PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فایل sql

ya30ien
29-05-2011, 00:55
سلام
وقتی که جدول میسازی چطوری فایل جدول رو داخل سیستم با چه آدرسی پیداش کنم

Darya-eng
29-05-2011, 03:06
سلام

C:\Program Files\Microsoft SQL Server\MSSQL.5\MSSQL\Data

ممکنه دقیقا توی سیستم شما MSSQL.5نباشه شما تمام فایل ها(تعدادشون زیاد نیس)رو همراه با فایلهای زیر مجموعش به نامdataچک کنید(اگر برای دیتابیس اسم خاصی نذاشته باشید با اسم پیش فرض که یه چیزی شبیه SQL Queryذخیره شده)

اما میشه از خود SQL Server management stadioهم جدول ساخته شده رو پیدا کرد

اگر قبل از ساختن جدول دیتا بیس ساخته باشید و بعدش از Use database استفاده کرده باشید وبعد جدولو ساخته باشید که واضحه جدول داخل دیتابیس ساخته شده

Create Database X

Use Database X

Create table Y …..

اما اگر اینکارا رو انجام ندادید جدول داخل دیتابیس masterساخته شده.روی دیتابیس Masterکیلیک کنید
زیر مجموعش روی tableکیلیک کنید جدول ساخته شده همینجا ذخیره شده

ya30ien
29-05-2011, 10:27

ممکنه دقیقا توی سیستم شما MSSQL.5نباشه شما تمام فایل ها(تعدادشون زیاد نیس)رو همراه با فایلهای زیر مجموعش به نامdataچک کنید(اگر برای دیتابیس اسم خاصی نذاشته باشید با اسم پیش فرض که یه چیزی شبیه SQL Queryذخیره شده)

اما میشه از خود SQL Server management stadioهم جدول ساخته شده رو پیدا کرد

اگر قبل از ساختن جدول دیتا بیس ساخته باشید و بعدش از Use database استفاده کرده باشید وبعد جدولو ساخته باشید که واضحه جدول داخل دیتابیس ساخته شده

Create Database X

Use Database X

Create table Y …..

اما اگر اینکارا رو انجام ندادید جدول داخل دیتابیس masterساخته شده.روی دیتابیس Masterکیلیک کنید

زیر مجموعش روی tableکیلیک کنید جدول ساخته شده همینجا ذخیره شده

اول اینکه ممنونم برای جواب دادن پا پیش گذاشتی
بعد اینکه من به آدرسی که گفتید رفتم اما به جای

چندتا پوشه دیگه بود به این منوال
C:\Program Files\Microsoft SQL Server\MSSQL.5\80
C:\Program Files\Microsoft SQL Server\MSSQL.5\90
C:\Program Files\Microsoft SQL Server\MSSQL.5\100
C:\Program Files\Microsoft SQL Server\MSAS10.MSSQLSERVER
C:\Program Files\Microsoft SQL Server\MSRS10.MSSQLSERVER
C:\Program Files\Microsoft SQL Server\MSSQL10.MSSQLSERVER
C:\Program Files\Microsoft SQL Server\MSSQL10.SQLEXPRESS
که داخل هیچ کدوم هم فایلی به نام data نبود
درضمن sql2008 هستش
بازم ممنونم از اینکه راهنمایی میکنید

Darya-eng
29-05-2011, 11:26
سلام
خواهش میکنم سئوال سئواله دیگه:46:
ولی اگر پروژه ساخته شده باشه داخل هرکدوم از این فولدرها چندین فولدر به نام بک اپ-لاگین-دیتا و... هست
ولی شما مطمئنی که بعد از ساختن جدول وقتی خواستی اس کیو ال رو ببندی پروژرو saveکردی؟
اگر اینکارو انجام داده باشی و جدول رو deleteنکرده باشید همونطور که گفتم هنوز زیرمجموعهmasterوجود داره وشما دوباره میتونید همون جدولو هرجا خواستید saveکنید
متاسفانه چون نگفتید با چه اسمی ذخیره کردید نمیشه سرچ کرد وگرنه خیلی ساده پیدا میشدولی این فایلها پسوند .mdfدارندپس یه راهه دیگش اینه که اینو عبارتو سرچ کنید:

*.mdf

اما تا اونجاییکه من میدونم(خودم که مطمئنم:27:)اگر Program Files\Microsoft SQL Server پیداش نکنید اصلا save نشده .(البته اگر وقتی ازتون پرسیده save کنم یا نه؟شما ادرس جدید بهش نداده باشید)

ya30ien
29-05-2011, 19:44
سلام
خواهش میکنم سئوال سئواله دیگه:46:
ولی اگر پروژه ساخته شده باشه داخل هرکدوم از این فولدرها چندین فولدر به نام بک اپ-لاگین-دیتا و... هست
ولی شما مطمئنی که بعد از ساختن جدول وقتی خواستی اس کیو ال رو ببندی پروژرو saveکردی؟
اگر اینکارو انجام داده باشی و جدول رو deleteنکرده باشید همونطور که گفتم هنوز زیرمجموعهmasterوجود داره وشما دوباره میتونید همون جدولو هرجا خواستید saveکنید
متاسفانه چون نگفتید با چه اسمی ذخیره کردید نمیشه سرچ کرد وگرنه خیلی ساده پیدا میشدولی این فایلها پسوند .mdfدارندپس یه راهه دیگش اینه که اینو عبارتو سرچ کنید:

*.mdf

اما تا اونجاییکه من میدونم(خودم که مطمئنم:27:)اگر Program Files\Microsoft SQL Server پیداش نکنید اصلا save نشده .(البته اگر وقتی ازتون پرسیده save کنم یا نه؟شما ادرس جدید بهش نداده باشید)
عزیز با نام phone سیو کردم اما داخل کامپیوتر سرچ زدم پیدا نشد
و مطمئن هستم که سیو کردم چون با c# دارم ازش استفاده میکنم
داخل sql هم هستش اما من میخواستم فایلش رو پیدا کنم بزارم برا استاد
مساله بعدی اینکه هیچ وقت برای ذخیره صفحه ای باز نمیشه که بهش آدرس ذخیره بدم

peyman1055
31-05-2011, 21:08
سلام

دوست عزیز ، اینجوری که من متوجه شدم ، شما یه جدول ساختی توی یک دیتابیس ، خب مسلما شما نمیتونی این جدول رو روی سیستمت پیدا کنی چون اون جدول توی دیتبایست ذخیره شده ، شما با باز کردن دیتابیس میتونی بری قسمت جدول و جدول رو ببینی

ya30ien
31-05-2011, 21:21
دوست عزیز ، اینجوری که من متوجه شدم ، شما یه جدول ساختی توی یک دیتابیس ، خب مسلما شما نمیتونی این جدول رو روی سیستمت پیدا کنی چون اون جدول توی دیتبایست ذخیره شده ، شما با باز کردن دیتابیس میتونی بری قسمت جدول و جدول رو ببینی
سلام
اینو میدونم
اما این جدول باید داخل یک فایل ذخیره شده باشه دیگه
میخوام اون رو پیدا کنم شما فکر کن من بخوام برنامه ای رو که ساختم با سورس کامل برای یکی بدم خوب باید بانک اطلاعاتش هم هماهش بشه دیگه

peyman1055
31-05-2011, 21:58
سلام
اینو میدونم
اما این جدول باید داخل یک فایل ذخیره شده باشه دیگه
میخوام اون رو پیدا کنم شما فکر کن من بخوام برنامه ای رو که ساختم با سورس کامل برای یکی بدم خوب باید بانک اطلاعاتش هم هماهش بشه دیگه

خب شما باید کل اون دیتابیس رو که ساختی رو به طرف بدی ، پس باید اسم دیتابیست رو جست و جو کنی
مثلا peyman.mdf
بطور پیش فرض باید در مسیر زیر باشه :

C:\Program Files\Microsoft SQL Server\MSSQL.1\MSSQL\Data

اگه مشکلت حل نشد به ای دی یاهوی من پیغام بده تا برات توضیح بدم : pgv_1055