PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فوتبال ملی ایران | مقدماتی جام جهانی 2014 برزیل

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11]

Aryana_b
19-06-2013, 18:01
مزدک گفت حالا کیروش رو هم مثل پرچم به اهتزاز در میارن :n02:

Gregar
19-06-2013, 18:15
مراسم مضخرفی بود به همون دلایلی که بچه ها گفتن .

اما مهم نیست . مهم همون دیشب بود . فقط خدا کنه پاداشهای اینا رو زیرش نزنن .

XENON24
19-06-2013, 18:20
نقش مایع دستشویی گلرنگ پر رنگ تر از جمعیت تو ورزشگاهه ...

Atghia
19-06-2013, 18:47
دوستان؟لطفا خرده نگیرید به اینکه اجازه خانومها در ورزشگاه رو ندادند و نمیدند
جسارت نباشه خدمت دوستای خوبم در انجمن اما بطور کلی خودتون که جو ورزشگاه ها رو میشناسید!
نیاز به توضیح بیشتر نمیبینم واقعا
فکر کنم با توجه به طرز رفتار خیلی از اقایون در همچین محیط هایی اتفاقا تصمیم درستی هستش:n06:

amirkhan_0o0
19-06-2013, 18:50
یه مثال معروفی رو داریم توی ورق بازی که می گه: دست، دست بازیکن میاد!
واقعیت هم هست هرکی کارش رو درست انجم بده شانس هم باهاش یار هست.
کی روش روی اصولش پافشاری کرد و بازیکنایی رو که برای تیم ملی ناز می کردند رو راه نداد و به بازیکن ها روحیه و امید رو تزریق کرد. اون کلیده هم بی تأثیر نبود.:n02:
و مزدش رو گرفت.
اما ایرانی ها می مونیم و احساساتمون و چند ماه بعد! که با تحریک رسانه ها و کارشناس ها دوباره حمله رو به مربی تیم ملی آغاز کنیم!!!

amirkhan_0o0
19-06-2013, 18:56
جسارت نباشه خدمت دوستای خوبم در انجمن اما بطور کلی خودتون که جو ورزشگاه ها رو میشناسید!
فکر کنم با توجه به طرز رفتار خیلی از اقایون در همچین محیط هایی اتفاقا تصمیم درستی هستش:n06:
خوب، قبل از انقلاب هم اینجوری مختلط بوده ولی این عقده ای بازی ها نبوده!
سر جشن های انتخاباتی هم مختلط بوده. من انکار نمی کنم که توی یه تجمع 100 هزار نفری مختلط احتمال چند تخلف نباشه. کما این که توی مقدس ترین مراسم از جمله عزاداری ها و نماز جمعه و راهپیمایی ها و حتی در مساجد مذهبی و حرم ائمه آدم های عقده ای و بیماران ... کارهای خودشون رو می کنند. ولی به قول قدیمی ها برای چند تا بی نماز در مسجد رو نمی بندد!

SNOW PATROL
19-06-2013, 18:58

فکر میکنم قبلا در این باره تو انجمن ورزش بحث شده اون هم بحث جنجالی اما چیزی که مشخص هست ما به هیچ عنوان حق نداریم به جایی کسی تصمیم بگیریم
همه افراد دارای عقل وشعور هستند و خودشون باید تصمیم بگیرند که باید به ورزشگاه برن یا نه ......

30vil
19-06-2013, 19:00

من مخالفم

مطمئنا اگر خانم ها در ورزشگاه باشند دیگه از الفاظ زشت و طرز رفتاری که شما ازش یاد میکنید اثری نمیبینیم

نمونش بازیهای تیم ملی والیبال در راهیابی به لیگ جهانی

پس فردا تیم والیبال با صربستان بازی داره احتمالا خانم ها هم میتونن اون بازی را از نزدیک ببینن چون فدراسیون جهانی والیبال دستورشو داده وگرنه با اینها باشه هیچوقت اجازه نمیدن

حالا ببینید اون بازی را و خودتون قضاوت کنید

Eblis 2011
19-06-2013, 19:02
من مخالفم

مطمئنا اگر خانم ها در ورزشگاه باشند دیگه از الفاظ زشت و طرز رفتاری که شما ازش یاد میکنید اثری نمیبینیم

پس فردا تیم والیبال با صربستان بازی داره احتمالا خانم ها هم میتونن اون بازی را از نزدیک ببینن چون فدراسیون جهانی والیبال دستورشو داده وگرنه با اینها باشه هیچوقت اجازه نمیدن

محیط سالن و بسته با محیط آزاد فرق داره...
تعداد اندک رو میشه کنترل کرد .... ولی .....

30vil
19-06-2013, 19:10

12 هزار نفر اندک نیست

محیط ورزشگاه آزادی هم فضای باز نیست ، میشه یک قسمت را به خانمها اختصاص داد قرار نیست که مختلط برگزار بشه

همانطور که قبلا به خامهای ژاپنی و کره ای اجازه دادن به ورزشگاه بیان و مشکلی هم پیش نیومده

در کل این تصمیمات هم یکجور تحجر رو نشون میده که امیدوارم با کلید تدبیر و امید قفلش باز شه:n02:

Atghia
19-06-2013, 19:13
خوب، قبل از انقلاب هم اینجوری مختلط بوده ولی این عقده ای بازی ها نبوده!
سر جشن های انتخاباتی هم مختلط بوده. من انکار نمی کنم که توی یه تجمع 100 هزار نفری مختلط احتمال چند تخلف نباشه. کما این که توی مقدس ترین مراسم از جمله عزاداری ها و نماز جمعه و راهپیمایی ها و حتی در مساجد مذهبی و حرم ائمه آدم های عقده ای و بیماران ... کارهای خودشون رو می کنند. ولی به قول قدیمی ها برای چند تا بی نماز در مسجد رو نمی بندد!

فکر میکنم قبلا در این باره تو انجمن ورزش بحث شده اون هم بحث جنجالی اما چیزی که مشخص هست ما به هیچ عنوان حق نداریم به جایی کسی تصمیم بگیریم
همه افراد دارای عقل وشعور هستند و خودشون باید تصمیم بگیرند که باید به ورزشگاه برن یا نه ......
بله درسته در واقع اصولی ترش اینه که قدرت انتخاب رو به ما بدن! اما خیلی ها هم نمیدونن واقعا چه خبره! فکر میکنن همه عین دور و بری های خودشون با جنبه هستند بعد میرن در عمل انجام شده قرار میگیرن:n02:

من مخالفم

اقا چیزی که من از دور و بر((اقایون اقوام)) در مورد اتفاقات و جو و محیط ورزشگاههای فوتبال شنیدم فرای تعداد محدود هست! در واقع متاسفانه معدود کسانی رعایت میکنن عده زیادی خیر و در نهایت این میشه که پدرها حتی قید حضور پسر نوجوونشون رو هم میزنن! بله!

موافقم با نظرتون:n01:

Kurosh
19-06-2013, 19:28
روسیاهی برای دشمنان

روزی که تیم ملی در تهران به ازبک باخت منتقدین کروش را به باد انتقاد گرفتند. البته انتقاد طبیعی بود اما برخی پا را از گلیم خویش بیشتر دراز کردند و گفتند کروش در برابر دلارهای قطر سر تعظیم فرود خواهد آورد و او دوست دارد میزبان جام جهانی 2022 به این تورنمنت صعود کند... آن روزها گذشت و امروز ایران به عنوان تیم نخست گروه آ به جام جهانی صعود کرد.

بعد از باخت به ازبک خیلی ها هیچ شانسی برای تیم ملی متصور نبودند. می گفتند:«تیمی که توان پیروزی مقابل قطر در تهران را نداشته آیا می خواهد در دوحه این تیم را شکست بدهد؟ بر فرض که این اتفاق صورت بگیرد و بر لبنان هم در تهران فا ئق آید، تکلیف بازی با کره جنوبی در شهر اولسان چه خواهد شد؟

کروش تنها بود. فرار نکرد. ماند و با همه این حرف ها مبارزه کرد. در درون خون و دل خورد و به جای فرار از معرکه مبارزه را به شاگردانش یاد داد. کروش درمانی سبب عبور از همه موانع شد.اول قطر. دوم لبنان و سوم کره جنوبی. همه این ها در حالی بود که سید مهدی رحمتی از تیم ملی خداحافظی کرده بود و دروازه بان شد رحمان احمدی که پیش از این برای تیم ملی بازی نکرده بود! مضاف بر اینکه اشکان دژاگه، موثرترین بازیکن تیم ملی برای این سه بازی مصدوم شد...

یادتان هست. روزی که اشکان دژاگه به اردوی تیم ملی آمد، پرویز مظلومی گلایه کرد که چرا او به محض حضور در اردوی تیم ملی باید برای ایران بازی کند؟ او در همان گام نخست دو گل برای تیم ملی زد. رضا قوچان نژاد که آمد تیم ملی، گفتند کروش از رضا پول گرفته، در ادامه به عادل فردوسی پور هم تهمت زده شد که برای کروش بازیکن می آورد و دلالی می کند...

در این بین خصوصا بعد از بازی با ازبک گفتند:« کروش نفر دوم خوبی است نه نفر اول خوبی. بهتر است تیم را از کروش بگیریم و بدهیم امیر قلعه نویی...»

از هیچ به صعود رسیدیم آنهم با کروش درمانی. او بازی اش را خوب بلد است. با صحبت های چوی جنگ روانی به راه انداخت و تدبیری اتخاذ کرد که در نهایت ایران، کره را در خاکش شکست داد و جهانی شد آنهم به عنوان تیم نخست گروه آ. صعود کردیم آن هم در ماه هایی که میانگین سنی تیم ملی به 28 سال افزایش پیدا کرده و ستاره های امروز تیم ملی ستاره های دیروز هستند. دیگر باشگاه ها ستاره نمی سازند و کیفیت لیگ افت فاحشی داشته و از همه مهمتر مربیان باشگاه ها به جای کمک به کروش روبروی او ایستادند.

این صعود فنی بود و البته باید به پای کروش نوشته شود. تیم او در 8 بازی دو گل خورد و از کره عبور کرد.تیم او در اولسان مقاوم بود و البته این مقاومت را از کروش به ارث برد که در برابر همه ناملایمات ها ایستاد و تهمت ها را برتابید تا خلافش را ثابت کند. از دقیقه یک دروازه ایران مورد آماج حملات بازیکنان کره قرار گرفت اما مدافعان ایستادگی کردند. یک لحظه فرصت برای رضا قوچان نژاد کافی بود تا کار را تمام کند. همانند کاری که خداداد در بازی با استرالیا انجام داد.

این پیروزی مبارک همه ایرانی ها، حتی آنهایی که به کروش عناد داشتند. این پیروزی مبارک کروش که برای اعتلای نام ایران از جان مایه گذاشت و فوتبال مقاومتی را به شاگردانش آموخت. البته برای آزمون های جهانی باید خیلی بیشتر از این ها کار کنیم...باشد که اولین کارمان تمدید قرارداد کروش باشد. اگر بازی با تیم های بزرگ را مبنای دوم قرار دهیم در جام جهانی هم درخشان خواهیم بود.

منبع: علی بنی شیخ الاسلامی - خبرآنلاین

M . Sayid
19-06-2013, 20:03
من مخالفم

دوست عزیز عملا تو کشور ما نمیشه ورزشیو با فوتبال مقایسه کرد !
فوتبال با زندگی این مردم آمیخته شده ! محل کار ، دانشگاه ، مدرسه ، جمع های دوستانه همه جا بحث از فوتباله و کری خوندن سر تیم های مورد علاقه ! بسیار به ندرت پیش میاد که سر اینکه مهرام قهرمان میشه یا نه و یا اینکه کاله یا پیکان قهرمان میشن کسی کری بخونه ! همین چیزا باعث میشه که حساسیت فوتبال خیلی بیشتر باشه و وقتی حساسیت بیشتر باشه واکنش افراد هم شدیدتر و زودتر از کوره در میرن و .... !! توی فوتبال خیلی بیشتر از جاهای دیگه شاهد شکستن شیشه اتوبوس و خراب کردن صندلی و ... هستیم !!

بنظرم توی استادیوم ها با وجود خانوم ها هم تفاوت چندانی حاصل نمیشه و اصلا محیط مناسبی برای خانوم ها نیست !!

ورای تعداد زیاد این مساله هم هست که
وقتی نافردی شدن اتفاق میفته فرد هویت شخصیش رو از دست میده و میشه بخشی از جمعیت و کارهای خیلی خشونت آمیزتر و وحشتناک تری می تونه انجام بده ! فقط نیاز به تلنگر داره !

Aryana_b
19-06-2013, 20:03
بخاطر اینکه یه عده نمیتونن جلوی دهنشون رو بگیرن خانما نباید برن استادیوم؟؟ خب اونا نیان اصن :n02: این توهین به مردها هم هست
===================================
یکی از این گرارشگرا گفت طاق بستان اماده کردند برا ورزشکارا من گفتم حتمن یه چیز درس حسابی ساختن بعد که نشون داد دیدیم با مقوا (احتمالن کارتن:n02:) یه چیزی درست کردند وسطش شیر مردان نوشته دورش پر گلرنگه

XENON24
19-06-2013, 20:10
چقدر این به ظاهر! جشن برنامه ریزی شده ی امروز در مصاف با جشن شبانه ی دیروز مزخرف بود! چرا که این یکی اعمال سلیقه ! بود و آن یکی برآمده از دل و فارغ از جنس و نژاد و هر محدودیت اضافی و فقط برای غرور یک ایرانی....

Gregar
19-06-2013, 20:27
منصوريان: کي‌روش رابط مردم با بازيکنان بود

مربي تيم ملي فوتبال ايران گفت: کي‌روش نقش رابط مردم ايران با بازيکنان را ايفا کرد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عليرضا منصوريان در حاشيه جشن صعود تيم ملي ايران به جام جهاني در جمع خبرنگاران گفت: هيچکس فکرش را نمي‌کرد که ما کره را شکست دهيم اما تيم ملي 3 برد متوالي به دست آورد و 9 امتياز گرفتيم و به جام جهاني رفتيم. از آن مهم‌تر اين است که فوتبال ما در 4 سال آينده متحول مي‌شود و فيفا و AFC نگاه تازه‌تري به فوتبال ايران خواهند داشت. شانس ترانسفر براي بازيکنان ما ايجاد مي‌شود، بايد از اين حرکت کلي که در فوتبال ما ايجاد شده استفاده کرد.

به گزارش فارس، وي در مورد نقش کي‌روش در صعود تيم ملي گفت: کي‌روش خواسته مردم ايران را به بازيکنان تيم ملي منتقل کرد. او رابط بين مردم و بازيکنان شد. او نقش اساسي در اين صعود داشت و سايرين نيز به او کمک کردند.

منصوريان تصريح کرد: در تيم ملي فرقي نمي‌کرد که چه بازيکني در ترکيب اصلي حضور داشته باشد، همه براي پرچم ايران جانفشاني کردند. با اين تيم خوبي که داريم اگر برنامه‌ريزي خوبي براي تيم ملي شود، مي‌توانيم مدعي صعود از مرحله گروهي در جام جهاني باشيم.

وي در مورد حضورش در کره پيش از سفر تيم ملي گفت: من به کره رفتم و تمرينات اين تيم را زير نظر گرفتم، حتي در برخي مواقع مخفيانه از تمرينات کره فيلم‌برداري کردم و دوربين را در تمرين تيم ملي کره گذاشتم و خودم آنجا را ترک کردم تا بتوانم آناليز خوبي از حريف به دست بياورم.

+

منصوریان هم عجب جاسوسیه واسه خودش :n09:
با سر کچلش تازه شده مثل هیتمن . فکر کنم لباس عوض میکرده میرفته به عنوان خدمتکار توی زمین کار میکرده بعد یواشکی دوربین رو کار میذاشته :n08:

matr!x_2008
19-06-2013, 20:31
پیام تبریک رونالدو به تیم ملی ایران

اسطوره فوتبال برزیل صعود سه تیم آسیایی به جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل را تبریک گفت.

به گزارش افکارنیوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، اسطوره فوتبال برزیل صعود سه تیم آسیایی به جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل را تبریک گفت.

رونالدو ستاره سال های نه چندان دور فوتبال برزیل به تیم های ایران، کره جنوبی و استرالیا برای صعود به جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل تبریک گفت. او که از سوی فدراسیون فوتبال برزیل مسئول تبریک و خوش‌آمد گویی به کشورهای صعود کننده به جام جهانی انتخاب شده، در پیام خود آورده است: «به تیم های ایران، کره جنوبی و استرالیا برای صعود به جام جهانی برزیل تبریک می گویم. ما قول می دهیم از شما به گرمی استقبال کنیم، همانطور که شما (کره ای ها) در سال ۲۰۰۲ میزبان خوبی بودید.»

رونالدو سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی برزیل را در جام‌های جهانی ۱۹۹۸، ۲۰۰۲ و ۲۰۰۶ در کارنامه خود دارد.

*IN*
19-06-2013, 21:12
تو جام جهانی سید بندیا برچه اساسیه؟

وین رونی
19-06-2013, 21:23
شنیدم علاوه بر پاداش 50 میلیونی به تیم اجازه واردات خودرو هم دادن!!!این دیگه چه صیغه ای هست?!یعنی هرچندتا بخوان می تونن وارد کنن!!

Sent from my ST15i using Tapatalk 2

شاهزاده خانوم
ديروز در تاريخ کشورمان به يادماندني شد. تيم ملي گل کاشت و با شکست دادن کره جنوبي بار ديگر به جام جهاني رفت.
90: ديروز در تاريخ کشورمان به يادماندني شد. تيم ملي گل کاشت و با شکست دادن کره جنوبي بار ديگر به جام جهاني رفت. صعودي تماشايي مقابل چشمان سرمربي کره جنوبي فوق‌العاده بود. اين برد تمام مردم ايران را شاد کرد و قشر هنرمند هم از ديگران مستثني نبودند. هنرمندان هم خيلي خوشحال بودند و حتي در جمع مردم ديده مي‌شدند. ديروز بعد از اينکه داور سوت پايان را زد و صعود به جام جهاني مسجل شد به سراغ چند تن از بازيکنان و خوانندگان کشورمان رفتيم و آنها از احساساتشان براي ما گفتند که صحبت‌هاي آنها را مي‌خوانيد:
يزداني: رگ گردنم گرفت
90: رضا يزداني از خوانندگان محبوب کشورمان حسابي فوتبالي است و بعد از اين بازي با هيجان خاصي گفت: در جمع دوستان فوتباليستم بازي را ديدم. واقعا استرس داشتم و نفسم بالا نمي‌آمد. هنوز باورم نمي‌شود و در شوک هستم. نمي‌دانم از خوشحالي چه کار کنم. از شدت استرسي که داشتم رگ گردنم گرفته و نمي‌توانم حرکت کنم. مي‌خواهم به خيابان بروم و در جمع مردم باشم.
ضيا: بايد 6 تا به کره مي‌زديم
90: در ماشين بازي را ديدم و مي خواهم با دوستانم به خيابان بروم و تا صبح بوق بزنم. ما انتظار داشتيم 6 گل به کره بزنيم! هم خوشحالم که به جام جهاني رفتيم و هم اينکه جواب محکمي به سرمربي کره داديم. از تمام بچه‌ها تشکر مي‌کنم. اما سيدجلال و رحمان احمدي فوق‌العاده بودند. من مي‌خواهم در برنامه ويتامين 3 صحبتي منطقي با سرمربي کره داشته باشم و جواب حرف‌هايش بدهم. به ما مربوط نيست او لفظي عذرخواهي کرده. ايشان بايد به ايران بيايد و رسما از مردم عذرخواهي کند تا ما قبول کنيم. خدايي حال سرمربي کره را گرفتيم.
خطيبي: گفته بودم با گل گوچي مي‌بريم
90: اشکان خطيبي حسابي طرفدار فوتبال است و در بدترين شرايط هم بازي‌هاي حساس را از دست نمي‌دهد. خطيبي سرصحنه فيلمبرداري بازي ايران و کره را تماشا کرد و در همين خصوص گفت: به دلم افتاده بود تيم ملي مي‌برد. حتي دوشنبه‌شب در جمع دوستانم گفتم با گل قوچان‌نژاد مي‌بريم. سرصحنه فيلمبرداري بازي را ديديم و حسابي کيف کردم. فقط مي‌توانم بگويم وقتي اين خوشحالي ديدم گفتم، نکنه ما مرده بوديم که حالا با اين برد زنده شديم!
فرزين: بالاخره يک اتفاق خوب افتاد
90: فرزاد فرزين در حالي که هنوز شوکه بود و نمي‌توانست صحبت کند، گفت: خيلي خوشحالم. بعد از مدت‌ها يک اتفاق خوبي افتاد تا مردم خوشحال شوند. من قبل از بازي انرژي مثبت داشتم و مي‌دانستم کره‌جنوبي را شکست مي‌دهيم. دقايق آخر که ازبک‌ها پشت سر هم گل مي‌زدند خيلي استرس داشتم. آهنگي براي تيم ملي فوتبال خواندم که دو روز ديگر پخش مي‌شود. ترانه اين کار را هم روزبه بماني گفته است.
فلاحي: خدايا شکرت
90: مازيار فلاحي بازي را در خيابان تماشا کرد و در حالي که در ترافيک گير کرده بود، گفت: راستش در ترافيک گير کردم. کار خيلي واجبي داشتم اما به خاطر برد تيم ملي دير رسيدم. اما خوشحالم چون مردم بي‌نهايت شاد هستند. آلبوم بعدي‌ام را به تيم ملي و مردم تقديم مي‌کنم. واقعا نمي‌دانم چه بگويم. فقط مي‌گويم: خدايا شکرت به خاطر مردمم.

banii
چرا رونالدو به ژاپن تبریک نگفته ؟ (البته احتمالا زودتر گفته چون زودتر صعود کردند)

Pejvak61
19-06-2013, 21:24
در مورد حضور بانوان فکر کنم تاپیکی با همین عنوان ایجاد شده و اونجا بسیاری از نظرات مطرح شد و در نهایت معلوم نشد چند درصد موافقن و چند درصد مخالف!

اما من معتقدم با در نظر گرفتن همه شرایط نه تنها حضور بانوان ایرادی نداره بلکه بیشتر هم میتونه به سالم شدن وضع ورزشگاه کمک کنه. اما تمام این حرفها بی نتیجه است چرا که تصمیم گیرندگان در این مورد همچون مواد دیگری که اکثریت جامعه نظری دیگر دارند اونها نظر خودشونو دیکته میکنن. به عبارت دیگر نرود میخ اهنین در سنگ!

SAMCRO
19-06-2013, 21:40
من تجربمو از استادیوم رفتن بگم :دي اوول بگم من ۷ ۸ بار بیشتر استادیوم نرفتم ... شاید فقط توی همین بازی هایی که رفتم این اتفاق افتاده باشه ... فحش ندین :n02:
اقا به خدا من می ترسم وقتی می رم استادیوم .... ادم باید ۲ تا دستش تو جیبش باشه یه وقت چیزی از جیباش کم نشه ... یکی از پشت می ماله به ادم یکی از جلو یکی ..... سربازا هم که دمشون گرم با باتوماشون ... گشت بدنی هم در خدمتمون هستن ... تا فی خالدون رو می گردن .... وقتی همه جلویشونو هل می دن ( در حالت نشسته :n02:) تا حالا چندین بار دیدم دعوا شده ... یه عالمه ادم هستن تو کار بچن . چه برسه دیگه مختلط شه ... لیدرای عزیز هم که هستن اونجا ، تشویق نکنید فحشه که نثارتون می کنن .... حالا وقتی پای تلویزیون نشستی فقط فحشاشو بعضی وقتا می شنوی بقیه ی چیزاشو نمی بینی که ... به نظر من با این جو همین مردونه باشه بهتره ....
کسایی که ورزشگاه می رین واقعا می تونین خواهرتونو ببرین توی این جو ؟

البته اینم بگم که واقعا ما نمی تونیم برای بقیه تصمیم بگیریم ... در کل گفتم جو استادیوم اماده نیست ...

شاهزاده خانوم
19-06-2013, 22:09
در مورد حضور خانوم ها تو ورزشگاه

ب نظر من باید کارکارشناسی صورت بگیرند جامع شناس ها از زوایای مختلف بررسی کنند
فکر میکنم این حق خانوم ها ب عنوان نیمی از جامعه هست ک تو ورزشگاه ها باشند همین خانوم ها ک میگید تو ورزشگاه ها جو مسمومه روزانه تو خیابون هزار و یک جور مزاحمت ها رو میبینند پس نباید برند خیابون؟

من میگم باید اروم اروم ب خانوم ها اجازه ورود و داد اول مراسمی مثل استقبال و بازی های دوستانه و ملی نه چندان حساس بعد ک یکم جا افتاد حضور تو بازی های حساس در هر صورت نبود خانوم ها یک جور بی احترامی ب اقایون هم هست کما اینکه حضور دو جنس مخالف تو ورزشگاه باعث میشه سر و صدا و کلا جو استادیوم ب نفع تیم ملی باشه
ولی متاسفانه تو این مساله سلیقه ای عمل میشه مثل بازی ایران و ایرلند ک صفایی میگفت ک ویزا صادر کردند بررای خانوم های ایرلندی اما بعدش گفتند ک اجازه نمیدیم ک با رییس جمهور وقت اقای خاتمی تماس گرفته بودند ایشون اقای خاتمی گفته بود مشکلی نیست ولی مسیول استادیوم اجازه نمیداد ک ایشون تهدید کرده بودند ک اگه اجازه ندید میرم جلوی دوربین ها و میگم رییس جمهور اجازه میده و شما اجازه نمیدید ک ایشون کوتاه اومده بود کلا این مسایل تو فوتبال ایران سلیقه ای دلشون بخواد میزارند دلشون نخواد...

شاهزاده خانوم
19-06-2013, 22:15
کي‌روش: ايران خانه من است

سرمربي تيم ملي ايران مي‌گويد، بايد بزرگ فکر کرد و اهداف بزرگي داشت. او ادامه مي‌دهد، در روزهاي خوب‌ شاهد دوستان زيادي در کنار خود هستيد ولي وقتي روزهاي خوب را سپري نمي‌کنيد، بايد کيفيت دوستان خوب‌تان را بررسي کنيد.
کارلوس کي‌روش در نشستي مشترک با خبرنگاران اعزامي به کره با ابراز خرسندي از صعود تيم ملي به جام‌جهاني گفت: امروز، روزي بود که کساني که متحد بودند، به نتيجه رسيدند. امروز، روزي به ياد ماندني بود و اين احساس خوبي است که ميليون‌ها هوادار ايراني را خوشحال و شاديت را با آنها تقسيم کني. اين مسئله براي من حائز اهميت است. اين موفقيت سعي تک تک بازيکنان است که در خط مقدم با روحيه‌اي جنگنده برابر حريف حاضر شدند.
او افزود: در همين جا از کساني بايد تک به تک تشکر کنم. تعداد آنها زياد نيست. تعدادي از آنها به ما اعتماد به نفس زيادي مي‌دادند. مثلا آقاي کفاشيان به ما پشت نکرد و هميشه سعي کرد کنار ما از ما حمايت کند. از او بسيار متشکرم. ما مشکلات زيادي داشتيم اما کفاشيان هيچ وقت ميدان را ترک نکرد. البته بايد از آقاي نبي و نايب رييس فدراسيون، آقاي مقدس که در لحظات مهم ما را تنها نگذاشتند، تشکر کنم. همچنين از مديرعامل شرکت آسمان که ما را تنها نگذاشت. او پرواز خوب و بسيار مهمي را هماهنگ کرده بود. من از همه متشکرم. همچنين از برخي از شما رسانه‌ها که از ابتدا کنار ما بوديد. من دفعه پنجم يا ششمي است که به عنوان سرمربي براي رفتن به جام‌جهاني تلاش مي‌کنم. سه بار تاکنون موفق به رفتن به جام‌جهاني شده‌ام. يک بار هم به عنوان مديرفني با تيم ملي آمريکا در جام‌جهاني بودم.
سرمربي تيم ملي در ادامه با توضيح بيشتر دوستان و علاقه‌مندان به تيم ملي بيان کرد: مي‌دانم بايد گام به گام کار کنيم. گفته بودم صعود کار بسيار سختي است و رفتن به جام‌جهاني فراز و نشيب دارد. يک روز خوب است و يک روز بد. يک روز ضد ماست و روز ديگر با ما. در روزهاي اخير روزهاي خوبي را سپري کرديم. شما مي‌توانيد در روزهاي خوب‌تان شاهد دوستان زيادي کنارتان باشيد. ولي وقتي روزهاي خوب را سپري نمي‌کنيد، بايد کيفيت دوستان خوب‌تان را بررسي کنيد. تعداد کساني که کيفيت خيلي خوبي داشته باشند زياد نبود. رمز و راز اين موفقيت اتحاد اين دوستان بود که ما را تنها نگذاشتند.
او در ادامه درباره آينده تيم ملي صحبت کرد و افزود: مي‌خواهم الان درباره آينده صحبت کنم. درباره آينده مي‌توان آسان صحبت کرد. ما دو راه داريم يا به برزيل براي تفريح و تعطيلات مي‌رويم يا به برزيل مي‌رويم تا با شرافت و غرور بازي کنيم. اگر مي‌خواهيد به تفريح برويد، نمي‌خواهم عضوي از شما بشوم. ترجيح مي‌دهم در زمان ديگري براي تفريح به آنجا بروم. بايد خيلي چيزها را عوض کنيم. نمي‌توان بدون حمايت ملت کار را ادامه داد. اولين کار اين است که براي آينده به سختي کار کنيم. بايد سعي کنيم انگيزه بازيکنان را بالا ببريم و با يک برنامه‌ريزي چند ديدار تدارکاتي داشته باشيم. چيزي جز اين باعث مي‌شود تا ما سريعا از جام‌جهاني خداحافظي کنيم.
کي‌روش در ادامه از اهداف تيم ملي صحبت کرد و گفت: بايد بزرگ فکر کنيم و اهداف بزرگي داشته باشيم. بايد سخت تلاش کنيم و آماده باشيم. آنقدر قوي باشيم تا از گروه‌مان صعود کنيم. ما به يک ليگ خوب نياز داريم و بايد از لحاظ زمين هم وضعيت‌مان بهتر شود. مسائل جسمي و ذهني را هم بايد آماده کنيم تا در برزيل با بزرگان بجنگيم. الان زماني نيست که خودمان را پنهان کنيم و همه چيز را به آينده حواله دهيم.
کي‌روش براي ماندن در تيم ملي شرط‌هايي گذاشته بود، آيا اين شرط‌ها برآورده مي‌شود؟ "من اين مسائل را گفته‌ام و اين مسئولان هستند که بايد در اين رابطه صحبت کنند و تصميم بگيرند. مي‌توانم داشته‌هاي فني‌ام را بياورم اما بقيه داستان با من نيست. به عنوان مربي وظيفه‌ام اين است که راه را طي کنم اما پياده کردن اين روند با من نيست و بستگي به مسئولان دارد که آيا تصميم مي‌گيرند يا نه."
کي‌روش ادامه داد: "در حال حاضر دغدغه من اين است که بازيکنان ما نياز به استراحت دارند. بعد از 11 ماه تمرين و بازي آنها بايد استراحت کنند و اگر اين طور نشود، مطمئنا در بازي‌هاي بين‌المللي مصدوم مي‌شوند. 12 ژوئيه ليگ شروع مي‌شود و بازيکنان دوباره بايد بازي کنند."
وي افزود: "بايد برنامه‌ريزي دقيقي براي ليگ و جام حذفي داشته باشيم و همه چيز به طور شفاف مشخص باشد. ما بايد فضاي مناسب و فرصت خوبي را ايجاد کنيم. اين بازيکنان بايد در جام‌جهاني با تيم‌هايي از آفريقا، اروپا و آمريکاي جنوبي بازي کنند. بنابراين بايد بازي‌هاي دوستانه مناسبي را تدارک ببينيم. بايد فرصت کافي را به جواناني مثل شجاع خليل‌زاده، رضا حقيقي و محسن مسلمان بدهيم. ديروز در ورزشگاه کره فضاي کوچکي مثل جام‌جهاني را ديديم. تماشاگران به زمين بازي نزديک بودند. 50 هزار نفر در ورزشگاه بودند اما بيشتر از 100 هزار نفر سروصدا مي‌کردند."
سرمربي تيم ملي با تمجيد از ملي‌پوشان ايران گفت: "بايد توجه داشته باشيم که بعضي از بازيکنان مان چطور با اين فشار زياد برخورد و آن را مديريت کردند. آنها عالي کار کردند و همه‌شان قهرمان هستند. تکرار مي‌کنم، زمان نداريم و زمان براي ما تمام مي‌شود. فوتبال بين‌المللي مثل ايران نيست که تا يک تعطيلي مي‌رسد، همه چيز را تعطيل مي‌کنند. در ايران شما بايد چهارشنبه تصميم بگيريد بعد مي‌گويند، پنجشنبه و جمعه تعطيل است پس بگذاريم براي شنبه. اما شنبه هم کاري نمي‌کنيد."
وي افزود: در ماه اوت بازي‌هاي دوستانه بين‌المللي برگزار مي‌شود اما ما فقط يک بازي دوستانه داريم و نمي‌دانيم که دو ماه ديگر بايد با چه تيم‌هايي بازي کنيم در حالي که 90 درصد تيم‌هاي بين‌المللي برنامه‌شان مشخص است. ما نمي‌توانيم براي حضور در جام‌جهاني با تيم‌هايي مثل موريس و ماداگاسکار بازي دوستانه داشته باشيم. الان وقت تصميم‌گيري و انتخاب درست است. شما دو نوع انسان داريد يکي آدمي است که غذا مي‌خورد، بعد مي‌خوابد، مريض مي‌شود و مي‌ميرد. انسان ديگري هم داريم که غذا مي‌خورد و انرژي مي‌گيرد و با استفاده از آن انرژي کار خود را براي موفق شدن انجام مي‌دهد.
کي‌روش گفت: من به مردم مي‌گويم که الان وقت شادي است. بايد خوشحال باشيم و جشن بگيريم. امروز بايد از صعود لذت ببريم اما فردا صبح بايد برويم به دفتر و کارمان را انجام دهيم. فردا ديگر زمان شادي نيست.
سرمربي پرتغالي تيم ملي در پاسخ به اين سوال که در نشستي خبري گفته بود ايران خانواده‌اش است، دوست دارد در تيم ملي بماند، گفت: باز هم مي‌گويم که ايران خانه من است. از سال گذشته اين موضوع را گفته بودم اما هر روز را براي همان روز برنامه‌ريزي مي‌کنم و فردا مشخص نيست. دليل آمدن به ايران اين بود که تيم را به جام‌جهاني ببرم و بتوانيم در اين تورنمنت بازي کنيم. من مربي‌ام و زندگي‌ام اين گونه است که رقابت کنم و ببرم. کلمات من هماني است که گفتم. اگر مي‌خواهيم به برزيل برويم تا رقابت کنيم، من هستم.

90

Masoud-Susa
19-06-2013, 22:19
:blink::blink::blink:
آتش گرفتن سکوی بازیکنان ! امروز ورزشگاه آزادی !

شاهزاده خانوم
19-06-2013, 22:19
در جريان برگزاري جشن براي تيم مليفوتبال قسمتي از سکوي مراسم دچار آتش‌سوزي شد.
مراسم استقبال از بازيکنان تيم ملي فوتبال در ورزرشگاه آزادي تهران در حال برگزاري است.
در قسمتي از اين مراسم در حالي‌که بازيکنان و اعضاي تيم روي سکويي که تعبيه شده بود حضور داشتند، مواد دودزايي شامل سه رنگ پرچم جمهوري اسلامي ايران بود روشن شد که به شکل عجيبي دود فراوان توليد کرد و باعث ناراحتي بازيکنان و اطرافيان تيم شد.
پس از مدتي که اين مواد دودزا در حال روشن شدن بود چند عدد از آنها دچار آتش‌سوزي شد که با اقدام به موقع مسئولان اين آتش فوري خاموش و مهار شد.

در مراسمي که براي تقدير و تشکر از ملي پوشان تدارک ديده شده بود محمد عباسي وزير ورزش و جوانان و علي کفاشيان رئيس فدراسيون فوتبال از ابتدا حضور داشتند و در ادامه نيز محمدرضا رحيمي معاون اول رئيس‌ جمهور در اين مراسم حاضر شد.
در ابتدا از مسئولان تدارکات تيم ملي تقدير و تشکر شد و پس از آن کادر پزشکي و کادر فني مورد تقدير مسئولين قرار گرفتند.
اولين بازيکني که براي تقدير و تشکر نامش اعلام شد فرزاد حاتمي بود.
هنگامي که نام محمدرضا خلعتبري خوانده شد کي‌روش او را در آغئش گرفت.
حسين ماهيني روي پيراهن خود نام شهر بوشهر را نوشته بود.
محمد نوري و اميرحسين صادقي با کودکان خود در اين مراسم شرکت کرده بودند.
عليرضا حقيقي تنها بازيکني از ايران بود که پرچم و شال ايران را بر گردن نداشت.
اشکان دژاگه که به علت مصدوميت در ترکيب تيم ملي حضور نداشت نامش در ورزشگاه خوانده شد.
جواد نکونام و کارلوس کي‌روش نفرات پاياني بودند که براي تقدير و تشکر با يکديگر نزد معاون اول و وزير ورزش و جوانان رفتند. هنگامي که اين دو به سمت سکو مي‌رفتند هواداران علي دايي را تشويق کردند.
آندرانيک تيموريان دسته گل خود را به يکي از جانبازاني که در کنار زمين نشسته بود تقديم کرد.

Reza31001
19-06-2013, 22:27
کلا 20 ثانیه از مراسم امروز رو دیدم همون بخش آتیش گرفتنه بود:n02:

داشت گر میگرفت که یکی اومد شوتش کرد ختم به خیر شد
دقیقا همون جا گوچی چشمش به آتیش افتاده بود همچین داشت نگاه میکرد که ... :n02:

پ ن: ​ممنوعیت حضور بانوان در استاديوم‌های ورزشی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Ahmad
19-06-2013, 22:29

ابتدا نگاه می‌کنن به رده‌ای که تیم‌ها فکر کنم در تاریخ 17 اکتبر در رنکینگ فیفا دارند
سید بندی به این صورته که:
هفت تیم اول + میزبان در پات (گلدان) 1 قرار می‌گیرند
24 تیم بقیه بر اساس منطقه‌ی جغرافیایی در سه گلدان دیگر قرار می‌گیرند تا دو تیم یک قاره یا کنفدراسیون در یک گروه قرار نگیرند بجز اروپا که بعلت زیاد بودن تیم ها به ناچار در هر گروه دو تیم حضور دارند
و فکر کنم به همین ترتیب هشت تیم دوم در سید دوم هستند و ...

ابتدا یک تیم از گلدان 1 که هشت تیم اول دنیا هستند برداشته شده و در گروه 1 قرار میگیرد و به همین ترتیب تیمهای اول هشت گروه با انتخاب از این گلدان مشخص میشن

سپس تیمی مثلا از گلدان 2 انتخاب میشه و قرعه کشی میشه تا مشخص بشه در کدام گروه قرار میگیره و اگر مثلا متعلق به امریکای جنوبی بطور مثال اروگوئه باشه در گروهی بغیر از مثلا برزیل و آرژانتین باشه قرار میگیره و در رده‌ای در اون گروه قرار میگیره که سیدبندیش مشخص شده

و ...

امیدوارم درست گفته باشم

:n02:

Gregar
19-06-2013, 22:32
بهتر نیست به جای اینکه به عدم حضور خانمها در استادیوم ها شکایت کنیم به فرهنگ غلط تماشاچی ایراد بگیریم ؟ واقعا من توی هیج جای دنیا سراغ ندارم که تماشاچیها اینقدر بی فرهنگ باشن .

خود حضور خانمها باعث میشه فرهنگ سازی بشه منتهی تا این پروسه کامل بشه و ملت عادت کنن ممکنه اتفاقات ناخوشایندی در بعضی موارد بیفته . تا نسبتا به تماشاچی اداب تماشاچی بودن و رفتن به استادیوم القا نشه نمیشه رفتن به استادیوم رو برای خانم ها ازاد کرد . البته گفتم که خود حضور خانمها تا حدی این کار رو میکنه و بعضی از اقایون ایرانی در حضور خانمها رعایت میکنن اما بعضی ها .... نگم بهتره .
باز استادیوم ازادی و تماشاچی های تهرانی بهترن اما خدا بخیر کنه شهرستانی ها رو که موقع بازی های ملی بیشتر میان استادیوم ازادی . توهین به شهرستانی ها نمیکنم که خودمم از مشهد اما از حق نگذریم تماشاچیهای تهرانی یه کم بهتر از شهرستانی ها رفتار میکنن توی استادیوم .

یه سوال داشتم چند وقت دنبال یه جایی میگشتم بپرسم . یه زمانی توی همین دوره احمدی نژاد قرار شد خانمها بتونن بیان استادیوم و حتی فکر کنم یه بازی هم اومدن اما دیگه ندیدم همچین کاری بشه . ایا قانونش وضع شده بود و لغو شد یا نه ؟

omid-p30
19-06-2013, 22:40
یه سوال داشتم چند وقت دنبال یه جایی میگشتم بپرسم . یه زمانی توی همین دوره احمدی نژاد قرار شد خانمها بتونن بیان استادیوم و حتی فکر کنم یه بازی هم اومدن اما دیگه ندیدم همچین کاری بشه . ایا قانونش وضع شده بود و لغو شد یا نه ؟

یه کار درست بود که احمدی با هر نیت حالا میخواست انجام بده که ولی آیات عظام تقلید مخالفت کردند و خوشبختانه ضربه ای به اسلام وارد نشد.

به نقل از بی بی سی :

محمود احمدی‌نژاد در اردیبهشت ۱۳۸۵، یعنی کمتر از یک سال بعد از رسیدنش به ریاست‌جمهوری، به رئیس سازمان تربیت بدنی دستور داد که مقدمات حضور زنان و دختران تماشاچی را در مسابقه‌های فوتبال فراهم کند. این دستور رئیس‌جمهور به رئیس سازمان تربیت بدنی موجی از انتقاد را میان روحانیون سنتی و محافظه‌کاران حاکم برانگیخت، تا جایی که چند مرجع تقلید را هم به واکنش واداشت. آقای احمدی‌نژاد نزدیک به دو هفته نسبت به مخالفت‌ها واکنشی نشان نداد و تصمیمش را عوض نکرد اما سرانجام آیت‌الله علی خامنه‌ای، رهبر ایران، در این ماجرا مداخله کرد و به دولت دستور داد که نظر مراجع تقلید را محترم بشمارد.

Arash4484
20-06-2013, 00:10
یک اشاره مهم: امروز بازی نبود مراسم بود...هزاران مراسم در این مملکت و در همون آزادی با حضور بانوان بدون اتفاقی برگزار شده...این واقعن یک بد سلیقگی و آزار بود و بس...

MR.CART
20-06-2013, 07:30
شما اگه پیش جماعت ایرانی که توی ورزشگاه بودن میرفتی،دیگه هم بر نمیگشتی، با اینکه پسری ها!ولی دیگه نیومدی چه برسه به اون دختر
در ضمن اگه قراره دختر و پسر با هم باشن نمیان که اینارو بغل هم بزارن تا یه عده ای رعایت کن آدم عاقل!
پسرا اینور دخترا اونور،پسرا هم راحت کاراشونو میکنن
پس اومدن زن به ورزشگاه،از نظر منطقی=0

30vil
20-06-2013, 09:23
پيام تبريک رونالدو به تيم ملي ايران
اسطوره فوتبال برزيل صعود سه تيم آسيايي به جام جهاني 2014 برزيل را تبريک گفت.

رونالدو ستاره سال هاي نه چندان دور فوتبال برزيل به تيم هاي ايران، کره جنوبي و استراليا براي صعود به جام جهاني 2014 برزيل تبريک گفت. او که از سوي فدراسيون فوتبال برزيل مسئول تبريک و خوش‌آمد گويي به کشورهاي صعود کننده به جام جهاني انتخاب شده، در پيام خود آورده است: «به تيم هاي ايران، کره جنوبي و استراليا براي صعود به جام جهاني برزيل تبريک مي گويم. ما قول مي دهيم از شما به گرمي استقبال کنيم، همانطور که شما (کره اي ها) در سال 2002 ميزبان خوبي بوديد.»

رونالدو سابقه پوشيدن پيراهن تيم ملي برزيل را در جام‌هاي جهاني 1998، 2002 و 2006 در کارنامه خود دارد.

خبرآنلاين

Abdolreza2012
20-06-2013, 10:23
خبرآنلاين

به قوله بچه ها امضات تو حلقم

بعد کلی تاخیر تبریک میگم
خیلی خوب جوابشونو دادن
دمشون گرم

وین رونی
20-06-2013, 10:52
هنوز خیلی از تیمهای اروپایی و آمریکایی مشخص نشدن اما کسی می دونه تاریخ قرعه کشی کی هست؟

Iloveu-ALL
20-06-2013, 11:16

بر اساس رنکینگ فیفا

mehdi_pro2
20-06-2013, 11:35
شما اگه پیش جماعت ایرانی که توی ورزشگاه بودن میرفتی،دیگه هم بر نمیگشتی، با اینکه پسری ها!ولی دیگه نیومدی چه برسه به اون دختر
در ضمن اگه قراره دختر و پسر با هم باشن نمیان که اینارو بغل هم بزارن تا یه عده ای رعایت کن آدم عاقل!
پسرا اینور دخترا اونور،پسرا هم راحت کاراشونو میکنن
پس اومدن زن به ورزشگاه،از نظر منطقی=0

خوب پسر ها نیان!

ببینید ما داریم خیلی این قضیه رو بزرگ می کنیم. مگه ما داخل راهپیمایی ها کنار زن ها نیستیم؟

داخل سینما بغل دست دختر ها نمی شینیم؟

تو دانشگاه دختر نمی بینیم؟

×××

البته من فقط موافق اینم که خانم ها داخل بازی های تیم ملی که داخل ورزشگاه آزادی برگزار میشه بیان و داخل مسابقات باشگاهی الان خیلی زوده.

اولا بخاطر اینکه تو مسابقات تیم ملی فحش کمتری میدن و بعد اینکه از نظر رفاه { دستشویی و آب آشامیدنی و صندلی و... } ورزشگاه آزادی در وضعیت خوبی هستش.

می تونند مثل لیگ برتر انگلیس دوربین ها و قانون های سنگینی هم بگذارند که تماشاگر از جاش تکون نخوره :n02:

mehdi_pro2
20-06-2013, 11:41
توجه:

کنفدراسيون فوتبال آسيا در نشست عمومي خود در خرداد ماه 1392 که در قطر برگزار خواهد شد ، ميزبان جام ملت های آسیا سال 2019 را انتخاب مي کند .

ایران هم کاندید شده و باید با کشورهاي بحرين ، لبنان ، عمان ، عربستان ، تايلند رقابت کنه.

به نقل از socerex اين بار نوبت غرب آسيا مي باشد که مسابقات جام ملت ها را در سال 2019 ميزباني نمايد .

~~~

بنظر من همین وضعیت زنان در ایران خودش خیلی روی میزبانی تاثیر خواهد گذاشت. :n27:

MR.CART
20-06-2013, 11:57
خوب پسر ها نیان!

جووووووون؟مگه میشه پسر نیاد باشگاه؟؟

ببینید ما داریم خیلی این قضیه رو بزرگ می کنیم. مگه ما داخل راهپیمایی ها کنار زن ها نیستیم؟

عزیزم یه چیزی میگیا!تو دانشگاه و سینما رو به یه جای خیلی شلوغ و پرسر و صدا و...مثل ورزشگاه مقایسه میکنی؟

البته من فقط موافق اینم که خانم ها داخل بازی های تیم ملی که داخل ورزشگاه آزادی برگزار میشه بیان و داخل مسابقات باشگاهی الان خیلی زوده.
من اصلا موافق نیستم.

Pejvak61
20-06-2013, 12:15
اگر طبق رنكينگ باشه اوضاعمون شديداً خرابه و فكر هم نميكنم بتونيم اونقدرها تا زمان قرعه كشي بالا تر بريم.

در حال حاضر ايران با 506 امتياز در رده 67 قرار داره و با كسب اين سه پيروزي در سه بازي آخر خودش تونسته 90 امتياز نسبت به دوره قبل به امتيازاتش افزوده بشه و به 596 برسه و با اين امتياز ميشه تا رده 50 بالا اومد ولي باز هم قرار گرفتن در اين رده نميتونه وضعيت ما رو خيلي تغيير بده.

تنها راه چاره برگزاري ديدارهاي تداركاتي زياد و كسب پيروزي در اون ديدارهاست كه با اين فدراسيون بالشخصه اميدي بهش ندارم.

Alinho
20-06-2013, 12:36
پشت پرده غیبت قهرگونه فردوسی‌پور در ساعات باشکوه صعود!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شاید پیام رضایت گونه فردوسی پور به یکی از روزنامه های ورزشی بابت تیتری که قبل از انتخابات در حمایت از رئیس جمهور منتخب منعکس شد و عادل را در یکی از موارد نادر حامی شخص و گروه خاصی معرفی کرد باعث این غیبت چشمگیر در لحظات شاد و باشکوه صعود ایران به برزیل شده باشد!
شبکه ایران/مهدی کشاورز: آنچه که ذهن خیلی ها را از آغاز تا پایان وی‍ژه برنامه بازی ایران و کره جنوبی مشغول کرده بود این بود که چقدر جای عادل فردوسی پور در این برنامه خالی است! چه در مقام گزارشگر، چه در مقام مجری و چه در مقام مهمان تلفنی!
در صعود باشکوه ایران به جام جهانی آلمان صدای فردوسی پور را در لحظه گلزنی محمد نصرتی در استادیوم آزادی به تیم بحرین بسیار حسی تر و رساتر از مزدک میرزایی به یاد می آوریم. در ارزیابی نوستالژیک لحظات بزرگ سه بازی مهم ایران در برابر استرالیا، بحرین و کره جنوبی هرگز مزدک و عادل نمی توانند جای جواد خیابانی را بگیرند.
بازی ایران و استرالیا و عبارات ماندگاری چون «غزال تیزپا» و «باز هم روی زمین» از حافظه تاریخی ما پاک نمی شود و منتقدان خیابانی در این مورد خاص در برابر این گزارشگر تسلیم می شوند!
شاید اگر گزارش بازی ایران و کره جنوبی به عادل فردوسی پور سپرده می شد او در بزنگاه های مختلف این بازی و اتفاقات موازی بازی ازبکستان و قطر می توانست ماندگار تر و پرشورتر از مزدک ظاهر شود و حتی شاید از جواد خیابانی جلو بزند! اما نه تنها این بازی مهم به عادل نرسید که حتی در استودیوی مخصوص جای خالی او در میان مهمانان به شدت احساس شد.
حتی ارتباط تلفنی هم با فردوسی پور برقرار نشد و هیچ یک از مجریان در صحبت شفاهی هم که شده جای عادل را خالی نکردند! شائبه دلخوری فردوسی پور شاید به خاطر از دست دادن گزارش این بازی تاریخی مطرح شده است.
تمام روز سه شنبه هم تلفن همراه او روی صندوق صوتی بود و نتوانستیم از زبان خودش حس خوش جهانی شدن تیم ملی را بشنویم. شاید پیام رضایت گونه او به یکی از روزنامه های ورزشی بابت تیتری که قبل از انتخابات در حمایت از رئیس جمهور منتخب منعکس شد و عادل را در یکی از موارد نادر حامی شخص و گروه خاصی معرفی کرد باعث این غیبت چشمگیر در لحظات شاد و باشکوه صعود ایران به برزیل شده باشد!
به هر حال بسیاری از مردم و علاقمندان برنامه «نود» دوست داشتند فردوسی پور هم در این احساسات ناب با آنها شریک شود!

Gilopa
20-06-2013, 12:38
یه مساله ای رو دوست دارم مطرح کنم ..
نمیگم نباید به بازیکنا جایزه داد اما انقدر فرق؟
بازیکنای فوتبال ما حقشونه جایزه بگیرند .. شکی نیست آیا یکم بیش از حد داریم شورش رو در نمیاریم ؟ جریان واردات خودرو و این حرفها ..

دلم برای ورزشهای دیگه میسوزه که همیشه باید فدای فوتبال بشند . وقتی کشتی گیرهای ما به خاطر بی پولی و عدم توجه از تیم ملی کناره گیری میکنند در حالی افتخار آفرینان بزرگ ترین رویداد ورزشی (المپیک )هستند. وقتی احسان حدادی به جایی میرسه که اعلام میکنه ازین پس حاضره برای هر کشوری جز ایران بازی کنه وقتی بازیکنای فوتسال ما قهرمان آسیا میشند واسه همه عادیه و فقط میشینند بهم تبریک میگند بدون اینکه یه جایزه خوب بهشون تعلق بگیره این پولهای بیت المال که برای فوتبالیستها خارج از قاعده خرج میشه رو به شخصه نمیپسندم و راضی نیستم ... کاش عدالت در همه ورزشها بر قرار بود اونوقت اگر برای فوتبال بیشتر خرج میشد هیچ کس گله نمیکرد.

Alinho
20-06-2013, 12:43
تصاویری جالب از شادی مردم پس از صعود به جام جهانی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

EngineeR EhsaN
20-06-2013, 12:45
عدالت تو کشور ما معنی نداره ، من به شخصه از صعود تیم ملی همونقدر خوشحال شدم که از نقره و کسب طلای تیم کشتی خوشحال شدم ولی ... :n27:

پ.ن: ای کاش این هفته تموم نشه، استقلال هم به بوریرام خورد!!

Gregar
20-06-2013, 13:33
خوب پسر ها نیان!

×××

اولا بخاطر اینکه تو مسابقات تیم ملی فحش کمتری میدن و بعد اینکه از نظر رفاه { دستشویی و آب آشامیدنی و صندلی و... } ورزشگاه آزادی در وضعیت خوبی هستش.

می تونند مثل لیگ برتر انگلیس دوربین ها و قانون های سنگینی هم بگذارند که تماشاگر از جاش تکون نخوره :n02:

یعنی الان اونجاهایی که گفتی با استادیوم یکی کردی ؟
راهپیمایی ها و سینما و دانشگاه الان جزو مکانهای فرهنگی و اجتماعی حساب میشن که زن و مرد و دختر و پسر به راحتی کنار هستن . هر چند اونجا ها هم سختگیریهایی میشه . اما استادیوم الان محل بی فرهنگی کامله و حضور خانمها در کنار اقایون مثل حضورشون توی سینما و دانشگاه و ... نیست . چون جو اونجا جو ارومی نیست بر خلاف اینجاهایی که گفتی .

یه مساله ای رو دوست دارم مطرح کنم ..
نمیگم نباید به بازیکنا جایزه داد اما انقدر فرق؟
بازیکنای فوتبال ما حقشونه جایزه بگیرند .. شکی نیست آیا یکم بیش از حد داریم شورش رو در نمیاریم ؟ جریان واردات خودرو و این حرفها ..

دلم برای ورزشهای دیگه میسوزه که همیشه باید فدای فوتبال بشند . وقتی کشتی گیرهای ما به خاطر بی پولی و عدم توجه از تیم ملی کناره گیری میکنند در حالی افتخار آفرینان بزرگ ترین رویداد ورزشی (المپیک )هستند. وقتی احسان حدادی به جایی میرسه که اعلام میکنه ازین پس حاضره برای هر کشوری جز ایران بازی کنه وقتی بازیکنای فوتسال ما قهرمان آسیا میشند واسه همه عادیه و فقط میشینند بهم تبریک میگند بدون اینکه یه جایزه خوب بهشون تعلق بگیره این پولهای بیت المال که برای فوتبالیستها خارج از قاعده خرج میشه رو به شخصه نمیپسندم و راضی نیستم ... کاش عدالت در همه ورزشها بر قرار بود اونوقت اگر برای فوتبال بیشتر خرج میشد هیچ کس گله نمیکرد.

درسته . کلا برای اختصاص بودجه و امکانات و حقوق و ... باید عدالت رعایت بشه . اما یه دید دیگه ای هم هست . فوتبال محبوب ترین ورزش توی ایران و جهانه . به عنوان محبوبترین ورزش باید هم خرج بیشتری واسش بکنن و جوایز بیشتری رو بهش اختصاص بدن . اما به دو دلیل این کار توی ایران اشتباهه و محکوم میشه همیشه .
یک اینکه بدن اما نه دیگه اینقدر که واقعا خودش تضاد طبقاطی میاره که این همه مسئولین از کاهش این تضاد شعار میدن .
و دو یک ضرب المثلی هست که میگن : "این همه گوشت میخوری کو دنبه ات " یعنی این همه بریز و بپاش توی فوتبال اما باز هم دریغ از یک پیشرفت حتی در حد کمش .

به هر حال همینه دیگه .با توجه به اینکه توی ورزش های دیگه قدرتمندیم ولی وقتی محبوبترین ورزش مملکت فوتباله . نمیش کارش کرد . بر خلاف کشورهایی مثل امریکا و کانادا و روسیه .

عدالت تو کشور ما معنی نداره ، من به شخصه از صعود تیم ملی همونقدر خوشحال شدم که از نقره و کسب طلای تیم کشتی خوشحال شدم ولی ... :n27:

پ.ن: ای کاش این هفته تموم نشه، استقلال هم به بوریرام خورد!!

اخ که گفتی . یکی از ارزوهام این بود که ازبک به جای کره بره بالا . اون که نشد . اما یه امیدی هنو هست . استقلال ببره و سئول کره هم ببره . اونوقت استقلال توی نیمه نهایی سئول رو شکست بده و دوباره حماسه :n20: کلا امسال به نظر سال خوبی واسه فوتبال مملکت باشه .
من بازی های لیگ ایران رو نمیبینم و فقط بین المللی هایی که ایران توشه رو نگاه میکنم و طرف هیچکدوم از تیمهای ایرانی نیستم اما امیدوارم استقلال بره تا قهرمانی . چون واقعا امسال خوب بازی میکنه و حقشه .

S0R3N4
20-06-2013, 16:46
دوستان

بازی ها جام ملت های آسیامون کی هست دقیقا؟

قبل از شروع جام جهانی؛بازیه رسمی داریم؟

Kurosh
20-06-2013, 17:08
دوستان

بازی ها جام ملت های آسیامون کی هست دقیقا؟

قبل از شروع جام جهانی؛بازیه رسمی داریم؟
طبق سایت فیفا،

23 مهر : ایران - تایلند
24 آبان: تایلند - ایران
28 آبان: لبنان - ایران
14 اسفند: ایران - کویت

S0R3N4
20-06-2013, 17:10
یادداشت روز : آقای کی روش ما را ببخش

ما همان ها هستیم که بعد از باخت برابر لبنان امیر قلعه نویی و علی دایی را پیشنهاد دادیم.نه اینکه آنها بد باشند.بد بودن از نگاه ماست
سایت گل - حالا که دیشب را به عشق کی روش و تیمش در خیابان گذرانده ایم و امروز که منتظریم تا بیایند و با سبد سبد گل به استقبال تیم ملی برویم بد نیست کمی هم به خودمان نگاه کنیم.نگاه به خود نه نگاه به آدمهایی که در این فوتبال ادعای خود بودن دارند.بیایید ببینیم ما چه کرده ایم و امروز سهم ما از این برداشت جز برداشت چیست؟

اصولا ما باد کاشته ایم تا طوفان درو کنیم یا اینکه فقط بنده حزب بادیم.نکنید تمام شمشیر های انتقاد فقط از سر یاس از شکست کی روش در نیام است؟ما همان ها هستیم که بعد از باخت برابر لبنان امیر قلعه نویی و علی دایی را پیشنهاد دادیم.نه اینکه آنها بد باشند.بد بودن از نگاه ماست.برای اینکه بدانید چقدر بر اشتباهمان مصر هستیم و چقدر ادعای هیچ را داریم توجه تان را به دیالوگ های کارشناسان این فوتبال بین دو نیمه و در رسانه ملی جذب میکنم.شاید شما هم با ما هم عقیده شوید.که ما نه انتقاد بلدیم و نه انصاف داریم.

بین دو نیمه

از تمام وقت موجود برای آنالیز تیم ملی 10 دقیقه صرف تبلیغ شد.شاید در نگاه اول این ده دقیقه به هدر رفته است اما اشتباه نکنید.مفیدش همان ده دقیقه هدر رفته بود.تبلیغ که تمام شد مجری برنامه با سرعتی مثال زدنی رشته کلام را در دست و گرفت و شروع به دادن سرنخ های صحبت کرد.گفت که نتیجه علیرغم نوع بازی راضی کننده است.اما نوع بازی ما خطرناک و بسیار پایین تر از حد انتظار است.برای اینکه وقت هدر نرود مسابقه دو سرعت منتقدان شروع شد.آنها که از اول بازی هم تنها تاسف را آنالیز تیم ملی میدانستند و میگفتند کاش لبنان و ازبکستان را برده و بودیم و حالا تیم دوممان را بازی میدادیم شروع کردند به ریشه یابی.که باید پرس از جلو انجام بدهیم و زیبا و تماشاگر پسند بازی کنیم.بقیه هم که پیش از بازی حفظ ظاهر میکردند تاکتیک های تیم ملی را بی اثر و فاقد خلاقیت عنوان کردند.همین جاها بود که یادمان آمد قبل از بازی قطر را هم مقابل ازبکستان بازنده بلامنازع میدانستیم و حالا قطر نیمه اول را برده و به رختکن رفته است.

آن روزها که کی روش بد بود

آن روزها را همه یادمان هست.مربیانی که امروز یا در لیگ یک به زور تیم هایشان را نگه داشته اند و یا سقوط کرده اند و تیم ندارند را یادم هست.آنها در هر سال تیم سقوط میدهند و آنهایی که فقط میتوانند سرپرست باشند را هم همینطور.آن روزها همه فقط حال و هوای مهندسی نظام مند فوتبال را داشتند و ادعا میکردند از کی روش بهترند.

اسم هایشان همه در تاریخ ثبت است.نه برای اینکه انتقاد نباید بلکه بخاطر همین امروز و همین بین دو نیمه.چون نمایندگان همان ها بعد از دو بازی خوب برابر قطر و لبنان و یک نیمه قابل قبول برابر کره گفتند کی روش نمی تواند.تیم ملی بد بازی میکند.اما هرگز نگفتند برابر بازی مستقیم کره اگر ما پرس را به میانه میدان می آوردیم و مدافعان کند ما که در عمق برابر قطر و لبنان هم متزلزل نشان دادند برابر سرعت کره ای ها چه خاکی بر سرشان می ریختند.

نگفتند چرا صادقی و منتظری هم زمان هستند تا جلوی مربی علی اصغری کره که استاد بازی مستقیم هست را بگیرند.نگفتند اگر صادقی نبود آن غول 2 متری چه بلایی بر سرمان می آورد.البته شاید یادشان رفته است در بازی رفت هم تیرک عزیز دروازه جانمان را خرید.

یادمان ندادند پرس توان هوازی بالایی میخواهد و در بازی برابر حریفی مثل کره با آن دوندگی بالا و آن هوای شرجی اولسان پرس یعنی مرگ.

البته آن روزها مثل همین دیروز و مثل تمام انتقادات بی اساس فقط لحظه ای دوام داشت.نیمه دوم ما فقط گل زدیم.و فقط به جام جهانی رفتیم.موقعیت های کره هم بیشتر بود اما همان منتقدان تاکتیک های کیروش را خیره کننده دانستند.و در آخر هم دست زدند.

اما ما برای آنها دست میزنیم که بعد از حماسه تیم ملی سوال مهم شان رفتن نکونام به تراکتور یا ماندن در استقلال است!

حرف آخر

دوست عزیزی در شبکه ای اجتماعی نوشته بود:

همیشه بعد از بازیهای اروپایی و دیدن کارشناسان خودمان دلم میخواهد شهروند قطر باشم و الجزیره رسانه ملی ما باشد!

راست میگفت.ما گری لینه کر نمیخواهیم.مندیه تا نمیخواهیم.رود گولیت هم نباشد غمی نیست.فقط خودتان باشید و کمی علم بیاموزید و البته بنا به رسم مسلمانی کمی انصاف.شاید ما هم به خودمان و رسانه ملی مان افتخار کردیم!

Eblis 2011
20-06-2013, 17:38
رونالدو صعود ایران را تبریک گفت

اسطوره فوتبال برزیل صعود سه تیم آسیایی به جام جهانی 2014 برزیل را تبریک گفت.
به گزارش آخرین به نقل از خبرآنلاین، رونالدو ستاره سال های نه چندان دور فوتبال برزیل به تیم های ایران، کره جنوبی و استرالیا برای صعود به جام جهانی 2014 برزیل تبریک گفت. او که از سوی فدراسیون فوتبال برزیل مسئول تبریک و خوش‌آمد گویی به کشورهای صعود کننده به جام جهانی انتخاب شده، در پیام خود آورده است: «به تیم های ایران، کره جنوبی و استرالیا برای صعود به جام جهانی برزیل تبریک می گویم. ما قول می دهیم از شما به گرمی استقبال کنیم، همانطور که شما (کره ای ها) در سال 2002 میزبان خوبی بودید.»
رونالدو سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی برزیل را در جام‌های جهانی 1998، 2002 و 2006 در کارنامه خود دارد

amirkhan_0o0
20-06-2013, 17:53
یادداشت روز : آقای کی روش ما را ببخش

ما همان ها هستیم که بعد از باخت برابر لبنان امیر قلعه نویی و علی دایی را پیشنهاد دادیم.نه اینکه آنها بد باشند.بد بودن از نگاه ماست

اگه خاطرتون باشه زمان قطبی هم تیم در مقابل کره به شدت دفاعی بازی می کرد هم بازی جام جهانی و هم 2011 قطر که علاوه بر کارشناسان خود جواد نکونام هم شروع به حمله به قطبی کردند.
من از بچگی یادمه همه می گفتند فوتبال سرعتی کره در مقابل فوتبال قدرتی ایران که همه در بازی سه شنبه پرسینگ و زدن ضربه های اول روی هوا و بازی قدرتی رو دیدید!
نگاه پروسه ای به فوتبال ما وجود نداره. و قضاوت های ما احساسی هست. باور کنید اگه اون هد دقایق آخر بازی می رفت تو گل همه صداشون در می اومد که کیروش مربی نیست.
برای سال دیگه اگه وضعیت لیگ درست نشه، جام جهانی همون بلایی رو سر کیروش میاریم که سر پروفسور برانکو ایوانکوییچ اوردیم. هر بچه ای توی خیابون به خودش اجازه می داد از تاکتیک مربی انتقاد کنه
چه برسه به روزنامه نگار ها و استاد حاج رضایی!

وین رونی
20-06-2013, 18:14
طبق سایت فیفا،

23 مهر : ایران - تایلند
24 آبان: تایلند - ایران
28 آبان: لبنان - ایران
14 اسفند: ایران - کویت

اینا می تونه بازی های تدارکاتی تقریباً خوبی برامون باشه البته امیدوارم با وضعیت جدید بتونیم چندتا بازی با تیمهای قدر اروپایی انجام بدیم

Alinho
20-06-2013, 18:34
کارلوس کروش: اگر میخواهید برای تعطیلات به برزیل بروید من نیستم! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ورزش > فوتبال ملی - کارلوس کروش در مسیر بازگشت از کره در جمع خبرنگاران درباره صعود ایران به جام جهانی حرف های جالبی زد. کارلوس کروش می گوید حاضر نیست مربی تیمی باشد که در جام جهانی زنگ تفریح باشد. او می خواهد در تیمی کار کند که برای صعود به برزیل می رود. یعنی باید همه چیز در بهترین شرایط باشد. این خواسته اوست برای ماندن در ایران که خیلی شفاف در جمع خبرنگاران مطرحش می کند. او در مسیر بازگشت از کره در هواپیمای اختصاصی تیم ملی این گفت و گو را خیلی صریح با همه خبرنگاران حاضر در هواپیما انجام داده است.

*سفر خاطره انگیزی شد. آمدن به کره و رسیدن به جام جهانی.
بله شکی نداریم. روزی بود که متحد و هم دل کنار هم بودیم و به نتیجه کارمان رسیدیم. افرادی که اشتیاق به هدف رسیدن را کنار نگذاشتند به هدف رسیدند و روز به یاد ماندنی را ساختند. واقعا احساس خیلی خوبی است. احساسی داریم که می‌خواهیم آن را با هواداران میلیونی ایرانی تقسیم کنیم. یک احساس خوب و فوق العاده. واقعا حائز اهمیت است که اشاره کنیم تک تک بازیکنان که در خط مقدم این مبارزه بودند با انگیزه و روحیه بالا جنگیدیند. ما در زمین جنگیدیم و به جام جهانی رسیدیم.
*و اگر قرار باشد این شادی را با کسی تقسیم کنید ؟
اول از همه با مردم خوب ایران اما بعد از آنها ، باید از کسان دیگری هم تشکر کنم البته عده آن‌ها زیاد نیست! این عده به تیم ملی نزدیک بودند و همیشه اعتماد به نفس را به ما منتقل کردند و ایمان داشتند که ما می توانیم کارمان را انجام دهیم. کفاشیان هیچ وقت به ما پشت نکرد. اعتماد به نفس را به ما می داد. همه گونه حمایت می کرد و این اعتماد و ایمان را داشت که می توانیم موفق باشیم. مشکلات زیادی در طول این دو سال و دو ماه داشتیم که با توجه به تمام این مشکلات ریئس فدراسیون هیچ گاه میدان را ترک نکرد .البته باید تشکر کنم تشکر ویژه از اعضای هیات رئیسه. آقای نبی و همچنین از هواپیمایی آسمان که در این پرواز حساس همیار ما بود. در انتها می‌خواهم این را بگویم که بعضی از شما دوستان در ابتدای حضور من در ایران در کنار من بودید. این دفعه پنجم است که در رده بزرگسالان تلاش برای جام جهانی را به عنوان سرمربی تجربه می کردم . در این 5 بار ، سه بار موفق شدم به جام جهانی برسم. به عنوان ناظر تکنیکی و مدیر فنی تیم ایالت متحده هم که حضور داشتم 4 بار در جام جهانی حضور پیدا کردیم اما به عنوان سرمربی سه بار این اتفاق افتاده است.
*مسیرمان سخت شده بود اما در نهایت پیروز شدیم.
من نگاهم همیشه به این فرایند صعود نگاه قدم به قدم بوده. به یاد دارم که ابتدا گفتم به شما که راه صعود ما سخت و دشوار خواهد بود. ما با توفان و دریای پرتلاطم مواجه خواهیم شد. بعضی روزها هم آرام خواهد بود.
در طول روزهای خوب مثل امروز که روز بسیار خوبی هست شما می توانید شاهد دوستانتان در کنارتان باشید. امروز آقای کفاشیان دوستان بسیار زیادی دارد. ولی وقتی شما روزهایی را پشت سر می گذارید که روزهای خوبی نیست شما کیفیت دوستان خودتان را می بینید. اینجا می خواهم بگویم که با کیفیت دوستان مان بود که توانستیم به موفقیت برسیم. تعدادشان زیاد نبود ولی دوستان بسیار خوبی بودند. و رمز و راز این موفقیت و فرمول موفقیت این بود که این دوستان متحد کنار هم بودند و همدیگر را تنها نگذاشتند. بعضی از آن‌ها بازیکنان بودند. من باز هم در انتها این را می خواهم بگویم که فوتبال ایران باید افتخار کند چون بازیکنان خوبی دارد که باید در اختیار تیم ملی باشند.
*همه الان دوست دارند درباره آینده بشنوند؟
حالا در مورد آینده صحبت کنیم. آینده خیلی ساده است. شما دو راه دارید. یا می‌خواهیم برای تعطیلات به برزیل سفر کنید. یا می‌خواهید به برزیل بروید تا با تمام شرافت و غرور رقابت کنید. اگر می خواهید برای تعطیلات به برزیل بروید من نمی خواهم عضوی از این گروه باشم. چون واقعا من دوست ندارم برای تعطیلات به آنجا بروم. ترجیح می دهم جای دیگری را در زمان دیگری بروم برای تعطیلات. اگر ایران می خواهد به جام جهانی برزیل سفر کند که با تمام غرور بجنگد باید خیلی از چیزها را عوض کنیم. نمی توانیم این مسیر را ادامه دهیم و هر روز به خودمان دروغ بگوییم. اولین کاری که باید انجام دهیم این است که باید سعی کنیم خیلی سخت تلاش کنیم و سعی کنیم انگیزه تیمی را به وجود بیاوریم و به مسیرمان ادامه دهیم. باید برنامه بسیار خوبی را تنظیم کنیم تا آماده باشیم که رقابت کنیم. اگر غیر از این باشد سریعا کشته می شویم.
*و برای رسیدن به این ایده آل چه کاری باید انجام بدهیم؟
کاری که ما باید انجام دهیم این است که سقف آرزوهای مان را بزرگ تر کنیم. باید سخت تلاش کنیم و کوشش کنیم و سعی کنیم آماده باشیم. به خودمان القا کنیم که می رویم برزیل تا به مرحله دوم صعود کنیم. باید قوی باشیم و به آن ایمان داشته باشیم.
بعضی از دوستان الان درونشان خوشحال هستند که به هدفمان رسیدیم. ولی الان زمان آن است که سخت بجنگیم و آماده باشیم. سعی کنیم با داشتن این فاکتور مهم بجنگیم. ما احتیاج به بازی‌های دوستانه خوب داریم. لیگ خوب و برنامه آماده سازی خوب. از همه مهمتر احتیاج داریم قلب بزرگ و مستحکمی داشته باشیم . ذهنی بزرگ و والا. به خودمان بقبولانیم که می رویم برزیل با تیم‌های بزرگ بجنگیم و مبارزه کنیم. کلمات آخر من این است. الان زمان این است که تصمیم گیری‌های مناسب را انجام دهیم. زمان این نیست که خودمان را پنهان کنیم.
*شما شرط تان را گفتید. فکر می‌کنیم مهیا شود؟
این یک انتخاب برای فدراسیون فوتبال است. و بقیه دست اندرکارانی که وظیفه دارند بر دوش آن‌ها هست. بقیه این داستان وظیفه من نیست. وظیفه من این است که تجربه و دانشم را به ایران بیاورم. این راهی است که من توصیه می‌کنم آن را ادامه دهیم.
به عنوان مربی وظیفه من این است که این راه را مشخص کنم اما پیاده کردن آن و ادامه دادن آن برمی‌گردد به مسئولان که این تصمیم را بگیرند. مثال خیلی کوچک و واضحی می‌خواهم بزنم. مثالی که دغدغه شده. بازیکنانی که اینجا در این هواپیما هستند باید 15 تا 20 روز استراحت مطلق داشته باشند. اگر به استراحت نپردازند به خاطر یک فصل 11 ماهه را پشت سر گذاشتند و فصل قبل هم استراحتی نداشتند مصدومیت‌ها از راه خواهد رسید و وقتی می‌خواهیم برای جام جهانی استفاده کنیم مصدوم می شوند. 12 جولای فصل جدید شروع می شود. بازیکنان باید از نظر بدنی و ذهنی آماده باشند. این لیگ باید با یک برنامه ریزی دقیق شروع شود. یک برنامه هم برای جام حذفی داشته باشیم که برنامه تیم ملی چه زمانی خواهد بود. بازی‌های حذفی چه وقت خواهد بود.ما باید این فضای مناسب و فرصت مناسب را ایجاد کنیم که این زمان مناسب باشد. ما باید با تیم‌های افریقایی و امریکای جنوبی و اروپایی روبرو شویم. باید این فرصت را به بازیکنان جوانمان بدهیم تا این بازی ها را قبل از جام جهانی تجربه کنند. بازیکنانی مثل شجاع و علیرضا و محسن مسلمان و رضا حقیقی باید تجربه رقابت بین المللی داشته باشند. شما دیروز در مقیاس کوچک فضای جام جهانی را تجربه کردید. دیروز شاهد بودید استادیومی که نزدیک به زمین بود . 50 هزار نفر دیروز سر و صدایشان بیشتر از 100 هزار نفر در آزادی بود. بعضی از بازیکنان ما واقعا دیروز با این مسائل به خوبی برخورد کردند و این فشار را کنترل کردند . برای یک بازیکن بدون تجربه این کار واقعا عالی است. واقعا آن‌ها قهرمان هستند. یک بار دیگر می‌گویم که زمانی نداریم. این برنامه ای است که باید انجام دهیم.
*این تدارک شاید کمی برای ایران دشوار باشد...
فوتبال بین المللی در جهان مثل ایران نیست که هر وقت یک تعطیلاتی برسد همه می روند شمال. شما باید یک تصمیمی را چهارشنبه بگیرید بعد بگویید دوشنبه برمی گردیم. نه این طوری نیست. امروز 19 جون است. دو ماه و نیم دیگر در آگوست یک بازی دوستانه داریم. با کی؟ نود درصد تیم‌های بین المللی الان برنامه هایشان را در اختیار دارند و می‌دانند با کی بازی دارند. ما نمی توانیم به جام جهانی برویم و با موریس یا ماداگاسکار بازی کنیم. الان زمان این است که تصمیم گیری کنیم و انتخاب درست داشته باشیم . شما دو نوع آدم دارید در دنیا. افرادی هستند که وقتی یک وعده غذای خوب می خورند و سیر می شوند می گویند برویم بخوابیم. تنها زمانی به کار کردن فکر می‌کنند که گرسنگی دارد فشار می‌آورد. اتفاقی که برای این افراد می افتد این است که اگر غذا به آنها نرسد خسته و گرسنه می شوند و می‌میرند. افراد دیگری در دنیا هستند که وقتی یک وعده می خورند از انرژی آن غذا استفاده می کنند که بروند از انرژی آن غذا اندوخته بیشتری به دست بیاورند. الان زمان این است که از انرژی و فضای خوبی که به دست آمده استفاده کنیم و برای خودمان اندوخته بیشتری به دست آوریم.
*و اگر بخواهیم مستقیم با مردم سخن بگویید ؟
کلمات آخرم به ایران و ملت ایران. امروز 19 جون( 29 خرداد) باید همگی جشن بگیریم. از آن لذت ببریم و جشن. فردا صبح اول وقت همه باید برگردند دفتر و کار شروع شود. فردا جشن تمام می‌شود.
*دلتان هست ایران بمانید یا نه؟
من جواب سئوال تان را پیشتر دادم
*شما گفتید ایران خانه من است ؟
دو سال است می‌گویم و هیچ شکی در آن نیست. من هر روزم را برای همان روز برنامه ریزی دارم و برای همان روز زندگی می کنم. فردا دست خداست. دلیل آمدن به ایران این بود که تیم را برسانم به جام جهانی . من سرمربی‌ام. مثل شما خبرنگار نیستم. مسئول فدراسیون نیستم. زندگی من این است که رقابت کنم و ببرم. رقابت کنم و ببرم. دوباره کلمات من همان است که قبلا گفتم. اگر بخواهیم برویم برزیل ببریم من هستم. اگر برای تفریح برویم نیستم.
+
پ‌ن: میتونیم با کیروش و بازیکنای خوبمون مثل دژاگه و گوچی و آندرانیک بازم پیشرفت کنیم، البته اگه بزارن!

Gregar
20-06-2013, 18:36
اینا می تونه بازی های تدارکاتی تقریباً خوبی برامون باشه البته امیدوارم با وضعیت جدید بتونیم چندتا بازی با تیمهای قدر اروپایی انجام بدیم

نه فقط اروپایی بلکه امریکای جنوبی هم باید بیاد تو کار . مسئولین به فکر بازی های تدارکاتی نباشن دهنمون تو جام جهانی سرویسه . باز شاید با بازی تدارکاتی کمی بهتر بشیم . سال 2006 فقط به یه بازی با المان زدیم و تموم شد رفت .
باید حداقل با یک تیم خوب اروپایی و یه تیم امریکای جنوبی قبل از جام جهانی یه دوستانه داشته باشیم .

Arash4484
20-06-2013, 18:36
زمان انتشار خبر: سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۶:۲۲ شبکه خبر سیمای جمهوری اسلامی افشای علت قهر رحمتی و عقیلی، فاجعه ای برای دلال ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گروهی که چند برنامه تلویزیونی و سایت و روزنامه را در اختیار دارند، بخش گسترده ای از وقت و توان خود را صرف کوبیدن قلعه نوعی به خاطر گفتن اصطلاح اجنبی پرستی می کنند، اما چرا یک دهم این میزان، به علت قهر بازیکنان مطرح تیم ملی پرداخته نمی شود؟
پس از آن که سیدمهدی رحمتی اعلام کرد در شرایط فعلی نمی تواند در تیم ملی باشد، هادی عقیلی نیز اردوی تیم ملی را ترک کرد و هنوز هیچ یک از رسانه های مطرحی که برای اصطلاح اجنبی پرستی قلعه نوعی وا مصیبتا سر دادند، نخواسته اند برای پرسیدن علت های این تصمیم وقت بگذارند.
این در حالی است که عقیلی و رحمتی بارها به شکل واضح و مستقیم گفته اند، از ما علت تصمیمان را بپرسید!
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، عقیلی در تماس تلفنی با برنامه نود گفت: کار من درست نبوده ولی مسائلی بود که نمی توانستم تحمل کنم. مطمئنا این کار من یک پیشینه و علتی دارد که با یک ارتباط تلفنی نمی توانم درباره اش صحبت کنم و باید بیشتر از این ها زمان داشته باشم.
او در پایان صحبتهایش گفت: هیچکس از من و رحمتی سوال نکرد که چرا این کار را کردیم؟

قهر از تیم ملی اتفاق جدیدی نیست. به عنوان نمونه وحید هاشمیان و علی کریمی بیش از یک بار از تیم ملی خداحافظی کرده اند و بیانیه هایشان به راحتی در دسترس است. بدون آن بیانیه ها نیز علت قهر آنها واضح بود و حتی اگر به زبان نمی راندند قابل حدس بود، اما علت قهر رحمتی و عقیلی را به راحتی نمی شود حدس زد.
علت ترک اردو، آنطور که برخی کوشیدند جلوه دهند، نیمکت نشینی نیست. عقیلی قبل از این نیز طعم نیمکت نشینی را چشیده و رحمتی با هر خلق و خوی خوب و بدی که دارد، هنوز هم بهترین دروازه بان کشور است.
از سوی باشگاه هایشان نیز تحت فشار نبودند.

قطعا رحمتی و عقیلی و سایر بازیکنان باتجربه تر تیم ملی حرف های دیگری دارند. آنها مسائلی را در این تیم دیده اند که برخی خبرنگاران مایل نیستند کسی درباره اش صحبت کند. مسائلی درباره نحوه قرار گرفتن نام ها در لیست های پنجاه نفره و سی و پنج نفره تیم ملی در ایام نقل و انتقالات و حضور دائمی برخی از ضعیف تر های باشگاهی در ترکیب اصلی تیم ملی. درباره کشف و معرفی ناگهانی دورگه ها به مردم فوتبال دوستی که تا قبل از ملی پوش شدن، حتی نام دورگه ها را نیز نمی دانستند. درباره تبلیغ مداوم و گسترده برای دورگه ها در برخی برنامه ها و رسانه ها.

