PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Pro Evolution Soccer 2012

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14]

M E S S I
16-07-2012, 18:14
دوستان جدید ترین پچ اینه؟
مطمئنه؟
کسی امتحان کرده؟

آره جدیدترینه،
از اینجا هم می تونی دانلود کنی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من هنوز امتحان نکردم!
(به جای خط چینای اول بنویس دانلودها(به انگلیسی) )
تو فروم نمیشه نوشت!!

M E S S I
22-07-2012, 21:27
آموزش چند مهارت برای شوتزنی

حجم:4.46 MB

Meysam Raz
24-07-2012, 00:35
پچ جدید 3.5

این هم 3.5.1 که بعدش باید نصب کنید

سلام این پچ3.5 یعنی چی؟ این با حجم 1.4 گیگ pes12 کامله؟ یا باید اون دوتا دی وی دی بازی هم نصب باشه بعد این 3.5؟ ممنون میشم ج بدید

Meysam Raz
24-07-2012, 00:43
راستی اگر میشه بگید این پچ ها باید به ترتیب نصب بشه؟یا با نصب آخریش بقیه هم نصب میشه؟اگر باید به ترتیب نصب بشه ممنون میشم ترتیبش رو از اول تاالان بگید تا من دانلود کنم:40:

Bahman No1
24-07-2012, 11:28
سلام.
لینک دانلود از فایل گزارشگر اسپانیایی که به درستی کار کنه سراغ دارید؟
خسته شدیم از این جان چمپیون
ممنون

Mehran14233
24-07-2012, 13:23
سلام این پچ3.5 یعنی چی؟ این با حجم 1.4 گیگ pes12 کامله؟ یا باید اون دوتا دی وی دی بازی هم نصب باشه بعد این 3.5؟ ممنون میشم ج بدید

این پچه و روی بازی نصب میشه . باید حتماً اول بازی رو نصب کنید و بعد این پچ رو نصب کنید . این پچ بازی رو کامل تر می کنه . تیم های جدید لباس های جدید و ....

راستی اگر میشه بگید این پچ ها باید به ترتیب نصب بشه؟یا با نصب آخریش بقیه هم نصب میشه؟اگر باید به ترتیب نصب بشه ممنون میشم ترتیبش رو از اول تاالان بگید تا من دانلود کنم:40:

هر وقت که پچ جدید اومد باید همون رو نصب کنید نیازی به قبلی ها نیست . مثلاً این آخری که اومده 3.5 هستش نیازی به 3.4 نداره . البته این 3.5 یه آپدیت هم هم داره 3.5.1 که باید بعد از 3.5 نصب شه . که لینک های همه شو گذاشتم .

Altairezio
24-07-2012, 13:27

اول باید بازی نصب بشه و این پچ از روش نصب بشه!
ترتیب دارن ولی اگه آخریشو نصب کنی اون چیزایی که لازمه آپ میشه!
ولی پچ ها ی قبلیشم یه چیزایی ( مثل کفشو و ...) داره که نصب کنی خوبه!

Meysam Raz
24-07-2012, 13:44
سلام.
لینک دانلود از فایل گزارشگر اسپانیایی که به درستی کار کنه سراغ دارید؟
خسته شدیم از این جان چمپیون
ممنون

سلام از اینجادانلود کن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ary%20-%20%28[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3Dmajid
28-07-2012, 21:03
بچه ها سه تا سوال دارم :20:

1- چه جوری توی بازی میشه یه بازیکن دیگه رو کنترل کرد ؟ توی دموهاش نشون میده که علاوه بر اون بازیکنی که توپ زیر پاشه یکی دیگه رو کنترل میکنه. غیر از روال عادی بازی میتونم این کارو کنم یعنی مثلا ضربه آزاد، کرنر، اوت میشه یکی از بازیکنا رو حرکت داد ولی روال عادی بازی چه جوریه ؟

2- چه جوری میشه وسط بازی تعیین کرد که یه دفعه سیستم عوض شه ؟ یعنی بین اون 4 تا سیستمی که میچنیم بتونیم سوئیچ کنیم ؟

3- تک به تکامو بیشتر خراب میکنم چه جوری گلش کنم ؟ :20:

3Dmajid
28-07-2012, 21:23
اولشو فهمیدم ... دومی سومی رو بگید :20:

M E S S I
28-07-2012, 21:32

منظورت PES 12 دیگه؟،اشتباهی پست نداده باشی اینجا///
در مورد 3می اون ویدیوی بالای صفحه که گذاشتم رو ببین...
می تونه کمکت کنه...

Mehran14233
31-07-2012, 10:27

2-سلکت رو نگه دار و دایره رو بزن

3-روش خاصی نداره برو نزدیک دروازه یا دروازه بان رو دریبل کن یا پاس بده یا خودت بشوت !

boy iran
03-08-2012, 10:59
من دوباره بازی رو نصب کردم این مشکل از چیه ؟

53956

saadat68
03-08-2012, 18:11
میگه این فایل دی ال ال رو پیدا نمیکنه میتونی اسم همین فایلو که زده عینا تو گوگل بزنی و سرچ کنی و دانلودش کنی و کپی کنی توی پوشه بازی

pooyaabi
04-08-2012, 15:05
سلام
من جای فولدر بازی رو عوض کردم انتی ویروس فایل rld رو پاک کرد دوباره دانلودش کردم اما الان دیگه بازی اجرا نمیشه ، دبل کلیک روش می کنی آیکون موس یکمی میچرخه ولی هیچی اجرا نمیشه اما توی تسک منیجر هستش و میشه از اونجا بازی رو بست ولی چیزی اجرا نمیشه
کسی می تونه کمک کنه ؟
( دی وی دی های بازی هم ندارم که دوباره نصب کنم )

CRIS Joon CR7
04-08-2012, 15:10
من دوباره بازی رو نصب کردم این مشکل از چیه ؟

53956

مربوط میشه به نسخه ی DirectX شما....
شما آخرین ورژن شو نصب کن...
امیدوارم مشکلتون حل بشه...
اگه هم حل نشد اونو از اینترنت بگیرید و توی پوشه ی System32 بریزیدش:11:

mansour2023
05-08-2012, 00:28
دوستان این pes13 کی میاد ؟

Altairezio
05-08-2012, 21:39
دوستان این پچ آخری رو کسی نصب کرده؟(3.5)
واقعا" خیلی نامردیه در حق رئال مادرید

ali_n2011
06-08-2012, 16:19
سلام
گزارشگر این چرا اینقدر بیحاله همچنن تماشاگرا گل می زنی انگار نه انگار مثل اینکه پاس دادی. فیفا تو این ضمینه خیلی سره. این حالتو نمی شه درست کرد؟

2raj_a
07-08-2012, 13:12
دوستان این پچ آخری رو کسی نصب کرده؟(3.5)
واقعا" خیلی نامردیه در حق رئال مادرید
میشه بدونم چرا نامردیه؟

Meysam Raz
07-08-2012, 14:46
سلام
من جای فولدر بازی رو عوض کردم انتی ویروس فایل rld رو پاک کرد دوباره دانلودش کردم اما الان دیگه بازی اجرا نمیشه ، دبل کلیک روش می کنی آیکون موس یکمی میچرخه ولی هیچی اجرا نمیشه اما توی تسک منیجر هستش و میشه از اونجا بازی رو بست ولی چیزی اجرا نمیشه
کسی می تونه کمک کنه ؟
خود بازی اصلی که ویروسی نیست . پچ 3.5 این مشکل رو داره
در هر صورت هر آنتی ویروسی توی قسمت قرنطینه گزینه برای ریستوری کردن فایل های گرفتار داره که اگر فایلی اشتباه قرنطینه شده اینجوری برمیگرده چرا اونو امتحان نمیکنی؟

farshad.88
09-08-2012, 01:01
مثل اینکه 2 هفته است دمو PES 2013 اومده. اما من تایپیکی ندیدم ازش. یعنی توی پی سی ورلد خبری از PES 2013 نیست ؟

Eblis 2011
09-08-2012, 01:11
مثل اینکه 2 هفته است دمو PES 2013 اومده. اما من تایپیکی ندیدم ازش. یعنی توی پی سی ورلد خبری از PES 2013 نیست ؟

Mehran14233
09-08-2012, 15:49
پچ جدید 4.0 (فصل جدید)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Altairezio
10-08-2012, 23:00
میشه بدونم چرا نامردیه؟

