PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Pro Evolution Soccer 2012

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14

mahyar21
16-10-2011, 18:39
من با فابرگاس هم از راه ذور گل زدم بستگي داره چه جوري بشوتي[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از راه دور منم گل زدم ولی با شوت نه چندان محکم ،یکی از شیرینی های PES به شوتای محکم برگشتی از مدافعای حریف بود که الان 90% این شوتهارو آروم میزنن!:41:

بچه ها صدای گزارشگر من هر 1 ساعت یکبار در میاد اصلا اسم بازیکنارو نمیگه چیکار کنم؟
این مشکل مال نسخه اول و میشه گفت غیرر رسمی PES بود ،اگه گزارشگر برات مهمه یا نسخه اصلی رو بگیر که 2،3 روزه ریلیز شده یا از سایت Pesbaz.com پچهای گزارشگری خود کونامی رو دانلود کن بریز.

L.A.MESSI
16-10-2011, 18:45
من فولدر GDB توی kitserveram نیست چیکار باید بکنم؟؟؟

barcaboy10
16-10-2011, 18:57
از راه دور منم گل زدم ولی با شوت نه چندان محکم ،یکی از شیرینی های PES به شوتای محکم برگشتی از مدافعای حریف بود که الان 90% این شوتهارو آروم میزنن!:41:

اونكه قبول ولي شوتش محكم بود رفت زير طاق:8:

barcaboy10
16-10-2011, 19:03
من فولدر GDB توی kitserveram نیست چیکار باید بکنم؟؟؟

واسه منم نيست اصلا اين پوشه مربوط به چيه؟

L.A.MESSI
16-10-2011, 19:08
واسه منم نيست اصلا اين پوشه مربوط به چيه؟

منم دقیق نمیدونم تا اونجایی که میدونم این پچو ادیت هارو مثل فیس و توپ های جدید و ... میریزن تو این پوشه ی GBD منم میخوام بریزم نداره :41:

SANBOR
16-10-2011, 19:16
سلام دوستانمن میخواهم یه لیگ درست کنم و همه تیم های برتر دنیا رو توش بیارم ولی نمیدونم چه جوری میشه راهنمایی کنید

من تو ادیت هم نگاه کردم چیزی به نام ساخت لیگ وجود نداشت میشه لطف کنید و اموزش بدید

چون با اینکار یه تیم قوی انتخاب میکنی و میری با تمام تیم ها توپ بازی میکنی و اگه بزاری رو تاپ استار که دیگه خیلی با حال میشه !!!!

لطفا اموزش بدید دوستان

masoodbr
16-10-2011, 19:32
البته من چون pes 11‌رو بازي نكردم يادم رفته ولي فكر كنم gbd مربوط به لباساي تيم ها باشه

barcaboy10
16-10-2011, 19:50
منم دقیق نمیدونم تا اونجایی که میدونم این پچو ادیت هارو مثل فیس و توپ های جدید و ... میریزن تو این پوشه ی GBD منم میخوام بریزم نداره :41:

مطمئني همين پوشه اي كه گفتي ايه؟ اخه همچين پوشه اي كه وجود نداره

دوستان اسكوربردها رو چه جوري بايد اضافه كنم؟ پچ 1.3 رو دارم از طريق پيس اديت بايد اين كارو كنم؟

---------- Post added at 09:46 PM ---------- Previous post was at 09:44 PM ----------

سلام دوستانمن میخواهم یه لیگ درست کنم و همه تیم های برتر دنیا رو توش بیارم ولی نمیدونم چه جوری میشه راهنمایی کنید

من تو ادیت هم نگاه کردم چیزی به نام ساخت لیگ وجود نداشت میشه لطف کنید و اموزش بدید

چون با اینکار یه تیم قوی انتخاب میکنی و میری با تمام تیم ها توپ بازی میکنی و اگه بزاری رو تاپ استار که دیگه خیلی با حال میشه !!!!

لطفا اموزش بدید دوستان

يه قسمت داره به نام cummunty اونجا ليگ رو بساز

---------- Post added at 09:46 PM ---------- Previous post was at 09:46 PM ----------

الان يه جوونمرد توضييح بده چه جوري فيس رو وارد بازي كنيم؟

---------- Post added at 09:50 PM ---------- Previous post was at 09:46 PM ----------

بچه ها كسي ميتونه فيس تياگو رو بزاره اينم عكسش:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehran14233
16-10-2011, 19:55
کسی می دونه مشکل من چیه ؟
ایگنور کن . فایل ایمیج رو مستقیماً نصب نکن . با winrar اکسترکتش کن و بعد از اونی که اکسترکت شده بازی رو نصب کن .

Mehran14233
16-10-2011, 20:01
یکی به این سؤال ما جواب بده خواهشا !
با چه نرم افزار میشه فایل ادیت رو باز کرد ؟

فکر کنم منظورت اینه :

:PES 2012 Ultimate Editor 4.1.6 - Full Version
کد:

mahyar21
16-10-2011, 20:10
اسپانیایی البته مال خود کشور اسپانیا
خیلی خیلی خیلی پرشور حرف میزنه
دوست عزیز میشه لینک این گزارشی رو که میگی بدی؟!!:11:

---------- Post added at 08:10 PM ---------- Previous post was at 08:06 PM ----------

تا اونجایی که اطلاع دارم فایل های مربط به فیس و توپ های جدید رو اینجا باید بریزی :
KONAMI\Pro Evolution Soccer 2012\kitserver\pesedit\img

L.A.MESSI
16-10-2011, 20:30
مطمئني همين پوشه اي كه گفتي ايه؟ اخه همچين پوشه اي كه وجود نداره

دوستان اسكوربردها رو چه جوري بايد اضافه كنم؟ پچ 1.3 رو دارم از طريق پيس اديت بايد اين كارو كنم؟

---------- Post added at 09:46 PM ---------- Previous post was at 09:44 PM ----------

---------- Post added at 09:46 PM ---------- Previous post was at 09:46 PM ----------

الان يه جوونمرد توضييح بده چه جوري فيس رو وارد بازي كنيم؟

---------- Post added at 09:50 PM ---------- Previous post was at 09:46 PM ----------

بچه ها كسي ميتونه فيس تياگو رو بزاره اينم عكسش:

مطمئن که نه میگم که زیاد خودمم نمیدونم :31:

---------- Post added at 08:30 PM ---------- Previous post was at 08:27 PM ----------

دوستان فیس نکونام و شجاعی هم اومده؟ اصلا یکی یه سایت در رابطه با ویرایش و فیس و ... معرفی کنه به جز سایت pesbaz

barcaboy10
16-10-2011, 20:31
مطمئن که نه میگم که زیاد خودمم نمیدونم :31:

من الان يه جا خوندم بايد اخرين كيت سرور ررو از سايت pesbaz دانلود كني
اگه تونستي عوض بشي لينكش رو بهم بده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pouyasony
16-10-2011, 20:33
برای وارد کردن فیس ها برید به این قسمت: kitserver بعدش pes edit رو بزنید توش یه فولدر به نام img هست که داخله اونم یه فولدر به نام dt0c هستش که داخله اون باید کپی کنید

L.A.MESSI
16-10-2011, 20:36
mahyar21 ممنون امروز خیلی کمکم کردی خیلییییی آقایی :46:

3Dmajid
16-10-2011, 21:36
واقعا این نسخه بهترین نسخه ی PES هست !
خیلی فاز میده
مخصوصا دو نفره ش :40:

بچه ها من کلا بازیم زیاد بد نیست ...
بیشتر حمله ای کار میکنم.
خوب میرم جلو تنها مشکلم اینه که با استراتژی خاصی بازی نمیکنم ...
به خاطر همین وقتی به دفاع تیم حریف میرسم نمیدونم چه جوری ازش رد بشم :31:
البته زیادم اسکل نیستما ... با تاپ پلایر معمولا مساوی میکنم :46:

اینجا کسی استراتژی بلد نیس یاد بده ؟ :31:

M3HRD@D
16-10-2011, 21:47
دوستان کسی آموزش نحوه توپ گیری از حریف رو میدونه؟
آخه خیلی توپ گیری سخت شده:41:

K.N.I.G.H.T
16-10-2011, 21:48
دوست عزیز به نرم افزار نیازی نیست همینجوری باز میشه.
مگه نمیتونی باز کنی؟!
من فایل ادیتی که تو پوشه سیو بازی هست رو میگم
شما با چی باز میکنید ؟

فکر کنم منظورت اینه :

:PES 2012 Ultimate Editor 4.1.6 - Full Version
کد:

ممنون، تو ورژن 2011 با این نرم افزار میشد اما تو این ورژن نمیشه !

mahyar21
16-10-2011, 22:13
دوستان فیس نکونام و شجاعی هم اومده؟ اصلا یکی یه سایت در رابطه با ویرایش و فیس و ... معرفی کنه به جز سایت pesbazسایت های ایرانی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسایت های خارجی :

mahyar21 ممنون امروز خیلی کمکم کردی خیلییییی آقایی :46:
خواهش میکنم دوست عزیز .

---------- Post added at 10:13 PM ---------- Previous post was at 10:08 PM ----------

دوستان من فایل های مربوط به چمن رو دقیقا تو کدوم فولدر pesedit بریزم؟!

golmohammadi
16-10-2011, 22:17
کسی می دونه مشکل من چیه ؟
تابلو هست
اون فایلی که اسمشو نوشته را نمیتونه بخونه
از دی وی دی نصب میکنی یا از نت دانلود کردی؟
اون پارتو باید از نت دوباره دانلود کنی
و یا در یک دی وی دی رایتر دیگر تست کنی

سلام دوستان
من از pes بازهای قدیمی هستم
قبلا یه نسخه از میهن دانلود، دانلود کردم که گرافیکش مات بود و الان دارم نسخه اصلی رو از پی سی دی میگیرم میخواستم بدون که این نسخه مثل قبلی گرافیکش ماته یا نه؟

بستگی داره چی دانلود کنی
ممکنه همون قدیمی باشه
بپرس ببین کدوم نسخه هست ؟
بعدشم مشکل مات بودن با یک فایل کم حجم اوکی میشه :

این اصلاح کننده تصویر که تصویر را شفاف میکنه :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).rar.html
این کرک بازی :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).rar.html
این گزارشگر انگلیسی بازی :
و اینم اولین DLC که همون آپدیت رسمی کونامی برای نقل و انتقالات ... هستش :

mahdi_ctr
16-10-2011, 22:18
سلام
دوستان بعد از نصب بازی وقتی روی آیکن بازی کلیک میکنم پیغام زیر رو میده

هیچ کرکی و ... توی dvd بازی نبود
در ضمن بازی پام هم نمیشه

مشکل از کجاست؟
DVD مال شرکت مدرن هست

SANBOR
16-10-2011, 22:22

سلام اونجا میشه ساخت ولی باید حتما 3 نفر بازی کن داشته باشی و نمیشه کاری کرد که فقط یه نفر باشه

یعنی به تعدادی که تیم میخواهی باید بازیکن هم داشته باشی
منظورم از بازی کن همون افرادی مثل خودمون است

SANBOR
16-10-2011, 22:27

لطفا اموزش بدید دوستان

اینم لینک گزارشگر پر شور اسپانیایی

bar333lona
16-10-2011, 22:39
سلام

در ضمن بازی پام هم نمیشه

مشکل از کجاست؟
DVD مال شرکت مدرن هست

آنتی ویروس nod نصب داری ؟

ashil_mf
16-10-2011, 22:54
سلام اونجا میشه ساخت ولی باید حتما 3 نفر بازی کن داشته باشی و نمیشه کاری کرد که فقط یه نفر باشه

یعنی به تعدادی که تیم میخواهی باید بازیکن هم داشته باشی
منظورم از بازی کن همون افرادی مثل خودمون است

نه خیر دوست من اینجوری نیست...من الان لیگ ساختم و تنهایی دارم بازی میکنم....نیازی نیست حتما چند نفذه باشه....اون عددی که از ال هم 3 هستش تعداد تیمهاست....اونو مثلا من گذاشتم 16 و بعدش خودت از توی ممبر ها تعداد کاربران رو انتخاب میکنی که میتونه 1 نفر یا هر چند نفر دوست داری

Spaniuly
16-10-2011, 23:01
سلام...
خوب بازی دقیقا در روز 14 اکتبر یعنی جمعه ریلیز نهایی شد ورژن نهایی بود که زودتر از اون موعد هم ابدا لیک نشد و بازی دزدیده نشد تا قبل این روز من چک کردم توی بی تی آرنا دقیقا روز جمعه لینک ها PC گذاشته شده بود همراه با کرک و پچ و غیره نسخه بازی هم نسخه نهایی 14 اکتبر بود توی بی تی آرنا خبری از نسخه نهایی ایکس باکس نبود ولی برای اولین بار نسخه انگلیسی بازی برای ایکس باکس در همون روز 14 اکتبر و باز هم توسط تیم BOOBSMAN لینک گذاری شد...
برای من سوال هست دوستانی بودن توی همین تاپیک که مدعی بودن نسخه انگلیسی رو دارن و بازی هم می کنن روی ایکس باکس! در حالیکه هیچ نسخه انگلیسی وجود نداشت تا قبل از روز جمعه نه اینترنت نه بازار من یک نسخه رو داداشم از مشهد خریده بود یک نسخه هم که خودم از ارومیه خریدم فروشنده با اطمینان کامل گفت نسخه انگلیسی هست آوردم و گذاشتم دیدم اون هم آلمانی - فرانسوی هست... حالا من خواهشم از دوستانی هست که ادعا می کنن نسخه انگلیسی بازی رو برای ایکس باکس داشتن لطفا برای اثبات گفته شون یک عکس از مانیتورشون بگیرن و نوشته های انگلیسی رو به من نشون بدن دوست خوبم علیرضا هم یادمه می گفت که نسخه انگلیسی ایکس باکس رو داره و بازی هم می کنه

خواهشا عکسی که می گیرید از قسمتی باشه که انتخاب زبان متنی و انتخاب زبان گزارش می کنید بذارید تاکید می کنم نسخه انگلیسی و پال...

mj77
16-10-2011, 23:15
چرا بازیکنان تو لیگ زود خسته میشن؟ تو 10 بازی رونالدو 5 بازی انجام نداده بازم درجه رنگ سبز نصفه و نفسش قرمزه؟چطور باید درست به بازیکنان بازی داد؟
تو قسمت نفس درجه رنگ ابی اسمانی واسه چیه؟

mahdi_ctr
16-10-2011, 23:17
آنتی ویروس nod نصب داری ؟

آره نصب هست ولی قبل از اینکه بازی رو نصب کن کلا بستمش

MORINIO
16-10-2011, 23:49
خب با یه کم تمرین و بازی کردن بیشتر , شوت زنیم بهتر شد ! الان دیگه شوت تخیلی نمیزنم :دی

الان یه کم رو دفاع مشکل دارم . ضمنآ تک به تک خراب میکنم عجیب !! همش میخوره به گلر ! کسی راهکاری نداره ؟ :(

ولی خیلی خوب شده درجه سوپراستار به بازی اضافه شده .. همچین آدم دهنش صاف میشه تا یه بازی ببره

Mehran14233
17-10-2011, 01:16
من فایل ادیتی که تو پوشه سیو بازی هست رو میگم
شما با چی باز میکنید ؟

ممنون، تو ورژن 2011 با این نرم افزار میشد اما تو این ورژن نمیشه !

من اینو فقط یه بار امتحان کردم . edit رو نباید انتخاب کنی . یه فایلی هست به نام dt06 که باید اونو انتخاب کنی (خود برنامه اسمشو نوشته موقع انتخاب) . از پوشه ایمیج بازی باید انتخاب کنی فکر کنم . ولی همون کارای edit رو انجام میده و قدرتا و اسما رو میشه تغییر داد .

ashil_mf
17-10-2011, 01:16
چرا بازیکنان تو لیگ زود خسته میشن؟ تو 10 بازی رونالدو 5 بازی انجام نداده بازم درجه رنگ سبز نصفه و نفسش قرمزه؟چطور باید درست به بازیکنان بازی داد؟

دوست من ما چون عدت کردیم کلا دستمون بیشتر وقتا رو سرعت بوده توی تمام فوتبالایی که بازی کردیم...و از اونجایی که 2012 خیلی طبیعیتر شده و باید روی اصول بازی کنی فک کنم سرعت بیجا در طول بازی دلیل این باشه...

Mehran14233
17-10-2011, 01:20

تو لیگ معمولی هم زود خسته میشن . اصلاً نمیشه حتی 90 دقیقه بعضی بازیکنا رو بازی داد . توی یه بازی دروازه بان هم خسته میشه !!!!

خب با یه کم تمرین و بازی کردن بیشتر , شوت زنیم بهتر شد ! الان دیگه شوت تخیلی نمیزنم :دی

الان یه کم رو دفاع مشکل دارم . ضمنآ تک به تک خراب میکنم عجیب !! همش میخوره به گلر ! کسی راهکاری نداره ؟ :(

ولی خیلی خوب شده درجه سوپراستار به بازی اضافه شده .. همچین آدم دهنش صاف میشه تا یه بازی ببره

منم هنوز تو دفاع مشکل دارم . با یه حرکت بدن بازیکن حریف 2 تا بازیکن من جا میمونن . جا میمونن که چه عرض کنم محو میشن :27:

منم تک به تک زیاد خراب می کنم . باید بیای گوشه محوطه جریمه دروازه بان که اومد جلو سریع بزنی زاوریه مخالف . اینجوری احتمال گل شدنش بیشتره .

malkemid
17-10-2011, 01:21
بچه ها رونالدینیو تو کدوم تیمه؟ پیداش نمی کنم!!

