PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Pro Evolution Soccer 2012

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14

mostafabad2007
26-10-2011, 19:39
با سلام کسی چیزی داره منوش انگلیسی بشه مال من فرانسوی

R O O T
26-10-2011, 19:46
با سلام کسی چیزی داره منوش انگلیسی بشه مال من فرانسوی

اين رو دانلود كنيد و در پوشه img بازي قرار بديد .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

SuperSt@r
26-10-2011, 20:23
این عکسه تنظیماته

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینجوری که چیزی معلوم نیس وقتی تو این منویی R2 رو بزن ببین فقط R2 روش میشه یا مثلا چنتا دکمه با هم روشن میشن؟

akbar_syberia
26-10-2011, 20:42
دوستان

در مسترلیگ نمیشه با بازیکن های اصلی تیم شروع کرد ؟؟

..Parsa..
26-10-2011, 20:53
چجوری میشه تو بازی غیر از بازیکنی که توپ دستشه کنترل یه بازیکن دیگه ام در دست داشت؟

این قابیلت جدیدیه که توی این نسخه از بازی قرار داره
شما میتونید وقتی که بازیکنتون صاحب توپه یکی از بازیکنای کناریتون رو حرکت بدید یا دستور فرار بهش بدید
واسه این کار هم باید دکمه R3 (آنالوگ سمت راست رو به پایین فشار بدید) رو در جهت بازیکنی که میخواید حرکت کنه بزنید.
برای درک بهتر ، به قسمت Training > Training Challenge > Attack برید.

آقا تو 2012 کلا رونالدینیو وجود نداره؟
من تمام تیم های کلاسیک و تمام بازیکنای اضافی رو آنلاک کردم ولی اثری روتلدینیو نمیبینم عاشق بازی کردن با اونم کسی نمیدونه چیکار کنم؟

نه دوست عزیز نیست ، یا حداقل فعلا نیست ، باید منتظر موند و دید توی پچهای بعدی اضافه میشه یا نه
که امیدوارم اضافه بشه

..Parsa..
26-10-2011, 21:00
دوستان

در مسترلیگ نمیشه با بازیکن های اصلی تیم شروع کرد ؟؟

چندین بار تا حالا این مطلب رو توضیح دادم
لطفا این پست رو بخونید

دوستان همیشه صفحات قبل رو هم یه نگاه بندازید ،

Alone.boy1992
26-10-2011, 21:09
دوستان یکی بیاد بهم بگه این بازی رو میشه تهیه کرد یا نه ؟

bluegrana
26-10-2011, 21:28
آقا سیستم من :
VGA : 1GB GF 9500 DDR2 _ CPU 3GHz -RAM 1GB ولی رو low که میذارم میلرزه
حالا اگه رمو بکنم 2 GB یعنی سیستم بشه :
VGA :1GB GF 9500 DDR2 -CPU 3GHz - RAM 2GB
میتونم رو HIGH راحت و روون بازی کنم ؟
ممنون میشم اگه جوابمو بدین

FGi
26-10-2011, 22:08
اینجوری که چیزی معلوم نیس وقتی تو این منویی R2 رو بزن ببین فقط R2 روش میشه یا مثلا چنتا دکمه با هم روشن میشن؟

گفتم ، چند تا رو با هم نشون میده

mra680
26-10-2011, 23:05
گفتم ، چند تا رو با هم نشون میده
سلام
شما يكبار روي گزينه ديفالت كليك كن
بعد از روي تصوير تنظيماتي كه ميبيني روي هر دكمه با موس دابل كليك كن و با دسته ي بازيت همون دكمرو فشار بده و تنظيم كن
به همين راحتي
موفق باشي

akbar_syberia
26-10-2011, 23:48
بهترین راه اینه که شما 10 تا بازی انجام بدید تا 100 gp بگیرید ، بعد برید توی قسمت Extra Content و در بخش
Mode Expansion Kit و از توی منو روی گزینه ی Master League 3 برید اونو باز کنید
بعد از این زمانی که میخواید مستر لیگ رو شروع کنید بعد از تنظیمات اولیه و قبل از انتخاب تیم 1 منو میاد که شما از اونجا انتخاب میکنید با بازیکن های اصلی شروع کنید یا بازیکن های مستر لیگ

ممنون

این 10 بازی رو تو همون مستر لیگ با بازیکن های گمنام انجام بدم ؟

FGi
26-10-2011, 23:58
سلام
شما يكبار روي گزينه ديفالت كليك كن
بعد از روي تصوير تنظيماتي كه ميبيني روي هر دكمه با موس دابل كليك كن و با دسته ي بازيت همون دكمرو فشار بده و تنظيم كن
به همين راحتي
موفق باشي

عزیز متوجه هستم چجوری تنظیم میشه
موضوع اینجاست که وقتی دابل کلیک میکنم و R2 رو فشار میدم هر دفعه جای یکی دیگه از دکمه ها را میگیرد ( مثلا" پاس و ... )

این حالت پیشفرض هستش:

این بعد از دابل کلیک و انتخاب R2

بار دیگر

و بار دیگر

urumchi
27-10-2011, 00:19
ممنون

نه تو exhibition ، البته میتونی این فایل آپشن رو دانلود کنی و با جایگزین کردنش با آپشن فایل فعلی تمام Extra content ها رو unlock کنی
ولی قبلش حتما یه کپی از آپشن فایل فعلی بگیر

mediafire.com/?2q40zb1r8d0ex9x

Mehran14233
27-10-2011, 00:26
آقا سیستم من :
من با geforce 6150 آن بورد و 1گیگ رم روی low بازی می کنم تصویر هم نمی لرزه فقط کیفیتش پایینه :31:

..Parsa..
27-10-2011, 11:18
ممنون

هیچ فرقی نمیکنه با چه تیمی یا توی کدوم مد
شما فقط باید 10 تا بازی انجام بدید نتیجش هم فرقی نمیکنه

Mehran14233
27-10-2011, 11:26
اصلاً نمیشه دفاع کرد :13: یه کم قلقش اومده دستم ولی باز اگه کامپیوتر عقب باشه و به گل نیاز داشته باشه یه دریبلایی می کنه که این شکلی میشی :18:

barcaboy10
27-10-2011, 11:45
اصلاً نمیشه دفاع کرد :13: یه کم قلقش اومده دستم ولی باز اگه کامپیوتر عقب باشه و به گل نیاز داشته باشه یه دریبلایی می کنه که این شکلی میشی :18:

تو يه بازي 3-0 جلو افتادم نيمه دوم يه گل خوردم 3-1 شديم بلافاصله يه گل ديگه زدم شديم 4-1 بعدش سه تا گل ديگه خوردم واقعا اگه كامپيوتر بخواد گل بزنه نميشه جلوش رو گرفت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mra680
27-10-2011, 12:03
عزیز متوجه هستم چجوری تنظیم میشه
موضوع اینجاست که وقتی دابل کلیک میکنم و R2 رو فشار میدم هر دفعه جای یکی دیگه از دکمه ها را میگیرد ( مثلا" پاس و ... )

این حالت پیشفرض هستش:

این بعد از دابل کلیک و انتخاب R2

بار دیگر

و بار دیگر

سلام
لطف كن يه عكس از جوي ستيكي كه استفاده ميكني با گوشي موبايلت بگير بزار
از رابط تبديل استفاده ميكني؟
منظورم تبديل هاي دسته پلي استيشن هست
يا از دسته هاي طرح ايكس باكس؟

..Parsa..
27-10-2011, 13:05

دفاع کردن سخت هست اما غیر ممکن نیست ، واقعا اینطوری نیست که اصلا نشه دفاع کرد :44:
دفاع کردن بیشتر از هرچیزی به تمرین ، سرعت عمل ، دقت و مخصوصا شیوه و سیستم بازی مربوط میشه

من خودم همیشه 4-4-2 بازی میکنم با دوتا هافبک دفاعی ، اینطوری باعث میشه هافبک دفاعیاتون پوشش بیشتری به خط دفاع بدن و اگه دوتا دفاع هم دریبل بخوره باز یکی پشتش هست که جمع کنه :3:
کلا سیستم مورینیویی تو این بازی خوب جواب میده :31: ( با این که از این سیستم و مورینیو خوشم نمیاد )

تو يه بازي 3-0 جلو افتادم نيمه دوم يه گل خوردم 3-1 شديم بلافاصله يه گل ديگه زدم شديم 4-1 بعدش سه تا گل ديگه خوردم واقعا اگه كامپيوتر بخواد گل بزنه نميشه جلوش رو گرفت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان شما اصلا از ترکیب های جایگزین استفاده میکنید ؟

من بازیمو همیشه 4-4-2 ( یا به تعبیر خود بازی 4-2-2-2) با تاکتیک Possession Game شروع میکنم اما وقتی حداقل 2 گل جلو میوفتم سیستم بازیمو عوض میکنم و 4-3-2-1 با تاکتیک Quick Counter بازی میکنم
اینجوری تیم میره تو دفاع اما خیلی سریع میتوینه توی به فاز ضد حمله در بیاد
اگه هم عقب باشم که میزنم به سیم آخرو 4-2-1-3 و تاکتیک All Out Attack :27::31:
شما میتونید توی هر بازی 1 سیستم اولیه با 3 سیستم پشتیبان داشته باشید
توی بازی با زدن دکمه های Select و دایره سیستم بازیتون رو سریع عوض کنید ، که به نظر من خیلی جالبه

sunray
27-10-2011, 13:06
واسه دفاع کردن نباید تمرکزو از دست بدی. یه لحظه حواست پرت شه توپ تو دروازه اس. نیمه دوما هم چون مغز خسته میشه دیگه نمیشه تمرکز کرد مخصوصا اگه جلو باشی.

masoudtr
27-10-2011, 14:29
کسی بخش تمرینی را رفته
اون بخش که میخواد حمله را اموزش بده اولین بخش اش میگه دکمه RS را بزن تا بازیکن بدون توپ تو عمق بدوه بعد از بالا سر بازیکن های حریف توپ را براش بنداز
این دکمه rs کدومه ؟من اصلا نمیتونم بازیکن های دیگه را مجبور کنم تو عمق برن

pedram9
27-10-2011, 14:37
دوستان توی کیت سرور قسمتی که میخوام موقع انتخاب ورزشگاه عکس واقعی ورزشگاه بیاد باید توی کدوم پوشه کیت سرور ریخته بشه ؟

..Parsa..
27-10-2011, 16:20
کسی بخش تمرینی را رفته
اون بخش که میخواد حمله را اموزش بده اولین بخش اش میگه دکمه RS را بزن تا بازیکن بدون توپ تو عمق بدوه بعد از بالا سر بازیکن های حریف توپ را براش بنداز

توی این پست راجع به توی عمق حرکت دادن بازیکن توضیح دادم

دکمه RS هم همون دکمه ی R3 میشه که باید آنالوگ سمت راست رو فشار بدید پایین

برای حرکت دادن بازیکن هم ، دکمه ی RS یا همون R3 رو به جهتی که بازیکنی که میخواد فرار کنه فشار بدید

FGi
27-10-2011, 17:20
سلام
لطف كن يه عكس از جوي ستيكي كه استفاده ميكني با گوشي موبايلت بگير بزار
از رابط تبديل استفاده ميكني؟
منظورم تبديل هاي دسته پلي استيشن هست
يا از دسته هاي طرح ايكس باكس؟

دسته بدون سیم

Alone.boy1992
27-10-2011, 19:15
دوستان مسترلیگش خیلی باحال شده مخصوصا اون قسمت تمریناتی که به تیمت میدی

H00m@N
27-10-2011, 19:28
سلام دوستان کسی لینک اصلی داتلود این data pack که خود بازی میده رو داره سه بار تا حالا ارور داده مرسی!

mra680
27-10-2011, 20:54
دسته بدون سیم

سلام
فك كنم 30 تا 35 خرج اين كردي:31:
همراش يه سي دي نداشت اين دسته؟
بايد نرم افزار اجرايي خاص خودشو بريزي
مثل دسته هاي طرح ايكس باكس كه فراسو ميزنه
ببينم وقتي هم توي اين قسمت ميري دسته تمام دكمه هاش همون عمل كردو داره يا درست كار ميكنن؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohsenmobile1
27-10-2011, 21:17
من هرکاری می کنم این بازی رو روی 7 نمی تونم اجرا کنم و موقع انتخاب آواتار بیرون میاد
یکی گفت باید توی درایو وینذوز باشه، نشد
یکی گفت با کلیک راست trube .. این ارور رو داد

یکی گفت از run admins .. اجرا کن، نشد
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.

FGi
27-10-2011, 21:26
سلام
فك كنم 30 تا 35 خرج اين كردي:31:
همراش يه سي دي نداشت اين دسته؟
بايد نرم افزار اجرايي خاص خودشو بريزي
مثل دسته هاي طرح ايكس باكس كه فراسو ميزنه
ببينم وقتي هم توي اين قسمت ميري دسته تمام دكمه هاش همون عمل كردو داره يا درست كار ميكنن؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اونجا هم همه چی درسته غیر از همین R2
با دسته یه مینی سی دی داشت ولی فکر کنم دور انداختمش ! پس اون نصب بشه درست میشه ؟

..Parsa..
27-10-2011, 22:11
اونجا هم همه چی درسته غیر از همین R2
با دسته یه مینی سی دی داشت ولی فکر کنم دور انداختمش ! پس اون نصب بشه درست میشه ؟

اگه همه چیز درسته غیر از R2 احتمالا دیگه مشکل از خود دسته باشه
مشکل سخت افزاری باشه دیگه ، فکر نمیکنم با نصب برنامه هم درست بشه

kurosh08
28-10-2011, 12:11
دسته بدون سیم

اووووووووووف:18:
آقا قیمت اینا چنده؟؟؟ خیلی خفنه:8:
البته جوی استیکای منم باحاله. کاملاً طرح پلی استیشنه:11: ولی این یه چیز دیگست:20:
.......
در مورد R2 باید بگم که بهترین راه حل باز کردن جوی استیکه. مشکل از ذغال زیر R2 هست. اونو عوض کنی مشکل حل میشه. من ماهی یه بار دسته بازیمو باز میکنم و ذغالاشو چک میکنم.

mra680
28-10-2011, 18:55
در مورد R2 باید بگم که بهترین راه حل باز کردن جوی استیکه. مشکل از ذغال زیر R2 هست. اونو عوض کنی مشکل حل میشه. من ماهی یه بار دسته بازیمو باز میکنم و ذغالاشو چک میکنم.
سلام
با اين دوستمون هم موافقم
گاهي يك مقدار كثيفي روي كيت جوي استيك باعث اختلال تو عمل كردش ميشه
اگه واردي بازش كن . . . البته اصلا سخت نيست به غير از مال پلي استيشن 3 كه داغونم كرد تا آخر سر اون دكمه ي R2 شو جا انداختم
يه فنر ريز برگشتي داشت مثل گيره هاي سر:31: ولي به قدري ريز و بد دست كه نگو
كلا اگه وقت بزاري و بازش كني و قشنگ تميزش كني . . كيتش يا همون برد رو هم با الكل صنعتي و پنبه تميز كني و بعدش با يه مسواك وكمي خمير دندون بيوفتي به جون دسته و دكمه هاش و بدنش قشنگ بسابيش
يادت نره قسمتي از كيت يا برد با حتي فلزيش به آب نخوره كه زنگ ميزنه:31:
آخر سر هم يه سشوار خشگل بگير بهش همه چي درست ميشه . . .
اين كارو در صورتي بكن كه با نصب نرم افزار دستت درست نشد
موفق باشي

Zaghan_13
28-10-2011, 19:33
سلام دوستان

من همین امروز نصبیدمش(:31:)
{اگه سوالها یا درخواستهام تکرایه ببخشید دیگه. عقب موندم:31:}

یکی اینکه این نسخه اصلا گزارشگر نداره...

و پچها و دی ال سی هایی که اومده رو میخوام...ورژن بازیم 1.0 هست اگه آخرین پچ مشکلی نداره لینک همون رو بدین(اگه کامله).

+

این بازی خیلی مثل 2011 هست با این تفاوت که به نظر من توی خود بازی بیشتر حال میده ... یعنی بهتر شده و روون تر شده...

در کل بهتر از قبلیه...

و اینکه لطفا یه نفر از بیخ و بن(ته و سر پیاز:31:) ِ این ترکیب چینیش و این اطلاعاتی که اول بازی میاد(دفعه ی اول که بازی رو شروع میکنی...که همون dataهاست).

لطفا یه نفر همه چیزش رو بهم توضیح بده...همه رو هاااا...

نسخه ی قبل رو زیاد دنبال نکردم و دیمی میرفتم یارو رو سوراخ میکردم میومدم:31:اما این نسخه رو میخوام دل و روده ش رو بریزم بیرون ببینم چی به چیه...این تنظیماتش توی " ترکیبها و اون 10تا data " چیه و چیکار میکنه...

خیلی ممنون

و یه چیز دیگه اینکه من این master leage رو ندیدم...کوش ؟ کجاست؟ همونی که هر سال داره؟... با خود بازیکنهای اصلی رو میگم.

خیلی متشکر

فقط یه لطفی کنین و جواب من رو بدین...یه بازی بیشتر نکردم و منتظر جواب بچه ... منو توی کف نذارین خواهشا:31:

M*S*D
28-10-2011, 21:00
سلام
آقا این بازی که سیوش کار نمیکنه. میزنه Auto Save بعد که میای Load اش کنی میگه دیتا موجود نیست! کسی میدونه این مشکل برای چیه؟

urumchi
28-10-2011, 23:16
كيتش يا همون برد رو هم با الكل صنعتي و پنبه تميز كني و بعدش با يه مسواك وكمي خمير دندون بيوفتي به جون دسته و دكمه هاش و بدنش قشنگ بسابيش

نخ دندون و محلول ضد عفونی کننده دهان و دندان یادت نره !!!

SuperSt@r
29-10-2011, 09:49
اینکه من این master leage رو ندیدم...کوش ؟ کجاست؟ همونی که هر سال داره؟... با خود بازیکنهای اصلی رو میگم.

