یه مدت نمایندگی اسنوا داشت و واقعا مشتری ها راضی بودن.

siol
10-02-2013, 16:24

اجاق گازهای سینجر گاز! هم خودمون داریم هم خاله ام! واقعا آشغاله! به معنای واقعی کلمه آشغال!

mhroozbeh
11-02-2013, 11:08
امیدوارم که اینجوری باشه
حالا باز مجبورم از بازاری ها هم بپرسم یه چیزی دستم بیاد ببینم چی میشه

Soroush-S
11-02-2013, 11:41
اجاق گازهای سینجر گاز! هم خودمون داریم هم خاله ام! واقعا آشغاله! به معنای واقعی کلمه آشغال!

اخه اگه آشغال باشه و مشتریان ناراضی که دیگه تا الان تولید نمیکرد و ورشکست میشد.

Soroush-S
11-02-2013, 11:43
امیدوارم که اینجوری باشه
حالا باز مجبورم از بازاری ها هم بپرسم یه چیزی دستم بیاد ببینم چی میشه

90 درصد بازاریها به فکر سود خودشون هستن .

Soroush-S
11-02-2013, 12:58
افزایش 5 تا 20 درصدی قیمت لوازم خانگی با مصوبه سازمان حمایت.
بیب‌الله انصاری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، اظهار داشت: به دنبال درخواست شرکت‌های تولید‌کننده لوازم خانگی مبنی بر افزایش هزینه تولید و لزوم تعدیل قیمت فروش محصولاتشان، پیشنهاد تغییر قیمت لوازم خانگی از سوی انجمن لوازم خانگی به سازمان حمایت ارائه و در نهایت با افزایش 5 تا 20 درصدی قیمت برخی لوازم خانگی موافقت شد.
وی ادامه داد: به این ترتیب قیمت لوازم خانگی از جمله یخچال، اجاق گاز، لباسشویی، آبگرمکن، جاروبرقی، کولر، بخاری و چرخ خیاطی مشمول افزایش شده‌ است.
انصاری افزود: کمترین افزایش قیمت مربوط به کولر و بیشترین افزایش قیمت مربوط به چرخ خیاطی بوده است.
گفتنی است قیمت مصوب برخی لوازم خانگی در شهریور امسال نیز بین 10 تا 12 درصد افزایش یافته بود.
قیمت جدید انواع لوازم خانگی بر روی سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) قابل مشاهده است.

siol
11-02-2013, 23:17
اخه اگه آشغال باشه و مشتریان ناراضی که دیگه تا الان تولید نمیکرد و ورشکست میشد.

پراید هم هنوز تولید میشه! پس ماشین باکیفیتی هست؟ مگه هرچی 100 سال تولید شد با کیفیته؟

ملا نصرالدین
11-02-2013, 23:41

اجاق گازش رو نمیدونم ولی ما یخچال و فریزر دوقلوش رو داریم به قول شما واقعا اشغاله.توی 2 سال 5 دفعه خراب شده.یعنی صبح ها که از خواب بیدار میشیم میترسیم بریم توی اشپزخانه.نکنه ببینیم باز یخچال یا فریزر خراب شده باشه

Soroush-S
12-02-2013, 09:39
پراید هم هنوز تولید میشه! پس ماشین باکیفیتی هست؟ مگه هرچی 100 سال تولید شد با کیفیته؟

نمیخوام با شما بحث کنم ولی اول بگم موضوع خودرو با دیگر محصولات فرق میکنه. من بارها در همین تاپیک گفتم که لطفا موردی قضاوت نکنید. منم تلویزیون الجی داشتم که ساخت خود کره بود و بارها مورد پیدا کرد و آخرسر لامپ تصویر سوزند. الانم جاروبرقی الجی که یکبار تعمیرگاه رفته بازم مشکل داره. خب الان فکر کنم الجی باید آشغال باشه دیگه:n13:

siol
12-02-2013, 19:36
به هر حال من توصیه میکنم به هیچ وجه سینجر نخرید واقعا بی کیفیت ترین محصول ایرانیه که من دیدم! همه ناراضی هستن از دستش

majid_306
12-02-2013, 23:36

به هر حال من توصیه میکنم به هیچ وجه سینجر نخرید واقعا بی کیفیت ترین محصول ایرانیه که من دیدم! همه ناراضی هستن از دستش

میشه علت ناراضی بودنتون رو به طور دقیق ذکر کنید.

