PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آرشیو / اخبار متفرقه و آرشیوی فوتبال داخلی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

Dr.Afzali
22-11-2007, 19:49
اتفاقا خواجه امیری در شیراز هم کنسرت داره.1-2-3 آذر
مکان :تالار مضخرف صنایع-واقع در فلکه صنایع
ساعت21تا 23
از خصوصیات این تالار براتون بگم که صندلیهاش سیار هستند و هرکی یکی بر میداره میزاره روی سر ملت و میشینه.تا دلتون هم بخواد جمعیت جا میشه.ایستاده و نشسته.همه هرکاریمیکنند بجز گوش دادن به صدای خواننده

بردیا
22-11-2007, 20:33
برادر من چه ربطی داشتش به بحث.
جیمز بیتی یه جمله معروف داره که میگه تعصب فقط مال هوادار هستش و توی فوتبال حرفه ای فقط پول حرف اولو میزنه.
ولی خداوکیلی اونیم که این حرفو میزنه به اندازه پولی که میگیره برای تیمش بازی میکنه.
خیلی از بازیکنای ما فقط حرف میزنن و هیچ عملی نمیکنن به گفته هاشون.حاضرن برای 10میلیون بیشتر همه چیو بزارن کنار.

beckham7
22-11-2007, 22:43
برادر من چه ربطی داشتش به بحث.
جیمز بیتی یه جمله معروف داره که میگه تعصب فقط مال هوادار هستش و توی فوتبال حرفه ای فقط پول حرف اولو میزنه.
ولی خداوکیلی اونیم که این حرفو میزنه به اندازه پولی که میگیره برای تیمش بازی میکنه.
خیلی از بازیکنای ما فقط حرف میزنن و هیچ عملی نمیکنن به گفته هاشون.حاضرن برای 10میلیون بیشتر همه چیو بزارن کنار.
سلام
ممنون دوستان برای پاسخها
درسته حق با شماست جمیز بیتی خودش علنا این حرفو میزنه ولی به اندازه همون پولی که میگیره با تعصب بازی میکنه و مثل طرفدارا واسه تیمش ارزش قایله
نمیدونم چرا کسایی که مخالفن چیزی نمینویسن
دوستان که تا الان پاسخ دادن همه با من هم عقیده
مخالفها که تو پی سی ورد خیلی باید زیاد باشه چون اکثر تاپیکها درباره فوتبال ایرانه البته طبیعیه مثل کل جامعه ما
من خودم از همون اول که این فکرا به سرم نزد یعنی از همون روز اول بیخیال فوتبال ایران نبودم من هم یه زمانی واسه پرسپولیس سر و دست میشکوندم مطمئنم بقیه دوستان هم همینجوری بودن بعد نگرشم عوض شد که به نظر من به خود فرد هم بستگی زیادی داره مثلا من الان 23 سالمه از دو سال پیش دیگه با فوتبال ایران کاری ندارم الان مثلا دور و ور شما هم ادمای زیادی هست که سنشون خیلی بالاست ولی هنوز مثل یه بچه ده ساله درباره پرسپولیس استقلال یا تیم ملی بحث و دعوا میکنن بخدا وقتی اونا رو میبینم دیگه خیلی اعصابم خرد میشه آخه چرا مردم ما اینجورین چرا کسی که 40 ساله است هنوز متوجه نشده فوتبال ایران یه بازی مسخره تکراریه که شاید بعضی وقتا یه تنوعی اونهم ده سال یه بار توش اتفاق بیفته است به نظر شما این یه توهین نیست توهینی از طرف همون کسایی که عاشقانه دوسشون دارن ببخشید نمیشه واقعا نمیشه بعضی چیزا رو بنویسم
من این تاپیک رو زدم که وجدانم راحت بشه آخه وقتی میام اینجا و تاپیکها رو میبینم ومیبینم چقدر بازدید و پاسخ داره به خودم بر میخوره چرا جونای هم سن وسال من
کی میخان متوجه بشن که این کسایی که دربارشون مینویسن ارزششو اصلا ندارن چه حرفایی هم که به هم نمیزنن بحث تو کوچه و خیابون بس نیست که پول کارت اینترنتتون رو هم واسشون مصرف میکنید
ما کی میخایم پیشرفت کنیم کی میخایم قبل از اینکه دیر بشه واقعیتو متوجه بشیم...

Actros
23-11-2007, 04:54
:biggrin::16::16::16::42::31:

جدی فک میکنی گزینه بدیه
خیلی خیلی از اینایی که میخوان بیارن بهتره

Actros
23-11-2007, 04:54
کریم باقری
...................................

فقط 1 سوال

به چه رویی آرش برهانی رو گزاشتی تو نظر سنجی؟:20:

iman_s
23-11-2007, 05:08
جدی فک میکنی گزینه بدیه
خیلی خیلی از اینایی که میخوان بیارن بهتره

امیر قلعه نویی هم برای استقلال خیلی خوب نتیجه گرفت ولی همه دیدیم که به درد تیم ملی نخورد.بهتره تو پیروزی بمونه تا این تیم هم به سرنوشت استقلال دچار نشه.
در ضمن بعد از ناکامی خرد ملی الان اکثرا با مربی داخلی موافق نیستند و بهتره که یک مربی خارجی باید سر کار.هر چند که تو این مدت کوتاه اجتمال نتیجه نگرفتن زیاده.یک نکته ای هم که باید مد نظر داشت اینه که حتما دستیار ایرانی که براش انتخاب میکنند بزرگ باشه نه مثل فرکی و شاهرخی.

iman_s
23-11-2007, 05:11
چه نظر سنجی کاملی.یک دفعه بنگر و عماد رضا رو هم نمیذاشتی که کلا میشد بهترین بازیکن استقلال و پرسپولیس.تازه عماد رضا هم که درست حسابی بازی نکرده.

Actros
23-11-2007, 05:30
امیر قلعه نویی هم برای استقلال خیلی خوب نتیجه گرفت ولی همه دیدیم که به درد تیم ملی نخورد.بهتره تو پیروزی بمونه تا این تیم هم به سرنوشت استقلال دچار نشه.
در ضمن بعد از ناکامی خرد ملی الان اکثرا با مربی داخلی موافق نیستند و بهتره که یک مربی خارجی باید سر کار.هر چند که تو این مدت کوتاه اجتمال نتیجه نگرفتن زیاده.یک نکته ای هم که باید مد نظر داشت اینه که حتما دستیار ایرانی که براش انتخاب میکنند بزرگ باشه نه مثل فرکی و شاهرخی.

عزیز قلعه نوعی خیلی با قطبی فرق داره

الان میتونی بازهای پرسپولیس رو بیبینی .

قلع نوعی تاکتیکش اوت دستیه

Ali_k
23-11-2007, 05:59
ببخشید ولی از شما بعیده
قلعه نویی کجا تاکتیکش اوت دستی بود ؟
نکنه منظورت مرفاویه ؟

alenkita
23-11-2007, 06:01
عزیز قلعه نوعی خیلی با قطبی فرق داره

الان میتونی بازهای پرسپولیس رو بیبینی .

حاجي جون موقعي كه قلعه نوعي از استقلال رفت، عليزاده اومد استقلال،:31::31::31:

Honradez
23-11-2007, 10:39
سلام.

به نظر من بهتره درمورد قلعه‌نويي يا قطبي بحث نکنيد، چون مربي آينده تيم ملي ايران، ايراني نيست.

اما خب يک نکته جالب اينجاست که وبسايت فيفا در قسمت مربي تيم مردان ايران (Men's Coach) هيچ نامي را ذکر نکرده! البته خب طبيعي هم هست، اما اينکه از الان فيفا قلعه‌نويي را برکنار شده مي‌دونه، خودش جالب توجهه.

آخرين خبرها از مربي آينده هم حکايت از اين مي‌کنند که صفايي فراهاني گمانه‌زنيهاي برخي رسانه‌ها را به طنز و مزاح شباهت نموده و گفته چنين مربياني اصلا در سطح تيم ملي ايران نيستند. رئيس کميته انتقالي همچنين اعلام کرده که هم‌اکنون درحال بررسي و مذاکره با سه گزينه خارجي (اروپاي غربي) هستند که به هيچ وجه، به مربيان مطرح شده در رسانه‌ها مربوط نمي‌شوند.

;)

sudotux
23-11-2007, 10:43
کریم باقری
...................................

فقط 1 سوال

به چه رویی آرش برهانی رو گزاشتی تو نظر سنجی؟:20:

تایید میشه . منم این سوال رو دارم !

mehdi30nema
23-11-2007, 11:48
باسلام:12:
بهترين بازيكن در ليگ برتر85 كي است

مثلث سه انتها داره، مربع چهار انتها داره،دايره هيچ انتهايي نداره،اميدوارم دوستي ما مانند دايره هيچ انتها يي نداشته باشه.:40:

مگه ليگ امسال ليگ 85 هست ؟ ؟؟؟

در ضمن واقعا آرش برهاني امسال تركونده بايد زرشك زرين بهش داد .

ElmO
23-11-2007, 12:35
سلام

منم باهات موافقم دوست من . منم 22 سالمه و وقتی رفتم
پیش دانشگاهی به همین نتیجه ای که شما رسیدی رسیدم .
تا قبل از اون تمام دیوار اتاقم قرمز بود . پر بود از پوستر بازیکن و
تیم و ... هر چیزی که گیرم میومد و مال پرسپولیس بود !

اون چیزی که من باهاش مخالفم ، تعصب روی بازیکن هست .
وگرنه من با تعصب روی تیم کاملا موافقم . و هنوزم به پرسپولیس
تعصب دارم .
بازیکنها میان و میرن و فقط دنبال پولن ؛ اکثرا .
اما عشق به پرسپولیس چیزی نیست که آدم بخواد به این راحتی
کنار بذاردش . شما خودتم الان اگه به طور اتفاقی بشینی پای
یه بازی از پرسپولیس ، فکر نمیکنم تیمت گل بخوره یا گل نزنه و
یا کلا بی تفاوت باشی .
بالاخره تو اون اعماق وجودت یه حس همیشگی هست .
و برای من هنوزم جای سواله که چی میشه که یه شخص
پرسپولیسی یا استقلالی میشه . واقعا جالبه .

این نظر منه .
به نظر من تعصب به بازیکن ، اشتباهه . البته غیر از بازیکنایی
که اسطوره ی یه تیم هستن . مثلا همین کریم خودمون .
نمونه ی خارجیش هم توتی توی رم . اینا اسطوره یه باشگاه هستن .

ببخشید زیاد حرف زدم

یا حق

:40:

اطلس
23-11-2007, 14:09
حا لا دل بچه خش باشه:27:

اطلس
23-11-2007, 14:14
مگه ليگ امسال ليگ 85 هست ؟ ؟؟؟جواب: چرا مارو زايه ميكني الان درستش مي كنم

در ضمن واقعا آرش برهاني امسال تركونده بايد زرشك زرين بهش داد .جواب :براي اين گذاشتم كه دل بچه خوش باشه :27:

beckham7
25-11-2007, 22:44
سلام

منم باهات موافقم دوست من . منم 22 سالمه و وقتی رفتم
پیش دانشگاهی به همین نتیجه ای که شما رسیدی رسیدم .
تا قبل از اون تمام دیوار اتاقم قرمز بود . پر بود از پوستر بازیکن و
تیم و ... هر چیزی که گیرم میومد و مال پرسپولیس بود !

اون چیزی که من باهاش مخالفم ، تعصب روی بازیکن هست .
وگرنه من با تعصب روی تیم کاملا موافقم . و هنوزم به پرسپولیس
تعصب دارم .
بازیکنها میان و میرن و فقط دنبال پولن ؛ اکثرا .
اما عشق به پرسپولیس چیزی نیست که آدم بخواد به این راحتی
کنار بذاردش . شما خودتم الان اگه به طور اتفاقی بشینی پای
یه بازی از پرسپولیس ، فکر نمیکنم تیمت گل بخوره یا گل نزنه و
یا کلا بی تفاوت باشی .
بالاخره تو اون اعماق وجودت یه حس همیشگی هست .
و برای من هنوزم جای سواله که چی میشه که یه شخص
پرسپولیسی یا استقلالی میشه . واقعا جالبه .

این نظر منه .
به نظر من تعصب به بازیکن ، اشتباهه . البته غیر از بازیکنایی
که اسطوره ی یه تیم هستن . مثلا همین کریم خودمون .
نمونه ی خارجیش هم توتی توی رم . اینا اسطوره یه باشگاه هستن .

