PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Starhawk

Killzone2
28-05-2011, 12:17
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Starhawk

سازنده : LightBox Interactive SCE Santa Monica Studio

ناشر : SCE

پلتفرم : PlayStation 3

تاریخ انتشار : TBA 2012

سبک : Third-person shooter Vehicular combat

حالت ها : Single player , 2-4 player Split-screen multiplayer , 32 player online play

رسانه : Blu-ray Disc

سایت رسمی : starhawkps3.net

عنوان انحصاری جدید با نام Starhawk که در عمقی از حوادث است درباره نبرد هایی تازه در جهان به شما خبر میدهد رویکرد به جنگهایی بر مبنای خونریزی با قتل عام با تجربه ای بهتر شما را وارد دنیای جدید میکند.مبارزان هوایی با شبه تانک های عضیم و ربات ها وجود صحنه های تاراحت کننده و همینطور خطر انقراض بخشی از Starhawk است و دنیایی تاریک برای مدفون کردن زندگی که شما باید پا به میدان نهاده و به مبارزه بپردازید.داستان از آنجایی آغاز میشود که در قسمتی از فضا در مرز بین پراکندگی اقمار و اجرام آسمانی یک ماده جادویی آبی رنگ به نام Rift Energy را در خود دارد و پر از انرژِی مورد نیاز یک گروه بزرگ است.
با پیشروی در این منطقه(مرز اجرام آسمانی)بیشتر به جود این ریفت ها مطئمن میشویم و همینطور گروهی گفتند در آن منطقه آب فشان هایی از ریفت وجود دارد حالا شما باید دقت خود را به کار بگیرید چون شما مشکل بزرگی دارید این مشکل هم عبور از قلمرو Bravestarr است!به غیر از این منبع مهم یک مکان دیگری هم که دور تر از آن جا است و منبعی برای آبی انرژی تجدید پذیر به نام splodgey است.

خود را برای حمله آماده کنیذ با شخصیت اصلی داستان!

با این حال انرژی ریفت به گونه ای است که همگان را برای بدست آوردن آن دیوانه کرده است و البته برای خیلی از افراد گمراهی را رقم زد و خیلی ها به جای اینکه به انرژی دست یابند در رودخانه ای از مواد مذاب از بین رفتند ولی گروهی با بدست آوردن تجربیات و دانش گوناگون در زمینه بدست آوردن این انرژِی به دنبال این آبفشان عضیم رفتند.در این قسمت با قهرمان بازی آشنا میشود و این شخصی کسی نیست جز Emmett Graves که در حال مسافرت و نقل مکان در نقاط مختلف است Emmett انسانی تنها است و توانایی فوق بشری نیز با خود دارد از ویژی او میتوان به دستمالی بر گردن و کوله پشتی اش اشاره کرد همه فکر میکنند شخصی عصبانی و ناراحت است اما در واقع اینگونه نیست بلکه او خیلی بهتر از این ها است.همانطور که به جاهای گوناگون میرود شاهد درگیری ها و کشتار است و حتی شاهد آلوده شدن افراد مختلف توسط ریفت است که برای به دست آوردن این انرژِی به شکل بدی دچار شده اند.در این میان انرژی هم که بدست آمده توسط ربات ها و ماشین های نظامی از آن نگهداری و محافت میشود و همین مقداری که آن ها از راه های گوناگون بدست آوردند توانسته تا حدودی آن ها را قدرت مند تر سازد و نابودی آن ها به شما داده شده است تا منابع اصلی آن ها را نابود کنید و قسمتی از آن را هم بدست آوردید.در مناطقی از محیط مورد نظر شما با تششعات حاصل از پراکندگی انرژِی موجود بر خورد میکنید که محیط را تیره کرده و باعث کشته شدن افراد میشود حال بعضی از دشمنان هم سعی دارند تا به صورت بمب هایی شیمیایی از آن استفاده کنند و افراد شما را از بین ببرند که پاکسازی محیط بخشی از ماموریت های شما است تا بتوانید تششعات را از بین ببرید و همینطور افراد خود را به جای مناسب ببرید.