همه این ها مرتبط یا شبیه به همان سوال ساده قلعه نوعی است که گفت: آقای فردوسی پور چرا از کی روش انتقاد نمی کنی با این نتایج و وضعیت تیم ملی؟

مطلبی که ماه ها پیش سویش کردم...یک نگاه کنیم به بخشی که بولد شده... زمانی که قهر از تیم ملی چیز عادیی بود و میبایست تازه ناز بازیکن مربوطه رو میکشیدیم که توروخدا بیا ....
کیروش دهداری گونه (قضیه استعفای 14 بازیکن) بار دیگر این بساط را برای مدتها از فوتبال ما برچید و دیگه کی از این جراتها بکنه....

تیم ملی همیشه یک فرصت است برای بازیکن...حتی در روزگاری که در ایران و جهان باشگاه ها به این اندازه قدرتمند و تصمیم گیرنده شده اند.

+یاد ایویچ افتادم که در بازی دوستانه در مقابل رم چگونه کله پاش کردند، همین قضیه عمان هم خوب جمع شد...

vivabarca
20-06-2013, 18:39
دوستان با توجه به اختلاف زمانی که برزیل با اینجا داره بازی های جام جهانی چه ساعتی میفته پخش تلویزیونیش ؟

Alinho
20-06-2013, 19:00
بزرگان فوتبال ایران قبل و بعد از صعود تیم ملی چه گفتند! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ورزش > فوتبال ملی - این مروری است بر گفته های تعدادی از چهره های سرشناس فوتبال ایران درباره تیم ملی ، در بازه قبل و بعد از صعود تیم ملی.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛انتقادات از کروش و تیم ملی قبل از صعود به جام جهانی سر به فلک کشیده بود.در این بین شاید همان طور که کروش گفته تعداد زیادی حامی تیم ملی نبودند. افرادی مثل حشمت مهاجرانی ، مجید جلالی ، مجتبی تقوی از میان تئوریسین های فوتبال ما و خداداد عزیزی ، کریم باقری ، حمید استیلی و علی دایی از ملی پوشانی بودند که نسبت به سایرین بیشتر پشت سرمربی تیم ملی درآمدند و می گفتند که بالاخره فعالیت های او نتیجه خواهد داد. این اتفاق افتاد و کروش به وعده ای که داده بود عمل کرد؛رفتن ایران به جام جهانی تعهدی بود که او در روز نخست امضای قراردادش به مسئولان فدراسیون فوتبال داده بود.حالا تیم ملی مسافر برزیل شده است و خیلی از همان آدم هایی که منتقد او بودند و شمشیر را برایش از رو بسته بودند به تعریف و تمجید از مرد پرتغالی پرداخته اند.در زیر نگاهی می اندازیم به مصاحبه تعدادی از بزرگان ، مسئولان و مربیان فوتبال ایران قبل و بعد از صعود ایران به جام جهانی.

نام مربی
اظهار نظر قبل از صعود به جام جهانی
اظهار نظر بعد از صعود به جام جهانی

پرویز مظلومی

قوچان نژاد در حد و اندازه های بازیکنان لیگ یکی است.
قوچان نژاد گل قشنگی زد،من هم دارم می روم خیابان با مردم خوشحالی کنم.

منصور پورحیدری

به نظرم کوچ بزرگی نیست. از این گذشته او قرار بود به فوتبال ما فکر کند. قرار بود معمار فوتبال به هم ریخته ایران باشد، نه اینکه خودش به مشکل تازه فوتبال ما تبدیل شود. او گزینه خوبی برای نفر اول بودن نیست و باید تغییر کند
کروش فکرش را عوض کرد.او ایرانی فکر کرد و توانست نتایج عالی بگیرد! کروش با اضافه کردن منصوریان و استفاده از اسکلت استقلالی کاری کرد که برای تیم ملی موثر بود.

علی فتح الله زاده

اگر من رئیس فدراسیون فوتبال بودم، زودتر از این کیروش را برکنار می‌کردم. یعنی بعد از بازی دوستانه‌ای که تیم ملی در ترکیه داشت او را برکنار می‌کردم! به خاطر اینکه سرمربی تیم ملی ایران در نیمه دوم آن مسابقه که نیمه مربیان است، کاملا خواب بود و تیم را به امان خدا رها کرده بود. او باید برود و تیم را به یکی مثل قلعه نویی بدهند ، اگر می خواهند به جام جهانی برسیم.
وقتی گوچی توپ را با کات خاص خود وارد دروازه کره جنوبی کرد مانند میلیونها ایرانی اشک در چشمانم حلقه زد، پاهایم سست شد و مو به تنم سیخ. افتخار کردم ایرانی ام و به خود بالیدم. امروز حماسه را دیدیم. ایران دوباره سرافراز شد و ایرانی سربلند

محمد رویانیان

فینال جام حذفی هنوز مشخص نشده است.ما نمی دانیم باید چه زمانی با سپاهان بازی کنیم.همه چیز تحت تاثیر کروش در تیم ملی است.به نظرم باید از آقای کروش بپرسیم که فینال جام حذفی چه زمانی و در کجا برگزار خواهد شد. پرسپولیس از این تصمیم ها ضربه خورد.
خدا را شکر می‌کنیم تیم ملی ایران با درایت کادر فنی، مدیریت فدراسیون فوتبال، حمایت وزارت ورزش، تلاش بازیکنان و دعاهای مردم به جام جهانی صعود کرد. این پیروزی بزرگ را به همه اهالی ورزش و فوتبال کشور صمیمانه تبریک می‌گوییم. وزارت ورزش حمایت خود از تیم ملی را دو چندان کرد و درایت کی‌روش و تلاش ستودنی ملی پوشان روزی تاریخی را رقم زد.

امیر قلعه نویی

اصلا بازی استقلال و پرسپولیس بدترین بازی که معتقدم اینطور نبوده اما چرا آقایان یک کلمه درباره این که تیم ملی در پنج بازی دو گل زده حرف نمی‌زنند؟ مگر لیگ ایران فقط از استقلال و پرسپولیس تشکیل شده که ضعف تیم ملی را فقط به این دو تیم محدود می‌کنید. وقتی مربی ایرانی بالای سر تیم ملی است، آقایان به اصطلاح کارشناس مناظره می‌گذارند و سه نفری به او حمله می‌کنند، اما به مربی خارجی هیچ کاری ندارند و می‌گویند چون لیگ به گفته آنها ضعیف است، تیم ملی هم خروجی‌اش چیزی می‌شود که می‌بینید. من این آقایان را خوب می‌شناسم. آنها اجنبی پرست هستند.
این پیروزی بزرگ را به تیم ملی ایران و شخص کارلوس کروش تبریک می‌گویم و امیدوارم این پیروزی بزرگ باعث رشد و پیشرفت فوتبال ایران شود. امیدوارم که در فاصله‌ای که تا جام جهانی داریم با قدرت مراحل آماده‌سازی را پشت سر بگذاریم و با قدرت در جام جهانی ظاهر شود.

محمد مایلی کهن

خوب است که کروش و ولاسکو موفق نبوده‌اند که اگر بودند شما یقین بدانید که باید خیلی بیشتر از اینها نازشان را می‌کشیدیم.
نتیجه ای که امروز به دست آمد نتیجه بی نظیری بود که توانست ما را به جام جهانی برساند.

ایران به جام جهانی رفت و روسیاهی به ذغال موند!:n21:

Kianoosh
20-06-2013, 19:37
همه یه طرف , حاج مایلی هم یه طرف !!حالا کیروش رو بگیم 5 بازی اول نسبتا ناموفق بوده ولاسکو چرا!؟!:n04: البته خیلی بیشتر از اینها صحبت شد علی پروین و بازیکن تیم ملی و کارشناس نماها و حتی خود کفاشیان که با نزدیکان قلعه نویی صحبت میکرد!امروز 180 درجه تغییر مواضع استراتژیک :n09: البته اگه اون هد کره گل میشد سیل ایراد و انتقاد بود ... بله انتقاد از تیم بازنده و حذف شده آسونه! عزیزان کارشناس خوبه از اینور بوم هم نیوفتن!الان که صعود کردیم بیاین از تیم برنده و صعود کرده ایراد فنی و مشکلی اگه هست(که هست) مطرح بشه و برای رفعش تلاش!!جوگیر و احساسی شدن خصیصه بد ماست که با یک باخت 0 و با یک برد 100!:n06:

urumchi
20-06-2013, 20:01
فوتبال ایران سرشار از احساسات کنترل نشده ست که باعث میشه در هر مقطعی هرکس یه چیزی بگه و اینطوری دورویی کنه

حتی خود ما هم خیلی وقتا اسیر احساسات میشیم و ...

بقول یکی از دوستان در روز صعود به جام جهانی: تحلیل فنی نیمه اول کاملا در بین پیامهای تبریک دوستان گم شد !!!

Reza31001
20-06-2013, 20:05
مایلی جان مثل اینکه دلش هوای دلارهای کی روش و ولاسکو رو کرده:n09:
در مورد ولاسکو که بحثی نیست!!

ولی دوباره که بازیهای تیم ملی رو بررسی میکنم میبینم کیروش اولین شخصی بوده که معضل جای خالی دایی رو حل کرده
بعد دایی هی به خودمون پیچیدیم که یه مهاجم شش دونگ داشته باشیم
نه هلیکوپتر جواب داد نه انصاری فردی که یه روزی بهش امید بستیم و نه هیچ کس دیگه و هر مربی که اومد سر وقت تیم ملی مشکل گلزنی داشت

تیم ملی کیروش گلزن نبود ولی جای خالی دایی رو پر کرد
گل نزد ولی گل نخورد به تک گل های 3 امتیازی دل بست و نتیجه گرفت
ما از 4 بازی و 4 گل، 12 امتیاز رو در حالی دشت کردیم که حریف بهتر از ما بود
دیگه نباید اسمش رو بذاریم شانس چون نه یک نه دو بار که 4 بار نتیجه داد

اتفاقا عظمت کیروش وقتی مشخص میشه که مهره کلیدی خودش یعنی رحمتی رو از دست داد
ولی یه جانشین براش پیدا کرد اجازه داد هر چقدر دوست داره تو بازی مقابل عمان سوتی بده و گل بخوره که وقتی وقتش شد 270 دقیقه دروازه رو بسته نگه داره!

Eblis 2011
20-06-2013, 21:47
کودکان موسسه محک با ارسال نامه‌ای به کاپیتان تیم ملی فوتبال احساسات خود را نسبت به صعود تیم ملی به جام جهانی ابراز کردند.

به گزارش 598 به نقل از هر، در این نامه کودکان سرطانی انرژی مثبت خود را به تیم ملی انتقال دادند و از آنها خواستند برای کودکان نیز دعا کنند تا بر سرطان غلبه کنند. متن این نامه به شرح زیر است:

"عمو جواد ما بچه‌های محک دیشب که داشتیم با مامان بابامون و پرستارا و بقیه دوستامون فوتبال رو تو بیمارستان نگاه می‌کردیم خیلی جیغ زدیم و داد کشیدیم. محمد همش می‌پرید بالا و نرگس هم همش می‌ترسید گل بخوریم اما نخوردیم و بردیم و ما خیلی خوشحال شدیم.

تازه بعد از فوتبال هم خیلی‌هامون به دوستامون اس‌ام‌اس دادیم و گفتیم که شما که کاپیتان تیم ملی هستی و قهرمان شدی و رفتی جام‌جهانی، دوست مایی و چند وقت پیش اومده بودی بیمارستان پیش ما.

به هم تیمی‌ها و دوستات هم بگو که آفرین خیلی خوب بازی کردین و به عمو قوچانی هم بگو تو برزیل هم یه عالمه گل بزنه.

ما هم همیشه تلاش می‌کنیم قهرمان بشیم. برامون دعا کن تا به سرطان هزار تا گل بزنیم.
ممنون که دوست مایی

«سعید، محمد حسین، مهسا، مهدیه، یاسین، محمد، عبدالله، دنیا، مرضیه، روژان، معصومه، رضا» و تعدادی از کودکان محک

+

رقم سرسام آور قرارداد کی روش لو رفت!

بازیکن سابق تیم ملی از مبلغ سنگین پرداختی به کارلوس کی روش پرده برداشت.

جام ورزشی، در سالهای اخیر اخبار متناقضی در مورد رقم قرارداد کارلوس کی روش با فدراسیون فوتبال منتشر شده است.
مبلغ بالای قرارداد وی انکار شدنی نیست چراکه مربی بزرگی مثل وی حاضر نمی شود با مبالغ معمولی در ایران مربیگری کند اما هرگز رقم دقیق دریافتی وی اعلام نشده است.
خداداد عزیزی در آخرین مصاحبه خود که با برنا انجام داده به این مبلغ اشاره کرده است.
وی در مورد تمدید قرارداد کی روش گفت: به‌واسطه اینکه رقم درخواستی کی‌روش زیاد بوده است، مطمئناً برای تمدید قرارداد رقمی بیشتر از شرایط فعلی را تقاضا خواهد کرد و با توجه به وضعیت موجود، به نظر می‌رسد ماندن او در تیم ملی به‌صلاح نخواهد بود. اگر اشتباه نکنم، کی‌روش در این مدت رقمی نزدیک به هفت میلیون دلار گرفته که نزدیک 25 میلیارد تومان می‌شود. از آنجایی که تا قبل از جام جهانی اتفاق مهمی در پیش نخواهد بود، می‌توان از مربی وطنی استفاده کرد و باید تعدادی بازیکن جوان‌تر هم دعوت شوند تا در جام جهانی میانگین سنی بالا برای ما مشکل‌سار نشود.

icao
20-06-2013, 22:21
چه خبره 7 میلیون دلار
تو جام جهانی قبلی فکر کنم پر درآمد ترین مربی همچین مبلغی میگرفت
کیروش مربی خوبه ؛ اگه برای فوتبال چیزی یادگار بذاره ، مثل ایویج

Gregar
20-06-2013, 22:21
کودکان موسسه محک با ارسال نامه‌ای به کاپیتان تیم ملی فوتبال احساسات خود را نسبت به صعود تیم ملی به جام جهانی ابراز کردند.

به گزارش 598 به نقل از هر، در این نامه کودکان سرطانی انرژی مثبت خود را به تیم ملی انتقال دادند و از آنها خواستند برای کودکان نیز دعا کنند تا بر سرطان غلبه کنند. متن این نامه به شرح زیر است:

"عمو جواد ما بچه‌های محک دیشب که داشتیم با مامان بابامون و پرستارا و بقیه دوستامون فوتبال رو تو بیمارستان نگاه می‌کردیم خیلی جیغ زدیم و داد کشیدیم. محمد همش می‌پرید بالا و نرگس هم همش می‌ترسید گل بخوریم اما نخوردیم و بردیم و ما خیلی خوشحال شدیم.

تازه بعد از فوتبال هم خیلی‌هامون به دوستامون اس‌ام‌اس دادیم و گفتیم که شما که کاپیتان تیم ملی هستی و قهرمان شدی و رفتی جام‌جهانی، دوست مایی و چند وقت پیش اومده بودی بیمارستان پیش ما.

به هم تیمی‌ها و دوستات هم بگو که آفرین خیلی خوب بازی کردین و به عمو قوچانی هم بگو تو برزیل هم یه عالمه گل بزنه.

ما هم همیشه تلاش می‌کنیم قهرمان بشیم. برامون دعا کن تا به سرطان هزار تا گل بزنیم.
ممنون که دوست مایی

«سعید، محمد حسین، مهسا، مهدیه، یاسین، محمد، عبدالله، دنیا، مرضیه، روژان، معصومه، رضا» و تعدادی از کودکان محک

+

رقم سرسام آور قرارداد کی روش لو رفت!

بازیکن سابق تیم ملی از مبلغ سنگین پرداختی به کارلوس کی روش پرده برداشت.

جام ورزشی، در سالهای اخیر اخبار متناقضی در مورد رقم قرارداد کارلوس کی روش با فدراسیون فوتبال منتشر شده است.
مبلغ بالای قرارداد وی انکار شدنی نیست چراکه مربی بزرگی مثل وی حاضر نمی شود با مبالغ معمولی در ایران مربیگری کند اما هرگز رقم دقیق دریافتی وی اعلام نشده است.
خداداد عزیزی در آخرین مصاحبه خود که با برنا انجام داده به این مبلغ اشاره کرده است.
وی در مورد تمدید قرارداد کی روش گفت: به‌واسطه اینکه رقم درخواستی کی‌روش زیاد بوده است، مطمئناً برای تمدید قرارداد رقمی بیشتر از شرایط فعلی را تقاضا خواهد کرد و با توجه به وضعیت موجود، به نظر می‌رسد ماندن او در تیم ملی به‌صلاح نخواهد بود. اگر اشتباه نکنم، کی‌روش در این مدت رقمی نزدیک به هفت میلیون دلار گرفته که نزدیک 25 میلیارد تومان می‌شود. از آنجایی که تا قبل از جام جهانی اتفاق مهمی در پیش نخواهد بود، می‌توان از مربی وطنی استفاده کرد و باید تعدادی بازیکن جوان‌تر هم دعوت شوند تا در جام جهانی میانگین سنی بالا برای ما مشکل‌سار نشود.

:n04: چه خبره مگه . تازه واسه تمدید بیشترش هم میکنن .
بابا درسته مربی خوبیه و ایران رو به جام جهانی برد و به نظرم هم باید تا جام جهانی هم با ایران باشه اما دیگه خیلی خدایی زیاده . البته وقتی پول هایی که سر نقل و انتقالات و حقوق بازیکن ها رو میبینیم میتونم بگم پولی که کی روش گرفته بیشتر حقشه تا بعضی های دیگه . هر چند کلا سرسام اوره این رقم ها

فایده هم نداره بخوایم مربی عوض کنیم . کی روش نشون داده که زمان میخواد تا با تیم بشه کار کرد و قویش کرد و اگه الان به فکر تغییر سرمربی بیفتیم دیگه باید توی جام جهانی هم بریم همون توپ بازیمون رو بکنیم .

شاهزاده خانوم
20-06-2013, 22:32
از آنجایی که تا قبل از جام جهانی اتفاق مهمی در پیش نخواهد بود، می‌توان از مربی وطنی استفاده کرد و باید تعدادی بازیکن جوان‌تر هم دعوت شوند تا در جام جهانی میانگین سنی بالا برای ما مشکل‌سار نشود.

بله خداداد جان میشه شما سرمربی بشید . . .:n21:
بازم اینا شروع کردند
اون از رحمتی ک بالافاصله زنگ زد تبریک گفت ک تو برزیل باشه
اینم از این ادم های منفعت طلب و زرنگ و...

موقعی ک کیروش و نکونام دیروز تو مراسم رفتند رو سکو تماشاگران (منظور پول بگیر فلان مربی ) شعار میدادند علی دایی

بی باک بی بال
20-06-2013, 23:10
کیروش اون قدر بزرگ نکنید هم چین اش دهن سوزی هم نیست
قطر کره شانسی بردیم
اما برای جام جهانی از هم بهتره

3D-Max
20-06-2013, 23:12
اون از رحمتی ک بالافاصله زنگ زد تبریک گفت ک تو برزیل باشه
ما ایرانیا هم آدمهای جالبی هستیم
هیچ کاری با کاری که رحمتی کرده ندارم
حالا که تبریک گفته این حرف میزنیم
اگر هم تبریک نمیگفت همه میگفتن ناراحته تیم رفته جام جهانی
کلا ما ایرانیا وقتی بخوایم کسی بکوبیم به حرکت طرف مقابل کاری نداریم هر حرفی بزنه باز یه ایرادی میگیریم...

Pejvak61
20-06-2013, 23:29
واقعا حالم از این حرفهای تفرقه افکن به هم میخوره. آخه چقدر مردم قدرنشناسی هستیم ما!

شاهزاده خانوم
20-06-2013, 23:30
رحمتی مطمینا تبریک میگفت ب خاطر منافع خودش.
دقیقا ما ایرانی ها ادم های فوق جالبی هستیم . .

Eblis 2011
20-06-2013, 23:35
رحمتی مطمینا تبریک میگفت ب خاطر منافع خودش.
دقیقا ما ایرانی ها ادم های فوق جالبی هستیم . .

دقیقا مثل نامزدهای انتخاباتی که به رئیس جمهور منتخب پیام تبریک فرستادن .
اینا همش ظاهر قضیس . ولی در باطن داشتن از حسادت و حرص میترکیدن .

Arash4484
21-06-2013, 01:52
تکرار تاریخ:n02:

مبلغ قرارداد کی‌روش!

کد خبر: ۷۳۴۵۲

۲۳ فروردين ۱۳۹۰ - ۰۹:۰۵

محمد مایلی‌کهن دیروز به ایسنا گفت: من دیدم یکی از مسئولان فدراسیون فوتبال مصاحبه کرده و گفته کی‌روش موافق نیست مبلغ قراردادش عنوان شود. این از آن حرف‌هایی است که با واقعیت و صداقت فرسنگ‌ها فاصله دارد. تا جایی که من می‌دانم مبلغ قرارداد او و همکارانش بالای 15 میلیون دلار[!]است.

خبر بعدی- خبرگزاری‌ها و روزنامه‌های جهان هفته‌گذشته خبر دادند که مبلغ قرارداد کارلوس کی‌روش برای هدایت تیم ملی فوتبال ایران، سالانه 2میلیون دلار (1.38 میلیون یورو) است.

خبر دیگر: در تعطیلات نوروزی سال‌جاری، مجله معتبر فرانس فوتبال، میزان دستمزد مربیان فوتبال جهان را در فصل 2011-2010 اعلام کرد.( جدول منتشرشده در انتهای این ستون آمده است).
ارزیابی: با نگاهی به رده‌بندی 10مربی گران جهان می‌توان مربیانی چون رافائل بنیتس، فلیکس ماگات و روی‌هاجسون را مشاهده کرد که به‌دلیل عملکرد ضعیف خود در این فصل از باشگاه‌های محل خدمت خود اخراج شده‌اند.

مقایسه- با توجه به سوابق کاری کی‌روش بعید است که او از نظر کیفیت فنی و دانش فوتبال پایین‌تر از مربیانی چون هاجسون، اسپالتی و ماگات باشد. البته طبیعی است که دستمزد مربیان باشگاهی به‌دلیل درگیری تمام‌وقت در باشگاه‌ها بیشتر از مربیان تیم‌های ملی باشد اما اگر کی‌روش را همسطح مربیانی که نام آنها پیش‌تر برده شد بدانیم و اگر بازهم قرارداد1.38 میلیون یورویی کی‌روش صحت داشته باشد، باید پذیرفت که در این قرارداد فدراسیون فوتبال بیش از کی‌روش بهره برده است.

نتیجه- شفاف‌سازی‌، واژه‌ای است که فوتبال ما سال‌هاست از آن محروم شده است. حالا که مفاد قرارداد مالی بزرگ‌ترین مربیان فوتبال جهان به‌صورت شفاف و بدون ترس از پرداخت مالیات اعلام می‌شود، دلیلی ندارد که فدراسیون فوتبال از انتشار مبلغ واقعی قرارداد کی‌روش طفره برود.مادامی که این مبلغ به‌صورت شفاف اعلام نشود باید تا پایان مدت قرارداد کی‌روش در انتظار انتشار شایعات و گمانه‌زنی‌های مختلفی در مورد مفاد مالی این قرارداد بود.

-گمانه زنی بخصوص از سمت خداداد حسابدار فدراسیون:n02: که گویا حواسش نیست مجموع دریافتی او را در طی سال دولا پهنا حساب نکند.(جمع نزند!)
رقم دریافتی باید اعلام شود تا این ماهی گیران آب گل آلود بی خیال این یکی ترفند هم شوند.

Reza31001
21-06-2013, 09:44
چه خبره 7 میلیون دلار

:n04:
چه خبره مگه . تازه واسه تمدید بیشترش هم میکنن

هیچ خبری نیست!
از همون اولم معلوم بود قرار داد چند میلیون دلاری هست

تنها حرکت مثبت (!) فدراسیون فوتبال که یه مسکن یکی دوساله رو به فوتبال تزریق کرد و با کپی برداری از عربها (ببینید کارمون به کجا رسیده!) دلارهای نفتی رو به یه مربی تراز اول دادن تا بلکه نتیجه بگیرن
بماند که نزدیک بود مریض مورد نظر سکته کنه!

کلا چیز عجیبی نیست ...!

shoojats
21-06-2013, 10:56
سلام,

والا من نظرات بقیه رو نخوندم ولی خدایی اصلا این برد اصلا حق ایران نبود. خیلی مذخرف بازی کرد ایران. واقعا از روی شانس. این حق کره بود که چهار تا گل بزنه.

اینا با این بازی مذخرفشون چقدر هم به خودشون افتخار میکنن. یعنی حتی نمیوتن 20 ثانیه توپ رو بین خودشون نگه دارن. سریع لو میدن. کره ای ها رو نگاه کن. مخصوصا اون دقایق آخر چقدر زیبا تو اون شلوغی موقعیت خطرناکی به وجود آوردن.

S0R3N4
21-06-2013, 11:14
فوتبال ایران سرشار از احساسات کنترل نشده ست که باعث میشه در هر مقطعی هرکس یه چیزی بگه و اینطوری دورویی کنه

حتی خود ما هم خیلی وقتا اسیر احساسات میشیم و ...

بقول یکی از دوستان در روز صعود به جام جهانی: تحلیل فنی نیمه اول کاملا در بین پیامهای تبریک دوستان گم شد !!!

نه داداش من...بحث احساسات نیست!!
وگرنه یکی مثل امیر قلعه نویی؛سالی چند بار احساساتی میشه؟!!!
من خودم استقلالی هستم؛و عاشق امیر خان؛
ولی اگه به اون لیست یه نگاهی بندازی؛متوجه میشی؛خیلی هاشون؛دندون تیز کرده بودن واسه جایگاه کارلوس کیروش!!!
و خیلی هاشون؛حسادت میکردن که چرا فدراسیون اینقدر از کارلوس کیروش حمایت میکنه؛
به قول جواد نکونام؛کاری که با برانکو کردیم؛با کیروش نکنیم!

والا من نظرات بقیه رو نخوندم ولی خدایی اصلا این برد اصلا حق ایران نبود. خیلی مذخرف بازی کرد ایران. واقعا از روی شانس. این حق کره بود که چهار تا گل بزنه.

این سبک ارائه بازی؛(دفاع اتوبوسی) که ما بیشتر؛از مربی های بزرگی چون گاس هیدینگ و ژوزه مورینیو دیدیم که موفق به اجرای اون باشند؛و انصافا کار هر کسی نبوده؛همچین هم کار آسونی نیست؛و شدیدا ریسک پذیره؛
به نظر من که فوق العاده بودیم؛
آره؛یک موقعیت گل داشتیم؛
ولی چی شد؟!!اون یکی رو تبدیل به گل کردیم!!!
آره؛
کره کل بازی صاحب اختیار بازی بود؛
ولی چی شد؟!!
بازی رو تو خونه باخت!!

این سبک ارائه بازی به اصطلاح دفاع اتوبوسی؛کاری هست که از بزرگانی چون گاس هیدینگ و ژوزه مورینیو بر میاد؛ولی میبینیم که کارلوس کیروش با تجربه(استاد دانشگاهیه ژوزه مورینیو)؛چقدر خوب؛این سبک رو در فوتبال ایران جا انداخت در مدت کم؛
درسته که بازی های زیبایی رو از تیم ملی شاهد نیستیم؛
ولی نتیجه اش همون تنها 2 گل خورده ای هست که داشتیم این دوره؛

البته اگه یادتون باشه؛کیروش زمانی که تو تیم ملی پرتغال بود هم همینطور بازی میکرد تیمش؛
حتی وقتی عناصر هجومی بزرگی چون کریس رونالدو رو در اختیار داشت؛

بدون گل زده و گل خورده اومد جام جهانی؛بدون گل زده و فقط با یک گل خورده هم برگشت!!! :n02::n02::n02:

به نظرم تنها سبکیه که تو فوتبال ایران میتونه نتیجه بده با توجه به اینکه ما کلا کم گل میزنیم سالهاست؛ولی مدافعین خوب و خوش استایلی داشتیم عموما !!

Amir M.ohAma.D
21-06-2013, 11:20
تنبیه ادامه دارد/ رحمتی و عقیلی شانسی برای جام جهانی ندارند /کی روش: این عبرتی است برای جوانها

سایت گل – کارلوس کی روش در برنامه ورزش و مردم ، تلویحا اعلام کرد که هادی عقیلی و مهدی رحمتی شانسی برای تیم ملی و حضور در جام جهانی ندارند .

به گزارش گل ، کی روش در پاسخ به سئوال بهرام شفیع درباره احتمال بازگشت سید مهدی رحمتی بعد از ابراز ندامت و عذرخواهی وی ، گفت : جواب این پرسش دشوار است اما چیزی که مهم است این است که در فوتبال بین المللی هیچ کس نمی تواند خودش را بالاتر از تیم ملی بداند.

من از بازیکنانم انتظار دارم با تعهد کامل کار کنند و خودم ناظر این مسئله هستم . دیسیپلین در تیم ملی مهمترین اتفاق است و من باوجود احترامی که برای رحمتی و عقیلی قائلم ، توجه خودم را معطوف به 25 نفری می کنم که در تیم ملی حاضر بودندو به تیم متعهد ماندند.

او ادامه داد : این یک تصمیم شخصی نیست . آنها از فرصتی که بهشان دادیم استفاده نکردند. ضمن اینکه این باید یک عبرتی باشد برای بازیکنان جوان و آنها باید بدانند که هیچ شرطی برای تیم ملی نباید گذاشت ...

کی روش تاکید کرد : پس برای ما مهمترین چیز ادامه کار با بازیکنانی است که به تیم متعهد ماندند.

او درباره بازگشت علی کریمی هم گفت: هرکس در این فصل شرایط خوبی داشته باشد در تیم ملی حاضر خواهد بود .

Reza31001
21-06-2013, 11:26
یه سوال:
زمانی که رحمتی از تیم ملی کناره گیری کرد همون روز یا فرداش 90 بود و اومد روی خط و گفت الان چیزی نمیگم ولی بعدا حتما دلایلم رو میگم

بعدش من پیگیری نکردم چیز خاصی گفته؟

ehsanbh
21-06-2013, 11:32
سلام,

اینا با این بازی مذخرفشون چقدر هم به خودشون افتخار میکنن. یعنی حتی نمیوتن 20 ثانیه توپ رو بین خودشون نگه دارن. سریع لو میدن. کره ای ها رو نگاه کن. مخصوصا اون دقایق آخر چقدر زیبا تو اون شلوغی موقعیت خطرناکی به وجود آوردن.
من واقعا از برد تیم ملی خوشحالم و در پوست خودم نمیگنجیدم.بعد از بازی هم هیچ شکایتی نکردم و یاس درست نکردم. حق مردم بود که خوشحالی کنند و شاد باشن ؛ جشن بگیرن.نه بخاطر اینکه تیم ملی فوتبال خوب بازی کرد بلکه به این دلیل که جایگاه کشورمون ؛غرور ملیمون حفظ شد.الان فوتبال جنبه ملی داره ؛مهمه. خوشحالی مردم از برد تیم ملی کم از برد نامزد مورد علاقشون نبود.
چند موقیت گل روی دروازه کره ایجاد کردیم؟
اون گلی که زدیم آیا ما موقیت ایجاد کردیم؟
بازی ژاپن رو تو جام بین قاره ای ببینید از صمیم قلب براشون آرزوی موفقیت میکنم.فوتبال امروز ما فوتبال زمینهای خاکیه نه آکادمیها و مدارس فوتبال.آیا رییس فدراسیون در حد این مردم و خواسته هاشون هست؟
ای بابا حرف تو این دل زیاده!اینا رو نمیگم که مایوس بشیم باید تدبیر کرد.

S0R3N4
21-06-2013, 11:37
آقا؛یه سوال...
تیم ملی عربستان ؛ به موازات ما که کارلوس کیروش رو آوردیم؛فرانک ریکارد رو آورده بود !!!
چی شدن اونا ؟!!!
چرا اینقدر راحت اووت شدن؟!!
دیگه هرچی باشه فرانک ریکارد بزرگ رو سر این تیم بود !!!! :n04::n04:

clau
21-06-2013, 11:40
اگه کیروش از حرفش برمیگشت جای تعجب داشت کسی که دستیار سر الکس فرگوسن کبیر باشه سرمربی که بازیکنای نسل طلایی فوتبال پرتغال و امثال کاسیاس- رونالدو زیر دستش بودن دیگه نمیاد منت 2-3 تا بازیکن بکشه خواهش کنه بیاین تیم ملی که :n02:

S0R3N4
21-06-2013, 11:41
من واقعا از برد تیم ملی خوشحالم و در پوست خودم نمیگنجیدم.بعد از بازی هم هیچ شکایتی نکردم و یاس درست نکردم. حق مردم بود که خوشحالی کنند و شاد باشن ؛ جشن بگیرن.نه بخاطر اینکه تیم ملی فوتبال خوب بازی کرد بلکه به این دلیل که جایگاه کشورمون ؛غرور ملیمون حفظ شد.الان فوتبال جنبه ملی داره ؛مهمه. خوشحالی مردم از برد تیم ملی کم از برد نامزد مورد علاقشون نبود.
چند موقیت گل روی دروازه کره ایجاد کردیم؟
اون گلی که زدیم آیا ما موقیت ایجاد کردیم؟
بازی ژاپن رو تو جام بین قاره ای ببینید از صمیم قلب براشون آرزوی موفقیت میکنم.فوتبال امروز ما فوتبال زمینهای خاکیه نه آکادمیها و مدارس فوتبال.آیا رییس فدراسیون در حد این مردم و خواسته هاشون هست؟
ای بابا حرف تو این دل زیاده!اینا رو نمیگم که مایوس بشیم باید تدبیر کرد.

به نکات درستی اشاره کردی !!!
فدراسیون اونا یه سیاستی رو تنظیم میکنه که هر کی میاد رو راس کار؛موظف به انجام اون قوانین هست !!! (مثل قانون اساسیه ایالت متحده ی آمریکا؛که هر رئیس جمهوری میاد روی کار؛موظف به انجام اونه؛نه هر سیاستی که دوست داره)
ولی به گفته ی خودت؛فوتبال اونا اکادمیه ؛ و این یعنی روز به روز پیشرفت!!
ولی فوتبال ما چیه؟!!
به نظرت به جز این تاکتیکه علی اضغری و بکش زیرش؛میتونستیم به جام جهانی بریم؟!!!!

رئیس فدراسیون ما؛تا چند سال پیش؛نمیدونست لیورپول واسه کدوم کشوره !!! پس کلا اونو بیخیال شید لطفا !! آوردن کیروش هم نمیدونم تز کی بود ؛ ولی هر کی باعث و بانیش بوده؛خدا خیرش بده !!! :n02:
ولی میدونم این رئیس فدراسیون نبود که ایشون رو میشناخت !!!
بعدش انتظار داری فوتبالی که ژاپن ارائه میده رو ما ارائه بدیم؟!!

S0R3N4
21-06-2013, 11:48
اگه کیروش از حرفش برمیگشت جای تعجب داشت کسی که دستیار سر الکس فرگوسن کبیر باشه سرمربی که بازیکنای نسل طلایی فوتبال پرتغال و امثال کاسیاس- رونالدو زیر دستش بودن دیگه نمیاد منت 2-3 تا بازیکن بکشه خواهش کنه بیاین تیم ملی که :n02:

من خودم؛هنوز باورم نمیشه بدون حضور سید مهدی رحمتی و اشکان دژاگه تونستیم به جام جهانی صعود کنیم (با اینکه اعتماد 100 درصد به کارلوس کیروش داشتم)
ولی دیگه به اندازه ی کافی سید مهدی رحمتی تنبیه شد با بازی های خوب رحمان احمدی !!
همه فهمیدن اگه رحمتی نباشه ؛ اونقدر ها هم تیم ملی به بحران بر نمیخوره با توجه به تاکتیک ها متمرکز کیروش روی خطوط دفاعی !! (هرچند نقش رحمتی در این صعود واقعا زیاد بود)
همین یه تنبیه بزرگ واسه رحمتیه !!
و دیگه کیروش چی بیشتر از این میخواد ؟!!

بسته دیگه....
نمیشه که رحمتی بشینه خونه و علیرضا حقیقی بیاد رو نیمکت بشینه !!
میخواد رحمتی رو خورد کنه؟!!
خو بیاره رو نیمکت بشونه رحمتی رو !!
اینطوری بیشتر خوردش نمیکنه؟!!!

بحث هادی عقیلی رو هم اصلا نمیارم وسط !!
کارش واقعا زشت بود !!!
و اونقدر مدافع خوب داریم که اصلا نبودش احساس نشه !

ولی درخشش رحمان احمدی یه معجزه بود که فکر نکنم دیگه تکرار شه !! (یعنی دوست دارم رحمتی برگرده!! :n02: )

هر چند شاید کیروش میخواد از بیخ و بن جلوی این بازیکن سالاری رو بگیره ! که کاری بس شایسته ی تقدیره ! البته اگه در دوران بعد از کیروش هم ادامه داشته باشه ؛ وگرنه ما فقط از حضور موثر سید مهدی رحمتی درون دروازه ی ایران در یک دوره ی مهم محروم میشیم و کار کیروش بی فایده میمونه ...

S0R3N4
21-06-2013, 11:57
کیروش اون قدر بزرگ نکنید هم چین اش دهن سوزی هم نیست
قطر کره شانسی بردیم
اما برای جام جهانی از هم بهتره

عزیز دل...
واسه شما علی دایی بزرگه ؟!!!

25 میلیارد تومان پوله زیاده تو فوتبال این مملکت واسه جام جهانی رفتن؟!!!
بیشتر از این مبلغ رو که باشگاه استقلال و پرسپولیس فصل قبل خرج کردن که ....!!!!!

تنها به یک گزینه ی ایرانی میشه فکر کرد ؛ اونم امیر قلعه نوییه!ولی وقتی به این فکر میکنم که یکی بخواد بیاد جای کیروش ؛ خندم میگیره !!
مثلا علی دایی زیر 1 میلیارد گرفته؟!!!یا قطبی!یا قلعه نویی!!!!؟
بابا اونها هم پول های زیادی گرفتن که هیچ وقت رقمش لوو نرفت !!
ولی نتیجه اش شد 7 سال حسرت (ناکامی در صعود به جام جهانی با علی دایی و افشین قطبی؛و نا کامی در جام ملت های آسیا با امیر قلعه نویی)
به نظرم فرصتی که به برانکو دادیم؛باید بیشتر از اون رو به کیروش بدیم؛
هر چقدر گرفت نوش جونش!!
حداقل بعد از 7 سال یک شادیه ملی-ورزشی واسه ما ایرانیا رقم زد که با هیچ مبلغی به نظرم نباید عوض شه !!
مثلا این 25 میلیارد رو نمیدادن به کیروش؛بین مردم پخش میشد؟!!!
