PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلات من با ویندوز7

golabi2
30-05-2011, 13:48
سلام
اولین مشکلم اینه که هیچ کدوم از تنظیماتی که انجام میدم ذخیره نمیشن!!!یعنی اگه دستی ریست بشه سیستم یا برق قطع بشه و... اون تنظیمات هم به حالت اولیه برمیگردن.
تنظیماتی مثل روشن نشدن سیستم با موس وکیبرد ، پسورد نخواست موقع بالا اومدن ویندوز و...
حتی history اینترنت اکسپلور رو هم پاک میکنه!!!

مشکل دوم نشون ندادن عکس های متحرک GIF هست تو ود ویندوز...

مشکل سوم ویندوز مدیا پلیر اگه زیاد باهاش آهنگ پخش کنم هنگ میکنه وهیچ آهنگی رو پخش نمیکنه...حتما باید ریست کنم!!!

mehdy.sms
30-05-2011, 22:13
مال من هم عکس های متحرک رو به صورت متحرک نشون نمیده و فکر کنم مربوط به خود ویندوز 7 باشه.
من یه مشکل دارم اینه که پس زمینه عکس ها زرد شده و این رنگ در واقع روی خود عکس هم هست چون عکس ها حالت تیره به خودشون میگیرن در حالی که واقعاً خود عکس ها اینقدر تیره نیستن. برای اینکه منظورم رو بهتر متوجه بشید چندتا عکس میزارم. این مشکل رو تا جایی که متوجه شدم بعد از آپدیت کردن ویندوز بوجود میاد.
عکس اصلی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عکس باز شده:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dew Drop
30-05-2011, 22:32
سلام
اینکه فایلهای GIF بصورت متحرک نشون داده نمیشن...این مشکل نیست.تو ویندوز سون نمایش فایلهای GIF به این صورت هستش,می تونید از نرم افزارهای جایگزین مثل ACD see استفاده کنید و یا از IE برای دیدن این تصاویر استفاده کنید.

برای مشکل مدیا پلیر ... کدک نصب کردید؟ و چی؟

مال من هم عکس های متحرک رو به صورت متحرک نشون نمیده و فکر کنم مربوط به خود ویندوز 7 باشه.
من یه مشکل دارم اینه که پس زمینه عکس ها زرد شده و این رنگ در واقع روی خود عکس هم هست چون عکس ها حالت تیره به خودشون میگیرن در حالی که واقعاً خود عکس ها اینقدر تیره نیستن. برای اینکه منظورم رو بهتر متوجه بشید چندتا عکس میزارم. این مشکل رو تا جایی که متوجه شدم بعد از آپدیت کردن ویندوز بوجود میاد.

دوست عزیز برای مشکلات و سوالاتتون تاپیک جدید ایجاد کنید.
برای مشکل تصاویرتون هم تو search قسمت start بنویسید color management بعد این گزینه رو انتخاب کنید
بعد use my setting for the device رو تیک بزنید و قسمت پایینش اگه پروفایلی هست اون رو remove کنید
بعد با یه بار ریستارت کردن مشکلتون حل میشه ولی میتونید این کاررو هم در ادامه اش انجام بدید
تو همون قسمت تو add کلیک کنید و بین گزینه ها این رو انتخاب کنید sRGB IEC61966-2.1
و بعد Set as Default Profile رو بزنید و بعد ریستارت کنید.

golabi2
30-05-2011, 23:00
ممنون.
هیچی نصب کردم همونی که رو خوده ویندوزه!
راه حلی واسه بقیشون نیست؟!

Dew Drop
30-05-2011, 23:09
ممنون.
هیچی نصب کردم همونی که رو خوده ویندوزه!
راه حلی واسه بقیشون نیست؟!

کدک نصب کنید ( K_Lite ) به احتمال زیاد مشکل مدیاپلیر حل میشه.

در مورد سوال اولتون !!! دوستان دیگه شاید بتونن کمکتون کنند.

golabi2
12-06-2011, 18:19
دوست عزیز نصب کردم ولی مشکل هنوز پا بر جاست!!!

دوستان راه حلی برای مشکل اول ندارین؟!

saeed774
12-06-2011, 21:49
کامپیوتر شخصی هست؟ احیانا برنامه ای بنام Deep Freeze نصب نکردید؟! از لحاظ ویروسی بودن سیستم رو اسکن کردید؟ بعضی از ویروس ها چنین قابلیتی دارند. باطری مادربرد رو هم تعویض کنین.
برای فایل های GIF هم متاسفانه چنین قابلیتی ویندوز 7 نداره . میتونی فایل های Gif رو با انترنت اکسپلورر باز کنی!
زمانی که ویندوز مدیا در حال پخشه به نت هم وصل هستین؟ ویندوز مدیا امکانی بنام Multicast Streams داره که اطلاعات مربوط به فایل در حال پخش رو از طریق نت چک میکنه و بطور پیش فرض پـــــروکسی براش فعاله که باید روی Automatic بذارید یا No رو انتخاب کنین.
وارد تنظمات مدیا پلیر بشین و به تب Network برین . چک کنین که تیک گزینه پایینی حتما زده شده باشه . داخل کادرپایینی روی Http کلیک کنین و پایین Configure رو بزنین و بعد گزینه اول یعنی Autodetect رو بزنین.

golabi2
12-06-2011, 22:35
کامپیوتر شخصی هست؟ احیانا برنامه ای بنام Deep Freeze نصب نکردید؟! از لحاظ ویروسی بودن سیستم رو اسکن کردید؟ بعضی از ویروس ها چنین قابلیتی دارند. باطری مادربرد رو هم تعویض کنین.
ممنون از جوابتون ، بله شخصی هستش.نه همچین برنامه ای نصب نکردم!Nod32 آپدیت دارم و هیچ ویروسی نداره سیستم.اگه باتری تموم شده باشه تنظیمات مادربورد هم نباید ذخیره بشه!؟

برای فایل های GIF هم متاسفانه چنین قابلیتی ویندوز 7 نداره . میتونی فایل های Gif رو با انترنت اکسپلورر باز کنی!
بله دیگه این فایل ها رو باز میکنم خود IE بازشون میکنه.

زمانی که ویندوز مدیا در حال پخشه به نت هم وصل هستین؟ ویندوز مدیا امکانی بنام Multicast Streams داره که اطلاعات مربوط به فایل در حال پخش رو از طریق نت چک میکنه و بطور پیش فرض پـــــروکسی براش فعاله که باید روی Automatic بذارید یا No رو انتخاب کنین.
وارد تنظمات مدیا پلیر بشین و به تب Network برین . چک کنین که تیک گزینه پایینی حتما زده شده باشه . داخل کادرپایینی روی Http کلیک کنین و پایین Configure رو بزنین و بعد گزینه اول یعنی Autodetect رو بزنین.
بله اغلب به نت وصلم.این تنظیماتی که گفتین رو اعمال کردم باید تست کنم ببینم چی میشه نتیجه!

بازم ممنون

saeed774
13-06-2011, 11:02
بله دیگه این فایل ها رو باز میکنم خود IE بازشون میکنه.

من از نرم افزار AcdSee برای دیدن عکس استفاده میکنم شما هم میتونی نصبش کنی.

اولین مشکلم اینه که هیچ کدوم از تنظیماتی که انجام میدم ذخیره نمیشن!!!یعنی اگه دستی ریست بشه سیستم یا برق قطع بشه و... اون تنظیمات هم به حالت اولیه برمیگردن.
تنظیماتی مثل روشن نشدن سیستم با موس وکیبرد ، پسورد نخواست موقع بالا اومدن ویندوز و...
حتی history اینترنت اکسپلور رو هم پاک میکنه!!!

ویندوز عملیات سیو تنظیمات رو به هنگام خروج صحیح از ویندوز انجام میده . شما اگه عادت داری دستی ریست کنی !! قبل از ریست یکبار Logoff کن تا تنظیمات اعمال بشه . برق هم که یدفعه قطع میشه همین جریان رو داره .
ولی اگه یکبار این تنظیمات بصورت صحیح سیو بشه و در دفعات بعدی با ریست کردن دستی دوباره ، سیو ، بهم بخوره ، جای تامل داره و باید دنبال چاره بود؟
History فکر نکنم ربطی به سیو داشته باشه . برنامه هایی هستن که به هنگام خروج محتویات IE رو پاک میکنن. مثلا Ult ra Surf

golabi2
13-06-2011, 18:46
درست هم ریست یا خاموش کنم باز همین اتفاق میفته!درضمن همیشه هایبرنیت میکنم...

ولی اگه یکبار این تنظیمات بصورت صحیح سیو بشه و در دفعات بعدی با ریست کردن دستی دوباره ، سیو ، بهم بخوره ، جای تامل داره و باید دنبال چاره بود؟

دقیقا مشکل منم همینه!احساس میکنم از کرک میندوز باشه...
history هم بعضی وقتا تازگیا پاک نمیشه!!! از اونم استفاده نمیکن.!

saeed774
14-06-2011, 11:49
شما هایبرنت رو از چه طریقی فعال کردین؟ دستور زیرو قبل از تنظیماتش تو Run اجرا کردی ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

s_k_13582000
14-06-2011, 17:55
سلام . من هم یه مشکل تو ویندوز7 دارم چون نمیتونم تاپیک جدید ایجاد کنم اینجا مینویسم .

من با جت آیدیو ورژن 8 تو ویندوز ایکس پی میتونستم علاوه بر صدای میکروفن ، با گزینه استریو میکس صدای سیستم رو هم ضبط کنم . اما تو ویندوز 7 فقط تو قسمت رکورد، میکروفن داره . آخرین درایور کارت صدا ویندوز 7 روهم نصب کردم . تو چند تا سیستم 7 هم امتحان کردم همگی این مشکلو داشتن ؟؟!!!

golabi2
16-06-2011, 10:53
شما هایبرنت رو از چه طریقی فعال کردین؟ دستور زیرو قبل از تنظیماتش تو Run اجرا کردی ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
خودش فعال بود من کاری برای فعال کردنش نکردم!!!
این دستور رو الان اجرا کردم یه صفحه اومد سریع بسته شد!

saeed774
16-06-2011, 20:26
خودش فعال بود من کاری برای فعال کردنش نکردم!!!
این دستور رو الان اجرا کردم یه صفحه اومد سریع بسته شد!

بطور پیش فرض ، هایبرنت در ویندوز 7 غیر فعال هست و این نشون میده که شما از ویندوز دستکاری شده در حد تیم ملی استفاده میکنین !! ممکنه مشکلات شما از همین ویندوز دستکاری شده ناشی بشه . بهتره از ویندوز 7 سرویس پک 1 فاینال بدون دستکاری شده استفاده کنین.
اون فرمان هم درسته ، فورا اجرا و بسته میشه و بعدش باید در تنظیمات power option ، هایبرنت رو فعال کنین که برا شما فعال هست.

golabi2
17-06-2011, 17:46
به نظر شما نسخه اصلی بخرم ارزش داره؟!190 تومن!!!
ویندوز 8 هم که اومده به خاطر اون میگم

saeed774
17-06-2011, 21:06
بیخیال !! هیچ فرقی بین نسخه اورجینال و کرک شده نیست و تنها تفاوت در سریال قانونی هست.
حالا اگه بچه مایه داری بخر:31:

kasi58
18-06-2011, 10:35
سلام..
من رو لپتاپمwin7 ultimate 64 ریختم..
داخل شرکت از طریقlan به شبکه وصل هستم..
اینترنت هم دارم..ولی‌ به بقیه کامپیوتر‌ها وصل نیستم..
و اونها هم منو detect نمیکنند..
البته آنهاxp هستن..
پرینتر هم که از طریقه usbوصل هست ولی‌ پرینت نمیگیره..

توی homegroupهم که میرم یه پسورد ۷-۸ رقمی‌ بهم میده که جائی‌ ازم نمیخواد ..
چی‌ کار کنم.؟:13:

Erfan.B
18-06-2011, 11:37
سلام . من هم یه مشکل تو ویندوز7 دارم چون نمیتونم تاپیک جدید ایجاد کنم اینجا مینویسم .

من با جت آیدیو ورژن 8 تو ویندوز ایکس پی میتونستم علاوه بر صدای میکروفن ، با گزینه استریو میکس صدای سیستم رو هم ضبط کنم . اما تو ویندوز 7 فقط تو قسمت رکورد، میکروفن داره . آخرین درایور کارت صدا ویندوز 7 روهم نصب کردم . تو چند تا سیستم 7 هم امتحان کردم همگی این مشکلو داشتن ؟؟!!!

دوست عزیز به دلیل قانون کپی رایت تو ویندوز 7 این خاصیت برداشته شده!!!

masood.ashoori789
18-06-2011, 12:30
سلام..
البته آنهاxp هستن..

اول file & printer sharing رو چک کن ببین فعاله . بعد روی ویندوز 7 ، network and sharing center از منوی سمت چپ change advanced sharing setting انتخاب کن .

file sharing connections رو enable کن .
password protected sharing رو disable کن .

Dew Drop
18-06-2011, 12:34
سلام..
البته آنهاxp هستن..

برای سوال خودتون باید تاپیک جدید با عنوان مناسب ایجاد کنید.
سوالتون بی ربط به موضوع این تاپیکه !!!

peysun
19-06-2011, 18:07
سلام دوستان عزیز
من وقتی می خوام ویندوز خاموش کنم گاهی وقتا یه اروری میده چیزی هم نوشته نمی شه خاموش می شه
تا حالا 2 ویندوز 7 نصب کردم فرقی نکرد

ask_bl
19-06-2011, 19:03
برای مشکلات جدید، تاپیک جدید بزنید
بسته شد