PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : با 7500 چي بگيرم؟

1clik
25-05-2011, 23:46
سلام دوستان قصد خريد خودرو تا سقف 7500 رو دارم چي پيشنهاد ميكنيد با مدل؟
206 يا پرشيا به نظرتون چطورن؟:40:

mohamad skystar
26-05-2011, 00:02
206 يا پرشيا به نظرتون چطورن؟:40:

سلام دوست من.
با این وضعیت بالا رفتن قیمت خودرو با بودجه ای که شما دارین پرشیا یا 206 مدل پایین و با کارکرد بالا میتونید بخرید که نیاز به دقت و جستجوی زیاد هست چون از نظر فنی و بدنه معلوم نیست در چه وضعیتی قرار دارن.
چون شما پارس و 206 رو مد نظر قرار دادین من چند مورد قیمت میدم.اما ملاک هاتون رو به ترتیب ذکر کنید تا به نتیجه مناسب برسید.

پژو 206 تیپ 2 مدل 82 قیمت 7500000 تومان
پژو پارس مدل 80 قیمت 7400000 تومان

اگر خودرو های مدل بالاتر خواستین میتونید به پراید در تمام مدل ها فکر کنید چون با این بودجه پراید تمیز و عالی گیر میاد اما پارس و 206 نیاز به توجه زیادی داره.موفق باشید.

1clik
26-05-2011, 08:37
با تشكر از شما دوست عزيز
ماشين كم خرجي باشه هزينه نگهداريش زياد نباشه
ماشين شتاب داري باشه در ضمن من دانشجو هستم

در ضمن به نظرتون با اومدن تيبا قيمت پرايد فرقي ميكنه؟

Amirrezaajalli
26-05-2011, 08:53
من جای شما بودم رو ماشین های بالا کارکرد که معل.م نیست چه کاری ازش کشیدن فکر نمیکردم.
و همینطور تیبا که فعلا از امتحان بیرون نیومده و فعلا در حال تست توسط مردمه.
بهترین گزینه با این قیمت همون پرایده!
اگه میتونید 1.5الی 2 تومن بیشتر هزینه کنید میشه 206 تیپ 5 سرحال که خرج باز کن نباشه هم پیدا کرد!

Saeed System
26-05-2011, 09:17
همه دوستان صحیح فرمودند 206 کار کرده خرجش زیاده.

ما یه 206 83 داشتیم خیلی ازش کا رکشیدیم از صفریش دستمون بود تا 4 سال اول عالی بود و هیچ وقت خراب نمیشد ولی 2

سال آخر خیلی مشکل فنی داشت پارسال فروختیم 5500 ..روزی نبود که من تعمیرگاه نباشم.. قطعاتشم گرونتره به نسبت

ماشینهای هم رده خودش و تعمیرش هم به گفته مکانیکها سخت تر.. معمولا شابد اجرت بیشتری هم بگیرند...

آخرین مشکلی که داشت یادمه موتورش تک کار می کرد و مثل آب بنزین میخورد..که یادمه مکانیک 50 هزار تومن گرفت و شب

ماشین رو تحویل گرفتم تا 2 ساعت درست بود دوباره همونجوری شد... یادمه داشت گریم در میومد از مشکلای فنی ماشین

آخرش هم فروختیمش و راحت شدیم از خرج بالاش

Amirrezaajalli
26-05-2011, 09:22
همه دوستان صحیح فرمودند 206 کار کرده خرجش زیاده.

ما یه 206 83 داشتیم خیلی ازش کا رکشیدیم از صفریش دستمون بود تا 4 سال اول عالی بود و هیچ وقت خراب نمیشد ولی 2

سال آخر خیلی مشکل فنی داشت پارسال فروختیم 5500 ..روزی نبود که من تعمیرگاه نباشم.. قطعاتشم گرونتره به نسبت

ماشینهای هم رده خودش و تعمیرش هم به گفته مکانیکها سخت تر.. معمولا شابد اجرت بیشتری هم بگیرند...

آخرین مشکلی که داشت یادمه موتورش تک کار می کرد و مثل آب بنزین میخورد..که یادمه مکانیک 50 هزار تومن گرفت و شب

ماشین رو تحویل گرفتم تا 2 ساعت درست بود دوباره همونجوری شد... یادمه داشت گریم در میومد از مشکلای فنی ماشین

آخرش هم فروختیمش و راحت شدیم از خرج بالاش

عمر مفید ماشین 5 ساله.
ولی تو ایران بنا به زحمت های بی دریغ هم وطنان عزیزمون تو ایران خودرو و سایپا و پارس خودرو .... ماشین عمر مفید نداره.همین که 2 سال برات کار بده باید کلاهتو بندازی هوا!!!!!!:31:

mohamad skystar
26-05-2011, 13:12
با تشكر از شما دوست عزيز
ماشين كم خرجي باشه هزينه نگهداريش زياد نباشه
ماشين شتاب داري باشه در ضمن من دانشجو هستم

در ضمن به نظرتون با اومدن تيبا قيمت پرايد فرقي ميكنه؟

دوست من تیبا هم خودروی خوبیه اما بودجه شما نیاز به افزایش داره.
اگر دانشجو هستین و زیاد خودرو برای خانواده نیست بهترین گزینه برای شما پراید هاچ بک هست که میتونید مدل بالا و تمیزش رو گیر بیارید.

پراید هاچ بک مدل 87 قیمت 7500000 تومان

greenmidi
26-05-2011, 18:43
روی دوو سیلو هم میتونی فکر کنی

Mojtabaf
26-05-2011, 19:17
206 يا پرشيا به نظرتون چطورن؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خيلي سخت ميدونم با اين رنج قيمت بتونيد پرشياي خوبي گير بياريد! 206 رو اطلاعي ندارم ..

ولي اگه 405 بخواي ميتوني خيلي خوبش رو هم پيدا كني! مثلا همين پژو 405 خود ما كه واقعا پژو عالي هست ،‌مدل 83 ، واقعا من اون رو به پرشيا هيچ وقت نميدم ... خيلي ماشين باحالي هست .. كه فكر كنم نهايت 7 يا 7.5 بره! چون ماشين سر زنده اي هست .. ما اين ماشين رو از 85 داريم! كه تا حالا خرجي رو دستمون نزاشته..

البته پدرم قصد فروشش رو داره كه فعلا دست برداشته ،‌تا كمي بعد بفروشتش ...

Amirrezaajalli
26-05-2011, 19:33

سیلو قطعاتش گرونه!
واسه دانشجو که پدر ماشین رو میاره جلو چشمش اصلا مناسب نیست!

Amirrezaajalli
26-05-2011, 19:38
با این قیمت بهتره رو ماشین های گرون زیاد فکر نکنی.بهترین گزینه به قول دوستمون پراید هاچ بکه....!
خرج ماشین های دیگه کمر آدمو میشکنه....!

mohamad skystar
26-05-2011, 21:47
خيلي سخت ميدونم با اين رنج قيمت بتونيد پرشياي خوبي گير بياريد! 206 رو اطلاعي ندارم ..

ولي اگه 405 بخواي ميتوني خيلي خوبش رو هم پيدا كني! مثلا همين پژو 405 خود ما كه واقعا پژو عالي هست ،‌مدل 83 ، واقعا من اون رو به پرشيا هيچ وقت نميدم ... خيلي ماشين باحالي هست .. كه فكر كنم نهايت 7 يا 7.5 بره! چون ماشين سر زنده اي هست .. ما اين ماشين رو از 85 داريم! كه تا حالا خرجي رو دستمون نزاشته..

البته پدرم قصد فروشش رو داره كه فعلا دست برداشته ،‌تا كمي بعد بفروشتش ...

دوست من ماشین شما اینجوری بوده همه پژو ها که اینجوری تمیز نیستن.
تو 10 تا پژو شاید یمی مثل ماشین شما در بیاد.
باید نگاه کلی به بازار داشته باشین.

---------- Post added at 10:47 PM ---------- Previous post was at 10:45 PM ----------

با این بودجه دوو سیلو مدل 80 یا 81 میتونه بخره و دیگه واقعا ازش گذشته.در ضمن دوو سیلو دیگه خدمات پس از فروشش جمع شد و الان مشکلات کمبود قطعات و گرونی قطعات نایابش اذیت میکنه.موفق باشید.

Amirrezaajalli
26-05-2011, 21:49
[/QUOTE]با این بودجه دوو سیلو مدل 80 یا 81 میتونه بخره و دیگه واقعا ازش گذشته.در ضمن دوو سیلو دیگه خدمات پس از فروشش جمع شد و الان مشکلات کمبود قطعات و گرونی قطعات نایابش اذیت میکنه.موفق باشید.[/QUOTE]

منم دقیقا همین نظرو دارم.
دوره ی دوو سیلو گذشته.
نگهداریش دردسر داره!

1clik
31-05-2011, 23:06
واقعيتشو بخاين من زياد از پرايد خوشم نمياد و الا ميدونم كه از لحاظ خرج و مخارج بهترين ماشين هست تو مملكت

mohamad skystar
01-06-2011, 13:02
واقعيتشو بخاين من زياد از پرايد خوشم نمياد و الا ميدونم كه از لحاظ خرج و مخارج بهترين ماشين هست تو مملكت

دوست گرامی اگر پراید نمیخواین پس باید به پژو های مدل پایین فکر کنید و هنگام خرید هم دقت کنید.
تو پست های قبلی توضیح دادم.
موفق باشید.

sevynaz
02-06-2011, 15:42
سمند بخر . از هر نظر عالیه

mohamad skystar
02-06-2011, 19:19
سمند بخر . از هر نظر عالیه

دوست من سمند رو به چه دلیل و شرایطی و چه مدلی باید بخره.
شما راهنمایی که میکنید مرتب و دقیق بفرمایید.