PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش : ميكرفن سطح: متوسط

silver
04-06-2006, 23:44
این آموزش مهارت شما را در سه بعدی سازی بیشتر می کند توجه داشته باشید که آموزش برای سطح متوسط است و ممکن است برخی مراحل برای مبتدیان عزیز نامفهوم باشد
نتیجه کار را در زیر می توانید ببینید خیلی طبیعی ست نه؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب در مرحله اول شما با استفاده از ابزار انتخاب یک دایره می کشید و داخل آنرا چهار خانه می کنید

برای 4 خانه کردن شما ابتدا یک سند 4*4 بدون زمینه می سازید و دورتادور آنرا با مداد 1 پیکسل خط کشی می کنید بعد با استفاده از edit>define pattern آنرا تبدیل به یک الگو کرده و در سند اصلی با استفاده از ابزار رنگ محدوده دایره ای شکل را با آن پر می کنید

حالا به مسر زیر بروید filter>distort>spherize و روی 100% تنظیم کنید این فیلتر را یک بار دیگر اعمال کنید

بدون اینکه مخدوده از حالت انتخاب خارج شود لایه دیگری ساخته و آنرا به زیر لایه اول بکشانید و با استفاده ازابزار گرادیان آنرا از طوسی به مشکی رنگ کنید

حالا به قسمت استایل لایه رفته و تنظیماتی را که در عکس نشمان داده شده با دقت در قسمت bevel and emboss وارد کنید

حالا طبق عکس گرادیان رنگ جدیدی بسازید و در لایه جدیدی با استفاده از ابزار انتخاب در وسط توپمان یم مستطیل کم عرض کشیده و با کمک ابزار گرادیان آنرا رنگ کنید

این لایه را دوبار کپی کنید یک بار داخل آنرا با رنگ سفید پر کنید و آنرا به زیر لایه کمربند سر میکروفن بکشید و آنرا یک پیکسل به سمت چپ بکشید تا از لایه کمربند دیده شود
بار دیگر اینکار را با رنگ سیاه انجام دهید و یک پیکسل لایه را به سمت راست بکشید

لایه جدید دیگری بسازید و با استفاده از ابزار انتخاب داخل کمربند را با مستطیلی کم عرض تر از قبل انتخاب کنید و آنرا با گرادیانی که ساخته بودید رنگ کنید و دوباره مثل مرحله قبل آنرا با رنگ سفید و سیاه حاشیه بدهید

سر میکروفن ما حاضر است حالا برسیم به ساخت بدنه
لایه جدیدی بسازید
مستطیل دیگری را در انتهای سر مییکروفن انتخاب کنید بطوریکه که قسمتی از انتهای آنرا بپوشاند با همان گرادیان انرا رنگ آمیزی کنید

Ctrl+t را فشار دهید و رایت کلیک کرده وperspective را انتخاب کنید و طبق عکس گوشه شکل را جمع کنید

دوباره لایه دیگری بسازید محدوده مستطیل درازی را انتخاب کنید آنرا با گرادیان رنگ کنید دوباره ctrl+t را فشار دهید و با استفاده از پرسپکتیو فطر انتهای میکروفن را کم کنید

Ctrl+l را فشار داده و تنظیمات را طبق عکس وارد کنید

از لایه شکل اتصال بین سر و بدنه یک کپی بگیرید و آنرا به بالای لایه ها بکشانید با استفاده از free transform اندازه آنرا متناسب کنید

متن دلخواه خود را تایپ کنید و آنرا با استفاده از free transform 90 درجه بچرخانید سپس طبق عکس زیر فیلتر distort>spherize را روی آن انجام دهید vertical only

اگر کمی برای دور میکروفن بزرگ بود آنرا کوچکتر کنید

از میکروفنی که ساختید لذت ببرید!

klick
05-06-2006, 15:04
سلام .........
ممنون از زحماتت. ما که استفاده کردیم

Shahin King
06-06-2006, 21:00
silver جان سلام

مثل همیشه عالی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دستت درد نکنه .

نکته : یه P30world هم اون بالای پی دی اف بزاری درست میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قربانت : شاهین کینگ

silver
06-06-2006, 21:31
silver جان سلام

مثل همیشه عالی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دستت درد نکنه .

نکته : یه P30world هم اون بالای پی دی اف بزاری درست میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چشم .... ولي اسم سايت رو آخر pdf گذاشتم

arash_irani
08-06-2006, 01:36
سلام سیلور جان
آقا بازم دستت درد نکنه واقعا از آموزش مفیدت ممنون عزیز :)
اینم نمونه کار من که چون یه خورده تصویر بزرگ بود لینک میزارم (البته به پای میکروفن شما نمیرسه عزیز ) :blush:

موفق باشید
یا حق

MaFia
08-06-2006, 01:53
سلام سیلور جان
اینم نمونه کار من که چون یه خورده تصویر بزرگ بود لینک میزارم (البته به پای میکروفن شما نمیرسه عزیز ) :blush:

موفق باشید
یا حق
چه ناز شده آرش جان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ایول [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bb
08-06-2006, 04:23
ای ول
خیلی با حاله دستت درد نکنه

arash_irani
08-06-2006, 12:59
چه ناز شده آرش جان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ایول [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این کیه ؟؟ :eh: :whistle: آها فکر کنم آشنا باشه :worried: :tongue:
چه عجب این ورا مافیا جان راه گم کردین لابد :blink:
الفین جون بدو ببین عمو اومده ه ه ه چیچی آورده :biggrin:

خواهش میکنم مافیا جان وقتی استاد سیلور جان باشه باید بهتر هم بشه
موفق باشید
یا حق

silver
08-06-2006, 15:51
این کیه ؟؟ :eh: :whistle: آها فکر کنم آشنا باشه :worried: :tongue:
چه عجب این ورا مافیا جان راه گم کردین لابد :blink:
الفین جون بدو ببین عمو اومده ه ه ه چیچی آورده :biggrin:

موفق باشید
یا حق

شرمنده نكن آرش عزيز ... حالا خيلي مونده من به پاي شما برسم فعلا در مرحله شاگرديتون هستم....
ميكروفنت حرف نداشت

راستي اين تاپيك چه محبت آميز شده :wub:

Shahin King
09-06-2006, 01:20
سلام سیلور جان

موفق باشید
یا حق

آرش جان سلام

قشنگ شده عزیز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا این میکروفن رو یه چند روزی به ما بده یه کنسرت گرافیکی :blink: داریم تو کیش از همون ور میارم در خونه تحویل میدم . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قربانت : شاهین کینگ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Elfin-D
13-06-2006, 01:07
چه ناز شده آرش جان
ایول

ین کیه ؟؟ آها فکر کنم آشنا باشه
چه عجب این ورا مافیا جان راه گم کردین لابد
الفین جون بدو ببین عمو اومده ه ه ه چیچی آورده

موفق باشید
یا حق
ای بابا
چه تحویلی میگیره این مافیا مردم رو:دی
یکی منرو تحویل بگیره !!!

Amin
15-06-2006, 02:00
سلام
سيلور جان ممنون از آموزش بسيار زيبا كه قرار دادي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و ممنون به خاطر وقتي كه گذاشتي
اينم نمونه كار من ... ببخشيد ديگه من آماتورم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

silver
15-06-2006, 12:02
سلام
سيلور جان ممنون از آموزش بسيار زيبا كه قرار دادي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و ممنون به خاطر وقتي كه گذاشتي
اينم نمونه كار من ... ببخشيد ديگه من آماتورم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امين جان به عنوان اولين كار حرفه ايت تو فتوشاپ اصلا حرف نداره .... تووووپ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Elfin-D
15-06-2006, 13:00
به به امین گل
چه میکنه این بازیکن(جو جام جهانیه دیگه)
حیلی با حال شده,یک وقت ندی دست تاجیک توش فوت کنه ها!!!

Shahin King
15-06-2006, 13:16
سلام

غریبی درد بی درمان غریبی . :biggrin: :laughing:
=================
سیلور جان آموزشت امین رو هم کشونده اینجا فکر کنم اولین باره که نمونه کار میزاره :blink: :blink:

امین جان قشنگه . به جای میکروفن گوشت کوب هم میساختی باز هم جای تشکر داشت .
عالی شده عزیز :) :) :)

Amin
15-06-2006, 13:21
سلام
چقدر تعريف كردين من ذوق زده شدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مشتري واسش پيدا شده ميخوان بفرستن آلمان كه فردوسي پور بازيها رو با اين گزارش كنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]