M A X I M U M
17-10-2011, 01:25
سلام...
خوب بازی دقیقا در روز 14 اکتبر یعنی جمعه ریلیز نهایی شد ورژن نهایی بود که زودتر از اون موعد هم ابدا لیک نشد و بازی دزدیده نشد تا قبل این روز من چک کردم توی بی تی آرنا دقیقا روز جمعه لینک ها PC گذاشته شده بود همراه با کرک و پچ و غیره نسخه بازی هم نسخه نهایی 14 اکتبر بود توی بی تی آرنا خبری از نسخه نهایی ایکس باکس نبود ولی برای اولین بار نسخه انگلیسی بازی برای ایکس باکس در همون روز 14 اکتبر و باز هم توسط تیم BOOBSMAN لینک گذاری شد...
برای من سوال هست دوستانی بودن توی همین تاپیک که مدعی بودن نسخه انگلیسی رو دارن و بازی هم می کنن روی ایکس باکس! در حالیکه هیچ نسخه انگلیسی وجود نداشت تا قبل از روز جمعه نه اینترنت نه بازار من یک نسخه رو داداشم از مشهد خریده بود یک نسخه هم که خودم از ارومیه خریدم فروشنده با اطمینان کامل گفت نسخه انگلیسی هست آوردم و گذاشتم دیدم اون هم آلمانی - فرانسوی هست... حالا من خواهشم از دوستانی هست که ادعا می کنن نسخه انگلیسی بازی رو برای ایکس باکس داشتن لطفا برای اثبات گفته شون یک عکس از مانیتورشون بگیرن و نوشته های انگلیسی رو به من نشون بدن دوست خوبم علیرضا هم یادمه می گفت که نسخه انگلیسی ایکس باکس رو داره و بازی هم می کنه

خواهشا عکسی که می گیرید از قسمتی باشه که انتخاب زبان متنی و انتخاب زبان گزارش می کنید بذارید تاکید می کنم نسخه انگلیسی و پال...

آرمین نسخه انگلیسی نبود برای ایکس باکس من خودم گرفتم
فرانسوی و آلمانی بود

Mehran14233
17-10-2011, 01:29
دوست من ما چون عدت کردیم کلا دستمون بیشتر وقتا رو سرعت بوده توی تمام فوتبالایی که بازی کردیم...و از اونجایی که 2012 خیلی طبیعیتر شده و باید روی اصول بازی کنی فک کنم سرعت بیجا در طول بازی دلیل این باشه...

آشیل بیا یه آموزشی واسه توپ گرفتن بده دیگه :31: بابا ما هر کاری می کنیم نمیگیره . با یه تو سر توپ و حرکت بدن حریف بازیکن آدم محو میشه :13:

---------- Post added at 01:29 AM ---------- Previous post was at 01:28 AM ----------

بچه ها رونالدینیو تو کدوم تیمه؟ پیداش نمی کنم!!
یکی از تیم های برزیله که توی بازی نیست و باید منتظر باشیم توی پچ های بعدی اضافه کنند !

Aznasleaftab
17-10-2011, 08:22
آقا جدا دستتون درد نکنه؛ پچ 1.3 رو نصب کردم؛ اسما و تیما درست شد!
فقط دوتا سؤال داشتم؛
این دسته ی دو اسپانیا رو اومدم فعال کنم؛ رفتم رو آیکن PE کلیک کردم؛ ارور داد و باز نشد؛ مشکل چیه و باید چیکار کنم؟

دوم اینکه من الان پچ 1.3 رو نصب کردم؛ حالا اگه بخوام پچ اون گزارشگر اسپانیایی رو هم نصب کنم، مشکلی پیش نمیاد؟ دست همگیتون درد نکنه برای راهنمایی های خوبتون!

linkinpark20
17-10-2011, 08:53
گفتم باز هم یک سری تحلیل که تو بازی های بیشتری که انجام دادم یاد گرفتم بگم امیدوارم مفید واقع بشه:10:

در مورد اینکه بچه ها گفتن تک به تک سخت شده توی تک به تک نباید دکمه سرعت رو فشار بدین ولی در کل بسنگی به کسی که با دروازه بان حریف تک به تک شده یا دروازه بان مقابلتون هم بستگی داره(این هم یکی دیگر از دلایل اینکه این نسخه بسیار به واقعیت نزدیک شده)مثلا من با کریس رونالدو با والدس تک به تک شدم خیلی راحت بهش گل میزنم راهش هم اینه که وقتی دروازه بان اومد جلوتون عین فوتبال واقعی بازیکنتون رو به گوشه ها ببرین دروازه بان حریف هم میپره اما دستش به توپ شما نمیرسه و شما یک گل بسیار قشنگ میزنید:21: ولی مثلا با بنزما انقدر راحت نیمشد گل زد به همین والدس پس میبینید که به بازیکن و دروازه بان مقابل هم کاملا ربط داره.در مورد گرفتن توپ هم دیگه مثل قبلا نیست که دستتون رو روی ضربدر فشار بدین و خودش بره توپ رو راحت بگیره باید بسار بازیخونیتون قوی باشه و دکمه ضربدر رو بزننین ولی در موقع مناسب به عنوان مثال من خودم با بارسا که بازی میکردم توی یک صحنه مسی پا به توپ بود من با په په باهاش حرکت کردم و وقتی میخواست دریبلم کنه اون موقع ضربدر رو زدم و خیلی راحت توپ رو گرفتم البته خوب خیلی تمرین کردم تا قلقش اومد دستم شما هم یک کم تمرین کنین میبینین که جواب میده در مورد استراتژی بازی هم اگه خواستین بگین توضیح بدم آخه من عمرم رو گزاشتم واسه فوتبال:27: اولین فوتبالی هم که بازی کردم fifa94 بود با اون باگ معروفش یادش بخیر.ببخشید سرتون رو درد آوردم:11:

hastor111
17-10-2011, 09:43
گفتم باز هم یک سری تحلیل که تو بازی های بیشتری که انجام دادم یاد گرفتم بگم امیدوارم مفید واقع بشه:10:

در مورد اینکه بچه ها گفتن تک به تک سخت شده توی تک به تک نباید دکمه سرعت رو فشار بدین ولی در کل بسنگی به کسی که با دروازه بان حریف تک به تک شده یا دروازه بان مقابلتون هم بستگی داره(این هم یکی دیگر از دلایل اینکه این نسخه بسیار به واقعیت نزدیک شده)مثلا من با کریس رونالدو با والدس تک به تک شدم خیلی راحت بهش گل میزنم راهش هم اینه که وقتی دروازه بان اومد جلوتون عین فوتبال واقعی بازیکنتون رو به گوشه ها ببرین دروازه بان حریف هم میپره اما دستش به توپ شما نمیرسه و شما یک گل بسیار قشنگ میزنید:21: ولی مثلا با بنزما انقدر راحت نیمشد گل زد به همین والدس پس میبینید که به بازیکن و دروازه بان مقابل هم کاملا ربط داره.در مورد گرفتن توپ هم دیگه مثل قبلا نیست که دستتون رو روی ضربدر فشار بدین و خودش بره توپ رو راحت بگیره باید بسار بازیخونیتون قوی باشه و دکمه ضربدر رو بزننین ولی در موقع مناسب به عنوان مثال من خودم با بارسا که بازی میکردم توی یک صحنه مسی پا به توپ بود من با په په باهاش حرکت کردم و وقتی میخواست دریبلم کنه اون موقع ضربدر رو زدم و خیلی راحت توپ رو گرفتم البته خوب خیلی تمرین کردم تا قلقش اومد دستم شما هم یک کم تمرین کنین میبینین که جواب میده در مورد استراتژی بازی هم اگه خواستین بگین توضیح بدم آخه من عمرم رو گزاشتم واسه فوتبال:27: اولین فوتبالی هم که بازی کردم fifa94 بود با اون باگ معروفش یادش بخیر.ببخشید سرتون رو درد آوردم:11:
سلام
مرسی باببت توضیحات...بازم قلقی چیزی هست بگو
من که به شخصه کلافه شدم دیگه

bar333lona
17-10-2011, 10:01
سلام

در ضمن بازی پام هم نمیشه

مشکل از کجاست؟
DVD مال شرکت مدرن هست

خب دوست عزیز مراحلی رو واست میزارم انجام بده مطمئن باش اجرا میشه :

1) این rld که من گذاشتم رو دانلود کن حجمی نداره : یه نکته قبل از اینکه دانلود کنی : آنتی ویروس nod رو غیر فعال کن .

2 ) بعد از دانلود فایل رو از حالت فشرده اکستراکت کن بعد فایل rld رو به مسیر نصب بازی کپی کن ( دقت کن تو این مرحله هم باید آنتی ویروست همچنان غیر فعال باشه )

3) بعد از کپی کردن , آنتی ویروست رو باز کن طبق تصویر زیر عمل کن : این فایل رئ دانلود کن تصویری توضیح دادم .

موفق باشی . :10:

SHADEL
17-10-2011, 10:28
دوستان مستر لیگ خیلی خوب شده فقط با اون بازیکنا اصلا نمیشه گل زد.آخه من top player بازی میکنم به زور مساوی میکنم.اصلا نمیشه گل زد.میانگین overall بازیکنا 50
اگه راهی واسه گل زدن پیدا کردین همینجا بگین.

bar333lona
17-10-2011, 10:29
دوستان مستر لیگ خیلی خوب شده فقط با اون بازیکنا اصلا نمیشه گل زد.آخه من top player بازی میکنم به زور مساوی میکنم.اصلا نمیشه گل زد.میانگین overall بازیکنا 50

منظورت از اون بازیکنا چیه ؟ :5:

SuperSt@r
17-10-2011, 10:40

خب شما میتونی با بازیکنای اصلی تیما بازی کنی

mahyar21
17-10-2011, 11:47
همچنان در حسرت بردن جام باشگاههای اروپا!!!:27:
این قسمتش فوق العاده سخته ،یه بار از مرحله گروهی رفتم بالا میلان رفت و برگشت گل بارونم کرد!!!:31:

masoudtr
17-10-2011, 12:01
من از زمانی که اپدیت اش کردم خیلی گل زدن برام سخت شده یا یک گل میزنم یا اصلا نمیزنم
یکم فنون تون را بگین ما هم یاد بگیریم

bar333lona
17-10-2011, 12:03
همچنان در حسرت بردن جام باشگاههای اروپا!!!:27:
این قسمتش فوق العاده سخته ،یه بار از مرحله گروهی رفتم بالا یوونتوس رفت و برگشت گل بارونم کرد!!!:31:

من مسترلیگ با باسلونا رفتم همه ی جام ها رو گرفتم جز باشگاههای اروپا ( اونم تو فینال باختم از منچستر سیتی ) ( 6 بر 5 ) . رو حالت TOP player بود .

---------- Post added at 12:03 PM ---------- Previous post was at 12:01 PM ----------

من از زمانی که اپدیت اش کردم خیلی گل زدن برام سخت شده یا یک گل میزنم یا اصلا نمیزنم
یکم فنون تون را بگین ما هم یاد بگیریم

اگه دقت کرده باشی اکثر تیم ها واسه گل زدن کناره های زمین رو انتخاب میکنن و سانتر میکنن ( دقت کن اکثرا اینطوریه ) شما هم اگه بتونی بازی رو به کنار ببری و نزدیک نقطه ی کرنر باشی و سانتر کنی شک نکن 80 درصد میتونی با سر گل بزنی :10:

amiredge
17-10-2011, 12:06
پچي چيزي نيومده كه مشكل دربازباني حل شه؟؟؟؟؟

saminem
17-10-2011, 12:12
من بعد از چند سال دوباره رفتم طرف فیفا....

واقعا خیلی از ساکر بهتره...

میتونید امتحان کنید

pouyasony
17-10-2011, 12:17
بابا از پشت محوته جریمه چطوری میشه شوت زد؟من هر جور میزنم حتی وقتی ارومم میزنم با اختلاف از بالای دروازه میره بیرون خودشم با کریس رونالدو میزنم .یکی اموزش بده کلا چطوری باید شوت بزنم؟

amiredge
17-10-2011, 12:28
بابا از پشت محوته جریمه چطوری میشه شوت زد؟من هر جور میزنم حتی وقتی ارومم میزنم با اختلاف از بالای دروازه میره بیرون خودشم با کریس رونالدو میزنم .یکی اموزش بده کلا چطوری باید شوت بزنم؟

سعي كن شوت ها رو زميني بزني.اكثرش گل ميشه چون دروازه بانش خيلي مشنگه.
ضربه كاشته ها هم زميني بزن يا گل ميشه يا برگشت داده ميشه و برگشتش گل ميشه.

Mehran14233
17-10-2011, 12:34
در مورد استراتژی بازی هم اگه خواستین بگین توضیح بدم آخه من عمرم رو گزاشتم واسه فوتبال:27:

ممنون . استراتژی رو هم توضیح بده :27:

پچي چيزي نيومده كه مشكل دربازباني حل شه؟؟؟؟؟

دروازه بانی که مشکلی نداره ؟!

سعي كن شوت ها رو زميني بزني.اكثرش گل ميشه چون دروازه بانش خيلي مشنگه.
ضربه كاشته ها هم زميني بزن يا گل ميشه يا برگشت داده ميشه و برگشتش گل ميشه.

شوت زمینی چطوری باید زد ؟ :21:

pouyasony
17-10-2011, 12:43
خب مشکل منم اینجاست که نمیتونم زمینی بزنم هرجوری میزنم با اختلاف میره بیرون

mahdi_ctr
17-10-2011, 13:19
خب دوست عزیز مراحلی رو واست میزارم انجام بده مطمئن باش اجرا میشه :

1) این rld که من گذاشتم رو دانلود کن حجمی نداره : یه نکته قبل از اینکه دانلود کنی : آنتی ویروس nod رو غیر فعال کن .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید2 ) بعد از دانلود فایل رو از حالت فشرده اکستراکت کن بعد فایل rld رو به مسیر نصب بازی کپی کن ( دقت کن تو این مرحله هم باید آنتی ویروست همچنان غیر فعال باشه )

3) بعد از کپی کردن , آنتی ویروست رو باز کن طبق تصویر زیر عمل کن : این فایل رئ دانلود کن تصویری توضیح دادم .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشی . :10:
ممنون عزیز بابت توضیحات
این کارها رو انجام دادم حالا پیغام زیر رو میده:

amiredge
17-10-2011, 13:31
خب مشکل منم اینجاست که نمیتونم زمینی بزنم هرجوری میزنم با اختلاف میره بیرون

توي ضربه كاشته ها جهت بالا رو نگه دار و ي كمي شوت رو نگه دار.

pouyasony
17-10-2011, 14:20
بچه ها واسه pes چمن خوب سراغ دارید؟ اخه چمناش طبیعی نیست اصلا سبز نیست یکی دوتاشو از pesbaz دانلود کردم ولی بدتر شد اگه کسی داره ممنون میشم بده

golmohammadi
17-10-2011, 14:22

دوست عزیز شرمنده ها
ولی از 12 سال پیش همینکار میکنم
فوتبال حرفه ای همینه
سخت ترین حالت دفاع کردن در فوتبال 99 بود(فکر کنم وینینگ الون 3 میشد)
در فوتبالهای 2000 و به بعدش دفاع کردن راحت تر شد
ولی در 99 واقعا سخت بود
و باید از ترفندهای خاصی برای دفاع استفاده میکردیم

کلا در تمام فوتبالهای کونامی ابتدا باید دکمه سرعت و ضربدر را همزمان گرفت
بعد که با زیکن خودش اومد و نزدیک حریف شد ضربدر را ولش کنی و از جهات استفاده کنی
و در موقع مناسب ضربدر را بزنی

K.N.I.G.H.T
17-10-2011, 14:23
من اینو فقط یه بار امتحان کردم . edit رو نباید انتخاب کنی . یه فایلی هست به نام dt06 که باید اونو انتخاب کنی (خود برنامه اسمشو نوشته موقع انتخاب) . از پوشه ایمیج بازی باید انتخاب کنی فکر کنم . ولی همون کارای edit رو انجام میده و قدرتا و اسما رو میشه تغییر داد .
آره خودش میگه باید فایل dt04 رو باز کنید اما از این طریق شماره فیس بازیکن رو عوض کردم اما هیچ تغییری نکرد !

mahyar21
17-10-2011, 14:27
من بعد از چند سال دوباره رفتم طرف فیفا....

واقعا خیلی از ساکر بهتره...

میتونید امتحان کنید
منم همین نظرو داشتم رفتم چند روز فیفا زدم ولی دوباره برگشتم PES!!!:20:
درسته از لحاظ گیم پلی فیفا کمی بهتره ولی PES از یه لحاظایی برتریت قابل ملاحظه ای داره :

1.گرافیک و قیافه ی بازیکنا تو PES خیلی خیلی بهتر از فیفاست ، فیفا آورده تو هر تیم قیافه ی 5،6 نفرو درست کرده اما بقیه اصلا شبیه نیستن ولی تو PES تیمهایی هستن که میتونم بگم 90% بازیکناشو درست کرده.
برای مثال تو فیفا چهره اشنایدر رو درست کرده ولی اصلا شبیه خودش نیست میتونین برین ببینین!!!

2.گیم مود های جانبی PES خیلی جذاب تر و شیرین تر از فیفاست مثل Becom a Legend و Master League و Team Boss که باید بازش کنی ولی فیفا مودی شبیه Become a Legend اصلا نداره و تورنومنت هاش هم خیلی یکنواخته!!!

3.PES رو با انواع این پچ هایی که میاد میشه دلخواه تر کرد و هرکسی میتونه بازی رو مطابق سلیقه ی خودش کنه ولی فیفا اینطور نیست!!!

4.تنها ایرادی که تو PES به شخصه برام عذاب آوره اینه که داورا خیلی خطا میگیرن و از سرعت و شیرینی بازی تا حدودی کاسته میشه.

اینا تجربیاتی بود که بعد از 1هفته بازی کردن فیفا و حدود 3هفته بازی کردن PES به دستم اومده.:8:

Aznasleaftab
17-10-2011, 14:34
آقا جدا دستتون درد نکنه؛ پچ 1.3 رو نصب کردم؛ اسما و تیما درست شد!
فقط دوتا سؤال داشتم؛
این دسته ی دو اسپانیا رو اومدم فعال کنم؛ رفتم رو آیکن PE کلیک کردم؛ ارور داد و باز نشد؛ مشکل چیه و باید چیکار کنم؟

دوم اینکه من الان پچ 1.3 رو نصب کردم؛ حالا اگه بخوام پچ اون گزارشگر اسپانیایی رو هم نصب کنم، مشکلی پیش نمیاد؟ دست همگیتون درد نکنه برای راهنمایی های خوبتون!
آقا کسی نبود جواب ما رو بده؛ گناه دارم ها!؟

Spaniuly
17-10-2011, 14:37
سلام...

آرمین نسخه انگلیسی نبود برای ایکس باکس من خودم گرفتم
فرانسوی و آلمانی بود
ممنون از جوابت ولی دو سه نفر از دوستان که یکیشونم علیرضای خودمون بود گفت نسخه ایکس باکس رو داره اونم انگلیسی! منم هرچی می گشتم وب رو نسخه ای جز نسخه آلمانی فراسوی ندیدم تا اینکه جمعه 14 اکتبر بوبزمن نسخه انگلیسی و PAL رو گذاشت روی نت من فقط و فقط به خاطر حرف دوستان این تاپیک و حرف فروشنده ها تا حالا 2 تا نسخه خریدم به اسم انگلیسی ولی آوردم دیدم که همون آلمانی - فرانسوی هست...
به هر حال مطمئن شدم دوستانی که مدعی بودن نسخه انگلیسی بازی رو برای ایکس باکس دارن بدون امتحان کردن و دیدن این حرف رو زدن و در واقع شنیده هاشون رو گفتن... البته این مسئله فراگیر هست هنوز هم توی بازار نسخه های ایکس باکس به اسم انگلیسی فروخته میشه در حالی که همون نسخه آلمانی - فرانسوی هستند

این هم تورنت دیسک نسخه PAL و انگلیسی که تنها تورنت و تنها نسخه پال و انگلیسی بازی برای ایکس باکس هست

این هم تورنت پر Seed برای نسخه نهایی بازی

اینها نسخه های نهایی بازی هستند که در واقع از دیسک اورجینال نسخه 14 اکتبر Clone شدن تمامی نسخه های قبل از اینها به صورت دستی تغییر زبان پیدا کردن که البته خیلی تفاوت نداره خوبی PC هم همینه با یه دستکاری ساده همه چیز رو میشه جور کرد ولی دیگه ایکس باکس رو نه فعلا باید باید منتظر بمونم تا نسخه ایکس باکس بازی رو یه جوونمرد دانلود کنه تا برم بخرم.

اما از بازی کردن PES 2012 حتی یک اپسیلون لذت نبردم گیم پلی فوق العاده بدی داره چی میشد گیم پلی بازی همون دموی شماره یک می بود... واقعا حرف نداشت دمو 1 نمی دونم چرا بازم برگشتن به نسخه 2011 این نسخه هیچ برتری نسبت به 2011 نداره توی گیم پلی کمی تغییر در حالت دویدن بازیکنا و پاس ها کل تحول شینگو سبیاس در مدت یک سال بود! ابن بلور شدن تصویر هم که قوز بالا قوز هست. امیدوارم در صورت آپدیت از لایو برطرف بشه...
برادرانه میگم فیفا رو برای PC بخرید و گیم پد رو درست تنظیم کنید تا از الان 11 ماه فرصت لذت بردن از تجربه مجازی فوتبال رو داشته باشید گرچه خود من به خاطر اینکه فیفا 11 رو زیاد بازی کردم یه مقدار از فیفا 12 زود سیر شدم ولی مود کریر فیفا 12 وحشتناک جذابه... اینکه منتظر PES 2012 هستم فقط به خاطر تجربه کردن مود جدیدشه که مود ترکیبی به اسم فوتبال لایف هست... وگرنه گیم پلی خسته کننده همیشگیش رو داره و متاسفانه تغییر آنچنانی نکرده

اما نکات مثبت بازی رو عرض کنم تا این لحظه

- نحوه دویدن حا به نسبت پارسال قابل قبول تره
- دوربین مسخره جلوی دروازه که زاویه جهت ها دوران پیدا می کرد دیگه نیست و مثل سابق شده (این تیکه برام خیلی مهم بود بابامو در آورد نسخه 2011)
- ایستگاهی ها در کل بهتر شدن حتی کرنر
- ضربات سر و Volley تاثیرشون بهتر شده که این باعث شده شاهد گل های متنوع و جذابی باشیم که Heading و Volley هستند
- ترکیب مود های مستر لیگ و افسانه شدن و و مود جدید به عنوان فوتبال لیف و اضافه کردن سایر چیزهای اضافی بهش یه افق جدید باز کرده که می تونه بهانه خوبی برای PES 2012 بازی کردن باشه
- تغییر اکثر اچیومنت های بازی که جای تشکر داره یه چند سالی بود PES اچیومنت های تکراری میذاشت که واقعا کار احمقانه ای بود خوشبختانه امسال اچیومنت های جالبی گذاشته

از دوستان عزیز معذرت می خوام سردرد دادم... به هر حال امسال هم اینطوری شد چه میشه کرد... PES ه دیگه:46:

موفق و گیمر باشید دوستان :11:

golmohammadi
17-10-2011, 16:15
من نظر من کاملا مخالف اینه آرمین جان
و به نظر من گیم پلیش نیز بهتر شده
به هر حال سلیقه ای هستش

mahyar21
17-10-2011, 16:16
آقا کسی نبود جواب ما رو بده؛ گناه دارم ها!؟
دوست عزیز واسه باز کردن فایل PESEDIT حتما باید NetFramwork 4.0. رو سیستم عاملت نصب باشه.
در مورد گزارشگر هم بعد از نصب پچ 1.3 هر کدوم رو خواستی میتونی نصب کنی مشکلی پیش نمیاد.
موفق باشی.

linkinpark20
17-10-2011, 16:29
دوست عزیز شرمنده ها
ولی از 12 سال پیش همینکار میکنم
فوتبال حرفه ای همینه
سخت ترین حالت دفاع کردن در فوتبال 99 بود(فکر کنم وینینگ الون 3 میشد)
در فوتبالهای 2000 و به بعدش دفاع کردن راحت تر شد
ولی در 99 واقعا سخت بود
و باید از ترفندهای خاصی برای دفاع استفاده میکردیم

کلا در تمام فوتبالهای کونامی ابتدا باید دکمه سرعت و ضربدر را همزمان گرفت
بعد که با زیکن خودش اومد و نزدیک حریف شد ضربدر را ولش کنی و از جهات استفاده کنی
و در موقع مناسب ضربدر را بزنی

حالا نمیدونم شما چه جوری بازی میکردین ولی من که با فشردن دکمه خالی ضربدر بازیکنم هر جا که توپ بود خودش میرفت دنبال توپ با سرعت بالا نیاز به هیچکدوم از این کارهایی که الان باید انجام بدی نبود

linkinpark20
17-10-2011, 16:34
بازم سلام .دوستانی که دوست دارن در مورد استراتژی هم اطلاعاتی رو به دوستان دیگه بدیم هر کسی چیزی بلده قرار بده که همگی استفاده کنیم من هم به زودی یک سری چیز ها رو که میدونم در مورد استراتژی در اختیار دوستان قرار میدم.ضمنا من شاگرد همه بچه های پرو باز هستم و هیچ گونه ادعایی هم ندارم.یا علی:11:

H M R 0 0 7
17-10-2011, 16:55
من یه پچ چمن ریختم.ولی ورزشگاه سانتیگو برنابو خرابه.کسی میدونه شماره فایل های مربوط به برنابو کدوم هستش که من پاکشون کنم از کیت سرور.
یا یه چمن برنابو برای 12 بهم بده که جایگزین اون کنم. ممنون.

golmohammadi
17-10-2011, 18:59
حالا نمیدونم شما چه جوری بازی میکردین ولی من که با فشردن دکمه خالی ضربدر بازیکنم هر جا که توپ بود خودش میرفت دنبال توپ با سرعت بالا نیاز به هیچکدوم از این کارهایی که الان باید انجام بدی نبود

خب بازی شما معمولی بوده
احتمالا از این به بعد قویتر بشه
بدین صورت که بعد از چند ماه بازی کردن در 2012 اگه برگردین به قبلیها توپگیریتون قویتر میشه در اونجا

K.N.I.G.H.T
17-10-2011, 19:37
سلام
بهترین اسکات کدوم کیه ؟
کسی که بتونه بازیکنهای تاپ رو راحتر جذب کنه ؟

masoodbr
17-10-2011, 19:54
سلام
بهترین اسکات کدوم کیه ؟

پول نقد:21:

barcaboy10
17-10-2011, 20:10
سلام
بهترین اسکات کدوم کیه ؟

تو مستر منظورته؟
هموني كه حقوقش بالاتره

K.N.I.G.H.T
17-10-2011, 20:13
تو مستر منظورته؟
هموني كه حقوقش بالاتره
آره
اما از کسایی که حقوقشون بالاتره 5 نفر هستن !

bar333lona
17-10-2011, 20:26
سلام
بهترین اسکات کدوم کیه ؟

این سوال یعنی چی ؟ کسی میتونه واسم توضیح بده ؟
به نظرم مربوط به خرید بازیکن در مسترلیگ میشه , اگه چیز به درد بخوری هست به ما هم بگین , چون اصلا نتونستم خرید انجام بدم هیچ یک از بازیکنان پیشنهادمو قبول نکردن

barcaboy10
17-10-2011, 20:55
آره
اما از کسایی که حقوقشون بالاتره 5 نفر هستن !

فك نكنم زياد فرقي داشته باشه
تو قسمت كه بايد با جي پي ها اون قسمت رو ازاد كنيم يه قسمت داره مه اگه انو خريده باشين و بعد on كنيدش بايكن راحت تر مياد به تيم

من الان بارسا رو گرفتم اولين بار به گرت بيل پيشنهاد دادم نيومد بلافاصله يه پيشنهاد ديگه دادم قبول شد واسه تياگو سيلوا و ناني هم همين شرايط پيش اومد

AMIR_TRUCK
17-10-2011, 20:58
سلام من وقتی رو ایکون پی اس 2012 کلیک میکنم این ارور رو میده مشکل چیه؟
failed to initialize

K.N.I.G.H.T
17-10-2011, 20:59
فك نكنم زياد فرقي داشته باشه
تو قسمت كه بايد با جي پي ها اون قسمت رو ازاد كنيم يه قسمت داره مه اگه انو خريده باشين و بعد on كنيدش بايكن راحت تر مياد به تيم

من الان بارسا رو گرفتم اولين بار به گرت بيل پيشنهاد دادم نيومد بلافاصله يه پيشنهاد ديگه دادم قبول شد واسه تياگو سيلوا و ناني هم همين شرايط پيش اومد
ممنون
میشه اسم همین قسمت تو اکسترا رو بگی ؟
بعدش من الان بخرم تو مستر لیگ من تاثیر داره یا باید یه مستر لیگ جدید رو شروع کنم ؟

Pessimist
17-10-2011, 21:14
دوستان کسی لینک دانلود dlc این بازی برای ایکس باکس رو نداره؟

من تو چند صفحه قبل درخواست دادم اما کسی جواب نداد!

Aznasleaftab
17-10-2011, 21:16
آقا من پچ گزارشگر اسپانیایی رو دانلود کردم و اون فایل 409 مگا بایتی رو تو قسمت امیج محل نصب بازی ریختم؛ تا حالا هم پی اس 12 بازی نکردم؛ از کجا بفهمم گزارشگرش تغییر کرده!!؟ :41:
بعد چه جوری میشه مستر لیگ رو با همون بازیکنای اصلی برداشت؛ من متوجه نشدم اینو تو این نسخه!!؟ :18:

javad khan008
17-10-2011, 21:55
ببخشید من بازی رو نصب کردم ولی گزارشگرش گیج میزنه.
مثلا تو بازی که کاکا نیست اسمش رو میگه و بعضی وقتها الکی میگه شوت.
یعنی کلا چرت و پرت میگه.
چیکار کنم؟

barcaboy10
17-10-2011, 21:59
ممنون
میشه اسم همین قسمت تو اکسترا رو بگی ؟
بعدش من الان بخرم تو مستر لیگ من تاثیر داره یا باید یه مستر لیگ جدید رو شروع کنم ؟

تو قسمت اكسترا يه قسمت هست به نام mode ........ بعدش رفتي تو اون بايد گزينه ي مستر ليگ 2 رو ازاد كني
براي فعال كردنش هم بايد مستر رو از اول شروع كني و بعد از انتخاب درجه سختي بازي و زمان و....... همون گزينه رو بهت نشون ميده بايد on كني

---------- Post added at 11:59 PM ---------- Previous post was at 11:55 PM ----------

ببخشید من بازی رو نصب کردم ولی گزارشگرش گیج میزنه.
مثلا تو بازی که کاکا نیست اسمش رو میگه و بعضی وقتها الکی میگه شوت.
یعنی کلا چرت و پرت میگه.
چیکار کنم؟

دليلش اينه كه گزارش انگليسيش تقلبي واسه منم همين طور بود

بايد بري تو قسمت system setting (تو منو) بعدش langueg setting بعد رو گزينه دوم (cummentry langueg ) انتخاب كن بعدش گزارش بازي رو به يه زبان ديگه تغيير بده

bar333lona
17-10-2011, 22:02
سلام
بهترین اسکات کدوم کیه ؟

یکی توضیح بده :5:

barcaboy10
17-10-2011, 22:34
اقا تو قسمت اكسترا يه گزينه داره به نام phsique كسي ميدونه واسه چيه؟؟

بعدش تو همون قسمت اكسترا بعد از نصيب پچ 1.3 تو قسمت phsique لباس يارو ابي شده هيكل گزينه 1 تا 4 فرقي نداره قبل از پچ لبا س سفيد داشت هيكلاشون فرق مي كرد واسه شما هم اينجوريه؟

Spaniuly
17-10-2011, 23:02
خوب بالاخره نسخه انگلیسی بازی با رجیون PAL بدستم رسید

تاریخ ریلیز بازی 13 اکتبر هست
زبان گزارش : فقط انگلیسی
زبان های تکست : انگلیسی - روسی - سوئدی - هلندی - ترکی - عربی

قبلا چون انگلیسی نبود نمی تونستم بخونم که چی به چی هست فعلا قصد بازی کردن هیچ مودی ندارم البته مود چمپیونز رو بازی کردم مود کوپا سانتاندر رو هم می خوام بازی کنم ولی واسه فوتبال لایف تا قبل از دانلود اپدیت و دی ال سی فعلا نمی خوام شروع کنم... بازی برام بسیار جالبه تا این لحظه کلا PES هرچقدر هم توی گیم پلی بد هست توی گیرایی واقعا فوق العاده هست...

Mehran14233
17-10-2011, 23:03
آقا من پچ گزارشگر اسپانیایی رو دانلود کردم و اون فایل 409 مگا بایتی رو تو قسمت امیج محل نصب بازی ریختم؛ تا حالا هم پی اس 12 بازی نکردم؛ از کجا بفهمم گزارشگرش تغییر کرده!!؟ :41:
بعد چه جوری میشه مستر لیگ رو با همون بازیکنای اصلی برداشت؛ من متوجه نشدم اینو تو این نسخه!!؟ :18:

اگه کامل گزارش می کنه و وسط بازی چرت و پرت نمی گه یعنی درست شده :31:

باید از اکسترا کنتنت این قابلیت رو بخری تا بتونی با بازیکنای اصلی بازی کنی .

mohammad_87
18-10-2011, 00:15
خوب بالاخره نسخه انگلیسی بازی با رجیون PAL بدستم رسید

تاریخ ریلیز بازی 13 اکتبر هست
زبان گزارش : فقط انگلیسی
زبان های تکست : انگلیسی - روسی - سوئدی - هلندی - ترکی - عربی

قبلا چون انگلیسی نبود نمی تونستم بخونم که چی به چی هست فعلا قصد بازی کردن هیچ مودی ندارم البته مود چمپیونز رو بازی کردم مود کوپا سانتاندر رو هم می خوام بازی کنم ولی واسه فوتبال لایف تا قبل از دانلود اپدیت و دی ال سی فعلا نمی خوام شروع کنم... بازی برام بسیار جالبه تا این لحظه کلا PES هرچقدر هم توی گیم پلی بد هست توی گیرایی واقعا فوق العاده هست...
سلام آرمین جان.من نسخه قبلی رو برای pc دارم.یعنی همونکه قبل از 14 اکتبر اومده بود.برو تو تاپ پلیر با یه تیم دسته سوم بازی کن دفاع آخر تیم حریف مثل مسی همه بازیکنانت رو تا دروازت دریبل میکنه.خیلی شاهکاره بخدا همه شدن بارسا.البته میشه جلوشونو گرفت ولی خدایی سیمولیشن رو انداختن ته گل...
این نسخه نهایی هنوز این موارد رو داره یا درست شده؟

golmohammadi
18-10-2011, 01:20

شما باید برید تو تنظیمات و ببینید بخش گزارشگر انگلیسی اضافه شده یا نه

Aznasleaftab
18-10-2011, 07:58
اگه کامل گزارش می کنه و وسط بازی چرت و پرت نمی گه یعنی درست شده :31:

باید از اکسترا کنتنت این قابلیت رو بخری تا بتونی با بازیکنای اصلی بازی کنی .

دیشب بازی کردم؛ گزارشگرش اون اسپانیایی نبود؛ چون هر 30 ، 40 دقیقه یک حرفی میزنه و میخوابه؛ مشکل چیه؟ من که پچ گزارشگر رو تو ایمیج بازی ریختم، چرا بازم درست نشده؟
مطلب دوم رو هم گرفتم؛ دستت درد نکنه!

Aznasleaftab
18-10-2011, 08:02
شما باید برید تو تنظیمات و ببینید بخش گزارشگر انگلیسی اضافه شده یا نه

میشه یخورده بیشتر توضیح بدی دوست عزیز؛ شرمنده، میخوام بدونم دقیقا باید چیکار کنم!؟ خیلی ممنون از راهنمایی خوبت!:40:

linkinpark20
18-10-2011, 08:56
خب بازی شما معمولی بوده
احتمالا از این به بعد قویتر بشه
بدین صورت که بعد از چند ماه بازی کردن در 2012 اگه برگردین به قبلیها توپگیریتون قویتر میشه در اونجا
اگه من بازیم معمولیه احتمالا بازی شما در حد آماتور هست که همچین حرفی رو میزنین.حیف که نمیشه آنلاین بازی کرد وگرنه باهاتون از fifa94-fifa97-fifa98-fifa99-fifa2000-fifa2001-fifa2002-wining eleven3 و همینجور بیا بالا بازی میکردم بببینم کی بازیش معمولیه.:5:

khak to saretoon
18-10-2011, 13:14
عجب بازی توپیه

mahdi_ctr
18-10-2011, 13:59
سلام دوستان
من بازی رو بالاخره تونستم نصب کنم
یه پچ هم دانلود کردم که تیشرت ها و لگوها رو درست کرد و یه پچ هم برای بهتر شدن گرافیک
حالا به نظرتون چه پچی برام لازم هست؟
چیزی که واقعا لازم هست رو بگید

ممنون

golmohammadi
18-10-2011, 14:25
میشه یخورده بیشتر توضیح بدی دوست عزیز؛ شرمنده، میخوام بدونم دقیقا باید چیکار کنم!؟ خیلی ممنون از راهنمایی خوبت!:40:
دقیقا یک صفحه پیش یکی از دوستان توضیح دادند
تو منوی اصلی بخش صدا گرارش هست
میتونی بری ببینی

اگه من بازیم معمولیه احتمالا بازی شما در حد آماتور هست که همچین حرفی رو میزنین.حیف که نمیشه آنلاین بازی کرد وگرنه باهاتون از fifa94-fifa97-fifa98-fifa99-fifa2000-fifa2001-fifa2002-wining eleven3 و همینجور بیا بالا بازی میکردم بببینم کی بازیش معمولیه.:5:

شما چرا بهتون برخورد
یعنی قبول کردن واقعیت انقدر سخته ؟

اگه در سال 2012 این توپگیری را یادگرفتین مطمئنا اماتور هستین
خب اماتور بودن مگه ایرادی داره
مثلا من خودم رد الرت 3 پرو هستم و کانتر نیمه نوب
کسی هم نوب بگه بدم نمیاد
وینینگ الون 3 هم وقتش گذشته اگه توی یه شهر بودیم یه بازی میکردیم میفهمیدی چرا این حرفا را گفتم

فیفا بازی نمیکنم
pes هم آنلاین نمیشه بازی کرد و مصیبته
پس نمیتونیم انلاین بزنیم

Mehran14233
18-10-2011, 14:30
سلام دوستان
من بازی رو بالاخره تونستم نصب کنم
یه پچ هم دانلود کردم که تیشرت ها و لگوها رو درست کرد و یه پچ هم برای بهتر شدن گرافیک
حالا به نظرتون چه پچی برام لازم هست؟
چیزی که واقعا لازم هست رو بگید

ممنون

یه پچ Pesedit 1.3 هست . اونو دانلود کنی همه چی اعم از تاری صفحه و نقل و انتقالات و لباسا و ..... درست میشه . به پچ دیگه نیازی نیست .

Javad0111
18-10-2011, 14:42
سلام دوستان.

بنده اماتور هستم و برای اولین بار بازی PES2012 را روی لب تاپم نصب کردم.فقط Pesedit 1.3_PESEdit.com 2012 Patch را با حجم 360 مگابایت دانلود کردم تا بلکه بازی کامل تر شه. ایا بازم فایلی چیزی هست که بخواد کامل ترش کنه؟

ممنون از راهنمایی تون

با تشکر

malavan.ehsan
18-10-2011, 14:46
سلام دوستان من become a legend بازی میکنم باید چیکار کنم تا دسته بازیکن بره بالا به علامت توپ دادن؟

barcaboy10
18-10-2011, 14:58
سلام دوستان من become a legend بازی میکنم باید چیکار کنم تا دسته بازیکن بره بالا به علامت توپ دادن؟

واسه من كه با دسته بازي ميكنم R2 شما اگه با دسته بازي مي كني يا R2 يا R1

---------- Post added at 04:58 PM ---------- Previous post was at 04:57 PM ----------

سلام دوستان.

بنده اماتور هستم و برای اولین بار بازی PES2012 را روی لب تاپم نصب کردم.فقط Pesedit 1.3_PESEdit.com 2012 Patch را با حجم 360 مگابایت دانلود کردم تا بلکه بازی کامل تر شه. ایا بازم فایلی چیزی هست که بخواد کامل ترش کنه؟

ممنون از راهنمایی تون

با تشکر

نه ديگه همين پچ 1.3 بازي رو واقعا كامل ميكنه

بايد منتظر بموني پچ هاي جديد تر بياد

s.j-rez
18-10-2011, 14:59
دوستان یه سوال داشتم خواهشا بدون تعصب جواب بدید
من دو ساله همpesمیزنم همfifaبه نظرتون بینpes12وfifa12کدوم سر ترن؟چون امسال خیلی میگفتن عالیه و اینا....

barcaboy10
18-10-2011, 15:01
دوستان یه سوال داشتم خواهشا بدون تعصب جواب بدید
من دو ساله همpesمیزنم همfifaبه نظرتون بینpes12وfifa12کدوم سر ترن؟چون امسال خیلی میگفتن عالیه و اینا....

من بعد از شنيدن اين كه فيفا خيلي پيشرفت كرده فيفا رو هم گرفتم البته دو روز بعد از بازي كردن pes در يك كلام بگم فيفا هنوز خيلي بايد كاركنه تا به pes برسه

ArashNAM
18-10-2011, 15:35
میشه خواهش کنم یکی جواب ما رو بده و هر چی پچ رسمی کونامی هست رو یه جا بزاره تا ما دانلود کنیم ممنون میشم به خدا

Kit_Kat
18-10-2011, 16:04
بچه ها سایتی ایرانی یا جایی که بشه لیگ قهرمانان آسیا رو جایگزین جام لیبرتادورس بکنه سراغ ندارین؟
و پچی هست که لیگ ایران ترکیه و کره و ژاپن رو جایگزین لیگ فرانسه هلند و پرتغال و D2 بکنه؟
خواهشا حتما جواب بدین خیلی خیلی حیاتیه...:11:

Spaniuly
18-10-2011, 16:36
سلام آرمین جان.من نسخه قبلی رو برای pc دارم.یعنی همونکه قبل از 14 اکتبر اومده بود.برو تو تاپ پلیر با یه تیم دسته سوم بازی کن دفاع آخر تیم حریف مثل مسی همه بازیکنانت رو تا دروازت دریبل میکنه.خیلی شاهکاره بخدا همه شدن بارسا.البته میشه جلوشونو گرفت ولی خدایی سیمولیشن رو انداختن ته گل...
این نسخه نهایی هنوز این موارد رو داره یا درست شده؟
والا من که الان دارم بازی می کنم ساده بگم بیگینر این از پروفشنال 2011 و 2010 خیلی خیلی سخت تره من الان بازی رو بیگینر بازی می کنم شدیدا مشکل دارم البته اینم بگم تیم ضعیفی برداشتم جهت کوپا سانتاندر یه تیم مکزیکی هست آمه ریکا هست فک کنم ولی توی همون بیگینر هم به سختی می برم دروازبان ها اکثرا توپ رو می گیرن قبول دارم روی بیگینر زیاد حریف نمی تونه صاحب توپ باشه درنتیجه مجبور نیستم دنبال توپ بدوم ولی برای گل کردن حملات واقعا کار سختی دارم با این دفاع و دروازبانی... کلا با این وضع وقتی تصور اینو می کنم که چطور باید توی تاپ پلیر یا سوپر استار بازی کنم بیخیال میشم... احساس می کنم به صورت بی رویه ای بازی رو سخت کرده ولی کلا از خود بازی خوشم اومده درسته گیم پلی جذابی نداره ولی خارج از بازی سوژه های جالبی به کار برده...

hasani2008
18-10-2011, 16:56
میشه خواهش کنم یکی جواب ما رو بده و هر چی پچ رسمی کونامی هست رو یه جا بزاره تا ما دانلود کنیم ممنون میشم به خدا

برو به این سایت تمامی پچ های رسمی و غیررسمی pes هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

pouyasony
18-10-2011, 17:46
بچه ها واسه pes چمن خوب سراغ دارید؟ اخه چمناش طبیعی نیست اصلا سبز نیست یکی دوتاشو از pesbaz دانلود کردم ولی بدتر شد اگه کسی داره ممنون میشم بده

hadi_vazi
18-10-2011, 21:01
تو بازی های سال گذشته وقتی مستر لیگ بازی میکردم مثلا چلسی رو میگرفتم هم میتونسم با تیم پایش ادامه بدم هم با تیم اصلی ولی الان فقط تیم اصلی تو قسمت life هست .
یه چیز دیگه چیزی که تو کمسترلیگ برام بازی رو جذاب میکرد این بود با هر بازی قدرت بازیکنا بالا میرفت ولی تو 2012 نمیره جریان چیه؟

malkemid
18-10-2011, 21:22
تو چمپیونز لیگ قسمت حذفی...از کجا میشه فهمید کدوم بازی تو زمین خودمونه؟ همیشه اون بازی که من گل می زنم میشه تو زمین خودم!! یه بار بازی اول...یه بار بازی دوم!!

Kit_Kat
18-10-2011, 21:31
تو بازی های سال گذشته وقتی مستر لیگ بازی میکردم مثلا چلسی رو میگرفتم هم میتونسم با تیم پایش ادامه بدم هم با تیم اصلی ولی الان فقط تیم اصلی تو قسمت life هست .
یه چیز دیگه چیزی که تو کمسترلیگ برام بازی رو جذاب میکرد این بود با هر بازی قدرت بازیکنا بالا میرفت ولی تو 2012 نمیره جریان چیه؟
هنوزم بازیکن ها پیشرفت میکنن فقط سخت تر شده و کم تر پیشرفت میکنن...
ضمنا باید تنظیمات تمرین رو باید درست واسه هرکس انجام بدین..

mra680
18-10-2011, 22:46
سلام
اين شات رو براي دوستان ميزارم با عملياتي كه با آزاد شدنش انجام ميده

قسمت Became a legend رو چون تا حالا بازي نكردم و دوست ندارمش شرمنده:31:
اگه از دوستان كسي زحمتشو بكشه خيلي خوب ميشه . .
موفق باشيد

Mehran14233
18-10-2011, 23:14
تو چمپیونز لیگ قسمت حذفی...از کجا میشه فهمید کدوم بازی تو زمین خودمونه؟ همیشه اون بازی که من گل می زنم میشه تو زمین خودم!! یه بار بازی اول...یه بار بازی دوم!!

کلاً هر بازی او تیمی که توی اسکوربورد بازی سمت چپ نوشته شده میزبانه یعنی بازی تو زمین اونه .

Javad0111
18-10-2011, 23:34
دوستان شرمنده. یکی به ما بگه شوت تیز کدومه ! هر چی حمله میکنم و میزنم همشون هوایی میزنن!

دسته کامپیوتر دارم روی دوکمه هاش 1.2.3.4 داره بجای مثلث و دایره و ....

ممنون

mra680
18-10-2011, 23:44
دوستان شرمنده. یکی به ما بگه شوت تیز کدومه ! هر چی حمله میکنم و میزنم همشون هوایی میزنن!

دسته کامپیوتر دارم روی دوکمه هاش 1.2.3.4 داره بجای مثلث و دایره و ....

ممنون
سلام
شوت تيز نداريم كه دكمه ي خاصي داشته باشه . . .
شوت . . . همون شوت هست
اگه ميخواي شوت تيز و سريع بزني بعد از اين كه دكمه ي شوت رو زدي يه جهت با دسته به سمت دروازه حريف بده
اگه ميخواي فني و قشنگ بزني بعد دكمه ي شوت R2 بزن
اگه ميخواي چيپ بزني وقتي دروازه بان به سمتت شيرجه ميره و تك به تك هستي بعد شوت R1 بزن
اگه فضاي بازي آزاد و فرار زياد داشتي و دروازبان . . . دروازرو خالي گذاشته تا نزديكاي 18 متر اومده جلو بعد شوت L1 رو بزن
توي همه ئ حالت هاي بالا جهت بالا و پايين براي حركت توپ به سمت راستو چپ استفاده ميشه
با دسته ميشه دكمه ي 3 به رنگ ابي . . .
موفق باشي . . .

5421942
19-10-2011, 00:03
من از pes 5 بازی میکرم و یکی از مخالفان سرسخت fifa بودم...
تو نسخه 2012 واقعا گند زده pes......
اولش طرفداری بیخود از pes2012 کردم اما بعد نشتم واقع بینانه که نگاه کردم دیدم واقعا تو نسخه 2012 فیفا سرتره...
حساب کنید منی که فکرشو نمیکردم یه روز فیفا بازی کنم قید pes2012 رو زدم

pedram9
19-10-2011, 00:28
راهی هست که pes رو با داشتن Nod32 بازی کرد؟

mra680
19-10-2011, 01:34
راهی هست که pes رو با داشتن Nod32 بازی کرد؟
سلام
بله كه هست
اين فايل پي دي اف رو دانلود و دستور عملشو اجرا كنيد

به نقل از سايت معتبر: ---------.com

golmohammadi
19-10-2011, 01:46
من امروز متوجه شدم پاس عمقی بد شده
البته بیشترین بدی از اینجا شروع شده که اندازه پاس با اونی که ما پر میکنیم یکی نیست
و بازیکن خودش مصلحتی قدرت پاس را تعیین میکنه

shahin_mp3
19-10-2011, 02:37
من امروز متوجه شدم پاس عمقی بد شده
البته بیشترین بدی از اینجا شروع شده که اندازه پاس با اونی که ما پر میکنیم یکی نیست
و بازیکن خودش مصلحتی قدرت پاس را تعیین میکنه

بقيه چيزاشم اين طوريه ؟ :31:

redman1368
19-10-2011, 09:50
بچه ها یعنی هیچکس این مشکل لودینگ بازی رو نداره.من وقتی میرم تو بازی یک صفحه سیاه میاد و لودینگ آبی کنار هم هست ولی دیگه جلوتر نمیره.یکی نیست بدونه باید چکار کنم؟

hasani2008
19-10-2011, 09:58
بچه ها یعنی هیچکس این مشکل لودینگ بازی رو نداره.من وقتی میرم تو بازی یک صفحه سیاه میاد و لودینگ آبی کنار هم هست ولی دیگه جلوتر نمیره.یکی نیست بدونه باید چکار کنم؟

یه کاری میگم مطمئن نیستم جواب بده (در حالتی جواب میده که سیستمت بالا باشه و مشکل ربطی به گرافیک و رم و...نباشه) در حین اینکه لودینگ در حال اجراست کلید Alt+Enter رو. بزن!

majid322
19-10-2011, 10:03
من وقتی لودینگ گیر میکنه alt+f4 رو میزنم ارور رو میبنده بازی اجرا میشه...

hasani2008
19-10-2011, 10:14
خوب Alt+Enter هم صفحه رو کوچیک میکنه ...فرقی نداره فکر میکنم!

hasani2008
19-10-2011, 10:33
هر کسی بازیکن جوان و بااستعدادی که گمنام هست رو میشناسه بصورت کامل (سن و نقاط قوت)برای مستر لیگ معرفی کنه تا بقیه هم استفاده کنند.ممنون از همگی

troy200489
19-10-2011, 10:39
هر کسی بازیکن جوان و بااستعدادی که گمنام هست رو میشناسه بصورت کامل (سن و نقاط قوت)برای مستر لیگ معرفی کنه تا بقیه هم استفاده کنند.ممنون از همگی

اول از همه نی مار تو سانتوس بازی میکنه گانسو هم بازیکن خوبه
بعد هم این بازیکنا هم جوان هستن و هم speed marchet دارن
استوچ و ویسه در اسلواکی
گابریل تورجه تو اودینیسه .بغد از فروش الکسی سانچز اودینسیه با خرید این بازکن میخواد جای اون پر کنه
یه بازیکن جوتن هم تو تیم باسیل هست اسمش یادم نیس ملیت سویسی داره اونم speed marchet داره
پیاتی از والنسیا هم بازیکن خوبی هس

mra680
19-10-2011, 10:46
سلام
اینجوری که خیلی زیاد میشه و حوصله بر:31:
بهترین راه اینه که در ابتدای هر فصل بری یه سرچ توی بازیکنان بکنی و چیدمان بازیکنان رو با سنشون انتخاب کنی . . .
اینطوری اون بازیکنی رتینگ بالاتری داره توی سن کمترو نشون میده میتونی هم خرید کنی هم توی لیست مورد نظر . . .
خوبیش اینه که بازیکنایی که باز نشسته میشن هم متوجه حضورشون میشی . . .
موفق باشی

troy200489
19-10-2011, 10:53
بچه ها میشه یکی لینک گزارش انگلیس بدونه مشکل رو برای من بذاره؟؟؟

hasani2008
19-10-2011, 11:17
سلام
اینجوری که خیلی زیاد میشه و حوصله بر:31:
بهترین راه اینه که در ابتدای هر فصل بری یه سرچ توی بازیکنان بکنی و چیدمان بازیکنان رو با سنشون انتخاب کنی . . .
اینطوری اون بازیکنی رتینگ بالاتری داره توی سن کمترو نشون میده میتونی هم خرید کنی هم توی لیست مورد نظر . . .
خوبیش اینه که بازیکنایی که باز نشسته میشن هم متوجه حضورشون میشی . . .
موفق باشی
حرف شما هم درسته ولی این مدلی که میگم میشه از تجربه بقیه استفاده کرد خداییش میگم که من قصد خرید پیاتی از والنسیا که دوستمون معرفی کرد رو دارم قرار نیست که همش بازیکنهای معروف رو جذب کرد من که با بازیکنای اصلی کونامی بازی میکنم تا بتونم چندتا بازیکن خوب بخرم، اصل حال مستر به همینه!

linkinpark20
19-10-2011, 11:17
اول از همه نی مار تو سانتوس بازی میکنه گانسو هم بازیکن خوبه
بعد هم این بازیکنا هم جوان هستن و هم speed marchet دارن
استوچ و ویسه در اسلواکی
گابریل تورجه تو اودینیسه .بغد از فروش الکسی سانچز اودینسیه با خرید این بازکن میخواد جای اون پر کنه
یه بازیکن جوتن هم تو تیم باسیل هست اسمش یادم نیس ملیت سویسی داره اونم speed marchet داره
پیاتی از والنسیا هم بازیکن خوبی هس

این speed marchet یعنی چه؟:27:ممنون میشم بگین منم بدونم

Aznasleaftab
19-10-2011, 11:26
من از قسمت اکسترا کنت، تو جنرال ستینگ، آن بلاک کردم با 100 جی پی؛
ولی بازم مستر لیگ که برمیدارم، بازیکنا اصلی نمیشن، چرا؟
بعد این پچ تشویق تماشاگرا واقعا قشنگتر میکنه یا نه؟

اگه بخوایم یک عکس از خودم و یا یکی دیگه واسه مدیر یا بازیکن بذارم؛ باید تو چه سایزی باشه که با صورت بازیکن یا مدیر هماهنگ باشه؛ میشه یه عکس با سایز مناسب برای نمونه بذارید؟
دست گل همگیتون هم درد نکنه؛ تا الان که خیلی به من کمک کردین!:8:

urumchi
19-10-2011, 12:23
حرف شما هم درسته ولی این مدلی که میگم میشه از تجربه بقیه استفاده کرد خداییش میگم که من قصد خرید پیاتی از والنسیا که دوستمون معرفی کرد رو دارم قرار نیست که همش بازیکنهای معروف رو جذب کرد من که با بازیکنای اصلی کونامی بازی میکنم تا بتونم چندتا بازیکن خوب بخرم، اصل حال مستر به همینه!

کاملا موافقم همه مزه مستر لیگ به اینه که بازیکنای کمتر شناخته شده یا کلا ناشناخته رو بخری و با اون بازیکنا بعد از چند فصل تلاش بتونی قهرمان اروپا یا حداقل لیگ اروپا بشی، هیچ مزه ای نداره از همون اول بری هر چی بازیکن خوب تو دنیاست رو جذب کنی یه تیم منتخب دنیا تشکیل بدی و همه تیمهارو مثل بحرین آبکش کنی!

من گرانقیمترین بازیکنی که خریدم لوکاس باریوس بود، بقیه خریدهام همه ش زیر 1 میلیون یورو بوده،همه شونم زیر 23 سال سن دارن و خیلی هم خوب دارن بازی میکنن به قول غلام پیروانی: یه مشت جک و جوون رو ریختیم تو زمین، خوب فوتبال کِردن دستشون درد نکنه :31:

barcaboy10
19-10-2011, 12:27
این speed marchet یعنی چه؟:27:ممنون میشم بگین منم بدونم

speed marchet يه كارت كه بازيكنايي كه دريبل و سرعت خوبي دارن واسشون گذاشته شده مثل : مسي . الكسيس سانچز . ويا و.......[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mra680
19-10-2011, 12:32
والا منظور منم همینطور:31:
به اضافه اینکه میتونی دست رسی به بازیکنای باز نشسته هم داشته باشید اول هر فصل
این تجربه ی من از 2008 تا الان هست که گفتم. . . چون مستر لیگ رو از اونجا شروع کردم
جوری که توی 2010 و 2011 با تیم اصلی مستر لیگ بعد 15 سال قهرمان لیگ دسته یک شدم . . . وتا 2100 رفتم
البته همه ی بازی های مهم رو انجام میدادم و باقیرو به مربی نتیجه CPU میسپردم

ashil_mf
19-10-2011, 13:01
کاملا موافقم همه مزه مستر لیگ به اینه که بازیکنای کمتر شناخته شده یا کلا ناشناخته رو بخری و با اون بازیکنا بعد از چند فصل تلاش بتونی قهرمان اروپا یا حداقل لیگ اروپا بشی، هیچ مزه ای نداره از همون اول بری هر چی بازیکن خوب تو دنیاست رو جذب کنی یه تیم منتخب دنیا تشکیل بدی و همه تیمهارو مثل بحرین آبکش کنی!

من گرانقیمترین بازیکنی که خریدم لوکاس باریوس بود، بقیه خریدهام همه ش زیر 1 میلیون یورو بوده،همه شونم زیر 23 سال سن دارن و خیلی هم خوب دارن بازی میکنن به قول غلام پیروانی: یه مشت جک و جوون رو ریختیم تو زمین، خوب فوتبال کِردن دستشون درد نکنه :31:

شما با بازیکنای اصلی تیم شروع میکنید یانه با همون بازیکنای داغون مستر لیگ کونامی ؟ به نظرتون کدوم بهتره ؟ من از سال 2000 تا الان با همون بازیکنای درپیت شروع میکنم!

barcaboy10
19-10-2011, 13:13
اين قسمت سوپر استارشم خيلي سخت نيستا
الان بعد از چند مدت بازي كردن سبكش دستم اومده
بارسا گرفتم حريفمم رئال بود 10 دقيقه اي سوپر استار
تونستم 2-0 ببرم يكي رو مسي زد دومي رو سانچز

urumchi
19-10-2011, 13:14
شما با بازیکنای اصلی تیم شروع میکنید یانه با همون بازیکنای داغون مستر لیگ کونامی ؟ به نظرتون کدوم بهتره ؟ من از سال 2000 تا الان با همون بازیکنای درپیت شروع میکنم!

راستش من اصلا حال و حوصله اون بازیکنای درپیت کونامی رو ندارم، از بازیکنای اصلی استفاده میکنم ولی سراغ تیمهای بزرگ و گردن کلفت هم نمیرم، تیمهایی که داشتم اینا بودن:

لاس پالماس (دسته 2 اسپانیا)

گالاتاسارای (ترکیه)

یانگ بویز (سوئیس)

2012 هم به دلیل یه سری مشکلات هنوز بطور جدی شروع نکردم ولی احتمالا 2012، آژاکس رو بردارم

barcaboy10
19-10-2011, 13:21

من كه رو بارسا بدجور تعصب دارم و هيچ تيم ديگه اي رو نميگيرم

x_man9989
19-10-2011, 13:51
بچه ها میشه یکی لینک گزارش انگلیس بدونه مشکل رو برای من بذاره؟؟؟
بفرما :

ArashNAM
19-10-2011, 14:12
من تو این صفحه یه جا لینک pes انگلیسی که همین چند روز پیش اومده بود رو دیدم کسی هست اینو دوباره واسم بزاره یا شماره صفحه اش رو بگه من دانلود کنم بی زحمت
ممنون میشم
خواهش می کنم

redman1368
19-10-2011, 16:12
اول بهم بگو پچی چیزی نصب کردی یا وقتی فقط بازی رو نصب میکنی اینطوری میشه ؟

هیچی نصب نکردم خود بازی رو وقتی نصب میکنم همینجوری میشه.

بازی رو Minimize هم کردم کمترین گرافیک هم گذاشتم ولی باز هم همون مشکل رو داره.

hasani2008
19-10-2011, 17:27
جسارتا مثل اینکه یادتون رفت اگر امکانش هست بازیکنا رو معرفی کنید تا استفاده کنیم دیگه!!!مرسی از همه

barcaboy10
19-10-2011, 18:54
جسارتا مثل اینکه یادتون رفت اگر امکانش هست بازیکنا رو معرفی کنید تا استفاده کنیم دیگه!!!مرسی از همه

neymar

gotze

bale

thiago

jones

تو قسمت ترانسفر اسمشون رو سرچ كني ميان

mj77
19-10-2011, 20:09
دوستان خبر از GDB واسه kitserver12 نشد؟

hadi_vazi
19-10-2011, 20:16
نرم افزاری هست که تمام امکانات اضافی بازی رو آنلاک کنه؟

redman1368
20-10-2011, 01:37
آره ویندوزم سون هست.

K.N.I.G.H.T
20-10-2011, 01:51
بالاخره کسی تونست بفهمه چه جوری فیس بازیکن ها رو تغییر داد ؟

hasani2008
20-10-2011, 09:15
نرم افزاری هست که تمام امکانات اضافی بازی رو آنلاک کنه؟

بفرما دانلود....
برای استفاده فایل آپشن رو در محل سیو بازی بریز

mohsen-jj
20-10-2011, 10:18
سلام به همه دوستان ، ميگم pes قابليت شبكه شدنو نداره بشينيم با بچه ها رو لپ تاب بازي كنيم ؟؟:31:
راستي بازي خيلي پيشرفت كرده و بهتر شده

PES HOT
20-10-2011, 12:07
Gameplay Tool version 1.41 by Jenkey1002

Gameplay Tool version 1.41 change log :
New feauture : LOD setting
Fixed animation bugs & other small bugs
New gameplay mode change log :
Decrease dribble accuracy
New goalnet physic
Improve GK movement
Adjusment physic & shot power
Improve MF & DF movement

Gameplay tool features :
New feature : Change match time, change limit of REPLAY DATA
Multi-scoreboard – ingame switchable (requirement addtion scoreboard )
Replay disable (optionable)
Blurry disable : sharpen graphic
Work with anypatch & non-patch
Comtiable with Kitserver also no-kitserver
Leagueserver module included (optionable)
Slider for ball physic
Change game physic
Change shot power
AI balance : remove AI cheating script
Realistic dribble
Keymap :
F1/F2 : Show/hide menu ingame
F3/F4 : Switch scoreboard, name will be shown in top-left

Aznasleaftab
20-10-2011, 12:31
این پچ تشویق تماشاگرا واقعا قشنگتر میکنه یا نه؟

اگه بخوایم یک عکس از خودم و یا یکی دیگه واسه مدیر یا بازیکن بذارم؛ باید تو چه سایزی باشه که با صورت بازیکن یا مدیر هماهنگ باشه؛ میشه یه عکس با سایز مناسب برای نمونه بذارید؟

ArashNAM
20-10-2011, 17:14
من تو این صفحه یه جا لینک pes انگلیسی که همین چند روز پیش اومده بود رو دیدم کسی هست اینو دوباره واسم بزاره یا شماره صفحه اش رو بگه من دانلود کنم بی زحمت
ممنون میشم
خواهش می کنم

کسی نیست لطف کنه جوابه ما رو بده
خواهشاًً:41:

mtn2008
20-10-2011, 18:05
این پچ تشویق تماشاگرا واقعا قشنگتر میکنه یا نه؟

اره میشه بگین منم نیاز دارم

jr07
20-10-2011, 18:17
بلاخره پیس پس از چند سال فیفا رو کنار بزنه.البته این نظر شخصی منه.واقعا از همه لحاظ پیشرفت کرده.
فقط ای کاش سیستم پاس کاری 360درجه رو حذفش نمی کردن.

milad_takjoo
20-10-2011, 19:38
من که به شخصه عاشقش شدم...حیف که درس اینا دارم و نمیتونم زیاد بازی کنم...
اوایل از پاس کاریش خیلی ایراد میگرفتم ولی الان واقعا حال میده پاس کاریش...
خیلی زیبا شده..همین
مخلص دوستان پس باز

K.N.I.G.H.T
20-10-2011, 21:24
سلام
کسی میتونه دو گزینه
Enable Frame Skipping
و
Wait for Vsync
که تو بخش Setting بازی هست رو تو ضیح بده؟

3Dmajid
20-10-2011, 22:25
به نظر من که فیفا اصلا جذابیت نداره از منوی شلوغش گرفته تا قیافه ی زشت بازیکنان

کاملا موافقم :10:

یکی بگه این فیفا چی داره که اینقد سنگشو به سینه میزنن؟
چرا فروشش بیشتره ؟!
بابا گرافیک PES می ارزه به کل فیقا !
کرچه این نسخه اشتباهی که کونامی کرد اینه که گرافیک رو زیاد ارتقا نداده.
من که فیفا رو نصب کردم یه ساعتم رو کامپیوترم نبود :2:

barcaboy10
20-10-2011, 22:35
من بعد از تعريفاتي كه از فيفا شنيدم بازي رو از رفيقم گرفتم نصب كردم بعد وارد بازي شدم
گفتم : مرده شور فيفا رو ببره خاك برسر فيفا چيه اين چرت و پرت رو بعضي بهتر از پيس ميدونن:19:

sir payman
20-10-2011, 23:10
سلام دوستان
خواهشن به این سوال جواب بدید
چن بار پرسیدم ولی هیچ کس جوابی نداد
چطوری میشه تیمی که توی مستر لیگ ساختی رو توی exhibition برای بازی 2 نفره بیاری؟

..Parsa..
20-10-2011, 23:19
سلام دوستان
خواهشن به این سوال جواب بدید
چن بار پرسیدم ولی هیچ کس جوابی نداد
چطوری میشه تیمی که توی مستر لیگ ساختی رو توی exhibition برای بازی 2 نفره بیاری؟

دوست عزیز اول میرید توی مستر لیگ از منو گزینه system رو انتخاب میکنید و بعد گزینه Save Team Data
تیمتون رو اونجا save میکنید
و بعد در exhibition از قسمت User Data تیمتون رو انتخاب و بازی میکنید

pouyasony
20-10-2011, 23:27
سلام من تو مستر لیگ با رئال بازی میکنم بعد الان یه بازیکن خریدم(نیمار)ولی هرکار میکنم نمیتونم به ترکیبم اضافش کنم یعنی اصلا تو لیست بازیکنام نیست اگه میشه یکی بهم یاد بده

..Parsa..
20-10-2011, 23:42
سلام من تو مستر لیگ با رئال بازی میکنم بعد الان یه بازیکن خریدم(نیمار)ولی هرکار میکنم نمیتونم به ترکیبم اضافش کنم یعنی اصلا تو لیست بازیکنام نیست اگه میشه یکی بهم یاد بده

به احتمال زیاد شما بعد از پایان مهلت نقل و انتقالات بازیکن رو خریدی که مسلما باید صبر کنی تا فصل نقل و انتقالات که بازیکن به تیمت اضافه بشه

pouyasony
20-10-2011, 23:56
از کجا باید بفهمم که فصل نقل و انتقالات شروع شده؟

..Parsa..
21-10-2011, 01:27
از کجا باید بفهمم که فصل نقل و انتقالات شروع شده؟

توی قسمت schedule قسمت هایی که با رنگ سبز ماشی مشخص شدن مربوط به فصل نقل انتقالاته
و بهتر بگم میشه 1جولای تا 31 آگوست و 1 تا 31 ژانویه
و به زبان ساده تر اول و آخر هر فصل و بین نیم فصل فصل نقل و انتقالاته

hadi_vazi
21-10-2011, 10:01
من پچ pesedit 1.3 رو نصب کردم تو پوشه کیت سرور چندتا فولدر جداگانه هست که هر کدوم مربوط به یه موضوعه مگه قرار نیست کل فایل ها تو یه فولدر باشه؟
فولدر اصلی کدومه که قراره کل فایل ها باید بره تو اون ؟
چون تو این وضعیت بازیم هیچ تغییری با نسخه اصلی نداره.

pouyasony
21-10-2011, 11:38
شاید من اصلا بلد نیستم بازیکن بخرم میشه یکی لطف کنه بهم اموزش بده

mahsoon777
21-10-2011, 12:04
سلام چرا بمهاجما خود به خود جلو حرکت نمیکنن؟ به جز RS چاره دیگه ای هم هست؟ اخه من جویستیک xbox ندارم.:41:

K.N.I.G.H.T
21-10-2011, 13:53
بالاخره برنامه ای اومد که بشه فایل ادیت رو باز کرد
ایول

T.Eftekhari
21-10-2011, 14:12
کسی تونسته مستر لیگ آنلاین بزنه ؟

ArashNAM
21-10-2011, 14:29
آقا لینک اورجینالش رو میخوام خواهشا

MORINIO
21-10-2011, 16:17
بعد از نصب پچ pesedit 1.3 چرا اسکوربورد لیگ های مختلف عوض نمیشه ؟

آخه تو فولدر کیت سرور اسکوربورد همه لیگها هستش

dr_shahrooz
21-10-2011, 17:35
بچه ها دوست من یه سریال نامبر خریده برای PES 2012 نمیدونین برای اینکه آنلاین بخواد بازی کنه،میتونه این سریال رو تو همین بازی های کرکی که تو بیرون هستن کپی کنه و بازی کنه یا باید بازی رو دانلود کنه ؟
ممنون میشم راهنماییم کنین

Mehran14233
21-10-2011, 18:46
بعد از نصب پچ pesedit 1.3 چرا اسکوربورد لیگ های مختلف عوض نمیشه ؟

آخه تو فولدر کیت سرور اسکوربورد همه لیگها هستش

اونطوری نیست که هر لیگ برای خودش درست شه . باید بری توی محل نصب پچ و برنامه رو باز کنی و هر اسکوربوردی رو که می خوای انتخاب کنی . بعد اون میشه اسکوربورد پیش فرض بازی .

mj77
22-10-2011, 00:57
کسی از دوستان بازیو از مدیا فایر سایت ---------- دانلود نکرده؟ من همشو جز پارت 17 و 16 دانلود نکردم الان خواستم دانلود کنم تو مدیا فایر نوشته فایل پاک شده! چیکار کنم؟

hadi_vazi
22-10-2011, 07:16
اونطوری نیست که هر لیگ برای خودش درست شه . باید بری توی محل نصب پچ و برنامه رو باز کنی و هر اسکوربوردی رو که می خوای انتخاب کنی . بعد اون میشه اسکوربورد پیش فرض بازی .

یعنی چی هر اسکوربردی رو که میخوای انتخاب کنی مگه این فایل ها قابل انتخابه؟

Mehran14233
22-10-2011, 12:17
کسی از دوستان بازیو از مدیا فایر سایت ---------- دانلود نکرده؟ من همشو جز پارت 17 و 16 دانلود نکردم الان خواستم دانلود کنم تو مدیا فایر نوشته فایل پاک شده! چیکار کنم؟

همونجا بگو احتمالاً درستش می کنند .

یعنی چی هر اسکوربردی رو که میخوای انتخاب کنی مگه این فایل ها قابل انتخابه؟

آره دیگه . یه آیکون PE هست که اونو باز کنی می تونی از قسمت اسکوربورد هر اسکوربوردی رو که بخوای انتخاب کنی .

amirhosenpour
22-10-2011, 13:15
آقا یکی بگه چه طوری میشه از اینا توپ گرفت ؟؟؟؟
آخه وقتی توپ میگیرن تا جلوی دروازه یسره همرو دیریبل میزنن.
تو 2011 کم مشکل توپ گیری داشتیم اینجا دیگه توپو دادی باید امیدوار باشی توپو بزنه بیرون.
این توپ گیری اینبار روش خاصی داره یا اینکه مدلش اینه که اگه توپو دادی ول معطلی؟

Aznasleaftab
22-10-2011, 13:23
اینو دوباره می پرسم؛ بی زحمت جوابمو بدین! :8:

سایز عکسی که با صورت بازیکن یا مدیر مچ باشه، چیه!؟ میخوام عکس خودم رو بذارم؛ خواهش می کنم یک نمونه عکس درست بذارین!

..Parsa..
22-10-2011, 13:27
آقا یکی بگه چه طوری میشه از اینا توپ گرفت ؟؟؟؟
آخه وقتی توپ میگیرن تا جلوی دروازه یسره همرو دیریبل میزنن.
تو 2011 کم مشکل توپ گیری داشتیم اینجا دیگه توپو دادی باید امیدوار باشی توپو بزنه بیرون.
این توپ گیری اینبار روش خاصی داره یا اینکه مدلش اینه که اگه توپو دادی ول معطلی؟

دوست عزیز شیوه ی دفاع کردن در این بازی یه کم فرق کرده
بهترین حالت واسه گرفتن توپ از از حریف اینه که با دکمه های A,X,RT یا ضربدر مربع و R2 دفاع کنید
یه راه بهتر هم اینه که یه کم وقت بذارید و توی قسمت Training > Training Challenge تمرین کنید
به خوبی میتونید یاد بگیرید

amirhosenpour
22-10-2011, 13:55
اینو دوباره می پرسم؛ بی زحمت جوابمو بدین! :8:

سایز عکسی که با صورت بازیکن یا مدیر مچ باشه، چیه!؟ میخوام عکس خودم رو بذارم؛ خواهش می کنم یک نمونه عکس درست بذارین!

لازم نیست عکس مچ باشه فقط یه عکس با کیفیت از روبرو کافیه بعد خودت باتنظیمات توی بازی زوم جابجایی چرخش مچش میکنی
اگه از مچ بودن منظورت اینه که عکس قبول نمیکنه شرایط فایل قابل قبول رو قبل از لود عکس مینویسه(5MB،1024x1024،jpg-png- bmp)
اگر عکس خودش ناجوره با یه دوربین خوب از فاصله دو سه متری بنداز تا دماغ ودهن بزرگ نیفته بعد از لود هم زوم کن بیار نزدیک

mtn2008
22-10-2011, 17:10

آره دیگه . یه آیکون PE هست که اونو باز کنی می تونی از قسمت اسکوربورد هر اسکوربوردی رو که بخوای انتخاب کنی .
دوست عزیز این ایکن pe کجا هست؟میشه توضیح کامل بدین

ali_z051
22-10-2011, 18:12
اقا از کجا میشه فهمید بازی فول ورژن هست یا نسخه بتا؟ من روزای اول گرفتم این بازیو... داخل بازی زده ورژن 1
امروز تو همین سایت ورژن اصلی این بازی دیدم تو صفحه اول با گذارشگر انگلیسی... از نظر گرافیکی فرقی میکنه اگه ورژن من بتا باشه؟؟؟

barcaboy10
22-10-2011, 18:55
دوست عزیز این ایکن pe کجا هست؟میشه توضیح کامل بدین

بايد پچ 1.3 رو تو محل نصب بازي نصب كني بعدش بري تو همون محل نصب ميتوني پيداش كني[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mj77
22-10-2011, 19:00
.
مرسی دوست عزیز. این دو پارتو از راپیدشر دانلود کنم تعداد پارتا شبیه همن یعنی جواب میده؟

mtn2008
22-10-2011, 19:09
[QUOTE=barcaboy10;6567459]بايد پچ 1.3 رو تو محل نصب بازي نصب كني بعدش بري تو همون محل نصب ميتوني پيداش كني[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/QUOTE
دوست عزیز پچو گرفتم حتی پج جدیدتر که multi scoarboard داره.ولی نمیدونم از کجا میشه عوض کرد اسکربوردهارو

barcaboy10
22-10-2011, 19:22
[QUOTE=barcaboy10;6567459]بايد پچ 1.3 رو تو محل نصب بازي نصب كني بعدش بري تو همون محل نصب ميتوني پيداش كني[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/QUOTE
دوست عزیز پچو گرفتم حتی پج جدیدتر که multi scoarboard داره.ولی نمیدونم از کجا میشه عوض کرد اسکربوردهارو

رو ايكون pe كليك كن به قسمت اسكوربوردها برو هركدوم خواستي انتخاب كن
اينم بگم پچ هايي رو كه نصب ميكني رو بايد گروه pe ساخته باشه مثل 1.1 - 1.2 1.3

..Parsa..
22-10-2011, 19:30

برید توی پوشه نصب بازی یه آیکون هست به اسم PESEDIT

این فایل رو اجرا کنید و مثل تصویر گزینه ی SCOREBORDS رو انتخاب کنید

به وسیله ی گزینه های Next و Previous اسکوربرد مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید

پس از انتخاب اسکوربرد مورد نظر روی تصویر کلیک کرده و از بازی لذت ببرید

mtn2008
22-10-2011, 19:37
[QUOTE=mtn2008;6567494]

رو ايكون pe كليك كن به قسمت اسكوربوردها برو هركدوم خواستي انتخاب كن
اينم بگم پچ هايي رو كه نصب ميكني رو بايد گروه pe ساخته باشه مثل 1.1 - 1.2 1.3
قربون شکل ماهت این آیکن کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

---------- Post added at 07:37 PM ---------- Previous post was at 07:35 PM ----------

[QUOTE=mtn2008;6567494]

برید توی پوشه نصب بازی یه آیکون هست به اسم PESEDIT

این فایل رو اجرا کنید و مثل تصویر گزینه ی SCOREBORDS رو انتخاب کنید

به وسیله ی گزینه های Next و Previous اسکوربرد مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید

پس از انتخاب اسکوربرد مورد نظر روی تصویر کلیک کرده و از بازی لذت ببرید

آقا مرسی حالا شد.احسنت بر این توضیح دقیق شما

Mehran14233
22-10-2011, 19:43
مرسی دوست عزیز. این دو پارتو از راپیدشر دانلود کنم تعداد پارتا شبیه همن یعنی جواب میده؟
اگه تعداد پارت ها و حجمشون یکی باشه به احتمال زیاد جواب میده . من از سایت های دیگه یکی دو بار اینطوری شده پارت های دیگه رو از لینک دیگه دانلود کردم جواب داد . ولی باز واسه اینکه مطمئن شی از خود دانلودها بپرس . ولی من فکر می کنم به احتمال زیاد همونه و کار می کنه .

kamran987456
22-10-2011, 19:52
سلام به همه دوستان pes باز :10:
من جدیدا این بازیو گرفتم ولی کلا چندتا مشکل عمده دارم
1- پاس ساپورت تا اخر میزارم تو این حالت بازیکن توپ رو میگیره ولی نمیتونم پاس های عمقی زمینی طولانی بندازم (یعنی خودش نمیندازه !!)
پاس ساپورت رو کم میکنم پاس بلند میشه انداخت اما بازیکنه توپ رو نمیگیره (چند بار هم شده که توپ به پشت پاهاش می خوره !!)

2- و اینکه دفاع تو این بازی چطوری هست ؟ :18: روش خاصی داره ؟
با متد 2011 که نمیشه اصلا دفاع کرد

..Parsa..
22-10-2011, 19:59
سلام به همه دوستان pes باز :10:
من جدیدا این بازیو گرفتم ولی کلا چندتا مشکل عمده دارم
1- پاس ساپورت تا اخر میزارم تو این حالت بازیکن توپ رو میگیره ولی نمیتونم پاس های عمقی زمینی طولانی بندازم (یعنی خودش نمیندازه !!)
پاس ساپورت رو کم میکنم پاس بلند میشه انداخت اما بازیکنه توپ رو نمیگیره (چند بار هم شده که توپ به پشت پاهاش می خوره !!)

2- و اینکه دفاع تو این بازی چطوری هست ؟ :18: روش خاصی داره ؟
با متد 2011 که نمیشه اصلا دفاع کرد

دوست عزیز توی صفحه ی قبل و این پست شیوه ی دفاع کردن رو توضیح دادم

kambiz_mbi
22-10-2011, 20:18
آقا این نسخه 2011 2012 خدایی خیلی سخته تو 2010 راحت میتونستی گل بزنی ولی اینجا اصلا باید بی خیال گل زدن شی:13:

یه تاپیکی چیزی نیست درباره تکنیکاش کسی چیزی یاد بده؟!

که کسایی مثل من هنوز با این عادت ندارن بتونن یاد بگیرن؟‍‍!

خیلی سخته

kamran987456
22-10-2011, 20:44
دوست عزیز توی صفحه ی قبل و این پست شیوه ی دفاع کردن رو توضیح دادم

ممنون :10:
الان تقریبا تا 30 صفحه قبل رو خوندم
انگار خیلی ها تو دفاع مشکل دارن !!!
فکر کنم باید یه چند ماهی این دفاع رو باید تمرین کنم

در ضمن در مورد نگرفتن توپ توسط بازیکنها موقع ارسال پاس مشکلی ندارید ؟

..Parsa..
22-10-2011, 21:01
ممنون :10:
الان تقریبا تا 30 صفحه قبل رو خوندم
امگار خیلی ها تو دفاع مشکل دارن !!!
فکر کنم باید یه چند ماهی این دفاع رو باید تمرین کنم

در ضمن در مورد نگرفتن توپ توسط بازیکنها موقع ارسال پاس مشکلی ندارید ؟

خب مسلما بله ، چون که تا اونجایی که یادمه pes همیشه 1 شیوه دفاع کردن داشت که توی تموم نسخه ها هم مثل هم بود ، واسه همین هرچی تغییرات میدادن نه هوش مصنوعی بازیکنایه حریف به چشم میومد نه بازی درجه سختی بالایی داشت
پس بهترین کار تغییر شیوه دفاع کردن بوده که توی این نسخه اعمال شده

با تمرین و بازی کردن با سیستم مناسب تا حدود زیادی این مشکل حل میشه ( سعی کنید بیشتر با تعداد هافبک بالا بازی کنید داشتن 1 یا 2 مهاجم کافیه )

من توی ارسال های بلند مشکلی ندارم ، به نظرم بهتر از قبل هم شده
البته یه جاهایی مثل کناره های محوطه جریمه حریف یا همون موقع سانتر دفاع حریف رو توپ های بلند خیلی خوب عمل میکنه
اما واسه تعویض منطقه بازی و کشیدن توپ به جلو مشکل زیادی ندارم

هرچند که این مسئله هم توی ترینینگ چلنج هست و خودمم با تمرین راه افتادم :20:

kamran987456
22-10-2011, 21:40
خب مسلما بله ، چون که تا اونجایی که یادمه pes همیشه 1 شیوه دفاع کردن داشت که توی تموم نسخه ها هم مثل هم بود ، واسه همین هرچی تغییرات میدادن نه هوش مصنوعی بازیکنایه حریف به چشم میومد نه بازی درجه سختی بالایی داشت
پس بهترین کار تغییر شیوه دفاع کردن بوده که توی این نسخه اعمال شده

با تمرین و بازی کردن با سیستم مناسب تا حدود زیادی این مشکل حل میشه ( سعی کنید بیشتر با تعداد هافبک بالا بازی کنید داشتن 1 یا 2 مهاجم کافیه )

من توی ارسال های بلند مشکلی ندارم ، به نظرم بهتر از قبل هم شده
البته یه جاهایی مثل کناره های محوطه جریمه حریف یا همون موقع سانتر دفاع حریف رو توپ های بلند خیلی خوب عمل میکنه
اما واسه تعویض منطقه بازی و کشیدن توپ به جلو مشکل زیادی ندارم

هرچند که این مسئله هم توی ترینینگ چلنج هست و خودمم با تمرین راه افتادم :20:

کاش لااقل یه اپشنی می ذاشتن که کسانی که با نسخه های قبل راحتر بودن بتونن کنترل بازیو به صورت های قبل بکنن !
درجه سختی بازی هم که چند برابر سختر شده !!!!
تا اینجا که تقریبا 10 بازی 10 دقیقه ای کردم
فهمیدم که اصلا نمیتونم عمقی حرکت کنم و فقط باید ببرم کناره ها سانتر کنم
که اصلا با این روش موافق نیستم ولی مجبوری باید اینجوری برم

فعلا باید ببینم چیکار میتونم بکنم :19:
الان تو پروفشنال 2 -1 با رئال به والنسیا باختم !! که این یعنی فاجعهههه

..Parsa..
22-10-2011, 21:46
کاش لااقل یه اپشنی می ذاشتن که کسانی که با نسخه های قبل راحتر بودن بتونن کنترل بازیو به صورت های قبل بکنن !
درجه سختی بازی هم که چند برابر سختر شده !!!!
تا اینجا که تقریبا 10 بازی 10 دقیقه ای کردم
فهمیدم که اصلا نمیتونم عمقی حرکت کنم و فقط باید ببرم کناره ها سانتر کنم
که اصلا با این روش موافق نیستم ولی مجبوری باید اینجوری برم

فعلا باید ببینم چیکار میتونم بکنم :19:
الان تو پروفشنال 2 -1 با رئال به والنسیا باختم !! که این یعنی فاجعهههه

