PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نیامدن properties و رفع نشدن مشکلات با نرم افزار

saeid223
28-05-2011, 14:27
جدیدا properties ویندوز 7 با راست کلیک my computer نمیاد
فلش های power silicon رو فقط یکبار میشناسه، بعد که از سیستم جداش میکنم و دوباره میزنم دیگه نمی شناسه

زمانیکه این فلش های power silicon میزنم دیگه کامپیوتر با shut down یا ریست ویندوز، کامپیوتر خاموش یا ریست نمیشه و گیر میکنه و حتما باید کلید روی کیس رو بزنم (مشکل با سایر فلش های وجود نداره) البته این مشکل به این خاطره که فک میکنم این نوع فلش ها روی کامپیوتر درایوری نصب میکنن (فک میکنم مشکلات سیستم هم از زمانی شروع شد که این فلش رو به کامپیوترم زدم)

مسنجرها کار نمیکنن! یعنی پیامی رو نشون نمیدن
خیلی از برنامه ها موقع start up دیگه نمیان!

ویروس کش nod32 هر بار به روز میشه، یعنی سیستم ویروسی ندارم
با tune up هم چندبار به رفع مشکلات پرداختم اما انگار این برنامه ها هیچ کار خاصی انجام نمیدن!

حالا من باید چه کنم؟
ممنون

ebicross
28-05-2011, 21:52
سیستم رو با MalwareByte حتما اسکن کنید.
بعدش در استارت بنویسید Edit environment variables for your account وسپس بازش کنید.
در پایین صفحه New (دومی که در پایین هستش) رو بزنید وبنویسید devmgr_show_unpresent_devices و مقدارش رو 1 کنید.
فلش رو جدا کنید و در Device Manager از سربرگ بالا Show Hidden Devices رو بزنیدو تمام Deviceهای علامت دار که علامت زرد دارند رو Unistall کنید و تمام گزینه های کمرنگ بخش USB و Interface Deviceها روهمUnistall کنید.
سیستم رو ریست کنید.

saeid223
29-05-2011, 09:00
بعدش در استارت بنویسید Edit environment variables for your account وسپس بازش کنید.
در پایین صفحه New (دومی که در پایین هستش) رو بزنید وبنویسید devmgr_show_unpresent_devices و مقدارش رو 1 کنید.
فلش رو جدا کنید و در Device Manager از سربرگ بالا Show Hidden Devices رو بزنیدو تمام Deviceهای علامت دار که علامت زرد دارند رو Unistall کنید و تمام گزینه های کمرنگ بخش USB و Interface Deviceها روهمUnistall کنید.
سیستم رو ریست کنید.

واقعا این nod32 چقد افتضاح شده
با MBAM که گفته بودی اسکن کردم 10 تا کرم و تروجان پیدا کرد
تازه جدیدا وقتی روی Run as administrator هر برنامه می زنم این عکس میاد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بد ویروسی افتاده رو پی سی
اعصابم ریخته بهم
وقتی روی register now کلیک میکنم وارد این صفحه میشه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Dew Drop
29-05-2011, 11:43
ابن ارور برای نرم افزار Context menu هستش که احتمالاً نصب کردید و اون هم مدت استفاده تریالش تموم شده و باید کرکش کنید.اگه لازم ندارید می تونید ریمووش کنید.

برای مشکل ویروسی بودن سیستمتون هم کارهایی که تو این تاپیک گفته شده رو انجام بدید,مشکلتون حل میشه.

مرجع رفع تمامی آلودگی های ویروسی

saeid223
29-05-2011, 13:31
ابن ارور برای نرم افزار Context menu هستش که احتمالاً نصب کردید و اون هم مدت استفاده تریالش تموم شده و باید کرکش کنید.اگه لازم ندارید می تونید ریمووش کنید.

برای مشکل ویروسی بودن سیستمتون هم کارهایی که تو این تاپیک گفته شده رو انجام بدید,مشکلتون حل میشه.

مرجع رفع تمامی آلودگی های ویروسی

آخه همچین نرم افزاری رو کامپیوتر من نصب نیست!!!

بعد هم میگم که روی هر برنامه ای Run as administrator رو میزنم اون عکس میاد!:27:

saeid223
30-05-2011, 07:51
سیستم رو ریست کنید.

راستی اینکه گفتی Edit environment variables for your account رو انجام دادم اما همچنان properties نمیاد
اون device manager هم که قبلا می اومد دیگه الان نمیاد
مشکل مسنجرها حل شد
اما هنو این مشکلات وجود داره

----------
ضمنا از طریق برنامه tune up تونستم وارد device manager بشم اما هیچ سخت افزاری زرد رنگ یا کمرنگی وجود نداشت

saeid223
30-05-2011, 13:31
آقا مشکل منوی Context menu حل شد
این به خاطر نصب نرم افزار مفید FILEminimizer هستش
کرکشو یک هفته س دانلود کردم اما هنو همت نکردم کرک جدیدشو تست کنم
طبق گفته ی این صفحه:

اگر برنامه FILEminimizer رو uninstall کنم مشکل برطرف میشه
اینو گفتم که بقیه دچار این مشکل شدن سر در گم نشن

پیروز باشید