ببخشید زیاد حرف زدم

یا حق

:40:

سلام
لطف کردين دوست عزیز
بالاخر يه نظر تقريبا مخالف
حالا درست شد
اول راجع به اون حس ما ایرانیها متاسفانه اینجوری هستیم چیزی که از بچگی تو وجودمون میذارن حالا چه درست چه غلط بعد اگه به سنی برسی که متوجه بشی این عادت غلط هستش دیگه ترک کردنش خیلی سخته مسلما من یا شما تحت تاثیر اطرافیان مثل پدر یا دوست یا منظورم کسیه هست که تو دوران بچگی قبولش دارین یه جورایی الگومونه طرفدار پیروزی یا هر تیم دیگه ای شدیم حالا این یکیشه ما تو فرهنگمون از این قبیل چیزا زیاد داریم خودتون بهتر میدونید
اگه میخایم پیشرفت کنیم نه تو فوتبال کلا میگم باید خیلی از این عادتها رو کنار بذاریم قبول دارم خیلیهاشون سخته ولی ..
واما کريم باقري و امثال کريم باقري قبلش بگم ميگيم همه حرفهاي شما درست خوب مگه ما تو فوتبال ايران چند بازيکن مثل اين کسي که گفتين داريم که هميشه با تعصب وبدون غرور بازي کنن؟
که من خود باقري رو هم قبول ندارم نسبت به بازيکنهاي ديگه تعصبش بيشتره ولي بازم اوني که بايد باشه نيست
کريم يادمه دو سه فصل پيش واسه تمديد قراردادش با پرسپوليس واسه مسايل مالي دچار مشکل شده بود اين همه جاي دنيا هست وکاملا طبيعيه ولي بازم يادمه اوايل فصل پيش کاملا مشخص بود از دل بازي نميکند يه جورايي بي خيال بود نميگم همش بيخيالي کريم باقري بود بازيکن رو تو اروپا حقوقش رو بهش ادن بازي نمکنه ولي بقيه بازيکني که پولشون رو ميگرفت چرا اونطور بازي ميکنه

يه مثال درباره تيمي که خودم طرفدارشم ميزنم يازده بازيکن منچستر رو در نظر بگيريد اقا يکي انصافا اگه بازيهاي منچستر رو ديده بياد بگه مثلا رونالدو يا روني مغرورن بدون تعصب بازي ميکنن از اينا تو منچستر بالاتر که نداريم

يا يه چيز ديگه تو همين بازيکنهاي پرسپوليس مثلا ماماني نميشه بهش خرده گرفت چون بازيش همينه يا بهتر بگم بازيکن نيست نمونه هاي اينجور به اصطلاح بازيکنها تو فوتبال ايران خيلي زياده خوب ميگيم اقا بازيکن نيست جاي تعجب اينه که تو تيم ملي هم دعوت ميشن و بازي هم ميکنن مثل ميرزاپور يا نصرتي که خداي صوتيه يا جلالي تابت اينهايي که گفتم مال دو سه سال پيش فک کنم که فوتبال ايرانو دنبال ميکردم الان هم مطمنم هست و خواهد بود مرييهاي تيم ملي هم به جاي خود اينقدر تو اين به اصطلاح فوتبال ايران مسخره بازي هست که ...
ادم نبايد طرفداري کنه يا اگه کنه از کسي طرفداري کنه اونهم به فکرش باشه اقا من تو ايران زندگي ميکنم ولي وقتي از تلويزيون بازيهاي منچستر رو ميبينم کاملا احساس ميکنم مسلمل اون بازيکناي تو زمين فکر تماشگرهاي استاديوم وطرفدارهاشون تو کل دنيا هستن حتي مني که تو ايران دارم از صفحه تلويزيون ميبينمشون
اونا تو غرب و من تو ايران همچين احساسي پيدا ميکنم (همون حسی که اول گفتید) ولي مسخره نيست اصلا خندم ميگيره ميخام بنويسمش مثلا تو ايران من بيام طرفدار شيث باشم شيث رو گفتم چون درصد اين بازيکنا تو ايران خيلي زياده از همونهايي که وقتي يه بازي رو بد بازي نکنن پاس رونالدينيوي تابلو بده ميگه من از کاناوارو هم بهترم
ديگه خدا رو هم بنده نيست فکر ميکنه حقش بازي تو رئال يا بارسلونه و...

beckham7
25-11-2007, 22:55
از مسولین فوتبال ایران میخام دست از سر این دژاگه وردارنبیچارش نکن زندی رو که تو اخبار اینقدر گفتین بازیکن ایرانی الاصل اینقدر رفتین باهاش مصاحبه کردین و... تا بالاخره ایرانیش کردین و بعد سطح بازیشو اوردین پایین فرستادینش قبرس و میدونم یا میاد همین ایران یا سر از لیگ اعراب در میاره
با این لژیونرهاتون که وقتی تو زمین یه توپ اشتباهی به پاشون بخوره وای ال کرد و بل کرد بازتاب داشت و
بابا ول کنین جان من تیموریان تو بازی چلسی یه سانتر کرد اگه اونو به خودمم میدادید همونجور میفرستادم
بازتابش تو اخبار ورزشی مسخره ایران : چلسی از دست تیموریان نالید ادم خندش میگیره
........................

beckham7
30-11-2007, 22:27
یکی جواب بده

rohamshipa
30-11-2007, 22:53
سلام،
در هر صورت من دقیقاً متوجّه نشدم این پست برای اینه که طرفدار های فوتبال نقد بشن یا اینکه جوان ها دارن وقت کشی می کنن؟!!!!
در هر صورت تعصّب روی یک تیم خاص، ویژه ایران نیست :19: چند وقت پیش بود که سپاهان با اوراوا ردز بازی داشت دیدید این ژاپنی ها با اینکه اقتصاد اوّل جهان رو دارند پاشدند اومدند ایران و صداشون از هر چی اصفهانیه بلند تر بود توی ورزشگاهشون هم که ...!!! پس می فهمیم که عقب موندگی ایران به خاطر تعصّب روی یک تیم نیست چون من مثال نقض آوردم! پس دنبال دلایل دیگه باشید! :5:
در مورد جوان ها که وقتشون رو تلف می کنن یا نه،:8:
این یک موضوع تاریخیه که چرت و پرت گفتن توی اینترنت ، وقت تلف کردنه یا نه، ولی در هر صورت به نظر من کاملاً لازمه که یک جوون حرف هایی که توی خیابون هم می تونه به تعداد کمی از افراد بزنه بیاد و در دهکده جهانی به تعداد بیشتری این حرف رو بزنه چون اینطوری شاید حدّاقل فکر کردن رو یاد بگیره و بزرگتر ها هم حرفش رو ببینند و به چالش بکشونند و اون جوون سر عقل بیاد؛
مثلاً فرض کنید من توی بازار و خیابون فقط به دوست های خودم که رو در رو دیدمشون می تونم بگم که من از طرز نوشتار سعدی خوشم می یاد ولی وقتی می یام و این حرف رو توی یک جایی که اسمش فروم است می زنم خیلی ها این رو می بینند و نظر می دن و بحث جالب می شه، یعنی یک فروم تبدیل می شه به سرای تفکّر سر یک موضوع ساده و هر کسی هم که این رو میبینه قطعاً از خودش می پرسه که چرا من از سعدی خوشم می یاد و نظر خودش رو هم میده.
باورتون نمی شه که یک جوون امروزی چقدر نیاز داره به اینکه حرفش رو بگه، و دلش می خواد که به همه بگه
برای خود شما کدوم جذّاب تره با یک نفر بحث کنید یا با 100 نفر؛ در نهایت هم شاید با چند نفر دوست بشید؟
موفق و پاینده باشید.

geda_ajooze
30-11-2007, 23:24
:5::5::5::5::5::5::5::5::5::27:

Asalbanoo
02-12-2007, 13:32
سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال اسپانیا و تیم ملی صربستان به عنوان جدیدترین گزینه مربیگری تیم ملی فوتبال کشورمان مطرح شد.
به گزارش خبرنگارمهر، در شرایطی که هنوز وضعیت برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال به طور قطعی مشخص نشده است، اعضای کمیته انتقالی بدنبال پیدا کردن سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان هستند.

در این بین طی روزها و هفته های گذشته نام های زیادی برای هدایت تیم کشورمان مطرح شده که همه آنها از سوی کمیته انتقالی مورد تایید قرار نگرفته است.

خاویرکلمنته سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال اسپانیا و صربستان جدیدترین گزینه ایست که گفته می شود به توافقات نسبی هم با رئیس کمیته انتقالی فدراسیون فوتبال دست یافته است. کلمنته چندی پیش به دنبال اختلاف مالی با مسئولان فدراسیون فوتبال صربستان از این تیم کنار گذاشته شد. این اتفاق زمانی رخ داد که کلمنته نتوانست تیم ملی فوتبال صربستان را به مرحله نهایی رقابتهای یورو 2008 برساند و پس از آن خواهان دریافت حق الزحمه بیشتری برای ادامه همکاری شد.

"زوزدان ترزیچ" رئیس فدراسیون فوتبال صربستان که ابتدا حامی اصلی کلمنته بود پس از اینکه او خواستار دریافت مبلغی بیش از 20 هزار یورور در ماه شد به دشمن شماره یک او تبدیل و اعلام کرد او که یک قهرمان ملی بود با این اظهار نظر به یک دشمن ملی تبدیل شده و باید برود.

به گفته منابع مطلع درفدراسیون فوتبال، رئیس کمیته انتقالی مذاکراتی با خاویرکلمنته داشته است و حتی پیشنهادات مالی و شرایط او را نیز دریافت کرده است. کلمنته نیز تا حدودی موافقت خود را برای قبول هدایت تیم ملی فوتبال ایران پذیرفته اما هنوز هیچ چیز به طور رسمی مشخص نشده است.

persian_antonio
02-12-2007, 17:56
چرت و پرت نگو
اگه بیاد ایران عالی میشه
ولی اگه بیاد برای جام جهانی 2010 میاد
ولبی باز این اسرائیلیها:2: براش مثل زندی مشکل بوجود میاورند

persian_antonio
02-12-2007, 18:00
اینا کیند دیگه؟
آرش برهانی؟
نصرتی؟
و ...
فقط اسم بازیکنان استقلا و پزسپلیس رابلدی؟
من استقلالی ام ولی به باقری رای دادم
پترویچ(ابومسلم) و عقیلی و خیلی های دیگه هستند که نگذاشتی؟

RONN!E
02-12-2007, 18:03
دوست عزیز persian _antonio لحنتون خیلی تنده.
من فقط بگم که دعوا نکنید چون دیگه قانونا نمیتونه برای ایران بازی کنه.

beckham7
02-12-2007, 22:34
سلام،
در هر صورت من دقیقاً متوجّه نشدم این پست برای اینه که طرفدار های فوتبال نقد بشن یا اینکه جوان ها دارن وقت کشی می کنن؟!!!!
در هر صورت تعصّب روی یک تیم خاص، ویژه ایران نیست :19: چند وقت پیش بود که سپاهان با اوراوا ردز بازی داشت دیدید این ژاپنی ها با اینکه اقتصاد اوّل جهان رو دارند پاشدند اومدند ایران و صداشون از هر چی اصفهانیه بلند تر بود توی ورزشگاهشون هم که ...!!! پس می فهمیم که عقب موندگی ایران به خاطر تعصّب روی یک تیم نیست چون من مثال نقض آوردم! پس دنبال دلایل دیگه باشید! :5:
در مورد جوان ها که وقتشون رو تلف می کنن یا نه،:8:
این یک موضوع تاریخیه که چرت و پرت گفتن توی اینترنت ، وقت تلف کردنه یا نه، ولی در هر صورت به نظر من کاملاً لازمه که یک جوون حرف هایی که توی خیابون هم می تونه به تعداد کمی از افراد بزنه بیاد و در دهکده جهانی به تعداد بیشتری این حرف رو بزنه چون اینطوری شاید حدّاقل فکر کردن رو یاد بگیره و بزرگتر ها هم حرفش رو ببینند و به چالش بکشونند و اون جوون سر عقل بیاد؛
مثلاً فرض کنید من توی بازار و خیابون فقط به دوست های خودم که رو در رو دیدمشون می تونم بگم که من از طرز نوشتار سعدی خوشم می یاد ولی وقتی می یام و این حرف رو توی یک جایی که اسمش فروم است می زنم خیلی ها این رو می بینند و نظر می دن و بحث جالب می شه، یعنی یک فروم تبدیل می شه به سرای تفکّر سر یک موضوع ساده و هر کسی هم که این رو میبینه قطعاً از خودش می پرسه که چرا من از سعدی خوشم می یاد و نظر خودش رو هم میده.
باورتون نمی شه که یک جوون امروزی چقدر نیاز داره به اینکه حرفش رو بگه، و دلش می خواد که به همه بگه
برای خود شما کدوم جذّاب تره با یک نفر بحث کنید یا با 100 نفر؛ در نهایت هم شاید با چند نفر دوست بشید؟
موفق و پاینده باشید.
سلام
مرسی
خوب عزیز ممنون
مورد اول درسته دومی اصلا
ژاپن با ایران قابل مقایسه نیست حاضرم شرط ببندم امدن اونا از ژاپن تا اینجا از رفتن یه شهر به شهر دیگه تو کشور خودمون راحتر بوده البته تا قبل اینکه بیان تو ایران خودتون میدونید وضع چه جوریه البته با نوع تفکر اونا اگه از قبل واسه ایران هم پیش بینی نکرده بودن
شما امکاناتی که جونهای ژاپنی دارن رو با جونهای ایرانی مقایسه میکنید مطمئنا سطح تفکر حال حاضر یه ژاپنی با یه ایرانی قابل مقایسه نیست من هم اگه اون امکانات اگه اون سطح رفاهی و... داشتم واسه تشویق تیمم به هر کجای دنیا میرفتم
واسه دومی من با شما موافقم واسه همین هم تاپیک زدم دیگه :10:

ali_manutd_2007
03-12-2007, 08:28
ولبی باز این اسرائیلیها:2: براش مثل زندی مشکل بوجود میاورند

آخه چه ربطي به اسرائيل داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تيم در اسرائيل بازي داره ، بازيكن هم با باشگاه قرارداد بسته و داره از باشگاه حقوق ميگيره ، خب معلومه كه بايد تابع باشگاه باشه . وقتي از رفتن به جايي كه باشگاه در اونجا بازي داره ، امتناع ميكنه انتظار داري مسئولاي باشگاهش منتشو بكشن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Morteza4SN
03-12-2007, 19:55
متاسفانه فوتبال ايران از زمان بلازويچ داره يه روند معلوم رو تكرار ميكنه

