PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Pro Evolution Soccer 2012

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

E Z I O
31-05-2011, 12:42
Pro Evolution Soccer 2012

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سازنده: Konami Computer Entertainment Tokyo
ناشر: Konami
سری: Pro Evolution Soccer
پلتفرم: iOS, Android, Wii, PlayStation 3, PlayStation 2, PlayStation Portable, Xbox 360, PC, Windows Phone 7
تاریخ انتشار:
EU 2011 October , 2011
UK 2011 October 2011, 2011
NA 2011October 23, 2011
ژانر: Sports
مود: Single player, Multiplayer
رسانه: DVD, Blu-Ray, Nintendo Optical Disc, UMD
درجه:
ESRB:E
PEGI:+3

Konami Digital Entertainment اخیراً از برنامه های جذابش برای PES 2012 که در پاییز 2011 برای پلتفرم های PS3,Xbox 360,PSP,Wii,PS2 و PC انتشار خواهد یافت و به طور اختصاصی از لیسانس UEFA Champions League و UEFA Europa League بهره می برد پرده برداشت.
"برای من هدف نهایی در سری PES این است که تجربه بازی در کنسول مشابه این که یک فرد به تماشای مسابقه فوتبال می رود و یا آن را از طریق تلویزیون تماشا می کند باشد."این سخنان (Seabass)Shingo Takatsuka ست،Creative Producer سری PES؛"ما با مشاوره با فوتبال دوستان سراسر جهان به طور بی وقفه ای در تلاشیم که بازیمان را طوری بسازیم که با فوتبال واقعی پیوند نزدیکی داشته باشد. این موضوع اهمیت زیادی در PES 2012 دارد و کلیدی برای ارائه بهترین تجربه فوتبال در یک عنوان کنسولیست."
به همین منظور PES 2012 هم راه کونامی را در مشاوره هم با دوستداران سری PES و هم فوتبال دوستان ادامه خواهد داد تا نگاهی باورگرایانه،درگیرکننده و در عین حال قابل اجرا به فوتبال امروزی داشته باشد.به همین دلیل کانون توجه در PES 2012 غریزه فوتبال و به طور اخص کار تیمیست. Seabass و تیم او در توکیو تلاش کرده اند که تمامی اسانس های فوتبال را از فوتبال سطح اول بازسای کنند و از اینکه موتور هوش مصنوعی بازی دچار یک بازنگری عمده شده است و تجربه ای برابر با بازی در یک تیم واقعی را به دست می دهد اطمینان حاصل کنند.
بازی تهاجمی یکی از ستون پایه های PES 2012 است و بازی جدید از یک رویکرد بازتری بهره می برد که با توجه به المان های کاملاً جدید به کار رفته به کاربران اجازه می دهد سرعت گام برداشتن بازیکنان را کنترل کنند و به این ترتیب هم تیمی ها بهتر فرار کرده و در موقعیت های تک به تک بهتر شما را حمایت خواهند کرد. بازیکن ها فرارهای فریب دهنده ای را برای کشاندن دفاع به اشتباه انجام می دهند و این به بازیکن ها آپشن های بیشتری را برای جلو بردن توپ وقتی که تحت محاصره قرار گرفته اند می دهد. پس تیم بهتر به مانند یک هویت واحد عمل می کند و بهتر به حرکات بازیکن با توپ واکنش می دهد و سعی می کند که تیم مقابل را به اشتباه بکشد.
یارگیری های منطقه ای و دفاع موقعیتی نیز به طرز گسترده ای ارتقا یافته اند و سبب شده است که بازیکن ها تلاش بیشتری جهت شکستن سد دفاعی تیم حریف از خود نشان دهند. در عین حال یک سیستم انتخاب بازیکن جدید تعبیه شده است که با آنالوگ سمت راست می توانید هرکدام از بازیکنانتان را که بخواهید انتخاب کنید. این به کاربران اجازه می دهد که هم تیمی هایشان را در هر کجای زمین فوتبال که باشند انتخاب کنند و به خطرات واکنش سریعتری داشته باشند و حملات را سریع تر خنثی کنند. روی حفظ توپ هم کنترل بیشتری وجود خواهد داشت. مدافعین حریف(هوش مصنوعی) نیز قادرند که نفوذپذیری خط دفاعی را کاهش دهند،خودشان را در موقعیت بهتری قرار دهند و حریفان را بهتر تعقیب کنند.انتخاب بازیکنان در ضربات آزاد همچون ضربه دروازه،کرنر و پرتاب ها نیز بهبود یافته است و به کاربر اجازه می دهد که بازیکن خاصی را هدف بگیرد و باقی بازیکنان با دویدن هایشان مدافعین را از موقعیت خارج کنند و امکان نفوذ و فرار بازیکن را فراهم سازد.

فیزیکی بودن فوتبال سطح اول نیز در PES 2012 به چشم می خورد و در این قسمت نیز کونامی، سری را به جلو برده است.مدافعین با تکیه بر قدرت و قامتشان بازیکنان را مجبور می کنند که از توپ فاصله بگیرند درحالیکه مهاجمین و بازیسازان از توانایی های منحصربفردشان برای مغلوب کردن یارگیرها استفاده می کنند. برخوردهای سخت تر و دقیق تر سبب می شود که بسته به نحوه جدا شدن آنها از توپ در تعادلشان دچار مشکل شوند. نکته مهم قضیه این است که کنترل کاملاً از دست نمی رود و به بازیکنی که کنترلش دچار مشکل شده این اجازه را می دهد که دوباره کنترلش را به دست بیاورد.
نتیجه بازی ایست که بیشتر از همیشه ویژگی های کلیدی برترین بازیکنان دنیا را به تصویر می کشد بدون اینکه بالانس را برهم بزند و یا به یکسری بازیکنان خاص اجازه دهد که رقص کنان و درحالیکه هیچ چیزی جلودار آنها نیست از دفاع حریف عبور کنند. همراه بودن این موارد با انیمیشن های کاملاً تکامل یافته،تکنیک های نورپردازی با جزئیات بیشتر،تنوع بیشتر style های بازیکنان،ارتقا موقعیت های توپ های مرده،تاکتیک های گسترش یافته و سیستم پاس کاری جدید وقابل شخصی سازی بدین معنیست که به درستی PES 2012 اسانس فوتبال سطح اول را با خود دارد.
"کار تیمی چیزیست که تیم های رده اول را از تیم های سطح پایین تر جدا می کند و مرکز همه چیز در PES 2012 است."Takatsuka با افزودن این مطالب گفت:"PES 2012 روی المان های بنیادی فوتبال طراز اول تمرکز کرده است. بازی تهاجمی،آزادی حرکات،ایجاد فضا و اتحاد بازیکنان هم در حمله و هم در دفاع. ترکیب این المان ها باعث می شود که بازی ای خلق شود که مانند یک بازی واقعی جریان می یابد و فروکش می کند و در آن جرقه های خلاقیت چهره های برجسته، مسیر بازی را تغییر می دهد و به سبب یک سیستم کنترل بسیار متغیر، کنترل بیشتری بر تک تک جنبه های بازی در آن امکان پذیر است. PES 2012 هواداران را سرافراز خواهد ساخت."

در ماه های آینده کونامی اطلاعات بیشتری از PES 2012 منتشر خواهد ساخت.

تصاویر:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تریلر:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتصاویر تریلر:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] jpgcopy-156x87.jpg [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] jpgcopy-156x87.jpg [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] jpgcopy-156x87.jpg [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] jpgcopy-156x87.jpg [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] jpgcopy-156x87.jpg [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] jpgcopy-156x87.jpg [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] jpgcopy-156x87.jpg [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] jpgcopy-156x87.jpg [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] jpgcopy-156x87.jpg [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] jpgcopy-156x87.jpg [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] jpgcopy-156x87.jpg [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] jpgcopy-156x87.jpg [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] jpgcopy-156x87.jpg [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] jpgcopy-156x87.jpg [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] jpgcopy-156x87.jpg [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] jpgcopy-156x87.jpg [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] jpgcopy-156x87.jpg [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] jpgcopy-156x87.jpg

Spaniuly
31-05-2011, 20:35
سلام

خوب بالاخره تاپیک این بازی هم استارت خورد خوشبختانه... مدتی بود که می خواستم این تاپیک رو ایجاد کنم که حقیقتا نه فرصتش بود که بیام مطالبی که جمع آوری کردم رو ترجمه کنم و نه شوق این کار حتی شاهد بودید که من به عنوان زننده تاپیک 2011 رسما ولش کردم بعد یه مدت از انتشارش چون با وجود فیفا 11 روی کنسول دیگه برام PES مثل نسخه های 2010 و 2009 جذاب نبود... یه سری صحبت ها شده راجع به اینکه محمد این مطالب رو کپی پیست کرده... اما از کجا کپی پیست کرده من چند تا پیج فارسی بهتون معرفی می کنم که همین مطالب که محمد گذاشته با اونها مشترک هست

1- مطالب در p30world (ساعت یک و چهل و دو دقیقه بعد از ظهر)
2- مطالب در سایت as-team.ir (ساعت یک و پنجاه و یک دقیقه)
3- مطالب در انجمن ایران شاپ (ساعت سه و دوازده دقیقه بعد از ظهر) با این توضیح که اطلاعات پست اول کاملی توی این پیج درج شده ولی در اسنائ اون مطالب پست اول همین انجمن گنجونده شده!

من طی صحبتی که با محمد داشتم به من گفت که بعد از ارسال این متن توی پی سی ورلد توی بازی سنتر هم زده و این یعنی هیچ قانونی از لحاظ کپی رایت نقض نشده مگه اینکه حالا یکی بیاد ثابت کنه که نه آقا اینطوری نبوده به هر حال متن موجود ترجمه ای کامل از این صفحه خود کونامی هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ON/214 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] rticle%2FPRO_EVOLUTION_SOCCER_2012%3A__REAL_FOOTBA LL_SIMULATION%2F214)
که دقیقاً 12 روز پیش درج شده و توی این 12 روز هیچ کسی نیومه اینارو به فارسی برگردونه و نهایتا امروز در ساعت 1 و 42 دقیقه واسه اولین بار در انجمن ما درج شده... من به شخصه پیجی رو پیدا نکردم که زود تر از این موقع همین متن رو درج کرده باشه

اما شاید ایراداتی واسه این گرفته بشه که تاپیک اطلاعات کاملی نداره... اولا من این رو قبول ندارم ولی منکر اینم نیستم که تاپیک می تونست حاوی اطلاعات بیشتری باشه کاری که توی انجمن ایران شاپ هم انجام گرفته ولی باید چند چیز رو مد نظر قرار بدیم متن های زیادی برای بازی وجود داره پیش نمایش و معرفی و هنذزآن تریلر و صحبتهای شینگو سیباس در مورد نکات ظریف بازی که می تونست ححلاجی بشه ولی از بین این همه کاربر که منم هم جزوشون هستم به خودمون زحمت ترجمه و قرار دادنش رو ندادیم در حالیکه کمتراز 5 ماه به تاریخ انتشار این بازی باقی مونده همین ترجمه و معرفی که برای بازی ترجمه شده از دید من با ارزش هست بنابراین ادامه بحث ها صحبتها پیرامون بازی توی همین تاپیک قرار میگیره صحبتهای متفرقه پاک میشه... مگر اینکه ثابت بشه قبل از ساعت یک و چهل و دو دقیقه امروز در یک وب پیج فارسی زبان همین مطالب درج شده من جستجو کردم چیزی پیدا نکردم برای همین تاپیک رو قانونی و بدون مشکل می دونم... پر واضح هست که اگه خلاف صحبت هام با دلایل به صورت صد در صد ثابت بشه تاپیک بسته میشه و این تنها چیزی هست که می تونه باعث بسته شدن تاپیک بشه... چون تاپیک خیلی خوب و منظم ایجاد شده و ما به وجود این تاپیک برای بازی نیاز داریم...

موفق و گیمر باشید... به زودی پست های نا مربوط ابتدایی پاکیده میشه

آهان راستی داشت یادم می رفت... محمد اون سر در تاپیک هم خیلی بی انصافیه ها! دیگه رسماً... آره دیگه...

Layken
31-05-2011, 21:12
مرسی از محمد عزیز بابت تاپیک خوبش و این فوتبال محبوب که طرفداران زیادی هم داره...تشکر

March1987
31-05-2011, 22:50
چهره ها که هیچ تغییری توش رخ نداده , در مورد مواردی هم که متن ذکر کرده در مورد گیم پلی بازی باید گفت که معمولا قبل از در اومدن سری بازیهاشون ( فیفا و PES ) میان یک لیست بلند بالا از پیشرفتها چه گرافیک و چه در گیم پلی رو مدعی میشن ولی در عمل شاید به 50% هم عمل نکن .

matrix_3s
31-05-2011, 23:29
چهره ها که هیچ تغییری توش رخ نداده , در مورد مواردی هم که متن ذکر کرده در مورد گیم پلی بازی باید گفت که معمولا قبل از در اومدن سری بازیهاشون ( فیفا و PES ) میان یک لیست بلند بالا از پیشرفتها چه گرافیک و چه در گیم پلی رو مدعی میشن ولی در عمل شاید به 50% هم عمل نکن .
اینکه بی انصافیه هرچی باشه فیفا هرسال پیشرفت چشمگیری میکنه نسبت به pes ......!!!!!!

March1987
01-06-2011, 01:16
اینکه بی انصافیه هرچی باشه فیفا هرسال پیشرفت چشمگیری میکنه نسبت به pes ......!!!!!!

منظور من بیشتر روی اون بخشی بود که سازنده ها قبل از انتشار بازی میان یک سری قابلیتهای غیر واقعی رو ضمیمه بازی میکنند که وجود خارجی نداره .

vahidgame
01-06-2011, 01:27
مرسی از محمد جان به خاطر زدن تاپیک...
امیدوارم این شماره نسبت به شماره قبلی خیلی تغییر داشته باشه چون شماره قبلی رو زیاد ازش خوشم نیومد
من به شخصه به عنوان یه طرفدار خیلی قدیمی pes سال گذشته به خاطر مشکلاتی که بازی داشت زیاد اونو بازی نکردم و ولش کردم... در صورتی که شماره های قبلی اونو از موقع انتشار بازی تا انتشار شماره بعدی بازی دائم بازی می کردم یعنی به مدت یکسال!
کلا بازی باید یه سری چیزاش تغییر کنه و نباید اینجوری باشه که فقط در زمینه گرافیکی پیشرفت داشته باشه...

Mool Tee
01-06-2011, 14:05
یه چیزی تو pes 2011 بود خیلی باحاله.پشت صفحه همه جا عکس مسی بود ولی تو خود بازی اولین کسی که اصلا شبیه بهش نبود مسی بود امیدوارم رفع شده باشه

moh3en_sh
01-06-2011, 19:48
سلام بلااخره یکی این تاپیکو زد!
یه ترجمه از متن مصاحبه تهیه کننده این بازی:
تهیه کننده:هدف نهایی ما برای PES اینه که فوتبال رو به نحوی که دوست داریم بازی کنیم که مطمئنم
کاربران ما از این انعطاف پذیری استقبال خواهند کرد
رویای من برای بازیکنان حرفه ای این است که همانگونه ای بازی کنند که شما ازشون میخواین.
برای اینکار من دریبل 360 در جه و همچنین پاسهای دستی (پاسهایی که شما به بازیکنان میدهید) رو طراحی و
اجرا کردم و اینکه به کاربرانم "آزادی برای هر نوع بازی و یا حرکتی" رو بدهم
و همچنین ما در این بازی کاری کردیم که بازیکنان ستاره در هر تیم بتوانند به خوبی و زیبایی هر چه تمامتر
دفاع حریف رو در هم شکنند و البته یه چند نوع از استایلهای بازی رو نیز محدود کردیم این به ما این فرصت رو
میده تا دوباره فکر کنیم که چگونه به هدف نهایی خود برسیم
همچنین ما در این بازی این اجازه رو به کاربران میدیم تا با مهارت های انفرادی یا کار تیمی از دفاع حریف
عبور کنند همچنین گزینه ها و همچنین تنظیماتی رو که در شماره قرار میدیم
چه چیزی در هنگام حمله یک تیم مهم است؟ جواب این است همکاری و حمایت از طرف دیگر بازیکنان
این در واقع همان حرکت بدون توپ انهاست که ما تصمیم داریم این قسمت رو پیشرفت بدیم
این حرکت در این مشاره این است که هم تیمیهایتان قبل از اینکه توپ را در دام (موقعیت گلزنی )قرار دهید
حرکت میکنند در واقع هم تیمیهایتان با یک اسراتژی آنهم با عنوان 1 و 2 کردن حرکت میکنند و همچنین
مطمئنا نفر سومی هم در کار خواهد بود مطمئنا این حرکت ساعت ها دویدن بیهوده در زمین نخواهد بود
بلکه بسار واقع گرایانه تر از این هست به این صورت که انها به صورت قطری و مورب به فضا ها نفوذ میکنند
تا به حرکات شما واکنش نشون بدهند وقتی شما از جناحین(پهلو) دریبل میزنید توقع دارید تا توپ را با یه نفر
به اشتراک بذارید(توپ را منتقل کنید یا پاس دهید) اگر شما یک Target man یا مرد هدفگرا هستید
(کسی که تو پرا در دست دارد)از هم تیمیهایتان توقع دارید تا به شما نزدیکتر شوند و پاسهای شما را دریافت
کنند این حرکات در فوتبال واقعی رایج و معمول هست ولی در گیم ها نه و ما این قسمت رو آماده کردیم
تا بازی واقعیتر بنظر برسد.
هم تیمیهایتان فقط قادر به این نیستند که فضایی رو ایجاد کنند که شما به انها پاس دهید بلکه انها قادرند
فضایی و فرصتی رو برای شما برای دریبل مهیا کنند در واقع انها حرکات فریبنده ای انجام میدهند و توپ
برا برای شما در فضایی می اندازند که دفاع حریف انتظار ان را به هیچ وجه ندارد
در این شماره گزینه های مختلفی رو برای دریبل و پاس دادن و عبور کردن از بازیکنان در اختیار دارید
با گزینه ها و تنظیمات جدید شما میتوانید بازی خود را به همانطوریکه میخواهید پیشرفت دهید
و در نهایت شما بازی رو چیزی فراتر از یک شبیه ساز و واقعیتر به قوتبال حقیقی خواهید دید
خوب pes 12 گزینه های بیشتر و وسیعتری رو برای حمله در اختیار شما قرار میدهد
و همچنین من سیستم دفاعی رو به اندازه سیستم حمله قوی و محکم میسازم
برای مثال در هنگام یار گیری یا man marking یارگیری ها بسیار سخت تر و محکم تر شده و همچنین جاگیری
بازیکنان در هنگام یارگیری پیشرفت چشمگیری خواهد داشت بنابراین زمان خیلی کمی طول خواهد
کشید که مدافعان به هدف های خود در man marking برسند و یار گیری و رو به نحو احسنت انجام بدند
من کاربرانم رو با یک سیستم دفاعی بی نظیر و بی سابقه سوپرایز خواهم کرد
در مورد سیستم های دفاعی من فید بک های زیادی دریافت کردم که توپ ربایی و نگاه داشتن توپ بعد از ان
خیلی سخت و مشکل انجام میشد ولی در این شماره توپ ربایی و حفظ موقیت خود با توپ در جهت مخالف
بازیکن حریف بسیار اسان تر خواهد بود در این شماره همانند حمله شما قادر خواهید بود توپ رو از بازیکن
مخالف بربایید و یا با حفظ توپ در دفاع خود صبر کنید تا مدافعان برگردند و شما را حمایت کنند بازی
دربرگیرنده گزینه ها و تنظیمات حمله و دفاع متعدد خواهد بود
تیم ما در حال کارکردن روی پروژه ازادی عمل هرچه بیشتر بازی است امسال ما همه تمرکزمان را رو یک قسمت
بسیار جذاب و پرطرفدار گذاشتیم آنهم موقعیت تک به تک میباشد
به این صورت که ما داریم کار میکنیم که بازیکن رو حرکت بازیکن مخالف کنترل داشته باشد و در هنگام
شوتزنی در موقعیت تک به تک بازیکن تیم مخالف رو در یک جهت مخالف و اشتباه هدایت کند
من قصد دارم تا یک کنترل مستقیم روی این قسمت قرار بدهم
اگه از نظر سیستم دفاعی به این نگاه کنیم توجه میشویم که این قابلیت یکی از گزینه های واقعا مفید
برای دفاع میباشد که با استفاده از آن مهاجم حریف به راحتی نمیتواند از شما عبور کند
دفاع و حمله بهبود یافته (پیشرفته) نتیجه آن در بازی چه خواهد بود؟
بازی فیزیکی (با قدرت بدنی) بیشتر ما تلاشهایمان را در این زمینه نیز به کار میبریم
علاوه بر سیستم تک به تک بازیکنان که خیلی جذاب هست شما احساس هیجان و جذابیت بیشتری
رو حس میکنید وقتی ورژن جدید ما رو بازی کنید.

taghdirrr
01-06-2011, 20:37
من کلا با Pes 2011 اصلا حال نکردم مخصوصا تو مستر لیک که اصلا خرید بازیکن معنی نداشت هر کیو میخاستی هون فصل اول شروع بازیها میخریدی این که نشد بازی.
لایسینس هم که باز مشکلی نیست یکی دو هفته بعد انتشار بازی پچ میاد.
فقط امیدوارم یکم این مستر لیگو سختش بکنن.

hts1369
02-06-2011, 08:41
من کلا با Pes 2011 اصلا حال نکردم مخصوصا تو مستر لیک که اصلا خرید بازیکن معنی نداشت هر کیو میخاستی هون فصل اول شروع بازیها میخریدی این که نشد بازی.
لایسینس هم که باز مشکلی نیست یکی دو هفته بعد انتشار بازی پچ میاد.
فقط امیدوارم یکم این مستر لیگو سختش بکنن.
داداش من یازده رو زیاد بازی نکردم شما احتمالا اونو میگی ولی نسخه ی 9 خیلی باحال بود متاسفانه نسخه های بعدی خراب کرد

Lord007
02-06-2011, 09:01
داداش من یازده رو زیاد بازی نکردم شما احتمالا اونو میگی ولی نسخه ی 9 خیلی باحال بود متاسفانه نسخه های بعدی خراب کرد

متاسفانه همینطوره.حالا شما میگی بعد 9،من میگم بعد 6 خراب کرد.واقعا اگه همون 6 با همون گیم پلی رو منتها با گرافیک بالاتر سالای بعدم میداد کولاک میکرد.
فیفام که تعریفی نداره.
فعلا بدون فوتبال موندیم...

Mool Tee
02-06-2011, 10:57
متاسفانه همینطوره.حالا شما میگی بعد 9،من میگم بعد 6 خراب کرد.واقعا اگه همون 6 با همون گیم پلی رو منتها با گرافیک بالاتر سالای بعدم میداد کولاک میکرد.
فیفام که تعریفی نداره.
فعلا بدون فوتبال موندیم...

دعا کن 2012 اش خوب باشه.من از 2011 خوشم نیومد

google_boy07
03-06-2011, 10:07
PES 2012 E3 Trailer

joopiter23
03-06-2011, 12:21
افراد متحرک اطراف زمین،مرد فیلمبردار،عکس گرفتن عکاسان،بروز احساسات در چهره ها،دنبال کردن بازی توسط مربی،نیمکت واقعی تر،نکات مثبت جدیدی که اضافه شده و همیشه بازی های فوتبال کم داشتند:8:+ انیمیشن های جدیدتر و گرافیک بروز تر

حیف از سباس و ایده هایش که در پس سیاست های کنامی حروم شد.:41:

Alireza.M67
03-06-2011, 13:06
فکر نکنم دیگه طبق روال 4 سال گذشته تفاوت این شماره با شماره قبلی از زمین تا آسمون باشه.
2011 که از نظر من خوب بود .
احتمالا همون گیم پلی رو ارتقا بدن :
پیشرفت دروازه بانی .
مشکل آفساید های بی مورد.
لایسنس های بیشتر. (تیمهای باشگاهی و ملی و داور ها)
گزارشگر بهتر
حرکات بیشتر و متنوع تر .
گرافیک بهتر
و ...

Zaghan_13
03-06-2011, 13:24
PES 2012 E3 Trailer

میتونی لینک دانلود اینو بزاری؟
متشکر

resident
03-06-2011, 13:54
آخرین خبر رسمی Konami از Pro Evolution Soccer 2012

(خبر مال حدودا 2- هفته پیش هستش و توی تایپیک اخبار گذاشته بودم و به اینجا انتقال دادم)
براساس این خبر، konami در این نسخه علاوه بر تلاش های روتین هرساله برای تقویت فیزیک بازی، هوش مصنوعی، افزایش جلوه ها، تماشاچیان، موارد جانبی بازی و... یک هدف و همت مضاعفی هم برای "شبیه سازی فوتبال واقعی" به خرج داده میشه.

منبع: konami.com
جزئیات کونامی و تمرکز در شبیه سازی فوتبال در نسخه 2012:

میتونید آخرین تریلرهای رسمی رو اینجا ببینید:

بسته به تلاش و سیاست های konami ممکنه در آینده شاهد تغییر سری Pro Evolution Soccer به "شبیه سازی فوتبال" باشیم.

B.3.S.T
03-06-2011, 14:19
میتونی لینک دانلود اینو بزاری؟
متشکر

دانلود تریلر با کیفیت HD:

marmolak kocholo
03-06-2011, 21:39

اولین تریلر از گیم پلی بازی که 2 دقیقه هست رو می تونید از لینک زیر تماشا کنید:

google_boy07
03-06-2011, 22:24
نمیدونم چرا تاپیک اینقدر سرده و مانند سالهاس قبل نیست ... اونایی که ویدیو e3بازی رو دیدن نظرشونو بگن ....

PES 2012 has the best Camp Nou I've ever seen in a game. Totally unique, with an perfect camera angle unique to the stadium. This year we have different camera's to different stadiums
بر اساس گفته های Adam دوربین در استادیوم ها متفاوت خوهد بود .

آدام همچنین از هوش مصنوعی بازی تعریف کرده و گفته که مدافعین حریف فرصت بهت نمیدن و خیلی باهوش شدن..

آدام همچنین میگه وقتی داری با تیم مثل بارسلونا بازی میکنی مثل بارسلونا در واقعیت رفتار میکنن مثلا پاسکاریهای زیاد و فضا سازی و فرار بازیکنی مثل الوز از سمت چپ و ....

در کل بازی از قبل سخت تر شده
.................................................. ........................

hts1369
04-06-2011, 12:27
نمیدونم چرا تاپیک اینقدر سرده و مانند سالهاس قبل نیست ... اونایی که ویدیو e3بازی رو دیدن نظرشونو بگن ....

بنظرم با توجه به پیشرفت خیلی خوب فیفا و ارایه نسخه های نا امید کننده pes (مخصوصا 11) طرفدارهای این سری به سمت fifa رفتن مثل خود من که تا pes 2009 طرفدار این سری بودم ولی بعد از اون به سمت fifa رفتم امیدوارم این سری pes یه چیز خیلی خوب بزنه طرفدارهای قدیمی بازم برگردن به این سمت.

google_boy07
04-06-2011, 13:06
بنظرم با توجه به پیشرفت خیلی خوب فیفا و ارایه نسخه های نا امید کننده pes (مخصوصا 11) طرفدارهای این سری به سمت fifa رفتن مثل خود من که تا pes 2009 طرفدار این سری بودم ولی بعد از اون به سمت fifa رفتم امیدوارم این سری pes یه چیز خیلی خوب بزنه طرفدارهای قدیمی بازم برگردن به این سمت.

دوست من فکر نمیکنم pes11 بازی نا امید کننده ای بوده بلکه بنظرم بهترین نسخه از بازی هستش که تا بحال ارائه شده...درسته شاید برای یک عده بازی سخت شده باشه و این سختی بازی عاملی شده تا از بازی زده بشن و بگن بازی نا امید کنندست ......

اگر میگفتیم بهترین نسخه بازی نسخه 6 بوده اما الان باید بگیم بهترین نسخه 11 هستش .. شک نکنید ...

البته درسته این چند سال ساکر اون بازی نبوده که انتظارشو داشتیم و از اون طرف فیفا پیشرفتهایی کرده اما نمیشه واژه " بهتر " رو برای اونا بکار برد .......
هر کدوم برای خودش یک سری نکات مثبت و منفی داره و بستگی به سلیقه طرف داره ......

