PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلی به نام کیسه جارو برقی

jooya
27-05-2011, 11:03
سلام من با این کیسه جارو برقی مشکل دارم ، برای ما از این دائمی هاست و موقع خالی کردن گرد و خاکش همیشه همه جا رو به گند می کشم باید حتما یه دوش هم بگیرم ، دوستان کسی پیشنهادی برای جایگزین با هزینه معقول داره ؟
این یه بار مصرفهاش چطورین و قیمتهاش چنده ؟

مارک جارو برقیمون هم بوش هست .

Ice Pain
11-06-2011, 16:32
کیسه های یکبار مصرف خیلی عالیه.. وقتی پر شد میندازینش دور
اندازه های مختلف هم داره
قیمت: حدودا 500 تومان (هر عدد)

MOHAMMAD_ASEMOONI
27-06-2011, 02:23
سلام من با این کیسه جارو برقی مشکل دارم ، برای ما از این دائمی هاست و موقع خالی کردن گرد و خاکش همیشه همه جا رو به گند می کشم باید حتما یه دوش هم بگیرم ، دوستان کسی پیشنهادی برای جایگزین با هزینه معقول داره ؟
این یه بار مصرفهاش چطورین و قیمتهاش چنده ؟

مارک جارو برقیمون هم بوش هست .

سلام

میتونین کیسه رو کاملاً خالی و تمیز کنین بدون اینکه یه ذره گرد و خاک بشه
:20:

کافیه کیسه رو خیلی آروم بذارین تو یه طشت یا قابلمه و با آب و کمی مایع ظرفشوئی پرش کنین تا همه ی محتویاتش خیش بشه کاملاً .

مایع ظرفشوئی ضروری هست چون آب تَر کننده ی خوبی نیست و خیلی طول میکشه که در تمام گرد و خاکِ داخل کیسه نفوذ کنه و خیسشون کنه .

بعد که کیسه با آب و مایع ظرفشوئی پر شد کمی تکانش بدبن تا خوب همه ی گرد و خاکها رو خیس کنه .
بعد کیسه رو بیارید بیرون و تهش رو باز کنین و محتوباتش رو خالی کنین .

بعد کیسه رو زیر آب با کمی مایع ظرفشوئئ بشورین تا خوب خاکاش شسته بشه .

بعد بندازینش تو خشک کنِ ماشین لباسشوئی تا خوب آبش بره
بعد چند دقیقه بندازبنش رو بند تا خشک بشه .

شاید بگین خیلی مکافات داره اما اگه دستتون سریع باشه 4-5 دقیقه بیشتر طول نمیکشه .
:20:
============================ =
راهِ دیگه :

خیلی آروم کیسه رو تو یه کیسه زباله بذارین و درش رو ببندین در حالیکه یک دستتون درون کیسه هست .
حالا تهِ کیسه جارو رو باز کنین (با کمک دست دیگتون از بیرون کیسه زباله ) و آشغالها رو خالی کنین .
بعد آروم کیسه رو در ببارین و ببرین رو پشت بوم یا تو کوچه (کسی نباشه تا خاک نخوره )و رو به باد وایسین و کیسه و وارونه کنین و دستتون رو باز کنین بگیرین پشت سرتون و کیسه رو بتکونین تا همه ی خاکهاش بره . به پشت سرتون نگاه نکنین اصلا .
باد خاکها رو دور میکنه و شما خاک نمیخورین اما وقتی کسی از پشت سرتون داره میاد صبر کنین تا رد شه بره .

خوب که خاکش در اومد , تهش رو ببندین .
اگه دوست داشتین میتونین بعدش بشورینش که پاک پاک بشه بعد خشکش کنین و نصبش کنین .
قبل از نصبش با یک حوله ی مرطوب جایِ کیسه رو در جارو برقی تمیر کنین .
اسفنج ورودیِ هوایِ موتور رو هم بتکونین .
با این کارها عمر جاروتون چند برابر میشه .

راه سوم کیسه ی یه بار مصرفه .

راه چهارم استفاده از سیستم مرکزی جاروبرقی هست که موتورش تو زیر زمینه

راه پنجم اینه که اصلا از جارو برقی استفاده نکنین
:31: