PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال ؛ چگونگی ساخت یک تم جدید برای ویندوز 7

vivabarca
30-05-2011, 22:26
سوال ؛ چگونگی ساخت یک تم جدید برای ویندوز 7

در واقع هدف من اینه که یک تم جدید برای ویندوز بسازم طوری که تصاویر خاصی رو که در نظر دارم به طور اتوماتیک به عنوان بک گراند انتخاب بشن ( تصاویر بعد از یک تایم مشخص تغییر کنند و این تایم هم قابل تنظیم باشه )

همچنین صدا های مختلف هم ( مثل باز شدن ERROR یا ... ) برای تم قابل تعریف باشه .

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید .

Dew Drop
30-05-2011, 23:03
سلام
اگه فقط منظورتون از ساختن تم همین چیزهایی هست که گفتید...
این کارها از داحل ویندوز قابل انجامه .
یعنی برای تصویر دسکتاپ و اینکه در یه تایم خاصی عوض بشن از Personalize قابل انجامه
و برای صدا ها هم از قسمت Sounds می تونید این کار رو انجام بدید.

vivabarca
31-05-2011, 09:20
سلام
اگه فقط منظورتون از ساختن تم همین چیزهایی هست که گفتید...
این کارها از داحل ویندوز قابل انجامه .
یعنی برای تصویر دسکتاپ و اینکه در یه تایم خاصی عوض بشن از Personalize قابل انجامه
و برای صدا ها هم از قسمت Sounds می تونید این کار رو انجام بدید.

ممنون، مشکل من هم همین هست که دقیقا تو قسمت Personalize باید چیکار کرد ، چون من گزینه ای با عنوان create new theme ( یا شبیه اون ) ندیدم ، اگه میشه دقیق تر توضیح بدید .

jafarian
31-05-2011, 09:54
شماروی دسکتاپ کلیک راست همون گزینه آخرانتخاب میکنید درمرحله بعد طبق عکس روی گزینه پایین کلیک کنیدقبلش هم عکسهای خودتون داخل my picture کپی کنید بعد طبق عکس گزینه my picture انتخاب کنید هرعکسی که میخواین اتومات عوض بشه تیکش بزنید:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vivabarca
31-05-2011, 11:50
شماروی دسکتاپ کلیک راست همون گزینه آخرانتخاب میکنید درمرحله بعد طبق عکس روی گزینه پایین کلیک کنیدقبلش هم عکسهای خودتون داخل my picture کپی کنید بعد طبق عکس گزینه my picture انتخاب کنید هرعکسی که میخواین اتومات عوض بشه تیکش بزنید:20:

مرسی ، فقط یه سوال ، امکان تعیین تایم تغییر کردن عکس ها وجود داره ؟ ( فاصله ی زمانی بین عوض شدن بک گراند )

jafarian
31-05-2011, 12:55
اگرمنظورتون اینه که واسه هربک گراندیک تایم اختصاص بدین واسه چنج شدن بک گراند نه نمیشه.

Dew Drop
31-05-2011, 13:36
امکانش هست تایم تغییر عکسها رو تنظیم کنید,تو همون قسمت پایین صفحه قسمت Change picture every