بهترین راه واسه حمله کردن اینه که پشت محوطه جریمه حریف توپ رو به گردش در بیاری و با باز شدن یه فضا مهاجمتو صاحب موقعیت کنی
یا با دستور نفوذ به موقع به بازیکنات اونا رو تو موقعیت خوبی قرار بدی
حرکت از کناره ها و ارسال زمینی هم خیلی تاثیر گذاره حتی خود کامپیوتر هم خیلی از مواقع اینطوری گل میزنه

Mehran14233
22-10-2011, 22:36
دوستان پچ جدید منتشر شد :

New Features

New balls: A lot new balls to select + unlocked OMBs for CL, EL, Ligue 1, La Liga etc., in total 38 balls (see video for details)
New boots: Nike T90 Laser IV, Nike CTR Maestri II, Nike Legend IV + WEPES Heritage white-white
New faces: Falco, Jose Enrique, Rudy
New kits: 1860 München, Aachen, Almeria, Atletico, Betis, Bochum, Braunschweig, Chelsea, Duisburg, Düsseldorf, Espanyol, Hamburg, Granada, Hoffenheim, Levante, Liverpool, Malaga, Racing, Rayo Vallecano, Real Sociedad, Sporting, Stuttgart, Villarreal
New league: Npower Championship including all correct team settings, kits etc. (available trough selector)
Stadium names for Ligue 1, Eredivisie, Championship
Other: Corrected all boots for La Liga + EPL + 2. Bundesliga

DOWNLOAD

یه نفر زحمت مستقیم کردنش رو بکشه :10:

pouyasony
22-10-2011, 23:35
توروخدا یکی ی ی ی به دادم برسه بدجور اعصابم خرده به خدا روزی 10 ساعت بازی و تمرین میکنم ولی باز نمیتونم بازیو ببرمو کم گل بخورم بابا این چه وضعشه اخه هرکار میکنم نمیتونم دفاع کنم تیم حریف مثل اب خوردن میاد گل میزنه اونوقت من . . . بازیهای دوستانه رو میتونم ببرم ولی بازیهای رسمی مخصوصا مسترلیگ با اختلاف میبازم دیگه نمیدونم چیکار کنم م م م

..Parsa..
23-10-2011, 02:26
توروخدا یکی ی ی ی به دادم برسه بدجور اعصابم خرده به خدا روزی 10 ساعت بازی و تمرین میکنم ولی باز نمیتونم بازیو ببرمو کم گل بخورم بابا این چه وضعشه اخه هرکار میکنم نمیتونم دفاع کنم تیم حریف مثل اب خوردن میاد گل میزنه اونوقت من . . . بازیهای دوستانه رو میتونم ببرم ولی بازیهای رسمی مخصوصا مسترلیگ با اختلاف میبازم دیگه نمیدونم چیکار کنم م م م

این چندمین باره که دارم این پست رو میدم لطفا دوستان قبل از پست دادن یه نگاهی هم به صفحات قبل بندازن

دوست من شیوه ی دفاع کردن توی این نسخه از بازی فرق کرده
این پست رو مطالعه کنید

mahdi_ctr
23-10-2011, 07:22
سلام
دوستان اینم یه لینک از مدیا فایر برای پچ 2.0

چند نکته:
پج رو در محل نصب بازی نصب کنید
حتما آنتی ویروستون رو غیر فعال کنید
پوشه kitserver رو قبل از نصب پچ حذف کنید

linkinpark20
23-10-2011, 08:07
اقا از کجا میشه فهمید بازی فول ورژن هست یا نسخه بتا؟ من روزای اول گرفتم این بازیو... داخل بازی زده ورژن 1
امروز تو همین سایت ورژن اصلی این بازی دیدم تو صفحه اول با گذارشگر انگلیسی... از نظر گرافیکی فرقی میکنه اگه ورژن من بتا باشه؟؟؟

نه دوست عزیز با patchهایی که بعدش میریزی روش تمام مشکلات حل میشه و نسخه بازیت میشه آلفا

sabar
23-10-2011, 10:42
سلام
وقتی بازیم شروع میشه اولش نوشته ورژن 1.0 یعنی چی؟
مگه بالاتر از این ورژن هم هت؟
چرا به نظر من کمی گیم پلی ضعیفه راهکاری داره رونتر بشه؟
متشکر

hoomi_gta
23-10-2011, 11:23
دفاع کردن خیلی سخت شده، یچیزی که به نظر من مسخرس با هر تیم درپیتی بازیکنی مهاجم هاش میتونن بازیکنات و دریبل کنن. یعنی کلا بازیکن های حریف دریبل زن شدن تو این بازی!

hoomi_gta
23-10-2011, 11:31
دوست عزیز شیوه ی دفاع کردن در این بازی یه کم فرق کرده
بهترین حالت واسه گرفتن توپ از از حریف اینه که با دکمه های A,X,RT یا ضربدر مربع و R2 دفاع کنید
یه راه بهتر هم اینه که یه کم وقت بذارید و توی قسمت Training > Training Challenge تمرین کنید
به خوبی میتونید یاد بگیرید
یه سوال این دکمه ها را باید نگه داشت یا موقع مناسب زد؟ من موندم برای دفاع ضربدر باید تند تند بزنیم یا نگه داریم!

linkinpark20
23-10-2011, 11:37
یه سوال این دکمه ها را باید نگه داشت یا موقع مناسب زد؟ من موندم برای دفاع ضربدر باید تند تند بزنیم یا نگه داریم!

دوست عزیز باید در زمان مناسب که خودت رو رسوندی بهش ضربدر رو بزنی به همین راحتی به همین حوشمزگی:5:ولی من که معمولا با تکل حال میکنم:21:

..Parsa..
23-10-2011, 11:45
سلام
وقتی بازیم شروع میشه اولش نوشته ورژن 1.0 یعنی چی؟
مگه بالاتر از این ورژن هم هت؟
چرا به نظر من کمی گیم پلی ضعیفه راهکاری داره رونتر بشه؟
متشکر

کونامی یه DLC رسمی ( DLC 11 october ) داده که با اون ورژن بازی میشه 1.01 ، نقل و انتقالات ، لباس های جدید و تا حدودی هم تغیراتی در روونتر شدن گیم پلی بازی داده شده ، سرچ کنید توی همین تاپیک لینکش هست

دفاع کردن خیلی سخت شده، یچیزی که به نظر من مسخرس با هر تیم درپیتی بازیکنی مهاجم هاش میتونن بازیکنات و دریبل کنن. یعنی کلا بازیکن های حریف دریبل زن شدن تو این بازی!

اگه شما تمرین داشته باشید میبینید که زیادم سخت نیست ، هر چند که خیلی از وقتا واقعا میره رو اعصاب
ولی بازم میشه از حریف راحت توپ گرفت

بهترین کار اینه که وقتی مدافع شما روبروی بازیکن حریفه اینا رو زد اینطوری حالتی پیش میاد که مدافع شما مقابل بازیکن حریف سد میکنه و یکی دیگه از بازیکنان به صورت اتوماتیک میاد و توپ رو میگیره ازش

جاهای که بازیکن حریف توپ رو میگیره و کورس میذاره دیگه نباید این طوری دفاع کرد ، اون موقع شما هم باید با مربع R1 بیوفتی دنبال بازیکن و تنه به تنه بازیکن که شدی ضربدر بزنی که بازیکنت توپو بگیره

pouyasony
23-10-2011, 12:06
بابا من همه پست هارو خوندم و اون کارایی که گفتین انجام دادم ولی باز نمیشه توپو گرفت خیلی مسخرست به خدا

..Parsa..
23-10-2011, 12:18
بابا من همه پست هارو خوندم و اون کارایی که گفتین انجام دادم ولی باز نمیشه توپو گرفت خیلی مسخرست به خدا

دوست عزیز فقط تمرین میخواد چون شیوه عوض شده عادت کردن بهش سخته
بهترین کار واسه شما اینه که برید توی قسمت Training > Training Challenge اونجا توی قسمت Defence که برید با توضیحاتی که داده و کارایی که ازتون میخواد تا انجام بدید مشکلتون تا حد زیادی برطرف میشه
تمرین کردن در بخش Training Challenge بهترین راه واسه یاد گرفتن گیم پلی جدید و شیوه دفاع کردن جدیده

pouyasony
23-10-2011, 12:53
اخه تو قسمت تمرین توضیحاتشو انگلیسی نوشته ادم نمیفهمه که چی میگه

..Parsa..
23-10-2011, 14:24
خب از اونجایی که تقریبا همه ی دوستان توی دفاع کردن در این بازی مشکل دارن ، و با توجه به این که بارها و بارها توضیح دادم ، لازم دیدم که 1 بار به صورت کامل توضیح بدم

بهترین راه واسه یاد گرفتن دفاع کردن در این بازی تمرین کردن در قسمت Training > Training Challenge هست .
توی این بخش به قسمت Defence بروید .
اونجا روی تصویر بهتون توضیح داده اما از اونجایی که بعضی از دوستان متوجه نشدن یا حالا به هر دلیل دیگه من این دو عکس رو گذاشتم تا از روی تصویر توضیح بدم

همون طور که توی عکس زیر توضیح دادم با زدن ضربدر میشه توپ رو از حریف گرفت اما این حالت همیشه هم جواب نمیده ، پس بهترین کار اینه که زمانی که بازیکن حریف میخواد شروع کنه به دریبل زدن و توپ کمی ازش فاصله میگیره با زدن ضربدر توپ رو بگیرید ( تجربه شخصیم میگه که زدن مربع هم کارسازه )

اصلا نیازی نیست که شما بی دلیل برید روی پای بازیکن ، اجازه بدید زمانی که اون داره بهتون نزدیک میشه و در لحظه ای که شروع میکنه به دریبل روی پای بازیکن برید .

عکس زیر هم در مواقعی ای است که بازیکن هم تیمی دیگری کنار شما باشد

همون طور که روی عکس توضیح دادم با نگه داشتن ضربدر و R2 بازیکنی که نشانگر روش باشه جلوی بازیکن حریفتون سد میکنه و در همون زمان شما با زدن مربع هم میتونید بازیکن هم تیمیتون و به سمت بازیکن حریف بیارید تا اون بازیکن حریف رو پرس کنه و توپو ازش بگیره ( اکثرا جواب میده اما اگر هم بازیکنتون دریبل خورد حداقل خیالتون راحته که یه بازیکن دیگه هست که ساپورت کنه )

تموم توضیحاتی که بالا دادم واسه انجام شدن فقط و فقط و فقط به هوش ، دقت و سرعت عمل خودتون بستگی داره

دوستانی که توی دفاع کردن مشکل دارن بعد از تمرین کردن بازی هاشون رو روی یه درجه پایین تر مثل پروفشنال شروع کنن تا به این شیوه جدید عادت کنن ( اصلا هم افت کلاس نیست ، من خودم وقتی بازی اومد 10تا بازی اولم رو روی رگلار و پروفشنال بازی کردم اما الان همش دارم سوپر استار بازی میکنم )

امیدوارم که تونسته باشم کمکی کنم

تمرین یادتون نره

تهیه : محمدحسام ( ..Parsa..)

seday baron
23-10-2011, 14:55
دوستان من پچ pesedit 1.03 نصب کردم می خواستم بدونم برای بازی با تیم اصلی تو مستر لیگ چیز دیگه ای هم باید نصب کنم ؟

و آیا راهی هست بدون تغییرات این عمل انجام بشه یادمه چند وقت پیش یکی آپشن فایل گذاشته بود که وقتی کپی می کردی تنظیمات کلی از جمله دسته به هم می ریخت آیا میشه بدونه تغییرات این کار کرد ؟

..Parsa..
23-10-2011, 15:05
دوستان من پچ pesedit 1.03 نصب کردم می خواستم بدونم برای بازی با تیم اصلی تو مستر لیگ چیز دیگه ای هم باید نصب کنم ؟

و آیا راهی هست بدون تغییرات این عمل انجام بشه یادمه چند وقت پیش یکی آپشن فایل گذاشته بود که وقتی کپی می کردی تنظیمات کلی از جمله دسته به هم می ریخت آیا میشه بدونه تغییرات این کار کرد ؟

بهترین راه اینه که شما 10 تا بازی انجام بدید تا 100 gp بگیرید ، بعد برید توی قسمت Extra Content و در بخش
Mode Expansion Kit و از توی منو روی گزینه ی Master League 3 برید اونو باز کنید
بعد از این زمانی که میخواید مستر لیگ رو شروع کنید بعد از تنظیمات اولیه و قبل از انتخاب تیم 1 منو میاد که شما از اونجا انتخاب میکنید با بازیکن های اصلی شروع کنید یا بازیکن های مستر لیگ

milad dante
23-10-2011, 15:16
من یه گزینه اشتباهی زدم که نقل و انتقالات pes 2011 رو کپی کرد واسه 2012 الان می خوام همون 2012 باشه
باید چیکار کنم؟

seday baron
23-10-2011, 16:39
بهترین راه اینه که شما 10 تا بازی انجام بدید تا 100 gp بگیرید ، بعد برید توی قسمت Extra Content و در بخش
Mode Expansion Kit و از توی منو روی گزینه ی Master League 3 برید اونو باز کنید
بعد از این زمانی که میخواید مستر لیگ رو شروع کنید بعد از تنظیمات اولیه و قبل از انتخاب تیم 1 منو میاد که شما از اونجا انتخاب میکنید با بازیکن های اصلی شروع کنید یا بازیکن های مستر لیگ

ممنون دوست خوبم فقط باید 10 بازی کنم یا 10 بازی ببرم تا اجازه آزاد کزدن بهم بده ؟
بازی ها فقط باید تو مسترلیگ باشه یا دوستانه هم حساب میشه ؟
با تشکر

..Parsa..
23-10-2011, 17:15
ممنون دوست خوبم فقط باید 10 بازی کنم یا 10 بازی ببرم تا اجازه آزاد کزدن بهم بده ؟
بازی ها فقط باید تو مسترلیگ باشه یا دوستانه هم حساب میشه ؟
با تشکر

اصلا فرقی نمیکنه بازی ها رو ببرید ببازید یا مساوی کنید
فرقی هم نمیکنه که بازی توی حالت دوستانه باشه یا مستر یا لجند
فقط 10تا بازی رو باید انجام بدید
کلا برای هر بازی شما 10gp (Game Point میگیرید
حتی اگه بازی روی حالت Watch Match باشه و شما فقط بازی رو نگاه کنید

Gilopa
23-10-2011, 19:53
دوستان من خیلی هیجان بازی و صدای تماشاچیا برام مهمه . تو نسخه قبلی نصبش کردم اما دیدم تماشاچیا کاملا غیر طبیعی هستند و هیچ واکنشی در برابر حمله تیمها نشون نمیدند همین موضوع من رو زده کرد و فورا رفتم سراغ فیفا ..
تو این نسخه هم اینطوره ؟

mahdi_ctr
23-10-2011, 21:43
سلام
دوستان من بازی رو به راحتی دارم روی سیتم خونگی اجرا میکنم ولی الان روی لپ تاپم نصب کردم و با ارور زیر مواجه شدم

تا اوجای که فهمیدم میگه سیستمت پایین هست اما سیستم لپ تاپم قوی هست "GE620 MSI" هست لپ تاپم
وقتی روی ignore کلیک میکنم توی بازی میره ولی موقعی که میخوام اول بازی فیس رو درست کنم دیگه کلا گیر میکنه
باید چکار کنم؟

..Parsa..
23-10-2011, 21:44
دوستان من خیلی هیجان بازی و صدای تماشاچیا برام مهمه . تو نسخه قبلی نصبش کردم اما دیدم تماشاچیا کاملا غیر طبیعی هستند و هیچ واکنشی در برابر حمله تیمها نشون نمیدند همین موضوع من رو زده کرد و فورا رفتم سراغ فیفا ..
تو این نسخه هم اینطوره ؟

کلا حال و هوا و فضای استادیوم نسبت به نسخه ی قبل خیلی خیلی بهتر شده
خصوصا هیجان و واکنش های تماشاگران
هرچند که هنوزم نسبت به چیزی که میتونه باشه ضعیفتره
اما به هر حال امیدوار کنندس و نسبت به نسخه قبل بهتر شده

barcaboy10
23-10-2011, 22:29
سلام
دوستان من بازی رو به راحتی دارم روی سیتم خونگی اجرا میکنم ولی الان روی لپ تاپم نصب کردم و با ارور زیر مواجه شدم

تا اوجای که فهمیدم میگه سیستمت پایین هست اما سیستم لپ تاپم قوی هست "GE620 MSI" هست لپ تاپم
وقتی روی ignore کلیک میکنم توی بازی میره ولی موقعی که میخوام اول بازی فیس رو درست کنم دیگه کلا گیر میکنه
باید چکار کنم؟

سيستم لپ تاپت براي بازي پايينه
الان كارت گرافيكت 128 ولي بازي حداقل حداقلش 256 خوب ميخواد

mahdi_ctr
23-10-2011, 23:44
سيستم لپ تاپت براي بازي پايينه
الان كارت گرافيكت 128 ولي بازي حداقل حداقلش 256 خوب ميخواد

داداش گلم کارت گرافیک لپ تاپم GE 540M هست DDR3 1GB (دیگه فرق سیستم بالا و پایین رو میدونم که!)
من بازی Crysis2 رو دارم به راحتی بازی میکنم
بازی AssassinsCreedBrotherhood رو هم همینطور
توی این دوتا بازی تا حالا همچین مشکلی نداشتم

به نظرتون مشکل از کجا میتونه باشه؟

pouyasony
24-10-2011, 00:00
داداش گلم کارت گرافیک لپ تاپم GE 540M هست DDR3 1GB (دیگه فرق سیستم بالا و پایین رو میدونم که!)

