PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نحوه استفاده از شكلكها در فروم و چگونگي اد كردن دوستان در ياهو مسنجر؟

shayan2006
05-06-2006, 03:04
red سلام . 2 تا سوال : من چند تا smiley از اينترنت دانلود كردم بعد install كردم حالا بلد نيستم چطوري از شكلكها در موضوعات و تاپيكهام استفاده كنم 2- : در ياهو مسنجر چطوري بايد ايميل دوستمو add كنم البته اون بالا add رو ميبينم و در قسمت مربوطه ID رو وارد ميكنم و لي يه كادر پايينتر يه چيزايي ميپرسه كه من نميفهمم . .. كمكم كنيد ;) ;) ;)-

Reza1969
05-06-2006, 03:24
دوست عزيز

از اينكه به جمع ما پيوسته ايد خوشحاليم.

اگه مي خواهيد شكلكي رو در پستهاي خودتون استفاده كنيد مي تونيد از آنهايي كه خود انجمن در اختيار شما مي زاره استفاده كنيد. ولي اگه مي خواهيد شكلك خاصي رو كه از اينترنت گرفتيد استفاده كنيد بايد لينك نمايش مربوط به فروم اون شكلك رو در پستتون بزاريد كه معمولا اينجوريه : ....

لينك رو مي تونيد از طريق راست كليك كردن روي اون شكلك بدست بياريد.

براي اد كردن دوستتون هم تو مسنجرتون به قسمت contacts بريد
بعد روي تب add a contact كليك كنيد و آيدي دوستتون رو وارد كنيد. بعد روي دگمه next كليك كنيد. كار تمومه.

*NashenaS*
05-06-2006, 03:27
red سلام . 2 تا سوال : من چند تا smiley از اينترنت دانلود كردم بعد install كردم حالا بلد نيستم چطوري از شكلكها در موضوعات و تاپيكهام استفاده كنم 2- : در ياهو مسنجر چطوري بايد ايميل دوستمو add كنم البته اون بالا add رو ميبينم و در قسمت مربوطه ID رو وارد ميكنم و لي يه كادر پايينتر يه چيزايي ميپرسه كه من نميفهمم . .. كمكم كنيد ;) ;) ;)-
دوست من سلام...
Smily ها رو شما فقط كافيه باز كنيد و در هر جا كه مي خاييد قرار بديد...
در مورد ياهو هم عكس پايين توضيح مي ده...

Add
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Next

Next

Finish

براي اطلاعات بيشتر به تاپيك زير بريد.

موفق باشيد. :)