نه عزیز دل.خودشون میخوردن؛یه آب هم روش! (البته جیب این دوستان واسه مبلغ 25 میلیارد تومان خیلی بزرگه و مبالغی خیلی بیشتر از این رو بالا کشیدن!!چند هزار میلیاردی!!!)

Pejvak61
21-06-2013, 12:54
از اساس این مطلب جدیدی که در مورد مبلغ 7 میلیون دلاری قرارداد کی روش گفته شده مورد تردیده و هیچ خبرگزاری رسمی اونو تأیید نکرده و به نظرم باید یک جنگ روانی جدید باشه.

به فرض هم اگر این حرف درست باشه همچین چیز غیر قابل تصوری نیستش. چون مربی با این کلاس، دستمزدی در همین حد میگیره. حالا اگر بعضی ها معتقدن ما خیری ازش ندیدیم دیگه ربطی به خود کی روش نداره.

مطمئن باشید فرگوسن، مورینیو و امثال اینها هم در محیطی مثل ایران که اشخاصی مثل مظلومی و مایلی کهن خیلی راحت به خودشون اجازه میدن بهشون انتقاد کنن نمیتونن کار کنن و اگر هم موفقیتی براشون بدست اومده مدیون همه عوامل هستن که گوش به فرمانشون بودن و هر کاری ازشون خواستن براشون انجام دادن در حقیقت خودشون به تنهایی کاری نکردن که اگر میتونستن تنهایی این کارو بکنن یه فدراسیون داغونی مثل تاهیتی هم میومد و یکی از اینها را به خدمت میگرفت و 4 سال بعدش تیمشون به موفقیت بزرگ دست پیدا میکرد.

S0R3N4
21-06-2013, 13:05
پژواک درست میگه !!!

تو ایران ؛ اگه مورینیو رو هم بیاری ؛
رویانیان میگه ایف ایف بو میده!!
مایلی کهن میگه این فقط نوک دماغش رو میبینه!!
پرویز مظلومی میگه این کیه آوردین؟!
امیر قلعه نویی میگه چرا ازش انتقاد نمیکنید!!
حاج فتل میگه من اگه رئیس فدراسیون بودم؛فقط قلعه نویی!!
علی دایی میگه من خیلی بهتر از مورینیو بودم!!!!
مالک اشتر (داریوش ارجمند)؛گنده لات سینمای ایران فتوا صادر میکنه؛مورینیوی اجنبی همینطوری باید بابت صعود تیم ملی به جام جهانی از مردم ایران معذرت خواهی کنه!!! (این تاپیک رو بخونید!! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

و خلاصه این داستان ادامه دارد....

اینا از مورینیو هم ایراد خواهند گرفت اگه روزی در ایران باشه؛دیگه چه برسه به کیروش!!!
بابا اگه قرار باشه تیم ملی به ساز اینا برقصه؛نتیجه اش میشه همون 7 سال حسرت!!!
خیلی جالبه !!
فقط کسایی از کیروش انتقاد میکردن؛که منفعت هاشون در زمان حضور کیروش خیلی کم شده در فوتبال کشور!!
و میخواند کارنامه ی خودشون در تیم ملی رو درخشان جلوه بدن!!

آقای دایی؛شما کلا یه سایپا رو قهرمان کردی و بعدش مثل همیشه لقمه ی گنده تر از دهنت برداشتی و اومدی تیم ملی رو نابود کردی؛بس نبود؟!!!
آقای قطبی هم که اون قدر غیرت نداشت برگرده ایران و جواب ملت رو بده؛از همون جا فرار کرد!!!
آقای قلعه نویی رو هم که دیدیم زمانی که تیم ملی استقلال رو داشتن هدایت میکردن!!!(اشتباهات تاکتیکی خنده دار در نیمه ی اول و اصلاح اون در نیمه دوم؛تا بیاد تو تلویزیون بگه من نیمه ی مربی ها رو میبردم)!
البته امیرخان در لیگ برتر کشور یکه تاز هستن!!اما دلیل نمیشه در فوتبال ملی هم همونقدر قدرتمند باشند!!(البته در بین این 3 نفر قطعا زمان امیرقلعه نویی تیم بهتری داشتیم و این چیزه عجیبی نیست!چون قطعا قلعه نویی تنها مربیه تراز اوله لیگ کشور ما بود)

بگدریم...
یه نفر اومد و ما رو به جام جهانی برد با این نسل فوتبالی عجیب غریب تیم ما رو به عنوان سر گروه راهیه جام جهانی کرد؛اونوقت اینقدر ازش انتقاد میکردن!(باید قبول کنیم اگه کیروش چندتا دورگه به تیم اضافه نمیکرد تیم ملی ما واقعا ستاره نداشت!)
خداییش اگه برانکو تیم رو به جام جهانی برد همچین هنر نکرد!به جز ابراهیم میرزاپور که یه اعجوبه ای بود که فقط خود برانکو بهش اعتقاد داشت و آخر هم چوبش رو خورد؛خدایی در بقیه پست ها بازیکن های خوب و آماده ای داشتیم(به جز علی دایی) !!
علی کریمی؛یحیی گل محمدی؛جواد نکونام؛آندو تیموریان؛حسین کعبی؛فریدون زندی؛مهدی مهدوی کیا و......!!! (همه در بهترین فرم خودشون بودن)
چندتا لژیونر داشتیم اون دوره و الان چندتا داریم؟!!

اما زمان کیروش کی رو داشتیم؟!!!
یه لژینور به نام مسعود شجاعی که تیکه ی اضافیه تیم ملی بود در این مسابقات؟!!
حالا خوبه کیروش دژاگه و قوچان نژاد رو کشف کرد و به تیم ملی آورد؛وگرنه خدا خودش میدونست این دوره چه به سر ما میومد!!

قلعه نویی و قطبی و دایی روی هم قطعا بیشتر از کیروش گرفتن!! (جمع پول هایی که به این 3 نفر دادن مطمئنا بیشتر از مبلغی بود که به کیروش دادن)
ولی اون 3 نفر با تیم ملی چه کردن و کیروش با تیم ملی چه کرد؟!!

بگذریم...

حالا که کیروش گفته میمونه؛
باید دید در جام جهانی چه میکنیم؛

این حرفا دیگه نتیجه ای نخواهد داشت جز ایجاد حاشیه در انجمن...

*IN*
21-06-2013, 13:14
فدراسیون فوتبال کره از کی روش سرمربی تیم ملی ایران به فیفا شکایت کرد.

به گزارش واحد مرکزی خبر، فدراسیون فوتبال کره‌جنوبی به بهانه آنچه که «ژست دست» کروش خوانده از سرمربی تیم‌ملی کشورمان به فیفا شکایت کرد.

یکی از مسئولان فدراسیون فوتبال کره در این خصوص گفت: کارلوس کروش سرمربی ایران در پایان دیدار با ژست دست خود به‌سوی چوی کانگ‌هی سرمربی ما حرکت زشت و ناپسندی صورت داد که بازیکنان ما با دیدن این حرکت قصد حمله به نیمکت ایران را داشتند اما ما آنها را متوقف کردیم.

این مسئول کره‌ای در ادامه مدعی شد: ناظر فیفا خود نیز شاهد این حرکت کروش بوده و آن را گزارش کرده است و ما با شکایت به فیفا خواهان برخورد با کروش هستیم.

حمله کره‌ای‌ها به صفحه اجتماعی کروش

شکست خانگی کره‌جنوبی مقابل ایران آن هم پس از آن همه کری‌هایی که مربیان دو تیم برای هم خوانده بودند باعث شده طرفداران فوتبال کره‌جنوبی همچنان ول‌کن کروش نبوده و حالا با مراجعه به صفحه اجتماعی سرمربی تیم‌ملی کشورمان به او فحاشی و توهین کنند.

یکی از همین طرفداران کره‌ای که به‌نظر می‌رسد تحقیر فوتبال کشورش مقابل ایران و همچنین شکست چوی مقابل کروش به‌شدت برای او دردناک بوده است روی صفحه اجتماعی سرمربی تیم‌ملی کشورمان نوشته است: کروش= روانی!

رفتار تماشاگران کره ای تقصیر کروش بود

رئیس فدراسیون فوتبال کره‌جنوبی در واکنش به رفتار زشت تماشاگران کره‌ای در پایان دیدار با ایران که اقدام به پرتاب زباله و بطری‌های آب به داخل زمین کرده بودند کارلوس کروش را مسئول این بی‌اخلاقی تماشاگران کره‌ای معرفی کرد. رئیس فدراسیون فوتبال کره‌جنوبی اعلام کرد: تا پیش از حرکت زننده کروش در قبال چوی سرمربی ما هیچ اقدام خصمانه‌ای از سوی تماشاگران ما دیده نشد اما پس از حرکت کروش تماشاگران ما خشمگین شده و خشم خود را به این روش نشان دادند.فدراسیون فوتبال کره از کی روش سرمربی تیم ملی ایران به فیفا شکایت کرد.

به گزارش واحد مرکزی خبر، فدراسیون فوتبال کره‌جنوبی به بهانه آنچه که «ژست دست» کروش خوانده از سرمربی تیم‌ملی کشورمان به فیفا شکایت کرد.

یکی از مسئولان فدراسیون فوتبال کره در این خصوص گفت: کارلوس کروش سرمربی ایران در پایان دیدار با ژست دست خود به‌سوی چوی کانگ‌هی سرمربی ما حرکت زشت و ناپسندی صورت داد که بازیکنان ما با دیدن این حرکت قصد حمله به نیمکت ایران را داشتند اما ما آنها را متوقف کردیم.

این مسئول کره‌ای در ادامه مدعی شد: ناظر فیفا خود نیز شاهد این حرکت کروش بوده و آن را گزارش کرده است و ما با شکایت به فیفا خواهان برخورد با کروش هستیم.

حمله کره‌ای‌ها به صفحه اجتماعی کروش

شکست خانگی کره‌جنوبی مقابل ایران آن هم پس از آن همه کری‌هایی که مربیان دو تیم برای هم خوانده بودند باعث شده طرفداران فوتبال کره‌جنوبی همچنان ول‌کن کروش نبوده و حالا با مراجعه به صفحه اجتماعی سرمربی تیم‌ملی کشورمان به او فحاشی و توهین کنند.

یکی از همین طرفداران کره‌ای که به‌نظر می‌رسد تحقیر فوتبال کشورش مقابل ایران و همچنین شکست چوی مقابل کروش به‌شدت برای او دردناک بوده است روی صفحه اجتماعی سرمربی تیم‌ملی کشورمان نوشته است: کروش= روانی!

رفتار تماشاگران کره ای تقصیر کروش بود

رئیس فدراسیون فوتبال کره‌جنوبی در واکنش به رفتار زشت تماشاگران کره‌ای در پایان دیدار با ایران که اقدام به پرتاب زباله و بطری‌های آب به داخل زمین کرده بودند کارلوس کروش را مسئول این بی‌اخلاقی تماشاگران کره‌ای معرفی کرد. رئیس فدراسیون فوتبال کره‌جنوبی اعلام کرد: تا پیش از حرکت زننده کروش در قبال چوی سرمربی ما هیچ اقدام خصمانه‌ای از سوی تماشاگران ما دیده نشد اما پس از حرکت کروش تماشاگران ما خشمگین شده و خشم خود را به این روش نشان دادند.

king_darkness
21-06-2013, 13:39
عزیز دل...
واسه شما علی دایی بزرگه ؟!!!

25 میلیارد تومان پوله زیاده تو فوتبال این مملکت واسه جام جهانی رفتن؟!!!
بیشتر از این مبلغ رو که باشگاه استقلال و پرسپولیس فصل قبل خرج کردن که ....!!!!!

تنها به یک گزینه ی ایرانی میشه فکر کرد ؛ اونم امیر قلعه نوییه!ولی وقتی به این فکر میکنم که یکی بخواد بیاد جای کیروش ؛ خندم میگیره !!
مثلا علی دایی زیر 1 میلیارد گرفته؟!!!یا قطبی!یا قلعه نویی!!!!؟
بابا اونها هم پول های زیادی گرفتن که هیچ وقت رقمش لوو نرفت !!
ولی نتیجه اش شد 7 سال حسرت (ناکامی در صعود به جام جهانی با علی دایی و افشین قطبی؛و نا کامی در جام ملت های آسیا با امیر قلعه نویی)
به نظرم فرصتی که به برانکو دادیم؛باید بیشتر از اون رو به کیروش بدیم؛
هر چقدر گرفت نوش جونش!!
حداقل بعد از 7 سال یک شادیه ملی-ورزشی واسه ما ایرانیا رقم زد که با هیچ مبلغی به نظرم نباید عوض شه !!
مثلا این 25 میلیارد رو نمیدادن به کیروش؛بین مردم پخش میشد؟!!!
نه عزیز دل.خودشون میخوردن؛یه آب هم روش! (البته جیب این دوستان واسه مبلغ 25 میلیارد تومان خیلی بزرگه و مبالغی خیلی بیشتر از این رو بالا کشیدن!!چند هزار میلیاردی!!!)

الکی داری بزرگش می کنی !
تمام اون مربی هایی که نام بردی بعد از یک باخت برکنار شدن
ولی کی روش نگه داشتن تنها به دلیل مبلغ قرارداد
وگرنه کقاشیان جاخالی داده بود کی روش مثل بقیه مربی ها رفته بود قاطی باقالیا !!!:n09:

wooooow
21-06-2013, 13:53
آخه 25 میلیارد تومان دادن به طرف که چی بشه ؟؟ :n04:
ملت دارن از بی پولی میمرن اینا مثل نقل و نبات میلیاردی خرج میکنن (( بازیکن - مربی ))
ای ایشاا... کوفتشون بشه -- به خاک سیاه بشینن

طرف ماشین اداره دولتی برمیداره میره موقع ماموریت 2 متر راه رو اشتباه میره میگن بنزین مصرف نکن لیتری 700 بیت المال هست
بعد اینا میلیاردی خرج میکنن آخرش که چی ؟؟
به قول خودمون طرف بهترین دروازه بان ایران هم هست ناز میکنه :n23:

علف آخورشون زیاد شده جفتک هم میندازن

ehsanbh
21-06-2013, 14:07
ملت دارن از بی پولی میمرن اینا مثل نقل و نبات میلیاردی خرج میکنن (( بازیکن - مربی ))

طرف ماشین اداره دولتی برمیداره میره موقع ماموریت 2 متر راه رو اشتباه میره میگن بنزین مصرف نکن لیتری 700 بیت المال هست

برام جالب بود اـن در مراسم تقدیر از بازیکنان بهشون حواله خرید ماشین خارجی میده و بعدشم با افتخار تو تلویزیون اعلام میکنن.آخه من موندم ماشین خارجی واسه از ما بهترونه؟این مردم چقدر تو سر میزنن از سایپا و ایران خودرو خسته شدن.جالبه خودشونم قبول دارن.
هر چه برای دیگران میپسندی برای خودتم بپسند.اگه مردمم لیاقت ماشین خارجی رو دارن خب تعرفه رو آزاد کن ما بجا پراید(آلت قتاله) ماشین خارجی سوار بشیم.
اصلا اون لحظه که این خبرو از تلویزیون شنیدم کلی دچار یاس فلسفی شدم.:n13:

ehsanbh
21-06-2013, 14:44
همین چند پست بالاتر ببینید آقای *IN* ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از شکایت کره ای ها از کیروش خبر میده.این همه حرکت و افعال زشت و ناپسند ما از تماشاگران کره ؛ مربی شون دیدیم.بازیکنای ما رو جلوی دوربینهای تلویزیونی کتک میزنن.بطری پر آبجو رو ازون بالا پرت میکنن رو سر بازیکنای ما: این همه حرف زشت به سرمربی ما و حتی کشور مون میزنند آخر سرم دست پیش میگیرن که پس نیفتن بلند میشن اونا از ما شکایت میکنن.:n05:
وظیفه کیه که از حقوق ایران و کیروش دفاع کنه؟ این فدراسیون چیکار میکنه؟چرا وقتی یه بچه ده ساله هم قضیه رو میدونه این کفاشیان سر جاش تکون نمیخوره؟کی از موندن کفاشیان سود میبره؟

clau
21-06-2013, 14:45
آقا؛یه سوال...
تیم ملی عربستان ؛ به موازات ما که کارلوس کیروش رو آوردیم؛فرانک ریکارد رو آورده بود !!!
چی شدن اونا ؟!!!
چرا اینقدر راحت اووت شدن؟!!
دیگه هرچی باشه فرانک ریکارد بزرگ رو سر این تیم بود !!!! :n04::n04:

مرحله اول مقدماتی جام جهانی وضعیت خوبی تو گروهشون نداشتن بازی اخرشون تو زمین استرالیا بود که باید از اون بازی امتیاز کامل میگرفتن تا بیان بالا که فکر کنم 2-4به استرالیا باختن و نتونستن تو گروهشون بین 2تیم اول باشن و حذف شدن خیلی هم وضعیت اسفناکی پیدا کرده عربستان رایکارد هم نتونست تیمشون درست کنه

S0R3N4
21-06-2013, 15:31

شما فکر میکنی که الان اون 25 میلیارد رو نمیدادن به کیروش؛میدادن به من و شما؟!!!!

urumchi
21-06-2013, 15:36
مرحله اول مقدماتی جام جهانی وضعیت خوبی تو گروهشون نداشتن بازی اخرشون تو زمین استرالیا بود که باید از اون بازی امتیاز کامل میگرفتن تا بیان بالا که فکر کنم 2-4به استرالیا باختن و نتونستن تو گروهشون بین 2تیم اول باشن و حذف شدن خیلی هم وضعیت اسفناکی پیدا کرده عربستان رایکارد هم نتونست تیمشون درست کنه

فوتبال ملی عربستان خیلی وقته به لقاالله پیوسته

والا من که یادم نمیاد کی آخرین بار تو یه تورنمنت درست و حسابی حضور داشتن؟:n13:

S0R3N4
21-06-2013, 15:39
کیروش و کوروش !!!

S0R3N4
21-06-2013, 15:40
فوتبال ملی عربستان خیلی وقته به لقاالله پیوسته

والا من که یادم نمیاد کی آخرین بار تو یه تورنمنت درست و حسابی حضور داشتن؟:n13:

راستش دیگه با اومدن فرانک ریکارد دیگه باید اوضاعشون درست و حسابی میشد قاعدتا !!!
همونطور که با اومدن کیروش ما به جام جهانی رفتیم بعد از 8 سال!!

Soroush-S
21-06-2013, 15:42
من شنیدم که عربستان جوون گرایی کرده - چندوقت پیشم یا آرژانتین توی عربستان بازی کرده بودن - مسی هم حضور داشت

S0R3N4
21-06-2013, 15:43
شباهت های دو سال کذایی؛ سال 76 چه قدر به سال 92 شبیه است؟

سال 76 با 92 هر چقدر هم فاصله داشته باشد، اما انگار طول و عرض زمان را در نوردیده و برای مردم ایران مثل هم شده است.

سایت گل – آن سال هم همه تحت فشار بودیم. ناگهان خرداد رسید و یک جشن ملی به راه افتاد. جشنی که البته ریشه اش جایی به غیر از فوتبال بود. در فوتبال اما آن اول ها جشنی در کار نبود، یک تیم ملی داشتیم که یک مربی نه چندان محبوب عرصه را بر همه تنگ کرده بود و شاید همه عاصی شده بودیم. اول عربستان و قطر کارمان را سخت کرد و بعد ژاپن و بدتر از همه مساوی گل دار خانگی در برابر استرالیا. درست اما در هنگامی که امیدها ناامید شده بود همان معجزه ی ایرانی که گاهی درست در وقتش روی می دهد نمایان شد و آنچه کسی تصورش را نمی کرد روی داد. ایران مهمان جام جهانی شد و مردم بهت زده و شادمان مهمان سنگ فرش خیابان ها. بله جشن سیاست و فوتبال در سال هفتاد و شش با هم گره خورد و نتیجه اش شد نشاط باور نکردنی یک جامعه.نشاطی که تا مدتها موتور محرک نسل جوان بود و دز پویایی و شادمانی ما تا مدتها پایین نمی رفت.

امسال یعنی باز هم در یک خرداد پر حادثه ی دیگر، همین هفتاد و چند ساعت پیش باز هم ملتی از شوری که شاید تنها خودشان می توانند درکش کنند راهی خیابان ها شدند و جشنی راه انداختند که اتفاقا این بار هم انگیزه اش فوتبالی نبود و باز هم تیم ملی شان آنها را ناامید کرده بود. اول لبنان و بعد ازبکستان و قطر، که اگر همه را روی هم بگذاریم شاید جایگاه شان هرگز به گرد پای افتخارات ما نرسد، توانستند امید ملتی را از رسیدن به بزرگترین فستیوال جهانی فوتبال محروم کنند و گرد سیاه یاس را بر قلب ها مستولی نمایند.

اما درست در همان لحظه هایی که هیچ کس فکرش را نمی کرد کبوترهای سپید به بازی برگشتند، شاید درست شبیه وقتی که عابدزاده دومین توپ را از دروازه اش بیرون می آورد و به مرکز زمین ورزشگاه کریکت ملبورن می برد. ابتدا قطر را در خانه بردیم و سپس با چهار گلی که به لبنان زدیم نفس مان کمی بالا آمد. شبیه به گلی که باقری به بوسنیچ زده بود. اما هنوز تا پایان، راه زیادی مانده بود و افتاد اتفاقی که باید می افتاد. این بار به جای هولیگان استرالیایی که توری را به نشانه تحقیر پاره کرده بود، چوی مربی حریف ضربه را به همان جایی زد که حساس بود؛ رگ غیرت!

چوی نمی دانست که وقتی این رگ قلمبیده شود اتفاقی می افتاد در حد یک سونامی. این را شاید باید از تری ونبلز می پرسید که چه حالی داشت زمانی که خداداد آن معجزه را رقم زد. این بار هم گوچی دوست داشتنی از خطه ی خراسان سربداران، از همان جایی که خداداد آمده بود گلی زد که اتفاقا شباهت هایی به همان گل غزال فوتبال ما داشت. غول کره جنوبی را در خانه خود شکست دادیم تا بدون اینکه دلشوره تبانی قطر و ازبک ها را داشته باشیم خودمان بلیط سرزمین سامبا را OK کنیم و دومین جشنواره خیابانی را میهمان خیابان های ایران نماییم.

سال 76 با 92 هر چقدر هم فاصله داشته باشد، اما انگار طول و عرض زمان را در نوردیده و برای مردم ایران مثل هم شده است. شاید می خواهد به ایرانیان معمولا فراموش کار یادآور شود که بله تاریخ تکرار خواهد شد. ایرانیانی که شادی مدتهاست از سبد کالاهای اساسی شان حذف شده و حالا بیش از هر چیزی نیازمند این هوای تازه هستند.

B3HZ@D
21-06-2013, 15:54
کیروش و کوروش !!!

کیروش ایول داری :n02:
با این حرکتش علاقه ام بهش بیشتر شد :n12: البته اون حرکتش جلوی مربی کره ای جای خود داره ... ولی از این حرکتش بیشتر لذت بردم .
ممنون بابت تصویر

S0R3N4
21-06-2013, 15:57
بنا به گفته ی ساکرنت در 4 آپریل 2011 مبلغ قرارداد کارلوس کیروش با فدراسیون ایران سالانه 2.000.000 دلار بوده نه 7.000.000 دلار ...

اینم لینک رسمی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

amirkhan_0o0
21-06-2013, 16:03
دوستان در مورد فوتبال عربستان بایستی عرض کنم دو سال پیش که خانه خدا مشرف شده بودم و داشتم با یه عربه صحبت می کردم می گفت که محبوبیت فوتبال توی عربستان کم شده و می گفت که فوتبال ورزش (مورد علاقه) بانوان شده.

S0R3N4
21-06-2013, 16:05
آمار سرمربیگری کارلوس کیروش :

در ایران بیش از 51 درصد بازی های خودش رو با پیروزی پشت سر گذاشته....

ehsanbh
21-06-2013, 16:49
مثل اینکه بحثای فروم ما به گوش فدراسیون رسیده:

ايران از فدراسيون کره‌ به فيفا شکايت کرد
فدراسيون فوتبال ايران از فدراسيون کره‌جنوبي به دليل رفتار تماشاگران و پرتاب شيشه به سمت بازيکنان ايراني به فيفا شکايت کرد.

پس از پايان ديدار تيم هاي کره‌جنوبي و ايران تماشاگران کره اي به سمت بازيکنان تيم ملي ايران بطري هاي شيشه و آب معدني پرتاب کردند که اين مسئله از چشم ناظر بازي نيز دور نمانده است.

به نقل از فارس، از همين رو فدراسيون فوتبال ايران طي نامه‌اي که از طريق پست امشب به فيفا ارسال مي شود شکايت نامه خود را عليه فدراسيون کره ارائه کرده است.

در اين نامه مدارک مستندي از سوي فدراسيون فوتبال ايران ارائه شده که رفتارهاي ناپسندي نسبت به بازيکنان ايران انجام شده است.

Alinho
21-06-2013, 17:39
کاریکاتور صعود ایران به جام جهانی

lazy
21-06-2013, 19:43
اینکه رفتیم جام جهانی خیلی ارزش داره و فوتبالمون دیده میشه ولی از اون مهم تر استفاده از این فرصت طلاییه که برای رسیدن به این مهم باید از همین الان برنامه ریزی کنن و تیمو بتونن جوونتر کنن واسه مسابقات.
تو روزهایی که عدم برنامه ریزی از پایه باعث شده دیگه شاهد یک پدیده تو فوتبالمون نباشیم و لیگی که برگزار میشه که صرفا برای اینکه بگن ما هم لیگ داریم ولی دریغ از کمی بازدهی و کمک به تیم ملی، میتونیم با استفاده از همین چنتا جوون نسبتا خوبی که داریم تو ترکیب تیم ملی باعث دیده شدنشون بشیم و احتمالا بعد از مدتها صاحب تعدادی لژیونر بشیم.

Alinho
21-06-2013, 20:06

Eblis 2011
21-06-2013, 21:29
شفیع می گوید سرمربی کره ای ها در بازی معروف سال 1996 بسیار عصبی بازی می کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در برنامه ورزش و مردم امروز (جمعه) هنگامی که رتبه‌های جهانی کارلوس کروش با سایر مربیان آسیا از جمله چوی کانگ هی مقایسه شد، بهرام شفیع مجری برنامه باز هم به جنگ لفظی این دو مربی پیش از دیدار ایران و کره جنوبی اشاره کرد و گفت: «ایشان (چوی) مشکل اخلاقی دارند. در سال 1996 هم من گزارشگر بازی معروف 6 - 2 ایران و کره جنوبی بودم و به یاد دارم که چوی بسیار عصبی بازی می کرد.»
این در حالی است که چوی کانگ هی سرمربی مستعفی کره ای ها 4 سال پیش از آن دیدار برای همیشه از دنیای فوتبال خداحافظی کرده بود و مشخص نیست که گزارشگر باسابقه کشورمان او را با چه کسی اشتباه گرفته است.

M A S 0 U D
21-06-2013, 21:37
تو بازی قطر و ازبکستان بوی تبانی میومد کاملا مشخص بود ...
راستش منبعد از ازبکستان هم متنفرم بعنوان یک تیم ناپاک ...
عربها که جای خودشون و دارن ...

Eblis 2011
21-06-2013, 22:01
محمد کبریایی دبیر سابق فدراسیون فوتبال در قطعه ایثارگران بهشت زهرا به خاک سپرده شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، محمد کبریایی که در دهه 60 دبیر فدراسیون فوتبال بود و در سمت سرپرستی تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت‌های آسیا نیز فعالیت می‌کرد، روز گذشته (پنج‌شنبه) بر اثر عارضه قلبی دار فانی را وداع گفت.
پیکر مرحوم کبریایی امروز پس از تشییع در قطعه ایثارگران بهشت زهرا به خاک سپرده شد.
کبریایی از جانبازان هشت سال دفاع مقدس بود.
مجلس ترحیم این مرحوم روز یکشنبه از ساعت 15:30 تا 17 در مسجد نظام مافی واقع در خیابان آیت‌الله کاشانی برگزار می‌شود.

شاهزاده خانوم
21-06-2013, 22:24
شکايت ايران از فدراسيون کره‌جنوبي به فيفا

فدراسيون فوتبال ايران از فدراسيون کره‌جنوبي به دليل رفتار تماشاگران و پرتاب شيشه به سمت بازيکنان ايراني به فيفا شکايت کرد.
پس از پايان ديدار تيم هاي کره‌جنوبي و ايران تماشاگران کره اي به سمت بازيکنان تيم ملي ايران بطري هاي شيشه و آب معدني پرتاب کردند که اين مسئله از چشم ناظر بازي نيز دور نمانده است.
از همين رو فدراسيون فوتبال ايران طي نامه‌اي که از طريق پست امشب به فيفا ارسال مي شود شکايت نامه خود را عليه فدراسيون کره ارائه مي کند.
در اين نامه مدارک مستندي از سوي فدراسيون فوتبال ايران ارائه شده که رفتارهاي ناپسندي نسبت به بازيکنان ايران انجام شده است.
90

+

یکی میگفت چرا شکایت نمیکنیم . شکایت کردیم :دی
ولی بد شدا ما همیشه روابط خوبی با شرق اسیا داشتیم الان جو بد میشه میترسم اینام واسمون بشن عرب :دی

Gregar
22-06-2013, 00:19
شکايت ايران از فدراسيون کره‌جنوبي به فيفا

از همين رو فدراسيون فوتبال ايران طي نامه‌اي که از طريق پست امشب به فيفا ارسال مي شود شکايت نامه خود را عليه فدراسيون کره ارائه مي کند.
90

+

یکی میگفت چرا شکایت نمیکنیم . شکایت کردیم :دی
ولی بد شدا ما همیشه روابط خوبی با شرق اسیا داشتیم الان جو بد میشه میترسم اینام واسمون بشن عرب :دی

نترس هیچی نمیشه . فقط ممکنه توی فوتبال مثل همیشه که با کره لجبازی میکردیم باز هم ادامه داشته باشه .

بحث عرب ها جداست . عربها نژادپرستن ، پولدوست و جوندوستن و خودشون رو ارباب همه چی میدونن واسه همین همیشه از سر حسادت با ما دعوا دارن . چون تا حالا نتوسنتن خیلی چیزا رو با پول بخرن .

Alinho
22-06-2013, 10:20
واکنش تند افشین پیروانی به اظهارات شجاعی:
پاداش‌هایت را نذر‌کن که داور خطای پنالتی‌ات را نگرفت/پیشکسوت عزیز! چه کسی بازی‌ات را تایید می‌کند؟!

افشین پیروانی در پاسخ به اظهارات انتقادی مسعود شجاعی به وی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، اظهار داشت: ابتدا باید خدمت پیشکسوت خودم آقای مسعود شجاعی صعود تیم ملی ایران به جام جهانی را تبریک بگویم و امیدوارم ایشان بتوانند در جام جهانی بهتر از مسابقات مقدماتی بازی کند.
وی افزود: نمی‌دانم برخی صحبت‌های این آقا راجع به چه مسئله‌ای است اما شاید به کارشناسی بازی ایران و کره جنوبی برگردد که به نظرم به ایشان اطلاعات غلط دادند.
پیروانی ادامه داد: من در بحث کارشناسی اسمی از کسی نبردم مخصوصا از بزرگ خودمان یعنی آقای شجاعی. ولی الان ادب حکم می‌کند تا جواب بی‌ادبانه شما پیشکسوت فوتبال را بدهم. من باید دو نکته را به شما یادآوری کنم. اولا امیدوارم آقای شجاعی که ناراحتی شما از بنده به دلیل عدم انتخاب برادرتان در تیم سنگ آهن بافق نباشد.
پیروانی ادامه داد: برادر شما برای تست به تمرینات سنگ آهن آمد و به دلیل مشکلی که از ناحیه کتف داشت انتخاب نشد و امیدوارم این حرف‌های شما که بسیار زشت بوده و امیدوارم بتوانید آنها را ثابت کنید ربطی به آن موضوع نداشته باشد.
وی افزود: آقای شجاعی من بد اما الان مجبورم این حرف را به شما پیشکسوت خودم بزنم اگر یک نفر به غیر از خودت بازی‌های تو را در مرحله مقدماتی جام جهانی تائید کرد من دیگر راجع به فوتبال حرفی نمی‌زنم. مدعی شدی که مدت هاست پایت به توپ نخورده است مگر در این فوتبال فقط تو مصدوم شدی. آیا بعد از مصدومیت همه بازیکنان ضعیف می شوند آقای پیشکسوت؟!
پیروانی یادآور شد: یک خواهش هم از شما دارم که تمام پاداش‌هایت را برو نذر کن که داور مسابقه ایران و قطر آن خطای تو را در دقایق پایانی بر روی بازیکن قطر اعلام نکرد تا یک ملت به خاطر ندانم کاری تو بدبخت و گریان شود. در نهایت این را عزیز من بدان هم سوادم از تو بیشتر است هم سابقه فوتبالی‌ام. مجبورم تا در این شرایط خودم را با تو که معلوم نیست چگونه به فوتبال رسیده‌ای، مقایسه کنم.
پیروانی ادامه داد: شاید الان مقایسه خودم با تو درست نباشد اما من تاریخچه تو و خانواده‌ات را که بسیار محترم هستند را بهتر از خودت می‌دانم و می‌شناسم. خدا رسول دره‌شوریان را رحمت کند. فوتبالیستی که با او نان و نمک خوردیم اما تو با فراموشی گذشته‌ات این حرمت‌ها را شکاندی و با تلاش دیگران خودت را منجی تیم ملی می‌دانی. امیدوارم آقای شجاعی تهمت‌هایش را ثابت کند و بگوید چه کسی کار چاق‌کن است. من این مسئله را پیگیری می‌کنم. البته ضمن عذرخواهی از پیشکسوت خودم آقای شجاعی!
وی در پایان یادآور شد: در ضمن آقای شجاعی ادب حکم می‌کند مثل خیلی از بازیکنان اگر حرفی داشتی به جای شکستن حرمت‌ها در رسانه‌ها به خودم زنگ می‌زدی و همه چیز را می‌پرسیدی تا به دنبال اطلاعات غلط بروی اما اشکال ندارد و از تو به جز این چیز دیگری انتظار نمی‌رود. شمایی که با حرف‌هایتان فوتبال ایران را ناپاک قلمداد می‌کنی یعنی 70میلیون هوادار عاشق فوتبال ناپاک هستند؟ بهتر است شما بار فنی‌ات را به جای این حرف‌ها بالا ببری. چون فوتبالیست خوبی هستی ولی حیف که نتوانستی در مسابقات مقدماتی جام جهانی کار خاصی را برای تیم ملی انجام دهی. البته این حرف را برای اولین بار گفتم چون می‌خواهی کسانی دیگر را که جنگیدند با حرف‌هایت نردبان خودت در روزهای خوب فوتبال کنی.

Gregar
22-06-2013, 11:41
واکنش تند افشین پیروانی به اظهارات شجاعی:
پاداش‌هایت را نذر‌کن که داور خطای پنالتی‌ات را نگرفت/پیشکسوت عزیز! چه کسی بازی‌ات را تایید می‌کند؟!

افشین پیروانی در پاسخ به اظهارات انتقادی مسعود شجاعی به وی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، اظهار داشت: ابتدا باید خدمت پیشکسوت خودم آقای مسعود شجاعی صعود تیم ملی ایران به جام جهانی را تبریک بگویم و امیدوارم ایشان بتوانند در جام جهانی بهتر از مسابقات مقدماتی بازی کند.
وی افزود: نمی‌دانم برخی صحبت‌های این آقا راجع به چه مسئله‌ای است اما شاید به کارشناسی بازی ایران و کره جنوبی برگردد که به نظرم به ایشان اطلاعات غلط دادند.
پیروانی ادامه داد: من در بحث کارشناسی اسمی از کسی نبردم مخصوصا از بزرگ خودمان یعنی آقای شجاعی. ولی الان ادب حکم می‌کند تا جواب بی‌ادبانه شما پیشکسوت فوتبال را بدهم. من باید دو نکته را به شما یادآوری کنم. اولا امیدوارم آقای شجاعی که ناراحتی شما از بنده به دلیل عدم انتخاب برادرتان در تیم سنگ آهن بافق نباشد.
پیروانی ادامه داد: برادر شما برای تست به تمرینات سنگ آهن آمد و به دلیل مشکلی که از ناحیه کتف داشت انتخاب نشد و امیدوارم این حرف‌های شما که بسیار زشت بوده و امیدوارم بتوانید آنها را ثابت کنید ربطی به آن موضوع نداشته باشد.
وی افزود: آقای شجاعی من بد اما الان مجبورم این حرف را به شما پیشکسوت خودم بزنم اگر یک نفر به غیر از خودت بازی‌های تو را در مرحله مقدماتی جام جهانی تائید کرد من دیگر راجع به فوتبال حرفی نمی‌زنم. مدعی شدی که مدت هاست پایت به توپ نخورده است مگر در این فوتبال فقط تو مصدوم شدی. آیا بعد از مصدومیت همه بازیکنان ضعیف می شوند آقای پیشکسوت؟!
پیروانی یادآور شد: یک خواهش هم از شما دارم که تمام پاداش‌هایت را برو نذر کن که داور مسابقه ایران و قطر آن خطای تو را در دقایق پایانی بر روی بازیکن قطر اعلام نکرد تا یک ملت به خاطر ندانم کاری تو بدبخت و گریان شود. در نهایت این را عزیز من بدان هم سوادم از تو بیشتر است هم سابقه فوتبالی‌ام. مجبورم تا در این شرایط خودم را با تو که معلوم نیست چگونه به فوتبال رسیده‌ای، مقایسه کنم.
پیروانی ادامه داد: شاید الان مقایسه خودم با تو درست نباشد اما من تاریخچه تو و خانواده‌ات را که بسیار محترم هستند را بهتر از خودت می‌دانم و می‌شناسم. خدا رسول دره‌شوریان را رحمت کند. فوتبالیستی که با او نان و نمک خوردیم اما تو با فراموشی گذشته‌ات این حرمت‌ها را شکاندی و با تلاش دیگران خودت را منجی تیم ملی می‌دانی. امیدوارم آقای شجاعی تهمت‌هایش را ثابت کند و بگوید چه کسی کار چاق‌کن است. من این مسئله را پیگیری می‌کنم. البته ضمن عذرخواهی از پیشکسوت خودم آقای شجاعی!
وی در پایان یادآور شد: در ضمن آقای شجاعی ادب حکم می‌کند مثل خیلی از بازیکنان اگر حرفی داشتی به جای شکستن حرمت‌ها در رسانه‌ها به خودم زنگ می‌زدی و همه چیز را می‌پرسیدی تا به دنبال اطلاعات غلط بروی اما اشکال ندارد و از تو به جز این چیز دیگری انتظار نمی‌رود. شمایی که با حرف‌هایتان فوتبال ایران را ناپاک قلمداد می‌کنی یعنی 70میلیون هوادار عاشق فوتبال ناپاک هستند؟ بهتر است شما بار فنی‌ات را به جای این حرف‌ها بالا ببری. چون فوتبالیست خوبی هستی ولی حیف که نتوانستی در مسابقات مقدماتی جام جهانی کار خاصی را برای تیم ملی انجام دهی. البته این حرف را برای اولین بار گفتم چون می‌خواهی کسانی دیگر را که جنگیدند با حرف‌هایت نردبان خودت در روزهای خوب فوتبال کنی.

نمیدونم مسعود چی گفته بهش اما هر چی گفته خیلی بد بوده که پیروانی اینجور جوابشو داده . ولی دلم خنک شد یکی یه انتقاد مستقیم از این شجاعی کرد و دعواش کرد . کاملا حرف درست رو زده افشین پیروانی . همین مسعود واقعا چه سودی داشت توی مسابقات مقدماتی . جز چند بار فقط ایران رو تا لب پرتگاه بردن کار دیگه ای کرد ؟
یکی نیست مستقیما از خود کی روش بپرسه که چرا واقعا شجاعی تا اخرین بازی فیکس میرفت تو زمین . حیف خلعت بری . حتی مسلمان هم بهتر بازی میکرد .

30vil
22-06-2013, 11:55
یکی نیست مستقیما از خود کی روش بپرسه که چرا واقعا شجاعی تا اخرین بازی فیکس میرفت تو زمین . حیف خلعت بری . حتی مسلمان هم بهتر بازی میکرد .

دیروز تو برنامه ورزش و مردم جواب این سوال را داد جوابشم منطقی بود

گفت که ما در کنار بازیکنان جوان، به چند بازیکن با تجربه بین المللی نیاز داریم و شجاعی هم یکی از اوناست درسته تو این 3 بازی خوب نبوده اما بودنش تو زمین یه وزنه محسوب میشه

shifter
22-06-2013, 12:24
اخ دم همشهری خودم افشین پیروانی گرم...بالاخره یکی جواب این شجاعی بی مصرف رو داد:n12:
شجاعی هم نه فقط تو این 3 تا بازی بلکه تو کل این چند سال همین بوده و پیشرفتی نداشته و کوییروش هم یکی از اشتباهاتش همین دعوت کردن شجاعی هست.
جام جهانی قبلی همین شجاعی یک بغل پای ساده رو خراب کرد و نتونست گل کنه تا با کره مساوی کنیم و نریم جام جهانی...این یکی رو هم تا مرز خراب کردنش رفت اما موفق نشد...

Gregar
22-06-2013, 13:08
اخ دم همشهری خودم افشین پیروانی گرم...بالاخره یکی جواب این شجاعی بی مصرف رو داد:n12:
شجاعی هم نه فقط تو این 3 تا بازی بلکه تو کل این چند سال همین بوده و پیشرفتی نداشته و کوییروش هم یکی از اشتباهاتش همین دعوت کردن شجاعی هست.
جام جهانی قبلی همین شجاعی یک بغل پای ساده رو خراب کرد و نتونست گل کنه تا با کره مساوی کنیم و نریم جام جهانی...این یکی رو هم تا مرز خراب کردنش رفت اما موفق نشد...

اره تمام نقشه های شجاعی واسه نرفتن ایران به جام جهانی امسال نقش براب شد . خیلی سعی کرد ما نریم به جام جهانی اما رفتیم :n08:بیچاره حالا دیگه مثل قبلن بازی نمیکنه اما دیگه از دستی که گند نمیزنه

amirkhan_0o0
22-06-2013, 13:25
شجاعی چی گفته؟

30vil
22-06-2013, 13:28
شجاعی چی گفته؟

کارچاق کن ها حرف نزنند!!:n04:

V E S T A
22-06-2013, 14:17
اگر کارشناسان فوتبال و کاردان‌های فوتبال انتقاد کنند قبول می‌کنم اما انتقاد کار چاق کن‌های فوتبال را قبول ندارم

سایت گل -مسعود شجاعی یکی از دلخور ترین هاست ، شاید یه خاطر اظهارنظر پیمان یوسفی در پایان بازی ایران و گره که پشت تلفن به او گفت : انشاء الله بهتر از این

باشد . شاید هم به دلیل موج انتقادات تمام نشدنی از نامیش او در تیم ملی فوتبال ؛ هرچه که هست او کلافه است و عصبانی ؛ تا جایی که می گوید فقط به یک شرط

به ایران برمیگردد اینکه هیچ تیمی در دنیا اور ا نخواهد! مصاحبه مسعود شجاعی را به نقل از فوتبال ایران بخوانید. او این مصاحبه در درهواپیما با خبرنگاران اعزامی به کره

انجام داده است.

همه می خواستند ببریم

فکر می‌کنم همدلی و شور و اشتیاقی که چند سال در بازیکنان و فوتبال ایران وجود نداشت، به وجود آمده بود. کی روش هم تاثیرگذار بود. کل کادر تاثیرگذار بودند. بعد از

جام جهانی2006 دیگر چنین اشتیاقی نبود. ولی اخیرا گفته بودم که در جامعه مردم با فوتبال آشتی کرده‌اند. با بازیکنان که صحبت می‌کردیم می‌گفتم بعد از اینکه رضا به

کره گل زد، نمی‌دانم اصـلا چطـوری خودم را به او رسـاندم. همه نیمکـت به همین سرعـت رسیدند. این نشـان می‌دهد همه تیم می‌خواستـند که بازی را ببریم و هـمه

هدف‌ها یکی بود. من گفته بودم که بازی با قطر کلید رفتن به جام جهانی است. البته باید بگویم خوشبینانه‌ترین حالت این بود که 7 امتیاز از سه مسابقه می‌گیریم اما خدا

را شکر 9 امتیاز گرفتیم.

و حالا برزیل واقعی

رفتیم برزیل. البته من شیراز به دنیا آمده‌ام. اما فوتبالم را از آبادان شروع کردم و خیلی خوشحالم که به جام جهانی رفتیم. برزیل ایران که بودیم، حالا رفتیم به برزیل واقعی!

کی روش بزرگ است

باید کی روش را نگه داریم. او نظمی به فوتبال ایران آورد که به نسل‌های بعدی کمک می‌کند. کی روش مربی بزرگی است و شکی در این وجود ندارد که باید او را نگه داریم.

فقط بعضی ها حق انتقاد دارند

کم کم به این نتیجه رسیده ام که اشتباه می‌کنم حرف نمی‌زنم. اگر کارشناسان فوتبال و کاردان‌های فوتبال انتقاد کنند قبول می‌کنم اما انتقاد کار چاق کن‌های فوتبال را قبول

ندارم. امثال آقای حاج رضایی، محصص، جلالی و چراغپور که فوتبال را می‌فهمند و علم آن را می‌دانند می‌توانند انتقاد کنند. ولی افرادی که صرفا به خاطر سابقه بازیگری‌شان

می‌آیند و انتقاد می‌کنند را قبول ندارم. اگر بنا به پیشکسوت بودن باشد، آقایان دایی، باقری و عزیزی حرفشـان خریدار دارد. دایی چند سـال در اروپا بازی کرده. عزیزی حـضور

داشته در فوتبال اروپا. کریم باقری سطح بالاتری از فوتبال آسیا داشت. این‌ها اگر انتقاد کنند مشکلی نیست.

مصدوم بوده ام ، بفهمید

بعضی‌ها نمی‌فهمند من دو سال پایم به توپ نخورده. جراح من پس از آنکه 5 بار جراحی کردم و توانستم به تمرین برگردم گفت معجزه شده که تو به فوتبال برگشتی. می‌گفت

من تلاش کردم پای سالمـی داشته باشـی و به زندگی عـادی‌ات برگردی نه اینـکه دوباره برگردی فوتـبال بازی کنی. می‌گفت امیـدی نداشته که پای من خوب شود. من با این

شرایط تلاشم را کردم. نمی‌گویم شرایطم خیلی خوب است. ولی به زمان احتیاج دارم. من هم از این به بعد حرفم را می‌زنم. شما بروید از مجتبی جباری که چند بار مصدوم

شده بپرسید. من پایم را 5 بار عمل کردم. اما کسی خبر ندارد چه به من گذشت. گفته بودند شجاعی نباید مقابل کره بازی کند تا بتوانیم ببریم. الان که بردیم به آن‌ها تسلیت

می‌گویم.

رئیس مافیای فوتبال ایران

ما در فوتبال ایران مافیا داریم مثل فوتبال ایتالیا. من یک تنه به سهم خودم جلوی آن‌ها می‌ایستم. همان‌طور که وقتی 20 سالم بود و به اردوی تیم ملی دعوت شدم، آن آدمی

که رئیس مافیای فوتبال ایران بود، به من زنگ می‌زد و من زیر بار نرفتم. روزی دست خداست. فوتبال ایران تا این‌طوری باشد پیشرفت نمی‌کند. خدا را شکر می‌کنم که به جام

جهانی رفتیم و حداقل برای کوتاه مدت یک پیشرفتی به فوتبال ایران می‌دهد.

اگر هیچ تیمی در دنیا مر نخواهدبرمی گردم

عذرخواهی می‌کنم از مردم اما من به فوتبال ایران برنمی‌گردم. مگر اینکه دیگر در هیچ جای دنیا جا نداشته باشم و در هیچ لیگی من را نخواهند. تازه آن موقع باید فکر کنم که

به فوتبال ایران برگردم یا فوتبال را بگذارم کنار. برای فصـل بعد با اوساسـونا به توافق نرسیـدم و تا 10 – 15 روز آینـده تیم بعدی‌ام مشخـص می‌شود. احتـمالا در اسپانـیا بازی

می‌کنم چون سخت است که بخواهم کشور را عوض کنم. البته اگر شرایطش باشد، کشور را هم عوض می‌کنم.

goal.com

aluminum
22-06-2013, 14:49
مکانی : آقايان نقش دعاگو و مظلوم را بازي نكنند/ ما چه گناهي كرديم كه رحمتي از تيم ملي رفت؟

يك هنرپيشه را مي آورند پشت صحنه يك برنامه زنده تلويزيوني. به او مي گويند يك پيام بده كه او مي گويد روبروي قطر دست و دلمان لرزيد، مهدي رحمتي را برگردانيد. اين يعني چه؟

سوشا مكاني يكي از 3دروازه باني بود كه در اردوي 40 روزه تيم ملي حضور داشت. به اعتقاد رحمان احمدي، سوشا و عليرضا حقيقي كمك شاياني كردند تا او بتواند در اين 3 بازي دروازه تيم ملي را بسته نگه دارد. سوشا مكاني كه خيلي بي حاشيه در تمرينات حاضر شد و تيم ملي را همراهي كرد درباره صعود تيم ملي به جام جهاني مي گويد:« فكر نمي كنم اين صعود نيازي به تعريف و توضيح من داشته باشد.بزرگترين اتفاقي كه مي تواند در زندگي ورزشي يك بازيكن رخ دهد صعود تيم ملي كشورش به جام جهاني است. خداوند با بزرگي خود اين افتخار را نصيب بازيكنان تيم ملي كرد. تيم ملي با تمام سختي ها و فراز و نشيب ها با اقتدار به جام جهاني صعود كرد . فكر مي كنم تمام اينها را اول مديون كارلوس كي روش، سرمربي فوق العاده حرفه اي تيم ملي هستيم و بعد دعاي مردم و بازيكنان تيم ملي.» حرفهای تند گلر ذخیره تیم ملی را بخوانید:

من و عليرضا حقيقي هم به رحمان كمك كرديم
وقتي از سوشا درباره عملكرد رحمان احمدي و 2 سيو فوق العاده او سوال مي پرسيم تازه درد دل هايش آغاز مي شود. سوشا مي گويد:« به نظر من رحمان از روزي كه درون دروازه تيم ملي ايستاد خيلي تحت فشار بود.رحمان به صورت فوق العاده هدايت شده تحت فشار بود و من از نزديك اين موضوع را حس مي كردم. اما رحمان توانست با شخصيت بالا اين شرايط را كنترل كند. نه فقط رحمان، بلكه اكيپ دروازه باني تحت فشار بودند. به خطار اينكه يكسري ها دوست نداشتند ما 3 دروازه بان در اردو باشيم. دوست داشتند دروازه بان ديگري باشد اما فكر مي كنم رحمان با شخصيت بالا همه اين حواشي را كنترل كرد. او از نظر فني چيزي كم نگذاشت و البته من و عليرضا حقيقي هم به رحمان كمك كرديم . به شخصه به رحمان تبريك مي گويم، چون از عهده اين حواشي برآمدن كار هر كسي نبود. يك شخصيت بزرگ مي خواست كه رحمان داشت. »

دوست نداشتند تيم ملي به جام جهاني صعود كند
سوشا مكاني درباره حواشي موجود مي گويد:« حواشي را همه مي دانند و ديگر نيازي به گفتن من نيست. در يك برهه از زمان كسي انتظار نداشت تيم ملي صعود كند. همه مغرضانه از تيم ملي انتقاد مي كردند اما در آخر خودشان ناكام شدند. اين عده ناكام شدند و به همين خاطر نبايد چهره مظلوم به خود بگيرند و در مصاحبه هايشان بگويند دل ما هم با تيم ملي بود. اينها سياه نمايي است و دروغ. خيلي جالب است، حتي گزارشگر تلويزيوني هم از گفتن اسم رحمان احمدي خودداري مي كند. در اين 40 روز من و رحمان و حقيقي خيلي تحت فشار بوديم. اين آقايان الان ديگر نبايد بيايند و خودشان را در اين موفقيت سهيم بدانند. اينها همان عده اي هستند كه تيم ملي را ناكام مي دانستند و دوست نداشتند تيم ملي به جام جهاني صعود كند»

نگویید از ته دل براي تيم ملي دعا مي كرديم
مكاني صحبتهايش را اينگونه ادامه مي دهد:« مردم مي فهمند من چه كساني را مي گويم. قبل از صعود همه كار كردند تا تيم ملي نتيجه نگيرد. همه كار كردند رحمان احمدي موفق نباشد تا او را ناكام جلوه بدهند. در آخر و بعد از صعود هم خودشان را دعاگو دانستند. دعاگوي تيم ملي. فكر مي كنم كساني كه الان قيافه مظلوم به خود گرفته اند با اين حرفها خودشان را كوچك مي كنند. همه ايران و همه ما گلرها فهميديم دوست و دشمنمان چه كساني هستند. نمي خواهد آنها بيايند و بگويند ما از ته دل براي تيم ملي دعا مي كرديم. در بازي با عمان گزارشگر را ببينيد كه چطور رحمان را كوبيد. بازي با كره، حتي بعد از 2 سيو استثنايي رحمان، گزارشگر حتي اسم او را هم نياورد.گفت بازيكنان با جان و دل از دروازه تيم ملي محافظت كردند. خودم بازي نكردم ولي به خاطر رحمان ناراحتم. باور كنيد وقتي رحمان بازي مي كرد انگار خودم بازي مي كردم. از نزديك حس مي كردم كه شرايط چقدر براي او سخت است. در اين 40 روز يك چيزهايي ياد گرفتم و تجربياتي بدست آوردم كه شايد در طول 10 سال هم بدست نمي آوردم. »

علی ضیا کیست که درباره تیم ملی نظر می دهد؟
سوشا مكاني كه خيلي از اتفاقات بوجود آمده ناراحت است مي گويد:« ما در كره بوديم و به خاطر اختلاف زماني داشتيم برنامه ويتامين 3را از تلويزيون ايران مي ديديم. اين برنامه ساعت 7 صبح از تلويزيون ايران پخش مي شود. مجري برنامه 0 علی ضیا)، درست يكي دو روز مانده به بازي حساس مقابل كره جنوبي در مي آيد و مي گويد رحمان احمدي گل نخورد تا تيم ملي به جام جهاني برود. آنوقت مهدي رحمتي را برداريم و بياوريم تا در جام جهاني درون دروازه تيم ملي بايستد. اين يعني چه؟ مگر اين آقا ايراني نيست؟ اصلا چكاره است كه درباره تيم ملي نظر مي دهد؟ چطور در رسانه ملي به خودش اجازه مي دهد كه اين حرفها را بزند؟ ان هم دو روز مانده به بازي با كره. يك مثال ديگر از حواشي كه براي ما بوجود آوردند. يك شب قبل از بازي با لبنان. يك هنرپيشه را مي آورند پشت صحنه يك برنامه زنده تلويزيوني. به او مي گويند يك پيام بده كه او مي گويد روبروي قطر دست و دلمان لرزيد، مهدي رحمتي را برگردانيد. اين يعني چه؟ مگر اين هنرپيشه كه فكر مي كنم فيلمش را فقط خودش و خانواده اش ديده اند چكاره است كه در اين مورد نظر مي دهد؟ به اين آقا مي گويم به شما چه ربطي دارد كه در اين مورد حرف مي زنيد؟ تازه خوب شد رحمان اين برنامه را نديد.اميدوارم صدا و سيما و مسئولان قابل احترامشان در انتخاب مجري ها و ميهمانان كمي تجديد نظر كنند. در اين 40 روز افرادي حرفهايي زدند كه كاملا هدايت شده بود. »

در آزادی هم یک دروازه بان دیگر تشویق شد
دروازه بان نفت تهران در ادامه مي گويد:« اگر تيم ملي به جام جهاني نمي رفت چه اتفاقي مي افتاد؟ با توجه به حواشي بوجود آمده در اين 40 روز به نظرم كادر فني و عين 25 بازيكن را مي كوبيدند. همه ما را نابود مي كردند. نابود نمي كردند؟ پس الان كه تيم ملي به جام جهاني رفته چرا خودشان را سهيم مي دانند؟ چطور مجري يك برنامه اسم فرد ديگري را مي آورد. در حالي كه او در اردو نيست و ما 3 دروازه بان ديگر هستيم. مگر زماني كه ما نبوديم حرفي مي زديم. به خدا اگر در روزنامه ها هم صدايمان در مي آمد. مگر ما گلرها كاري كرديم كه يك بازيكن از تيم ملي كنار برود؟ چرا ما بايد فشارش را تحمل كنيم؟ جالب است وقتي بعد از صعود تيم ملي در ورزشگاه آزادي اسم رحمان احمدي را صدا مي زنند يك دروازه بان ديگر تشويق مي شود. آن هم در روزي كه به جام جهاني صعود كرده ايم و رحمان احمدي در اين صعود نقشي اساسي ايفا كرد. »

یکبار هم اسم هادی عقیلی را بیاورید
سوشا مكاني مي گويد:« مگر هادي عقيلي بازيكن بدي است؟ مگر براي تيم ملي زحمت نكشيده؟ چرا گزارشگران در اين هم گزارش يك بار نگفتند هادي عقيلي و از غيبتش حرفي نزدند؟ مثلا چرا نگفتند خانزاده دعوت شده و هادي عقيلي نه. چرا مدافعان مياني اينقدر تحت فشار نبوند؟ مگر هادي عقيلي بازيكن كوچكي است؟ من مهدي رحمتي را خيلي دوست دارم و او مثل برادر بزرگتر من است. يك سوال دارم. مگر ما 3 گلر باعث شديم او از تيم ملي كنار برود؟ چرا بايد ما 3 گلر تحت فشار قرار بگيريم؟ رحمان هم ايراني است و مهدي رحمتي هم ايراني. الان چند بازي است كه جاي رحمتي، رحمان براي تيم ملي بازي كرده. مگر اتفاقي افتاده؟ اتفاق خاصي نيفتاده. فقط رحمان توانسته شايستگي خود را به رخ بكشد. 3 بازي انجام داده و گلي هم نخورده،آن هم در 2 بازي بيرون از خانه. الان رحمان خيلي راحت مي تواند مدعي شود كه بهترين دروازه بان آسيا است.ديگر براي چه مي آيند و او را مي كوبند خدا مي داند»

مگر فردوسي پور مربي گلرها است
سوشا مكاني در ادامه مي گويد:« در اين 40 روز تمام موهايم سفيد شد. اينقدر كه فشار را تحمل كردم. ببينيد رحمان كه گلر اصلي بوده چه كشيده. شما برويد و يك بار به طور كامل گزارش بازي ايران- عمان را ببينيد. يك بازي دوستانه كه هيچ يك از بازيكنان اصلي بنودند و كي روش داشت بازيكنان را آزمايش مي كرد. اصلا شما برويد و نظرسنجي هاي آخر فصل برنامه 90 را ببينيد. نيازي نيست يك بازيكن 500 تا گل بزند، 500 تا پاس گل بدهد يا 500 تا سيو داشته باشد، چون در آخر اسم چند نفر خاص بين گزينه ها ديده مي شود. شما در اين 4 سال اخير ببينيد. فقط عدد گزينه بازيكنان عوض شده وگرنه همه همان هايي هستند كه چند سال است در اين نظرسنجي قرار مي گيرند. يا مثلا در تمام برنامه هاي زنده، عادل فردوسي پور درآمده و گفته در اينكه رحمتي بهترين دروازه بان آسيا است شكي نيست. او بي رقيب ترين است و فاصله زيادي دارد با رقبايش در تيم ملي. مي خواهم بدانم مگر فردوسي پور مربي گلرها است كه در اين مورد نظر مي دهد؟ از نظر خودم رحمتي يكي از بهترين ها است اما مي خواهم بدانم عادل فردوسي پور كجا اين فاصله را ديده و حس كرده كه مي گويد فاصله رحمتي با بقيه دروازه بان ها زياد است. دوست دارم عادل به اين سوالم جواب بدهد و بگويد از كجا اين فاصله را ديده؟ اصلا ملاك و معيارش براي اين حرف چيست؟ مثل اين است كه من بگويم فاصله عادل و مزدك ميرزايي خيلي است. به نظر من حرفهايي مربي كره 20 درصد فشار روي ما بوجود آورد و اين حاشيها 80 درصد. »

مشت خوردم و فحش هم همينطور
انتقادهاي سوشا مكاني متوجه جمشيد مشايخي هم مي شود. او مي گويد:« جمشيد مشايخي گفته مهدي رحمتي را برگردانيد. او قابل احترام اما مگر سرمربي تيم ملي است كه اين حرف را مي زند؟ مگر ما مقصر بوديم كه رحمتي كنار برود؟ يعني بايد از داخلي ها هم بخوريم و فشار تحمل كنيم؟ البته من يكي كه عادت دارم و اينقدر بي گناه من را كوبيده اند كه نگو و نپرس. براي من مهم نيست ولي مي خواستم حرفهاي دلم را بزنم. حرف دل من اين است كه رحمان با تمام وجود كار كرد و من و علي هم همينطور. مشت خوردم و فحش هم همينطور اما خدا را شكر كه ايران سربلند شد. باور كنيد اگر كي روش صلاح ببيند كه من از امروز در تيم ملي نباشم حرفي نمي زنم. رحمان احمدي هم مثل من. مگر ما مي توانيم حرفي بزنيم؟ مهم سليقه كي روش است و اينكه ئهمه ئما مي خواهيم تيم ملي موفق شود. يك مثالي است كه مي گويد اگر از غريبه خوردند اشكالي ندارد ولي خوردن از خودي آدم را مي سوزاند. همه ما گلرها را مي كوبيدند. ما اين وسط چه گناهي داشتيم؟ »

پرچم ايران بالا بود و پرچم كشورهاي ديگر پايين
سوشا مكاني درباره درگيري با بازيكن كره جنوبي مي گويد:« ما داشتيم خوشحالي مي كرديم كه كره اي ها بطري پرتاب مي كردند و به ما فحش مي دادند. ما كه نمي فهميم اما هر چه مي گفتند برگردد به خودشان. دور زمين مي دويديم و خوشحالي مي كرديم اما انگار كره اي ها دنبال بهانه مي گشتند تا برد ما را زير سوال ببرند. وگرنه چه دليلي داشت كه آنها در زمين بمانند و شادي ما را تماشا كنند. من هم داشتم خوشحالي مي كردم كه رسيدم به كره اي ها. يكي از آنها بي هوا مرا هل داد سمت ديگري و او هم با آرنج به صورت و گردن من كوبيد. خدا را شكر عكس العملي نشان ندادم و اتفاق خاصي هم نيفتاد. پرچم ايران بالا بود و پرچم كشورهاي ديگر پايين.يك مشت و آرنج خوردند ارزش اين را داشت كه به جام جهاني برويم و من از اين اتفاق واقعا خوشحالم.»

----------------------------------------------------
این برد تیم ملی و رفتن به جام جهانی توی ایران خیلی ها را ناراحت کرد...

+
امیدوارم یک تیم در کشورهای افریقایی پیدا بشه شجاعی رو بگیره ایران نیاد...:n02:

ehsanbh
22-06-2013, 19:19
رئيس فدراسيون ژاپن صعود ايران را تبريک گفت

دايني کانيا، رئيس فدراسيون فوتبال ژاپن در نامه اي به همتايش در ايران صعود تيم ملي را به جام جهاني را تبريک گفت.

به نقل از سايت فدراسيون فوتبال، کانيا در نامه اش نوشته است: مي خواهم از صميم قلبم صعود ايران به جام جهاني 2014 را به شما و خانواده فوتبال ايران تبريک بگويم. فدراسيون فوتبال ژاپن از صعود ايران به جام جهاني بسيار خشنود است. در واقع خانواده فوتبال ژاپن از حضور ايران در جام جهاني خوشحال شده است.

آقاي کفاشيان، مي خواهم تبريک من و اهالي فدراسيون فوتبال ژاپن را به تک تک اعضاي کادر فني، مربيان، کادر سرپرستي و تک تک بازيکنان و همه کارکنان فدراسيون فوتبال که براي رسيدن ايران به جام جهاني سخت کار و تلاش کردند و در اين صعود تاثير داشتند تا بليت برزيل رزرو شود، تشکر کنم.

اميدوارم ايران و ژاپن بهترين مراحل آمادگي را براي حضور در جام جهاني داشته باشند تا بتوانيم نمايندگان شايسته اي براي فوتبال آسيا در سال آينده باشيم چرا که ايران و ژاپن از قدرتهاي برتر قاره آسيا هستند.

براي شما، فدراسيون فوتبال ايران و تيم ملي فوتبال ايران بهترين آرزوها را دارم.
---------------------------------------------------------------------------------------------------

به هیچ وجه نمیشه ژاپن و کره رو با هم مقایسه کرد.این ژاپنیها خیلی دوست داشتنی اند. وقتی بازیهاشونو تو جام بین قاره ای میبینم همیشه دوست دارم برنده بشن.باور بفرمایید چیزی از ایتالیا کم نداشتن.امشب هم آرزو میکنم مکزیک رو ببرن و سطح فوتبال آسیا رو ارتقا بدن.
از اون ور هم ببینید رفتار کره ای ها رو. کیروش هم قبل بازی ابراز امیدواری کرده بود هر دو کشور با هم جشن صعود به جام جهانی رو بگیرن.

30vil
22-06-2013, 21:51
به هیچ وجه نمیشه ژاپن و کره رو با هم مقایسه کرد.این ژاپنیها خیلی دوست داشتنی اند

وقتی که پای رقابت به میان بیاد ژاپنی و کره ای فرقی نمیکنن

هیچ وقت بلایی که ژاپنی ها در مسابقات جام جهانی والیبال سر تیم ملی والیبالمون آوردن را از یاد نمیبرم

hojjatinho
22-06-2013, 22:02
بازی و کیفیت مسعود و شاید مصاحبه ای که کرده اصلا تایید نمی شه و انتقاد زیادی هم به اون وارد هست .

اما سوال من اینه که کسی مثل اقای افشین پیروانی که بازیکن تیم ملی بوده ، مثلا مربی متشخص و ظاهرا جنتلمنی هم هست ! باید به این شکل و استفاده مکرر از واژه پیشکسوت در قبال شجاعی اون رو تحقیر کنه !؟

اقای پیروانی عزیز! خیلی از ما بیننده ها شما رو به عنوان کارشناس قبول نداریم ، بماند که به عنوان مربی هم به جز تیپ با شخصیت گرفتن چیز خاصی از شما ندیدیم !

اینجور مصاحبه ها که دلیلی جر خود بزرگ بینی بعضی از پـــیـشــکــسوت های ما نداره ، اصلا مورد قبول نیست !

toolhelp
22-06-2013, 22:34
شجاعی با بازیهای اخیرش به اندازه کافی موج منفی کل ایران پشتش بود حالا با این درگیری لفظی کلا فاتحه فوتبال خودشو خوند. اینجور بازیکنای بی تدبیر و غیر قابل کنترل هم به تیم لطمه میزنن هم به خودشون ایشالا در خارج از ایران برای همیشه موفق باشه ! ... پیروانی هم با این درگیری لفظی خودشو خوارو کوچیک کرد چون با کوچیکتر از خودش درگیر شد...

Abdolreza2012
23-06-2013, 00:43
شجاعی واقعا افت کرده بود شانس میاورد که با بازیش میدادن
ولی با این حرفی که زد به قوله دوست بالایی فاتحه فوتباله خودشو خوند
احتمالا هم آخرین فصل حضورش تو لالیگاس

شاهزاده خانوم
23-06-2013, 11:11
كي روش مرد تنهاي شب...

کارلوس کي‌روش فقط تيم به جام جهاني نبرده. او «تيم» ساخته. تيمي که روي کاکل يک بازيکن نچرخد. که جاي يک ستاره، 11 بازيکن هم‌تراز داشته باشد
"کي‌روش آمده است پولش را بگيرد و برود." اين جمله، دو سال ترجيع‌بند ثابت خيل منتقدانش بود. حرکت آخر بازي کي‌روش رو به سرمربي کره، انفجار احساسات مردي بود که بار ديگر بر اعتبار و حيثيت خودش در فوتبال جهان صحه گذاشت. او براي همين به ايران آمده بود، با اين تاکيد هميشگي که به هدف خودم و کاري که انجام مي‌دهم ايمان دارم.
منصور پورحيدري در يکايک مصاحبه‌هايش خواستار اخراج کي‌روش بود. مهدي مناجاتي مي‌گفت خودمان 100 تا دژآگه و قوچان‌نژاد داريم. ابراهيم قاسمپور، محمد مايلي‌کهن و حميد درخشان شب‌هايي که تيم‌شان در ليگ برتر مي‌باخت هم به کي‌روش مي‌تاختند... و محمد رويانيان مي‌خواست از او به فيفا شکايت کند!
از هادي آيت‌اللهي و عزيزي خادم در فدراسيون تا پرويز مظلومي، فيروز کريمي، بهرام شفيع، محمد پنجعلي و مجيد صالح که عقيده داشتند کي‌روش به درد فوتبال ايران نمي‌خورد.
يک هفته از تصادف علي دايي نگذشته بود که کي‌روش و همسرش هم به ملاقات او رفته بودند، گفت: کي‌روش به عنوان نفر دوم خوب است.
کارلوس کي‌روش فقط تيم به جام جهاني نبرده. او «تيم» ساخته. تيمي که روي کاکل يک بازيکن نچرخد. که جاي يک ستاره، 11 بازيکن هم‌تراز داشته باشد و نشاندن ستاره بازي قبلي روي نيمکت، ساختارشکني تلقي نشود. او را تا آستانه لغو قرارداد پيش ‌بردند اما کوتاه نيامد و با سماجت، بساط بازيکن‌سالاري را برچيد.
عده‌اي همواره مي‌گويند هنوز از تيم ملي چيزي نديديم، سطح تحليل‌هايشان از سرک کشيدن در رقم قرارداد و تعداد روزهاي مرخصي‌ کي‌روش فراتر نمي‌رود. مي‌گفتند بدون رحمتي، تيم ملي سوراخ سوراخ خواهد شد. تا قبل از جذب دژآگه او را نمي‌پسنديدند و پس از مصدوميتش هم مي‌گفتند تيم ملي بدون او هيچ است.
بگذاريد اين مجموعه «هيچ»، روياهاي ما را در جام بيستم نمايندگي کند. با سرمربيگري مردي که وقتي عراق و امارات هم براي ما طاقچه بالا گذاشتند و حاضر به بازي دوستانه نبودند، موزامبيک را به تهران آورد تا موج شادماني در سراسر ايران را قطره قطره بسازد...

90/

شاهزاده خانوم
24-06-2013, 09:59
متن تبريک بازيکنان و مربيان اسبق فوتبال به کي‌روش

چند تن از بازيکنان و مربيان اسبق فوتبال ايران راه يابي تيم ملي به جام جهاني 2014 برزيل را به کارلوس کي‌روش تبريک گفتند.
در نامه محمود بياتي -پرويز کوزه کناني -نادر افشار - محمد بياتي و جعفر نامدار به کي‌روش آمده است:
آقاي کارلوس کي‌روش عزيز
مربي شايسته تيم ملي فوتبال ايران
پيروزي با ارزش و لذت بخش تيم ملي کشورمان بر کره جنوبي و راه يابي به مسابقات جام جهاني 2014 برزيل، ما را نيز همچون ميليونها ايراني وطن پرست خوشحال کرد. بدين جهت به جا دانستيم به عنوان بازيکنان و مربيان اسبق کشورمان، تشکر و سپاس خود را براي کار درخشاني که ارائه کرديد و توانستيد از بچه هاي خوب فوتبال ما تيمي در اندازه و قواره دور پاياني جام جهاني بسازيد، تقديم شما بداريم. ما صميمانه باور داريم که کار درخشان شما، درحالي که کاملا بر اصول اخلاقي و حرفه اي توجه داشته و ديسپلين ورزشي را کاملا رعايت کرديد دو چندان ارزش دارد.
بدون ترديد با درايت شما و همکاران محترمتان و توانمندي بچه هاي عزيز و خوب فوتبال ما، در برزيل نيز تيم ملي فوتبال کشورمان مي تواند حضوري در خور و شايسته داشته باشد.

90/

30vil
24-06-2013, 10:29
ناظر سنگاپوري: ايراني‌ها کره اي‌ها را تحريک کرده‌اند
ناظر سنگاپوري ديدار ايران و کره جنوبي گزارشي عليه کشورمان تنظيم کرده است.

در شرايطي که اتفاقات پس از مسابقه ايران و کره جنوبي سوژه محافل ورزشي است و مستندات زيادي در خصوص برخورد دستياران کره اي با بازيکنان تيم ملي ايران وجود دارد ناظر سنگاپوري اين مسابقه در گزارش خود نوشته که ايراني ها باعث تحريک کره اي ها شده اند!

در اين گزارش به حرکت کارلوس کي روش نيز اشاره شده هر چند پرتاب بطري ها از سوي هواداران کره اي نيز در آن آمده است.

به دنبال ارسال اين گزارش به فيفا فدراسيون فوتبال ايران هم مستندات خود را به عنوان دفاعيه به فيفا ارسال کرده است.

owjnews

S0R3N4
24-06-2013, 14:54
بازوبند کاپیتانی تیم ملی جوانان آلمان بر بازوی اشکان دژاگه !!!

Raـــــ Hـــــ Za
24-06-2013, 15:10
دیدار اعضای تیم ملی فوتبال با رئیس جمهور منتخب
بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم ملی فوتبال پس از بازگشت از کره‌جنوبی شامگاه چهارشنبه گذشته با حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت دیدار و گفت‌وگو کردند.

در این دیدار که در محل استقار موقت رئیس جمهوری منتخب در مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام صورت گرفت، وزیر ورزش و جوانان، رییس و دبیر فدارسییون فوتبال، کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی به همراه سایر بازیکنان و اعضای کادر فنی حضور داشتند.

دکتر روحانی در این دیدار هدایایی را به بازیکنان،‌ کادر فنی و اعضای تیم ملی فوتبال تقدیم کرد. بازیکنان تیم ملی بعد از دریافت هدایای خود به طور جداگانه با رئیس جمهوری منتخب گفت‌وگو کردند.
رضا قوچان‌نژاد زننده گل پیروزی تیم ملی به کره‌جنوبی در زمان دریافت هدیه خود با استقبال گرم رئیس جمهوری منتخب مواجه شد.
بازیکنان و اعضای کادر فنی نیز در این دیدار انتخاب دکتر روحانی به ریاست جمهوری را تبریک گفتند.

جواد نکونام کاپیتان تیم ملی ابراز امیدواری کرد دولت دکتر روحانی حمایت کاملی از تیم ملی فوتبال کشورمان انجام دهد که رییس جمهوری منتخب نیز قول داد در این زمینه به طور همه جانبه حمایت کند.

منبع :
کد:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

aluminum
24-06-2013, 17:14
اولتیماتوم کی روش به ملی پوشان؛ قطر بروید، خط می خورید!
کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی به شدت مخالف حضور ملی پوشان در لیگ قطر است و پس از اطلاع از پیشنهادات جدید به بازیکنانش به آنها اخطار داده که هر بازیکنی به لیگ قطر برود، دیگر به تیم ملی دعوت نخواهد شد.

