PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ذخیره صفحات وب

hamidcivil
02-06-2011, 15:39
کسانی که کارشون در نت وب گردیه
هر روز وب های زیادی را بازدید می کنن
اگه بخواهیم که این صفحات وب را ذخیره کنیم تا بعدا" در حالت افلاین هم بتونیم همان صفحات را مرور کنند
چکار باید کرد؟ ایا نرم افزاری را می شناسید در این زمینه؟لطفا اگر نرم افزاری سراغ دارید لینک دانلود قرار دهید؟

Ship Storm
02-06-2011, 16:25
اگر تک تک قصد ذخیره صفحات رو داشته باشید Save کردن صفحات بهترین روشه ولی بصورت کلی از نرم افزارهایی مثل MetaProducts Offline Explorer Enterprise

MetaProducts Offline Explorer Enterprise /تمامی ورژنها در این تایپک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

jafarian
02-06-2011, 21:59
شما میتونی ازاین برنامه HTTrack Website Copier یا offline explorer استفاده کنید:20:

لینک دانلود HTTrack Website Copier

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hamidcivil
03-06-2011, 00:06
اگر تک تک قصد ذخیره صفحات رو داشته باشید Save کردن صفحات بهترین روشه ولی بصورت کلی از نرم افزارهایی مثل MetaProducts Offline Explorer Enterprise

دست شما درد نکنه
بله ...من میخام تک تک صفحات وب را که میرم می بینم سیو کنم در واقع
یه دکمه یا آیکنی در مرورگر باشه که با کلیلک بر روی ان اون صفحه برای من ذخیره شود
نرم افزار MetaProducts Offline Explorer Enterpriseرا نصب کردم حالا چطوری صفحات وب را ذخیره می کنه؟ میشه توضیح بفرمائید؟:43:
در ضمن من از IE 8 استفاده می کنم

---------- Post added at 02:01 AM ---------- Previous post was at 01:58 AM ----------

شما میتونی ازاین برنامه HTTrack Website Copier یا offline explorer استفاده کنید:20:

لینک دانلود HTTrack Website Copier

دست شما درد نکنه
HTTrack Website Copierدانلود و نصب کردم
حالا میشه بفرمائید چطوری کار می کنه؟مثلا من الان بخام همین صفحه را ذخیره کنم چکار باید کنم؟

---------- Post added at 02:06 AM ---------- Previous post was at 02:01 AM ----------

دوستان یادم رفت که بگم من نمیخام یک سایت را بطور کامل دانلود کنم
فقط صفحات وب از سایت های مختلف را میخام ذخیره کنم

Ship Storm
03-06-2011, 05:07
دوستان یادم رفت که بگم من نمیخام یک سایت را بطور کامل دانلود کنم
فقط صفحات وب از سایت های مختلف را میخام ذخیره کنم

پس به نظر من بهترین و بی دردسر ترین روش استفاده از گزینه Save As و ذخیره صفحات با فرمت MHT که در اینترنت اکسپلورر ورژن های آخر یافت میشه

hamidcivil
05-06-2013, 22:09
در مورد مرورگر کروم نرم افزار یا افزونه ی هست؟