PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل دربرنامهwindows xp mode

A.ALAHGHOLILOO
31-05-2011, 12:46
سلام دوستان.
من یک نرم افزارآموزشی قفل داردارم که قفل آن توسط یکusb flashبازمی شود,که درواقع قفل سخت افزاری می باشد.قبلانرم افزاررادرویندوزاکس پی نصب واستفاده کرده بودم.امادرحال حاضرازویندوز7استفاده می کنم.درابتدانرم افزاررادرویندوز7نصب کردم ونصب برنامه باموفقیت به پایان رسید.ولی موقعی که خواستم باقفل شکن اجراکنم ارورمی داد.بعدبرنامهwindows xp modeرانصب کردم وبدون مشکل مراحل نصبwindows xp modeانجام شد.سپس نرم افزارآموزشی رادرwidows xp modeرانصب کردم که باموفقیت نصب شد.وقتی که قفل سخت افزاری رابه usbزدم برنامه windows xp modeاقطعه سخت افزاری راشناخت.البته برای این کاربایستی ازقسمتusbبرنامهwindows xp modeدرایوusbراکه قطعه وصل می باشدانتخاب شود.خلاصه اینکه شناسایی شدولی موقع اجرانرم افزارآموزشی,دربرنامه windows xp modeپیغام عدم وجودقفل سخت افزاری رامی دهدکه درواقع قفل درمحیطwindows xp modeعمل نمی کند.پس نتیجه اینکه تمامی مراحل به درستی انجام شده ولی قفل سخت افزاری رانمی شناسدوبرنامه اجرانمی شود.فقط دوستان به کمک شماخیلی احتیاج دارم.خواهشمندم دررابطه بااین مشکل راهنمایی بفرمایید.ببخشیدکه طولانی شدخواستم دقیقامشکل رابیان کنم که دوستان به بیراهه نروند.باتشکر...........