گروه ورزشی«تیتریک»؛لیگ قطر در چند سال اخیر بدل به مقصد جدید فوتبالیستهای ایرانی شده است. لیگی که‌با توجه به سرمایه گذاری وسیع قطری ها هر ساله پیشنهادات وسوسه انگیز و اغواکننده ای به ستاره های ایرانی می دهد و در چند سال اخیر ستاره هایی چون فرهاد مجیدی، هادی عقیلی، آندرانیک تیموریان و محمدرضا خلعتبری بازی در این لیگ را تجربه کرده اند.

بر اساس این گزارش ، در فصل جاری نیز باشگاههای قطری تور خود را برای جذب چند ستاره لیگ ایران پهن کرده اند و گفته می شود که ستاره هایی چون پژمان منتظری، خسرو حیدری و حتی محمدرضا خلعتبری مورد توجه چند تیم قطری قرار دارند.
با این وجود کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی به شدت مخالف حضور ملی پوشان در لیگ قطر است و پس از اطلاع از پیشنهادات جدید به بازیکنانش به آنها اخطار داده که هر بازیکنی به لیگ قطر برود، دیگر به تیم ملی دعوت نخواهد شد. تهدیدی جدی که سبب شده ستارگان فوتبال ایران در فصل منتهی به جام جهانی قید لیگ قطر و دلارهای وسوسه انگیزش را زده تا از حضور در برزیل محروم نشوند!

amirkhan_0o0
24-06-2013, 17:20
دوستان اتفاق مثبتی که بعد از صعود افتاد این بود که فعلاً کارشناس نما ها ساکت شده اند.
اما اتفاق منفی این هست که طبق سابقه تاریخی ما ایرانی ها انگار داریم توی باد غرور صعود می خوابیم وضعیت استقلال و پرسپولیس که اصلاً مشخص نیست. و خدا م یدونه که کیفیت لیگ بعدی چجوریه! در ضمن امیدورم زمین های تیم ها برای لیگ مناسب باشه.

Gregar
24-06-2013, 22:00
اولتیماتوم کی روش به ملی پوشان؛ قطر بروید، خط می خورید!
کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی به شدت مخالف حضور ملی پوشان در لیگ قطر است و پس از اطلاع از پیشنهادات جدید به بازیکنانش به آنها اخطار داده که هر بازیکنی به لیگ قطر برود، دیگر به تیم ملی دعوت نخواهد شد.

گروه ورزشی«تیتریک»؛لیگ قطر در چند سال اخیر بدل به مقصد جدید فوتبالیستهای ایرانی شده است. لیگی که‌با توجه به سرمایه گذاری وسیع قطری ها هر ساله پیشنهادات وسوسه انگیز و اغواکننده ای به ستاره های ایرانی می دهد و در چند سال اخیر ستاره هایی چون فرهاد مجیدی، هادی عقیلی، آندرانیک تیموریان و محمدرضا خلعتبری بازی در این لیگ را تجربه کرده اند.

بر اساس این گزارش ، در فصل جاری نیز باشگاههای قطری تور خود را برای جذب چند ستاره لیگ ایران پهن کرده اند و گفته می شود که ستاره هایی چون پژمان منتظری، خسرو حیدری و حتی محمدرضا خلعتبری مورد توجه چند تیم قطری قرار دارند.
با این وجود کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی به شدت مخالف حضور ملی پوشان در لیگ قطر است و پس از اطلاع از پیشنهادات جدید به بازیکنانش به آنها اخطار داده که هر بازیکنی به لیگ قطر برود، دیگر به تیم ملی دعوت نخواهد شد. تهدیدی جدی که سبب شده ستارگان فوتبال ایران در فصل منتهی به جام جهانی قید لیگ قطر و دلارهای وسوسه انگیزش را زده تا از حضور در برزیل محروم نشوند!

راسته جدی این خبر ؟ :n09: خداییش دمش گرم عجب اولتیماتوم توپی گذاشت واسشون . تا اینا باشن دیگه فوتبالشون رو فدای دولار نکنن . لیگ ایران که داره اونجوری افت میکنه . اینا هم که همینطور میرن فوتبال کشورهای عربی رو ایاد میکنن . بابا لااقب میرین اروپا برین نه ... . دمت گرم کی روش . شاید اینجا فقط تو به فکر فوتبال باشی .

شاهزاده خانوم
25-06-2013, 18:34
ايران به شدت پيگير شکايت عليه کره‌جنوبي به فيفا

يک سايت کره جنوبي از پيگيري جدي شکايت‌نامه عليه سرمربي سابق تيم ملي اين کشور توسط فدراسيون فوتبال ايران نزد فيفا خبر داد.
سايت کيامپ‌سو در گزارشي که براي مخاطبين خود منتشر کرد، اعلام کرده فدراسيون فوتبال ايران همانگونه که در جريان بازي هفته گذشته در اولسان اعلام کرد، نامه شکايت خود را عليه چوي کانگ هي، سرمربي تيم کره به فيفا ارسال کرده است.
مطابق اين گزارش ايراني‌ها هم اکنون با جديت پيگير اين نامه نزد فدراسيون جهاني هستند تا خطاي مربي اسبق تيم خاور دوري اثبات شده و وي محکوم شود.
در اين نامه عنوان شده چوي هي قبل از بازي سرنوشت‌ساز هفته گذشته در اولسان، نه فقط عليه کارلوس کي‌روش بلکه حتي عليه ملت ايران توهين کرده که خلاف رفتار و عرف ورزشي است.
چوي هي که تيمش يک بر صفر مغلوب ايران شد، ساعاتي پس از راهيابي لرزان به جام جهاني 2014 پس از تيم کشورمان در سايه فشار رسانه‌ها و مردم کشورش کناره‌گيري کرد.
همچنين در اين نامه از رفتار زشت برخي هواداران کره اي به هنگام بازي به خاطر پرتاب اشيا به نيمکت تيم ملي و نيز خشونت دو تن از مربيان تيم ميزبان با سوشا مکاني ، دروازه‌بان ذخيره ايران شکايت شده است.
90

شاهزاده خانوم
25-06-2013, 18:38
90/ عشق، وفاداري و مهلت

90: وقتي چمدانش را به قصد رفتن بست
نگفتم: عزيزم، اين كار را نكن
نگفتم: برگرد و يك بار ديگر به من فرصت بده
وقتي پرسيد دوستش دارم يا نه؟
رويم را برگرداندم
حالا او رفته، و من
تمام چيز‌هايي را كه نگفتم، مي‌‌شنوم
نگفتم: عزيزم متاسفم، چون من هم مقصر بودم
نگفتم: اختلاف‌ها را كنار بگذاريم
چون تمام آنچه مي‌‌خواهيم عشق و وفاداري و مهلت است.
«شل سيلوراستاين»

... و دقيقا ماجراي سيدمهدي رحمتي، همين است! عشق، وفاداري و مهلت. سيد، عاشق است. كدام انرژي مي‌‌تواند تو را در لباس مبدل به «حرم» بكشاند و خادم معلولاني باشي كه روي ويلچر بايد به ضريح برسند؟ بايد فقط عاشق باشي.
اما او وفادار بود؟ يقينا نه، سيد به تيم‌‌ملي وفا نكرد. توهماتي داشت و اسير آن همه وهم، خواست كه كي‌روش را محك بزند غافل از اينكه پيرمرد پرتغالي خود همه اين راه‌ها را رفته است.
سيد اين بار با يك مربي ايراني طرف نبود، او كي‌روش را روبه‌روي خود داشت كه «ناز» نمي‌‌خريد.
اما مهلت... شايد كي‌روش بايد يك مهلت ديگر به رحمتي مي‌‌داد. نه اينكه غرور او را با كاغذ پاره‌هايي كه به «تحقير» مي‌‌انجاميد له مي‌‌‌كرد. آن نامه را هيچ‌كس امضا نمي‌‌كند، حتي يك بازيكن درجه 2 ايراني كه شرط حضورش در تيم‌ملي، امضاي چنين نامه‌اي باشد.
كي‌روش به رحمتي كه چمدانش را بسته بود نگفت: «اين كار را نكن» و نبايد هم مي‌‌گفت. اما آيا او چيزهايي را كه بايد مي‌‌گفت و نگفت، ‌‌شنيد؟ مثلا اينكه كاش يك فرصت ديگر به او مي‌‌داد؟ يك فرصت واقعي... بدون اينكه غرورش بيش از حد له شود؟

90/

+

ها ها خندیدیم :دی

Gilopa
26-06-2013, 01:34
این جو کاذب کیروش سالاری رو اصلا نمیپسندم متاسفانه باز ما ایرانیها با یه موفقیت واقعیتها رو نمیبینیم .خدا رو شکر من قبل از رفتن به جام جهانی هم در کنار حمایت انتقاد میکردمو هنوز هم میکنم.الان هر چی بگیم دوستان موضع میگیرند که شما دشمن تیم ملی و کیروش هستید و متاسفانه یک عده جوگیر هم در سطح رسانه ها جدیدا یاد گرفتن صحبتهای علیه کیروش قبل از رفتن جام جهانی رو سوژه کنند ... اگه دوزار سواد واقعی فوتبال داشتن این دوستان میدیدند که ایران چطوری به جام جهانی رسید و نیازی به این همه چاپلوسی نیستش.
مشکلات تیم ملی ما وحشتناک زیاده و اگر این چاپلوسیهای پی در پی دوستان و کیروش سالاریها ادامه پیدا کنه باید منتظر بدترین نتایج ممکن تاریخ ایران در سطح بین المللی باشیم .

Kianoosh
26-06-2013, 01:49
منم فکر میکنم اتفاقا الان وقت انتقاده با هدف اینکه برطرف بشه مشکلات تیم که کم هم نیست!ولی متاسفانه چه رسانه ها چه اهالی فوتبال رفتار حرفه ای ندارن یه زمان با بخت به عمان صحبت اخراج و برکناری میشه یه زمان با صعود به جام جهانی دیگه هیچ ایرادی نیست گل و بلبل و سنبل :دی هر کس حرفی بزنه خائن و قاتله!!:n22:
در مورد این مطلب بالا عشق نان و موتور 1000 عنوان بهتری بود :دی آخه با چه رویی وقتی یک بازیکن کلیدی و موثر تو شرایط حساس تیم رو(اونم از نوع ملیش با شعارهای سرباز وطنم جانم فدای کشورم و ...!!!!) تنها میذاره انتظار داره بعد از کسب موفقیت جایی داشته باشه؟!یادمه همون زمان تو 90 گفت خیلی چیزا میدونم الان نمیگم بعدا افشا میکنم!!خب بفرما الان وقتشه ... یا اون موقع که ایران شرایط خوبی نداشت تو جدول بعد از یک بازی باشگاهی گفت کیروش نفر دوم خوبیه!بازم بازم شاید از نظر فنی بتونه کمک کنه به تیم ملی ولی تا زمانی که عذرخواهی شایسته نکنه و قشنگ تو چهرش مشخص نشه که پشیمونه :دی این لالایی های رسانه ای بی فایده هست و جام جهانی از تی وی خونه!:n24:

ايران به شدت پيگير شکايت عليه کره جنوبي به فيفا

indeed [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hojjatinho
26-06-2013, 02:20
یا اون موقع که ایران شرایط خوبی نداشت تو جدول بعد از یک بازی باشگاهی گفت کیروش نفر دوم خوبیه!بازم بازم شاید از نظر فنی بتونه کمک کنه به تیم ملی ولی تا زمانی که عذرخواهی شایسته نکنه و قشنگ تو چهرش مشخص نشه که پشیمونه
:دی
این لالایی های رسانه ای بی فایده هست و جام جهانی از تی وی خونه!

کاملا موافقم که رحمتی و دیگران تا زمانی که عذر خواهی درست و حسابی نکنن نباید جایی توی تیم ملی داشته باشند . حتی به نظرم قبل از صعود میشد فعلا با کدخدا منشی قضیه رو حل کرد ولی حالا دیگه نه . الان وقت تنبیه و قهر و روی برگرداندن هست !

اما نباید یادمون برود که همین رحمتی و دیگران تا قبل از این اتفاقات چه کمک ها که به تیم ملی نکردند و به کمک همین ها تونستیم به جام جهانی برویم .

در واقع همین جوری که الان از رحمان احمدی حمایت می کنیم و حتی می تونیم به شماره 1 بودنش در جام جهانی امیدوار باشیم به نظرم نباید زحمت های بقیه رو هم ندیده بگیریم و مثل دولت فقط به بیست و چند نفری که از کره برگشتند پاداش بدیم !

به نظرم صعودمون به جام جهانی حاصل یک تک بازی با کره فقط نبود .

Kianoosh
26-06-2013, 05:38
کاملا موافقم که رحمتی و دیگران تا زمانی که عذر خواهی درست و حسابی نکنن نباید جایی توی تیم ملی داشته باشند . حتی به نظرم قبل از صعود میشد فعلا با کدخدا منشی قضیه رو حل کرد ولی حالا دیگه نه . الان وقت تنبیه و قهر و روی برگرداندن هست !

اما نباید یادمون برود که همین رحمتی و دیگران تا قبل از این اتفاقات چه کمک ها که به تیم ملی نکردند و به کمک همین ها تونستیم به جام جهانی برویم .

در واقع همین جوری که الان از رحمان احمدی حمایت می کنیم و حتی می تونیم به شماره 1 بودنش در جام جهانی امیدوار باشیم به نظرم نباید زحمت های بقیه رو هم ندیده بگیریم و مثل دولت فقط به بیست و چند نفری که از کره برگشتند پاداش بدیم !

به نظرم صعودمون به جام جهانی حاصل یک تک بازی با کره فقط نبود .

کاملا درسته حجت جان این حرکت فدراسیون و وزارت ورزش که زحمات بازیکنانی که این 3 بازی حضور نداشتند رو نادیده گرفت و پاداش نداد اشتباه بود تو جشن هم نبودن البته مبلغش خیلی مهم نیست (اون مجوز واردات خودرو یکم مهمه!:دی) اما هم رحمتی هم کریمی و دژاگه و عقیلی و ... زحمت کشیدن برای این تیم و تو صعود سهیم بودن!شایسته بود از همه تقدیر میشد!همونطور که از ذخیره ها و اونایی که حتی 1 دقیقه هم بازی نکردن شد ... منم منظورم بیشتر جایگاه در تیم ملی و آینده بود

در مورد کدخدامنشی هم از طرف باشگاه استقلال(امیر قلعه نویی) هم فدراسیون (شخص کفاشیان) حرکتهایی شد اما دیر بود و البته کیروش محکم روی حرفش ایستاد الان هم رفتار قهری زیاد خوب نیست هیچ کس دوست نداره تیم ملی با همه توانش نباشه و البته بعدها نمونه برای پایان دوران بازیکن سالاری بگن رحمتی با اون کیفیت به علت رفتار غیر حرفه ای از جام جهانی محروم شد!به شرط همون عذرخواهی شایسته و ندامت عمیق :n24: اما در مورد عقیلی اردو رو شبانه و بی خبر ترک کردن بحث فرق میکنه و البته خیلی هم نیازی بهش نیست!کریمی هم بعد از اون خداحافظی احساسی باید شرایطش رو دید کیروش گفت هر کس خوب باشه دعوت میشه تجربه بالا(چیزی که کیروش تاکید داره) و بازیکن کلیدی هست هرچند مسن و باید دیر یا زود کنار بره و بردنش به جام جهانی فکر نمیکنم به نفع خودش و فوتبال ایران باشه مگه اینکه اون کریمی جادوگر بشه!دژاگه هم که نیاز به گفتن نداره ...

چند عکس جالب هم از 2 بازی مقدماتی 2010 و 2014 ایران و کره :
حرف های سرمربای کره و سنگ و بطری پرت کردنها رو توجیه نمیکنم اما میخوام بگم ما هم تحریک کردیم اون حرکت کیروش هم گفتم قبلا حتی ممکن بود بره بزنه بچه ها گرفتنش :دی چیزی که مشخصه اونها شروع کردن :14:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خلاصه روابط رو با شرق آسیا مثل عرب ها نکنیم!و به جای پیگیری به شدت شکایت به فیفا:n08:سعی کنیم قضیه بین دو فدراسیون به خوبی و خوشی حل بشه!:n01:

شاهزاده خانوم
26-06-2013, 15:48
90/ پاسخ سوشا مکاني به رحمتي

ديروز سيدمهدي رحمتي در جواب مصاحبه تند و تيز سوشا مکاني گفت: وي يک روزي رفيق من بود و در ضمن بهتر است هيچ پاسخي به اظهارات او ندهم.
90: ديروز سيدمهدي رحمتي در جواب مصاحبه تند و تيز سوشا مکاني گفت: وي يک روزي رفيق من بود و در ضمن بهتر است هيچ پاسخي به اظهارات او ندهم.
سوشا که از قرار معلوم گفتگوي کوتاه دروازه‌بان مغضوب تيم ملي را با يکي از خبرگزاري‌ها ديده بود، گفت از طرف من بنويسيد آقاي رحمتي! اولا من به شخص خاصي اشاره نداشتم بلکه از وضعيت موجود و جو مسمومي که به راه افتاده بود گلايه کردم پس دليلي ندارد که بگويي سوشا يک زماني رفيق من بود و حالا نيست!
در ضمن کاش رحمتي به اين باور برسد که نيت من از گفتن اين حرف‌ها حمايت از تيم‌ملي بود و اگر حتي خودش هم در وضعيتي مشابه رحمان احمدي قرار مي‌گرفت از وي حمايت مي‌کردم چون باور دارم تحت هر شرايطي بايد به دروازه‌بان شماره يک تيم ملي روحيه داد.

شاهزاده خانوم
26-06-2013, 16:04

منبع : خبرورزشی

شاهزاده خانوم
28-06-2013, 09:15
ورلد ساکر:
بازي ايران - کره اتفاق مهم ماه فوتبال جهان
مجله معتبر ورلدساکر در جديدترين شماره خود به بررسي چند اتفاق مهم در فوتبال جهان از جمله بازي ايران و کره جنوبي به عنوان يکي از اتفاق‌هاي مهم در يک ماه گذشته پرداخت.

مجله معتبر ورلد ساکر در بررسي اتفاقات مهم فوتبالي در ماه گذشته درباره بازي ايران و کره جنوبي با "شروم‌آور" خواندن رفتار کره‌اي‌ها نوشت: فدراسيون فوتبال ايران به طور رسمي از فدراسيون فوتبال کره جنوبي براي حوادث رخ داده پس از بازي دو تيم به فيفا شکايت کرد. تيم ملي ايران در آن ديدار موفق شد با نتيجه يک بر صفر کره جنوبي را شکست دهد و به جام جهاني صعود کند. پس از آن ديدار زماني که بازيکنان ايراني مشغول خوشحالي به خاطر صعود به جام جهاني بودند يکي از بازيکنان کره‌اي به بازيکن ايراني حمله کرد و با مشت به صورت او کوبيد و همزمان هواداران ميزبان با پرتاب بطري اعتراض خودشان را به تيم ملي فوتبال ايران اعلام کردند.

به نقل از ايسنا، فيلمهاي پس از بازي ايران و کره جنوبي نشان مي‌دهند که هواداران کره‌اي با پرتاب بطري‌هاي فراوان مانع از جشن خوشحالي تيم ايران شدند. در اين اتفاق‌ها محمدرضا خانزاده مدافع تيم ملي ايران بر اساس پرتاب بطري به سر او مصدوم شد و همين طور اعضاي نيمکت نشين تيم کره جنوبي نيز با مشت به سوشا مکاني دروازه‌بان تيم ملي ايران حمله کردند.

همزمان در حالي که بازيکنان کره‌اي با کار شرم‌آور خود باعث به وجود آمدن صحنه‌هاي ناخوشايند پس از بازي شدند، کارلوس کي‌روش مربي پرتغالي تيم ملي ايران با يک حرکت تحريک‌آميز به سمت سرمربي کره رفت و به ابراز خوشحالي از پيروزي ايران پرداخت. حرکتي که کره‌اي‌ها معتقد هستند باعث به وجود آمدن خشونت در پايان بازي دو تيم شد.

بازي ايران و کره جنوبي پيش از شروع مسابقه براي مربيان دو تيم شروع شده بود، به طوري که چوي کونگ هائه، سرمربي کره قول داده بود تا انتقام شکست بازي رفت را بگيرد و باعث شود ايران به جام جهاني صعود نکند و يکي از بازيکنان کره جنوبي نيز گفته بود که کاري مي‌کنم تا جواد نکونام خون گريه کند.

ورزش 3

دکتر شمقدر
28-06-2013, 13:03

بسیار با شما موافقم فرزندم!
ورزشگاه محل مناسبی برای خانم های عزیز نیست. در غرب زن و مرد هر دو به دیدن مسابقه می روند ولی دلیلی ندارد هر کاری که غرب می کند را ما تقلید کنیم. ما دین و فرهنگ خودمان را داریم.

همانگونه که یک مرد نمی گوید من می خواهم آشپزی کنم یا خانه داری یا آرایش کنم یک زن هم نباید دنبال کارهای مردانه باشد.

toolhelp
28-06-2013, 13:40
ورزشگاه محل مناسبی برای خانم های عزیز نیست. در غرب زن و مرد هر دو به دیدن مسابقه می روند ولی دلیلی ندارد هر کاری که غرب می کند را ما تقلید کنیم. ما دین و فرهنگ خودمان را داریم.
.
آره ما فرهنگ خوشگل خودمونو داریم که وقتی 4تا زن تو ورزشگاه میبینیم به جای دیدن مسابقه زنها رو دید میزنیم !

در غرب هم همه خانمها از هر قشری به ورزشگاها نمیرن ! مسلما اون خانمی که میره ورزشگاه و فوتبال یا یک ورزش خشن رو از نزدیک نگاه میکنه روحیاتش با بقیه زنها فرق میکنه. رفتار و روحیاتش با محیط اونجا سازگار شده. در ایران هم اگه حضور خانمها برای فوتبال آزاد شه شما مطمئن باش زنهایی که میرن برای دیدن فوتبال یک تنه همه مردارو حریفن شما نگران اونا نباشین !

Iloveu-ALL
28-06-2013, 14:00
آره ما فرهنگ خوشگل خودمونو داریم که وقتی 4تا زن تو ورزشگاه میبینیم به جای دیدن مسابقه زنها رو دید میزنیم !

در غرب هم همه خانمها از هر قشری به ورزشگاها نمیرن ! مسلما اون خانمی که میره ورزشگاه و فوتبال یا یک ورزش خشن رو از نزدیک نگاه میکنه روحیاتش با بقیه زنها فرق میکنه. رفتار و روحیاتش با محیط اونجا سازگار شده. در ایران هم اگه حضور خانمها برای فوتبال آزاد شه شما مطمئن باش زنهایی که میرن برای دیدن فوتبال یک تنه همه مردارو حریفن شما نگران اونا نباشین !

باید اول فرهنگ سازی بشه

S0R3N4
28-06-2013, 22:55
ما دین و فرهنگ خودمان را داریم

جالبه !!!
میگید ما !!
در حالی که فردی؛آزاده که هر دین و فرهنگی رو که بخواد داشته باشه!! نه اونی که من شما بهش تحمیل میکنیم!!
شاید یه نفر نخواد مثل ما فکر کنه!!
این یعنی تقلید از غرب؟!!!

Pejvak61
29-06-2013, 00:58
77

همانگونه که یک مرد نمی گوید من می خواهم آشپزی کنم یا خانه داری یا آرایش کنم یک زن هم نباید دنبال کارهای مردانه باشد.

دلیل شما از اساس اشتباهه و به درد جامعه ایرانی که روزی همین زنان و مردانش با هم بازی ها را در ورزشگاهها تماشا میکردن (چه مسابقات مردان و چه بانوان) نمیخوره.

shifter
29-06-2013, 08:24
نوشته شده توسط دکتر شمقدر

.

به نظر من اگه ما قبول داریم که مرد =زن دیگه دلیلی واسه این همه بحث وجود نداره...به خدا قرن 21 هم تموم میشه اونوقت ما هنوز اندر خم این کوچه ایم...
زن ها هم ازادن هرکاری دلشون بخواد بکنن اعم از ورزشگاه رفتن...کسی هم حق نداره بگه نرن...
این حس دیکتاتوری بدجور تو بعضی از ایرانیا نهادینه شده...
حالا شرایط کشور باعث شده که خانم ها اجازه ورزشگاه رفتن نداشته باشن اما جالبه که بعضیا هم حمایت میکنن از این کار...:n15:

Pejvak61
29-06-2013, 11:32
به نظر من اگه ما قبول داریم که مرد =زن دیگه دلیلی واسه این همه بحث وجود نداره...به خدا قرن 21 هم تموم میشه اونوقت ما هنوز اندر خم این کوچه ایم...
زن ها هم ازادن هرکاری دلشون بخواد بکنن اعم از ورزشگاه رفتن...کسی هم حق نداره بگه نرن...
این حس دیکتاتوری بدجور تو بعضی از ایرانیا نهادینه شده...
حالا شرایط کشور باعث شده که خانم ها اجازه ورزشگاه رفتن نداشته باشن اما جالبه که بعضیا هم حمایت میکنن از این کار...:n15:

بنده خدا اولين پستش آبكش شد!:n02:

حمايت اون بعضيها از اين كار به نظر من اونقدرها عميق نيست. البته من فكر ميكنم بيشتر ما ايراني ها به دليل سي و اندي سال خورانده شدن اينطور افكار دچار خودسانسوري شديم.

مثلاً اگر دختر خانمي در طول روز ميكروفوني بهش وصل بشه متوجه ميشيم بارها مخاطب متلكهاي مردان قرار ميگيره اما خيلي عادي برخورد ميكنه. اما وقتي اين كار ميخواد در ورزشگاه اتفاق بيفته همه دم از اين ميزنند كه به خاطر راحتي خودشون بهتره نرن استاديوم!

اينها به عقيده خودشون از عواقبي ميترسن كه به نظر من در هر شرايطي امكان وقوعش هست حتي در خيابان. اما آيا بايد خيابان را هم از وجود بانوان پاك كرد؟ اين يك اشتباهه كه هرچه زودتر جلوش گرفته بشه عوارض جانبي ناشي از باز كردنش كمتر ميشه.

اما همونطور كه قبلاً هم گفتم متأسفانه گوش شنوايي در اين زمينه وجود نداره و كساني كه تصميم نهايي را ميگيرن گرفتار تفكر عقب افتاده اي هستن.

amirkhan_0o0
29-06-2013, 13:51
در مورد ورود بانوان بحث های مختلفی انجام شد.
و نظر من این هست که زن مساوی نیست با مرد!
زن زنِ و مرد مرد. و خیلی کارها برای خانوم ها مناسب تره تا آقایون و بالعکس. یعنی من قبول ندارم که زن = مرد و نمی دونم چجوری می شه این همه تفاوت توی احساسات و عواطف و تمایلات غریزی و کارایی ها رو نادیده گرفت؟
اما این به این معنا نیست که زن ها به ورزشگاه نیان چون به ورزشگاه اومدن اصلا یه کار مردونه نیست که بگیم زن ها از عهده اش بر نمیان یا مسخره است که بگیم امنیتشون رو نمی شه تأمین کرد. یا با عواطفشون سازگار نیست! یا شرعاً مشکل داره!!؟ فقط کافیه یه کمپین ورود بانوان به ورزشگاه آزاد راه بیفته! می بینید که چجوری توی ورزشگاه ها به صورت کاملاً مردمی فرهنگ سازی می شه(از لج بعضی ها هم که شده!!) آقاین امن ترین مکان رو برای خانوم ها ایجاد می کنند. و چجوری لات و لوت هایی که قصد قانون شکنی رو دارند رو حتی اگه نیروی انتظامی به حسابشون نرسند، مردم به حاشیه می برند.
البته احتمالا شما هم با این قضیه موافقید که این کار نیازمند زمینه سازی هایی هم هست!

Eblis 2011
29-06-2013, 14:10
من خودم از مخالفین این قضیه هستم !!!!
به نظرم ما در حال حاضر نه فرهنگ پذیرش حضور بانوان در ورزشگاه را داریم و نه شرایط و امکاناتش رو !!! و این قضیه چیزی نیست که بخواد به این راحتی ها و به این سرعت حل بشه ..
به عنوان مثال وقتی در محیط بیرون یه خانومی رو میبینیم که کمی ظاهرش با بقیه فرق داره چنان بهش زل میزنیم که .....
یا مثلا همین دیشب ، قضیه اون خانوم ایرانی که عکسش رو گذاشتین ، چند نفر بعد دیدن عکس از زیبایی خانم صحبت کردند و بعضی ها هم تحت تاثیر قرار گرفتند و به نوعی عاشقش شدن :n02:
اینا رو نمیشه ایراد گرفت ؛ چون ما برامون این چیزا تازگی داره ... تا یه مکان یه عضوی از بدن یه خانمی رو میبینیم ذوق زده میشیم و متعجب میشیم ....

شمایی که میگی فلان کشور و فلان فرهنگ اجازه میده ، ما هم میتونیم این امکان رو برای حضور بانوان فراهم بیاریم باید عرض کنم : در کشورهای دیگه همه چیز جای خودش رو داره ...
طرف برای رفع نیازهای عاطفی و روحی و ج ن س ی یه مکان هایی داره که با رفتن به اونجا همه ی این نیاز ها برطرف میشه و وقتی میاد به ورزشگاه فقط و فقط هوش و حواسش به تماشای بازیه ...
مثل ماها نیست که بخواد نیازی عاطفیشو تو ورزشگاه خالی کنه و با تیکه انداختن و هزار کار دیگه خودشو تخلیه کنه ....

در کل به این راحتی ها این مسئله حضور بانوان محقق نخواهد شد ....

مثلاً اگر دختر خانمي در طول روز ميكروفوني بهش وصل بشه متوجه ميشيم بارها مخاطب متلكهاي مردان قرار ميگيره اما خيلي عادي برخورد ميكنه. اما وقتي اين كار ميخواد در ورزشگاه اتفاق بيفته همه دم از اين ميزنند كه به خاطر راحتي خودشون بهتره نرن استاديوم!

اينها به عقيده خودشون از عواقبي ميترسن كه به نظر من در هر شرايطي امكان وقوعش هست حتي در خيابان. اما آيا بايد خيابان را هم از وجود بانوان پاك كرد؟ اين يك اشتباهه كه هرچه زودتر جلوش گرفته بشه عوارض جانبي ناشي از باز كردنش كمتر ميشه.

این ، 2تا موضوع کاملا با هم فرق میکنه !!!!
خیابان یک مکان عمومی و طرف برای رفع نیازهای روزمره و کارهایی که در طول روز داره مجبوره به خیابونا بیاد و به قول شما شاید مورد اذیت و آزار قرار بگیره ولی ورزشگاه که اجباری نیست ، اگه با وجود این مسئله بازم دلش بخواد بیاد ورزشگاه میشه گفت طرف خودش از شنیدن متلک و اذیت و آزارها لذت میبره و اون یه بحث دیگس .

Atghia
29-06-2013, 15:00
بالا برید پایین بیاید هزاری هم جمع دوستان حاضر دراینجا با فرهنگ و عالی باشه(که قبول هم داریم) بازهم شما اکثریت حاضر در استادیوم ها نیستید! بله کلا اونا شبیه ادم فضایی ها فرق دارند باهمه ماها و شماها کلا یه چیز دیگه ای هستند:n02:
افکار روشنفکرانه خیلی خوب و قشنگه و مورد تایید همه
که بله حق زن ها هست بله تساوی حقوق فلان و این صحبتها
اما بزارید با اطمینان بگم با هردلیل و توجیح و منطقی هم که بگیدو بیارید: فعلا به نفع خانومهاست از استادیوم فراری باشند(دقیقا واژه فراری مناسبه)
+خندم میگیره وقتی میبینم هنوز فرهنگ نشستن درست توی تاکسی رو نتونستیم جا بندازیم بعد ادعا میکنیم که بانوان بیان ورزشگاه!!! یک لحظه فقط تصور کنید!
من به عنوان اولین کسی که این مسئله رو عنوان و بسط دادم عذرخواهی میکنم لطفا از این به بعدش در تاپیک مربوطه ادامه بدید بحث رو
اینجا هی اپدیت میشه میایم میبینیم کو خبر از تیم ملی؟جام جهانی؟:n15:

Pejvak61
29-06-2013, 16:09
يادتون نره كه وقتي خانوم ها قرار باشه وارد ورزشگاه بشن حتماً مردهاي روشنفكر هم باهاشون وارد ميشن و همين دور بودن خانم ها از مكانهاي ورزشي باعث شده اين جور جاها تبديل به محل فحاشي هاي بي دليل بشه.

در واقع دليل اين اپيدمي شبيه يك دور تسلسله به اين صورت كه :

- زن ها حق ندارند وارد ورزشگاه بشوند مردها فحاشي ميكنند (از نظر دست اندركاران! چون از نظر ما بسياري مواقع با وجود اينها باز هم فحاشي اتفاق نيفتاد)
- مردها فحاشي ميكنند چون هيچ مانعي براي فحاشي خود نميبينند. مثلاً زني در ورزشگاه وجود ندارد كه از حضور او شرم كنند.

و همينطور اين دور تسلسل ادامه داره.

البته منظورم همه مردها نبود اما تعدادشون كم هم نيست

مثال بارز درست نبودن نظر بسياري از دوستان در خصوص اينكه ورود خانم ها باعث بروز ناهنجاري هايي ميشود همان حضور كيپ تا كيپ جمعيت در بازي واليبال تيم ملي ما مقابل ژاپن بود اون هم بطور كاملاً مختلط و نه جدا از هم! آيا هيچ مشكلي گزارش شد؟

Eblis 2011
29-06-2013, 16:16
يادتون نره كه وقتي خانوم ها قرار باشه وارد ورزشگاه بشن حتماً مردهاي روشنفكر هم باهاشون وارد ميشن و همين دور بودن خانم ها از مكانهاي ورزشي باعث شده اين جور جاها تبديل به محل فحاشي هاي بي دليل بشه.

در واقع دليل اين اپيدمي شبيه يك دور تسلسله به اين صورت كه :

- زن ها حق ندارند وارد ورزشگاه بشوند مردها فحاشي ميكنند (از نظر دست اندركاران! چون از نظر ما بسياري مواقع با وجود اينها باز هم فحاشي اتفاق نيفتاد)
- مردها فحاشي ميكنند چون هيچ مانعي براي فحاشي خود نميبينند. مثلاً زني در ورزشگاه وجود ندارد كه از حضور او شرم كنند.

و همينطور اين دور تسلسل ادامه داره.

البته منظورم همه مردها نبود اما تعدادشون كم هم نيست

مثال بارز درست نبودن نظر بسياري از دوستان در خصوص اينكه ورود خانم ها باعث بروز ناهنجاري هايي ميشود همان حضور كيپ تا كيپ جمعيت در بازي واليبال تيم ملي ما مقابل ژاپن بود اون هم بطور كاملاً مختلط و نه جدا از هم! آيا هيچ مشكلي گزارش شد؟

کسی که ذاتش خرابه ، به این چیزا اهمیت نمیده و با وجود یه خانم هم شرم نمیکنه و فحاشی میکنه ...
به نظرم اصلا وجود خانم ها در ورزشگاه ها مانعی برای فحاشی کردن آقایون نیست .... ضمنا باعث ایجاد ناهنجاری های دیگه هم میشه ..

این مسائل ساخته ی ذهن شماست... وگرنه همه ی ما به وضوح داریم میبینیم که اصلا شرایط مهیا نیست و هیچ تلاشی هم برای فراهم کردن این شرایط نمیشه!!!!

دکتر شمقدر
29-06-2013, 16:23
با افراد غرب زده من هیچ بحثی ندارم چرا که حال و روزشون معلومه ...
بقیه دوستان هم اگر در کشور اسلامی و شیعه علی زندگی می کنند باید به قوانینش احترام بگذارند...
مگر ما مرده باشیم که پای زنان در ورزشگاه باز بشه

amirkhan_0o0
29-06-2013, 17:14
شما مطمئن باشید که الان یک خواست عمومی برای حضور خانم ها در استادیوم هست.
و در صورتی که قرار بر این باشه که خانم ها هم مثل جشن های ریاست جمهوری که ورزشگاه به صورت مختلط پر می شه، وارد ورزشگاه بشوند، با انجام کارهای مدیریت شده شهروندی همه شما ها به دوستانتون و لیدرهاتون و ... سفارش می کنید که فحاشی نکنند.
دکتر شمقدر عزیز (که بیشتر فکر می کنم شما یک اپوزیسیون باشید تا پوزیسیون و الان دارید با بچه ها شوخی می کنید!)، بخواهید یا نخواهید بعضی ها که می گویند فلان فیلم بد است، یک خواست عمومی شکل می گیرد که تا آن فیلم از پرده پائین نیامده بروند و آن فیلم را تماشا کنند. و تا می گویند عجب فیلم خوبی، حتی اگر فیلم خوب باشد فیلم مورد غضب مردم قرار می گیرد. الان این اشخاص ورود بانوان به ورزشگاه را به دین ربط می دهند. و مطمئن باشید اگر این ورود مجاز شود، همین مردم این کار را به نحو احسن انجام خواهند داد.

Pejvak61
29-06-2013, 18:37
درخواست کروش از فدراسیون فوتبال / با یک تیم آفریقایی یا آمریکای جنوبی مسابقه دوستانه بگذاریدورزش > فوتبال ملی - کارلوس کروش از فدراسیون فوتبال خواسته برای تیم ملی یک بازی دوستانه در نظر بگیرند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ سرمربی تیم ملی فوتبال که خارج از ایران در حال استراحت است از مسئولان فدراسیون فوتبال خواسته یک بازی دوستانه برای اردوی مرداد ماه در نظر بگیرند. تیم ملی قرار است اواسط مرداد یک اردوی چند روزه داشته باشد و کروش درخواست کرده در این اردو یک بازی دوستانه برگزار شود. کروش به مسئولان فدراسیون فوتبال پیغام داده این مسابقه را با یکی از تیم‌های آفریقایی یا آمریکای جنوبی در نظر بگیرند.

خبرآنلاین

shifter
29-06-2013, 19:15
در مورد ورود بانوان بحث های مختلفی انجام شد.
و نظر من این هست که زن مساوی نیست با مرد!
زن زنِ و مرد مرد. و خیلی کارها برای خانوم ها مناسب تره تا آقایون و بالعکس. یعنی من قبول ندارم که زن = مرد و نمی دونم چجوری می شه این همه تفاوت توی احساسات و عواطف و تمایلات غریزی و کارایی ها رو نادیده گرفت؟
اما این به این معنا نیست که زن ها به ورزشگاه نیان چون به ورزشگاه اومدن اصلا یه کار مردونه نیست که بگیم زن ها از عهده اش بر نمیان یا مسخره است که بگیم امنیتشون رو نمی شه تأمین کرد. یا با عواطفشون سازگار نیست! یا شرعاً مشکل داره!!؟ فقط کافیه یه کمپین ورود بانوان به ورزشگاه آزاد راه بیفته! می بینید که چجوری توی ورزشگاه ها به صورت کاملاً مردمی فرهنگ سازی می شه(از لج بعضی ها هم که شده!!) آقاین امن ترین مکان رو برای خانوم ها ایجاد می کنند. و چجوری لات و لوت هایی که قصد قانون شکنی رو دارند رو حتی اگه نیروی انتظامی به حسابشون نرسند، مردم به حاشیه می برند.
البته احتمالا شما هم با این قضیه موافقید که این کار نیازمند زمینه سازی هایی هم هست!

موافقم...
من هم منظورم این نبود که زن و مرد از این لحاظ با هم برابرن..
منظور من از زن=مرد اینه که هرکدوم این حق رو دارن که کاریو که دوس دارن انجام بدن...
متاسفانه تو کشور ما الان فقط مرد ها این حق رو دارن...

اینجا هی اپدیت میشه میایم میبینیم کو خبر از تیم ملی؟جام جهانی؟:n15:

بله بهتره دیگه این بحث رو حداقل اینجا ادامه ندیم و بزاریم اخبار تیم ملی پست بشه..:n01:

Gilopa
29-06-2013, 19:29
دوستان شما هم خیلی بی تجربگی نشون میدید واقعا از اسم آیدی دکتر شمقدر و اینکه فقط کلا دو تا پست دارند و سریع عوض کردن آواتورش متوجه نشدید جریان از چه قراره ؟ جواب ندید لطفا

S0R3N4
29-06-2013, 19:37
دوستان شما هم خیلی بی تجربگی نشون میدید واقعا از اسم آیدی دکتر شمقدر و اینکه فقط کلا دو تا پست دارند و سریع عوض کردن آواتورش متوجه نشدید جریان از چه قراره ؟ جواب ندید لطفا

با اینکه وقت نکردم پست هاشون رو بخونم (همون 2 تا رو ) ولی فهمیدم جریان از چه قراره!!
درست میگی !! :n09:

Pejvak61
29-06-2013, 19:47
کسی که ذاتش خرابه ، به این چیزا اهمیت نمیده و با وجود یه خانم هم شرم نمیکنه و فحاشی میکنه ...
به نظرم اصلا وجود خانم ها در ورزشگاه ها مانعی برای فحاشی کردن آقایون نیست .... ضمنا باعث ایجاد ناهنجاری های دیگه هم میشه ..

این مسائل ساخته ی ذهن شماست... وگرنه همه ی ما به وضوح داریم میبینیم که اصلا شرایط مهیا نیست و هیچ تلاشی هم برای فراهم کردن این شرایط نمیشه!!!!

من فکر میکنم این تئوریهایی را که مطرح میکنید بیشتر ساخته ذهن خودتان است. من دارم با مثال عینی بحث میکنم و شما فرض نزدیک به محال میاری؟

قضیه رو خیلی خیلی سخت گرفتین. مطمئن باشید اگر بخوان خیلی راحت حل میشه. مسأله اینجاست که هیچ اراده ای برای این کار وجود نداره و ورزشگاهها داره دولتی اداره میشه و دولت هم حال نداره کار جدید برای جذب مشتری ارائه بده وگرنه راه حل های خوبی برای برخورد با این به قول شما ناهنجاری ها هم وجود داره.

Eblis 2011
29-06-2013, 19:54
من فکر میکنم این تئوریهایی را که مطرح میکنید بیشتر ساخته ذهن خودتان است. من دارم با مثال عینی بحث میکنم و شما فرض نزدیک به محال میاری؟

قضیه رو خیلی خیلی سخت گرفتین. مطمئن باشید اگر بخوان خیلی راحت حل میشه. مسأله اینجاست که هیچ اراده ای برای این کار وجود نداره و ورزشگاهها داره دولتی اداره میشه و دولت هم حال نداره کار جدید برای جذب مشتری ارائه بده وگرنه راه حل های خوبی برای برخورد با این به قول شما ناهنجاری ها هم وجود داره.

هنوز مسائل مهم تری از ورود بانوان به ورزشگاه ها وجود داره که باید در اولویت اول اونها رو حل کنن ...
باید حالا حالا کار کنن ( حداقل 6 سال ) تا بتونن این فرهنگ رو جا بندازن ... فرهنگ برخی افراد رو در FB بازیکن ایتالیا دیدیم !!!

شماها انتظار دارین ، فردا صبح تی وی اعلام کنه که آره ، طبق آیین نامه ی جدید و تصویب دولت محترم، از امروز ورود خانم ها به ورزشگاه ها مجاز شد .
لطفا بچه های خودتون رو هم بیارید :n08:

Ezel
29-06-2013, 20:30
دوستان عزیز :

لطفا بحث بانوان و حضورشون در استادیوم رو در تاپیک :

ممنوعیت حضور بانوان در استاديوم‌های ورزشی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])مطرح و پیگیری کنید /

پیشاپیش ممنون از توجه دوستان .

پ.ن : به زودی پستهای مرتبط ، به تاپیک فوق منتقل میشن /

Alinho
30-06-2013, 10:50
عقیلی: خام او شدم و آرزوی جام جهانی را به گور می‌برم!

قصدم این بود که هرچه سریعتر این کار را انجام بدهم اما مهدی به من زنگ زد و گفت که نامه را امضا نکن .کی روش و فدراسیون بعد از بازی با قطر برای بازگشت ما التماس می کنند.
جام ورزشی، مدافع سابق تیم ملی فوتبال ایران ناگفته هایش را برزبان آورد و عنوان کرد که خام مهدی رحمتی شده و تیم ملی را از دست داده است.
هادی عقیلی و مهدی رحمتی دو ملی پوش ایران بودند که در اواسط مسابقات مقدماتی جام جهانی اردوی تیم ملی را رها کردند. بعد از آن هم با وجود مصاحبه های فراوان برای بازگشت به تیم ملی ، نتوانستند پیراهن با ارزش تیم ملی را به دست بیاورند.
هادی عقیلی از این بابت بسیار ناراحت است و از اینکه نامه عذر خواهی را امضا نکرده است به شدت پشیمان است . او در یک محفل خصوصی گفت: باور کنید خام مهدی رحمتی شدم. وقتی فهمیدم قرار است برای بازگشت به تیم ملی نامه ای امضا کنم خوشحال شدم و قصدم این بود که هرچه سریعتر این کار را انجام بدهم اما مهدی به من زنگ زد و گفت که نامه را امضا نکن .کی روش و فدراسیون بعد از بازی با قطر برای بازگشت ما التماس می کنند .
به گزارش سایت گل و به نقل از مدال نیوز، هادی عقیلی که از دست دادن موقعیتش در تیم ملی بسیار ناراحت است در ادامه حرف هایش گفت: من خام حرف های مهدی رحمتی شدم و نامه عذرخواهی و بازگشت به تیم ملی را امضا نکردم. حالا هم تیم ملی به جام جهانی رفته و من هم که آرزویم حضور در جام جهانی بود با این شرایط باید این آرزو را با خودم به گور ببرم.
مدافع سابق تیم ملی در ادامه صحبت های خصوصی اش، گفت: کاش به حرف مهدی را گوش نکرده بودم . اکنون صادقی و منتظری در تیم ملی فیکس هستند و بعید است کی روش از آنان چشم پوشی کند.
ظاهرا مهدی رحمتی پیش بینی کرده بود ایران مقابل قطر می بازد و یا با مساوی به ایران بر می گردد آن وقت سرمربی تیم ملی با توجه به فشار ها مجبور می شود از او و عقیلی دعوت کند که به تیم ملی برگردند اما ملی پوشان ایرانی با سه برد متوالی به عنوان تیم اول به جام جهانی برزیل رسیدند و مهدی رحمتی در محاسبات و پیش بینی هایش مرتکب اشتباه شد تا تیم ملی را از دست بدهد.
منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Pejvak61
30-06-2013, 17:35
عقیلی: خام او شدم و آرزوی جام جهانی را به گور می‌برم!

قصدم این بود که هرچه سریعتر این کار را انجام بدهم اما مهدی به من زنگ زد و گفت که نامه را امضا نکن .کی روش و فدراسیون بعد از بازی با قطر برای بازگشت ما التماس می کنند.
جام ورزشی، مدافع سابق تیم ملی فوتبال ایران ناگفته هایش را برزبان آورد و عنوان کرد که خام مهدی رحمتی شده و تیم ملی را از دست داده است.
هادی عقیلی و مهدی رحمتی دو ملی پوش ایران بودند که در اواسط مسابقات مقدماتی جام جهانی اردوی تیم ملی را رها کردند. بعد از آن هم با وجود مصاحبه های فراوان برای بازگشت به تیم ملی ، نتوانستند پیراهن با ارزش تیم ملی را به دست بیاورند.
هادی عقیلی از این بابت بسیار ناراحت است و از اینکه نامه عذر خواهی را امضا نکرده است به شدت پشیمان است . او در یک محفل خصوصی گفت: باور کنید خام مهدی رحمتی شدم. وقتی فهمیدم قرار است برای بازگشت به تیم ملی نامه ای امضا کنم خوشحال شدم و قصدم این بود که هرچه سریعتر این کار را انجام بدهم اما مهدی به من زنگ زد و گفت که نامه را امضا نکن .کی روش و فدراسیون بعد از بازی با قطر برای بازگشت ما التماس می کنند .
به گزارش سایت گل و به نقل از مدال نیوز، هادی عقیلی که از دست دادن موقعیتش در تیم ملی بسیار ناراحت است در ادامه حرف هایش گفت: من خام حرف های مهدی رحمتی شدم و نامه عذرخواهی و بازگشت به تیم ملی را امضا نکردم. حالا هم تیم ملی به جام جهانی رفته و من هم که آرزویم حضور در جام جهانی بود با این شرایط باید این آرزو را با خودم به گور ببرم.
مدافع سابق تیم ملی در ادامه صحبت های خصوصی اش، گفت: کاش به حرف مهدی را گوش نکرده بودم . اکنون صادقی و منتظری در تیم ملی فیکس هستند و بعید است کی روش از آنان چشم پوشی کند.
ظاهرا مهدی رحمتی پیش بینی کرده بود ایران مقابل قطر می بازد و یا با مساوی به ایران بر می گردد آن وقت سرمربی تیم ملی با توجه به فشار ها مجبور می شود از او و عقیلی دعوت کند که به تیم ملی برگردند اما ملی پوشان ایرانی با سه برد متوالی به عنوان تیم اول به جام جهانی برزیل رسیدند و مهدی رحمتی در محاسبات و پیش بینی هایش مرتکب اشتباه شد تا تیم ملی را از دست بدهد.
منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

باند بازي و بازيكن سالاري همينطوريه. اين تازه يه گوشه از افتضاحاتيه كه وجود داره و هيچ جا عنوان نميشه. فكر كنم از يك محفل خصوصي هم اين خبر درز پيدا كرده.

حالا عقيلي به كنار، ولي آيا به نظر شما حيف نبود مهدي رحمتي با اون سوپر واكنش هاش اينطوري خودشو تباه كرد؟

آيا با اين وجود، باز هم ابراز پشيماني ارزشي داره و ميتونه مورد قبول واقع بشه؟ ما گيلك ها ضرب المثلي داريم كه ميگه "سگِي از ناتواني مهربانه". الآن كه ديدن شرايط به وفق مرادشون پيش نرفت اينطوري ضجه ميزنن و اگر دوباره مجال پيدا كنن باز هم همين كارها را تكرار خواهند كرد.

فكر كنيد كه بازيكن تيم ملي راضي بوده تيم ملي مقابل قطر شكست بخوره يا مساوي كنه كه اگر اون اتفاق افتاده بود حتي اگر دو بازي آخر را با وجود اين حضرات ميبرديم نميتونستيم صعود كنيم! آيا اين ها با اين طرز فكر شايستگي حضور در تيم ملي را دارند؟ بگو شوماخر، بوفون يا كاسياس توي دروازه ايرانه! ولي وقتي اينطوري آرزو ميكنه تيم ملي ببازه تا بيان دنبالشون و بعد با كلي منت گذاشتن و امتياز گرفتن بازي كنن آيا ارزشي داره؟

تمام اين كارها براي چي بود؟ براي اينكه غرورشون خدشه دار نشه؟ به نظر من غروري كه در جهت منفعت تيم ملي نباشه اصلاً ارزشي نداره.

من بعنوان يك ايراني از اين كارشون نميگذرم چون ماهيتشونو نشون دادن و هرچه ابراز پشيماني بكنن فايده اي نداره.

Gregar
30-06-2013, 19:23
باند بازي و بازيكن سالاري همينطوريه. اين تازه يه گوشه از افتضاحاتيه كه وجود داره و هيچ جا عنوان نميشه. فكر كنم از يك محفل خصوصي هم اين خبر درز پيدا كرده.

حالا عقيلي به كنار، ولي آيا به نظر شما حيف نبود مهدي رحمتي با اون سوپر واكنش هاش اينطوري خودشو تباه كرد؟

آيا با اين وجود، باز هم ابراز پشيماني ارزشي داره و ميتونه مورد قبول واقع بشه؟ ما گيلك ها ضرب المثلي داريم كه ميگه "سگِي از ناتواني مهربانه". الآن كه ديدن شرايط به وفق مرادشون پيش نرفت اينطوري ضجه ميزنن و اگر دوباره مجال پيدا كنن باز هم همين كارها را تكرار خواهند كرد.

فكر كنيد كه بازيكن تيم ملي راضي بوده تيم ملي مقابل قطر شكست بخوره يا مساوي كنه كه اگر اون اتفاق افتاده بود حتي اگر دو بازي آخر را با وجود اين حضرات ميبرديم نميتونستيم صعود كنيم! آيا اين ها با اين طرز فكر شايستگي حضور در تيم ملي را دارند؟ بگو شوماخر، بوفون يا كاسياس توي دروازه ايرانه! ولي وقتي اينطوري آرزو ميكنه تيم ملي ببازه تا بيان دنبالشون و بعد با كلي منت گذاشتن و امتياز گرفتن بازي كنن آيا ارزشي داره؟

تمام اين كارها براي چي بود؟ براي اينكه غرورشون خدشه دار نشه؟ به نظر من غروري كه در جهت منفعت تيم ملي نباشه اصلاً ارزشي نداره.

من بعنوان يك ايراني از اين كارشون نميگذرم چون ماهيتشونو نشون دادن و هرچه ابراز پشيماني بكنن فايده اي نداره.

موافقم . اقایون به جای اینکه از دورگه بودن دو از بازیکنهای غیرتیمون یکسره یاد کنن و بگن که چرا کی روش اینا رو اورده توی تیم (البته تا قبل از صعود و گل رضا گوچی) باید بیان به این بازیکنهای مغرور انتقاد کنن .

amirkhan_0o0
30-06-2013, 19:27
یادمه توی مصاحبه با برنامه نود، رحمتی می گفت نه این که من بگم! مردم می خوان که یکی توی دروازه وای سه که آدم مطمئنی باشه(نقل به مضمون!) و حالا توی بد مخمصه ای گیر کرده!
کسی که می تونست با جام جهانی به اروپا بره و ناصر حجازی دوم بشه. الان باید تنها به القابی دل خوش کنه گنده لیدر های وطنی براش می سرایند.

Alinho
01-07-2013, 00:12
کودکی کارلوس کیروش

فوتبال والیبال پیوندتان مبارک

تا نباشد چوب تر...

hojjatinho
02-07-2013, 02:28
اگر اشتباه نکنم کی روش و ولاسکو با هم وارد ایران شدند و دقیقا در یک شب ؟!
کاش همراهشون چند تا کفاشیان و .. هم می اوردند :دی
+
مصاحبه جنجالی ! عقیلی در مورد رحمتی رو ظاهرا خودش تکذیب کرده ! درست و غلطش بماند ولی به نظرم اخلاق حکم می کنه عزیزی که ظاهرا خیلی خبر ها رو خوب دنبال می کنه! مصاحبه دوم و تکذیبیه رو هم اینجا قرار می داد :n06:

البته اگر ...!!!

Alinho
02-07-2013, 11:25
لی به نظرم اخلاق حکم می کنه عزیزی که ظاهرا خیلی خبر ها رو خوب دنبال می کنه! مصاحبه دوم و تکذیبیه رو هم اینجا قرار می داد :n06:

حجت جان از این تکذیبیه‌ها توی فوتبال ما خیلی زیاده، یکم فکر کنیم متوجه میشیم که رحمتی چجور آدمیه! توی نود حاضر نشد یه عذرخواهی ساده بکنه و با کمال پررویی گفت که من چیزی نگفتم که بخوام عذرخواهی کنم! در هر صورت من واسه شما احترام قائلم و این خبر رو قرار میدم ولی قضاوت با خود دوستان! مرسی:n12:
+
هادي عقيلي تكذيب كرد!
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نيك نيوز: مدافع تیم فوتبال سپاهان گفت: حاشیه سازان نمی توانند میانه من و رحمتی را خراب کنند.
هادی عقیلی در ارتباط با خبری منتشر شده از وی روی برخی از سایت‌های خبری مبنی بر اینکه وی در یک محفل خصوصی علیه مهدی رحمتی صحبت کرده و مدعی شده دور شدن وی از تیم ملی تقصیر رحمتی است، اظهار داشت: وقتی امروز صبح به من خبر دادند که چنین خبری روی سایت‌های ایرانی منتشر شده تعجب کردم و از این تاسف خوردم که چطور وقتی من در اسلوونی در حال تمرینات بدنسازی و آماده سازی هستم برایم چنین حاشیه‌ای درست می‌کنند.
وی افزود: قضیه کنار رفتن من از تیم ملی با مهدی رحمتی کاملاً فرق می‌کرد و ما دو نفر برای بازگشت به تیم ملی به هم نیازی نداشتیم. من خودم نامه فدراسیون را امضا نکردم و این مسئله هیچ ربطی به رحمتی نداشته است. رحمتی و من هر دو عاقل و بالغ هستیم و هر یک می‌توانیم برای خود تصمیم بگیریم و نیازی نیست که منتظر توصیه هم باشیم. مگر من با توصیه رحمتی از تیم ملی خارج شدم که به توصیه او بخواهم مقدمات بازگشتم به تیم ملی را فراهم کنم؟
عقیلی تاکید کرد: من از آنهایی که می خواهند هنوز لیگ شروع نشده حاشیه سازی کنند می خواهم دست از سر من و رحمتی بردارند. من نه با رحمتی و نه با هیچ کس دیگری مشکلی ندارم و اکنون بازیکن تیم ملی نیستم که چنین مواردی را مطرح می‌شود. می‌خواهم بدون حاشیه تمام تمرکزم روی فوتبال باشد و به همه حاشیه سازها می‌گویم که به فکر خراب کردن میانه من و رحمتی نباشند.

hojjatinho
02-07-2013, 21:41
یکم فکر کنیم متوجه میشیم که رحمتی چجور آدمیه! توی نود حاضر نشد یه عذرخواهی ساده بکنه و با کمال پررویی گفت که من چیزی نگفتم که بخوام عذرخواهی کنم!

اینکه رحمتی ادم مغروری و متاسفانه توی این فرهنگ غلط ما هم معذرت خواهی کار خیلی سختی پنداشته میشه که شکی نیست .
اعتقاد دارم حالا که تیممون جام جهانی رفته تنبیه او لازمه .
مرسی بابت خبر تکذبیه . راست و دروغش با همون خبرگزاری ها :n06::n12:

ragbar12
04-07-2013, 11:59
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بر اساس آخرین رده‌بندی فیفا

ایران در رده ۵۲ ایستاد/ صعود ۱۵ پله‌ای برای شاگردان کی‌روش

تیم ملی فوتبال ایران در آخرین رده‌بندی فیفا در مکان پنجاه و دوم ایستاد.

به گزارش خبرگزاری فارس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، فدراسیون جهانی فوتبال جدیدترین رده‌بندی تیم‌های ملی دنیا را امروز منتشر کرد و تیم ملی ایران با 596 امتیاز و 15 پله صعود در رده پنجاه و دوم جهان ایستاد.
ژاپن با 689 امتیاز در رده 37 دنیا قرار گرفته و اولین تیم آسیایی است. این در حالی است که استرالیا و کره‌جنوبی به ترتیب با قرار گرفتن در رده‌های 40 و 43 نیز بالاتر از ایران قرار دارند.
در رده‌بندی فیفا اسپانیا همچنان با 1532 امتیاز صدرنشین است و آلمان در رده دوم قرار دارد. کلمبیا با 4 پله صعود سوم شد و آرژانتین با یک پله سقوط در رده چهارم ایستاد.
رده‌بندی 10 تیم برتر دنیا به شرح زیر است:
۱- اسپانیا
۲ - آلمان
۳- کلمبیا
۴- آرژانتین
۵- هلند
۶ - ایتالیا
۷- پرتغال
۸- کرواسی
۹ - برزیل
۱۰ - بلژیک
رده‌بندی تیم‌های آسیایی نیز در این رنکینگ به این شرح است:
۳۷ - ژاپن
۴۰ - استرالیا
۴۳ - کره‌جنوبی
۵۲ - ایران
۵۸ - ازبکستان
۷۶ - اردن
۸۵ - امارات
۹۹ - عمان
۱۰۰ - چین
۱۰۱ - عراق

Iloveu-ALL
04-07-2013, 12:04
واقعا falcao کلمبیا رو داره میچرخونه بازیکن خیلی خوبیه. کلمبیا فکر کنم تو جام جهانی بدرخشه و مثله اروگوئه 2010 بشه.

Nasser_ZRE
04-07-2013, 18:33
تیم ملی فوتبال امروز با صعود خیره کننده 15 پله ای در جدیدترین رنکینگ فیفا عنوان بهترین تیم یک ماه اخیر فوتبال جهان را کسب کرد! تازه ترین رده بندی برترین تیم های ملی فوتبال جهان اعلام شد که بر این اساس تیم ملی فوتبال ایران با 15 پله صعود نسبت به ماه گذشته میلادی از رتبه 67 به 50 جهان رسید.

---------------------

شاگردان کارلوس کی روش با کسب سه پیروزی رسمی و ارزشمند مقابل تیم های ملی قطر ، لبنان و کره جنوبی در مقدماتی جام جهانی 2014 و کسب 90 امتیار ، مجموع امتیازات خود را به 596 رساند تا با 15 پله صعود عنوان برترین تیم ماه را به دست آورد.

--------------------

جالب اینکه تیم ملی فوتبال برزیل با وجود کسب عنوان قهرمانی رقابت های جام کنفدراسیون ها با پیروزی خیره کننده مقابل اسپانیا در فینال ، از رتبه 22 جهان به جمع 10 تیم برتر پیوست (رتبه نهم) اما نتوانست رکورد صعود شاگردان کی روش را بشکند تا تیم ملی ایران به عنوان برترین تیم یک ماه اخیر فوتبال جهان شناخته شود!

----------------------

ایران با این صعود بار دیگر ازبکستان را پشت سر گذاشت تا در بین تیم های آسیایی بعد از ژاپن ، استرالیا و کره جنوبی در رتبه چهارم قرار بگیرد. کره جنوبی هم بعد از شکست مقابل ایران جایگاه دومی خود را در آسیا از دست داد تا تیم ملی استرالیا جای این تیم را بگیرد.

----------------------

به این ترتیب شاگردان کی روش با قرار گرفتن در رتبه 52 جهان بالاتر از تیم های ملی ترکیه ، لهستان ، آفریقای جنوبی ، کامرون ، ازبکستان و ... قرار گرفتند.

---------------------
اما نکته مهم اینجاست که سید بندی 32 تیم حاضر در مسابقات جام جهانی 2014 برزیل بر اساس رتبه تیم ها در رنکینگ فیفا انجام می شود و تیم ملی فوتبال ایران برای قرار گرفتن در سید سوم از میان 4 سید ، باید همچنان به صعود خود در این رده بندی ادامه دهد. شاگردان کی روش اگر تنها 50 امتیاز دیگر به مجموع امتیازاتشان اضافه کنند حداقل 10 پله دیگر در رنکینگ فیفا صعود خواهند داشت.

---------------------

تا 15 آذر ماه که قرعه کشی جام جهانی انجام خواهد شد حدود 5 ماه زمان باقی مانده تا با تدارک بازی های تدارکاتی مناسب و استفاده از "فیفا دی" ، تیم ملی فوتبال ایران از سید چهارم به سید سوم صعود کند.

Kurosh
04-07-2013, 18:55
تیم ملی فوتبال امروز با صعود خیره کننده 15 پله ای در جدیدترین رنکینگ فیفا عنوان بهترین تیم یک ماه اخیر فوتبال جهان را کسب کرد!

این ادعا که امروز تیتر یک به شدت بولد شده‌ی خبر ورزشی هم بود، کاملاً نادرسته ...
واقعاً جای تعجبه از این خبرنگارا و مسئولین رسانه‌ای ورزش این مملکت که حتی یه سرچ ساده هم نمی‌کنن قبل از انتشار خبر به این بزرگی ...

طبق رده بندی جدید فیفا، بهترین تیم ماه اخیر از نظر افزایش امتیاز، تیم برزیله که 233 امتیاز صعود داشته
و از نظر رده بندی هم بهترین تیم، سنگاله که 25 رتبه بالا اومده ...

در حالی که ایران 90 امتیاز صعود داشته و 15 رتبه بالا اومده ...

Alinho
04-07-2013, 19:27
برزیل ۳ - ۰ ایران:n19:
برزیل ۳ - ۰ اسپانیا:n20:

با کمی محاسبات ریاضی پیچیده!:n02:

برزیل=برزیل:n04:
ایران=اسپانیا:n09:

Pejvak61
06-07-2013, 07:44
خبرآنلاين ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) :

کارلوس کروش بدون وقفه به دنبال تیم ملی/ سرمربی 21 تیر در تهران

ورزش > فوتبال ملی - سرمربی تیم ملی با دیدن کمپ اتلتیکو پارانائنسه کوریتیبا ، این محل را برای استقرار ایران در برزیل برگزیده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ کارلوس کروش که برای استراحت بعد از صعود به کشورش رفته بود ، اولین سرمربی از میان مربیان صعود کرده به جام جهانی است که عازم برزیل شده تا محل اقامت تیمش را برگزیند. او که استرس زیادی دارد تا بتواند تیم ایران را طوری آماده کند که ملی پوشان برای اولین بار در تاریخ فوتبال مان شانس صعود به مرحله دوم بازی ها را داشته باشند ، بعد از چند روز استراحت در پرتغال به برزیل رفت و به ایالت کوریتیبا چون می داند تیم ملی حتما در این منطقه از برزیل بازی خواهد داشت . کمپ تیم پارانائنسه ، کمپی بود که او از آن دیدن کرد و از شرایطش ابراز رضایت کرده است. کروش در روز 21 تیرماه به تهران بر می گردد . او می خواست در شروع لیگ تهران باشد اما فدراسیون لیگ را عقب انداخته و سرمربی از این اتفاق گلایه دارد. با این وجود او بزودی برمی گردد تا برنامه های آماده سازی تیم را با مسئولان فوتبال ایران هماهنگ کند. ایرانی ها در مرداد ماه کمپی خواهند داشت و یک بازی دوستانه با تیمی آفریقایی یا از آمریکای جنوبی در برابرشان به میدان می رود.همچنین قرار است در صورت موافقت کارلوس کروش تیم ملی در اوایل شهریور ماه هم دیداری با تیم ملی کره جنوبی داشته باشد. کره ای ها خیلی دوست دارند هر طور هست انتقام دو باخت متوالی شان برابر ایران را بگیرند حتی اگر شده در یک بازی دوستانه!

=============
ايالت كوريتيبا؟

حالا از كجا معلومه ما اونجا بايد اردو بزنيم. هنوز كه قرعه كشي انجام نشده!

*IN*
07-07-2013, 13:34
اقا من میگم تیم ملی نره برزیل ارزش نداره...
تماشاگران برزیلی سر داور را بریدند! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%86-%D8%A8%D8%B1%D8%B2%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D8%B3%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D9%88%D8%B1-%D8%B1%D8%A7-%D8%A8%D8%B1%DB%8C%D8%AF%D9%86%D8%AF)

Gregar
07-07-2013, 16:16
اقا من میگم تیم ملی نره برزیل ارزش نداره...
تماشاگران برزیلی سر داور را بریدند! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%86-%D8%A8%D8%B1%D8%B2%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D8%B3%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D9%88%D8%B1-%D8%B1%D8%A7-%D8%A8%D8%B1%DB%8C%D8%AF%D9%86%D8%AF)

البته در اون سطح جهانی این اتفاقها رخ نمیده و اینی هم که اتفاق افتاده توی لیگ دسته پایین برزیل بوده . البته مطمئنم به خاطر میزبانی جام جهانی واسشون گرون تموم میشه . چون اتفاق بدی هم توی جام کنفدراسیون ها افتاد از جمله دزدی از هتل و ... .
کلا اونجا مثل اینکه اوضاع بی ریخته . میترسم world cup تبدیل بشه به red world cup :n02:
اون صحنه بدجور روی من تاثیر گذاشته . هر وقت صحنه های خونریزی میبینم یاد red wedding میفتم .

Kurosh
07-07-2013, 16:58
شانس نداریم که !
یه دور رفتیم جام جهانی، اون هم یه اتفاقی می افته بازیا لغو میشه : دی

CRIS Joon CR7
07-07-2013, 17:07
شانس نداریم که !

یه بار؟:n29: از 98 به این ور یه خط در میون داریم میریم ها:n10:

Abdolreza2012
07-07-2013, 20:12
شانس نداریم که !
مگه کنسل شدن بازیای به این مهمی به این آسونی هاس

یه بار؟:n29: از 98 به این ور یه خط در میون داریم میریم ها:n10:
منظورش یه بار درستو حسابی و با اقتداره:n02:

Iloveu-ALL
07-07-2013, 20:18

کارلوس کروش سرمربی تیم ملی ایران، چندان موافق برگزاری بازی دوستانه با تیم ملی کره‌جنوبی نیست. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ ایران اخیراً موفق شد در آخرین بازی مقدماتی جام‌جهانی این تیم را شکست دهد و به عنوان سرگروه به رقابت‌ها صعود کند. علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال اخیراً سفری به کره‌جنوبی داشت و با مسئولان فدراسیون فوتبال این کشور پای میز مذاکره نشست. طرح بازی دوستانه نیز همانجا از سوی کره‌ای‌ها مطرح شد و حتی مسئولان فدراسیون این کشور نیز آن را تأیید کردند. کره‌ای‌ها به ایران پیشنهاد دادند که در شهریورماه، بازی دوستانه دو کشور برگزار شود ولی کارلوس کروش موقتاً با این پیشنهاد مخالفت کرده است. به گزارش خبرورزشی، کروش در این‌باره گفته است: «بازی با کره‌جنوبی برای ما سودی ندارد. البته نمی‌‌توانم بگویم اصلاً سود ندارد ولی من فکر می‌کنم در این شرایط بهتر است با برنامه به مصاف رقیبان خود برویم.» کروش از همین حالا برای بازی‌های دوستانه تیم ملی برنامه‌ریزی کرده است. چندی پیش نیز او گفته بود در این شرایط بهتر است به دنبال بازی با تیم‌های سایر قاره‌ها باشیم. او این‌بار نیز توضیح می‌دهد: «کره تیم خوبی است ولی ما در جام‌جهانی حریف آسیایی در گروه خودمان نخواهیم داشت، از سویی با تیم‌های آسیایی بارها بازی کرده‌ایم و در حال حاضر نیاز داریم تا با تیم‌هایی از آمریکای‌جنوبی و... بازی کنیم.» کروش به مسئولان فدراسیون فوتبال پیغام داده است که نیاز نیست ایران با تیم‌هایی چون برزیل یا آرژانتین بازی کند، بلکه مسابقه با شیلی، پرو، ونزوئلا و گواتمالا نیز برای ایران بسیار خوب خواهد بود. کروش در این‌باره گفته است: «ما باید با تیم‌هایی بازی کنیم که چیزهای زیادی یاد بگیریم، نه اینکه گل خوردن را! اگر با تیم‌های بزرگی چون آرژانتین یا برزیل بازی کنیم، ممکن است با اختلاف گل بالا ببازیم، از سویی بازی با این تیم‌ها دشوار است. اگر با تیم‌هایی مثل شیلی، پرو و... بازی کنیم، به نفع ما خواهد بود. این‌ها، تیم‌های درجه دو آمریکای‌جنوبی هستند ولی در دنیا تیم‌های خوبی به‌شمار می‌روند.»
تیم ملی ایران در مردادماه اولین اردوی تدارکاتی خود را برگزار می‌کند. هنوز برنامه این اردو کاملاً مشخص نیست ولی کروش در برنامه‌ای که چیده، برای این اردو طلب یک بازی دوستانه کرده است. او روی یک تیم آفریقایی نظر دارد ولی هنوز حریف مشخص نیست. شنیده می‌شود کامرون برای بازی دوستانه با ایران، مشکلی ندارد و حتی اعلام کرده با تمام ستاره‌هایش می‌آید، به شرط اینکه ایران امکانات خوبی در اختیارشان قرار دهد. فدراسیون در حال حاضر مشغول مذاکره در این زمینه است ولی به نتیجه‌ای نرسیده. دومین اردوی تیم ملی نیز در آگوست (شهریور ماه) برگزار می‌شود که به احتمال فراوان محل برگزاری آن، اروپا خواهد بود. ممکن است این اردو در شرق اروپا برگزار شود ولی هنوز این مسئله نیز قطعی نشده است.
کارلوس کروش بازی با دو تیم را در دستور کار قرار داده و از فدراسیون درخواست خواهد کرد که سریعاً با فدراسیون‌های این دو کشور مذاکره کند. او تمایل زیادی دارد تا ایران در شهریور ماه با صربستان یا کرواسی بازی کند. نظرش روی این دو کشور است و گفته، فرقی نمی‌کند بازی در ایران باشد یا در اروپا اما احتمال اروپا بیشتر است چراکه رفت و آمد برای بازیکنان این کشورها به خاورمیانه مشکل خواهد بود. کروش نیز این موضوع را تأیید کرده و گفته است در صورت نیاز، به طور قطع تیم ملی به کشوری مثل اتریش سفر می‌کند تا با یکی از این دو تیم به میدان برود. او تأکید کرده: «سفر به اروپا می‌تواند کم‌هزینه‌تر نیز باشد چراکه ما اگر بخواهیم این تیم‌ها را به ایران بیاوریم، باید پول بیشتری بدهیم ولی سفر ما به آنجا و برگزاری اردو، هم ارزان‌تر خواهد بود و هم به نفع ماست.»

منبع: khabaronline.ir

MoJtaBa.R
07-07-2013, 20:28
کارلوس کروش سرمربی تیم ملی ایران، چندان موافق برگزاری بازی دوستانه با تیم ملی کره‌جنوبی نیست. نیازی هم نیست الکی به تیم از لحاظ روانی فشار بیاد . اونا سوختن میخوان انتقام بگیرن ما به دنبال چی هستیم ؟ چه فراوان تیمهای بهتر از کره . از کره زیر توپ و سانتر یاد گرفتیم که زمان فوتبال علی اصغری خودمون یه پا اوستا بودیم !

stealer
07-07-2013, 20:34
اما با این حرفش کره ای هارو حموم لازم کرده:دی
کلا با کره ای جماعت مشکل داره:دی

kasra_khan2003
12-07-2013, 07:13
فوتبال ملی ایران | آماده سازی برای جام جهانی 2014 برزیل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])