PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : این علامت چیه گاها اون بالا ظاهر میشه ؟

phoenix333
27-05-2011, 08:53
بعضی‌وقتا جی‌پی‌ار‌اس خود به خود روشن می‌شه اون علامت اولی از سمت چپ که شبیه مدیاپلیره می‌اد . کسی می‌دونه جریانش چیه ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Amin.M.1986
28-05-2011, 07:08
بعضی‌وقتا جی‌پی‌ار‌اس خود به خود روشن می‌شه اون علامت اولی از سمت چپ که شبیه مدیاپلیره می‌اد . کسی می‌دونه جریانش چیه ؟

بیشتر توضیح بده

phoenix333
28-05-2011, 08:44
همونطور که عرض کردم گاهی خودبخود جی‌پی‌آر‌اس روشن می‌شه و اون علامت بالا (کنار علامت G) ظاهر میشه
هر چقدر هم جی‌پی‌آر اس رو غیر فعال میکنی باز خودبخود کانکت میشه

resident
10-06-2011, 21:08
همونطور که عرض کردم گاهی خودبخود جی‌پی‌آر‌اس روشن می‌شه و اون علامت بالا (کنار علامت G) ظاهر میشه
هر چقدر هم جی‌پی‌آر اس رو غیر فعال میکنی باز خودبخود کانکت میشه

1- مدل دقیق گوشی و سیستم عامل گوشیتون چیه؟
2- اگر میتونید یه عکس بزارید تا دقیق بهتون بگم چی هست و چیکار باید کنید.

Amin.M.1986
12-06-2011, 12:44

نمیدونم مدل گوشیت چیه و نمیتونم دقیق جواب بدم اما فکر کنم اشتباه میکنی.. اون علامت فقط نشون میده که تو منطقه جی پی آر اس وجود داره و احتمالا گاهی هم E ظاهر میشه.

resident
12-06-2011, 13:09
نمیدونم مدل گوشیت چیه و نمیتونم دقیق جواب بدم اما فکر کنم اشتباه میکنی.. اون علامت فقط نشون میده که تو منطقه جی پی آر اس وجود داره و احتمالا گاهی هم E ظاهر میشه.

من هم دقیقا همین فکر رو میکنم و اون G همونطور که خودتون گفتید برای GPRS هستش؛ و E هم برای EDGE هستش.
اما برای اطمینان باید عکس بزارن و با گفتن مدل گوشیشون طریقه غیرفعال کردن اتصال اتوماتیک گوشیشون به اینترنت رو گفت.