PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ثبت سايت يا بلاگ در موتور های جستجو (Google, Yahoo, MSN)

iranwebseo
04-06-2006, 20:32
با ثبت وبلاگ در موتورهاي جستجو ( كه معروفترين اونها MSN ،Yahoo ، Google هستن آمار بازديد چندين برابر بيشتر ميشه اما اين نكته رو فراموش نكنيد كه بدون بهنيه سازي سايتتون ثبت كردن سايت هيچ فايده اي ندارد دليلشو در قسمت بعدي توضيح مي دهم.

من امروز قصد دارم شما رو با ثبت وبلاگ يا سايت در سه موتور جستوگر معروفِ Yahoo ، Google و MSN آشنا كنم و طريقه ي ثبت وبلاگ خود در اين موتورهاي جستجوي معروف رو آموزش بدم .

خوب براي ثبت آدرس خود در موتورهاي جستجوگر كه باعث افزايش آمار بازديده شما ميشه به موارد زير دقت كنيد :

--------------------------------------------------------------------------------

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ثبت آدرس در موتور جستجوي گوگل : ;)

براي ثبت آدرس وبلاگ خود در موتور جستجوي گوگل ابتدا به آدرس زير برويد :

سپس در قسمت Url آدرس سايت يا وبلاگ خود و در قسمت Comment يه توضيح مختصر از سايتتون رو بنويسيد . كدعكس رو هم وارد كنيد و Add Url رو كليك كنيد . آدرس شما هم اكنون ثبت شد ولي يكي دو ماهي طول ميكشه تا وارد موتور بشه .

--------------------------------------------------------------------------------

ثبت آدرس در موتور جستجوي ياهو : ;)

براي ثبت آدرس وبلاگ خود در موتور جستجوي ياهو ابتدا به آدرس زير برويد :

سپس با آيدي ياهوي خود وارد شويد . در صفحه ي بعد در قسمت Enter the Url for your Page آدرس وبلاگ يا سايت خود را وارد كرده و اينتر بزنيد .

ثبت آدرس در موتور جستجوي MSN : :evil:

براي ثبت آدرس وبلاگ خود در موتور جستجوي MSN ابتدا به آدرس زير برويد :

در مكان مشخص كدعكس رو وارد كنيد و در قسمت Type the URL of your homepage آدرس وبلاگ يا سايت خود را وارد كرده و Submit Url را كليك كنيد اگر نتونستيد اين كارو انجام بدين به من نامه بدين براتون انجام مي دهم

myMJJ
12-05-2012, 15:24
سلام . ممنون بابت اموزش
لطفا روش ثبت این موتور های جستجو هم بگید .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])m
هر کدوم از این ها رو هم بلد باشید خوبه . ممنون

مهمان مامان
01-10-2012, 17:04
وبلاگم در گوگل سرچ می شود اما صفحات قدیمی اش مطالب جدید نمی آید
2-بلد نیستم در msn ثبت کنم
3-آدرس وبم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali137212
18-06-2013, 00:33
سلام من بلد نیستم میشه یه لطفی کنید این آدرس رو برام تو گوگل بگذارید ممنون میشم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mortezahosseini
20-07-2013, 15:04
سلام میشه لطفا این آدرس رو تو یاهو بزارین ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]