PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین گوشی اندرویدی تا 400 تومان

*hamedkhatar*
03-06-2011, 11:26
سلام
یه گوشی اندرویدی خوب میخوام تا 400 تومان
دوستان چی رو پیشنهاد میکنند؟
Samsung Galaxy Ace S5830 خوبه؟
ُSamsung Galaxy SL چطوره؟ البته میدونم از 400 تومان بشتره ولی ارزشش رو داره که بیشتر هزینه کنم و این رو بی خیال شم؟
دوستانی که Samsung Galaxy Ace S5830 دارند راضی هستند؟
قیمت رو هم اگه دارید بگید ممنون

Scud_MD2
03-06-2011, 11:46
Samsung Galaxy SL بهتره

MOHAMMAD2010
03-06-2011, 12:00
گالکسی SL خیلی از Ace بهتره و ارزشش رو داره

P I R A N H A
03-06-2011, 12:32
گلکسی ایس:حدود340تومن
گلکسی اس ال:حدود450تومن

*hamedkhatar*
03-06-2011, 13:02
بچه ها تصمیم گرفتم یکم بیشتر خرج کنم و یه Galaxy S بخرم
نظرتون چیه؟
قیمتش حدود 530 هستش
ممنون

P I R A N H A
03-06-2011, 13:06
ارزش داره بخر واقعا گوشیه خوبیه

*hamedkhatar*
03-06-2011, 13:07
ممنون
راستی گارانتی که مهم نیست؟
بدون گارانتی بگیرم؟

Pedram_mrn
03-06-2011, 13:13
گلکسی الان گرون شده یکما!!! آره بدون گارانتی بگیر قبل از خرید این تاپیکم نگاه کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

M@hdi-B
03-06-2011, 13:32
گرفتی 8گیگ بخر چون اختلاف 8با 16 حدود 30تومن هست با سی تومن میشه یه مموری 16 گرفت

با یه برنامه جدید هم می تونی دیتای بازیها رو روی مموری بریزی و دیگه مشکل کمبود فضا برای بازی نداری.

iMosi
03-06-2011, 16:01
اسم برنامه اش چیه آقا مهدی؟؟؟......ضمنا با گارانتی بگیری بهتره.....

*hamedkhatar*
03-06-2011, 20:26
ممنون از همه دوستان
یه نکته این رو متوجه شدم انگار گلکسی شتاب سنج نداره این درسته؟
یعنی مثلا بازی هایی مثل Need For Speed یا Sphalt رو نمیشه بازی کرد؟
یا اینکه من معنی شتابسنج رو درست متوجه نشدم؟

راستی من چند تا جا قیمت کردم گلکسی 8 گیگ رو میدند 530
ولی اینجا این بنده خدا میده 480

داستان چیه؟
کدوم قیمت درسته؟
ممنون

*hamedkhatar*
04-06-2011, 10:28
آقا بی زحمت یکی جواب من رو بده
ممنون

Scud_MD2
04-06-2011, 10:39
نه دوست عزیز گلکسی شتابسنج داره

Pedram_mrn
04-06-2011, 13:49
عزیز گلکسی جدیدا گرون شده اصلا با این قیمت ارزش خریدن نداره اگه حتما گلکسی میخوای صبر کن دوباره ارزون شه یه هفته پیش من 430 قیمت داشتم قیمت دو هفته پیش 460 بود
به نظر من Desire S بگیر خیالِ خودتو راحت کن گلکسی دیگه خیلی قدیمی شده

*hamedkhatar*
04-06-2011, 14:31
عزیز گلکسی جدیدا گرون شده اصلا با این قیمت ارزش خریدن نداره اگه حتما گلکسی میخوای صبر کن دوباره ارزون شه یه هفته پیش من 430 قیمت داشتم قیمت دو هفته پیش 460 بود
به نظر من Desire S بگیر خیالِ خودتو راحت کن گلکسی دیگه خیلی قدیمی شده

آخه من از یه چیزی میترسم اونم اینه که رامهای جدید برای این گوشی نیست و من گوشی رو دارم میخرم برای نصب کلی برنامه و ترسم اینه که نتونم هر برنامه ای رو روش نصب کنم
آیا این گوشی روت هم میشه؟
نظر شما در این باره چیه؟
درضمن اگه بخوام HTC بگیرم HTC Incredible S میگیرم نظرتون چیه؟
من الان حدود 1000 تا برنامه برای اندروید گرفتم آیا همه این برنامه ها قابل نصب هستند روی این گوشی HTC Incredible S ؟
درضمن تا حالا هم که فارسی رو ساپورت نمیکنه
لطفا تو این زمینه من رو روشن کنید شاید یه تصمیم بهتر گرفتم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون

*hamedkhatar*
04-06-2011, 19:10
آقا لطفا یکی من رو روشن کنه
ممنون

Scud_MD2
04-06-2011, 22:08
آقا گلکسی گوشی خیلی بهتری نسبت به دیزایر اس ولی تنها ایرادش اینکه دوربینش فاقد فلش اگه این مورد براتون مهم نیست من پیشنهاد میکنم گلکسی بگیرید
من نمیفهمم گلکسی کجاش خیلی قدیمی شده هنوزم جزو بهترین گوشیهاست Xda ها همچنان دارند روی این گوشی کار میکنن

Pedram_mrn
05-06-2011, 00:55
آخه من از یه چیزی میترسم اونم اینه که رامهای جدید برای این گوشی نیست و من گوشی رو دارم میخرم برای نصب کلی برنامه و ترسم اینه که نتونم هر برنامه ای رو روش نصب کنم
آیا این گوشی روت هم میشه؟
نظر شما در این باره چیه؟
درضمن اگه بخوام HTC بگیرم HTC Incredible S میگیرم نظرتون چیه؟
من الان حدود 1000 تا برنامه برای اندروید گرفتم آیا همه این برنامه ها قابل نصب هستند روی این گوشی HTC Incredible S ؟
درضمن تا حالا هم که فارسی رو ساپورت نمیکنه
لطفا تو این زمینه من رو روشن کنید شاید یه تصمیم بهتر گرفتم

ممنون

گوشی که میخوای بخری باید s-off باشه تا بتونی روتش کنی واسه نصب برنامه ام هیچ محدودیتی نداری تو XDA هم کلی رام براش هست سنس 3 رو هم یه هفته ست براش زدن البته هنوز یکم باگ داره ولی ردیفش میکنن
انکریدیبل باتری خوبی نداره عزیز سایزشم بعدا اعصابتو خورد میکنه وزنشم زیاده دوربینشم مشکل داشت ولی فک کنم با آپدیت حل شدش (ولی اگه به دلت Incredible S نشسته گوشیه بدی نیست)
بهترین انتخاب برات Desire S هست اندازه ی معقولانه وزن مناسب ضخامت کم و قیمت کمتر تو Desire S من تا حالا مشکل خاصی ندیدم شک نکن گزینه خوبیه گلکسی الان گرون شده آدم دلش نمیاد بخره یه هفته پیش با اون قیمت حالا یهو گرون شدش
ساپورت فارسی ام به این صورت هست که اگه گوشی شما ورژن خاورمیانه باشه با یه آپدیت ساده فارسی رو هم ساپورت میکنه در ضمن این گوشی براش آپدیت های رسمی ورژن های بالاتر اندرویدم میاد ولی واسه گلکسی اینطور نیست باید کوکر ها براش کوک کنند حالا ام که اس 2 اومده اوناام مثل قبل وقت نمیزارن براش
گوشی های گارنتی یاس ورژن خاورمیانه ان ولی اکه بدون گارانتی میخوای بخری حتما بگرد ورژن خاورمیانه پیدا کن که کلی ام برنامه واسه فارسی خوندن اس ام اس و وب نریزی توش
یه چیز دیگه ام بگم اگه میخوای اینکریدیبل بگیری اینو بدون که اکثر اینکریدیبل ها فعلا روت نمیشن چون s-on هستن ولی قراره یه آپدیت براش بیاد تا S-0ff بشن و قابل روت کردن ولی باید صبر کنی
روتم واسه رام نصب کردن به کارت میاد. 99.9% برنامه ها به روت بودن کاری ندارن
ولی به نظر من Desire S گزینه ی خیلی بهتری میتونه برات باشه :10:

ted1996
05-06-2011, 10:19
آقا لطفا یکی من رو روشن کنه
ممنون

بین گوشی هایی که نام بردید اینکردیبل اس از همه بهتر هست البته دیزایر اس هم خوبه در مورد ساپورت نرم افزاری باید بگم همه ی اون هزار برنامه نه تنها روی آن دو بلکه تماما روی x10 هم نصب میشود:5:از ساپورت htc نگران نباشید همه ی گوشی های htc ساپورت خوبی دارند در ضمن galaxys فلاش ندارد اگه یه جای تاریک گیر کردی میخوای چی کار کنی:41:همین x10 که ارزون تر هم هست بگیر خیالت راهت باشه به 2.3 هم آپدیت میشه و 16میلیون رنگ میشه به 1.2 اورکلاک میشه و پلیر آن از مدیا اسکیپ به ویجت 2011مخصوص سونی تبدیل میشه و گوشی زیبایی هم هست:8:

M@hdi-B
05-06-2011, 11:35
واقعا آدم کیف می کنه از این همه مشاوره توپ

یعنی چی دوربینش فلش نداره جای تاریک گیر می کنی و از این حرفا

سخت افزار گلکسی تا دو سال دیگه هم نیاز کاربر رو رفع می کنه .. در ضمن شما ال سی دی سوپر آمولد رو با اس ال سی دی اچ تی سی یکی می کنی؟

2گیگ رام برای نصب برنامه .. صدای بهتر .. باطری بهتر .. خروجی تی وی .. سبکتر .. فیلمبرداری بهتر

بازم بگم؟ به نظر من گرون هم شده باشه بازم بخر .. 8گیگش رو پنج شنبه واسه دوستم 500 گرفتیم.

به نظر من اصلا طرف اچ تی سی نرو .. من خودم تاچ اچ دی .. اچ دی2 .. دیزایر اچ دی و....داشتم هر کدومشون یه جور رو اعصاب بودن

golmohammadi
05-06-2011, 16:21
سلام دوستان
چند تا پست اخر را پاک کردم
احترام همدیگر را نگه دارید
همه میدونند هر گوشی مزیتهایی داره و ایراداتی هم داره
قرار نیست روی مزیتها یا ایراداتش زوم کنید

Pedram_mrn
05-06-2011, 16:35
اولا حرف دهنتو بفهم من سن بابا بزرگتو دارم .. اون موقع که دنیا نیومده بودی من از هر برندی یه گوشی می خریدم .. افتاد؟

همین روت و اس آف و نصب ریکاوری و فارسی ساز و غیره دهنشو صاف می کنه .. می تونی یه سر اینجا بزنی ببینی چقدر مشکل دارن توش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدجدی دیزایر DLNA داره؟ نمی دونستم .. قدرت خدا رو ببین :31:

کوچولو گلکسی هم DLNA داره نمی دونستی بدون.

حالا خروجی تی وی رو بی خیال بقیه موارد رو توجیح کن .. اچ تی سی به جز کیفیت ساخت و بدنه حرفی واسه گفتن نداره.

همینطور که گوشی دو هسته ایش جناب سنسیشن در مقابل گلکسی اس2 حرفی نداره.

پدربزرگ عزیز قضیه ی این s-off کردن و اینا دیگه تموم خود اچ تی سی گفته دیگه بوتلودر گوشی هاشو قفل نمیکنه اونایی ام که قفله با آپدیت اس آف میشن این از این
اگه توجه کرده باشی تو پستای قبل من پیشنهاد دادم که گوشی که میگیره حتما ورژن خاورمیانه باشه که انقد واسه ریختن برنامه و رام درگیر نشه پس میتونه بدون نصب رامو فارسی ساز از فارسی بودن گوشیش لذت ببره

تعصب توی نوشته هاتون موج میزنه اگه توجه داشته باشین من پیشنهاد دادم هرکدوم از گوشی ها رو بگیره که باهاش حال میکنه

از این حرف آخرتونم معلومه که شما به برند تعصب داری چون بحث ما سر تو تا گوشیه دیگست ما کاری به این ندارم چه شرکتی تونسته چه گوشیه بزنه خوب پس چون گلکسی اس 2 بهتره پس اچ تی سی آشغاله و به همه بگیم اچ تی سی نخرید ما داریم میگیم آقا این این مزایا رو داره این این معایبو پیشنهاد منم اینه خودت مختاری دیگه، اچ تی سی که به من کمیسیون نمیده دوست عزیز
راستی بابابزرگ من انقد بی اعصاب نبود در ضمن دلیل نمیشه چون شما سن پدر بزرگ منو داری هر چی خاصی بهم بگین اگه من چیزی گفتم قصدم بی احترامی نبوده و از سن شما ام خبر نداشتم امیدوارم کُدورتی بینمون نباشه

M@hdi-B
05-06-2011, 16:58
من از قضیه اس آف خبر نداشتم

از قسمتی که گفتین حرفهای صد من یه غاز ناراحت شدم .. کلا من زود جوش میارم.

من بیشتر منظورم این بود که با پول اینکردیبل اس می تونه گزینه بهتری مثل گلکسی اس داشته باشه.

وگرنه من طرفدار برند خاصی نیستم 5 ساله تو این فروم عضوم همه منو می شناسن.

Pedram_mrn
05-06-2011, 17:12
منم قطعا انتخابم بین انکریدیبل اس و گلکسی اس گلکسی هست چون واقعا انکریدیبل به قیمتش نمی ارزه با اون وزنش و باتریش
ولی دیزایر اس هم قیمتش مناسبه هم باتری بهتری داره پس گزینه ی خوبیه انتخاب با خودشه

منم آدم زودجوشیم امیدوارم کسی چیزی به دل نداشته باشه

ted1996
05-06-2011, 18:13
واقعا آدم کیف می کنه از این همه مشاوره توپ

یعنی چی دوربینش فلش نداره جای تاریک گیر می کنی و از این حرفا

سخت افزار گلکسی تا دو سال دیگه هم نیاز کاربر رو رفع می کنه .. در ضمن شما ال سی دی سوپر آمولد رو با اس ال سی دی اچ تی سی یکی می کنی؟

2گیگ رام برای نصب برنامه .. صدای بهتر .. باطری بهتر .. خروجی تی وی .. سبکتر .. فیلمبرداری بهتر

بازم بگم؟ به نظر من گرون هم شده باشه بازم بخر .. 8گیگش رو پنج شنبه واسه دوستم 500 گرفتیم.

به نظر من اصلا طرف اچ تی سی نرو .. من خودم تاچ اچ دی .. اچ دی2 .. دیزایر اچ دی و....داشتم هر کدومشون یه جور رو اعصاب بودن

دوست عزیز سخت افزارش تا دوسال دیگه جواب میده درسته اما سامسونگ که نمیخواد تا دوسال دیگه ساپورتش کنه:13:تموم شد دیگه آپدیت های galaxy s اما اچ تی سی از گوشی هاش خوب ساپورت میکنه مخصوصا دیزایر اس که جدید هم هست در ضمن lcd های اینکردیبل اس و دیزایر اس بهترین lcd است که اچ تی سی تا حالا ساخته
کی گفته صداش بهتره:18:در ضمن این هم نباید فراموش کرد اگه بدنه ی فلزی و محکم میخوای وزن بیشتری هم داره

M@hdi-B
05-06-2011, 19:28
بسم الله رحمن رحیم این دیگه از کجا پیداش شد؟:31:

اچ تی سی ساپورتش خوبه؟ خوبه همه می دونن جینجربرد اول برای گلکسی اومد بعد دیزایر اچ دی

تموم شد آپدیت های گلکسی؟ رام بدون باگ که آپدیت نمی خواد :27: پشتیبانی نکنه خدا پدر و مادر کوکرهای xda رو بیامرزه

اچ تی سی از کی تا حالا ال سی دی می سازه ما نمی دونستیم؟

مگه می خوای با گوشی کشتی بگیری بدنه فلزی می خوای؟ اگه می خوای کشتی بگیری من گزینه های بهتری سراغ دارم:27: نمونش گوشیهای Vertu

صداش بهتره؟ بله که بهتره شما فقط شنیدی من همه این گوشیها رو داشتم و تست کردم

در ضمن حوصله بحث کردن با آدمای بی منطق که از رو شکم و تعصب حرف می زنن رو ندارم.

