PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مهم : " دانلود فیلم های آموزشی برای تعمیرات لپ تاپ ها"

Mr.Mazmamfi
30-05-2011, 00:18
سلام دوستان
من خیلی وقته دنبال چنین تاپیکی میگردم که آموزش تعمیرات لپ تاپ رو به صورت فیلم داده باشه (حتی اگر فارسی هم نباشه) که معمولا بیشتر این فیلم ها تو سایت هایی قرار دارن که ف ی ل ت ر شدن مثل " یوتیوب" که واقعا بعضی از این فیلم هاش مفیده.

اگر همگی دست به دست هم بدیم میتونیم تو این تاپیک فیلم های تعمیرات همه نوع لپ تاپو بزاریم (اگر هم مدیران ترجیح دادن میتونیم تاپیک هارو مجزا کنیم و هر برندی برای خودش یه تاپیک داشته باشه که این روش خیلی بهتره)

100 % دوستانی که فیلم میدن عنوان گذاری هم بشه تا دسته بندی ها بهتر بشه.

دوستانی هم که نمیتونن آپلود کنن میتونن آدرس فیلمشو بذارن من خودم آپ میکنم و لینک مستقیمشو قرار میدم.

توجه : چون ممکنه خیلی از کاربرا اینترنت پرسرعت نداشته باشن این فایلهارو به دو دسته کیفیت بالا(اصل فایل) و کیفیت پایین تقسیم بندی میکنم و هر دو تا فیلمو قرار میدم.(البته خودم پیشنهاد میکنم کیفیت بالا رو دانلود کنین)

توجه : فایل هایی که با پسوند MP4 قرار دادم در سایز 352*288 میباشند که بهتره در همین سایز اون هارو مشاهده کنید .(فول اسکرین نکنید)

نکته خیلی مهم: چون من فایلهامو داخل سایت persiangig آپلود کردم محدودیت ساعتی دانلود داره (در هر ساعت 600مگ) پس ممکنه گاهی اوقات با پیغام خطای "محدودیت دانلود" مواجه بشین که در این صورت باید ساعتهای بعدی مراجعه کنید(سعی میکنم یه آپلود سنتر بهتر پیدا کنم) خلاصه شرمنده
ممنون از همگی دوستان.

Mr.Mazmamfi
30-05-2011, 00:28
سلام
خودم اول شروع میکنم و چون لپ تاپ 5742 دارم فیلم هامو از همین برند و لپ تاپ شروع میکنم.
اولین فیلمی که میخوام براتون قرار بدم مربوط میشه به تعویض هارد لپ تاپ 5742
حجم فایل : 34.6 مگابایت
لینک دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدهمین فیلم ولی با فرمت 3gp مخصوص موبایل:(اگر این فایل رو گرفتید حتما تو موبایل(ابعاد کوچک) ببینید چون در ابعاد بزرگتر واقعا کیفیتش پایینه)
حجم فایل : 6.6 مگا بایت
لینک دانلود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Pami
30-05-2011, 14:47
پیشنهاد خوبیه ، فعلا ادامه بدید تا ببینیم چی پیش میاد

Mr.Mazmamfi
30-05-2011, 17:53
سلام
دوستان امروز آموزش تعویض صفحه نمایش 5742 رو میذارم. در صورتی که این فیلم میتونه مورد استفاده خیلی از برند های دیگه قرار بگیره پس مختص 5742 نیست.

حجم فایل : 32 مگابایت
لینک دانلود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدهمین فیلم ولی با فرمت 3gp مخصوص موبایل:(سرور آپلود باز) و (اگر این فایل رو گرفتید حتما تو موبایل(ابعاد کوچک) ببینید چون در ابعاد بزرگتر واقعا کیفیتش پایینه)
حجم فایل : 6.42 مگا بایت
لینک دانلود :

Mr.Mazmamfi
31-05-2011, 18:53
سلام
امروز قصد دارم فیلم آموزش تمیز کردن فن cpu رو بذارم.
البته این فیلم لپ تاپ Acer Aspire 5680 هستش ولی همونطور که قبلا هم گفتم بیشتر لپ تاپ ها ممکنه روش تمیز کردنشون به این صورت باشه پس دانلود این فیلم خالی از لطف نیست.
فیلم اول : (این فیلمو ویرایش کردم و قسمتهایی که به درد نمیخوردو حذف کردم و 10 مگ کمتر شد)
حجم فایل : 16 مگابایت
لینک دانلود :

فیلم دوم : (این فیلم با آهنگ بوده و من بخاطر کمتر شدن حجمش صداشو قطع کردم)
تو این فیلم طریقه باز کردن لپ تاپو آموزش نمیده و فقط تمیز کردن لپ تاپو آموزش میده
حجم فایل : 7.1 مگابایت
لینک دانلود :

Mr.Mazmamfi
31-05-2011, 23:50
سلام
این دفعه شما رو با تبلت و لپتاپ ها آشنا میکنم.
میتونید عکسهاشو تو لینک زیر ببینید و اگه مایل بودید دانلودش کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن خودم با این فیلم خیلی حال میکنم چون واقعا نهایت تکنولوژیه و همه چیزو در کنار هم داری.(مخصوصا اونجایی که با یک انگشت رو صفحه نمایش میکشه و تمام کلید های اُرگ زده میشه :10:)
این فیلمو تو 2 تا سرور آپلود کردم (چون میدونم خیلی ها دانلودش میکنن :31:)
حجم فایل : 8.8 مگابایت
لینک دانلود از سرور اول :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو لینک دانلود از سرور دوم :

Mr.Mazmamfi
01-06-2011, 17:18
سلام
قسمت های اضافی این فیلم رو هم حذف کردم و 2 تا کلیپ کوتاه با حجم کم درش آوردم امیدوارم بهتون کمک کنه.
با دیدن این فیلم به راحتی رم و هارد لپ تاپتونو خودتون عوض میکنید و میبینید که چه قدر سادس و پول دست مزدی که باید به تعمیرکار میدادید رو میذارید تو جیب خودتون.

لینک فیلم تعویض رم:
حجم فایل :3.4 مگابایت

لینک فیلم تعویض هارد:
حجم فایل:2.7 مگابایت

Mr.Mazmamfi
01-06-2011, 22:25
سلام
این دفعه آموزش تعویض هارد 5010 رو گذاشتم ولی انصافا شرکت دل هارد این لپ تاپو خیلی جای بدی گذاشته برای عوض کردن هارد باید صفحه کیبورد و روکش اونو جداکنه تازه به هارد برسه (پس یه جورایی تو این فیلم برداشتن صفحه کلید و رم رو هم یاد میگیریم)
نکته » این فیلمو ویرایش کردم و آهنگی هم که روش بوده رو برداشتم و حجمش از 22مگ این شد.
حجم فایل :9.8 مگابایت
لینک دانلود :

s_sarvi
04-06-2011, 22:12
خيلي خيلي ممنون بچه ها فقط تو رو حضرت عباس ادامه بدين تاپيك و به امان خدا ول نكنين....

teknosys
05-06-2011, 18:35
سلام

با تشکر از دوست گرامی برای ایجاد این تایپیک.

یکی از مشکلاتی که زیاد دربارش سئوال میشه مشکل سوئیچ بین گرافیک های Intel و Nvidia هست. با توجه به این موضوع ؛ کلیپی که خود شرکت Nvidia برای توضیح راه حل این مشکل منتشر کرده رو میزارم. امیدوارم مشکل خیلیا رو حل کنه.

Nvidia Optimus Tutorial

حجم : 6MB

توجه داشته باشین که این لینک تا تاریخ 15 مرداد فعال خواهد بود. البته دوستان میتونن دانلود کنن و دوباره آپلود کنن و یک لینک دائمی بزارن.

موفق باشین.

Mr.Mazmamfi
05-06-2011, 19:58
سلام
بعد 3 روز وقفه دوباره مزاحم شما کاربرای عزیز p30 شدم.
نوبتی هم که باشه نوبت لپ تاپ سونی هست.
تو این فیلم علاوه بر تعوض فن میتونید تعویض هارد و dvd rw این لپ تاپ رو هم یاد بگیرید.
آهنگ این فیلمو برداشتم تا حجمش کم بشه .
سوال : هر کی این فیلمو دانلود کرد بیزحمت بگه که اون ماده سفید رنگ که رو لپ تاپ ریخت چی بود؟ ممنون .

عکسی از فیلم :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حجم فایل: 12.5 مگابایت
لینک دانلود :

teknosys
06-06-2011, 10:02
اون ماده سفید رنگ که رو لپ تاپ ریخت چی بود؟

سلام

خمیر سیلیکون هست. عین ماله کامپیوترهای رومیزی. فقط با بسته بندی متفاوت.

موفق باشین.

arman7
22-06-2011, 11:28
با سلام
از دوستان و اساتید محترم تقاضای آپلود فیلم آمورشی باز کردن HP G62 را دارم. اگر فیلم نبود عکس هم خوبه.
ممنون

mr-secret
06-07-2011, 15:22
من اینارو دارم ولی چجوری بهتون بدمش خدا میدونه :31:

saghi89
09-07-2011, 04:09
سلام آموزش باز کردن لپتاپ اسوس n53jf رو میخوایتم.

hooooooman
11-08-2011, 10:07
سلام
لینکا خراب هستند
لطفا درست کنیدش

با تشکر

Mr.Mazmamfi
13-08-2011, 00:41
سلام
لینکا خراب هستند
لطفا درست کنیدش

با تشکر
سلام داداش
الان یه بار دیگه امتحان کن ببین درسته یا نه ؟
در ضمن چه پیام خطایی میده ؟
جوابشو برام پیغام خصوصی کن . تا تاپیک الکی شلوغ نشه . :46:
ممنون

Mr.Mazmamfi
21-08-2011, 03:18
با سلام
از دوستان و اساتید محترم تقاضای آپلود فیلم آمورشی باز کردن HP G62 را دارم. اگر فیلم نبود عکس هم خوبه.
ممنون
سلام دوست عزیز .
اگر تا الان تمام فیلمهایی که مخصوص تعویض رم و یا هارد باشه رو گرفته باشید به راحتی میتونید لپ تاپ G62 رو هم باز کنید و رم و هارد رو ارتقاء بدید . (دیگه سخت ترین مدل به نظرم 5010 دل هستش )

نکته » در اکثر برندها عوض کردن هارد ورم شبیه به هم هست . پس دانلود همون فیلم های قبلی میتونه مفید واقع بشه .

Mr.Mazmamfi
21-08-2011, 03:53
سلام
امروز قصد دارم فیلم تعویض صفحه نمایش G62 از برند hp رو قرار بدم .
گرچه همونطور که گفتم بیشتر برند ها تعمیراتشون شبیه هم هست . مگر جزء سری خاصی باشه . ولی مطمئنا با دیدن این فیلم متوجه صدق حرف من میشید .
حجم فایل اصلی 37 مگ بود که با تیکه کردن و تبدیل پسوند به 20 مگ کاهش یافت .
حجم فایل: 20.9 مگابایت
لینک دانلود :

Mr.Mazmamfi
21-08-2011, 04:04
سلام
این فایلو با همون کیفیت اصلی که از سایت یوتیوب دانلود کردم گذاشتم .
حجم فایل : 16 مگابایت
لینک دانلود :

Mr.Mazmamfi
22-08-2011, 00:45
سلام
حتما میدونید که منظور از سل تو اصطلاح باتری ها چیه .
نمیدونید ایرادی نداره این لینکو ببینید .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخب حالا متوجه شدیم . :46:
من هر چی تو سایت یوتیوب گشتم نتونستم فیلمی جامع پیدا کنم که تعویض سلول های باتری رو کامل توضیح داده باشه .
ولی 3 تا فیلم پیدا کردم که تقریبا اگه همشونو ببینیم یه چیزایی دستگیرمون میشه .

فیلم اول : « جدا کردن برد باتری »
عکس فیلم :

حجم فایل : 4 مگابایت
لینک دانلود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفیلم دوم : توضیحات قسمتهای مختلف باتری
حجم فایل :10.7 مگابایت
لینک دانلود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفیلم سوم : چیدمان سلولها
حجم فایل : 3.5 مگابایت
لینک دانلود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبازم میگم همه فیلمهارو دانلود کنید . اگر بازم فیلمهای خوبی پیدا کردم آپ میکنم .(همینارو هم از بین 7-8 تا فیلم گلچین کردم)
یاعلی

kickred2
07-10-2011, 11:33
آقا دستتون درد نکنه خیلی ممنون خیلی به من کمک کردین:40:

saeid_br
08-10-2011, 21:39
کمک:18:
دوست عزیز کارت خیلی عالی بوددستت درد نکنه.
یه در خواستی دارم ازت.
میتونی درباره باز کردن و تعویض باتری dell5010 تصویری برام چیزیی جور کنی؟؟
از هر کسی که میتونه این کارو برام انجام بده کمک میخوام ,به مشکل خوردم موندم توش نمیخوام هزینه براش بدم.:41:

jijung
29-11-2011, 14:00
مرسی بخاطر فیلما عالین

mamadazad
02-12-2011, 16:32
tnx MR mazmamfi

Amirdifraxe1
07-12-2011, 19:19
با سلام

من لب تاپ Dell Latitude E6500 دارم باتریش کار نمی کنه 9سلولی هم هستش چه کار کنم ؟ از کجا باید باتری بگیرم ؟ خودم می تونم درست کنم؟

Mr.Mazmamfi
08-12-2011, 18:31
با سلام

من لب تاپ Dell Latitude E6500 دارم باتریش کار نمی کنه 9سلولی هم هستش چه کار کنم ؟ از کجا باید باتری بگیرم ؟ خودم می تونم درست کنم؟

سلام
میتونی چند تا کار انجام بدی :
1 - ببری شرکت گارانتیش و اگر موجود داشتن یه دونه ازشون بخری و گرنه بگو میخوام سل های باتری رو برام عوض کنید ، هزینشم میدم .

2 - میتونی بری بازار دنبال باتری این مدل بگردی و بخریش (الان چند تا مغازه برات میفرستم ) در صورتی که پیداش نکردی ، تعمیرکارهایی هستن که سل های باتری رو تعویض میکنن . هزینشم حدود 40 الی 45 تومنه (6 سل )

3 - میتونی خودت بری بازار و باتری هاشو بخری و تعویضشون کنی ، که به نظرم اگر کارهای فنیت خوب نیست و علم اولیه از الکترونیک رو نداری یه مقدار سخته و ریسک محسوب میشه ، ممکنه باتری رو خراب کنی .

حالا بالا پایین کن ، ببین کدوم کار درست تره .

Amirdifraxe1
09-12-2011, 10:31
سلام
میتونی چند تا کار انجام بدی :
1 - ببری شرکت گارانتیش و اگر موجود داشتن یه دونه ازشون بخری و گرنه بگو میخوام سل های باتری رو برام عوض کنید ، هزینشم میدم .

2 - میتونی بری بازار دنبال باتری این مدل بگردی و بخریش (الان چند تا مغازه برات میفرستم ) در صورتی که پیداش نکردی ، تعمیرکارهایی هستن که سل های باتری رو تعویض میکنن . هزینشم حدود 40 الی 45 تومنه (6 سل )

3 - میتونی خودت بری بازار و باتری هاشو بخری و تعویضشون کنی ، که به نظرم اگر کارهای فنیت خوب نیست و علم اولیه از الکترونیک رو نداری یه مقدار سخته و ریسک محسوب میشه ، ممکنه باتری رو خراب کنی .

حالا بالا پایین کن ، ببین کدوم کار درست تره .

لینک تون رو نگاه کردم بود 9 سل 70 تومان البته خودم هم می تونم باتری لب تاپم ( سل) عوض کنم تو کارایه الکترونیک واردم ( عضو هیئت رباتیک و هوش مصنوعی دانشگاه لاهیجانم )

الان پیدا کردم بگیرم بهتر نیست؟

Mr.Mazmamfi
23-12-2011, 15:28
لینک تون رو نگاه کردم بود 9 سل 70 تومان البته خودم هم می تونم باتری لب تاپم ( سل) عوض کنم تو کارایه الکترونیک واردم ( عضو هیئت رباتیک و هوش مصنوعی دانشگاه لاهیجانم )

الان پیدا کردم بگیرم بهتر نیست؟

بله ، بخرید بهتره .

navidseddighi
31-12-2011, 23:38
اگر ممکنه ما را هم راهنمایی کنید که اگر فیلم در مورد لپ تاپی خواستیم دانلود کنیم چه شکلی سرچ کنیم تو اینترنت ممنون

mmsafy
28-01-2012, 13:01
سلام اطلاعات خوبی رو ارائه دادین.متشکرم

muzikramtin
07-03-2012, 12:52
با سلام و ادب < میشه لطف کنین یه فیلم آموزشی از تعویض مودم لپتاپ سونی بزارین.

vahhamian
11-05-2012, 12:45
مرسیییییییییییییییییییییی ییییییییییییی

v&m1944
02-06-2012, 15:02
n53sn چطوری باز کنم پشتش پیچ نداره می خوام رم ارتقا بدم

assmaneabi
03-09-2012, 15:43
به نام خدا

سلام
دوستان یک سوالی داشتم...
کمک.
چند ماه پیش داشتم با لپ تاب کار میکردم...دستم خورد به ظرف آب ...ریخت رو دکمه ها..:37:خاموشش کردم کلی هم گذاشتم خشک شد...همه دکمه هاش درست شد....ولی دو تا shift ها از کار افتاده:45:خب...به نظر شما چیکار کنم....برای تعمیر؟
راستی یادم رفت بگم...لپ تابم مدل DELL 5010 هستش.
متشکرم

nima_karimi
18-03-2013, 12:26
چطور چیپ لب تاپ دل رو که پسورد داره رو ریست کنم باطری بایوس رو در آوردم شک هم دادم اما نشد

sanaeikia
28-04-2013, 05:34
سلام دوستان
من خیلی وقته دنبال چنین تاپیکی میگردم که آموزش تعمیرات لپ تاپ رو به صورت فیلم داده باشه (حتی اگر فارسی هم نباشه) که معمولا بیشتر این فیلم ها تو سایت هایی قرار دارن که ف ی ل ت ر شدن مثل " یوتیوب" که واقعا بعضی از این فیلم هاش مفیده.

اگر همگی دست به دست هم بدیم میتونیم تو این تاپیک فیلم های تعمیرات همه نوع لپ تاپو بزاریم (اگر هم مدیران ترجیح دادن میتونیم تاپیک هارو مجزا کنیم و هر برندی برای خودش یه تاپیک داشته باشه که این روش خیلی بهتره)

100 % دوستانی که فیلم میدن عنوان گذاری هم بشه تا دسته بندی ها بهتر بشه.

دوستانی هم که نمیتونن آپلود کنن میتونن آدرس فیلمشو بذارن من خودم آپ میکنم و لینک مستقیمشو قرار میدم.

توجه : چون ممکنه خیلی از کاربرا اینترنت پرسرعت نداشته باشن این فایلهارو به دو دسته کیفیت بالا(اصل فایل) و کیفیت پایین تقسیم بندی میکنم و هر دو تا فیلمو قرار میدم.(البته خودم پیشنهاد میکنم کیفیت بالا رو دانلود کنین)

توجه : فایل هایی که با پسوند MP4 قرار دادم در سایز 352*288 میباشند که بهتره در همین سایز اون هارو مشاهده کنید .(فول اسکرین نکنید)

نکته خیلی مهم: چون من فایلهامو داخل سایت persiangig آپلود کردم محدودیت ساعتی دانلود داره (در هر ساعت 600مگ) پس ممکنه گاهی اوقات با پیغام خطای "محدودیت دانلود" مواجه بشین که در این صورت باید ساعتهای بعدی مراجعه کنید(سعی میکنم یه آپلود سنتر بهتر پیدا کنم) خلاصه شرمنده
ممنون از همگی دوستان.

*** ضمن تشکر از شما دوست عزیز یه خواهش داشتم اینکه من ایسر 5738ZG دارم مدتی است لنز DVD اصلا دیگه هیچ CD و DVD ار نمیخونه خواستم راهنماییم کنی و حتی طریقه باز کردن پشت لبت اب را واسم بگی ممنون میشم
با تشکر فراوان

sanaeikia
02-05-2013, 20:51
اساتید کسی نبود جوابم بدهد :n03:

babarany
05-11-2013, 21:11
سلام
قسمت های اضافی این فیلم رو هم حذف کردم و 2 تا کلیپ کوتاه با حجم کم درش آوردم امیدوارم بهتون کمک کنه.
با دیدن این فیلم به راحتی رم و هارد لپ تاپتونو خودتون عوض میکنید و میبینید که چه قدر سادس و پول دست مزدی که باید به تعمیرکار میدادید رو میذارید تو جیب خودتون.

لینک فیلم تعویض رم:
حجم فایل :3.4 مگابایت

لینک فیلم تعویض هارد:
حجم فایل:2.7 مگابایت

دوست عزیز با تشکر اززحماتی که متحمل شده اید وخیلی براطلاعات تعویض سخت افزاری ما می افزائید اگر ممکن باشد گفتار فارسی را اضافه فرمائید یا حداقل زیر نویس فارسی را ضمیمه نمائید قطعا این عنایت جنابعالی کامل تر وبهره وری کاربران دقیق تر وبی نقص خواهد شد زیرا اگر شخصی چون حقیر به دلیل ضعف زبان ازکلمه ای دچار اشتباه برداشت شوم امکان خراب کاریم قطعی است .بازهم ازتلاش شما درارتقای آگاهی کاربران تقدیر مینمایم وامیدوارم ضمن سلامتی هرچه میخواهی خداوند به شما عطا فرماید ./:n12:

Mr UNTD
27-05-2014, 14:34
سلام<br>تاپیک قدیمی هم شده ولی من بازم اینجا سوالم رو مطرح میکنم شاید یکی تونست کمک کنه <br>وقتی شارژ باتری لبتابم که سونی سری اس هستش به 10% میرسه و شارژر رو به دستگاه میزنم تا 63% باتریم شارژ میشه و دیگه شارژ نمیشه . نهایت شارژش هم تا 92% هستش . بخوام به میزان برسونمش مجبورم بعد از شارژ شدن باتریم تا 63% هر بار شارژر رو جدا کنم و بعد اینکه 5-10 درصد از باتری رو استفاده کنم بعد دوباره شارژر رو بزنم . جند بار که این کار رو میکنم شارژ باتری تا 92% میرسه و دیگه شارژ نمیشه . اولش باتری لبتابم مشکلی نداشت . 100% کامل شارژ میشد . بعد که واسه شارژم مشکل پیش اومد و مجبور شدم شارژر رو عوض کنم ، باتری تا 83% شارژ میشد و این میزان هر بار کمتر و کمتر شد تا رسیده به الان که 63% هستش . بعضیا میگن 3 تا از سلولای باتریم خراب شده بعضیام میگن نه چون شارژر معیوب/چینی رو زدم به دستگاه برد نمیدونم کجای دستگاه مشکل براش پیش اومده . یه سریام میگن باتریم چینی هستش !! <br>کسی یتونه نظر مهندسی و علمی بده ممنونش میشم

mohsenwanted
01-04-2015, 20:33
خیلی ممنون از پستت ولی این سایت برا نشون دادن لینکات میگه عضو شو نصف عکسا لینکشون فیلتره وباز نمیشه اون سایت پرشین گیگم که باید عضو بشی تا اجحازه دانلود بده لطفا توی اپلود فایلا که انقد زحمت کشیدید دقت کنید سایتای رایگانی مثل اپارات هم هستند

jangall12
07-04-2016, 19:37
دوستانی که از دانلود منیجر برای دانلود «فیلم تعویض فن لپ تاپ سونی» استفاوه کردند و به مشکل دانلودش برخوردند کافیه آدرس فوق الذکر رو تو آدرس بار پیست کنند و بعد از یکی دو کلیک به لینک اصلی فیلم برسن.

jangall12
07-04-2016, 19:50
سلام داداش
الان یه بار دیگه امتحان کن ببین درسته یا نه ؟
در ضمن چه پیام خطایی میده ؟
جوابشو برام پیغام خصوصی کن . تا تاپیک الکی شلوغ نشه . :46:
ممنون

دوستانی که مثل بنده از دانلود منیجر برای دانلود «فیلم تعویض فن لپ تاپ سونی» استفاده کردن و به یک صفحه html به نام dl و به مشکل دانلود فیلم برخوردند کافیه آدرس فوق الذکر رو تو آدرس بار پیست کنند و بعد از یکی دو کلیک به لینک اصلی فیلم برسن.

Hardware man
24-12-2016, 18:37
سلام دوستان وقتتون بخیر:n01:
من دنبال ی فیلم اموزشی برای باز کردن لپ تاپ hp g62 هستم:n26: اگه کسی ی همچین فیلمی داره بذار برام ممنون میشم:n16::n31: