PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : SONY 3D- EX720:جدیدترین 3ledبعدی sony

صفحه ها : 1 [2]

aminamz
28-07-2012, 02:58
شما تلویزیونتونو از بانه گرفتید یا از این شرکتیاست؟

من همین مدلو از بانه گرفتم با قاب طلایی پایین صفحه متاسفانه تو هیچ سایتی نه عکسی ازش هست نه توضیحی که همچین رنگی هم داره؟

شک دارم تلویزیونمون اصل باشه...

سلام.از مرز نوسود میاره اشنامون 2.200. عزیز من جمهوری تهران هم هرجا رفتم دیدم این رنگی بود.اما این که شما میگی کامل در جریانش نیستم

amir189
28-07-2012, 11:22
دوستانی که می خواهند از بانه سه بعدی تهیه کنند حتما از مدل جدید سونی hx750 هم دیدنی بکنند بد نیست تصویر فوق العاده ای داره واقعا خیره کنند است قیمت 46 هم 2890 هستش از نظر من که تلویزیون پیش یه hx925 و یه شارپ le835 و یه فیلیپس 8605 بود هیچی کم نداشت و یک وضوح خاصی هم داشت .

hovo
04-08-2012, 05:18
Play a file larger than 4GB via USB devices.
Answer
Yes, you can play bigger than 4GB if USB devices are formatted by exFAT.
Note: You cannot playback any file larger than 4GB if your USB devices is formatted by FAT12, FAT16 and FAT32.
.
قابل توجه دوستان که میگن فت32 محدودیت 4 گیگ داره(و خداوند اکرونیس دیسک دایرکتور را آفرید)

hamid novin
10-08-2012, 06:22
دوست عزیز درست میگی منهم میدونم فرمت هارد باید FAT32 باشه منظور من این بود که چه مارک و مدلی از هارد پرتابل 1 ترا با همین فرمت در تلویزیون های سونی باز میشه ؟ تا کنون دوستانی که تجربه کردند یک نوع سیلیکن 500 گیگ و نوع دیگر seagate expansion تا 1 ترا را گفتند و یک فروشنده سیگیت گفته به شرط میدم که باز کنه ضمنا من هنوز فیلم بیش از 4 گیگ روی فلش نریختم حتما امتحان میکنم پاسخ میدم .

hamid novin
10-08-2012, 06:55
دوست عزیز بنده هم مدل 46EX720 دارم ساخت مالزی و یکی از دوستانم مثل شما از تهران خریده هر دو هیچ تفاوتی ندارند بغیر از اینکه ساخت مالزی 2 عینک 250 داره و ایرانیه یک عینک داره . اول اینکه فرمودی مرورگر نداره اینطور نیست در حالت معمولی غیر فعال ولی اگر صحیح به اینترنت متصل بشید مرورگر روشن میشه و با اوکی روی آن صفحه URL باز میشه که در سمت راست بصورت عمودی ( مثل یک نوار باریک ) باز میشه روی Add URL اوکی کن کیبورد مثل موبایل ظاهر میشه و آدرس را تایپ کن جستجو صورت میگیرد البته اینترنت من وایمکس 1 مگ هست شاید شما بعلت سرعت کم اینترنت اصلا نمیتونید وصل بشید. دوم از منو network music را زدم بعد از چند ثانیه چند آلبوم خارجی و ایرانی از شادمهر و گوگوش و غیره ظاهر شد روی آلبوم گوگوش اوکی زدم آهنگ ها باز شد و چند آهنگ پخش شد و چند تا هم پخش نشد. سوم اینکه بنده با شروع آپدیت را فعال کردم حدود 15 دقیقه یا کمی بیشتر طول کشید از ورژن 3.339 به ورژن 4.005 آپدیت شد و در منو نوار زیر چند گزینه اضافه شد مثل " چیزک " و همینطور گزینه "Facebook " & " Twitter " که فیس بوک باز نشد ولی توییتر باز شد و برای دوستم که از تهران خریده بود فایل آپدیت را از سایت سونی گرفتم روی فلش ریختم و به محض اینکه به یو اس بی تلویزیونش وصل کردم شروع به آپدیت کرد حدود 5 دقیقه طول کشید و چند بار هم ری استارت شد و مثل تلویزیون من ورژن جدید گرفت و عین هم شد . چهارم این فرمت هائی که بنده گفتم با فلش در تلویزیون دیدم پخش Mp4 - Wmv - Avi را عالی پخش میکنه برخی از فرمت های MKV را پخش نمیکنه ولی برخی که از حجم بالاتری در یک فیلم مشابه دارد را پخش میکنه از کارشناس سونی پرسیدم جوابهای بسیار فنی داد راستش خودم هم متوجه نشدم ولی صحبت از تنظیم Bitrate فرمت میکرد ولی گفت در آپدیت های بعدی سونی آسیا قراره فرمت MKV و از این مهمتر فرمت MOV که نوع فرمت دوربین های دیجیتال جدید سونی و کانن و غیره هستند را منظور کند و من پیشنهاد به دوستانی که زبان انگلیسی خوبی دارند میدم به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برند و تقاضای فایل آپدیت این نوع فرمتها را بکنند تاثیر داره هر چه تعداد متقاضی بیشتر بشن زودتر اینکار را انجام میدن. در آخر بعرضت برسونم فرمت هائی را که تلویزیون پخش نمیکنه چون بلوری 3 بعدی سونی هم گرفتم از طریق یو اس بی آن باز و تماشا میکنم و این دستگاه تمام هارهای اکسترنال پرتابل را با هر فرمتی باز میکنه. امیدوارم کمک کرده باشم باز هم سئوالی برات پیش اومد در خدمتم.

hamid novin
10-08-2012, 07:00
دوست عزیز لطفا دقت کنید. من نگفتم محدودیت حجم هارد 4 گیگ هست. گفتم چون تلویزیون سونی نمی تونه فرمت NTFS رو پشتیبانی کنه مجبورید هارد رو FAT32 فرمت کنید و بنابراین فایل بزرگتر از 4 گیگ روی هارد نمی تونه کپی بشه.
برای اطمینان میتونید فلش رو NTFS فرمت کنید و ببینید تلویزیون می تونه بازش کنه یا نه. من خودم روی EX720 تست کردم نتونسته.

دوست عزیز بنده هم مدل 46EX720 دارم ساخت مالزی و یکی از دوستانم مثل شما از تهران خریده هر دو هیچ تفاوتی ندارند بغیر از اینکه ساخت مالزی 2 عینک 250 داره و ایرانیه یک عینک داره . اول اینکه فرمودی مرورگر نداره اینطور نیست در حالت معمولی غیر فعال ولی اگر صحیح به اینترنت متصل بشید مرورگر روشن میشه و با اوکی روی آن صفحه URL باز میشه که در سمت راست بصورت عمودی ( مثل یک نوار باریک ) باز میشه روی Add URL اوکی کن کیبورد مثل موبایل ظاهر میشه و آدرس را تایپ کن جستجو صورت میگیرد البته اینترنت من وایمکس 1 مگ هست شاید شما بعلت سرعت کم اینترنت اصلا نمیتونید وصل بشید. دوم از منو network music را زدم بعد از چند ثانیه چند آلبوم خارجی و ایرانی از شادمهر و گوگوش و غیره ظاهر شد روی آلبوم گوگوش اوکی زدم آهنگ ها باز شد و چند آهنگ پخش شد و چند تا هم پخش نشد. سوم اینکه بنده با شروع آپدیت را فعال کردم حدود 15 دقیقه یا کمی بیشتر طول کشید از ورژن 3.339 به ورژن 4.005 آپدیت شد و در منو نوار زیر چند گزینه اضافه شد مثل " چیزک " و همینطور گزینه "Facebook " & " Twitter " که فیس بوک باز نشد ولی توییتر باز شد و برای دوستم که از تهران خریده بود فایل آپدیت را از سایت سونی گرفتم روی فلش ریختم و به محض اینکه به یو اس بی تلویزیونش وصل کردم شروع به آپدیت کرد حدود 5 دقیقه طول کشید و چند بار هم ری استارت شد و مثل تلویزیون من ورژن جدید گرفت و عین هم شد . چهارم این فرمت هائی که بنده گفتم با فلش در تلویزیون دیدم پخش Mp4 - Wmv - Avi را عالی پخش میکنه برخی از فرمت های MKV را پخش نمیکنه ولی برخی که از حجم بالاتری در یک فیلم مشابه دارد را پخش میکنه از کارشناس سونی پرسیدم جوابهای بسیار فنی داد راستش خودم هم متوجه نشدم ولی صحبت از تنظیم Bitrate فرمت میکرد ولی گفت در آپدیت های بعدی سونی آسیا قراره فرمت MKV و از این مهمتر فرمت MOV که نوع فرمت دوربین های دیجیتال جدید سونی و کانن و غیره هستند را منظور کند و من پیشنهاد به دوستانی که زبان انگلیسی خوبی دارند میدم به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])برند و تقاضای فایل آپدیت این نوع فرمتها را بکنند تاثیر داره هر چه تعداد متقاضی بیشتر بشن زودتر اینکار را انجام میدن. در آخر بعرضت برسونم فرمت هائی را که تلویزیون پخش نمیکنه چون بلوری 3 بعدی سونی هم گرفتم از طریق یو اس بی آن باز و تماشا میکنم و این دستگاه تمام هارهای اکسترنال پرتابل را با هر فرمتی باز میکنه. امیدوارم کمک کرده باشم باز هم سئوالی برات پیش اومد در خدمتم.

hamid novin
10-08-2012, 07:03
من نمی دونم این مدل تی وی ها از کجا می یاد دوست عزیزی می گفت EX720 مرورگر وب داره در صورتیکه من مطمئن هستم نداره این یکی دوستمون میگه EX720 اون همه فرمتها رایج مثل MKV و WMV رو پخش میکنه در صورتیکه من مطمئن هستم پخش نمی کنم مرجع اطلاعات من هم تست های خودم البته روی EX720 با گارانتی بازرگانی ایران تا جایی که می دونم هم هیچ فرقی بین مدل های بانه ای با ایرانی تو این مورد نیست . یکی ما رو روشن کنه این دوستای ما چی می گند این قدر هم مطمئن حرف می زنند . ؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز بنده هم مدل 46EX720 دارم ساخت مالزی و یکی از دوستانم مثل شما از تهران خریده هر دو هیچ تفاوتی ندارند بغیر از اینکه ساخت مالزی 2 عینک 250 داره و ایرانیه یک عینک داره . اول اینکه فرمودی مرورگر نداره اینطور نیست در حالت معمولی غیر فعال ولی اگر صحیح به اینترنت متصل بشید مرورگر روشن میشه و با اوکی روی آن صفحه URL باز میشه که در سمت راست بصورت عمودی ( مثل یک نوار باریک ) باز میشه روی Add URL اوکی کن کیبورد مثل موبایل ظاهر میشه و آدرس را تایپ کن جستجو صورت میگیرد البته اینترنت من وایمکس 1 مگ هست شاید شما بعلت سرعت کم اینترنت اصلا نمیتونید وصل بشید. دوم از منو network music را زدم بعد از چند ثانیه چند آلبوم خارجی و ایرانی از شادمهر و گوگوش و غیره ظاهر شد روی آلبوم گوگوش اوکی زدم آهنگ ها باز شد و چند آهنگ پخش شد و چند تا هم پخش نشد. سوم اینکه بنده با شروع آپدیت را فعال کردم حدود 15 دقیقه یا کمی بیشتر طول کشید از ورژن 3.339 به ورژن 4.005 آپدیت شد و در منو نوار زیر چند گزینه اضافه شد مثل " چیزک " و همینطور گزینه "Facebook " & " Twitter " که فیس بوک باز نشد ولی توییتر باز شد و برای دوستم که از تهران خریده بود فایل آپدیت را از سایت سونی گرفتم روی فلش ریختم و به محض اینکه به یو اس بی تلویزیونش وصل کردم شروع به آپدیت کرد حدود 5 دقیقه طول کشید و چند بار هم ری استارت شد و مثل تلویزیون من ورژن جدید گرفت و عین هم شد . چهارم این فرمت هائی که بنده گفتم با فلش در تلویزیون دیدم پخش Mp4 - Wmv - Avi را عالی پخش میکنه برخی از فرمت های MKV را پخش نمیکنه ولی برخی که از حجم بالاتری در یک فیلم مشابه دارد را پخش میکنه از کارشناس سونی پرسیدم جوابهای بسیار فنی داد راستش خودم هم متوجه نشدم ولی صحبت از تنظیم Bitrate فرمت میکرد ولی گفت در آپدیت های بعدی سونی آسیا قراره فرمت MKV و از این مهمتر فرمت MOV که نوع فرمت دوربین های دیجیتال جدید سونی و کانن و غیره هستند را منظور کند و من پیشنهاد به دوستانی که زبان انگلیسی خوبی دارند میدم به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]برند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]برند) و تقاضای فایل آپدیت این نوع فرمتها را بکنند تاثیر داره هر چه تعداد متقاضی بیشتر بشن زودتر اینکار را انجام میدن. در آخر بعرضت برسونم فرمت هائی را که تلویزیون پخش نمیکنه چون بلوری 3 بعدی سونی هم گرفتم از طریق یو اس بی آن باز و تماشا میکنم و این دستگاه تمام هارهای اکسترنال پرتابل را با هر فرمتی باز میکنه. امیدوارم کمک کرده باشم باز هم سئوالی برات پیش اومد در خدمتم.

aminamz
11-08-2012, 06:22
در آپدیت های بعدی سونی آسیا قراره فرمت MKV و از این مهمتر فرمت MOV که نوع فرمت دوربین های دیجیتال جدید

سونی و کانن و غیره هستند را منظور کند و من پیشنهاد به دوستانی که زبان انگلیسی خوبی دارند میدم به سایت

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برند و تقاضای فایل آپدیت این نوع فرمتها را بکنند تاثیر داره هر چه تعداد متقاضی بیشتر

بشن زودتر اینکار را انجام میدن.

این هم لینک فارسی سایت سونی برای درخواست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aminamz
12-08-2012, 04:06
در آپدیت های بعدی سونی آسیا قراره فرمت MKV و از این مهمتر فرمت MOV که نوع فرمت

دوربین های دیجیتال جدید

سونی و کانن و غیره هستند را منظور کند و من پیشنهاد به دوستانی که زبان انگلیسی خوبی دارند میدم به سایت

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برند و تقاضای فایل آپدیت این نوع فرمتها را بکنند تاثیر داره هر چه تعداد متقاضی بیشتر

بشن زودتر اینکار را انجام میدن.

این هم لینک فارسی سایت سونی برای درخواست

من ایمیل زدم و درخواست کردم ، از طرف شرکت سونی این پاسخ به ایمیلم اومده

سلام
با سپاس از ایمیل شما و توجه شما نسبت به دستگاه خود با توجه به نوع فرمت ها سونی برای دستگاههای خود فرمت هایی را که نیاز به مجوز ندارند روی دستگاههای خود نمی گذارد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه خود با شماره 6460-021 امور مشتریان تماس حاصل نمایید
با تشکر
(امور مشتریان شرکت بازرگانی ایران(سونی

-----Original Message-----
From: <ContactUs@ap.sony.com>
To: <CustomerCare@itc-group.ir>
Date: Sat, 11 Aug 2012 11:06:37 +0800
Subject: خدمات پس از فروش LED 3D 46EX720

hamid novin
14-08-2012, 04:05
با سلام من به پشتیبانی سونی آسیا - خاورمیانه در سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) قسمت کانتکت وارد شدم تلویزیون را انتخاب سپس به زبان انگلیسی تقاضا کردم که کاربران و دارندگان این تلویزیون در ایران زیادند و همگی تقاضای نرم افزار جدیدی را دارند که با آپدیت آن فرمتهای MKV & MOV به سایر فرمتهای پشتیبان شونده اضافه شود و دلیلش را هم نوشتم که فایلهای رایج تصویری اینترنتی MKV و فرمت تصویری دوربین های دیجیتال عکاسی فول اچ دی MOV میباشند. جوابی برای من آمد که ایمیل من را به نشانی قسمت نرم افزار جهت پیگیری ارسال شده حالا شما دوستان به این ایمیل تقاضای خود را بفرستید بلکه ترتیب اثر بدهند SonyCustomerCare.MEA@ap.sony.com (SonyCustomerCare.MEA@ap.sony.com)

mehrdadmec
19-08-2012, 22:25
سلام.آقایون ورژن نرم افزار تلوزیون من PKG3.904GAA هست (از بانه گرفتم).توی لیست آپدیت ها این ورژن پیدا نکردم میخواستم بدونم با آپدیت به نسخه 4 مشکلی واسه تلوزیون پیش نمیاد؟ ممنون میشم بگین آپدیت دقیقا روی چه قسمتهایی بیشتر تاثیر میذاره؟ روی کیفیت هم تاثیر داره یا نه؟

mehrdadmec
21-08-2012, 23:58
سلام.آقایون ورژن نرم افزار تلوزیون من PKG3.904GAA هست (از بانه گرفتم).توی لیست آپدیت ها این ورژن پیدا نکردم میخواستم بدونم با آپدیت به نسخه 4 مشکلی واسه تلوزیون پیش نمیاد؟ ممنون میشم بگین آپدیت دقیقا روی چه قسمتهایی بیشتر تاثیر میذاره؟ روی کیفیت هم تاثیر داره یا نه؟
کسی نیست جواب بده؟!

kautuver
22-08-2012, 03:56
سلام دوست عزيزم
منم از بانه گرفتم 2 بار هم آپديت کردم مشکلی پيش نيومده
تأثير به روی تصوير نداره فقط قسمت نرم افزاری و اينترنت و فک کنم سيستم 3D

pejman57
24-08-2012, 14:47
سلام به دوستان
این تلویزیون رو من دویروز از بانه غیر حضوری خریدم.ولی از کسی که قبلا ازش حضوری خرید کرده بودم.دیروز باربر زنگ زد که من رسیدم بیا تحویل بگیر. رفتم این آقا رو بیارم خونه دستگاه رو تحویل بده یه تصادف شدید کردم ماشینم داغون شد.دستگاه رو تحویل گرفتم پولشو دادم تا 12 شب داشتم فیلم میدیدم که دیدم تصویر رفت و برگشت ولی این دفعه صفحه کلا آبی بود.بعد سبز شد.خلاصه دستگاه خرابه.صبحش زنگ زدم به طرف به لهجه زیبای بانه ای میفرماید پای خودته.آی سی سوزونده 300 بده درست میشه.کسی که کلی واسش مشتری فرستادم.الان موندم با یه ماشین داغون و یه دستگاه خراب.اینم از شانس ما.فکر کنم این ایرانی های سونی مطمئن ترندو

hamed473
24-08-2012, 16:14
میشه بگید از کدوم سایت بانه خرید داشتید؟

pejman57
24-08-2012, 17:42
میشه بگید از کدوم سایت بانه خرید داشتید؟

از سایت نخریدم.از یکی از فروشنده های اونجا که قبلا حضوری ازش تلویزیون برای یکی از بستگان خریده بودیم. و شمارشو داشتیم خرید کردم تازه طرف میگه درستش کن بفرست اینجا واست میفروشمش(هم از توبره میخورن هم از آخور).اشتباه کردم.همین الجی ایرانی به نظرم از همه بهتره.حداقل اگه خراب بشه اینقدر آدم نمیسوزه.گارانتی داره.2 ساعت بیشتر کار نکرد.2.550 هم پولم سوخت شد

alirezarajabzadeh
25-08-2012, 20:41
سلام دوستان عزيز

من از بانه تلويزيون sony 46ex720 خريدم خيلي هم راضي هستم مشکلي دارم که اگر کسي ميتونه راهنمايي کنه

من نوت بوک سوني وايو دارم که بلوري هم داره فيلم 3D خريدم با نرم افزار total media theatre 5 فيلم رو روي اين تلويزيون ميفرسته همه چيز ظاهرا درسته ولي روي تلويزيون به صورت دو تصوير پهلو به پهلو يا بالا پايين نشون نميده حالا با توجه به اينکه

1- تنظيمات تلويزيون کانلا درسته چون روي فلش کليپ هاي ت3D رو کامل و عالي نشون ميده
2- نوت بوک کاملا تنظيم هست و نرم افزار هم عبارت 3D رو هم نشون ميده
3- کابل رو چک کردم چون رسيور hd 3D دارم که برخي از سايت هاي 3D رو کامل نشون ميده با همون کابل دو تا کابل ديگه هم دارم که تست کردم
4-ديسک هاي بلو ري هم درسته چون جاي ديگه تست کردم
حالا با نوجه به موارد فوق کسي ميتونه بگه علت چي هست
ممنون از همه

kautuver
27-08-2012, 13:34
آپديت جديد اضافه شده به سايت
دوستان ميتونن دانلود کنن
System Software Update (Version PKG4.012GAA) For Asia Pacific ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اين آپديت برای 46 اينچ هست

behrooztahmasbi
27-08-2012, 15:18
آپديت جديد اضافه شده به سايت
دوستان ميتونن دانلود کنن
System Software Update (Version PKG4.012GAA) For Asia Pacific ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اين آپديت برای 46 اينچ هست

سلام و عرض ادب

دو تا سوال از خدمتتون داشتم

اول بفرمایید چطوری این آپدیت ها رو نصب کنم (به صورت آفلاین)؟

دوم بفرمایید این خاصیت تصویر در تصویر و ضبط بر روی فلش که در مدل های اروپایی این تلوزیون هست ...امکانات سخت افزاری خاصی رو (اضافه بر مدل آسیایی) داره یا با آبدیت نرم افزاری قابل استفاده است؟

ممنون

kautuver
27-08-2012, 16:01
سلام دوست عزيز
شما بعد از اين که فايل رو دريافت کردين از حالت فشرده خارج کنيد و فلدر مورد نظر رو به فلش خالی با فرمت فت 32 کپی کنيد
سپس فلش رو وصل کنيد و تلوزيون رو روشن کنيد داخل منو برين و گزينه آپديت رو بزنيد
البته من دقيق يادم نيست ولی امکان داره وقتی تلوزيون روشن شد گزينه آپديت بياد

تصوير در تصوير با ورودی جداگانه کار ميکنه
امکان ضبط بر روی فلش با آپديت نميشه فعال کرد

behrooztahmasbi
27-08-2012, 16:19
تصوير در تصوير با ورودی جداگانه کار ميکنه

دوست عزیر یعنی چی؟

امکان ضبط بر روی فلش با آپديت نميشه فعال کرد

راه دیگه ای داره؟

kautuver
27-08-2012, 16:31
يعنی اينکه اگه به تلوزيون از طريق ورودی هاش دستگاهی وصل کنيد ميتونيد تصوير کانال های تلوزيون و ورودی مورد نظر رو تصوير در تصوير ببينيد
نه

behrooztahmasbi
27-08-2012, 16:32
سلام و عرض ادب خدمت اساتید محترم

واقعیتش من حدود سه ماهه این تلویزیون رو خریدم ... همه چیزش خوبه به غیر از یک معقوله! اذیت کننده !!!

و اون مربوط میشه به گیرنده دیجیتالش ... گاها (حدود 7-8 بار در روز) ... وقتی کانال عوض میکنم (هر کانالی) ... ابتدا صدا میاد بعش تصویر! ... بعد از اون هم صدا و تصویر نا هماهنگه تا وقتی که کانال عوض بشه یا همون شبکه Refresh بشه (بعدش معمولا درست میشه)

میخواستم ببینم دوستان هم این مشکلو دارن؟
یا میتونن کمکی بهم کنن؟

ممنون از توجهتون

pejman57
28-08-2012, 08:03

واقعیتش من حدود سه ماهه این تلویزیون رو خریدم ... همه چیزش خوبه به غیر از یک معقوله! اذیت کننده !!!

و اون مربوط میشه به گیرنده دیجیتالش ... گاها (حدود 7-8 بار در روز) ... وقتی کانال عوض میکنم (هر کانالی) ... ابتدا صدا میاد بعش تصویر! ... بعد از اون هم صدا و تصویر نا هماهنگه تا وقتی که کانال عوض بشه یا همون شبکه Refresh بشه (بعدش معمولا درست میشه)

یا میتونن کمکی بهم کنن؟

ممنون از توجهتون

از بانه خریدید؟

15min
28-08-2012, 12:52
اینم جوابی که به من دادن

We have gone through your email and understand your concern.
Please be informed that .MKV format is not supported on this model and this is as per the specifications and cannot be changed.
Here is the link to know more; [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Further, we will forward your feedback to the concern team for our future models consideration.

saman999999
28-08-2012, 13:59

یا میتونن کمکی بهم کنن؟

ممنون از توجهتون

چیز مهمی نیست مشکل از منبعه،شبکه های داخلی ایراد دارن

alirezarajabzadeh
28-08-2012, 14:25
سلام دوستان عزيز

من از بانه تلويزيون sony 46ex720 خريدم خيلي هم راضي هستم مشکلي دارم که اگر کسي ميتونه راهنمايي کنه

من نوت بوک سوني وايو دارم که بلوري هم داره فيلم 3D خريدم با نرم افزار total media theatre 5 فيلم رو روي اين تلويزيون ميفرسته همه چيز ظاهرا درسته ولي روي تلويزيون به صورت دو تصوير پهلو به پهلو يا بالا پايين نشون نميده حالا با توجه به اينکه

1- تنظيمات تلويزيون کانلا درسته چون روي فلش کليپ هاي ت3D رو کامل و عالي نشون ميده
2- نوت بوک کاملا تنظيم هست و نرم افزار هم عبارت 3D رو هم نشون ميده
3- کابل رو چک کردم چون رسيور hd 3D دارم که برخي از سايت هاي 3D رو کامل نشون ميده با همون کابل دو تا کابل ديگه هم دارم که تست کردم
4-ديسک هاي بلو ري هم درسته چون جاي ديگه تست کردم
حالا با نوجه به موارد فوق کسي ميتونه بگه علت چي هست
ممنون از همه

اقا کسی نیست جواب بده چند روزه سرکار هستیم به خدا صواب داره ......

farhoudr
29-08-2012, 16:44

یا میتونن کمکی بهم کنن؟

ممنون از توجهتون

من اين مشكل رو داشتم ولي بعد از آپديت مشكل حل شد.

jojonice
30-08-2012, 18:06
سلام
لطفا راهنمائی کنید
چند ماهی است این تلویزیون ex720 را داریم اما از دیشب سوالی برایم پیش آمده و اینکه از پشت تلویزیون صدای ویز ویز برق میاد و میخواهم بدونم این صدا از چی است تا حالا این صدا را نمیداد اما تا به برق وصل میشود از پشت تلویزیون صدای ویز .... برق میاد
آیا مال شما هم همینطوره ؟ میشود امتحان کنید که مال شما هم صدا میدهد یا خیر ؟
ممنون میشوم راهنمائی کنید
خداحافظ

pejman57
01-09-2012, 10:20
سلام
لطفا راهنمائی کنید
چند ماهی است این تلویزیون ex720 را داریم اما از دیشب سوالی برایم پیش آمده و اینکه از پشت تلویزیون صدای ویز ویز برق میاد و میخواهم بدونم این صدا از چی است تا حالا این صدا را نمیداد اما تا به برق وصل میشود از پشت تلویزیون صدای ویز .... برق میاد
آیا مال شما هم همینطوره ؟ میشود امتحان کنید که مال شما هم صدا میدهد یا خیر ؟
ممنون میشوم راهنمائی کنید
خداحافظ

مال من هم همینطوری هست.از وقتی آپدیت جدید نصب شده از باند بلندگو سمت راست صدای ویز ویز میاد.تازه مشکل دیگه اینه که صدای تلویزیون وقتی خاموش و روشن میکنی خود به خود کم میشه ولی شماره ولوم همون قبلی هست.یعنی مثلا ولوم صدا روی 20 بوده بعد از خاموش و روشن شدن باز ولوم روی 20 هست ولی صدای واقعی تلویزیون 6 هست بعد کم کم صداش زیاد میشه.مشکل خاموش شدن صفحه هم که سرجاشه

mehrdadmec
03-09-2012, 22:57
سلام.آقا میخوام بدونم چطوری زیرنویس فارسی srt رو با یک فیلم mp4 باید پخش کنم؟ (داخل یک پوشه با اسم مشابه هم ریختم ولی نشد!!) ممنون میشم راهنمایی کنید

mehrdadmec
05-09-2012, 17:15
سلام.آقا میخوام بدونم چطوری زیرنویس فارسی srt رو با یک فیلم mp4 باید پخش کنم؟ (داخل یک پوشه با اسم مشابه هم ریختم ولی نشد!!) ممنون میشم راهنمایی کنید
آقا کسی نیست جواب بده؟؟!!

smhsh121
05-09-2012, 18:54
آقا کسی نیست جواب بده؟؟!!

تا جایی که می دونم سونی زیرنویس فارسی رو پشتیبانی نمی کنه ولی محض اطمینان چک کن فرمت زیرنویس srt باشه و انکدینگش هم تو Notepad رو ANSI بذار.

alirezarajabzadeh
07-09-2012, 18:50
سلام دوستان من تلویزیونم sony46 ex 720 دارم فلش رو شناسایی میکنه ولی هیچ فرمتی رو پخش نمیکنه نه عکس نه موزیک و نه ویدیو با هر فرمتی تست کردم میگه محتویاتی برای پخش وجود نداره نرم افزار رو هم با خود تلویزیون از طریق اینترنت اپدیت کردم همه چیز میزونه غیر از این مورد کسی میتونه راهنمایی کنه

smhsh121
07-09-2012, 21:47
سلام دوستان من تلویزیونم sony46 ex 720 دارم فلش رو شناسایی میکنه ولی هیچ فرمتی رو پخش نمیکنه نه عکس نه موزیک و نه ویدیو با هر فرمتی تست کردم میگه محتویاتی برای پخش وجود نداره نرم افزار رو هم با خود تلویزیون از طریق اینترنت اپدیت کردم همه چیز میزونه غیر از این مورد کسی میتونه راهنمایی کنه

چک کن فلش FAT32 فرمت شده باشه.

alirezarajabzadeh
08-09-2012, 19:03
چک کن فلش FAT32 فرمت شده باشه.

ممنون دوست عزیز فرمت فلش FAT 32 هست اگر میتونین از عوامل دیگه بگین :41:

smhsh121
08-09-2012, 20:40
ممنون دوست عزیز فرمت فلش FAT 32 هست اگر میتونین از عوامل دیگه بگین :41:

از ویدیو ها سونی فقط mp4 و m2ts رو می خونه و عکس jpg و موزیک mp3 . تو منوش باید اول نوع فایل رو تعریف کنید مثلا تو منوی مربوط به فیلم فایل های موزیک رو نشون نمیده.

alirezarajabzadeh
08-09-2012, 22:05
از ویدیو ها سونی فقط mp4 و m2ts رو می خونه و عکس jpg و موزیک mp3 . تو منوش باید اول نوع فایل رو تعریف کنید مثلا تو منوی مربوط به فیلم فایل های موزیک رو نشون نمیده.

ممنون قربانتان گردم من توی فلشی که FAT 32 فورمت شده بود تمام فرمت های عکس و موزیک و انواع فایل های ویدیویی رو با تمام فورمت ها امتحان کردم در مورد انتخاب منو هم عمل کردم حتی مثلا برای عکس ها فولدر MSCDF رو ساخنم و عکس ها رو توی این فولدر ریختم نشد که نشد جالب اینجاست که وقتی فلش رو میزنی پیغام میده که فلش شناسایی شد اما وقتی میخوام واردش بشم میگه محتویاتی وجود ندارد :puke:

smhsh121
08-09-2012, 23:10
ممنون قربانتان گردم من توی فلشی که FAT 32 فورمت شده بود تمام فرمت های عکس و موزیک و انواع فایل های ویدیویی رو با تمام فورمت ها امتحان کردم در مورد انتخاب منو هم عمل کردم حتی مثلا برای عکس ها فولدر MSCDF رو ساخنم و عکس ها رو توی این فولدر ریختم نشد که نشد جالب اینجاست که وقتی فلش رو میزنی پیغام میده که فلش شناسایی شد اما وقتی میخوام واردش بشم میگه محتویاتی وجود ندارد :puke:

اصلا هیچی نشون نمیده یا فولدرها رو نشون میده ولی توشون خالی هستن؟

LiverBarca
09-09-2012, 15:38
دوستان قیمت روز و دقیق این تلوزیون چه قدره؟(46 اینچش)

alirezarajabzadeh
09-09-2012, 19:55
اصلا هیچی نشون نمیده یا فولدرها رو نشون میده ولی توشون خالی هستن؟

ممنون دوست عزیز از پیگیری

وقتی فلش رو میزنم پیغام میده USB شناسایی شد بعد میرم نوی منو که گزینه عکس موسیقی و ویدیو هست وقتی انتخاب میکنم منوی علامت USB میاد وقتی کلید انتخاب رو فشار میدم پیغام میده هیچ موردی برای پخش وجود ندارد هیچ فولدری هم نشون نمیده همانطور که گفتم تمامی فورمت ها رو امتحان کردم با فلش های مختلف هم امتحان کردم
دیگه عقلم قد نمیده

smhsh121
09-09-2012, 21:16

وقتی فلش رو میزنم پیغام میده USB شناسایی شد بعد میرم نوی منو که گزینه عکس موسیقی و ویدیو هست وقتی انتخاب میکنم منوی علامت USB میاد وقتی کلید انتخاب رو فشار میدم پیغام میده هیچ موردی برای پخش وجود ندارد هیچ فولدری هم نشون نمیده همانطور که گفتم تمامی فورمت ها رو امتحان کردم با فلش های مختلف هم امتحان کردم
دیگه عقلم قد نمیده

والا منم عقلم قد نمیده. راستش خیلی از سونی هم سر در نمیارم. جایی توی تنظیماتش نیست که بشه به تنظیمات کارخانه برگردوند؟ اینجوری شاید مشکل رفع بشه.

hovo
14-09-2012, 22:58

دیگه عقلم قد نمیده
خود فلش باید فرمت fat32 برای فایلهایی تا 4 Gigیا extrafat برای فایلهای بیشتر از 4 Gig باشه
برای دیدن عکس موزیک یا ویدئو فقط از منوهای خودشون وارد شید تا پلیر فایل رو تشخیص بده
مثلا اگه عکس بریزید وارد هوم بشید بعد مدیا و بعد وارد ویدئو بشید هیچ عکسی نشون نمیده

hamid novin
02-10-2012, 05:55
با سلام دوستانی که تونستند از طریق یواس بی تلویزیون سونی EX720 هارد پرتابل با حجم 500 گیگ یا 1 ترا وصل کنند و فیلم و عکس و موسیقی پخش کنند لطفا راهنمائی کنند چه مارک و مدلی است و کلا چه مشخصه ای باید داشته باشد. چون قصد خرید هارد پرتابل دارم میخوام با تلویزیون هم باز بشه. با تشکر

mehrdadmec
23-11-2012, 18:56
سلام.آقا من اینترنت روی تلویزیون راه انداختم الان هرسایتی که شما بگین باز میکنه.ولی نمیدونم چرا internet video,music search,video search,track id کار نمیکنه؟ میری روش میگه کانکشن چک کن.آیا تو ایران این سرویس ها فعال نیست یا راه حلی داره؟ اونایی که باهاش کارکردن سریعترجواب بدن.ممنون

kkevinloren2006
23-11-2012, 22:35
سلام.آقا من اینترنت روی تلویزیون راه انداختم الان هرسایتی که شما بگین باز میکنه.ولی نمیدونم چرا internet video,music search,video search,track id کار نمیکنه؟ میری روش میگه کانکشن چک کن.آیا تو ایران این سرویس ها فعال نیست یا راه حلی داره؟ اونایی که باهاش کارکردن سریعترجواب بدن.ممنون

اینترنت ویدیو که فیله به احتمال زیاد

rahgozar_bineshan
04-12-2012, 12:25
دوستان مشكل اعصاب خرد كني كه با اين تي وي عزيز دارم اينه كه هر چند وقت يكبار ترتيب چينش كلنالهاي ديجيتالش به هم ميريزه!
مشكل از فرستنده است يا گيرنده؟
آيا راه حلي داره؟

ممنون!

rahgozar_bineshan
04-12-2012, 12:26

آقا چه طوري راه انداختي ميشه به من هم ياد بدي؟
اينتذنتت چيه؟
سرعتش چند مگه؟

rahgozar_bineshan
04-12-2012, 12:35
دوستان لطفا فايل آپگريد جديد رو ميخوام!

ممنون!

kkevinloren2006
05-12-2012, 09:34
بچه ها چطور میتونم یکی از کانالا رو حذف کنم?

hovo
07-12-2012, 00:37
بچه ها چطور میتونم یکی از کانالا رو حذف کنم?
ستینگ
دیجیتال
پروگرام سورتینگ
روکانال آپشن رو بزن دیلیت

دوستان مشكل اعصاب خرد كني كه با اين تي وي عزيز دارم اينه كه هر چند وقت يكبار ترتيب چينش كلنالهاي ديجيتالش به هم ميريزه!
مشكل از فرستنده است يا گيرنده؟
آيا راه حلي داره؟

ممنون!
120٪ از فرستنده اشت
اصفهان کلا مشکلش حل شده سمت شما هم به زودی تقویت میشه

با سلام دوستانی که تونستند از طریق یواس بی تلویزیون سونی EX720 هارد پرتابل با حجم 500 گیگ یا 1 ترا وصل کنند و فیلم و عکس و موسیقی پخش کنند لطفا راهنمائی کنند چه مارک و مدلی است و کلا چه مشخصه ای باید داشته باشد. چون قصد خرید هارد پرتابل دارم میخوام با تلویزیون هم باز بشه. با تشکر
نوع هارد هیچ فرقی نمیکنه
فقط باید پارتیشن بندی کنی و فرمت پارتیشن هم extrafat باشه تا بتونی فایلهایی با حجم بیشتر از 4 گیگ رو بزاری و تیوی بخونه

در ضمن استریم چیز بهتریه
dlna

دوستان لطفا فايل آپگريد جديد رو ميخوام!

ممنون!
آخرین آبدیت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

rahgozar_bineshan
08-12-2012, 07:37
خيلي ممنون دوست عزيز!

Firebirds
19-12-2012, 13:47
آقا چه طوري راه انداختي ميشه به من هم ياد بدي؟
اينتذنتت چيه؟
سرعتش چند مگه؟

شما به مودم / روتر ADSL احتیاج داری که اینترنتت رو از طریق اون دستگاه پخش کنه ( کانکشنت داخل مودم ست شه ) بعد کافیه از پشت مودمت یه سیم بیاری بزنی به TV
ساده ترین فرم توضیح برات گفتم.

Firebirds
19-12-2012, 14:48
آخرین آپدیت رو از این جا دانلود کنید
نسخه

System Software Update (Version 4.017GAA) For Asia Pacific

07 Dec 2012
4.017GAA

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Go to Download Page ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

saman1010
21-12-2012, 23:37
برای 46"

sony_tvupdate_2011_4017_gaa_auth.zip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

saman1010
21-12-2012, 23:37
حذف شود....

kamivh1
18-01-2013, 19:06
من یه دانگل وایرلس اداپتور tp link دارم. ولی وقتی وصلش میکنم مینویسه که شناخته نشده!کاری نمیشه کرد که از همین بتونم استفاده کنم؟ دستگاه سازگار باهاش چی هست؟؟

zn1358
02-02-2013, 15:10
سلام
دوستان کسی این آپدیت 7 دسامبر رو ریخته رو تی وی ببینیم چه تغییراتی میده.اگه فقط بهبود وارتقاء قابلیتهای اینترنتش باشه به درد ما نخواهد خورد.

لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره بگه.
باسپاس

hovo
08-04-2013, 09:06
دوست خوبم اون دانگل وایرلس شما پورتش یو اس بی هست ولی سیستم عامل روبروش که تیوی نیست ویندوزه
یعنی برای اینکه اون دانگل کار بکنه باید به پورت usbکامپیوتر بخوره نه تی وی
ok

ir22
08-04-2013, 19:06
دوستان این aviرو چطور باید وصل کردمیخوام ویدیو وصل کنم ولی نمیدونم چطوری .تبدیل یا فیش یا چیزی

Firebirds
06-05-2013, 10:53
سلام دوستان،

چند وقتی هست صدا سیما EPG رو فعال کرده،

فقط مشکلی که هست توی تلویزیون حروف ناخوانا و چسبیده نشده به هم نمایش داده میشه راه حلی برای برطرف کردن این مشکل دارید ؟

و کسی تا الان توانسته ساعت دیجیتال گوشه تلویزیون رو فعال کنه ؟

تا جایی که یادم هست در هنگام راه اندازی کشور رو سنگاپور انتخاب کردم و منوی TV انگلیسی هست.

Firebirds
11-05-2013, 16:56
سلام دوستان،

فقط مشکلی که هست توی تلویزیون حروف ناخوانا و چسبیده نشده به هم نمایش داده میشه راه حلی برای برطرف کردن این مشکل دارید ؟

تا جایی که یادم هست در هنگام راه اندازی کشور رو سنگاپور انتخاب کردم و منوی TV انگلیسی هست.

up.................

vahid5835
17-05-2013, 12:15
سلام و خسته نباشید
مدل دستگاه من ex720 سه بعدی و 46 اینج میباشد.
حیلی دوست دارم آپدیتش منم ولی ظاهرا دوستان میگن با آپدیت صدای ویز از باندهای تی وی میاد و مشکل صدا و تصویر پیدا میکنه
خواستم از اساتید بپرسم آیا آپدیت کنم یا نه؟؟؟؟
ممنون از راهنمایی شما دوستان عزیز

kautuver
17-05-2013, 19:24
خير همچين مشکلی نداره
من خودم 3 بار آپديت کردم

DJMOKHTAR
21-06-2013, 11:19
سلام

ال ای دی EX720 مدل 40 اینچ با پنل پایین طلایی رنگ اصلی هست . پشت تلویزیون قید شده Made In Malaysia و البته در ایران بدون گارانتی هست

مدل طلایی حتی دفترچه و سایر برگه ها پرینت شده در مالزی میباشد و در تست هایی که انجام شد کیفیت ساخت با مدل چینی و ایرانی متفاوت و در یک نوع تنظیمات تصویر , مدل طلایی بسیار شفاف تر و بهتر بود

DJMOKHTAR
21-06-2013, 19:12
تصویری از مدل اصلی EX720 3D HD 40

Firebirds
20-02-2014, 14:43
کسایی که تی وی شون به اینترنت وصله تا الان تونستند از قسمت Bravia Internet Video توی ایران استفاده کنند ؟!
برای شما این قسمت اررور 2123 نمیده ؟

armankhs
07-05-2014, 17:23
کسایی که تی وی شون به اینترنت وصله تا الان تونستند از قسمت Bravia Internet Video توی ایران استفاده کنند ؟!
برای شما این قسمت اررور 2123 نمیده ؟

همچنان تحریم هستیم!!!

Firebirds
27-02-2015, 11:02
سلام دوستان،

جالبه زبان دستگاه رو فارسی کردم ، وقتی Guide رو میزنم، میگه این ویژگی کار نمیکنه.

قطعا اگر بار دیگه بخوام TV بگیرم ، میرم سامسونگ میگیرم.

System Software Update (PKG4.027GAA) For Asia Pacific