PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : HTC desire HD راهنمایی...!

hesam.ah
28-05-2011, 19:46
سلام بچه ها...:11:
بعد از این که دیدم با 500 تومان این گوشی رو میتونم دسته دومشو بخرم
تصمیم گرفتم 570 بدمو اکبندشو بگیرم دستم...
فقط چند تا سوال واسم مونده؟؟؟
------------------------------------------------------------------------------------------
1-فرق سری تایوانی با سری چینی چیست؟؟؟
2- این گارانتی کامتل هست البته کامتل به 2 شکل هست... که من حسابی روش کیلید کردم یارو ته هوشو بهم گفت...گفت ببین این گارانتی کشکه شما میخری گوشی رو بعد 1000 تا تبصره داره که گارانتی اصلا صلاه نیست و بیمه هم 1000 جور تبصره دیگه!
خلاصه مارو به همون گارانتی کامتل معمولی راضی کرد...!
3-اخرین قیمتی که تونستم بگیرم با فول برنامه و.... 565000 تومان بود...به نظرتون چطوری؟
4-توی علاءدین جایی رو میشناسین که به قیمت عمده بشه خرید؟؟؟؟
5-به نظرتون با گارانتی کامتل اصلی بگیرم یا معمولی؟؟؟
6-ایا خودم میتونم ویندوز و نرم افزار هاشو بریزم روش یا اینکه مثلا به اندروید های بالاتر ارتقاش بدم؟؟؟
7-و اینکه بچه ها گزینه بهتر از این گوشی هم هست؟؟؟
ممنون از راهنمایی همگی!:10:

ninja3000sh
28-05-2011, 20:27
1:هیچ فرقی ندارن.فقط واسه اونایی که حساسن یه نوع تلقین حساب میشه.
2:تنها گارانتی کننده اصلی htc تو ایران یاس هستش.بقیه نمیدونم کامتل و چامتل:31: و ... همه دنبال پول مفت هستن.
اگه پول اضافه داری با گارانتی یاس بخر ولی اگه میخوایی کم هزینه کنی بدون گارانتی بخر.
الان بدون گارانتی کم پیدا میشه که باید بری طبقات بالای علاءالدین.
3:قیمت خوبی بهت گفتن فقط گول این مغازه دارهای طبقه همکف علاءالدین رو نخور که یه مشت دزد هستن.(برنامه و ... رو هم تو مغازه قبل از خرید بگو که لازم ندارم)
4:طبقات 3 به بعد علاءالدین آدمهای منصفی پیدا میشن که میتونی ارزونتر گیر بیاری.(در کل مغازه های همکف هم گوشیهاشون رو از طبقات بالای علاءالدین میخرن و با سود 20 الی 100 تومن و یا حتی بیشتر به مشتری میفروشن)
5:بدون گارانتی بگیر.اگه هم پول زیاد داری با گارانتی یاس بگیر.
6:خودت میتونی هر بلایی خواستی سرش بیاری کار با گوشی خیلی راحته و برنامه نصب کردن هم خیلی راحته.اصلا نترس تو گوگل کمی سرچ کنی و وقت بزاری همه چی دستت میاد.
7:گزینه بهتر از این گوشی که الان زیاده ولی باید پول زیاد هم هزینه کنی گوشیهایی مثل سامسونگ گلکسی2 و موتورولا آتریکس و htc sensation و ... هستن.
در کل اگه بتونی با باطری نسبتا ضعیف دیزایر اچ دی کنار بیایی واقعا گوشی عالی هستش.
اوقدر کاستوم رام براش اومده که گیج میشی کدام رو نصب کنی.:31:

hesam.ah
28-05-2011, 22:15
1:هیچ فرقی ندارن.فقط واسه اونایی که حساسن یه نوع تلقین حساب میشه.
2:تنها گارانتی کننده اصلی htc تو ایران یاس هستش.بقیه نمیدونم کامتل و چامتل:31: و ... همه دنبال پول مفت هستن.
اگه پول اضافه داری با گارانتی یاس بخر ولی اگه میخوایی کم هزینه کنی بدون گارانتی بخر.
الان بدون گارانتی کم پیدا میشه که باید بری طبقات بالای علاءالدین.
3:قیمت خوبی بهت گفتن فقط گول این مغازه دارهای طبقه همکف علاءالدین رو نخور که یه مشت دزد هستن.(برنامه و ... رو هم تو مغازه قبل از خرید بگو که لازم ندارم)
4:طبقات 3 به بعد علاءالدین آدمهای منصفی پیدا میشن که میتونی ارزونتر گیر بیاری.(در کل مغازه های همکف هم گوشیهاشون رو از طبقات بالای علاءالدین میخرن و با سود 20 الی 100 تومن و یا حتی بیشتر به مشتری میفروشن)
5:بدون گارانتی بگیر.اگه هم پول زیاد داری با گارانتی یاس بگیر.
6:خودت میتونی هر بلایی خواستی سرش بیاری کار با گوشی خیلی راحته و برنامه نصب کردن هم خیلی راحته.اصلا نترس تو گوگل کمی سرچ کنی و وقت بزاری همه چی دستت میاد.
7:گزینه بهتر از این گوشی که الان زیاده ولی باید پول زیاد هم هزینه کنی گوشیهایی مثل سامسونگ گلکسی2 و موتورولا آتریکس و htc sensation و ... هستن.
در کل اگه بتونی با باطری نسبتا ضعیف دیزایر اچ دی کنار بیایی واقعا گوشی عالی هستش.
اوقدر کاستوم رام براش اومده که گیج میشی کدام رو نصب کنی.:31:

داداش خیلی خیلی خیلی دمت گرم...:10::40:
از این کامل تر نمیشود در موردش توزیح داد...
در کل من فقط در روز شاید 1 یا 2 ساعت با گوشی صحبت کنم....
فکر میکنید باتریش جواب منو میده؟؟؟