PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فرمت شدن نصف و نیمه هارد و بالا نیامدن ویندوز 7!

senaps
26-05-2011, 18:28
سلام...
وسط نصب کردن لینوکس‌؛هواسم نبود و زدم \ارتیشن ها رو باک کردم!! دو تا از بارتیشن ها که خوشبختانه یکیش بارتیشن نصب ویندوزهُسام مونده و حذف نشده....
متاسانه ویندوز 7 بالا نمیاد و امکان نصب یه نسخه ی جدید رو هم ندارم!! ارور میده....تو همون قسمت لودینگ!!!
میخواستم ببینم دوستان راهی رو بلد هستن که بتونم از تو لینوکس(اوبونتو) اونم نسخه ی زندهُبارتیشن ها رو برگردونم و همچنین ویندوز رو؟!:40: کلا راه حل چیه الان؟

senaps
26-05-2011, 19:33
دوستان یه سوال دیگه:
اگه من هارد رو فرمت کنم و دوباره ویندوز 7 رو نصب کنم چقد احتمال داره که بتونم فایل هام رو برگردونم؟ فایل هام بیشتر فیلم و عکس بوده با فرمت های ,mkv,avi,flv,mpg و عکس های با فرمت jpg حالا عکس ها نیومد اشکال نداره!! فیلم ها رو میتونم برگردونم؟

ask_bl
26-05-2011, 23:04
»» گنو لينوكس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

senaps
27-05-2011, 10:13
عزیز می فرمایید برم سوال در مورد برگردوندن ویندوز 7 رو توی انجمن لینوکس بپرسم؟!!
-------------------
سوالم رو اپیدت میکنم:
من حالا دیگه هارد رو کامل فرمت کردم چند بار ولی موقع نصب بعد از انتخاب پارتیشن صفحه ای که بالا میاد و یه چیزی مثل extanding window یا یه همچین چیزی داره(دومین گزینه موقع نصب!) رو 0 درصد میمونه و بعد از 5 مین هم ارور میده....
باتری رو در اوردم...رم دستگاه رو چند لحظه جددا کردم ولی هیچ اتفاقی نمی افته.....
سی دی ویندوز هم کاملا سالمه!فقط یه بار باز شده بوده قبلا که اون یه بار باهاش نصب راحت داشتم و بعدش تو جعبش و تو ارشیو بوده!!

jafarian
27-05-2011, 11:06
1: شمااول ازهمه یک بوت ویندوزروی فلش درست کنید ازطریق فلش ویندوزنصب کنید 2: چه تعدادرم روی سیستم خودتون دارین؟ 3: رم سیستم با Memtest86+ که لینک دانلودش پایین میزارم دانلود کنید بعدش روی فلش نصب کنید ازطریق بوت فلش بعد بالا بیاین اسکن کنید اگرارورداشته باشه خودش نشون میده 4: اتصالات کابل هارد همه رو چک کنید یا با یک کابل دیگه عوض کنید ازآخرم مرحله ای که پارتیشن ها رو نمایش میده پارتیشن درایو C را فرمت کنید ازنوع بسازین اول ازهمه پس بوت فلش درست کنید ازویندوز لینک دانلود بعلاوه آموزش Novicorp WinToFlash واسه بوت کردن فلش میتونید ازپست پایین بگیرین:20:

لینک دانلود Memtest86+

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
پست آموزش + دانلود Novicorp WinToFlash

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ask_bl
27-05-2011, 14:14
عزیز می فرمایید برم سوال در مورد برگردوندن ویندوز 7 رو توی انجمن لینوکس بپرسم؟!!
شما میخواین از طریق لینوکس این کار رو بکنین :

میخواستم ببینم دوستان راهی رو بلد هستن که بتونم از تو لینوکس(اوبونتو) اونم نسخه ی زندهُبارتیشن ها رو برگردونم و همچنین ویندوز رو؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif