PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Pro Evolution Soccer 2012

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14

Spaniuly
28-03-2012, 23:06
گفتم بحث خاتمه پیدا کنه پست هایی که در این رابطه باشه پاک میشه... کسی ادامه بده درخواست اخطار براش داده میشه لطفا ترول گونه رفتار نکنید تا بهتون احترام گذاشته بشه...
آقای 3 تا ایکس هم جوابتون کلا غیر منطقی بود معلوم بود که توی حالت خلصه خوندید پست من رو برای اینکه تسلی پیدا کنید پست قبلیم رو بخونید تا متوجه بشید که وقتی می گم جزو اشخاصی هستم که به سلیقه شخصی احترام می ذارم حرفام رو با دلایل ذکر می کنم قضیه فورتزا و tdu2 رو برای همین نوشتم...
(حتی توی پست قبلیم هم اشاره کردم که به هیچ کس خورده نمی گرم بابت pes بازی کردنشون نمی دونم چرا فرافکنی می کنی) اگه حوصله نداشتید کامل بخونید پستم رو در نقل قول اصلا کار خوبی نکردید... زمانی که می خواهید یه پست رو نقل کنید اول کامل بخونید بعد بازخورد بدید به اون پست...
بحث رو تموم کنید چون بحث زمانی می تونه نتیجه داشته باشه که شرکت کننده هاش دنبال فرافکنی و حاشیه افکنی نباشن...

در ضمن من پست شما رو پاک نکردم پستی که پاک کرده بودم مال یکی دیگه بود که ایشون هم جزو همون اشخاص حاشیه ساز و از آب گل آلود ماهی بگیر بودن... عاشقان سینه چاک ترولینک در محیط مجازی فروم...

باز هم تاکید می کنم پست ها لطفا در مورد بازی نه در مورد بحث حال حاضر...

pooryak
29-03-2012, 11:26
سلام موقع نصب این پیام برام میاد چیکارکنم this patch package could not be opened........

sepehr 2011
29-03-2012, 12:01
داداش من شما اگه با کیبورد بازی میکنی اینکار خیلی سخته ولی اگه با دسته بازی میکنی میشه
این دکمه ها : L1+L2+R3+L3
اگه با کیبورد بازی میکنی میتونی بری توی قسمت Link feints و از اونجا گزینه Dive را انتخاب کنی
سلام.
آرش:10: میتونی عکسشو بزاری تا دقیق تر بفهمم؟

M E S S I
30-03-2012, 11:24
از دوستان عزيزم sajjad1973 و nafare_avalكه در ترجمه بخش هايي از متن كمك كردن بسيار ممنونم.

5 دليل برتري PES 2012 بر FIFA 2012:

در طول هفته گذشته من هم FIFA 12 و هم PES 2012 رو بازی کردم . سا لهاست که من فرصت بازی با کنسولهای بازی قدرتمند رو دارم . در چند سال گذشته FIFA on the Nintendo بازی کردم که سرگرم کننده بود ولی یه تجربه تمام عیار از یک بازی خوب نبود. حالا که یه Xbox360 دارم میتونم خودم رو غرق بازی کنم و بدون طرفداری یا وفاداری به یه بازی، بازی های مختلفی بکنم.

اجازه بدید بگم که من از بازی باFIFA 12و PES 2012 لذت بردم اما حالا که من این شانس رو داشتم که هردو بازی رو امتحان کنم باید بگم که نتیجه ای که بش رسیدم اینه که PES 2012 بمراتب بازی بهتری هست. نه اینکه FIFA 12 بد باشه اما فقط اینو بگم که pes 2012 بهتره - پنج دلیل من برای بهتر بودن اون به شرح زیر هست:

1-
pes 2012 گرافیک بمراتب بالاتری داره درحالی که گرافیک بازی FIFA 12 مثل یه بازی کامپیوتری میمونه pes 2012 درست مثل این میمونه که داری یه بازی فوتبال رو ازتلوزیون میبینی. یه مثال خیلی خوب برای این حرفم همسرم هست که وقتی تو نشیمن راه میرفت متوجه نشد که من کنسول بازی دستمه و دارم بازی میکنم- اون به تلوزیون نگاه کرد و فکر کرد من دارم یه مسابقه فوتبال واقعی رو که از تلوزیون پخش میشه میبینم. درحالی که من داشتم pes 2012 بازی میکردم.

2-
گیم پلی pes 2012 قشنگتر و بازی کردنش حس بهتری به ادم میده...رد و بدل کردن پاس و جا گذاشتن مدافعان راحت تر انجام میگیره...در نتیجه اگر بخوایم با فیفا 2012 مقایش کنیم,pes 2012 بازی خوشایند تری هست...

3-
جزئیاتی که شرکت konami در pes بوجود اورده فوق العادست...چهره بازیکنان واقعا شبیه بازیکنان واقعیه...عملکرد و حرکات بازکنان در زمین خیلی نزدیک به بازیکنان حقیقیست...در فیفا بازیکنان در حالت کلی عملکردی
در حد ستاره ها دارند اما جزئیات انقدر به چشم نمی ایند.... از رابی کین بازیکن گلکسی میتونیم بعنوان یک مثال کامل نام برد ...در تیمش خوش اندام,درخشانو دارای عملکرد سریع هست و همچینین به اسانی خوش میدرخشه(شک دارم ترجمه این قسمتو)در صورتی که اگر اخیرا به نقشش در بازی های گلکسی توجه کرده باشید تفاوت را حس خواهید کرد

4-
من عاشق PES 2012 و بازی در ارتباط هستم. ممکنه یکی از ویژگی های کوچک و ناچیز به نظر برسه، اما من دوست دارم كه در بازي شما می توانید پیام را با حریف خود را پس از لحظات کلیدی در بازی های از جمله صرفه جویی و یا اهداف بزرگ تجارترد و بدل كنيد. با فشار دادن چند دکمه بر روی کنترل شما، شما می توانید حریف خود را در یک shot خوب قرار دهيد - که بر روی صفحه نمایش- را برای هر دو شما را به دیدن نمایش داده شده است. این به ویژه زمانی که شما بازی آنلاین با کسی مي كنيد. این به شما کمک می کند تا اتصال را به حریف خود، که آیا آنها يار خودي یا حريف هستند.

5-
FIFA 12 بیش از حد اعتیاد به مواد مخدره و بازاریابی است. FIFA 12 توسط ورزش به نظر می رسد مانند تاریخ گرم است. مانند یک شب که در بيرون زیبا می پوشد، همه از لباس مناسب و نگاه دانستن است که او را. PES 2012 که شریک که زیبا است در درون ، و آن کسی که شما می توانید یک رابطه طولانی مدت با توسعه ايجاد كيد. در مقایسه در کنار هم، من واقعا بر این باورم که PES 2012 سالي بهتر از FIFA 12 رو دارد.

PES 2012 از همه لحاظ کامل است. بزرگترین شکایت موافقت نامه صدور مجوز است، اما تکه های در دسترس است که می تواند به سرعت حل و فصل این مسئله وجود دارد. بزرگترین 2 گله، کیفیت commentating. مارتین تایلر و آلن اسمیت به طور قابل توجهی بهتر از جان قهرمان و جیم Beglin. Beglin شرکت مفسر مشکل است را بشنوید و درک در زمان. به نظر می رسد که صداهاش او mumbling.

اما این مسائل به کنار، PES 2012 رو به شدت توصیه می كنم و در اخر اینکه بازی pes 2012 بازی لذت بخش تری هست...

ببخشيد كه بعضي جاها رو كه خودم ترجمه كردم غلط داره و درست وحسابي در نيومده اما معني كلي رو به نظرم ميرسونه،
لينك منبع:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشيد.
:10:

lord0fpersia
30-03-2012, 15:54
سلام دوستان
کسی گزارشگر فارسی pes2012 عادل فردوسی پور را داره؟؟؟
اگه آپ کنین ممنون میشم!

arash-king
30-03-2012, 16:30
سلام.
آرش:10: میتونی عکسشو بزاری تا دقیق تر بفهمم؟
داداش الان با لپ تاپ هستم نمیتونم عکس بزارم ..... توضیحش اینه که وقتی دسته بازی را دستت میگیری دکمه های جلوی دسته که میشه دست چپ خودت میشه L1 و L2 و 2تا شوک وسط میشه L3 و R3 که اگه این 4تا دکمه را با هم فشار بدی دایو میکنه
اصلا اگه میخوای راحت تر باشی برو از Link feint گزینه Dive را روی یکی از جهات 4گانه بزار ......

alireza2322
30-03-2012, 18:50
با سلام...دوستان فايلي هست كه بشه باهاش اسامي بازيكنان تيمهاي كلاسيك رو تصحيح كرد؟ با تشكر

lord0fpersia
30-03-2012, 23:44
کسی جواب منو نمیده؟
گزارشگر فارسی، عادل فردوسی پور را واسه pes12 میخوام!

mf.designing
31-03-2012, 13:37
سلام به دوستان گل
من چند وقتی بود بازی رو نصب کرده بودم اما به دلیل مشغله بازی نکرده بودم . الان که خواستم بازی کنم فهمیدم صدای گزارشگر نمیاد !! چرا ؟!

راستی چرا ما هر وقت اینجا اومدیم دعوا بود سر فیفا یا پی ای اس ؟! خوب هرکی هرچی دوست داره بازی کنه ، دعوا نداره که ! :دی

SuperSt@r
31-03-2012, 14:22
سلام به دوستان گل
من چند وقتی بود بازی رو نصب کرده بودم اما به دلیل مشغله بازی نکرده بودم . الان که خواستم بازی کنم فهمیدم صدای گزارشگر نمیاد !! چرا ؟!

راستی چرا ما هر وقت اینجا اومدیم دعوا بود سر فیفا یا پی ای اس ؟! خوب هرکی هرچی دوست داره بازی کنه ، دعوا نداره که ! :دی

سلام به شما

داداش بايد بري دان كني صدا گزارشگرش رو چون نسخه فاينال نيس احتمالا ايني كه شما گرفتي منم همين نسخه رو گرفتم ولي رفتم دان كردم صدا گزارشگر رو البته گزارشگر انگليسي رو ولي گزارشگر فرانسوي و فك كنم الماني روش هست كافيه بري انتخاب كني تو تنظيماتش فرانسوي رو اون وقت ديگه گزارشگر فرانسوي برات گزارش ميكنه اگه انگليسي رو بخاي همونطور كه گفتم بايد دان كني

mf.designing
31-03-2012, 14:35
سلام به شما

داداش بايد بري دان كني صدا گزارشگرش رو چون نسخه فاينال نيس احتمالا ايني كه شما گرفتي منم همين نسخه رو گرفتم ولي رفتم دان كردم صدا گزارشگر رو البته گزارشگر انگليسي رو ولي گزارشگر فرانسوي و فك كنم الماني روش هست كافيه بري انتخاب كني تو تنظيماتش فرانسوي رو اون وقت ديگه گزارشگر فرانسوي برات گزارش ميكنه اگه انگليسي رو بخاي همونطور كه گفتم بايد دان كني
سلام . اتفاقا دقیقا اونم دانلود کردم و فایلهاش رو کپی کردم اما بازم هیچ صدای گزارشی وجود نداره !!
یعنی کلا این نسخه ناقصه یا فقط گزارشگرش مشکل داره ؟! لینکی از نسخه نهائی دارین ؟

خیلی ممنون

Altairezio
31-03-2012, 17:53
سلام
بچه ها این پچ pes edit چه قدر قابل اعتماده ؟
آخریش همین 3.1 هست دیگه ؟
این DLC چیه؟
لطفا کامل توضیح بدید
ممنون!:11:

mf.designing
31-03-2012, 19:31
بچه ها ببخشید یه سوال : در مورد تبلیغات دور زمین ، چرا تو پچ هایی که اومده اینا عوض نشده ؟! پچی برا تغییر تبلیغات دور زمینم هست ؟

Mehran14233
01-04-2012, 02:41
آلبوم موسیقی متن بازی "pes 2012"

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شناسنامه اثر:
نام اثر:
PES12
آهنگساز:
مختلف
سال انتشار:
2012
تعداد ترک:
10
دانلود:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F%3Fto5zo931r7d9i1v)
از طریق این سایت میتونید از مدیا فایر دانلود کنید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آقا این 70-80 مگیه که دانلود کردیم که هیچ کدوم آهنگ های بازی نیستش . موسیقی متن مگه آهنگ های خود بازی نیست ؟ :31:

Mehran14233
01-04-2012, 02:46
سلام
بچه ها این پچ pes edit چه قدر قابل اعتماده ؟
آخریش همین 3.1 هست دیگه ؟
این DLC چیه؟
لطفا کامل توضیح بدید
ممنون!:11:
پچ pesedit از همه پچ ها بهتره و آخریش هم 3.1 هستش که اومده .
DLC , Data pack هم آپدیت هاییه که خود کونامی برای بازی میده که پچ های pesedit اونا رو هم شامل میشه و پچ های pesedit رو که دانلود کنی نیازی به اونا نیست و همه چیه بازی درست میشه. اسم تیم ها و بازیکنا و لباسا و آرم ها و ....

HADI roni
01-04-2012, 10:13
درود بر شما.
دوستان رونالدوی برزیل رو چطوری پیداش کنم؟
اصلا هستش تو این فوتبال؟
من پچ 2 رو آپدیت دارم رو PES2012
ممنون.

pcsoft
01-04-2012, 10:27
درود بر شما.
دوستان رونالدوی برزیل رو چطوری پیداش کنم؟
اصلا هستش تو این فوتبال؟
من پچ 2 رو آپدیت دارم رو PES2012
ممنون.

به اون بنده خدا چیکار داری.:31: بزار استراحت کنه.:31:
توی PES های قبلی قسمت edit و بخش national teams می شد بازیکنان ملی دیگه رو اورد داخل تیم ملی.
بگرد ببین پیداش می کنی.

Altairezio
01-04-2012, 12:17
پچ pesedit از همه پچ ها بهتره و آخریش هم 3.1 هستش که اومده .
DLC , Data pack هم آپدیت هاییه که خود کونامی برای بازی میده که پچ های pesedit اونا رو هم شامل میشه و پچ های pesedit رو که دانلود کنی نیازی به اونا نیست و همه چیه بازی درست میشه. اسم تیم ها و بازیکنا و لباسا و آرم ها و ....
من این پچو نصب کردم ولی در حق real madrid بسیار نامردی شده!:2:
آخه رئال در اون حد ضعیفه!:41:

Altairezio
01-04-2012, 12:26
DLC ها حجمشون خیلی کمه
آخه ایناام پچن؟

یکی از دوستا لطف کنه این آپدیت آنلاین از خود بازی رو توضیح بده!
ممنون:11:

Mehran14233
01-04-2012, 20:47
DLC ها حجمشون خیلی کمه
آخه ایناام پچن؟

یکی از دوستا لطف کنه این آپدیت آنلاین از خود بازی رو توضیح بده!
ممنون:11:
dlc و data pack آپدیت هایی هستش که خود کونامی میده که از طریق خود بازی آپدیت میشه . همونطور که گفتم پچ های pesedit رو که نصب کنید همین ها رو هم دارن و دیگه لازم نیست از ظریق خود بازی نصب کنید .

mansour2023
02-04-2012, 00:20
این پچ 3 که با حجم 39 مگ قرار داده شده با پسوند 7z هستش
کالا کار میکنه دیگه ؟

aftab_azad20
02-04-2012, 11:28
سلام دوستان بهترین ترکیب واسه بارسا که بیشتر رو ضد حمله چیده شده چی میتونه باشه؟
:11:

sasanjfr
02-04-2012, 14:37
سلام دوستان بهترین ترکیب واسه بارسا که بیشتر رو ضد حمله چیده شده چی میتونه باشه؟
:11:
والله من برای مدت مدیدی با این ترکیب آنلاین بازی می کردم،رو ضدحملات خیلی خوب جواب میداد مخصوصاً از سمت راست که دنیل آلوز و الکسیس سانچز اون سمت هستن:

بابت این عکس paint ای عذر میخوام ولی حوصله نداشتم با دوربینم از این ترکیب عکس بگیرم بزارم:31:

unicef
03-04-2012, 20:38
سلام دوستان عزیز

آقا کسی از دوستان اگه سیو Football life رو داره که چندتا بازیکن مطرح (مسی،رونالدو،ژاوی،فابرگاس و...) داره لطف کنه برا ما بذاره

دیشب سیستمم بدطوری ویروس گرفته بود وین بالا نیومد سیوها هم برنداشته بودم کلی بازیکن خریده بودم منتخب جهانی راه انداخته بودم که همش پرید:41: دیگه حوصله ندارم از اول بازی کنم

ممنون از شما عزیزان

hosein_a
04-04-2012, 10:14
سلام دوستان
از دوستان اصفهانی کسی میدونه برا شرکت در مسابقات pes2012کجا باید برم چه جوریه؟

babak_tour
04-04-2012, 19:37
سلام. من زمانی که می‌خواستم برم توی قسمت online گفت باید konami id داشته باشی بعد از ثبت نام و گرفتن id گفت بازی آپدیت نیست. خودش یه سایت باز کرد که یه فایل 16 مگی برای دانلود توش بود تحت عنوان پچ 1.3 . یکی به صورت exe و یکی دیگه به صورت زیپ شده که توش یه فایل exe بود. ولی نوشته بود dvd version. من هر دو تا رو دانلود کردم که به ترتیب پیغام های زیر رو میداد:
no prior installation of PES 2012 was found.
please re-install it and then retry the installation of PES 2012 path 1.03.

the upgrade path cannot be istalled by the windows installer service because the program to be upgraded may be missing,or the upgrade path may update diffrent version of the program. verify that the program to be upgraded exists on your computer and that you have the correct upgrade path.

و البته همون طور که در چند صفحه قبل گفتم من پوشه ای توی فولدر program data برای konami ندارم. برای پسرخاله‌ام هم که نسب کردم چنین پوشه ای نبود.

من بازی شرکت "مدرن" رو گرفتم.

babak_tour
05-04-2012, 15:28
چرا هیشکی نیست؟
تا یکی بیاد من سوال بعدی رو هم بنویسم:
چجوری میشه این حالت club management رو توی مسترلیگ از off به on تغییر داد. من اولش پرسید گفتم نمی‌خوام. الان می‌خوام این staff رو قویتر کنم نمیشه.

hamed999
05-04-2012, 15:49
دوستان میخواستم بدونم انتی تیم اث میلان کدوم تیمه ؟ اخه با یکی بازی میکنم که میلان بر میداره که هیچی هم بلد نیست اما همش میره سانتر میکنه و گل میزنه از هر 3 تا سانتر حداقل یکیش گله
کسی تیمی میشناسه که خط دفاعش رو سانتر خیلی خوب باشه که این ابراهیمویچ هی زارت نزنه تو دروازه ما

کلا این 2012 خیلی ضایع هست من با همین طرف تو 2011 اتلتیک مادرید میگرفتم اون تیم مستر اما بازم میباخت اما اینجا اصلا نمیتونم بازی کنم پاس کاری ها یه جوریه کلا بازی مسخره شده این رفیقمون فقط میره سانتر میکنه گل میزنه بعد ما چون عادت کردم به دریبل و پاس تو عمقی جونمون بالا میاد تا گل بزنیم

babak_tour
05-04-2012, 20:56
دوستان میخواستم بدونم انتی تیم اث میلان کدوم تیمه ؟ اخه با یکی بازی میکنم که میلان بر میداره که هیچی هم بلد نیست اما همش میره سانتر میکنه و گل میزنه از هر 3 تا سانتر حداقل یکیش گله
کسی تیمی میشناسه که خط دفاعش رو سانتر خیلی خوب باشه که این ابراهیمویچ هی زارت نزنه تو دروازه ما

کلا این 2012 خیلی ضایع هست من با همین طرف تو 2011 اتلتیک مادرید میگرفتم اون تیم مستر اما بازم میباخت اما اینجا اصلا نمیتونم بازی کنم پاس کاری ها یه جوریه کلا بازی مسخره شده این رفیقمون فقط میره سانتر میکنه گل میزنه بعد ما چون عادت کردم به دریبل و پاس تو عمقی جونمون بالا میاد تا گل بزنیم
سلام. از نظر پاس کاری و این جور چیزا با 2011 فرق نکرده. و دوای ابراهیمویچ یه مدافع با قد نسبتا بلند و bodybalance بالاست. فکر کنم چلسی ، منچستر سیتی، پرتو گزینه های خوبی باشن. البته با من مارک کردن ابراهیمویچ.
البته این نظر منه و اون رو امتحان نکردم

mf.designing
06-04-2012, 12:10
سلام به دوستان
من قصد داشتم که patch 1.03 کونامی رو نصب کنم که متوجه شدم گویا ستاپ بازیم اصل نبوده و ارور میده ! چیکار میشه کرد ؟!

hamed999
06-04-2012, 15:43
سلام. از نظر پاس کاری و این جور چیزا با 2011 فرق نکرده. و دوای ابراهیمویچ یه مدافع با قد نسبتا بلند و bodybalance بالاست. فکر کنم چلسی ، منچستر سیتی، پرتو گزینه های خوبی باشن. البته با من مارک کردن ابراهیمویچ.
البته این نظر منه و اون رو امتحان نکردم
به نظر من که از هر لحاظ فرق کرده مخصوصا دفاع کردن که دیگه اعصاب ادمو خرد میکنه گاهی اوقات مخصوصا موقع بازی با کامپیوتر
مرسی از پاسخت

boy iran
06-04-2012, 22:23
راهی هست که بشه GP رو زیاد کرد ؟

clau
06-04-2012, 23:21
سلام خدمت دوستان چندوقت قبل تو این تاپیک یکی پست داده بود که بردن بارسا تو pes2012خیلی سخته اما من تو سطح تاپ پلیر 5بار با بارسا بازی کردم یک بار با میلان تو فینال champions leagueکه 0-1برم دو بار با رئال مادرید که یک بار 3-3 کردم و یک بار0-0شد و دو بارهم با بایرن مونیخ تو مرحله مقدماتی با بارسا تو یک گروه بودم که تو زمین خودش 0-2بردم و توی نیوکمپ1-3بردم خیلی راحت با بایرن بارسا یردم:27:

M E S S I
07-04-2012, 08:01
راهی هست که بشه GP رو زیاد کرد ؟

سلام،به اين دو تا لينك يه سر بزن:

Altairezio
07-04-2012, 19:39
سلام خدمت دوستان چندوقت قبل تو این تاپیک یکی پست داده بود که بردن بارسا تو pes2012خیلی سخته اما من تو سطح تاپ پلیر 5بار با بارسا بازی کردم یک بار با میلان تو فینال champions leagueکه 0-1برم دو بار با رئال مادرید که یک بار 3-3 کردم و یک بار0-0شد و دو بارهم با بایرن مونیخ تو مرحله مقدماتی با بارسا تو یک گروه بودم که تو زمین خودش 0-2بردم و توی نیوکمپ1-3بردم خیلی راحت با بایرن بارسا یردم:27:
دوست عزیز کار خیلی بزرگی کردی!
بابا من هر روز با رئال مادرید بارسا رو 4-0 5-0 یا بیشتر میبرم!
تازه رو درجه سختیه
super star
و آمادگی بازیکنان excellent
پس برو بیشتر تمرین کن!:))

clau
07-04-2012, 23:21
تازه رو درجه سختیه
super star
با سلام خدمت شما دوست عزیز اخه قبلن یکی گفته بود تو این تاپیک اصلن نمیشه بارسا برد :11:

MORINIO
08-04-2012, 00:04
با تمرین و بازی کردن زیاد , آدم بازیش مرتب بهتر میشه

همین پریشب با بیلبائو 3-2 بارسا رو بردم الان بعد 12 هفته تو لالیگا اولم

البته خیلی سخته بتونم قهرمان یا حتی دوم بشم ولی خب ببینیم چی میشه :20:

pcsoft
08-04-2012, 10:20
تازه رو درجه سختیه
super star

جناب وارد، قوی. با تجربه. شما که بلدی چرا به بقیه یاد نمیدی.
ربطی به تمرین نداره. من الان دیگه شمارش از دستم در رفته. تیمم بارسا هست می بازم. تیمم رئال هست می بازم. دیگه واقعا موندم. نه اینکه که گل نزنم و برد نداشته باشم. می زنم ولی اینکه حتما ببرمش معلوم نیست. بازی هایی هم شده که بردم ولی باخت هام بیشتره. مهم ترفنداشه که آدم یاد بگیره. اگر قرار به تمرین بود منم الان باید دیگه 4-5 تا گل می زدم به بارسا.
از وقتی گیم پلی عوض شده(از نسخه 2010، که توی 2010 خیلی قوی هم بودم ولی الان شدم آماتور) کلا بازی من ریخته بهم. 2011 رو بخاطر گیم پلی بازی نکردم. دیدم نخیر. قراره دوباره تکرار شه اومدم سراغش.
فعلا هم تیمم رئال مادرید. با درجه سختی Top Player بازی می کنم و آمادگی هم Excellent. ترکیب هم 3-3-4.
بارسا باهاش بازی می کردم یه بازیکن نبود شوت زدن بلد باشه. برای کرنر حتما باید PIQE از اونور دنیا می اومد تا سر بزنه. فقط تکنیک داره بارسا و بس.
باز رئال بازیکنای شوت زن و هد زن خوبی داره.
اعصاب برا ما نگذاشته این PES:41:

Altairezio
08-04-2012, 18:32
جناب وارد، قوی. با تجربه. شما که بلدی چرا به بقیه یاد نمیدی.
ربطی به تمرین نداره. من الان دیگه شمارش از دستم در رفته. تیمم بارسا هست می بازم. تیمم رئال هست می بازم. دیگه واقعا موندم. نه اینکه که گل نزنم و برد نداشته باشم. می زنم ولی اینکه حتما ببرمش معلوم نیست. بازی هایی هم شده که بردم ولی باخت هام بیشتره. مهم ترفنداشه که آدم یاد بگیره. اگر قرار به تمرین بود منم الان باید دیگه 4-5 تا گل می زدم به بارسا.
از وقتی گیم پلی عوض شده(از نسخه 2010، که توی 2010 خیلی قوی هم بودم ولی الان شدم آماتور) کلا بازی من ریخته بهم. 2011 رو بخاطر گیم پلی بازی نکردم. دیدم نخیر. قراره دوباره تکرار شه اومدم سراغش.
فعلا هم تیمم رئال مادرید. با درجه سختی Top Player بازی می کنم و آمادگی هم Excellent. ترکیب هم 3-3-4.
بارسا باهاش بازی می کردم یه بازیکن نبود شوت زدن بلد باشه. برای کرنر حتما باید PIQE از اونور دنیا می اومد تا سر بزنه. فقط تکنیک داره بارسا و بس.
باز رئال بازیکنای شوت زن و هد زن خوبی داره.
اعصاب برا ما نگذاشته این PES:41:
دوست عزیز برو گیم اسپید رو روی +2 بزار بعد برو درجه ی آمادگیه خود ت و حریف رو بزار رو قرمز یا اگه خیلی ضعیفی , درجه سختیه حریف رو بزار روی سبز یا نارنجی!:46:
و درجه ی سختیه super player رو برو از extra con... بگیر بعد برو اونو امتحان کن چون بازیکنا با بهترین حالت توش بازی میکنن!:5:
بعد برو رئال مادرید رو انتخاب کن بعد با ترکیب اصلی بازی کن اگه بازم مشکل پیدا کردی به من پ.خ بده !:8:
بعد برات یه ترکیب اساسی بزارم !:10:
برو بارسا سهله
تیم مشهورین جهانو ببر!:31:

mansour2023
09-04-2012, 02:22
سلام دوستان
دوستان بنده پچ 3.0 رو که نصب میکنم یهو این ارور میاد چیکار کنم ؟ مشکل از چیه ؟

حتی پوشه kitserver رو هم یه بار پاک کردم ولی باز این ارور میاد

hosein_a
14-04-2012, 20:41
اقا برا شرکت در مسابقات در استان اصفهان باید چیکار کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

3Dmajid
14-04-2012, 22:52
یکی یاد بده چه جوری با dive کردن یه کاری کنیم بازیکن حریف کارت زرد بگیره و برای خودمون خطا بگیریم :10:

pcsoft
15-04-2012, 10:20
یکی یاد بده چه جوری با dive کردن یه کاری کنیم بازیکن حریف کارت زرد بگیره و برای خودمون خطا بگیریم :10:

سلام.
من با نسخه 2010 3-2 بار diving کردم. دو تا پنالتی گرفتم و یک بار هم خطا.
طریقه اش هم اینه که دور طرف بازیکن ات باید پر از بازیکن حریف باشه که دارن سعی می کنن توپ رو ازت بگیرن. همین که دارن با قدرت بدنی سعی می کنن ازت بگیرن دکمه ها رو می زنی و دایوینگ می کنی. اینطوری احتمال گول خوردن داور بسیار بالاست. باید منطقه شلوغ باشه. وگرنه داور مچ بازیکن رو می گیره. یا مثلا بازیکن داره با پا سعی می کنه توپ رو ازت بگیره و تنه می زنه و.... این طور وقتا کلا.

mansour2023
15-04-2012, 19:22
سلام دوستان
دوستان بنده پچ 3.0 رو که نصب میکنم یهو این ارور میاد چیکار کنم ؟ مشکل از چیه ؟

حتی پوشه kitserver رو هم یه بار پاک کردم ولی باز این ارور میاد

دوستان یه کمکی به من بکنید ممنون :11:

محمد نامدار
15-04-2012, 22:38
سلام.
من با نسخه 2010 3-2 بار diving کردم. دو تا پنالتی گرفتم و یک بار هم خطا.
طریقه اش هم اینه که دور طرف بازیکن ات باید پر از بازیکن حریف باشه که دارن سعی می کنن توپ رو ازت بگیرن. همین که دارن با قدرت بدنی سعی می کنن ازت بگیرن دکمه ها رو می زنی و دایوینگ می کنی. اینطوری احتمال گول خوردن داور بسیار بالاست. باید منطقه شلوغ باشه. وگرنه داور مچ بازیکن رو می گیره. یا مثلا بازیکن داره با پا سعی می کنه توپ رو ازت بگیره و تنه می زنه و.... این طور وقتا کلا.

خب چه دکمه هایی رو باید بزنیم تا اینکار انجام بشه؟

MORINIO
16-04-2012, 00:57
دانلود گزارشگر فارسی برای pes 2012 با صدای مزدک میرزایی

حجم کل : 365 مگابایت در چهار پارت

دانلود پارت اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود پارت دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود پارت سوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود پارت چهارم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]روش نصب : فایلها رو که دانلود کردید دوبار اکسترکت میکنید و فایل با نام dt00_e.img رو در فولدر img بازی کپی میکنید . وقتی وارد بازی شدید از قسمت
System Setting>>Language Setting>>Commentary Language زبان انگلیسی رو انتخاب کنید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]منبع و پسورد فایل : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mehran14233
19-04-2012, 17:53

دانلود پارت اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Forum%2Fattachments%2F51d1334227698-farsi-commentary_mazdak-mirzaee-[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود پارت دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Forum%2Fattachments%2F50d1334227646-farsi-commentary_mazdak-mirzaee-[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود پارت سوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Forum%2Fattachments%2F52d1334227719-farsi-commentary_mazdak-mirzaee-[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود پارت چهارم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Forum%2Fattachments%2F53d1334227737-farsi-commentary_mazdak-mirzaee-[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]روش نصب : فایلها رو که دانلود کردید دوبار اکسترکت میکنید و فایل با نام dt00_e.img رو در فولدر img بازی کپی میکنید . وقتی وارد بازی شدید از قسمت
System Setting>>Language Setting>>Commentary Language زبان انگلیسی رو انتخاب کنید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]منبع و پسورد فایل : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون . خودت امتحان کردی ؟ جواب میده ؟ دانلود نکنیم بمونه رو دستمون :31:

MORINIO
19-04-2012, 18:56
ممنون . خودت امتحان کردی ؟ جواب میده ؟ دانلود نکنیم بمونه رو دستمون :31:

آره من خودم دانلود و امتحانش کردم ... به دانلودش میارزه . تا حالا گزارش فارسی به این خوبی ندیده بودم.اسم تمام بازیکنها رو هم میگه . البته یه نقصای کوچیکی هم داره ولی در کل دانلود کنید پشیمون نمیشید :31:

clau
19-04-2012, 20:07
این گزارشگر فارسی که گذاشتی وقتی میرم به صفحه دانلودش صفحه خالیه:13:شما خودت دانلود کردی؟

pcsoft
19-04-2012, 20:49
این گزارشگر فارسی که گذاشتی وقتی میرم به صفحه دانلودش صفحه خالیه:13:شما خودت دانلود کردی؟

انجمن شون به مشکل برخورده(کل انجمن) اینم از شانس ماست. حالا درست میشه...

خب چه دکمه هایی رو باید بزنیم تا اینکار انجام بشه؟

سلام.
دکمه های E,Q رو می گیرین و Z می زنین.

محمد نامدار
19-04-2012, 23:06
انجمن شون به مشکل برخورده(کل انجمن) اینم از شانس ماست. حالا درست میشه...

سلام.
دکمه های E,Q رو می گیرین و Z می زنین.

خب من با دسته ما بازی میکنم - این کلیدارو نداره که

باید چیو زد؟

pcsoft
19-04-2012, 23:23
خب من با دسته ما بازی میکنم - این کلیدارو نداره که

باید چیو زد؟

منم دسته ندارم ولی تا جایی که یادمه:
E=سرعت. که میشه R1
Q= میشه L1
Z هم باید بشه L2

mj77
20-04-2012, 11:19

دانلود پارت اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Forum%2Fattachments%2F51d1334227698-farsi-commentary_mazdak-mirzaee-[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود پارت دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Forum%2Fattachments%2F50d1334227646-farsi-commentary_mazdak-mirzaee-[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود پارت سوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Forum%2Fattachments%2F52d1334227719-farsi-commentary_mazdak-mirzaee-[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود پارت چهارم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Forum%2Fattachments%2F53d1334227737-farsi-commentary_mazdak-mirzaee-[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوست عزیز اینو با لینک دانلود مدیافایر یا مستقیم نداری؟

babak_tour
20-04-2012, 13:16

سلام. دوست عزیز مثل اینکه این لینک‌ها پاک شده.

MORINIO
20-04-2012, 14:57

دوست عزیز اینو با لینک دانلود مدیافایر یا مستقیم نداری؟

سلام. دوست عزیز مثل اینکه این لینک‌ها پاک شده.

دوستان الان دارم واستون روی مدیافایر آپ میکنم . لینکها به مرور تکمیل خواهد شد :

Download Part I ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Download Part II ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Download Part III ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Download Part IV ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

AlexMercer
20-04-2012, 16:12
24 آپریل اولا تریلر PES13 میاد . امیدوارم خبر قدیمی نباشه. این تریلر معرفی و اعلام تاریخ پخش تریلر رسمی که با حضور کریس رونالد بود هم تیکه هایی به فیفا داشت.

mansour2023
20-04-2012, 19:40
سیستم مورد نیاز pes2013 در pc :
System: XP , Vista and Windows 7
CPU : Intel Core 2 Duo 1.8 GHz or equivalent AMD processor
RAM : 1 GB or more
Graphic Card : Nvidia Geforce 6300 or ATI Radeon x1200 or Intel HD graphics 3000
SOUND: Any sound card which supports DirectX 9.0
DIRECT X : Direct X 9.0 or more
RESOLUTION : 800×۶۰۰ or more

Altairezio
20-04-2012, 20:34
بچه ها فک کردن به 2013 یه ذره زود نیست؟:19:
بابا حال 2012 رو ببرید!:27:

mansour2023
20-04-2012, 23:51
همیشه اینجوریه ، عذابمون میدن ، هی میگن یه نسخه دیگه در راهه تا 5 ماه دیگه :19:
همینطور کاربراشو تشنه تر میکنه :20:

atlas-m
21-04-2012, 11:12
سلام.
نمی دونم یادتون هست یا نه، قبلاها که PES بازی می کردیم توی بخش "آموزش" این بازی روشهای بازی آموزش داده می شد. (مثلا چطوری باید ضربه_ی ایستگاهی بزنیم.)
ولی توی PES 2012 این خبرا نیست. البته توی ورژن 2011 هم نبود. قبل تر از اون رو نمی دونم. ولی توی 2005 و 2006 اون بود.
خلاصه اینکه من بعضی تکنیکهای بازی رو فراموش کردم. (مثلا دریبل زیدانی یا ضربه ایستگاهی) حالا چطوری می تونم به اونا دسترسی داشته باشم؟

ممنون از دوستان PES باز!!!

alaydyn
22-04-2012, 20:03
خسته شدم تو 2012 چه جوری باید دفاع کرد هر کلیدی میزنم یا جا میمانه سریع حتی سرعت را تا میگیرم یک لحظه مکث میکنه بعد میدوه خوب جا میمونه یا اینکه خطا میشه یا اینکه دریبل میخوره اصلا نمتونم توش دفاع کنم چه باید انجام بدم تو قسمت اموزش خودش هم چیزای مسخره گفته نمیشه سر در اورد یک بیاد درست برام توضیح بده شاید بشه از این فوتبال لذت برد ؟

atlas-m
22-04-2012, 22:30
خسته شدم تو 2012 چه جوری باید دفاع کرد هر کلیدی میزنم یا جا میمانه سریع حتی سرعت را تا میگیرم یک لحظه مکث میکنه بعد میدوه خوب جا میمونه یا اینکه خطا میشه یا اینکه دریبل میخوره اصلا نمتونم توش دفاع کنم چه باید انجام بدم تو قسمت اموزش خودش هم چیزای مسخره گفته نمیشه سر در اورد یک بیاد درست برام توضیح بده شاید بشه از این فوتبال لذت برد ؟

سرعت را بگیر و دستترو بزار روی ضربدر (دکمه مربوط به پاس) و برندار! رسیدی به طرف دو سه تا ضربدر بزن. (فلش نیاز نیست بگیری)

Altairezio
23-04-2012, 14:09
سرعت را بگیر و دستترو بزار روی ضربدر (دکمه مربوط به پاس) و برندار! رسیدی به طرف دو سه تا ضربدر بزن. (فلش نیاز نیست بگیری)
دوست عزیز روش دفاع درست حسابی اینه که باید پاسو + شوت بگیری بعد فلش هارو همجهت با سمت دویدن طرف تنظیم کنی!(معمولا" به طرف دروازه ی خودت!):5:
بعد به راحتی میتونی توپشو بگیری!:46:

atlas-m
23-04-2012, 16:53
دوست عزیز روش دفاع درست حسابی اینه که باید پاسو + شوت بگیری بعد فلش هارو همجهت با سمت دویدن طرف تنظیم کنی!(معمولا" به طرف دروازه ی خودت!):5:
بعد به راحتی میتونی توپشو بگیری!:46:
واقعاً؟
منظورتون از دکمه مربوط به شوت، دکمه ای است که برای گل زدن باید بزنیم؟ (دکمه مربع یا 4)
---> یعنی دکمه 3 + 4 در حالت Default

ولی من با دکمه های 3 + سرعت هم به راحتی توپ میگیرم (بدون فلش). امتحان کنید.

چطور میشه ضربه های کاشته که خارج از محوطه هستند را گل کرد؟ این کامپیوتر خیلی باخال این ضرباتو گل میکنه!

atlas-m
23-04-2012, 17:03
سلام.
نمی دونم یادتون هست یا نه، قبلاها که PES بازی می کردیم توی بخش "آموزش" این بازی روشهای بازی آموزش داده می شد. (مثلا چطوری باید ضربه_ی ایستگاهی بزنیم.)
ولی توی PES 2012 این خبرا نیست. البته توی ورژن 2011 هم نبود. قبل تر از اون رو نمی دونم. ولی توی 2005 و 2006 اون بود.
خلاصه اینکه من بعضی تکنیکهای بازی رو فراموش کردم. (مثلا دریبل زیدانی یا ضربه ایستگاهی) حالا چطوری می تونم به اونا دسترسی داشته باشم؟

ممنون از دوستان PES باز!!!
میشه یه نفر منو راهنمایی کنه؟

Altairezio
23-04-2012, 20:26
واقعاً؟
منظورتون از دکمه مربوط به شوت، دکمه ای است که برای گل زدن باید بزنیم؟ (دکمه مربع یا 4)
---> یعنی دکمه 3 + 4 در حالت Default

ولی من با دکمه های 3 + سرعت هم به راحتی توپ میگیرم (بدون فلش). امتحان کنید.

چطور میشه ضربه های کاشته که خارج از محوطه هستند را گل کرد؟ این کامپیوتر خیلی باخال این ضرباتو گل میکنه!
دوست عزیز اینی رو که من فتم برو امتحان کن ببین چه راحت میشه!:46:
ولی با اون روش که شما فرمودید خیلی باید پشت توپ بدویی !:31:
البته دوستان من یه چیزی هم پیشنهاد کرده بودم به کسایی که انگلیسی یه ذره میدونن!
برن تو command list تو منوی pause وسط بازی :
میتونین تو 6 صفحه از اون نکات جالبی نسبت به بازی بیابید!:10:

saze
24-04-2012, 07:57
سلام
گزارشکر فارسی رو چه جوری نصب کنم؟

urumchi
24-04-2012, 16:32
سلام
گزارشکر فارسی رو چه جوری نصب کنم؟

نصب کردنی نیست

فایل مربوط به گزارشگر فارسی رو باید در محل نصب بازی و داخل پوشه img کپی کنی

فقط قبل از این کار از فایل dt00_e یه کپی بگیر یا اسمش رو عوض کن تا اگه یه موقع
از گزارشگر فارسی خوشت نیومد و پاکش کردی ، فایل گزارش انگلیسی رو همچنان
داشته باشی

محمد نامدار
25-04-2012, 12:19
نصب کردنی نیست

فایل مربوط به گزارشگر فارسی رو باید در محل نصب بازی و داخل پوشه img کپی کنی

فقط قبل از این کار از فایل dt00_e یه کپی بگیر یا اسمش رو عوض کن تا اگه یه موقع
از گزارشگر فارسی خوشت نیومد و پاکش کردی ، فایل گزارش انگلیسی رو همچنان
داشته باشی

برا من روی گزارش انگلیسی هست
ولی اصلا درست گزارش نمیکنه / یعنی فقط صدای تماشاچیا میاد
اول بازی یخورده یارو حرف میزنه و بعضی وقتها هم وقتی گل میزنیم
چکار باید کرد که قشنگ گزارش کنه
البته گزارشگرو مثلا گذاشتم روی فرانسوی قشنگ گزارش میکرد ولی خب خیلی حال نمیداد

amirhosenpour
25-04-2012, 14:04
برا من روی گزارش انگلیسی هست
ولی اصلا درست گزارش نمیکنه / یعنی فقط صدای تماشاچیا میاد
اول بازی یخورده یارو حرف میزنه و بعضی وقتها هم وقتی گل میزنیم
چکار باید کرد که قشنگ گزارش کنه
البته گزارشگرو مثلا گذاشتم روی فرانسوی قشنگ گزارش میکرد ولی خب خیلی حال نمیداد

فایل گزاشگر انگلیسی خیلی از DVD های این بازی اشکال داره
میتونی گراشگر سالم رو از اینجا دانلود کنی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

محمد نامدار
25-04-2012, 17:59

مممنون از راهنماییت
2 تا سوال
اول اینکه از کجاش باید دانلود کرد / چیزی بنام دانلود من توش ندیدم / درضمن بعداز دانلود کجا باید past بشه
دوم اینکه یکسری از دوستان یکسری مطلب نوشتن که درست نشده گزارشش و از این جور حرفا
می خواستم بپرسم من دانلود کنم درست میشه انشاءالله؟
مرسی

clau
25-04-2012, 18:29
با سلام خدمت همه دوستان یک سوال داشتم تو pes2012من هر وقت با رئال مادرید ی هر تیم دیگه ای جام باشگاهای اروپا میرم همش یک یا دو گروه خاص برام میان مثلن رئال همش با این تیما میفته
real madrid-napoli-olmpiaco-otlol galanti ya rela madrid-bayern munich-benfica-zenithصد بار هم امتحان کردم همین تیمها فقط میان چرا اینطوری هستن نمیشه کارش کرد کسل کننده میشه همیشه با همین تیمها بازی کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2).gif

atlas-m
25-04-2012, 19:48
با سلام خدمت همه دوستان یک سوال داشتم تو pes2012من هر وقت با رئال مادرید ی هر تیم دیگه ای جام باشگاهای اروپا میرم همش یک یا دو گروه خاص برام میان مثلن رئال همش با این تیما میفته
real madrid-napoli-olmpiaco-otlol galanti ya rela madrid-bayern munich-benfica-zenithصد بار هم امتحان کردم همین تیمها فقط میان چرا اینطوری هستن نمیشه کارش کرد کسل کننده میشه همیشه با همین تیمها بازی کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2).gif
سلام
شما می تونی یکی یکی تیم هارو دستی بچینی!

amirhosenpour
26-04-2012, 19:08
مممنون از راهنماییت
2 تا سوال
اول اینکه از کجاش باید دانلود کرد / چیزی بنام دانلود من توش ندیدم / درضمن بعداز دانلود کجا باید past بشه
دوم اینکه یکسری از دوستان یکسری مطلب نوشتن که درست نشده گزارشش و از این جور حرفا
می خواستم بپرسم من دانلود کنم درست میشه انشاءالله؟
مرسی

1 - زیر توضیحات بالای نظرات لینک DOWNLOAD رو میزنی تو صفحه بعد پایین صفحه دکمه (دانلود کنید ) رو میزنی دانلود میکنه، برا نصبم فایل فشرده رو باز میکنی بعد از توش فایل dt00_e.img رو تو فولدر img داخل پوشه اصلی بازی جایگزین فایل قبلی میکنی تموم.
2 - گزارشگر خود منم مثل مال تو بود اینو دانلود کردم درست شد.

mohsen14014
26-04-2012, 19:22
وقتی تو لیگ قهرمانان بازی میکنم خودش یهو تعویض میکنه ! :41:
تو حالت بازی عادی اینطور نیست ولی تو لیگ قهرمانان اینطوریه ، چیکارش کنم ؟

mj77
27-04-2012, 18:02
PES 2012 DLC 4.00 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

---------- Post added at 07:02 PM ---------- Previous post was at 07:00 PM ----------

PES 2012 Patch 1.06 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

DVD Version Update File: PES2012Patch106.zip
Download Version Update File: PES2012_Patch1.06.exe

alirezasabkdoost
27-04-2012, 22:45

Spaniuly
28-04-2012, 04:03
دیتا پک رو دانلود کردم البته برای اکس باکس یه دونه توپ اضافه کرده!

seitiro conmebol

Zaghan_13
28-04-2012, 13:01
دوستان pesباز، 2 سه روز پیش یه اتفاقی افتاد که باعث شد من دست به خودکشی بزنم دوباره(:31:) گفتم اینجا بنویسم دور هم بخندیم:46::

اینجا ------- (اسم شهرمون که فیتلره:27:) شهری که گیمرهاش فرق بین نسخه ی اصلی و پچ رو نمیدونن!

کلا من با کلوپیها یا گیمرها و هرکس که بازی میکنه یا با گیم سروکار داره و یا ادعای فهمیدن گیم و مساول مربوط به گیم میکنه در اینجا،زیاد تناقض دارم.از تناقض منظورم اختلاف نظره(!؟!)
که همیشه بلا استثنا حق با همه ـست و من اشتباه میکنم. مثل همین نسخه ی اورجینال بازی ها که دوست عزیز بازی فروشی،بازی اصل خود شرکت ea یا یوبی سافت رو میداد 5 تومن ولی من باور نکردم که البته ناگفته نماند که آخرسر بدلیل عدم توانایی در قانع کردم طرف به این که بازی اورجینال 5 تومان نیست و 50 تومانه،بالاجبار به غلط کردن افتادم.
حالا میخوام یک از اتفاقات مشابه و جالبی که اخیرا برام افتاده رو اینجا با شما درمیون بذارم تا شما هم در غم من شریک بشین(:31:)

دو سه روز پیش با یکی از دوستان رفته بودم بیرون که با یکی از دوستان این دوستم برخورد کردیم و دیدمش(قابل توجه عزیزان،من قبلا درباره ی یارو چیزایی مبنی بر اینکه یارو فهمیدست و اهل گیمه و خیلی حرفه ایه.. کلا گاگول نیست)،در همین حین من از نسخه ی جدید بازی(pes 2013) یادم اومد و خواستم تعریف کنم که تبلیغات بازی شروع شده و این یارو سازنده ی بازی بازم کلی وعده ی سرخرمن داده که این یارو(همون که گاگول نیست:31:) گفت این نسخه ی دوم بازیه که هرسال میاد!...:18::18::18::18::18::18: ما رو میگی سوسمارو میگی(:31:) .... گفتم:چی؟!چی چیه این؟!یعنی چی؟ ... گفت:همون 2012 هست که یک نسخه ی دیگه داده بیرون... هرسال دونسخه میده ... نمیدونستی؟!
منم گفتم:نه والا...
چنان قیافه ای گرفت که گویا سیباس رفیق جونجونیشه و گوشیو برداشت منم با خودم گفتم احتمالا میخواد به سیباس زنگ بزنه بهش بگه"چرا درستو حسابی اطلاع رسانی نمیکنی؟... بچه های ما اینجا عقب موندن.. یه نسخه اورجینال بازی رو بفرست اینجا واسه این دوستمون که آرزو به دل از دنیا نره"(:31:)
تا اومدم بگم اونیکه تو میگی پچه ... دی ال سیه ... نسخه ی دیگه چیه؟! یعنی چی؟! ... چرا اسکول بازی درمیاری؟
گفت :نه .. تو نمیفهمی .. پچ؟؟!!(با این قیافه :18:) چی میگی تو؟! ...... گفتم: اون یه چیز دیگســـ
همینجا قطع کردم ... گفتم اصلا تو راست میگی... دیدم هرچی بگم این که نمیفهمه .. چرا خودمو اذیت کنم... مگه خودآزاری دارم که بیام به این یارو که هنوز فرق فیفا با ساکر رو نمیفهمه ... هنوز به pes میگه پِس، توضیح بدم.
راهمو کشیدم و گفتم حق با توئه .. برو بازی کن حالشو ببر..

بله بچه های عزیز،این بود یکی دیگر از داستان های امینِ گاگول و گیمرهای اطرافش که بسیار فهمیده ان.:31:

محمد نامدار
28-04-2012, 13:10
1 - زیر توضیحات بالای نظرات لینک DOWNLOAD رو میزنی تو صفحه بعد پایین صفحه دکمه (دانلود کنید ) رو میزنی دانلود میکنه، برا نصبم فایل فشرده رو باز میکنی بعد از توش فایل dt00_e.img رو تو فولدر img داخل پوشه اصلی بازی جایگزین فایل قبلی میکنی تموم.
2 - گزارشگر خود منم مثل مال تو بود اینو دانلود کردم درست شد.

آقای امیرحسین پور ی سوال دیگه
موقع بازی سرعت بازی کمه / speed بازی روهم روی +2 'گذاشتم ولی بازم یخورده یواش میره
راهی داره سرعت بازی بیشتر بشه؟

hasani2008
28-04-2012, 14:49
سلام
شما می تونی یکی یکی تیم هارو دستی بچینی!
دکمه شوت رو بزنی حله!

CRIS Joon CR7
28-04-2012, 16:24
Pro Evolution Soccer 2012 با گزارش فارسی برای XBOX 360 رسید:11:
عرضه در فروشگاه های معتبر:20:

goldenmember
28-04-2012, 18:15
من نمیدونم کسی قبلا این سوالو پرسیده یا نه ولی من میخوام فیس جدید مسی رو جایگزین کنم.چطوری و با چی اینکارو بکنم.هیچ جا توضیح کامل و لینک درست و حسابی نرم افزارو پیدا نکردم.کمکم کنین:rolleye:

mohsen14014
28-04-2012, 18:19
وقتی تو لیگ قهرمانان بازی میکنم خودش یهو تعویض میکنه ! :41:
تو حالت بازی عادی اینطور نیست ولی تو لیگ قهرمانان اینطوریه ، چیکارش کنم ؟

نبود ؟؟
خیلی گیر این موضوعم ،
دِ کمک کنید دیگه :31:

moghaddas mfa
28-04-2012, 19:06
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/QUOTE]

دوستان من هر کاری کردم نتونستم این پچ رو نصب کنم. ارور میده

No prior installation......
دوستان نصب این پچ چه تغییری در بازی ایجاد میکنه .
ممنون

mansour2023
28-04-2012, 20:46
دوستان این DLC 4.00 چیه ؟

همون پچ 4 ـه ؟

Spaniuly
28-04-2012, 20:49
Data Pack 4.00
Ver 1.06

چیزایی که اضافه می کنه:

seitiro conmebol

و همینطور کوپا سانتاندر جدیدی رو در کنار قبلی اضافه می کنه یعنی شما یه مود جدید توی منو می بینید با عنوان کوپا سانتاندر 2012 البته من موندم با اینکار واسه PES 2013 می خواد چی بذاره چون کوپا سانناندر 2012 رو گذاشته توی این بازی

ولی خوب جالبه مثلا فلامنگو هم هست رونالدینیو هم توشه

MORINIO
28-04-2012, 22:35
نبود ؟؟
خیلی گیر این موضوعم ،
دِ کمک کنید دیگه :31:

اونجایی که ترکیب تیمو میچینی در قسمت tactical assistance گزینه substitution رو off کن

محمد نامدار
28-04-2012, 22:43

آقا ممنون
دانلود کردم خیلی عالی بود

من ی چندتایی دیگه از فایل هایی که توی سایت معرفی کرده بود دانلود کردم
ولی وقتی توی شاخه Img کپی کردم هیچ عکلس المعل خاصی نشون نداد

یکیشون این شاخه بود که حدود 20 تا فایل توش بود
[PES 2012] Real Stadiumboards by Th3 Sc0 St1L3R

یکی دیگه این بود که نوشته بود نمای واقعی ورزشگاه هارو نشون میده
pes2012-stadium_preview-)
ولی فایل unnamed_1133 کپی کردم ولی هیج فایده ای نداشت

و یکسری فایل دیگه

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

mansour2023
29-04-2012, 01:00
دوستان این DLC 4.00 چیه ؟

همون پچ 4 ـه ؟

بروبکس اینو جواب ندادیدا :20:

MORINIO
29-04-2012, 01:29
بروبکس اینو جواب ندادیدا :20:

زیر پست شما دوستمون Spaniuly کامل توضیح دادن دیگه :20:

shahin666
29-04-2012, 04:20
دوستان عزیز کسی میتونه این لینک گزارشکر فارسی مزدک میرزایی رو اینجا بذاره
خیلی تعریفشو کردن الان فعلا تو کف هستم شدید 5 صبح هست فردا هم کلاس دارم الان دارم بی صبرانه دنبال لینکش میگردم :31:

متاسفانه من چه تو این تاپیک چون تو سایتای دیگه هر چی گشتم یا لینک از خود سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست که خرابه
یا لینک مدیا فایر که این سایت هم برای من فـیل تره
دوستان عزیز اگر لطف کن یه جا بذارن که بشه مستقیم دانلود کنم ممنون میشم
اگر یه صورت یه لینک 365 مگ هم باشه مشکلی نداره

moghaddas mfa
29-04-2012, 08:09

ممنون
دوستان نگفتید ارور واسه چیه کمک کنید.....

:41:

mohammad1350
29-04-2012, 08:23
دوستان سلام خسته نباشین من پچ لیگ برتر رو با پچ 3.2 نصب کردم ـ طبق راهنمای موجود در فایل ـ ولی فقط لوگو لیگ برتر و اسم بعضی از بازیکنا اومد ولی اسم تیمهای ایرانی اصلا وجود نداره و لیگ هلند رو نشون میده اگه میشه راهنماییم کنین چیکار کنم تشکر

shahi666
29-04-2012, 12:17
با سلام خدمت دوستان Pes باز
یک مشکلی دیروز تا به حال برام پیش امده که کلا از زندگی ناامید شدیم :دی
بعد از کلی مستر رفتن یکهو بعد از آخرین بازی فصل crash میشه بازی و نمیتونم ادامه بدم ، دقیقا سیو تا فینال جام حذفی سالم هست ولی سیو بعد جام حذفی که آخرین بازی فصل میشه دیگه به هیچ عنوان نمیاد بالا و میپره بیرون ...
هرکاری هم بگید کردم کلا بازی رو پاک کردم با پچ pesedit که داشتم هم همینجوری بود بدون پچ هم همینطور سیو قبلی داشتم اون رو هم ریختم دوباره رسید به این تاریخ همینجوری شد دیگه کلافه شدم امروز با پچ 3.3 هم تست کردم همین مشکل هست .. یعنی اگر درست نشه دیگه حس و حال از اول رفتن نیست و کلا pes رو پاک میکنم...
در هنگام ارور از pesedit patch 3.2 استفاده میکردم...
تو فروم های خارجی هم گشتم چیزی پیدا نکردم لطفا اساتید کمکم کنند :41:

Altairezio
29-04-2012, 13:27

ممنون
دوستان نگفتید ارور واسه چیه کمک کنید.....

:41:
مال منم مثل اینه!
چیکار کنیم؟

Spaniuly
29-04-2012, 13:31
یه نفر لطف کنه اگه دیتا پک 4 رو دانلود کرده یه ادیت فایل صفر کیلومتر برام ازش اکسپورت کنه لازم دارم
کافیه ادیت فایل قبلیتون رو یه بک آپ بگیرید بعد از جایی که هست حذف کنید به داخل بازی برید و توی قسمت ادیت گزینه سیو بزنید اینطوری ادیت فایل صفر کیلومتر میندازه توی پوشه 8 مگ هست ولی بعد زیپ شدن 2-3 مگ میشه حجمش

atlas-m
29-04-2012, 14:55
آقا ممنون

و یکسری فایل دیگه

باید kitserver نصب کنی و فایلاتو توی اون بریزی. آموزش اون هم توی همون سایت هست.

amirhosenpour
29-04-2012, 18:22
آقای امیرحسین پور ی سوال دیگه
موقع بازی سرعت بازی کمه / speed بازی روهم روی +2 'گذاشتم ولی بازم یخورده یواش میره
راهی داره سرعت بازی بیشتر بشه؟

آقا ممنون

و یکسری فایل دیگه

سوال دومی رو همونطور که گفتن باید Kitserver داشته باشی

در مورد سرعت هم باز میتونی از تنظیمات Kitserver سرعت از +2 خود بازی هم بیشتر کنی

برای این کار توپوشه Kitserver فایل Config.exe رو اجرا کن سربرگ اول پایین Game Speed رو تا جایی که سرعتش مناسب بشه زیاد کن

دانلود Kitserver

آموزش Kitserver

MORINIO
29-04-2012, 19:40
دوستان عزیز کسی میتونه این لینک گزارشکر فارسی مزدک میرزایی رو اینجا بذاره
خیلی تعریفشو کردن الان فعلا تو کف هستم شدید 5 صبح هست فردا هم کلاس دارم الان دارم بی صبرانه دنبال لینکش میگردم :31:

متاسفانه من چه تو این تاپیک چون تو سایتای دیگه هر چی گشتم یا لینک از خود سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست که خرابه
یا لینک مدیا فایر که این سایت هم برای من فـیل تره
دوستان عزیز اگر لطف کن یه جا بذارن که بشه مستقیم دانلود کنم ممنون میشم
اگر یه صورت یه لینک 365 مگ هم باشه مشکلی نداره

داداش از این سایتهای مستقیم کننده لینک مدیافایر میتونی استفاده کنی . سرچ کنی پیدا میکنی : یکیش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کافیه آدرس مدیافایر لینکو وارد کنی لینک مستقیم تحویل بگیری

اگه بازم نتونستی بگو یه جای دیگه واست آپ کنم

mj77
29-04-2012, 23:08
دوستان پچ 1.6 نصب نکنید چون نه کرکش اومده نه کیت سروری که این ورژن ساپورت کنه.
کمی صبر کنید پچ ابدیت جدید pesedit بیاد هم ورژن 1.6 داره و هم dlc 4

محمد نامدار
29-04-2012, 23:20
سوال دومی رو همونطور که گفتن باید Kitserver داشته باشی

در مورد سرعت هم باز میتونی از تنظیمات Kitserver سرعت از +2 خود بازی هم بیشتر کنی

برای این کار توپوشه Kitserver فایل Config.exe رو اجرا کن سربرگ اول پایین Game Speed رو تا جایی که سرعتش مناسب بشه زیاد کن

دانلود Kitserver

آموزش Kitserver

مرسی - خیلی خیلی ممنون
ولی ی سوال کوچولو
این نوشته کیت سرور رو توی مسیری که بازیو نصب کردیم نصب کنیم / ولی چیزی بنام inistall نداره
همون کپی بشه درسته یا کار دیگه ای هم باید انجام داد

Eblis 2011
29-04-2012, 23:24
لینک گزارشگر مزدک میرزایی رو لطف کنید

Spaniuly
30-04-2012, 09:54
بله عنوان پستم اسم اچیومنت/تروفی هست که یکی از بالاترین گیم اسکور هایی هت که توی بازی گنجونده شده... من چند روز پیش گیم PES2010 رو روی هارد یکی گیر آورد گفتم لیست اچیومنتاشو یه چکی بکنم کل اچیومنتاش دقیقا همون اچیومنتای 2011 بود واقعا این سازنده های PES اونقدر گیج هستند که حتی زحمت ندادن واسه بازی جدید اچیومنتای جدید بذارن وای که چه بی استعداد و بی ذوقن سازنده های سری PES به هر حال باز جای شکر داره توی نسخه 2012 یه تکونی دادن... یه مود فوق العاده کم طرفدار اضافه کردن بد جور هم بهش می نازن بله منظورم رئیس باشگاه هست که یخ ترین مودی هست که می تونید بازی کنید... برداشته یه اچیومنت/تروفی زاغارت هم گذاشته که البته برای کسب کردنش باید استعداد به خرج بدید ولی خیلی طول می کشه این اچیومنت از ما می خواد که بودجه شخصیمون رو به حدی برسونیم که توی مایه دار ترین مالکین توی صدر باشیم یه چیزی حول و حوش 1 بیلیون باید جمع کنیم که بالاخره با استفاده از راهنما و کمک داداشم دیشب کسبش کردم و 90 تا گیم اسکورشو کسبیدم تا آرزو به دل نمونم الان فقط 2 تا اچیومنت باقی مونده یکی بردن یک لیگ در حال عادی و یکی کاپیتان شدن در مود BAL الان که دیگه آخرین دیتا پک اومده به نظرم وقتشه که یه دست مود مورد علاقه ام BAL رو شروع کنم

ولی خدائیش هوش مصنوعی پائین و ریگلاژ نبودن بازی چقدر عذاب آوره توی این بازی... بیشتر عناصر بازی با هم مچ نیستن. امیدوارم کمی این مشکلات حل بشه توی نسخه بعدی پیش نمایش PES2013 رو ترجمه کردم توی تاپیک زیر علاقمندان می تون بخونن... ولی با این تفاسیر امیدی زیادی به تحول نیست... چون متاسفانه سازندگانش نمی خوان قبول کنن و یه جورایی لج کردن... من قبلا هم گفتم موتور بازی خیلی بد نیست فقط تنظیم نمی کنن بازی رو سرعت تنظیم نیست اصلا شناخت ضعیف سازندگان بازی از فوتبال کل گیم رو تحت تاثیر قرار داده... امیدوارم از کارشناسان کمک بگیرن تاگیم پلی بازی به تکامل برسه من معتقدم با همین موتور میشه یه بازی خیلی عالی ساخت این رو دموی اول PES2012 ثابت کرد.
موفق و گیمر باشید:40:

Pro Evolution Soccer 2013 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amirhosenpour
30-04-2012, 12:38
مرسی - خیلی خیلی ممنون
ولی ی سوال کوچولو
این نوشته کیت سرور رو توی مسیری که بازیو نصب کردیم نصب کنیم / ولی چیزی بنام inistall نداره
همون کپی بشه درسته یا کار دیگه ای هم باید انجام داد

فایل فشرده رو باز میکونی بعد وارد پوشه داخل اون میشی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید محتویات داخل پوشه رو تو مسیر
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید (مسیر اصلی بازی) میریزی بعد فایل manager.exe اجرامیکنی فایل pes2012.exe از منوی کشویی انتخاب میکنی بعد Attach رو میزنی بعد manager رو میبندی حالا Kitserver نصبه بعدش بقیه کارا سرعت و استادیوم....

Eblis 2011
30-04-2012, 13:24

کسی لطف کنه ممنون میشم

MORINIO
30-04-2012, 14:18

Eblis 2011
30-04-2012, 14:45
لینک اول که مدیافایر ترکیده
دومی هم دانلود نمیشه
جای دیگه نبود ؟

mnkamran
01-05-2012, 06:42
لینک اول که مدیافایر ترکیده
دومی هم دانلود نمیشه
جای دیگه نبود ؟
با سلام

پارت اول: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%29.part1.rar

پارت دوم: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%29.part2.rar

پارت سوم: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%29.part3.rar

پارت چهارم: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%29.part4.rar

mj77
01-05-2012, 14:03
کسی از دوستان کرک پچ 1.6 نداره؟

Mohammad King
01-05-2012, 22:12
سلام

دوستان آخرین پچ بازی رو میخواستم

Spaniuly
01-05-2012, 22:14
کسی از دوستان کرک پچ 1.6 نداره؟
اومده :

فقط تورو خدا هرکی این پچ و dlc 4 رو دانلود کرد از ادیت فایل صفر کیلیمتری که از این ورژن استخراج میشه برام بذاره لازمش دارم نسخه 1.9 برنامه PES Editor همزمان با این دی ال سی اومده ببینم می تونم یه جوری روی ایکس باکس قابل استفاده اش کنم

Mohammad King
01-05-2012, 22:51
دوستان

پچ ندارین بتونم become a legend بازیکن رو قوی کنم؟

mj77
02-05-2012, 00:02
اومده :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفقط تورو خدا هرکی این پچ و dlc 4 رو دانلود کرد از ادیت فایل صفر کیلیمتری که از این ورژن استخراج میشه برام بذاره لازمش دارم نسخه 1.9 برنامه PES Editor همزمان با این دی ال سی اومده ببینم می تونم یه جوری روی ایکس باکس قابل استفاده اش کنم
مرسی دوست عزیز این هیلتره لینک مدیا فایرشو نداری؟

Spaniuly
02-05-2012, 08:37
مرسی دوست عزیز این هیلتره لینک مدیا فایرشو نداری؟
برات دانلود می کنم با ساکس همین جا ضمیمه می کنم روی سرور P30 :46:
فقط یه یکی دو ساعت بهم فرصت بدی حلش می کنم دیتا پک 4 رو هم دانلود کن که یه ادیت فایل باید از این دیتا پک برام بذاری:11:

Altairezio
02-05-2012, 21:06
بچه ها من یه مشکلی پیدا کردم !:19:
تو قسمت become a legend خیلی بازی کردم حالا بعد به بازی که مربی میاد با من حرف میزنه تایید که میکنم و میره مقدار پیشرفتمو نشون بده دوباره که تایید میکنم از بازی خارج میشه!:41:
pes 2012 has stopped working:41:
من چی کار کنم؟
هر چی زدم پرید؟:41:

Spaniuly
02-05-2012, 22:27
بچه ها من توی شرکت هر چی کار کردم 17 مگ لعنتی رو نتونستم نه رو یه اپلود سنتر اپ کنم نه اینجا ضمیمه کنم این ضمیمه خیلی زاغارته فایل از 2 مگ بالاتر میشه اصلا ضمیمه نمی کنه نمیدونم واسه چی زده حداکثر حجم مجاز برای آپلود 200 مگ!!!
2 مگ رو با زور قبول می کنه ولی هر طور شده روی یه اپلود سنتر اپ می کنم با اکانت رپیدبازم مستقیمش می کنم... فقط عاجزانه خواهش می کنم هرکی دانلودش کرد دیتا شماره 4 رو دانلود کنه هم می تونه کوپا سانتاندر 2012 رو بازی کنه با رونالدینیو و فلامنکو و هم یه لطفی می کنه و فایل ادیت رو برام اکسپورت می کنه من نسخه PC رو ندارم

Spaniuly
03-05-2012, 08:13
بابت تاخیر یک روزه شرمنده اینم لینکها

لینک 4شیرد

لینک مستقیم رپیدباز

ادیت فایل صفر کیلومتر دیتا پک 4 یادتون نره:10:

Eblis 2011
03-05-2012, 16:42
بابت تاخیر یک روزه شرمنده اینم لینکها

لینک 4شیرد

لینک مستقیم رپیدباز

ادیت فایل صفر کیلومتر دیتا پک 4 یادتون نره:10:

این لینک چه کاری انجام میده تو بازی؟

kurosh08
03-05-2012, 18:03
PES2012 DLC 4
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F%3Fsoffjq26yg9sile)

PES 2012 Patch 1.06 – official update
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Ffiles%2F21618091%2FPES2012Patch106.zip)
یا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] nline.com%2Fpes2012%2Fpatch%2F1.06%2F8a1dced387971 f9f01efd76bf52106ca%2FPES2012Patch106.zip)

کرک پچ 1.06:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] dl.gamecopyworld.com%2F%3Fg%3D1%26c%3D725495341%26 d%3D2012%26f%3Drld-ps1216%2525217z)
یا

Altairezio
03-05-2012, 21:33
PES2012 DLC 4
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F%3Fsoffjq26yg9sile)

PES 2012 Patch 1.06 – official update
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Ffiles%2F21618091%2FPES2012Patch106.zip)
یا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] nline.com%2Fpes2012%2Fpatch%2F1.06%2F8a1dced387971 f9f01efd76bf52106ca%2FPES2012Patch106.zip)

کرک پچ 1.06:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] dl.gamecopyworld.com%2F%3Fg%3D1%26c%3D725495341%26 d%3D2012%26f%3Drld-ps1216%2525217z)
یا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2F7nrfxhdz)

بچه ها من یه سوال پرسیدم هیچکی جواب نداد!
من اون پچ رو نمیتونم نصب کنم !
میگه نمیتونه نصب کنه !
باید چی کار کنم؟
کرکش که از خودش بیشتره!
کرکش و اگه کپی کنم کافیه؟
(هان الان اینارو جواب بدید !:31:)

Spaniuly
04-05-2012, 15:51
بچه ها من یه سوال پرسیدم هیچکی جواب نداد!
من اون پچ رو نمیتونم نصب کنم !
میگه نمیتونه نصب کنه !
باید چی کار کنم؟
کرکش که از خودش بیشتره!
کرکش و اگه کپی کنم کافیه؟
(هان الان اینارو جواب بدید !:31:)
پچی که نصب می کنید باید سازگار با ورژن بازیتون باشه وگرنه نصب نمیشه 2 تا ورژن داریم نسخه دانلودی نسخه دیسک فکر کنم همه ورژن هایی که هستند نسخه دیسک هستن برای PC

Altairezio
05-05-2012, 12:57
پچی که نصب می کنید باید سازگار با ورژن بازیتون باشه وگرنه نصب نمیشه 2 تا ورژن داریم نسخه دانلودی نسخه دیسک فکر کنم همه ورژن هایی که هستند نسخه دیسک هستن برای PC
دوست عزیز این پچو باید کپی کنم تو قسمت نصب شده ی بازی بعد نصب کنم؟
من هردو رو دانلود کردم نصب نشدن!:41:

Spaniuly
05-05-2012, 21:39
دوست عزیز این پچو باید کپی کنم تو قسمت نصب شده ی بازی بعد نصب کنم؟
من هردو رو دانلود کردم نصب نشدن!:41:
والا من بازیو اصلا برای PC ندارم نگرفتمش رو اکس باکس بازی می کنم ولی توی نسخه ها قبلی باید با نسخه بازیت مچ بود یعنی اگه نسخه بازی که دارید نسخه دانلود شده اس باید پچ متناسب با اون رو دانلود کنید مشخصه که پچی که دانلود کردید متناسب بازیتون نیست من لینکی ندارم از هر دو پچ ولی توی پیج اصلی بازی جفتشو گذاشته هر جفتشو دانلود کنید و جداگانه تست کنید

aftab_azad20
06-05-2012, 18:05
سلام دوستان من چه جوری میتونم تو پی اس یه بازیکن رو مسئول نگهداری از یکی از بازیکن های حریف کنم

Altairezio
06-05-2012, 20:00
سلام دوستان من چه جوری میتونم تو پی اس یه بازیکن رو مسئول نگهداری از یکی از بازیکن های حریف کنم
برو رو بازیکن خودت بعد دکمه ی شوت رو بزن ( اگه بادسته کار میکنی!) بعد mark setting رو بزنی میتونی هر بازی کنی بجز گلر تیم مقابل رو mark کنی!

والا من بازیو اصلا برای PC ندارم نگرفتمش رو اکس باکس بازی می کنم ولی توی نسخه ها قبلی باید با نسخه بازیت مچ بود یعنی اگه نسخه بازی که دارید نسخه دانلود شده اس باید پچ متناسب با اون رو دانلود کنید مشخصه که پچی که دانلود کردید متناسب بازیتون نیست من لینکی ندارم از هر دو پچ ولی توی پیج اصلی بازی جفتشو گذاشته هر جفتشو دانلود کنید و جداگانه تست کنید
من هم همین کارو کردم ولی هیچ کدوم نصب نشدن!:31:
آقا یکی به داد من برسه دارم دیوونه میشم!:42:

محمد نامدار
06-05-2012, 23:27
سلام
ی سوال فنی
اون قسمتی از pes12 که لیگه و وسطاش و آخر هر فصل میشه بازیکن خرید
کدومشه؟
من چیزی نفهمیدم / نمیشدم که همشو امتحان کنم
ممنون

moghaddas mfa
07-05-2012, 08:36
سلام
ی سوال فنی
اون قسمتی از pes12 که لیگه و وسطاش و آخر هر فصل میشه بازیکن خرید
کدومشه؟
من چیزی نفهمیدم / نمیشدم که همشو امتحان کنم
ممنون
سلام
شما باید برید قسمت بنظرم لایف lifeبعد اونجا دو گزینه هست یکی مستر لیگ ودیگری بکام لیگ هستش .که مستر همون چیزی هستش که شما دنبالش هستی......
البته توصیه میکنم قبل شروع مستر چند کارو انجام بدی...
۱_سن بازیکن هایی که مورد توجه هستند رو کم کنی .اینجوری اونا زود پیر نمیشن.
۲_از قسمت اکسترا گزینه هایی مربوط به مستر هستش بهتره اونا رو هم ازاد کنی...
۳_بهتره موقع تمرین دادن بصورت چرخشی عمل کنی واگر مثلا در قسمت پاور نقطه ضعف داری با خریدن دفاع وبازیکن هایی که پاور خوب دارن این مشکل رو حل کنی........
راستی بهتره میل امدن بازیکن رو به تیمت رو حداکثر تنظیم کنی اینجوری منت کمتر میکشی.......(گزینش توی منویی هست که وقت و.... ر وتنظیم میکنی فکر کنم.....)
۴_بازیکن هایی مثل فابرگاس ،ریبری،داوید ویا،راموس،مایکن،ون پرسی،ژاوی،اینیستا،مسی ورونالدو...
اینا خوب رشد دارند منظورم قدرتشون افت نمیکنه.
اگه سوال دیگه بود در خدمتم.........

Spaniuly
07-05-2012, 09:00
برو رو بازیکن خودت بعد دکمه ی شوت رو بزن ( اگه بادسته کار میکنی!) بعد mark setting رو بزنی میتونی هر بازی کنی بجز گلر تیم مقابل رو mark کنی!

من هم همین کارو کردم ولی هیچ کدوم نصب نشدن!:31:
آقا یکی به داد من برسه دارم دیوونه میشم!:42:
یادمه پارسال هم روی PES 2011 هم این پچ های تایتلی آپدیت نصب نمی شدن و دستی کانورت می شدن این پچها... نمی دونم قضیه چیه

iman_s
07-05-2012, 10:55
چجوری میشه یک لیگ یا کاپ درست کرده که 3-4 نفری بازی کنیم؟

moghaddas mfa
07-05-2012, 12:43
چجوری میشه یک لیگ یا کاپ درست کرده که 3-4 نفری بازی کنیم؟
توی همون منوی کاپ یا چمپیون لیگ یه جایی هست که تعداد رو میتونی تعیین کنی.در حالت پیش فرض رو یک نفر هستش......
فکر کنم توی اولین منو باشه.....

Altairezio
07-05-2012, 12:51
بابا کمک من این پچو چه طور نصب کنم؟
کسی هم مثل من تو تاپیک هست؟

Spaniuly
07-05-2012, 19:10
بابا کمک من این پچو چه طور نصب کنم؟
کسی هم مثل من تو تاپیک هست؟
وقتی یاد چند سال پیش میفتم که یوزر های حرفه ای زیادی توی تاپیک PES بودن و به عشق این بازی فعالیت می کردن غصه ام می گیره چرا کونامی اینقدر توی 2 عنوان اخیرش به قدری بد عمل کرد که دیگه هیچ کس پیگیر آپدیت هاش نیست نمی دونم دقیقا چند نفر اینجا هستند که توی تاپیک های 2009 و 2010 فعال بودن ولی فقط خودم و کامران رو توی ذهن دارم مگه میشد یه پچ یا آپدیت جدید رسمی بیاد و اینجا پر شور نشه الان انگار که نه انگار یه دی ال سی اومده که یه مود اضافه می کنه ظاهرا هیچ کس غیر از من که اکس باکسی هستم حتی دانلود هم نکرده! فقط امیدوارم PES 2013 نا امیدم نکنه مثله 2011 و 12
خاطراتم رو با نسخه های 06 و 2008 و 2009 و 2010 رو از یاد نبردم هنوز به خصوص 2009 و 10

mnkamran
08-05-2012, 06:36
وقتی یاد چند سال پیش میفتم که یوزر های حرفه ای زیادی توی تاپیک PES بودن و به عشق این بازی فعالیت می کردن غصه ام می گیره چرا کونامی اینقدر توی 2 عنوان اخیرش به قدری بد عمل کرد که دیگه هیچ کس پیگیر آپدیت هاش نیست نمی دونم دقیقا چند نفر اینجا هستند که توی تاپیک های 2009 و 2010 فعال بودن ولی فقط خودم و کامران رو توی ذهن دارم مگه میشد یه پچ یا آپدیت جدید رسمی بیاد و اینجا پر شور نشه الان انگار که نه انگار یه دی ال سی اومده که یه مود اضافه می کنه ظاهرا هیچ کس غیر از من که اکس باکسی هستم حتی دانلود هم نکرده! فقط امیدوارم PES 2013 نا امیدم نکنه مثله 2011 و 12
خاطراتم رو با نسخه های 06 و 2008 و 2009 و 2010 رو از یاد نبردم هنوز به خصوص 2009 و 10

با سلام
آرمین خان ممنونم. این سه چهار روزی که اینجایی یه ذره شور و اشتیاق سابق در من جوونه زده! واقعیتش اینه که بیشتر مواقع مثل آدمایی که یه چیزی گم کردن، میام تو این تاپیک و فقط مطالبو میخونم و میرم. همین. نه حس بازی رو دارم، نه اشتیاقشو. ولی چه کنم معتادشم و نمیتونم از این لامصب دل بکنم. چند روزی خودمو باهاش مشغول میکنم و بعدش سیمام قاطی میشه و بیخیالش میشم. 06 ، 2009 و 2010 خیلی شورانگیزتر و خوشایندتر بودن. یادش بخیر قبلنا چقدر با عیال محترمه سر این بازی دعوام میشد!!... الآن فقط دلمو خوش میکنم که انشاءاله تعالی! ورژن 2013 بهتر خواهد بود...
خوش باشید

seday baron
08-05-2012, 10:04
سلام به دوستان
می خواستم بدونم پچ pesedit که با dlc جدید سازگار باشه اومده یا نه ؟

Mehran14233
08-05-2012, 11:55
دوستان پچ 3.3.1 هم اومد که dlc و data pack جدید رو داره .

باید حتماً 3.3 رو داشته باشید اگه ندارین اول اون رو نصب کنید .

Eblis 2011
08-05-2012, 12:00
یکی بهم بگه این dlc چه تغیرات جدیدی به بازی میده ؟

samypersian
08-05-2012, 12:16
سلام دوستان من این بازی رو 5 ماه پیش نصب کرده بودم بازی میکردم
امروز که دوباره نصب کردم و اخرین PES EDIT 3.3 رو نصب کردم ولی این ارور رو میده
بگید چه مرگشه

gheymeh
08-05-2012, 14:20
سلام دوستان من این بازی رو 5 ماه پیش نصب کرده بودم بازی میکردم
امروز که دوباره نصب کردم و اخرین PES EDIT 3.3 رو نصب کردم ولی این ارور رو میده
بگید چه مرگشه

این فایل رجیستری رو نصب کن و بعد بازی کن

دانلود : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این هم فیلم آموزشی :

samypersian
08-05-2012, 14:54
این فایل رجیستری رو نصب کن و بعد بازی کن

دانلود : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این هم فیلم آموزشی :

هیچ اتفاقی رخ نداد . هنوز همون ارور رو میده

amirhosenpour
08-05-2012, 18:35
هیچ اتفاقی رخ نداد . هنوز همون ارور رو میده

اگه ویندوز 64 بیتی داری خط دوم فایل بالایی اینجوری عوض کن

از

به

Altairezio
10-05-2012, 12:16
بچه ها یکی هم به داد من برسه من دیگه نمی تونم تحمل کنم !
یا وقتی تو become legand گل میزنم از بازی میندازه بیرون یا وقتی forward رو می زنم از بازی میندازه بیرون یا وقتی از forward خارج میشه از بازی میندازه بیرون یا وقتی to next match رو میزنم میندازه بیرون!:42:
آخه من چیکار کنم؟:45::37:
اون کسایی که مثل من از پچ استفاده کردن و پچ 3.0 رو نصب کردن اینجوری میشه!
آخه کرکو عوض کنیم یا آپدیت نزنیم یا این بازی یه مرگشه یا من دارم دیوونه میشم یا خرم دارم این بازی رو تحمل میکنم یا........:3::42::34::14:
یکی کمکم کنه:9::37:

محمد نامدار
10-05-2012, 21:04
سلام
شما باید برید قسمت بنظرم لایف lifeبعد اونجا دو گزینه هست یکی مستر لیگ ودیگری بکام لیگ هستش .که مستر همون چیزی هستش که شما دنبالش هستی......
البته توصیه میکنم قبل شروع مستر چند کارو انجام بدی...
۱_سن بازیکن هایی که مورد توجه هستند رو کم کنی .اینجوری اونا زود پیر نمیشن.
۲_از قسمت اکسترا گزینه هایی مربوط به مستر هستش بهتره اونا رو هم ازاد کنی...
۳_بهتره موقع تمرین دادن بصورت چرخشی عمل کنی واگر مثلا در قسمت پاور نقطه ضعف داری با خریدن دفاع وبازیکن هایی که پاور خوب دارن این مشکل رو حل کنی........
راستی بهتره میل امدن بازیکن رو به تیمت رو حداکثر تنظیم کنی اینجوری منت کمتر میکشی.......(گزینش توی منویی هست که وقت و.... ر وتنظیم میکنی فکر کنم.....)
۴_بازیکن هایی مثل فابرگاس ،ریبری،داوید ویا،راموس،مایکن،ون پرسی،ژاوی،اینیستا،مسی ورونالدو...
اینا خوب رشد دارند منظورم قدرتشون افت نمیکنه.
اگه سوال دیگه بود در خدمتم.........

سلام
مرسی از راهنماییت
ولی خب میشه بیشتر توضیح بدی در مورد بازی
خیلی دنگ و فنگ داره بازی کردنش
اولش که انگار ی مربی میگه انتخاب کن
بعدهم میره سراغ بازی که خیلی یجوریه / اگه میشه بیشتر توضیح بده
در ضمن من تیم رئال مادرید آوردم ولی بازیکناش اصلا اینایی که الان هستند رو توش نداره / چکارش باید کرد
ممنون
در مورد خرید و فروش بازیکنان و پول هم اگه ممکنه توضیح بدید
مرررررررررررسی

moghaddas mfa
11-05-2012, 19:28
سلام
مرسی از راهنماییت
ولی خب میشه بیشتر توضیح بدی در مورد بازی
خیلی دنگ و فنگ داره بازی کردنش
اولش که انگار ی مربی میگه انتخاب کن
بعدهم میره سراغ بازی که خیلی یجوریه / اگه میشه بیشتر توضیح بده
در ضمن من تیم رئال مادرید آوردم ولی بازیکناش اصلا اینایی که الان هستند رو توش نداره / چکارش باید کرد
ممنون
در مورد خرید و فروش بازیکنان و پول هم اگه ممکنه توضیح بدید
مرررررررررررسی
در مورد اینکه مربی انتخاب کنی وبعد بازی دقیقا نمیدونم منظورتون چیه .ولی فکر کنم شما اونجا یه مربی میسازید به میل خودتون.....
در مورد چرا بازیکن ها بازیکن های اصلی رئال نیستند،باید شما از قسمت اکسترا فایلشو ازاد کنی.....
در مورد خریدو فروش هم کافیه به قسمت خرید بازیکن برید و بازیکن مورد نظر رو انتخاب وببینید که پیشنهاد شما رو قبول میکنه یا نه .البته بهتره اولین لیگ رو با سطحی اسان تر شروع کنیدتا قهرمان یه جام مهم بشید تا بازیکن ها میل امدن به تیم شما را داشته باشند.........

Altairezio
11-05-2012, 21:22
یا وقتی تو become legand گل میزنم از بازی میندازه بیرون یا وقتی forward رو می زنم از بازی میندازه بیرون یا وقتی از forward خارج میشه از بازی میندازه بیرون یا وقتی to next match رو میزنم میندازه بیرون!:42:
آخه کرکو عوض کنیم یا آپدیت نزنیم یا این بازی یه مرگشه یا من دارم دیوونه میشم یا خرم دارم این بازی رو تحمل میکنم یا........:3::42::34::14:
دوستان کسی هم به داد ما برسه!

moghaddas mfa
11-05-2012, 22:32
دوستان کسی هم به داد ما برسه!

سلام.
ببین برادر اینجا اگه کسی بتونه مشکلتو حل کنه مطمئن باش بهت کمک میکنه .

به نظر من شما ......
۱_بازی رو پاک کن و دوباره نصب کن.و
بهتره بیخیال سیو های قبلیت بشی.چون ممکنه با تغییراتی که پچ رو بازی اجرا میکنه سیوهات ناسازگار بشن...شما یکبار بازی رو از اول نصب کن بعد پچ رو هم نصب کن ویه لیگ رو تازه شروع کن ببین همین مشکلو داری یا نه.......
شایدم مشکل از کامپیوتر یا بازیت باشه.....
۲_اصلا بیخیال این پچ بشو......

mnkamran
12-05-2012, 06:58
با سلام
یه سر بزن به این صفحه: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

PESEdit 2012 Patch 3.3 Bal Mode Fix: You must download 1.06 exe compatible Kitserver
راه حل مشکل شما اینه: از کیت سرور متناسب با پچ 1.06 باید استفاده کنی که از این لینک قابل دریافته:

و یا اینکه از همون صفحه PESEdit 2012 Patch 3.3 + 3.3.1 UPDATE رو دانلود و نصب کن که در این صورت بازیت خودبخود شامل تمام آپدیتها خواهد شد (دیتاپک جدید + ارتقاء ورژن + کیت سرور جدید و...)
خوش باشید

mohammad1350
12-05-2012, 11:12
دوستان سلام خسته نباشین من پچ لیگ برتر رو با پچ 3.2 نصب کردم ـ طبق راهنمای موجود در فایل ـ ولی فقط لوگو لیگ برتر و اسم بعضی از بازیکنا اومد ولی اسم تیمهای ایرانی اصلا وجود نداره و لیگ هلند رو نشون میده اگه میشه راهنماییم کنین چیکار کنم تشکر
قبلا هم این سوال رو کردم اما کسی جواب نداد اگه میشه یه لطفی بکنین بازم تشکر

dogh
12-05-2012, 15:05
کسی فایلی (چیزی) داره که اسم بازیکنای تیمهای کلاسیک رو درست کنه ؟

Mehran14233
13-05-2012, 10:28
کسی فایلی (چیزی) داره که اسم بازیکنای تیمهای کلاسیک رو درست کنه ؟
باید پچ نصب کنی .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ha.com/1391/02/%D9%BE%DA%86-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-pes-2012-%D8%A8%D8%A7-%D9%86%D8%A7%D9%85-pesedit-2012-patch-3-3/

فاصله بین download و ha رو بردار:31:

m_kasaeei
13-05-2012, 20:18
دوستان ممکنه یه پچ معرفی کنید که تیم های لیگ انگلیس و زمین های تیم های معروف انگلیسی رو اضافه کنه ؟
ممنون

محمد نامدار
13-05-2012, 21:45
در مورد اینکه مربی انتخاب کنی وبعد بازی دقیقا نمیدونم منظورتون چیه .ولی فکر کنم شما اونجا یه مربی میسازید به میل خودتون.....
در مورد چرا بازیکن ها بازیکن های اصلی رئال نیستند،باید شما از قسمت اکسترا فایلشو ازاد کنی.....
در مورد خریدو فروش هم کافیه به قسمت خرید بازیکن برید و بازیکن مورد نظر رو انتخاب وببینید که پیشنهاد شما رو قبول میکنه یا نه .البته بهتره اولین لیگ رو با سطحی اسان تر شروع کنیدتا قهرمان یه جام مهم بشید تا بازیکن ها میل امدن به تیم شما را داشته باشند.........

ممنون از راهنمایی
ولی باز ی سوال دیگه
توی قسمت اکستراکه گفتید برم - چیو باید آزاد کنم
من رفتم یسری چیزارو آزاد کردم ولی دوباره رفتم از اول ساختم هیچ فرقی نکرد
ممنون میشم اگه لطف کنید بگید کجا برم
چون خیلی وارد نیستم آخه توی این pes12
من از pes5 یکسره اومدم 12
چون هیچکدومشون بهم حال نمیداد تا این پس12

Mohammad King
14-05-2012, 16:38
سلام

ادیتور بازیو میخواستم که میشه بازیکنا رو قوی کرد

ممنون

Spaniuly
14-05-2012, 16:50
سلام

ادیتور بازیو میخواستم که میشه بازیکنا رو قوی کرد

ممنون
به نظرم بهترین ادیتوری که میشه ازش استفاده کرد همینه :

PES EDITOR V2.00 : Final Version

Eblis 2011
14-05-2012, 18:58
میگم دوستان وقتی تو become بازیکن میسازی میری تو یه تیم 3 4 فصل طول میکشه تا قوی شه . . . نمیشه همون اول با دستکاری قدرت ، قدرتت رو زیاد کنی ؟

Altairezio
14-05-2012, 20:38
میگم دوستان وقتی تو become بازیکن میسازی میری تو یه تیم 3 4 فصل طول میکشه تا قوی شه . . . نمیشه همون اول با دستکاری قدرت ، قدرتت رو زیاد کنی ؟
میشه ولی با ترینر!:5:
از تو خود بازی به صورت ارگین نمیشه!:46:

Eblis 2011
14-05-2012, 20:40
خوب ترینش رو بذار لطفا

Altairezio
14-05-2012, 21:08
خوب ترینش رو بذار لطفا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Ff%2FzD5A6p)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 7E2F60841DC5040D374274350ACF8.dc323 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] get%2FRhReKY6B%2Fpes_2012_bal__become_a_legend_.ht ml%3Bjsessionid%3D4F77E2F60841DC5040D374274350ACF8 .dc323)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] dd)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .com%2F2011%2F11%2Fbecome-legend-editor-pes-2012.html)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ames%2Fbecome-a-legend-pes-2012-editor%2F)
تو همه ی این ها میتونی یه ادیتور پیدا کنی که با مدل pes خودت برابر باشه بعد از سیوات یه کپی بگیر بعد ادیتش کن!
برو ببینم چی میکنی
و از :
میتونی net framework 4.0.30319 رو دانلود کنی

Eblis 2011
14-05-2012, 22:02
رفیق یه لینک خوب بده واسه ترینر از هیچ کدوم از سایتها نتونستم دانلود کنم

mnkamran
15-05-2012, 10:33
با سلام
دوستان گرامی و بخصوص سرور ارجمند جناب آرمین خان، میخوام برم سراغ مود Club Boss. ممنون میشم اگه هرگونه اطلاعات، ترفند، نکات تخصصی و... که به نظرتون میرسه، بهم یاد بدین... از لحظه شروع تا آخرش...
خوش و سلامت باشید...

Altairezio
15-05-2012, 12:13
رفیق یه لینک خوب بده واسه ترینر از هیچ کدوم از سایتها نتونستم دانلود کنم
این 2 تا دارن خوب بگرد !:5:
اولی از مدیا فایر هست و دومی از فورشیرد:46:
هر دو شو من امتحان کردم!:8:
پس هیچ موردی ندارن!:10:

Re zA
15-05-2012, 15:43
آقا گلاب به روتون من پچم ورژنش 1 هستش

میشه پچ لیگ برتر ایران + پچ گزارشگر فارسی رو لینکشو بدین

ممنون

Eblis 2011
15-05-2012, 17:33
دانلود نمیشه برا من
یه لینک مستقیم بدین لطفا

Eblis 2011
15-05-2012, 17:57
بعد از کلی سروکله زدن تونستم از سایت 4شیر دانلود کنم
طرز کارش چطوریه ؟ زبانش که چینیه

E.G_band
16-05-2012, 11:34
آخرین پچی که اومده چیه؟لینک دانلدش رو برام قرار بدید.

ممنون.

Mehran14233
16-05-2012, 12:10
آخرین پچی که اومده چیه؟لینک دانلدش رو برام قرار بدید.

ممنون.

Altairezio
16-05-2012, 21:18
این چینی نیست فونت های کامپیوترت ساپورت نمیکنه!
من الان تو ابن تصویری که گذاشتی دقیقا نمی دونم چی به چیه ولی میدونم که اون شماره ها متعلق به بازیکن هستن همشون رو بالا ببر ویکی از اون 2 تا کلید پایین رو امتحان کن تا ببینی کدوم درست کار میکنه بعد برو تو پی اس ببین بازیکنت تغییری کرده؟:10:
اگه نکرده بود من دیگه معذورم!:27:

E.G_band
17-05-2012, 00:16

از 4شیر چه جوری دانلود کردی؟به ما هم یاد بده.

---------- Post added at 01:16 AM ---------- Previous post was at 01:15 AM ----------

پچی برای لیگ برتر ایران هست؟

برای گزارش فارسی عادل فردوسی پور چی؟

Eblis 2011
17-05-2012, 00:20
از 4شیر چه جوری دانلود کردی؟به ما هم یاد بده.

---------- Post added at 01:16 AM ---------- Previous post was at 01:15 AM ----------

پچی برای لیگ برتر ایران هست؟

برای گزارش فارسی عادل فردوسی پور چی؟

اول ثبت نام کن بعد ساین شو میشه دانلود کرد

Spaniuly
18-05-2012, 10:10
از کامران عزیز بابت ادیت فایل اورجینال دیتا پک 4 ممنونم ولی فقط یک مسئله می مونه! من توی اکس باکس بعد اینکه Data Pack 4 رو ریختم علیرضا حقیقی به دیتا بیس اضافه شده و توی ترکیب تیم روبین کازان قرار داره ولی وقتی این ادیت فایل که کامران از نسخه PC برام گذاشته با PES Editor باز می کنم خبری از علیرضا حقیقی نیست! حتی توی روبین کازان هم نیست

دوستانی که پک 4 رو دانلود کردند چک کنن ببینن حقیقی توی روبین کازان اومده یا نه ممنونم

kiar
18-05-2012, 15:29
با عرض سلام خدمت دوستان
من دنبال گزارش ترکی ترکیه میگردم لطفا اگه کسی لینکش رو داره بذاره من خودم از چند تا لینک پیدا کردم ولی همشون فیلتر بودن خواهشا سریع جواب بدین:19:

yashgin128
18-05-2012, 15:54
با عرض سلام خدمت دوستان
من دنبال گزارش ترکی ترکیه میگردم لطفا اگه کسی لینکش رو داره بذاره من خودم از چند تا لینک پیدا کردم ولی همشون فیلتر بودن خواهشا سریع جواب بدین:19:
لینکهایی که میگین چند مگ بودن؟

kiar
21-05-2012, 18:54
لینکهایی که میگین چند مگ بودن؟
من که گفتم همشون فیلتر بودن ولی فکر میکنم حدود 400 تا 500 مگ باشه

weblox
22-05-2012, 12:24
سلام دوستان

من نمی تونم قسمت یارگیری یا پرس کردن رو پیدا کنم.می خوام یه دو تا بازیکن رو مامور مهار رونالدو کنم:31:
ممنون میشم راهنمای کنید.

shahram_10
23-05-2012, 11:26
سلام خسته نباشید.
من میخواستم لیگ دسته 2 رو از pes edit از بوندسلیگا به لیگ 2 دیگه ای مثلا سری b تغییر بدم ولی ارور میده!
dt04.img/unnamed-33-sb.bin رو پیدا نمیکنه!
آخرین پچ 3.3 رو هم زدم.

مرسی.

kiar
24-05-2012, 09:56
سلام خسته نباشید.
من میخواستم لیگ دسته 2 رو از pes edit از بوندسلیگا به لیگ 2 دیگه ای مثلا سری b تغییر بدم ولی ارور میده!
آخرین پچ 3.3 رو هم زدم.

مرسی.

من هم مثل شما این مشکلو دارم ولی نتونستم حلش کنم فکر کنم مشکل از patch باشه !!

yashgin128
24-05-2012, 15:41
سلام
بهترین ترکیب هجومی واسه منچستر کدومه؟

shahi666
24-05-2012, 23:28
سلام خسته نباشید.
آخرین پچ 3.3 رو هم زدم.

مرسی.

من هم مثل شما این مشکلو دارم ولی نتونستم حلش کنم فکر کنم مشکل از patch باشه !!

درود
اگر فایل فیکس 3.3.1 رو نصب کنید مشکل حل میشه...
اگر فایل فیکس پچ رو نصب نکردید یا اگر نصب کردید و باز مشکل دارید فایل زیر رو دانلود کنید و در مسیر This folder to "PES 2012/kitserver/" کپی کنید

Mehran14233
27-05-2012, 01:20
پچ pesedit 3.4

Download (3 parts)

Ali_pc
27-05-2012, 10:31
من پچ 3.3 نصب کردم وسط بازی یا حتی موقع سیو کردن صفحه سیاه میشه از بازی میاد بیرون ویندوز سون هستش
برای این مشکل چیکار باید بکنم ؟

shahram_10
27-05-2012, 11:45
سلام
ممنون از راهمایتون
می خواستم بدونم واسه اینکه یه تیم با بازیکنان اصلی خودش تو مستر لیگ باشه باید چیکار کرد؟
من هر تیمی رو از لیگ 2 مثلا برمیدارم فقط با یه سری بازیکن خاص هستش و با بازیکنان اصلی خوده تیم نیست.

مرسی.

Spaniuly
27-05-2012, 17:12
سلام
ممنون از راهمایتون
می خواستم بدونم واسه اینکه یه تیم با بازیکنان اصلی خودش تو مستر لیگ باشه باید چیکار کرد؟
من هر تیمی رو از لیگ 2 مثلا برمیدارم فقط با یه سری بازیکن خاص هستش و با بازیکنان اصلی خوده تیم نیست.

مرسی.

باید 600 تا گیم پوینت خرج گنی از توی منوی مربوط به شاپینگ گزینه مربوطه رو خرید کنی جمله اش یادم نیست ولی نوشته شروع مستر لیگ با اسکواد اورجینال تیم

Eblis 2011
27-05-2012, 17:27
باید 600 تا گیم پوینت خرج گنی از توی منوی مربوط به شاپینگ گزینه مربوطه رو خرید کنی جمله اش یادم نیست ولی نوشته شروع مستر لیگ با اسکواد اورجینال تیم
در تکمیل جمله ی دوستمون :
برو به این مسیر :
Extera content / Mode expansion kits / Master lige 3 رو بخر . بعد برو حالشو ببر

shahram_10
28-05-2012, 00:18
در تکمیل جمله ی دوستمون :
برو به این مسیر :
Extera content / Mode expansion kits / Master lige 3 رو بخر . بعد برو حالشو ببر

سلام
مرسی.تو این قسمت که گفتین رفتم ولی تمام قسمتها غیره فعال هستند.اون بالا گوشه سمت راست هم زده GP999,999,999

Eblis 2011
28-05-2012, 00:32
خوب پس همشون خریداری شده
حالا میری تو مسترلیگ و Orginal lineup رو انتخاب میکنی و با بازیکنان اصلی میری

hamidreza73b
28-05-2012, 17:58
سلام من بازی Pro Evolution Soccer 2012 رو نصب کردم و اجرا هم میشه ولی همینکه می خواد بره تو بازی ، بازی بسته میشه و یه اخطار Pro Evolution Soccer 2012 Has Stopped Working میاد هر کاری کردم درست نشد وقتی هم که رو ایکون بازی کلیک میکنم و troubleshoot compatibility رو میزنم یه همچین صفحه ای مثل عکس زیر میاد میشه بگید چطور میتونم این مشکل رو برطرف کنم؟

hamidreza73b
28-05-2012, 18:04
سلام من بازی Pro Evolution Soccer 2012 رو نصب کردم و اجرا هم میشه ولی همینکه می خواد بره تو بازی ، بازی بسته میشه و یه اخطار Pro Evolution Soccer 2012 Has Stopped Working میاد هر کاری کردم درست نشد وقتی هم که رو ایکون بازی کلیک میکنم و troubleshoot compatibility رو میزنم یه همچین صفحه ای مثل عکس زیر میاد میشه بگید چطور میتونم این مشکل رو برطرف کنم؟

soheilnouri
28-05-2012, 20:13
سلام...بعد از این همه مدت ایا این بازی نظر شما رو جلب کرده دوستان؟

Mehran14233
28-05-2012, 20:49

خیر :31:

Eblis 2011
28-05-2012, 21:20
اره رفیق
اما جای پیشرفت داره اساسی

hamidreza73b
29-05-2012, 08:32

هیچکی نیست جواب منو بده؟؟؟؟؟؟؟؟

nasrGod
31-05-2012, 21:19
سلا م دوستان من از پچ پی اس ادیت استفاده میکنم
وقتی میخوام همون اول مستر رو شروع کنم و سیو بزنم از بازی میپره بیرون
ممنون میشم کمک کنید تا مشکلم رو حل کنم

Altairezio
31-05-2012, 22:29
سلا م دوستان من از پچ پی اس ادیت استفاده میکنم
وقتی میخوام همون اول مستر رو شروع کنم و سیو بزنم از بازی میپره بیرون
ممنون میشم کمک کنید تا مشکلم رو حل کنم

تو این پچا یه تتیمایی گیر دارن و انگار طلسم شدن
تو become a legend هم همینطوره اگه به تیمایه منچستر یا یه سری تیمایه دیگه بری مطمئن باش دیگه بعد از یه مدتی نمی تونی بازی کنی و مجبور میشی کل یه فصل رو بزنی بره!
برا همین مهمه که تو کدوم تیمو بر میداری!
متاسفانه برا همین باید اگه انتخابت درست بود 2 تا سیو برداری و مدام بعد از هر مسابقه که از بازی ننداختت بیرون بری یه بار دیگه تو بالا یا پایین اون سیو خودت یه سیو دیگه بزنی این کارو باید بعد از مسابقت تکرار کنی چون معلوم نیست کی گیرش میگیره و میندازدت بیرون!
دوست عزیز تیمی رو که بر میداری بگو تا بتونم کمکت کنم!

yashgin128
01-06-2012, 16:32
سلام
شوت قدرتی کدومه؟
من عادت دارم(خوشم میاد از تقریبا وسط زمین شوت بزنم)

Altairezio
01-06-2012, 17:10
سلام
شوت قدرتی کدومه؟
من عادت دارم(خوشم میاد از تقریبا وسط زمین شوت بزنم)
دوست این خود شما هستید که قدرت شوت رو تنظیم میکنید!
تو 2012 فک نکنما از وس میدون به جایی برسی!:31::5::46:

shahin666
03-06-2012, 17:17
دوستان عزیز یکی بیاد برای ما کلا یه توضیح در مورد این پچ های pes بده خیر از جوونی زن بچه اش بببینه :31:

یه پچ هست که میگن پچ رسمی هست

PES 2012 Patch 1.06

خوب یه پچ هست که اینم میگن رسمی

Pro Evolution Soccer 2012 PESVN V4.6.0

باز یه پچ دیگه هم هست

PESEdit 2012 Patch 3.4

خوب حالا دوستان عزیز یه لطف کنن بگن کدوم بچ کاملترین هست کدوم پچ بهترین هست و ما همون رو استفاده کنیم
و مثلا این که میشه از دوتا پچ با هم استفاده کنیم مثلا هر دوتا پچ رو بریزیم کلا از این حرفا :31:

farshad_pes9
03-06-2012, 20:21
دوستان عزیز یکی بیاد برای ما کلا یه توضیح در مورد این پچ های pes بده خیر از جوونی زن بچه اش بببینه :31:

یه پچ هست که میگن پچ رسمی هست

PES 2012 Patch 1.06

خوب یه پچ هست که اینم میگن رسمی

باز یه پچ دیگه هم هست

PESEdit 2012 Patch 3.4

خوب حالا دوستان عزیز یه لطف کنن بگن کدوم بچ کاملترین هست کدوم پچ بهترین هست و ما همون رو استفاده کنیم
و مثلا این که میشه از دوتا پچ با هم استفاده کنیم مثلا هر دوتا پچ رو بریزیم کلا از این حرفا :31:
استفاده از هر نوع پچ سلیقه ای.
اما به نظرم خودم و خیلی از دوستان دیگه PESEdit 2012 Patch ,پچهاش کامل هستند که شما میتونین آخرین ورژنشو بگیرین.(یه کم حجمش بالاست)
دو تا پچ هم تا جایی که من میدونم نمیشه!

Altairezio
04-06-2012, 12:35
دوستان یه پچ بزارید یا نمیدونم یه چیز دیگه که بتونم کفشایه جدیدو تو بازی داشته باشم!(کفشایه نارنجی فسفری کریس یا کفشایه دورنگ فسفری نایک)

یه مسئله ی دیگه که هست اینه که من چه طور میتونم player index رو تو become کسب کنم منظور اون مهارت های بخصوصه!
ممنون

shahin666
04-06-2012, 19:00
دوستان پیشنهاد میکنم این پچ

حتما دانلود کنن واقعا عالی بود کلا زد ترکوند گیم پلی pes 2012 رو :31:
تبلیغ 2013 رو هم میکنه اصلا فاجعه ای هست نصب این پچ !!!!:31:

در ضمن دوستمون که کفش جدید میخواستن !!! این 40 تا کفش جدید با هر رنگی حتی صورتی هم اضافه میکنه :19:
دوستانی که میخوان دانلود کنن من از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بدون مشکل دانلود کردم شاید حجمش یه خورده بالا باشه ولی ارزشش رو داره

Eblis 2011
04-06-2012, 21:39

در ضمن دوستمون که کفش جدید میخواستن !!! این 40 تا کفش جدید با هر رنگی حتی صورتی هم اضافه میکنه :19:
دوستانی که میخوان دانلود کنن من از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بدون مشکل دانلود کردم شاید حجمش یه خورده بالا باشه ولی ارزشش رو داره

به اعتبار حرف شما من زدم دانلود . . . خدا کنه پچ بدی نباشه :8:

Altairezio
04-06-2012, 23:00

دوست عزیز پچ کفش خواستم نگفتم که خود پی اس رو برام بزنی!
من که ای دی اس ال دارم حالم گرفته شد!

Eblis 2011
04-06-2012, 23:11

میشه بگی گیم پلی چه تغییراتی کرده ؟

shahin666
06-06-2012, 01:00
میشه بگی گیم پلی چه تغییراتی کرده ؟

دوست عزیز توضیحات تو همون لینک داده شده
تغییرات که از گرافیک و منو ها گرفته تا خود نحو بازی کردن همه یه تغییراتی میکنه
کلا به نظر من خیلی بهتر میشه

فقط یه چیزی اذیت میکنه اونم انگار راحت تر شدن بازی هست
مثلا من تو حالت تاپ پلیر که بازی میکردم مثل قبل نبود که خیلی سخت بشه گل زد یا خیلی راحت گل بخوری
خیلی راحت میشه گل بزنی و بسته نگه داشتن دروازه هم انقدر سخت نیست
خوب قبل از نصب این پچ برای گل زدن دهن سرویس میشد و همین طور گل نخوردن ولی با نصب این پچ انگار کار راحت تر میشه
نمیدونم حالا شاید من خیلی خوب بازی میکنم:31:

Eblis 2011
06-06-2012, 03:02
من این پچو نصب کردم ولی موقع اجرا این خطا رو میده باید چیکار کنم ؟

sadeghpa80
06-06-2012, 20:20
سلام
ن یه سوالی دارم این پچها واسه xbox هم هست ؟؟؟
اگه هست چجوری باید نصب کرد
ممنون

aluminum
08-06-2012, 12:49
دوستان پچ جدید یورو 2012 رو کسی نصب کرده؟ارزش دانلود کردن رو داره؟

Mehran14233
09-06-2012, 19:24
دوستان پچ جدید یورو 2012 رو کسی نصب کرده؟ارزش دانلود کردن رو داره؟

من نصب کردم . بدک نیست :31: تصاویر پشت منو فیلم واقعی شده و شکل منو ها عوض شده . توی بازی هم اسکور بورد عین اسکوربورد مسابقات شده . ورزشگاه ها هم یه کم رنگی با طرح و عکس های یورو شدند :31:

clau
10-06-2012, 00:10
من این پچ euro2012دنلود کردم 644مگابایت بود ولی بعد نصب هیچ تغییری ایجاد نشد نه در پشت منو نه در شکل منو ها توی توضیحات درباره نصبش نوشته پچ ورژن 3.4نصب بشه که یک گیگ حجمشه بقیه دوستان هم همین مشکل دارن؟:41:

Mehran14233
10-06-2012, 16:36
من این پچ euro2012دنلود کردم 644مگابایت بود ولی بعد نصب هیچ تغییری ایجاد نشد نه در پشت منو نه در شکل منو ها توی توضیحات درباره نصبش نوشته پچ ورژن 3.4نصب بشه که یک گیگ حجمشه بقیه دوستان هم همین مشکل دارن؟:41:

باید اول 3.4 رو نصب کنید و بعد این رو نصب کنید . تنهایی جواب نمیده

shahram_10
11-06-2012, 13:05
سلام
من پچ PESEdit EURO 2012 Add-on 1.0 رو ریختم ولی لوگی تیمها تمام به هم ریخت و برگشت به قدیم!!!
ولی شکل منوها و فیلم بازی جدید شد.
مشکل از کجاست؟

clau
13-06-2012, 05:04
چرا تو بازی pes2012وقتی تیم حریف ضربه ایستگاهی میگیره یک بازیکن تیم خودمون سر یک تیر میکاریم تا اگه توپ سمتش رفت عکس العمل نشون بده و جلوی گل شدن توپ بگیره مثل ماست همونجا میمونه تا توپ بره توی دروازه:9:

Altairezio
13-06-2012, 11:01
چرا تو بازی pes2012وقتی تیم حریف ضربه ایستگاهی میگیره یک بازیکن تیم خودمون سر یک تیر میکاریم تا اگه توپ سمتش رفت عکس العمل نشون بده و جلوی گل شدن توپ بگیره مثل ماست همونجا میمونه تا توپ بره توی دروازه:9:

ببخشید بهش میگم بگیره از دفعه ی بعد!:)
آخه حرفا میزنی ها

clau
13-06-2012, 11:42
ببخشید بهش میگم بگیره از دفعه ی بعد!:)
آخه حرفا میزنی ها

توی pes2010اینجوری نبود وقتی یک بازیکن سر یک تیر میکاشتم اگه توپ به همون سمتی که بود میرفت توپ با سر برمیگردوند وگر نه سوال نمیپرسیدم اینجا که گفتم شاید راه حلی داشته باشه:23:

moghaddas mfa
13-06-2012, 11:59
s@l@mشما بهتره برای گل نخوردن در ضربه ازاد کلید شوت رو نگه داری تا دفاع همه حالت پرش رو انجام بدن. بعد وقتی توپ از دفاع رد شد شوت رو چند بار بزنید تادروازه بان عکس العمل نشون بده.....

Mehran14233
13-06-2012, 22:16
برای ضربه آزاد بهترین روش اینه که دکمه ال1 با شوک رو بزنید تا شماره بیاد سر دروازه بان بعد دروازه بان رو بیارید وسط دروازه بعد دوباره شماره رو از سرش بردارید . اگر هم دروازه بان حرکت نکرد که بیاد وسط دروازه شماره رو از سرش بردارید تا همونجا بمونه . توی مواقعی که نمیشه دروازه بان رو حرکت داد احتمال خیلی زیاد ضربه کامپیوتر میره بیرون .

البته دقیق یادم نیست براش شماره اومدن روی دروازه بان باید چیکار کرد ولی فکر کنم همون دو تا دکمه بود .

hosein_a
14-06-2012, 13:40

موقعی که توپ میاد سمتش شما باید دکمه ی شوت یا پاس کوتاه را بزنید تا توپو دفع کنه

hosein_a
14-06-2012, 13:45
از دوستان کسی میدونه برا مسابقات pesبا کیبورد تو اصفهان کجا باید رفت؟؟؟
باتشکر

alaydyn
15-06-2012, 06:44
اقا چرا این کریستین رونالدو با مسی را نمیشه خرید در مستر لیگ چه باید کرد هر چی پیشنهاد میدم رد میکنه ؟؟؟؟

shahab_f
16-06-2012, 13:15
دوستان من پچ 3.3.1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رو نصب کردم. صورت خیلی از بازیکن ها وارد نشده و پوستشون خاکستریه (یعنی بدون چهره هستند) چطور درستش کنم؟
مرسی

masoud93
18-06-2012, 17:54
سلام.

دوستانی که پچ استفاده میکنن ، به نظرتون پچ SMoKE ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کامل تر و بهتره یا پچ PESEdit ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ؟؟؟

malkemid
21-06-2012, 13:15
بچه ها من می خوام تیمهای کلاسیک رو با اسامی درست داشته باشم چیکار کنم؟

samyar_red
26-06-2012, 02:01
سلام بچه ها یه سوال
چطور میشه تو حین بازی دستور بدی تیم به دفاع یا حمله بره. قبلنا مثلا توی ساکرهای قدیمی تر l2 رو که میگرفتی بعد اگر R2 میزدی یه 4 تا ایکون بقل نقشه بودن که آبی میشدن و تیم سری برمیگشت عقب. و وقتی که L2 میگرفتی و R1 میزدی اون 4 تا ایکونه میرفت رو قرمز و تیم جلو میکشید
.لی تو ساکر 12 بلد نیستم
اگه متوجه نشدید بگید تا عکس بزارم

Altairezio
26-06-2012, 09:10
سلام بچه ها یه سوال
چطور میشه تو حین بازی دستور بدی تیم به دفاع یا حمله بره. قبلنا مثلا توی ساکرهای قدیمی تر l2 رو که میگرفتی بعد اگر R2 میزدی یه 4 تا ایکون بقل نقشه بودن که آبی میشدن و تیم سری برمیگشت عقب. و وقتی که L2 میگرفتی و R1 میزدی اون 4 تا ایکونه میرفت رو قرمز و تیم جلو میکشید
.لی تو ساکر 12 بلد نیستم

دوست عزیز خودت که جواب خودتو دادی!

*IN*
26-06-2012, 11:24
سلام
من این پچ آخریه pesedit رو داشتم نصب میکردم رو 30-40 درصد این ارور رو داد...
مشکلش چیه؟؟؟

farhad_persona
26-06-2012, 20:58
بچه ها من یه مستر لیگ بردم تو لیگ آلمان فصل اول که تموم شد تیم های دسته دوم انگلیس اومدن بالا! رفتم با PES selector لیگ دسته دوم رو به دسته دوم آلمان تغییر دادم ولی تو مستر لیگ من همون تیم های انگلیسی هستن. راهی هست که بشه اینو درستش کرد و تیم های آلمانی رو جایگزین اینا کرد؟

samyar_red
27-06-2012, 03:50
دوست عزیز خودت که جواب خودتو دادی!

یعنی منظورت اینه با همون روش میشه اینکارو کرد؟؟
ولی من هرچی میزنم هیچ تغییری نمیکنه
اگه کسی دیگه میدونه جوابمو بده

سلام بچه ها یه سوال
.لی تو ساکر 12 بلد نیستم

محمد نامدار
29-06-2012, 13:20
سلام
دوتا سوال
اول اینکه وقتیکه صحنه آهسته گل را نشون میده / چطوری میشه عقب و جلو کرد صحنرو / من که هرکاری کردم نشد

دوم : من یکی دوتا فایل گرفتم که برای واضح تر کردن صفحه حین بازی بود - توی شاخه pes کپی کردم ولی مشکلش اینه که وقتی میری توی بازی صفحه خیلی نورانی و نورش زیاد و چشمو میزنه / بعداز یخورده بازی درست میشه
ولی دوباره بعداز گل زدن یا زدن استپ و نگهداشتن بازی دوباره همینجور میشه

ممنون میشم از راهنماییتون

Mehran14233
30-06-2012, 20:42

باید پچ نصب کنی

payamhetfild
01-07-2012, 19:35

دوستان منم خیلی دنبال یه فایلم که بدون نصب این پچهای غیر رسمی بازیکنای کلاسیک تماما درست بشه اسمشون مثل این:

ممنون میشم اگه کسی کمک کنه:40:

asad313
02-07-2012, 17:39
دوستان تو بخش مستر لیگ نمیشه یه کاری کرد که با بازیکنای خود تیمی که انتخاب می‌کنیم بازی کنیم؟
این بازیکنایی که بازی میده خیلی چرتن!

Mehran14233
02-07-2012, 23:54
دوستان تو بخش مستر لیگ نمیشه یه کاری کرد که با بازیکنای خود تیمی که انتخاب می‌کنیم بازی کنیم؟
این بازیکنایی که بازی میده خیلی چرتن!

باید قابلیتشو توی منوی اصلی بازی خریداری کنی . از طریق extra content

shahab_f
05-07-2012, 11:34
واقعا خیلی مسخره است که کونامی برای اینکه سختی بازی مقابل کامپیوتر رو ببره بالا، به جای اینکه یه کاری کنه خوب بازی کنند، یه کاری کرده بازیکنهای حریف بدون هیچ زحمتی از کنار مدافع هات رد شن و دقت شوت هاشون هم تا آخر بالاست. ضربه آزاد هم که هیچی. هر تکل هم حداقل یه کارت زرد داره، یعنی اصلا تکل بدون کارت که معنا نداره تو این بازی:41:

saze
05-07-2012, 15:39
سلام
ترفندهای pes 2012؟

soheilnouri
05-07-2012, 23:33
بدترین فوتبال تاریخ

M E S S I
06-07-2012, 09:24
آموزش دفاع در PES 2012:

لینک:

حجم فایل:
8,243 KB

M E S S I
06-07-2012, 14:19
آموزش زدن ضربه ایستگاهی در فواصل مختلف در PES 2012:

لینک:

حجم فایل:

25,910 KB

sami-z
07-07-2012, 08:50
این آموزش کاشته زنی خیلی کمک کرد ..دمت گرم...از یه جاهایی گل زدم که خودم عمرا" فکر نمیکردم!!! با روبن و شواینی:5:

M E S S I
07-07-2012, 09:32
آموزش زدن پنالتی در PES 2012:

لینک:

حجم فایل:

11,249 KB

M E S S I
07-07-2012, 10:11
:FIFA 12 vs PES 12 Head to Head - Faces

لینک:

حجم:

5,643 KB

5,650 KB

M E S S I
07-07-2012, 10:36
شادی های جالب پس از گل CR7 در PES 2012:

لینک:

حجم:

9,970 KB

M E S S I
07-07-2012, 10:54
آموزش تکنیک ها و مهارت ها در PES 2012:

لینک:

حجم:

21,839 KB

M E S S I
09-07-2012, 15:52
دوستان الان یه ویدیویی رو دانلود کردم که توش به گفته ی خودش آموزش چطور باز ی کردن آنلاین pes 12 رو به صورت رایگان گفته:31:حالا راست و دروغشو نمیدونم!
به این صورت که یه فایلی رو دانلود می کنی میریزی تو پوشه ی بازی منتهاش نفهمیدم از کجا باید دانلود کرد؟؟
حالا دوستانم این ویدیوی کوتاه رو یه نگاهی بندازن اگه فهمیدن ما رو هم بی خبر نزارن...:10:

arsenal_4
11-07-2012, 21:15
سلام دوستان
من تازه این بازیو نصب کردم اگه میشه یه پیج خوب واسه این بازی بهم بدین تا بتونم دانلود کنم با حجم کم نقل و انتقالات باشه کافیه
ممنون

محمد نامدار
12-07-2012, 00:01
هیچکسی نمی دونست ؟؟
:(

Mehran14233
12-07-2012, 15:07
سلام دوستان
من تازه این بازیو نصب کردم اگه میشه یه پیج خوب واسه این بازی بهم بدین تا بتونم دانلود کنم با حجم کم نقل و انتقالات باشه کافیه
ممنون

وایسا چند روز دیگه پچ جدید با نقل و انتقالات میاد که اونو دانلود کنی کامل تره . جیرود و پودولسکی هم به آرسنال اضافه میشن :31:

alexjojo
13-07-2012, 02:49
سلام وخسته نباشد از وقتی که من patch 3.4 , patch 3.5 رو نصب کردم به هیچ عنوان pesedit.exe اجرا نمیشه و ارور میده در صورتی که تو patch 3.3 مشکلی نداشت ویندوزم xp-sp3 آخرین ورژن
NET Framework 4.0 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] +xp+sp3&source=web&cd=1&ved=0CFIQFjAA&url=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] dio%2Ffeedback%2Fdetails%2F730732%2Fnet-framework-4-5-should-support-windows-xp-sp3&ei=hVH_T4fBL8rj0QG399C7BA&usg=AFQjCNH33EtOjWkELTJk49cMdZdnGSdRag&cad=rja) و direcx هم رو سیستم نصبه آنتی ویروسم با فایلها مشکلی نداره ممنون میشم اگه راهنمایی کنید اینم error:

milad dante
13-07-2012, 10:44
من موقعی که می خوام با یک سری از تیم ها بازی کنم از بازی می پره بیرون باید چیکار کنم؟

M E S S I
13-07-2012, 10:52
سلام وخسته نباشد از وقتی که من patch 3.4 , patch 3.5 رو نصب کردم به هیچ عنوان pesedit.exe اجرا نمیشه و ارور میده در صورتی که تو patch 3.3 مشکلی نداشت ویندوزم xp-sp3 آخرین ورژن
NET Framework 4.0 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] +xp+sp3&source=web&cd=1&ved=0CFIQFjAA&url=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] dio%2Ffeedback%2Fdetails%2F730732%2Fnet-framework-4-5-should-support-windows-xp-sp3&ei=hVH_T4fBL8rj0QG399C7BA&usg=AFQjCNH33EtOjWkELTJk49cMdZdnGSdRag&cad=rja) و direcx هم رو سیستم نصبه آنتی ویروسم با فایلها مشکلی نداره ممنون میشم اگه راهنمایی کنید اینم error:

Click here to view the original image of 676x507px.

من موقعی که می خوام با یک سری از تیم ها بازی کنم از بازی می پره بیرون باید چیکار کنم؟

دوستان مشکلاتتون رو در

مطرح کنید تا زودتر به جواب برسید.
ممنون.

Mehran14233
14-07-2012, 20:54
پچ جدید 3.5

این هم 3.5.1 که بعدش باید نصب کنید