رگباری از حملات و مبارزه برای زنده ماندن

در مراحل مختلف باید با انرژی ها و گلوله های آسیب رسان که توسط دشمنان به سمت شما می آید مبارزه کنید و بخش تک نفره شامل قسمت های جالب هست و در سراسر نقشه باید به انجام ماموریت های گوناگون بپردازید این ماموریت ها شامل از بین بردن پایگاه ها , خلع سلاح کردن دشمنان و انفجار های بزرگ است در واقع هر ماموریت به صورت یک نمودار به نظر میرسد که شما باید با شیوه خاصی آن را تکمیل کنید و با دشمنان به مبارزه میپردازید که این میتواند دفاع ازهدف باشد یا این که برای بدست آوردن هدف میجنگید.
قسمتی دیگر از وظیفه شما نابودی انرژی های بدست آمده از آب فشان های انرژِی است که دشمن آن را تسخیر کرده تا بتواند همه را نابود کند.شما با بدست آوردن توانایی های مختلف میتوانید به نابودی ساختمان ها و خط های دفاعی دشمن بپردازید.در واقع در Starhawk به شما یک قهرمان در سبک سوم شخص ارائه میشود که با مجموعه ابزار های مختلف به نابودی دشمنان خود میپردازید.در بخش های مختلف شما شاهد مقیاس های وسیعی خواهید بود همینطور استفاده از تانک ها و وسیله های نقلیه برای انجمام ماموریت ها بسیار مناسب است.انفجار ها با محیط بازی حسی زیبا و دیدنی را برایتان پدید می آورد و همینطور پورش ناگهانی دشمنان هم شما را شگفت زده خواهد کرد.

مناطقی که در اثر بخش انرژی ریفت همه جا را مه آلود کرده

شما باید در طول مسیر برج های ارتباطی ارائه شده که توسط هوش مصنوعی کنترل میشود را بدست بگیرید و برای مبارزات و سایر موارد از آن استفاده کنید.ماموریت ها در آغاز با ورود به مناطق حفاظتی و تعیین مختصات و ارائه اطلاعات کلی از منطقه شروع میشود و در پایان با استفاده از موشک های راداری به منطقه مورد نظر خسارت وارد میکنید.در بخش چند نفره با بهره گیری از سیستم های مشابه در بیشتر عناوین اکشن گروهای اختصاصی و مراحل گوناگون دارد که با کمی تغییرات نیز مواجه شده است و هر بازیکن با همکاری گروه نقشه را در تسخیر خود بدست آورد و بعد از آن به ساخت پایگاه های خود اقدام میکنند همچنین با بالا بردن سطح توانایی گروه و بدست آوردن سلاح و وسیله بیشتر بهتر میتوانید با گروه مقابل به مبارزه بپردازید و قسمتی دیگر در بازی بدست آوردن مناطق بحت تسلط حریفان شما است که شامل منابع انرژی و پایگاه های اطلاعاتی است و باید با بدست آوردن آن جا و گرفتن پرچم گروه آن جا را فتح کنید
.با توجه به اطلاعات هم میتوان فهمید بازی سرعت خوبی در پیشروی مراحل دارد در بازی شما شاهد ربات ها و هاوک های عضیم و بزرگ خواهید بود که وجود آن ها سرگرم کننده خواهد بود.نکته خوبی که مشاهده میشود این است که ساختمان ها امکان ویران شدن را دارند اما توسعه دهندگان بازی یعنی Lightbox هنوز کار خود را بر روی این قسمت به طور کامل انجام نداده اند ولی قول داده اند شما در StarHawk میدان های مبارزه را به چالش خواهید کشید و به شیوه خود آن را تغییر خواهد داد بخصوص در بخش چند نفره این امکان بیشتر برای شما اهمیت پیدا میکند.

ربات های بزرگ و قدرتمند بخشی از دشمنان شما در بازی است

با وجود بخش چند نفره و تک نفره ویژگی هایی هم که دارد خودتان میتوانید تصور کنید که چگونه میخواهید در میدان جنگ عمل کنید.سونی هم اعلام کرده تمامی اتفاقات که در طول مراحل برای شما اتفاق می افتد کاملا واضح و گیرا است و شما را در ابهام قرار نخواهیم داد و سیستم های مبارزه ای خوبی را برای شما آماده کرده ایم و بخش چند نفره را همانقدر با جزئیات در حال کار بر روی آن هستیم که بتوانید از آن لذت ببرید همچنین سونی اعلام کرد که با انتشار بازی در سال 2012 ما زمان کافی را برای کار بر روی این پروژه داریم تا نواقص احتمالی را برطرف کنیم تا بخش تک نفره و حالت داستانی آن قابل درک باشد و شما فقط با یک داستان معمولی و کلیشه ای طرف نخواهید بود بلکه میتوانید با داستان بازی تعامل داشته باشید و بتوانید با آن ارتباط برقرار کنید و همینطور تنوع مراحل را بالا ببریم تا بازیباز حس یکنواختی در او دست ندهد.

Starhawk Images

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Starhawk Videos

Starhawk - Video Preview

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1311_140.jpg

SD

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدHD

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدStarhawk Interview: Lars DeVore

SD

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدHD

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمنابع:
Eurogamer
Gamespot

Layken
28-05-2011, 13:24
این PS3 همچنان هر روز با اخبار و بازی های داغ خودش داره هوادارانشو زجر کش میکنه.....:40:
امید میره که بازی خوبی باشه..مخصوصا با دیدن اون رباط ها.....هیجان بیشتر میشه.
مرسی بابت تاپیک..

Killzone2
07-06-2011, 20:48
E3 2011: Starhawk

عنوان انحصاری سونی Starhawk در نمایشگاه E3 2011 حضور یافت و تریلر جدید از بازی منتشر شد که بسادگی میتوان مرز های شگفت آور این بازی را مشاهده کرد.سونی در کنفرانس مطبوعاتی که در میان خبر نگاران در E3 داشت و بعد از صحبت های مختلف به Starhawk اشاره کرد و تریلر جدید را به نمایش مطبوعات گذاشت که به اعضای تیم در بازی اشاره میکرد که در میان آن سیاره خاکی و تقریبا مه آلود و تابش سوزان آفتاب حسی مانند غرب وحشی را در شما ایجاد میکرد.

تریلر با نمایش هیجان انگیزی نشان داده شد که در آن منفجر شدن و تیر اندازی از گوشه کنار توجه شما را جلب میکرد همینطور وسایل نقلیه موجود در محیط بسیار جالب توجه بود و ربات های غول پیکر که درباره آن گفته شده بود بخشی زیاد و مشکل از دشمنان شما را تشکیل میدهند.
در این میان در هنگام نبرد گروهی از رباط ها را نشان داد که تبدیل به هواپیمای جت مانند شده که کار های گوناگونی از جمله ضربه زدن به گروه شما و تهیه مختصات استقرار شما در محیط را بدست می آوردند تا بتوانند برای از بین بردن شما اقدام کنند.این کار در بخش تک نفره از اهمیت بیشتری برخوردار هست و در میان غبار و مه جنگی بزرگ برای شما به نمایش در میاید.

بعد از اشاره به این موارد و مشاهده تریلر سازندگان و همینطور سونی به این نکته اشاره کردند که مقیاس بزرگ و با کیفیت خوب برایشان بسیار مهم هست که میدان های جنگی با رزمایش عضیم و وجود جنگنده های کوچک و بزرگ و جنگیدن آن طور انتظار داریم بخش گسترده و مهمی را در بخش تک نفره و چند نفره وجود دارد.Starhawk در سال آینده یعنی 2012 به صورت انحصاری برای PS3 منتشر خواهد شد و این امکان است تا با مشاهده تریلر ها تصاویر با عنوانی منحصر به فرد روبرو شویم.

New Images

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

New Trailer

Starhawk - Multiplayer Tournament Video

E3 2011: Starhawk Trailer

Killzone2
05-01-2012, 09:58
تصاویر جدید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] starhawk%2Fimages%2F1533095) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] starhawk%2Fimages%2F1533097) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] starhawk%2Fimages%2F1533098) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] starhawk%2Fimages%2F1525755) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] starhawk%2Fimages%2F1525756)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] starhawk%2Fimages%2F1525757) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] starhawk%2Fimages%2F1525758) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] starhawk%2Fimages%2F1510470)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] starhawk%2Fimages%2F1510471)
برای مشاهده تصاویر با سایز اصلی روی آن ها کلیک کنید.

باکس شات بازی :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] net%2Fgamespot%2Fimages%2Fbigboxshots%2F4%2F630384 _210062_front.jpg)

Sam Fisher 11
25-02-2012, 14:33
خودشونو مسخره کردن با این بتا دادنشون!
1.3گیگ بتارو دانلود کرده بعد بخوام برم تو بازی آپدیت گذاشته 350مگابایت...آپیدیته اینقد کنده که دوبار گذاشتم پشیمون شدم. بار دوم گذاشتم آپدیت شه فیلم تین تینو کامل دیدم بعد نگا میکنم میبینم تازه شده 20درصد...در حالیکه نتم عادی بود و در حالت عادی تو 4ساعت 800مگ میگیره.

زرت و زرت هم که خوده دستگا آپدیت میشه...سونی با این آپدیت های پر حجم و مسخرس دیوونه کرده منو

Layken
25-02-2012, 14:53
خودشونو مسخره کردن با این بتا دادنشون!
1.3گیگ بتارو دانلود کرده بعد بخوام برم تو بازی آپدیت گذاشته 350مگابایت...آپیدیته اینقد کنده که دوبار گذاشتم پشیمون شدم. بار دوم گذاشتم آپدیت شه فیلم تین تینو کامل دیدم بعد نگا میکنم میبینم تازه شده 20درصد...در حالیکه نتم عادی بود و در حالت عادی تو 4ساعت 800مگ میگیره.

زرت و زرت هم که خوده دستگا آپدیت میشه...سونی با این آپدیت های پر حجم و مسخرس دیوونه کرده منو

چند روز پیش مقاومت 3 رو دید زدم...دیدم نزدیک 600 مگ اپدیت خواست...شاخ در اوردم.....
بیخیالش شدم...

Layken
04-04-2012, 21:30
Ride, Drive & Fly - Starhawk Gameplay Trailer
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] starhawk%2Fvideos%2Fride-drive-and-fly-starhawk-gameplay-trailer-6369852%2F)

به همراه ویدئو چند تصویر از بازی هستش...
بازی از دید گرافیک قابل قبول هستش...
+
تاریخ انتشار بازی هم..: May 10, 2012
...
.

halflife g
07-05-2012, 19:16
خوب IGN این بازی رو نقد کرده و بهش امتیاز عالی 9 رو داده(بقیه امتیازا هم یا تو راهن یا اومدن.. دقیق نمیدونم):

.

Layken
07-05-2012, 21:44
انتظار همچین نمراتی رو نداشتم ایول ایول...

Killzone2
09-05-2012, 11:52
این گیم اسپات با IGN به مشکلی با هم دارن :31:
حالا این IGN نمره بالا داد گیم اسپات به این بازی نمره 7.5 رو داده! : دی

نکات خوب

Novel building mechanic creates diverse combat
Lively blend of ground and airborne vehicles
Attractive visuals
Challenging cooperative play.

نکات بد

Jarring transition between different modes
Some multiplayer elements are poorly explained.

halflife g
09-05-2012, 16:29
این گیم اسپات با IGN به مشکلی با هم دارن :31:
حالا این IGN نمره بالا داد گیم اسپات به این بازی نمره 7.5 رو داده! : دی

میانگین بازی تا حالا که 77 هستش :

در نتیجه فکر کنم gamespot نمرش نزدیک تر بوده به میانگین و نظر اکثر سایتا....
اولش چند تا امتیاز خوف گرفت بازی بعد یهو افت کرد(امتیاز کامل یا 10 هم تا حالا نداشته و همون امتیاز 9 سایت IGN بالاترین امتیازش بوده)

+

راستی میانگین امتیاز بازی و همینطور امتیازی که گیم اسپات داده با امتیازی که من تو تاپیک بزرگترین بازیهای 2012 به این بازی دادم یکسان ....این یعنی :

حس غروری که من دارم:31::31:

.

.

Killzone2
09-05-2012, 16:41
میانگین 77 هست ولی بیشتر نمرات بازی بین 8.5 تا 8 بوده یک سایت هم 9 و یک سری هم 7.5 دادن که زیاد نبودن که میانگین اینطوری شده در کل بیشتر سایت ها نمره بین8 تا 8.5 رو دادن... ولی در هر صورت گیم اسپات و IGN نمراتشون بیشتر مواقع شبیه هم نبوده منظورم این بود!!!

البته نمره های گیم اسپات هیچ موقع از نظر من قابل قبول نبوده چون کلا با خودش هم مشکل داره گیم اسپات : دی

+

لیست نمرات بازی

Playstation Universe - 8.5 out of 10
GameTrailers - 8.3 out of 10
Playstation Official Magazine UK - 8 out of 10
GamesRadar - 8 out of 10
IncGamers - 8 out of 10
Game Informer - 7.5 out of 10
PlayStation LifeStyle - 7.5 out of 10
Game Revolution - 3.5 out of 5

میانگین نمرات بازی از 10 نقد 79.30% هست

halflife g
09-05-2012, 18:33
.............. .

Killzone2
09-05-2012, 19:18
...
.
من مگه گفتم برا متا هست؟ اون بالایی رو با این پایینی قاطی کردی چرا؟ :31: یه دور دیگه پست منو ببین اشتباه متوجه شدی!

بالایی خوبه اشاره کردم به میانگین 77 ! بعد لیست نمرات رو قرار دادم با میانگین گیم رنکینگ که به پست شما هم مربوط نبود! بالا جواب شما رو دادم:46: بعد هم که مگه نمرات تو متا و گیم رنگینگ فرق داره؟ : دی
+
متا مشکل نداره همون گیم اسپات فقط مشکل داره! : دی:)
اینجا هم کسی بحث نمره راه ننداخت خود شما میگی خودت هم بحث رو جمع میکنی؟ جالبه! :13:
در کل اون پست کجاش به هم دیگه مربوط بود نمیدونم بعد خوبه لیست نمرات رو میزاری میگه اینا برا متا نیست! : دی

halflife g
09-05-2012, 23:30
من مگه گفتم برا متا هست؟ اون بالایی رو با این پایینی قاطی کردی چرا؟ :31: یه دور دیگه پست منو ببین اشتباه متوجه شدی!

بالایی خوبه اشاره کردم به میانگین 77 ! بعد لیست نمرات رو قرار دادم با میانگین گیم رنکینگ که به پست شما هم مربوط نبود! بالا جواب شما رو دادم:46: بعد هم که مگه نمرات تو متا و گیم رنگینگ فرق داره؟
نه سهیل جان سوتفاهم نشه......
من که نگفتم فرق دارن.....شما گفتی اکثرا روی 80 تا 85 می چرخه منم گفتم چون گیم رنکینگز لیستشو دیر اپدیت می کنه نمرات پایینتر فعلا کم در لیستش درج شدن
ولی چون متا معمولا همون لحظه که امتیاز میاد ثبتش می کنه در نتیجه نوسان امتیازش خیلی بیشتر

اون اخرم جمعش نکردم بحثو...راستش ترسیدم مثه جریان بازی twisted metal بشه که بگن امتیاز پایینو تو میذاری چون قصد خاصی داری (در صورتی که اگه من خبر رسانی امتیاز نمی کردم این بازی هم مثه اون یکی بازی اصلا امتیازی ازش درج نمی شد).....در نتیجه هم بالاترین امتیازو خودم گذاشتم هم خودم هم از بازی تعریف کردم تا مثه دفعه قبل پشت سرمون حرف نباشه:11::46:.........

.

Killzone2
09-05-2012, 23:48
نه سهیل جان سوتفاهم نشه......
من که نگفتم فرق دارن.....شما گفتی اکثرا روی 80 تا 85 می چرخه منم گفتم چون گیم رنکینگز لیستشو دیر اپدیت می کنه نمرات پایینتر فعلا کم در لیستش درج شدن
ولی چون متا معمولا همون لحظه که امتیاز میاد ثبتش می کنه در نتیجه نوسان امتیازش خیلی بیشتر
.
میدونم چی میگی مراد جان من موقعی که اون قضیه IGN و گیم اسپات رو گفتم اصلا منظورم به نمرات بازی نبود اینطور گفتم که این دو تا تو بیشتر موراد با هم تو نمره دادن تفاوت دارن تو یک سری تاپیک بازی هم بحثش بود که این دو تا نمره عجیب دادن به یه بازی...:)

Little Sparrow
08-06-2012, 20:45
بازی تقریبا 1 ماهی میشه که اومده ولی تاپیک هنوز منتقل نشده..
یه جمع بندی از نمرات بازی بکنیم:
متای بازی رو که مراد چند پست بالاتر گذاشت از 17 نقد 77 بود حالا شده 56 نقد و متا هنوز 77 هست.

IGN:90
EGM:85
GameTrailers:83
Playstation: The Official Magazine(US & UK):80
GamesRadar:80
Playstation Universe:85
GameSpot:75
Game Informer:75
Edge Magazine:70
The Escapist:70
Joystiq:70