Atghia
12-02-2013, 23:41
والا با این روند قیمتها بخوایم نخوایم باید به محصولات ایرانی راضی بشیم !
کلا من دیدم چندوقتیه که محصولات خارجی از فروشگاههای زنجیره ای بزرگی مثل رفاه اینا که جمع شده! :n13: یا وارد نمیشه و کلا کم یاب شده یا هم میارن بس گرونه کیه که بخره!؟
خب دیگه به همون امرسان و یخساران و سینجر و امثالشون باید رضایت داد :n14::n15:

armin_punisher6
12-02-2013, 23:45
کلا من دیدم چندوقتیه که محصولات خارجی از فروشگاههای زنجیره ای بزرگی مثل رفاه اینا که جمع شده! :n13: یا وارد نمیشه و کلا کم یاب شده یا هم میارن بس گرونه کیه که بخره!؟
حاضرم لوازم نداشته باشم ولی ایرانی نگیرم.

Soroush-S
13-02-2013, 08:15
کی گفته از رفاه جمع شده ؟! برید ببینید محصولات صوتی و تصویریشون از چه برندیه. برید فروشگاه اتکا ببینید محصولات پاناسونیک از محصولات صنام بیشتر وجود داره با تنوع فروش بیشتر

mmf66
13-02-2013, 08:55
اصلا باور کنید یه جورایی قحطی اومده تو بازار که میری قشنگ کمبود جنس رو احساس میکنی و تنوع ازبین رفته فقط یه جنسهای خاصی هست

Atghia
13-02-2013, 09:39
کی گفته از رفاه جمع شده ؟! برید ببینید محصولات صوتی و تصویریشون از چه برندیه. برید فروشگاه اتکا ببینید محصولات پاناسونیک از محصولات صنام بیشتر وجود داره با تنوع فروش بیشتر

من گفتم! چون دیدم! بعد هم فروشگاه رفاه و اتکا یک شعبه نداره که برمبنای اون قضاوت کنیم! ولی در مجموع نسبت به قبل این اتفاق افتاده و به وضوح میشه دید که چقدر اجناس خارجی کم شده اینجور جاها! من هم چیزی رو که در چندین شعبه دیدم گفتم:n01:

siol
13-02-2013, 17:51
میشه علت ناراضی بودنتون رو به طور دقیق ذکر کنید.

باید نیم ساعت ولوم گاز رو داخل نگه داری تا جریان قطع نشه! یعنی ترموکوپل عملا مرخص هست! پدرت درمیاد تا گاز روشن بمونه! یه دفعه هم خودبه خود خاموش میشه! یعنی ما را که دیوانه کرده

siol
13-02-2013, 17:54
حالا فر و محفظه گرم کننده اش که همون 6 ماه اول مرخص شد! شیشه ی فرش هم بر اثر گرما شکست! از لحاظ ظاهری هم خیلی ضایع هست (معلومه از لحاظ رنگ بدنه و ظریف کاری اصلا کنترل کیفیت نشده)

من هنوز جنسی بی کیفیت تر از سینجر گاز ندیدم! نخرید که سوهان روحتون میشه

siol
13-02-2013, 17:56
یه سوال: الان پاناسونیک 32 اینچ قیمتش چنده؟ همین ال سی دی های معمولی؟ میگن پاناسونیک بهترین TV هست؟ بعد شنیدم گیرنده دیجیتال داخلی هم داره؟

من سه 32 میخوام بخرم ... چی بگیرم؟ قیمت؟

VAHID
13-02-2013, 18:14
دوستان تاپیک مشاوره هست نه چیزه دیگه ..........