خوب این نامردیه دیگه که من که تو پچ های قبلی با رئال 4 هیچ و غیره میبردم الان تو 10 دقیقه ی اول 3 تا نخورم شانس آوردم!
در ضمن خدیرا که 94 بازی میکرد الان تو اون 80 و اوزیل که 99 بازی میکرد حالا 87 و رونالدو 97 بازی میکرد که حالا 96 و 94 بازی میکنه!و...
امید وارم تو این پچ 4 درست شده باشه!
این پچ بالایی ماله pesedit هست؟

hosein_a
11-08-2012, 08:46
سلام
یه سوالی داشتم
ابن باگ ینی چی؟ چجوری میشه تو بازی باگ زد؟

Mehran14233
16-08-2012, 20:08
PES12 بیخود ترین و مسخره ترین بازی فوتبالی بوده که تا حالا بازی کردم.
اوایل گفتم شاید قلق داره و قلقش دستم نیومده ولی بعدها به این نتیجه رسیدم ایراد از بازیه. هر بازیکن حریف با یه حرکت بدن بازیکن ما رو جا میزاره. وقتی داری ضد حمله میزنی یهو میخوری به بازیکن خودت و توپ میره تو اوت. و خیلی ایرادهای دیگه.
من که بازی رو پاک کردم و فایل نصب بازی رو هم پاک کردم تا PES13 بیاد ببینیم چی میشه:31:

mohammad_87
17-08-2012, 22:57
سلام
کسی می تونه کمک کنه ؟

خود بازی اصلی که ویروسی نیست . پچ 3.5 این مشکل رو داره
در هر صورت هر آنتی ویروسی توی قسمت قرنطینه گزینه برای ریستوری کردن فایل های گرفتار داره که اگر فایلی اشتباه قرنطینه شده اینجوری برمیگرده چرا اونو امتحان نمیکنی؟
با این روش میتونی فایلت رو برگردونی و لازم نیست دوباره دانلود کنی ولی چون آنتی ویروس اونرو ویروس میدونه بازم قرنطینه میکنه.بسته به نوع آنتی ویروست،باید اون فایل رو جزو فایلهای پاک به آنتی ویروس معرفی کنی.مثلا در nod 32 گزینه exclusions برای این کار هست.
ضمنا برای نصب اولیه pes و نصب پچهای pesedit باید ابتدا آنتی ویروس رو موقتا غیر فعال کنید بعد بازی یا پچ رو نصب کنید،فایل rld یا همنامش رو به آنتی ویروس معرفی کنید و در آخر آنتی ویروس رو دوباره فعال کنید.

پچ جدید 4.0 (فصل جدید)

فایلها از سرور پاک شده!

سلام
یه سوالی داشتم
ابن باگ ینی چی؟ چجوری میشه تو بازی باگ زد؟
باگ ترفند نیست و به زبان ساده یعنی سوتی ها و اشتباهاتی که در ساخت بازی یا برنامه روی داده.مثلا دست و پای بازیکنان بره تو شکم همدیگه،توپ از تور رد بشه،بازی اورجینال بدون هیچ دلیل خاصی خودبخود بسته بشه و...

Altairezio
18-08-2012, 04:21
پچ جدید 4.0 (فصل جدید)

آقا اینا رو یه جا آپ لود کنید تا یه 20 روزی حداقل بمونه!
سایت منبع هم که اینا رو یه جایی گذاشته که دیگه بروبچ نمیتونن مستقیم کنن!

M E S S I
18-08-2012, 07:34
آقا اینا رو یه جا آپ لود کنید تا یه 20 روزی حداقل بمونه!
سایت منبع هم که اینا رو یه جایی گذاشته که دیگه بروبچ نمیتونن مستقیم کنن!

hosein_a
18-08-2012, 10:13
باگ ترفند نیست و به زبان ساده یعنی سوتی ها و اشتباهاتی که در ساخت بازی یا برنامه روی داده.مثلا دست و پای بازیکنان بره تو شکم همدیگه،توپ از تور رد بشه،بازی اورجینال بدون هیچ دلیل خاصی خودبخود بسته بشه و...

اخه تو یکی از سایتا به نقل قول از یکی از دوستان نوشته بود که مارفتیم تو مسابقات بعد یک بود هی باگ میزد و گل میشد باید این باگ زدنو خطا اعلام کنن و جزو مقرراتشون باشه!
شاید اصطلاحشو اشتباه بکار برده

mohammad_87
20-08-2012, 03:47
اخه تو یکی از سایتا به نقل قول از یکی از دوستان نوشته بود که مارفتیم تو مسابقات بعد یک بود هی باگ میزد و گل میشد باید این باگ زدنو خطا اعلام کنن و جزو مقرراتشون باشه!
شاید اصطلاحشو اشتباه بکار برده
درسته.این میشه سو استفاده از عدم کدنویسی صحیح یا مشکلاتی که در بازی هست.مثلا توی یکی از نسخه های فیفا یادمه با سانتر راحتتر میشد گل زد تا شوت.اون هم که شما میگید احتمالا بغل پای مسی بوده.در واقع اینها وجود داره ولی باگ با ترفند که معمولا بهش cheat میگن متفاوته.

Ali Delkhosh
20-08-2012, 15:26
امید وارم تو این پچ 4 درست شده باشه!
این پچ بالایی ماله pesedit هست؟
من دانلودش کردم ولی بعدش که فایل pdf رو باز کرد نوشته بود پچ 3.5!!!!
تازه فان پرسی هنوز آرسنال بود
من پچ رو از PESBAZ دانلود کردم که گفته بود چهاره ولی 3.5 بود

Ali Delkhosh
20-08-2012, 15:33
سلام
کسی می تونه کمک کنه ؟

دوست عزیز این کارو انجام بده دیگه مشکلی به وجود نمیاد

Mehran14233
21-08-2012, 03:17

پچ آخر همون پچ 4 هست. فایل pdf ممکنه اشتباه باشه. فن پرسی هم توی اون پچ هنوز به منچستر نرفته بود. ببین اگه سیلوا و زلاتان از میلان رفتند بدون پچ درست نصب شده.

mohammad_87
22-08-2012, 19:09

نه درسته.من از خود لینکهای pesedit دانلود کردم که pdf اون هم اینجوری بود.تاریخ انتقال فن پرسی فکر کنم بعد از انتشار این پچ بود.چون زلاتان و سیلوا در میلن نیستند.بعد از نقل وانتقالات پچ کاملتر خواهد اومد.

alaydyn
23-08-2012, 07:34
آهههههههههههههههههههههههه ههههههههههههه آخر نتونستم دفاع را یاد بگیرم تو این بازی امروز پچ را هم نصب کردم همه قیافها عالی درست شده اند ولی حیف نمی تونم دفاع کنم مثل stam , canavaro, اینها همه تو دفاع هستند و لی باز جا میومنند راحت دریبل می خورند

درضمن میشه یکی تنظیمات دقیق دسته بازی رابگه ؟
و چندتا کلید از دسته بازی هم بهم معرفی کنه مثلا طرز این پا اون پا کردن ؟

من فقط مستر لیگ بازی میکنم ...

فقط دفاعی مشکل دارم

یک مورد دیگر هم هست وقتی می خواهم به کناریم پاس بدم که در حال حرکته و بعد از اون یک بازی کن دیگه قرار داره به کناریم پاس نمیده به اون یکی بازیکن پاس میده
و خیلی خیلی از مواقع طرف در حال حرکت هستش پاسش میدیم همینجور میره و توپ پشت سرش جا میمونه

کی میتونه واقعا حرفه ای بازی کنه به طوریکه تمامی حرکات بازیکنان را بتونه اجرا کنه مثل انواع دریبل ها را

تو ضربه ایستگاهی کیا مهارت دارند به ما هم یاد بدند من هر بار میزنم یا تو دیوار دفاعیه یا بیرون از در وازه میره بالای دروازه ؟

ببخشید دیگه زیاد سئوال کردم و درخواست دادم

Mehran14233
23-08-2012, 15:27
..................

sunray
24-08-2012, 13:43
دوستان من دموی 13 رو دانلود کردم و نصب کردم . یه پچ هم نصب کردم چند تا تیم اضافه شد.
به نظرم نسبت به 12 خیلی بهتر شده. روی سوپر استار خیلی راحت بازی می کنم و خیلی راحت تر از 12 میشه توپ رو از حریف گرفت. پاس کاریش خیلی بهتر شده و میشه تک به تک شد و موقعیت ایجاد کرد. تا الان چند تا بازی کردم. اکثرشو خیلی راحت بردم. پرگل هم بردم. این در حالیه که توی 12 حتی نتونستم یه کاپ یا لیگ ببرم :31:
اگه بازی اصلی هم که بیاد همینطوری باشه خیلی خوبه و انگار خودشون فهمیدن چه گندی زده بودن برای 12 :27:

وقتی پچ رو نصب می کنی حتی اگه رو سوپراستار هم بذاری بازی خودش میره رو beginner. یه بار بدون پچ بازی کن ببین چطوره. البته من خودم بازی نکردم ولی شنیدم که اینطوره.

Mehran14233
25-08-2012, 00:23
وقتی پچ رو نصب می کنی حتی اگه رو سوپراستار هم بذاری بازی خودش میره رو beginner. یه بار بدون پچ بازی کن ببین چطوره. البته من خودم بازی نکردم ولی شنیدم که اینطوره.

دقیقاً همین بود که گفتی :31: خودم هم شک کرده بودم ولی الان مطمئن شدم. پچ های متفرقه همینه دیگه :31: با این حساب هیچ فرقی با 12 نداره همون گندیه که بود الان هم هست :2: (برای جلوگیری از گمراه شدن کاربران پستمم رو هم ویرایش کردم:31:)

mf.designing
25-08-2012, 00:38
سلام به دوستان.
کسی آموزشی ، لیستی ، ... از تمام تکنیکها و تاکتیکهای بازی داره ؟!

khuzestan72
25-08-2012, 12:00
سلام . من پی اس 2012 جدید با گزارش فردوسی پور دارم اما نمیدونم چرا وقتی که بازیکنی یا تیمی رو ویرایش میکنم نمیشه تغییرات رو سیو کرد . کسی از بچه ها بلده منو راهنمایی کنه ؟

khuzestan72
25-08-2012, 12:02
پی اس 2013 چندم این ماه میاد ؟؟؟ من که دارم لحظه شماری میکنم

khuzestan72
25-08-2012, 12:03

سیستم مورد نیاز این بازی برای PC : System: XP , Vista and Windows 7
CPU : Intel Core 2 Duo 1.8 GHz or equivalent AMD processor
RAM : 1 GB or more
Graphic Card : Nvidia Geforce 6300 or ATI Radeon x1200 or Intel HD graphics 3000
SOUND: Any sound card which supports DirectX 9.0
DIRECT X : Direct X 9.0 or more
RESOLUTION : 800×۶۰۰ or more لایسنس لباس تمام تیم های لیگ انگلیس
لایسنس لباس تمام تیم های ملی
اضافه کردن لیگ بوندسلیگا و لیگ دسته 1 انگلیس
اضافه شدن کفش های بیشتر و کفش های آزاد برای ادیت شدن توسط کاربر در داخل بازی
اضافه کردن بازیکنان جدید و بازنشسته و بازیکنان گم شده.(؟!)
استادیوم های معروف بیشتر از باشگاه های انگلیس
استادیوم های معروف بیشتر از باشگاه های ترکیه
ساختن بعضی از مربیان معروف
مو و لوازم جانبی بیشتر(منظور از لوازم جانبی همون کوتاه یا بلندی جوراب و … هستش.)
فن و حقه های بیشتر
رویکرد واقع بینانه تر و قابل انعطاف به گیم پلی بر خلاف نسخه های قبلی که در آن یک بازیکن می تواند در هر پستی باید مجوز لباس اصلی را به دست آورد .
استادیوم های بزرگتر و زمین های بیشتر و زمین تمرین بیشتر
نقل و انتقالات پر انرژی در مستر لیگ ( بدین معنی که فروش بازیکنان واقعا سخت است پس معمولا بازیکنان زیاد خوب نیستند.)
مرتب کردن گفت و گو ها با بازیکنان در مستر لیگ ( حالا اگر یک شروع کننده یک بازی را ترک کند او به شما شکایت میکند.)
تنظیمات بیشتر در ویرایش لباس ها( مانند تمپ های بیشتر و عکس هایی که میتوانید به عنوان شماره لباس به بازی وارد کنید.)
اضافه کردن سوپرکاپ تیم های ملی
وجود داشتن تمام بازیکنان و تیم ها در مستر لیگ (آمریکای جنوبی و بازیکنان ثبت نشده در ورژن های قبلی) که به نظر میرسد آن ها در لیگ برزیل و مکزیک باشند.
اضافه کردن لیگ بوندسلیگا، ترکیه ، یونان ، روسیه و آمریکای شمالی
چهره های بیشتر ، کیفیت بهتر چهره ها ، خالکوبی و مدل مو های بیشتر
مستر لیگ بهتر و باشگاه های بیشتر از آرژانتین، شیلی و برزیل
تیم دوم بارسلونا، رئال مادرید، اسپانیول، ویارئال و…
سوپر کاپ ها
حرکت بهتر هنگام دریافت پاس و زدن شوت های پیچیده تر و سخت تر. به طوری که شما میتوانید از هر زاویه به تنیجه برسید.
استادیوم های بهتر و اضافه کردن استادیوم استمفورد بریج، اتحاد، امارات …
امکانات زیادی در بازی وجود داره که میتواند حجم بازی را زیاد کند مثل 15 گیگ
گرفتن خطا های ریز که جلوگیری از اختلال در جریان بازی میکنه..
همانند بازی واقعی ، داور با سکه ای و انجام شیر یا خط، بازی رو شروع میکنه.
بازی داخل خانه و خارج خانه در بازی های دوستانه به وجود میاد(در نسخه 2006 بوده)
شما حالت مربی به خود میگیرید و شما با مدیریت بازی و تماشای فیلم بازی میتوانید سبک بازی رو تغییر بدید.
بازگرداندن اتاق جایزه
فضای هیجان انگیز در مسابقات بزرگ و دربی های ملی
مراسم متنوع تر دادن جایزه: جام تیم قهرمان و جام بهترین بازیکن و جام آقای گل رقابت ها و جام بهترین مربی
زمانی که بازیکنان با شما میخواهند صحبت کنند تنوع بیشتری وجود دارد.
نقش های بیشتر بازیکن مثل استارتر و چرخش و …
سوپر کاپ های ملی( سوپر کاپ اسپانیا، سوپر کاپ آلمان و…)
کنفدراسیون جام(1 سال قبل از جام جهانی)
لیگ هایی از آمریکا( برزیل، آرژانتین و…)
جام آمریکای جنوبی
قرار دادن 3 لباس برای تیم ها( داخل خانه، خارج خانه و یکی دیگه)
لیگ دسته 1 برای همه ی لیگ ها(منظورش از همه ی لیگ ها، لیگ های داخل بازی بوده.) البته لایسنس نشده.
گرفیک های جدید
تیم هایی از آسیا و آفریقا برای کامل شدن جام جهانی
استیل های جدید( چرخش و گمراه کننده و …)
تیم های بیشتر در لیگ قهرمانان اروپا و جام باشگاه های اروپا
در قسمت Bal میتوانید شماره ی لباسی را که موجود نیست را انتخاب کنید.
در قسمت مربی گری ، مربی میتواند در پایان فصل تیم خود را عوض کند.
بهبود پخش کننده و تعویض بازیکنان در قسمت مربی گری
تیم ملی اندونزی
تیم های جام ملت های آسیا
تیم های جام استرالیا
لیگ آسیا
تیم های ملی بیشتر مثل اندونزی و سنگاپور.
تیم های امید همه ی کشور ها
در بکام لگند زمانی که بازیکن در نیمکت نشته فیلم از محل نشتن آن ها نشان داده میشود و به ما اجازه میدهد که او را در راه رفتن و جشن گرفتن کنترل کنیم که بازی را واقعی تر میسازد

khuzestan72
25-08-2012, 12:37
از دوستان کسی هست که بتونه منو راهنمایی کنه که چجور میتونم آنلاین بازی کنم ؟ بازی رو از خدمات کامپیوتری خریدم و 6 تومن واسش هزینه کردم ! یکی از دوستام میگفت واسه بازی آنلاین باید 50 هزار تومن هزینه کنی و این بازی که تو داری اصلی نیست ! کسی از دوستان هست بتونه منو راهنمایی کنه ؟

khuzestan72
25-08-2012, 12:50
من از اون دسته بازیکنها هستم که به ندرت تک به تک گل میخورم ... شگردم اینه که وقتی بازیکن با دروازه بانم تک به تک میشه مثلث و مربع رو باهم میگیرم ... یه بار امتحان کنید ببینید چی میشه ... کلا من خوب بلدم دروازه بانی بگیرم . وقتی تیم حریف میخواد کاشته بزنه مربع رو نگه دارید و فلش بالا و فلش اون سمتی که میخواید دروازه بان بپره رو بگیرید ببین چجور دروازه بان توپ رو از سه گوش در میاره اگر مربع رو دوبار پشت سر هم بزنی که بهتره :12:

katlots
25-08-2012, 18:53
با سلام به شما دوست عزیز 2 نکته میخواستم بگم شاید براتون خوب باشه
اول اینکه شما که اطلاع کافی نداری چرا پست می زنید بعضی عکس ها هم برای pes2013 که جاش اینجا نیست
دوم شمایی که نمی دونی بازی اصلی رو 6 تومن نمیشه گرفت چطور به این راحتی دم از آموزش و شیوه دروازه بانی می زنی

M A M M U T
25-08-2012, 19:02
1-آقا یه سوال فنی...برای شوت رو پا بایس اول LT رو بگیری بعد شوت بزنی یا اول شوت بزنی بعد بلافاصله LT ??? یا کلا فرقی نداره؟(برای شوت بغل پا هم همین سوال رو داشتم اول شوت+ RT یا اول RT + شوت؟)
من خودم هردوش رو امتحان کردم اما متوجه نشدم که کودومشه..احساسا کردم جفتش یه حالت داره....
2-این حالت تمارض کجا جواب میده؟ حتما باید تو محوطه جریمه باشه؟

محمد نامدار
26-08-2012, 22:10
سلام
دوتا سوال
اول اینکه اگه 2012 آبدیت بشه و پچ جدید نصب بشه / تریکیب ها و کارهایی قبلا سیو شده از بین نمیره؟

دومین سوال اساسی : قابل توجه رئالیها ..........!!!!!!!!
وقتی که آبدیت بشه ، رئال مادریدش ضعیفتر که نمیشه؟

Mehran14233
26-08-2012, 23:51
سلام
دوتا سوال
اول اینکه اگه 2012 آبدیت بشه و پچ جدید نصب بشه / تریکیب ها و کارهایی قبلا سیو شده از بین نمیره؟

سوال اول: نه
سوال دوم: نه

:31:

Altairezio
27-08-2012, 05:48
سلام
دوتا سوال

دوست عزیز در جواب سوال دومت بگم که اگه طرفدار رئالی بعد از نصب پچ دلت خیلی میگیره!
کریس رونالدو که اصلا" مثل اولش نیست و دریبلی باهاش نمیشه زد و فقط دریبل های جزئی!
اوزیل که کلا" هیچی!
خدیرا او مده 80 بازی میکنه!
دیماریا نه دریبل نه پاسی شوتی !
خلاصه نصب کن بعدا" میبینی بازی رو چه قدر برات سخت میکنه!
عوضش بارسا رو همچین درست کردن که انگار فرشته ها دارن بازی میکنن!نه اشتباه تو پاس نه اشتباه تو سانتر!باید دنبال توپ اونقدر بدویی تا بگیری دستت!

mansour2023
27-08-2012, 16:22
دقیقا
طرف از بارسا بدش میومد به خاطر این بازی اومده یکی از طرفدارای پر و پاقرصش شده
اعصاب برامون نزاشتن

محمد نامدار
27-08-2012, 22:20
دوست عزیز در جواب سوال دومت بگم که اگه طرفدار رئالی بعد از نصب پچ دلت خیلی میگیره!
کریس رونالدو که اصلا" مثل اولش نیست و دریبلی باهاش نمیشه زد و فقط دریبل های جزئی!
اوزیل که کلا" هیچی!
خدیرا او مده 80 بازی میکنه!
دیماریا نه دریبل نه پاسی شوتی !
خلاصه نصب کن بعدا" میبینی بازی رو چه قدر برات سخت میکنه!
عوضش بارسا رو همچین درست کردن که انگار فرشته ها دارن بازی میکنن!نه اشتباه تو پاس نه اشتباه تو سانتر!باید دنبال توپ اونقدر بدویی تا بگیری دستت!

ممنون
ولی ی سوال دیگه
حالا اگه من اونو نصب کنم و خوشم نیاد که مطمئناً اینطوریه / میتونم دوباره پاکش کنم یانه ؟

Altairezio
28-08-2012, 19:47
ممنون
ولی ی سوال دیگه
حالا اگه من اونو نصب کنم و خوشم نیاد که مطمئناً اینطوریه / میتونم دوباره پاکش کنم یانه ؟

در این صورت باید دوباره بازی رو نصب کنی!

gggmail
30-08-2012, 10:22
دوستان من کابل HDMI آنتن دیجیتال رو به از لپتاب به نلویزیون نصب کردم
ولب در وسط بازی pes بعضی مواقع لک میزنه و بازی خیلی کند میشه.
کارت گرافیک من ATI 6770

khuzestan72
31-08-2012, 21:06
با سلام به شما دوست عزیز 2 نکته میخواستم بگم شاید براتون خوب باشه
اول اینکه شما که اطلاع کافی نداری چرا پست می زنید بعضی عکس ها هم برای pes2013 که جاش اینجا نیست
دوم شمایی که نمی دونی بازی اصلی رو 6 تومن نمیشه گرفت چطور به این راحتی دم از آموزش و شیوه دروازه بانی می زنی
عزیز من کدوم یکی از اطلاعات من غلط بود ؟ ها ؟ یه بار امتحان کن و بعد بیا واسه ما ... ! من یه سوال در باره بازی انلاین پرسیدم . شما برو خدمات کامپیوتری و بگو بازی پی اس 2012 میخوام . اگر بیشتر از 6 تومن بود هرچی خواستی به من بگو . نسخه تقلبی فقط تو ایران هست و نسخه اصلیش 60 یا 70 دلار هستش ! میخواستم ببینم که آیا میشه با این نسخه تقلبی هم آنلاین بازی کرد یا نه ؟ همه ی این آموزشهایی که نوشتم رو تا آخرین پچ امتحان کردم و کاملا هم درست هستش . من کسی هستم که رقیب ندارم و سخت میشه منو تو پی اس شکست داد

katlots
01-09-2012, 09:03
عزیز من کدوم یکی از اطلاعات من غلط بود ؟ ها ؟ یه بار امتحان کن و بعد بیا واسه ما ... ! من یه سوال در باره بازی انلاین پرسیدم . شما برو خدمات کامپیوتری و بگو بازی پی اس 2012 میخوام . اگر بیشتر از 6 تومن بود هرچی خواستی به من بگو . نسخه تقلبی فقط تو ایران هست و نسخه اصلیش 60 یا 70 دلار هستش ! میخواستم ببینم که آیا میشه با این نسخه تقلبی هم آنلاین بازی کرد یا نه ؟ همه ی این آموزشهایی که نوشتم رو تا آخرین پچ امتحان کردم و کاملا هم درست هستش . من کسی هستم که رقیب ندارم و سخت میشه منو تو پی اس شکست داد
واسه شما چی؟شمایی که تو این مملکت زندگی می کنی بعد این همه ادعا نمیتونی بفهمی به بازی 6 تومنی ارجینال نمیگن.ادعا کردن هم کار آسونی هستش وقتی می خوای پست بزنی ببین مطلب برا اینجا هست بعد بزن جای اطلاعات پی اس 2013 اینجا نیست افتاد! کسی که عین شما اینقدر ادعا کنه معلومه چه ....!من خودم عشق بازی آنلاینم از بس برو بچ ضعیف بازی می کنن.تو بازی هم برام بازی گروهی و ضربه ایستگاهی مهمه بازی قشنگ رو دوست دارم تماشاگر پسند.

hes25
02-09-2012, 20:57
سلام دوستان

من یه نسخه pes2012 گرفتم که زبانش فقط آلمانی و فرانسوی هست(هم نوشتاری هم گفتاری) ...چکار کنیم انگلیسی بشه؟

juve-reza
01-11-2012, 16:26
سلام چطوری میتونم Serie B ایتالیا رو با peseditor ویرایش کنم؟

Alinho
16-09-2013, 15:00
سلام. پچ جدید که نقل-انتقالات و لباسها و همه چیز رو به فصل جدید 2013-2014 آپدیت کنه نیومده؟؟! (اگه اصلا نمیاد بگید کلا بیخیال بشم). مرسی.:n06:

clau
16-09-2013, 15:04
سلام. پچ جدید که نقل-انتقالات و لباسها و همه چیز رو به فصل جدید 2013-2014 آپدیت کنه نیومده؟؟! (اگه اصلا نمیاد بگید کلا بیخیال بشم). مرسی.:n06:

فکر نکنم برای pes 2012دیگه پچی بیاد خیلی قدیمی شده- چند روز صبر کن pes 2014 بیاد حالش ببر:n18:

shahab_f
22-08-2014, 20:47
حالا که براش پچ نیست، کسی هست که خودش تا فصل جدید رو آپدیت کرده باشه و فایل ادیتش رو اینجا بذاره؟ منظورم اونی ـه که میری تو منوی ادیت و export رو انتخاب میکنی.