احتمالا لپ تاپت مثل مال من 2 تا کارت گرافیک داره که وقتی این بازیو اجرا میکنی از طریق گرافیک ضعیفتر بازی اجرا میشه من خودم تو pes11 این مشکلو داشتم

urumchi
24-10-2011, 00:03

لطفا در تاپیک زیر مشکلتون رو مطرح کنید تا سریعتر جواب بگیرید

kingmohsen
24-10-2011, 00:03
سلام

باید چکار کنم؟

بازی گرافیک سی پی یو شما رو میشناسه احتمالا
اگه کارت گرافیکتون انویدیاست برید توی تنظیماتش برید توی بخش manage 3d settings بعد گزینه add رو بزنید و از اونجا فایل pes.exe رو از داخل محل نصب بازی انتخاب کنید که بازی با کارت گرافیکتون اجرا بشه نه سی پی یو. :11:

fery joon
24-10-2011, 01:22
دوستان لطف کنن لینک دانلود آپدیت جدید خود بازی رو برام بزارن.از توی خود بازی نتونستم آپدیت کنم.

ارور میده instalation failed

Mehran14233
24-10-2011, 03:15
دوستان لطف کنن لینک دانلود آپدیت جدید خود بازی رو برام بزارن.از توی خود بازی نتونستم آپدیت کنم.

ارور میده instalation failed

اینو دانلود کن اون رو هم داره :

mnkamran
24-10-2011, 08:21
با سلام
این فایل رو حتماً دانلود کنید. پس از extract کردن، چهار تا ابزار داخلش هست که میدونم خیلی به دردتون میخوره.
اگه خوشتون اومد و دلتون خواست: تشکر یادتون نره...
خوش باشید

توجه : برای اجرا، دات نت 4 به بالا میخواد
توضیحات لازم:

PES2012 BaL Settings
1. change Money
2. change Match Time
3. change Match Level

PES2012 ClubBoss
1. change Money
2. change Fan Members
3. change Basic Team Funds

PES2012 GP Point Changer
1. set GP Points

PES2012 MoneyML
1. set your ML Money

mahdi_ctr
24-10-2011, 11:40
بازی گرافیک سی پی یو شما رو میشناسه احتمالا
اگه کارت گرافیکتون انویدیاست برید توی تنظیماتش برید توی بخش manage 3d settings بعد گزینه add رو بزنید و از اونجا فایل pes.exe رو از داخل محل نصب بازی انتخاب کنید که بازی با کارت گرافیکتون اجرا بشه نه سی پی یو. :11:

آقا دستت درد نکنه
دقیقا مشکل هین بود که بازی به اشتباه گرافیک 128 لپ تاپ رو به عنوان گرافیک انتخاب میکرد و نمیتونست اجرا بشه
این کاری که گفتید رو انجام دادم و مشکلم حل شد

pouyasony
24-10-2011, 12:44
مسخره ترین قسمت بازی ضربه ازاداشه هرچی ضربه ازاد میزنن صاف میره تو گل تو فینال جام اروپا 2-0 جلو بودم با بارسا 3 تا ضربه ازاد دادم 3تاشم گل کردن باختم از وسط زمینم که باشه گل میکنن

..Parsa..
24-10-2011, 12:58
مسخره ترین قسمت بازی ضربه ازاداشه هرچی ضربه ازاد میزنن صاف میره تو گل تو فینال جام اروپا 2-0 جلو بودم با بارسا 3 تا ضربه ازاد دادم 3تاشم گل کردن باختم از وسط زمینم که باشه گل میکنن

اگه شما به خوبی دیوار دفاعیتون رو تنظیم و کنترل کنید ، به این راحتی ها هم گل نمیزنن
موقع زدن ضزبه آزاد با دکمه های ضربدر و مربع میتونید دیوارتون رو کنترل کنید
ضربدر باعث میشه تموم بازیکنای دیوار دفاعیتون به هوا بپرن
و مربع هم باعث میشه همه سرجاشون ثابت بمونن
همین طور به وسیله ی R2 یه بازیکن از سمت راست و به وسیله ی L2 یه بازیکن از سمت چپ به دیوار دفاعیتون اضافه میشه

linkinpark20
24-10-2011, 12:59
اگه شما به خوبی دیوار دفاعیتون رو تنظیم و کنترل کنید ، به این راحتی ها هم گل نمیزنن
همین طور به وسیله ی R2 یه بازیکن از سمت راست و به وسیله ی L2 یه بازیکن از سمت چپ به دیوار دفاعیتون اضافه میشه

واقعا اگه نباشی جات خالی میمونه:10:

..Parsa..
24-10-2011, 13:22
واقعا اگه نباشی جات خالی میمونه:10:
مرسی شما لطف دارید

دوستان که اینقدر توی بازی مشکل دارید و این همه از همه چیز بازی ایراد میگیرید ،
قسمت Command List بازی رو حتما یه نگاهی بندازید
Pause Menu > Command List
درسته که به زبان انگلیسیه اما همه ی اصطلاحاتش فوتبالیه و خیلی هم ساده توضیح داده
جوری که همه بتونن راحت متوجه بشن
توی این قسمت تموم کنترل های بازی ، شیوه دفاع ، حمله ، دریبلینگ و غیره
رو توضیح داده
قول نمیدم ولی اگه وقت کردم خودم سعی میکنم ترجمش کنم بذارمش همینجا :20:

mnkamran
24-10-2011, 13:24
با سلام
این فایل رو داونلود کنین.

بعد از extract کردن، چهار تا برنامه کوچیک هستش که می دونم حتماً به دردتون میخوره (GP Point Changer+ML Money Settings+Club Boss Settings+BaL Settings). توجه داشته باشین برای اجرا باید دات نت 4 رو سیستمتون نصب باشه.
خوش باشید...

Mehran14233
24-10-2011, 13:59
تهیه : محمدحسام ( ..Parsa..)

ممنون پارسا جان از توضیحات کاملت :46:

یعنی با کیبورد بازی کنی اصلاً نمیشه دفاع کرد :31:

هر چند منم دسته م از این دسته متفرقه هاست آر2 نداره :31: یعنی داره ولی کنار دایره هستش و در دسترس نیست :31: برای همین من بیشتر از روش اول استفاده می کنم بعضی وقت ها خوب جواب میده :8:

ولی در مجموع بازی خونی حرف اول رو میزنه توی دفاع کردن . بازیکن رو باید در مسیر پاس دادن حریف قرار بدی .

pouyasony
24-10-2011, 16:10
تو کرنرها چجوری میشه دروازبانو اورد جلو؟

..Parsa..
24-10-2011, 17:51

یه چیزی رو یادم رفت اینجا بگم اونم اینکه موقع ضربه آزاد وقتی که بازیکن میخواد ضربشو بزنه با نگه داشتن دکمه های R1 , R2 و ضربدر یک بازیکن از خط دفاعیتون جدا میشه و به سمت بازیکن ضربه زننده میره و توی مسیر توپ قرار میگیره و همینطور با نگه داشتن دایره و ضربدر دو بازیکن همزمان به سمت بازیکن حریف میره و تو مسیر توپش قرار میگیره
همیشه موثر نیست چون یه وقتایی اگه بازیکنی مثله پیرلو پشت توپ باشه توپ رو از روی سر بازیکناتون که جلو لومدن رد میکنه

ممنون پارسا جان از توضیحات کاملت :46:

یعنی با کیبورد بازی کنی اصلاً نمیشه دفاع کرد :31:

هر چند منم دسته م از این دسته متفرقه هاست آر2 نداره :31: یعنی داره ولی کنار دایره هستش و در دسترس نیست :31: برای همین من بیشتر از روش اول استفاده می کنم بعضی وقت ها خوب جواب میده :8:

ولی در مجموع بازی خونی حرف اول رو میزنه توی دفاع کردن . بازیکن رو باید در مسیر پاس دادن حریف قرار بدی .

آره منم که گفتم هوش و سرعت عمل مهم ترین عامل واسه بازیه

تو کرنرها چجوری میشه دروازبانو اورد جلو؟

چه زمان کرنر چه ضربه ایستگاه و کلا زمانی که توپ روی پای بازیکن حریفه با زدن دکمه های L1 و L3 + R3 کنترل میوفته روی دروازه بان و شما هرکاری که بخواید میتونید کنید .

علاوه بر این مثل نسخه های قبل زمانی که توپ در اختیار حریغه و بازیکن در زمین شما باشه با نگه داشتن دکمه ی مثلث دوازه بان شما رو به جلو و به سمت توپ حرکت میکنه

......
پ.ن : منظور از L3 و R3 همون آنالوگ هاست که باید به پایین فشارشون بدید .

sunray
24-10-2011, 18:46
البته یه راه موثر هم اینه که یکی از بازیکنا رو ببری کنار تیر. وقتی حریف ضربه رو زد مربع رو بزنی بازیکنه با سر توپو برمی گردونه.

..Parsa..
24-10-2011, 18:59
البته یه راه موثر هم اینه که یکی از بازیکنا رو ببری کنار تیر. وقتی حریف ضربه رو زد مربع رو بزنی بازیکنه با سر توپو برمی گردونه.

آره اینم موثره مخصوصا توی بازی های دو نفره اما اون بازیکن هم گاه وقتا قاطی میکنه تکل میزنه
یا میخوره به تیر یا توپ میخوره به خودش میره تو گل :31:

GAMELAIN
24-10-2011, 19:21
سلام

آقا این بازی ما بازیکناش درست نیستند ( جابجا هستند ) پچش امده که اینا رو درست بکنه ؟؟؟

..Parsa..
24-10-2011, 20:42
سلام

آقا این بازی ما بازیکناش درست نیستند ( جابجا هستند ) پچش امده که اینا رو درست بکنه ؟؟؟

جدیدترین پچی که اومده پچ 2.0 PESEDIT هستش که از اینجا میتونید دانلود کنید
لینک مستقیم با سرعت خیلی خوب

...........

این ابزار ها چی هست ؟ به چه دردی میخوره ؟

خودش که کاملا توضیح داده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

PES2012 BaL Settings ابزار تنظیمات قسمت لجند
1. change Money تغییر پول
2. change Match Time تغییر زمان بازی
3. change Match Level تغییر درجه سختی بازی

PES2012 ClubBoss ابزار تنظیمات بخش Club Boss
1. change Money تغییر پول
2. change Fan Members تغییر تعداد هواداران
3. change Basic Team Funds تغییر بودجه اولیه ی باشگاه

PES2012 GP Point Changer تغییر دادن میزان GP
1. set GP Points

PES2012 MoneyML تغییر دادن پول مسترلیگ
1. set your ML Money

pedram9
25-10-2011, 01:46
مستر لیگ رو نمیشه مثلا با تیم اصلی یه باشگاه شروع کرد مثل سال های قبل مثلا بارسلون و ... ؟

..Parsa..
25-10-2011, 10:23
مستر لیگ رو نمیشه مثلا با تیم اصلی یه باشگاه شروع کرد مثل سال های قبل مثلا بارسلون و ... ؟

دو صفحه قبل اینو توضیح داده بودم

diyukis
25-10-2011, 12:21
اوه من خسته شدم 50 صفحه رو خوندم.اما چیزی دستگیرم نشد.
ورژن نهایی این بازی اومده؟؟؟اگر اومده لطف کنین بگید ورژن چند هست و لینک دانلودشو هم از یه ساید معبتر بزارید.اگه پچ هم داره تنگش بزارید که حسابی دعاتون کنم.:10:

من یه ورژن1 دارم که نصب کردم از بازی هم راضی هستم.فقط زود دریبل میخورن و داور هم همش به نفع میگیره نامرد:31:
اما خوب پدر همشونو در میارم.الانم تو مرحله حذفی با میلان بازی دارم که بازی رفتو 2 بر 1 باختم اما برگشتم برنامه دارم براشون.
امیدوارم اقای کیروش و همکاراش هم آب مروارید چشمشونو عمل کرده باشن و بازیکنان تیم منو ببینن و به تیم ملی دعوت کنن!!!!!:18:

..Parsa..
25-10-2011, 12:52
اوه من خسته شدم 50 صفحه رو خوندم.اما چیزی دستگیرم نشد.
ورژن نهایی این بازی اومده؟؟؟اگر اومده لطف کنین بگید ورژن چند هست و لینک دانلودشو هم از یه ساید معبتر بزارید.اگه پچ هم داره تنگش بزارید که حسابی دعاتون کنم.:10:

من یه ورژن1 دارم که نصب کردم از بازی هم راضی هستم.فقط زود دریبل میخورن و داور هم همش به نفع میگیره نامرد:31:
اما خوب پدر همشونو در میارم.الانم تو مرحله حذفی با میلان بازی دارم که بازی رفتو 2 بر 1 باختم اما برگشتم برنامه دارم براشون.
امیدوارم اقای کیروش و همکاراش هم آب مروارید چشمشونو عمل کرده باشن و بازیکنان تیم منو ببینن و به تیم ملی دعوت کنن!!!!!:18:

اکثر بچه ها با همین ورژنی که اومده بازی میکنن و ایراداتش با ریختن پچای مختلف برطرف شده
4پست بالاتر 1لینک گذاشتم
پچ 2.0 PESEDIT اونو دانلود و نصب کنید اکثر مشکلات بازی برطرف شده

+

درباره دربیل خوردن هم بهتره این پست رو بخونید

pedram9
25-10-2011, 13:31
ویرایش ....

barcaboy10
25-10-2011, 13:51
آقا كسي شماره فيس و موي فالكائو رو داره؟

aminsatan2008
25-10-2011, 13:52
سلام آقا کسی نیست به من لطف کنه بیادآنلاین بازی کنیم ببینم پینگم مناسبه یا نه باخارجیها که بازی می کنم از5 تابازی یکیش فقط خوبه !!
هرکسه پایه بودبرام آف بزاره تویاهو:aminsatan2008

ALI . R
25-10-2011, 14:36
آبدیت جدید 2.0.1 + PESEdit 2012 Patch v2.0 برای بازی PES 2012 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود رایگان آبدیت با لینک مستقیم - 401.63 مگابايت : ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دانلود رایگان آبدیت 2.0.1 با لینک مستقیم - 7.46 مگابايت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .zip) :

SuperSt@r
25-10-2011, 17:11
سلام آقا کسی نیست به من لطف کنه بیادآنلاین بازی کنیم ببینم پینگم مناسبه یا نه باخارجیها که بازی می کنم از5 تابازی یکیش فقط خوبه !!
هرکسه پایه بودبرام آف بزاره تویاهو:aminsatan2008

شما چه جوری آن بازی میکنی؟ اورجینالش رو گرفتی؟

aminsatan2008
25-10-2011, 18:54
اره عزیزم سی دی کی می خواداما بااین اوصاف که دارم میبینم پشیمون شدم از 34 تومنی که بابتش دادم !!

dogh
25-10-2011, 20:51
بهترین پچی که تا حالا اومده چیه ؟
ترجیحا دسته دوم انگلیستان رو داشته باشه

amirhosenpour
25-10-2011, 21:17
بهترین پچی که تا حالا اومده چیه ؟
ترجیحا دسته دوم انگلیستان رو داشته باشه

pedram9
26-10-2011, 03:03
دوستان شماره ی کیت لباس رئال توی کیت سرور چه شماره ها ایه؟

pouyasony
26-10-2011, 16:15
چجوری میشه تو بازی غیر از بازیکنی که توپ دستشه کنترل یه بازیکن دیگه ام در دست داشت؟

FGi
26-10-2011, 16:33
دوستان این R2 من کمی مشکل داره

وقتی میزنم مخلوطی از چند دکمه عمل میکنه

تو تنظیمات هم چک کردم و همه چی عادیه

کسی راه حل سراغ داره؟

SuperSt@r
26-10-2011, 16:36
دوستان این R2 من کمی مشکل داره

وقتی میزنم مخلوطی از چند دکمه عمل میکنه

تو تنظیمات هم چک کردم و همه چی عادیه

کسی راه حل سراغ داره؟

یعنی وقتی تو تنظیمات کلید R2 رو میزنید فقط همون R2 روشن میشه؟

hadi_vazi
26-10-2011, 17:14
آقا تو 2012 کلا رونالدینیو وجود نداره؟
من تمام تیم های کلاسیک و تمام بازیکنای اضافی رو آنلاک کردم ولی اثری روتلدینیو نمیبینم عاشق بازی کردن با اونم کسی نمیدونه چیکار کنم؟

K.N.I.G.H.T
26-10-2011, 17:33
آقا كسي شماره فيس و موي فالكائو رو داره؟
PES برای فاکائو چهره نساخته به خاطر همین باید خودت شماره فیس و مو رو بدی
با نرم افزار PES 2012 Ultimate Editor 4.5
البته این که گفتم تا پچ 1.3 بود از پچ 2.0 خبر ندارم، شاید فیس فالکائو اضافه شده باشه

FGi
26-10-2011, 19:03
یعنی وقتی تو تنظیمات کلید R2 رو میزنید فقط همون R2 روشن میشه؟

این عکسه تنظیماته