فعلا اینو جواب میدم چون عجله دارم میخام برم تو منوی اصلی یه قسمتی به نام Football Life یا همون FL که واردش بشی هم بیکام لگند توشه هم مسترلیگ

golmohammadi
29-10-2011, 10:07
آقا سیستم من :
سلام
رم 1 گیگ خیلی کمه
اگه 2 گیگ کنی بد نمیشه
خیلی بهتر از قبلی میشه ولی هنوز مونده تا عالی بشه
گرافیکت هم 9500 هست انتظار نداشته باش تو های بازی کنی
مدیوم حداکثرش
البته یه مقدار هم باید رزولیشن را بیاری پائین و اخرش نذاری
1366 یا 1440 حداکثرش باید باشه برات

کسی بخش تمرینی را رفته
مگه یادت رفته ؟
مثل فوتبالهای قبلی
همون ال 2 میشه
موقع پاس اونو نگه داری بازیکن بدون توپ میدوه
بهترین شیوه برای حمله در کردن در تمام فوتبالها
اما نکته بدی که هست اینه که پاس عمقی را در 2012 بد میندازند :41:

سلام دوستان کسی لینک اصلی داتلود این data pack که خود بازی میده رو داره سه بار تا حالا ارور داده مرسی!

بفرما اینم dlc
مسیرشو بلدی که ؟

Zaghan_13
29-10-2011, 12:57
فعلا اینو جواب میدم چون عجله دارم میخام برم تو منوی اصلی یه قسمتی به نام Football Life یا همون FL که واردش بشی هم بیکام لگند توشه هم مسترلیگ

خب اونجا رفتم یه تیمه قراضه میده میگه باید بسازیش...اگه باید توی تنظیمات دستکاری کنم پس برمیگرده به درخواستم که همه ی تنظیماتش رو توضیح بدین .. چی به چیه ؟

Mehran14233
29-10-2011, 13:15
اینی که اضافه کردند بازیکنا در شرایط عدم تعادل هم شوت یا ضربه سر می زنن خیلی مسخره ست !!!! بازیکن موقعیت معمولی رو یهو خودشو پرت میکنه شوت بزنه خراب میشه .

mra680
29-10-2011, 15:59
اینی که اضافه کردند بازیکنا در شرایط عدم تعادل هم شوت یا ضربه سر می زنن خیلی مسخره ست !!!! بازیکن موقعیت معمولی رو یهو خودشو پرت میکنه شوت بزنه خراب میشه .

سلام
برو تو قسمت پروفايلت اين گزينه هارو تو عكس خاموش كن
فكر كنم راض بشي اينطوري:31:
موفق باشي

---------- Post added at 03:59 PM ---------- Previous post was at 03:56 PM ----------

سلام
آقا این بازی که سیوش کار نمیکنه. میزنه Auto Save بعد که میای Load اش کنی میگه دیتا موجود نیست! کسی میدونه این مشکل برای چیه؟
سلام
كدوم قسمت؟
اول خودت يه ذخيره بگير از بازي بد گزينه ذخيره اوتومات رو انتخاب كن
موفق باشي

Mehran14233
29-10-2011, 23:20
سلام
برو تو قسمت پروفايلت اين گزينه هارو تو عكس خاموش كن
فكر كنم راض بشي اينطوري:31:
موفق باشي

ممنون .

اون 3 تای اولی چیه ؟ پاس و شوت و کلیر ؟

pezhmantoop
29-10-2011, 23:33
سلام بچه ها
چطوری میشه speacial ability بازیکن رو در مسترلیگ زیاد کرد.... همه دارن نزول می کنن و special ability انها خالی است.....

Ali_pc
30-10-2011, 16:15
دوستان من مسی رو تو مسترلیگ گرفتم اما همش دسته پایین هست و خاکستری رنگ ... توی ترکیب ثابت هم هست برای این بازیکنا که دسته پایین خاکستری هست باید چیکار کرد تا درست بشن ؟

mra680
30-10-2011, 16:39
ممنون .

اون 3 تای اولی چیه ؟ پاس و شوت و کلیر ؟

سلام
توي مواقع دفاع از پاس و كلير استفاده ميكنه هوش مصنوعي به طور اوتوماتيك كه شما با نگه داشتن دكمه ي مربع عمل دفاع كردنو به هوش مصنوعي ميسپوري
گاهي هم موقع ضربات ايستاهي . . .ضربات هد و ضربه ي پاي چكشي رو توي شوت بدون اينكه شما ميزان قدرتو شوت رو تنظيم كني هوش مصنوعي جاي شما مورد عنايت قرار ميده توپ رو:31:
واسه من خيلي توي ضربات كرنر پيش اومده كه از سر يكي از بازيكنام رد شده و به يكي ديگه ار بازيكنمان كه عقب تر بوده رسيده و اين عمل انجام شده
موفق باشي

---------- Post added at 04:39 PM ---------- Previous post was at 04:37 PM ----------

دوستان من مسی رو تو مسترلیگ گرفتم اما همش دسته پایین هست و خاکستری رنگ ... توی ترکیب ثابت هم هست برای این بازیکنا که دسته پایین خاکستری هست باید چیکار کرد تا درست بشن ؟
سلام
براي من هم پيش اومده كه يه بازيكن رو ساختم با سن 15 سال فرستادم تو مسترليگ و خريداريش كردم
تا سن 20 سالگي همين طور بود ولي بعدش كه پيشرفتش شروع شد يه فصل به رنگ آبي بود و شروع به پيشرفت كردو درست شد
در كل بايد بازيبهش بدي و توي ديدارهاي مهم مثل مسابقات آخر ليگ يا جام حذفي يا جام باشگا هاي اروپا بهش بازي بدي تا بياد بالا(زياد طول ميكشه:31:)
موفق باشي

Mehran14233
30-10-2011, 17:21
سلام
توي مواقع دفاع از پاس و كلير استفاده ميكنه هوش مصنوعي به طور اوتوماتيك كه شما با نگه داشتن دكمه ي مربع عمل دفاع كردنو به هوش مصنوعي ميسپوري
گاهي هم موقع ضربات ايستاهي . . .ضربات هد و ضربه ي پاي چكشي رو توي شوت بدون اينكه شما ميزان قدرتو شوت رو تنظيم كني هوش مصنوعي جاي شما مورد عنايت قرار ميده توپ رو:31:
واسه من خيلي توي ضربات كرنر پيش اومده كه از سر يكي از بازيكنام رد شده و به يكي ديگه ار بازيكنمان كه عقب تر بوده رسيده و اين عمل انجام شده
موفق باشي

پس یعنی پاس و شوت و کلیر ON باشه بهتره ؟

kurosh08
30-10-2011, 18:09
دوستان اگه میشه لینک دانلود گزارش انگلیسی سالم و بدون مشکل و نهایی بازی رو بدین.
توی چند تا سایت لینک دانلود هست ولی نمیدونم سالم هستن یا نه:20:
مثلاً توی سایت ---------- لینک دانلود هست. نمیدونم دانلود کنم یا نه:41:

mra680
30-10-2011, 18:21
پس یعنی پاس و شوت و کلیر ON باشه بهتره ؟
سلام
من هم روشن گزاشتم البته توي خاموش هم خللي ايجاد نميكنه ولي توي دفاع كردن روشن باشه خيلي كمك كنه
گاهي دقت كرده باشي بازيكن تيمت كه نشانه روش نيست توي پاس ها تكل ميره و توپ رو بلوكه ميكنه!!!:31:
اين خوبيشه:46:
حالا موقعي كه حريف توپ رو پشت 18 متر شوت ميزنه همون تكل رو ميزنه توپ كج ميشه ميره تو گل خودت:27:
اين بديشه:27:
بيخيل بزار روشن باشه:5:
موفق باشي

golmohammadi
30-10-2011, 18:58
سلام
موفق باشي

---------- Post added at 04:39 PM ---------- Previous post was at 04:37 PM ----------

سلام
براي من هم پيش اومده كه يه بازيكن رو ساختم با سن 15 سال فرستادم تو مسترليگ و خريداريش كردم
تا سن 20 سالگي همين طور بود ولي بعدش كه پيشرفتش شروع شد يه فصل به رنگ آبي بود و شروع به پيشرفت كردو درست شد
در كل بايد بازيبهش بدي و توي ديدارهاي مهم مثل مسابقات آخر ليگ يا جام حذفي يا جام باشگا هاي اروپا بهش بازي بدي تا بياد بالا(زياد طول ميكشه:31:)
موفق باشي
یعنی هر کدوم از اینها یکی از اون کارها را میکنه
در خط دفاعی خوبه
ولی بقیه جاها کارو خراب میکنه
مثلا وقتی کرنر میزنی و دروازبان توپو مشت میکنه میفته پشت 18 و میخواهی تک ضرب بزنی نمیشه
و یا خود بازیکن در چنین حالتهایی شوت میکنه
این خیلی رو اعصاب منه
چون معمولا توپها را خراب میکنه

دوستان اگه میشه لینک دانلود گزارش انگلیسی سالم و بدون مشکل و نهایی بازی رو بدین.
توی چند تا سایت لینک دانلود هست ولی نمیدونم سالم هستن یا نه:20:
مثلاً توی سایت ---------- لینک دانلود هست. نمیدونم دانلود کنم یا نه:41:
بفرما
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).rar.html)

pezhmantoop
30-10-2011, 20:44
سلام بچه ها
چطوری میشه speacial ability بازیکن رو در مسترلیگ زیاد کرد.... همه دارن نزول می کنن و special ability انها خالی است.....

بابا جواب بدید دیگه...فوریه....

Davood_titan
30-10-2011, 21:00
بچه ها این مشکل چسبیدن توپ به پای بازیکنان درست شد ؟
خیلی ضایعس وقتی میدوئه انگار توپه چسبیده به پاش

sabar
30-10-2011, 22:35
سلام
دوستان من اگه جدیدترین پچ که اومده رو نصب کنم روی گیم پلی تاثیر داره؟
یعنی میخوام بدونم ارزش دانلود داره؟
چه تغییراتی داره؟

SuperSt@r
30-10-2011, 22:45
خب اونجا رفتم یه تیمه قراضه میده میگه باید بسازیش...اگه باید توی تنظیمات دستکاری کنم پس برمیگرده به درخواستم که همه ی تنظیماتش رو توضیح بدین .. چی به چیه ؟

ببخشید دیر شد زودتر ندیده بودم
بايد تو قسمت Extra Cotent بري و آنلاکش بکني با 100 GP اون وقت میتونی با بازیکنای اصلی تو مستر بازی کنی

Eblis 2011
30-10-2011, 23:06
دوستان یه سوال : این پچ چمنی که تو سایت پس باز گذاشته سالمه .. . ؟ آخه یکی میگفت چمن سانتیاگو رو بهم میریزه

mra680
31-10-2011, 00:31
بچه ها این مشکل چسبیدن توپ به پای بازیکنان درست شد ؟
خیلی ضایعس وقتی میدوئه انگار توپه چسبیده به پاش
سلام
نه
اين كه مشكل نيست
واسه خود بازي و به اين سبك طراحي شده . . .
موفق باشي

---------- Post added at 12:31 AM ---------- Previous post was at 12:28 AM ----------

سلام
دوستان من اگه جدیدترین پچ که اومده رو نصب کنم روی گیم پلی تاثیر داره؟
یعنی میخوام بدونم ارزش دانلود داره؟
چه تغییراتی داره؟
سلام
هرچي پچ يا آپ ديت از بازي نصب بشه(حالا از هر تيم اديتوري)به گيم پلي بازي كاري نداره
فقط بازيكنان و استاديوم ها و لوگو و لباس و كفش هاي جديد به اضافه مد هاي خاص همون پچ رو اضافه ميكنه
اصلا به گيم پلي و تاكتيك و منوال بازي كاري نداره
جذابيت توي منو ها و تصاوير بازي بهتر ميشه تا كسل كننده نباشه:31:
موفق باشي

Mehran14233
31-10-2011, 03:06
گاهي دقت كرده باشي بازيكن تيمت كه نشانه روش نيست توي پاس ها تكل ميره و توپ رو بلوكه ميكنه!!!:31:
اين خوبيشه:46:
حالا موقعي كه حريف توپ رو پشت 18 متر شوت ميزنه همون تكل رو ميزنه توپ كج ميشه ميره تو گل خودت:27:
اين بديشه:27:

مثلا وقتی کرنر میزنی و دروازبان توپو مشت میکنه میفته پشت 18 و میخواهی تک ضرب بزنی نمیشه
[/]

برای من 3تای اول تا حالا روشن بود الان چند تا بازیه که خاموش کردم این تغییراتی که شما می گید احساس نکردم :31: مثلاً قبلاً که روشن بود اینطوری نبود که بازیکن خود به خود شوت بزنه یا پاس بده الان هم که خاموشه اینطوری نیست :31:

فقط شلنگ تخته انداختن بازیکنا کمتر شده که اونم به خاطر گزینه آخره که خاموشش کردم :27:

اون 3 گزینه اول فکر کنم فقط توی دقت پاس ها و شوت ها و ... تاثیر داره که در این صورت هم به نظر من باز روشن باشه بهتره :31:

masoud93
31-10-2011, 12:40
سلام.

من بازیم از اون بازی سری اولی ها هست و هیچ پچ و ... روش نصب نکردم و حتی زبانش هم انگلیسی نیست ...

یه پچ می خواستم که زبان گزارشگر رو انگلیسی کنه ...
یه پچ کامل و خوب هم می خوام که نقل و انتقالات و اسم بازیکن ها و ... رو درست بکنه (بهترین پچی که تا الان اومده)
(البته خودم این دو تا رو پیدا کردم ، کدومشون بهتره :؟)

golmohammadi
31-10-2011, 14:06
برای من 3تای اول تا حالا روشن بود الان چند تا بازیه که خاموش کردم این تغییراتی که شما می گید احساس نکردم :31: مثلاً قبلاً که روشن بود اینطوری نبود که بازیکن خود به خود شوت بزنه یا پاس بده الان هم که خاموشه اینطوری نیست :31:

فقط شلنگ تخته انداختن بازیکنا کمتر شده که اونم به خاطر گزینه آخره که خاموشش کردم :27:

اون 3 گزینه اول فکر کنم فقط توی دقت پاس ها و شوت ها و ... تاثیر داره که در این صورت هم به نظر من باز روشن باشه بهتره :31:

در کل از این چیزاش بدم اومد
من پاس عمقی را پر میکنم نیاز هست بلند باشه بعد میبینم بسیار قدرتش کمه
اینو مثلا هوش مصنوعی بازی و بازیکن تعیین میکنه
در حالی که همیشه به ضرر من تموم میشه
پاس ساده همین همینطوره

شوت هم گفتم خیلی وقتها مربع را نمیزنم بازیکن خودش شوت میزنه
تو همون قسمت که توپ را دفع میکنند میفته به یکی از بازیکنان من پشت 18 متری
و یا بعضی وقتها بدون اینکه مربع بزنم بازیکن سر میزنه و .... که 90 درصد مواقع به ضرر من تموم میشه
پس اینا را چجوری غیر فعالش کنم ؟

mnkamran
31-10-2011, 14:48
سلام.

من بازیم از اون بازی سری اولی ها هست و هیچ پچ و ... روش نصب نکردم و حتی زبانش هم انگلیسی نیست ...

یه پچ می خواستم که زبان گزارشگر رو انگلیسی کنه ...
یه پچ کامل و خوب هم می خوام که نقل و انتقالات و اسم بازیکن ها و ... رو درست بکنه (بهترین پچی که تا الان اومده)
(البته خودم این دو تا رو پیدا کردم ، کدومشون بهتره :؟)

با سلام
این موضوع سلیقه ای هستش ولی معمولاً پچ های گروه PESEDIT خوب و کامله. البته خودم شخصاً برای PES2011 از پچ گروه Razib46 استفاده میکردم که هنوز برای PES2012 پچی بیرون ندادن. واسه همین بدون پچ دارم بازی میکنم.
برای گزارشگر انگلیسی هم یه فایل 400مگی هستش که درست و صحیحه. اون رو دانلود کن.

راستی صفحه اول روزنامه خبر ورزشی امروز (دوشنبه 9/8/90) رو ببینید. خیلی باحاله...

Davood_titan
31-10-2011, 17:10
سلام
نه
اين كه مشكل نيست
واسه خود بازي و به اين سبك طراحي شده . . .
موفق باشي

ادم وقتی میبینه حس واقعی بودن بهش دست نمیده

---------- Post added at 05:10 PM ---------- Previous post was at 05:09 PM ----------

راستی صفحه اول روزنامه خبر ورزشی امروز (دوشنبه 9/8/90) رو ببینید. خیلی باحاله...

این عکسه چیه ؟

Mehran14233
31-10-2011, 18:39
در کل از این چیزاش بدم اومد
من پاس عمقی را پر میکنم نیاز هست بلند باشه بعد میبینم بسیار قدرتش کمه
اینو مثلا هوش مصنوعی بازی و بازیکن تعیین میکنه
در حالی که همیشه به ضرر من تموم میشه
پاس ساده همین همینطوره

شوت هم گفتم خیلی وقتها مربع را نمیزنم بازیکن خودش شوت میزنه
تو همون قسمت که توپ را دفع میکنند میفته به یکی از بازیکنان من پشت 18 متری
و یا بعضی وقتها بدون اینکه مربع بزنم بازیکن سر میزنه و .... که 90 درصد مواقع به ضرر من تموم میشه
پس اینا را چجوری غیر فعالش کنم ؟

من که بازیکنام خود به خود شوت نمی زنن . توی 11 تو کرنر بعضی وقتا می شد بازیکنم خود به خود شوت بزنه ولی 12 نه . توی این یکی دو ماه که 12 بازی می کنم شاید یه بار شده باشه فکر کنم ولی اینطوری نیست که همیشه بشه . میخوای اونا رو خاموش بزار شاید درست شه .

من چند تا بازی امتحان کردم اون 3تای اول در کل زیاد روشن و خاموش بودنشون فرق نداره :31:

Mehran14233
31-10-2011, 20:29
دوستان توی قسمت cursor settings گزینه pass support یعنی چی ؟ میزان قدرت پاسه ؟

M A X I M U M
31-10-2011, 21:23
هر چقدر بالاترباشه میزان کمک کامپیوتر در دقت پاس ها و رسیدن توپ به بازیکنت بیشتر میشه
لول 3 بهترین گزینه است

Mehran14233
01-11-2011, 00:19
هر چقدر بالاترباشه میزان کمک کامپیوتر در دقت پاس ها و رسیدن توپ به بازیکنت بیشتر میشه
لول 3 بهترین گزینه است

خب اگه اینطوری باشه که 4 بهتره ؟ :31:

hoomi_gta
01-11-2011, 08:57
اولش اصلا بازیش بهم فاز نمیداد ولی هر چی بیشتر بازی می کنم بیشتر فاز میده سخت شدن بازی بعث شده گل زدن و بردن بازی هیجانش بیشتر بشه. هر چند فعلا مجبور شدم Professional بازی کنم فقط و فقط بخاطر شیوه جدید دفاع کردن که بد جوری روی اعصابه!

hoomi_gta
01-11-2011, 09:07
یه باگ اساسی بازی داره که رنگ لباس داور با لباس دروازبان تو بعضی بازی ها یکیه. البته تو نسخه های قبلی هم بود ولی گفتم شاید از بس ضایع هست کونامی درستش کنه که نکرد

patybor
01-11-2011, 11:19
دوستان یک سوال. تو قسمت لیگ وقتی با یک تیم شروع میکنی به بازی، اولش همه بازیکنها سرحالن. اما بعد شش هفت بازی رمق شون میره.
تو سال های قبل یادمه دو سه بازی استراحت بهشون میدادی دوباره سرحال میشدن. اما من بازیکنان فیکس رو حتی چهار پنج بازی نیاوردم اما باز هم وضعیت جونشون خرابه. کار خاصی باید کرد؟؟ ممنون میشم جواب بدین

golmohammadi
01-11-2011, 12:28
من که بازیکنام خود به خود شوت نمی زنن . توی 11 تو کرنر بعضی وقتا می شد بازیکنم خود به خود شوت بزنه ولی 12 نه . توی این یکی دو ماه که 12 بازی می کنم شاید یه بار شده باشه فکر کنم ولی اینطوری نیست که همیشه بشه . میخوای اونا رو خاموش بزار شاید درست شه .

من چند تا بازی امتحان کردم اون 3تای اول در کل زیاد روشن و خاموش بودنشون فرق نداره :31:

اتفاقا منم او 3 تا را خاموش روشن کردم تاثیر خاصی نتونستم ببینم
حالا این شوتها بیخیال
بدبختی نحوه پاس دادن هست
کسی راهی بلده که پس دادن را اصلاح کنیم؟
یعنی همونقدر که خودمون پر میکنیم پاس بده ؟
بابا دهنمونو س ...س شد
وقتی میخوام پاس عمقی بندازم فرض کنید 2 بازیکن را میتونم صاحب توپ کنم
حالا میخوام به بازیکن جلویی پاس بدم
هر کاری میکنم نمیشه
در 2011 زیاد پر میکردی میرفت طرف بازیکن جلویی
و کم پر میکردی بازیکن عقبی
خلاصه بد جور رو اعصابمه
باعث شده 80 درصد پاسهام اونطور که میخوام نره :41:

mra680
01-11-2011, 12:30
خب اگه اینطوری باشه که 4 بهتره ؟ :31:
سلام
يك بار بزار روي صفر بازي كن و پاسكاري
ببين چي ميشه:31:
يه بار بزار رو 2 ببين چطور ميشه
يه بار بزار 4 ببين چطوري
آخر سر به اين نتيجه ميرسي كه رو 3 باشه بهتره:46:
موفق باشي

mra680
01-11-2011, 12:42
دوستان یک سوال. تو قسمت لیگ وقتی با یک تیم شروع میکنی به بازی، اولش همه بازیکنها سرحالن. اما بعد شش هفت بازی رمق شون میره.
تو سال های قبل یادمه دو سه بازی استراحت بهشون میدادی دوباره سرحال میشدن. اما من بازیکنان فیکس رو حتی چهار پنج بازی نیاوردم اما باز هم وضعیت جونشون خرابه. کار خاصی باید کرد؟؟ ممنون میشم جواب بدین
سلام
اگه منظورت مستر ليگ هست كه شما هر 2 هفته حتما شيوه تمرينتو عوض كن و يه تمرين خاص بده به اضافه اينكه بعد هر دو هفته به بازيكنات 4 تا 5 روز استراحت بده از قسمت تمرين(همون ريكاوري:31:)
بعدش كه قدرت تمرين تيمت رسيد به A توي هر قسمت چه فيزيك بدني و چه سرعت و چه تكنيك(منظورم بالاي 90:20:)اونوقت ميتوني هميشه بزاري روي ريكاوري و بازيهاتو انجام بدي
موفق باشي

chartab
01-11-2011, 12:44
اقا کدوم دکمه هارو بزنیم تا کار با حالی انجام بده مثل: پاس+شوت ؟؟

mra680
01-11-2011, 12:46
اتفاقا منم او 3 تا را خاموش روشن کردم تاثیر خاصی نتونستم ببینم
حالا این شوتها بیخیال
بدبختی نحوه پاس دادن هست
کسی راهی بلده که پس دادن را اصلاح کنیم؟
یعنی همونقدر که خودمون پر میکنیم پاس بده ؟
بابا دهنمونو س ...س شد
وقتی میخوام پاس عمقی بندازم فرض کنید 2 بازیکن را میتونم صاحب توپ کنم
حالا میخوام به بازیکن جلویی پاس بدم
هر کاری میکنم نمیشه
در 2011 زیاد پر میکردی میرفت طرف بازیکن جلویی
و کم پر میکردی بازیکن عقبی
خلاصه بد جور رو اعصابمه
باعث شده 80 درصد پاسهام اونطور که میخوام نره :41:
سلام
اگه ميخواي برسي به 2011 موقع پاس شما همون پاس ساپورت كه عكسش هست رو بزار روي 2
نزديك 2011 ميشه اينطوري:13:
البته بهتر از اين ميتوني قبل پاس دكمه ي L2 رو نگه داري حالا به هر ميزاني كه قدرت پاس يا سانتر رو پر كني ضربه ميزنه
تست كن:46:(اينطوري اون پاس ساپورت رو هم ميتوني روي 4 بزاري:31:)
موفق باشي

mra680
01-11-2011, 12:57
اقا کدوم دکمه هارو بزنیم تا کار با حالی انجام بده مثل: پاس+شوت ؟؟
سلام
اين دكمه هاي تركيبي فقط توي شوت زدن و موقع حمله به كار ميره
اگه ميخواي حركتاي تكنيكي بزني بايد با دسته شوك دار بازي كني كه شوك + L2 خيلي از حركات انجام ميده
حتي پا عوض كردن هم با چرخش 360 درجه شوك دسته بازي هست كه اگه با L2 همزمان انجام بشه دريبل زيداني ميشه
همينطور R2+R1 با جهت حركت(بهترين حالت دريبل سرعتي)اول R2 رو نگه دار بعد R1 رو به جهت فشار بده:46:
خيلي زياده . . .:31:اگه ميخواي قشنگ ياد بگيري برو قسمت تمرين بازي و طبق اين تصوير حركاتو تمرين كن
بعد از اينكه بازي رو استوپ كردي برو به آدرس زير توي تمرين
Pause menu/command list
موفق باشي

patybor
01-11-2011, 13:33
سلام
اگه منظورت مستر ليگ هست كه شما هر 2 هفته حتما شيوه تمرينتو عوض كن و يه تمرين خاص بده به اضافه اينكه بعد هر دو هفته به بازيكنات 4 تا 5 روز استراحت بده از قسمت تمرين(همون ريكاوري:31:)
بعدش كه قدرت تمرين تيمت رسيد به A توي هر قسمت چه فيزيك بدني و چه سرعت و چه تكنيك(منظورم بالاي 90:20:)اونوقت ميتوني هميشه بزاري روي ريكاوري و بازيهاتو انجام بدي
موفق باشي

ممنون. اما منظورم تو مستر لیگ نبود. تو قسمت لیگ رو میگم

mra680
01-11-2011, 13:44
اين قسمتو خاموش كردي توي عكس يا نه؟:20:

Mehran14233
01-11-2011, 13:47
منم همین مشکل رو دارم . بازیکنا تو هر بازی تا دقیقه 60 بیشتر دووم نمیارن و خسته میشن . ظاهراً هیچ راه حلی نداره جز اینکه هر بازی 3 تا تعویضتو تا قبل از دقیقه 60 انجام بدی :31:

---------- Post added at 01:47 PM ---------- Previous post was at 01:46 PM ----------

اینجوری که فایده نداره :31:
مزه بازی به اینه که بازیکنا خسته شن تعویضشون کنی ولی خب توی 12 خیلی بیش از حد معمول خسته میشن !

kurosh08
01-11-2011, 14:04
منم اوایل زیاد بهم حال نمیاد ولی وقتی چند تا بازی کردم دیدم واقعاً از 2011 خیلی بهتر و باحال تره:11:.
بازی خیلی به واقیعت نزدیک شده.:8:
دیروز گزارش انگلیسی رو دانلود کردم و الان با گزارش انگلیسی بازی میکنم. البته با گزارش آلمانی هم حال میداد.
ولی یه نکته منفی در بازی: حسن میکنم دفاع حریف با دروازبانش خیلی قاطی میکنن. تا حالا 5 تا از گل هایی که به کامپیوتر زدم سر اشتباه دفاع بود. مثلاً دفاع به دروازبان پاس میداد و توپ از زیر پای دروازبان عبور میکرد و گل میشد!!! یا اینکه پاسش سریع بود و دروازبان به توپ نمیرسید!!!:27:

patybor
01-11-2011, 14:33

این رو میدونستم. در هر صورت ممنون.
ولی به قول اون دوستمون دیگه اگر این هارو خاموش کنی خیلی از واقعیت دور میشه و مزه نداره

reza-atom
01-11-2011, 15:00
برای شما هم بعضی وقتها توی بازی نویز میاد ؟ (خط هایی میاد یا اینکه شکلها بهم میخوره!) گرافیکم روی high هست ....

Mehran14233
01-11-2011, 16:07
دوستان پچ 1.02 کونامی قراره بیاد اینم توضیحاتش :

KONAMI today announced details for the 2nd gameplay patch for PES 2012, which is set to be released in November.

The patch will not only improve the keepers further, but also enhance playability in freekick situations and for penalty kicks.

The 'run bug' was removed as well as small fixes were made to the Fixtures List in Football Life.

The 'run bug' was removed
فکر کنم این یعنی اینکه دیگه دفاع کردن راحت تر شده :8: و کامپیوتر با یه حرکت همه رو دریبل نمی کنه .

Eblis 2011
01-11-2011, 20:00
دوستان یه سوال : این پچ چمنی که تو سایت پس باز گذاشته سالمه .. . ؟ آخه یکی میگفت چمن سانتیاگو رو بهم میریزه
کسی نیست جواب بده ؟

naim697
01-11-2011, 22:57
لینک سالم Pro Evolution Soccer 2012-RELOADED را میخواستم

golmohammadi
01-11-2011, 23:02
سلام
دیشب یک گلی زدم ببینید ابروی کونامی میره
یه شوت زدم دروازه بان کامل گرفتش
بعد به طور کامل از بدنش رد شد و گل شد
خواستین سیو بازیو میذارم

mohammad_87
01-11-2011, 23:39
لینک مستقیم برای پچ pesedit 2.0.1 به همراه فایل fix.با قابلیت ریزوم و استفاده از دانلود منیجر

پارت اول:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپارت دوم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپارت سوم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفایل fix :

golmohammadi
02-11-2011, 01:53
این آدبایرو بعد از ریختن dlc از رئال رفته
زمانی که سرزنی در فوتبال بهتر شده اینم رفته
یعنی الان در رئال نیستش ؟

urumchi
02-11-2011, 09:05
سلام
خواستین سیو بازیو میذارم

سیو چرا؟ با fraps فیلمش رو بگیر بذار اینجا، تقریبا با همون کیفیت با حجم خیلی کمتر

قرضی رفته من سیتی

وقتی که پرسپولیس در تیتر اول یاهو قرار میگیره !

max_3d
02-11-2011, 09:22
آقا چرا ما وقتی با مسی با اینیستا یا ژاوی شوت میزنیم اینقدر شوتاشون مریض میزنن قلق خاصی داره ما بلد نیستیم

..Parsa..
02-11-2011, 10:58

آدبایور به صورت قرضی توی رئال بود
بعد از DLC میره تاتنهام

آقا چرا ما وقتی با مسی با اینیستا یا ژاوی شوت میزنیم اینقدر شوتاشون مریض میزنن قلق خاصی داره ما بلد نیستیم

جهتی که موقع شوت زدن میگیرید توی زدن ضربه خیلی تاثیر داره ، اگه موقعی که میخوای شوت بزنی دستت روی جهت پایین باشه ضعیف میزنه ، در واقع چیپ میزنه
موقع شوت جهت های مایل رو ، رو به بالا گفتن بهترین راه واسه زدن شوتای محکم و پر قدرت

..Parsa..
02-11-2011, 11:11
سلام
خواستین سیو بازیو میذارم

حتما سیو بازی رو بذار
خیلی پیش اومده توپ از بدن دروازه بان و بازیکنا رد بشه
کلا PES پره از این صحنه های ضایع

golmohammadi
02-11-2011, 11:16
سیو چرا؟ با fraps فیلمش رو بگیر بذار اینجا، تقریبا با همون کیفیت با حجم خیلی کمتر

قرضی رفته من سیتی

وقتی که پرسپولیس در تیتر اول یاهو قرار میگیره !

جدا کم حجم میگیره
باشه الان تست میکنم

اینیستا و ژاو تو شوت زنی گدا هستند
در فوتبالهای قبلی هم پدر ادمودر میاوردند
هر چی شوت میزدی مثل سانتر بود خیلی کم جون
حالا مسی باز بهتره

آدبایور به صورت قرضی توی رئال بود
بعد از DLC میره تاتنهام

جهتی که موقع شوت زدن میگیرید توی زدن ضربه خیلی تاثیر داره ، اگه موقعی که میخوای شوت بزنی دستت روی جهت پایین باشه ضعیف میزنه ، در واقع چیپ میزنه
موقع شوت جهت های مایل رو ، رو به بالا گفتن بهترین راه واسه زدن شوتای محکم و پر قدرت

حیف شد اگه بود سرزنیش به درد میخورد

این جهتها ثابت هست یا نه ؟
مثلا جهت پائین در دسته منظورته؟ و یا پائین نسبت به دوربن بازی ؟
چون هر لحظه و نیمه به نیمه فرق میکنه
مخصوصا جهت های مایل

..Parsa..
02-11-2011, 11:32
این جهتها ثابت هست یا نه ؟
مثلا جهت پائین در دسته منظورته؟ و یا پائین نسبت به دوربن بازی ؟
چون هر لحظه و نیمه به نیمه فرق میکنه
مخصوصا جهت های مایل

نه جهت ها نسبت به دوربین بازی هستن
مثلا توی بازی وقتی که تیمت سمت راست باشه جهت پایین میشه جهت راست روی دسته

iman_s
02-11-2011, 11:50
سلام
خواستین سیو بازیو میذارم
منم یکبار همچین گلی زدم.توپ مستقیم رفت تو شکم دروازه بان و از پشتش دراومد و رفت تو گل

golmohammadi
02-11-2011, 12:35
سلام
اگه ميخواي برسي به 2011 موقع پاس شما همون پاس ساپورت كه عكسش هست رو بزار روي 2
نزديك 2011 ميشه اينطوري:13:
البته بهتر از اين ميتوني قبل پاس دكمه ي L2 رو نگه داري حالا به هر ميزاني كه قدرت پاس يا سانتر رو پر كني ضربه ميزنه
تست كن:46:(اينطوري اون پاس ساپورت رو هم ميتوني روي 4 بزاري:31:)
موفق باشي
اقا خیلی ممنون تست کردم حل شد
ولی اینم مصیبته
چون موقع پاس گرفتن یک دکمه مصیبته
عادت کردن بهش فکر کنم سخت باشه
حالا اینطوری کار میکنم شاید بعدا عادت کردیم

نه جهت ها نسبت به دوربین بازی هستن
مثلا توی بازی وقتی که تیمت سمت راست باشه جهت پایین میشه جهت راست روی دسته

درسته
دقیقا مثل فوتبالهای قبلی

golmohammadi
02-11-2011, 14:23
منم یکبار همچین گلی زدم.توپ مستقیم رفت تو شکم دروازه بان و از پشتش دراومد و رفت تو گل

اینم سیو بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
حتما ببینید
مسیر سیو برای کسانی که بلد نیستند :
C:\Users\xxx\Documents\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2012\save
xxx میشه یوزر

Mehran14233
02-11-2011, 14:41
ما یه دسته داریم ال2 و آر2 ش دم دست نیست حالا هرچی ترفند و روش توی این بازی هست با این دو تا دکمه انجام میشه :31:

seday baron
02-11-2011, 17:43
دوستان حرفه ای
یکی توضیح بده شیوه تمرین دادن تو مستر لیگ باید چطوری باشه که پیشرفتش بهتر باشه، منظورم اینه که تو چه موقع هایی باید چه نوع تمرینی برای تیم انتخاب کنیم با فرض اینکه تمام بخش ها در یه رده هستند.
با تشکر

Eblis 2011
02-11-2011, 18:58
ما یه دسته داریم ال2 و آر2 ش دم دست نیست حالا هرچی ترفند و روش توی این بازی هست با این دو تا دکمه انجام میشه :31:

اینم از شانس بد شماست دیگه :10:

akbar_syberia
02-11-2011, 19:30
دوستان

سوال 1 : سوی مسترلیگ نمیشه یه پیشنهاد وسوسه انگیز به بازیکن های مطرح داد ؟ ( مثلا مسی :31: )

سوال 2 : بعضی بازیکن ها بعد از طی یه مدت خسته میشن و میگن بازی نمی کنیم چیکار کنم التماس کنم یا بندازمشون بیرون ؟ :31:

light
02-11-2011, 20:34
نمیدونم چی شده جای بعضی از آیکون تیمها عکس ضربدر اومده

چند تا تیم باشگاهی و ملی اینجوری شدن

چیکار کنم ؟

mra680
02-11-2011, 22:27
سلام
این سه تا پست آخر رو یه جا جواب میدم
ببخشید:31:
اصلا حرفه ای کی هست؟ :31:
توی دوهفته پشت هم
اول از نظر فیزیکی و بدنسازی تمرین بده تیم رو بعد چهار روز ریکاوری
وقتی به نزدیکای 85 رسید
دو هفته سرعت و 4 روز ریکاوری
بعد برو سراغ تکنیک تیم
وقتی همشون رسیدن به 90 و شاخص A راحت بزار ریکاوری رو برو بازی بده تیمت رو
----------------------------------------
وسوسه ها بستگی به 3 حالت داره
1)توی اون پست بازی جای خالی برای بازیکن باشه
2)تیمت توی رده ها و رنکینگ 10 تای اول جهان باشه
3)زمانی خرید کنی که بازیکن از نظر محبوبیت توی باشگاه توی حالت متوسط باشه
عزیز بیچاره ها بازیکن هستن ربات که نیستن
یه بازی استراحت بده بهشون درست میشه هر وقت بازیکنات خاستن صحبت کنن شما گزینه سوم رو بزن یه قل تشریفاتی بهشون دادی:31:
--------------------------------------
شما هم به احتمال قوی پچی یا کرک خاص نصب کردی
موفق باشید

..Parsa..
02-11-2011, 22:32
اینم سیو بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ages%2Fwgu4getp05warsalxmn.rar)
حتما ببینید
مسیر سیو برای کسانی که بلد نیستند :
C:\Users\xxx\Documents\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2012\save
xxx میشه یوزر

:18::18::18:

این دیگه چه گلی بود بابا کریس آنجل غلط کنه اینجوری توپ از بدنش رد کنه :31:

دوستان حرفه ای
یکی توضیح بده شیوه تمرین دادن تو مستر لیگ باید چطوری باشه که پیشرفتش بهتر باشه، منظورم اینه که تو چه موقع هایی باید چه نوع تمرینی برای تیم انتخاب کنیم با فرض اینکه تمام بخش ها در یه رده هستند.
با تشکر

دوست عزیز بهترین راه اینه که شما یه شیوه تمرینی رو انتخاب کنید بعد از 2 هفته شیوه ی تمرینتون رو عوض کنید
مثلا 2هفته تمرین رو بذارید رو سرعت بعد 1هفته بذارید ریکاوری بعد بذارید و تکنیک و همینطور عوض کنید ، بعد از 6-7 هفته روند صعودی تیم شروع میشه و تیم پیشرفت قابل توجهی میکنه

دوستان

سوال 1 : سوی مسترلیگ نمیشه یه پیشنهاد وسوسه انگیز به بازیکن های مطرح داد ؟ ( مثلا مسی :31: )

سوال 2 : بعضی بازیکن ها بعد از طی یه مدت خسته میشن و میگن بازی نمی کنیم چیکار کنم التماس کنم یا بندازمشون بیرون ؟ :31:

اگه رتبه ی تیمتون بالا باشه و اون مسئول نقل و انتقالاتت قوی باشه میتونی هر بازیکنی رو جذب کنی

اصلا متوجه سوال دومت نشدم

نمیدونم چی شده جای بعضی از آیکون تیمها عکس ضربدر اومده

چند تا تیم باشگاهی و ملی اینجوری شدن

چیکار کنم ؟

شما از پچی که توی صفحه ی قبل هست استفاده کنید مشکلتون حل میشه

matarsaak
02-11-2011, 22:45
دوستان

جوابیه سوال دومت
من ارشاوین رو خیلی توی ارسنال دوست دارم
و همیشه فیکس بازی میکرد و کاپیتان بود
تا اینکه خسته شد و دو بازی بهش استراحت دادم
بعد گفت دیگه بازی نمیکن
منم بقول شما کلی التماس و خواهش ولی نامرد تمدید نکرد
رفت چلسی:13:
منم داغ کردم به کریس رونالدو و مسی پیشنهاد دادم جفتشون امدن:31:

حالا یه سوال
میشه توی مسترلیگ بعد از چند فصل تیم رو عوض کرد؟ چجوری؟ مثلا من الان ارسنالم میخوام برم اینتر

light
02-11-2011, 23:49
نمیدونم جرا میخوام رئال مادرید رو بردارم هر 2 تا لباسش عوض شده و یه تیم دیگه هست
چیو پاک کنم درست شه !

Mehran14233
03-11-2011, 02:52
آقا شما که همه مسترلیگ باز هستید :31:

من با آرسنال لیگ معمولی بازی می کنم بعد از یه فصل هنوز دفاع کردن رو یاد نگرفتم :8: یعنی روم به دیوار ر....دن به بازی :31:

الان نصف بیشتر بازی ها رو می بازم . اون نصف دیگه رو هم نصف مساوی میشه نصفیشو می برم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توی 11 آخرین لیگی که رفتم با پچ 4.1 بود که نصری و فابرگاس هم نبودند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نتیجه این بود اما توی 12 خیلی سخت شده . هم دفاع کردن هم گل زدن .

MORINIO
03-11-2011, 03:16
آره وحشتناک سخت شده ! :) آقا غلط کردم گفتم سختش کنین ! : دی

یه پریمیر لیگ با من سیتی رفتم رو سوپر استار هفته آخر با بدبختی هفتم شدم رفتم لیگ اروپا ! :دی

ضمنآ به شدت از رویارویی به دو تیم یونایتد و چلسی وحشت دارم وقتی تیمم من سیتی باشه البته وگرنه با بارسا یا رئال میشه هر تیمی رو صاف کرد !

hp-world
03-11-2011, 08:52
بچه ها در مورد پچی که قرار بود Konami عرضه کنه خبری ندارید ؟ من یک سایتی رو دیدم که در تاریخ
10/27/2011یک پچ با نام ورژن 1.2 روی سایتش گذاشته که گفته مال Konami هست و اینم ویژگی پچ :
This patch upgrades Pro Evolution Soccer 2012 client to version 1.20. The changes made are: Facebook tie-in featured have been added, and improvements to Gameplay AI.

حجمشم تقریبا 150 مگابایته می خواستم بدونم این همون پچه ؟

linkinpark20
03-11-2011, 09:02
جوابیه سوال دومت
من ارشاوین رو خیلی توی ارسنال دوست دارم
و همیشه فیکس بازی میکرد و کاپیتان بود
تا اینکه خسته شد و دو بازی بهش استراحت دادم
بعد گفت دیگه بازی نمیکن
منم بقول شما کلی التماس و خواهش ولی نامرد تمدید نکرد
رفت چلسی:13:
منم داغ کردم به کریس رونالدو و مسی پیشنهاد دادم جفتشون امدن:31:

حالا یه سوال
میشه توی مسترلیگ بعد از چند فصل تیم رو عوض کرد؟ چجوری؟ مثلا من الان ارسنالم میخوام برم اینتر

در مورد این صحبتهایی که گفتین باید بگم باید تسلط نسبی به زبان انگلیسی داشته باشید من خودم با رئال دارم میرم کریس رونالدو بعد از 7 هفته شماره 10 رو میخواست که گزینه ای رو زدم که بهش نداد ولی ناراحتم نشد اگه یک کم تو سوال جواب ها دقت کنین بازیکن ها ناز نمیکنن هیچ خوشحالم میشن مثلا الان خدیرا یک بازی 90 دقیقه کامل بزارمش تو ترکیب چنان ذوق زده میشه که ندیدی.آیکون اسمیلی خنده سبز میاد کنارش و از مربی برای اینکه بهش اعتماد کرده تشکر میکنه.یک کم بازی کنی قلقش میاد دستت.

urumchi
03-11-2011, 09:26
یه نفر لطف کنه بگه کرنر ها رو چه جوری میشه گل کرد؟ فرقی نمیکنه روش چی باشه فقط گل بشه چون من موقع بازی 10 تا کرنر بدست میارم و هر کاری میکنم هیچکدوم رو چه به صورت سانتر چه مستقیم و چه به شکل پاسکاری نمیتونم گل کنم

golmohammadi
03-11-2011, 11:03
این دیگه چه گلی بود بابا کریس آنجل غلط کنه اینجوری توپ از بدنش رد کنه

من که گفتم اگه ببینید چشاتون ... خواهد شد
چند بار هم سانتر کردم گل شده که حالا اینا تو واقعیت هم پیش میاد
ولی در وازه بانها اشتباهات عجیبی دارند

در مورد خطا
دوستان درست میگند داور زود زود سوت میزنه
ولی داور کارش درسته در واقع بازیکنان زود زود خطا میکنند
از چیزهای عجیب بازی اینه که وقتی داری همینطوری راه میری یهو سوت میزنه
بعد حرکت اهسته ببینی میفهمی بازیکنانی که مثلا 10 متر عقبتر بودند رو همدیگر خطا کرده اند
و باعث توقف بازی شده
البته اینکار هم درست هست و هم واقعی
ولی وقتی شماره ای نداریم چرا خطا میکنه ؟
هر چند خیلی کم پیش میاد ولی واقعیتر شده

yashar_silverboy
03-11-2011, 14:09
ببخشید آقایون اگه گزارشگر "درست " انگلیسیشو دارید برام بذارید
اون گزارشگر انگلیسی رو که ساکت میشه تا گل میزنیم گزارش میکنه (که گزارشش هم اصلا ربطی به صحنه ای که اتفاق میفته نداره ) رو دارم
اون که درست هست رو بذارید لطفا

pedram9
03-11-2011, 15:46
سلام دوستان
1. راهی واسه قوی تر شدن دروازبانی وجود نداره ؟ هر چی میزنم گل میشه
patch 2 هم نصبه .

2. این که یک فیس بهتر از مسی نیومده ؟ این خیلی مسخرس

ممنون میشم جواب بدین

kurosh08
03-11-2011, 15:51
برای آنلاین بازی کردن باید چیکار کرد؟
توی قسمت آنلاین وقتی با ID Konami خودم Login میشم پیام میده که رجیستر کد مشکل داره (خب معموله که مشکل داره:27:)
راه حل چیه؟

SuperSt@r
03-11-2011, 16:15
دوستان خبری از پچ 1.2 کونامی دارید یا نه؟

akbar_syberia
03-11-2011, 17:13
اگه رتبه ی تیمتون بالا باشه و اون مسئول نقل و انتقالاتت قوی باشه میتونی هر بازیکنی رو جذب کنی

رتبه 9 هست ولی چجوری با کدوم گزینه خودم مبلغ پیشنهاد بدم ؟
الان که اول باید مذاکره کنی بعد !!

akbar_syberia
03-11-2011, 17:25
بچه ها توی مسترلیگ اگر یک بازیکن خیلی عصبی و ناراحت بشه چجوری میشه باز اونو خوشحال کرد ؟ :31:
پول مول نمیشه بهش داد ( رشوه ) :31:

mj77
03-11-2011, 17:47
پچ 1.2 کونامی کی میاد؟

..Parsa..
03-11-2011, 18:09
ببخشید آقایون اگه گزارشگر "درست " انگلیسیشو دارید برام بذارید
اون گزارشگر انگلیسی رو که ساکت میشه تا گل میزنیم گزارش میکنه (که گزارشش هم اصلا ربطی به صحنه ای که اتفاق میفته نداره ) رو دارم
اون که درست هست رو بذارید لطفا

گزارش سالم و بدون مشکل انگلیسی رو از اینجا بگیرید

رتبه 9 هست ولی چجوری با کدوم گزینه خودم مبلغ پیشنهاد بدم ؟
الان که اول باید مذاکره کنی بعد !!

نه اینجوری نمیشه که شما بهش پول پیشنهاد بدید ببینید اون قبول میکنه یا نه
شما باید اول بهش پیشنهاد مذاکره بدید ببینید اون قبول میکنه یا نه
اگه negonationer تیمت قوی باشه راحت تر میتونی به بازیکنا پیشنهاد بدی

بچه ها توی مسترلیگ اگر یک بازیکن خیلی عصبی و ناراحت بشه چجوری میشه باز اونو خوشحال کرد ؟ :31:
مرد حسابی مگه لیگ ایرانه که بشه ازین کارا کرد :31:
شما باید ببینید مشکل بازیکنت چیه و واسه چی عصبی شده

دوستان خبری از پچ 1.2 کونامی دارید یا نه؟

پچ 1.2 کونامی کی میاد؟

هنوز به صورت رسمی اعلام نشده کی قراره بیاد
حداقل توی سایتش که چیزی اعلام نکرده
پس اگه هم توی سایتی چیزی گذاشته بودن مسلما درست نیست

Eblis 2011
03-11-2011, 18:25
خیلی جالب بود :31::31::31:

pishoolii
03-11-2011, 19:09
دوستان لطفا راهنمایی کنید..

پچ 2 پس ادیت رو نصب کردم، اون فایل 7 مگی فیکس کنندشو هم نصب کردم. بازی اجرا میشه مشکلی هم نداره، اما توو بازی پیراهن بازیکنا جا به جا افتاده، مثلا پرهن لیون افتاده رو چلسی! راه حلش چیه؟؟ فایل دیگه ای رو هم باید ریخت توو کیتسرور تا درست شه؟؟؟

ممنون

akbar_syberia
03-11-2011, 21:15
خیلی جالب بود :31::31::31:

قابلی نداشت :31:

---------- Post added at 09:15 PM ---------- Previous post was at 09:14 PM ----------

مرد حسابی مگه لیگ ایرانه که بشه ازین کارا کرد :31:
شما باید ببینید مشکل بازیکنت چیه و واسه چی عصبی شده

:31:

زیادی کار ازش کشیدم خسته شده دیگه نای بازی کردن نداره :31:
چیکار کنم ؟ :41:
قول میدم یک در میان بازیش بدم :31:

pedram9
03-11-2011, 21:42
سلام دوستان
1. راهی واسه قوی تر شدن دروازبانی وجود نداره ؟ هر چی میزنم گل میشه
patch 2 هم نصبه .

2. این که یک فیس بهتر از مسی نیومده ؟ این خیلی مسخرس

ممنون میشم جواب بدین

mra680
03-11-2011, 23:13
سلام
خداييش اگه مشكل داري با خسته شدن بازيكنات:31:
توي قسمت تمرين از نظر فيزيكي تيمت رو به 99 برسون اينجوري بازيكنات استقامتشون بيشتر ميشه
براي زدن مهر سكوت به دهن بازيكنات از سه تا گزينه اي كه مياد آخري رو بزن:31:هرچي مشكل بود با من شما فقط آخريرو بزن خط سوم پايين:46:
در ضمن توي هر پستي از تيمت حداقل دوتا بازيكن داشته باش كه فشار نياد به اون طفل معصوما:27:

akbar_syberia
03-11-2011, 23:40
در ضمن توي هر پستي از تيمت حداقل دوتا بازيكن داشته باش كه فشار نياد به اون طفل معصوما:27:

پول دادم که بیان برام بازی کنن نه اینکه برن دیسکو میسکو حالشونو بکنن :21:

sfaiazy
04-11-2011, 05:47
سلام
خداييش اگه مشكل داري با خسته شدن بازيكنات:31:
توي قسمت تمرين از نظر فيزيكي تيمت رو به 99 برسون اينجوري بازيكنات استقامتشون بيشتر ميشه
براي زدن مهر سكوت به دهن بازيكنات از سه تا گزينه اي كه مياد آخري رو بزن:31:هرچي مشكل بود با من شما فقط آخريرو بزن خط سوم پايين:46:

دوست عزیز بعضی مواقع بازیکن میگه چرا منو بازی نمیدی این سوالو در مواقعی میپرسه که بازیکن ضعیفترشو که هم پستش باشه بزاری میگه بعد اگه بازی بعدی بازیش ندی باز میاد اعتراض میکنه شما باید با توجه به سوال جواب بدید نه اینکه همیشه اخری رو بزنید

urumchi
04-11-2011, 12:28
پول دادم که بیان برام بازی کنن نه اینکه برن دیسکو میسکو حالشونو بکنن :21:

از فردا زوري ببرشون مسجد نماز جماعت تا حالشون جا بياد! :31:

يه نفر بگه چه جوري كرنرها رو گل كنم؟هيچ استفاده اي از كرنرهام نميتونم ببرم

Spaniuly
04-11-2011, 12:41
مدتی هست که دارم بازی می کنم به نظرم مدت زمان کافی رو برای نوشتن این نقد داشتم و البته به مرور این متن رو نوشتم از زمانی که بازی کردم

گیم پلی

گیم پلی روند رو به افت خودش رو همچنان داره و ما هر ساله شاهد مشکلات بدتر از سال گذشته هستیم ایرادات بازی به جای برطرف شدن افزایش پیدا می کنن و زمانی یک ایراد برطرف میشه در ازای اون سه یا چهار ایراد جدید به گیم پلی بازی اضافه میشه هر ساله از نسخه 2006 تاکنون بازی مثلا تکاملی PES هرسال با ارائه یک گیم پلی مصنوعی و غیر منطقی باعث از دست دادن تعداد زیادی از طرفدارانش شد و با نمرات کم خود وجهه بازی رو به نابودی کشوند. پس از نسخه ضعیف PES 2011 شینگو سیباس مصاحبه ای مبنی بر یک انقلاب در این سری انجام داد که همگان رو باز هم امیدوار کرد با ارائه دموی اول بازی همگان شیفته بازی و گیم پلی شناور و متحول شده بازی شدند یک گیم پلی پویا و تغییر یافته پیش روی گیمرها قرار گرفت که این موفقیت با حماقت سازندگان با عرضه دومین دمو به فنا رفت... در واقع تمام مشخصات بازی در نسخه دموی دوم همانند نسخه 2011 بود با این تفاوت که سیستم حرکتی بازیکنان بسیار احمقانه تر شده بود. هوش مصنوعی بازی به ظاهر افزایش یافته اما با برنامه نویسی ضعیف و تست نشده بسیاری از مشکلات گیم پلی شدیدا خود نمایی کرد...
اما اگر بخواهیم به ضعف های مختلف بازی در گیم پلی بپردازیم باید اولین ایراد رو به عدم دقت سازندگان در نوع دیفیکالتی بازی بگیریم دیفیکالتی Beginer به صورت احمقانه ای سخت هست که در واقع برای کسی که برای اولین بار می خواد PES بازی کنه مسلما عذاب آور خواهد بود در تمام گیم ها آسون ترین درجه سختی به نوعی هست که گیمر رو به چالش نمی کشه ولی چالش برانگیز بودن آسون ترین درجه سختی بازی نشان از عدم تمرکز سازندگان روی تنظیم این قسمت هست که بار دیگه نشون میده PES هیچ وقت قبل از ریلیز به صورت موشکافانه تست نمیشه.
عدم هماهنگی خیلی از حرکات با دنیای واقع یکی از ضعف های بازی هست به طور مثال شما یک مهاجم هستید وقتی مدافع توپ شما رو تکل می کنه به اندازه یک یا دو ثانیه مهاجم شما همچنان با خیال اینکه هنوز پا به توپ هست احمقانه به حرکت مصنوعی خودش ادامه می ده. که در دنیای واقع چنین چیزهایی وجود نداره و مهاجم حرفه ای بلافاصله بعد از لو دادن توپ بر میگرده و سعی در باز پس گیری میکنه ولی چنین چیزی حتی در آسان ترین درجه سختی هم امکان نداره. شوت ها به طرز وحشتناکی بد هستند طوری که با پر کردن زیاد توپ با قدرت کم به بالای دروازه می ره و با پر کردن کم توپ اصلا شبیه شوت نمیشه و مثل قل دادن توپ میشه این فاجعه اس که شوت سر ضرب توی این بازی در حالات خاصی اتفاق می افته و به صورت تصادفی زده میشه شما می تونید شوت هایی در حالات یکسان بزنید خواهید دید که هر بار اتفاق متفاوتی خواهد افتاد... از جمله فاجعه های دیگر در شوت زنی اینه که در واقع شما زمانی که در محوطه جریمه هستید و شوت می زنید توپ دقیقا به محلی می ره دروازبان جا گیری کرده و دقیقا با یک روش احمقانه سازنده بازی خواسته بگه دروازبانی توی این نسخه بهبود پیدا کرده!
ضعف بازی در دریبلینگ و استفاده از استایل های نوین که باعث شده آدم با بازی کردن PES یاد فوتبال های دهه 50 60 میلادی بیفته که جز حرکات معمولی و عاری از هنرنمایی و چشم نوازی چیز دیگه ای در بر نداشت در کل بیننده بازی PES به هیچ عنوان از نگاه کردن بهش لذت نمی بره و کاملا این درک رو داره که داره به یک بازی کامپیوتری نگاه می کنه که ظاهرا آدم هاش دارن فوتبال بازی میکنن به زبانی ساده تر قدرت PES در شبیه سازی فوتبال واقعی در مقایسه با رقیبش فوق العاده پائین هست. و عجیب تر اینکه شینگو سیباس گرچه یکی از تحسین کنندگان بازی فیفا هست و معترف هست که در چند سال اخیر نتونسته شبیه سازی خوبی از فوتبال رو ارائه بده هیچ وقت سعی در استفاده از سوژه هایی که باعث تقویت گیم پلی و نزدیک شدن به گیم پلی واقع گرایانه نداشته و ظاهرا شینگو سیباس به کل قسمت گیم پلی رو در بازی PES کنار گذاشته و تمام تمرکزش رو به قسمت های غیر از گیم پلی زوم کرده.
پس از گذشته سالها PES هنوز نتوانسته استیل پرسونالتی رو برای بازیکنان مختلف رعایت کنه و یک بازیکن بزرگ فوتبال در بازی شخصیت واقعی رو خودش رو در بازی نمایان نمی کنه بطور مثال حتی اگر با رونالدو تحت فشار باشید و تصمیم به شوت زنی کنید دقیقا براش اتفاقی می افته که برای یک بازیکن عادی هم می افته یعنی موقع شوت سر می خوره! یا پاس ها گاها به قدری دقیق هستند که در دنیای واقع بارسلونا هم قادر به دادن چنین پاس هایی نیست و استیل پاس دادن ها برای تمام بازیکنان یکسان هست به طور کلی بازی در طول چند سال هیچ روند رو به رشدی در گیم پلی بازی ارائه نکرد و سیستم حرکتی بازی هر سال شکل کسل کننده خودش حفظ کرد...
کنترل توپ هم که رفته رفته بد و بدتر می شه یک بازیکن در شرایط بخصوص نمی تونه کنترل کنه توپ رو کنترل توپ چیزی هست که در این نسخه از فوتبال جنوب شرق آسیا الهام گرفته شده اماتور ترین شکل ممکن که در سالهای اخیر در PES سراغ داشتیم توی این نسخه پیاده شده.
تنها نکته پیروزی بازی دموی شماره یک بود که باعث شد نقدهای بازی نمرات بالاتری نسبت به سالهای قبل به دست آورد. مسلما چنانچه اولین دموی بازی همین نسخه نهایی می بود مجموع نمرات بازی خیلی خیلی کمتر از نمره حال حاضر بازی رقم می خورد.

گرافیک و فاکتور های بصری

بازی PES همیشه ملقب به گرافیکی و پیشتاز در جلوه های بصری بود ولی این عنوان رو نهایتا تا دو یا سه سال قبل میشد بهش اتلاق کرد چرا که از این لحاظ دچار مرگ مغزی شد و هر ساله با تغییر مختصر در کیفیت تکسچر های گرافیکی چهره بازی رو متحول می کرد که در واقع به این عمل اصلا پیشرفت گفته نمیشه. بی شک نمای کلی PES 2011 بهتر از نمای PES 2012 هست... اما زمانی که شما می بینید شادی بعد از گل پس از گذشت 4 سال باز هم تغییری نکرده و همان استیل ثابت خودش رو بعد از PES 2008 هنوز هم همان انیمیشن ها پخش میشه و هیچ نوآوری غیر از اضافه شدن چند شادی بعد از گل مصنوعی هیچ نوآوری به لحاظ استیل حرکتی نداشته هیچ افکت پس زمینه به هیچ قسمت کاتسن بازی اضافه نشده... اما مشکل بزرگ PES در حال حاضر موتور گرافیکی خاصی هست که در نسل نکست جن داره ازش استفاده می کنه این موتور گرچه بسیار بهینه و خوب هست ولی باعث میشه جلوه کلی بازی از حالت ریالیتی خارج بشه شاید اگه با همین موتور یک بازی فانتزی می ساخت خیلی خیلی تحسین میشد ولی این موتور اجازه خیلی چیزها رو نمیده مثل مشکلی که در بی روح بودن چهره ها هست این بی روح بودن به خاطر یکنواخت بودن تصویری هست که در واقع در فیس ها استفاده میشه برای اینکه قضیه براتون ملموس باشه شما رو دعوت می کنم که به بازیکنان از نیمرخ نگاه کنید و همین چهره نیمرخ رو با چهره عکس واقعی همون بازیکن مقایسه کنید خواهید دید که هیچ سنخیتی نداره

صدا گذاری و افکت های سمعی

خوب می دونید وقتی یه بازی رقیب داشته باشه کارش خیلی سخته شاید نشه گفت بازی از لحاظ سمعی بد هست ولی وقتی بازی رقیب این بازی فوق العاده عمل می کنه به طور کامل در این مورد هم بازی PES زیر سوال می ره حرف های تکراری گزارشگر که از سال 2009 تاحالا خیلی فرق نکرده و داره حرف های بیهوده و عاری از هیجان می زنه کاملا این قسمت رو ضعیف نشون میده حتی چنت ها هم گرچه خوب هستن ولی بی شک به خوبی چنت های بازی رقیبش نیستن و تعدد ندارن یا واقعی به نظر نمیان نو آوری در این قسمت خیلی کمه به طور مثال سوژه اعلام شخص گلزن در میدان توسط گوینده ورزشگاه از سال 2010 در فیفا پیاده شد که خیلی مورد استقبال قرار گرفت سوال اینجاست چرا؟ و واقعا PES در مورد نوآوری فوتبالی اینقدر ضعیف هست و تنها نو آوری هاش به این ختم میشه که توپ بازی به کیسه برنج و توپ فلزی و غیره تبدیل بشه (این مورد از بس ضایع بود که دیگه امسال ازش استفاده نشد) یا مدل موی کدو حلوایی هالووین داشته باشن! بازی اومده یک سری آف گیم های سینماتیک گذاشته توی مود فوتبال لایف چقدر وقتشون رو می گرفت که صدا گذاری کنن به این قسمت؟ چرا به صورت صامت و فقط به صورت زیر نویس هست این سینماتیک ها؟

ماندگاری کلی بازی

نمره بازی خیلی کم هست در این فاکتور به طوری که می تونم بگم در کل بازی برنامه خاصی در پیش گرفته و ظاهرا از سال 2006 کونامی خواسته که به طرفدارانش بگه که وقتی نسخه جدید میاد قدر اون رو بدونید چون سال بعدی همین هم گیرتون نمیاد!

حداکثر نمره ای که می تونم به این بازی خالی از هیجان بدم نمره 6.5 هست... ولی این نمره هم با ارفاق هست چون الان مهمترین چیزهایی که در نظر گرفته می شه پیشرفت هست و وقتی پیشرفت جاش رو به پسرفت می ده نمرا اون میشه 0 و همین صفر معدل بازی رو شدیدا کاهش میده و در واقع اگه قرار بود نمره صفر رو هم در نظر بگیرم نمره بازی کمتر از این هم می بود

به هر حال من می دونم که این بازی فن های دو آتیشه ای داره که حتی یک کلمه از این نقد رو قبول ندارن ولی به هر حال واقعیت امسال شکست سخت کونامی بود که احتمالا تلخ باشه ولی مقصر نه من نه فیفا و نه هیچ کس دیگه ای نیست به جز خود کونامی و سیباس و فن هایی هستند که در سراسر جهان وجود دارن و دارن انرژی مثبت کاذبی می دن که باعث میشه سیباس به عملکرد ضعیف خودش ادامه بده و قبول نکنه که بهتره از مشاورین بهتری استفاده کنه و یا بودجوه ای رو به بازی اختصاص بده به نظرم سوزن سیباس مدتی هست که گیر کرده و از زمان شدیدا عقب هست به امید روزی که PES به عرصه رقابت برگرده و به امید اینکه انتقادات رو قبول کنه و اون ها رو اصلاح کنه

و یک معذرت خواهی هم از کسانی که طبق عادت دارن PES بازی می کنن و باهاش سرگرم هستند می کنم به هر حال سلیقه هم چیزی هست که نمیشه در موردش چیزی گفت من به سلیقه ها احترام می ذارم و هدفم به هیچ عنوان در مقایسه هایی که در نقدم بود دعوت به بازی فیفا و کنار گذاشتن PES نیست چون شکی نیست که دوستانی که PES بازی می کنن فیفا رو هم دیدن و علت انتخابشون فقط سلیقه و راحتی بوده من از همین دوستان معذرت می خوام.

Ali_pc
04-11-2011, 13:49
دوستان عزیزی که مثل من توی مسترلیگ هستن نحوه ی مذاکره با بازیکن چطوری هست ؟؟

من فقط بازیکنا رو روی میارم روی فیوریت بعدم میخرم این مذاکره و .... چطوری هستش ؟

pishoolii
04-11-2011, 14:29

پچ 2 پس ادیت رو نصب کردم، اون فایل 7 مگی فیکس کنندشو هم نصب کردم. بازی اجرا میشه مشکلی هم نداره، اما توو بازی پیراهن بازیکنا جا به جا افتاده، مثلا پرهن لیون افتاده رو چلسی! راه حلش چیه؟؟ فایل دیگه ای رو هم باید ریخت توو کیتسرور تا درست شه؟؟؟

ممنون

Mehran14233
04-11-2011, 15:02

ممنون

اگه از قبل پچ داشتی پاک کن و کیت سرور رو هم پاک کن دوباره پچ رو نصب کن .

mojtaba007
04-11-2011, 16:40
من دو تا پچ دانلود کردم
بازی رو کلا پاک میکنم
دوباره نصب میکنم ولی وقتی پچ نصب میکنم
و رو بازی کلیک میکنم یه ذره وارد بازی میشه ولی دو باره میپره بیرون بدون هیچ گونه پیغامی
اصلا وارد بازی نمیشه
چه کار کنم
ویندوز 7 دارم

mra680
04-11-2011, 18:18
دوست عزیز بعضی مواقع بازیکن میگه چرا منو بازی نمیدی این سوالو در مواقعی میپرسه که بازیکن ضعیفترشو که هم پستش باشه بزاری میگه بعد اگه بازی بعدی بازیش ندی باز میاد اعتراض میکنه شما باید با توجه به سوال جواب بدید نه اینکه همیشه اخری رو بزنید
سلام
خيلي حرف ميزنن:31:
چرا توي پست غير تخصصي بازي ميدي
خسته شدم نياز به ريكاوري دارم
از تغييرات توي تركيب ناراضي ام
توي اين فصل يا جام فرصت كم داشتم براي بازي
توي نقل انتقلات اگه پيشنهاد بگيرن سه بار ردش كني ناراضي ميشن
از تمرين دادن يه جور تيم به مدت طولاني ناراحت ميشن
درخواست شماره براي پيراهن
و . . .
اگه بخواي همرو اجرا كني كه كي ميرسي خود بازيرو انجام بدي قلق دستت بياد:27:
سريع ترين و راحت ترين روش رو گفتم از نظر خودم و هيچ شخصي موجاب به اجراش نيست دوست عزيز
موفق باشي:11:

mra680
04-11-2011, 18:26
دوستان عزیزی که مثل من توی مسترلیگ هستن نحوه ی مذاکره با بازیکن چطوری هست ؟؟

من فقط بازیکنا رو روی میارم روی فیوریت بعدم میخرم این مذاکره و .... چطوری هستش ؟
سلام
وقتي مياري توي فيوريت يه 2 تا 3 روز صبر كن بعد برو همون قسمت پيشنهاد خودتو بده
البته بستگي به مسئول مذاكره داره كه اگه بتوني قويترينشون رو استخدام كني تا 80 درصد خريدهاي شما انجام ميشه
البته همون مسئول خريد داراي شرايط خاص هست كه فاكتور هاي متفاوتي داره مثل ميزارن قدرت توي مذاكره با تيم هاي رده بالا و مشهور يا دادن پيشنهاد هاي خوب و . . .
به اين عكس نگاه كن . . . اين بهترين وضعيت رو داره براي خريد از تيم هاي مطرح
خريد هم كه حالت هاي خودشو داره كه به نظر من اول بايد توي اون پست از تيمت جايي براي بازيكن باشه كه پيشنهاد رو قبول كنه
موفق باشي

mohammad_87
04-11-2011, 21:44
توی مد club boss من به هر بازیکنی پیشنهاد میدم نمیاد.حتی بازیکنان معمولی.تیمم میلانه اول جدولم.مربی هم minanda (که قبلا نوجوانان بود یادش بخیر) گذاشتم.چرا کسی نمیاد؟
برنامه برای ویرایش ادیت فایل می خوام.

netwait
04-11-2011, 23:45
راهی نیست برای آنلاین بازی کردن؟

M A X I M U M
05-11-2011, 02:09
باید نسخه اورجینال بخری عزیز

Ali_pc
05-11-2011, 12:00
سلام
وقتي مياري توي فيوريت يه 2 تا 3 روز صبر كن بعد برو همون قسمت پيشنهاد خودتو بده
البته بستگي به مسئول مذاكره داره كه اگه بتوني قويترينشون رو استخدام كني تا 80 درصد خريدهاي شما انجام ميشه
البته همون مسئول خريد داراي شرايط خاص هست كه فاكتور هاي متفاوتي داره مثل ميزارن قدرت توي مذاكره با تيم هاي رده بالا و مشهور يا دادن پيشنهاد هاي خوب و . . .
به اين عكس نگاه كن . . . اين بهترين وضعيت رو داره براي خريد از تيم هاي مطرح
خريد هم كه حالت هاي خودشو داره كه به نظر من اول بايد توي اون پست از تيمت جايي براي بازيكن باشه كه پيشنهاد رو قبول كنه
موفق باشي

همین مراحل مذاکره از کجا انجام میشه ؟

Raziell
05-11-2011, 13:11
بچه ها چند تا face pack دانلود کردم بايد تو کدوم مسير تو کيت سرور کپی کنم تا کار کنه؟
چهره de gea هست و ...

aramesh_61
05-11-2011, 15:58
دوستان پچ 2.0 برای ایکس باکس هم اومده؟ اگه اومده کسی لینک دانلودشو داره؟ ممنون

kane32
05-11-2011, 16:12
دوستان گل ایا پچ یا کیت سروری هست که به بازی بزنم تا تیمهای کلاسیک با اسم درست باز بشن و در کل بازی بهتر بشه از هر لحاظ لطفا راهنماییم کنید

..Parsa..
05-11-2011, 16:21
بچه ها چند تا face pack دانلود کردم بايد تو کدوم مسير تو کيت سرور کپی کنم تا کار کنه؟
چهره de gea هست و ...

آموزش وارد کردن فیس ها در PES 2012

دوستان گل ایا پچ یا کیت سروری هست که به بازی بزنم تا تیمهای کلاسیک با اسم درست باز بشن و در کل بازی بهتر بشه از هر لحاظ لطفا راهنماییم کنید

بهترین و کامل ترین پچی که تا حالا واسه بازی اومده
از همه نظر بازی بهتر شده
توضیحات بیشتر توی لینک هست

..Parsa..
05-11-2011, 16:28
Konami Announced Patch 1.02

کونامی اخیرا اطلاعاتی از پچ دوم گیم پلی (1.02) که در همین ماه منتشر خواهد شد ، منتشر کرده است .
این پچ علاوه بر بهبود واکنش های دروازه بان ها ، گیم پلی بازی در بخش ضربات آزاد و پنالتی ها رو هم بهبود خواهد بخشید .
رفع باگ های جزئی دیگه و اصلاحاتی در بخش Football Life از ویژگی های دیگر این پچ خواهد بود .

منبع :

Zaghan_13
05-11-2011, 20:14
لطفا پچها و اضافات بازی (هرچی هست و نیست:31:) واسه دانلود بزارید(لینکش رو منظورمه) ما هم دانلود کنیم و بازی رو بهتر و با تغییرات بازی کنیم..

ممنون

mohammad_87
05-11-2011, 22:58
توی مد club boss من به هر بازیکنی پیشنهاد میدم نمیاد.حتی بازیکنان معمولی.تیمم میلانه اول جدولم.مربی هم minanda (که قبلا نوجوانان بود یادش بخیر) گذاشتم.چرا کسی نمیاد؟
کسی بلد نیست؟

لطفا پچها و اضافات بازی (هرچی هست و نیست:31:) واسه دانلود بزارید(لینکش رو منظورمه) ما هم دانلود کنیم و بازی رو بهتر و با تغییرات بازی کنیم..

ممنون
بفرما:

..Parsa..
06-11-2011, 01:45

اگر منظور برنامه ای برای ادیت club boss هستش این برنامه رو دان کنید

میشه باهاش پول ، بودجه و تماشاگرا رو افزایش داد

اگر هم ویرایش ادیت فایل بازی منظورته

آخریم ورژن PESEditor رو از اینجا میتونی بگیری

Zaghan_13
06-11-2011, 18:03
کسی بلد نیست؟

بفرما:

ممنون

پچهای دیگه اش رو نمیخواد دانلود کنم؟
همین کافیه دیگه؟

بجز پچ چیز دیگه ای واسش نیومده؟ مثل dlc یا این تنظیمات گیم پلی (نمیدونم چی هست اصلا:31:) ....

ولی اگه اومده بگین که دانلود کنم...اگه لینک دارین بزارین لطفا.

متشکر

barcaboy10
06-11-2011, 18:17
اقا كسي فيس جرارد دئلفئو بازيكن 17 ساله بارسا رو داره كه سالم باشه؟؟ من از سايت هاي خارجي گرفتم ولي خرابه ميري تو بازي دماغ بازيكن كج ميشه يا چشش 4 تا ميشه:31:

kurosh08
06-11-2011, 18:54
ممنون

پچهای دیگه اش رو نمیخواد دانلود کنم؟
همین کافیه دیگه؟

بجز پچ چیز دیگه ای واسش نیومده؟ مثل dlc یا این تنظیمات گیم پلی (نمیدونم چی هست اصلا:31:) ....

ولی اگه اومده بگین که دانلود کنم...اگه لینک دارین بزارین لطفا.

متشکر

دیگه نیازی نیست پچ های دیگه رو دانلود کنی:20:
این پچی که دوستمون قرار داده رو اگه نصب کنی هم dlc نصب میشه و هم پچ ورژن 1 کونامی:8:

romantic
06-11-2011, 21:50
سلام دوستان

ببخشید حوصله ندارم تو کل صفحات تاپیک بگردم واسه همین مشکلم رو میگم، ممنون میشم جواب بدید. اگر هم تکراری بود ببخشید
من امروز یه نسخه از این بازی رو نصب کردم. ولی خیلی چیزهاش برام عجیب بود. اول اینکه گرافیک بازی خیلی به نظرم کارتونی شده. مثل بازی های adventure فانتزی در اومده. یه چیز دیگه هم نوع حرکت بازیکن ها بود که مثل خرچنگ به پهلو حرکت میکردن. و آخریش هم گزارش بود که اصلا هیچ ربطی به بازی نداشت. یه گزارشگر آلمانی که داشت یه بازی تیم ملی آلمان رو گزارش میکرد و از یه جایی به بعد هم قطع میشد
همه این مشکلات باعث شد مشکوک بشم که اصلا این نسخه اصلی بازیه یا نه. چون اگر اینجوری باشه که خیلی ضایع است. مخصوصا گرافیکش از 2011 برای من ضعیفتره

..Parsa..
06-11-2011, 22:34
سلام دوستان

ببخشید حوصله ندارم تو کل صفحات تاپیک بگردم واسه همین مشکلم رو میگم، ممنون میشم جواب بدید. اگر هم تکراری بود ببخشید
من امروز یه نسخه از این بازی رو نصب کردم. ولی خیلی چیزهاش برام عجیب بود. اول اینکه گرافیک بازی خیلی به نظرم کارتونی شده. مثل بازی های adventure فانتزی در اومده. یه چیز دیگه هم نوع حرکت بازیکن ها بود که مثل خرچنگ به پهلو حرکت میکردن. و آخریش هم گزارش بود که اصلا هیچ ربطی به بازی نداشت. یه گزارشگر آلمانی که داشت یه بازی تیم ملی آلمان رو گزارش میکرد و از یه جایی به بعد هم قطع میشد
همه این مشکلات باعث شد مشکوک بشم که اصلا این نسخه اصلی بازیه یا نه. چون اگر اینجوری باشه که خیلی ضایع است. مخصوصا گرافیکش از 2011 برای من ضعیفتره
سوالات مشابه بارها و بارها جواب داده شده توی همین دو صفحه قبل همچین سوالاتی پاسخ داده شده

وژن اصلی نیست اما با این فایل ها تموم مشکلات برطرف میشه

برای رفع تاریه تصویر :

برای بهبود گرافیک و گیم پلی بازی :

و برای گزارش انگلیسیه سالم :

t.sunami
06-11-2011, 23:33
یه سوال فنی!

پی اس 2011 با 2010 خیلی از نظر بازی فزق داره؟؟
من فقط 2010بازی کردم ولی توی مسابقاتی که توی دانشگامون برگزار میشه نسخه2011 هست.میخواستم ببینم منی که به 2010 واردم اونجا هم میتونم موفق باشم/؟

SuperSt@r
07-11-2011, 00:03
یه سوال فنی!

پی اس 2011 با 2010 خیلی از نظر بازی فزق داره؟؟
من فقط 2010بازی کردم ولی توی مسابقاتی که توی دانشگامون برگزار میشه نسخه2011 هست.میخواستم ببینم منی که به 2010 واردم اونجا هم میتونم موفق باشم/؟

سلام دوست عزیز
اینجا تاپیک 2012 هست نه10 یا 11 بهتره سوالت رو از تاپیک مخصوص خودش بپرسی
حالا یه جواب مختصر بهت میدم که آره کمی با هم فرق میکنه

mohammad_87
07-11-2011, 00:21
اگر منظور برنامه ای برای ادیت club boss هستش این برنامه رو دان کنید

میشه باهاش پول ، بودجه و تماشاگرا رو افزایش داد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگر هم ویرایش ادیت فایل بازی منظورته

آخریم ورژن PESEditor رو از اینجا میتونی بگیری

منظورم همون ادیت فایل بود.اون برنامه رو دارم فقط فایل dt04 رو باز میکنه و وقتی پچ نصب باشه تغییراتی که با کیت سرور در بازی اعمال شده،در برنامه نشون داده نمیشه.ورژنهای پارسال مستقیما ادیت فایل رو باز می کرد و این مشکل نبود.برنامه دیگه ای نمیشناسید؟من در سایت pesedit چیز دیگه ای ندیدم.:41:

..Parsa..
07-11-2011, 01:07
منظورم همون ادیت فایل بود.اون برنامه رو دارم فقط فایل dt04 رو باز میکنه و وقتی پچ نصب باشه تغییراتی که با کیت سرور در بازی اعمال شده،در برنامه نشون داده نمیشه.ورژنهای پارسال مستقیما ادیت فایل رو باز می کرد و این مشکل نبود.برنامه دیگه ای نمیشناسید؟من در سایت pesedit چیز دیگه ای ندیدم.:41:

بله درسته

نه متاسفانه هنوز برنامه ی دیگه ای به چشمم نخورده
شاید ورژن های بعدی همین برنامه :13:

S0R3N4
07-11-2011, 02:09
سلام دوستان
برای کنسول Xbox360 هم پچ درست درمونی هست یا نه؟؟؟

mj77
07-11-2011, 14:33
پچ 1.2 کونامی اومده...

PES 2012 Path 1.2

SuperSt@r
07-11-2011, 14:48
پچ 1.2 کونامی اومده...

PES 2012 Path 1.2

واقعا اومده این خودشه تضمینیه دانلودش کنیم ؟

mra680
07-11-2011, 16:37
پچ 1.2 کونامی اومده...

PES 2012 Path 1.2

سلام
و مثل هميشه خطاي . . .:31:

موفق باشيد

..Parsa..
07-11-2011, 19:04

سلام

موفق باشيد

آره دوست عزیز واقعا اومده تضمینیه تضمینی

فقط صبر کنید تا فردا کرکش بیاد بعد نصب کنید

urumchi
07-11-2011, 19:04

شما به اول لينك دانلود نگاه ميكردي اين سوال رو نمي پرسيدي، لينك براي سرور كونامي هستش

سلام

موفق باشيد

فكر كنم مربوط به پچ قبلي ميشه، جمله آخر كه اينو ميگه

mj77
07-11-2011, 19:45
سلام

موفق باشيد
با عوض کردن ویندوز درست میشه.

..Parsa..
07-11-2011, 19:47
دوستان عزیز یه برنامه کم حجم و بسیار مفید برای پیدا کردن شماره فیس و موی بازیکن
بریا دوستانی که به ادیت بازی علاقه دارن :46:

حجم : 160 kb

برای استفاده هم فقط برنامه رو باز کنید اسم بازیکن رو تایپ کنید و سرچ رو بزنید

......................

با عوض کردن ویندوز درست میشه.

نیازی به این کار نیست تا فردا صبر کنید کرک این ورژن میاد مشکل حل میشه

V.Valizadeh9
07-11-2011, 19:57
سلام
دوستان کرکش نیومده ؟
مرسیـــ

..Parsa..
07-11-2011, 20:08
سلام
دوستان کرکش نیومده ؟
مرسیـــ

همون طور که توی پست های صفحه قبل گفتم کرک هماهنگ با پچ جدید تا فردا میاد

Mehran14233
07-11-2011, 20:56
پچ کونامی هم کرک می خواد ؟ یعنی بازی رو داری برای پچش باز باید کرک بشه ؟ :31: عجب !

گیم پلی و نحوه دفاع کردن و توپ گرفتن رو فقط درست کرده باشن خوبه :13:

..Parsa..
07-11-2011, 21:03
پچ کونامی هم کرک می خواد ؟ یعنی بازی رو داری برای پچش باز باید کرک بشه ؟ :31: عجب !

گیم پلی و نحوه دفاع کردن و توپ گرفتن رو فقط درست کرده باشن خوبه :13:

بله اگه پچ رو نصب کنی و کرک نکنی وارد بازی نمیشه و ارور میده
باید بعد از نصب کردن پچ کرک رو هم نصب کنی تا اروری رو که یکی از دوستان صفحه قبل گذاشته بود نده
مگر انکه شما از نسخه اصلی استفاده کرده باشید

کونامی اخیرا اطلاعاتی از پچ دوم گیم پلی (1.02) که در همین ماه منتشر خواهد شد ، منتشر کرده است .
این پچ علاوه بر بهبود واکنش های دروازه بان ها ، گیم پلی بازی در بخش ضربات آزاد و پنالتی ها رو هم بهبود خواهد بخشید .
رفع باگ های جزئی دیگه و اصلاحاتی در بخش Football Life از ویژگی های دیگر این پچ خواهد بود .

این قولیه که کونامی درباره این پچ جدید داده

Eblis 2011
07-11-2011, 21:54
با این پچ 1.02 میشه آنلاین بازی کرد ؟

..Parsa..
07-11-2011, 22:19
با این پچ 1.02 میشه آنلاین بازی کرد ؟

واسه آنلاین بازی کردن شما باید سی دی کی داشته باشید
با همون پچ 2.01 Pes Edit هم میشه آنلاین بازی کرد اگه شما سی دی کی داشته باشید

kurosh08
07-11-2011, 22:51
تغییرات ورژن 1.02:

Patch 1.02 Details
Improvements have been made to overall gaming experience including areas such as Free Kicks, Goalkeeper Movements, Sudden stops when Dash Dribbling and Penalty Kicks.
The Game Plan Screen has been altered to make Player Stats easier to see.
Issues where the game sometimes froze when playing online have been addressed.
Minor playability issues found in a variety of modes including "Become a Legend" have been tweaked accordingly.

karim messi
07-11-2011, 22:57
این پچ کونامی کی استفاده کرده.تغییراتش جالب هست؟

shahabprince
07-11-2011, 23:01
اینم کرک پچ جدید کونامی:

Mehdi.ss
08-11-2011, 00:08
سلام

موفق باشيد
سلام
شما باید فایل اجرایی اصلی بازی رو جایگزین کرک بکنید ، بعد پچ رو نصب کنید
دیگه این ارور رو نمیده
بعد کرک رو جایگزین فایل اصلی بازی کن :46:

T.Eftekhari
08-11-2011, 01:15
هنوز کسی نتونسته این رو مسترلیگ آنلاین بزنه ؟

neon_91
08-11-2011, 02:41
سلام من پچ 1.0.1 رو نصب نکردم.حالا که پچ 1.0.2 اومده لازمه اولش پچ 1.0.1 رو نصب کنم ممنونم:11:

PES HOT
08-11-2011, 03:09
ما که پچ 1.3 داریم باید چه کار کنیم؟ کرک پچ که صفحه قبل هستو ریختم بازی بهم خورد:41: چه کنم؟؟

S0R3N4
08-11-2011, 05:51
سلام دوستان
بازی رو روی ایکس باکسم به طور کامل نصب کردم و تکمیل شد نصبش بدون مشکلی...
ولی موقع اجرا بعد از چند ثانیه لود شدن(اون دایره ابی که پایین صفحه ی سیاه میچرخه) قفل میکنه و دیگه نمیچرخه...طوری که کلا ایکس باکسم هنگ میکنه و دسته هم کار نمیکنه تا باهاش از بازی بیام بیرون و تنها راهش زدن دکمه ی Off/on کنسول هست...
مشکل از چیه این وسط؟

EngineeR EhsaN
08-11-2011, 09:09
سلام
دیگه این ارور رو نمیده

بازی من کرک شده نصب میشه واسه همینم فایل اجرایی اصلی رو ندارم اگه امکانش هست برام آپ کنید

Spaniuly
08-11-2011, 09:16
فقط امیدوارم پچ جدید باعث بشه مشکل عجیب غریب Club Boss حل بشه شما هیچ وقت نمی تونید توی این مود بیشتر از 700میلیون یورو کاسب بشید و هیچ وقت به رده اول برسید تا 5 فصل درآمد عالی هست ولی بعد 5 فصل ابتدای هر فصل مبلغ هنگفتی از ما گرفته میشه که باعث میشه هر سال با بودجه صفر هر فصل رو بگذرونیم... با این امید که حل بشه این موضوع

mj77
08-11-2011, 12:26
سلام من پچ 1.0.1 رو نصب نکردم.حالا که پچ 1.0.2 اومده لازمه اولش پچ 1.0.1 رو نصب کنم ممنونم:11:
لازم نیست.پچ 1.2 جایگزین پچ 1.1 میشه.

---------- Post added at 12:26 PM ---------- Previous post was at 12:23 PM ----------

اینم کرک پچ جدید کونامی:

این کرک جواب میده؟
کسی لینک دیگه نداره فیلتر نباشه؟

EngineeR EhsaN
08-11-2011, 12:41
این کرک جواب میده؟
کسی لینک دیگه نداره فیلتر نباشه؟
بفرما داداش کرک و پچ باهمه :

kurosh08
08-11-2011, 15:12
پچ و کرک جدید:

urumchi
08-11-2011, 16:45
لينك سالم كرك

جالبه پچ 16 مگه اونوقت كرك 17 مگ!

seday baron
08-11-2011, 17:23
دوستان اگر پچ pesedit 2.0 رو بازی نصب باشه با ریختن این پچ کونامی بازی بهم نمی ریزه ؟

mj77
08-11-2011, 17:34
دوستان اگر پچ pesedit 2.0 رو بازی نصب باشه با ریختن این پچ کونامی بازی بهم نمی ریزه ؟
چرا میریزه.باید منتظر بمونی پچ جدید pesedit بیاد.

mj77
08-11-2011, 19:18
بازی با پچ 1.2 خیلی خوب شده.مشکل دفاع بود که خیلی بهتر شده.دیگه نمیشه گفت بهترین بازی کونامی pes 6 بود.

SuperSt@r
08-11-2011, 19:53
سلام به همه دوستان:11:
من این پچ جدید کونامی رو دانلود کردم با کرکش ولی تغییری توی نقل و انتقالات و لباس و آیکون تیم ها ندیدم ولی همون ابتدای اجرای بازی توی صفحه اول نوشته ورژن 1.02 حالا من موندم چه کار کنم دستورالعمل خاصی داره البته من اولین پچیه که مینصبم و قبلش هیچ پچی نصب نکردم اگه میشه راهنماییم کنید که اصلا چه باید بکنم:19:

nesta1363
08-11-2011, 20:45
بچه ها من نتونستم نصب کنم ارور اینستالر میده چیکار باید کنم؟

urumchi
08-11-2011, 20:47
خاك بر سرت كونامي

لعنت به تو كونامي

همه بازيكنا يهو غيب شدن

Talar2009
08-11-2011, 20:58
سلام
دیگه این ارور رو نمیده

متوجه توضیحات شما نشدم ، من پچ و کرکش رو دانلود کردم اما برای اجراشون ارور اینستالر میده ، از دوستانی که به درستی پچ و کرکش رو اجرا کردن یه توضیحی در این زمینه بدن .

pezhmantoop
08-11-2011, 21:05
سلام بروبکس
یه سوال....
الان یه چند تا بازیکن خوب و آینده دار معرفی می کنید حالا یا از جوانان و یا از تیم های دیگر که ارزش الانشون پایینه ولی بعد ها عالی می شود... مثل shimizu
یا بازیکنی که خوب نیست و لی بیاد تیم ما معجزه بشه ( کمم نیستنااا :) :) )
راستی نمیشه به هر بازیکن تمرین اختصاصی داد ؟؟؟

pouyasony
08-11-2011, 21:29
بچه ها من جدیدا یه ویندوز 64 بیتی سون نصب کردم بازی تو بعضی جاهاش انگار صحنه اهسته هست در حالی که تو ویندوز قبلی که 32 بیتی بود اینطوری نبود رم لپ تاپم 4 گیگه گرافیکش 1گیگ کی میدونه مشکلم از کجاست؟

hermione
08-11-2011, 21:46
خیلی ممنون میشم نرمال ترین تنظیمات جوی استیک + آنالوگ و فعال کردن 2تا آنالوگا کامل بگه .
که بتونیم چند تا دریبل قشنگ بزنیم :دی

mj77
08-11-2011, 23:40
پچ PESEDIT.com Path 2.1

New Features

Added support for PES 2012 Official Patch 1.02
New faces: Abdellaoue, Baier, Barton, Compper, Cuenca, De Camargo, Firmino, Geromel, Harnik, Höwedes, Ibisevic, Fabian Johnson, Kuzmanovic, Raul Meireles, Mlapa, Obasi, Osvaldo, Papadopoulos, Romeu, Salihovic, Sigurdsson, Thiago, Gökhan Töre, Unnerstall
New kits: Augsburg, Barcelona, Blackburn, Dortmund, Freiburg, Hoffenheim, Kaiserslautern, Köln, Mainz, Mönchengladbach, Norwich, Peru, QPR, Schalke, Wolverhampton
New teams: Anderlecht, Arminia Bielefeld, Austria Wien, Brugge, Odense, Legia Warszawa, Lokomotiv Moscow, Maccabi Haifa, Metalist, Red Bull Salzburg, Steaua Bucuresti, Sturm Graz
Other: Deleted a lot duplicated players (unlicensed NTs, Copa Libertadores), corrected boots and positions for
Serie A

---------- Post added at 11:40 PM ---------- Previous post was at 11:38 PM ----------

خاك بر سرت كونامي

لعنت به تو كونامي

همه بازيكنا يهو غيب شدن

از پچ استفاده میکنی؟

romantic
09-11-2011, 01:29
متوجه توضیحات شما نشدم ، من پچ و کرکش رو دانلود کردم اما برای اجراشون ارور اینستالر میده ، از دوستانی که به درستی پچ و کرکش رو اجرا کردن یه توضیحی در این زمینه بدن .
شما وقتی بازی رو برای اولین بار نصب میکنی، یه فایل کرک کپی میکنید تو فولدر نصب که جایگزین فایل اجرایی اصلی میشه. حالا که پچ جدید اومده وقتی میخواد نصب بشه ممکنه به اون فایل اجرایی اصلی احتیاج داشته باشه و نتونه رو اون فایل کرکی که شما جایگزین کردی نصب بشه (البته برای من همچین مشکلی پیش نیومد)
مشکل شما فکر کنم با دوباره نصب کردن بازی درست شه. یعنی اول بازی رو نصب کنید، بعد بدون اینکه کرکش کنید پچ 1.02 رو روش بریزید و در آخر با کرک پچ 1.02، بازی رو کرک کنید. (بهتره بعد از نصب پچ 1.02 و قبل از کرکش یه کپی از فایل اجرایی بگیرید که دفعه دیگه پچ جدید اومد مجبور نشید بازی رو دوباره نصب کنید)

PES HOT
09-11-2011, 03:19
PESEDIT.com Patch 2.1
MEDIAFIRE LINK

PART1:
PART2:
PART3:

PASS:budakmaran

MASTER OC 7
09-11-2011, 03:32
PESEDIT.com Patch 2.1
MEDIAFIRE LINK

PART1:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید PART2:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید PART3:

این پچ برای چی هست؟:13:

SuperSt@r
09-11-2011, 09:51
من این پچ جدید کونامی رو دانلود کردم با کرکش ولی تغییری توی نقل و انتقالات و لباس و آیکون تیم ها ندیدم ولی همون ابتدای اجرای بازی توی صفحه اول نوشته ورژن 1.02 حالا من موندم چه کار کنم دستورالعمل خاصی داره البته من اولین پچیه که مینصبم و قبلش هیچ پچی نصب نکردم اگه میشه راهنماییم کنید که اصلا چه باید بکنم:19:

کسی نبود جواب ما رو بده:19:

mra680
09-11-2011, 11:46
سلام
ميدونيد چه موقع اشك آدم در مياد واسه قهرماني:31:؟؟؟؟!!!!

اون باختي هم كه داره به زور تحميلش كردم:27:

mra680
09-11-2011, 12:01
این پچ برای چی هست؟:13:
سلام
اين پچ بعد پچ اصلي كونامي متولد شده و به قل رفقا آخرين ويرايش لباس و اديت و اينجور چيزاس:31:
پچ غير رسمي و ساختاري گروه PESEDIT
موفق باشي

---------- Post added at 12:01 PM ---------- Previous post was at 11:57 AM ----------

خیلی ممنون میشم نرمال ترین تنظیمات جوی استیک + آنالوگ و فعال کردن 2تا آنالوگا کامل بگه .
که بتونیم چند تا دریبل قشنگ بزنیم :دی
سلام
تنظيمات دسته رو كه خودت بايد از آيكون سيتينگ كنار ايكون اصلي بازي انجام بدي مثل سري هاي قبل
تنظيم خاصي نداره:46:
مهم اينه كه بعضي حركات فقط با حركت RS و بعضي ها هم با L2 +RS و R2 +RS هست
RS همون انالوگ سمت راست دسته هاي شوك دار هست
اگه 2011 بازي كردي زياد فرق نكرده فقط چند حركت اضافه شده بهش
موفق باشي

golmohammadi
09-11-2011, 12:40
این تغییرات را معمولا DLC انجام میده

بچه ها من جدیدا یه ویندوز 64 بیتی سون نصب کردم بازی تو بعضی جاهاش انگار صحنه اهسته هست در حالی که تو ویندوز قبلی که 32 بیتی بود اینطوری نبود رم لپ تاپم 4 گیگه گرافیکش 1گیگ کی میدونه مشکلم از کجاست؟
خب 64 بیتی مصرفش زیاده

PESEDIT.com Patch 2.1
MEDIAFIRE LINK

این یه موضوع عادی هستش
PART1:
PART2:
PART3:

اخرش نفهمیدیم 1.0.2 اخرین پچش هست یا 2.1 ؟

راستی بچه ها کسی پچها را نصب و کرکش کرد ؟
تستش کردین یا نه ؟
تغییراتی که داشته چی متوجه شدین ؟

PES HOT
09-11-2011, 13:06
این تغییرات را معمولا DLC انجام میده

خب 64 بیتی مصرفش زیاده

اخرش نفهمیدیم 1.0.2 اخرین پچش هست یا 2.1 ؟

راستی بچه ها کسی پچها را نصب و کرکش کرد ؟
تستش کردین یا نه ؟
تغییراتی که داشته چی متوجه شدین ؟

دوست عزیز, PES 2012 Patch 1.02 پچ رسمی کونامیه که حدود 35M حجمشه و تغییراتی توی گیم پلی ایجاد کرده,اما PESEdit 2012 Patch 2.1 پچ گروه pesedit هست که 430M حجمشه و بر پایه پچ رسمیه کونامی ساخته شده که تمام بخش های بازی شامل ترانسفرها لباس ها ورزشگاهها ترکیب و اسامی تیم ها و لیگ بوندس لیگا رو آپدیت و به بازی اضافه میکه...شما PESEdit 2012 Patch 2.1 رو نصب کن تمومه

*لینک مدیافایر صرفا جهت سهولت کار دوستی که تا اونوقت شب منتظر بود گذاشته شد نه برای انجام کار غیر عادی...الان افتاده هستش:5:

golmohammadi
09-11-2011, 13:29
اقایی که پچ را در هیپ فایل لچ کردی
یه عکس از حالت فشرده فایلها بذار
نامگذاریها خراب شده
چون من دانلود کردم چنین بود :

Mehran14233
09-11-2011, 13:58
آقا ایم پچ 1.02 کونامی اومده ؟

پس چرا از طریق خود بازی نمیشه آپدیت کرد ؟ (قبلاً می شد) چیزی نشون نمیده یعنی فعلاً نیومده دیگه پس اینی که دادن بیرون چیه ؟

Spaniuly
09-11-2011, 14:05
آقا ایم پچ 1.02 کونامی اومده ؟

پس چرا از طریق خود بازی نمیشه آپدیت کرد ؟ (قبلاً می شد) چیزی نشون نمیده یعنی فعلاً نیومده دیگه پس اینی که دادن بیرون چیه ؟
پچ از خود بازی دانلود نمیشه دوست من داخل بازی DLC رو دانلود می کنه نه پچ
برای پچ باید فایل نصبی رو دانلود و مثل نرم افزار نصب کنی روی سیستمت

Zharfa
09-11-2011, 15:18
شما وقتی بازی رو برای اولین بار نصب میکنی، یه فایل کرک کپی میکنید تو فولدر نصب که جایگزین فایل اجرایی اصلی میشه. حالا که پچ جدید اومده وقتی میخواد نصب بشه ممکنه به اون فایل اجرایی اصلی احتیاج داشته باشه و نتونه رو اون فایل کرکی که شما جایگزین کردی نصب بشه (البته برای من همچین مشکلی پیش نیومد)
مشکل شما فکر کنم با دوباره نصب کردن بازی درست شه. یعنی اول بازی رو نصب کنید، بعد بدون اینکه کرکش کنید پچ 1.02 رو روش بریزید و در آخر با کرک پچ 1.02، بازی رو کرک کنید. (بهتره بعد از نصب پچ 1.02 و قبل از کرکش یه کپی از فایل اجرایی بگیرید که دفعه دیگه پچ جدید اومد مجبور نشید بازی رو دوباره نصب کنید)

خوب مشکل اینجاست که ما وقتی بازی رو نصب می کنیم، از همون ابتدا خودش کرک رو میریزه. کسی می تونه فایل اصلی و دست کاری نشده pes2012.exe رو بذاره که بعد از نصب بازی، تو بازی هست؟
در غیر این صورت باید بریم نسخه آخر بازی که گروه RELOADED بیرون داد رو دانلود کنیم تا پچ رسمی کونامی نصب بشه!

mohsen-jj
09-11-2011, 16:09
سلام به همه دوستان.
من سالهاست pes بازی میکنم و کلا فقط یه بار جندسال پیش fifaنصب کردم . هرسال که نسخه جدید میومد با تمام مشکلاتی که داشتن شاید چندروز اول خوشم نمیومد ولی بعد عاشقش میشدم و تا چند ماه ازش سیر نمیشدم.
ولی این بار مثل اینکه فرق داره و خداییش هرچی بازی میکنم و میخوام خودمو راضی کنم که جذابه اما واقعا نیست!!یعنی همون نسخه قبل با تمام مشکلاتی که داشت و تو این نسخه حلش کردن ولی باز بنظرم جذاب تر بود .اصلا غیر طبیعی شده اخه چیه اینا ساختن بازی سرد و بی روح حال ادمو به هم میزنه .
ولی باز مجبورم بسازم چون عادت ندارم نسخه های قدیمی رو بازی کنم:41::13::19:
دوستان کی fifa 2012 بازی می کنه؟ بنظرتون خوبه امسالو با fifa سر کنم

SuperSt@r
09-11-2011, 17:15
دوستان من نسخه ای که همون اول اومد رو دارم همون دوسه روز اولی که اومده بود گرفتم که گزارشگر انگلیسی نداشت و زبانشم انگلیسی نبود برا اجرای پچ باید نسخه نهایی رو گرفت؟ آخه همونطور که گفته بودم تو صفحه قبل:
من این پچ جدید کونامی رو دانلود کردم با کرکش ولی تغییری توی نقل و انتقالات و لباس و آیکون تیم ها ندیدم ولی همون ابتدای اجرای بازی توی صفحه اول نوشته ورژن 1.02 حالا من موندم چه کار کنم دستورالعمل خاصی داره البته من اولین پچیه که مینصبم و قبلش هیچ پچی نصب نکردم اگه میشه راهنماییم کنید که اصلا چه باید بکنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Spaniuly
09-11-2011, 17:26
سلام به همه دوستان.
من سالهاست pes بازی میکنم و کلا فقط یه بار جندسال پیش fifaنصب کردم . هرسال که نسخه جدید میومد با تمام مشکلاتی که داشتن شاید چندروز اول خوشم نمیومد ولی بعد عاشقش میشدم و تا چند ماه ازش سیر نمیشدم.
ولی این بار مثل اینکه فرق داره و خداییش هرچی بازی میکنم و میخوام خودمو راضی کنم که جذابه اما واقعا نیست!!یعنی همون نسخه قبل با تمام مشکلاتی که داشت و تو این نسخه حلش کردن ولی باز بنظرم جذاب تر بود .اصلا غیر طبیعی شده اخه چیه اینا ساختن بازی سرد و بی روح حال ادمو به هم میزنه .
ولی باز مجبورم بسازم چون عادت ندارم نسخه های قدیمی رو بازی کنم:41::13::19:
دوستان کی fifa 2012 بازی می کنه؟ بنظرتون خوبه امسالو با fifa سر کنم

ببینید دوست عزیز PES کلا خراب کرده توی این چند سال اخیر فقط کسانی این رو بازی می کنن که علاقه شدیدی بهش دارن و با فیفا هم کلا مشکل شدید دارن فقط چنین افرادی قادر به بازی کردن و تحمل کردن نسخه های اخیر PES هستند وگرنه همونطور که می بینید تعداد زیادی از فوتبال خور ها دیگه به سمت فیفا کشیده شدن و علاقه ای به سبک مصنوعی pes ندارند

دوستان من نسخه ای که همون اول اومد رو دارم همون دوسه روز اولی که اومده بود گرفتم که گزارشگر انگلیسی نداشت و زبانشم انگلیسی نبود برا اجرای پچ باید نسخه نهایی رو گرفت؟ آخه همونطور که گفته بودم تو صفحه قبل:
من این پچ جدید کونامی رو دانلود کردم با کرکش ولی تغییری توی نقل و انتقالات و لباس و آیکون تیم ها ندیدم ولی همون ابتدای اجرای بازی توی صفحه اول نوشته ورژن 1.02 حالا من موندم چه کار کنم دستورالعمل خاصی داره البته من اولین پچیه که مینصبم و قبلش هیچ پچی نصب نکردم اگه میشه راهنماییم کنید که اصلا چه باید بکنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام قبلا هم بارها اشاره شده که پچ رسمی (نصبی) کونامی هیچ وقت ربطی به تغییرات گرافیکی بازی از قبیل ترانسفر ها و جرسی و آیکن و لوگوی تیم ها نداره پچ رسمی کونامی یک آپدیت تایتل هست و معمولا باعث برطرف شدن باگ ها یا نارسایی های گزارش شده از بخش مولتی پلیر و آنلاین ارائه میشه و تغییراتی رو روی گیم پلی اعمال می کنه تغییرات رسمی کونامی در مورد مواردی مثل لباس ها و سایر لایسنس ها و ترانسفر ها در قالب DLC عرضه میشه

aha2012
09-11-2011, 17:30
بچه ها کسی پایه ی آنلاین بازی کردن هست؟؟

golmohammadi
09-11-2011, 17:38
بچه ها کسی پایه ی آنلاین بازی کردن هست؟؟

من پایه هستم
ولی اخه فوتبال کونامی همیشه مصیبته
فیفا را مثل اب خوردن میشه انلاین زد
شما راهی بلدین ؟

mohsen-jj
09-11-2011, 17:59
دوستان برا غیر فعال کردن حالت blur بازی چیکار باید کنم ؟؟

SuperSt@r
09-11-2011, 20:00
سلام قبلا هم بارها اشاره شده که پچ رسمی (نصبی) کونامی هیچ وقت ربطی به تغییرات گرافیکی بازی از قبیل ترانسفر ها و جرسی و آیکن و لوگوی تیم ها نداره پچ رسمی کونامی یک آپدیت تایتل هست و معمولا باعث برطرف شدن باگ ها یا نارسایی های گزارش شده از بخش مولتی پلیر و آنلاین ارائه میشه و تغییراتی رو روی گیم پلی اعمال می کنه تغییرات رسمی کونامی در مورد مواردی مثل لباس ها و سایر لایسنس ها و ترانسفر ها در قالب DLC عرضه میشه

سلام ممنون
یعنی اگه DLC کونامی رو دان کنم مشکل حله اون وقت اون DLC با پچ های دیگه که باید سازگاری داشته باشه؟ مثه همین پچ 1.02

EngineeR EhsaN
09-11-2011, 20:05
خوب مشکل اینجاست که ما وقتی بازی رو نصب می کنیم، از همون ابتدا خودش کرک رو میریزه. کسی می تونه فایل اصلی و دست کاری نشده pes2012.exe رو بذاره که بعد از نصب بازی، تو بازی هست؟
در غیر این صورت باید بریم نسخه آخر بازی که گروه RELOADED بیرون داد رو دانلود کنیم تا پچ رسمی کونامی نصب بشه!
منم همین مشکل شما رو دارم :41: ، لطفا کسی فایل اصلی بازی رو داره دریغ نکنه :40:

SuperSt@r
09-11-2011, 20:23
منم همین مشکل شما رو دارم :41: ، لطفا کسی فایل اصلی بازی رو داره دریغ نکنه :40:

یعنی خود شما کرک رو کپی نمیکنید؟ من که خودم کرک رو کپی کردم و ریختم تو فولدر بازی
خب به هر حال وقتی که یه کرک دیگه تو فولدر بازی کپی میکنید چون هم اسمش هست باید پیغام Yes و No بده این پیغام رو بهتون نمیده؟ من که کرک رو خودم ریختم وقتی مثلا کرک همین پچ 1.02 رو میریزم این پیغام رو میده

romantic
09-11-2011, 21:19
این فایل اجرایی اصلی بازی منه، نمیدونم به کارتون میاد یا نه

سلام ممنون
یعنی اگه DLC کونامی رو دان کنم مشکل حله اون وقت اون DLC با پچ های دیگه که باید سازگاری داشته باشه؟ مثه همین پچ 1.02
DLC بیشتر اسم بازیکن ها و نقل و انتقالات رو آپدیت میکنه. اگر اشتباه نکنم امتیاز و قدرت بازیکن ها رو هم آپدیت میکنه اما لباس تیم ها یا آیکون و لوگوی اون لیگها و تیم هایی که لایسنسشون خریداری نشده درست نمیشه. برای اینکه همه اینا درست بشه باید از همین پچ PESEdit.com که دوستان آخریش (نسخه 2.1) رو گذاشتن استفاده کنید. پچ های pesedit یکم حجیم هستن (مثلا آخرین پچش برای pes2011 حدودا 1.7گیگ بود) اما خیلی خوب و کامله و لذت بازی رو بیشتر میکنهدر ضمن این DLC ـی که الان کونامی داده و نقل و انتقالات رو درست میکنه بدون هیچ مشکلی با پچ 1.02 کونامی کار میکنه

hermione
09-11-2011, 22:20
یه سوال میپرسم ممکنه خیلی مبتدیانه باشه ولی ببخشید
قبل از شروع بازی توی game plan میشه 4 تا تاکتیک تیمی ریخت بعد چجوری وسط بازی عوضشون کنم حالتارو یا اصلا از کجا بفهمم با چه تاکتیکی بازی شروع میشه همون اول ؟

urumchi
09-11-2011, 22:49
از پچ استفاده میکنی؟

بله از PESEdit 2012 Patch v2.0.1 استفاده ميكنم

حالا من پچ و كرك Konami رو دانلود كردم، ميتونم استفاده كنم؟ اگه ميشه لطفا قدم به قدم راهنمايي كنيد چون ارور نصب ميده، البته من محتويات پوشه كرك رو ريختم در محل نصب بازي گيم پلي و مخصوصا پاسكاري تغيير كرد ولي ليگ انگلستان بهم ريخته مثلا لباس آرسنال شده لباس زاراگوزا

Zharfa
09-11-2011, 23:18
این فایل اجرایی اصلی بازی منه، نمیدونم به کارتون میاد یا نه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدDLC بیشتر اسم بازیکن ها و نقل و انتقالات رو آپدیت میکنه. اگر اشتباه نکنم امتیاز و قدرت بازیکن ها رو هم آپدیت میکنه اما لباس تیم ها یا آیکون و لوگوی اون لیگها و تیم هایی که لایسنسشون خریداری نشده درست نمیشه. برای اینکه همه اینا درست بشه باید از همین پچ PESEdit.com که دوستان آخریش (نسخه 2.1) رو گذاشتن استفاده کنید. پچ های pesedit یکم حجیم هستن (مثلا آخرین پچش برای pes2011 حدودا 1.7گیگ بود) اما خیلی خوب و کامله و لذت بازی رو بیشتر میکنهدر ضمن این DLC ـی که الان کونامی داده و نقل و انتقالات رو درست میکنه بدون هیچ مشکلی با پچ 1.02 کونامی کار میکنه

با تشکر از شما اما با این فایل اجرایی هم درست نشد. بازی من واسه شرکت سریر بود. مثل این که تنظیمات نصب بازی رو دست کاری کردن. باید نسخه نهایی رو دانلود کنم :41:

Mehran14233
10-11-2011, 00:01
یه سوال میپرسم ممکنه خیلی مبتدیانه باشه ولی ببخشید
قبل از شروع بازی توی game plan میشه 4 تا تاکتیک تیمی ریخت بعد چجوری وسط بازی عوضشون کنم حالتارو یا اصلا از کجا بفهمم با چه تاکتیکی بازی شروع میشه همون اول ؟
شماره 1 ترکیب اصلی هست که بازی با همون شروع میشه . برای عوض کردن بقیه ترکیب ها دکمه سلکت (کنار استارت) رو نگه دار و دایره رو چند بار بزن پایین نشون می ده هرکدوم رو خواستی بزار باشه .

---------- Post added 10-11-2011 at 12:01 AM ---------- Previous post was 09-11-2011 at 11:58 PM ----------

دوستان برا غیر فعال کردن حالت blur بازی چیکار باید کنم ؟؟
پچ pesedit 2.1 رو دانلود کن هم بلوری رو درست می کنه هم نقل و انتقالات و اسم تیما و لباسا و ....

Mehran14233
10-11-2011, 00:26
دوستان من پچ 2.1 رو دانلود کردم که پچ 1.02 کونامی رو هم داره . اونطوری که گفته بودن گیم پلی هیچ تغییری نکرده . بازم همه بازیکنای کامپیوتر مثل مسی همه رو دریبل می کنند . کلاً 90% مواقع دریبل می خوری . اون 10% مواقعی هم که توپ رو می گیری 90%ش رو داور خطا میگیره :31:

باگ run هم درست نشده و هنوز موقع دوویدن یهو وای میسته !!!

توی 11 مشکل پاس کاری بود که با بازی های زیاد و تمرین می شد درستش کرد . اما توی 12 عملاً هیچ کاری نمیشه کرد کامپیوتر با هر کی بخواد همینجوری توپ رو بر میداره میره :2:

ما که مسترلیگ باز نیستیم دلمونو به خود بازی خوش کردیم که اون هم ر....ن توش :27:

حیف که سیستمم جواب نمیده وگرنه تا الان رفته بودم سمت فیفا :5:

hermione
10-11-2011, 11:47
شماره 1 ترکیب اصلی هست که بازی با همون شروع میشه . برای عوض کردن بقیه ترکیب ها دکمه سلکت (کنار استارت) رو نگه دار و دایره رو چند بار بزن پایین نشون می ده هرکدوم رو خواستی بزار باشه .[COLOR="Silver"]

این کارو کردم اما تغییری در سیستم ندیدم

Mehran14233
10-11-2011, 13:05
این کارو کردم اما تغییری در سیستم ندیدم
من با تنظیمات پیش فرض دسته گفتم . اگه تغییر دادی باید برگردونی به حالت اول . توی تنظیمات خود بازی منظورمه اونجا که پروفایل می سازی .

من الان دوباره امتحان کردم و با نگه داشتن سلکت و زدن دایره انتخب میشه اینم عکسش :

hermione
10-11-2011, 16:37
به موضوع دیگه راهی هست بدون اینکه بازی اوریجینال آنلاین بازی کرد ؟
یه چیزی توی مایه های Garena که روم داشته باشه و این حرفا

Mehdi.ss
10-11-2011, 18:40
با تشکر از شما اما با این فایل اجرایی هم درست نشد. بازی من واسه شرکت سریر بود. مثل این که تنظیمات نصب بازی رو دست کاری کردن. باید نسخه نهایی رو دانلود کنم :41:
فایلهای اصلی بازی ( ارجینال اینستال ) رو برات آپلود کردم
فقط شما فایلهای داخل پوشه img بازی رو کپی کن و بریز داخل پوشه img همین پوشه که برات آپلود کردم
بعد بازی رو پاک کن و از طریق این پوشه بازی رو نصب کن
بعد پچ 1.2 رو نصب کن و بعد از نصب پچ ، در مرحله آخر کرک 1.2 رو وارد بازی کن
20 مگ

این هم لینک اپلود باز که urumchi عزیز زحمتشو کشیده

این هم فایل زبان انگلیسی که یادم رفتبود بریزم داخل برنامه
کپی کنید تو پوشه img بازی

yashgin128
10-11-2011, 19:22
سلام
من تازه pes12 رو نصب کردم
دوستان میشه راهنمایی کنند که من الان باید کدوم پچ ها رو نصب کنم و چگونه؟
ممنون

mra680
10-11-2011, 20:42
فقط شما فایلهای داخل پوشه img بازی رو کپی کن و بریز داخل پوشه img همین پوشه که برات آپلود کردم
20 مگ

سلام
تست شد و جواب داد
ممنون
راستي شماره سريال هم ميخواد كه دوستان بايد موقع نصب داشته باشن
موفق باشيد

moghaddas mfa
10-11-2011, 21:19
سلام دوست عزیز .باید اول تنظیمات را فعال کنی ۱_توبازی استارت رو بزن۲_ بعد برو تو ارنج.۳_اون پایین چند تا شکل هست که شماره دارن. (که اخریش مال سیو بازیه)،که تاکتیک۱و۲و... ".یکی از گزینه ها فکر کنم ۴باشه که باید بری اونو انتخاب کنی وتنظیمات تاکتیک رو فعال کنی
توبازی من با زدن شوک به سمت راست تاکتیک رو عوض میکنم.موفق باشی

mohsen-jj
10-11-2011, 22:50
سلام
من تازه pes12 رو نصب کردم
دوستان میشه راهنمایی کنند که من الان باید کدوم پچ ها رو نصب کنم و چگونه؟
ممنون

میتونی بری تو سایت pesbaz.com همه چی هرچی بخوای توش هست.
پچ pes edit 2 رو دانلود کنی همه چی درس میشه حجمشم حدود 400 مگه ، بنظر من ورزشگاه ها رو هم براش دانلود کن (حجمش زیاد نیست)خیلی بهتر میشه اگه اینا نبودن نمیتونستم تحمل کنم این گندی که konami زده!!!:13:
راهنماییشم تو خود سایت هست

mohsen-jj
10-11-2011, 22:57
دوستان من پچ 2.1 رو دانلود کردم که پچ 1.02 کونامی رو هم داره . اونطوری که گفته بودن گیم پلی هیچ تغییری نکرده . بازم همه بازیکنای کامپیوتر مثل مسی همه رو دریبل می کنند . کلاً 90% مواقع دریبل می خوری . اون 10% مواقعی هم که توپ رو می گیری 90%ش رو داور خطا میگیره :31:

باگ run هم درست نشده و هنوز موقع دوویدن یهو وای میسته !!!

توی 11 مشکل پاس کاری بود که با بازی های زیاد و تمرین می شد درستش کرد . اما توی 12 عملاً هیچ کاری نمیشه کرد کامپیوتر با هر کی بخواد همینجوری توپ رو بر میداره میره :2:

ما که مسترلیگ باز نیستیم دلمونو به خود بازی خوش کردیم که اون هم ر....ن توش :27:

حیف که سیستمم جواب نمیده وگرنه تا الان رفته بودم سمت فیفا :5:

واقعا این جمله که ر...دن توش لایقشه !!!
بقول تو 90 درصد موارد خطا میگیره اگه پشت محوطه جریمه باشه هم باز 90درصدشو گل میکنن !!!:19:
شیطونه میگه برم fifaنصب کنم ولی انگار یه حسی نمیذاره از pes دل بکنم:40::40::41:

payamhetfild
10-11-2011, 23:04
سلام به همه رفقای pesباز که آخرت اصالتن مردونه:27:

آقا من لینک دانلود فایلای آپدیت رسمی کونامی رو میخوام که تا حالا ارائه شده

با تشکر زودتر

Mehran14233
10-11-2011, 23:32
سلام به همه رفقای pesباز که آخرت اصالتن مردونه:27:

آقا من لینک دانلود فایلای آپدیت رسمی کونامی رو میخوام که تا حالا ارائه شده

با تشکر زودتر

همین پچ 2.1 رو دانلود کن هم پچ کونامی رو داره هم dlc رو داره . یکی دو صفحه پیش بود .

mra680
11-11-2011, 11:40
سلام
يادمه از اون اولش كه سگا داشتم تا پلي 1 و پلي 2 حالا هم كه كامپيوتر اضافه شده:31:
هيچ وقت سي دي ها يا دي وي دي هاي فيفا رو تو دستم لمس نكردم:27:
حالا حي بياين گله شكايت كنيد كه اينطور اون طور . . .
درسته نقص و عيب داره ولي هيچ وقت من گرافيك اين بازي رو به هيچ چيز ديگه ترجيح نميدم . . .
يكم سبك بازيتون ور عوض كنيد دوستان . . .
اگه سي دي ELEVEN 7 رو دارين نصب كنيد ببين چه زماني چي بود:27:
موفق باشيد

payamhetfild
11-11-2011, 12:16
20 مگ

:18::18::18::18::18::18:

داداش یه چیز عجیب!!!
بازی من قبل از نصب این پچ انگلیسی بود از شرکت "پردیس گیم" که تازه اومده خریدم
حالا که این پچ رو با راهنماییهای کامل شما نصب کردم :18::18::18: زبان و منو بازی آلمانی /فرانس شده:18:

خدایااااااااااااااااااااا اااا یعنی چی دیگه این؟:18:

patybor
11-11-2011, 12:36
20 مگ

لینک کرک 1.2 رو میشه یک نفر بذاره

urumchi
11-11-2011, 13:04

داداش یه چیز عجیب!!!
حالا که این پچ رو با راهنماییهای کامل شما نصب کردم :18::18::18: زبان و منو بازی آلمانی /فرانس شده:18:

بخاطر اينكه ارژينال ستاپ زبان ديفالتش فرانسوي هستش

شما بايد فايلهاي داخل پوشه img شركت پرديس رو داخل پوشه img خالي اون پوشه ارژينال ستاپ كپي كنيد

لینک کرک 1.2 رو میشه یک نفر بذاره

17 مگ

mohsen-jj
11-11-2011, 13:07
تورو خدا یکی بگه چطور این کرنرها رو گل کنم
از اولش تا الان فقط یکیشو گل کردم :13:

kurosh08
11-11-2011, 15:11
20 مگ

اینا فایل های Setup آلمانی فرانسوی بازیه؟؟؟ من فکر کردیم انگلیسیه.
دوستان اگه میشه فایل های Setup انگلیسی بازی رو آپلود کنین تا Setup بازی ما انگلیسی بهش.
Setup بازی من آلمانیه:31:
البته منو و گزارشگر انگلیسی رو دانلود کردم و میشکلی ندارم ولی دوست دارم Setup بازیم انگلیسی باشه:8:
هر کدوم از دوستان Setup بازیش انگلیسیه لطف کنه یه جا آپلود کنه تا ما هم یه فیضی ببریم:11: زیاد حجم نداره.

Mehdi.ss
11-11-2011, 15:46

داداش یه چیز عجیب!!!

دوستان اگه میشه فایل های Setup انگلیسی بازی رو آپلود کنین تا Setup بازی ما انگلیسی بهش.
البته منو و گزارشگر انگلیسی رو دانلود کردم و میشکلی ندارم ولی دوست دارم Setup بازیم انگلیسی باشه:8:
هر کدوم از دوستان Setup بازیش انگلیسیه لطف کنه یه جا آپلود کنه تا ما هم یه فیضی ببریم:11: زیاد حجم نداره.

این فایل رو دانلود کنید و بریز تو پوشه img بازی تا زبان انگلیسی هر اضافه بشه ، بعد از داخل بازی از قسمت language و انگلیس رو انتخاب کنید

kurosh08
11-11-2011, 17:21
این فایل رو دانلود کنید و بریز تو پوشه img بازی تا زبان انگلیسی هر اضافه بشه ، بعد از داخل بازی از قسمت language و انگلیس رو انتخاب کنید

این فایل رو دارم. این فایلی که شما دادین واسه زبان منوی بازیه :11:
منظورم زبان Setup بازی بود.
منظورم اینه:

mra680
11-11-2011, 17:54
این فایل رو دارم. این فایلی که شما دادین واسه زبان منوی بازیه :11:
منظورم زبان Setup بازی بود.
منظورم اینه:

سلام
خوب روي ست آپي كه فرمتش msi هست از نصب شروع كن

اون فينگيليش:31:
موفق باشي

urumchi
11-11-2011, 18:01
تورو خدا یکی بگه چطور این کرنرها رو گل کنم
از اولش تا الان فقط یکیشو گل کردم :13:

دادا اين سوال رو من قبلا 2 بار پرسيدم كسي جواب نداد، من بجز يكي كه مستقيم با امانوئلسون بازيكن ميلان مستقيم زدم تو گل، ديگه نتونستم از كرنر به گل برسم

boy iran
11-11-2011, 18:59
سلام

این خستگی بازیکنها چقدر بد هست وقتی ده یا 15 بازی یک بازیکن بازی میکنه پشت سر هم دیگه تا آخر فصل خسته هست

mra680
11-11-2011, 19:00
دادا اين سوال رو من قبلا 2 بار پرسيدم كسي جواب نداد، من بجز يكي كه مستقيم با امانوئلسون بازيكن ميلان مستقيم زدم تو گل، ديگه نتونستم از كرنر به گل برسم
سلام
توي جواب دوستان كه با كرنر مشكل دارن
آنالوگ سمت راست رو به چپو راست حركت بدين تا نشانه بيوفته روي بازيكني از شما كه نزديك به ديرك هست
يعني اولين نفري كه به شما نزديك هست
بازيكنتون رو ببرين داخل تا وسطاي دروازه بعد دكمه ي سانتر رو بزنيد
به محظي كه سانتر انجام شد دكمه ي سرعت رو بگيرن و بازيكنتون رو به سمت توپ نزديك كنيد(اين يكي:31:)
اگه خيلي اهل شوت هستين اين كارو براي ياري از تيمتون انجام بدين كه پوشت 18 هست(اين دومي:31:)
ابتدايي ترين حالتش:20: شاخص سانتر رو تا نصف پر كنيد.جهت دسته به صورت كات توپا باشه . . .چند بار L1 بزنيد تا نشانه گر تنظيم بشه رو بازيكنتون و دكمه ي زيباي مربع را بفشاريد . . .
موفق باشيد
حتما يكي دو تا سيو ميزارم تو آينده

Spaniuly
11-11-2011, 19:29
اچیومنتای بازی رو درو کردم رفت خوب این بهانه خوبیه که خودم رو از شر این بازی اولترا مضخرف رها کنم البته از اونجا که فیفا 12 هم خیلی سر تر از ورژن قبلیش نبود و من هم فیفا 11 رو ته دیگشو در آورده بودم فیفا هم نمی تونه منو جذب کنه الان دیگه می تونم برای مدتی کلا از شر فوتبال گیم راحت بشم... قبول کنید خز شد امسال و فیفا و PES اصلا نتونستن یه چیز درست حسابی بدن تا قانع کنن ما رو یه سال دیگه فوتبالی بشیم... به هر حال تا یه مدت بای فوتبال سیمولیشن:11:

PES 2012_R
11-11-2011, 20:15
سلام دوستان

چکار کنم وقتی بازیو از pes edit اجرا می کنم تغییراتی مثل استادیومی که جای استادیوم کونامیه یا اسکوربورد یا...
تو بازیم تغییر کنه؟

mohammad_87
11-11-2011, 20:54
سلام دوستان

چکار کنم وقتی بازیو از pes edit اجرا می کنم تغییراتی مثل استادیومی که جای استادیوم کونامیه یا اسکوربورد یا...
تو بازیم تغییر کنه؟
همون فایل رو که اجرا میکنی تبهای مختلف داره.میری و هرکدوم رو که خواستی روی تصویر کلیک می کنی بعد پیغام میده که فلان چیز کپی شد اوکی می کنی.البته برای استادیوم باید یه برنامه دیگه دانلود کنی.بعد استادیوم انتخاب کنی.

PES 2012_R
12-11-2011, 01:01
سلام دوباره

فیس 1 بازیکنو دانلود کردم، باید کجا کپی کنم؟
البته به این اسمه: Ibrahimovic_face و Ibrahimovic_hair . یعنی 2 تا فایله پسوندشونم BIN FILE .

J1 1J
12-11-2011, 02:58
یادش به خیر منم یه دورانی خیلی pes باز بودم اما چون کامپییوترم قدیمیه و سیستم مورد نیاز رو ندارم از 2009 به اینور دیگه نتونستم بازی کنم ولی کلا یادش بهخیر عجب دورانی بود اکثرا هم لیورپول رو برای خودم برمیداشتم:5:

payamhetfild
12-11-2011, 03:00

تایید:11:

کسی هست کمک کنه؟

arash-king
12-11-2011, 13:32
سلام به همگی
دوستان من نمیتونم توی مسترلیگ بازیکن بخرم ... قلق خاصی داره ؟؟
البته اینو هم بگم که من اون بخش extra content که میتونی تو مسترلیگ هر بازیکنی رو که دلت خواست رو بخری آزاد کردم
ولی توی مسترلیگ خودم OFF هستش.....

Heat
12-11-2011, 13:41
دوستان من امروز تازه این بازی رو گفتم ولی مشکلی که دارم اینه که گرافیک بازی ضعیفه یعنی یه حالت مات بودنی تو تصویر دارم با این که سیستم قویی دارم و دیگه اینکه تیمی که تو مستر لیگ دارم رو نمیتونم بیارم تو exhibition و با اون بازی کنم
ممنون میشم راهنمایی کنید
راستی اگه پچی چیزی هم برای زیاد شدن پول تو مستر لیگ سراغ داری لطف کنین معری کنین بهم

photon99
12-11-2011, 13:47
به نظرتون pes بخرم یا fifa ؟ من هنوز 2012 ها رو ندیدم لطفا راهنمایی کنید:

1- gameplay کدوم بهتره؟
2- گرافیک کدوم بهتره؟

ممنون