PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تبدیل لپ تاپ به هارد اکسترنال

D r . M K G
28-05-2011, 02:12
با سلام

دوستان همونطور که از موضوع تاپیک معلومه چطوری می شه لپ تاپ رو از طریق پورت usb به usb به دستگاه های دیگه مثل xbox 360 , ps3 و امثال این ها وصل کرد و به عنوان فلش یا هارد اکسترنال استفاده کرد. من در اینترنت خیلی جستجو کردم اما چیزی پیدا نکردم لطفا اگه کسی بلده این بنده حقیر رو راهنمایی کنه ممنون:40::20:

ata.royalfalcon
28-05-2011, 07:03
با سلام

دوستان همونطور که از موضوع تاپیک معلومه چطوری می شه لپ تاپ رو از طریق پورت usb به usb به دستگاه های دیگه مثل xbox 360 , ps3 و امثال این ها وصل کرد و به عنوان فلش یا هارد اکسترنال استفاده کرد. من در اینترنت خیلی جستجو کردم اما چیزی پیدا نکردم لطفا اگه کسی بلده این بنده حقیر رو راهنمایی کنه ممنون:40::20:

خيلي راحت ميتونين باكس هارد بخرين و هارد رو داخل آن بگذارين تا به usb تبديل شود .
قيمت اين مدل در بازار حدودا 30 تومن هست

D r . M K G
28-05-2011, 07:18
مرسی دوست عزیز ! اما من می خواستم بدونم همینطوری به برنامه ای چیزی نمی شه به صورت مجازی یرای لپ تاپ دریوار ساخت و بدون باکس usb to usb وصل کرد به وسیله مورد نظر ؟؟؟

ata.royalfalcon
28-05-2011, 08:01
سلام
اين تايپيك رو مطالعه كنين شايد به درد شما بخوره

شبکه کردن دو کامپیوتر از طریق پورت USB یا شناساندن لپ تاب به عنوان یک هارد اکسترنال به یک دستگاه دیگر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مخصوصا اين پست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

D r . M K G
28-05-2011, 09:16
خیلی ممنون یه دونه باشی ! اما یه سوال دیگه راستیش من می خوام به لپ تاپمو به جای هارد اکسترنال به Xbox به زنم ! یه نظرت این کابله جواب می ده ؟ چون واسه pc هستش:41:

ata.royalfalcon
28-05-2011, 09:30
خیلی ممنون یه دونه باشی ! اما یه سوال دیگه راستیش من می خوام به لپ تاپمو به جای هارد اکسترنال به Xbox به زنم ! یه نظرت این کابله جواب می ده ؟ چون واسه pc هستش:41:

ممنون
اينكه جواب ميده يا نه من عملا تست نكردم ولي پورت usb در تمام سيستم ها مثلا لپتاپ و pc و xbox يكي هست .
نكته مهم اينه كه از كابلهاي usb معمولي استفاده نكنين بلكه از نوع شبكه رو بخرين در غير اينصورت باعث سوختن پورت usb ميشه .

D r . M K G
28-05-2011, 12:34
تست می کنم جوابشو همینجا اعلام می کنم خیلی ممنون:10: