PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فوتبال ملی ایران | مقدماتی جام جهانی 2014 برزیل

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11

New-P30world
14-06-2013, 12:34
اقا انصافا کیروش مگه چیکارس که انقد طرفداریش میکنین؟انصافا با خودتون چند چندید؟تا همین دیروز زیر اعتراضاتون لهش میکردین ولی چون 2 تا بازی برده که 99 درصدش بازیکنا نقش داشتن دارین بهش افتخار میکنین؟

کی روش بخاطر اون مصاحبه بعداز بازی با عمان (تو فرودگاه) هنوز یه عذرخواهی بدهکاره.. :n23:

هنوز خنده هاش رو اعصابه! :n24:

Nasser_ZRE
14-06-2013, 12:37
پاسخ گستاخانه مربی کره به کروش/ چوی: سال بعد جام جهانی را از خانه ات می بینی آقای مربی جهانی!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مربی کره جنوبی چوی کانگ هی اگرچه سعی کرد دل مردم ایران را بدست آورد اما لحن بدش را این بار نثار سرمربی تیم ملی ایران کرد.

چوی کانگ هی که بلافاصله بعد از بازی تیم ملی کشورش با ازبکستان جنگ روانی علیه تیم ملی کشورمان را شروع کرده و گفته«ایران» را دوست ندارد و ترجیح می دهد ازبکستان به جام جهانی برود ، بعد از واکنش جسورانه کارلوس کروش سرمربی تیم ملی کشورمان در حمایت از مردم ایران ناچار شد تا حرف هایش را تصحیح کند. او که از سوی کروش متهم به خیانت به تیم ملی کشور خودش هم شده است در جمع خبرنگاران کره ای جنگ لفظی با کروش را ادامه داد و این بار خطاب به سرمربی تیم ملی کشورمان گفت:« نمی دانم چرا حرف های فوتبالی مرا با حرفهایی احساسی و سیاسی پاسخ می دهند. من هنوز هم می گویم بازی با ایران سخت است ، آنها همیشه برای برد می ایند چون تیم ملی ایران هستند یک حریف قدیمی. با این وجود ما بازی را می بریم.»
او در این حرف ها سعی کرده تا حرف هایش درباره اینکه از ایران« بدش» می آید را جبران کند. این تاکتیکی است که سردبیر بخش کره ای سایت بین المللی گل هم در پیش گرفته و در مصاحبه ای با بخش فارسی این سایت سعی کرده بگوید حرف های چوی کانگ هی به فارسی بد ترجمه شده و کارلوس کروش برای انتقاد از مربی کره عجله کرده است.
البته این مربی به کری هایش ادامه داده و در گفت و گوی جدیدش که سایت فدراسیون کره هم آن را منتشر کرده خطاب به کارلوس کروش گفته است:« شما که یک سرمربی بین المللی هستی! جام جهانی سال آینده را حتما تماشا می کنی اما از خانه ات در پرتغال و پای تلویزیون!»
او سعی کرده اینگونه بر کری هایش بیفزاید. چوی کانگ هی ، یکی از اعضای کادر فدراسیون کره است که در سال 1996 شکست تاریخی شان برابر ایران یعنی شکست 6 بر 2 را تجربه کردند. باختی که تا ابد در کارنامه فوتبالی شان می ماند. کارلوس کروش در اولین روز حضور تیم ملی در اولسان گفت به کانگ هی یک پیراهن ازبکستان را می دهد تا با این پیراهن روی نیمکت کره بنشیند. مربی ایران اما از بازیکنان و مردم کره به عنوان دوستانی مهربان و خوب یاد کرد اما می گوید سرمربی کره برای واژه ای که درباره ایرانی ها به کار برده باید عذرخواهی کند. کاری که مربی نه چندان موفق کره ای ها از آن سر باز می زند. ملی پوشان فوتبال ایران در صورت پیروزی برابر کره در اولسان تیم ملی کره را حتی در آستانه سقوط از جام جهانی قرار می دهند. این اتفاق اگرچه کاری بس دشوار است اما آنها همیشه نشان دادند برای دفاع از کیان ایرانی تا پای جان شان می جنگند.

Gregar
14-06-2013, 12:40
ولی واقعا اگه ایران بتونه جوری پیروز بشه که ازبک هم بتونه قطر رو پر گل ببره اخ که چه دلم خنک بشه . یعنی شاید این پیروزی ایران و حذف کره به اندازه اون برد 6-2 ایران توی تاریخ کره اذیتشون کنه .

راستی به پست 2013 هم رسیدیم .

Aryana_b
14-06-2013, 12:49
این کره هم دیگه شورشو در آورده:n24: خدایاااااا ببریم از کره حالشون تو همون نصفه شهرشون گرفته بشه
حقشون بود مام بازیمونو مینداختیم تو کویرلوت :n02:

Kianoosh
14-06-2013, 14:04
فهد ثانی: می خواهیم برابر ازبکستان نتیجه خوبی بگیریم

تيم ملي فوتبال قطر در آخرين بازي خود در انتخابي جام جهاني سه شنبه هفته آينده در تاشکند به مصاف ازبکستان مي رود.

به گزارش ايسنا ، اين ديدار هر چند براي قطر تشريفاتي است اما براي ازبک ها و تيم ملي فوتبال ايران از حساسيت بسيار بالايي برخوردار است.

فهد ثاني سرمربي تيم ملي فوتبال قطر از انگيزه زيادي تيمش براي نتيجه گرفتن در اين ديدار خبر داد: بايد تاکيد کنم که مي خواهيم در اين ديدار به نتيجه خوبي دست يابيم. ديدار برابر ازبکستان از چند جهت براي ما مهم است که مهمترين آن جبران ناکامي خود در صعود به جام جهاني است.(دلیل دیگه ادامه همکاری هاست که گفتن نگو!:دی)

او افزود: ازبکستان به سه امتياز اين ديدار نياز مبرم دارد. آنها براي پيروزي و زدن گل هاي زياد به ميدان مي آيند. تيم حريف با تمام نفرات حمله خواهد کرد و اين باعث مي شود تا کار ما راحت شود چرا که فضا در اختيار بازيکنان ما قرار داده مي شود و مي توانيم به گل برسيم. اگر بازيکنان همکاري خوبي داشته باشند و احساس ناکامي نکنند بازي زيبا و خوبي را به نمايش خواهيم گذاشت.خوشبختانه بازيکنان در ديدار دوستانه برابر کره شمالي احساس ناکامي و سرافکندگي ناشي از عدم صعود به جام جهاني را به فراموشي سپردند و با نظم و برنامه بازي کردند. اين چيزي است که در ديدار برابر ازبکستان هم از آنها انتظار داريم به ويژه اينکه ما در اين ديدار هيچگونه فشاري را تحمل نمي کنيم و اين کار ما را راحت مي کند.

ثاني ادامه داد: تيم ملي فوتبال قطر به درمان رواني احتياج ندارد. درست است که ما با يک گل برابر ايران تن به شکست داديم و از صعود به برزيل بازمانديم اما بازي خوبي را به نمايش گذاشتيم و امار بازي حرف مرا تاييد مي کند. ما بهتر از حريف به دروازه نزديک مي شديم و مالکيت توپ بيشتري هم داشتيم اما آنچه باعث تغيير نتيجه بازي شد تجربه حريف بود.بازي براي هر دو تيم از اهميت بسيار بالايي برخوردار بود و سه امتياز همه براي ما و همه براي آنها بسيار مهم بود همين مسئله باعث شد تا تمرکز بازيکنان پايين آيد.بايد اعتراف کنم که بازيکنان ايران به خوبي بازي را اداره کردند و از تجربه خود بهره بردند با اين حال من از عملکرد تيم خود راضي هستم.

سرمربي تيم ملي فوتبال قطر که جانشين آتوري برزيلي در اين تيم شد، افزود: من به تنهايي مسئول ناکامي قطر در راهيابي به جام جهاني نيستم بلکه همه ما مقصر هستيم. اگر مرا مقصر اين ناکامي مي دانيد حرفي ندارم و آن را قبول مي کنم. ازبکستان هم در ابتدا نتايج خوبي به دست نياورد و در آستانه خداحافظي زود هنگام از اين رقابت ها قرار گرفت اما با کسب چند پيروزي اميدهاي خود را براي صعود زنده کرد. ما همه مي توانستيم الان در شرايط بهتري باشم و حداقل به پلي آف صعود کنيم. متاسفانه در خانه نتايج خوبي کسب نمي کنيم و بايد براي اين مشکل راه حلي پيدا کنيم. اين اصلا پذيرفتني نيست که در برابر هواداران خودي متحمل شکست شويم.هيچ توجيهي براي شکست هاي خانگي ندارم. پيروزي برابر تيم ها يک شبه به دست نمي آيد بلکه نيازمند صبر و تلاش است.

قطر در برابر ازبکستان چند بازيکن اصلي خود را در اختيار ندارد. فهد ثاني گفت: بله چند بازيکن باتجربه خود از جمله قاسم برهان، سباستيان سوريا و بلال را در اختيار نداريم با اين حال اطمينان داريم که بازيکنان جايگرين مي توانند جاي خالي آنها را پر کنند.آنها به خوبي از وظيفه خود آگاه هستند. احمد سفيان دروازبان دوم ما بازيهاي درخشاني را در ليگ به نمايش گذاشت و به او اطمينان کامل داريم. مي خواهيم گذشته تلخ خود را به فراموشي بسپاريم و تيمي خوب و قوي را بسازيم.تيم ملي فوتبال قطر روند رو به رشدي داشته است و در مسير درستي گام بر مي دارد.

ای بابا چند تا بازیکن اصلی رو نداره که!:n21: امیدوارم همینطور که میگه خوب بازی کنن و رها نکنن بای رو مقابل ازبکستان ...

این جنگ روانی سرمربی های ایران و کره داره تبدیل میشه به درگیری لفظی و بعدش فیزیکی!میترسم روز بازی یهو کیروش به یاد کانتونا بگیره بزنه چوی رو!:دی واقعا مقطع حساسی شده!:n08:یعنی اگه خدای نکرده دژمن پیروز بشه فکر بکنید چه چیزهایی که نمیگه!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aluminum
14-06-2013, 14:45
نمیدونم این خبر چقدر درسته:n13:

اظهارات گستاخانه مهاجم کره/ سئونگ مین: ایرانی ها را به گریه می اندازیم

بازیکن تیم ملی کره مدعی است که کاپیتان تیم ملی ایران را نمی شناسد.

به نق از سایت naver کره، با اینکه جواد نکونام بازیکن معروف و شناخته شده ای در فوتبال آسیا محسوب می شود اما سون هئونگ مین بازیکن تیم ملی کره به خبرنگاران گفته که این بازیکن را نمی شناسد. :n03::n02:
بازیکن جدید لورکوزن در اظهار نظری عجیب مدعی شده تیمش کاری خواهد کرد تا نکونام و سایر بازیکنان تیم ملی بعد از بازی روز سه شنبه از شدت ناراحتی گریه کنند.

Pejvak61
14-06-2013, 14:47
بازی ساعت 16:30 هست

ميدونم. منظورم اين بود كه ساعت 18:30 سوت پايان بازي زده شده و نتيجه بازي هم اون موقع معلومه:n02:

Gregar
14-06-2013, 15:27

به نق از سایت naver کره، با اینکه جواد نکونام بازیکن معروف و شناخته شده ای در فوتبال آسیا محسوب می شود اما سون هئونگ مین بازیکن تیم ملی کره به خبرنگاران گفته که این بازیکن را نمی شناسد. :n03::n02:
بازیکن جدید لورکوزن در اظهار نظری عجیب مدعی شده تیمش کاری خواهد کرد تا نکونام و سایر بازیکنان تیم ملی بعد از بازی روز سه شنبه از شدت ناراحتی گریه کنند.

دیگه فوقش بتونن شکستمون بدن از این که بیشتر نیست . بعد از کجا معلوم ازبک ببره . فکر اینجاشو نکرده ؟ کلا این کره ای ها رو ما باید یه گوشتمالی درست حسابی بدیم بهشون . خیلی پر رو شدن همشون .

نادر1368
14-06-2013, 15:42
گريه!؟بعد بازي همه فكر نقل و انتقالات و رقم قراردادها ميفتن!اين كره اي هم فكر كرده كه چه خبرِ ِ!:n02: كيروش هم مربي درست و حسابي نيست

من نديدم به خاطر بازي خوب و تاكتيك موثر كسي ازش حمايت كنه!راديو ورزش بعد 4 صفر ناصر ابراهيمي ازش انتقاد ميكرد!كلا هيچي در چنته نياورد

و نداشت ميليون ميليون دلار خارج خواهد كرد!:n27:البته صعو بكنيم كيروش ميره پرتغال و تو برنامه تلوزيوني ميگه ايراني ها در تاريخ خواهند نوشت كه

من بردمشون جام جهاني و شدم قهرمان ملي ايراني ها ميدونين كه ايرانو!:n04::n27::n02:نفع ديگشم به بازيكناس كه رقم قرار داد رو ببرن بالاتر

من تماشاگر چه نفعي ميبرم!؟خواهشا بخشي نگاه نكنيد همين بخشي نگري بدبختمون كرد:n02:

pcforlife
14-06-2013, 15:48

فکر کنم خبر درسته... این چند روزه که سایت های خارجی خصوصا بیگ ساکر رو دنبال میکنم تو نظرات یکی از کره ای ها زده بود که جواد گویا گفته بوده که کاری میکنم اونا معنای واقعی جهنم رو احساس کنن، سون هیونگ مین (یا هرچی که تلفظش هست!:n02:) برداشته گفته کاری میکنم که نکونام خون گریه کنه!! ..... (جا داره بگم It's Possible In Your Dreams!!:n08:)
.
.
این یکی که خیلی جالبه!! تو نظر یکی از کره ای ها دیدم که از صحبت لی میونگ جو (یکی از بازیکنان جوان و بی تجربه کره جنوبی) نقل قول کرده بود:
Lee Myung-Joo: "Who the f**k is Nekounam?"
(یه حرف از ماشین عروس!!:n02:)

.
در کل جنگ لفظی ناجور زده بالا!! راستی امروز یه چیز جالب خوندم تهه کمدی! میگه یکی دیگه از دلایل ناراحتی کره ای ها در ایران سر صدای زیاد در محل اسکان (هتل) بود!! :blink::n02: منتظریم چند روز دیگه بگن نمک فلفل غذامون کم بود و مستراح هم تنگ بود!:n09:
.
.
مشخصا این قضایای لفظی پیش آماده بعد مثبت و منفی برای تیم داره... مثبتش همون انگیزه ای هست که تیم لازم داره و منفیش تبعات به وجود اومدن حواشیه که مهمترینش عدم تمرکز و احساساتی شدن تیم و کادر فنی قبل و حین بازیست./
مشخصا خیلی خیلی بعیده که کره بره به پلی آف! به همین خاطر هست که اونا بازی دو سر بردی رو شروع کردن و تیم ملی باید هوشیار باشه که فقط به پیروزی و صعود خودش فکر کنه نه رو کم کنی و این داستانا! چون روی کره جنوبی مدت هاس کم شده!:n02:

Pejvak61
14-06-2013, 16:10
بابا چه خبره؟ يكي بياد جمعشون كنه! خوبه خودشون شروع كردن ها!

من فكر ميكنم اوضاع اگر همينطوري پيش بره بعد از برتري ما مقابل كره ايها بايد يه جام هم بهمون بدن چون به نظر ميرسه اين بازي در حد فينال جام جهاني حساس ميشه.:n19:

amirkhan_0o0
14-06-2013, 16:19
این جنگ روانی بیشتر به نفع ماهاست تا کره ای ها!
باید امیدوار بود و نشست و دید. از قطر هم نباید نا امید شد.
بلکه این چند روزه کلا خبر های خوبی بشنویم!

Kianoosh
14-06-2013, 16:31
تقابل ایران و کره همیشه حاشیه داشته نه تا این حد! یادتونه همون بازی جام ملتهای 2004 دقایق آخر که جلو بودیم یه بازیکن کره ای اون حرکت دست رو انجام داد :دی وقتی بازیکن ما افتاده بود روی زمین ... فکر می کنم با این شرایط بازی 3شنبه درگیرانه و پربرخورد بشه!جدا از خطاهای داخل زمین از کادر فنی درخواست میکنیم یکی بره اونجا انگشتشو بکنه تو چشم سرمربی کره![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اگه نکونام رو نمیشناسن بازی رفت انتخابی 2010 و 2014 رو مرور کنن!:n09: راستی تیم داوری از کجاست؟

pcforlife
14-06-2013, 16:39
تقابل ایران و کره همیشه حاشیه داشته نه تا این حد! یادتونه همون بازی جام ملتهای 2004 دقایق آخر که جلو بودیم یه بازیکن کره ای اون حرکت دست رو انجام داد :دی وقتی بازیکن ما افتاده بود روی زمین ... فکر می کنم با این شرایط بازی 3شنبه درگیرانه و پربرخورد بشه!اگه نکونام رو نمیشناسن بازی رفت انتخابی 2010 و 2014 رو مرور کنن!:n09: راستی تیم داوری از کجاست؟
اتفاقا چند وقت پیش سر جریان حنیف، ویدئوش رو از پیج قیس تیم ملی دانلود کردم... آره واقعا چه شود!
+
داور وسط (و احتمالا مجموع تیم داوری) که ویکی زده چینی هستند:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
||ویرایش||
پ.ن:
راستی دوستان تا بازی ایران لبنان کهنه نشده این دو تا فایل رو هم دانلود کنید : )
.
اولی فایل صوتی دو تا از سوتی های خیابانی هست:

این دومی هم خلاصه بازی (البته باید گفت خلاصه گله و اونی نیست که ورزش 3 منتشر کرده) هست که توش علاوه بر سوتی های فایل صوتی، ریکشن های کیروش هم موجوده:
یاعلی

wooooow
14-06-2013, 17:00
آخ چه حالی میده صعودمون آخر بازی معلوم بشه

بعد بچه ها وسط زمین برقصن :n02::n08:

مانی ک
14-06-2013, 17:17
سلام به همگی
راستش گفتم اولین اظهارنظر فوتبالیم رو توی این انجمن بگم:n02:

به نظرم این جنگ روانی زیادم به نفع ما نیست
بخصوص در مورد مسعود شجاعی
دوبار تا حالا این بازیکن الکی الکی اخراج شده و حالا با این وضعیت خیلی در مورد این بازیکن نگرانم
خدا رحم کنه

Aryana_b
14-06-2013, 17:31
آخ چه حالی میده صعودمون آخر بازی معلوم بشه

بعد بچه ها وسط زمین برقصن :n02::n08:

با اهنگ "گانگنام استایل" هم برقصن :n02::n09::n09:

Aryana_b
14-06-2013, 17:35
این یکی که خیلی جالبه!! تو نظر یکی از کره ای ها دیدم که از صحبت لی میونگ جو (یکی از بازیکنان جوان و بی تجربه کره جنوبی) نقل قول کرده بود:
Lee Myung-Joo: "Who the f**k is Nekounam?"
(یه حرف از ماشین عروس!!:n02:)

.
.
مشخصا این قضایای لفظی پیش آماده بعد مثبت و منفی برای تیم داره... مثبتش همون انگیزه ای هست که تیم لازم داره و منفیش تبعات به وجود اومدن حواشیه که مهمترینش عدم تمرکز و احساساتی شدن تیم و کادر فنی قبل و حین بازیست./

مام نباید صحنه رو خالی کنیم :n19:بریم یه فاروم کره ای پیدا کنیم بریزیم توش :n08:یا تو فیس.بو.ک :n02::n02:

kenzu
14-06-2013, 17:56
سلام به همگی
راستش گفتم اولین اظهارنظر فوتبالیم رو توی این انجمن بگم:n02:

به نظرم این جنگ روانی زیادم به نفع ما نیست
بخصوص در مورد مسعود شجاعی
دوبار تا حالا این بازیکن الکی الکی اخراج شده و حالا با این وضعیت خیلی در مورد این بازیکن نگرانم
خدا رحم کنه

بود و نبود مسعود شجاعی فرقی به حال تیم نداره . خیار به جاش بکارن وسط زمین بهتر بازی میکنه :n07:

SNOW PATROL
14-06-2013, 18:28
پیغام سرمربی کره‌جنوبی برای کی‌روش/ 11 پیراهن ازبکستان برایمان بفرست!

سرمربی تیم ملی فوتبال کره‌جنوبی به صحبت‌های "کارلوس کی‌روش" سرمربی ایران واکنش نشان داده است. او از خبرنگاران کره‌ای خواسته است تا به کی‌روش بگویند 11 لباس برایشان بفرستد! این اظهار نظر در حالی مطرح شد که سرمربی تیم ملی فوتبال ایران پاسخ تندی به اظهارات وی داده بود. به نظر می‌رسد این اظهار نظرها دیدار ایران - کره‌جنوبی را حساس تر از قبل خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، جنگ لفظی سرمربیان تیم‌های ملی فوتبال ایران و کره جنوبی با صحبت‌های "چوی کانگ هی" بعد از پیروزی کره جنوبی مقابل ازبکستان آغاز شد؛ جایی که چوی گفته بود از ایران بیشتر از ازبکستان بدش می‌آید و دوست دارد ازبکستان همراه کره به جام جهانی صعود کند. او در توضیح این صحبتش گفته بود که ایرانی‌ها در بازی رفت با کره جنوبی، با آنها در تهران بدرفتاری کرده بودند.
هنوز 24 ساعت از صحبت‌های سرمربی کره جنوبی نگذشته بود که کارلوس کی‌روش در نشست خبری به شدت به این صحبت‌ها اعتراض کرد. سرمربی تیم ملی ایران در این نشست با صحبت‌هایی همچون "چوی مایه ننگ فوتبال کره است"، "او به فوتبال ایران و مربیانش بی‌احترامی کرده است"، "او باید مجبور شود که یا عذرخواهی کند یا استعفا دهد" و "من در کره پیراهن ازبکستان را می‌خرم و قبل از بازی به سرمربی کره هدیه می‌کنم" و ... به حرف‌های چوی واکنش نشان داد.
صحبت‌های کی‌روش در کره جنوبی بازتاب زیادی داشت و باعث شد تا چوی کانگ هی مجددا به سئوالات خبرنگاران کره‌ای در این خصوص پاسخ دهد.چوی در آخرین صحبت‌هایش مجددا به کی‌روش حمله کرد و دانش فوتبالی او را زیر سئوال برد: " از کی‌روش شگفت زده‌ام. او که سرمربی رئال مادرید بوده و در منچستریونایتد هم کار کرده است، فقط چیزهای "عجیب و غریب" از باشگاه‌های بزرگ دنیا آموخته است"!
چوی در ادامه صحبت‌هایش مجددا کی‌روش را خطاب قرار داده و با بیان اینکه " فوتبال سیاست نیست"، تاکید کرده است "فقط می‌خواهم به کی‌روش بگویم که سال آینده جام جهانی را از تلویزیون در خانه‌اش در پرتغال تماشا خواهد کرد".
سرمربی کره جنوبی در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه کی‌روش گفته لباس ازبکستان را پیش از بازی با کره جنوبی برای او هدیه می‌کند، گفت: به واقع همین که بازی شروع شود، من یک پیراهن به تن خواهم داشت ولی بروید به او بگویید اگر می‌خواهد 11 پیراهن برای ما ارسال کند!
چوی در پایان صحبت‌هایش تاکید کرد: از اینکه کی‌روش نام تمام ایرانی‌ها را در مکالمه‌اش آورده، نا امید شدم! به هر حال نمی‌خواهم این جنگ لفظی را ادامه بدهم.
تیم ملی فوتبال ایران چهارشنبه شب ایران را به مقصد کره جنوبی ترک کرد تا پیش از دیدار با کره جنوبی با آب و هوای شرجی و مرطوب شهر اولسان هماهنگ شود. باید دید کی‌روش که در کشور کره جنوبی به سر می‌برد چه پاسخی به این صحبت‌های چوی می‌دهد.

alivw71
14-06-2013, 18:35
مشکل الان و ستیز گرایانه کره ای ها(جنوبی) با ایران مربوط میشه به چند ماه قبل که کره شمالی ' کره جنوبی رو تهدید به حمله کرده بود و سردار جزایری هم از این اقدام کره شمال حمایت کرد.

100%مطمئآ هستم که به همین علت هست.

Alinho
14-06-2013, 18:49

اینا به عربا نگفتن یه متر اونورتر وایستید ما جاتون وایستیم!:n02:

Atghia
14-06-2013, 18:50
با ارزوی پیروزی تیم کشورمون در مقابل کره که جای هیچ نگرانی رو بابت نتیجه بازی ازبکستان باقی نگذاره:n16:
((دوستان عزیز بد نیست به این تاپیک هم سری بزنید:n06:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

amirkhan_0o0
14-06-2013, 20:14

بد بخت داره پشت بازیکناش قایم می شه! خخخخخ:n08::n08:

Gilopa
14-06-2013, 22:17
چقدر جذاب شده این بازی .. حیف که تو آزادی نیست

Abdolreza2012
14-06-2013, 22:25
ایران باید ببره تا دهنه مربی کره رو ببنده

Mohammad.F.M
14-06-2013, 22:37
دوستان گرامی ترکیب مورد علاقتون ( البته منطقی ) برای بازی با کره چیه ؟:n11:

بازی خیلی حساسه من همون ترکیبی که برای بازی قبلی گفتم رو روش تاکید دارم حالا صرفا چون مربی کره داره هی حرف ... میزنه نباید احساساتی عمل کنیم یهو 4 تا مهاجم بفرستیم وسط:n08:البته خود کیروش هم میدونه و تحت تاثیر این صحبتها قرار نمیگیره ...

مساوی کردن توی این بازی یعنی تو دهنی زدن به مربیه کره و بردن توی این بازی یعنی له کردن مربیه کره . پس جفتش خوبه با یه فوتبال منطقی میتونیم با امتیاز از بازی بیام بیرون ...

رحمان احمدی

بیک زاده ...... حسینی* ------ منتظری -------- حیدری

--------- تیموریان

نکونام

شجاعی -------- جباری ---------- خلعتبری

قوچی

در مورد حسینی ابتدا صادقی رو توی ترکیب گذاشته بودم یکی اشاره کرد که بازیه کره هم مثل ایران جدیدا رفته رو هوا . خوب حسنی روی هوا بیشتر از صادقی جواب میده و اگه تو ترکیب باشه دفاع مستحکم تر میشه .
راجع به شجاعی هم که دیگه همه از دسته گلای این چند بازیش خبر دارن !! اما چه میشه کرد ! خیلی بازیه حساسیه نمیتونیم یکی مثل مسلمان رو فیکس بذاریم اونجا:n03:مجبوریم از شجاعی فیکس استفاده کنیم در صورت لزوم اگه بازم مثل بقیه بازیاش افتضاح بازی کرد تعویضش کنه کیروش .

جای نکونام یا تیموریان هم میتونه عوض شه و گردشی بازی کنن اما اینی که ثابت بچسبن به همدیگه اون وسط کار اشتباهیه . مثل بازی با لبنان باید یکیشون حتما رو به جلو بازی کنه .

دژاگه هم معلوم نشد چی شد آخر به این بازی میرسه یا نه ؟ اگه برسه که خیلیییی کمکمون میکنه توی این ترکیب هم میتونه جای شجاعی بازی کنه هم اینطرف با خسرو مچ شه و همکاری کنه اما من متوجه نشدم آخر به این بازی میرسه یا نه !

Alinho
14-06-2013, 22:45
از اونجایی که کره اصلا بازیه هوایی انجام نمیده و تمام حرفه و مهارتش روی زمینه من ترجیح میدم ذوج صادقی منتظری وسطمونو پر کنن .

اگه یک بار فقط یک بار بازیای کره رو دنبال میکردید متوجه میشدید که این کره با کره سابق زمین تا آسمون تفاوت داره و اتفاقا اصلا روی زمین بازی نمیکنه و روی ایرانیا رو توی بکش زیرش سفید کرده البته از راه درستش و با برنامه! سیدجلال بهترین مدافع حال حاضر ایرانه چه روی زمین چه روی هوا و من دلیل حذف این بازیکن توسط شما رو به هیچ وجه درک نمیکنم! (شاید دلیلتون قرمز بودنشه)

Mohammad.F.M
14-06-2013, 22:53
اگه یک بار فقط یک بار بازیای کره رو دنبال میکردید متوجه میشدید که این کره با کره سابق زمین تا آسمون تفاوت داره و اتفاقا اصلا روی زمین بازی نمیکنه و روی ایرانیا رو توی بکش زیرش سفید کرده البته از راه درستش و با برنامه! سیدجلال بهترین مدافع حال حاضر ایرانه چه روی زمین چه روی هوا و من دلیل حذف این بازیکن توسط شما رو به هیچ وجه درک نمیکنم! (شاید دلیلتون قرمز بودنشه)

خوب بله من بازیهای کره رو امسال اصلا مستقیم نگاه نکردم ولی خلاصه بازیشو اخبار ورزشیا میداد اکثرا حمله هاشون زمینی بود !! حالا شاید روی ضربات ایستگاهی و سانتر هم برنامه داشتن باشن اما دیگه فکر نکنم در اون حد باشه که روی ایرانو سفید کرده باشه !!!

بعدشم خوب ایرادی نداره حسینی جای صادقی ! بحث رنگ نیست من به شوخی بعد از بازی بحث رنگی میکنم اما توی ترکیب چیدن به هیچ وجه اینطوری نیست . اگه کامنتای بازیه قبلی رو خونده باشید برای بازی با قطر که حیدری خوب کار نکرد گفتم ای کاش ماهینی میومد تو و همکاریش با خسرو بیشتر از ذوج منتظری خسرو بود !!

یا قبل از بازی با لبنان سر بازی با همون قطر گفتم ای کاش رضایی بعد از گلی که قوچی زد میومد توی زمین و سرعت بیشتری به بازی میداد ... اما بعد از اون بازیی که مقابل لبنان ازش دیدم الان اصلا همچین پیشنهاد و نظری ندارم !:n06:

اینم برای شما ویرایشش میکنم حسینی جای صادقی ... اما بهترین مدافع حال حاضر از نظر من پژمانه حالا هر کی نظری داره ...

Alinho
14-06-2013, 22:59
خوب بله من بازیهای کره رو امسال اصلا مستقیم نگاه نکردم ولی خلاصه بازیشو اخبار ورزشیا میداد اکثرا حمله هاشون زمینی بود !! حالا شاید روی ضربات ایستگاهی و سانتر هم برنامه داشتن باشن اما دیگه فکر نکنم در اون حد باشه که روی ایرانو سفید کرده باشه !!!
همین بازی آخر جلو ازبکستان انقدر سانتر کردن تا از همون راه هم به گل رسیدن. یه بازیکن قدبلند داشتن اسمشو نمیدونم کلا برای اون سانتر میکردن اون میکاشت مهاجمای کناریشون ضربه میزدن که البته زیاد موفق نبودن ولی با توجه به دفاع ضعیف ایران و سابقه‌ی بازیا گذشته خیلی میتونه خطرساز باشه/ پس من زوج حسینی-صادقی رو ترجیح میدم چون منتظری اصلا سرزن خوبی نیست و میتونه دردسرساز بشه!

Mohammad.F.M
14-06-2013, 23:04
همین بازی آخر جلو ازبکستان انقدر سانتر کردن تا از همون راه هم به گل رسیدن. یه بازیکن قدبلند داشتن اسمشو نمیدونم کلا برای اون سنتر میکردن اون میکاشت مهاجمای کناریشون ضربه میزدن که البته زیاد موفق نبودن ولی با توجه به دفاع ضعیف ایران و سابقه‌ی بازیا گذشته خیلی میتونه خطرساز باشه/ پس من زوج حسینی-صادقی رو ترجیه میدم چون منتظری اصلا سرزن خوبی نیست و میتونه دردسرساز بشه!

خوب آخه ذوج صادقی و حسینی هم دیگه فقط میشه سرزن . یعنی عملا دیگه ما مدافع پا به توپ نداریم . ما احتیاج به یکم بازی سازی از دفاع داریم که بتونیم تیم رو جمع و جور کنیم . صادقی که بازیکن استقلاله من خودم تک تک بازیاشو دیدم توپ دفاع رو سریع سانتر میکنه برای حمله از 100 تا 90 تاش خرابه ! حسینی هم بیشتر میکشه زیرش یعنی هیچ کدوم اندازه منتظری قدرت بازیسازی از دفاع و پا به توپ شدن رو ندارن . با این وضعی که شما میگی کره داره و ما هم 2 تا بازیکن بکش زیرش بذاریم وسط معلوم نیست خدا باهامون یار باشه یا نه:n02:

aluminum
14-06-2013, 23:04
من امروز صبح میخواستم نظرم رو در مورد خط دفاع تیم بنویسم ولی تنبلیم اومد و دوستان پیش دستی کردن
من با نظر علی موافقم(ma1317) و به نظرم کیروش باید همون ترکیب خط دفاع بازی با قطر رو بزاره تو زمین.البته به جای بیگزاده یه مدافع سریعتر مثل حاج صفی
منتظری درست بازیکن باهوشی هست ولی قدرت سر زنی بالایی نداره.نمیدونم تو تیم به غیر از صادقی چه بازیکنهای دیگه ای داریم ولی توی این بازی طالبی و حتی عمران زاده و بنگر خیلی بدردمون میخوردن.
البته نمیشه از سرعت کره ای ها هم غافل شد و مدافعان کندتر مثل صادقی رو جایگزین منتظری کرد.ممکنه کیروش وظیفه زدن توپهای اول رو بده به حسینی و منتظری هم پوشش بازی کنه.ممکنه جای تیموریان با نکونام عوض بشه و نکونام با توجه به قدرت سرزنیش عقب وایسته ولی باز از کند بودنش میترسم.
به نظرم مهمترین چالش کیروش توی این بازی خط دفاع باشه

Mohammad.F.M
14-06-2013, 23:12
من امروز صبح میخواستم نظرم رو در مورد خط دفاع تیم بنویسم ولی تنبلیم اومد و دوستان پیش دستی کردن
من با نظر علی موافقم(ma1317) و به نظرم کیروش باید همون ترکیب خط دفاع بازی با قطر رو بزاره تو زمین.البته به جای بیگزاده یه مدافع سریعتر مثل حاج صفی
منتظری درست بازیکن باهوشی هست ولی قدرت سر زنی بالایی نداره.نمیدونم تو تیم به غیر از صادقی چه بازیکنهای دیگه ای داریم ولی توی این بازی طالبی و حتی عمران زاده و بنگر خیلی بدردمون میخوردن.
البته نمیشه از سرعت کره ای ها هم غافل شد و مدافعان کندتر مثل صادقی رو جایگزین منتظری کرد.ممکنه کیروش وظیفه زدن توپهای اول رو بده به حسینی و منتظری هم پوشش بازی کنه.ممکنه جای تیموریان با نکونام عوض بشه و نکونام با توجه به قدرت سرزنیش عقب وایسته ولی باز از کند بودنش میترسم.
به نظرم مهمترین چالش کیروش توی این بازی خط دفاع باشه

بازم من نظرم اینه سرزن و مدافع بازیساز و پا به توپ بیشتر از سرزن و سرزن جواب میده .مثل حمله دیگه . از نظر من یه بازیکن سرعتی و گل زن بیشتر جواب میده تا 2 تا بازیکن سرعتی یا 2 تا بازیکن گل زن . مکمل باشن بهتره . عمران زاده هم بازیکن خودمونه خیلی خوب سر میزنه البته اگه گاهی اوقات سوتی نده !! ولی بازم بکش زیرشه یعنی توپ رو پاش نمیمونه:n02: بنگر هم همین وضعیت رو داره کلا مدافعان فوتبال ما اکثرا همین وضعیت رو دارن برای همینه ما همیشه از دفاع به هافبک مشکل داریم توی فوتبالمون !

اینجوری باشه کره هی بخواد سانتر کنه یا اینا سر میزنن یا میزنن زیرش یعنی عملا هافبک میشه صفر !! باز منتظری باشه میتونه یکم بازیسازی کنه یه فرجی بشه

Alinho
14-06-2013, 23:13
تیم ما هیچوقت بلد نبوده مثل تیمای بزرگ دنیا از دفاع بازیسازی کنه و همیشه توی این فاکتور مشکل داشته. من فکر میکنم کره ما رو انقدر تحت فشار میزاره که اصلا فرصت بازیسازی پیدا نمیکنیم چه برسه از دفاع. واسه همین بود و نبود منتظری توفیقی واسه ما نداره حداقل جلوی کره این حرف من صدق میکنه./ من خودم سبک بازی منتظری رو خیلی دوست دارم چون تا حالا مدافعی با این خصوصیات تو ایران ندیده بودم که پا به توپ باشه و نزنه زیرش و متفکر بازی کنه. ای کاش سرزن خوبی هم بود اونموقع بهترین بود تو ایران! در هر صورت امیدوارم هرچی پیش میاد به نفع ایران بشه و راهی برزیل بشیم.

Iloveu-ALL
14-06-2013, 23:15
فکر کنم دیگه باید منتظر موند تا ببینیم چی میشه ... من که هنوز امیدوارم :n01:

garaa
14-06-2013, 23:56
بازی ایران کره چندمه ؟

Gregar
15-06-2013, 00:09
من با ترکیبی که محمد گذاشته موافقم . یعنی وجود منتظری رو بهتر میدونم . یه مدافع سر زن به نظرم بس باشه واسه این بازی . تو بازی با لبنان و ازبک که دیدم درسته اکثر توپ ها رو به صورت هوایی واسه مهاجم نوکشون میفرستن اما اینطوری نیست که تمام تاکتیکشون این باشه . مخصوصا تو بازی لبنان که خیلی بیشتر تو کار زمینی بودن . کره ای ها دریبلرهای خوبی هم هستن . از نظر من مهاجم (یا هافبک) سمت راستشون بیشتر سانترکننده است و سمت چپی بیشتر نفوذ کننده . توی بازی با ایران یا ازبک هم دیدیم که اکثر توپهای هواییشون از سمت راست میومد .

نباید فقط مدافع سر زن گذاشت و مطمئنن کی روش هم همچین ریسکی نمیکنه . کره هم از اون دسته تیمهاییه که با تعداد زیاد حمله میکنه چون سرعت بازیکناشون نسبتا زیاده و میتونن سریع به دفاع برگردن و ترسی از ضد حمله ندارن ولی منتظری که باشه شاید بتونه توی ساخت ضد حمله های فوق سریع کمک کنه . مخصوصا اگه خلعتبری هم باشه .

راجع به هافبک دفاعی هم چون به نظرم کره با تعداد بیشتری حمله میکنه نکونام و تیموریان هر دوشون کمی بیان عقب بهتره و سریع ضد حمله رو شروع کنن . ضد حمله خیلی راهکار خوبیه در مقابل کره .
من از یه چیزی نگرانم که روز مسابقه مثل بازی کره و ازبک بارونی باشه . یه قانونی هست که معمولا درست جواب میده . توی بارون تیمی موفقه که بازی هوایی بهتری داره و تیمی دهنش سرویسه که چشم به ضدحملات و کارهای زمینی داشته باشه . که دقیقا به ضرر ما میشه . شاید هم ازبکستان به خاطر همین موضوع باخت .

Iloveu-ALL
15-06-2013, 00:10
بازی ایران کره چندمه ؟

سه شبنه 28 خرداد - ساعت 16:30

Iloveu-ALL
15-06-2013, 00:16
تيم ملي ايران در حالي به مصاف کره‌جنوبي مي‌رود که يک هفته مانده به پايان رقابت‌هاي مقدماتي جام جهاني 2014 برزيل در منطقه آسيا صاحب بهترين خط دفاعي است.

تيم ملي فوتبال ايران در هفته پاياني رقابت‌هاي مقدماتي جام جهاني 2014 برزيل در منطقه آسيا سه‌شنبه آينده از ساعت 16:30 به وقت ايران در ديداري حساس و سرنوشت‌ساز به منظور رسيدن به جام جهاني فوتبال در اولسان کره‌‌جنوبي به مصاف اين کشور مي‌رود.

تيم ملي ايران در حالي به مصاف کره‌جنوبي مي رود که يک هفته مانده به پايان رقابت‌هاي مقدماتي جام جهاني 2014 برزيل در منطقه آسيا صاحب بهترين خط دفاعي است و اين مي‌تواند بهترين خبر براي علاقمندان به فوتبال در کشورمان باشد تا در صورتي که دفاع بتوني تيم ملي کشورمان همچنان به روند خوب در اولسان هم ادامه دهد، بتوان از حالا به صعود به جام جهاني برزيل بيشتر از هر زمان ديگر اميدوارتر بود.

به گزارش فارس، تا هفته ماقبل پاياني اين رقابت‌ها و در بين تيم‌‌هاي دو گروه (10 کشور) تيم ملي ايران با دريافت تنها دو گل، بهترين خط دفاعي اين رقابت‌ها را به خود اختصاص داده و از اين لحاظ فاصله زيادي با ساير تيم‌ها دارد تا جايي که به طور حتم در پايان رقابت‌هاي مقدماتي جام جهاني در منطقه آسيا هم مي‌تواند عنوان بهترين خط دفاعي را به خود اختصاص دهد.

البته تنها نکته تأسف‌آور در اين ميان اين است که هر دو گلي که ملي‌پوشان ايران دريافت کرده‌اند (مقابل لبنان و ازبکستان) به شکست تيم ملي و از دست رفتن 6 امتياز منجر شده است، چون در غير اين صورت صعود کشورمان به همراه ژاپن از حالا به جام جهاني محرز بود.

نکته ديگر اينکه قبل از پيروزي پرگل ايران مقابل لبنان، 3 برد و 2 شکست شاگردان کي‌روش با نتيجه يک بر صفر به دست آمده بود تا اين نتيجه خواستني‌ترين نتيجه براي تيم ملي ايران در اين رقابت‌ها به حساب بيايد.

*نتايج کشورمان در رقابت‌هاي مقدماتي جام جهاني 2014 برزيل در گروه اول رقابت‌ها به شرح زير است:

ازبکستان صفر - ايران يک

ايران صفر - قطر صفر

لبنان يک - ايران صفر

ايران يک - کره‌جنوبي صفر

ايران صفر - ازبکستان يک

قطر صفر - ايران يک

ايران 4 - لبنان صفر

کره‌جنوبي ؟ - ايران ؟

*بهترين خطوط دفاعي در پايان هفته نهم رقابت‌ها:

1- ايران با 2 گل خورده

2- ژاپن و ازبکستان با 5 گل خورده

3- کره‌جنوبي با 6 گل خورده

4- استراليا و عراق با 7 گل خورده

5- قطر با 8 گل خورده

6- عمان با 9 گل خورده

7- لبنان با 12 گل خورده

8- اردن با 16 گل خورده

در فاز هجومي هم تيم ملي کشورمان پس از تيم‌هاي ژاپن (16 گل زده)، کره‌جنوبي (13 گل زده) و استراليا (11 گل زده) همراه با عمان (7 گل زده) در رده چهارم قرار دارد.

تيم ملي کشورمان پس از پايان هفته نهم با 13 امتياز پس از کره‌جنوبي 14 امتيازي در رده دوم قرار دارد و ازبکستان 11 امتيازي را هم پشت سر خود مي‌بيند.

پيروزي در ديدار سه‌شنبه با هر نتيجه‌اي، کشورمان را راهي جام جهاني خواهد کرد. تساوي در ميدان اولسان نيز در صورتي که حتي با پيروزي ازبک‌ها مقابل قطر با کمتر از 4 گل اختلاف همراه باشد، باز هم شاگردان کي‌روش را رهسپار جام جهاني مي‌کند و نکته قابل توجه اينکه ايران در صورت شکست هم مي‌تواند به رفتن به جام جهاني اميدوار باشد در صورتي که قطر مانع از برد ازبکستان در خانه‌ اين تيم شود.

*جدول رده‌بندي گروه اول:

در اين گروه لبنان به کار خود با کسب 5 امتياز از 8 مسابقه پايان داد و از دور رقابت‌ها حذف شد، ضمن اينکه حذف قطر هم با نتايجي که در هفته نهم به دست آمد قطعي شد تا به اين ترتيب از جمع تيم‌هاي ايران، کره‌جنوبي و ازبکستان در پايان ديدارهاي مرحله گروهي، دو تيم به صورت مستقيم راهي جام جهاني شده و يک تيم ديگر نيز راهي پلي‌آف شود.

منبع: varzesh3.com

urumchi
15-06-2013, 01:00
اونچه که مسلمه کره تاکتیک بازیش برای بازی با ایران با تاکتیکش در بازی با ازبکستان تفاوت خواهد داشت

اما قطعا در دقایقی که مربی و آنالیزورهای تیم کره تشخیص بدن بازهم از همون تاکتیک بکش بکش(بقول فیروزکریمی)استفاده خواهند کرد

در واقع نقاط ضعف و قوت تیم ما در دفاع مشخص خواهد کرد که کره از چه تاکتیکی برای رسیدن به گل استفاده خواهد کرد ، اگه مدافعان روی
هوا ضعف داشته باشن قطعا کره بازی هوایی خواهد کرد و اگه مدافعان روی زمین و کارهای سرعتی ضعیف باشن کره از جناحین و بازیکنان
سرعتی که داره استفاده خواهد کرد

از نظر من کره اول حملات سرعتی و روی زمین به روی دروازه ما ترتیب خواهد داد و اواخر بازی با توجه به شرایط آب و هوایی و خستگی بازیکنان با تعویض چند بازیکن خسته با بازیکنان سرزن و باصطلاح آوردن یه سنترفرواردکلاسیک (البته نمیدونم دقیقا همچین بازیکنی دارن یا نه :n13:)،سعی خواهد کرد با بازی هوایی مشابه اونچه که در بازی با ازبکستان شاهد بودیم به گل برسن

البته همه اینها در شرایطی هست که تیم ما بخواد متاسفانه طبق روال چندسال اخیر تو بازی با کره فقط به فکر گل نخوردن و دفاع باشه مثل اون بازی که افشین قطبی مربی بود و ... !!!

Gilopa
15-06-2013, 02:15
به نظر من ایران در بازی سه شنبه رو به بازی تخریبی و فیزیکی میاره . درست مثل بازی با عراق در جام ملتهای آسیا و همینطور بازی رفت با همین کره در آزادی و مسلما آندرانیک تیموریان مهمترین مهره برای تیممون تو بازی سه شنبه هست و بیشترین نقش رو ایفا میکنه. اما چیزی که نگران کنندست اینه که درسته بازی تخریبی رو تیمی مثل کره منطقیه اما آیا دفاعمون توان انجام این نوع بازی رو داره ؟ برای مثال همین بازی دور رفت با کره یادمون نره جقدر خط دفاع رو آزار داد .
کلا منطق میگه بازی قشنگی از تیم ملی در این بازی انتظار نداشته باشیم .

hojjatinho
15-06-2013, 02:24
در مورد ترکیب فکر کنم کی روش از ترکیبی از بازی مقابل قطر و لبنان استفاده کنه . من بیشتر از خط دفاع ، استفاده یا عدم استفاده از خلعتبری برام مبهمه .
اینکه ایا کی روش از خلعت و شجاعی همزمان استفاده می کنه یا ترجیح می ده کمی دفاعی تر بازی کنه و باز خسرو رو در جلو به کار بگیره .

بازی مقابل ازبکستان علاوه بر قدرت جدید کره در حملات هوایی ، نشون داد شدید ضد حمله خور هم هستند و ازبک های کند نتونستند از این مورد استفاده ای داشته باشند ( بهتر :دی )

اگر کی روش از پژمان منتظری در دفاع راست استفاده کنه و بخواد میانگین قدی رو بالا ببره احتمالا باز از صادقی - سید جلال در دفاع اخر استفاده بشه . در غیر این صورت از ترکیب پژمان - سید جلال در قلب دفاع استفاده خواهد شد .

من باز هم دوست دارم از ترکیب حمله هجومی سرعتی استفاده کنیم . در ابتدا احتمال بسیار زیاد شجاعی رو خواهیم داشت اما در ادامه و در پی خستگی دفاع های کناری کره باز هم اعتقاد به سه نفر هجومی موسوم به سه رضا دارم:دی ( خلعت - رضایی - گوچی)

نکته دیگه اینکه تا جایی که امکان داره باید ضربه ازاد و کرنر به کره ندیم .

ضمن اینکه قطعا باید پلن B برای احتمال جلو افتادن مقابل کره داشته باشیم .
هافبک جنگده تری به جای جباری در صورت جلو افتادن مقابل کره رو مناسب می دونم .
دلم روشنه که رحمان توی این بازی خوب کار خواهد کرد :n01:

Alinho
15-06-2013, 02:36
دلایل ایجاد جنگ روانی چوکانگ‌هی علیه ایرانی‌ها

به گزارش خبرگزاری فارس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، «چو کانگ هی» سرمربی تیم ملی کره جنوبی بعد از پیروزی برابر ازبکستان که با گل به خودی مدافع ازبک به دست آمد ابراز امیدواری کرد این تیم به جام جهانی صعود کند زیرا او از ایرانی‌ها دل خوشی ندارد.
این حرف‌های سرمربی تیم کره در اوج ناپختگی بر زبان جاری شد و باعث ناراحتی و دلگیری ایرانیان در سراسر جهان شد.
ایرانی‌ها نیز واکنش سختی در فضای مجازی نسبت به این مربی اخمو و پُرحرف نشان دادند.
بازیکنان و سرمربی تیم ملی ایران نیز پاسخ تندی به اظهارات سرمربی حریف دادند و حتی کی‌روش صراحتا گفت به چوی یک پیراهن تیم ازبکستان هدیه خواهد داد.
اما هیچ‌کس نفهمید که چو کانگ هی چرا یکباره علیه ایران و میزبانی فدراسیون فوتبال ابراز نارضایتی کرد آن هم در حالیکه کره جنوبی یک هفته در تهران اردو زد و در یکی از بهترین هتل‌های ایران اسکان یافت و فدراسیون فوتبال نیز تمامی امکانات مورد نظر و قانونی را در اختیار تیم کره قرار داد.
به همین دلیل برخی تصور می‌کردند شکست کره در تهران آن هم با یک بازیکن بیشتر از تیم ملی ایران دلیل این جنگ روانی است که سرمربی کره به راه انداخته است.

اینکه سرمربی کره جنوبی در یک نشست خبری که رسانه های مختلف دنیا در آن حضور دارند به صراحت می گوید که از ایرانی‌ها بدش می آید و می خواهد از مردان کی‌روش انتقام سختی بگیرد، سوال های زیادی را در اذهان عمومی به ویژه مردم ایران سرزمین که همواره به مهمانوازی و مهربانی زبان‌زد خاص و عام بوده، ایجاد کرد و همین سوژه دلیلی شد تا بیشتر فعالیت های ورزشی «چو کانگ هی» را مورد بررسی قرار دهیم.
با این حال خبرگزاری فارس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، کنکاشی در سوابق چو کانگ هی کرد و مشخص شد سرمربی کنونی تیم کره در سال‌های 1988 تا 1992 در تیم ملی فوتبال کره به عنوان بازیکن حضور داشته است و در این سال‌ها یکبار در بازی‌های آسیایی پکن مقابل ایران در نیمه نهایی به عنوان بازیکن شکست خورده است.
در بازی های آسیایی سال 90 پکن این مربی یکی از مدافعان کلیدی کره جنوبی محسوب می شد که در مرحله نیمه نهایی آنها به مصاف ایران رفتند که در همان بازی حساس و به یادماندنی و با گل مرحوم سیروس قایقران ایران پیروز شد و به فینال رسید و «چو کانگ هی» و دوستانش از رسیدن به دیدار پایانی محروم شدند.
آقای چوی در سال 2003 نیز به عنوان مربی کره جنوبی در بوسان کره برابر ایران در خانه شکست خورد. در آن زمان چو کانگ هی به عنوان کمک مربی در تیم ملی کره جنوبی فعالیت می کرد، اما همان شکست انتقادهای شدیدی را علیه این مربی و سایر اعضای کادر فنی ایجاد کرد.
البته تیم ملی فوتبال ایران سال 1996 با نتیجه 6 بر 2 کره جنوبی را شکست داد و از همان زمان خیلی از بزرگان فوتبال کره و مردم این کشور دوست دارند که آن نتیجه را به نوعی در یک دیدار رسمی جبران کنند، اما درباره بی احترامی «چو کانگ هی» به نظر می رسد جنبه شخصی پررنگ تر است.
نمی‌توان درباره علت کج خلقی سرمربی کره علیه مردم ایران به صراحت قضاوت کرد، اما با توجه به این باخت‌ها شاید طبیعی باشد که سرمربی کره‌ای از ایران خوشش نیاید و هر وقت نام ایران و تیم ملی ایران را بشنود هراسان شود زیرا او را یاد باخت‌های تلخ و تاریخی می‌اندازد.
چو کانگ هی البته نشان داده که مربی حرافی هم هست. او در نشست خبری پیش از بازی با ایران در مهر 91 در مقدماتی جام جهانی گفت که برای پایان دادن به افسانه شکست ناپذیری ایران در ورزشگاه آزادی مقابل کره به تهران آمده اما در نهایت تیم ملی ایران 10 نفره توانست کره را شکست بدهد.

کره جنوبی اکنون در شرایط دشواری قرار گرفته و اگر ملی‌پوشان غیور ایرانی در اولسان بتوانند کره را شکست بدهند، ایران به عنوان تیم اول گروه مستقیم به جام جهانی می‌رود و حتی خطر عدم صعود مستقیم به جام جهانی کره‌ای‌ها را تهدید می‌کند.
شاید به همین خاطر است که فدراسیون فوتبال کره بلافاصله بعد از باخت در تهران در نامه‌ای به فیفا اعلام کرد دیدار ایران و کره در اولسان باید برگزار شود در نزدیکی مرز ژاپن و درشهری که رطوبت بالایی دارد و شرجی‌ترین شهر کره است.
کره‌ای‌ها تلاش می‌کنند که به هر طریقی برای فوتبال ایران مشکل درست کنند تا شاید مقابل ملی‌پوشان ایران بازنده نشوند؛ از جنگ روانی گرفته تا تغییر محل بازی و این خود بیانگر هراس فوتبال کره از تیم ملی ایران است.
واقعیت این است که فوتبال کره دیگر آن صلابت‌ سال‌های گذشته را ندارد.
بنابراین ملی‌پوشان ایرانی اگر خودشان را باور داشته باشند و با تمرکز و جنگندگی در میدان حاضر شوند پیروزی در خاک کره دور از دسترس نخواهد بود.

شاهزاده خانوم
15-06-2013, 02:42
90/ پروازي زود هنگام و نگراني از يك ويژگي ايراني

پروازي زود هنگام و نگراني از يك ويژگي ايراني
90: تيم‌ملي چهارشنبه راهي سئول شد. تنها چند ساعت پس از يك پيروزي پر گل و روحيه‌بخش. نتيجه‌اي كه ايران را براي صعودي مستقيم، بي‌‌دردسر و شيرين چون عسل اميدوارتر از هميشه كرد. حالا فقط يك فتح ديگر مي‌‌ماند. يك پيروزي و حتي شايد يك تساوي صعودبخش.
در ميان همه اميدواري‌ها و نشانه‌هاي خوب و روحيه‌بخش يك موضوع نگران كننده هم وجود دارد. نگراني بزرگي به نام ساعت پرواز! كاروان تيم‌ملي به تشخيص كارلوس كي‌روش غروب ديروز در فاصله حدود 6 روز تا بازي حياتي و سرنوشت‌ساز خود راهي كره شد. اين البته يك اصل است كه هر تيمي براي تطبيق با شرايط آب‌وهوايي و اختلاف ساعت كشور مقصد چند روز زودتر به ميهماني مي‌‌رود. اما فرهنگ و ويژگي‌هاي فوتباليست‌ها ايراني حاكي از اين دارد كه چندان با زندگي اردويي سازگار نيستند و سفرهاي پياپي و اردوهاي متوالي آنها را از نظر ذهني دچار ضعف مي‌‌كند. تيم‌ملي در گذشته چندين بار از اين ويژگي‌ خاص ضربه خورده و دچار مشكل شده است. البته ساده‌انگارانه است كه تصور شود كارلوس كي‌روش و گروه مربيان ايراني به اين نكته بي‌‌توجه بوده‌اند اما شايد آنها به روحيه و شرايط مطلوب اين روزهاي تيم اعتماد كرده‌اند و تشخيص داده‌اند تيم بايد در همين اتمسفر «فريز» شود. هر چند نگرانيم اما بايد به اين تصميم كه اجرايي هم شده احترام گذاشت و آرزو كرد اين اردو و اين سفر زودهنگام دردسرساز نشود. شايد كي‌روش كه حالا ديگر ايراني‌تر از هميشه شده ظرايفي را ديده كه از چشم‌ديگران پنهان مانده است

90/lمنبع.

hojjatinho
15-06-2013, 04:24
اما فرهنگ و ويژگي‌هاي فوتباليست‌ها ايراني حاكي از اين دارد كه چندان با زندگي اردويي سازگار نيستند و سفرهاي پياپي و اردوهاي متوالي آنها را از نظر ذهني دچار ضعف مي‌‌كند

و بزرگترین ضربه از این نوع رو که گفته شد ، به خاطر دارم که زمان بلاژ و سال 2002 بود . ایران بحرین درمنامه و در حالی که همه به صعود بی دغدغه امیدوار بودند ، تیم ملی در یک بازی عصبی مقابل بحرین اون نتیجه بد رو می گیره . گفته می شد قبل از بازی و در اردو بی نظمی زیادی بوده . حتی یادمه صحبت از این بود که بعضی از بچه شب بازی شام کشک بادمجون خورده بودند:دی
فکر کنم خود چیرو گفته بود ( شایدم کس دیگری ) ایرانی ها با توجه به وابستگی احساسی شدیدی که دارند نباید اردوهای بلند مدت داشته باشند .

اما امیدوارم این مسایل در نتیجه بازی مقابل کره تاثیر نداشته باشه و نتیجه لازم رو بگیریم . :n01:

ehsanbh
15-06-2013, 11:03
یه نکته در مورد سرمربی کره اینکه من فکر میکنم این آقا داره از اعتبار کیروش میریزه تو کیسه خودش.:n13:و دنبال مشهور کردن خودشه.تا حالا هم این کارو کرده.

ahadpoolghahat
15-06-2013, 11:13
دوستان ترکیب پیشنهادیتون رو برای بازی با کره هم بگین.....

به نظر من چون کره اکثرا از بازی هوایی استفاده میکنه باید یه خط دفاع بلند قد و سرزن داشته باشیم.... یعنی خسرو حیدری نباید دفاع راست باشه...

اینم ترکیب پیشنهادی من :

رحمان احمدی

بیک زاده--------------صادقی---------------------- حسینی-----------------منتظری

نکونام--------------تیموریان

خلعتبری ------------------------------جباری --------------------------------------حیدری

قوچان نژاد

شاهزاده خانوم
15-06-2013, 11:21
و بزرگترین ضربه از این نوع رو که گفته شد ، به خاطر دارم که زمان بلاژ و سال 2002 بود . ایران بحرین درمنامه و در حالی که همه به صعود بی دغدغه امیدوار بودند ، تیم ملی در یک بازی عصبی مقابل بحرین اون نتیجه بد رو می گیره . گفته می شد قبل از بازی و در اردو بی نظمی زیادی بوده . حتی یادمه صحبت از این بود که بعضی از بچه شب بازی شام کشک بادمجون خورده بودند:دی
فکر کنم خود چیرو گفته بود ( شایدم کس دیگری ) ایرانی ها با توجه به وابستگی احساسی شدیدی که دارند نباید اردوهای بلند مدت داشته باشند .

اما امیدوارم این مسایل در نتیجه بازی مقابل کره تاثیر نداشته باشه و نتیجه لازم رو بگیریم . :n01:

بله. بعضی هاشون هم تو شب بازی تا نصفه های شب تو لابی بودند و بیدار بودند

ehsanbh
15-06-2013, 11:23
دوستان ترکیب پیشنهادیتون رو برای بازی با کره هم بگین.....

به نظر من چون کره اکثرا از بازی هوایی استفاده میکنه باید یه خط دفاع بلند قد و سرزن داشته باشیم.... یعنی خسرو حیدری نباید دفاع راست باشه...

اینم ترکیب پیشنهادی من :

رحمان احمدی

بیک زاده--------------صادقی---------------------- حسینی-----------------منتظری

نکونام--------------تیموریان

خلعتبری ------------------------------جباری --------------------------------------حیدری

قوچان نژاد

یه سوال برام پیش اومده .اگه به هر دلیلی نیاز به تعویض جباری پیدا کردیم ، جایگزین اصلح در حد و اندازه های خودش که بطونه به تیم ملی کمک کنه کیه؟:n13:
چرا کیروش نویدکیا(ژاوی ایران) رو دعوت نمیکنه؟:n03:

ambian
15-06-2013, 11:28
فکر نکنم سه شنبه هوا خوب باشه:n13:

Gregar
15-06-2013, 11:45
یه سوال برام پیش اومده .اگه به هر دلیلی نیاز به تعویض جباری پیدا کردیم ، جایگزین اصلح در حد و اندازه های خودش که بطونه به تیم ملی کمک کنه کیه؟:n13:

به نظرم نویدکیا دیگه اون بازی سازی قبلنش رو نداره . قبلا خیلی جنگنده بازی میکرد اما الان که سنش هم بیشتر شده دیگه انتظاری هم ازش نمیره .

یه نکته که من دوست دارم روی تیم ملی پیاده سازی بشه جوون کردن تیمه . الان تیم به شدت سن بالا میزنه که اصلا خوب نیست . هر سال هم داره این قضیه بدتر میشه . یعنی اگه ما سال دیگه هم بخوایم از این ترکیب توی جام جهانی استفاده کنیم میانگین سنی خیلی تو زوق میزنه . فکر کنم میشه 29 .

الان کره رو که نگاه کنیم میبینیم تماما بازیکن جوون میارن که کسب تجربه ای هم میشه واسشون واسه جام جهانی .

New-P30world
15-06-2013, 11:46
فکر نکنم سه شنبه هوا خوب باشه:n13: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در اینصورت و البته در صورت نتیجه نگرفتن تیم( خدای نکرده ) یه بهونه داریم دیگه!

Pejvak61
من موندم كي روش و كانگ هي در مصاحبه مطبوعاتي روز قبل از بازي چطور ميخوان با هم روبرو بشن:n02:

فكر كنم شمشير كشي ميشه:n04:

سريال Game of thrones فصل سوم قسمت نهم:37:

Amir M.ohAma.D
به گزارش خبرگزاری فارس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])،‌ محرم نویدکیا با توجه به مصدومیتی که دارد هنوز معلوم نیست بتواند فصل آینده برای تیمش به میدان برود.

......

نویدکیا به خاطر شرایط بدنیش خودش از تیم ملی کناره گیری کرده....الان هم که مصدومه و اصلا معلوم نیست بتونه حتی فصل اینده برای سپاهان به میدان بره

Aryana_b
15-06-2013, 12:25
بالاخره اشکان چی شد؟ میرسه به بازی 3شنبه؟
تو خبرا اومده بود که نمیرسه ولی یه روزنامه تیتر زده بود که میاد:n13:

stealer
15-06-2013, 12:58
به نظرم نویدکیا دیگه اون بازی سازی قبلنش رو نداره . قبلا خیلی جنگنده بازی میکرد اما الان که سنش هم بیشتر شده دیگه انتظاری هم ازش نمیره .

یه نکته که من دوست دارم روی تیم ملی پیاده سازی بشه جوون کردن تیمه . الان تیم به شدت سن بالا میزنه که اصلا خوب نیست . هر سال هم داره این قضیه بدتر میشه . یعنی اگه ما سال دیگه هم بخوایم از این ترکیب توی جام جهانی استفاده کنیم میانگین سنی خیلی تو زوق میزنه . فکر کنم میشه 29 .

الان کره رو که نگاه کنیم میبینیم تماما بازیکن جوون میارن که کسب تجربه ای هم میشه واسشون واسه جام جهانی .
ما بریم جام جهانی جوون گرایی دیر نمیشه:دی
کیروش اصلا ریسک نمیکنه بیاد تو این بازی به این مهمی جوون گرایی کنه
ما ایرانی ها هم خیلی عجولیم و فقط به برد فکر میکنیم واسه همین کیروش تو بازی دوستانه هاشم میترسید جوونارو بیاره و یه بار تو بازی با عمان که اورد و باختیم کارش به کجا ها که نکشید:دی
بعد از سعود مسقتیم ایشالا تو این یک سال میشه بازیکنایی اورد که واسه جام جهانی جوون و خوب باشن

شاهزاده خانوم
15-06-2013, 13:41
کره‌اي‌‌ها به جاي حرافي 6 تايي شدن را به ياد بياورند

دروازه‌بان تيم ملي ايران در جام ملت‌هاي ???? آسيا گفت: سرمربي کره‌ به جاي حرافي و جنگ رواني خاطرات باخت 6 بر دو را مرور کند.
نيما نکيسا که در پيروزي تاريخي 6 بر دو برابر کره جنوبي در جام ملت‌هاي آسيا دروازه‌بان ايران بود در گفت و گو با فارس گفت: من فقط يک بار مقابل کره جنوبي به ميدان رفتم که آن هم به برد تاريخي ما مقابل کره تبديل شد و اين افتخار نصيبم شد که در آن برد تاريخي مقابل کره حضور داشته باشم.
وي ادامه داد: در آن بازي کره‌اي‌ها هم گل و هم غصه خوردند و بعد از بازي ماتم زده شده بودند. البته بازيکنان ايران در آن مسابقه به اندازه کافي چمن ورزشگاه دوبي را به خوردشان دادند!
نکيسا با اشاره به حرف‌هاي سرمربي کره عليه ايران اظهار داشت: اين حرف‌ها جنگ رواني عليه تيم ملي ايران است و کي‌روش بهتر از هر مربي ديگري مي‌داند که چطور با اين مسئله برخورد کند و کاملا به آن اشراف دارد. البته حرف‌هاي چو کانگ هي نشان از شعور پايين اين مربي دارد. او مي‌خواسته اداي بزرگان را دربياورد اما حرف‌هايش بيشتر بچه‌گانه‌ است.
وي در مورد اينکه قبل از آن بازي تصور مي‌کرديد 6 گل به کره بزنيد گفت: ما بعد از پيروزي مقابل عربستان به اين باور رسيديم که مي‌توانيم تيم‌هاي بزرگي را شکست بدهيم.
دروازه‌بان سابق تيم ملي ايران در مورد اينکه پيش بيني‌اش از بازي سه‌شنبه با کره چيست گفت: در روزهاي مبارک شعبان و با دعاي خير مردم تيم ملي به جام جهاني صعود مي‌کند و مطمئنم تيم ملي سه بر يک کره را شکست مي‌دهد اين نتيجه را يادداشت کنيد و بعد از بازي نيز با من تماس بگيريد!

90/منبع.

شاهزاده خانوم
15-06-2013, 13:42
احساس مي‌کنم تيم ملي حماسه ملبورن را تکرار مي‌کند

ملي‌پوش اسبق فوتبال ايران معتقد است که صحبت‌هاي سرمربي کره جنوبي باعث شده که غيرت بازيکنان تيم ملي به بالاترين درجه خود برسد.
مرتضي فنوني‌زاده در گفت‌وگو با ايسنا، در آستانه ديدار حساس و سرنوشت ساز تيم ملي فوتبال برابر کره جنوبي در مرحله انتخابي جام‌جهاني اظهار کرد: حرف‌هايي که سرمربي کره جنوبي زد، غيرت بچه را 100 درصد کرده است. او که فکر مي‌کنم اسمش "چوي" باشد، کاري کرده که اگر غيرت ملي‌پوشان ما 10 درصد هم کم شده بود، حالا به بالاترين درجه خود برسد. ايراني‌ها منتظر چنين حرف‌هايي بودند!

وي ادامه داد: قول 100 درصد مي‌دهم که تيم ملي با انجام يک بازي خوب در کره، نتيجه‌ خوبي کسب مي‌کند و حداقل يک امتياز لازم را مي‌گيرد. هر چند که تيم ملي نبايد به اميد تساوي وارد ميدان شود. بايد با هدف پيروزي برابر ميزبان وارد ميدان شويم، چون در اين صورت حتي مي‌توانيم پيروز شويم.

فنوني زاده همچنين به حساسيت بالاي ديدار تيم ملي برابر کره جنوبي اشاره و خاطر نشان کرد: تجربه ثابت کرده که هر گاه تيم ملي در يک بازي حساس برابر يک تيم قوي به امتياز احتياج داشته به آن رسيده است. اگر بازيکنان فرامين سرمربي و کادر فني را به خوبي اجرا کنند به راحتي مي‌توانند به حريف پيروز شوند.

ملي‌پوش اسبق فوتبال ايران در ادامه درباره بازيکنان تيم ملي گفت: خدا را شکر همه آنها با تجربه هستند و خوب مي دانند که صعود به جام جهاني به سود خودشان هم هست. اميدوارم که ملي‌پوشان با پيروزي برابر کره جنوبي هم تيم ملي را به جام جهاني برسانند و دل مردم را شاد و هم آينده خود را بيشتر تضمين کنند.

وي در پايان گفت: بازيکنان ما بايد 90 دقيقه‌ بجنگند. هميشه با کره جنوبي کري داشته‌ايم و چند بار برابر اين تيم پيروز شديم و چند بار هم شکست خورده‌ايم. احساس مي‌کنم که تيم ملي برابر کره جنوبي حماسه ملبورن را تکرار مي‌کند.

90/منبع.

شاهزاده خانوم
15-06-2013, 13:44
بالاخره اشکان چی شد؟ میرسه به بازی 3شنبه؟
تو خبرا اومده بود که نمیرسه ولی یه روزنامه تیتر زده بود که میاد:n13:

پزشک تیم ملی ک گفته نمیاد فکر نمیکنم برسه.
اماده نیس تازه مصدومیتش تموم شده

Gregar
15-06-2013, 13:49
ما بریم جام جهانی جوون گرایی دیر نمیشه:دی
کیروش اصلا ریسک نمیکنه بیاد تو این بازی به این مهمی جوون گرایی کنه
ما ایرانی ها هم خیلی عجولیم و فقط به برد فکر میکنیم واسه همین کیروش تو بازی دوستانه هاشم میترسید جوونارو بیاره و یه بار تو بازی با عمان که اورد و باختیم کارش به کجا ها که نکشید:دی
بعد از سعود مسقتیم ایشالا تو این یک سال میشه بازیکنایی اورد که واسه جام جهانی جوون و خوب باشن

دقیقا منظور منم همین بود . الان که نباید ریسک کرد ولی اگه به امید خدا رفتیم جام جهانی توی این یک ساله باید روی بازیکنها جوون به شدت کار بشه .

شاهزاده خانوم
15-06-2013, 13:57
نکونام: ما هم از تيم ملي کره بيشتر از ازبکستان متنفريم

کاپيتان تيم ملي فوتبال ايران مي‌گويد براي بازي روز سه‌شنبه تنها خوشحالي مردم در چشمان بازيکنان تيم ملي است. جواد نکونام همچنين مي‌گويد اگر ايران به جام جهاني صعود کند واکنشش سجده شکر به خاطر خوشحالي مردم خواهد بود.
جواد نکونام که اين روزها با رهبري خوبش در ميانه ميدان نقش تاثيرگذاري در موفقيت‌هاي اخير فوتبال ايران داشته، در گفت‌وگويي مفصل با ايسنا از بازي مهم روز سه‌شنبه آينده گفت. او از مردم خواست تا همچون دو بازي گذشته براي موفقيت فرزندانشان دعا کنند.

* اگر موافق هستيد از بازي با لبنان شروع کنيم، ديداري که تمامي خواسته‌هاي فوتبال ايران را برآورده کرد.

خدا را شکر برد خيلي خوبي بود. اين بازي اميدواري‌مان را براي صعود به جام جهاني بيشتر کرد. مي‌توانستيم با گل‌هاي بيشتري به پيروزي برسيم. من نگران گل اول بودم اما وقتي گل اول را زديم مي‌توانستيم باز هم با استفاده از فرصت‌هاي به دست آمده گل‌هاي بيشتري بزنيم اما به هر حال در شرايطي که مي‌توانستيم حتي با 6 گل لبنان را ببريم 4 گل زديم و پيروزي مهمي به دست آورديم. خوشحالم که الان در گروه وضعيتمان بسيار خوب شده است. اميدواري همه براي صعود به جام جهاني بسيار بيشتر شده است. بعد از بازي با ازبکستان شرايط دست خود ما نبود اما اکنون سرنوشت براي صعود در دست تيم ملي ايران است. ما ديگر از زماني که به کره آمده‌ايم بازي با لبنان را فراموش کرده‌ايم و اکنون فقط به بازي سه‌شنبه فکر مي‌کنيم.

* صادقانه بگوييد قبل از بازي با قطر چقدر اميدوار بوديد که تيم ملي به جام جهاني صعود کند؟

من خيلي اميد داشتم. اگر صحبت‌هاي من را پيش از بازي با قطر در گفت‌وگوهايي که داشتم بخوانيد مي‌بينيد که من اميدوار بودم. گفته بودم که اگر قطر را ببريم راه صعود هموار مي‌شود و اکنون هم مي‌بينيد با توجه به اتفاقاتي که افتاده شرايط بسيار مناسب شده است. به هر حال الان بازي با کره حساسيت بسيار زيادي دارد و در اين بازي سرنوشت ما مشخص مي‌شود.

* با وجود اين‌که بعد از صحبت‌هاي عجيب سرمربي کره شما و کي‌روش به اين حرف‌ها واکنش نشان داديد اما هم‌چنان حرف هاي او نقل محافل است. يک زماني شما با پارک جي سونگ کري مي‌خوانديد اما اکنون گويا اين کري‌خواني فراتر رفته است.

زماني که پارک بازي مي‌کرد بين من و او کري نبود. من تنها براي فوتبال ايران مصاحبه کردم و گفتم هرکس که به تهران بيايد ورزشگاه آزادي را برايش جهنم مي‌کنيم. او هم جواب من را داد. در جام ملت‌هاي آسيا هم او مصاحبه‌اي کرد و من به نمايندگي از بازيکنان تيم ملي پاسخ او را دادم. اما حالا که مربي کره اين حرف‌ها را زده و گفته که من از ايران بيشتر از ازبکستان متنفرم من هم بايد بگويم ما هم درباره تيم ملي کره چنين حسي داريم. طبيعي است که آنها ناراحت باشند. مقابل يک تيم 10 نفره و جلوي چشم 100 هزار نفر باخته‌اند و تحت فشار قرار گرفته‌اند. سرمربي کره به خاطر نتايج ضعيف تيمش تحت فشار است و البته اين کار ما را آسان‌تر مي‌کند.

* يکي ديگر از مسائلي که نشان مي‌دهد آنها از ديدار برابر ايران نگراني دارند انتخاب شهر اولسان است.

به هر حال شرايط آب و هوايي کره سخت‌تر از قطر نيست اما انتخاب آنجا نشان مي‌دهد که از رويارويي برابر ايران ترس دارند. آنها فکر مي‌کردند براي صعود به جام جهاني به برد برابر ايران نياز دارند و مي‌خواستند تحت هر شرايطي که شده کار را براي ايران سخت کنند اما ما کاري به آنها نداريم. تدابيرشان هرچه مي‌خواهد باشد، ما فقط به صعود فکر مي‌کنيم.

* اين روزها عملکرد شما در ميانه ميدان براي تيم ملي بسيار موثر بوده و رکورد عابدزاده را هم در بستن بازوبند کاپيتاني زده‌ايد.

واقعا اينها برايم مهم نيست. کاپيتاني تيم ملي براي هر بازيکني افتخار است اما من به اين آمارها کاري ندارم. به تنها چيزي که فکر مي‌کنيم اين است که براي سومين هفته پياپي مردم را خوشحال کنيم. تنها زماني شيريني آن دو پيروزي تکميل مي‌شود که بتوانيم با شکست کره به جام جهاني صعود کنيم. خودم خيلي خوشبينم که با دعاي مردم اين اتفاق بيفتد. ضمن اين‌که بايد بگويم من در جايي که راحت باشم خوب بازي مي‌کنم. از دوز و کلک و دروغ بدم مي‌آيد. من در زمان تيم ملي بلاژويچ، برانکو و دايي بهترين بازي‌هايم را انجام دادم. اگر مربيان از من خوب استفاده کنند خوب بازي مي‌کنم. من بايد در جايي بازي کنم که راحت باشم.

* نظرت درباره ازبکستان چيست؟

آنها هم تيم خوبي هستند اما اگر به بازي برگشت ما برابر ازبکستان نگاه کنيد مي‌بينيد که آنها بدون حمله به ما گل زدند. ما اگر آن بازي را مساوي کرده بوديم اکنون به جام جهاني رفته بوديم. لحظات در بازي‌هاي حساس بسيار مهم هستند و بايد از تک فرصت‌ها استفاده کنيم و اين تجربه‌اي است که از بازي با ازبکستان گرفته‌ايم و در بازي با کره از آن استفاده مي‌کنيم.

* اين روزها بسياري کي‌روش را به خاطر تعصبي که به تيم ايران نشان داده ديگر ايراني مي‌دانند.

واقعا زحماتي که کي‌روش و کادر فني تيم ملي مي‌کشند نبايد ناديده گرفته شود. کي‌روش و تيمش براي تک تک بازيکنان حريف برنامه دارند. مثلا اگر دقت کرده باشيد ما در بازي با قطر تمام کرنرها و ضربات ايستگاهي را به صورت مستقيم به سمت دروازه قطر مي‌فرستاديم و آن هم به خاطر اين بود که ما تمامي گل‌هايي که دروازه‌بان قطر در ليگ اين کشور دريافت کرده بود را ديده بوديم و مي‌دانستيم که او روي اين ضربات از دروازه خارج مي‌شود. کي‌روش براي همه‌ي بازيکنان حريف برنامه دارد. من به عنوان يک بازيکن مي‌گويم که بايد قدردان زحمات او و تيم فني‌اش باشيم. او کارهايي انجام مي‌دهد که نشان مي‌دهد چرا در تيم‌هاي بزرگ مربيگري کرده است.

* يک نگراني که وجود دارد مربوط به بازي قطر و ازبکستان است. فکر مي‌کني قطري‌ها به ازبکستان راه بدهند؟

فکر نمي‌کنم قطر اين کار را انجام دهد. آنها نياز به پول ندارند و ميزباني جام جهاني را هم گرفته‌اند. برايشان مهم است که از اعتبارشان دفاع کنند اما به هر حال ما نبايد هيچ چيز را به قضا و قدر بسپاريم. فوتبال است و هزار اتفاق. تنها اميدوارم که فوتبال پاکي را شاهد باشيم.

* بزرگ‌ترين انگيزه شما براي بازي روز سه‌شنبه چيست؟

واقعا تنها به خوشحالي مردم فکر مي‌کنيم. تمام تلاشمان اين است که 75 ميليون ايراني را خوشحال کنيم. مردم ما از سال 2006 به بعد افتخاري در فوتبال نديدند و اميدواريم که بتوانيم اين ناکامي را جبران کنيم.

* اگر تيم ملي به جام جهاني صعود کند نخستين واکنش شما به عنوان کاپيتان تيم ملي چيست؟

همان جا سجده شکر مي‌کنم و اين سجده شکر هم به خاطر مردم است. ما براي مردم و آن کودکان معصوم بهزيستي بازي مي‌کنيم. دعاي آنها هميشه بدرقه راه ما بوده است. من بايد در مصاحبه با شما تشکر ويژه‌اي هم از رسانه ها داشته باشم که در زمان حضور تيم ملي در دوبي پشت سر تيم ملي بودند و مطمئنا آنها نقش بزرگي در موفقيت تيم ملي داشته‌اند.

90

Abdolreza2012
15-06-2013, 15:32
داور چيني بازي کره و ايران را قضاوت مي‌کند
تان هايي از چين ديدار حساس کره جنوبي و ايران را که در شهر بندري اولسان برگزار مي‌شود قضاوت خواهد کرد.

تيم‌هاي ملي کره جنوبي و ايران آخرين ديدار خودشان را در مرحله‌ي انتخابي جام جهاني 2014 برزيل، سه‌شنبه هفته جاري برگزار مي‌کنند. تان هايي داور چيني قرار است قضاوت اين بازي حساس را به همراه سه هموطنش بر عهده بگيرد. کمک اول او در بازي سه‌شنبه مو يوکسين و کمک دوم او هو وي مينگ هستند.

به گزارش ايسنا،تان هايي 43 ساله از سال 2004 در ليست داوران فيفا قرار گرفته است.

کره جنوبي و ايران روز سه‌شنبه ساعت 16:30 به وقت تهران آخرين ديدار خودشان در انتخابي جام جهاني 2014 را برگزار خواهند کرد.

منبع : ورزش 3

Amir M.ohAma.D
15-06-2013, 15:49
فدراسیون فوتبال کره، خواستار عذرخواهی «چوی» از مردم ایران شد

به گزارش خبرگزاری فارس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مهدی محمد نبی؛ سرپرست تیم ملی فوتبال گفت: خوشبختانه تمرینات به خوبی پیگیری می‌شود و شرایط خوبی بر اردوی تیم ملی حاکم است. امروز صبح بازیکنان به مدت یک ساعت و نیم تمرینات پر فشاری را زیر نظر کادر فنی پیگیری کرده و اکنون نیز بازی تیم ملی کره جنوبی که اخیرا انجام داده بود را آنالیز می‌کنند. بازیکنان در جلسه فنی که دارند، تمامی نقاط ضعف و قوت تیم مقابل را ارزیابی می‌کنند.

وی ادامه داد: خوشبختانه مصدوم و یا بازیکنی که نتواند تیم را همراهی کند، نداریم. تمامی بازیکنان در شرایط مساعدی به سر می‌برند و با تمرینات پر فشاری که پشت سر می‌گذارند، آماده بازی با کره جنوبی هستند.
سرپرست تیم ملی فوتبال گفت: در مذاکره‌ای که با مسئولین فدراسیون فوتبال کره جنوبی داشتیم، آنها اعلام کرده‌اند که چوی باید از فدراسیون و مردم ایران به خاطر اظهار نظرش عذرخواهی کند.
گفتنی است،ملی پوشان فردا صبح بیست و ششم خرداد ماه تمرینات خود را از ساعت 11:00 تا 12:30 زیر نظر کادر فنی پیگیری می کنند.
به گزارش فارس، سرمربی کره جنوبی بعد از پیروزی برابر ازبکستان در نشست خبری گفته بود که از ایران بدم می‌آید و دوست دارم ازبکستان و کره جنوبی به جام جهانی صعود کنند.

شاهزاده خانوم
16-06-2013, 02:24
90/ كي‌روش شبيه‌تر از ما به خودمان

كارلوس كي‌روش نيز چند وقتي است كه پذيرفته نقش خود را تغيير دهد. مردي كه آمد براي تغيير ذائقه ايراني‌ها، چنان با مقاومت تاريخي يك فرهنگ – صرف‌نظر از حفره‌ها و معايبش- روبه‌رو شد كه مسير را عوض كرد و اين‌بار او به ايراني‌گري گرويد.

كي‌روش شبيه‌تر از ما به خودمان
اولترا ايراني
90: استانيسلاوسكي از ضرورت هم آغوشي با نقش مي‌‌گويد، از فرورفتن در مرداب شخصيت. دل دادن و دل بستن و يكي شدن.
خلاصه مكتب او در زمينه بازيگري مي‌‌شود: «بازي زير پوستي»، بازي‌اي مبتني بر تجربه، تجربه‌اي حس‌مدار، حسي قوي؛آنقدر كه وقتي فيلم به پايان رسيد، بازيگر به ماه‌ها زمان احتياج داشته باشد تا بتواند به كالبد واقعي خويش باز گرددو
كارلوس كي‌روش نيز چند وقتي است كه پذيرفته نقش خود را تغيير دهد. مردي كه آمد براي تغيير ذائقه ايراني‌ها، چنان با مقاومت تاريخي يك فرهنگ – صرف‌نظر از حفره‌ها و معايبش- روبه‌رو شد كه مسير را عوض كرد و اين‌بار او به ايراني‌گري گرويد.
ما كه خيال مي‌‌كرديم نزديك‌ترين قوم غيرايراني به مردمان اين سرزمين كروات‌ها هستند، حالا كه ياد سكوت برانكو و چهره آرام او مي‌‌افتيم، كي‌روش را بيشتر از بيشترِ كروات‌ها به خودمان نزديك احساس مي‌‌كنيم.
او غرور ايراني را روزي تجربه كرد كه حاضر نشد به‌رغم فشار شرايط و مديران و رسانه‌ها پا روي حرفش بگذارد و رحمتي و كريمي و عقيلي را برگرداند. خاطرمان هست كه آن روز حتي دوستدارانش نيز نااميدانه از سنگر بي‌‌سنگربان تيم‌ملي مي‌‌گفتند و اين كه بدون سيد در همان دوحه كار تمام مي‌‌شود. مربي پرتغالي (حالا ديگر پرتغالي-ايراني) اما ايستاد و با لجاجتي كه خيال مي‌‌كرديم خاص ايراني‌ها است، با احمدي‌ قناعت‌پيشه ساخت و جالب اين كه با همان سربازان وفادارش نتيجه هم گرفت.
كي‌روش تعصب ايراني را نيز آنجايي به معرض نمايش گذاشت كه به رغم گلباران شدن لبنان در تهران وقتي موقعيتي از دست رفت از فرط خشم به بطري آب ضربه زد و ورزشگاه را به وجد آورد.
اگر تا پيش از بازي‌هاي اخير تيم‌ملي تبريز‌ي‌ها ستايشگر با دي‌لنگوييج (زبان بدن) توني بودند و با آن‌ها كه اين واكنش‌ها را سياه‌ بازي مي‌‌خواندند اختلاف نظر داشتند، حالا روي نيمكت تيم كشورمان هم مردي نشسته كه همپاي بازيكنانش تحرك دارد. به اندازه‌ تماشاگران شادي مي‌‌كند. و مثل همه دوستداران تيم‌ملي وقتي فرصتي از دست مي‌‌رود، حرص مي‌‌خورد و عصباني مي‌‌شود.
كي‌روش حتي در تعيين سياست‌هاي تاكتيكي تيم‌ملي نيز از تدبير ايراني‌ها بهره گرفته است. او در دوحه به خلعتبري 80 دقيقه استراحت داد تا در تهران از خط‌‌شكن تكنيكي تيم‌ملي به نحو احسن بهره بگيرد. كارلوس به عوض تاكيد بر حفظ توپ حاضر شده تا به فضاگرايي فوتبال ايراني تن در دهد و فلسفه بازي تيم‌ملي را بر همين مبنا تعريف كند.
حالا كي‌روش؛ ايراني‌تر از بسياري مربيان ايراني است؛ مردي كه نه جنگ‌هاي لفظي بيرون زمين را مي‌‌بازد و نه در داخل ميدان كم مي‌‌آورد.
دوران خوب ما با او اگر چه دير شروع شد، اما از آن‌جا كه ماهي را هر وقت از آب بگيري تازه است به ادامه كار با او خوشبينيم و اميدوار به اين كه پرونده صعود در كره بسته شود و كار به مسير پر پيچ‌وخم پلي‌آف نكشد.