راهنمایی به شما نیومده

شاد باشید

*hamedkhatar*
05-06-2011, 23:36
مهدی جون شما خودت رو ناراحت نکن
من به خاطر شما که اعصابت هم آروم بشه همین فردا صبح میرم گلکسی میخرم
فقط به خاطر شما :دی
فردا خبرش رو میدم
ممنون از همه دوستان

bttt0
06-06-2011, 05:19
مهدی جون شما خودت رو ناراحت نکن
من به خاطر شما که اعصابت هم آروم بشه همین فردا صبح میرم گلکسی میخرم
فقط به خاطر شما :دی
فردا خبرش رو میدم
ممنون از همه دوستان

کار خوبی میکنی :33:
منتظریم :31:

ted1996
06-06-2011, 10:20
بسم الله رحمن رحیم این دیگه از کجا پیداش شد؟:31:

اچ تی سی ساپورتش خوبه؟ خوبه همه می دونن جینجربرد اول برای گلکسی اومد بعد دیزایر اچ دی

تموم شد آپدیت های گلکسی؟ رام بدون باگ که آپدیت نمی خواد :27: پشتیبانی نکنه خدا پدر و مادر کوکرهای xda رو بیامرزه

اچ تی سی از کی تا حالا ال سی دی می سازه ما نمی دونستیم؟

مگه می خوای با گوشی کشتی بگیری بدنه فلزی می خوای؟ اگه می خوای کشتی بگیری من گزینه های بهتری سراغ دارم:27: نمونش گوشیهای Vertu

صداش بهتره؟ بله که بهتره شما فقط شنیدی من همه این گوشیها رو داشتم و تست کردم

در ضمن حوصله بحث کردن با آدمای بی منطق که از رو شکم و تعصب حرف می زنن رو ندارم.

راهنمایی به شما نیومده

شاد باشید

اولا که بشین بنیم بابا:32:
اچ تی سی هنوز 2.4 نیومده خبر رسمی آپدیت اینکردیبل رو اعلام کرده
گه گفتم ساخته حواسم نبود
از روی تعصب هم حرف نزن!

*hamedkhatar*
06-06-2011, 10:21
آقا خریدم :دی
یک Samsung Galaxy s 16 GB Black
هنوز زیاد ازش سر در در نمیارم ولی کیفیتش واقعا عالیه
و خوشحالم که خریدمش
ممنون از دوستان:20:

p30worldtizhosh
06-06-2011, 11:08
آقا خریدم :دی
یک Samsung Galaxy s 16 GB Black
هنوز زیاد ازش سر در در نمیارم ولی کیفیتش واقعا عالیه
و خوشحالم که خریدمش
ممنون از دوستان:20:

از کحا ؟
قیمت ؟

*hamedkhatar*
06-06-2011, 11:22
از اصفهان (اصفهان سل)
بدون گارانتی 565000 تومان

bttt0
06-06-2011, 11:53
مباركت باشه دوست عزيز:31:

*hamedkhatar*
06-06-2011, 16:13
ممنون

آقا میشه یکی اینجا من رو راهنمایی کنه؟

ممنون

M@hdi-B
06-06-2011, 19:35
به خدا من تو این 5سال دومین باره میام مشاوره :31:

اگه می دونستم دیوونه خونس اصلا نمی یومدم(مزاح کردم ناراحت نشید:46:)

مبارکه آقا ایشاالله ال سی دیش همیشه روشن :11:

Majid-6120
06-06-2011, 19:52
سلام

آقا اینجا کسی رو حرف مهدی حرف نزنه دیگه ... من ضمانت میکنم مشاوره هاش در سطح برزیل جواب میده ! : دی

هر چند که با ما قهره ....

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

از اصفهان (اصفهان سل)
بدون گارانتی 565000 تومان

خوبه ... ولی ارزونتر هم پیدا می شد .... یکی هست میدون آزادی خیلی ارزون میده .

Pedram_mrn
08-06-2011, 15:58
بچه ها منم گلکسی خریدم :26: میخواستم Desire S بخرم منتها پول کم داشتم واسش، یکی از بچه های فامیل گلکسی خریده بود باهاش حال نکرده بود بهش گفتم میخرم یه ماهم بیشتر دستش نبود 350 ازش خریدم :31:
راضیم ازش:46:

bttt0
08-06-2011, 16:20
آقا مبارکت باشه خوب خریدی :40: