PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سفید شدن صفحه در Dell Vostro 1015

ArashMiniStar
29-05-2011, 08:06
دوستان یک لپ تاپ دل دارم که حدودا 1 سال پیش خریدادم.2 3 ماهی هست که در حین کار (موقع فیلم دیدن با نرم افزار کار کردن بیکار بودن هر موقع) صفحه سفید میشود.جالب ایجاست اگر صفحه لپ تاپ رو ببندم (که تنظیم کردم sleep نشه فقط در این حالت صفحه نمایش اتوماتیک خاموش میشه) دوباره ویندوز به حالت اول بر میگرده.با زدن کلید power روی لپ تاپ هم در عین نا باوری صفحه ی shutdown شدن ویندوز میاد و صفحه ی سفید میره.کلا این اتفاق سفید شدن صفحه در طی 1 2 ساعت کار حتما پیش میاد.بنظر شما مشکل از کجاست؟ قابل تعمیر هست؟

نکته : ویندوزم 7 هست.اول فکر میکردم مشکل از ویندوز هست ولی با عوض کردن هم حل نشد.

با تشکر فراوان :11:

حامد دم
29-05-2011, 09:16
دوستان یک لپ تاپ دل دارم که حدودا 1 سال پیش خریدادم.2 3 ماهی هست که در حین کار (موقع فیلم دیدن با نرم افزار کار کردن بیکار بودن هر موقع) صفحه سفید میشود.جالب ایجاست اگر صفحه لپ تاپ رو ببندم (که تنظیم کردم sleep نشه فقط در این حالت صفحه نمایش اتوماتیک خاموش میشه) دوباره ویندوز به حالت اول بر میگرده.با زدن کلید power روی لپ تاپ هم در عین نا باوری صفحه ی shutdown شدن ویندوز میاد و صفحه ی سفید میره.کلا این اتفاق سفید شدن صفحه در طی 1 2 ساعت کار حتما پیش میاد.بنظر شما مشکل از کجاست؟ قابل تعمیر هست؟

نکته : ویندوزم 7 هست.اول فکر میکردم مشکل از ویندوز هست ولی با عوض کردن هم حل نشد.

با تشکر فراوان :11:

مشكل سخت افزاري هست دوست عزيز اين مورد واسه گارانتي ما زياد مياد
از قسمت مدار پاور هست بايد ببرين گارانتي اگر گارانتي داره اگر هم نداره كه يا تعمير كار يا هم تحملش كنيد
يا حق

ArashMiniStar
29-05-2011, 09:28
مشكل سخت افزاري هست دوست عزيز اين مورد واسه گارانتي ما زياد مياد
از قسمت مدار پاور هست بايد ببرين گارانتي اگر گارانتي داره اگر هم نداره كه يا تعمير كار يا هم تحملش كنيد
يا حق

گارانتی نداره.شما میدونین هزینش حدودآ چقدر میشه؟:19:

حامد دم
29-05-2011, 09:34
گارانتی نداره.شما میدونین هزینش حدودآ چقدر میشه؟:19:

2تا آي سي ايش هست اگر خيلي اذيتتون ميكنه به فكر نعميرش بيفتيد
به مرور اون 2 تا آي سي مشكلشون بيشتر ميشه و صفحه زودتر سفيد ميشه
اكثرا هم وقتي با باطري كار ميكنيد اين مشكل بشيتر خودش رو نشون ميده

هزينه اش حدودا 30 تومن ميشه واستون
يا حق

ArashMiniStar
29-05-2011, 09:37
2تا آي سي ايش هست اگر خيلي اذيتتون ميكنه به فكر نعميرش بيفتيد
به مرور اون 2 تا آي سي مشكلشون بيشتر ميشه و صفحه زودتر سفيد ميشه
اكثرا هم وقتي با باطري كار ميكنيد اين مشكل بشيتر خودش رو نشون ميده

هزينه اش حدودا 30 تومن ميشه واستون
يا حق

خیلی ممنون از کمکتون.فقط میتونید راهنمایی کنید کجا ببرم بهتره؟ البته من مشهدم و فکر نکنم اینجا باشید.
والا من با باتری زیاد کار نمیکنم حتی باتری ش رو هم برداشتم.بازم اگه عمری درست بشه و موقتی نباشه ارزش داره.گرچه حیلی اذیت نمیکنه ولی بالاخره باید درست بشه.:31:

حامد دم
29-05-2011, 09:49
خیلی ممنون از کمکتون.فقط میتونید راهنمایی کنید کجا ببرم بهتره؟ البته من مشهدم و فکر نکنم اینجا باشید.
والا من با باتری زیاد کار نمیکنم حتی باتری ش رو هم برداشتم.بازم اگه عمری درست بشه و موقتی نباشه ارزش داره.گرچه حیلی اذیت نمیکنه ولی بالاخره باید درست بشه.:31:

بهتون پي ام دادم
متاسفانه تو مشهد كسي رو نمشانسم واسه تعميرات متاسفانه