90/منبع.

Arash4484
16-06-2013, 03:05
90/منبع.
و البته این همه داستان نیست...امیدوارم در ورزش ایران که بخصوص در 7-8 سالی اخیر بازیکن سالاری در کنار غوغا سالاری تعیین تکلیف میکند، باشگاه ها و مربیان ما هم از او درس حرفه ای گری بگیرند...مردی که مثل ده ها مربی حرفه ای جهانی دیگر تیم را فدای فرد نمیکند، برای شناخت جو و موفق شدن زمان میخواهد و حرکت برای پیروزی تمام وجودش را در کنترل میگیرد.
اینها را با علم به معایب کی روش و اینکه شاید به جام جهانی صعود نکنیم میگویم.
مربی قابل احترامی است.

Pejvak61
16-06-2013, 07:45

كي‌روش شبيه‌تر از ما به خودمان
اولترا ايراني
90: استانيسلاوسكي از ضرورت هم آغوشي با نقش مي‌‌گويد، از فرورفتن در مرداب شخصيت. دل دادن و دل بستن و يكي شدن.
خلاصه مكتب او در زمينه بازيگري مي‌‌شود: «بازي زير پوستي»، بازي‌اي مبتني بر تجربه، تجربه‌اي حس‌مدار، حسي قوي؛آنقدر كه وقتي فيلم به پايان رسيد، بازيگر به ماه‌ها زمان احتياج داشته باشد تا بتواند به كالبد واقعي خويش باز گرددو
ما كه خيال مي‌‌كرديم نزديك‌ترين قوم غيرايراني به مردمان اين سرزمين كروات‌ها هستند، حالا كه ياد سكوت برانكو و چهره آرام او مي‌‌افتيم، كي‌روش را بيشتر از بيشترِ كروات‌ها به خودمان نزديك احساس مي‌‌كنيم.
او غرور ايراني را روزي تجربه كرد كه حاضر نشد به‌رغم فشار شرايط و مديران و رسانه‌ها پا روي حرفش بگذارد و رحمتي و كريمي و عقيلي را برگرداند. خاطرمان هست كه آن روز حتي دوستدارانش نيز نااميدانه از سنگر بي‌‌سنگربان تيم‌ملي مي‌‌گفتند و اين كه بدون سيد در همان دوحه كار تمام مي‌‌شود. مربي پرتغالي (حالا ديگر پرتغالي-ايراني) اما ايستاد و با لجاجتي كه خيال مي‌‌كرديم خاص ايراني‌ها است، با احمدي‌ قناعت‌پيشه ساخت و جالب اين كه با همان سربازان وفادارش نتيجه هم گرفت.
كي‌روش تعصب ايراني را نيز آنجايي به معرض نمايش گذاشت كه به رغم گلباران شدن لبنان در تهران وقتي موقعيتي از دست رفت از فرط خشم به بطري آب ضربه زد و ورزشگاه را به وجد آورد.
اگر تا پيش از بازي‌هاي اخير تيم‌ملي تبريز‌ي‌ها ستايشگر با دي‌لنگوييج (زبان بدن) توني بودند و با آن‌ها كه اين واكنش‌ها را سياه‌ بازي مي‌‌خواندند اختلاف نظر داشتند، حالا روي نيمكت تيم كشورمان هم مردي نشسته كه همپاي بازيكنانش تحرك دارد. به اندازه‌ تماشاگران شادي مي‌‌كند. و مثل همه دوستداران تيم‌ملي وقتي فرصتي از دست مي‌‌رود، حرص مي‌‌خورد و عصباني مي‌‌شود.
كي‌روش حتي در تعيين سياست‌هاي تاكتيكي تيم‌ملي نيز از تدبير ايراني‌ها بهره گرفته است. او در دوحه به خلعتبري 80 دقيقه استراحت داد تا در تهران از خط‌‌شكن تكنيكي تيم‌ملي به نحو احسن بهره بگيرد. كارلوس به عوض تاكيد بر حفظ توپ حاضر شده تا به فضاگرايي فوتبال ايراني تن در دهد و فلسفه بازي تيم‌ملي را بر همين مبنا تعريف كند.
حالا كي‌روش؛ ايراني‌تر از بسياري مربيان ايراني است؛ مردي كه نه جنگ‌هاي لفظي بيرون زمين را مي‌‌بازد و نه در داخل ميدان كم مي‌‌آورد.
دوران خوب ما با او اگر چه دير شروع شد، اما از آن‌جا كه ماهي را هر وقت از آب بگيري تازه است به ادامه كار با او خوشبينيم و اميدوار به اين كه پرونده صعود در كره بسته شود و كار به مسير پر پيچ‌وخم پلي‌آف نكشد.

90/منبع.

واقعاً مطلب جالبي بود.

دقيقاً بياني از حس من بود.

در اين دو بازي آخر طوري بازي كرديم كه باور شكست خوردن ما از كره حتي در كره برام سخته و دلبستگي عجيبي به اين تيم پيدا كردم. اي كاش كه بتونيم با سربلندي به طور مستقيم به جام جهاني راه پيدا كنيم تا شيريني اين چند هفته براي هميشه باقي بمونه.

Pejvak61
16-06-2013, 07:52
هميشه گفته شده كه در آستانه جام جهاني جوانگرايي معنا و مفهوم درستي نداره. بايد فقط و فقط شايسته ها را به تيم ملي دعوت كرد. حالا اگر بازيكن جواني ظهور كرد كه استانداردش در حد جام جهانيه ميشه به تركيب اضافه كرد نه اينكه دوباره بهش فرصت خراب كردن داده بشه تا ياد بگيره.

البته اگر هدف نتيجه گيري تيم ملي باشه نه اينكه ويتريني بشه براي فروختن بازيكن به اروپايي ها.

تمام اين حرفها زماني داراي ارزشه كه تيم ما به جام جهاني صعود كرده و در حال تدارك ديدن حضور در جام جهاني باشه.

clau
16-06-2013, 09:09

حرف این هوادار کره ای جدی بوده:n13:

M E S S I
16-06-2013, 09:36
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Gregar
16-06-2013, 10:22

این گوچی یعنی باید بیچاره توی تمرینات هم استینچه دستش کنه ؟ بابا اینا دیگه چه گیرین :n23:

میگم این لباس لاجوردی هم به تیم میاد ها

اینم یه شوت چرخشی . بگیر که اومد !!! :n02:

به نظر گفته ی جواد تاثیری نذاشته روی رابطه این دوتا :n11:

ممنون از مسی بابت عکس ها :n16:

stealer
16-06-2013, 11:06
این گوچی یعنی باید بیچاره توی تمرینات هم استینچه دستش کنه ؟ بابا اینا دیگه چه گیرین :n23:

میگم این لباس لاجوردی هم به تیم میاد ها

اینم یه شوت چرخشی . بگیر که اومد !!! :n02:

به نظر گفته ی جواد تاثیری نذاشته روی رابطه این دوتا :n11:

ممنون از مسی بابت عکس ها :n16:
جواد چی گفته؟
این سالنشونم خیلی قشنگ بود حال کردم:دی

Alinho
16-06-2013, 12:38
میرزاپور در گفت‌وگو با فارس:
می‌خواهم بار دیگر به روزهای اوج بازگردم و به تیم ملی دعوت شوم.

ابراهیم میرزاپور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، در مورد حضورش در تیم سایپا، گفت: به عنوان کسی که در لیگ یک بازی می‌کردیم و سهمیه لیگ برتر حساب نمی‌شدم، با قرارداد یک ساله به سایپا آمدم. یکی دو پیشنهاد دیگر هم داشتم اما این تیم را برای ادامه فعالیتم انتخاب کردم امیدوارم با حضور در ساپیا به روزهای اوجم بازگردم.
وی افزود: هدف اول من بازگشت به روزهای اوج است و امیدوارم با بازی‌های خوبی که انجام می‌دهم برای سایپا مثمرثمر باشم همچنین دوست دارم بار دیگر آنقدر خوب عمل کنم که نظر کادر فنی را جلب کرده و بار دیگر به تیم ملی دعوت شوم.
دروازه‌بان جدید سایپا در مورد اینکه فکر می‌کند این تیم در لیگ سال بعد چه عملکردی داشته باشد، اظهار داشت:‌ سایپا یکی از بهترین باشگاه‌های ایران است. مدیریت، مربیان و بازیکنان این تیم در فضای آرام و به دور از حاشیه کار خود را دنبال می‌‌کنند. امسال نیز هدف تیم این است که کار خود را به دور از حاشیه ادامه دهند، امیدواریم سایپا جایگاه خوبی را در پایان فصل کسب کند البته گفته می‌شود باشگاه برنامه‌ای سه ساله دارد تا در پایان سال سوم بار دیگر به مقام قهرمانی برسد.
میرزاپور در پاسخ به این سؤال که مهدی ثابتی نیز امسال به سایپا پیوست و رقابت با او را چطور ارزیابی می‌کند، گفت: مهدی سال گذشته در تراکتورسازی حضور داشت و عملکرد خوبی را انجام داد. در کنار او و دو گلر دیگر رقابت می‌کنم و عاشق رقابت کردن هستم. حضور دروازه‌بانان خوب در یک تیم باعث ایجاد انگیزه می‌شود و در یک فضای صمیمی با یکدیگر رقابت می‌کنیم در نهایت تصمیم در مورد اینکه چه کسی بازی می‌کند با کادر فنی است و بازیکنان باید در تمرینات با انگیزه کار خود را دنبال کنیم.
+
پ‌ن: به روزهای اوج!!؟:n19:

Pejvak61
16-06-2013, 13:25
میرزاپور در گفت‌وگو با فارس:
می‌خواهم بار دیگر به روزهای اوج بازگردم و به تیم ملی دعوت شوم.

ابراهیم میرزاپور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، در مورد حضورش در تیم سایپا، گفت: به عنوان کسی که در لیگ یک بازی می‌کردیم و سهمیه لیگ برتر حساب نمی‌شدم، با قرارداد یک ساله به سایپا آمدم. یکی دو پیشنهاد دیگر هم داشتم اما این تیم را برای ادامه فعالیتم انتخاب کردم امیدوارم با حضور در ساپیا به روزهای اوجم بازگردم.
وی افزود: هدف اول من بازگشت به روزهای اوج است و امیدوارم با بازی‌های خوبی که انجام می‌دهم برای سایپا مثمرثمر باشم همچنین دوست دارم بار دیگر آنقدر خوب عمل کنم که نظر کادر فنی را جلب کرده و بار دیگر به تیم ملی دعوت شوم.
دروازه‌بان جدید سایپا در مورد اینکه فکر می‌کند این تیم در لیگ سال بعد چه عملکردی داشته باشد، اظهار داشت:‌ سایپا یکی از بهترین باشگاه‌های ایران است. مدیریت، مربیان و بازیکنان این تیم در فضای آرام و به دور از حاشیه کار خود را دنبال می‌‌کنند. امسال نیز هدف تیم این است که کار خود را به دور از حاشیه ادامه دهند، امیدواریم سایپا جایگاه خوبی را در پایان فصل کسب کند البته گفته می‌شود باشگاه برنامه‌ای سه ساله دارد تا در پایان سال سوم بار دیگر به مقام قهرمانی برسد.
میرزاپور در پاسخ به این سؤال که مهدی ثابتی نیز امسال به سایپا پیوست و رقابت با او را چطور ارزیابی می‌کند، گفت: مهدی سال گذشته در تراکتورسازی حضور داشت و عملکرد خوبی را انجام داد. در کنار او و دو گلر دیگر رقابت می‌کنم و عاشق رقابت کردن هستم. حضور دروازه‌بانان خوب در یک تیم باعث ایجاد انگیزه می‌شود و در یک فضای صمیمی با یکدیگر رقابت می‌کنیم در نهایت تصمیم در مورد اینکه چه کسی بازی می‌کند با کادر فنی است و بازیکنان باید در تمرینات با انگیزه کار خود را دنبال کنیم.
+
پ‌ن: به روزهای اوج!!؟:n19:

بهتره اول بره شوت زدنو ياد بگيره. رسيدن به روزهاي اوج پيشكشش! دقيقاً 7 سال پيش در چنين روزهايي بود كه ...

urumchi
16-06-2013, 13:31
تحلیل روزنامه بوسان از تیم ملی ایران

به گزارش خبرگزاری فارس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به نقل از روزنامه بوسان، چوی کانگ هی برای غلبه بر تیم کارلوس کی‌روش این روزها در حال بررسی شیوه مناسب بازی است.
براساس گزارش این نشریه مربی چشم‌ بادامی‌ها که هفته گذشته توهین آشکاری به تیم کشورمان کرد، قصد دارد از روش تاکتیکی متفاوت با بازی رفت در ورزشگاه آزادی استفاده کند.
این نشریه افزود تیم کارلوس کی‌روش با سیستم 2-4-4 که در عمل به 1-3-2-4 تغییر شکل می‌دهد، با روش 1-4-1-4 وارد بازی خواهد شد.

حالا با توجه به سیستم 2 تا تیم ، بنظر دوستان کدوم سیستم بازی ، برنده خواهد بود ؟؟؟

من که به این نکته رسیدم که حرف اول و آخرو در این بازی حرکات و حملات از جناحین خواهد زد و اگر مدافعین کناری هر دو تیم ضعیف عمل کنن
به احتمال خیلی زیاد هر حمله ای از کنار میتونه گل بشه

ضمن اینکه من تا جایی که یادم میاد رحمان احمدی در خروجهاش از دروازه کمی مشکل داره،ولی چاره ای نیست و فعلا باید بهش اعتماد کرد
و از بین مدافعین وسط هم اونایی باید بازی کنن که قدرت سرسزنی خوبی دارن و روی توپهای ارسالی و روهوا عملکرد خوبی دارن

قبلنا دوستان اشاره کرده بودن که بازی کردن پژمان منتظری در پست دفاع راست از نظر اینکه در کارهای دفاعی خیلی بهتر از خسروحیدری عمل میکنه میتونه به تیم کمک کنه اما اونطور که یادم مونده تو بازیهای قبلی،کره بیشتر از سمت راست نفوذ میکنه،
جایی که احتمال زیاد بیگ زاده بازی خواهد کرد و امیدوارم عملکرد خوبی در سمت چپ خط دفاعی داشته باشه

Mohammad.F.M
16-06-2013, 14:32
همونطور که بعضی از نظرات خیلی فورمالیتس بعضی از این رای ها هم خیلی کشکیه !!!!

من خودم جز کسایی بودم که گزینه ی خیر رو زدم اما قبل از این بازیهای دور برگشت . دور رفت افضاح بودیم منم به نظرم درست بشو نبود این تیم و گزینه خیر رو زدم نه من بلکه بسیاری از اون کاربرایی که خیر زدن !الان اگه نظر سنجی برمیگشت قطعا بله رو میزدم ...

اما درست بعد از بازی ما با لبنان که شانس صعودمون به جام جهانی بالای 70% شده دقیقا این نظر سنجی رو چک کردم 2 نفر اومدن بازم به خیر رای دادن !! آخه دوست عزیز بیا خودتو معرفی کن بگو این رای شما بر چه مبنائه که نظر سنجی رو خراب میکنی ؟!!

بعضیا هدفشون مشخص بشه بفهمیم دنبال چی میگردن خیلی خوبه :n06:

30vil
16-06-2013, 15:16
رفتار عجيب کره اي ها به هوادارانشان رسيد
هواداران تيم ملي فوتبال کره در آستانه بازي روز سه شنبه با لحن بدي درباره فوتبال ايران صحبت کردند.

هر چقدر به بازي حساس تيم ملي مقابل کره نزديک مي شويم کري هاي بازيکنان و طرفداران دو تيم بيشتر مي شود و ابعاد جديدي پيدا مي کند و حالا نوبت طرفداران کره است.

نکته جالب در اين کري خواني ها ادبيات غير محترمانه آنهاست.

در سايت big soccer و در بخش مربوط به بازي کره جنوبي مقابل ايران، کره اي ها از اينکه فدراسيون فوتبال کشورشان براي بازي رفت زمين تمرين مناسبي را در اختيار ايراني ها قرار داده ناراحتند.

آنها کماکان عقيده دارند که فدراسيون فوتبال ايران اصلا ميزباني خوبي از تيم ملي کره نداشته و شب قبل از بازي آنقدر در هتل محل اقامت کره اي ها سر و صدا ايجاد کرده که بازيکنان اين تيم نتوانستند به خوبي استراحت کنند.

آنها معتقدند بايد در مدت حضور شاگردان کي روش در کره شرايط سختي براي آنها فراهم کرد تا انتقام خوبي از ايراني ها گرفته شود.

يکي از سايتهاي کره اي با انتشار گزارش تصويري از محل تمرينات تيم ملي کره در ايران و مقايسه آن با محل تمرين شاگردان کي روش در اولسان نوشته که ايراني ها بايد رسم مهمان نوازي را از رقيب کره اي شان ياد بگيرند.

هواداران تيم ملي کره عقيده دارند ايراني ها بي جهت فکر مي کنند که جزو قدرتهاي فوتبال آسيا محسوب مي شوند و آنها نبايد خودشان را در حد کره بدانند.

آنها مي گويند ايراني ها فکر مي کنند تيم ملي کشورشان مثل شير قدرتمند است در حاليکه قدرت فوتبال اين کشور در حد يک گربه است!

يکي از هواداران کره اي نوشته: چرا شما خودتان را رقيب ما مي دانيد؟ نتايجي که تيم ملي فوتبال کشورتان گرفته چه جاي دفاعي دارد؟ تيم فوتبالتان در کدام دوره المپيک حاضر بوده؟ ما شما را در حد رقيبمان نمي دانيم. تنها نکته مثبت تيم شما سرمربي تان و بازيکنان خارجي تان يعني اشکان دژاگه و رضا گوچي است. تنها هنري که داريد اين است که در کشورهاي ديگر دنبال بازيکنان ايراني الاصل بگرديد تا آنها را به تيم ملي کشورتان دعوت کنيد. ما ژاپن را رقيب خودمان مي دانيم.

جواب ايراني ها به اين کاربر کره اي هم بسيار جالب بوده.

آنها نوشته اند کره هنوز در عذاب شکست معروف سال 1996 است و ورزش ايران آنقدر قدرت دارد که در تکواندو – که ورزش ملي کره محسوب مي شود – چشم بادامي ها را شکست دهد. نکته جالب اينکه تعدادي از هواداران کره اي از اينکه چوي کانگ هي سرمربي تيم ملي کشورشان است اصلا احساس خوبي ندارند و اين را يک نقطه ضعف براي فوتبال کشورشان مي دانند.

هواداران کره اي ها که ادعاي زيادي دارند ، گاف بزرگي داده اند و نام مهدي رحمتي و مهرداد پولادي را در ترکيب احتمالي تيم ملي براي بازي روز سه شنبه قرار داده اند.

کري هاي هواداران دو تيم تنها مربوط به بازي روز سه شنبه نيست و کره اي ها وارد بحثهاي سياسي و اقتصادي هم شده اند. يکي از آنها با اشاره به مشکلات اقتصادي ايران، در اظهار نظري گستاخانه اعلام کرده که کشورش حاضر است به ايران پول قرض دهد تا مشکلاتش را حل کند.

ادعايي که واکنش کاربران ايراني سايت big soccer را در پي داشته و آنها گفته اند اگر چه ايران 10 ميليارد دلار بدهي خارجي دارد اما اين رقم اصلا قابل قياس با بدهي 440 ميليارد دلاري کره جنوبي نيست.

اوج نيوز

stealer
16-06-2013, 15:17
تحلیل روزنامه بوسان از تیم ملی ایران

به گزارش خبرگزاری فارس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به نقل از روزنامه بوسان، چوی کانگ هی برای غلبه بر تیم کارلوس کی‌روش این روزها در حال بررسی شیوه مناسب بازی است.
براساس گزارش این نشریه مربی چشم‌ بادامی‌ها که هفته گذشته توهین آشکاری به تیم کشورمان کرد، قصد دارد از روش تاکتیکی متفاوت با بازی رفت در ورزشگاه آزادی استفاده کند.
این نشریه افزود تیم کارلوس کی‌روش با سیستم 2-4-4 که در عمل به 1-3-2-4 تغییر شکل می‌دهد، با روش 1-4-1-4 وارد بازی خواهد شد.

حالا با توجه به سیستم 2 تا تیم ، بنظر دوستان کدوم سیستم بازی ، برنده خواهد بود ؟؟؟

من که به این نکته رسیدم که حرف اول و آخرو در این بازی حرکات و حملات از جناحین خواهد زد و اگر مدافعین کناری هر دو تیم ضعیف عمل کنن
به احتمال خیلی زیاد هر حمله ای از کنار میتونه گل بشه

ضمن اینکه من تا جایی که یادم میاد رحمان احمدی در خروجهاش از دروازه کمی مشکل داره،ولی چاره ای نیست و فعلا باید بهش اعتماد کرد
و از بین مدافعین وسط هم اونایی باید بازی کنن که قدرت سرسزنی خوبی دارن و روی توپهای ارسالی و روهوا عملکرد خوبی دارن

قبلنا دوستان اشاره کرده بودن که بازی کردن پژمان منتظری در پست دفاع راست از نظر اینکه در کارهای دفاعی خیلی بهتر از خسروحیدری عمل میکنه میتونه به تیم کمک کنه اما اونطور که یادم مونده تو بازیهای قبلی،کره بیشتر از سمت راست نفوذ میکنه،
جایی که احتمال زیاد بیگ زاده بازی خواهد کرد و امیدوارم عملکرد خوبی در سمت چپ خط دفاعی داشته باشه
واسه دفاع وسط فرشید طالبی هم خوبه ولی فکر نمیکنم کیروش بهش بازی بده
منتظری هم بیاد گوش راست دفاع خوب میشه ولی تو حمله نمیتونه زیاد شرکت کنه و کار خلعتبری سخت تر میشه
دفاع چپ هم حاج صفی هست که انگیزش بالا به نظر میاد البته بیگ زاده هم خوب بوده ولی میتونه از حاج صفی هم استفاده کنه
وسط زمین که جواد و تیمیریان هستند
بیشترین امیدم تو این بازی به گوچی هست و خلعتبری
تنها راه گل خوردن ما روی اشتباه فردی میتونه باشه وگرنه کره کار تیمی بکن نیست
در کل امیدوارم بچه ها بتونن با شرایط اب و هوایی اونجا خودشونو وفق بدن و بریم واسه پیروزی قدرتمندانه و به امید خدا مستقیم برزیل:n16:

banii
16-06-2013, 15:22
بدون شک نقش اصلی رو در این بازی دفاع وسط ها + آندو دارند ... مخصوصا آندو که باید کاملا تخریبی بازی کنه ...
گوچی هم باید از کوچکترین موقعیت ها نهایت استفاده رو ببره
و اینکه امیدوارم اصلا گل نخوریم چون کارمون خیلی سخت میشه

Gregar
16-06-2013, 16:32
بدون شک نقش اصلی رو در این بازی دفاع وسط ها + آندو دارند ... مخصوصا آندو که باید کاملا تخریبی بازی کنه ...
گوچی هم باید از کوچکترین موقعیت ها نهایت استفاده رو ببره
و اینکه امیدوارم اصلا گل نخوریم چون کارمون خیلی سخت میشه

گل که میخوریم . من 100% مطمئنم اما تنها راهمون گل زدنه اون هم نه یکی دو تا یا سه تا . ایران درسته بهترین خطر دفاعی رو داره اما اگه نگاه کنیم میبینیم که شانس هم دخالت داشته اون هم چجور دخالتی . اما از طرفی خط حملمون هم درسته جزو بدترین خط حمله ها بوده بدون در نظر گرفتن بازی با لبنان اما بازی های دیگه رو بدشانسی اورده که نتونسته گل بزنه .
در کل اگه روز بازی شانس توی کارمون دخالت نکنه چند تا میخوریم چند تا هم میزنیم که من کلا پیش بینی مساوی پر گل رو میکنم .

Pejvak61
16-06-2013, 16:46

من خودم جز کسایی بودم که گزینه ی خیر رو زدم اما قبل از این بازیهای دور برگشت . دور رفت افضاح بودیم منم به نظرم درست بشو نبود این تیم و گزینه خیر رو زدم نه من بلکه بسیاری از اون کاربرایی که خیر زدن !الان اگه نظر سنجی برمیگشت قطعا بله رو میزدم ...

اما درست بعد از بازی ما با لبنان که شانس صعودمون به جام جهانی بالای 70% شده دقیقا این نظر سنجی رو چک کردم 2 نفر اومدن بازم به خیر رای دادن !! آخه دوست عزیز بیا خودتو معرفی کن بگو این رای شما بر چه مبنائه که نظر سنجی رو خراب میکنی ؟!!

اونها آدم هايي هستن كه هميشه در مواجهه با مشكلات ميگن : من ميدونستم كه ما موفق نميشيم!

Arash4484
16-06-2013, 17:00
بنظر من یا باید چند نظرسنجی دوره ای و جدا میبودن(شانس صعود را چگونه میبینید:تا پایان بازیهای رفت/ جداگانه تا پایان برگشت/ برای پلی آف...)، یا یک تاریخی داشته باشه(برای مثال طی شدن %70 بازیها)...الان وضع نظرسنجی هیچکدوم نیست و بنظرم باید در موعد مقرری بسته میشد.

Pejvak61
16-06-2013, 17:06
من فكر ميكنم فقط جو بازيه كه ميتونه مشكلي بر سر راهمون باشه. وگرنه كره نميتونه رقيبي دست نيافتني برامون باشه و اگر بتونيم بر بحث رواني غلبه كنيم ميشه برخلاف تصور حتي با پيروزي از زمين خارج شد.

من اميدوارم خلعتبري و قوچان نژاد بتونن در لحظات حساس كار كره را تمام كنن. نكونام، تيموريان و جباري هم از آمادگي بالايي برخوردارن. در دفاع هم البته نظر خاصي ندارم. ولي اگر خط هافبك تا حمله ما خوب كار كنن قكر ميكنم بخش اعظم مشكلاتمون حل بشه.

فقط خدا كنه گل اول بازي را خودمون بزنيم و بر بازي سوار بشيم. اونوقته كه كره اي هاي عصبي يكپارچه حمله ميشن و بازيكنان با انگيزه ما ميتونن با استفاده از ضد حملات با يك يا چند شليك مطمئن در نهايت تير خلاص را بر پيكره اين تيم مغرور بزنن و شكستي تاريخي را بر اين تيم تحميل كنن.

يادمون نره كه كره مثل بازي رفت ميتونه از توپهاي هوايي خيلي بهتر از گذشته استفاده كنه بنابراين بايد حتي المقدور جلوي هرگونه سانتر اونها گرفته بشه و اگر هم موفق به سانتر شدن مدافعان ما بايد خيلي هوشيار و سريعتر از كره اي ها باشن كه بهشون اجازه زدن ضربه سر بالاتر يا زودتر از مدافعان ندن كه فكر ميكنم كه كار خيلي سختي باشه.

كره اي ها در كار تركيبي هم خيلي دقيق تر و تمرين شده تر و سريعتر از مدافعانمون عمل ميكنن براي اين هم يك راه حل وجود داره و اونم اينه كه اگر توپ رد شد فداي سرت، اما بازيكنشون نبايد رد بشه:n02:

تيم ما ميتونه با حفظ توپ در زمين حريف، بازي تك يا دو ضرب را به اجرا بذاره و با اين كار كره اي ها را عصبي و خسته كنه و در نهايت هم از روزنه هايي كه براش ايجاد ميشه براي گل زدن استفاده كنه (اين شيوه بازي بارسلوناست فكر نميكنم تيم ما در كره بتونه اين كارو انجام بده اما آرزو بر جوانان عيب كه نيست. هست؟:n02:)

البته اين يك آرزوست و گفتن اين چيزها خيلي آسونه و در عمل بايد ديد كه شدني است يا نه اما نا ممكن هم نيست چون ما روز به روز بهتر شديم و چه بسا در بازي پس فردا تيم ما در اوج امادگي باشه و شگفتي خلق كنه:n19:

شاهزاده خانوم
16-06-2013, 17:20
ایران - کره جنوبی در مقدماتی جام جهانی 1978‎

در مرحله مقدماتی جام جهانی 1978 ایران و کره جنوبی در دو بازی به مصاف هم رفتند که هر دو دیدار با تساوی به پایان رسید. بازی رفت روز 14 تیر 1356 در استادیوم گودئوک بندر بوسان برگزار شد و به تساوی بدون گل انجامید. این عکس مربوط به آن بازی است که بازیکنان تیم ملی را در آغاز بازی نشان می دهد:

ایران - کره جنوبی در مقدماتی جام جهانی 1978‎

نشسته از راست: علی پروین، آندرانیک اسکندریان، حسن نظری، ایرج دانایی فر، حسن روشن، ابراهیم قاسمپور

ایستاده از چپ: محمد صادقی، نصرالله عبدالهی، غفور جهانی، حسین کازرانی و مرحوم ناصر حجازی

به گزارش جهان نیوز،فرد ایستاده مقابل حجازی نیز حسین صدقیانی یکی از بازیکنان نسل اول تاریخ فوتبال ایران است که سپرست تیم ملی در این مسابقات بود. صدقیانی در سال 1360 درگذشت.

افتاب/منبع.

Arash4484
16-06-2013, 17:59
بخشی از یک متن با یادآوریی بسیار خوب که به مساله ای میپردازد که جایش در رسانه های ورزشی محض ما خالی است:

سه شنبه خط بطلان بکشید بر 8 سال ناکامی فوتبال
بیش از 8 سال از آن روزهای طلایی می گذرد. روزهای اوج فوتبال ایران . 17 خرداد بود. حتما یادتان هست. همه با هم ، همدل و یکصدا برای تیم کشورمان دعای خیر داشتیم. بازی با بحرین بود. ورزشگاه آزادی جای سوزن انداختن نداشت. مرد و زن ، همه آمده بودند کنار هم در ورزشگاه با ضربه سر محمد نصرتی تا حد انفجار پیش رفتند. توپ بوسه ای بر تور زد و شیرینی صعود را به یک ملت هدیه داد.

8 سال از آن شب گذشته و دوران سیاه فوتبال مان رو به پایان است. ماییم و یک قدم تا جام جهانی . این بار اما کار بچه ها بس دشوار است. تنهایند. تنها در کره . رودررو با رقیب سنتی. رقیبی که این بار مربی اش پا را از حدش هم فراتر گذاشته. بچه ها اما ایمان دارند. ایمان به اینکه باید بجنگند.

آنها 4 سال قبل هم جنگیدند و فقط 6 دقیقه کم اوردند. آن بار اما اعصاب ها خرد بود و دلها نگران . نگران از اتفاقات تلخی که اخبارش مخابره می شد. قصه جشنی ملی که خراب شده بود ، اثرش را روی فوتبال مان هم گذاشت.

حالا اما شرایط طوری دیگر رقم خورده. این بار روزهای جشن است و چشم های مان به انتظار. این بار دیگر چشم های حاضر در کره به ایران نیست که 75 میلیون ایرانی چشم به ساق های پسران شان دارند. پسرانی که می تازند برای پیروزی . آنها که می خواهند به سان 8 سال قبل پیروزی را هدیه مان کنند.
...

-خبرآنلاین -فرهاد عشوندی-26 خرداد92

banii
16-06-2013, 18:05
آنها 4 سال قبل هم جنگیدند و فقط 6 دقیقه کم اوردند. آن بار اما اعصاب ها خرد بود و دلها نگران . نگران از اتفاقات تلخی که اخبارش مخابره می شد. قصه جشنی ملی که خراب شده بود ، اثرش را روی فوتبال مان هم گذاشت.

حالا اما شرایط طوری دیگر رقم خورده. این بار روزهای جشن است و چشم های مان به انتظار. این بار دیگر چشم های حاضر در کره به ایران نیست که 75 میلیون ایرانی چشم به ساق های پسران شان دارند. پسرانی که می تازند برای پیروزی . آنها که می خواهند به سان 8 سال قبل پیروزی را هدیه مان کنند.

urumchi
16-06-2013, 19:32
بنظر من تنها روشی که ممکنه کره به گل برسه مثل بازی با ازبکستان سانتر از کناره های زمین مخصوصا سمت راست خودشون روی دروازه ما هستش و البته کرنر

اینکه دوستان می فرمایند آندو و نکونام در وسط زمین باید درگیرانه بازی کنن خوب هست بشرط اینکه خطاهایی که می کنن امکان سانتر مستقیم بروی دروازه ما رو به کره نده یعنی جایی نباشه که مسلط به دروازه ما بتونن سانتر کنن

یاد یکی از بازیهای ... افتادم که علیزاده اوت دستی مینداخت، بازی با صبا در آزادی بود که توپ درست از بغل پرچم باسرعت رفت بیرون
خیلی از تماشاگرا خوشحال شدن که اوت شده ولی کرنر شده بود !!!

حالا کره هم همینطوریه بیشتر از موقعیتهای دیگه از اینکه بازیکنای ما جایی خطا بکنن که بتونن توپ رو با سرعت و بطور خطرناکی
رو دروازه ما بفرستن خوشحال میشن

در کل کره فقط دنبال سانتر کردن از کناره هاست و السلام !!!

M E S S I
17-06-2013, 00:42
تمرین تیم ملی فوتبال ایران در کره جنوبی

تاریخ: ۹۲/۳/۲۶ - ۲۰:۴۹

Alex Fera
17-06-2013, 01:03

اینم از کیروش،استاد جنگ روانی..............
عکس چوی با پیرهن ازبکستان.................

moraddad
17-06-2013, 01:05
جنگ کی روش ادامه دارد
عکس چوی با پیراهن ازبکستان روی تی‌شرت کی‌روش
جنگ کی‌روش و چوی بر سر ازبکستان همچنان ادامه دارد. کی‌روش در یکی از مصاحبه‌هایش به سرمربی کره پیشنهاد داده بود که در بازی مقابل ایران پیراهن ازبکستان را تن کند......

البته حرف‌های کی‌روش فقط به پیشنهاد ختم نشده و سرمربی تیم ملی دیروز در تمرینات تی‌شرتی برتن کرد که روی آن عکس فتوشاپی چوی با پیراهن ازبکستان دیده می‌شد. این عکس نشان می دهد که این جنگ لفظی تمام شدنی نیست و تا بعد از بازی دو تیم ادامه خواهد داشت. شاید هم کی‌روش با پوشیدن این تی‌شرت قصد داشته که چهره چوی در تمام مدت تمرین روبروی بازیکنان باشد تا آنها با انگیزه زیاد تمرین کنند.سایت‌های کره‌ای هم در ادامه این اتفاقات از سرمربی تیمشان خواسته‌اند که بعد از برد ایران حتما پیراهن ازبکستان را بپوشد تا جواب کری‌خوانی کی‌روش را بدهد.

جهان ورزش

اگه فتوشاپ نباشه عاااااالیه ها ! :-))))))

یعنی وللللل نمیکنه یارو رووو ! : دی

رو همدیگه یه قرن سنشونه ، عیـــــن بچه ها افتادن به جون هم :n02::n02:

آرش-19
17-06-2013, 01:06
من از اون دسته کسایی بودم که تو نظر سنجی رای به نرفتن به جام جهانی دادم و تا همین قبل از دو بازی آخر
هم روی نظرم پا فشاری میکردم. اما توی این دو بازی شرایط طور دیگه ای رقم خورد و نظر منم کاملا برگشت.
الان نه تنها بنظرم میتونیم بطور مستقیم صعود کنیم بلکه با تمام وجود آرزو میکنم که تیم ملی این کار رو برای
ملت انجام بده و دوباره دل ملت عزیز شاد کنه.
امیدورام در شرایطی که امید و خوشحالی رو میشه تو چشمهای هر ایرانی دید تیم ملی هم با یک هدیه شیرین
لدت این جشن رو دو چندان کنه.

*IN*
17-06-2013, 01:09
هر روز با یه رنگ تمرین میکنن؟

Nasser_ZRE
17-06-2013, 01:18
خیـــــــــــــــــــــــ ـــــــــر !
این کیروش بی خیاله سر مربی کره نمیشه !
عکس ساعاتی پیش در هتل محل اقامت ملی پوشان در کره جنوبی ، کیروش با تی شرتی که عکس سرمربی کره جنوبی با لباس تیم ملی ازبکستان بر آن چسبانده شده بود در مقابل دوربین خبرنگاران خارجی و کره ای قرار گرفت !

Arash4484
17-06-2013, 01:24
کی روش خودش را در برابر جنگ روانی حریف سیبل کرده و تیمش را از این گزند بدور نگه داشته...با حرفه ای گری حمله روانی را به یک بازی بدل کرده و دلهای بازیکنها را (که میتوانست از شرایط هنگام حضور در کره خالی شود) سعی کرده محکم کند.
موضوع دیگر نگرانی از شرایط اردویی ایران است که بسیار نابجاست...اتفاقات جام ملتهای لبنان و بازی بحرین و... در تیم های بی سرپرست رخ داد که اکنون چنین وضعی رو شاهد نیستیم...
اگر قرار باشد فقط بخاطر بی دیسیپلین بودن و جو عاطفی و غم دور بودن از خانواده و دیگر اخلاقهای خاص بازیکنان ایرانی که در هنگام ولنگاری تیم ظهور میکند، یک مربی از اردوی به این مهمی صرف نظر کند خیلی ترسو و از پیش بازنده خواهد بود...

S0R3N4
17-06-2013, 01:34

اینی که شما میگی دیگه نظر سنجی نمیشه که!!
تا ایران 2 تا بازی رو ببره شما نظرت عوض شه و 2 تا رو ببازه بازم نظرت عوض شه!!!

بهتر بود این نظر سنجی قبل از شروع بازی ها برگزار میشد و با شروع اولین بازی نظر سنجی بسته میشد!!!

یادمه تا همین 2 هفته پیش بدجوری نظر سنجی منفی بود و اکثر دوستان(بیش از 60-70 درصد) گزینه ی خیر رو انتخاب کرده بودن!!
اما با تا پیروزی در هفته ؛ داره 50-50 میشه!!
خوبه آدم مرد باشه و پای حرفش بمونه!!
این نظر سنجی ها که جایزه نداره!!!

خوش حالم که از همون روز اول معتقد بودم تیم ملی به جام جهانی صعود میکنه؛(به خاطر اعتمادی که به کارلوس کیروش داشتم)؛زمانی که از ازبکستان و لبنان باختیم بازم معتقد بودم صعود میکنیم به جام جهانی(هر چند کار رو خیلی سخت میدیدم اما بازم میگفتم میریم برزیل)؛
و الان هم که تیم ملی رو فرم ایده آل هست میگم میریم جام جهانی؛

این که فقط یک بازی مونده تا پایان کار؛خوب نیست بیایم و نظر سنجی رو خراب کنیم....

Pejvak61
17-06-2013, 08:35
کنفرانس مطبوعاتی کروش و چوی عصر امروز برگزار می‌شود
ورزش > فوتبال ملی - کنفرانس مطبوعاتی مربیان دو تیم کره جنوبی و ایران عصر امروز برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ کارلوس کروش و چوی سرمربیان دو تیم ایران و کره امروز پاسخگوی سوالات خبرنگاران خواهند بود.این کنفرانس ساعت 17:20 به وقت کره جنوبی در ورزشگاه اصلی مسابقه (مونسو) برگزار خواهد شد که علاوه بر سرمربیان، بازیکنان دو تیم هم حضور خواهند داشت.البته کروش طبق برنامه ریزی قبلی قرار است ساعت 18:30 پاسخگوی سوالات خبرنگاران باشد.

منبع : خبرآنلابن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خيلي دوست داشتم اونحا بودم و برخوردشونو بعد از اين همه كري خوندن ميديدم.

Alinho
17-06-2013, 11:22
سون هونگ مین با لحن گستاخانه‌ای گفت: دنبال کسب برد با ۳ یا ۴ گل مقابل ایران هستیم تا جواد نکونام و یارانش خون گریه کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، مصاف ایران و کره‌جنوبی که روز سه‌شنبه در شهر در اولسان برگزار خواهد شد، به یکی از پرحاشیه‌ و جنجالی‌ترین دیدارهای میان تیم‌های ملی این دو کشور تبدیل شده است.
پس از آنکه جنگ روانی قبل از این بازی را چوی کانگ هی،‌مربی کره پس از بازی با ازبکستان آغاز کرد و پاسخ‌اش را بلافاصله از کارلوس کی‌روش، مربی پرتغالی ایران دریافت کرد، مربی تیم رقیب همچنان به گزافه‌گویی‌های خود ادامه داد. وی برای آنکه این جنگ را وسعت دهد، آن را به میان بازیکنان خود کشاند.
به گزارش فرانس‌پرس سون هونگ مین، مهاجمی که در بوندس‌لیگا آلمان بازی می کند، ظاهرا وارد این جنگ شده و برای جوادنکونام، کاپیتان پرتجربه کشورمان «کرکری»‌خوانده است.
وی که عضو هامبورگ است، اظهار داشت: کاری می‌کنم او (نکونام) خون گریه کند. نکونام معروف است که زیاد حرف می‌زند. اما من با بازی‌ام در زمین با او حرف خواهم زد. ما می‌خواهیم با 3 یا 4 گل آنها را ببریم.
این اظهارات که با لحن تند و عمدتا گستاخانه عنوان شده ، در حالی بیان می شود که سون و یارانش در بازی رفت در ورزشگاه آزادی یک بر صفر مغلوب گل زیبای جواد نکونام شدند.
هم اکنون در گروه نخست کره‌جنوبی با 14 امتیاز صدرنشین است. ایران و ازبکستان به ترتیب با 13 و 11 امتیاز در پله دوم و سوم حاضر هستند.
دیدار ایران و کره در ورزشگاه اولسان ساعت 16:30 به وقت تهران آغاز شد. دیگر دیدار حساس گروه نیز به صورت همزمان انجام خواهد شد.

30vil
17-06-2013, 11:41
متاسفانه کیروش با اون تجربه بین المللی اسیر جنگ روانی مربی بی نام نشون کره شد و اون مصاحبه و اون عکس پیراهن ازبک به جایی اینکه به سود ما باشه داره برامون دردسر میشه

از کیروش این عمل بعید بود امیدوارم جواد نکونام به عنوان یک بازیکن با تجربه جواب این بازیکن کره را نده و همه چیر تو زمین مشخص بشه

اگر این جنگ روانی ها ادامه پیدا کنه انگیزه کره ای ها بیشتر و استرس و احساسات بازیکنان ما هم بیشتر میشه اونوقته که احتمال شکست ما بالا میره

تو این موقعیت وجود یک سرپرست با تجربه کنار تیم واقعا لازمه که متاسفانه تو ایران هیچ کس سر جای خودش نیست و نبی باید بشینه رو نیمکت که تجربه اینجور بازی ها را نداره:n03:

Alinho
17-06-2013, 11:47
امیدوارم مثل اون بازی معروف سال2004 که علی کریمی درخشید و کره رو به خاک و خون کشید این بازی هم جواد نکونام خودشو اثبات کنه و باعث بشه بازیکنای کره تو خاک خودشون خون گریه کنن!:n12:

شاهزاده خانوم
17-06-2013, 12:37
بعد از استاديوم آزادي، ذوب بهترين استاديوم را دارد!

سرمربي جديد ذوب آهن گفت: کره اي ها مي خواهند جنگ رواني راه بياندازند ولي کي روش بچه پائين شهر پرتغال است، مي داند چطور جواب سرمربي کره را بدهد!

محمود ياوري در گفت و گو با پانا در خصوص شرايط تيم ملي اظهار داشت: مثل هرايراني دوست دارم که تيم ملي کشورم موفق شود و به جام جهاني برود. اميدوارم که تدابير کي روش براي تيم ملي مقابل کره يک تدبير مبتني بر پيروزي باشد نه گرفتن مساوي.

وي افزود: در يک ماه اخير فوتبال ما بيلان خيلي خوبي داشته است. ايام شعبانيه هم بوده و انتخابات هم که شکر خدا به خوبي و پرشور برگزار شد. بردهاي تيم ملي را هم داشتيم و اميدوارم که در مقابل کره هم بتوانيم پيروز شويم و اين شادي ها کامل شود.

کارشناس فوتبال تصريح کرد: باورم اين است که فوتبال ايران در آسيا فراتر رفته است. وقتي لبنان مي تواند کره جنوبي را تا دقايق آخر شکست دهد، پس ما مي توانيم کره را ببريم و دور از دسترس نيست. فقط بايد اصول را رعايت کنيم.

ياوري گفت: اصول و سياست بازي در خانه حريف اين است که اول گل نخوريم ولي داشتن تفکر پيروزي و موفقيت خيلي مهم است و اميدوارم کي روش با تفکر صعود به جام جهاني تيمش را در اين بازي بچيند. اعتقادم اين است که تيم ملي با دست پر برمي گردد.

وي در پاسخ به صحبت هاي تحريک کننده سرمربي کره جنوبي تاکيد کرد: حتما سرمربي کره دنبال جنگ رواني است چون از ما هميشه مي ترسند. هيچ وقت نديديم که تقابلي بين فرهنگ ژاپن و کره باشد ولي همواره کره اي ها عليه ما جنگ رواني راه انداختند. البته شنيدم که عذرخواهي کردند ولي کي روش بچه پائين شهر پرتغال است و مي داند چطور جواب او را بدهد.

سرمربي جديد ذوب آهن در خصوص اين که آيا تيم ملي به جام جهاني برود ممکن است که ليگ برتر 18 تيمي بماند و نيازي به بازي پلي آف نباشد؟ گفت: بازيکنان من براي کسب نتيجه در پلي آف به مسئولان و هواداران قول دادند ولي اعتقاد دارم حتي تيم ملي به جام جهاني هم صعود نکرد بازهم نبايد ليگ 16 تيمي شود. اينها اصلا ربطي به هم ندارد. ديديد که مردم با چه شور و شوقي به پاي صندوق هاي راي آمدند. اين نشان مي دهد که مي خواهند شرايط را خود رقم بزنند. پس شرايط مي طلبد که ما براي شادي مردم شرايط را فراهم کنيم. بايد طبق جمعيت تيم باشد و با جامعه بايد حرکت کرد. حيف نيست که ذوب آهن را با اين امکانات در ليگ يک ببينيم؟ بعد از استاديوم آزادي، ذوب بهترين استاديوم را دارد!

90/منبع

robert
17-06-2013, 13:10
بالاخره دژاگه برای ایران مقابل کره بازی میکنه یا خیر...؟

majid322
17-06-2013, 13:17
بعد از استاديوم آزادي، ذوب بهترين استاديوم را دارد!

سرمربي جديد ذوب آهن گفت: کره اي ها مي خواهند جنگ رواني راه بياندازند ولي کي روش بچه پائين شهر پرتغال است، مي داند چطور جواب سرمربي کره را بدهد!

محمود ياوري در گفت و گو با پانا در خصوص شرايط تيم ملي اظهار داشت: مثل هرايراني دوست دارم که تيم ملي کشورم موفق شود و به جام جهاني برود. اميدوارم که تدابير کي روش براي تيم ملي مقابل کره يک تدبير مبتني بر پيروزي باشد نه گرفتن مساوي.

وي افزود: در يک ماه اخير فوتبال ما بيلان خيلي خوبي داشته است. ايام شعبانيه هم بوده و انتخابات هم که شکر خدا به خوبي و پرشور برگزار شد. بردهاي تيم ملي را هم داشتيم و اميدوارم که در مقابل کره هم بتوانيم پيروز شويم و اين شادي ها کامل شود.

کارشناس فوتبال تصريح کرد: باورم اين است که فوتبال ايران در آسيا فراتر رفته است. وقتي لبنان مي تواند کره جنوبي را تا دقايق آخر شکست دهد، پس ما مي توانيم کره را ببريم و دور از دسترس نيست. فقط بايد اصول را رعايت کنيم.

ياوري گفت: اصول و سياست بازي در خانه حريف اين است که اول گل نخوريم ولي داشتن تفکر پيروزي و موفقيت خيلي مهم است و اميدوارم کي روش با تفکر صعود به جام جهاني تيمش را در اين بازي بچيند. اعتقادم اين است که تيم ملي با دست پر برمي گردد.

وي در پاسخ به صحبت هاي تحريک کننده سرمربي کره جنوبي تاکيد کرد: حتما سرمربي کره دنبال جنگ رواني است چون از ما هميشه مي ترسند. هيچ وقت نديديم که تقابلي بين فرهنگ ژاپن و کره باشد ولي همواره کره اي ها عليه ما جنگ رواني راه انداختند. البته شنيدم که عذرخواهي کردند ولي کي روش بچه پائين شهر پرتغال است و مي داند چطور جواب او را بدهد.

سرمربي جديد ذوب آهن در خصوص اين که آيا تيم ملي به جام جهاني برود ممکن است که ليگ برتر 18 تيمي بماند و نيازي به بازي پلي آف نباشد؟ گفت: بازيکنان من براي کسب نتيجه در پلي آف به مسئولان و هواداران قول دادند ولي اعتقاد دارم حتي تيم ملي به جام جهاني هم صعود نکرد بازهم نبايد ليگ 16 تيمي شود. اينها اصلا ربطي به هم ندارد. ديديد که مردم با چه شور و شوقي به پاي صندوق هاي راي آمدند. اين نشان مي دهد که مي خواهند شرايط را خود رقم بزنند. پس شرايط مي طلبد که ما براي شادي مردم شرايط را فراهم کنيم. بايد طبق جمعيت تيم باشد و با جامعه بايد حرکت کرد. حيف نيست که ذوب آهن را با اين امکانات در ليگ يک ببينيم؟ بعد از استاديوم آزادي، ذوب بهترين استاديوم را دارد!

90/منبع

......:n08:

فقط مونده بگن کروش تو پرتغال سر کوچه تسبیح میچرخونده :n02:

30vil
17-06-2013, 13:42
رگبار احتمالي هنگام بازي ايران ـ کره‌جنوبي
احتمال دارد تيم ملي ايران در هواي ابري و رگبار باران جواز صعود به مرحله نهايي جام جهاني 2014 را بگيرد.

فردا (سه‌شنبه) ديدار حساس ايران و کره در ورزشگاهي با نام «بيگ کران» برگزار خواهد شد که متعلق به تيم اف.ث.اولسان هيونداي است. طبق پيش‌بيني اداره هواشناسي ميزان درجه حرارت هوا در روز سه‌شنبه (فردا) به هنگام برگزاري اين مسابقه بالغ بر 26 درجه سانتي‌گراد خواهد بود و اين شهر هوايي ابري و احتمالا با رگبار باران را تجربه خواهد کرد.

اين گزارش حاکي است ساخت اين ورزشگاه در تاريخ 18 دسامبر سال 1998 شروع شد و در تاريخ 28 آوريل سال 2001 مورد بهر‌ه‌برداري قرار گرفت. براي تاسيس اين ورزش 116 ميليون دلار هزينه شد.

مطابق آمار گنجايش ورزشگاه بالغ بر 44102 نفر بوده و تاکنون ميزبان ديدارهاي مهم بوده است.

هم اکنون در گروه نخست کره‌جنوبي با 14 امتياز صدرنشين است. ايران و ازبکستان به ترتيب با 13 و 11 امتياز در پله دوم و سوم حاضر هستند.

ديدار ايران و کره در ورزشگاه اولسان ساعت 16 و 30 دقيقه به وقت تهران آغاز مي‌شود. ديگر ديدار حساس گروه نيز به صورت همزمان انجام خواهد شد.

Fars

king of the kings
17-06-2013, 15:18
نکونام: خون که هیچ، جانم را برای ایران می‌دهم/ وقتی چوی مصاحبه کرد جوابش را دادم

به گزارش خبرگزاری فارس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، جواد نکونام در نشست خبری پیش از بازی با کره جنوبی گفت: می‌دانیم بازی سختی است اما با انگیزه تمرین کرده ایم و فقط فقط به صعود فکر می‌کنیم. به بازی دیگری که برگزار می‌شود فکر نمی‌کنیم. با تمام وجود آماده این بازی هستیم.
وی در پاسخ به این سوال که ایرانی‌ها تلاش می‌کنند حاشیه کم شود اما یکی از بازیکنان کره اظهار نظری درباره نکونام کرده بود، گفت: من صحبتی نکردم. خون که مهم نیست من برای کشورم جانم را می‌دهم. ما فوتبال مان را بازی می‌کنیم. برای ایران هم خون گریه می‌کنم و هم جان می‌دهم .فوتبالیست باید فوتبالش را بازی کند و به این حرف ها کاری نداشته باشد. من قبل از اینکه سرمربی کره حرفی بزند حرف نزدم اما وقتی مصاحبه کرد من جوابش را دادم. خون گریه کردن مهم نیست برای ایران بزرگ جانم را هم می‌دهم.

.................................................. ............

امیدوارم مثل بازی رفت کاپیتان یکی دیگه بچپونه تو گلشون تا مدت ها اسم نکونام رو بشنوند خیس کنن:n24:

30vil
17-06-2013, 15:20
کي روش: پيراهن ايران را به چوي مي‌دهم
سرمربي تيم ملي ايران بر خلاف سرمربي کره آرزو کرد ايران در کنار کره جنوبي جشن صعود بگيرد.

کارلوس کي روش در نشست خبري بازي ايران برابر کره جنوبي اظهار کرد: ابتدا به همه ظهر بخير و به همه اهالي رسانه‌ خوش‌آمد مي‌گويم. از تاخيرم در اين نشست خبري عذرخواهي مي‌کنم. متاسفانه ترافيک باعث شد که دير به نشست خبري برسيم. اگر آقاي چوي جاي من حضور داشت از همين الان شروع به جنگ مي‌کرد، اما ما عذرخواهي مي‌کنيم. به تيم ملي کره تبريک مي‌گويم که به جام جهاني صعود کرده است. من از جانب تيم ملي ايران به کره‌اي که صعودشان را روي کاغذ مسجل کرده‌اند تبريک مي‌گويم.

وي ادامه داد: اين خواسته قلبي ماست که با تمام انگيزه فردا شاهد بازي خوبي باشيم. در کنار کره به جام جهاني برويم و در کنار آنها جشن صعود بگيريم. ما احترام بسيار زيادي براي کره جنوبي قائليم .ما اينجا هستيم که ماموريت‌مان را به پايان برسانيم و اميدواريم اين مهم را انجام بدهيم. فردا با تمام قدرت مي‌خواهيم صعود کنيم.

کي‌روش پس از مطرح شدن سوالي درباره اظهارات بازيکنان کره از نکونام وارد بحث شد و گفت: من بعد از 33 سال کار در ژاپن، امريکا، اسپانيا، آفريقاي جنوبي و انگليس هيچگاه شاهد چنين لغاتي مانند خون و انتقام نبودم و معتقدم بايد اين بحث را همين جا تمام کنيم. مي دانم فدراسيون کره، بازيکنان و مردم کره انسانهاي خوبي هستند. جهان مي داند که کره اي ها مردم مهربان نوع دوست و بسيار خوبي هستند. پس ما هيچگاه وقتي يک يا دو نفر اين حرفها را مي‌زنند نظرمان را درباره واقعيت کره اي ها عوض نمي‌کنيم.

سرمربي ايران ادامه داد: ما بايد براي تمام هواداران ايراني و کره‌اي فوتبال خوبي را به نمايش بگذاريم. همانطور که قانون فيفا تاکيد مي‌کند فوتبال جوانمردانه اي را انجام بدهيم

اين يک رسم ايراني است که ما براي رقباي خودمان گل مي بريم فردا براي کره‌اي ها هم گل مي‌بريم .وقتي صحبت از انتقام مي‌شود، ما فقط از راه فوتبال جواب مي‌دهيم، چون اين تنها راهي است که بلديم. وقتي صحبت از خون به ميان آمد ما با تحرک و عرق ريختن جواب اين حرفها را مي‌دهيم. آخرين جمله من خيلي ساده است؛ ما اينجا هستيم که صعودمان را جشن بگيريم، حضور ما براي جنگيدن با کره نيست، امده ايم با کره بازي کنيم. شما در جنگ با حريفتان روبه رو مي‌شويد ولي در چنين مسابقه‌هايي شما در کنار حريفتان قرار مي‌گيريد. من از رسانه هاي ايراني و کره اي درخواست دارم که بياييد همه با هم از فوتبال لذت ببريم.

خبرنگار بي بي سي دو سوال از کي‌روش داشت که " آيا طبق حرف قبلي خود براي سرمربي کره پيراهن ازبکستان را مي‌خريد و اينکه پس از دو سال زندگي در ايران چه قدر احساس ايراني بودن مي‌کنيد؟" که سرمربي تيم ملي ايران در پاسخ گفت: بگذاريم کمي هم شوخي کنيم! من آماده بودم يک پيراهن براي چوي بياورم، اما وقتي گفت ما يازده پيراهن مي‌خواهيم من پول ندارم بخرم! در حقيقت تلاش مي‌کنم که در اتمام بازي با چوي دست بدهم و با هم جشن صعود بگيريم. اين مايه افتخار من خواهد بود که پيراهن ايران را به چوي هديه کنم، اما پاسخ به سوال دوم: ايران خانه من است. ايران خانواده من است.

سرمربي کره جنوبي حرفهايش را پس گرفت
سرمربي تيم ملي کره‌جنوبي حرف‌هايش درباره ايران را پس گرفت و گفت که اين حرف‌ها را نزده است.

چوي کانگ هي در نشست خبري پيش از ديدار ايران برابر کره‌جنوبي، درباره وضعيت تيمش پيش از بازي فردا گفت: ديدار برابر ايران بازي آخرمان است و چيزي که اهميت دارد اين است که مي‌خواهيم اين بازي‌ها را با پيروزي به پايان برسانيم. ما به دنبال اين هستيم که خيلي خوب اين بازي‌ها را تمام کنيم. بازيکنان ما بسيار خوب آماده اين بازي شده‌اند. تمرکزمان فقط روي اين ديدار و برد برابر ايران است.

وي افزود: ما اردوي بلند مدتي را پشت سر گذاشتيم و به لحاظ فيزيکي و بالانس تيمي در بهترين شرايط قرار داريم.

سرمربي کره درباره ترکيب اين تيم در بازي فردا گفت: ما گزينه‌هاي زيادي را براي بازي فردا داريم. من به عنوان سرمربي کره هيچ نگراني بابت ترکيب يازده نفره‌ي بازي فردا ندارم و اطمينانم روي همه بازيکنان است. مطمئن هستم هر کدام از آنها در ترکيب باشند بهترين عملکرد را ارائه مي‌دهند.

وي افزود: اين ديدار بازي خانگي‌ماست. يک مقدار مشکلاتي وجود داشت و ما تلاش کرديم آنها را برطرف کنيم.

چوي در پاسخ به اينکه شعار فيفا اين است که "فوتبال رشته‌ي زيبايي‌هاست" اما شما با حرف‌هايتان پيش از بازي اين رشته زيبا را به جنگ تبديل کرديد گفت: من درباره آن حرف‌ها ديگر صحبتي ندارم. ما به دنبال ارائه يک بازي زيبا هستيم. من واقعا نمي‌دانم آن حرفهايم را چطور منعکس کردند. سرمربي ايران به حرفهايي که از قول من زده شد واکنش نشان داد و ديگر اکنون همه چيز تمام است و بايد ما به فکر بازي زيبا باشم.

چوي درباره وضعيت آب و هوايي اولسان و احتمال بارش باران در ساعت برگزاري بازي هم گفت: هر چه قدر باران ببارد ما کاري نداريم و تنها بازي معمولي خودمان را انجام مي‌دهيم و آماده اين ديدار هستيم.

Isna

Gregar
17-06-2013, 15:55
ای بابا اینا که کوتاه اومده . اه . جمع کنیم بریم بابا . ما رو مسخره کردن یک کره ای و یک پرتغالی .

ولی به نظرم این که نسبتا کوتاه اومدن توی این کنفرانس به نفع هر دو تیم باشه .

Kianoosh
17-06-2013, 17:33
نظرسنجی فکر میکنم زمان خوبی بود این نظرسنجی انجام شد بیش از نیمی از راه رو اومده بودیم 5 بازی از 8 بازی و البته شرایط خوبی هم نداشتیم با 7 امتیاز اکثرا ناامید بودن بعد از باخت به ازبکستان!نظرسنجی تا فردا قبل از آغاز بازی ادامه داره و بعد بسته میشه(البته اگه رفتیم پلی آف ممکنه یک نظرسنجی مجدد انجام بشه) هر اتفاقی هم بیوفته چه صعود مستقیم/ پلی آف چه حذف این میتونه یک درس امیدواری باشه :دی تعدادی زیادی که به گزینه خیر رای دادن 3 بازی باقی مونده و کمترین میزان شانس و امید رو در نظر نگرفتن تا آخرین لحظات باید جنگید و امیدوار بود ... همون شعار همیشگی باقالی پلو و شوید![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جنگ روانی و درگیری لفظی دو سرمربی بعید میدونم انقدر دراماتیک قضیه تموم شده باشه این آرامش قبل از طوفانه و بعد از بازی اگه تیمی برنده شد باید دید چه مصاحبه ای انجام میشه!هر دو نخواستن فشار روانی بیش از حدی وارد کنن به تیمشون قبل از بازی و شرایط رو متعادل کردن حرفهای سرمربی کره و بعد پاسخ کیروش منابع خارجی و داخلی کاملا واضح بودن و به اشتباه چیزی برداشت نشده!

روز بازی چند چیز منو نگران میکنه تو بازی خودمون هوای بارانی (کلا این درصد رطوبت و شرایط جوی به ضرر ماست) ارسالهای هوایی کره و ضعف نسبی خط دفاع و دروازه بان ما تو چنین توپهایی جدا نگران کننده هست!و بعد اینکه تو این شرایط خیلی نمیتونیم دلخوش به حرکات روی زمین خلعتبری/شجاعی یا گوچی باشیم!باید خیلی مراقب بود و البته از ضد حملات یا ضربات شروع مجدد بیشترین استفاده رو بکنیم
مورد بعدی تحت هر شرایطی گل اول رو بخوریم این خیلی کارمون رو سخت میکنه پس کیروش اگه واقعا مربی بزرگی هست جدای این جنگ روانی اخیر باید تیم رو کاملا با احتیاط به زمین بفرسته اول برای گل نخوردن!
مورد بعدی خارج از بازی خودمون هست و خیانت قطری هاست!:دی که بازی رو رها کنن و ما با کسب تساوی هم نتونیم مستقیم صعود کنیم...

پ.ن:برای میرزاپور البته با در نظر گرفتن تمامی زحمات و سوابق ملی "شهر که بی کلانتر بشه قورباغه هم هفت تیر میکشه!"[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Reza31001
17-06-2013, 17:54
آقا نظر سنجی که درسته

...با توجه به جدول و بازی های باقی مانده

پس هر کس موقعی که رای داده نظرش مال همون موقع هست:n02:

با اینکه با تمام وجود دوست دارم نه با تساوی که با برد بازی فردا بریم جام جهانی ولی یادمون نره ما با دو پیروزی مقابل قطر و لبنان (دوباره بخونید قطر لبنان) شانسمون رو زنده کردیم
گروه بندی که داشتیم اون قدر خوب بود که نرفتن به جام جهانی فقط و فقط از دست شادابیان و دارودستش بر میومد که اونها هم تمام تلاششون رو کردن!
اون مقاله که نوشته بود 8 سال ناکامی رو بندازیم دور چیز خنده داری بود اگه کیروش 4 تا مثل دژاگه و قوچان نژاد رو نمیاورد لیگ و کلا فوتبال ما کششش (کشش ـِـش :31:) همون 4امی بین 5 تیم بود و هست

شاهزاده خانوم
17-06-2013, 18:38
بچه ها این مصاحبه رو از خبرورزشی کات کردم کیفیتش خیلی پایینه . شرمنده . فقط چون جالب بود برام گفتم شما هم بخونین : )

شاهزاده خانوم
17-06-2013, 19:02
/ دلايل عصبانيت «چوي» از تيم‌ملي ايران

دلايل عصبانيت «چوي» از تيم‌ملي ايران؛ باخت‌هايي که برايش دردآور بود!

90: «چو کانگ هي» سرمربي تيم ملي کره جنوبي بعد از پيروزي برابر ازبکستان که با گل به خودي مدافع ازبک به دست آمد ابراز اميدواري کرد اين تيم به جام جهاني صعود کند زيرا او از ايراني‌ها دل خوشي ندارد.
اين حرف‌هاي سرمربي تيم کره در اوج ناپختگي بر زبان جاري و باعث ناراحتي و دلگيري ايرانيان در سراسر جهان شد.
هيچ‌کس نفهميد که چو کانگ هي چرا يکباره عليه ايران و ميزباني فدراسيون فوتبال ابراز نارضايتي کرد آن هم در حاليکه کره جنوبي يک هفته در تهران اردو زد و در يکي از بهترين هتل‌هاي ايران اسکان يافت و فدراسيون فوتبال نيز تمامي امکانات مورد نظر و قانوني را در اختيار تيم کره قرار داد.
اما کنکاشي در سوابق چو کانگ هي نشان مي‌دهد سرمربي کنوني تيم کره در سال‌هاي 1988 تا 1992 در تيم ملي فوتبال کره به عنوان بازيکن حضور داشته است و در اين سال‌ها يکبار در بازي‌هاي آسيايي پکن مقابل ايران در نيمه نهايي به عنوان بازيکن شکست خورده است.
در بازي هاي آسيايي سال 90 پکن اين مربي يکي از مدافعان کليدي کره جنوبي محسوب مي‌شد که در مرحله نيمه نهايي آنها به مصاف ايران رفتند که در همان بازي حساس و به يادماندني و با گل مرحوم سيروس قايقران ايران پيروز شد و به فينال رسيد و «چو کانگ هي» و دوستانش از رسيدن به ديدار پاياني محروم شدند.
آقاي چوي در سال 2003 نيز به عنوان مربي کره جنوبي در بوسان کره برابر ايران در خانه شکست خورد. در آن زمان چو کانگ هي به عنوان کمک مربي در تيم ملي کره جنوبي فعاليت مي کرد، اما همان شکست انتقادهاي شديدي را عليه اين مربي و ساير اعضاي کادر فني ايجاد کرد.
البته تيم ملي فوتبال ايران سال 1996 با نتيجه 6 بر 2 کره جنوبي را شکست داد و از همان زمان خيلي از بزرگان فوتبال کره و مردم اين کشور دوست دارند که آن نتيجه را به نوعي در يک ديدار رسمي جبران کنند، اما درباره بي احترامي «چو کانگ هي» به نظر مي رسد جنبه شخصي پررنگ تر است.
نمي‌توان درباره علت کج خلقي سرمربي کره عليه مردم ايران به صراحت قضاوت کرد، اما با توجه به اين باخت‌ها شايد طبيعي باشد که سرمربي کره‌اي از ايران خوشش نيايد و هر وقت نام ايران و تيم ملي ايران را بشنود هراسان شود زيرا او را ياد باخت‌هاي تلخ و تاريخي مي‌اندازد.

90

شاهزاده خانوم
17-06-2013, 19:03
پخش زنده ديدار ايران و کره جنوبي از تلويزيون

مسابقه فوتبال ميان تيم‌هاي کره جنوبي و ايران زنده از تلويزيون پخش مي‌شود.
برنامه «فوتبال برتر» شبکه سه سيما از جريان مسابقات مقدماتي جام جهاني 2014، ديدار فوتبال تيم‌هاي کره جنوبي و ايران را زنده پخش مي‌کند.

اين ديدار سه شنبه، 28 خرداد ماه ساعت 16 و 30 دقيقه از تلويزيون پخش مي‌شود.

راديو جوان هم اعلام کرد که ديدار تيم ملي فوتبال ايران و کره جنوبي از اين شبکه هم پخش مي‌شود. اين فوتبال به صورت زنده و مستقيم از شبکه جوان به سردبيري محمد اميني پخش مي‌شود

90/منبع

XENON24
17-06-2013, 19:41
فردا تهران میشه دیسکو...
آخ آخ فردا بریزیم بیرون شهرو به آشوب بکشیم

brothers000
17-06-2013, 19:55
کاش یکی از دوستان زحمت میکشید این احتمالات نتایج مختلف رو اینجا میذاشت
چند روز پیش تو اخبار نشون داد ولی هر چی گشتم ردی تو اینترنت ازش نبود
اینجوری هم قبل بازی میشه یه دو دو تا چارتای منطقی کرد هم تا شروع بازی یکم سرگرم میشیم :n09:

Iloveu-ALL
17-06-2013, 19:58
کاش یکی از دوستان زحمت میکشید این احتمالات نتایج مختلف رو اینجا میذاشت
چند روز پیش تو اخبار نشون داد ولی هر چی گشتم ردی تو اینترنت ازش نبود
اینجوری هم قبل بازی میشه یه دو دو تا چارتای منطقی کرد هم تا شروع بازی یکم سرگرم میشیم :n09:

ragbar12
17-06-2013, 20:04
بارم به بازي سرنوشت ساز مقابل كره رسيديم نميدونم ماجرا چيه كه بيشتر بازيهاي سرنوشت ساز ما در سالهاي اخير با كره جتوبي بوده، ديگه عادت كرديم توي مرحله يك چهارم جام ملتهاي اسيا با كره بازي كنيم و دو دوره پياپي هست كه در مقدماتي جام جهاني با اين تيم همگروه هستيم وبازي اخر وسرنوشت سازمونم در كره انجام شده.
اميد وارم بازيكنان بتونن از پس اين بازي بر بيان چون رفتن به پلي اف با توجه به سختي كار و مقابله با تيمي از امريكاي جنوبي كار صغود به جام جهاني رو تفريبا عبر ممكن ميكنه. پس بايد نقدو چسبيد ونسيه رو رها كرد! هم تيم ما هم كره نسبت به دوره هاي دوران درخشانشون افت كاملا محسوسي كردن مسئله اي كه ميتونه به تيمي كمك كنه جهت رسيدن به هدفش در اين بازي مسائل روجي رواني و انگيزشي هست كه فكر كنم تيم ما از اين نظركاملا اماده وبهتر از كره هست(با توجه به حرفهاي مربي كره عليه ايران قطعا از نظر ايجاد روجيه جندگندگي و اتحاد بيشتر به تيم ما كمك زيادي خواهد كرد) اميد وارم تيم ما بتونه هر جور شده فردا به جام جهاني صعود كنه درسته تيم ما ضعفهاي زيادي داره و خيليها فكر كنن تو جام جهاني زنگ تفريح ساير تيم ها خواهد شد ولي همون حضور در جام جهاني خيلي به فوتبال فرسوده و بيمار ما كمك خواهد كرد و دوم اينكه ما نريم يكي مثل ازبكستان ميره به جام جهاني كه اونم قطعا در حد اون مسابقات نيست پس بهتر خودمون بريم تا خون تازه اي در رگهاي فوتبالمون جاري بشه و اميد به روز هاي خوب فوتبال در وجود همه ما زنده بشه.

Abdolreza2012
17-06-2013, 21:57
سرمربی کره: کاری می کنم کی روش جام جهانی برزیل را از تلویزیون تماشا کند
چوی کانگ هی بار دیگر بر پیروزی مقابل ایران تاکید کرد تا حسابی کی روش را عصبی کند
سایت گل- به نظر می رسد چوی کانگ هی قصد ندارد به درگیری لفظی اش با کارلوس کی روش پایان بدهد. هرچند گفته می شود که او صحبت های او در پایان دیدار مقابل ازبکستان بد برداشت شده و قصد توهین به تیم ایران را نداشته اما صحبت های امروز او در پاسخ به کی روش، نشان می دهد که او ابایی از وارد شدن به جنگ لفظی ندارد.
او امروز به خبرنگاران گفت:" به نظر می رسد تیم ایران عصبی است. وقتی احساس می کنید فشار روی شماست، زیاد صحبت می کنید و وارد درگیری هایی می شوید که نیازی به آن نیست.
ما نیازی به پیروزی نداریم اما ایران را شکست خواهیم داد. کارلوس کی روش جام جهانی برزیل را از تلویزیون تماشا خواهد کرد."

Abdolreza2012
17-06-2013, 22:04

کل کل ایرانی ها و کره ای ها در سایت فیفا

طرفداران ایران و کره در سایت فیفا حسابی برای هم خط و نشان کشیده اند
سایت گل- رویارویی های ایران- و کره همیشه حساس و جذاب است و با توجه به اینکه پای صعود دو تیم به جام جهانی هم در میان است، دیدار سه شنبه هم از این شرایط برخوردا بود اما ترجمه بد صحبت های سرمربی کره جنوبی و پس از واکنش شدید کی روش که به اظهارنظرهای بعدی را به همراه داشت، حساسیت این بازی را دو چندان کرده؛ به طوری که طرفداران دو تیم هم وارد این جدال لفظی شده اند و در سایت فیفا حسابی برای هم کری خوانده اند.
در اینجا بخشی از این اظهارنظرهای جالب را با هم مرور می کنیم:
یک هوادار کره با نام کاربری پپسی کولا نوشته:" خداحافظ ایران"
و یک ایرانی از کانادا به او جواب داده:" یالله پپسی کولا!!!! واقعا بهت توصیه می کنم خودت رو به دکتر نشون بدی!!!"
دوده ها از کره نوشته:" کره ای ها از ایرانی ها متنفر نیستند اما در دیدار قبلی در تهران رفتار مناسبی با ما نشد. مکان مناسبی برای تمرین برای ما در نظر نگرفتند و ویزای بازیکنان کره هم بدون دلیل مشخصی دیر صادر شد. به همین دلیل کره ای ها خیلی عصبانی هستند و مطمئنا ما پیروز خواهیم شد.
اما پاسخ هوادار ایران: می بینیم کی برنده می شه! ایران شما رو به پلی آف می فرسته!
کی کیم، یکی دیگر از هواداران کره نوشته:" آنچه سرمربی ما در مورد ایران گفت، کمی توهین آمیز بود. نمی خواهم این را تکذیب کنم اما دوستان ایرانی من، شما نظری در مورد رفتار فدراسیون فوتبال کشورتان با تیم ما در تهران ندارید من سرمربی مان را دوست ندارم اما او فقط نارضایتی اش را بیان کرد. این سرمربی شما بود که حرف های شدید تری زد که فکر می کنم برای انگیزه دادن به بازیکنانش بود. بیایید آرام باشیم.
محسن از ایران به او جواب داده:" ایرانی ها آدم هایی دوست داشتنی هستند و کره ای های زیادی که در ایران زندگی می کنند، دوستان ما هستند. برادران کره ای در صنایع گاز و خودروسازی کمک زیادی با ما کرده اند اما سرمربی کره جملات بدی در مورد ایرانی ها استفاده کرد. من واقعا متاسفم."
سینوس از ایران نوشته:" 6-2، 6-2، 6-2 ما این بار هم کره را می بریم اما این دفعه 2-1
و یک کره ای جواب داده:" 5-0 در سال 1950. اگر ایران مانند دیدار رفت در تهران خوش شانس نباشد، ما 2-0 می بریم.
این وسط حضور یک کاربر ازبکستانی، با واکنش شدید ایرانی ها روبرو شد:
زوفا نوشت: ایرانی ها! منتظر معجزه نباشید. کره به راحتی پیروز می شود. ازبکستان و کره به جام جهانی 2014 می روند.
یک ایرانی خوش ذوق از استرالیا جواب داد:" آیا ازبکستان می خواهد به عنوان داوطلب برای سازمان دهی ورزشگاه ها به برزیل برود؟ یا برای درست کردن شیشلیک و پلو برای 32 تیم شرکت کننده.
آنجل از کره نوشت:" بازی فوق العاده ای خواهد بود؛ هر کی هر چی می خواد بگه اما من فکر می کنم کره برنده می شه، البته اگه سرمربی ما باز از اون تاکتیک های مسخره اش استفاده نکنه
ناس کی، یک ایرانی از بلژیک، هم جواب داده:" امیدوارم سرمربی تون مثل سال 1966 گریه نکنه"
و این داستان همچنان ادامه دارد...

Mohammad.F.M
17-06-2013, 22:35
اینی که شما میگی دیگه نظر سنجی نمیشه که!!
تا ایران 2 تا بازی رو ببره شما نظرت عوض شه و 2 تا رو ببازه بازم نظرت عوض شه!!!

بهتر بود این نظر سنجی قبل از شروع بازی ها برگزار میشد و با شروع اولین بازی نظر سنجی بسته میشد!!!

یادمه تا همین 2 هفته پیش بدجوری نظر سنجی منفی بود و اکثر دوستان(بیش از 60-70 درصد) گزینه ی خیر رو انتخاب کرده بودن!!
اما با تا پیروزی در هفته ؛ داره 50-50 میشه!!
خوبه آدم مرد باشه و پای حرفش بمونه!!
این نظر سنجی ها که جایزه نداره!!!

خوش حالم که از همون روز اول معتقد بودم تیم ملی به جام جهانی صعود میکنه؛(به خاطر اعتمادی که به کارلوس کیروش داشتم)؛زمانی که از ازبکستان و لبنان باختیم بازم معتقد بودم صعود میکنیم به جام جهانی(هر چند کار رو خیلی سخت میدیدم اما بازم میگفتم میریم برزیل)؛
و الان هم که تیم ملی رو فرم ایده آل هست میگم میریم جام جهانی؛

این که فقط یک بازی مونده تا پایان کار؛خوب نیست بیایم و نظر سنجی رو خراب کنیم....

دوست عزیز حرفای منو کامل نخوندی:n02:حرفای من چه ربطی به 2 تا جمله ی اول شما داشت ؟ من چی گفتم که این نظر سنجی , نظر سنجی نشه؟:n04:من کاری به کسایی که رای دادن به خیر و بله ندارم خود من دادم به خیر ! اما الان حقیقت بله هست !! من کلا حرفم این بود وقتی که ما 70 80% احتمال صعود به جام جهانی رو داریم چرا بعد از بازی با لبنان دوباره 2 نفر اومدن به گزینه ی خیر رای دادن بیان بگن انگیزشون چی بوده که اینجوری رای دادن !! مد نظرم همون 2 نفر بود ! نه گفتم نظر سنجی چه جوری برگذار میشد بهتر بود نه راجع به اون 100 نفری که رای دادن نظری دادم !!

بعدشم با 2 تا بازی نظر آدم عوض میشه دیگه !! الان این 2 تا بازیه آخر تیم ملی که برد و به جام جهانی نزدیک شدیم و راهمون هوارتر شده نظر خیلیا عوض شده و خیلیا که طبق بازیه تیم ملی توی راه رفت رای خیر داده بودن الان نظرشون با همین 2 تا بازی عوض شده !! 34 تا بازیه لیگ نیست که نظر کسی با 2 تا بازی عوض نشه !! بازیهای برگشت 3 4 تا بود کلا !!

ezhdeha
17-06-2013, 22:53
به نظرم که برد بهترین نتیحه است

Gregar
17-06-2013, 23:45

کل کل ایرانی ها و کره ای ها در سایت فیفا

طرفداران ایران و کره در سایت فیفا حسابی برای هم خط و نشان کشیده اند
سایت گل- رویارویی های ایران- و کره همیشه حساس و جذاب است و با توجه به اینکه پای صعود دو تیم به جام جهانی هم در میان است، دیدار سه شنبه هم از این شرایط برخوردا بود اما ترجمه بد صحبت های سرمربی کره جنوبی و پس از واکنش شدید کی روش که به اظهارنظرهای بعدی را به همراه داشت، حساسیت این بازی را دو چندان کرده؛ به طوری که طرفداران دو تیم هم وارد این جدال لفظی شده اند و در سایت فیفا حسابی برای هم کری خوانده اند.
در اینجا بخشی از این اظهارنظرهای جالب را با هم مرور می کنیم:
یک هوادار کره با نام کاربری پپسی کولا نوشته:" خداحافظ ایران"
و یک ایرانی از کانادا به او جواب داده:" یالله پپسی کولا!!!! واقعا بهت توصیه می کنم خودت رو به دکتر نشون بدی!!!"
دوده ها از کره نوشته:" کره ای ها از ایرانی ها متنفر نیستند اما در دیدار قبلی در تهران رفتار مناسبی با ما نشد. مکان مناسبی برای تمرین برای ما در نظر نگرفتند و ویزای بازیکنان کره هم بدون دلیل مشخصی دیر صادر شد. به همین دلیل کره ای ها خیلی عصبانی هستند و مطمئنا ما پیروز خواهیم شد.
اما پاسخ هوادار ایران: می بینیم کی برنده می شه! ایران شما رو به پلی آف می فرسته!
کی کیم، یکی دیگر از هواداران کره نوشته:" آنچه سرمربی ما در مورد ایران گفت، کمی توهین آمیز بود. نمی خواهم این را تکذیب کنم اما دوستان ایرانی من، شما نظری در مورد رفتار فدراسیون فوتبال کشورتان با تیم ما در تهران ندارید من سرمربی مان را دوست ندارم اما او فقط نارضایتی اش را بیان کرد. این سرمربی شما بود که حرف های شدید تری زد که فکر می کنم برای انگیزه دادن به بازیکنانش بود. بیایید آرام باشیم.
محسن از ایران به او جواب داده:" ایرانی ها آدم هایی دوست داشتنی هستند و کره ای های زیادی که در ایران زندگی می کنند، دوستان ما هستند. برادران کره ای در صنایع گاز و خودروسازی کمک زیادی با ما کرده اند اما سرمربی کره جملات بدی در مورد ایرانی ها استفاده کرد. من واقعا متاسفم."
سینوس از ایران نوشته:" 6-2، 6-2، 6-2 ما این بار هم کره را می بریم اما این دفعه 2-1
و یک کره ای جواب داده:" 5-0 در سال 1950. اگر ایران مانند دیدار رفت در تهران خوش شانس نباشد، ما 2-0 می بریم.
این وسط حضور یک کاربر ازبکستانی، با واکنش شدید ایرانی ها روبرو شد:
زوفا نوشت: ایرانی ها! منتظر معجزه نباشید. کره به راحتی پیروز می شود. ازبکستان و کره به جام جهانی 2014 می روند.
یک ایرانی خوش ذوق از استرالیا جواب داد:" آیا ازبکستان می خواهد به عنوان داوطلب برای سازمان دهی ورزشگاه ها به برزیل برود؟ یا برای درست کردن شیشلیک و پلو برای 32 تیم شرکت کننده.
آنجل از کره نوشت:" بازی فوق العاده ای خواهد بود؛ هر کی هر چی می خواد بگه اما من فکر می کنم کره برنده می شه، البته اگه سرمربی ما باز از اون تاکتیک های مسخره اش استفاده نکنه
ناس کی، یک ایرانی از بلژیک، هم جواب داده:" امیدوارم سرمربی تون مثل سال 1966 گریه نکنه"
و این داستان همچنان ادامه دارد...

جدا درگیری لفظی به کجاها که نکشیده . میتونم بگم پرحاشیه ترین بازی ایران کره تا الان بوده .
ولی خوشحالم از اینکه سرمربی تیم ملی یه چهره شناخته شده است و همین باعث میشه خیلی از مربی های دسته پایین تر تیم های دیگه مثل مربی کره جلوش استرس بگیره .

به نظرم که برد بهترین نتیحه است

اورین اورین :33:
باید اعتراف کنم که من تا الان فکر میکردم مساوی بهترین نتیجه است :n08:
ممنونم . شما با این پستتون منو از این گمراهی رها کردید :n20: صمیمانه متشکرم :n16:

M E S S I
17-06-2013, 23:51
تمرین تیم ملی فوتبال ایران در کره جنوبی
عکاس: خبرگزاری تسنیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تاریخ: ۹۲/۳/۲۷ - ۲۲:۵۱

MoJtaBa.R
17-06-2013, 23:59
خدا کنه شجاعی مث چند بازی قبلش نباشه : اگه هم نباشه کلا عالیتره:دی به جایی رسیدیم که بیشتر از بار فنی تیم باید روی انگیزه بازیکنا دل ببندیم . زیر فشار تشویق نود دقیقه ای کره ایها کار نشد نداره . ایرونی بازی کنیم اونم با سرمربی ای که یه چهره جدید از خودش رو کرده برنده ایم ( به قول یه شخصی که جایی گفته بود که فلان چیز مهمتر از بدست آوردن نون شب بوده : رفتنمون به جام جهانی هم همونقدر برا فوتبالمون مهمهههههه !! )

Eblis 2011
18-06-2013, 00:04
پس از صحبت‌های سرمربی کره علیه کشورمان، دو بازیکن این تیم هم علیه کاپیتان تیم ملی ایران موضع گرفتند.
به گزارش "ندای انقلاب"، تسنیم به نقل از فرانس ۲۴ نوشت، تیم ملی فوتبال ایران و کره‌جنوبی فردا شب (سه‌شنبه) در حالی در دیداری حساس در چارچوب رقابت‌های مقدماتی جام‌جهانی ۲۰۱۴ در اولسان به مصاف هم می‌روند که بین مربیان و بازیکنان دو تیم درگیری لفظی بالایی به وجود آمده و حالا یکی از بازیکنان کره گفته که کاری می‌کند که کاپیتان تیم ملی ایران گریه کند.

پس از اینکه چوی کانگ هی، سرمربی کره،‌ میهمان‌نوازی ایرانی‌ها را بد توصیف کرد و گفت از ایرانی‌ها بیزار است کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی ایران از وی خواست به خاطر این بی‌احترامی از مردم ایران عذرخواهی کند. جواد نکونام، کاپیتان تیم ملی ایران نیز پیش از این بازی حساس صحبت‌های سرمربی کره را به خاطر ترسی که وی از تیم ایران دانست.

سون هیونگ مین، مهاجم کره‌جنوبی که در تیم بایرلورکوزن عضویت دارد در جواب کاپیتان تیم ملی ایران گفت: کاری می‌کنم که نکونام خون گریه کند. نکونام به خاطر زیاده‌گویی معروف است. حرفم را با عملکردم در میدان نشان خواهم داد. ما آنها را با ۳ یا ۴ گل درهم می‌کوبیم.

لی میونگ جو، هافبک تیم ملی کره نیز اظهار داشت: اصلا نمی‌دانم نکونام کیست. من تنها در رسانه‌ها نام وی را شنیده‌ام. فکر نمی‌کنم ایران قوی باشد. اگر ما روی بازی خودمان تمرکز کنیم حتما می‌توانیم آنها را شکست دهیم.

شاهزاده خانوم
18-06-2013, 00:08
خوبه. خیلی خوبه. اونا دو برابر ما استرس دارن . با اینکه صعودشون هم قطعی شده ی جورایی

amirkhan_0o0
18-06-2013, 06:11
دوستان جالبه که نتیجه نظرسنجی ها در مورد بازی کره-ایران در سایت گل برد ایران و بعد مساوی یوده. (نگاه کنید) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
احتمالا هم وطن ها ریخته اند اونجا و دهن سایت رو سرویس کرده اند!! :n07:

mohsen_gh1991
18-06-2013, 06:21
منم زدم یک هیچ ایران میزنه. در کل به نظرم بازی یا مساویه یا ایران با اختلاف یک گل میبره.

king of the kings
18-06-2013, 08:07
سلام ...

به نظرم ما میریم پلی آف . بردن کرده تو زمینشون کار راحتی نیست و اونم وقتی که اشتیاق زیادی برای برد دارند . تو آزادی به سختی تونستیم ببریم .

صعود ما فقط باید معجزه رخ بده و اون معجزه هم باختن قطر با تفاضل کم که احتمالشم خیلی کمه .:n14:

به امید برد کره و ترکوندن تهران بعد بازی :n20:

personal
18-06-2013, 08:43
یسری دوستان قبل بازی قبل میگفتن بهترین نتیجه برد کره هست... خداییش بهترین نتیجه این بود؟؟؟ الان باید اون بازیکن ازبک رو کشت که گل بخودی زد.... همش میگفتید کره ببره میاد راحت واسه مساوی... دیدید حالا برعکس شد ... هم کره برد هم اینقدر جنجال بپا کرد که حتما ایرانو میبره بهترین نتیجه مساوی بود... خب چه فرقی میکرد؟ ما الان هم برا مساوی و برد میریم اون موقع با خیال راحت مساوی میگرفتیم ... حیف... لعنت به اون بازیکن ازبک!!!!:n14:

S0R3N4
18-06-2013, 10:29
امروز ؛ روزیه که بالاخره نبود سید مهدی رحمتی شدیدا احساس خواهد شد !!

تا اینجا همه چیز به خیر گذشته !!
چون توپی روی دروازه نیومده ....

امیدورام از اون سوتی های مرگبار رحمان احمدی نده امروز ؛

یک امروز هم نبود رحمتی و مصدومیت دژاگه به خیر و خوشی بگذره دیگه هیچ ترس و دلهره ای نخواهم داشت!!! :n28::n28::n28::n28:

حیف... لعنت به اون بازیکن ازبک!!!

یه بزرگی میگه ؛ به جای لعنت فرستادن به تاریکی ؛ یک شمع روشن کنید....!!!

اینکه فوتبال ازبکستان اینقدر پیشرفت کرده ؛ و اگه بخوایم منطقی باشیم؛ خیلی شایسته تر از ایران و حتی کره ی جنوبی هست واسه صعود به جام جهانی ؛ دلیل نمیشه فهش و لعنت بفرستیم به این تیم ؛
باید فحش و لعنت بفرستیم به کسایی که همچین بلایی سر فوتبال ایران آوردن طی چند دهه ی اخیر ؛
وگرنه اون موقع که ما بهترین تیم آسیا بودیم ؛
نه کسی ژاپن رو میشناخت ؛
نه کسی کره ی جنوبی رو میشناخت ؛
نه کسی ازبکستان و قطر و ..... رو میشناخت !!!

ولی ما به تیم تبدیل شدیم که از عمان 3 تا میخوره بدون بازیکن های اصلیش !!
به عربستان تو آزادی میبازه و .....
قطر به تیمی تبدیل شده که میزبانی جام جهانی رو گرفته و ازبکستان به تیمی تبدیل شده که کاملا شایسته ی حضور در جام جهانی و .........

باز خوبه ؛ با این همه بخور بخوری که در فوتبال این کشور راه انداختن و نتیجه اش شده بود این همه نا کامی؛

یه کارلوس کیروش نامی وارد فوتبال ایران شد ؛ که به نظرم از هر نظر بودنش به سود فوتبال این کشوره ؛

نه امثال یه مشت مفت خور کروات ....!!!

Mohammad Yek110
18-06-2013, 10:46
من یکی دوماه پیش بود فک کنم توی نظر سنجی به "خیر" رای دادم ولی الان خیلی امید دارم که صعود میکنیم
به امید دومین جشن ملی در یک هفته :40:

S0R3N4
18-06-2013, 10:56
در سایت گل...
نزدیک به 65 درصد شرکت کنندگان در نظرسنجی معتقد هستن تیم ملی ایران پیروز بازی با کره ی جنوبی خواهد بود!!

این هم یک امار در مورد:

چند بازی گذشته ی ایران در برابر کره ی جنوبی در سال های اخیر (که بدون شک تلخ ترینشون تساوی 1-1 بود جلوی این تیم در انتخابی جام جهانی 2010)
عملکرد ایران و کره ی جنوبی در 5 بازی اخیر مقابل حریفان خودشون (عملکرد ایران در 5 بازی گذشته بهتر از کره ی جنوبی بوده)
و نظرسنجی مربوط به بازی ایران و کره ی جنوبی در سایت گل (که اکثریت شرکت کنندگان معتقد هستن تیم ملی کشورمون در برابر کره ی جنوبی پیروز خواهد شد)

EngineeR EhsaN
18-06-2013, 11:29
اگه بتونیم اون بازی هماهنگ نیمه دوم بازی با قطر و نیمه اول بازی با لبنان رو پیدا کنیم به احتمال زیاد تو این بازی برنده خواهیم بود. کره دیگه اون تیمی نیست با ترس و دلهره اش یاد بکنیم. کافیه یه گاه به نتایج اخیرش بندازید تا متوجه منظورم بشید :n01: من که امروز خیلی امیدوارم :n12: خرداد که چهار سال پیش روی بدشو نشون داد ببینیم امسال روی خوبشو نشون میده یا نه، البته یکیش رو با قاطعیت نشون داده :n02:

majid322
18-06-2013, 12:02
به امید یک پیروزی شیرین در مقابل کره و صعود قاطعانه ... پیش بینی من 2-1 یا 1 -1 .

mohammad.asghari
18-06-2013, 12:10
دوستان این کل کل ایرانی ها و کره ای هم هم در نوع خودش جالبه در سایت فیفا.
چند تا شو بد نیست با هم دنبال کنیم
یه هوادار ایرانی نوشته
کره ای ها مواظب باشن مثل سال 1995 سرمربی شون گریه نکنه!:n02:

یه کره ای نوشته

ایرانی ها حواسشون باشه که مثل دیدار قبل 4-2 نبازن(منظورش چند سال پیشه!:n02:)

یه ایرانی هم نوشته

نتیجه نهایی ایران 2 کره 1 بهت هوادارن کره در اولسان.کره به پلی آف رفت:n19:

شاهزاده خانوم
18-06-2013, 13:37
حواشي قبل از بازي ايران و کره

ديدار تيم‌هاي ملي فوتبال ايران و کره‌جنوبي در شرايطي تا ساعاتي ديگر برگزار خواهد شد که از صبح امروز هواي شهر محل برگزاري اين بازي مه آلود و باراني شده است.
هواي شهر اولسان از صبح امروز باراني شده و هر چند شدت بارش خيلي زياد نيست اما برخي ساختمان هاي بلند شهر از مه پوشيده شده اند و به نظر مي رسد هنگام بازي ايران با کره جنوبي نيز اين روند ادامه داشته باشد.
شبکه هاي مختلف تلويزيوني کره جنوبي نيز بخش عمده اي از برنامه هاي ورزشي خود را به ديدار حساس ايران و کره اختصاص داده اند و با پخش تصاويري از تمرينات اين دو تيم به بررسي شرايط صعود اين دو تيم به جام جهاني پرداخته اند.
يکي از شبکه هاي تلويزيوني اين کشور با پخش صحبت هاي سرمربيان دو تيم ايران و کره جنوبي تاکيد کردند "چوي" در نشست خبري به اشتباهاتش در مورد ايران اشاره کرده و اعلام کرده بعد از بازي در اين مورد صحبت خواهد کرد. برخي شبکه هاي اين کشور نيز به ترکيب تيم ملي کره جنوبي برابر ايران اشاره کردند و صحنه هايي از تمرين کره را نمايش دادند.

طبق برنامه قرار است بازيکنان و مربيان تيم ملي فوتبال ايران براي بازي با کره جنوبي ساعت 18:30 به ورزشگاه مونسو برسند. از سوي ديگر کاروان همراه تيم ملي شامل خبرنگاران، تدارکات و همچنين ليدرها براي انجام هماهنگي و بررسي شرايط زودتر از بازيکنان راهي ورزشگاه شدند. اين در حالي است بارندگي در شهر اولسان شدت بيشتري گرفته و هوا همچنان مه آلود است. هواي شهر اولسان به خاطر بارندگي خنک و مطبوع شده ولي طبق پيش بيني‌ کره‌اي‌ها، قرار است بارندگي بي سابقه‌اي در شهر اولسان صورت بگيرد.
احمد معصومي‌فر سفير ايران در کره جنوبي صبح امروز در اردوي تيم ملي حاضر شد و با بازيکنان و اعضاي کادر فني خوش و بش کرد. معصومي‌فر در اردوي تيم ملي اعلام کرد که سفارت ايران تدابيري را براي حضور تماشاگران ايراني در ورزشگاه انجام داده است. طبق گفته معصومي‌فر براي هر شهري در کره جنوبي که بيش از 10 ايراني دارد، تماشاگران مي‌توانند با هزينه و اياب و ذهابي که سفارت ايران در نظر گرفته است خودش را به ورزشگاه برساند.
کارلوس کي‌روش و جواد نکونام هم در جلسه‌اي که با حضور محمد عباسي و علي کفاشيان داشتند اعلام کردند روحيه بازيکنان براي بازي با کره جنوبي خوب است و همه براي صعود به جام جهاني مصمم هستند.
ديدار تيم‌هاي ملي فوتبال کره‌جنوبي و ايران در مرحله مقدماتي جام‌جهاني 2014 برزيل به آخرين بازي اين مرحله است ساعت 16:30 روز سه‌شنبه 28 خرداد در شهر اولسان کره برگزار خواهد شد. کره‌جنوبي با 14 امتياز در صدر گروه اول است و ايران با 13 امتياز دوم است. ازبکستان نيز با 11 امتياز در رده سوم قرار دارد.

90

شاهزاده خانوم
18-06-2013, 13:39
آخ اگه بارون بزنه!

اين تيم ملي را كه خيلي وقت بود دوست نداشتيم، دوست داريم. حتي تيمي كه رحمتي و كريمي و عقيلي را ندارد. بعد از جشن شنبه مثل فنري فشرده آماده‌ايم
1- آدمي زنده است به اميد! قبل از آن تپش نهايي قلب، آن آخرين ضربه كم‌جان كه ديگر نمي‌تواند خون را در رگ‌ها بدواند، اميد است كه از دست مي‌رود، حتي وقتي نفست بند بيايد هنوز اميد توي رگ‌هايت مي‌دود، دست و پا مي‌زند. اميد آخرين چيزي است كه آدمي از دست مي‌دهد.
2- شايد اگر يك ساعت چهار و نيم عادي، يك سه‌شنبه عادي در يك سال عادي بود، اين همه انتظار نداشتيم كه تيم ملي ايران وسط اولسان زير فشار تماشاگران قرمزپوش و پرهياهوي كره‌يي كه از كري‌خواني‌هاي كي‌روش و جدال لفظي‌اش با چي هيجان زده‌اند كره جنوبي را ببريم و برويم برزيل ...! اما ساعت 16:30 روز سه‌شنبه 28 خرداد 1392 روز تازه‌يي است، بسياري از ما انگار از شنبه اين هفته با جيغي بنفش از نو سبز شده‌ايم، پوست انداخته‌ايم، انگار باران رخت چرك‌هاي كهنه شهر را شسته است، مثل زماني كه آدم‌ها دير به دير مي‌رفتند حمام عمومي، براي همين برق مي‌زدند، تميز مي‌شدند و مي‌خنديدند!
3- به شكست دادن كره جنوبي اميدواريم، تيم كي روش دو بازي آخرش را برد. بعد از مدت‌ها فوتبال بازي كرد و برد. شايد براي همين اين تيم ملي را كه خيلي وقت بود دوست نداشتيم، دوست داريم. حتي تيمي كه رحمتي و كريمي و عقيلي را ندارد. بعد از جشن شنبه مثل فنري فشرده آماده‌ايم كه داور سوت پايان بازي را بزند و مثل كريستيانو رونالدو كه فردوسي‌پور مي‌گويد موقع سر زدن روي هوا چند ثانيه‌يي مي‌ايستد! جيغ بنفشي بكشيم، پرواز كنيم و برويم لاي لوسترهاي خانه چند ثانيه بايستيم! بعد فضاي خانه براي پرواز كوچك شود، به خيابان برويم... . تپش‌هاي تند قلب‌مان را به ساق‌هاي گوچي، خلعتبري، جباري، خسرو و... ببخشيم شايد بُرديم و تا سال‌ها از آخرين هفته خردادماه 92 قصه‌هاي شيرين براي نسل‌هاي بعد گفتيم.

90

garaa
18-06-2013, 13:44
با اینکه دوست دارم ایران ببره , اما اصلا دلم آب نمیخوره ...
من میگم ایران با یه نتیجه بد میبازه ...
بعد بازی اگه اینطور شد این پست رو نقل قول میکنم پیش بینی رو حال کنید :دی

Gilopa
18-06-2013, 13:48
ببریم و امشب یه جشن درست و حسابی تو همین تاپیک بگیریم بعدش بریم خیابون شلوغ بازی گاز اشک اور بزنند گریه شوق کنیم:n09:
خیلی دوست دارم کره امشب به جام جهانی صعود نکنه و انتقام چهار سال پیش رو که همه جوره از هر طرف ملت ناراحت بودند رو بگیریم ..

XENON24
18-06-2013, 13:49
به نقل از سایت چوسون، تیم ملی کره جنوبی که امروز در ورزشگاه بیگ‌ کران شهر اولسان پذیرای تیم تحت امر کارلوس کی‌روش است، با روش 2-4-4 مقابل ملی‌پوشان کشورمان بازی خواهند کرد.
براساس گزارش این منبع اینترنتی بازیکنانی همچون جون سونگ ریونگ در درون دروازه، سون هیونگ مین،‌لی چون یونگ در خط دفاع، کواک تائه هووی و شین کوانگ --- در خط میانی و سون هیونگ مین در خط حمله وظایف بسیار مهمی مقابل مردان مصمم و با انگیزه کی‌روش دارند.

این سایت همچنین ترکیب تیم ملی ایران را براساس روش 1-3-2-4 اعلام کرد.
مطابق این گزارش خسرو حیدری،‌ بازیکن استقلال در خط دفاع به انجام وظیفه خواهد پرداخت و نکونام و تیموریان در جلوی خط دفاع و لایه دوم خط میانی، وظایف مهم دفاعی برای از کار انداختن بازیکنان سرعتی کره خواهند داشت.
ترکیب احتمالی اعلام شده دو تیم به این شرح است:

*کره‌جنوبی
دروازه‌بان:
جون سونگ ریونگ
خط دفاع:
سون‌هیونگ مین، لی چون یونگ، جیم‌بوگ‌یونگ، یوبین
خط میانی:
کواک تائه هووی
شین کوانگ ---
کیم چی وو
جانگ هیون سو
خط حمله:
سون هیونگ مین
جی دونگ وون

*ترکیب تیم ملی ایران:
دروازه‌بان:
رحمان احمدی
خط دفاع:
هاشم بیک زاده
سید جلال حسینی
پژمان منتظری
خسرو حیدری
خط میانی (لایه اول):
‌آندو تیموریان، جواد نکونام
خط میانی:‌(لایه دوم):
محمدرضا خلعتبری، مجتبی جباری، مسعود شجاعی
خط حمله:
رضا قوچان نژاد
پیکار ایران و کره ساعت 16 و 30 دقیقه به وقت تهران آغاز خواهد شد.

EngineeR EhsaN
18-06-2013, 13:51
یه عکس از ترکیب دو تیم:

Mohammad.F.M
18-06-2013, 14:16
*ترکیب تیم ملی ایران:
دروازه‌بان:
رحمان احمدی
خط دفاع:
هاشم بیک زاده
سید جلال حسینی
پژمان منتظری
خسرو حیدری
خط میانی (لایه اول):
‌آندو تیموریان، جواد نکونام
خط میانی:‌(لایه دوم):
محمدرضا خلعتبری، مجتبی جباری، مسعود شجاعی
خط حمله:
رضا قوچان نژاد
پیکار ایران و کره ساعت 16 و 30 دقیقه به وقت تهران آغاز خواهد شد.

استاد محمد :n08:

دوستان گرامی ترکیب مورد علاقتون ( البته منطقی ) برای بازی با کره چیه ؟:n11:

بازی خیلی حساسه من همون ترکیبی که برای بازی قبلی گفتم رو روش تاکید دارم حالا صرفا چون مربی کره داره هی حرف ... میزنه نباید احساساتی عمل کنیم یهو 4 تا مهاجم بفرستیم وسط:n08:البته خود کیروش هم میدونه و تحت تاثیر این صحبتها قرار نمیگیره ...

مساوی کردن توی این بازی یعنی تو دهنی زدن به مربیه کره و بردن توی این بازی یعنی له کردن مربیه کره . پس جفتش خوبه با یه فوتبال منطقی میتونیم با امتیاز از بازی بیام بیرون ...

رحمان احمدی

بیک زاده ...... حسینی* ------ منتظری -------- حیدری

--------- تیموریان

نکونام

شجاعی -------- جباری ---------- خلعتبری

قوچی

در مورد حسینی ابتدا صادقی رو توی ترکیب گذاشته بودم یکی اشاره کرد که بازیه کره هم مثل ایران جدیدا رفته رو هوا . خوب حسنی روی هوا بیشتر از صادقی جواب میده و اگه تو ترکیب باشه دفاع مستحکم تر میشه .
راجع به شجاعی هم که دیگه همه از دسته گلای این چند بازیش خبر دارن !! اما چه میشه کرد ! خیلی بازیه حساسیه نمیتونیم یکی مثل مسلمان رو فیکس بذاریم اونجا:n03:مجبوریم از شجاعی فیکس استفاده کنیم در صورت لزوم اگه بازم مثل بقیه بازیاش افتضاح بازی کرد تعویضش کنه کیروش .

جای نکونام یا تیموریان هم میتونه عوض شه و گردشی بازی کنن اما اینی که ثابت بچسبن به همدیگه اون وسط کار اشتباهیه . مثل بازی با لبنان باید یکیشون حتما رو به جلو بازی کنه .

دژاگه هم معلوم نشد چی شد آخر به این بازی میرسه یا نه ؟ اگه برسه که خیلیییی کمکمون میکنه توی این ترکیب هم میتونه جای شجاعی بازی کنه هم اینطرف با خسرو مچ شه و همکاری کنه اما من متوجه نشدم آخر به این بازی میرسه یا نه !

:n11:نه خدایی مو میزنه با همدیگه؟:n02:همینه دیگه آقا به ناصر صدر بگید بیاد یکم از ما آموزش ببینه:n02::n09:

به امید برد یا حداقل مساوی توی زمین کره . همه میدونیم برد خیلی سخته روی کاغذ اما انکار نکنید که توی دل هممون بیشتر از 80% احتمال میدیم ببریم:n06:

mohsen_gh1991
18-06-2013, 14:18
دوستان این علیرضا حقیقی در چه وضعیه؟ چرا از اون برای دروازه بان استفاده نمیکنن؟

icao
18-06-2013, 14:47
این جنگ روانی قبل از بازی انگار کره ای هارو بد جور جریح کرده
خداکنه با تمرکز بازی کنن
اگه اولی بازی گل بخوریم کار خیلی سخت میشه
راستی از اونور چه خبر
قطر اگه مساوی هم بگیره ما میریم بالا ، به نظرتون میتونه

stealer
دوستان این علیرضا حقیقی در چه وضعیه؟ چرا از اون برای دروازه بان استفاده نمیکنن؟
حقیقی تو روسیه نیمکت نشین اساسی شده
خیلی وقت هم هست بازی نمیکنه

mohammadirani
استرالیا داره وضعیتش خطری میشه
نیمه اول هیچ برتری خاصی برابر عراق نداشته و تنها یک موقعیت خوب رو از دست دادن
اگه مساوی کنند 11 امتیازی میشند اون وقت اگر عمانببره این عمانه که میره جام جهانی

بیاین همه دعا کنیم استرالیا بره جام جهانی چون عمان بره کیسه گل میشه و آبروی اسیا میره

در ضمن اگه خدای نکرده بریم پل آف بهتره با عمان بازی کنیم تا استرالیا

Alex Fera
18-06-2013, 14:51
ترکيب تيم ملي مقابل کره‌جنوبي مشخص شد

ترکيب تيم ملي براي بازي مقابل کره جنوبي مشخص شد.

بر اين اساس ترکيب تيم ملي در بازي مقابل کره همان ترکيب بازي با قطر است.

به گزارش اوج نيوز، کارلوس کي روش براي بازي حساس تيمش با کره از همان ترکيب بازي مقابل قطر استفاده خواهد کرد تا زوج امير حسين صادقي و سيد جلال حسيني در قلب خط دفاعي ، حملات چشم بادامي ها را مهار کنند.

بدين ترتيب بر خلاف بازي با لبنان، محمدرضا خلعتبري جايي در ترکيب اوليه تيم ملي نخواهد داشت.

ترکيب تيم ملي در اين مسابقه به شرح ذيل است:

رحمان احمدي

سيد جلال حسيني

امير حسين صادقي

پژمان منتظري

هاشم بيک زاده

جواد نکونام

آندرانيک تيموريان

خسرو حيدري

مجتبي جباري

مسعود شجاعي

رضا قوچان نژاد

منبع :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

clau
18-06-2013, 14:54
استرالیا داره وضعیتش خطری میشه
نیمه اول هیچ برتری خاصی برابر عراق نداشته و تنها یک موقعیت خوب رو از دست دادن
اگه مساوی کنند 11 امتیازی میشند اون وقت اگر عمانببره این عمانه که میره جام جهانی

بیاین همه دعا کنیم استرالیا بره جام جهانی چون عمان بره کیسه گل میشه و آبروی اسیا میره

در ضمن اگه خدای نکرده بریم پل آف بهتره با عمان بازی کنیم تا استرالیا

چرا گروه استرالیا بازی اخرشون هم زمان نیست یعنی اینقد از صعودشون مطمئن بودن درخواست ندادن عجب اسکلی هستن اونا

این استرالیا جام جهانی هم بره زنگ تفریح حساب میاد بازم باید ژاپن پرچم اسیا ببره بالا

mohammadirani
18-06-2013, 14:54
راستی تاریخ بازیهای پل اف رو دقت کردین؟

6 و 10 سپتامبر! تنها با 4 روز فاصله

استرالیا بره پلی اف هر تیمی از این ور بره پلی اف چه ایران و چه ازبکستان خیلی کارشون سخته.با این مسافت طولانی تنها 4 روز فاصله!! البته برای استرالیا هم همین قدر سختی داره

mohammadirani
18-06-2013, 14:57
چرا گروه استرالیا بازی اخرشون هم زمان نیست یعنی اینقد از صعودشون مطمئن بودن درخواست ندادن عجب اسکلی هستن اونا

این استرالیا جام جهانی هم بره زنگ تفریح حساب میاد بازم باید ژاپن پرچم اسیا ببره بالا

نه به این دلیل نیست

4 سال پیش هم اگه بازی ایران و کره با بازی عربستان و کره شمالی هم زمان بود مطمئینم رفته بودیم جام جهانی.چون وقتی تا دقیقه 80 ما جلو بودیم اون طرف اونا بیش از حد انتهاری بازی میکردند و مطمئینن بازیشون به جای مساوی برنده داشت

منتها با وجود درخواست ایران به دلیل گرمای بیش از حد عربستان و فاصله زمانی 6 ساعته نتونستند همزمان بزارند.چون یا باید بازی عربستان در ساعت 2.3 بعد ظهر انجام میگرفت یا کره ای ها میرفتن ساعت 1.2 شب به وقت محلی بازی میکردند

این بار هم به دلیل اختلاف ساعت بسیار زیاد استرالیا و اردن که فکر کنم حدود 6 ساعته نتونستند همزمان بازی رو بزارند

icao
18-06-2013, 14:58
راستی تاریخ بازیهای پل اف رو دقت کردین؟

6 و 10 سپتامبر! تنها با 4 روز فاصله

استرالیا بره پلی اف هر تیمی از این ور بره پلی اف چه ایران و چه ازبکستان خیلی کارشون سخته.با این مسافت طولانی تنها 4 روز فاصله!! البته برای استرالیا هم همین قدر سختی داره

بابا چرا اینقدر به پلی آف فکر میکنید
اصلا شاید امروز با اختلاف 4 5 گل کره رو ببریم
ازبکستان هم با اختلاف 3 4 گل قطرو ببره ، اونوقت کره میره پلی آف ، فاصلش هم با استرالیا کمه مشکلی براش پیش نمیاد

Gregar
18-06-2013, 15:03
ترکیب هم که همون ترکیب بازی با لبنانه . چه میشه کرد دیگه . جای شجاعی کسی نیست بیاد . ولی من حس میکنم شجاعی این بازی بد بازی نمیکنه . یعنی خدا کنه بد بازی نکنه .

ولی خدایا اگه بارون بیاد اون هم شدید اونوقت به احتمال 99 درصد ایران نمیبره و حتی با احتمال زیاد میبازه . کره ای خیلی زرنگن که همچین شرایطی رو واسه ایران اماده کردن . از شانس ما هم که تیم ملیمون تنها در صورتی خوب بازی میکنه که شرایطش عالی باشه . یه ذره مشکل داشته باشن میبازن و باخت رو هم میندازن گردن شرایط بازی و
اردو .

یکی از بچه ها گفته بود مساوی ازبک و کره بهتر بود تا برد کره . منم موافقم . حتی برد ازبک هم خوب بود . اینطوری لااقل صعودمون دست خودمون بود که با برد یا مساوی میرفتیم نه اینکه منتظر بازی خوب قطر باشیم . اما حالا فقط با برده که قطعا میریم جام جهانی و اگه مساوی کنیم باید امیدوار باشیم اون قطری های بی همه چیز بازی رو ول نکرده باشن .

New-P30world
18-06-2013, 15:05
-
فقط دارم برای خـوشـحـالـی مردم ِ سـرزمـیــنـم از ته دل آرزو می کنم امروز بریم جام جهانی :n01:

از همه دوستان عاجزانه تقاضا می کنم با همیـن نیـت دعا کنید که انشاا.. خدا قبول کنه.. :n11:

آخه ممکنه من آدم گناه کاری باشم دعام نره بالا! :n27:

:n18:

personal
18-06-2013, 15:18
امروز ؛ روزیه که بالاخره نبود سید مهدی رحمتی شدیدا احساس خواهد شد !!

تا اینجا همه چیز به خیر گذشته !!
چون توپی روی دروازه نیومده ....

امیدورام از اون سوتی های مرگبار رحمان احمدی نده امروز ؛

یک امروز هم نبود رحمتی و مصدومیت دژاگه به خیر و خوشی بگذره دیگه هیچ ترس و دلهره ای نخواهم داشت!!! :n28::n28::n28::n28:

یه بزرگی میگه ؛ به جای لعنت فرستادن به تاریکی ؛ یک شمع روشن کنید....!!!

اینکه فوتبال ازبکستان اینقدر پیشرفت کرده ؛ و اگه بخوایم منطقی باشیم؛ خیلی شایسته تر از ایران و حتی کره ی جنوبی هست واسه صعود به جام جهانی ؛ دلیل نمیشه فهش و لعنت بفرستیم به این تیم ؛
باید فحش و لعنت بفرستیم به کسایی که همچین بلایی سر فوتبال ایران آوردن طی چند دهه ی اخیر ؛
وگرنه اون موقع که ما بهترین تیم آسیا بودیم ؛
نه کسی ژاپن رو میشناخت ؛
نه کسی کره ی جنوبی رو میشناخت ؛
نه کسی ازبکستان و قطر و ..... رو میشناخت !!!

ولی ما به تیم تبدیل شدیم که از عمان 3 تا میخوره بدون بازیکن های اصلیش !!
به عربستان تو آزادی میبازه و .....
قطر به تیمی تبدیل شده که میزبانی جام جهانی رو گرفته و ازبکستان به تیمی تبدیل شده که کاملا شایسته ی حضور در جام جهانی و .........

باز خوبه ؛ با این همه بخور بخوری که در فوتبال این کشور راه انداختن و نتیجه اش شده بود این همه نا کامی؛

یه کارلوس کیروش نامی وارد فوتبال ایران شد ؛ که به نظرم از هر نظر بودنش به سود فوتبال این کشوره ؛

نه امثال یه مشت مفت خور کروات ....!!!

منظور من از لعنت یه حالت احساسی بود نه چیزی بیشتر دوست عزیز... بله میدونم که فوتبال ما داغون شده و از همه چی عقب افتاده... کی هست که ندونه؟ اما دیگه ما هم دلمون به همین اما اگرها خوشه من بیشتر منظورم کسایی بودند که پشت سر هم تحلیل میکردند که برد کره بهترین حالته در صورتی که بدترین حالت ممکن شد و این ربطی به پیشرفت تیم ازبکستان نداشت ... گفتم صعود نکنیم باید به اون یه چیزی بگیم که این لطفو در حق کره کرد:n23:

Gregar
18-06-2013, 15:29
ترکيب تيم ملي براي بازي مقابل کره جنوبي مشخص شد.

بر اين اساس ترکيب تيم ملي در بازي مقابل کره همان ترکيب بازي با قطر است.

به گزارش اوج نيوز، کارلوس کي روش براي بازي حساس تيمش با کره از همان ترکيب بازي مقابل قطر استفاده خواهد کرد تا زوج امير حسين صادقي و سيد جلال حسيني در قلب خط دفاعي ، حملات چشم بادامي ها را مهار کنند.

بدين ترتيب بر خلاف بازي با لبنان، محمدرضا خلعتبري جايي در ترکيب اوليه تيم ملي نخواهد داشت.

ترکيب تيم ملي در اين مسابقه به شرح ذيل است:

رحمان احمدي

سيد جلال حسيني

امير حسين صادقي

پژمان منتظري

هاشم بيک زاده

جواد نکونام

آندرانيک تيموريان

خسرو حيدري

مجتبي جباري

مسعود شجاعي

رضا قوچان نژاد

چند تا پست قبل تر اعلام شد که ترکیب بازی همون ترکیب بازی با لبنان هستش . اما حالا این سایت ورزش سه به نقل از جام نیوز ترکیب بازی با قطر رو اعلام کرده . کسی میدونه کدومش صحت داره ؟

وین رونی
18-06-2013, 15:33
این مربی کره همونیه که تو بازی شش به دو مربی کره بود و گریه می کرد؟

icao
18-06-2013, 15:41
استرالیا 1- 0 عراق

mohammadirani
18-06-2013, 15:42
خب خوشبختانه استرالیا گل زد

mohammadirani
18-06-2013, 15:43
این مربی کره همونیه که تو بازی شش به دو مربی کره بود و گریه می کرد؟

نه اون مربی نیست.زمان بازیهای 1990 و شکست 1 به 0 به ایران حضور داشته

icao
18-06-2013, 15:51
پیام اشکان دژاگه به بازیکنان تیم ملی

« این بازی را می بریم برای شادی مردم ایران.»

urumchi
18-06-2013, 15:52
به لحظات ملکوتی بازی سرنوشت ساز ایران - کره نزدیک می شویم

من که کم مونده سکته بزنم

اگه تیم رفت جام جهانی روی سنگ قبرم بنویسید: تحمل 2 تا اتفاق خیلی خوب رو در یک هفته نداشت، مُرد !!!

با آرزوی موفقیت برای تیم ملی

icao
18-06-2013, 15:52
و استرالیا برد
و به جام جهانی رفت

Vah!d
18-06-2013, 16:03
احتمالش هست که کره نره جام جهانی؟

wooooow
18-06-2013, 16:06
احتمالش هست که کره نره جام جهانی؟

ایران باید کره رو ببره
ازبک هم باید قطر رو ببره

بعد کره میره پلی آف

/////

البته اضافه کنم

در اون صورت کار ازبک و کره به تفاضل گل کشیده میشه

در حال حاضر تفاضل کره 7 و ازبک 1 هست

اگه ایران با اختلاف 1 گل ببره و ازبک هم 6 تا بزنه اونوقت کره میره پلی اف

(( احتمال اینکه کره بره پلی آف کمه -- چون تفاضلش بالاست و با باخت هم بازم میتونه بره جام جهانی ))

Vah!d
18-06-2013, 16:08
شدیدا علاقه دارم با این حرفهایی که مربی کره زده و گفته با ازبکستان جشن صعود مستقیم میگیریم، جوابشو امروز بدیم و ما باشیم که همراه با ازبکستان جشن صعود مستقیم میگیریم!

danielo
18-06-2013, 16:09
ایران اگه کره را 3 تا بزنه و ازبک هم قطر را 4 تا بزنه .کره حذف میشه

amirfakhrian
18-06-2013, 16:11
ترکیب ایران، همانند بازی با قطر است و بدبختانه بازهم شجاعی.

wooooow
18-06-2013, 16:12
ایران اگه کره را 3 تا بزنه و ازبک هم قطر را 4 تا بزنه .کره حذف میشه

جالا چه لزومی داره ایران 3 تا بزنه ؟؟

ایران با تفاضل 1 بزنه
ازبک بعد 6 تا بزنه (( اگه میخوان برن جام جهانی باید جون بدن :n02: :n08: ))

CRIS Joon CR7
18-06-2013, 16:29
سرود ملی کره :n08::n02:
هیچوقت انقدر برد ایران واسم مهم نبوده ...
به امید پیروزی ...

puya2010
18-06-2013, 16:32
چند دقیقه مونده به شروع بازی.......

بنده همین جا و در همین پست اعلام میکنم که شجاعی یا اخراج میشه یا یه پنالتی میده یا خلاصه یه غلطی میکنه که باعث باخت ایران میشه

حالا ببینید کی گفتم

این پست رو ستاره دار داشته باشین

Sent from my ST15i using Tapatalk 2

*IN*
18-06-2013, 16:49
"صادقی وانمود میکنه که همه صحبت های بازیکن کره ایی رو متوجه میشه":n02:

بی باک بی بال
18-06-2013, 16:56
خدا بخیر کنه این چه بازیه

puya2010
18-06-2013, 17:11
ملت دچار توهم شدن!

فکر میکنن چون ایران ۴ تا لبنان رو زد پس الان باید سه تا کره رو هم بزنه و با خاک یکسان شون کنه

بابا عزیزان ایران اگه مساوی بکنه با کره با کلاهش رو هوا بده

mohammadirani
18-06-2013, 17:13
ایول به قطر

شاهزاده خانوم
18-06-2013, 17:19
خطرناک داریم بازی میکنیم . چقدر حمله کردند دفاع محکمی داریم ولی کاش حمله کنند

Reza31001
18-06-2013, 17:19
کیروش باید یه بازیکن دیگه هم بذاره برای این غول تشن
صادقی بنده خدا یه نفره جلودارش نیست

غیر از شجاعی بقیه بچه ها خوب بودن
البته رحمان رو خروجاش یکم متزلزل نشون میده

Kianoosh
18-06-2013, 17:20
عالی شد این تک گل قطر :n20: خیلی به نفع ما هست امکان نداره ازبکستان بتونه 5 تا بزنه حالا با همین تساوی هم صعود میکنیم حتی ببازیم هم فرقی نداره بازم صعود مستقیم تیم دوم ...

Vah!d
18-06-2013, 17:20
چقدرررررررررررررررررر این شجاعی بد بازی میکنههههههههههههههه

bache pooldar
18-06-2013, 17:22
ای خدا ! آخه این شجاعی چه ثمری واسه تیم داشته که داره فیکس بازی میکنه؟:n24:

majid322
18-06-2013, 17:23
بازیکنای ما خیلی با استرس بازی میکردن ...حفظ توپ بیشتری احتیاج داشتیم..از طرفی بازیکنای کره ای واقعا عالی پرس میکردن ... فرصت فکر کردن به بازیکنای ما ندادن.

اگه یکم حفظ توپ کنیم میتونم تعداد حملات کره رو کم کنیم...قطری ها هم از طرفی خیال ما رو راحت تر کردن.

رحمان هم کاملا با اعتماد به نفس بود.

Aryana_b
18-06-2013, 17:25
واااای اونجا که جلو دروازه خالی مونده بود قلبم اومد تو دهنم

Gilopa
18-06-2013, 17:25
بابا یکم پاسکاری کنید .. زشته این طور بازی بزن زیرش.:n02:این همه کلکل کردیم کشک بود که:n09:
داور فعلا تو یه صحنه به ما حال داد خدایی ..

30vil
18-06-2013, 17:26
این بچه غول را کره از کجا آورده 198 سانتیمتر :n02: بستکبالیستیه برا خودش

یادش بخیر اونموقع ها علی دایی تو 18 کره بود همشون تا شونه اش بودن چقدر رشد کردن این کره ای ها :n02:

نیمه اول خوب و کنترل شده بازی کردیم به نظر من شجاعی هم خوب تو دفاع اضافه می شد و چون اصولا کار دفاعی بلد نیست شاید بد به نظر می رسید اما نمیشه بهش ایراد گرفت

کره هم به اون تاکتیک مسخره که مربیشون یادشون داده اصرار داشت که اصلا موفق نبود

تنها صحنه ای که میشه به ایران ایراد گرفت اون کاشته بود که سانتر بد شجاعی ضد حمله بدی را برای کره ایجاد کرد که به خیر گذشت

B3HZ@D
خوب نیمه اول به معنای واقعی کلمه شانس آوردیم ... اون صحنه که احمدی با مهاجم کره برخورد داشت میتونست خطا باشه و حتی باعث اخراج احمدی بشه .
شجاعی فقط برای رفع تکلیف همچین ضربه ای زد و خیلی راحت یک موقعیت مسلم گل به کره ای ها داد ... من نمیدونم بازیکنی که پاهای ضعیفی داره برای چی باید برای ارسال توپ از همچین فاصله ای اقدام به ارسال کنه وقتی که میدونه توپش اوج نمیگیره !
جباری هم به شدت کند و ضعیف بازی میکنه ... باید یک کم تغییر داده بشه ... توپهای میانه زمین رو خیلی راحت لو میدیم .

به هر حال فعلا که همه چیز به نفع ایران بوده و امیدوارم همینطور بمونه و به جام جهانی صعود کنیم .

به امید موفقیت تیم ملی :n12:

personal
چقدرررررررررررررررررر این شجاعی بد بازی میکنههههههههههههههه

شجاعی رو با خودش مقایسه کنید لابد امروز یه دو تا حرکت مفید داشت همه ی توپهارو لو نداد:n19:

icao
ســــــــــــــــــــــــ لام
من نیمه اول نبودم ، الان اومدم
قطر که یک هیچ برد
لطفا یکی یه خلاصه از نیمه اول بگه لــــــــــــــــــــــــ ـطفا
خیلی بد بازی کردیم؟
خوب بازی کردیم

:n16:

Mohammad Yek110
18-06-2013, 17:27
شجاعی توی بازی با لبنان خیلی عالی بود که دوباره فیکسه ؟ :2:
حیف خلعتبری که به خاطر شجاعی نیمکت نشینه :n03:

personal
18-06-2013, 17:27
بابا یکم پاسکاری کنید .. زشته این طور بازی بزن زیرش.:n02:این همه کلکل کردیم کشک بود که:n09:
داور فعلا تو یه صحنه به ما حال داد خدایی ..

تو چن تا صحنه هم خطای اون غول تشن رو نگرفت:n24:

Arash4484
18-06-2013, 17:28
این قطر ببره...شاید کمک به پایانی باشد به خیلی از حرفها...
زیادی روزگار خوب شده...شک میکنم به قاصدک شک میکنم:n02:

احمدی تا اینجا خیلی با اعتماد بنفس بود ...یکی از مهمترین فاکتورهای یک دروازه بان.
اما وضع تیم جدا از قوت خط دفاعی زیاد روشن نبود...چه خبره انقدر زیر توپ ا(البته از هر دو طرف)...اینطوری بسرعت خسته میشن...حتی به میانه ها هم بازی رو نکشیدن. امیدوارم کی روش استرآتژی دیگری در ادامه در نظر گرفته باشد.

Gilopa
18-06-2013, 17:30
قطر که یک هیچ برد
خیلی بد بازی کردیم؟
خوب بازی کردیم

خیلی بد بازی کردیم از این نظر که بازیکنا متاسفانه احساسی بودند و اصلا به جرات نتونستند یک بار به دروازه کره برسند و پاسکاری انجام بدند
اما خوب بودیم از این نظر به کره هم زیاد اجازه خلق موقعیت ندادیم .
بهرحال انتظار ما این نبود که بچه ها هجومی بازی کنند و باید قبول کرد زورمون به کره نمیرسه اما انتظار داریم حداقل بلد پاسکاری و حفظ توپ هم انجام بدند .

Aryana_b
18-06-2013, 17:31
قطر که یک هیچ برد
خیلی بد بازی کردیم؟
خوب بازی کردیم

نه خوب نبودیم خیلی کره خیلی موقعیت داشت هی حمله میکرد با توپهای بلند و یه دراز 198 سانتی
اینقدر بدونین که فقط یکی دوبار دروازه بان کره رو دیدیم تو تلویزیون :n02:

Arash4484
18-06-2013, 17:31
البته کره ایها هم کم استرس نداشتند...
هم در نوع بازی...هم در رفتار

icao
18-06-2013, 17:33
حذف شد
................................

ESTEGHLAL 67
اقا قلبمون تو دهنمونه :n02:بیچاره بازیکنا چیه استرسی دارن
خدا کمک کنه این 45 دقیقه رو....برادرانه قطری هم نشون دادن بچه های خوبین حداقل یه نیمه فوتبال که اینطوری بودن مگه اینکه شیطون بره تو جلدشون که بعید نیست:n02:

CRIS Joon CR7
قطر که یک هیچ برد
خیلی بد بازی کردیم؟
خوب بازی کردیم

هیچی کره ای ها ریختن تو محوطه ایران از وسط زمین میکشن زیرش و بازی دستشونه ...
ما هم توپ رو میدیم به مسعود شجاعی و با توپ میره تو اوت ...
خلاصه ی نیمه اول بود اینی که گفتم ...

eman619rv
18-06-2013, 17:35
بریم سر بحث فنی.....

خب مشکل اساسی ما هافبک هامون بودن!!

1- شجاعی که نیاز به توضیح نداره بالا 3 ثانیه توپ اطرافش باشه حتما نابودش میکنه!
2- جباری بازیکن این بازی نیس. جباری بازیکنیه که خیلی با حوصله و با فکر زیاد بازی میکنه تا اون بیاد حواسش رو جمع کنه توپشو زدن!!
در واقع نسبت سرعت تصمیم گیری به سرعت عملکردیش فوق العاده پایینه برعکس اندو که تو این مورد خیلی خوبه
فیزیک بدنیش و کندی بیش از حد عملا کار کرده که تا بیاد خودش رو به صحنه درگیری برسونه دیگه عملکردش نیاز نیست!

3- این پروسه سانتر های خطرناکشون سه تا ایراد اساسی ما داریم..و تو سه موقعیت اشتباه میکنیم...

الف)به نظرم توی دفاع موقع سانتر مشکل از دو دفاع وسط نیس! اون بازیکن مهارت هد زدن و سازندگی بالایی دار که مربوطه به فقط قدش نیس مربوط به کل اعای بدنشه!!!

ب)ما مشکلمون اینه که نباید بذاریم عملا سانتری انجام بگیره وقتی توپ ها میاد به کناره ها عملا اونا یه گوش خودشون رو دارند که میخواد سانتر کنه و یه بازیکن هم از عقب بهش اضافه میشه و 2 در مقابل یک میشه اینجور موقع ها باید شجاعی و یا جباری هم به مدافعین گوش کم کنند و نذارن 2 به 1 بشه!!

ج) موقع توپ سوم ما خیلی بدیم !! باید اندو و نکو تا مهاجمشون توپ رو به عقب میندازه اینا رو هافبک های پشت باکس فشار بیارن و توپ رو ریبوند کنن! نه اینکه اجازه شوت زنی و خلق موقعیت بدن!

فعلا تا پایان بازی!!

icao
18-06-2013, 17:42
این چیه سایت ورزش 3 نوشته؟
قانون عوض شده؟
ايران در صورت تساوي و در صورتي که ازبکستان در بازي همزمان اين گروه مقابل قطر 4 گل بزند شانس رسيدن به پلي‌آف را هم از دست مي دهد اما اگر ازبکستان نتواند اين تعداد گل را مقابل قطر به ثمر برساند ايران مي تواند در پلي‌آف شانس خود را براي رسيدن به جام جهاني امتحان کند.

!!!!!!!!!!!!!!!!1

puya2010
18-06-2013, 17:47
تیموریان مثله بولدزره

*IN*
18-06-2013, 17:52
گوچی و دیگر هیچ...

puya2010
18-06-2013, 17:53
واقعا به این میگن مهاجم
دمش گرم

همه مهاجم های ایران باید بیان پیشش درس بگیرن

Gilopa
18-06-2013, 17:55
یاد یونان جام ملتهای اروپا افتادم .. ولی مهم اینه ببریمشون :n09:

puya2010
18-06-2013, 17:56
جباری دیگه قاطی کرده

خیلی سوتی میده

باید تعویض بشه

وین رونی
18-06-2013, 17:59
وای ازبک گل زد می ترسم خیلی از یه طرف هم دوست دارم کره تو خونش سوم بشه

payam178
18-06-2013, 18:08
آفرین به این دروازه بان

puya2010
18-06-2013, 18:08
ازبک سه تا زد

قضیه جالب شد

icao
18-06-2013, 18:09
وای
قطر داره مشکوک بازی میکنه
خدایاااااااااا

Vah!d
18-06-2013, 18:10
یا علی مدد

puya2010
18-06-2013, 18:10
چرا کیروش تعویض نمیکنه؟

icao
18-06-2013, 18:14
تو رو خدا عرب بازی در نیارید
چرا اینجوری وقت کشی میکنن

وین رونی
18-06-2013, 18:19
داور خیلی داره به نفع کره میگیره
یکی بگه با این نتایج کره چندمه?

بی باک بی بال
18-06-2013, 18:19
چرا شجاعی زود تر تعویض نکرد:n16::n16:

Haj_Amoo
18-06-2013, 18:20
داور خیلی داره به نفع کره میگیره
عوضش شانس سمت ایرانه.

Gilopa
18-06-2013, 18:24
تبریک میگم صعود ایران به عنوان تیم اول به جام جهانی برزیل رو اما با نارضایتی.:n12::n16:

شانس آوردیم درست مثل بازی رفت ...
باید قبول کنیم اگر تیم رقیب ما این نوع بازی رو انجام میداد فورا از عبارت بازی کثیف استفاده میکردیم . :n02:اما اگه از دید دنیای حرفه ای فوتبال نگاه کنیم امروزه این نوع بازی به بازی منطقی در برابر حریف قویتر مشهوره .احتمالا کره ایها خیلی این نوع بازی تیم ملی رو مسخره و به حاشیه ببرند اما خوشحالم کلشون رو خوابوندیم و بردیمشون .
امیدوارم برای جام جهانی برنامه های خوبی داشته باشیم و این نوع بازی رو مسلما هیچ کس نخواهد پسندید .

امير موسر
18-06-2013, 18:25
یکی بگه با این نتایج کره چندمه?

کره دوم شد !

Gilopa
18-06-2013, 18:25
وای آخرش کیروش قاطی کرد.. طرف کره ای حمله کرد به سمت کیروش

icao
18-06-2013, 18:26
ازبکستان 5 - 1 جلوه

Arash4484
18-06-2013, 18:26
یعنــی رفتیمــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــا

من که رفتم...هر کی بشینه پا فیلمای سیما واقعن که:n02: ...

Haj_Amoo
18-06-2013, 18:27
به تمام هواداران تیم ملی تبریک می‎گم.
اگه با منتخب اسپانیا و آلمان هم با این شرایط بازی می‎کردن، بازی رو می‎بردن. از بس که تو این مسابقات شانس داشتیم.

icao
ازبکستان یک گل دیگه بزنه کره حذف میشه

Vah!d
واقعا جواب خوبی به مربی گستاخ و بی ادب کره ای ها داده شد. ایولللللللللللللللللللللل للللللللللللللللللللللللل

30vil
18-06-2013, 18:28
تبرییییییییییکککککککککککک کککککککککککککککککک:n20::n20::n20 :

چوی یییییییییییییییییییییییی:n 08:

Gilopa
18-06-2013, 18:28
وای خدا کاش ازبکستان وقت داشت الان یه گل دیگه میزد .. وای وای چه حالی میده گل بزنه:n02:

amirkhan_0o0
18-06-2013, 18:30
وای آخرش کیروش قاطی کرد.. طرف کره ای حمله کرد به سمت کیروش
دقیقاً چی شد؟
کیروش رفت مشت گره شده رو نشون مربی اونها داد و بعد چی شد؟؟؟؟

bache pooldar
تبریک:n16::n16::n16::n16::n16::n20::n20::n20:

آخر بازی کی روش میخواست مربی کره رو بزنه:n09:

بی باک بی بال
بریم بترکونیم
مچکریم

clau
تبریک بابت صعود تیم ملی ایران به جام جهانی- هم تو گروهمون اول شدیم هم کره جنوبی دابل کردیم :n12:

icao
18-06-2013, 18:31
کره شانس آورد
صعود کرد
با 1 تفاضل گل کره دوم شد

shifter
کثافت قطر و ازبکستان خوب ساخت و پاخت کرده بودن !!
خدایا شکرت رفتیم جام جهانی :n12::n12:
مرسی کارلوس اومد حال مربی کره رو گرفت...
خیلی حال میده اینجوری رفتن جام جهانی
بچه ها بریزییییییییییییییین بیرون جشن بگیریم:n12::n20::n19:

M E S S I
سلام ایران به جام جهانی برزیل ۲۰۱۴. شادباش به همه فوتبال دوستان چه صعود دراماتیکی داشت ایران. اصلا انتظار چنین نتایجی رو نداشتم. فوق العاده بودن...:n16::n12:

چه میکنه این گوچی. 7 بازی 5 گل و چه گلهایی هم میزنه .واقعا یه مهاجم تاپ و کلاسیک...:n16:

و در آخر هم مچکریم روحانی =))))))))))))) :n02:

ESTEGHLAL 67
تبریک میگم
همه بازی یه طرف حرکت اخر بازی که داور سوتو زد و کارلوس کیروش رو به چوییییییییییییی :thumbsup:
پتشید برید بیروووون بترکونیییید نشینید خونه ها مسائل فرهنگی رو هم نمیخاد رعایت کنید :n02:

Kianoosh
18-06-2013, 18:32
حالا کی خیلی خوش خیاله!؟؟:n19::n18: صعود کردیم مقتدرانه و به عنوان تیم اول!:n20:

*IN*
18-06-2013, 18:32
تبریک
کیروش رفت سمته چوی چی کار کرد؟؟؟:n02:
سد جلال خیلی خوب بازی کرد...

Gilopa
18-06-2013, 18:33
دلم واسه ازبسکتان سوخت ... بیچاره یه گل میخواست
. در ضمن ساخت و پاخت نبود ازبکستان واقعا بازیشو کرد و میخواست ببره قطر هم کم اورده بود

S0R3N4
18-06-2013, 18:33
اول از هر چیز صعود مقتدرانه تیم ملی کشورم رو به همه ی ایرانی ها تبریک میگم!!!:n20::n20::n20::n20::n20:

دوم از همه یه سلام علیک باید خدمت اون دوستانی که تو روزایی که تیم ملی ایران اوضاع خوبی نداشته و بدجور شمشیر رو از روو بسته بودن و چپ و راست سرمربی و تیم ملی کشورم رو میکوبندن عرض کنم از همین جا....و بگم یکم غیرت هم بد چیزی نیس دوست عزیز...!!!!!! :n19::n19::n19::n19::n19:

سوم باید تشکر کنم از یه مرد بزرگ...
کارلوس کیروش....
که حالا در فوتبال ایران جاودانه شد....!!!!

خوشا به غیرتت مرد....

بعد از صعود پایان بازی؛بیشتر از اینکه از پیروزی تیم ملی کشورم؛با اوضاع به وجود اومده؛در خاک کره ی جنوبی؛خوش حال باشم و بهم حال بده؛اون حرکت غیرتمندانه ی کارلوس کیروش بهم چسبید!!وقتی رفت و اون حرکت رو جلوی مربی کره ی جنوبی انجام داد....

این مرد تا همیشه در دل من جا خواهد داشت....

مرسی غیرت مرد...

دست همه ی بازیکن ها هم درد نکنه.....

تو این 3 بازی شاهکار خلق کردن.....

:n16::n16::n16::n16:

:n20::n20::n20::n20::n20::n20::n20::n20::n20::n20: :n20::n20:

VAHID
18-06-2013, 18:34
خوب همه ی جوابهای کره ای ها رو دادن :n25:

تبریک صعود خوبی بود........

B3HZ@D
18-06-2013, 18:35
تبریک به همه دوستان بابت صعود .... عجب بازی نفس گیری شد !!!
گوچی با سماجت خودش تک و تنها , تک موقعیت ایران رو ساخت و خودش همون رو به گل تبدیل کرد و نشان داد که سطح بازی و بازیکنان اروپایی چقدر متفاوته .
واقعا لذت داشت بعد از 8 سال دوباره به جام جهانی رفتیم . مرسی همه بچه ها و مرسی کیروش که آرزوی خیلی ها رو برآورده کرد .

بریم جشن بگیریم :n20:

وین رونی
18-06-2013, 18:36
موقعی که قوچی استارت زد کسی دید خلعتبری هم داشت استارت می زد همراه قوچان نژاد لب خط کمک بدبخت داشت لب خط می دوید نمی دونست بدوه یا خلعتبری رو هل بده بیرون

meyn
منم تبریک میگم... خوب حالشونو گرفتیم... بخصوص حال سرمربیشونو... حرکت آخر کیروش خیلی قشنگ بود... دلم خنک شد...

majid322
تبریک فراوان به همه بابت این برد واقعا شیرین:n12:..لحظه گل واقعا مو به تنم سیخ شد :n02: همچنین اون لحظه ای که رحمان توپارو عالی گرفت.

5ajad
قوچان نژاد هم یه s4 گرفت...حقش بود دمش گرم:biggrin:

حرکت آخر کیروش هم جالب بود:laughing:

Kianoosh
جا داره عزیزانی که رحمان احمدی رو به شدت میکوبیدن و میگفتن نصف رحمتی هم نیست و فشار زیادی بهش وارد کرده بودن الان برن یک دوری بزنن بیرون!!:n09: واقعا تو یک صحنه فوق العاده نجات داد دروازه رو با دبل سیو!!:n19:

king_darkness
18-06-2013, 18:37
تبریک :n20::n19:
دم کیروش گرم خوب حال مربی کره گرفت واقعا حال کردم :n02:

شوخی :
یکی از پیج های فیسبوک نوشته بود که قلعه نوعی با دفاع کره تماس گرفته و گفته اگه گل به خودی بزنه فصل بعد میارش تو تیمش :n02:
همین هم شد

MASTER OC 7
18-06-2013, 18:38
تبریککککک :n20::n19: منه به همه دوستان این برد شیرینو تبریک میگم تو زمین کره بازیو اینجوری بردن یه صفایی داره :n10:

kenzu
18-06-2013, 18:38
قلبم اومد تو دهنم . به همه تبریک میگم:n19:

___
18-06-2013, 18:39
:n20:فردا ساعت 5 عصر استادیوم آزادی برنامه جشن به همراه بازیکنان تیم ملی..همین الان تلوزوین گفت

MR.CART
18-06-2013, 18:39
با اینکه خدا رو شکر هر 3 تا خواستم بر عکس از اب درامد و هر 3تا بازیشو برد و اخر رفت جام جهانی ولی تبریک میگم انقد هم کیروش کیروش نکنین خواهشا که جلوی عمان خودشو نشون داد.

amirkhan_0o0
18-06-2013, 18:40
کیروش مزد قاطعیتش در مورد رحمتی رو گرفت و اصولش رو زیر پا نگذاشت.

Reza31001
18-06-2013, 18:41
جادوگر جدیدی به نام کیروش:
4 بازی 4 گل 12 امتیاز

برو جلو بوق بزن بابا :n09:

Gilopa
گوچی جون یادمون نمیره که مدیون تو بودیم این سه بازی رو ....

Aryana_b
:n20::n20::n20::n20::n20::n20::n20:
چقدر خوشحااااااااااااااااالم مرسی تیم ملی :n12:

wooooow
18-06-2013, 18:42
تبریییییییییییییییک

یکی از پیج های فیسبوک نوشته بود که قلعه نوعی با دفاع کره تماس گرفته و گفته اگه گل به خودی بزنه فصل بعد میارش تو تیمش :n02:

آقا بحث رو رنگی نکن :n02:

M E S S I
18-06-2013, 18:42