من شخصا خودم ساکر رو می پسندم حالا ساکر 500 سال از فیفا عقب باشه و برعکس ....!

JUSTIN11
04-06-2011, 13:43
بر اساس گفته های Adam دوربین در استادیوم ها متفاوت خوهد بود

wow خیلی عالیه.من که با دوربین11 pes خیلی حال میکنم بر عکس فیفا که آخر سر نتونستم اون دوربین دلخواه خودمو تنظیم کنم.البته یه جا خوندم مثل اینکه فیفا هم داره روی دوربین ورزشگاههای مختلف کار میکنه....

محمود من دلم لک زده برای یه pes درست و حسابی متاسفانه کونامی داره کم کاری میکنه و خیلیا مثل من این دو شماره آخر رو اصلا بازی نکردن . به امید انتشار یه pes بدون نقص........

xxxj
04-06-2011, 14:07
به نظر من كه pes چه از لحاظ گرافيك و چه از لحاظ گيم پلي داره هر ساله پيشرفت ميكنه كه اينو ميتونيد مشاهده كنيد البته من هم فيفا بازي ميكنم و هم پي اس از لحاظ گرافيك كه پي اس خيلي بهتره ولي امثال فيفا هم تركونده و نسخه 12 اش عالي كار كرده اميدوارم كونامي هم كاره توپي بكنه اما از نظر گيم پلي ميشه گفت مساوي هستند چون هردو يكسري حسن هايي نسبت به يكديگر دارند .براي مثال البته نظر خودمه تو مستر پي اسمن بيشتر حال ميكنم و تو قسمت اسطوره شدن با فيفا بيشتر حال ميكنم

H@/\/\ID
04-06-2011, 14:19
تاریخ دقیق عرضه این بازی کی هست؟

google_boy07
04-06-2011, 22:48
تاریخ دقیق عرضه این بازی کی هست؟

تاریخ دقیق عرضه بازی مشخص نشده اما مثل هر سال اواخر مهر میاد.........

vivabarca
06-06-2011, 19:03
فقط امیدوارم اشتباهات خنده دار داوری تو PES 12 از بین بره !
در ضمن باید بگم با وجود نقایصی که توی PES 11 وجود داشت باز یه کلاس بالاتر از FIFA 11 ( مخصوصا نسخه ی PC ) بود !

google_boy07
06-06-2011, 20:49
فقط امیدوارم اشتباهات خنده دار داوری تو PES 12 از بین بره !
در ضمن باید بگم با وجود نقایصی که توی PES 11 وجود داشت باز یه کلاس بالاتر از FIFA 11 ( مخصوصا نسخه ی PC ) بود !

به نظر من داوری بازی زیاد تو این نسخه تاثیر گذار نیست بر عکس نسخه 10 که من میگم داور مهمترین مشکل بازی بود و کل نتیجه رو با اشتباهاتش عوض مکیرد ......

الان تو تاپیکهای خارجی بازی مهمترین مشکل رو دروازه بان بازی میدونن و عناصر دیگر بازی در درون زمین تقریبا خوب هستند . تو نسخه ای که آدام بازی کرده خودش میگه که دروازه بانها هنوز ایده ال نیستند مثل نسخه 11 هستند اما میگه نسخه آلفا رو بازی کرده و به اونا این موضوع رو گفته و میگه مطمئنن این مشکل رو تو این چند ماه که از انتشار بازی مونده بر طرف میکنند .......

.................................................. ..............................................
از آدام در مورد حرکت 360 درجه پرسیدم که نسبت به نسخه 11 تغییری کرده ؟ آدام میگه نسبت به 11نرم تر شده ..
.................................................. ..........................................
روز چهار شنبه آدام در مورد بازی یه گزارش صوتی منتشر میکنه ....

Mool Tee
06-06-2011, 22:02
اینو دیدین باهاش مو نمیزنه

حالا این

هرکی اینو ببینه می فهمه مسیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه قیافه مسی رو درست نسازه خودم با دست ها خودم خفش می کنم
:4::4::4::4::4::4:
:4::4::4::4::4::4::4:

vahidreza2007
06-06-2011, 22:29
امیدوارم یه نسخه بی نقص و خوب بیرون بده و دوباره باهاش دوران خوبی داشته باشیم نسخه های قبلی من رو نامید کرد ولی همچنان امیدوارم

Mool Tee
06-06-2011, 22:43
راستی یه سوال!!! تصویری یا ویدویی یا هرچی از بازی منتشر نشده که مسی توش باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟

google_boy07
06-06-2011, 23:39
راستی یه سوال!!! تصویری یا ویدویی یا هرچی از بازی منتشر نشده که مسی توش باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟

به احتمال 100 درصد امسال هم شاهد حضور مسی بعنوان بازیکن ستاره و منتخب بر روی کاور بازی خواهیم بود ( خوب انصافا از مسی کی بهتر)
تصویر بالارو از یه ویدیو براتون گذاشتم که اولش آقای سیباس کارگردان بازی در مورد بازی حرفهایی میزنه و بعد صحبتهای کوتاه مسی در مورد بازی و البته آرزوی موفقیت برای تیم آرژانتین در کوپا آمریکا ......:31::46:

Mool Tee
07-06-2011, 13:57

به احتمال 100 درصد امسال هم شاهد حضور مسی بعنوان بازیکن ستاره و منتخب بر روی کاور بازی خواهیم بود ( خوب انصافا از مسی کی بهتر)
تصویر بالارو از یه ویدیو براتون گذاشتم که اولش آقای سیباس کارگردان بازی در مورد بازی حرفهایی میزنه و بعد صحبتهای کوتاه مسی در مورد بازی و البته آرزوی موفقیت برای تیم آرژانتین در کوپا آمریکا ......:31::46:

راستی عزیز تو این ویدئو چیزی از چهره مسی درون بازی نشون نداده. خودش (آدام) در موردش چیزی نگفته؟؟؟؟؟

google_boy07
07-06-2011, 14:10
راستی عزیز تو این ویدئو چیزی از چهره مسی درون بازی نشون نداده. خودش (آدام) در موردش چیزی نگفته؟؟؟؟؟

نه هنوز مسی رو تو بازی نشون ندادن ....من نمیدونم چه برنامه ای دارن...لا اقل سالهای پیش تو عکسهای جدید که از بازی اومد مسی بود اما امسال نه تو تریلر و نه تو عکسهای منتشر شده خبری ازش نیست ...!

joopiter23
08-06-2011, 12:45
تصاویر جدید pes2012

منبع:

fouladiali
08-06-2011, 14:07
سلام به همه ی دوستان عزیز؛ مخصوصا به همه ی دوستان قدیمی که مدت هاست ازشون بی خبرم...
امیدوارم حالتون خوب باشه:20:
--------------------------------------------------------------------------
همون طور که همتون میدونید نمایشگاه E3 شروع شده و شرکت کونامی هم در این نمایشگاه شرکت کرده ؛ این شرکت به شرح جزییات بیشتری از گیم پلی بازی پرداخته که در اینجا اونا را با هم میخونیم...
این شرکت کار خودش را در این نمایشگاه با یک ویدیوی کوتاه از بازی شروع کرد که در اون المان های تازه ی موجود در بازی به نمایش در اومد.
PES 2012 روند کونامی در گوش دادن به خواسته های هواداران در جهت ایجاد پیشرفت های اساسی در بازی و برطرف نمودن اون خواسته ها را ادامه میده؛ بنابراین تمرکز اصلی اون، رسیدن به بالاترین سطح، یعنی رقابت و واقعگرایی در بازیه؛ در حالی که در کنار اون در جهت ارتقای خواسته های گیمرها هم تلاش میشه. پیروی خواسته های هواداران، تغییراتی بنیادین در تمام زمینه های کلیدی هوش مصنوعی (AI) بازی انجام شده است؛ در همین راستا، بازی گروهی (teamwork) تاثیر زیادی در روند حرکتی و احساسی بازی داره؛ به طوری که هواداران را قادر میسازه تا اون چیزی را که در فوتبال واقعی میبینند، در بازی پیاده کنند.
تریلر پیش نمایش بازی به خوبی تغییرات جدید در بازی را که حاصل استفاده از تجربه ی PES بود، نشون داد...

هوش مصنوعی فعال (Active AI)
در PES 2012 تلاش شده تا حرکات و اصول تیمی فوتبال واقعی بازسازی بشه؛ و هوش مصنوعی فعال بازی نقش مهمی در این راه داره. بازیکنان دیگه زیاد دسته جمعی سراغ توپ نمیرن؛ بلکه حرکات هوشمندانه ای برای ایجاد فضاهای خالی و فرار از یارگیری انجام میدن؛ در حالی که بقیه با حرکات به موقع، خودشون را در موقعیت قرار میدن و درخواست توپ میکنند. در محوطه ی جریمه، بازیکنان با حرکات فریبنده ی قطری؛ مدافعین کناری با نفوذ از جناحین و بازیکنان میانی از عقب موقعیت ایجاد میکنند. سیستم جدید هوش مصنوعی فعال بازی موجب شده تا روند بازی طبیعی تر پیش بره؛ به ویژه روند بازی در حالت هجومی و دفاعی. با پیشرفت در گیم پلی؛ کنترل بازی نسبت به سال گذشته روان تر و کارآمدتر شده. سیستم دفاعی نقش مهمی در بازی ایفا میکنه و بازیکنان حالا در حالت گروهی خط دفاعی را حفظ میکنند، فاصله ی خودشون را با همدیگه تنظیم میکنند، مانند یک واحد به عقب برمیگردنند و جای خالی همدیگه را پر میکنند. همچنین به صورت فردی، تصمیم گیری بهتری در بستن فضاها، یارگیری و یا تکل انجام میدند.
تنه زدن (Jostling)
ویژگی های فیزیکی مولفه ای کلیدی در PES 2012 هستش؛ به طوری که قدرت بدنی بازیکن یکی از توانایی های فردی کلیدی اونه که در شبیه سازی های تک به تک تاثیر مهمی در گرفتن توپ داره. افتادن بازیکنان بستگی به نوع درگیری اونا داره و انیمیشن های واقعی زیادی برای نشون دادن درگیری های تنه به تنه ی بازیکنان در بازی قرار داده شده.
گرافیک (Graphics)
جلوه های بصری در بازی تغییرات اساسی و کلی دیده. جزییات چهره (حتی حرکت لب و دهان بازیکنان) بسیار غنی تر شده و همچنین جلوه های نورپردازی طبیعی تر شده. همچنین وجود دوربین های جدید کنار زمین و تنوع عظیمی در حرکات بیرون زمین با جزییات بیشتر که قبلا وجود نداشت.
کنترل بدون توپ (Off The Ball Control)
یکی از ویژگی های کلیدی PES 2012 تونایی انتخاب هر بازیکن در هر زمانی که بخواهیده. سیستم جدیدی طراحی شده که به شما اجازه میده به راحتی بین بازیکنان جابجا بشین (switch کنید). در حالت دفاعی با استفاده از آنالوگ سمت راست میتونید هر بازیکنی که خواستید را انتخاب کنید. همچنین در ضربات ایستگاهی قابلیت های زیادی اضافه شده؛ ضربه ی دروازه، کرنر، ضربات آزاد و اوت ها به شما اجازه میدن تا به سرعت هر بازیکن بدون توپی را که خواستید کنترل کنید؛ اجرای حرکاتی هوشمندانه که میتونه برای شما فضای حمله ایجاد کنه.
هوش مصنوعی داور (Referee AI)
داورها نقش حساسی در روند اصلی بازی دارند و هوش مصنوعی اونا تاثیر عمیقی در ایجاد وقفه در بازی داره. تصمیم گیری ها پیشرفت کردن و گرفتن آوانتاژ در مواقعی مانند آفساید و ضربه ی آزاد منظم تر شده. همچنین، داور در مواقعی که واقعا لازمه، مداخله میکنه؛ ولی در مواقعی که لازم باشه بازی متوفق بشه و کارت داده بشه، این کار را میکنه.
پشتیبانی در پاس (Pass Support)
در میان تنظیمات جدید بازی، Pass Supportبه شما این امکان را میده که درجه ی کمک هوش مصنوعی بازی در پاس دادن را تنظیم کنید. امکان انتخاب پنج حالت مختلف، از پشتیبانی کامل (full support) تا حالت تمام دستی (full veteran) وجود داره که در این حالت (تمام دستی) جهت، سنگینی و سرعت پاس به شما بستگی داره.

جان مورفی : "ما واقعا خوشحالیم که در اکثر زمینه هایی که هواداران خواهان تغییر اون بودند، پیشرفت هایی ایجاد کردیم. PES 2012 پیرامون بازی واقعی فوتبال حرکت میکنه، به طوری که تجربه ی یک گیم پلی بی نظیر را ایجاد میکنه. تریلر منتشر شده بیشتر نوآوری هایی که ما در بازی اضافه کردیم را نشون داد؛ و مهم تر از اون، این که چه جوری اونا بازی را سودمند کردند.
چیزهای زیادی برای گفتن وجود داره؛ ولی فعلا ما به آینده نگاه میکنیم تا واکنش طرفداران را مشاهده کنیم."

کونامی طی ماه های آینده جزییات بیشتری از سیستم بازی ارایه میده.

منبع : PESFan.com
--------------------------------------------------------------------------------------------------
امیدوارم از ترجمه ی بدم ناراحت نشده باشین:11:
ممنون از همه
خوش باشین:20:

fouladiali
08-06-2011, 15:13
سلام به همه ی دوستان عزیز
همون طور که میدونید دکمه های کنترلی در PES 2012 تغییراتی داشت که در عکس های زیر میتونید کنترل های جدید بازی را ببینید...

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
و یه خبر دیگه این که کونامی امشب حدود ساعت 1 به وقت انگلیس در نمایشگاه E3 کنفرانس داره؛ شاید در این کنفرانس خبرهای جدیدی از بازی اعلام بشه. خبرهای کنفرانس امشب را میتونید از لینک زیر دنبال کنید...

-----------------------------------------------------------------
موفق باشید:20:

moh3en_sh
08-06-2011, 20:26
تصاویر جدید pes2012دوست عزیز تصاویر رو به صورت لینک قرار بده تا صفحه سریعتر لود شود

..............................

اطلاعات جدیدی از بازی PES 2012 منتشر شده که با هم در زیر مرور میکنیم:

۱) جام یوفا و جام باشگاه های اروپا در PES 2012 لایسنس شده اند و با نام صحیح در بازی حضور خواهند داشت و بازی کننده ها می توانند این دو تورنمنت محبوب فوتبال را به صورت واقعی و از مراحل مقدماتی شروع کرده و به مراحل بالاتر بروند.

۲) هدف اصلی سازندگان نزدیکی PES 2012 به یک فوتبال واقعی است و آن ها معتقدند برای سرگرم کننده تر شدن PES 2012، باید از قید شبیه سازی یک سری از چیز ها گذشت.

۳) بازی از موتور AI (هوش مصنوعی) جدیدی استفاده خواهد کرد که دست سازندگان را برای طراحی واکنش مدافعان و دروازه بان حریف در موقعیت های مختلف باز تر کرده. این موتور AI با همکاری برخی از کارمندان Konami با برخی برنامه نویسان دانشگاه تکنولوژی توکیو نوشته شده و به نظر نمی رسد نقصی در کار آن باشد!

4) بازی تا حدی از حالت آرکید قبلی فاصله می‌گیرد و بیشتر بر روی کار های هجومی و نشان دادن یک فوتبال هجومی و زیبا تمرکز دارد. سازندگان می خواهند که بازی کننده در حین انجام بازی از دیدن آن هم لذت ببرد؛ آن ها می گویند که دوست دارند وقتی بازی کننده مشغول انجام بازی است، احساس کند که دارد فوتبال “تیکی تاکا”ی بارسلونا را مشاهده می کند.

۵) هم تیمی های شما در PES 2012 با شما هماهنگ تر خواهند بود؛ در هنگام حمله آن ها فرار های زیبایی از کناره ها انجام می دهند و برای خودشان فضا ایجاد می کنند که شما به آن ها پاس دهید. همچنین آن ها سعی می کنند با کار ها و برخی فرار های جعلی، مدافعان حریف را سرگرم کنند تا شما کارتان را راحت تر انجام دهید.

۶) فیزیک بدنی بازیکنان چیزی است که در PES 2012 خیلی مورد توجه است؛ هر بازیکن با توجه به قد، وزن و فیزیک بدنی اش توان هایی دارد که در هنگام نبرد های تک به تک، موتور فیزیکی بازی با محاسباتی دقیق، هر کدام از این سه فاکتور را محاسبه می کند و هر بازیکن که قدرت بدنی بیشتری داشته باشد، برنده نبرد های تک به تک می‌شود.

۷) سیستم انتخاب بازیکن هم دچار تغییر شده و شما به راحتی می توانید با زدن آنالوگ سمت راست، بازیکن مورد نظر خودتان را انتخاب کنید. سازندگان معتقدند که این سیستم انتخاب بازیکن جدید باعث می شود که از سرعت بازی کم نشود و بازی کننده همچنان یک فوتبال زیبا و هیجان انگیز را مشاهده کند.

۸ ) پرس ها و Man Marking های حریف تان با توجه به سیستم هوش مصنوعی جدید بازی، در هر مسابقه بسیار حرفه ای طراحی می شود و دیگر نمی توانید با یک بازیکن قوی مانند مسی یک تنه به قلب دفاع حریف بزنید و جلو بروید؛ سازندگان می‌گویند که اصل موفقیت در مسابقات در PES 2012 همکاری و پاس کاری است.

۹) بازی بر روی پلتفرم های PC, X360, PS3, Wii, PS2 و PSP منتشر می شود و این احتمال وجود دارد که در ماه های آینده نسخه سه بعدی آن که مختص کنسول دستی ۳DS هست هم معرفی بشود و همزمان یا یکی دو ماه پس از عرضه بازی عرضه شود.

۱۰) تاریخ انتشار بازی آن طور که شایعات می‌گویند، اوایل آبان ماه ۱۳۹۰ خواهد بود؛ در این صورت نسخه‌ی دموی بازی هم باید اواخر شهریور یا اوایل مهر ماه عرضه شود.

Mool Tee
09-06-2011, 10:26
از شماره 8 خوشم نیومد.خوب اگه با مسی نمی تونی به قلب دفاع بزنی دیگه باید با کی بزنی ؟؟؟ باید طبق حقیقت درست کنن.مسی خودش از دم دربازه ی بارسلونا همه رو می پیچونه میره به حریف گل میزنه

moh3en_sh
09-06-2011, 12:03
سلام عکس های جدید بازی واقا گرافیگ بالای داره این سری!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتوضیحات:

With PES 2012 Konami continues the dialogue with the fans and tries to improve key aspects of the game according to the players' request. The main focus in PES 2011 is to offer the highest possible level of playability, challange and realism. Following the fans' feedback, the AI has been drastically change to improve it in all aspects. Additionally, teamwork is now a crucial part of being succesful in the game – which makes the game even closer to the real experience.
The trailer was released in Konami's pre-E3 show and gives a great impression of how the new additions will enrich the PES experience.
Active AI: In PES 2012's attempt to recreate the gameflow and fell of a real football team, active AI plays an important role. Players now will not chase every ball, and instead try to make intelligent runs to create free space or to drag defenders out of position. Team members call for the ball, start to run to provide more possibilities for the pass or set of rapid, diagonal runs to surprise the opponents. Midfielders will try to support the ball holder from the back. Active AI will ensure that the natural flow of the game will still be present – each with specific routines for attack and defense. The defense tactic to hold up play, which had been introduced last year, has been improved to provide even greater controll and effectiveness when limiting space for the opposition attack. Playing as an unit plays an even greater role now. The defenders, for instnace, while holding a tight line, will make sure the distance between them will not be exploited, drop back together as an unit and quickly close any gaps which may appear. Individually, thay will also make smarter decisions
Duels: Physical duels are a critical part of the game. The physical strength of a player plays an imporant role and has a great influence on wether a player wins a duel on the field. Depending on a how a player is tackled, he will go down or might be able to stay on his feet – the animations of physical duels have been greatly enhanced.
Graphics: Various graphical aspects of the game have been worked on. The players' facial expressions are now more miscellaneous and the lighting effects have been improved even further. Also, to add more atmosphere various things at the side of the field, such as TV cameras or photographers, are now aniamted and feel more life-like.
Off The Ball Control: A key feature in PES 2012 is the ability to select any player on the field at any time. A new system which allows you to switch to any player using the right analogue stick has been introtuced and allows a much better control in defense and offense.
Referee AI: Since referees are very important for the game flow, they have been completely overhauled in PES 2012 to cause less interruptions. A lot work has been done concerning the advantage rule, the referees will only stop play if it is really necessary and are able to show of yellow cards on later occassions if an advantage was played.
Passing support: Users will now be able to choose how much AI support they want went passing the ball in a scale from one to five.
“We are extremly happy to announce all these improvements the fans have been waiting for“, says Jon Murphy, European PES team leader. “In PES 2012, it is all about combining a real football simulation with a great gaming experience. The trailer shows off many of the improvements of this year's game. However, this is not all we have changed in PES 2012, but we are already excited to hear the fans' opinions.

منبع

moh3en_sh
09-06-2011, 15:28
اولین کاور PES 2012

pishoolii
09-06-2011, 15:29
چه عجب بالاخره عکس مسی از رو کاور بازی برداشته شد!...

bbp
09-06-2011, 16:12
با سلام خدمت دوستان عزيز

خوب كمتر بودن كساني كه به pes مخصوصا تو اين چند سال اخير وفادار مونده باشن

اما من از pes 4 تا الان بدون اغراق وفادارانه پاي pes موندم و تو 90 % اوقات ازش لذت بردم

فيفا خداي فوتبالم بسازه سبكش فيفاست و خوشي pes رو نداره ( نظر شخصي ، حالا فيفا بازها حمله نكنند )

برعكس نظر خيلي ها من بسيار از ورژن حاضر يعني PES 2011 لذن بردم
خوب مواردش رو شناختم واز اينكه اصلاحات خوبي درش شده بود لذت بردم

و اين احساس رو داشتم به فوتبال واقعي داره نزديك ميشه... :20:

شواهد بر اينه كه ورژن 12 ورژني كاملا متفاوت خواهد بود مثل همون انفجار تغييرات تو pes 2010

من كه به شخصه كلي اميدوار شدم به ورژن جديد و منتظر ارائه فوتبالي فوق العاده هستم كه مثل جمله اي كه دوستي چند صفحه پيش گفتند مداوم در طول يك سال عرضش بازي كنم

و حتي به خاطرش يه ارتقاي خوب براي سيستمم بدم كه با نهايت كيفيت ممكن بتونم اجراش كنم.

از اينكه ميبينم تايپيك اينقدر با سرعت كم جلو ميره جا خوردم...:41:

خيلي ها به روي خودشونم نميارن كه اين pes بود كه اصلا همه رو باز به دوران اوج لذت از بازي كردن فوتبال برگردوند و حالا رفتند و حاجي حاجي مكه...!!!

در هر صورت دم كونامي گرم و و و و و و و و و و و .......

:10:VIVA PES 12:10:

بي صبرانه منتظر ريليزش هستم. :5:

moh3en_sh
09-06-2011, 16:29
چه عجب بالاخره عکس مسی از رو کاور بازی برداشته شد!...
این اولین کاوره ممکنه بعدا تغییر کنه:27:

با سلام خدمت دوستان عزيز

اما من از pes 4 تا الان بدون اغراق وفادارانه پاي pes موندم و تو 90 % اوقات ازش لذت بردم

فيفا خداي فوتبالم بسازه سبكش فيفاست و خوشي pes رو نداره ( نظر شخصي ، حالا فيفا بازها حمله نكنند )

شواهد بر اينه كه ورژن 12 ورژني كاملا متفاوت خواهد بود مثل همون انفجار تغييرات تو pes 2010

من كه به شخصه كلي اميدوار شدم به ورژن جديد و منتظر ارائه فوتبالي فوق العاده هستم كه مثل جمله اي كه دوستي چند صفحه پيش گفتند مداوم در طول يك سال عرضش بازي كنم

و حتي به خاطرش يه ارتقاي خوب براي سيستمم بدم كه با نهايت كيفيت ممكن بتونم اجراش كنم.

خيلي ها به روي خودشونم نميارن كه اين pes بود كه اصلا همه رو باز به دوران اوج لذت از بازي كردن فوتبال برگردوند و حالا رفتند و حاجي حاجي مكه...!!!

تایید میشه:46:

Mool Tee
09-06-2011, 16:51
امید وارم عکس مسی رو رو کاورش بذاره اگه این باشه و تغییر نکنه(ایشا الله تغییر می کنه) من افسرده می شم .آخه کی بهتر از مسی!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟
منم مثل شما از اولین pes که اومد بهش وفادارم[:10:

---------- Post added at 05:51 PM ---------- Previous post was at 05:46 PM ----------

اولین کاور PES 2012

مطمئنی اینه.تو سایت gamespot.com هیچ چیزی از این cover نیست. الکی هست مطمئن باش

moh3en_sh
09-06-2011, 17:50
امید وارم عکس مسی رو رو کاورش بذاره اگه این باشه و تغییر نکنه(ایشا الله تغییر می کنه) من افسرده می شم .آخه کی بهتر از مسی!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟
منم مثل شما از اولین pes که اومد بهش وفادارم[:10:

---------- Post added at 05:51 PM ---------- Previous post was at 05:46 PM ----------

مطمئنی اینه.تو سایت gamespot.com هیچ چیزی از این cover نیست. الکی هست مطمئن باش
نمیدونم ولی فکر کنم عوض بشه...

Mool Tee
09-06-2011, 18:33
آخه PES مگه مثل FIFA هست هرکی گیرش میاد بذاره رو COVER بازیش.AFFELAY آخه دیگه کیه گذاشته ؟؟؟؟؟ الکیه

milad_heartsick
09-06-2011, 18:51
منم از اول PES بازی کردم وفاداری من بهش 100%:40: بی صبرانه هم منتظرم

Alireza.M67
09-06-2011, 18:51
اولین کاور PES 2012

عالیه ...
حضور چیچاریتو روی کاور اصلا کلاس کار رو برده بالا .:20:
البته معلومه که این کاور قطعی نیست ولی من که خوشم اومد .

با سلام خدمت دوستان عزيز

موافقم باهات دوست عزیز. فقط و فقط PES من این دو سال آخر فیفا رو خریدم بیشتر از 1 هفته نتونستم تحملش کنم .
امسال دیگه اصلا حتی فکر خریدن فیفا 12 رو هم نمی کنم :10:

Zaghan_13
09-06-2011, 19:32
من هم از PES4 به این بازی وفادار بودم و میتونم بگم قبل از این فوتبال بازی نمیکردم...ولی وقتی با pes آشنا شدم...همون اولین نگاه کار خودشو کرد و من بدجوری معتاد این بازی شدم...:31:...
منتظریم....:19::19::19::19:

bbp
09-06-2011, 20:38
ماشاالله...خوبه بلاخره PES fan club پي 30 ورد داره خودشو نشون ميده:8:

امسال هم PES ميتركونه هم ما fan club هاش...:10:

JUST

r00zbeh
11-06-2011, 14:15
سلام به دوستان
چرا توی pes بعضی از تیم ها مثل چلسی و آرسنال نه اسم تیمشون درسته نه لباسشون بعضی تیم ها هم مثل ایران کلا همه چیش خرابه:question:
کلا نسخه درست هم داره؟

Big-Boss
11-06-2011, 14:48
سلام به دوستان
چرا توی pes بعضی از تیم ها مثل چلسی و آرسنال نه اسم تیمشون درسته نه لباسشون بعضی تیم ها هم مثل ایران کلا همه چیش خرابه:question:
کلا نسخه درست هم داره؟

بخاطر لایسنس.
نسخه درست که نداره ولی میسازن پچ و ادیت و ... واسش هست.

FCBarcelona.ir
17-06-2011, 17:24
منم از سال 2000 با PES از چند سال فیفا بازی کردن گذشتم و سالها ازش لذت بردم، نسخه 2011 هم اولش خیلی امیدوارم کرد، اما هرچی بیشتر بازی کردم بیشتر ضعف هاش به چشمم اومد.

امیدوارم 2012 نسخه بهتری باشه. خوشحالم که کونامی به فکر مقوله شبیه سازی فوتبال افتاده. انصافا تو 2011 پیشرفت های خوبی انجام شد، ولی نیاز به تصحیح و اصلاح خیلی زیادی داره.

امیدوارم کونامی تمرکزش رو روی گیم پلی بذاره. دقیقا انتقاد برعکس از فیفا دارم که انقدر تمرکز کرده رو گیم پلی که گرافیک یادش رفته!

در هر حال دیده میشه که فیفا 12 داره جهتش بزرگی در موتور بازیش ایجاد می کنه و امیدوارم PES بیش از این تو این مقوله عقب نمونه.

night lord
19-06-2011, 21:05
یه چیزی میگم امیدوارم به فن های pes بر نخوره .
والا من هم وقتی pes3 رو دیدم که خیلی راحت هم رو سیتمم اجرا نمیشد ، عاشق pes شدم و تا 2009 با شوغ و ذوق بازی میکردم (2006 سالاری بود برا خودش) ولی2010- 2011 اصلا پیش رفت خوبی نداشت با اینکه خیلی چیزا تغییر کرده بود و بهتر شده بود و من بعد از چندین سال بازی کردن ازش خسته شدم که 2011 رو فقط دو یا 3 بار بازی کردم . و رفتم بعد از چند سال fifa 11 رو خریدم و وقتی بازی کردم با اینکه از نظر گرافیک و فن جزییات خیلی پایین تر از pes بود ولی ، فیزیک بازیکنا تو زمین و طریقه راه رفتن و دویدن و ... ، در کل فیزیک بازی بسیار عالی بود و منو کاملا جذب کرد ، به قدری طبیعی بود که دیگه حتی نتونستم دورو بر pes برم چون واقعا تو pes غیر طبیعی و مثل روبات بازیکنا حرکت می کنن و اصلا فیزیک خوبی ندارن . کسی که چندین سال فقط pes بازی کرده و یک دفعه میره سراغ fifa11 خیلی راحت به این مسئله پی میبره . و من تازه به حرف یه سری فن های fifa رسیدم که می گفتن pes مثل روباته.
به نظر من تو فوتبال مهمترین چیز همین طبیعی بودن فیزیک بازی هستش ، چون فوتباله ، و یه بازییه fps و غیره که بازی نمیکنی!
اگه تو نسخه 2012 بتونه این مشکل بزرگ رو حل کنه و به fifa 11 و fifa 12 برسه ، (که من تو تریلر ها پیشرفت خوبی ندیدم!) میشه روش حساب کرد در غیر این صورت باید برای همیشه گذاشتش کنار . وگرنه با بازی نکردن fifa خودتونو از لذت فوتبال واقعی fifa محروم میکنید .

نیاید بریزید سر من (منظورم فن های pes هستش) ، چون خودم از فن های قوی pes بودم تمام دوستامو که fifa باز بودن به pes تشویق کردم .البته تا 2011 . بعد قضیه برام برعکس شد . شما هم اگه درست نگاه کنید و تعصب الکی نداشته باشید متوجه حرف من میشید .

Lord007
19-06-2011, 21:20
یه چیزی میگم امیدوارم به فن های pes بر نخوره .
والا من هم وقتی pes3 رو دیدم که خیلی راحت هم رو سیتمم اجرا نمیشد ، عاشق pes شدم و تا 2009 با شوغ و ذوق بازی میکردم (2006 سالاری بود برا خودش) ولی2010- 2011 اصلا پیش رفت خوبی نداشت با اینکه خیلی چیزا تغییر کرده بود و بهتر شده بود و من بعد از چندین سال بازی کردن ازش خسته شدم که 2011 رو فقط دو یا 3 بار بازی کردم . و رفتم بعد از چند سال fifa 11 رو خریدم و وقتی بازی کردم با اینکه از نظر گرافیک و فن جزییات خیلی پایین تر از pes بود ولی ، فیزیک بازیکنا تو زمین و طریقه راه رفتن و دویدن و ... ، در کل فیزیک بازی بسیار عالی بود و منو کاملا جذب کرد ، به قدری طبیعی بود که دیگه حتی نتونستم دورو بر pes برم چون واقعا تو pes غیر طبیعی و مثل روبات بازیکنا حرکت می کنن و اصلا فیزیک خوبی ندارن . کسی که چندین سال فقط pes بازی کرده و یک دفعه میره سراغ fifa11 خیلی راحت به این مسئله پی میبره . و من تازه به حرف یه سری فن های fifa رسیدم که می گفتن pes مثل روباته.
به نظر من تو فوتبال مهمترین چیز همین طبیعی بودن فیزیک بازی هستش ، چون فوتباله ، و یه بازییه fps و غیره که بازی نمیکنی!
اگه تو نسخه 2012 بتونه این مشکل بزرگ رو حل کنه و به fifa 11 و fifa 12 برسه ، (که من تو تریلر ها پیشرفت خوبی ندیدم!) میشه روش حساب کرد در غیر این صورت باید برای همیشه گذاشتش کنار . وگرنه با بازی نکردن fifa خودتونو از لذت فوتبال واقعی fifa محروم میکنید .

نیاید بریزید سر من (منظورم فن های pes هستش) ، چون خودم از فن های قوی pes بودم تمام دوستامو که fifa باز بودن به pes تشویق کردم .البته تا 2011 . بعد قضیه برام برعکس شد . شما هم اگه درست نگاه کنید و تعصب الکی نداشته باشید متوجه حرف من میشید .
اگه منم میخواستم نظرمو راجع به فیفا و PES بنویسم دقیقا همینارو مینوشتم.
بعد PES 2006 دیگه با هیچ فوتبالی حال نکردم.فیفا 11 از نظر طبیعی بودن حرکات بازیکنا فوق العادست ولی بازم از نظر gameplay تعریفی نداره.
باید دید PES 2012 چی از آب درمیاد.

vivabarca
20-06-2011, 13:30
این که PES و FIFA هر دو نقایصی داشتن که نمیشه انکار کرد ولی در مجموع به نظر من PES 11 نسبیت به FIFA 11 برتری محسوسی داشته .

راستی لینک دانلود تریلر PES 2012 که تو نمایشگاه E3 منتشر شد رو قرار می دم تا اون هایی که نتونستن ببینن ، بببین ، تو تریلر گرافیک فوق العاده ی بازی رو میشه دید که البته امیدوارم گیم پلی هم مثل همین گرافیک عالی باشه ( این ویدئو رو یکی از دوستانم در فرومی آپلود کرده بود که من روی uploadbaz لیچ کردم ) :

E3 PES 2012 DEMO

Spaniuly
20-06-2011, 14:21
ولی در مجموع به نظر من PES 11 نسبیت به FIFA 11 برتری محسوسی داشته
من موندم چه برتری داشت این PES2011 آخه؟ یعنی مضخرفترین ساکری بود که من تو عمرم دیدم این 2011 واقعا حالم به هم خورد من 2009 و 2010 رو با اون ذوق و شوق بازی کردم کلی امیدوار بودم به 2011 گند زد به همه چیز من پادشاه فوتبال گیم رو فقط در فیفا 11 دیدم (پی سی نه ها کنسول!)
به هر شکل دیگه برام اهمیتی نداره که pes چی از اب در میاد چون تریلرهاشم نشون داد که همون سبک خشک و بی روح همیشگیش رو داره یدک میکشه باید اتفاق خیلی بدی برای فیفا بیفته که بخوام از فیفا به سمت ساکر برام اتفاقی که توی 2009 افتاد و فیفا یه باره گند زد به نسخه پی سی و منم که اون موقع کنسول نداشتم ساکر خور شدم ولی از وقتی فیفا رو روی کنسول بازی کردم اونم فیفا 11 تازه فهمیدم فوتبال گیم چیه!
من کسی رو تشویق به فیفا بازی کردن نمی کنم چون چون باید دیدت متفاوت باشه واسه هر چیزی.. کسانی که ساکر بازن دیگه فقط دستشون به اون عادت کرده و بخوان یه بارکی فیفا بازی کنن کلی ایراد بنی اسرائیلی می گیرن براش...
یه موضوع دیگه بگم تمام کسانی که معتقدن گرافیک ساکر از فیفا بیشتره از همین الان می تونن مطمئن باشن که از بحث گرافیک در مورد ویدیو گیم کلا مرخص هستن اگه کسی می خواد بحث کنه بگه تا کاملا جریان مقایسه گرافیک رو توضیح بدم اینطور نیست که شما بشینی جلو مانیتور با نگاه کردن تشخیص بدی که گرافیک کدوم بالاست نه از این خبرا نیست اگه با این چیزا گرافیک برتر تولید میشد عین آب خوردن همه بازی ها توی همه سبک ها توی گرافیک می تونستن از 10 نمره کامل بگیرن و کسی هم نمیومد نقد کنه گرافیک رو یه بارکی می گفت علاقمندان برن به بازی نگاه کنن تشخیص بدن گرافیک رو!!! به هر حال می تونم در مورد انجین گرافیکی هر دو توضیحی بدم که ذهن خیلیا باز بشه که گرافیک یک بازی چطوری جزیه و تحلیل میشه.

Yi Yi
20-06-2011, 14:46
به هر حال می تونم در مورد انجین گرافیکی هر دو توضیحی بدم که ذهن خیلیا باز بشه که گرافیک یک بازی چطوری جزیه و تحلیل میشه. لطفا توضیح بدید.

vivabarca
20-06-2011, 18:45
من موندم چه برتری داشت این PES2011 آخه؟ یعنی مضخرفترین ساکری بود که من تو عمرم دیدم این 2011 واقعا حالم به هم خورد من 2009 و 2010 رو با اون ذوق و شوق بازی کردم کلی امیدوار بودم به 2011 گند زد به همه چیز من پادشاه فوتبال گیم رو فقط در فیفا 11 دیدم (پی سی نه ها کنسول!)
به هر شکل دیگه برام اهمیتی نداره که pes چی از اب در میاد چون تریلرهاشم نشون داد که همون سبک خشک و بی روح همیشگیش رو داره یدک میکشه باید اتفاق خیلی بدی برای فیفا بیفته که بخوام از فیفا به سمت ساکر برام اتفاقی که توی 2009 افتاد و فیفا یه باره گند زد به نسخه پی سی و منم که اون موقع کنسول نداشتم ساکر خور شدم ولی از وقتی فیفا رو روی کنسول بازی کردم اونم فیفا 11 تازه فهمیدم فوتبال گیم چیه!
من کسی رو تشویق به فیفا بازی کردن نمی کنم چون چون باید دیدت متفاوت باشه واسه هر چیزی.. کسانی که ساکر بازن دیگه فقط دستشون به اون عادت کرده و بخوان یه بارکی فیفا بازی کنن کلی ایراد بنی اسرائیلی می گیرن براش...
یه موضوع دیگه بگم تمام کسانی که معتقدن گرافیک ساکر از فیفا بیشتره از همین الان می تونن مطمئن باشن که از بحث گرافیک در مورد ویدیو گیم کلا مرخص هستن اگه کسی می خواد بحث کنه بگه تا کاملا جریان مقایسه گرافیک رو توضیح بدم اینطور نیست که شما بشینی جلو مانیتور با نگاه کردن تشخیص بدی که گرافیک کدوم بالاست نه از این خبرا نیست اگه با این چیزا گرافیک برتر تولید میشد عین آب خوردن همه بازی ها توی همه سبک ها توی گرافیک می تونستن از 10 نمره کامل بگیرن و کسی هم نمیومد نقد کنه گرافیک رو یه بارکی می گفت علاقمندان برن به بازی نگاه کنن تشخیص بدن گرافیک رو!!! به هر حال می تونم در مورد انجین گرافیکی هر دو توضیحی بدم که ذهن خیلیا باز بشه که گرافیک یک بازی چطوری جزیه و تحلیل میشه.

ببین دوست عزیز من مهرماه پارسال بعد از 6 سال تصمیم گرفتم بازی فوتبال رو بخرم و تجربه کنم ( آخرین فوتبالی که بازی کرده بودم FIFA 2005 بود ! ) برای همین رفتم هم PES 11 و هم FIFA 11 رو خریدم و اول FIFA رو نصب کردم ، در کمال تعجب همون ابتدا از دیدن منوی به هم ریخته و زشتش حالم بهم خورد و بعد از 10 دقیقه ور رفتن با منو بالاخره تونستم دو تا تیم انتخاب کنم و بازی دوستانه انجام بدم :31: تو بازی نکته ی عذاب آور دیگه برای من دوربین تلویزیونی بود که در وقتی توپ وارد محوطه جریمه می شد به دلیل حرکت دوربین دروازه رو از نیم رخ می دیدی !!! و از همه ی این ها گذشته گرافیک ضعیف و کارتونی بازیکن ها و به طور کلی بازی بود .

بعد از اون pes 11 رو نصب کردم و این جا بود که خیلی بیشتر از اون خوشم اومد و pes رو بازی کردم .

البته من تو صحبت هام حرفی از گیم پلی و هوش مصنوعی بازیکن ها نزدم ! چرا که EA در جذب اولیه ی من ( به عنوان یه فرد که بعد از مدت ها سراغ بازی کامپیوتری فوتبال رفته ) اونقدر ضعیف کار کرد که من هیچ علاقه و رغبتی به ادامه کار با FIFA نداشتم ! البته صحبت ها در مورد گیم پلی ها هم متفاوته ، یه عده گیم پلی FIFA رو برتر می دونن ( که البته فکر می کنم تعدادشون زیاد هم باشه ) و یه عده برعکس .

البته یه نقطه ی قوت دیگه برای PES انعطاف پذیری بالاش در ویرایش و آپدیت هست که می تونی از لوگو ها رو لباس ها گرفته تا حتی گیم پلی بازی رو تغییر بدی ! و البته مقایسه گرافیک این دوتا هم که اصلا عاقلانه نیست !!!
در نهابت بگم که من تجربه هیچ کدوم از این بازی ها رو روی کنسول ندارم و بر اساس تجربم با PC می گم PES بهتره .

bbp
20-06-2011, 20:18
آرمین جان بابا چرا اینقدر هجومی :20:

بیخیال رفیق

PES هرچی باشه واسه طرفدارهاش قابل احترامه...

قبلا هم اشاره داشتم

فیفا اصلا خدای فوتبالم بسازه بازهم pes واسه fan هاش حرفه اوله...

چون با سبک و سیاقش مدتهاست اخت گرفتن

حالا یه نفر میاد فیفا رو هم بازی میکنه وکلا به اون سمت گرایش پیدا میکنه...:46:

March1987
20-06-2011, 21:45
آرمین جان بابا چرا اینقدر هجومی :20:

بیخیال رفیق

PES هرچی باشه واسه طرفدارهاش قابل احترامه...

قبلا هم اشاره داشتم

فیفا اصلا خدای فوتبالم بسازه بازهم pes واسه fan هاش حرفه اوله...

چون با سبک و سیاقش مدتهاست اخت گرفتن

حالا یه نفر میاد فیفا رو هم بازی میکنه وکلا به اون سمت گرایش پیدا میکنه...:46:

یادم زمان تحصیل در مقطع راهنمایی منتظر بودیم زنگ آخر بشه بریم با بچه ها winning eleven بزنیم , عجب دورانی بود لعنتی , اصلا اون زمان کی فیفا بازی می کرد . یه پاتریک امبوما بود یادش بخیر . راستش دلیل محبوبیت کونامی برای من اصالت و ریشه دار بودنش . یه جورایی نوستالژی دوران نوجوانی .

B3HZ@D
20-06-2011, 23:06
بعضی صحبت ها آنقدر عجیب و غریبه که آدم نمیدونه چی بگه؟!
بعضی دوستان که شاهکار مقایسه خودشون رو با ضعیف خوندن گیم پلی فیفا و برتری PES نسبت به اون کامل کردن
کلا این دوستان گیم پلی برتر PES رو برای ما تعریف کنن تا ما هم بدونیم توی کدوم قسمت ها فیفا از PES ضعیفتره؟!
فکر نکنم یک گیم اونقدر ارزش داشته باشه که بخوایم تعصبی در موردش نظر بدیم
با یک دید کاملا منطقی میشه تشخیص داد که فیفای PC از PES 2011 برتر بوده
نمرات گویای همه چیزه

Big-Boss
20-06-2011, 23:33
بعضی صحبت ها آنقدر عجیب و غریبه که آدم نمیدونه چی بگه؟!
بعضی دوستان که شاهکار مقایسه خودشون رو با ضعیف خوندن گیم پلی فیفا و برتری PES نسبت به اون کامل کردن
کلا این دوستان گیم پلی برتر PES رو برای ما تعریف کنن تا ما هم بدونیم توی کدوم قسمت ها فیفا از PES ضعیفتره؟!
فکر نکنم یک گیم اونقدر ارزش داشته باشه که بخوایم تعصبی در موردش نظر بدیم
با یک دید کاملا منطقی میشه تشخیص داد که فیفای PC از PES 2011 برتر بوده
نمرات گویای همه چیزه

نمرات به کنار آمار فروش رو داشته باش.
1 سال تمام بازی تو تاپ 10 انگلیس میمونه،با بازی که خیلی از گیمرها اسمش رو هم نشنیدن مگه میشه مقایسه کرد. :27:

vivabarca
21-06-2011, 00:13
نه مثل اینکه این بحث مقایسه ی PES و FIFA داره یه بحث فرسایشی میشه ! :31: ( مثل مقایسه ی مسی و رونالدو !!! که البته مشخصه کی برتره ! )

در مورد اون دوستی هم که گفتن :

اگه منظورشون با من بوده بهتره یه بار دیگه اون پست رو با دقت بخونن !

در مورد دوست بعدی هم که گفتن

بازی که خیلی از گیمرها اسمش رو هم نشنیدن

فقط می تونم لبخند بزنم ! البته بد نیست تو تاپیک اصلی بازی تو همین فروم بگردی و ببینی کدوم تاپیک ها ( مربوط به یه بازی ) بیشترین پست رو دارن ! و رتبه ی PES 11 در این مورد چنده !:5:

amin 2010
21-06-2011, 00:28
pes حتی در دوران اوجش هم خارج اسیا محبوبیت خیلی محسوسی نسبت به FIFA نداشت چه برسه به الان که فیفا کاملا از نظر سطحی فرسنگ ها جلوتر از این بازیه !
+
تنها دو بازی امسال تمام ماه ها در لیست 10 پرفورش UK بودن ، فیفا و cod .
+
مطمئنن این شماره هم باعث میشه که فاصله دو عنوان از هم بیشتر بشه . تنها شانش کونامی اینه که این نسل تا دو یا سه سال دیگه تموم میشه و شاید در تعویض نسل ها بتونه عقب افتادگی فعلیشو جبران کنه .
+
همون طور که دوستمون هم اشاره کردن بعضی از دوستان به صرف طرفدار بودن از بازی مشکلاتشو ندیده میگیرن چون بنظرشون این بازی هر چقدر هم افتضاح باشه رفتن سمت فیفا گناه کبیرست !!!
+
تنها یه تریلر از بازی منتشر شده که براساس همون یدونه میشه گفت انیمیشن ها چهره ها بسیار بهتر شده اما انیمیشن های دویدن سانتر وشوت تقریبا دست نخورده باقی مونده که این یعنی تجربه بصری بازی هم چندان دستخوش تغیر نخواهد شد .

در کل کونامی شرکت بزرگیه و شاید بزرگترین اشتباهش در این نسل بعد از اشتباه در ساخت بعضی دنباله های SH ، دست نزدن به گیم پلی این سری تا 4 سال (از 2006 تا 2010 ) بود.

mohsen137
21-06-2011, 13:59
دوستان عزیزی که معتقدند fifa از pes بهتره لطف کنند دلایل رو برای ما بنویسند شاید من هم دیگه فیفا بازی کردم-{لطفا با عکس}
مثلا اگه میگید گرافیکش بهتره لطف کنید دو عکس قرار بدید{از fifa و pes} ببینیم fafa بهتر یا pes? این همه جنگ و دعوا هم نمیخواد

Big-Boss
21-06-2011, 14:06
دوستان عزیزی که معتقدند fifa از pes بهتره لطف کنند دلایل رو برای ما بنویسند شاید من هم دیگه فیفا بازی کردم-{لطفا با عکس}
مثلا اگه میگید گرافیکش بهتره لطف کنید دو عکس قرار بدید{از fifa و pes} ببینیم fafa بهتر یا pes? این همه جنگ و دعوا هم نمیخواد

عزیر من معتقد بودن یه چیزه حقیقت یه چیز دیگه.
شما یه سر به تمام سایتهای گیم بزن نمرات رو مقایسه کن.(به سایت ها کاملا اعتماد نداری نمرات یوزرها رو هم نگاه کن PES هر سال تعداد بالایی 0 کله گنده میگیره)
آمار فروش هر دو گیم رو ببین. (اصلا در حد مقایسه هم نیست فروش FIFA نجومی هست،تا نسخه سال بعد نیومده نسخه فعلیش همیشه 10 بازی فروش هست.برای یک سال!!!!)
بجز ایران هیچ جای دیگه دنیا ایجوری نیست.(نگاهی به فیلم ها و موسیقی مورد علاقه ایرانیا در مقابل بقیه مردم دنیا دیگه دستت میاد سلیقه رو!!)اون هم مدیون PS و کلوبهاست و کری خوندنای اون موقع.

حتی مقایسه اش خنده داره.FIFA بزرگترین شبیه ساز فوتبال هست که تا حالا ساخته شده،هیچ جای دنیا اصلا با pes مقایسه اش نمینن چون همین مقایسه اش عین جک میمونه.

خود کونامی هم اصلا محصولش رو با فیفا مقایسه نمیکنه انتظار فروش بالا هم نداره،چند نفر کاسه داغ تر از آش میشن دلیل هیچی نیست.

بازی که وقتی لیگ میری محدود به 4 لیگ هست (که یکیش هم منتخب تیم های دنیاست!!!) بعدش لیگ دست 2ش ربطی به دسته 1ش نداره!!! دسته 1مثلا لیگ انگلیسه با 20 تا تیم دست 2ش 6تا تیم از اتریش و آلمان و یونان!!! lol
همین کریرش در مقایسه با بازی EA که 4 تا لیگ انگلیس رو پوشش میده 2 لیگ از هر کدوم از اسپانیا آلمان ایتالیا و کلی لیگ و باشگاه دیگه،لایسنس کامل و فول از فیفا داره کافی هستش.

--------------
پ.ن2:
یه مزیت خوبی که PES روی PC داره اینکه با Alt+F4 بسته میشه. :27:

AMIR.KIK
21-06-2011, 14:26
تاریخ انتشار بازی کیه؟

Mool Tee
21-06-2011, 14:29
عزیر من معتقد بودن یه چیزه حقیقت یه چیز دیگه.
شما یه سر به تمام سایتهای گیم بزن نمرات رو مقایسه کن.(به سایت ها کاملا اعتماد نداری نمرات یوزرها رو هم نگاه کن PES هر سال تعداد بالایی 0 کله گنده میگیره)
آمار فروش هر دو گیم رو ببین. (اصلا در حد مقایسه هم نیست فروش FIFA نجومی هست،تا نسخه سال بعد نیومده نسخه فعلیش همیشه 10 بازی فروش هست.برای یک سال!!!!)
بجز ایران هیچ جای دیگه دنیا ایجوری نیست.(نگاهی به فیلم ها و موسیقی مورد علاقه ایرانیا در مقابل بقیه مردم دنیا دیگه دستت میاد سلیقه رو!!)اون هم مدیون PS و کلوبهاست و کری خوندنای اون موقع.

حتی مقایسه اش خنده داره.FIFA بزرگترین شبیه ساز فوتبال هست که تا حالا ساخته شده،هیچ جای دنیا اصلا با pes مقایسه اش نمینن چون همین مقایسه اش عین جک میمونه.

خود کونامی هم اصلا محصولش رو با فیفا مقایسه نمیکنه انتظار فروش بالا هم نداره،چند نفر کاسه داغ تر از آش میشن دلیل هیچی نیست.

بازی که وقتی لیگ میری محدود به 4 لیگ هست (که یکیش هم منتخب تیم های دنیاست!!!) بعدش لیگ دست 2ش ربطی به دسته 1ش نداره!!! دسته 1مثلا لیگ انگلیسه با 20 تا تیم دست 2ش 6تا تیم از اتریش و آلمان و یونان!!! lol
همین کریرش در مقایسه با بازی EA که 4 تا لیگ انگلیس رو پوشش میده 2 لیگ از هر کدوم از اسپانیا آلمان ایتالیا و کلی لیگ و باشگاه دیگه،لایسنس کامل و فول از فیفا داره کافی هستش.

--------------
پ.ن2:
یه مزیت خوبی که PES روی PC داره اینکه با Alt+F4 بسته میشه. :27:

عزیز من یه چیزی بگم اینکه شما میگید چندتا 0 کله گنده می گیره. هرکی طرف fifa هست میره یه سری چرت و پرت می نویسه بعد 0 رو میزنه. منم بلدم.برم به هرچیه بازی (الکی) گیر بدم بعد 0 بدم نمره بازی رو بیارم پایین. طرف دار های pes نامرد نیستن

Big-Boss
21-06-2011, 14:31
تاریخ انتشار بازی کیه؟

اکتبر 2011
لطفا تاریخ انتشار رو در پست اول تاپیک تصحیح کنید.

عزیز من یه چیزی بگم اینکه شما میگید چندتا 0 کله گنده می گیره. هرکی طرف fifa هست میره یه سری چرت و پرت می نویسه بعد 0 رو میزنه. منم بلدم.برم به هرچیه بازی (الکی) گیر بدم بعد 0 بدم نمره بازی رو بیارم پایین. طرف دار های pes نامرد نیستن

اکثرا کسانی هستند که بازی رو طبق وعده و وعید کونامی میخرن (میخرن با پول واقعیش نه مثل ایران!!) بعد که میبینن سطحش رو نقد/نمره منفی میدن.
مثلا تو همین 2011 شخصی از امریکای لاتین بخاطر اضافه شدن کاپ باشگاه های امریکای جنوبی خریداری کرده بود،بعد یکی از شدیدترین نقدها و کمترین نمره ها رو داده بود (فن فیفا هم نبود)،و گفته بود احتمالا آخرین باری هست که بازی PES رو تهیه میکنه.

vivabarca
21-06-2011, 14:58
من که تا قبل از اینکه اینجا پست بذارم و واکنش فن فیفا ها رو ببینم اصلا فکر نمی کردم بازی ای که من با دیدنش حالت تهوع گرفتم ! چنین طرفدارای دو آتیشه ای داشته باشه !!!:31: به هرحال این کل کل ها خوب نیست بیشتر از این جلو بره و همین خوبه که گیمر های هر دو بازی دارن از بازیشون لذت می برن !

البته منطورم این نیست که مقایسه درست و منطقی بین این دو بازی صورت نگیره ولی بهتره چنین مباحثی در یه تاپیک جداگانه ( مثل FIFA VS PES !!! ) پیگیری بشه چراکه این تاپیک همون طور که از اسمش پیداست مربوط میشه به آخرین اخبار و اطلاعات از PES 2012 .

Mool Tee
21-06-2011, 15:11
اکتبر 2011

اکثرا کسانی هستند که بازی رو طبق وعده و وعید کونامی میخرن (میخرن با پول واقعیش نه مثل ایران!!) بعد که میبینن سطحش رو نقد/نمره منفی میدن.
مثلا تو همین 2011 شخصی از امریکای لاتین بخاطر اضافه شدن کاپ باشگاه های امریکای جنوبی خریداری کرده بود،بعد یکی از شدیدترین نقدها و کمترین نمره ها رو داده بود (فن فیفا هم نبود)،و گفته بود احتمالا آخرین باری هست که بازی PES رو تهیه میکنه.

آره عزیز من نگفتم کسانی که خوششون نمیاد از pes 0 می دن(یا حالا هر نمره ی کمه دیگه ای) کسانی که خوششون نمیاد خوب کم می دن. مثلا یه بازی که هیچ رقیبی نداره هیچ وقت زیاد نمرات کم نمی گیره چون رقیبی نداره ولی ممکنه یکی خوشش نیاد کم بده بلــه:31::46:
مثال(Assassin Creed)
..................................
راستی viva جان این سایت تو امضات واسه خودته؟

mohsen137
21-06-2011, 17:22
دوست عزیز من با هرکی روبرو شدم گفته PES بازی میکنه واقعا نمیدونم چراااااااااااا تو اینترنت برای فیفا میمیرن؟
من از pes2006 تا الان همیشه PES بازی کردم وخواهم کرد, البته اگه فیفا بتونه چیزی در حد pes بسازه ازش استقبال میکنم-امسال وقتی اینهمه تعریف کردن از FIFA 11 تصمیم گرفتم dvdهاش رو تهیه کنم و ببینم بازیش چطوره ؟{البته به خاطرکاکا هم بود,چون همونطور که اطلاع دارید عکس کاکا روی کاور FIFA بود}
اما وقتی بازی کردم نه گرافیکش به11 PES می رسید و نه منو و ......
فقط توی 1مورد بدرد میخوره اونم لایسنس تیمها نه چیز دیگه ای:11::31:

---------- Post added at 06:22 PM ---------- Previous post was at 06:18 PM ----------

البته به پیشنهاد جناب VIVABARCA یهتاپیک هم برای این موضوع ایجاد کردم

vivabarca
21-06-2011, 18:16
..................................
راستی viva جان این سایت تو امضات واسه خودته؟

بله ، البته وبلاگ هست نه سایت ! :31:

دوست عزیز من با هرکی روبرو شدم گفته PES بازی میکنه واقعا نمیدونم چراااااااااااا تو اینترنت برای فیفا میمیرن؟
من از pes2006 تا الان همیشه PES بازی کردم وخواهم کرد, البته اگه فیفا بتونه چیزی در حد pes بسازه ازش استقبال میکنم-امسال وقتی اینهمه تعریف کردن از FIFA 11 تصمیم گرفتم dvdهاش رو تهیه کنم و ببینم بازیش چطوره ؟{البته به خاطرکاکا هم بود,چون همونطور که اطلاع دارید عکس کاکا روی کاور FIFA بود}
اما وقتی بازی کردم نه گرافیکش به11 PES می رسید و نه منو و ......
فقط توی 1مورد بدرد میخوره اونم لایسنس تیمها نه چیز دیگه ای:11::31:

---------- Post added at 06:22 PM ---------- Previous post was at 06:18 PM ----------

البته به پیشنهاد جناب VIVABARCA یهتاپیک هم برای این موضوع ایجاد کردم

البته مسئله ی لایسنس PES با یه پچ ساده حل میشه ! ولی خب باید قبول کرد FIFA تو این مورد بهتر از PES کار می کنه . :46:

Layken
22-06-2011, 12:22
فکر نمیکنید این بحث باید تموم بشه....برید در پروفایل های خودتون ادامه بدید
چندین گروه مقایسه ای هم وجود دارن که میتونید به اونها مراجعه کنید.

Mool Tee
22-06-2011, 13:12
من برعکس بعضی ها که با pes 2011 حال نکردن خیلی باهاش حال کردم فقط گیم پلیش یکم بد بود نسبت به قبلی هاش ولی خیلی خوب بود. امیدوارم تو این نسخه رو گیم پلی خوب کار کرده باشند(50%) احتمال داره که کار کرده باشند چود صورتها و گرافیک که خیلی زیاد تغییر نکرده ولی خوب تر شده.( ولی از این pes رو ساخت چهره ی مسی ناراضیم همرو خوب میسازه الا این مسی که بهترینه) امیدوارم رفع شده باشه

بریم به Konami بگیم بیاد با EA Sport قرار داد ببنده باهم یه بازی بسازن مخلوط فیفا و pes گیم پلی از فیفا گرافیک از pes(امیدوارم ناظران این پست رو حذف نکنن آخه چیزی نگفتم من:37::37::15:
راستی یه گروه هم واسه مقایسه ی fifa و pes خودم درست کردم می تونید عضو بشــوید :دی

meha
22-06-2011, 13:34
میگم توی این سری بازی جوانمردانه قرار ندادند؟!

خیلی جالبه که مثلا یکی از بازیکن های ما رو زمین افتاده باشه حریف توپ رو به بیرون بزنه و ما هم همینطور که بعد به طرف مقابل توپ رو بدن

hoomi_gta
22-06-2011, 14:28
pes بهترین بازی فوتبال بدون شک. بی صبرانه منتظر نسخه 2012 هستیم! :دی

hasani2008
22-06-2011, 18:06

خیلی جالبه که مثلا یکی از بازیکن های ما رو زمین افتاده باشه حریف توپ رو به بیرون بزنه و ما هم همینطور که بعد به طرف مقابل توپ رو بدن
فيفا همچين امكاني داره. نميدونستي!!!

Mool Tee
22-06-2011, 18:12

من که بازی کردم نداشت.مسی رو می زدن می افتاد بعد یه چند دقیقه رو زمین می موند انگار نه انگار بعد پا می شد!!!!!!:18::18:

eshghe_pes
22-06-2011, 20:24
من پی اس رو بیشتر واسه گرافیکه عالیش دوست دارم به من حس فوتبال واقعی رو میده

A.N.A.P
22-06-2011, 23:14
با این که خودم از Fan های FIFA هستم خیر FIFA چنین چیزی نداره .

Behradj
22-06-2011, 23:21
نه مثل اینکه این بحث مقایسه ی PES و FIFA داره یه بحث فرسایشی میشه ! :31: ( مثل مقایسه ی مسی و رونالدو !!! که البته مشخصه کی برتره ! )

اونکه معلومه رونالدو بهتره .
:5:

Big-Boss
23-06-2011, 00:24

یکی از نسخه های pes داشت فکر کنم pes 6 بود.

با این که خودم از Fan های FIFA هستم خیر FIFA چنین چیزی نداره .

قرار هست در FIFA 12 اضافه بشه.

hasani2008
23-06-2011, 18:10
من که بازی کردم نداشت.مسی رو می زدن می افتاد بعد یه چند دقیقه رو زمین می موند انگار نه انگار بعد پا می شد!!!!!!:18::18:
البته من فيفا11(x-box) كه بازي ميكنم بارها اين اتفاق واسم افتاده ،ولي pc به همچين قضيه اي برنخوردم.‌

---------- Post added at 07:10 PM ---------- Previous post was at 07:09 PM ----------

نميخوام پست الكي بدم ولي باوركنيد چندباري اين اتفاق واسم افتاده‌(بازي جوانمردانه)

Spaniuly
23-06-2011, 19:49
البته من فيفا11(x-box) كه بازي ميكنم بارها اين اتفاق واسم افتاده ،ولي pc به همچين قضيه اي برنخوردم.‌

---------- Post added at 07:10 PM ---------- Previous post was at 07:09 PM ----------

نميخوام پست الكي بدم ولي باوركنيد چندباري اين اتفاق واسم افتاده‌(بازي جوانمردانه)
نه دوست عزیز شایعه نساز توی فیفا 11 همچین چیزی وجود نداره و نکته جالب وقتی مصدوم میشه یه بازیکن اگه همون لحظه توپ به اوت بره یا به نحوی بازی متوقف بشه اون بازیکن مصدوم رسما از بازی به بیرون کشیده میشه و تعویض میشه و به مدت چند روز و حتی ممکنه یک ماه مصدوم بشه ولی اگه موقعی که مصدوم میشه بازی متوقف نشه و اون بازیکن پاشه سرپا و ادامه بده توی بعد چند دقیقه توی جریان بازی هم مصدومیتش از بین میره و هم اصلا دیگه واسه یه مدت مصدومیت براش ایجاد نمیشه من الان دارم کریر مود رو میرم دیگه وقتی یکی تکل میکنه روی من و منجر به مصدومیتم میشه خدا خدا می کنم که داور خطا نگیره و یا بازی بعد چند ثانیه متوقف نشه تا از زمین پاشه و ادامه بده چون اگه بازی متوقف بشه هم تعویض میشدم و هم واسه یه مدت مصدوم و دور از میادین... فقط یه خواهش توی فروم به شعور همدیگه توهین نکنید وقتی یکی میاد یه چیزی رو خالی می بنده عین این می مونه که بقیه رو احمق فرض می کنه وقتی حرفی می زنید توی فروم طوری حرف بزنید که براتون ایراد نگیرن... ممنون از توجهتون

Mool Tee
23-06-2011, 20:12

عزیز دقیقا من هم FIFA 11 رو واسه Xbox دارم ولی اینجوری نیست وقتی بازیکن میوفته بعد یه مدت پا میشه دوباره به راهش ادامه میده.

hasani2008
24-06-2011, 09:42
شايد واقعا من دچار اشتباه شدم،بهرحال شايعه نمي سازم و پست هاي شما رو تاييد ميكنم ولي اين اتفاق واسم افتادا.....

tayere2ghodsi
27-06-2011, 14:36
بچه ها این pes 12 نیومده؟:41:

Mool Tee
27-06-2011, 18:19
بچه ها این pes 12 نیومده؟:41:

خیر
این بازی 20 OCT منتشر میشه حدود 4 ماه دیگه

Mohammad Yek110
28-06-2011, 17:39
یعنی چهره lionel messi هم عوض نشده؟این که خیلی افتضاحه

fouladiali
28-06-2011, 20:20

Behnam_o2
03-07-2011, 15:03
یعنی چهره lionel messi هم عوض نشده؟این که خیلی افتضاحه

کاش مشکل بازی فقط طراحی بد چهره مسی بود ......
انقد مشکل داره که این بهترینشه! البته خیلی هم چهره مسی بد نیست. کاش گیم پلی رو از این حالت ناطبیعی در بیارن...

E Z I O
03-07-2011, 18:56
Konami : امسال سالی است که "PES"با یک گیم پلی ناب"FIFA" را شکست میدهد

در حاظر چیزی که بیشتر مشاهده میشود جنگ و جدال سازندگان بازیهای FPS برای بهتر جلوه دادن بازی خود و تخریب یکدیگر است . در این میان نیز دو شرکت بزرگ بازی ، کونامی و EA Sports نیز وارد حاشیه شدند و به تخریب یک دست زدند . اقای John Murphy از دست اند کاران بازی PES در مصاحبه ای که با سایت CVG داشت : بازی PES را عالی جلود کرد و امیدواری خود را برای شکست رقیب خود یعنی ""Fifa" زیاد خواند .

" بازی FIFA درای اتمسفر ، و داری برخی مجوزهای خواص میباشد که ما انها را نداریم ." و همه هم این را میدانند که انها نسبت به ما نقد و تفسیر بهتری را میگیرند ؛ و فکر هم نمیکنم این نغییر کند . و همچنین در مورد سیستم برخوردهایی که در فوتبال به وجود اوردند واقعا عالی کار کرده اند ، و البته کار کردن این سیستم هم بستگی به بازی کردن شما در فیفا دارد.

اقای Murphy بعد از این سخنان وارد مبحث اصلی خود یعنی بازی PES 12 میشود ، وی در ادامه در این مورد چنین اذعان کرد :

ولی اگر شما به دنبال یک گیم پلی ناب و عالی هستید ، فکر میکنم این چیزی میباشد که ما امسال با ان فیفا را شکست خواهیم داد . ما هم خیلی چیزها مختص به خود را داریم ، لمس کردن اهسته بازیکنان در بازی ، و حرکتهای مستقل و بدون توپ بازیکن در بازی واقعا عالی میباشد و شما سریع متوجه این موضوع در بازی خواهید شد . وی در اخر امیدوار است تا طرفدران این بازی بیشتر از قبل شوند و این بازی را خریداری کنند .

Yi Yi
03-07-2011, 21:42
آرزو بر جوانان عیب نیست.

marmolak kocholo
03-07-2011, 21:55
بچه ها من اشتباه می کنم یا این بابا هر سال همین نوشته هارو به خرد مردم میده!؟
من که خیلی خوشحال میشم PES یه تکونی به خودش بده و دوباره برگرده به روزهای اوجش ولی متاسفانه چندین ساله که چنین اتفاقی نمیفته و این حرفا هم همش هایپ هست!
فیفا امسال هم موفق تر کار میکنه...

Masoud King
03-07-2011, 23:45
آره بابا اینا هر سال کلا همین حرفا رو میزنن...
جالبه دیوید راتر چند وقت پیش گفته برطرف کردن مشکلات PES یک وظیفه و خوشحال میشه اگه تو تیم سازنده باشه ولی بعدش گفته بود که بدجوری تو EA ریشه دونده و یعنی ما از EA برو نیستیم : دی
مطمئنا PES باز هم در جایگاه دوم قرار میگیره ... با این پشتوانه ی عظیمی مردمی که FIFA داره بعید PES بتونه تو دو سال هم توی فروش فیفا رو شکست بده..

کلا این جاپنیا یکم متوهم هستن : دی

Mohammad Yek110
04-07-2011, 10:27
pes باید یه خرده واقع گرا باشه.مثلا رونالدو میتونه بزنه توی شونه ی پپ گواردیولا!
راستی خطای هند هم داره؟
برتری فیفا به pes فقط از نظر بازیکنان هست.مثلا thiago alcantra توی pes نیست.

Masoud King
04-07-2011, 13:24
برتری فیفا به pes فقط از نظر بازیکنان هست.مثلا thiago alcantra توی pes نیست.
فقط؟!
برو حرفای سازنده های PES رو بخون برتری های دیگه ای هم توی فیفا پیدا میکنی..

amin 2010
04-07-2011, 13:35
مسعود کلا چرا جواب میدی !!:31:
بابا یه بازی درجه n ام رو مگه با بازیی که چند ساله در بین بازی های ورزشی(نه فقط فوتبالی ) بهترین هستش مقایسه می کنن ؟
دقیقا مثل همون قضیه تاپیک TD2 هستش که این بازی رو با بازیهایی مثله GT5 یا FORZA یا Midnight Club مقایسه کردن !و اونو برتر دونستن .
هر سال اینقدر منطقی بحث کردیم ولی الان بازم همون بحثای سال های پیش پاربرجاست (البته خیلی از افراد pc باز با انجام فیفا نکست دیگه نتونستن از برتری pes صحبت کنن) پس کلا بیخیال این بحثا شیم بهتره

malkemid
04-07-2011, 14:06
اگه یکی تونست به بعضی ها بفهمونه که این تاپیک واسه مقایسه با فیفا نیست....واقعا شاهکار کرده.

Masoud King
04-07-2011, 14:46
اگه یکی تونست به بعضی ها بفهمونه که این تاپیک واسه مقایسه با فیفا نیست....واقعا شاهکار کرده.
مدیر محترم یکی صفحه قبل یه خبر در مورد بازی گذاشته بود و بچه ها نظرشون رو در مورد اون دادن

در ضمن مشکلی نیست که این دوبازی با هم مقایسه بشن حالا هرجا می خواد باشه چون اینطوری همیشه باعث شده افرادی که اطلاع ندارن مطلع بشن...

malkemid
04-07-2011, 16:17
مدیر محترم یکی صفحه قبل یه خبر در مورد بازی گذاشته بود و بچه ها نظرشون رو در مورد اون دادن

در ضمن مشکلی نیست که این دوبازی با هم مقایسه بشن حالا هرجا می خواد باشه چون اینطوری همیشه باعث شده افرادی که اطلاع ندارن مطلع بشن...

این فقط برداشت شماست که واضحه اشتباه هم هست.عنوان تاپیک این رو نمیگه.

B3HZ@D
04-07-2011, 16:29
دوستان بی خیال بشین بهتره
همیشه بین طرفداران این بازی یک سری مقایسه ها پیش میاد
یعنی طوری است که نمیشه جلوی اونو گرفت و خواه ناخواه پیش میاد
معمولا هم باعث دلخوری میشه که خودم قبلا تجربه اش رو داشتم
شما هم بهتره دیگه دنباله بحث رو نگیرین که تنش بالا میره
دستتون درد نکنه:31:

dogh
05-07-2011, 00:49
دو تاپيك ساكر و فيفا داريم
ساكر بازا تو تاپيك فيفا نميرن چون به بازي ساكر اعتقاد دارن ولي نميدونم چرا مدام اين فيفا بازا ميان تو تپيك ساكر بازا
قراره تو اين تاپيك اخبار ساكر 12 گذاشته بشه نه جواب فيفا بازا
فيفا 12 هم تاپيك داره لطفا برين تو تاپيك خودتون

dogh
05-07-2011, 00:54
خبري از ليسانس تيمها و ليگها نيست
انشا الله كه بازي با حفظ نكات مثبتش به دنبال بر طرف كردن نكات منفيش باشه
رو مودهاي مستر ليگ و ستاره شدن بيشتر كار كنن

Yi Yi
05-07-2011, 08:28
دو تاپيك ساكر و فيفا داريم
ساكر بازا تو تاپيك فيفا نميرن چون به بازي ساكر اعتقاد دارن ولي نميدونم چرا مدام اين فيفا بازا ميان تو تپيك ساكر بازا
قراره تو اين تاپيك اخبار ساكر 12 گذاشته بشه نه جواب فيفا بازا
فيفا 12 هم تاپيك داره لطفا برين تو تاپيك خودتون اینجا مثل تاپیک FIFA ، تاپیک دوستداران فوتباله نه دوستداران PES .

malkemid
05-07-2011, 10:39
اینجا مثل تاپیک FIFA ، تاپیک دوستداران فوتباله نه دوستداران PES .

عنوان تاپیک رو ملاحظه بفرمایید...واقعا چیز واضحیه.

Yi Yi
05-07-2011, 11:56
عنوان تاپیک رو ملاحظه بفرمایید...واقعا چیز واضحیه. از این عنوان نمی شه برداشت کرد که فقط طرفداران PES باید دراین تایپیک نظر بدند.
این تایپیک برای منتقدین PES هم هست. منتقد PES بودن هم لزوما به معنای طرفداری از فیفا نیست.

E Z I O
05-07-2011, 16:44
خواهشا این بحث های بچه گانه را تمومش کنید ! کی میگه طرفدارای فیفا نباید بیان تو تاپیک PES ؟ همه باید نظرشونو بگن! به نظر من اگه سازنده ها حداقل این نظر های بچه ها را میدیدن یه تکونی به خودشون میدادن! یه بازی درست حسابی بیرون میدادن نه اینکه هرسال یه گیم مضخرف بیرون بدن ! من خودم شخصا با فیفا بیشتر حال میکنم ولی PES هم بازی میکنم ! FIFA یک تجربه ی واقعی فوتبال را به شما میده و میتونید ازش نهایت لذت را ببرید !

malkemid
05-07-2011, 19:39
از این عنوان نمی شه برداشت کرد که فقط طرفداران PES باید دراین تایپیک نظر بدند.
این تایپیک برای منتقدین PES هم هست. منتقد PES بودن هم لزوما به معنای طرفداری از فیفا نیست.

این حرف خوبیه...انتقاد مطمئنا وجود داره...ولی فرق داره با اینکه بگی 100 سال بگذره فیفا اله بله..

دیگه واقعا خسته کننده شده مقایسه و جنگ و دعوا بین این دو بازی...بذاریم هر چیزی جای خودش باشه.

در ضمن تایپیک نه...تاپیک.

popowoody
05-07-2011, 20:10
بازی کی میاد ؟ ( تو پست اول زده .. October 2010 )

dogh
05-07-2011, 20:29
بازي نيومده كه انتقاد نداره
بزار بياد بعد انتقاد كن
فعلا ما منتظر اخبار ساكر هستيم
ولي تاپيك منحرف شده

fouladiali
07-07-2011, 20:38
سلام به همه ی دوستان عزیز

جان مورفی، سرپرست تیم اروپایی بازی، بلاگ ویدیویی رسمی بازی را ایجاد کرد که از این به بعد ویدیوهای مهم و رسمی بازی را می تونید از اونجا ببینید. مورفی فعلا کار خودش را با یه ویدیوی سه قسمتی شروع کرده که در اون به سوالات متعددی که هواداران پرسیده بودن، پاسخ داده که البته خلاصه ی مهم ترین اونا را در زیر می تونید بخونید...

انیمیشن های روان زیادی به بازی اضافه شده (برای مثال؛ انیمیشن های افتادن بازیکنان (stumbling animation) آنقدر متنوعه که شاید در یک بازی گیمر نتونه همشون را ببینه!!) تذکر : این قسمت را زیاد مطمئن نیستم که درست ترجمه کرده باشم؛ چون متن اصلی خبر به زبان آلمانی بوده و برگردان اون به انگلیسی زیاد واضح نبود. به همین دلیل اگر اشتباه بود، به بزرگی خودتون ببخشید.

neue, flüssigere Animationen (z.B. keine “Stolperanimation” mehr bei der man den Spieler nicht mehr steuern kann)

در این نسخه امکان شوت به حالت کاملا دستی وجود نداره
تکل های خودکار در حالت پیش فرض غیرفعاله
خطای هند در این نسخه وجود نداره، برای اینکه گیمر روی اون کنترل کامل نداره
جریمه ی تکل از پشت حتما کارت قرمز نیست؛ ولی بستگی به موقعیت داره
با استفاده از آنالوگ راست میتونید روی بازیکنان مختلف جابه جا بشید
مربی در کنار زمین حضور خواهد داشت
در ضربه های خطا، با آنالوگ راست میتونید ضربه ایستگاهی زن دوم را کنترل کنید
انتقال های ضعیف توپ در طول بازی قطع خواهد شد
زمان واکنش کنترل ورودی بازی (response to user input) سریع تر شده
کنترل سرعت بازی در نسخه ی کامپیوتر دقیقا مانند نسخه های کنسوله
دوربین پنالتی به حالت قبل برگشته (پشت بازیکنی که پنالتی میزنه)
سیستم پنالتی قابل فهم تر شده
در حالت شبکه انتخاب های متنوعی خواهید داشت

همچنین میتونید ویدیوی صحبت های کامل جان مورفی را از لینک زیر ببینید...

*لینک دانلود ویدیوها اضافه شد*
فرمت ویدیوها flv و کیفیتشون هم 360p هست...

سرور RapidShare

بخش1 - حجم 18.84 MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبخش 2 - حجم 19.99 MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبخش 3 - حجم 24.35 MB

سرور hotfile

بخش1 - حجم 18.84 MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبخش 2 - حجم 19.99 MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبخش 3 - حجم 24.35 MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمنبع : prorevo BLOG

saeed_cpu_full
07-07-2011, 21:12
بازي نيومده كه انتقاد نداره
بزار بياد بعد انتقاد كن
فعلا ما منتظر اخبار ساكر هستيم
ولي تاپيك منحرف شده

طبق حرف شما کلا در همه ی تاپیک ها قبل از انتشار شدنش باید تخته بشه !

انیمیشن های روان زیادی به بازی اضافه شده (برای مثال؛ انیمیشن های افتادن بازیکنان (stumbling animation) آنقدر متنوعه که شاید در یک بازی گیمر نتونه همشون را ببینه!!)

یه دروغ کاملا واضح !
اوایل نسل از این حرف ها زیاد می شنیدیم . مثلا سازنده های AC 1 ادعا میکردن صورت مردم اونقدر متنوعه که توی بازی دو صورت مشابه نمیبینید !
انیمیشن های یه بازی میتونه زیاد باشه ، میتونه خیلی خیلی زیاد باشه ! ولی نه اونقدر که یه گیمر نتونه همشون رو ببینه !! ( مخصوصا با حجم محدود بازی ها )

Yi Yi
07-07-2011, 23:15
یه دروغ کاملا واضح !
اوایل نسل از این حرف ها زیاد می شنیدیم . مثلا سازنده های AC 1 ادعا میکردن صورت مردم اونقدر متنوعه که توی بازی دو صورت مشابه نمیبینید !
انیمیشن های یه بازی میتونه زیاد باشه ، میتونه خیلی خیلی زیاد باشه ! ولی نه اونقدر که یه گیمر نتونه همشون رو ببینه !! ( مخصوصا با حجم محدود بازی ها ) 1. در ادعای مطرح شده توسط سازندگان PES ، اشاره شده به ندیدن تمام انیمیشن های افتادن، در یک بازی نه در کل بازی ها.
2. دروغ بودن برخی ادعاهای سازندگان بازی های دیگه، هیچ ربطی به درست بودن یا نبودن این ادعای سازندگان PES نداره.
3. انیمیشن های برخورد در GTA IV و احتمالا در فیفای بعدی به صورت on the fly و متناسب با نیرو و بقیه کمیت ها توسط کامپیوتر ساخته میشه. یعنی از پیش ساخته شده نیستند. در نتیجه تنوعشون بسیار بالاست. این انیمیشن ها رو چگونه در دیسک این بازی ها جا کردند؟!

saeed_cpu_full
08-07-2011, 08:18
1. در ادعای مطرح شده توسط سازندگان PES ، اشاره شده به ندیدن تمام انیمیشن های افتادن، در یک بازی نه در کل بازی ها.
2. دروغ بودن برخی ادعاهای سازندگان بازی های دیگه، هیچ ربطی به درست بودن یا نبودن این ادعای سازندگان PES نداره.
3. انیمیشن های برخورد در GTA IV و احتمالا در فیفای بعدی به صورت on the fly و متناسب با نیرو و بقیه کمیت ها توسط کامپیوتر ساخته میشه. یعنی از پیش ساخته شده نیستند. در نتیجه تنوعشون بسیار بالاست. این انیمیشن ها رو چگونه در دیسک این بازی ها جا کردند؟!

3 ) برای GTA IV از endorphin استفاده کردن و فیفا هم که سیستم فیزیکش رو تغییر داده
توی PES که فیزیک تغییر نکرده ( اگه تغییر کرده بود الان آسمون رو به زمین دوخته بودن ) پس چجوری میخوان انیمیشن های on the fly بسازن ؟!

Yi Yi
08-07-2011, 09:44
برای GTA IV از endorphin استفاده کردن و فیفا هم که سیستم فیزیکش رو تغییر داده
توی PES که فیزیک تغییر نکرده ( اگه تغییر کرده بود الان آسمون رو به زمین دوخته بودن ) پس چجوری میخوان انیمیشن های on the fly بسازن ؟!
مگه من گفتم در PES سیستم شبیه سازی فیزیک تغییر کرده؟!
شما در خط پایانی صحبتتون، جمله ی زیر رو نوشتید و من اون رو نقد کردم:

انیمیشن های یه بازی میتونه زیاد باشه ، میتونه خیلی خیلی زیاد باشه ! ولی نه اونقدر که یه گیمر نتونه همشون رو ببینه !! ( مخصوصا با حجم محدود بازی ها )
در جمله ی بالا از عبارت "یه بازی" استفاده کردید. "یه بازی" هم یک عبارت مبهمه و منظورش هر بازی ای می تونه باشه.
من هم 2 بازی مثال زدم که در اون ها انیمیشن های قسمت خاصی از پیش ساخته شده نیستند. در نتیجه کاربر ، هر بار انیمیشن متفاوتی رو مشاهده می کنه. از اون طرف مشکلی با محدودیت حجمی دیسک بازی هم نداره.
به عبارت دیگه من دارم میگم که ادعای شما در خط پایانی، همیشه درست نیست.

2lombe
08-07-2011, 15:31
کسی تریلر از داخل بازی داره فقط داخل بازی

fouladiali
09-07-2011, 13:05
سلام به همه دوستان عزیز

عکس ها در اندازه‌ی اصلی به ترتیب از راست به چپ...

منبع : JEUXACTU

E Z I O
09-07-2011, 16:37
+

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

fouladiali
09-07-2011, 18:35
سلام به همه‌ی دوستان عزیز
سایت آلمانی prorevo تستی از نسخه‌ی ابتدایی بازی انجام داده که متن کامل اون در زیر آورده شده...

تست اعضای سایت آلمانی Prorevo از اولین نسخه ی بازی Pro Evolution Soccer 2012 - بخش 1

یک کنسول PS3 ، یک صفحه ی تخت و هفت ساعت با نسخه ی پیش‏‌اکران بازی... یکی از روزهایی که آخرش خیلی زود گذشت. در مقاله ی زیر ما قصد داریم که برداشتمون را از نخستین نسخه ی بازی PES 2012 بیان کنیم و همچنین از چیزهایی که ما را تحت تاثیر قرار داد بگیم و این که تیم توسعه‌ی بازی تا چه حد در دستیابی به اهداف بازی تا پاییز کمک می‌کنه. ما دوازده صفحه‌ی A4 از تستی که داشتیم و تمام جزییاتی که دیدم آماده کردیم؛ پس امیدواریم که تونسته باشیم بهترین و بیشترین جزییات را بگیم...

اخطار: قبل از هر چیزی باید بگیم که ما هیچ مود و لیسانسی را بازی نکردیم؛ بلکه فقط با چند تیم ملی و باشگاهی مختلف بازی دوستانه انجام دادیم.
همچنین از ما توقع هیچ فیلم و عکسی از داخل بازی در این تست نداشته باشید؛ چون بازی هنوز در حال توسعه‌ست و ما اجازه‌ی این کار را نداشتیم. اما فیلم گیم پلی بازی به زودی به صورت رسمی (از طرف اعضای بازی) در دسترس خواهد بود.

قبل از شروع بازی:
در بخش انتخاب تیم، در پایین لوگوی هر تیم عملکرد اون‌ها در شش دسته ی aggression, technique, combat, defense, tactics and speed از حرف A (خیلی خوب) تا D (نسبتا ضعیف) رتبه بندی شده است. سیستم drag and drop ;I که امتحان خودش را پس داده ؛ هنوز در بازی وجود داره؛ همچنین پیش نمایش کوچکی از بازیکنی که برای جابه جا کردن یا تغییر موقعیتش در زمین انتخاب می‌کنید نشون داده میشه. در منوی تاکتیک، چهار پروفایل جداگانه تعریف شده که می‌تونید روی هر کدام تاکتیک های مورد نظرتون را پیاده کنید و هر کدوم را که دوست داشتین به صورت کامل در بازی قرار بدین.

انیمیشن‌ها:
قبل از هر چیز باید بگیم که تیم توسعه‌ی بازی تعداد انیمیشن های بازی را به طور قابل ملاحظه‌ ای افزایش داده که در راس او‌ن‌ها حرکات فردی قرار دادن. در بازی قبلی انیمیشن های تکه تکه‌ی زیادی وجود داشت که موجب می‌شد در موقعیت‌های مختلف، حرکات، اون‌طور که باید اجرا نشن؛ زیرا قبل از اجرای هرکدام، اون یکی باید به طور کامل اجرا می‌شد. در PES 2012 انیمیشن ها نرم و روون به نظر می‌رسند. برای خصوصیات بازیکنان انیمیشن های جدیدی قرار داده شده؛ مثلا: تکل به صورت کامل بازسازی شده؛ که باعث شده خیلی بهتر بشه توپ‌گیری کرد و بازیکنان موثرتر باشند.در بازی قبل بازیکن سریع به دنبال توپ می‌رفت، ولی سرعت و توانایی لازم برای یارگیری نداشت. اما حالا، بازیکن برای تصاحب توپ، از پهلو روی زمین تکل می‌زنه و یا در توپ‌های بلند سعی می‌کنه با پریدن راه توپ را سد کنه. اون با چرخیدن سعی می‌کنه توپ را با کمر دفع کنه و یا کارهای دیگه‌ای که در مواقع لزوم باید برای توپ گیری اجرا کنه؛ در مجموع، جزییات به حرکت بازیکن جهت می‌دن. همچنین موقعیت های مشابهی پیش میاد که در اون بازیکن برای توپ از دست رفته تلاش می‌کنه، مثلا؛ اگر بازیکن بخواهد توپ را در کناره ها تصاحب کنه، ولی توپ بخواد از دست بره، اون به هوا می‌پره و با کشیدن پاهاش به عقب، توپ را در موقعیت مناسبی کنترل می‌کنه.

حرکات بازیکنان:
رفتار بازیکنان پیشرفت بزرگی داشته. کنترل 360 درجه دقیق‌تر شده و در کنار انیمیشن ها باعث شده که حرکت دادن بازیکن یک پارچه تر بشه. در PES 2011 کنترل 360 درجه قرار داده شده بود، ولی وقتی تغییر جهت می‌دادین؛ باید صبر میکردین تا انیمیشن قبلی در حال اجرا تموم بشه و بعد بازیکن در جهتی که انتخاب کرده بودین تغییر جهت می‌داد (که متاسفانه این کار هم موجب کند شدن حرکات و هم خشک و غیر روون بودن اون‌ها می‌شد.) . در PES 2012 حرکات بازیکنان سریع‌تر شده و این امر موجب شده که واکنش بازی به فرامین آنالوگ دقیق‌تر بشه.
کنترل دستی دروازه‌بان برای ما غیر فعال بود؛ می‌تونستیم روی دروازه‌بان سوییچ کنیم ولی نمی‌تونستیم اون را کنترل کنیم. امیدواریم در نسخه‌ی کامل بشه این کار را کرد.
کنترل high lethal passport (نفهمیدم یعنی چی؟!!) راحت‌تر شده؛ اگرچه هنوز مدافعین به سادگی جلوی اون را می‌گیرند، ولی اگه در فضای بازی اون را اجرا کنید؛ شگفت انگیزه!

ارتقای انیمشین‌ها موجب بهتر شدن بازی شده و این در موقیعیت‌های گوناگون کاملا مشهوده؛ که در اینجا دو مثال را بیان می‌کنیم: توپ های بلند از کناره ها یا پاس های کناری هموارتر و مستقیما قابل کنترله. مشکلی من اغلب در PES 2011 داشتم این بود که وقتی پاسی را از کناره‌ها برای بازیکنی که در اون مسیر استارت زده بود می‌فرستادم، معمولا از بازیکن عبور نمی‌کرد؛ بلکه به پاهای اون برخورد می‌کرد و بعد، از محدوده خارج می‌شد. الان بازیکن‌ها توپ ارسالی را بهتر تشخیص می‌دن و با حرکات بهتری دریافتش می‌کنند.
یکی از بزرگترین اشتباهات در حرکات بازیکن که حتما باید رفع بشه وقتیه که بازیکنی کنترل می‌کنید به توپ نزدیک میشه؛ اون معمولا سعی می‌کنه‌ که با بیشترین سرعت ممکن به 3 تا 5 متری توپ برسه و بعد سرعتش را کمتر و دامنه‌ی حرکتش را کوچک‌تر می‌کنه ولی در طرف مقابل بازیکن حریف تا رسیدن به توپ با بیشترین سرعت ممکن حرکت می‌کنه و چون بازیکنی ما کنترل می‌کنیم پا به پای حریف حرکت نمی‌کنه، همین امر موجب میشه که توپ را از دست بدیم و به وان نرسیم که این کار واقعا آدم را عصبی می‌کنه. حل این مشکل اساسی تا زمان اکران بازی لازم.

شوت:
گل زدن با شوت راحت‌تر شده. به ویژه این که شوت زدن در سرعت زیاد کارآمدتر از قبل شده. پس شما می‌تونید اغلب اوقات، خارج از محوطه شوت بزنید. شوت زدن در بقیه‌ی مناطق نسبت به PES 2011 تغییر قابل ملاحظه‌ای نداشته.

دروازه بان:
دروازه بان ها تقریبا به همون صورت PES 2011 توپ گیری می‌کنند. دروازه بان، توپ های کناری و توپ های بلند را در صورت امکان با تسلط می‌گیره. بلند شدن با توپ هم به همون سرعت قبله و سریع‌تر نشده. البته ما نتونستیم به صورت کامل هوش مصنوعی دروازه بان ها را تست کنیم.

جدال، دفاع و حمله:
قبل از هر چیز باید بگیم که در دفاع زمان بندی مناسب نقش بسیار مهمی ایفا می‌کنه. واکنش‌های حریف حساس‌تر شده و وقتی بازیکن شما بدون برنامه ریزی با اون تنه به تنه میشه یا تکل میزنه (در برخوردهای اساسی)؛ معمولا نتیجه‌ش چیزی جز خطا نمی‌تونه باشه. حرکت در مسیر درست و عکس‌العمل‌های به موقع کلید موفقیت در کار دفاعیه، که موجب تصاحب توپ هم میشه. یکی از نکات مثبت اینه که بازیکنان با همدیگه به عنوان یک واحد عمل می‌کنند.
یکی از مهم‌ترین پیشرفت های بازی، رفع باگ‌های توپ گیریه. در PES 2011 معمولا غیر ممکن بود که بشه جلوی مهاجمان سرعتی را گرفت؛ ولی الان مهاجم سرعت خودش را در مقابله با مدافعین از دست میده و قابلیت خودنمایی کمتری پیدا می‌کنه. که موجب واکنش عالی در بیشتر نبردهای تک به تک با دروازه بان میشه. حرکت کنترل نشده و بی برنامه به سمت جلو موجب می‌شه که مدافع توپ مهاجم را بزنه و باعث لغزش و یا افتادن اون بشه. الان شما می‌تونید کنترل بازی را به سرعت به دست بگیرید و بازیکنان را در جهت مخالف حرکت بدید. الان دیگه موقعیت ها به طور مساوی توزیع شده‌ن؛ چون که می‌تونید با زمان بندی درست توپ را در هر کجای زمین باز پس بگیرید. (این بند یکی از سخت ترین بندهایی بود که ترجمه کردم؛ سعی کردم تا حد امکان درست بوده باشه، ولی می‌دونم که بازم تعداد زیادی غلط ترجمه‌ای در این بند (و بقیه‌ی متن) دارم. از همه‌ی شما عذر می‌خوام.)

داور:
تصمیم داوران در بازی خیلی موثره. سوت اون‌ها همه چیز را تعیین می‌کنه. سوت‌های زیادی در بازی ما زده شد که دلیل اون به هم زدن تعادل بازیکن حریف با دفاع بی‌موقع و غیر اصولی بود. این یه تغییر خیلی بزرگه؛ اما شما خیلی زود یاد می‌گیرین که چه طوری عمل کنید و چه کارهایی باعث میشه سوت داور به صدا در بیاد. در بازی های دونفره این کاملا مشهوده.
نکات مثبت: بیشتر خطاهای موجود در پرسینگ ها گرفته میشه. داور متناسب با خطا همراه با توقف بازی کارت زرد میده. معمولا از هر دو وضعیت از سه وضعیت خطاهای بسیار خطرناک؛ کارت قرمز داده میشه. همه‌ی این‌ها به درستی قابل قبوله، هرچند در طول بازی تعداد کمی تصمیم اشتباه از داور هم دیده میشه.
نکات منفی: مقایسه ها نشون میده که هنوز هم مانند PES 2011 نمیشه بیشتر خطاها را سریع شروع مکرد؛ مگر این که به سرعت دکمه‌ی پاس را بزنید که اونم خیلی کم پیش میاد.
وقتی داور آونتاژ میگیره؛ هنوز هم اگر اون صحنه نیاز به کارت داشته باشه، داور بعد از متوقف شدن بازی، به بازیکن خاطی کارت نمیده.
نکات دیگه: وقتی شما بدونین که چی کار می‌کنه و چی نه؛ پسندیده است که کمی از دست داور عصبانی بشین.

قوانین آفساید:
ایراد اساسی من به PES 2011 این بود که بازیکنان شما در خطوط کناری ثابت می‌موندند؛ به خصوص وقتی که به سرعت از دفاع به حمله جابه‌جا می‌شدین، اون‌ها حرکاتی ساده و ابتدایی انجام می‌دادن و ظاهرا قصد تغییر در موقعیتشون را نداشتند.
در نسخه‌ای که ما امروز بازی کردیم، به روشنی دیدیم که مهاجمان به داخل میومدند؛ هوش مصنوعی بازی اطلاعاتی از آخرین مدافع بدست میاره [و در اختیار مهاجم قرار میده] و در نتیجه تعداد آفسایدها را کاهش میده و بازی هجومی را کارآمدتر می‌کنه؛ در این صورت نه تنها بازیکنان کناری ناکارآمد نیستند؛ بلکه به موقع آرایش می‌بینند و متناسب با موقعیت جهت دویدنشون را تنظیم می‌کنند.

تغییرات ضربات آزاد:
موضوع "بازی پیوسته (continuous play)" (در آلمانی: بازی بدون وقفه/ بازی گذرا) در PES 2012 کاملا اجرا میشه. در موقعیت‌هایی که در بازی پیش میاد؛ شما میتونید بازیکن دوم را فرابخونید و اون پشت توپ میاد و یا میتونید جای قرارگیری اون کنار توپ را تغییر بدید؛ ولی تمام این اتفاقات بدون هیچ انیمیشن یا تغییری رخ میده. با دستور شما، بازیکن دوم به سمت توپ میدوه و یا از توپ فاصله می‌گیره. به همین صورت در دفاع شما می‌تونید یه نفر به هر طرف از دیوار دفاعی اضافه کنید؛ بدون این که بازیکنان در دیوار دفاعی کاشته بشن و یا صحنه ی بازی قطع بشه و این اتفاق بیفته (یعنی دیگه بازی قطع نمیشه و دفاع مورد نظر همون موقع میاد و به دیوار دفاعی اضفه می‌شه)

گرافیک:
ارزیابی گرافیک یه کم مشکله چون نتایج قطعی اون در پایان توسعه‌ی بازی و اکران اون مشخص میشه. از نکات برجسته‌ی گرافیک بازی نورپردازی چمن واقع گرایانه و عالی اونه. پیوستگی به خوبی در بازیکنان دیده میشه. تور دوازه کشیدگی قابل قبولی داره و مربعی شکله. متاسفانه پیشرفتی در تماشاگران دیده نمیشه؛ هنوز تفکیک تماشاگران تیم میزبان و میهمان دیده نمیشه و به نظر میاد در این نسخه هم خبری از پرچم و منورهای رنگی نیست.
از دوربین جدید "Pitch side" هم استفاده کردیم؛ که نسبت به دوربین wide عمق بیشتری از زمین را نشون میده و منطقه‌کمتری از زمین را پوشش میده (بزرگنمایی اون از دوربین واید بیشتره). در تستی که از دوربین داشتیم، متوجه شدیم که در توپ های بلند، کمی ناجوره و بنابراین دوربین را به همون حالت wide تغییر دادیم.

جو و محیط بازی:
بازی با نمایشی از داخل تونل شروع میشه؛ در تونل فقط بازیکنان دو تیم حضور ندارند؛ بلکه خیلی بیشتر از این حرفاست! ابتدا تیم داوری به سمت بیرون تونل میان، بعد مربی دیده میشه و اونم میاد بیرون و همون طوری که خودتون در تریلر بازی دیدین عکاس ها و تیم ویدیویی نیز حضور دارند. علاوه بر این‌ها در بازی های ملی پرچم هر کشور را چهار داوطلب (دو نفر ایستاده و دو نفر نشسته) نگه میدارن. این تغییرات زیاد مهم و چشمگیر نیستند ولی به زیبا شدن جو بازی کمک می‌کنند.
یکی از نکات مثبت در این قسمت اینه که تقریبا هیچ چیز دوبعدی در کنار زمین دیده نمیشه و اکثر افراد و اشیا سه بعدی هستند و بعضی از افراد کنار زمین هر از چند گاهی در کناره های زمین حرکت می‌کنند؛ از جمله‌ مامور امنیتی که دائما پشت دروازه ها حواسش به اوضاع هست؛ شخص کنترل کننده‌ی دوربین پشت دروازه ها؛ تصویربرداران کنار زمین که توپ را دنبال می‌کنند و وقتی بازیکنان به سمتشون میرن جابه‌جا میشن و برجسته ترین اون‌ها، مربیه که در محدوده‌ی مربیگری حرکت می‌کنه و دستور میده، گاهی اوقات چیزی در بازی می‌گه، گاهی اوقات بازیکنان را تشویق می‌کنه و ما خیلی از این کارها خوشمون اومد.

مسابقات:
تغییرات بازیکنان یکی از مهم‌ترین پیشرفت‌های بازی از دیدگاه ماست. جابه‌جایی در تستی که داشتیم به سرعت امکان‌پذیر بود که به طور واضح موجب میشه که موقعیت‌های بیشتری برای توپ‌گیری و یا حرکت با مدافع به سمت مهاجم ایجاد بشه. وقتی که توپ و بازیکن در ارتفاع قرار دارن، جابه‌جایی روی بازیکنان و کنترل اون‌ها به سادگی عمل می‌کنه و با جابه‌جایی در PES 2011 فرق کرده.

سیستم جدید پنالتی:
کونامی پنالتی را به طور کامل اصلاح و تا حد امکان ساده کرده. دوربین دوباره پشت سر پنالتی‌زن قرار گرفته. کنترل پنالتی راحت‌تر شده؛ با آنالوگ جهت را تنظیم می‌کنید و با نوار قدرت شوت، که ارتفاع توپ را مشخص می‌کنه، پنالتی را می‌زنید. سیستم جدید بیش از پیش به مهارت‌ها بستگی داره... به هر حال در هر موقعیتی، این سیتم با موفقیت عمل کرد.

فیزیک توپ:
فیزیک توپ خیلی خوبه. در توپ‌های بلند، کوتاه و ... طبیعی‌ترین حالت را در سری بازی‌های PES داره. از شوت های آروم گرفته تا قدرتی، توپ به خوبی واکنش نشون میده؛ در شوت های geschlenzten احساس می‌کنید که بازی در حالت صحنه‌ی آهسته‌ست؛ حتی اگه سرعت توپ 80-90% باشه، توپ خیلی آروم حرکت می‌کنه و همین طور دوازه بان هم در محوطه‌ی شانزده قدم به کندی به هوا می‌پره و این حتما باید اصلاح بشه.

تنظیمات:
- شما می‌تونید سیستم پاس را در چهار حالت، از 0 تا 4 ، تنظیم کنید. اگه زیاد در پاس‌کاری وارد نیستید، بهتره اون را روی شماره‌ی 3 قرار بدید تا در مسابقات موفق‌تر باشید؛ در غیر این صورت اگه حالت کاملا دستی را انتخاب کنید ممکنه چوب بی‌دقتیتون را بخورید! اما این حالت برای حرفه‌ای‌های واقعی و همچنین طرفداران آزادی مطلق یک رویاست.
- همچنان می‌تونید با کلیدهای چهارجهت (D-pad) بازی کنید. در بخش "key configuration" شما می‌تونید یکی از دو حالت Drive mode (آنالوگ) و Key-mode (کلیدهای چهارجهت) را انتخاب کنید. بسته به نوع انتخابتون تاکتیک‌ها روی روی دیگری قرار می‌گیرند.

بقیه‌ی مطالب:
- Personal Data یه لغت جادوییه. این ویژگی شما را قادر می‌سازه که پروفایل‌هاتون را به صورت آنلاین و یا آفلاین ذخیره کنید. در این پروفایل‌ها می‌تونید تنظیمات مختلفی از جمله نشان‌گر روی بازیکنان، تنظیم دکمه‌های حرکتی و همچنین ترفندها را ذخیره کنید؛ این کار سرعت کار شما را برای شروع بازی بالا می‌بره، به ویژه وقتی که گیمرهای زیادی روی یک کنسول بازی‌ می‌کنند.
- آیتم "Football Life" در منو هنوز به صورت یه معما باقی مونده. به نظر ما شاید چیزی بین حالت ML و BAL باشه؛ ولی به طور قطع کونامی جزییات اون را در هفته‌های آتی اعلام می‌کنه.

نتیجه گیری:
احساس عجیبی به آدم میده. روون و سرراست. دستورات سریع اجرا میشن و یک‌پارچه به نظر میرسن. اگه راه اشتباه رفته نشه و چیزهای خوب اون تکمیل و از الان باگ‌های اون برطرف بشه؛ میشه تضمین کرد که بهترین سری PES در نسل جدید خواهد شد؛ و اگر به انتقاد‌هایی که به اون گرفته می‌شه، رسیدگی بشه، مطمئنا ما می‌تونیم اون را نامزدی برای رسیدن به افسانه‌ی PES6 بدونیم.

نویسنده‌ی این مقاله اعلام کرده که بخش دوم در هفته‌های آتی و بعد از تست‌ نسخه‌های کامل‌تر نوشته می‌شه.

منبع: prorevo BLOG
------------------------------
از همه‌ی دوستان عزیزی که وقت گذاشتن و این ترجمه رو خوندن ممنونم و امیدوارم اگه اشتباهی در اون بود به بزرگی خودتون ببخشید.
---------------------------------------------------
اینم عکسی از صفحه‌ی ابتدایی بازی...

dr_shahrooz
10-07-2011, 11:47
تا این آقای Sea Bass موتور بازی رو عوض نکنه به هیچ جا نمیرسه !

AlexMercer
12-07-2011, 11:09
اینم یک ویدیو از بازی.

shahin666
12-07-2011, 11:15
سلام
دوستان نسخه 2012 قراره کی بیاد ؟

moh3en_sh
12-07-2011, 11:26
سلام
دوستان نسخه 2012 قراره کی بیاد ؟

احتمالا اوایل آبان

miladborhani
12-07-2011, 11:40
تا الان به فکر بازی کردن آنلاین و تجربه بازی با حریفای خارجی به ذهنتون خطور کرده ؟ اونم اساسی ؟

fouladiali
14-07-2011, 16:03

بلاگ ویدیویی رسمی بازی (officialpes) چندتا ویدیو از گیم‌پلی بازی منتشر کرده. در این ویدیوها جان مورفی در مورد هوش مصنوعی جدید بازی (Active AI) توضیح میده و در بعضی از جاها گیم‌پلی PES 2012 را با PES 2011 در زمینه‌های مختلف مقایسه می‌کنه.
برای دیدن این ویدیوها به لینک زیر برید...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید----------------------------------------------------------------------
لینک دانلود ویدیوها

‪PES 2012 Gameplay Video 01 - Overlapping Runs

کیفیت HD - فرمت MP4 -حجم 17.21 MB

‪PES 2012 Gameplay Video 02 - Diagonal Runs

کیفیت HD - فرمت MP4 -حجم 14.75 MB

PES 2012 Gameplay Video 03 - Dummy Runs

کیفیت HD - فرمت MP4 -حجم 12.56 MB

‪PES 2012 Gameplay Video 04 - Zonal Defense‬‏
کیفیت HD - فرمت MP4 -حجم 10.94 MB

‪PES 2012 Gameplay Video 05 - Zonal Marking‬‏
کیفیت HD - فرمت MP4 -حجم 12.75 MB

‪PES 2012 Gameplay Video 06 - Off the Ball Controls‬‏
کیفیت HD - فرمت MP4 -حجم 24.87 MB

FCBarcelona.ir
14-07-2011, 20:59
تو این 6 ویدئو چند نکته امیدارکننده بود که من رو به PES 2012 امیدوار کرد!

البته نمی دونم چرا هیچ صحبتی از این نیست که شتاب اولیه بازیکنا از حالت سکون از 0 در بیاد و یه کم بیشتر بشه! و اینکه توپ از بین و لای پای 10 تا بازیکن رد نشه بره اون ور!

erfandj
14-07-2011, 21:05
خوبه خیلی عالیه

Yi Yi
14-07-2011, 23:30
بالاخره PES بعد از سال ها من رو شگفت زده کرد!

هرچند متاسفانه هنوز انیمیشن ها ناامید کننده اند.

راستی ویدیوی زیر ، همه ی 6 ویدیو صفحه ی قبل رو در یک ویدیو گردآوری کرده :

pedramgolchin
17-07-2011, 05:33
بالاخره PES بعد از سال ها من رو شگفت زده کرد!

هرچند متاسفانه هنوز انیمیشن ها ناامید کننده اند.

راستی ویدیوی زیر ، همه ی 6 ویدیو صفحه ی قبل رو در یک ویدیو گردآوری کرده :

سلام به همه ی دوستای ګلم:10:
این اول پست من توی تاپیک pes2012 هستش و واسه شروع باید بګم که خیلی ویدیوی امیدوارکننده ای بود
فقط خدا کنه امسال دیګه ګرافیک رو خیلی باهاش ور نرن و برن سراغ ګیم پلی و مدهای جدید و ترنسفر های شبیه به فیفا رو توی بازی اضافه کنن
توی مسترلیګ واقعا خیلی خسته کننده میشه که نمیشه مسولیت هدایت باشګاهی غیر از تیم انتخابی در هنګام شروع رو داشته باشیم چیزی که توی فیفا هستش و واقعا بازی رو جالب میکنه
بهر حال امیدوارم امسال کونامی توی عمل نشون بده که میتونه به روزای خوبش در نسل قبل برګرده
به امید اون روز:11:

miladborhani
18-07-2011, 18:11
تصویر منتشر شده از تیم های لیسانس شده :

shahin666
18-07-2011, 18:18
دوستان اصلا خبری از لیگ ایران یا آسیا یا حداقل جام باشگاه های آسیا هست یا نه؟
یادمه سایت فیفا یه نظرسنجی گذاشته بود کدوم لیگ اضافه بشه بین ایران عربستان استرالیا
که اگر اشتباه نکنم لیگ ایران بیشترین درصد تقاضا رو بدست اورد
حالا نمیدونم واقعا تو نسخه های جدید فیفا لیگ ایران رو اضافه میکنن یا نه
حالا همچین قضیه ای برای PES هم هست یا نه ؟!

miladborhani
18-07-2011, 20:17
نه نیست دوست من

B3HZ@D
18-07-2011, 20:21
تصتویر منتشر شده از تیم های لیسانس شده.

تصویری مشخص نیست
بی زحمت یک جای دیگه آپلود کنین

وین رونی
18-07-2011, 21:07
من فیفا بازی می کنم.این ویدئو را هم دیدم یکی دوتا سوال دارم
به نظر من رسید که یک سری حرکتهای بازیکنان اتوماتیک انجام میشه.درسته؟من دیدم که مثلاً یه بازیکن از تو عمق فرار می کرد و یکی دیگه از کنار.خوب این حرکتها کامل اتوماتیکه یا خود شخص بازیکنان را به حرکت میندازه؟
در مورد Diagonal runs هم متوجه نشدم!!!اون حرکات تو به عمق چطور انجام میشه؟اتوماتیک یا خود شخص دستور میده فلان بازیکن از چه جهتی تو به عمق حرکت کنه و فضا ساززی کنه برای دریافت پاس؟

Yi Yi
18-07-2011, 22:33
من فیفا بازی می کنم.این ویدئو را هم دیدم یکی دوتا سوال دارم
به نظر من رسید که یک سری حرکتهای بازیکنان اتوماتیک انجام میشه.درسته؟من دیدم که مثلاً یه بازیکن از تو عمق فرار می کرد و یکی دیگه از کنار.خوب این حرکتها کامل اتوماتیکه یا خود شخص بازیکنان را به حرکت میندازه؟
در مورد Diagonal runs هم متوجه نشدم!!!اون حرکات تو به عمق چطور انجام میشه؟اتوماتیک یا خود شخص دستور میده فلان بازیکن از چه جهتی تو به عمق حرکت کنه و فضا ساززی کنه برای دریافت پاس؟اگه قرار باشه که گیمر اون حرکات رو انجام بده که دیگه بهش نمی شه گفت هوش مصنوعی!

تصویری مشخص نیست
بی زحمت یک جای دیگه آپلود کنین
تصویری قرار نداده.
در واقع لینک زیر رو در محل وارد کردن عکس وارد کرده و چون لینک زیر عکس خالص نیست، بلکه صفحه ی html ایه حاوی عکس مورد نظر، در نتیجه مرورگر نتونسته نشونش بده.

miladborhani
19-07-2011, 00:43
عکس اصلاح شد بالا

fouladiali
22-07-2011, 12:01

دو تا ویدیوی جدید از سیستم Teammate Control مربوط به بخش Off the Ball Controls ؛ این سیستم جدید که به گیم‌پلی بازی اضافه شده، به شما این توانایی را میده که همزمان با این‌که توپ دست شماست، حرکت بازیکنان بدون توپ تیمتون را (در دو حالت دستی و کمکی) کنترل کنید...

‪PES 2012 Gameplay Video 07 - Teammate Controls / Assisted‬‏

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید‪لینک دانلود

PES 2012 Gameplay Video 08 - Teammate Controls / Manual

لینک دانلود

--------------------------------------------
برای دیدن همه‌ی ویدیوهای رسمی بازی می‌تونید به لینک زیر مراجعه کنید...

moh3en_sh
22-07-2011, 17:08

شما می توانید دو بازیکن را همزمان در PES 2012 کنترل کنید!

سیستم کنترل جدید هم تیمی ، فقط توسط کونامی نشان داده شد ، اجازه می دهد تا بازیکن را به حرکت دونده به عنوان بازیکن در اختیار داشتن توپ حرکت دهد.

برای این کار ، شما نیاز به چوب سمت راست آنالوگ در جهت پخش به شما می خواهند برای کنترل فشار دهید.

سپس حالت کمک به شما اجازه می دهد تا یک بازیکن دوم توسط فشار دادن R3 را فعال کنید. اما بازی در حالت دستی و شما باید این آزادی را به طور کامل کنترل بازیکن دوم قبل از فراخوانی برای عبور.

دستگاه پخش ، تبدیل شدن به AI کنترل هنگامی که شما را آزاد R3.

علاوه بر این کنترل هم تیمی چیزی است که ما کار کرده اند در این میان در حال حاضر ، و ما خوشحالیم که آن را اغاز کار خود را در PES 2012 ، گفت: " اروپایی PES رهبر تیم جان مورفی.

"ما شده اند ساختمان به ایجاد یک سیستم کنترل که واقعا به شما اجازه می دهد تا بازیکن هر آنچه را که بر روی زمینه مانند ، و توانایی به صورت دستی کنترل یک بازیکن دوم در حالی که همزمان با توپ در حال اجرا باز می شود همه انواع حمله گزینه.

همراه با پیشرفت هوش مصنوعی فعال که اطمینان از حمایت از بازیکنان را شاتل اجرا و پیدا کردن فضا ، و من فکر می کنم ما یک گام بزرگ در جهت تولید پیشرفته ترین عنوان فوتبال تا به امروز را ساخته اند. "

تغییرات دیگر شامل سیستم مجازات دوباره ، تیراندازی افزایش و پخش واکنش سریعتر است.

اینم یه ویدئو از تغییرات گیم پلی:

Mool Tee
22-07-2011, 17:37
خیلی خوبه که میشه 2 تا بازیکن رو باهم تکان داد.این جوری بازی باحال تر میشه

hts1369
22-07-2011, 19:57
اینجوری خیلی باحال میشه با یه نفر میری کناره ی زمین تا سانتر کنی و با بازیکن دیگه میری سمت دروازه تا توپو بفرستی و اون هد بزنه.
منظورش از R3 کدوم دکمه هست؟ با همین دسته ها که انالوگ دارن میش بازی کرد دیگه.

BIJAN5759
23-07-2011, 07:12
هیچکدوم از این لینکهایی که گذاشتین دانلود نمیشه دوست عزیز !

worldclass
28-07-2011, 01:49
یه سوال حیاتی
آیا قرار شده که زاویه دوربین رو اصلاح کنن و به حالت نسخه های قبل از 2011 دربیارن ؟

City 17
28-07-2011, 02:06
برای این کار ، شما نیاز به چوب سمت راست آنالوگ در جهت پخش به شما می خواهند برای کنترل فشار دهید.
تغییرات دیگر شامل سیستم مجازات دوباره ، تیراندازی افزایش و پخش واکنش سریعتر است.بهتر بود به جای استفاده از Translator یا خودتون ترجمه می کردین با لا اقل منبع رو می گذاشتین ... من که نتونستم از رو متنتون بخونم .

fouladiali
28-07-2011, 20:35

اول از همه چند خبر جدید از بازی...

زمان انتشار بازی برای کنسول های PlayStation®3 و Xbox®360 و PC روز 29 سپتامبر (7 مهر) در اروپای شرقی و 14 اکتوبر (22 مهر) در انگلیس اعلام شده.
Challenge Training دوباره به قسمت تمرین اضافه شده (در این قسمت که آخرین بار در PES 6 وجود داشت؛ شما می‌تونید در تمام زمینه‌های گیم‌پلی به تمرین بپردازید و مهارت خودتون را بالا ببرید.)
و خبر بعدی که فعلا در حد شایعه ست و هنوز به صورت رسمی تایید نشده اینه که مجوز لالیگا در این سری به صورت کامل گرفته شده (این موضوع را چند وقت پیش سایت Famitsu اعلام کرده بود)

عکس های جدید از بازی...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عکس ها در اندازه‌ی اصلی به ترتیب از راست به چپ

ویدیوی جدید گیم‌پلی...

PES 2012 Gameplay Video 09 - One on One

جدیدترین ویدیو که بلاگ ویدیویی بازی منتشر کرده؛ کنترل بازیکنان در مواقع تک به تک را نمایش میده
شما می‌تونید این ویدیو را از لینک زیر نگاه کنید...

**لینک‌های دانلود**
فرمت: FLV-240p ، حجم: 4.67 MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفرمت: FLV-360p ، حجم: 9.35 MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفرمت: FLV-480p ، حجم: 13.16 MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفرمت: MP4-720p ، حجم: 32.58 MB

منابع: بلاگ ویدیویی رسمی بازی OficialPES و سایت WENB

hamed_dij
29-07-2011, 16:14

شما می توانید دو بازیکن را همزمان در PES 2012 کنترل کنید!

سیستم کنترل جدید هم تیمی ، فقط توسط کونامی نشان داده شد ، اجازه می دهد تا بازیکن را به حرکت دونده به عنوان بازیکن در اختیار داشتن توپ حرکت دهد.

سپس حالت کمک به شما اجازه می دهد تا یک بازیکن دوم توسط فشار دادن R3 را فعال کنید. اما بازی در حالت دستی و شما باید این آزادی را به طور کامل کنترل بازیکن دوم قبل از فراخوانی برای عبور.

دستگاه پخش ، تبدیل شدن به AI کنترل هنگامی که شما را آزاد R3.

علاوه بر این کنترل هم تیمی چیزی است که ما کار کرده اند در این میان در حال حاضر ، و ما خوشحالیم که آن را اغاز کار خود را در PES 2012 ، گفت: " اروپایی PES رهبر تیم جان مورفی.

"ما شده اند ساختمان به ایجاد یک سیستم کنترل که واقعا به شما اجازه می دهد تا بازیکن هر آنچه را که بر روی زمینه مانند ، و توانایی به صورت دستی کنترل یک بازیکن دوم در حالی که همزمان با توپ در حال اجرا باز می شود همه انواع حمله گزینه.

همراه با پیشرفت هوش مصنوعی فعال که اطمینان از حمایت از بازیکنان را شاتل اجرا و پیدا کردن فضا ، و من فکر می کنم ما یک گام بزرگ در جهت تولید پیشرفته ترین عنوان فوتبال تا به امروز را ساخته اند. "

تغییرات دیگر شامل سیستم مجازات دوباره ، تیراندازی افزایش و پخش واکنش سریعتر است.

اینم یه ویدئو از تغییرات گیم پلی:

اصلا با عقل جور در نمیاد
شاید همچین قابلیتی رو تو بازی گذاشته باشن ولی نمیشه استفاده کرد چون مخ انسان همزمان نمیتونه دو تا کار رو باهم انجام بده , مخ انسان تو هر لحظه فقط میتونه یه عمل رو انجام بده:31:مثل این میمونه که همزمان با یه دستت نقاشی بکشی با یه دست دیگه هم بنویسی:13:

A.N.A.P
30-07-2011, 21:07
PES 2012 one-on-one gameplay

HD 720p

mafr07
31-07-2011, 01:14
خیلی دوست دارم ببینم این یکی چجوریه . 2011 که در مقابل فیفا 11 حرف چندانی برای گفتن نداشت . به جز گرافیکش و چند تا مورد دیگه فیفا11 یک سر و گردن از pes2011 بالاتر وبهتر بود .

kingmohsen
01-08-2011, 19:16
من که با پی اس خیلی بیشتر حال می کنم.
من کار ندارم حرکاتش طبیعی هست یا نه یا شبیه سازیش چطوریه
با سبک فیفا حال نمی کنم. البته نه اینکه فیفا بد باشه
من بازی رو واسه سرگرمی و جذابیتش انجام میدم که انصافا پی اس خیلی جذابتره. همونی که با مسی 10 نفر رو دریبل میزنی خیلی حال میده مخصوصا وقتی بایکی دیگه سر کل کل بازی میکنی. فیفا رو سعی کردن خیلی واقعی بسازن و به سمت شبیه سازی پیش رفته نه بازی کامپیوتری.
مهم جذابیت بازیه. نه گرافیک مهمه نه فیزیک بازی و نه چیزای دیگه. مهم اینه که وقتی پای بازی میشینی واقعا سرگرم بشی.
مثلا من با بازی ماشین کراش با اون گرافیک کمش و نداشتن هیچ فیزیکی بیشتر حال میکنم تا بازی blur که تقریبا سبک کراش هست و گرافیک و فیزیکش 1000 برابر کراشه

پس گیر ندید به فیفا یا پی اس
مهم اینه که با کدومشون لذت ببری و بیشتر سرگرمت کنه :11:

Davood_titan
01-08-2011, 19:23
پی اس اگه یه ذره گیم پلیش رو مثل فیفا روان کنه خیلی عالی میشه

Big-Boss
01-08-2011, 19:45
من که با پی اس خیلی بیشتر حال می کنم.
من کار ندارم حرکاتش طبیعی هست یا نه یا شبیه سازیش چطوریه
با سبک فیفا حال نمی کنم. البته نه اینکه فیفا بد باشه
من بازی رو واسه سرگرمی و جذابیتش انجام میدم که انصافا پی اس خیلی جذابتره. همونی که با مسی 10 نفر رو دریبل میزنی خیلی حال میده مخصوصا وقتی بایکی دیگه سر کل کل بازی میکنی. فیفا رو سعی کردن خیلی واقعی بسازن و به سمت شبیه سازی پیش رفته نه بازی کامپیوتری.
مهم جذابیت بازیه. نه گرافیک مهمه نه فیزیک بازی و نه چیزای دیگه. مهم اینه که وقتی پای بازی میشینی واقعا سرگرم بشی.
مثلا من با بازی ماشین کراش با اون گرافیک کمش و نداشتن هیچ فیزیکی بیشتر حال میکنم تا بازی blur که تقریبا سبک کراش هست و گرافیک و فیزیکش 1000 برابر کراشه

پس گیر ندید به فیفا یا پی اس
مهم اینه که با کدومشون لذت ببری و بیشتر سرگرمت کنه :11:
دوستمون واقعا خوب اشاره کرد.
وقتی تو گیم نت دارن دو نفر کری میخونن اونجا دیگه شبیه سازی و فیفا جوابگو نیست.
من خودم انتخابم برای PSP بیشتر مواقع PES هستش چون میخوام چند دقیقه بازی کنم کیفشو کنم.
و PES هم واقعا جواب میده.

پی اس اگه یه ذره گیم پلیش رو مثل فیفا روان کنه خیلی عالی میشه

پیرو پست دوست قبلیمون عرض کرده اگه گیم پلیش به سبک فیفا میشه فقط یه فیفای ناقص.
همونجوری که فیفا اگه بخواد تقلید کور کنه میشه یه pes ناقص.
بهتره هر دو با حفظ هسته به برطرف کردن نقص ها و اضافه کردن امکانات متاسب به خودشون بپردازن.

bbp
01-08-2011, 20:24
PES همیشه یدونه بوده یدونه هست و یدونه خواهد ماند...

در ضمینه گیم پلی هم به زودی شاهد پیشرفتهای چشمگیرش خواهیم بود و این مسئله در کنار گرافیک بسیار چشمگیرش که کلا از FIFA سر تره و سایر موارد مثبتش میره که لحظات خوبی رو برامون رقم بزنه

کمی انیمیشن ها و فیزیکها و موارد جزئی توش رعایت بشه عنوان واقعا سری خواهد شد...

I hope :5:

ضمنا دوستان کم لطفی نفرمائید و اون بالا رتبه مناسب رو به عنوان محبوبمون بدید

mj77
03-08-2011, 01:04
خداکنه چمن pes مثل قبل فرشی نباشه! مثل فیفا شه..

Masoud King
03-08-2011, 09:18
Real Madrid vs AC Milan Gameplay

HD

SD

FC Barcelona vs Manchester United Gameplay

HD

SD

B3HZ@D
03-08-2011, 09:51
تریلر رو دیدم
ولی من که تغییر بخصوصی در انیمیشن ها ندیدم
حتی صحنه هایی که داور با بازیکنان صحبت میکرد همون هایی بود که در نسخه های قبلی دیده میشد

حرکات بازیکنان هم مثل قبل بود و من نمیدونم این تکنیک موشن کپچر که از دو سال پیش مورد استفاده قرار گرفت چرا توی این بازی دیده نمیشه

من که فکر نکنم امسال هم کونامی با همچین نسخه ای بتونه موفقیتی کسب کنه!

fouladiali
03-08-2011, 10:29

میریم سراغ خبرها...

لیگ پرتقال در بازی قرار داده شده؛ البته مجوز این لیگ هم مانند لیگ انگلیس در بازی به صورت کامل گرفته نشده و فقط مجوز سه تیم Benfica ، Porto و Sporting Lisbon کامل گرفته شده و بقیه‌ی تیم‌های لیگ با لباس و اسم جعلی خواهند بود. (اما مهم اینه که کونامی تصمیم گرفت تعداد لیگ‌های بازی را افزایش بده.)
و خبر بعدی این که سرانجام درجه سختی Superstar در بازی قرار داده شد که البته باید اون‌ را از PES Shop فعال کنید.

------------------------------------------------
لینک‌های توضیح افراد مختلف در مورد بازی...

اولیش از Graham Day عضو سایت PESFan هستش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید+ اطلاعاتی از جزییات Training Challenge ، پنالتی‌ها و سیستم کنترل دستی بازیکن هم‌تیمی - Manual Teammate Controls

سایت فرانسوی JVN

سایت اسپانیایی Vicio Juegos

Xaor از سایت Evo-Web

و سایت اسپانیایی MeriStation

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمنبع: WENB

smallfrank
03-08-2011, 11:02
منم دیدمش
هیچ فرقی نکرده
اون فیلمبردار هم چندبار از تو کمک داور رد شد تو بازی منچستر
بازیکنا هنوز کند حرکت میکنند.
دروازبانا هم هنوز سوتی میدند
گزارشگرش هم که دیگه.....
فقط تور دروازش به دلم نشست.

pishoolii
03-08-2011, 11:32
دوستان تاریخ انتشار دموی بازی مشخص نشده هنوز؟؟ اگه قرار باشه بازی مهر و آبان بیاد همین روزا هم باید دموی بازی رو بیرون بدن دیگه....

smallfrank
03-08-2011, 12:07
دوستان تاریخ انتشار دموی بازی مشخص نشده هنوز؟؟ اگه قرار باشه بازی مهر و آبان بیاد همین روزا هم باید دموی بازی رو بیرون بدن دیگه....

دمو دو هفته قبل از انتشار میاد بیرون...........

JUSTIN11
03-08-2011, 13:54
Real Madrid vs AC Milan Gameplay

HD

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدSD

LooooL [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چه افتضاحی !!

تنها نکته مثبت کفش مرکوریال کریس و لباسای جدید + دوربین بازی بود

: دی

fouladiali
03-08-2011, 14:00

کونامی مجوز 8 تا تیم دیگه را در بخش Other Leagues گرفته...

Genk (بلژیک)
Standard Liège (بلژیک)
Bayer Leverkusen (آلمان)
Wisła Kraków (لهستان)
Oţelul Galaţi (رومانی)
CSKA Moscow (روسیه)
FC Zürich (سوییس)
Trabzonspor (ترکیه)

ولی در عوض 8 تا تیم زیر در PES 2012 نخواهند بود...

Club Brugge (بلژیک)
Werder Bremen (آلمان)
Dinamo Bucureşti (رومانی)
CFR Cluj (رومانی)
Unirea Urziceni (رومانی)
Spartak Moscow (روسیه)
FK Crvena Zvezda (صربستان)
SK Slavia Praha (جمهوری چک)

--------------------------------------
منبع: ONLY PRO EVOLUTIONS

Iloveu-ALL
03-08-2011, 14:16
کی دسته ما می رسه؟؟؟؟؟؟؟

Masoud King
03-08-2011, 14:52
آره بازی زیاد فرقی نکرده بود و هنوز حتی اون حرکت 360 درجه کامل هم تو این ویدئو ها دیده نمیشه ....
نمی دونم وقتی هنوز این حرکت 360 درجه رو بعد دو سال نتونستن کامل تو بازی پیاده کنن چطوری می خوان هوش مصنوعی رو متحول کنن !!
حتی تو اون گلی که ابراهیمویچ می زنه بعد رد شدن از دروازه بان یهو مدافع وای میسته و گل زده میشه ولی به راحتی می تونست با تکل کردن توپ رو دفع کنه..

fouladiali
03-08-2011, 16:05
ویدیوی جدید گیم‌پلی...

PES 2012 Gameplay Video 10 - Penalty Kick

این ویدیو را می‌تونید از لینک زیر ببینید...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو یا از لینک زیر دانلود کنید...

کیفیت FLV 480p - حجم 7.7 MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید---------------------
+ عکس‌های جدید

Mool Tee
03-08-2011, 18:06
هنوز دمویی گیم پلیی از بازی نیومده که بارسا توش باشه

Masoud King
03-08-2011, 19:01
هنوز دمویی گیم پلیی از بازی نیومده که بارسا توش باشه
دوست عزیز صفحه قبل گذاشتمش:

Mool Tee
04-08-2011, 01:04
دوست عزیز صفحه قبل گذاشتمش:

آقا مرسی عذر می خوام همه صفحه هارو دیده بودم الا اون صفحه

pcsoft
05-08-2011, 14:28
امیدوارم شاهد بازی واقعی PES باشیم نه یک PES شبه FIFA.
واقعا این دویدن و شوت کردن 2011 افتضاح بود(نظر شخصی) شاید دوستان خیلی هم ازش تعریف کنند ولی من همون 2010 رو بیشتر دوست دارم تا این.(قبلا توی 2010 باید با فکر بازی رو جلو می بردی تا گل بزنی حالا 2011 باید نقشه هم بکشی، گل زدن شده هفت خان رستم)
اینم شد بازی.
2012 هم مثل 2011 باشه(البته پیشرفت های 2011 نسبت به 2010 رو نباید ازش چشم پوشی کرد) مفت گرونه.

fouladiali
05-08-2011, 18:03
ویدیوی جدید گیم‌پلی که درباره‌ی دفاع تک به تکه...

PES 2012 Gameplay Video - Hold-up play

برای دیدن این ویدیو ‌می‌تونید از لینک زیر استفاده کنید...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو در لینک زیر هم ‌می‌تونید همه‌ی ویدیوها را ببینید...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلینک دانلود

فرمت FLV 360p - حجم 4 MB

فرمت MP4 720p - حجم 15.7 MB

منبع: WENB

Big-Boss
05-08-2011, 19:41
به نظر شما PES چند سال اخیر از رنگ های کدر و مات زیادی استفاده نمیکنه؟
یادمه قبلا (سال ها پیش که تو کلوپ WE بازی میکردم!) یه تنوع رنگ قشنگی داشت،هم چمن زمین هم لباس ها با وجود توان گرافیکی به کمتر.

mj77
06-08-2011, 20:29
جریان اینکه نام بازیکنان پشت پیراهن بعضی تیمها مثل میلان توی این کلیپ ها ننوشته چیه؟ مثله بازی دوستانه پیش فصل؟
چیزی که خیلی دوست داشتم گرافیک کفش بازیکنان هنگام ورود بازی بود که حل شده!

Abolfazl_Real
06-08-2011, 21:59
من پست اول رو نخوندم
کی این بازی میاد؟
با کینک میشه بازی کرد؟(مثلا پنالتی هاش)

joopiter23
07-08-2011, 11:25
لیست استادیوم های pes 2012 ، استادیوم آلیانز ارنا بایرن لیسانس شد .

Licensed Stadia
Old Trafford
Wembley Stadium
Camp Nou
Santiago Bernabeu
Stade De France
Stade Lous II
Il Nuovo Stadio Della Juventus
San Siro
Giuseppe Meazza
Stadio Olimpico
Estadio Dragao
Estadio Jose Alvalade
Estadio Da Luz
Amsterdam Arena
El Monumental
Saitama Stadium 2002
Allianz Arena
Unlicensed Stadia
Burg Stadion
Royal London Stadium
Rose Park Stadium
Bristol Mary Stadium
Estadio Del Nuevo Triunfo
Stade De Sagittaire
Stadio Orione
Ville Marie Stadium
Estadio De Escorpiao
Estadio Amazonas
Estadio De Palenque
Konami Stadium
Mohamed Lewis Stadium

Abolfazl_Real
07-08-2011, 13:31
کینکت رو پشتیبانی میکنه یا نه؟

halflife g
07-08-2011, 19:26
کینکت رو پشتیبانی میکنه یا نه؟

دوست عزیز طبق گفته رییس شرکت ea بازی fifa 13 کینکت رو ساپورت خواهد کرد. .یعنی فیفایی که امسال میاد نه سال دیگه رو.... .

در نتیجه pes این قابلیتو نداره..... .

.
.

Vahid579
07-08-2011, 21:29
به نظر من بازی باید ساده باشه ، مثل pes 2010 چون خودمون داریم میگیم بازی پس نباید خیلی حرفه ی باشه. من اصلا از fifa 2011 و pes 2011 خوشم نیومد . این که زدن گل تو فوتبال ها هر سال داره سخت تر میشه به نظرم نکته منفی حساب میشه نه مثیت. همین الان یه نظر سنجی بزارید باور کنید که بالاترین امتیاز رو بچه ها به همون pes 98 پلی استیشن 1 میدن ، چون به معنای واقعی بازی هست واسه گل زدن نیاز به تفکر نداره .............

Abolfazl_Real
07-08-2011, 22:12
به نظر من بازی باید ساده باشه ، مثل pes 2010 چون خودمون داریم میگیم بازی پس نباید خیلی حرفه ی باشه. من اصلا از fifa 2011 و pes 2011 خوشم نیومد . این که زدن گل تو فوتبال ها هر سال داره سخت تر میشه به نظرم نکته منفی حساب میشه نه مثیت. همین الان یه نظر سنجی بزارید باور کنید که بالاترین امتیاز رو بچه ها به همون pes 98 پلی استیشن 1 میدن ، چون به معنای واقعی بازی هست واسه گل زدن نیاز به تفکر نداره .............

بازهم با pes2011 میشه یه چند نفر رو دریبل کرد و گهگاهی گل هم زد
ولی fifa11 که دریبل کردن هم مشکه
ولی در کل من هردوی این بازی هارو دوست دارم و ازشون لذت میبرم
همیشه هم توی گیم نت پلاسم و شرطی با بچه ها بازی میکنم :31:

resident_evil
07-08-2011, 23:24
من تریلر گیم پلی دیدم بازی رئال آث میلان بود تغییر خاصی مشاهده نشد کسی دید بیاد مارو روشن کنه چه اتفاق جدیدی افتاده تو بازی : دی

Vahid579
08-08-2011, 01:44
بازهم با pes2011 میشه یه چند نفر رو دریبل کرد و گهگاهی گل هم زد
ولی fifa11 که دریبل کردن هم مشکه
ولی در کل من هردوی این بازی هارو دوست دارم و ازشون لذت میبرم
همیشه هم توی گیم نت پلاسم و شرطی با بچه ها بازی میکنم

:31: :31:
واقعا همینطوره باز pes خیلی خوبه ، fifa که هیچی انگار آدم می خواد بازی فکری انجام بده ...........................

AhmadReza.
08-08-2011, 02:07
کسی میدونه دمو کی میاد؟

Masоud
08-08-2011, 04:50
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
واقعا همینطوره باز pes خیلی خوبه ، fifa که هیچی انگار آدم می خواد بازی فکری انجام بده ...........................

مشکل از کسیه که داره بازی میکنه عزیز وگرنه تو Legendary هم گل زدن خیلی آسونه.

A.N.A.P
08-08-2011, 06:08
:31: :31:
ای خدا به پرفروش ترین و بهترین بازی دنیا چه وصله هایی میزنن !:27:

انگار آدم می خواد بازی فکری انجام بده
هوش مصنوعی بر شما غلبه کرده !

hadishi
08-08-2011, 06:14
دوست عزیز قبل از این که این حرف رو میزدی یک جسنجو می کردی بعد نتیجه می گرفتی فیفا بهترین بازی ورزشی شناخته شده و هر سال بالا ترین نمرات را در سایت های معتبر میگره و کلی جوایز , من نمی خوام طرفداری از فیفا کنم خودم pes باز بودم تا اینکه فیفا یک تکونی به خودش داد پی سی باز ها را خوشحال کرد کنسول که جای خود دارد , تو دنیای واقعی یک تیم چقدر تلاش می کنه چه قدر بازیکن ها فکر می کنن تا به گل برسن گیمر همیشه دوست داره بازی که میکنه شبیه ساز باشه و نکته دیگه فیفا خیلی راحت میشه گل زد و بازیکن دریبل کرد بستگی به مهارت شما داره

smallfrank
08-08-2011, 09:27
من تریلر گیم پلی دیدم بازی رئال آث میلان بود تغییر خاصی مشاهده نشد کسی دید بیاد مارو روشن کنه چه اتفاق جدیدی افتاده تو بازی : دی

تور دروازه دست خوش تغییر و تحول شده.....:31:

Abolfazl_Real
08-08-2011, 10:18
مشکل از کسیه که داره بازی میکنه عزیز وگرنه تو Legendary هم گل زدن خیلی آسونه.

من هم گفتم کمی سخته ، نگفتم نمیشه
اتفاقا این طوری بهتره و به واقعیت نزدیک تره
من عاشق هر دوشونم :40:
دوستان چطوری میشه با شماها آنلاین بازی کرد؟

joopiter23
08-08-2011, 12:35
در جه سختی رو واسه خوشکلی نذاشتن که .... هرکی سختشه اون قسمت مشکلش رو حل می کنه :8:
هی وای من ....
درجه رو که اسون کنید بعد هوش مصنوعی میشه آلوچه و به یاد همون فوتبال هایی که دوست دارین گل بزنید:31:

Mool Tee
08-08-2011, 17:19
به نظر من تنها مشکلی که FIFA داره گرافیک و تور دروازه مضخرفشه که وقتی توپ با قدرت بهش می خوره از جاش تکون نمی خوره.
کسانی که به گرافیک بازی اهمیت میدن خوب معلومه pes می خرن ولی کسانی که به گیم پلی اهمیت می دن FIFA می خرن . من از هردوشون خوشم میاد.یک مشکل اساسی که در pes هست این هست که وقتی بازی رو روی TOP Player قرار میدی به رئال مادرید مثلا 10 گل می زنی خوب این غیر طبیعیه باید وقتی رو سخت قرار میدی به زور 1 یا 2 گل بزنی نه 10 تا

Masoud King
08-08-2011, 19:14
به نظر من تنها مشکلی که FIFA داره گرافیک و تور دروازه مضخرفشه که وقتی توپ با قدرت بهش می خوره از جاش تکون نمی خوره.
کسانی که به گرافیک بازی اهمیت میدن خوب معلومه pes می خرن ولی کسانی که به گیم پلی اهمیت می دن FIFA می خرن . من از هردوشون خوشم میاد.یک مشکل اساسی که در pes هست این هست که وقتی بازی رو روی TOP Player قرار میدی به رئال مادرید مثلا 10 گل می زنی خوب این غیر طبیعیه باید وقتی رو سخت قرار میدی به زور 1 یا 2 گل بزنی نه 10 تا
تور دروازه تو فیفا مضخرفه؟!؟
گرافیک بازی مشکل داره؟!
دم افطار شاد شدیم از این نظرات زیبا ...

Mool Tee
08-08-2011, 19:26
تور دروازه تو فیفا مضخرفه؟!؟
گرافیک بازی مشکل داره؟!
دم افطار شاد شدیم از این نظرات زیبا ...

شما خودت می دونی که تور دربازه مضخرفه.آخه اگه مثلا C.Ronaldo با اون قدرتش یه شوت بزنه بره تو گل تور دروازه 200 کیلومتر کش میاد تو فیفا انگار به دیوار شوت زدی.گرافیک هم شما زمین چمن و صورت ها (مخصوصا صورتها) رو مقایسه کن می فهمی .

Killzone2
08-08-2011, 20:08
شما خودت می دونی که تور دربازه مضخرفه.آخه اگه مثلا C.Ronaldo با اون قدرتش یه شوت بزنه بره تو گل تور دروازه 200 کیلومتر کش میاد تو فیفا انگار به دیوار شوت زدی.گرافیک هم شما زمین چمن و صورت ها (مخصوصا صورتها) رو مقایسه کن می فهمی .
عزیز شما Street Fighter IV بازی نمیکنی که اینطور درباره کش اومدن تور دروازه صحبت میکنید؟! :31:
+
گرافیک بازی به نظر شما ضعیفه؟اون هم در برابر pes ؟ !!!!!!!!
صورت ها؟چمن؟اینایی که شما گفتی در بهترین حالت هست و اگر هم دقت کنی شبیه سازی بسیار خوبی داره که PES هم رو یک سری از بازیکنا اصلا همچین چیزی رو نداره!!!! البته فیفا هم رو صورت و طرح چند تا از بازیکنا خوب کار نکرده ولی چند تایی بیشتر نیست! عزیز شما رو چه برداشتی میگی ضعیفه؟! صورت بازیکن ها طبیعی هست و اینکه نورپردازی و چمن بازی هم بهترین کیفیت رو داره و البته جزئیات اش هم نیاز به توضیح نداره!
البته این بحث ها رو اینجا نباید کرد چون مربوط به فیفا هست و بهتره تو تاپیک خودش باشه به هرحال بحث درباره جزئیات فیفا است.
ممنون.:20:

A.N.A.P
08-08-2011, 20:11
من FIFA 06 رو روی PC بازی میکردم به دلیل پایین بودن سخت افزارم تور دروازه مثل آجر عمل میکرد یعنی هیچ انعطافی نداشت دی:

B3HZ@D
08-08-2011, 20:20
من FIFA 06 رو روی PC بازی میکردم به دلیل پایین بودن سخت افزارم تور دروازه مثل آجر عمل میکرد یعنی هیچ انعطافی نداشت دی:

خوب این چه ربطی داشت به روز درختکاری؟!

دوستان هر وقت گرافیک PES و فیفا رو مقایسه میکنن اول از هر چیز به چهره بازیکنان اشاره میکنن
اصلا به جنبه های دیگه گرافیک پرداخته نمیشه
نقاط قوتی فیقا مثل گیم پلی - هوش مصنوعی - صداگذاری و نور پردازی خوب اون نادیده گرفته میشه
مودهای بسیار با کیفیتی که داره
لایسنس های مختلف و خیلی نکات دیگه.

به نظر من که فیفا از نقطه نظر گرافیک هم از PES قوی تر و جلوتره

bar333lona
08-08-2011, 20:38
اصلا نمیدونم طرفداران Fifa اینجا چیکار میکنن ؟

تایپک مخصوص pes 2012 زده شده چرا حرفی از fifa میزنید ؟ حالمونو بهم زدید ( آخه فیفا هم شد بازی ) آدم برم آتاری بازی کنه بهتره از فیفاس

نمیخوام طرفداران فیفا بیان واسه من فلسفه بچینن / چون در هیچ صورت قبول ندارم

pedramgolchin
08-08-2011, 21:29
من پارسال بخاطر اینهمه تعریف و تمجیدی که دوستان اهل فن از فیفا نکست (fifa2010 ) در ایکس باکس کردن یدونه ایکس باکس خریدم تا از محبوبترین بازی کامپیوتری خودم یعنی فوتبال نهایت لذت رو ببرم
ولی وقتی ایکس باکس رو فقط و فقط با یک بازی فیفا 2010 خریدم و ۶ماه حتی سراغ pes هم نرفتم , در آخر نتونستم با فیفا کنار بیام و ازش لذت ببرم و این قضیه امسال هم با fifa 2011 برام پیش اومد
اینو فقط بخاطر بحث های بی نتیجه اساتید عزیز که الان در این تاپیک به جریان افتاده عرض کردم
انتخاب یه بازی و برتر دونستن اون نسبت به رقیبش اونم در بازی فوتبال فقط و فقط بستګی به مذاق بازیکن داره و نمیشه نظرات رو تحمیل کرد چون هر کدومشون نقاط قوت خودشون رو دارن
فیفا تو این چند ساله خیلی پیشرفت کرده و دیګه سال 1998 نیست که همه به فیفا به چشم یه بازی سطح پایین فوتبال نګاه کنن و در حال حاضر بسیار قابل احترام هست ولی این دلیل نمیشه که به pes چندین سال یکه تاز بوده و توی این چند سال اصالت خودش رو خدشه دار کرده بی احترامی کنیم
خواهش میکنم دوباره بحث فیفا و pes رو پیش نکشید

Big-Boss
08-08-2011, 21:47
انتخاب یه بازی و برتر دونستن اون نسبت به رقیبش اونم در بازی فوتبال فقط و فقط بستګی به مذاق بازیکن داره و نمیشه نظرات رو تحمیل کرد چون هر کدومشون نقاط قوت خودشون رو دارن
فیفا تو این چند ساله خیلی پیشرفت کرده و دیګه سال 1998 نیست که همه به فیفا به چشم یه بازی سطح پایین فوتبال نګاه کنن و در حال حاضر بسیار قابل احترام هست ولی این دلیل نمیشه که به pes چندین سال یکه تاز بوده و توی این چند سال اصالت خودش رو خدشه دار کرده بی احترامی کنیم
خواهش میکنم دوباره بحث فیفا و pes رو پیش نکشید

یه چیزی داریم به اسم آمار و ارقام رسمی،این خیلی فراتر از خونه شما و گیم نت سرکوچه و بچه هایی هست که میرن اونجا بازی میکنن.
pes اصلا برای خیلی از گیمرها تو خیلی کشورها وجود خارجی نداشته که بخواد یکه تاز باشه (بجز تو گیم نت سر کوچه)
یه بازی هست که بجز تو آسیا بیرون از اون به ندرت میشناسند چه برسه به اینکه بخرند و پیگیر بازی کردنش هم بشن.
FIFA هر نسخه اش که میاد یکسال تمام تو تاپ لیست فروش هست فقط!! نسخه های کپیش دیگه بماند

IRAN_KING
08-08-2011, 22:37
نمرات بازی..از دو سایت معتبر !
PES2011
GAMESPOT=8
IGN=9
&
FIFA11
GAMESPOT=9
IGN=8.5

!!! خسته نباشید...

Big-Boss
08-08-2011, 22:51
از نسخه های پلتفرم های دیگه مثل Android,iOS,PSP و ... تریلری منتشر شده؟

B3HZ@D
08-08-2011, 23:29
PES2011
GAMESPOT=8
IGN=9
&
FIFA11
GAMESPOT=9
IGN=8.5

!!! خسته نباشید...

شما خسته نباشی
این همه سایت منتقد گیم وجود داره...ملاک شما شده همین دو سایت؟!
بهتره آمار فروش نسخه های هر دو بازی رو هم مقایسه کنید

mj77
08-08-2011, 23:41
fifa هر کاری کنه به پای ادیت pes نمیرسه من کلی با ادیت pes حال مکنم و kitserver

mtx891
09-08-2011, 00:10
ممکنه خواهش کنم جای بحث های الکی و اسپم یکم مطلب مفید بزارید

هر بازی طرف دار خودش رو داره صلیقه افراد رو بایه پست که نه با 1000 پست شما دوستان هم نمیشه عوض کرد
من برای پیدا کردن 4 تا پست و جواب یه سوال باید بین 200 تا اسپم بگردم
من ویدئو هارو قبلا از fb دیده بودم
چنتا سوال داشتم از دوستان به جز ترجمه یکی از دوستان از تست بازی مطلب دیگه ای از افراد که بازی رو تست کردن موجود هست؟
سخت افزار مورد نیاز افزایش پیدا کرده ؟؟
دریبلهای قبلی هنوز هست؟؟

Masoud King
09-08-2011, 00:42
اتفاقا شما اگه نظرات اکثریت رو بخونی به این نتیجه می رسی که تور دروازه PES مشکل داشته
واقعا تنها و تنها و تنها کسی که تو این نت دیدم میگه تور دروازه فیفا از pes بدتره شمایی...

این درسته نمیش تحمیل کرد ولی چیزی که همه قبول دارن رو نمیشه انکارش کرد... هیچکی ندیدم بگه تور دورازه فیفا بده یا pes خوبه...
آره تو گیم پلی سلیقه هست و تنها زمینه سلیقه همینه..مثلا هیچکس نمیگه صداگذاری فیفا ضعیفه به نظر من چون هرکی اینو بگه باید بهش شک کرد یا مثلا یکی بیاد بگه من چهره های pes رو دوست ندارم و غیر واقعیه

ن و در حال حاضر بسیار قابل احترام هست ولی این دلیل نمیشه که به pes چندین سال یکه تاز بوده و توی این چند سال اصالت خودش رو خدشه دار کرده بی احترامی کنیم
بی احترامی یعنی چی؟
گفتن مشکلات بازی فکر نکنم بی احترامی باشه.
من خودم نسل قبل با pes زندگی می کردم ولی الان اصلا نمی تونم باهاش ارتباط بر قرار کنم... من تغییر نکردم این بازی هست که اینطوری شده و نمیشه بهش به چشم یه بازی تراز اول نگاه کرد
+
در مورد گرافیک هم من خودم این دو بازی رو تو یک سطح میبینم و مشکلی که با گرافیک pes دارم رنگ های مرده بازی هست که اصلا جالب نیست
+

PES2011
GAMESPOT=8
IGN=9
&
FIFA11
GAMESPOT=9
IGN=8.5

!!! خسته نباشید...
تبریک به شما...

من اصلا قصد نداشتم جواب شما رو بدم ولی خوب گفتم بدم بهتره... تو همین e3 امسال فیفا 20 بار به عنوان بهترین بازی ورزشی انتخاب شد...این یعنی چی؟
بازی ای که تنها نسخه 11 اون حدود 15 میلیون نسخه فروخته و الان تو چارت منطقه نوردیک اوله
غریب به اتفاق تو چارت uk جز 10 تای برتر بوده
به قول ign تو 2010 نزدیک به 75درصد بازار بازیهای soccer رو در اختیار خودش داشته و کلی برتری دیگه
حالا pes چه حرفی می تونه تا اینجا جلوی رقیبش داشته باشه؟!
+
بعضیا یه چیزایی میگن که انگار اصلا هیچی از میزان فروش و نقد ها نمی دونن و بعد میان با یک دید حق به جانب یه چیزی میگن و فکر میکنن همون درسته و جالبه از حرفشون پائین هم نمیان...
+
خلاصه دوتا بازی فوتبال وجود داره و بدون مقایسه نمیشه این دو رو بررسی کرد و ارزش هر کدوم نسبت به اون یکی دیگه سنجیده میشه.

Alireza.M67
09-08-2011, 01:39
آقا ما 5 ساله توی این فرومیم ، آخرشم نفهمیدیم این طرفدارای فیفا از جون PES چی می خوان که هی میان توی تاپیکشو بحث راه میندازن !!!؟
بابا بی خیال دیگه برید از همون فیفاتون لذت ببرید بذارید ما هم از این PES مون لذت ببریم !
باور کنید با اومدن و نوشتن علیه این بازی هیچ کدوممون به فیفا علاقه مند نمیشیم چون ما کسایی هستیم که بازی کامپیوتری رو برای لذت بردن انجام میدیم و دنبال این نیستیم که مثلا ببینیم بعد از گل تماشاچیه چیکار میکنه یا مثلا عکس برداره چقدر طبیعی ساخته شده یا اصلا کلا چقدر بازی و حاشیه هاش شبیه واقعیته !
جون به جونشم کنی اون فیفا کسل کنندس ، هیچ هیجانی توش نیست ، آدم وسطش خوابش میگیره !
برید توی تاپیک خودتون تا میتونید ازش تعریف و تمجید کنید !

Masoud King
09-08-2011, 02:41
اسم تاپیک pes 2012 هست و نه هیات عاشقان pes و همه می تونن نظرشون رو در مورد بازی بگن و حتی مقایسه کنن..

این چیزی هم که شما میگی کاملا سلیقتون هست و اصلا مهم نیست کی طرفدار چی هست ... مهم اینه که اطلاعات درست داده بشه همین. یکی دوستان یه موضوع خلاف واقع گفت و آدم باید واقعیت رو بگه.

A.N.A.P
09-08-2011, 06:09
جون به جونشم کنی اون فیفا کسل کنندس ، هیچ هیجانی توش نیست ، آدم وسطش خوابش میگیره !
FIFA رو Amateur منم خوابم میگیره ! توی PES نمیدونم شوت از شکم مدافع رد میشه هیجان داره یا یا قیافه بازیکنا هیجان داره ، هوش مصنوعی هیجان داره نمیدونم !

Big-Boss
09-08-2011, 10:14
fifa هر کاری کنه به پای ادیت pes نمیرسه من کلی با ادیت pes حال مکنم و kitserver
این دیگه از اون حرفا بود
اون بازی به ادیت احتیاج داره که اسم تیماش لندن رِد و لندن بلو هستش lol ،سر جمع 10 تا استادیوم داره ، وقتی هم که لیگ بازی میکنی زیر گروهات بجای دسته پایین تر لیگ خود بایرن مونیخ و شاختار و گالاتسترای باشه!!!! lol
نه بازی که فقط از انگلیسش چهار تا لیگ رو پوشش میده و بزرگترین دیتا بیس یه بازی ورزشی رو داره

Alireza.M67
09-08-2011, 16:39
اسم تاپیک pes 2012 هست و نه هیات عاشقان pes و همه می تونن نظرشون رو در مورد بازی بگن و حتی مقایسه کنن..

این چیزی هم که شما میگی کاملا سلیقتون هست و اصلا مهم نیست کی طرفدار چی هست ... مهم اینه که اطلاعات درست داده بشه همین. یکی دوستان یه موضوع خلاف واقع گفت و آدم باید واقعیت رو بگه.

مسعود جان شما که دیگه پیر اینجا شدی چرا این حرفو میزنی ؟
خوبه خودت میدونی که هر سال همین بحثها هست هیچ طرف هم نظر اون یکی رو قبول نداره .
تمامی این حرفها و این بحث و جدل ها هم از بیخ و بن بی فایدست و جز جنگ و جدال چیز دیگه ای نداره .
بذار هر کی هر حرفی می خواد بزنه !
هر کسی سلیقه ای داره ! تحمیل کردن سلیقه به دیگران هم اصلا کار درستی نیست !
آخه من نمیفهمم این چه بحثهاییه که هر سال راه میفته !؟
مثلا، یکی میگه این تور دروازش خوبه ، یکی می گه اون . آقا جان هر کی از یه نوع تور خوشش میاد این که دیگه بحث کردن نداره .

FIFA رو Amateur منم خوابم میگیره ! توی PES نمیدونم شوت از شکم مدافع رد میشه هیجان داره یا یا قیافه بازیکنا هیجان داره ، هوش مصنوعی هیجان داره نمیدونم !

خب این نظر شماست .
همینا رو برو توی تاپیک فیفا بنویس دور هم خوش باشید !
در ضمن من جایی توی حرفام گفتم که روی Amateur بازی میکنم !!!؟ شما یهو این حرفو از کجا آوردی زدی !!!؟ از این جور مغلطه کردنها هم زیاد دیدیم !

fouladiali
09-08-2011, 16:47

لیست توپ‌های بازی (البته به گفته‌ی سایت ایتالیایی PESFan این لیست مربوط به نسخه‌ی نهایی نیست و ممکنه در نسخه‌ی اصلی تغییراتی داشته باشه)

Classic
Plain
WE-PES 2002
WE-PES 2003
WE-PES 2007
WE-PES 2008
WE-PES 2009 claw
WE-PES 2010
WE-PES 2011
WE-PES 2012
Adidas Speedcell
Adidas Predator X-ite
Nike Seitiro
Nike Hi-Vis Seitiro
Puma v1.10
Puma King Ball
Puma Ball Powercat 1.10
Umbro New Football Pro High Visibility
Umbro Neo Pro

و توپ‌های مخصوص UEFA Champions League ، UEFA Europa League و Copa Libertadores و همچنین توپ جدید Puma به نام Seitiro که در Ligue 1 قابل استفاده خواهد بود.

+
لیست بازیکنان قدیمی بازی را می‌تونید در زیر ببینید...

Pack 1
SW – Potelk – Romania
RB – Alne – Paraguay
AMF – Gillonai – France
CF – Virota – Austrailia

Pack 2
CB – Hemnara – Spain
AMF – Loo Corna – Portugal
CF – Hotteubenik – Holland
CF – Armeyson – Brazil

Pack 3
CF – Mirakenic – Montenegro
AMF – Jionalgio – Brazil
AMF – Stjanoric – Serbia
GK – Pjiromel – Belgium

Pack 4
LB – Seiron – Spain
SS – Simane – Italy
SS – Di Canpo – Italy
AMF – Rintello – Germany

Pack 5
CB – Djuric – Serbia
CB – Garama – Paraguay
AMF – Otoka – Nigeria
CF – Halah Sumul – Turkey

Pack 6
RMF – Meyelena – Spain
SS – Sarteric – Montenegro
RWF – Benuki – N.Ireland
CB – Pal Arselon – Sweden

Pack 7
DMF – Gulangiala – Spain
GK – Perucchi – Italy
CF – Iwan Russel – Wales
AMF – Hejumok – Austria

Pack 8
SS – Skorimilov – Bulgaria
AMF – Solqueras – Brazil
CF – Patenca – Portugal
RMF – Jarpa – United States

Pack 9
RMF – Rootz Eliquelo – Spain
SW – Corso – Portugal
SS – Le Tecela – England
DMF – Parl Salsa – Portugal

Pack 10
DMF – Islero – Spain
CF – Wiego – Liberia
CMF – Ward – England
DMF – Oyleh – Nigeria

Pack 11
CB – Alvando – Spain
CMF – Enelkon – Brazil
CF – Durlmints – Scotland
CF – Dalshir – Sweden

Pack 12
CF – Piazo – Spain
CF – Paneumo – Argentina
GK – Deros – Poland
CB – Sunarez – Mexico

Pack 13
CF – Shurak – Croatia
AMF – Lidoanho – Brazil
SS – Alainpau – Ghana
RMF- Selce Colerton – Portugal

Pack 14
CF – Morazentez – Spain
LWF – Corthan – Italy
CMF – Law Kit – Ireland
AMF – Balanov – Bulgaria

Pack 15
AMF – Mowkerai – Russia
AMF – Equateliz – Bolivia
CF – Aneriuton – Brazil
CF – Rezengreise – Holland

Pack 16
CF – Huno Sametz – Mexico
AMF – Froequertoli – Uruguay
RMF – Gigen – France
GK – Dakhmov – Russia

Pack 17
LB – Cantoni – Italy
GK – Higore – Colombia
RWF – Renkurfaad – Holland
CF – Dahoo – Iran

Pack 18
AMF – Dellapazzo – Spain
GK – Buros – Argentina
AMF – Scireni – Belgium
SS – Betlav – Ukraine

Pack 19
DMF – Rumel Baila – Spain
CF – Pursari – Italy
CB – Heycory – Scotland
SS – Noglau – Germany

Pack 20
SS – De Squeram – Spain
CB – Firquela – Chile
CMF – Termou – France
SS – Bonsak – Poland

Pack 21
AMF – Barool – Spain
AMF – Fuhren – Brazil
CMF – Reylack – England
LWF – Okuyama – Japan

Pack 22
CB – Olovto – Russia
CB – Morteno – Uruguay
CMF – Winkurfaad – Holland
GK – Delye – Saudi Arabia

Pack 23
CF – Bussarana – Spain
SW – Shirme – Italy
CB – McLenath – Ireland
AMF – Nejuler – Germany

Pack 24
CF – Uranaz – Spain
GK – Dordo – Italy
GK – Shrawtel – Denmark
RB – Vard – Germany

Pack 25
LWF – Begrstaron – Spain
RMF – Popochski – Czech Republic
CF – Dely Run – Scotland
GK – Phathas – Belgium

Pack 26
CF – Kisuc – Spain
AMF – Bohren – Croatia
CF – Mile Healy – Wales
CF – Enbuler – Brazil

Pack 27
RMF – Kayukin – Russia
AMF – Jil Paniska – Brazil
GK – Barrila – Portugal
AMF – Nirasaki – Japan

Pack 28
GK – Calzair – Spain
CF – Sagatz – Chile
CF – Ferdy – England
AMF – Mimout – France

Pack 29
CF – Pursel – Hungry
CF – Cardoro – Paraguay
CF – Landroam – Denmark
CMF – Couramaar – Belgium

Pack 30
AMF – Guellermo – Spain
CF – Azpnira – Colombia
AMF – Yorb – Trinidad And Tobago
AMF – Beithner – Germany

Pack 31
CB – Navajo – Spain
SS – Chinezal – Italy
CF – Andy Scolme – England
AMF – Sforga – Switzerland

Pack 32
RMF – Fillco – Portugal
CF – Runan Dona – Uruguay
SS – Nimole – Belgium
CB – Hillerra – Finland

Pack 33
CF – Salsalo – Chile
CB – Potequino – Argentina
CF – Elkama – Cameroon
CB – Naimet – Morocco

Pack 34
AMF – Djeraigho – Brazil
CMF – Tor Serina – Brazil
CF – Boramikki – Croatia
CB – M D Ho – South Korea

Pack 35
SS – Echientxa – Spain
AMF – Netret – Czech Republic
CF – Solasal – Norway
AMF – Siom – Germany

Pack 36
GK – Zugnaleni – Spain
CB – Minilovic – Serbia
CF – Kiuden – England
GK – Maldor – Germany

Pack 37
CF – Mahaali – Holland
AMF – Al Aumera – Ecuador
GK – Chimral – Paraguay
AMF – Hanue – Romania

Pack 38
RB – Algauei – France
AMF – Verdonan – Colombia
CF – Larcan – Sweden
GK – Calmen – Mexico

Pack 39
DMF – Arano – Spain
SS – Burnolen – Sweden
CF – Fsow – Norway
DMF – Efervoltz – Germany

Pack 40
AMF – Mil Landelef – Denmark
AMF – Cuquitos – Peru
CF – Rona Kira – Cameroon
LWF – Bkhalin – Ukraine

+
زبان عربی هم در PES 2012 وجود داره؛ البته فقط زبان نوشتاریه و گزارشگر عربی شاید در نسخه‌ی بعدی باشه.

+
در لینک زیر می‌تونید 12تا ویدیوی کوتاه از WE 2012 ببینید...

+
اطلاعاتی از پروژه‌ی myPes
شرکت کونامی با همراهی شرکت argonauten G2 پروژه‌ای به نام myPES طراحی کرده که قراره جزییات اون را در نمایشگاه GC امسال بیان کنه؛ این پروژه به گفته‌ی مسئولان این دو شرکت پروژه‌ی مهمی خواهد بود.

+
28 عکس جدید از بازی...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید منابع: WENB ، PESFan.it

Masoud King
10-08-2011, 01:12
مسعود جان شما که دیگه پیر اینجا شدی چرا این حرفو میزنی ؟
خوبه خودت میدونی که هر سال همین بحثها هست هیچ طرف هم نظر اون یکی رو قبول نداره .
تمامی این حرفها و این بحث و جدل ها هم از بیخ و بن بی فایدست و جز جنگ و جدال چیز دیگه ای نداره .
بذار هر کی هر حرفی می خواد بزنه !
هر کسی سلیقه ای داره ! تحمیل کردن سلیقه به دیگران هم اصلا کار درستی نیست !
آخه من نمیفهمم این چه بحثهاییه که هر سال راه میفته !؟
مثلا، یکی میگه این تور دروازش خوبه ، یکی می گه اون . آقا جان هر کی از یه نوع تور خوشش میاد این که دیگه بحث کردن نداره .
با همین حرفا آدم رو پیر کردین دیگه : دی

من همون پست گفتم گیم پلی این دو بازی کاملا سلیقه هست ولی به نظرت گرافیک و صداگذاری وقتی می خوای فنی مقایسه کنی سلیقه هست؟
مثلا یکی بگه گرافیک کرایسیس 2 بده اینو رو حساب چی میشه گذاشت؟ سلیقه؟

یه سری چیزا اینقدر واضحه که توش سلیقه معنی نداره ولی آره گیم پلی این دو بازی کاملا سلیقه هست.
+
یادمه زمان PES 2005 میگفتم این بازی چند سال دیگه میشه فوتبال واقعی ولی کاملا اشتباه می کردم و فکر نمی کردم تو این مدت بازی طوری بشه که اصلا نتونم بهش امیدی داشته باشم

MiladZarrin
11-08-2011, 10:48
بازم این بحث مسخره و تکراری فیفا و PES !!!
نمی دونم این بحث ها چه معنی میده. ولی میدونم باعث میشه یکی مثل من که اومده اینجا و میخواد اطلاعات بازی محبوبش رو بگیره خیلی از این بحث ها عصبانی میشه. آقایون فیفا باز و عاشق فیفا... چه اصراریه که این برتری فیفا رو هی بیاید اینجا اعلام کنید؟ خب اگه به نظر شما فیفا انقدر بهتره اصلا چرا میاید به تاپیک PES؟

ببینید، یه مثال میزنم. من پرسپولیسیم، ولی بعضی فصل ها اینو قبول میکنم که مثلا امسال استقلال تیم بهتری داره. ولی این دلیل نمیشه استقلالی بشم. به خاطر خاطرات خوبی که با پرسپولیس دارم، به خاطر علاقه ای که بهش دارم و خیلی چیزهای دیگه.

من سال های سال به سری PES زندگی کردم. درسته الآن 3 ساله که فیفا بازی بهتری میده. ولی این اصلا دلیل نمیشه که من یا امثال من فیفا باز بشیم. وقتی هم یکی از دوستان میاد اینجا میگه PES رو خارج از آسیا هیچکس نمیشناسه، اونم تو فروم PES معلومه که به بچه ها برمیخوره و جوابشو میدن.

والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته :31:

A.N.A.P
11-08-2011, 12:35
دیوار کوتاه تر از من پیدا نکردین پست منو پاک فرمودین ؟

soheilnouri
11-08-2011, 12:51
من خودم از بچگی پرو باز بودم.تا اینکه نسخه ی 2011 اومد و همزمان هم نسخه ی 2011 فیفا.واقعا از هر لحاظ فیفا یه سر و گردن بالاتر بود.ینی می خوام بگم هیچ تعصبی به فیفا ندارم.اما واقعا 2011 پرو افتضاح بود.امیدوارم امسال از فیفا جلو بزنه

---------- Post added at 01:51 PM ---------- Previous post was at 01:49 PM ----------

نمی دونم این بحث ها چه معنی میده. ولی میدونم باعث میشه یکی مثل من که اومده اینجا و میخواد اطلاعات بازی محبوبش رو بگیره خیلی از این بحث ها عصبانی میشه. آقایون فیفا باز و عاشق فیفا... چه اصراریه که این برتری فیفا رو هی بیاید اینجا اعلام کنید؟ خب اگه به نظر شما فیفا انقدر بهتره اصلا چرا میاید به تاپیک PES؟

ببینید، یه مثال میزنم. من پرسپولیسیم، ولی بعضی فصل ها اینو قبول میکنم که مثلا امسال استقلال تیم بهتری داره. ولی این دلیل نمیشه استقلالی بشم. به خاطر خاطرات خوبی که با پرسپولیس دارم، به خاطر علاقه ای که بهش دارم و خیلی چیزهای دیگه.

من سال های سال به سری PES زندگی کردم. درسته الآن 3 ساله که فیفا بازی بهتری میده. ولی این اصلا دلیل نمیشه که من یا امثال من فیفا باز بشیم. وقتی هم یکی از دوستان میاد اینجا میگه PES رو خارج از آسیا هیچکس نمیشناسه، اونم تو فروم PES معلومه که به بچه ها برمیخوره و جوابشو میدن.

= =========================================
اما باور کن تو جمع 10 نفره ی ما با اومدن پرو 2011 با اینکه یه عمر همه نسخه هاشو بازی می کردیم ازش فرار کردیم و رفتیم به سمت فیفا.

hamed_dij
11-08-2011, 13:08

قضیه طرفداری فوتبال با یه بازی کامپیوتری کاملا فرق داره.آدم بازی میکنه که لذت ببره شرکت سازنده هم اصلا مهم نیست کی باشه مهم اینه که تو فقط وقتت رو پر کنی و چندساعتی از بازی لذت ببری خود شرکت سازنده هم میدونه که اگه خوب کار نکنه گیمرهاش رو از دست میده ولی علاقه به تیم فوتبال یه علاقه بومی و صلیقه ای و ... هست و یه تیم به حمایت طرفدارهاش نیاز داره برای پیشرفت
امیدوارم که منظورم رو فهمیده باشی

pedramgolchin
11-08-2011, 13:10
قضیه طرفداری فوتبال با یه بازی کامپیوتری کاملا فرق داره.آدم بازی میکنه که لذت ببره شرکت سازنده هم اصلا مهم نیست کی باشه مهم اینه که تو فقط وقتت رو پر کنی و چندساعتی از بازی لذت ببری خود شرکت سازنده هم میدونه که اگه خوب کار نکنه گیمرهاش رو از دست میده ولی فوتبال علاقه به تیم فوتبال یه علاقه بومی و صلیقه ای و ... هست و یه تیم به حمایت طرفدارهاش نیاز داره برای پیشرفت

خیلی خوب میشه دیگه بحث فیفا و pes رو ادامه ندیم و فقط اخبار بازی رو منتقل کنیم
دوستان تاریخ دقیق عرضه بازی کی هست؟؟
دمو کی منتشر میشه؟؟

بردیا
11-08-2011, 13:26
من امسال هر 2نسخه فیفا و ساکر رو بازی کردم هر کدوم یه برتری هایی داشتن
مثلا نتایج توی فیفا خیلی واقعی تره و خیلی کم پیش میاد که تو بتونی یه تیم تاپو رو گلبارون بکنی،بارسلونا شبیه به بارسلونای واقعی بازی میکنه و سخته توپو ازش بگیری در حالی که توی ساکر حتی توی تاپ پلیر اثری از یه بارسلونای قوی نمیبینی
ولی نسخه bal ساکر جذابیت بیشتری داره چون امکان بازی توی جامای بین المللی هم وجود داره واسش در حالی که من توی فیفا در سطح باشگاهی فقط توی لیگ تونستم با بازیکنم بازی کنم((تو نسخه pc))

در کل اینکه انتخاب بکنی کدومشو بازی بکنی به سلیقه شخص بستگی داره ولی ملاک برتری یه بازی به بازی دیگه سلیقه نیست چون منتقدا و گیمرای حرفه ای نمره دهنده نمیان بر اساس سلیقه هرکاری بکنن.

mj77
12-08-2011, 15:12
کونامی تاریخ اومدن دمو رو اعلام نکرده؟

fouladiali
13-08-2011, 09:41

...
دوستان تاریخ دقیق عرضه بازی کی هست؟؟
دمو کی منتشر میشه؟؟

کونامی تاریخ اومدن دمو رو اعلام نکرده؟

بازی برای بیشتر کشورهای اروپایی به‌ جز انگلیس 29 سپتامبر (7 مهر) عرضه می‌شه. (این بازی در انگلیس 14 اکتوبر یعنی 22 مهر عرضه میشه)
تاریخ دقیقی برای دمو اعلام نشده ولی اگه قرار باشه مثل سال قبل عمل کنند؛ فکر کنم اواسط سپتامبر بیاد...شاید!!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
یه سری عکس جدید از بازی که البته چون افرادی که بازی را تست می‌کردن در حین تست گرفتن، کیفیت بالایی نداره و در اندازه‌های پایینه...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عکس‌هایی از چهره‌ی بازیکنان...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و عکس‌هایی که چندوقت پیش کونامی منتشر کرد...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دو تا عکس از مود Football Life ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک عکس‌ها در اندازه‌ی اصلی (به ترتیب از اولین عکس سمت راست)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدچهره‌ی بازیکنان

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبقیه‌ی عکس‌ها

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمود Football Life

+

گزارش سایت WENB از تست بازی...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمنابع: WENB , PESFan.it

MiladZarrin
13-08-2011, 10:40
قضیه طرفداری فوتبال با یه بازی کامپیوتری کاملا فرق داره.آدم بازی میکنه که لذت ببره شرکت سازنده هم اصلا مهم نیست کی باشه مهم اینه که تو فقط وقتت رو پر کنی و چندساعتی از بازی لذت ببری خود شرکت سازنده هم میدونه که اگه خوب کار نکنه گیمرهاش رو از دست میده ولی علاقه به تیم فوتبال یه علاقه بومی و صلیقه ای و ... هست و یه تیم به حمایت طرفدارهاش نیاز داره برای پیشرفت

سلام. خب دوست عزیز، هوادارهای یه تیم فوتبال هم میرن تمیشون رو حمایت میکنن که در نهایت قهرمانی تیمشون رو ببینن و خوشحال بشن دیگه. هیچکس دوست داره باخت تیمش رو تو دربی ببینه یا ببینه تیمش چند سال پشت سر هم هیچ جامی نمیگیره. ولی با این اتفاق ها آدم تیم مورد علاقه شو عوض نمیکنه.

PES هم درسته افت کرده، درسته که کمپانی سازنده، باعث لذت بردن از بازی نمیشه. ولی انصافا سری PES یه سری فاکتورها رو از اون موقع که منوهاش ژاپنی بود، حفظ کرده. درسته خیلی جاها هوش مصنوعی ضعیفه، شوت ها غیر واقعیه یا کلا حس یه بازی آرکید به آدم دست میده، ولی هیچکس نمی تونه به ما بگه طرفدار این بازی نبالشید، چون ضعیفه و ... در حال حاضر دوست های شما میان تو این فروم و این حرف ها رو میزنن و من هم با این کار مشکل دارم.

mj77
14-08-2011, 15:46
مود Football Life چیه؟

fouladiali
15-08-2011, 14:46

مود Football Life چیه؟
یه بخش جدید که به بازی اضافه شده و کونامی هنوز اطلاعات دقیقی از اون منتشر نکرده.

دوربین جدید بازی به نام "Pitch side"

سری 1 : Matias Fernandez , Gotze , Hummels , Mario Gomez , Muller , Lavezzi , De Gea

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سری 2 : Zidan , Zamora , Zaki , Kolarov , Kevin Davies , Cahill , Bilyaletdinov

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سری 3 : Darren Bent , Adam Johnson , Stokes , Santi Cazorla , Perotti , Odemwingie , Honda

سری 4 : Giuseppe Rossi , Ramires , Lucas , Koscielny , Clichy , Balzaretti

سری 5 (بازیکنان بارسا و رئال) :

رئال مادرید: Marcelo , Ozil , Nuri Sahin , Fabio Contreao , Arbeloa , Casillas

بارسلونا: Afellay , Pedro , Mascherano , Iniesta , Dani Alves , Bojan Krkic

از لینک‌های زیر می‌تونید عکس‌ها را در اندازه‌ی اصلی ببینید... (به ترتیب از راست به چپ)

سری 1

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسری 2
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسری 3
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسری 4
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسری 5

منبع: PESFan.it

mj77
16-08-2011, 15:28
تو 2012 میشه اسم بازیکنان از رو سر تیم حریف برداشت؟

shahabprince
16-08-2011, 15:36
سلام.
دموی بازی کی میاد؟

pedramgolchin
17-08-2011, 00:23
این قابلیت به مستر لیګ اضافه شده که بتونیم برای مدیریت تیمهای دیګه پیشنهاد دریافت کنیم و آخر هر فصل تصمیم بګیریم که توی باشګاه فعلی بمونیم یا عوض کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یه چیز تو مایه های career مد فیفا

xxxj
17-08-2011, 00:27
تو 2012 میشه اسم بازیکنان از رو سر تیم حریف برداشت؟

تو pes2011 هم میشد کافی تو قسمت select side مربه یا همون 4 رو بزنید یه گزینه میاد ور بری میفهمی کدومه

mammuot
17-08-2011, 00:34
باسلام دوستان می تونین یه چندتا از تریلراشوبزارین ماهم ببینیم!

irmpmn
17-08-2011, 08:37
آقا ما 5 ساله توی این فرومیم ، آخرشم نفهمیدیم این طرفدارای فیفا از جون PES چی می خوان که هی میان توی تاپیکشو بحث راه میندازن !!!؟
بابا بی خیال دیگه برید از همون فیفاتون لذت ببرید بذارید ما هم از این PES مون لذت ببریم !
باور کنید با اومدن و نوشتن علیه این بازی هیچ کدوممون به فیفا علاقه مند نمیشیم چون ما کسایی هستیم که بازی کامپیوتری رو برای لذت بردن انجام میدیم و دنبال این نیستیم که مثلا ببینیم بعد از گل تماشاچیه چیکار میکنه یا مثلا عکس برداره چقدر طبیعی ساخته شده یا اصلا کلا چقدر بازی و حاشیه هاش شبیه واقعیته !
برید توی تاپیک خودتون تا میتونید ازش تعریف و تمجید کنید !

سلام وقت همگی بخیر
من هم 4 5 سال اینجام, تا 2010 مثل شما میگفتم pes, و در واقع از کودکی با بازیهای کونامی بزرگ شدم! ولی دوست من باور کن فیفا فوق العاده ست. یعنی شما اگه یه فوتبالیست باشی , یا خیلی تاکتیکی باشی حتما میری و از فیفا لذت میبری البته روی کنسول. چون خودم هم از روزی که کنسول گرفتم و فیفا رو نصب کردم دیگه دست به pes نزدم بعد یه عمر ...
حرف شما درست هست, من هم یه جور واسم غریبی میکنه تاپیک فیفا و تا پارسال دشمنش بودم, تو هیستوری فعالیتهام هم میتونی ببینید! ولی...
از بین کاربرهای قدیمی X_fashist_x یادمه ...
موفق و پیروز باشید

Alex Fera
17-08-2011, 14:37
شاید امسال PES با این مود Football life یه تکونی به خودش بده................
به نظر جالب میاد....

Alireza.M67
17-08-2011, 16:11
سلام وقت همگی بخیر
من هم 4 5 سال اینجام, تا 2010 مثل شما میگفتم pes, و در واقع از کودکی با بازیهای کونامی بزرگ شدم! ولی دوست من باور کن فیفا فوق العاده ست. یعنی شما اگه یه فوتبالیست باشی , یا خیلی تاکتیکی باشی حتما میری و از فیفا لذت میبری البته روی کنسول. چون خودم هم از روزی که کنسول گرفتم و فیفا رو نصب کردم دیگه دست به pes نزدم بعد یه عمر ...
حرف شما درست هست, من هم یه جور واسم غریبی میکنه تاپیک فیفا و تا پارسال دشمنش بودم, تو هیستوری فعالیتهام هم میتونی ببینید! ولی...
از بین کاربرهای قدیمی X_fashist_x یادمه ...
موفق و پیروز باشید

والا من جفتشونو بازی کردم هنوزم برام pes یه حال و هوای دیگه ای داره .
بلاخره هر کسی سلیقه ای داره :20: :10:

mammuot
17-08-2011, 16:34
باسلام
pesعالیه ولی فیفا یه چیز دیگه هست!!

SuperSt@r
17-08-2011, 16:39
سلام
اين فوتبال مود رو بيشتر توضيح بدين كه چيه آخه من خيلي كنجكاو شم:11:

fouladiali
17-08-2011, 16:52
همون‌طوری که میدونید نمایشگاه Gamescom شروع شده و اطلاعات جدیدی از PES 2012 منتشر شده...

خبر اول این‌که ستاره‌ی امسال بازی رونالدوی پرتقالی خواهد بود و به نظر میرسه دیگه خبری از مسی نخواهد بود؛ یعنی عکس رونالدو روی تمام کاورها و محصولات PES 2012 قرار می‌گیره.
زمان انتشار بازی برای نسخه‌های PSP و PS2 روز 28 اکتوبر و برای نسخه‌ی Wii روز 4 نوامبر خواهد بود؛ همچنین این که نسخه‌های Nintendo 3DS و iOS در دست ساختند.
نسخه‌ی قابل بازی در نمایشگاه، شامل تیم‌های زیر میشه...

ملی: ایتالیا ، اسپانیا ، فرانسه ، هلند ، انگلیس ، پرتقال و آلمان
باشگاهی: Manchester United , Tottenham Hotspur , AC Milan , Inter Milan , Juventus , Napoli , Barcelona , Real Madrid , Valencia , Villareal , Lille , FC Sochaux-Montbéliard , FC Girondins de Bordeaux , Stade Rennais FC , Ajax , FC Twente , PSV , AZ , FC Porto , Benfica , Sporting , Bayern Munich , Leverkusen , Santos , Peñarol , Club Atlético Vélez , Club Cerro Porteño

اطلاعاتی در مورد مود Football Life...

این مود در واقع شامل هر دو مود ML و BL میشه و به شما امکان تجربه‌ی بازیکن، مربی و یا مالک باشگاه را خواهد داد؛ علاوه بر این‌ها مودی به نام Club Boss هم به صورت غیرفعال وجود داره که بعد از باز کردن اون شما می‌تونید امور مالی باشگاه را اداره کنید.

و اما اطلاعاتی در مورد پروژه‌ی پر سروصدای کونامی؛ myPES...

myPES با همکاری شرکت argonauten G2 طراحی و ساخته شده و یک برنامه‌ی تحت F a c e b o o k هست و تاکید زیادی بر المان‌های اجتماعی PES 2012 داره که برای نسخه‌های PS3 ، Xbox 360 و PC ساخته شده و به طور خلاصه این که به شما امکان آپلود گل‌ها و بازی‌هاتون را در شبکه‌ی اجتماعی میده و همچنین شما می‌تونید به ساخت لیگ و کاپ در اون بپردازید و ...
این برنامه بعد از انتشار بازی به صورت فایل آپدیت در دسترس خواهد بود.
برای اطلاعات کلی از این برنامه به لینک زیر مراجعه کنید...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدویدیوی اختصاصی myPES...

نسخه‌ی PS3 بازی قابلیت سه‌بعدی (3D) را پشتیبانی می‌کنه.
و اما مهم‌ترین خبر که خیلی‌ها منتظرش بودن...دموی بازی...

کونامی اعلام کرد که دموی اول بازی هفته‌ی آینده منتشر میشه... بله دموی اول بازی... و معنیش اینه که امسال دو تا دمو برای بازی میاد.

+
چهار تا عکس با کیفیت بالا از بازی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک‌ عکس ها در اندازه‌ی اصلی...

+

یه سری عکس از یه ویدیو از بازی که سایت Gamersyde منتشر کرده...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این عکس‌ها را می‌تونید در اندازه‌ی اصلی از لینک زیر ببینید...

+
برای دیدن تمام ویدیوهای منتشر شده در نمایشگاه به لینک‌های زیر برید (این لینک ها با ویدیوهای جدید از بازی و کنفرانس‌های مربوط به بازی آپدیت میشن) ...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدویدیوهای گیم‌پلی...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدویدیوهای کنفرانس...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدهمچنین سایت GAMERSYDE ویدیوی اصلی بازی در نمایشگاه امسال را برای دانلود در فرمت‌های مختلف قرار داده...

منابع: WENB ، PESFan.it ، Prorevo ، PESKings ، Gamersyde

این قابلیت به مستر لیګ اضافه شده که بتونیم برای مدیریت تیمهای دیګه پیشنهاد دریافت کنیم و آخر هر فصل تصمیم بګیریم که توی باشګاه فعلی بمونیم یا عوض کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فکر کنم یه مود کاملا مستقل در بازیه؛ یعنی در منوی اصلی بازی علاوه بر مسترلیگ، این مود هم وجود داره؛ هرچند که مسئولای کونامی از اون به عنوان umbrella title یاد کردند.

Gamescom will also introduce visitors to key new modes within PES 2012. Football Life showcases the different career paths in the sport, and allows users to experience a career as a player, manager or owner. It is an umbrella title spanning the popular Master League and Become a Legend modes, both of which have been enhanced for the new game, but also the all-new unlockable Club Boss mode, where you steer a club fiscally.

pedramgolchin
17-08-2011, 17:06

جون من جواب بدید

mj77
17-08-2011, 17:44
مثل اینکه دموی pes2012 هفته بعد میاد!

pedramgolchin
17-08-2011, 21:38
مثل اینکه دموی pes2012 هفته بعد میاد!

بله
ولی انګار بازی امسال دوتا دمو داره
دموی اول این هفته میاد

troy200489
18-08-2011, 14:25
بچه ها تا به امروز ایا عکسی از امار جدید بازیکنان منتشر شده؟؟تا ببینیم بعضی بازیکنان چقد پیشرفت و پسرفت کردن؟؟

pishoolii
18-08-2011, 17:02
امسال دیگه باید نسخه اورجینال بازی رو خرید. دیگه با کامپیوتر بازی کردن و آفلاین بازی کردن حال نمیده به نظرم.

این همه امکانات جدید و جذاب همش واسه قسمت آنلاین طراحی شده،

همین مهم ترین دلیل میتونه باشه واسه دست کشیدن از نسخه های کرک و فیک.

gta6767
18-08-2011, 17:10
چه تیم هایی در دمو هستند؟

mj77
18-08-2011, 19:28
نسخه اورجینالو میشه تو ایران خرید؟ چنده؟
هیچ طوری نمیشه بدون اورجینال بازی کرد؟

moh3en_sh
19-08-2011, 00:07
چه تیم هایی در دمو هستند؟
هنوز دمو نیومده

نسخه اورجینالو میشه تو ایران خرید؟ چنده؟
هیچ طوری نمیشه بدون اورجینال بازی کرد؟
یکی دو سایت معتبر میفروشن
بدون اورجینال میشه آفلاین بازی کرد ولی آنلاین نمیشه

asaasaasa
19-08-2011, 12:12
سلام آقا اگه کسی جایی رو میشناسه که ورژن اورجینالو بصورت پک دی وی دی نه فقط کد میفروشه بگین یه ملتی دعاتون میکنن.
خودم سایتایی که فقط کد میفروشن رو میشناسم خودمم میتونم بخرم ولی کد دردسر داره استفادش .
خلاصه اگه جای هست که پک دی وی دی اورجینال میفروشه بگین تو رو خدا من گشتم پیدا نکردم.

asaasaasa
19-08-2011, 12:54
۱-این لیست تیمهای نسخه دمو :
National: England, Italy, Spain, France, Netherlands, Portugal, Germany

Clubs: Manchester United, Tottenham Hotspur, AC Milan, Inter Milan, Juventus, Napoli, Barcelona, Real Madrid, Valencia, Villareal, Lille,FC Sochaux-Montbéliard, FC Girondins de Bordeaux, Stade Rennais FC, Ajax, FC Twente, PSV, AZ, FC Porto, Benfica, Sporting, Bayern Munich, Leverkusen, Santos, Peñarol, Club Atlético Vélez, Club Cerro Porteño.

۲-علاوه بر این مد جدید فوتبال لایف که بنظر عالی میاد و تو دموها هم یه چیزایی ازش نشون داده ، وجود داره.

۳-طبق اعلام رسمی کریس رونالدو جای مسی رو رو جلد بازی و تمام تبلغات گرفته .

این اخبار برای دیروز پریروزه و از سایت konami که لینکشو پایین میزارم برداشتم.

۴-بازی بیشتر رو تیم ورک کارکرده و گفته که کسی که فونبال رو دوست داره از تیم ورک بازی خوشش میاد

۵-در حین بازی شما برای انجام کارای تیمی کنترل دو نفر رو به طور همزمان در اختیار خواهید داشت (در دموی بازی هم که تو سایتا هست نشون داده شده) بنظر konami میخواد فیفا رو بطور کامل از دور خارج کنه قابلیتهای زیادی اضافه شده و گیم پلی بازی میشه گفت به طور کامل عوض شده و قبل از شروع کردن مطمئنا نیاز به تمرین در training mode خواهید داشت.

۶-training mode تغییر کرده وعلاوه بر تمرینات لازم جهت کنترل دو بازیکن به طور همزمان ، تمرینات خاصی برای کنترل بازیکن در نظر گرفته شده چون کنترل بازیکن و نحوه حرکت اونها هم تغییر کرده، تمرینات مربوط به ضربات ایستگاهی هم تغییرات جالبی کرده. اینم بگم که یه جای دیگه خوندم که پاسها قابل تنظیم از انتخاب اتوماتیک تتا تمام دستی وجود داره و در حالت تمام دستی شما باید هدف ،جهت ، قدرت ، و سرعت توپ رو خودتون تعیین کنید

۷-تغییرات بسیار و اضافه شدن امکانات زیاد در حالت آنلاین و در اختیار گذاشتن فضای مجازی برای هر کس تو سرور جهت ثبت اطلاعات بازیشون و آواتار مورد نظرشون و چند امکان دیگه که من چون آنلاین تا حالا بازی نکردم فرقشو با قبل نفهمیدم ول حتما مهم بوده که تو این گزارش نوشتن :)

۸- تاریخ عرضه : PlayStation®3 and Xbox 360 on September 27th ، PSP®, PlayStation®2 and Wii™on November 8th , Nintendo 3DS and iOSدر دست تولید است در آینده اعلام میشود.
فقط ماله pc رو اعلام نکردن هنوز، یا اعلام کردن اینجا ننوشته !

۹- باقی اطلاعات که چیز خاصیم نیست به همراه همینایی که گفتم تو لینک پایین

ع.ص
19-08-2011, 14:10
رونالدو!!!!! جای مسی!!!

ما که رفتیم سراغ فیفا.....تنها چیزی که منو pesیی نگه داشته بود همین وجود مسی بود.....

mj77
19-08-2011, 15:31
رونالدو!!!!! جای مسی!!!

ما که رفتیم سراغ فیفا.....تنها چیزی که منو pesیی نگه داشته بود همین وجود مسی بود.....
برو به سلامت!

---------- Post added at 04:27 PM ---------- Previous post was at 04:26 PM ----------

سلام آقا اگه کسی جایی رو میشناسه که ورژن اورجینالو بصورت پک دی وی دی نه فقط کد میفروشه بگین یه ملتی دعاتون میکنن.
خودم سایتایی که فقط کد میفروشن رو میشناسم خودمم میتونم بخرم ولی کد دردسر داره استفادش .
خلاصه اگه جای هست که پک دی وی دی اورجینال میفروشه بگین تو رو خدا من گشتم پیدا نکردم.
دوست عزیز فقط کد چجوریه؟ فقط کد قیمت چنده؟ سی دی ارجینال چند؟

---------- Post added at 04:31 PM ---------- Previous post was at 04:27 PM ----------

۱-این لیست تیمهای نسخه دمو :
National: England, Italy, Spain, France, Netherlands, Portugal, Germany

Clubs: Manchester United, Tottenham Hotspur, AC Milan, Inter Milan, Juventus, Napoli, Barcelona, Real Madrid, Valencia, Villareal, Lille,FC Sochaux-Montbéliard, FC Girondins de Bordeaux, Stade Rennais FC, Ajax, FC Twente, PSV, AZ, FC Porto, Benfica, Sporting, Bayern Munich, Leverkusen, Santos, Peñarol, Club Atlético Vélez, Club Cerro Porteño.

۲-علاوه بر این مد جدید فوتبال لایف که بنظر عالی میاد و تو دموها هم یه چیزایی ازش نشون داده ، وجود داره.

۳-طبق اعلام رسمی کریس رونالدو جای مسی رو رو جلد بازی و تمام تبلغات گرفته .

این اخبار برای دیروز پریروزه و از سایت konami که لینکشو پایین میزارم برداشتم.

۴-بازی بیشتر رو تیم ورک کارکرده و گفته که کسی که فونبال رو دوست داره از تیم ورک بازی خوشش میاد

۵-در حین بازی شما برای انجام کارای تیمی کنترل دو نفر رو به طور همزمان در اختیار خواهید داشت (در دموی بازی هم که تو سایتا هست نشون داده شده) بنظر konami میخواد فیفا رو بطور کامل از دور خارج کنه قابلیتهای زیادی اضافه شده و گیم پلی بازی میشه گفت به طور کامل عوض شده و قبل از شروع کردن مطمئنا نیاز به تمرین در training mode خواهید داشت.

۶-training mode تغییر کرده وعلاوه بر تمرینات لازم جهت کنترل دو بازیکن به طور همزمان ، تمرینات خاصی برای کنترل بازیکن در نظر گرفته شده چون کنترل بازیکن و نحوه حرکت اونها هم تغییر کرده، تمرینات مربوط به ضربات ایستگاهی هم تغییرات جالبی کرده. اینم بگم که یه جای دیگه خوندم که پاسها قابل تنظیم از انتخاب اتوماتیک تتا تمام دستی وجود داره و در حالت تمام دستی شما باید هدف ،جهت ، قدرت ، و سرعت توپ رو خودتون تعیین کنید

۷-تغییرات بسیار و اضافه شدن امکانات زیاد در حالت آنلاین و در اختیار گذاشتن فضای مجازی برای هر کس تو سرور جهت ثبت اطلاعات بازیشون و آواتار مورد نظرشون و چند امکان دیگه که من چون آنلاین تا حالا بازی نکردم فرقشو با قبل نفهمیدم ول حتما مهم بوده که تو این گزارش نوشتن :)

۸- تاریخ عرضه : PlayStation®3 and Xbox 360 on September 27th ، PSP®, PlayStation®2 and Wii™on November 8th , Nintendo 3DS and iOSدر دست تولید است در آینده اعلام میشود.
فقط ماله pc رو اعلام نکردن هنوز، یا اعلام کردن اینجا ننوشته !

۹- باقی اطلاعات که چیز خاصیم نیست به همراه همینایی که گفتم تو لینک پایین

دوست عزیز سایت pesedit زده هفته بعد میاد؟ کدوم سایت اول از همه اومده خبر میده؟ مشخص نیست دمو چند گیگه؟

miladborhani
19-08-2011, 15:44
با سلام.من کد 11 رو دارم.راحت میشه آنلاین زد.اصلا نیازی به خرید خود بازی نیس !

ایول رونالدوووووووو :21:

SuperSt@r
19-08-2011, 16:27
شاید امسال PES با این مود Football life یه تکونی به خودش بده................
به نظر جالب میاد....

سلام
pes نيازي به تكون دادن خودش نداره چون بازيه انصافا خوبيه من وقتي كه بازي ميكنم لذت ميبرم

asaasaasa
19-08-2011, 16:37
برو به سلامت!

---------- Post added at 04:27 PM ---------- Previous post was at 04:26 PM ----------

دوست عزیز فقط کد چجوریه؟ فقط کد قیمت چنده؟ سی دی ارجینال چند؟

---------- Post added at 04:31 PM ---------- Previous post was at 04:27 PM ----------

دوست عزیز سایت pesedit زده هفته بعد میاد؟ کدوم سایت اول از همه اومده خبر میده؟ مشخص نیست دمو چند گیگه؟

والا الان که قیمت ندارم و ۱۰۰٪ قیمت ۲۰۱۲ بیشتر از ۲۰۱۱ خواهد بود صبر کن اون موقع معلوم میشه.با کد اینجوریه که باید فایلایه اصلی و حک نشده رو گیر بیاری بعد اگه آپدیتی هم و اومده باشه دانلود کنی بعد کد رو بخری و موقع نصب (فکر کنم مطمئن نیستم خیلی وقت پیش دنبالش بودم آخرم نه کدو گرفتم نه آنلاین بازی کردم :) ) کد رو وارد کنی. اگه اینایی که گفتم درست باشه مراحلش دیگه میتونی آنلاین بازی کنی . توضیحات و مراحل به تفصیل در سایتهای فروشنده وجود داره. تا اونجا که من میدونم قیمت دی وی دی خیلی نباید با کد فرق داشته باشه ولی اگرم دی وی دی رو ۶-۷ تومن گرونتر از کد بدن میرزه ۱۰۰ بار هم که انیستال کنی چون خودت تو سایتشون رجیستر میکنی میتونی دوباره نصب کنی کلا به مشکل نمیخوری اما کد اطمینان نداره شانست اگه یه جا اشتباه کنی پولت میپره و درضمن یه بار هم بیشتر نمیتونی استفاده کنی .

تاریخ دقیق دمو رو نمیدونم اونی که نوشتم تاریخ عرضه ورژن اصلیه.حجم فایل قبل از رلیز معلوم نمیشه :( . درمورد خبر هم مطمئن باش بچه ها همینجا خبرو با لینک دانلودو توضیحات به سرعت میذارن :)

asaasaasa
19-08-2011, 16:43
با سلام.من کد 11 رو دارم.راحت میشه آنلاین زد.اصلا نیازی به خرید خود بازی نیس !

اصلا به این فکر کردی که اگه ویندوزت یه اتفاقی بیفته یا پسورد کونامیتو یادت بره پولت پریده.میدونم خیلی با دی وی دی فرق نداره ولی کلا دی وی دی بهتره و امن تر و خیال آدم موقع استفاده راحته .من که کد نمیگیرم ، اگه کسی جایی میشناسه دی وی دیه اصل میارن بگه .