XENON24
13-02-2013, 18:31
والله دوستان درست میگن ..ما هم 2 بار جنس ایرانی خریدیم ضرر کردیم:n29:

siol
13-02-2013, 22:29
لوازم خانگی ایرانی نخرید به خصوص سینجر

Soroush-S
14-02-2013, 08:17
باید نیم ساعت ولوم گاز رو داخل نگه داری تا جریان قطع نشه! یعنی ترموکوپل عملا مرخص هست! پدرت درمیاد تا گاز روشن بمونه! یه دفعه هم خودبه خود خاموش میشه! یعنی ما را که دیوانه کرده

خب شما یکبار به نمایندگی زنگ بزن بیاد یه سرویس بکنه دیگه.

siol
14-02-2013, 14:44
خب شما یکبار به نمایندگی زنگ بزن بیاد یه سرویس بکنه دیگه.

صد بار زنگ زدیم ولی نتونستن درستش کنن. حتی از بیرون هم آوردیم ولی بعد یه هفته همون آشو همون کاسه

اصلا نمایندگیش پاسخگو نیست در قبال نقص کالاشون

mhroozbeh
14-02-2013, 16:43
دو قلوی اسنوا تا یه هفته پیش 3400 بود
الان شده 3900
آدم واقعا مغز خر خورده باشه بره با این قیمت جنس ایرانی بگیره
رفتم یه دو قلو بلومبرگ آلمان مونتاژ ترکیه گرفتم 4600 حداقل خیالم راحته تا بیست سال آینده هیچ مشکلی از طرف یخچال نخواهم داشت.
در ضمن دوستان الکی حمایت نکنن جنس ایرانی همیشه آشغال بوده و هست و به ندرت چیز درست و درمونی پیدا میشه. مثلا جاروبرقی پارس رو خواهر من الان 15 ساله داره استفاده میکنه آخ نگفته. قدیمی ها باز خیلی بهتر از این جدیداست
اینم که بازار شده پره جنس ایرانی به خاطر اینه که تولید کننده ها قیمت خوب میدن و فروشنده ها سودشون روی جنس ایرانی بیشتر از خارجی شده برای همین دولتم خیلی داره تبلیغ میکنه امکانش هست که بلایی که
سر خودرو اومده سر لوازم خانگی هم بیاد و مجبور شیم بزور خود کفا بشیم توی این زمینه هم و اون موقع مجبوریم که به همین محصولات فوق العاده ایرانی اکتفا کنیم و چیزی نگیم
البته قدیم هم همه اجناس ایرانی موتور و قطعات داخلیشون کاملا خارجی بود و فقط پلاستیک و بیرون کار رو ایران گند میزد که خوب به طبع خیلی کیفیت و دوامشون از الانی ها که همش چینی آشغال شده بهتره

hamed29
22-02-2013, 14:28
سلام؛ برای سشوار، قیمت تا ۳۰ ، ۳۵ تومن چه مارکی پیشنهاد میکنید؟!

بهنازی
22-02-2013, 17:04
با سلام
برای تهیه جهیزیه میخام فعلا چهار قلم لوازم خانگی(یخچال-lcd-لباسشویی-اجاق) بگیرم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید چی بگیرم و از کجا ؟
برای چهار تا میخام 6 تومن هزینه کنم
ایرانی جواب میده کدو مارکش خوبن ؟
خرید از بانه خوبه کدوم وسایل ؟ چجوری بیاریم اینجا؟

خواهشا کمک کنید موندم تو این گرونی چه خاکی سرم کنم

Ezel
22-02-2013, 21:06
دوستان گرامی

پایان کار تاپیک در این لحظه ! :دی اعلام میشه .

از این به بعد برای مطرح کردن مواردی نظیر مشاوره ی خرید لوازم خانگی ، تاپیک های مجزا ایجاد کنید .

:n16: