PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فوری مشاوره خرید تبلت سامسونگ 1000 گلاکسی تب دست دوم

mpeg
29-05-2011, 18:59
سلام دوستان
یک تبلت سامسونگ پی 1000 گلاکسی تب سیم کارت خور دست دو سراغ دارم طرف دو هفته هست خریده
بدون گارانتی بعنی متفرقه هست
تمیزه 470 میده می ارزه بخرم
موقع خرید به چه چیزیش توجه کنم با لوازم داخل جعبه
ببینم این دستگاه که مدل تقلبی نداره
کلا هر چی به نظرتون میرسه بگین چطوری تست کنم

pvmagician
01-06-2011, 11:13
من خودم در به در دنبالش هستم!!!
بنظرم اگه سالمه بخرش!
هیچ مشکلی نداره، فقط سایزش بزرگه!!!

---------- Post added at 12:13 PM ---------- Previous post was at 12:10 PM ----------

راستی یادم رفت بگم، اگه یکی هم سراغ داری، برا من بگو میخرم!
البته میدونی که قیمت بازار برای کارکرده ی این گوشی 380 تومن بیشتر نیست، اما این قیمت خداییش بی انصافیه!
بنظرم بین این قیمت و قیمتی که بهت داده (470!) اگه بگیری خوبه، یعنی نه سیخ میسوزه نه کباب!

نمیدونم حق گذاشتن ایمیل دارم یا نه، اگه ندارم مدیران عزیز تصحیح کنند:
این ایمیل منه، اگه خواستی و یکی دیگه پیدا کردی خبرم کن، پولم نقده، فقط می خوام سالم باشه!
hossein.pourtavakoli@GMail.com

iMosi
01-06-2011, 14:10
نه نمی ارزه بخری .....آیپد بخر....

kayvanhendi
01-06-2011, 17:45
والا
طرف میره 700 تومان میده سامسونگ میخره(اونم اندروید:2:) بعد از اونور آیپد ریخته :27:
آیپد 2 هم نخوستی آپید1 بگیر 700 600 تومانم بیشتر نیست اونم نوش

Scud_MD2
01-06-2011, 20:09
اگر با اندروید 3 بود ارزششو داشت ولی چون با سیستم عامل اختصاصی تبلت نیست به نظر من نگیر
آیپد بگیر بهتره

pvmagician
01-06-2011, 20:48
نظر دوستان عزیز، اما من از اپل به آندروید اومدم!!!!

اپل خیلی گیر امنیتی داره، یعنی واقعا این نرم افزارای گیر اپل شمارو اذیت نمی کنن؟

حتی بلوتوث و یه فایل منیجر درست و حسابی نداره، اون آیتونز مسخرشم که آدمو دیوانه میکنه، همشم که بایدبه یه کامپیوتر باشه وگرنه گالری و .. قاط میزنه!!!

در ضمن نا گفته نماند که به هیچ عنوان از لحاظ نرم افزاری قابل مقایسه نیستند، اما واقعا شما دوستان چطوری با این محدودیت های اپل می سازید؟

Scud_MD2
01-06-2011, 21:02
دوست عزیز
اگر تبلت اندروید دار میخوای صبر کن تبلتهایی که اندروید 3.0 دارند بیان
حیف واقعا که تبلت داشته باشی ولی سیستم عاملش واسه گوشی باشه
انگار همون گوشی در اندازه بزرگتر

pvmagician
02-06-2011, 07:08
البته من این حرف دوستمونو تایید میکنم شدید!! :دی

اما دولپر های XDA دارن پرت میکنن نسخه 3 را برای این مدل هم، الانم چند نسخه آزمایشیشو ریلیز کردن!!!

اما بخصوص نسخه 3.1 آندروید ک قابلیت نصب همه ی دستگاه های USB و نیز دسته های بازی و دوربین های دیجیتال را بصورت مستقیم داره، خیلی از همهی سیستم ها (حتی اپل!!!!) سر داره، اما هنوز فقط روی یک مدل موتورلا اومده و ساسمسونگ در ما های آینده برای تبلتای 9 . 10 اینچیش اونو ریلیز میکنه!

اما مشکل اینجاست که بغیر از گالاکسی تب، هیچ تبلتی نیست که گوشی هم باشه!!!

این یعنی شما برای انتخاب هیچ گزینه ای دیگر ندارد!!!!

iMosi
02-06-2011, 08:18
چرا....تبلت های جدیدی که تو راهن ...گلکسی تب 8.9 و 10.1 قابلیت مکالمه هم دارند:21:

هانی کومب خودش یه عالمه باگ داره چه برسه به پورت شدش....:دی