PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کرک radmin 3.4

K1lou
31-05-2011, 11:50
با سلام
دوستان کرک radmin 3.40 رو می خواستم
با تشکر

jafarian
31-05-2011, 13:09
شمااین کیجن چک کنید ببینیدرجیسترمیشه برنامه شما[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک دانلود

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

K1lou
01-06-2011, 06:52
با سلام و تشکر
راستش می دونم استفاده از کرک و ... همیشه مشکلاتی رو داره ولی سعی می کنم مطمئن تر بشم این کی جن مطمئن هستید که مشکلی رو برای سیستم ایجاد نمی کنه ؟
کومودو که خیلی گیر داده بهش
چکار کنم ؟
با تشکر

jafarian
01-06-2011, 07:03
من خودم اینو دانلود کردم آنتی ویروس خودم آویرا بروز شده همچنین برنامه Malwarebytes' Anti-Malware هم دارم که به کیجن و پچ زیاد مشکل میگیره اما این هیچ ویروس یا تروجان نشون نداد درضمن شما تست کنید ببینید کارمیکنه.

K1lou
01-06-2011, 07:16
با سلام و تشکر
کار نمی کنه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نصب بودنش هم که مشکلی نداره درسته ؟

jafarian
01-06-2011, 08:47
برنامه شما به احتمال خیلی زیاد باید رجیسترشده باشه شما روی آیکن برنامه پایین تسکبار کلیک راست کنید بعدش ازپایین گزینه About انتخاب کنید بعدش اگرطبق شکل رجیستر شده باشه باید داخل اون کادرشماره license طبق عکس نوشته شده باشه اگر رجیستر شده باشه درضمن شما اگر واسه ریموت برنامه میخواین برنامه teamviewer خیلی بهتروکاملتره.

K1lou
01-06-2011, 10:02
با سلام و تشکر
نه متاسفانه ریجستر نشده . همونطور که می بینید انگار اصلا برنامه رو پیدا نمیکنه
در هر صورت ممنون

اون برنامه رو امتحان می کنم

jafarian
01-06-2011, 10:29
شما این ورژنی که میزارم نصب کنید همون 3.4 فقط زبونش روسیه واسه تبدیلش به انگلیسی میتونید ازتو قسمت setting برنامه به انگلیسی چنجش کنید واسه رجیسترکردنش البته برنامه قبلی رو با your uninstaller کامل پاک کنید به مشکل خوردین واسه رجیسترکردنشم به صورت خصوصی پی ام بدین اون برنامه TeamViewer رو هم ازتاپیک پایین که آدرسش میزارم میتونید دان کنید واسه کارکرد اونم مشکل داشتین بگین درصورتی که کارکردش خیلی آسونه.

تاپیک دانلود TeamViewer

لینک دانلود Radmin