اميدوارم عاقبت اين يكي ديگه موفقيت آميز باشه

rohamshipa
04-12-2007, 17:03
شاید سطح رفاه فقط یک بهانه است شاید هم واقعیه! ولی من توی کشور های از ایران بدبخت تر هم، دیدم که یک عدّه برای تیمشون خودشون رو می کشن مثلاً کشور تونس، یک دهم ایران هم نیست ولی وقتی که تیم شهر سوسه موفق شد توی لیگ باشگاههای آفریقا مقام بیاره، همراه تیمشون راه افتادند و رفتند این ور و اون ور و از تیمشون حسابی حمایت کردند! موضوع اینکه به خاطر تیم داد بزنیم نیست مسأله اینه که همه ما کار امروز رو به فردا می اندازیم مثلاً خود من بارها گفتم که اگر فلان تیم برنده بشه بازی بعدیش می رم و تشویقش می کنم ، نمی گفتم این بازی می گفتم بازی بعد! و مسأله هم همین جاست، من هیچ بازی رو نرفتم تا تیم مدّ نظرم رو تشویق کنم!
ایرانی ها می رن ورزشگاه تا بازی رو ببینند ولی ژاپنی ها میرند ورزشگاه تا به 11 نفر توی زمین روحیه بدن و اگر خواستن بازی رو ببینند از یکی از ارایه دهندگان فیلم بازی، اون رو می خرند و تازه می بینند!(بعد از بازی) ولی ما میریم ورزشگاه تا بازی رو ببینیم و اگر شد هم تیم رو تشویق کنیم! و اگر هم گل خورد، فحش رو بکشیم به جونشون!
در هر صورت باز هم می گم من نمی دونم این که ما امکانات نداریم بهانه ای است برای مخفی کردن عدم مسؤلیّت پذیری؟ یا اینکه
می خواهیم اشتباه خودمون رو ماست مالی کنیم؟!!!
موفق باشید.
پی نوشت: تونس تمام در آمد سالانش از منابع طبیعی به وسیله تولید محدود زیتون و مرکبات است ولی اونها از چهار تا ستون خرابه به است کارتاژ استفاده کردند و یک مقدار هم کاشی از سرزمین های اطراف خریدند و الان سالانه 5000 توریست فقط از اروپا به اونجا می رند! در مقایسه با قیمت نفت و صادرات ایران، نتیجه می گیریم که اقتصاد اونجا از ایران خراب تره!

beckham7
04-12-2007, 23:09
خیلی ممنون از پاسختون ولی شما یه لطفی بکنید پست 1و3 رو یه نگاه بندازید ممنون میشم مساله اصلی این نیست

Asalbanoo
08-12-2007, 12:43
خبرگزاری مهر- گروه ورزشی: در پایان هفته شانزدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال، این سوال به ذهن علاقمندن به فوتبال متبادر شد که وضعیت مربیگری در فوتبال ایران به کجا می انجامدو مربیان ما با چه هدفی بر روی نیمکت مربیگری می نشینند .
به گزارش خبرگزاری مهر، فوتبال ایران روزهای ویژه ای را پشت سر می گذارد و در حالی که از جانب فیفا در خطر محرومیت و تعلیق قرار دارد از داخل هم با مشکلاتی چند دست به گریبان است که این برخاسته از تفکرحاکم بر فوتبال ماست و به هیچ چیزی و هیچ کسی ارتباط ندارد.

تیم فوتبال پرسپولیس روز گذشته برای دومین بار در این فصل از رقابت ها در حالی که بازی را دو بر صفر از حریف خود پیش بود ، بر اثر اشتباه بازیکنان و آنچه از سوی قطبی از دست رفتن تمرکز خوانده می شد، مساوی کرد. این تیم در بازی با فجرسپاسی هم این اتفاق را تجربه کرد. آنچه در حال حاضر از اهمیت فراوانی برخوردار است این است که این گونه اتفاقات صرف نظر از اینکه سطح فوتبال ما را نشان می دهد از عمق آن هم پرده برمی دارد.

قطبی پس از پایان بازی با صبا باتری گفت:"گاهی به آسمان نگاه می کنم و می گویم خدایا این چه حرفه ای است که من دارم." قطبی پس از پایان دیداری که می توانست به قهرمانی احتمالی نیم فصل تیمش بینجامد هرگز به تصمیم جنجالی داور خرده نگرفت و گفت تیمش تمرکز خود را از دست داده و تقصیرات را به گردن گرفت. آن سو تر، ضیایی، سرمربی صبا باتری، به تحقیر همتای خود می پرداخت و تاکتیک های این مربی را استهزا می کرد.

ضیایی دوباره در برنامه رو در روی تلویزیونی و در حالی که در چند قدمی سرمربی پرسپولیس نشسته بود برای بارها و بارها تاکید کرد که حریفش هیچ حرفی برای گفتن نداشته و بیش از آنکه بخواهد در خصوص تیم خود حرف بزند، وارد حوزه ای شد که به او ارتباط نداشت. اما کیست که نداند صباباتری با تفکری که منجر به تساوی این تیم شود به گل تساوی دست پیدا نکرد. به گواه عنایت ، رئیس کمیته داوران، مدافع پرسپولیس به هیچ وجه مرتکب خطای پنالتی نشد و آیا در این شرایط مدیران صبا می توانند ادعا کنند افکار تاکتیکی آنها منجر به تساوی بازی شده است؟

پرسپولیس دو هفته قبل سایپا را شکست داد و در حالی که در آن بازی هرگز به ضرر تیم دایی قضاوت نشد، کاپیتان پیشین تیم ملی، انواع و اقسام الفاظ را در خصوص تیم پیشین خود بر زبان آورد. محمود یاوری هفته بعد پس از شکست مقابل پرسپولیس مقابل خبرنگاران قرار گرفت و گفت حریفش برای نباختن به شیراز آمده بود. پیش از این مربیانی چون حجازی، میثاقیان، احمدزاده و فیروز کریمی از عملکرد تیم پرسپولیس انتقاد کرده بودند و با این همه قطبی، همواره پس از پایان هر دیدار از بازی خوب حریفان خود تمجید کرده و به مربیان آنها تبریک گفته است.

عمق فوتبال ایران که پیش تر سخن از آن رفت ، نشان از این دارد که مربیان ما به جای اینکه نقص های خود را برطرف کنند ، ناکامی های خود را به زمین و زمان نسبت می دهند و حریف را به با انتقاد می گیرند و... و هرگز گاهی به آسمان نگاه نمی کنند. انرژی مثبت که قطبی از آن حرف می زند در پندار، گفتار و کردارش مشهود است و وظیفه جامعه فوتبال و بخصوص مربیان است که اخلاق حرفه ای را بیاموزند حتی از کسی که بیگانه اش می خوانند.

در پایان، به مطلع مطلب بازمی گردیم که وضعیت بحرانی فوتبال ما به تفکر حاکم مدیران فوتبال ما بازمی گردد. مدیران و مربیانی که با یک اشتباه سهوی از جانب داور، تیم خود را به بیرون از زمین فرامی خوانند و تنش ایجاد می کنند و ساختار ورزش را به هم می ریزند.

اما قطبی می گفت داورهم مثل مربیان و بازیکنان اشتباه می کند اما ناکامی تیمش به خودش مربوط است و نه به داور.

sudotux
08-12-2007, 13:38
اوضاع فوتبال کشور روز به روز بدتر میشه . . . به نظرم کلا باید از فصل بعد فوتبال رو تعطیل کنند . . . با این وضع به هیچ جا نمیرسیم . . . اگر فوتبال حرفه ای که ازش حرف میزنند اینی هست که الان داریم میبینیم باید فاتحه فوتبال رو خوند.

این از وضع داوری ها در مسابقات لیگ برتر که روز به روز بدتر میشه و آقای عنایت در کمال پروویی و گستاخی از داورها حمایت می کنه. و از طرف دیگه اظهار نظر مربیان بعد از بازی که زمین و زمان رو متهم می کنند و هر چی دلشون می خواد می گن و ایجاد جنگ روانی در کنار زمین . . . .

کلا برای فوتبال این مملکت متاسفم . . .

A r c h i
08-12-2007, 15:32
واقعا مقاله جالبی بود..دستت درد نکنه مژگان جان. بگیم قطبی بیاد یک کلاس واسه این مربیان بگذاره حداقل حرف زدن یاد بگیرن :41::41:
من هم برای فوتبالمون خیلی خیلی متاسفم ، ورزشهای کم حاشیه تر به موفقیت های چشمگیری رسیدند در حالی که فوتبال همچنان اندر خم یک کوچه است :5:

Actros
10-12-2007, 01:47
خدایی هیچ کدومشون ادب ندارن. فقط قطبی

اصلا فرق داره باهمشون.

اون ضیایی دیگه شورش رو دراورده

Honradez
10-12-2007, 19:27
سلام.

در بازي‌اي که بعدازظهر امروز برگزار شد، زردپوشان پر افتخار ايراني بار ديگر مغلوب شياطين سرخ ژاپن شدند تا حسرت عبور از اين تيم بر دل ايرانيان سايه افکند.

اما در اينجا، مي‌خواهيم کمي از بعد کارشناسي فوتبال، به بررسي دلايل اين شکست بپردازيم. در فهرست بالا، چند گزينه عنوان شده‌اند که مي‌توانيد به دلخواه، يک يا چند عدد از آنها را انتخاب نماييد.

لطفا نظراتي خارج از چارچوب اين گزينه‌ها نيز ندهيد، زيرا در آنصورت پستتان پاک خواهد شد.

متشکرم.
پاينده باشيد و پيروز. :46:

mohsen_sir
10-12-2007, 19:35
آره چه بد شدش

V A H I D
10-12-2007, 20:10
دفاع تیمیشون ...

mehdi30nema
10-12-2007, 20:20
من كه زياد هم ناراحت نشدم چون خيلي ها پشته سپاهان هستن .

hrgh2
10-12-2007, 20:33
آقا واقعا حیف خیلی بد شانسی آورن ( لعنت به تیر افقی دربازه )

persian_antonio
10-12-2007, 20:35
اگه نویدکیا و محمدی بودن احتمال زیاد نمیباخت
حیف!!!
ولی بازم دمشون گرم

مجید فینا
10-12-2007, 20:59
قربون خدا برم

تیمی که با کمک داور بیاد جام باشگاهها .... بالاخره دعای یه عده پشتشه

منکه شده بودم طرفدار تیم قرمز پوش اوروا ردز ژاپن

بعضیا میگن عرق ملی داشته باش ولی من موقعی عرق ملی دارم که تیم جوانمردانه بیاد بالا
بخدا اگه تیمی مثل استقلال که رغیب دیرنه پرسپولیسه میرفت اون جام عرق ملی داشتم و دوست داشتم برنده بشه ولی نمیدونم چرا این سپاهان تیم مدیریتش اینقدر نفوذ داره .....

Masoud King
10-12-2007, 22:46
شانس آوردن با این تیم از 3 تا بیشتر نخوردن!!!!!!!!!!!

Actros
11-12-2007, 00:13
شانس آوردن با این تیم از 3 تا بیشتر نخوردن!!!!!!!!!!!

دقیقا

به نظر من دلیلش ویروس سرماخودگی بود:31:

iman_s
11-12-2007, 02:11
من كه زياد هم ناراحت نشدم چون خيلي ها پشته سپاهان هستن .
البته من اصلا ناراحت نشدم چون میدونستم اینجوری میشه.اونجا دیگه ایران نیست که پارتی و نفوذ و ... کارساز بشه.

قربون خدا برم

تیمی که با کمک داور بیاد جام باشگاهها .... بالاخره دعای یه عده پشتشه

منکه شده بودم طرفدار تیم قرمز پوش اوروا ردز ژاپن

بعضیا میگن عرق ملی داشته باش ولی من موقعی عرق ملی دارم که تیم جوانمردانه بیاد بالا
بخدا اگه تیمی مثل استقلال که رغیب دیرنه پرسپولیسه میرفت اون جام عرق ملی داشتم و دوست داشتم برنده بشه ولی نمیدونم چرا این سپاهان تیم مدیریتش اینقدر نفوذ داره .....

دقیقا حرفهای منو زدی ولی من برعکس تو استقلالی هستم ولی عقیده ام مثل تو هست.

Dr.Afzali
11-12-2007, 02:32
جداي از اينكه من از قبل پيش بيني ميكردم كه ژاپن ميبره ولي فكر نميكردم اينقدر سپاهان ضعيف ظاهر بشه.البته شنيدم كه مثل اينكه پرواز مستقيم به ژاپن نداشتند!!!!و 27 ساعت تو راه بودند.و اگر واقعيت داشته باشه ....

Honradez
11-12-2007, 19:19
سلام دوستان.

از اينکه به اين نظرسنجي توجه کرديد، بسيار سپاسگزارم.

ضمنا به عرضتون مي‌رسونم، دليل اينکه «بدشانسي» رو داخل اين فهرست قرار ندارم، اين بود که سپاهان اتفاقا خوش‌شانسي هم آورد. اوروا موقعيتهاي بهتر و البته بيشتري داشت که مي‌توانست توسط آنها، گلهاي بيشتري هم بزند. دو تيرک سپاهاني‌ها هم بيشتر متمايل به وسط تيرک بود تا گوشه‌ها که بگيم يه ذره اينورتر بود، گل مي‌شد.

پاينده باشيد. ;)

momkhbpsp
11-12-2007, 20:07
به نظر من که عدم هماهنگی بازیکنای سپاهان و مربی سپاهان بود

چون که یه بار ازاین حرکتش که کریمی رو نیمه دوم بیاره تو اونم جلو همین تیم ضرر کرده و تو لیگ قهرمانان باخته بود اما اون دفعه براش درس عبرت نشد بعد کاظمی رو که انقدر آماده هستش رو میزاره رو نیمکت. کلا سپاهان بازیکن های خوبی داره اما خوب از اونا استفاده نمی کنه مشکل از نبودن نویدکیا هم نبود چون تو بازی اول هم اون نبود پس چرا سپاهان بردش

saman rossi
12-12-2007, 14:38
واقعا سطح تيم سپاهان بالاتر از ايرانه همين كه جزو شش تيم برتر دنيا شدن باعث غروره.عاملشكستشونم ضعف مدافعان كناري و عدم تغذيه ي مهاجمان توسط هافبك ها بود.
در ضمن اون دوستاني كه ميگن سپاهان شانسي رفته جام ملتها يه نگاه به نتايج اين تيم بكنن

mansour 64
12-12-2007, 18:07
به هر حال شما نباید پنالتی پارسال که روی معدنچی شد و داور نگرفت رو فراموش کنی

Meisam Khan
12-12-2007, 21:24
خوب تيم ژاپني بيشتر خرج كرده بود و تماشاگر هاي زيادي داشت

بردیا
14-12-2007, 12:44
یکی از مهم ترین عاملاش نبود محرم بودش.بازی قبلی که باختن به هر حال خیلی بهتر ازین بازی کردن و شانسایی هم داشتن ولی این بار نبود نویدکیا کلا همون بازی خوب رو هم ازشون گرفت.
البته کلا لوکا بلد نیست توی موارد حساس مهره چینی بکنه

soroosh2002
17-12-2007, 03:59
دروازه بان تيم فوتبال استقلال تهران پس از انتقاداتى كه از سوى فيروز كريمى نسبت به وى صورت گرفت اعلام كرد ديگر به اين تيم بازنخواهد گشت. «وحيد طالب لو» گفت: در استقلال همه گونه ناملايمات و بى مهرى را تحمل كرده ام اما تحمل چنين برخوردى را نداشتم. با اين شرايط ماندنم در استقلال بيهوده است و ديگر به تمرينات باز نمى گردم. طالب لو با اشاره به عملكرد خود در بازى مقابل صنعت نفت افزود: همه ديدند كه در اين بازى من مقصر اصلى شكست استقلال نبودم. در صحنه گل نخست شايد اگر از دروازه بيرون نمى آمدم به شكل ديگرى دروازه ام باز مى شد. در گل هاى دوم و سوم نيز اشتباهات بازيكنان ديگر منجر به باز شدن دروازه ام شد. با اين حال همچون ساير بازيكنان خود را در ناكامى استقلال سهيم مى دانم اما طاقت اين را ندارم كه تمام دلايل شكست به من نسبت داده شود.دروازه بان استقلال خاطر نشان كرد: به آقاى حجازى نيز گفته ام كه ديگر به استقلال بازنمى گردم. اگر مشكل استقلال وحيد طالب لو است چه بهتر كه ديگر در اين تيم نباشم.وى ادامه داد: منتظربازگشت فتح الله زاده از سفر هستم تا در جلسه اى با حضور وى رضايتنامه ام را دريافت كنم و از استقلال جدا شوم.طالب لو گفت: كار كريمى تنبيه نبود بلكه تخريب شخصيت بود. با اين كار، شخصيت بازيكنان مقابل تماشاگران زير سؤال رفت.طالب لو در خصوص تشويق رحمتى از سوى هواداران استقلال خاطر نشان كرد: ديگر دوست ندارم در اين رابطه اظهار نظر كنم اما اگر هواداران استقلال رحمتى را دوست دارند، بروند او را بياورند

alenkita
17-12-2007, 06:50
بازیکنی که اصل و نصبش رو فراموش کنه از این بهتر نمیشه .
فکر کنم دیگه همه بدونن طالب لو کیه و قلعه نوعی از کجا آوردش .
بازیکنی که با همین استقلال بزرگ شده حالا داره واسه این تیم گربه میرقصونه و آدمم شده.

ALIA2007
17-12-2007, 07:31
به هر حال قضاوت سخته .

ramin1988
17-12-2007, 09:14
بلاخره سرش به سنگ خورد

jingool
17-12-2007, 11:34
به...شماها واقعا چه انتظاری داشتین از هر لحاظ بررسی کنین می بینین که اوراواردز خیلی سرتره زوری که نیست!!!آقا ضعیف تره دیگه...

emtn
18-12-2007, 00:08
نباید بچه بازی در بیاره. این واسه تیم ملی هم بده ( هر چند این طور که بوش می آد تیم ملی در کار نیست)

sosssmar
23-12-2007, 15:59
به نظر شما چه تیمی قهرمان نیم فصل لیگ برتر ایران می شود ؟

ramin1988
23-12-2007, 16:48
:40::40:پرسپولیس :40::40:

qaderi
23-12-2007, 16:49
این که کاملا مشخصه پرسپولیس

saeed_h1369
24-12-2007, 19:55
آقای سوسمار میشه اینقدر تاپیک الکی باز نکنید با تشکر یک غریبه

mehdi30nema
24-12-2007, 20:16
فقط پرسپوبيس .

George Bush
24-12-2007, 20:27
بي بي سي:
به نوشته روزنامه ایران ورزشی در شرایطى که قرار است استقلالی ها روز سه شنبه برای برپایی اردو به امارات بروند، خبر رسیده که فیروز کریمى، سرمربی این تیم، ممنوع الخروج شده و نمى تواند تیمش را در اردوى امارات همراهى کند. ظاهرا فیروز کریمى در پرداخت مالیات کوتاهى کرده و مبلغ ۱۰ میلیون تومان بابت قراردادهاى گذشته خود به اداره مالیات بدهکار است. همچنین اداره مالیات ۱۰ میلیون تومان دیگر هم به عنوان جریمه دیرکرد به این مبلغ اضافه کرده است.

Antonio Andolini
24-12-2007, 22:25
گفته می شود دیگو آرماندو مارادونا می خواد به ایران بیاد و با احمدی نژاد دیدار کنه...... این خبر صحت داره؟ اگه آره کجا ها می خواد بره؟

Luti
24-12-2007, 22:33
من كه نشنيدم ، ولي چي داره كه به احمدي نژاد بگه آخه ؟‌

Wisdom
24-12-2007, 22:40
كاردار ايران در آرژانتين از علاقمندي مارادونا اسطوره فوتبال جهان براي سفر به ايران و ديدار با احمدي‌نژاد رئيس جمهوري كشورمان خبر داد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

«محسن بهاروند» كاردار سفارت جمهوري اسلامي ايران در آرژانتين در گفتگو با خبرنگار سياست خارجي خبرگزاري فارس، در خصوص اخبار مطرح شده مبني بر درخواست «ديگو مارادونا» براي ديدار با محمود احمدي‌نژاد رئيس جمهوري كشورمان، به ملاقات انجام شده با مارادونا در قالب ديدارهاي فرهنگي و به عنوان چهره محبوب در آمريكاي لاتين و آرژانتين اشاره كرد و افزود: در اين ملاقات اثري از صنايع دستي اصفهان تقديم وي شد.
وي اضافه كرد:‌ مارادونا براي ملاقات با ما ابراز تمايل كرده بود براي اينكه دوستي و احساس قلبي خود را نسبت به ملت ايران بيان كند كه در اين ملاقات پيراهن ملي شماره 10 خود را امضا و به ملت ايران تقديم كرد.
بهاروند خاطرنشان كرد:‌ مارادونا در اين ديدار مكررا از علاقمندي خود به ملت ايران و ابراز خرسندي از مقاومت اين ملت براي دفاع از حقوقش سخن مي‌گفت و همچنين ابراز تمايل كرد تا ديداري با آقاي احمدي‌نژاد رئيس جمهور داشته باشد همان طور كه با فيدل كاسترو، چاوز و شخصيت‌هاي انقلابي دنيا نيز ملاقات كرده است.
وي در خصوص مكان اين ملاقات با بيان اينكه مارادونا علاقمند سفر به ايران است، خاطرنشان كرد: ايشان علاقمند است به ايران سفر و اين ملاقات را انجام دهد و ما قول داده‌ايم اين موضوع را به ايران و وزارت خارجه منتقل كنيم.
كاردار ايران در ادامه با بيان اينكه مارادونا درباره جزييات صحبتي نكرده و چارچوبي را تعيين نكرده است،‌ گفت: ايشان درخواستي را مطرح و ما نيز اعلام كرديم كه اين درخواست را منتقل مي‌كنيم.
وي در خصوص انتخاب مربي آرژانتيني و مطرح شدن مربياني چون «بيله سا» و «بيلاردو» براي تيم ملي فوتبال ايران، با بيان اينكه آرژانتين در فوتبال و ورزش قهرماني يك ذخيره ورزشي است، خاطرنشان كرد: مصلحت نيست مردم دو كشور را در حوزه‌هاي فرهنگي و ورزشي محدود كنيم.
كاردار ايران با اشاره به مشكل موجود در روابط سياسي دو كشور، تصريح كرد: لزومي ندارد بقيه ابعاد روابط را محدود و سخت گيرانه نسبت به آن برخورد كنيم.
به گزارش خبرنگار فارس، پيش از اين بهاروند در گفتگويي اعلام كرد كه پيراهن امضا شده از سوي مارادونا به موزه هداياي وزارت خارجه ارسال خواهد شد.

Fars News

roohi_rsh
24-12-2007, 23:40
من هم تو اخبار شنیدم اممممما این آقای مارادونا که چند وقت پیش داشت قاچاق میکرد حالا با چند تا رئیس جمهور امریکایی جنوبی رو ملاقات کرده که اونها هم مثل ما مخالف سیاست های آمریکایی هستند حالا این آدم که فوتبالیست بود بعد پوله پله دستش اومد به قاچاق مواد پرداخت نمیدونم اما به نظر من این آدم میخواد رئیس جمهور بشه همین و بس؟؟؟؟!!!!

iman_s
25-12-2007, 05:55
فيروز کريمى‌ طى‌ چند روز گذشته‌ در تلاش‌ بود تا مشکل‌ ممنوع‌الخروج‌ بودن‌ خود را حل‌ کند. او ديروز در باشگاه‌ راه‌آهن‌ حضور پيدا کرد و برگه‌ مالياتى‌ خود را دريافت‌ کرد و به‌ اداره‌ ماليات‌ داد تا براى‌ سفر امروز به‌ دبى‌ مشکلى‌ نداشته‌ باشد. کريمى‌ امروز به‌ همراه‌ استقلال‌ به‌ امارات‌ مى‌رود تا 12 روز در کنار تيمش‌ باشد.

منبع: خبر ورزشی

sherlockholmz
25-12-2007, 12:47
مل گيبسون:اپوكاليپتو 2 را مي سازم.

مل گيبسون بازيگر و كارگردان مشهور در گفتگو با خبرگزاري اعلام كرد:به زودي مقدمات ساخت قسمت دوم
فيلم آپوكاليپتو آغاز خواهد شد.اوگفت اين قسمت با هزينه اي بسيار كمتر از قسمت اول ساخته خواهد شد.مل گيبسون كه نمي توانست خوشحالي خود را پنهان كند گفت:در قسمت اول ما مجبور شديم جهت يافتن بقاياي نسل بدوي به جنگلهاي آمازون برويم واين هزينه سنگيني را به ما تحميل كرد.اما با ديدن بازي پرسپوليس در همدان به خود گفتم وقتي چنان وحشي هائي در دو قدمي ما با هز ينه ائي بسيار اندك در دسترس مي باشند چرازحمت و هزينه سفر به جنگلهاي آمازون را متحمل شويم؟
او گفت:با تماسي كه با آقاي كاشاني صاحب اين بازيكنان داشته ام قرارشد ايشان بعداز استخاره به ما خبر بدهند و به زودي بين ما تفاهم نامه ائي امضا مي شود تا ما بتوانيم براحتي ازاين بازيكنان بهره ببريم.البته آقاي كاشاني بما قول داده اند كه بقيه بازيكنان پرسپوليس نيز در اين كارها دست كمي از اينها ندارند.
مل گيبسون در پايان به تمامي عوامل فيلم هشدار داد كه هنگام كار با بازيكنان پرسپوليس مواظب خود باشند و اعلام كرد خود او نيز بيمه جاني خود را دو برابر افزايش داده است!مل گيبسون در اين رابطه گفت: آري بهرحال كار با اينها خطرناك است ولي مسلما" با حضور آنها فيلم اپوكاليپتو2 رئالتر شده، به سمت يك فيلم مستند پيش خواهد رفت.تنها مشكل من درمورد استفاده از بازيكنان پرسپوليس،اينست كه حضور آنان ،فـيلم رادر گـروه فـيلمهاي (unrated) قرار مي دهدو بسياري از ديدن آن محروم خواهند شد.
در اين رابطه كاشاني صاحب افراد مذكور گفت:بادرود به روان پاك شهدا،انشاءالله بزودي با مل گيبسون قرارداد امضاء خواهيم كرد.
وي در پايان اضافه كرد:در صحنه هائي از فيلم احتياج به سياهي لشگرهائي است كه هر چه بيشتر به افرادقبيله بدوي شبيه باشند كه براي اين كار از تمامي طرفداران پرسپوليس دعوت به همكاري مي شود.:20:

Meisam Khan
25-12-2007, 12:59
قشنگ بود مرسي

Arash_K7
25-12-2007, 13:14
اقای رامین -مدیران p30world حق داشتن تن به درست کردن انجمن ورزشی ندن!:13:

در ضمن FEiZ جان هم گفتن بحث در مورد پرسپولیس و استقلال ممنوع هست.

جهت جلوگیری از درگیری بین کاربران و حفظ نظم اخلاقی انجمن، از این پس هرگونه طرفداری و اظهارنظر در رابطه با تیمهای استقلال و پرسپولیس ممنوع می‌باشد و با کاربرانی که چنین مواردی را تکرار کنند، برخورد خواهد شد.

-----------------------------
خیلی قشنگ بود...اگه کاریکاتوری چیزی هم داشتی بزار تا ما هم ببینیم
موفق باشید!:40:

EDITED
POP

Meisam Khan
26-12-2007, 21:41
بابا شايعه درست نكن.

ss_m_ss
27-12-2007, 01:25
گزینه اصلی هدایت تیم ملی فوتبال کشورمان صبح فردا وارد تهران خواهد شد تا مذاکرات نهایی را با مسئولان فوتبال کشورمان انجام دهد.

به گزارش مهر، نشست امروز کمیته انتقالی در حالی عصر امروز به پایان رسید که سخنگوی این کمیته از قطعی شدن انتخاب سرمربی تیم ملی خبر داد.

یک منبع آگاه با تایید این خبر به خبرنگار مهر گفت: آرتور جورج گزینه اصلی کمیته انتقالی برای هدایت تیم ملی فوتبال کشورمان است که بر اساس مذاکرات صورت گرفته قرار است صبح روز پنجشنبه برای انجام مذاکرات نهایی وارد تهران شود.

به گفته این منبع آگاه هر چند آرتورجورج گزینه اصلی هدایت تیم ملی فوتبال کشورمان است اما هنوز تکلیف او به طور قطعی مشخص نشده است و همه چیز در نشست فردا با اعضای کمیته انتقالی و مسئولان فدراسیون فوتبال مشخص خواهد شد.

در این مورد گفته می شود منصور ابراهیم زاده مربی تیم فوتبال سپاهان به عنوان دستیار چورچ انتخاب شده است.

آشنای با آرتور جورج:
سیزده فوریه سال 1946 روز تولد آروتور جورج است. این مربی پرتغالی که ظاهرا به زبان های فرانسوی، پرتغالی، اسپانیایی، ایتالیایی و آلمانی تسلط دارد از سال 1964 با بازی در تیم پورتو به دنیای فوتبال حرفه ای وارد شد. پس از یک سال بازی در تیم پورتو، آرتور جوان به آکادمیکا پیوست و چهار سال در این تیم بازی کرد. طی چهار فصل بازی برای تیم آکادمیکا جورج 96 بازی انجام داد و 72 گل به ثمر رساند. درخشش در تیم آکادمیکا باعث شد تا مسئولان باشگاه بنفیکا ترغیب به جذب آرتور جورج شوند. او به بنفیکا رفت، طی سال های 1969 تا 1975 برای این تیم بازی کرد. 95 بازی برای بنفیکا و زدن 72 گل برای این تیم کارنامه ای درخشان را برای جورج برجای گذاشت. جورج درسال 78 پس از سه فصل بازی برای تیم بلننزه از دنیای فوتبال خداحافظی کرد. او طی این سه فصل 51 بازی انجام داد و 16 گل به ثمر رساند.

آرتور جورج طی سال های 1967 تا 1977 شانس بازی در تیم ملی فوتبال پرتغال را داشت و در این مدت تنها 16 بازی ملی انجام داد که ثمره آن تنها گلزنی در یک بازی بود.

آرتورجورج یک سال پس از خداحافظی از دنیای فوتبال به جرگه مربیان پیوست و سرمربی تیم ویتوریو گیمارش شد. او طی فصل 80-79 سرمربی این تیم بود. پس از شروع نه چندان امیدوار کننده در تیم گیمارش، جورج به تیم بلننزه پیوست و بازهم یک فصل توام با ناکامی که او را یک سال خانه نشین کرد.

آرتورمجددا به دنیای مربیگری بازگشت و در فصل 83-82 سرمربی پورتیمنونسه بود. یک سال پس از جدایی ازاین تیم، آرتور جورج به پورتو رفت. او طی سال های 1984 تا 1987 سرمربی پورتو بود. پس از آن به تیم ماترا ریسینگ فرانسه پیوست و یک فصل با این تیم بود. مقصد بعدی آرتور جورج تیم پورتو بود که طی سال های 88 تا 91 این تیم را همزمان با تیم ملی فوتبال پرتغال هدایت کرد.

جورج در سال 91 مجددا به فرانسه بازگشت و این بار سرمربی پاریسن ژرمن شد. سه فصل هدایت تیم فوتبال پاریسن ژرمن زمینه ساز بازگشت دوباره او به پرتغال شد. جورج به زادگاهش بازگشت و این بار هدایت بنفیکا را در فصل 1995-1994 پذیرفت. پس از آن آرتور حضور در فوتبال ملی را با قبول مسئولیت تیم ملی سوئیس تجربه کرد. ناکامی با سوئیس در جام ملت های 1996 انگلیس، باعث جدایی جورج از این تیم شد. او دوباره به خانه بازگشت و سرمربی تیم ملی کشورش شد و شکست در راهیابی به جام جهانی 1998 فرانسه باعث شد تا جای خود را به اولیویرا بدهد و به تیم ویتس آرنهم هلند برود. پس از همکاری کوتاه با این تیم هلندی، جورج مجددا هدایت تیم پاریسن ژرمن را پذیرفت. کسب نتایج ضعیف با این تیم جورج را از فوتبال اروپا دلزده کرد. او پس از یک سال خانه نشینی از سال 2000 به فوتبال آسیا آمد و سرمربی النصرعربستان شد.

پس از دستیابی به رتبه سوم مسابقات فوتبال لیگ عربستان با تیم النصر، جورج سرمربی الهلال شد و با این تیم به عنوان قهرمانی لیگ عربستان رسید. او سال 2002 به اروپا آمد و سرمربی آکادمیکا کوئیمبرا شد . جورج یک فصل در این تیم ماند پس از آن به زسکا مسکو روسیه پیوست. او پس از جدایی از تیم زسکا با هیچ تیمی همکاری نداشته و ظاهرا منتظر قبول مسئولیت تیم ملی فوتبال کشورمان است.

Actros
27-12-2007, 02:11
این کیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
تا حالا اسمشو نشنیدم
میخوان اینو بکنن مربی؟

sagh_moha
27-12-2007, 03:07
آرتور جرج به درد ما نمی خوره , مربی نسل قدیمی اروپا

iman_s
27-12-2007, 03:18
این مرتیکه سیبیلو به درد تیم ملی نمیخوره. یم تار موری سانتینی به 10 تا از امثال این یارو می ارزید.این مرتیکه بیشتر از 3 ساله که مربی هیچ تیمی نبوده.یعنی تیمی نبوده که این یارو رو بخواد و اجبارا خونه نشین بوده. آخرین بار هم که مربی بوده به خاطر ضعفش اخراجش کردند.
ولی متاسفانه تو اخبار به نقل از ایسنا گفت که سرمربی تیم ملی شده.

ss_m_ss
27-12-2007, 09:10
بچه ها دعا کنین که چنین افرادی برای تیم ملی ما مربی گری نکنن.

آرش-19
27-12-2007, 12:29
من نمی دونم این تصمیم گیری ها با چه عقلی انجام میشه ؟؟؟!!!!
(البته اگه عقلی وجود داشته باشه )
یک مربی که در طول دوران مربیگریش هیچی جر شکست نداشته رو چرا باید انخاب کنن!!!!!!!
البته تا حدودی میشه به دلایلش پی برد. این مربی از خداشه که مربی ایران بشه و دوباره شانس خودشو
بعد از سه سال در ایران امتحان کنه. از طرفی این مسئولین نا به خرد هم می خوان کسی رو بیارن که بتونن
تو کاراش دخالت کنن. به تیم دست درازی کنن. ترکیب بدن و ............. .
کی بهتر از کسی که فقط می خواد 1-2 سال تو یه تیم باشه تا راه برگشتش به دنیای فوتبال باز بشه.

saeed_h1369
27-12-2007, 12:48
این مربی چند ماه پیش عمل قلب باز انجام داده چند سال پیشم عمل مغز و حالا هم اصلا حال و روز خوبی نداره حالا تو مقدماتی یکی دروازه خالی رو بالا بزنه سکته می کنه میمیره اخه مربی 62 ساله به چه دردمون می خوره؟

Maziar_69
27-12-2007, 13:08
اینا که اولاش حرف از خزه مورینیو و کاپلو میزدن!!! چی شد پس؟ :31:
این یارو یعنی الان 5 ساله بیکاره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :18:

sagh_moha
27-12-2007, 15:53
چرا اینجوری راجع به اون می گید , این مردک افتخاراتی هم داره که می گم , شما هم این قدر بی انصاف نباشید ..
:31:
2 تا از مهمترین افتخارات :

تیم کامرون را در مقدماتی جام جهانی 2006 رهبری کرد و توانست کامرون را با تمام ستارگانش از رسیدن به جام جهانی محروم کند ....:31:

تیم کرتیل فرانسه را همین اواخر از دسته دوم فرانسه به دسته سوم انتقال داد ... :41:

وای بیچاره شدیم ....

در ضمن اون سانتینی هم دست کمی ار این نداره ... در تایپیک مربوط به اون توضیح دادم ...:5:

sagh_moha
27-12-2007, 16:44
نظر علی‌آبادی درباره برنامه 90
محمد علي‌آبادي، رئيس سازمان تربيت بدني درباره سخنان رد و بدل شده در برنامه 90 روز دوشنبه گفت: اين برنامه را به طور كامل ديدم. معتقدم كه آگاه كردن مردم اقدام بسيار خوبي است؛ اما اين نوع بحث كردن در مورد فوتبال، به نفع اين ورزش در كشورمان نيست.
فارس: رئيس سازمان تربيت بدني گفت: تمام گفت و گو و بحث‌هاي اين هفته برنامه 90 را ديدم؛ اما اين نوع بحث‌ها به نفع فوتبال كشور نيست.

محمد علي‌آبادي، رئيس سازمان تربيت بدني درباره سخنان رد و بدل شده در برنامه 90 روز دوشنبه گفت: اين برنامه را به طور كامل ديدم. معتقدم كه آگاه كردن مردم اقدام بسيار خوبي است؛ اما اين نوع بحث كردن در مورد فوتبال، به نفع اين ورزش در كشورمان نيست.

وي در جمع خبرنگاران درباره علت عدم اقبال مربيان خارجي براي قبول سرمربيگري فوتبال كشورمان، عنوان كرد: اصلي ترين دليل نيامدن مربيان خارجي به ايران اين است كه رئيس فدراسيون ما مشخص نيست. ممكن است بعد از انتخاب از سوي كميته انتقالي، از سوي رئيس فدراسيون آينده، كنار گذاشته شوند.

علي آبادي افزود: برنامه‌هاي مفصلي براي فوتبال داشتم كه رئيس جمهوري با اطلاع از آنها و شناخت توانايي‌هاي من، احساس كردند كه بهترين فرد براي اداره اين فدراسيون بنده هستم؛ اما خودم موافق حضورم نبودم. سپس با فضاسازي‌هاي عده‌اي، از رئيس جمهوري خواستم استعفا كنم تا فوتبال دچار بحران و مشكل ديگري نشود.

رئيس سازمان تربيت بدني يادآور شد: در برخي كشورها، وزراي كابينه مسئوليت ورزش‌هايي مثل فوتبال را نيز برعهده دارند؛ ولي در كشورمان برخي از افراد فضاهايي را بوجود آورند تا نتوانم كانديدا شوم كه اقدامات آنها را پس از انتخابات رياست فدراسيون فوتبال بيان مي‌كنم.

منبع : FardaNews

Meisam Khan
27-12-2007, 17:07
من كه به شخصه احترام زيادي براي علي آبادي و حرفهاش قائلم.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ss_m_ss
27-12-2007, 17:09
این مربی چند ماه پیش عمل قلب باز انجام داده چند سال پیشم عمل مغز و حالا هم اصلا حال و روز خوبی نداره حالا تو مقدماتی یکی دروازه خالی رو بالا بزنه سکته می کنه میمیره اخه مربی 62 ساله به چه دردمون می خوره؟

پس با این حساب باید دعا کنیم مهرزاد معدنچی و آرش برهانی و مهداد اولادی بیان تو تیم ملی تا شاید کمی زودتر سکته رو بزنه.

ss_m_ss
27-12-2007, 17:11
اگر این یارو مربی شد من واقعا متاسفم.

Meisam Khan
27-12-2007, 17:17
بابا بهترين مربي توي ايران هست. افشين قطبي. كي بهتر از اون.

ss_m_ss
27-12-2007, 18:15

مایلی کهن که از اون بهتره که ! :31:

sagh_moha
27-12-2007, 20:27

:27::27::27::27::27::27::27::27::27::31::31::31::3 1::31::31::31::31::27::27::27::27::27::27::27:

عزیزم اینو باید تو قسمت اس ام اس های خنده دار می دادی....

:27::27::27::27::27::27::27::27::27::31::31::31::3 1::31::31::31::31::27::27::27::27::27::27::27:

sagh_moha
27-12-2007, 20:30

شما برنامه 90 چند شب پیش رو دیدی؟ اگه نه اول اونو ببین بعد ....

sudotux
27-12-2007, 20:43
دبیر کل فدراسیون فوتبال این خبر رو تکذیب کرد !!

Meisam Khan
27-12-2007, 21:51
شما برنامه 90 چند شب پیش رو دیدی؟ اگه نه اول اونو ببین بعد ....
آقا دارم مسخرش ميكنم.

Meisam Khan
27-12-2007, 21:53
عزیزم اینو باید تو قسمت اس ام اس های خنده دار می دادی....

فقط يك هفته قبل از شروع فصل اومده پرسپليس و اين تيم رو كه اينقدر وضعش خراب بود رو زنده كرده. حالا كجاي اين خنده داره.

sJaguar
27-12-2007, 23:39

پس از مذاکرات انجام شده میان اعضای کمیته انتقالی فدراسیون فوتبال ایران با ژورژه، دو طرف به طور کامل با یکدیگر به توافق رسیدند و ژورژه به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران به فیفا معرفی شد.فیفا در سایت خود و در بخش مشخصات فوتبال ایران به طور رسمی ژورژه را به عنوان سرمربی جدید تیم ملی فوتبال ایران معرفی کرده است.

sJaguar
27-12-2007, 23:40
در مورد سوابقشم بگم كه آرتور جورج درسالهای گذشته هدایت تیم های باشگاهی ویتوریو گیمارش، بلننزه، پورتیمنونسه، آکادمیکا کوئیمبرا، پورتو و بنفیکا از پرتغال، ماترا ریسینگ و پاریسن ژرمن از فرانسه، ویتس آرنهم هلند، النصر و الهلال عربستان و زسکا مسکو روسیه را برعهده داشته است

آرتورجورج سرمربی پیشین تیم های ملی فوتبال سوئیس و پرتغال که از سال 2002 تاکنون با هیچ تیمی قرارداد نداشته است

sJaguar
27-12-2007, 23:49
سايت فيفا هم آرتور رو مربي ايران اعلام كرده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Honradez
28-12-2007, 00:53
خب خدا رو شکر. آرتور جورج هم مربي بسيار خوبيه.

آرتور ژورجه براگا ملو تي‌کرا (Artur Jorge Braga Melo Teixeira)، نام مربي پرافتخار پرتغاليست که 61 سال پيش، در سيزدهم فوريه 1946 و در همان شهر پورتوي پرتغال متولد شده است.

جورج مربيگري را با پورتو آغاز کرد. سه بار در سالهاي 85، 86 و 90 ميلادي قهرمان ليگ پرتغال و همچنين دوبار و اينبار در سالهاي 88 و 91 به مقام اولي جام حذفي اين کشور رسيده است. بزرگترين افتخار جورج اما زماني رقم خورد که او در فينال جام اروپاي 1987 موفق شد با پورتو، 2 بر 1 بايرن مونيخ را شکست دهد و قهرمان اين قاره گردد.

آرتور جورج را بايد يکي از پرافتخارترين مربيان اروپا دانست. البته ناگفته نماند که يکي از بدترين رخدادهاي دوران مربيگري او، زماني بود که با تيم ملي کامرون نتوانست به جام جهاني 2006 صعود کند که درمقابل ديگر افتخاراتش، چندان پررنگ نيست.

از ديگر تيمهاي نامداري که او در آنها مربيگري کرده، مي‌توان به پاري سن‌ژرمن، بنفيکا، و النصر عربستان اشاره کرد. تيم ايران، پس از پرتغال، سوئيس و کامرون، چهارمين تيميست که جورج مربيگري آنرا بر عهده مي‌گيرد.

آرتور در زمان بازيگري در پورتو نيز 4 بار در ليگ پرتغال و 2 بار در جام حذفي آن کشور به مقام قهرماني دست يافته است.

اکنون در فايلهاي ضميمه، به دو نشان خوب از دو منبع معتبر اشاره شده است که همگي مربيگري رسمي او را در تيم ملي کشورمان، تاييد مي‌کنند.

موفق باشيد. ;)
منبع متن بالا: دانشنامه انگليسي ويکي‌پديا

vahidhgh
28-12-2007, 00:55
این یارو خیلی خفنه از سیبیلهاش داره خون میچکه:18:
قبلا توی قصابی کار نمیکرده....

Wisdom
28-12-2007, 01:12
آرتور احتمالاً فرچه واکس نداشتن منزل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من با داداش آرتور شوخی دارم هاااا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sagh_moha
28-12-2007, 02:22
آقا به تالار افتخارات این مربی سده قبل اروپا اضافه کنید :
مربی کرتیل فرانسه , توانست در یک فصل این تیم را از دست دو فرانسه به دسته 3 ببرد ... تشویق

مربی گری تیم ملی کامرون در مقدماتی جام جهانی و اوت کردن این تیم پر ستاره .... تشویق
.
.
.
.
هنوز هم بگم ... کجای این مربی خوبه ؟ اه
من نمیگم حتی فردوسی پور و مزدک هم این بابا رو قبول ندارند ...

sagh_moha
28-12-2007, 02:31
فقط يك هفته قبل از شروع فصل اومده پرسپليس و اين تيم رو كه اينقدر وضعش خراب بود رو زنده كرده. حالا كجاي اين خنده داره.

اگه استیلی بره اون موقع می فهمی کجاش خنده داره ... این تیم حمید استیلی.... والا :27::27:

sudotux
28-12-2007, 02:36
به جامعه فوتبال ایران تسلیت میگم.

Actros
28-12-2007, 02:43
به جامعه فوتبال ایران تسلیت میگم.

منم هیمنطور

کاش همون برانکو رو میاوردن

iman_s
28-12-2007, 03:51
دبیر کل فدراسیون فوتبال این خبر رو تکذیب کرد !!

ولی در مصاحبه با تلویزیون یک چیز دیگه گفت.
تاسف میخوریم.

iman_s
28-12-2007, 03:55
افتخاراتش مال عهد بوقه. آخرین افتخاراتش چی بوده؟ به قول بچه عدم صعود کامرون به جام جهانی.
منم به نوبه خودم به همه تسلیت میگم.

Wisdom
28-12-2007, 09:24
ما همچیمون مال دهه 80 - 90 هستش
حتی فیلم های سینمایی که ایران نشون میده با چسب نواری به هم چسبوندن شده فیلم و بعد نشون میدن

آرتور هم زیرخاکی هستش , این چند صباحی هم که در قید حیات هستش و از فسیل شدنش جلوگیری کردن در محفظیه نیتروژن نگهداری میشه

ramin1988
28-12-2007, 09:59
سلام جورج :6:
خداحافظ تیم ملی :42:
خداحافظ جام جهانی:37:
خداحافظ جام ملتهای اسیا:45:

amir2011
28-12-2007, 11:17
بازم زیاد نباید عجله کرد بعد یک ماه معلوم میشه چکارست...!
اگه تازگی زیاد افتخار نداشته بازم زیاد مهم نیست!چون همون بلازوویچ بعد اون همه افتخار در 98 نتونست ایران رو به 2002 ببره!
ولی اگه ژاک سانتینی رو میاوردن بهتر بود...
و اگه برانکو رو نگه میداشتن از همه بهتر بود...

vahidhgh
28-12-2007, 12:08
ما منتظر کاپلو یا مورینیو یا ....بودیم کارمون به کجا کشیده

vahidhgh
28-12-2007, 12:12
من شخصا میگم شهنازی لااقل قبلا 4 تا شوت به توپ زده

saeed_h1369
28-12-2007, 12:27
منم میگم کمی صبر کنیم شاید خوب بود امیدتون از دست ندید اگه از حالا نا امید بشیم بدبختیم

vahidhgh
28-12-2007, 12:32
با اون دوباری که عمل کرده شنیدم رو به قبله میخوابه

sagh_moha
28-12-2007, 12:43
نه بابا , اینا این یارو رو آوردن صبح شنبه هم نبی اسم بازیکنا رو می ده , تیم هم خو به خود می ره بالا , چون این بابا چطوری می خواد با یکی دو جلسه تیم رو هماهنگ کنه ... این بابا مترسکه ....

sJaguar
28-12-2007, 12:56
فقط بلدين بگيد چي شده فلان شده بنده خدا اصلا هنوز كارش رو شروع كرده ميگيد بدرد نيمخوده اگه يه روزي خوب بوده بنا نيست حالا بد باشه حالا كامروزن صعود نكرده مگه همش مربوط به مربيه؟ فقط منتظريد يكي بياد بگه بده همتون بگيد بده شما يه بار بازياي تيمايي كه مربيگري رو كرده رو ديديد؟ فك مي كنيد فرگوسن يا آرسن ونگر چند سالشونه؟ كه اين داره فسيل ميشه ؟ اگه اين فسيله افرادي امثاله ناصر خجازي كه ديگه تبديل به نفت شدن!
كسي كه مربي پورتو - بنفيكا تيم ملي پرتغال و سوئيس و ... بوده مربي بدي نيست مطمئن باشيد.

در ضمن آقاي Actros ميگن: كاش همون برانكو رو مياوردن
دوست من همون برانكو بهترين مربي تاريخ ايران بود اما قدرش رو ندونستيد! حالا ميگيد كاش همون رو مياوردن! نه عزيز من توي تيم قهرمان كرواسي مربيگري ميكنه احمقه بياد ايران؟ همون دوباري كه اومد چقدر ازش قدرداني شد دوباره بياد ؟ در ابتداي همين فصل هم چند باشگاه من الجمله صباباتري ازش دعوت كردن اما ......

sJaguar
28-12-2007, 13:00
واقعا گه بابا هر مربی بیاد ایران خودش می رفت جام جهانی اصلش صعود از گروه جام جهانیش بود
چه وضعیا ای مرده به نظر من بدرد نمی خوره بابا قلعه نویی یا هر مربی دیگر ایرانی بهتر از اینن
شورشو در اوردن مربی گیرشون نیومده اینم بیکار بوده سریع قبول کرده
تازه این چطوری میخواد لیست بده از یه جایی بهش میدن این بنده خدا هیچکارس
اینم حتما براش یه چلنگری مییارن

عجب!!!!! حالا كه قلعه نويي مربي يه تيم خارجي شد بهتره شد!!!

Dash Ashki
28-12-2007, 13:05
ما همچیمون مال دهه 80 - 90 هستش
حتی فیلم های سینمایی که ایران نشون میده با چسب نواری به هم چسبوندن شده فیلم و بعد نشون میدن

آرتور هم زیرخاکی هستش , این چند صباحی هم که در قید حیات هستش و از فسیل شدنش جلوگیری کردن در محفظیه نیتروژن نگهداری میشه

:8:

اینم خوبه دیگه ، قرار نبود که کاپلو بیاد ایران اونم با این ولخرجی های فدراسیون :46:، بزارید رئیس فدراسیون انتخاب شه ، ببینیم چیکار میکنه !!!

.

hamoonmotaghedi
28-12-2007, 13:07
سلام دوستان
كدومتون برونو متسو رو قبل از سال 2002 مي شناختين؟ همون ادم اومد تيم رو قهرمان كرد پس مربي تيم ملي نبايد فردي باشه كه همه مي شناسنش
در ضمن بيماري قلبي و مغزي دليل اين نمي شه كه ممكنه سكته كنه يا مغزش معيوبه
اگه اطلاعاتي از اين مربي دارين بياين منطقي انتقاد كنين نه اين كه حرفهاي الكي بزنين

اين هم اطلاعاتي از اين مربي:

آرتور جرج براگاملوتيكيرا كه همان آرتور جرج (تلفظ صحيح آن ژرژ است) خوانده مى شود متولد سال ۱۹۴۶ و ۶۱ ساله است. درحالى كه روزنامه ورزشى «ركورد» چاپ پرتغال وى را يكى از ۱۰۰ بازيكن برتر تاريخ اين كشور معرفى كرد. او دستى هم بر شعر دارد و به خاطر اشعار خود شهره خاص و عام شده است. او در سن ۱۸ سالگى فوتبال را به صورت حرفه اى با پورتو آغاز كرد و پس از بازى در آكادميكا و بنفيكا به دليل مصدوميت شديد در سن ۳۲ سالگى در حالى كه در فصل ۷۸-۱۹۷۷ در بلننسس عضويت داشت، از فوتبال خداحافظى كرد.
او فارغ التحصيل رشته زبان شناسى ژرمنى از دانشگاه ليسبون است و اين تحصيل او همزمان با انتقالش به بنفيكا ميسر شد. به هرحال او در دوران بازى، ۴ قهرمانى ليگ پرتغال و ۲ قهرمانى جام حذفى اين كشور را به دست آورد و ۲ بار هم جايزه دومين گلزن برتر كشورش را كسب كرد اما بازى در كنار ستارگانى مانند اوزه بيو، ژوردائو و نه نه سبب شد تنها بتواند ۱۶ بار براى تيم ملى پرتغال به ميدان برود كه با زدن يك گل همراه بود. نخستين بازى ملى او تساوى يك- يك برابر ايتاليا در سال ۱۹۶۷ در رم بود و آخرين بازى ملى ۱۰ سال بعد برابر سوييس انجام شد. بالاترين دستاورد ملى او عضويت در تيم ملى پرتغال در جام استقلال برزيل در سال ۱۹۷۲ بود كه در فينال با تك گل جرزينيو به سود تيم ميزبان خاتمه يافت. جرج كه ۵ بار زانوى خود را به تيغ جراحى سپرده بود يك روز در جريان تمرين در استاديوناسيون شهر ليسبون محل تمرين تيم ملى پرتغال پايش شكست و ديگر هرگز بازى نكرد.
پس از پايان دوران بازى در سال ،۱۹۷۸ جرج به لايپزيك در آلمان شرقى رفت و به مطالعه روش شناسى تمرين فوتبال پرداخت. او در فصل ۱۹۸۵-۱۹۸۴ با پورتو قرارداد امضا كرد و با اين تيم سه بار قهرمان پرتغال (سال هاى ۱۹۸۵ و ۱۹۸۶ و ۱۹۹۰) و ۲ بار قهرمان جام حذفى اين كشور (سال هاى ۱۹۸۸ و ۱۹۹۱) شد اما بالاترين افتخار او قهرمانى پورتو در جام باشگاه هاى اروپا در سال ۱۹۸۷ با غلبه بر بايرن مونيخ پرستاره و مدعى بود و از آن زمان به شاه آرتور ملقب شد. جرج فصل بعد به تيم راسينگ پاريس رفت و در فصل ۸۹-۱۹۸۸ به پورتو بازگشت. در فصل ۹۴-۹۳ به همراه پارى سن ژرمن قهرمان فرانسه شد. با بنفيكا در فصل ۹۵-۹۴ در ليگ پرتغال سوم شد و اين تيم را ترك كرد. از آن زمان مربيگرى تيم هاى آكادميكا، ويتس آرنهم، تنريف، زسكا مسكو، تيم ملى پرتغال و تيم ملى سوييس را برعهده داشت. او از سال ۲۰۰۵ مربى كامرون شد و پس از ناكامى اين تيم در راهيابى به جام جهانى ۲۰۰۶ از اين تيم كنار رفت. از حوادث جالب دوران مربيگرى او، هدايت النصر عربستان فقط در ۲ بازى بود كه با شكست ۴- يك برابر تيم ضعيف الفصيلى به كار او در اين باشگاه خاتمه داده شد.

بردیا
28-12-2007, 13:11
اگر ژاک سانتینی رو انتخاب میکردن خیلی بهتر بودش.اون خیلی مشهور تر و مطرح تر هستش.
هر چند دیروز اخبار گ
فت کمیته انتقالی هنوز تایید نکرده خبر رو

sJaguar
28-12-2007, 13:12
دوست من وقتي فيفا اسم يه مربي رو ميزنه توي ليست ديگه تاييد چيه؟!

بردیا
28-12-2007, 13:18
اینو میدونم ولی از مسئولای ما هیچی بعید نیستش.یوهو دیدید زدن زیر همه چی و یه ایرانی رو سرمربی گذاشتن اونم حالا که وضع به خاطر علی آبادی قاراشمیش هستش و سازمان گفته براش اهمیت نداره سرمربی کی بشه و پولی نمیده.پس احتمال بهم خوردن هستش

بردیا
28-12-2007, 13:42
من اصلا تا حالا اسم شهنازی رو هم نشنیدم.پس نمیتونم در موردش قضاوتی داشته باشم.

vahidhgh
28-12-2007, 13:58
کی میگه برانکو خوب بود
برانکو لولوی سر خرمن بود هزارو یک نفر ترکیب تیم را مشخص میکردند
شاید از سیبیلهای آرتور خجالت بکشند و دیگه دنبال این کارها نروند

Meisam Khan
28-12-2007, 14:37
اگه استیلی بره اون موقع می فهمی کجاش خنده داره ... این تیم حمید استیلی.... والا :27::27:
شما اين جمله رو از كجا آوردين. رو چه حسابي ميگيد تيم استيليه.

sJaguar
28-12-2007, 16:24
از بحث هاي فني كه بگذريم اين مربي منو ياد گذشته ميندازه
اخه قيافش با ماريو قارچ خور مو نميزنه خيلي شبيهن بهم

vahidhgh
28-12-2007, 18:16
انتخابات فدراسيون فوتبال 19 دي ماه برگزار مي‌شود. علي كفاشيان دبير كميته ملي المپيك و شاهرخ شهنازي رئيس فدراسيون پينگ پنگ، 2 نامزد انتخابات رياست فدراسيون هستند. محمد علي آبادي رئيس سازمان تربيت بدني از حضور در اين انتخابات انصراف داد.

Elfin-D
28-12-2007, 18:22
هر دو از حلقه به گوشان علی آبادین!
اینجا ایران است
مخلصیم

sudotux
28-12-2007, 19:14
اینجا ایران است
مخلصیم

تایید میشه

amir2011
28-12-2007, 22:33
از بحث هاي فني كه بگذريم اين مربي منو ياد گذشته ميندازه
اخه قيافش با ماريو قارچ خور مو نميزنه خيلي شبيهن بهم
ماریو رو خیلی خوب اومدی :27:
ولی در کل باید این رو درک کنیم به دلیل شرایط خاص کشورمون هر مربی مایل به کار در ایران نیست!
اینم کاملترین بیوگرافی و همچنین معرفی سوابق این مربی...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

vahidhgh
29-12-2007, 01:54
سابقه‌ فوتبالى‌ من‌ روشن‌ است‌ شهنازي: فرقى‌ ندارد من‌ رئيس‌ شوم‌ يا کفاشيان!

شاهرخ‌ شهنازى‌ کانديداى‌ پست‌ رياست‌ فدراسيون‌ فوتبال‌ در خصوص‌ انتخابات‌ اين‌ فدراسيون‌ گفت: بيشتر از اين‌ به‌ صلاح‌ نيست‌ که‌ انتخابات‌ به‌ تعويق‌ بيفتد، شخصاً‌ دوست‌ داشتم‌ على‌آبادى‌ هم‌ در انتخابات‌ حضور داشته‌ باشد ولى‌ حالا هم‌ فرقى‌ نمى‌کند که‌ من‌ رئيس‌ شوم‌ يا على‌ کفاشيان، چون‌ به‌ هر حال‌ رئيس‌ فدراسيون‌ بايد با سازمان‌ هماهنگ‌ باشد. البته‌ کفاشيان‌ را فرد موجهى‌ مى‌دانم‌ و بدون‌ هيچ‌ تعارفى‌ بايد بگويم‌ ايشان‌ پيشکسوت‌تر از من‌ در ورزش‌ است.
وى‌ در ادامه‌ گفت: البته‌ تا اين‌ لحظه‌ هيچ‌ تصميمى‌ براى‌ کناره‌گيرى‌ ندارم‌ و برنامه‌هايم‌ را نيز مدون‌ کرده‌ام‌ و در مجمع‌ آن‌ را به‌ صورت‌ شفاهى‌ ارايه‌ خواهم‌ کرد.
شهنازى‌ در خصوص‌ اينکه‌ به‌ مربى‌ خارجى‌ معتقد است‌ يا ايرانى‌ افزود: اصالت‌ يک‌ مربى‌ در درجه‌ اول‌ اهميت‌ قرار دارد و باتوجه‌ به‌ زمان‌ کمى‌ که‌ داريم، انتخاب‌ مربى‌ تراز اول‌ دشوار است‌ و بايد در اين‌ فرصت‌ کوتاه‌ به‌ سراغ‌ مربيان‌ باتجربه‌ ايرانى‌ رفت، ضمن‌ اينکه‌ نبايد مربى‌ خارجى‌ را از نظر دور داشت.
رئيس‌ فدراسيون‌ پينگ‌پنگ‌ در ادامه‌ خاطرنشان‌ کرد: دنبال‌ اين‌ نيستم‌ که‌ موفق‌ باشم‌ بلکه‌ مى‌خواهم‌ وظايفم‌ را به‌ خوبى‌ انجام‌ دهم. سابقه‌ من‌ در فوتبال‌ روشن‌ است. 5 سال‌ در زمان‌ مصطفوى‌ نايب‌ رئيس‌ فدراسيون‌ فوتبال‌ بوده‌ام‌ و علاوه‌ بر مديريت‌ در ذوب‌آهن‌ در باشگاه‌ جنوب‌ اهواز نيز بوده‌ام‌ و با فوتبال‌ بيگانه‌ نيستم.

شاهرخ شهنازی، مردی که دفترش با علی‌آبادی تنها چهار اتاق فاصله دارد، کاندیدای اصلی سازمان برای ریاست فدراسیون فوتبال است

vahidhgh
29-12-2007, 02:03
در اساس‌نامه‌ جديد فدراسيون فوتبال، هيات رييسه شامل 9 نفر است. رييس فدراسيون، سه نايب رييس (نايب رييس اول، نايب رييس دوم (رييس سازمان ليگ) و نايب رييس بانوان) و پنج نفر اعضا (يك نفر از بين روساي هيات‌هاي استاني، يك نفر از بين مديران عامل باشگاه‌ها و سه نفر از بين افرادي كه سابقه مديريت دارند).

رييس، نواب رييس و ساير اعضاي هيات رييسه بايد توسط مجمع انتخاب شوند.

از ۶ نامزد زير به عنوان اعضاي كابينه‌ رييس سازمان تربيت بدني در فوتبال نام برده مي‌شود:

نصرالله سجادي- نايب رييس اول
مهدي تاج - نايب رييس دوم
خديجه سپنجي - نايب رييس بانوان
علي سعيدلو - عضو هيات رييسه
علي كفاشيان - عضو هيات رييسه
عبدالحميد احمدي - عضو هيات رييسه

vahidhgh
29-12-2007, 02:09
کفاشیان : اگر علی آبادی می آمد من به نفع او کنار می رفتم

isbn84
29-12-2007, 02:34
نمی دونم چرا تو این کشور اینقدر اصرار به استفاده از نیروی متخصص و کار دیده توی پست وزارت است.
اقای علی ابادی هم یکی از این افراد هستند که از سنین پایین تو ساخت و ساز ..ببخشید ورزش دست داشتند.

siavash2death
29-12-2007, 02:41
همین دیگه مثل اینه که یه نفر سبزی فروش بره نماینده مجلس بشه.به نظر شما مسخره نیست؟!؟!؟!؟!
ضمن اینکه تا همین جا هم انتقادات زیادی از علی آبادی برای دارا بودن مقام ریاست سازمان تربیت بدنی هستش.
وای به حال اون موقع که کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال بشه.
من حاضرم سر هر چی شرط ببندم که اگه رئیس فدراسیون فوتبال می شد استقلال رو بدون انجام هیچ مسابقه قهرمان لیگ برتر می کرد!!!!!!!!!!!!!

Actros
29-12-2007, 03:49

دقیقا!!!!!!!!!!!

Asalbanoo
29-12-2007, 10:15
اسامی 50 بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان جهت معرفی به فدراسیون بین المللی فوتبال و حضور در مرحله مقدماتی جام جهانی اعلام شد.
به گزارش خبرنگار مهر، درحالی که هنوز وضعیت همکاری آرتورجورج با تیم ملی فوتبال کشورمان مشخص نشده است، منصورابراهیم زاده مربی تیم فوتبال سپاهان به عنوان دستیار اول مربی خارجی انتخاب و معرفی شد. ابراهیم زاده در اولین اقدام خود اسامی 50 بازیکن را برای معرفی به فیفا اعلام کرد.

این بازیکنان باید از روز 11 دیماه در محل کمپ تیم های ملی تمرینات خود را زیر نظر ابراهیم زاده آغاز کنند. اسامی 50 بازیکن دعوت شده به اردوی تیم ملی شرح زیر است:

1- مهدی واعظی 2- حسن رودباریان 3- عباس محمدی 4- وحید طالب لو 5- ابراهیم میرزاپور 6- میثاق معمازراده 7- محسن بنگر 8- هادی عقیلی 9- سپهر حیدری 10 - محمد نصرتی 11- سیدجلال حسینی 12- مرتضی کاشی 13- هادی شکوری 14- احمد آل نعمه 15- رحمان رضایی 16- سیدمحمدعلوی 17- مهدی مهدوی کیا 18- حسین کعبی 19 - مرتضی اسدی 20- شیث رضایی 21- علی حمودی 22- پژمان نوری 23- ستار زارع 24- هاشم بیک زاده 25- احسان حاجی زاده 26- فریدون زندی - 27 - جواد نکونام 28- آندرانیک تیموریان 29 - کیانوش رحمتی 30- ابراهیم صادقی 31- محرم نویدکیا 32- جواد کاظمیان 33- مسعود شجاعی 34- مهرزاد معدنچی 35- ایمان مبعلی 36- مازیار زارع 37- علیرضا نیکبخت واحدی 38- حسین بادامکی 39- مجتبی جباری 40- عادل کلاه کج - 41 علی کریمی 42- وحید هاشمیان 43- محسن خلیلی 44- میلاد میداودی 45- وحید امرایی 46- احمد جمشیدیان 47- مهدی رجب زاده 48- علی سامره 49- سیدجلال رافخایی 50- سیدصابرمیرقربانی.

Wisdom
29-12-2007, 10:18
تیم هنوز مربی درست حسابی نداره , واقعاً باید برای فوتبال و حتی جامعه افسوس خورد... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

my friend
29-12-2007, 10:35
از اونجایی که این تیم هیچ وقت حتی چهارم نشده ، پس جمعش کنن بهتره...
ببین چقدر بودجه مملکت صرف اینها میشه؟
50 تا بازیکن ، هر کدوم ماهی حداقل 2 تومن بگیرن ، میشه 100 تومن...
چقدر هم موقع بستن قرارداد میگیرن ، چقدر به مربی و سر مربی و دکتر و آشپز و غیره شون میدن...
چقدر خرج خورد و خوراک و مسکنشون تو کمپ ها میشه ، چقدر هزینه رفت و برگشتشون میشه...

روی هم بزاری ، ارزش داره که همچین تیمی وجود داشته باشه؟
(با توجه به خرجی که براشون میکنن و نتیجه ای که از بازی ها میگیرن...)

2006 Felakat
29-12-2007, 11:07
حالا این سد جلال رافخایی کی هست

aria_electric_fars
29-12-2007, 11:31
سلام
به نظر من اسامی خوبی دادن ولی علی کریمی رو باید دکش کنن واقعا حالم ازش بهم می خوره دیگه افت کرده و باید تنبیهش کنن و دعوتش نکنن تا یاد بگیره مغرور نباشه فقط پول پارو کرد نامرد

sudotux
29-12-2007, 12:17
سلام
به نظر من اسامی خوبی دادن ولی علی کریمی رو باید دکش کنن واقعا حالم ازش بهم می خوره دیگه افت کرده و باید تنبیهش کنن و دعوتش نکنن تا یاد بگیره مغرور نباشه فقط پول پارو کرد نامرد

100 در صد تایید میشه . کلا نفرات خوبی رو دعوت کردند به جز علی کریمی

نکته جالب دیگه اینکه عنایتی هم دعوت نشده :27:

رحمان رضایی هم نباید دعوت میشد. چون خیلی وقت هست که در ترکیب تیمش قرار نگرفته و بازی نمی کنه

vasef
29-12-2007, 12:39
جالب سید مهدی رحمتی رو دعوت نکرده ولی معمار زاده و محمدی دعوت کرده کلا این لیست زیاد جای تغییر داره

V A H I D
29-12-2007, 12:54
یه سوالی برام پیش اومد کی این لیست رو درست کرده ؟؟؟؟
ما که سر مربی داریم نه هیچی ....
یکی جواب منو بده

sudotux
29-12-2007, 13:55
یکی جواب منو بده

منصورابراهیم زاده مربی تیم فوتبال سپاهان

V A H I D
29-12-2007, 14:09
اره اخبار هم گفت... .

alenkita
29-12-2007, 14:31
یکی جواب منو بده
به نظر من كه قطبي يا استيلي:21::21:

مجید فینا
29-12-2007, 14:48
سوغات‌هاي بي‌حاصل فرنگ و اين بازار آشفته

41 بازيكن خارجي در ليگ برتر حضور دارند كه عمدتا بدون كارآيي بوده و ميلياردها تومان دريافت مي‌كنند؛ اما رهاورد اين سوغاتي‌هاي از فرنگ آمده چيست؟

به گزارش خبرگزاري فارس، آلن ويتل انگليسي، سرشناس‌ترين بازيكن خارجي فوتبال ايران بود كه در دهه 50 در پرسپوليس توپ مي‌زد. بعد از او، ديگر بازيكن نامداري به فوتبال ايران نيامد.
در هفت دوره‌اي كه ليگ برتر را برگزار كرده‌ايم، شاهد حضور بازيكنان درجه سوم آفريقايي و اروپاي شرقي بوديم؛ نفراتي كه نه تنها تاثيري در پيشرفت فوتبال ايران نداشته‌اند كه برخي اوقات، خاري در تن رنجور اين فوتبال دولتي نيز شدند.
رافائل نيجريه اي و نيكولسكي دروازه‌بان مقدونيه‌اي نمونه‌هاي بارز اين مسئله هستند. دروازه‌باني كه بدون انجام بازي، حدود 100 هزار دلار دستمزد از پرسپوليس گرفت و رفت. ديگري رافائل، بازيكني كه مي‌گفتند كارگري فراري است؛ پرطرفدارترين باشگاه ايران را به دردسر انداخت. پرونده پرسپوليس و رافائل همچنان در محافل داخلي و بين المللي براي پرداخت طلب‌هاي اين بازيكن باز است.
از مديران باشگاه‌ها و مربيان ايراني انتظار مي‌رفت كه در ليگ برتر هفتم با ديدي كارشناسانه تر خريد كنند و بي حساب و كتاب به پاي بازيكنان ته مانده بين المللي، دلار و يورو نريزند؛ اما نگاهي اجمالي به بازيكنان خارجي در اين فصل اهالي فوتبال را مايوس مي‌كند.

1-پرسپوليس، فقط يك كامروني
شايد مديران اين باشگاه كه پياپي نيز در حال تغيير هستند، از تجارب گذشتگان بهتر درس گرفته‌اند. در اين تيم فقط ژاك الونگ كامروني در فهرست خارجي‌ها است. بازيكني كه اگر بخواهد مي‌تواند مثبت، موثر و مفيد باشد؛ اما اين روزها در بند مصدويت است .
با اين حال، او در نيم فصل اول مهره كارآمدي براي سرخپوشان تهراني محسوب شد؛ هر چند الونگ نشان داده حاشيه هاي فوتبال را هم خوب مي‌شناسد. اين بازيكن 24 ساله، اكنون براي طب سوزني يا مداواي سنتي، از ايران رفته تا در نيم فصل دوم باز گردد.

2- سپاهان، دو عراقي پرآوازه و 2 بازيكن معمولي
اين باشگاه صنعتي به لطف ثبات در مديريت، بهترين كارنامه را در چند سال اخير داشته و حضور در جام باشگاه‌هاي جهان، نقطه اوج اين درخشش بوده است. اين تيم چهار بازيكن خارجي دارد. عبدالوهاب ابوالهيل هافبك 31 ساله و عراقي، بيشترين بازي را در نيم فصل اول انجام داد. عماد محمدرضا كه باز هم عراقي است و در خط حمله حضور دارد. جابا مجيري مدافع گرجستاني 27 ساله و پرنس كبيربلو، مهاجم نيجريه اي و 26 ساله. در اين تيم عراقي‌ها درخشش داشته و دو بازيكن ديگر مزيتي نسبت به بازيكنان ايراني ندارند.

3- صبا باتري، يك بيمار و 2 بازيكن حرفه اي
ادمير توليا، دروازه بان بوسنيايي كه يكي از بهترين بازيكنان ليگ برتر محسوب مي‌شود. آلن آوديچ، مهاجم 30 ساله كروات كه در بيشتر اوقات، در تركيب اصلي قرار مي‌گيرد؛ اما سومين بازيكن اين تيم، ماچيچ صربستاني است؛ هافبكي كه به گفته يكي از مربيان صبا باتري، اكنون بيمار است.

4- ملوان بندرانزلي، يك تيم كاملا ايراني
مديرعامل اين باشگاه مي‌گويد كه اعتقادي به بازيكنان خارجي ندارد و جوانان ايراني بسيار برتر هستند.
سعدا... پورطهماسبي عنوان مي‌كند كه فقط به 2 دليل بازيكنان خارجي به ايران مي‌آيند؛ اول اصرار و نفع واسطه ها و دوم ارزان بودن آنها.
ملوان كه در مكان چهارم جدول است، هيچ بازيكن خارجي را در فهرست خود ندارد.

5- برق شيراز، دو خارجي تحصيلكرد و بي‌حاشيه
اين تيم كه در ليگ هفتم شگفتي ساز نيم فصل لقب گرفته، 2 بازيكن خارجي دارد. ناصر شكرون، مهاجم 26 ساله عراقي كه گل‌هاي حساسي به ثمر رسانده و مارتين رائول اروگوئه‌اي با 32 سال سن كه به گفته مسئولان اين باشگاه، بي‌حاشيه و پر كار هستند.
هر دو بازيكن تحصيلات عاليه دارند. رائول فوق ليسانس تربيت بدني است و شكرون عراقي هم مهندس صنايع است.
عباس زارع، مدير روابط عمومي برق شيراز مي‌گويد كه قيمت بازيكنان خارجي كمتر از ايراني‌ها است.

6- پاس همدان، همسايگي 2 بوسنيايي با يك كروات
اين باشگاه قديمي و مهاجرت كرده نيز سه بازيكن در اختيار دارد؛ فاروق اختياروويچ، هافبك 27 ساله بوسنيايي، امير اوجا مهاجم 31 ساله اهل بوسني و ساندرو توميچ دروازه‌بان كراوات 34 ساله. مسئولان باشگاه مي‌گويند كه نمي‌توانند رقم دقيق قرارداد اين بازيكنان را اعلام كنند؛ اما ارزانتر از بازيكنان ايراني هستند. اگر گرانتر هم بودند، آنها را جذب مي‌كردند چرا كه در پست‌هاي حساس، نيازمند بازيكن كليدي بودند.

7- پيكان، سرشناس ترين گلزن ليگ
يكي از سرشناس‌ترين بازيكن‌ها در اين تيم صنعتي است. ابراهيم توره مهاجم 21 ساله سنگالي كه در چند تيم آزمايش شد و در نهايت، كادر فني پيكان آن را پسنديد. او در استقلال تهران هم آزمايش فني شد؛ اما ناصر حجازي او را پسند نكرد؛ آن هم در حاليكه اين مهاجم اكنون يكي از بهترين گلزنان ليگ هفتم است. كندو، مهاجم كامروني و 23 ساله پيكان است. روني كوگل آلماني نيز دروازه بان 30 ساله را هنوز هيچكس نمي‌شناسد و همه منتظر حضورش در ميادين هستند. اين تيم در اين فصل قصد جذب روماريو برزيلي را داشت؛ اما اين اتفاق نيفتاد. تاريبو وست نيجريه‌اي و مشهور به اين باشگاه آمد؛ اما مشخص نشد چرا اين مدافع بي صدا ايران را ترك كرد. حضور وست فقط بر شايعات بازار نقل و انتقالات دامن زد.

8- استقلال تهران، بدترين خريد فصل
يكي از بدترين خريدهاي ليگ هفتم را اين باشگاه انجام داد. سان جان اورسوويچ، هافبك 21 ساله و اهل مقدونيه كه قرار بود ستاره آبي پوشان در خط مياني باشد، در اندازه يك بازيكن معمولي ظاهر شد. ناصر حجازي اين بازيكن را انتخاب كرد و دود اين انتخاب بيشتر از همه به چشم خودش رفت.

9- استقلال اهواز، يك شبه برزيلي
كارلوس فابريتيزو كاساتا، مهاجم برزيلي و 27 ساله اين تيم چندان مفيد نبوده است. مسئولان باشگاه رضايت صد در صدي از اين بازيكن ندارند. وي كمتر شباهتي به مهاجمان برزيلي درجه يك دارد.

10- ابومسلم، چهار خارجي از دو قاره
دني اولروم، آقاي گل فصل قبل ليگ اكنون كم فروغ تر از هميشه است. اين مهاجم 26 ساله نيجريه‌اي در ليگ هفتم نتوانست نيمي از موفقيت‌هي فصل قبل را به دست آورد. فرانك آتسو، بازيكن 27 ساله توگويي كه مي‌گويند كاپيتان تيم كشورش هم هست. سومين بازيكن خارجي ابومسلم، ايوان پتروويچ صربستاني است كه 27 سال سن دارد. او يكي از مفيد ترين بازيكنان اين فصل ابومسلم است. اين باشگاه، رودريگا مهاجم 28 ساله برزيلي را هم جذب كرده تا از نيم فصل دوم به ميدان برود.

11- راه آهن، 2 خريد ارمنستاني
كاسپاروف، دروازه‌بان 27 ساله اهل ارمنستان و هاملت ميختاريان، هافبك ارمنستاني دو بازيكن خارجي اين فصل راه آهن هستند كه مسئولان باشگاه از هر دوي آنها رضايت كامل دارند.

12- مقاومت سپاسي، سرزمين ستاره‌هاي ايراني
مقاومت سپاسي باشگاهي بازيكن ساز است كه برخي ستاره‌هاي امروزي فوتبال ايران روزگاري را در اين تيم سپري كرده‌اند. جعفر جعفري، مديرعامل باشگاه مي‌گويد كه از ابتداي تاسيس تا به امروز، هيچ بازيكن خارجي به اين تيم پا نگذاشته است.
به عقيد مديرعامل اين باشگاه، بازيكنان مطرح خارجي جذب تيم‌هاي درجه يك اروپايي مي‌شوند يا به تيم‌هاي پولدار عربي مي‌آيند؛ بنابراين بازيكنان درجه چهارم به فوتبال ايران مي‌آيند كه نمي‌توانند مفيد باشند.
جعفري حرف‌هاي تندتري نيز بر زبان مي‌آورد؛ اينكه برخي باشگاه‌هاي صنعتي تحت سيطره دلال‌ها هستند و به واسطه عدم آشنايي مديرعامل برخي باشگاه‌ها با جو عمومي فوتبال، آنها گوش به فرمان اين واسطه‌ها مي‌ايستند.

13- سايپا، 2 برزيلي و يك آفريقايي ناكارآمد
تيمي كه در فصل نقل و انتقالات حتي در خريد بازيكن ايراني هم كم تحرك بود، سه بازيكن خارجي دارد. آدريانو آلوز مهاجم برزيلي 29 ساله‌اي كه با فوتبال ايران كاملا آشناست. علو ترائوره، بازيكن اهال مالي 32 ساله و اواندرو سيلو، مهاجم 21 ساله برزيلي كه هيچكدام نظر كادر فني را به طور كامل جذب نكرده‌اند. دليل روشن اين مسئله هم حضور سايپا در مكان سيزدهم جدول است.

14- نفت آبادان، يك برزيلي واقعي
لئوناردو بي‌منتا، مهاجم 23 ساله برزيلي كه چهارچوب را خيلي خوب مي‌شناسد و يكي از بهترين بازيكنان خارجي حاضر در ليگ برتر است. او يكي از معدود برزيلي‌هاي حاضر در ايران است كه رگه‌هايي از فوتبال ناب كشورش را ارائه مي‌دهد. به غير از او، رناتو برزيلي 24 ساله نيز در اين تيم توپ‌ مي‌زند كه دچار مصدوميت است. يك مدافع اروگوئه اي به نام دسوزا هم داشتند كه ترجيح داد نفت آبادان را ترك كند و دليل جدايي اش در پس پرده ماند.

15 - مس كرمان، برزيلي‌ها بهتر از عراقي‌ها
سه بازيكن خارجي دارد. پائولو زالدرون مهاجم 26 ساله برزيلي، جرالد بازيكن 28 ساله اروگوئه اي و ادينهو 26 ساله و برزيلي كه به دليل فوت پدرش به كشورش رفته و قرار است به زودي بازگردد. مديران اين باشگاه معتقدند، با وجود اعتقاد به بازيكنان ايراني، اما به درخواست سرمربي تيم، اين نفرات را جذب كرده اند كه بهتر از بازيكنان عراقي فصل پيش هستند كه كمتر در كرمان حضور فيزيكي داشتند.

16- ذوب آهن، جذب چهار توريست
اين باشگاه صنعتي هم 4 بازيكن خارجي دارد. عيسي اندوي سنگالي و 26 ساله، آرمن ليگرانيان هافبك 25 ساله ارمنستان، مارتين ماهاتير محمد منسا هافبك 24 ساله اهل غنا و فابيو داسيلوا مهاجم 29 ساله برزيلي كه هيچكدام در نيم فصل اول نتوانستند گره‌اي از مشكلات باشگاه باز كنند. شايد مهم ترين دليل حضورشان، زوران جورجويچ سرمربي ذوب آهن بود كه اين خريدها را روي دست باشگاه گذاشت؛ البته داسيلوا به تازگي به اين تيم آمده است.

17- شيرين فراز كرمانشاه، سه خارجي معمولي
سه بازيكن خارجي دارد. ايوان گرواتسوويچ مدافع 25 ساله و ننتاد هافبك 26 ساله (هر دو از صربستان) كه تا حدودي براي اين تيم مثمرثمر بوده‌اند. امير آلوجا مدافع 27 ساله اهل مالي كه او نيز عملكرد نسبتا قابل قبولي داشته؛ اما برتر از بازيكنان ايراني نيستند.

18- پگاه گيلان، سرخابي‌هاي از كار افتاده
ساشا ايليچ، دروازه بان مقدونيه‌اي كه به دريافت گل‌ها زيباي معروف است و سبكي در گل خوردن از خود به جا گذاشت، حتي سابقه حضور در پرسپوليس را هم دارد. ساشا كه در دو فصل گذشته يك ركورد جالب گل نخوردن از خود در ليگ دسته اول به جاي گذاشت، در اين فصل عملكرد پرانتقادي داشت. آكوستين گيلائوري، هافبك گرجستاني نيز كه بعد از حضور نسبتا موفق در استقلال، تبديل به يك بازيكن معمولي شد و در پگاه نيز عملكرد قابل توجهي نداشت.

* فقط دو باشگاه ايراني
فقط 2 باشگاه مقاومت سپاسي و ملوان بندرانزلي بازيكن خارجي در فهرست خود ندارند. اين دو باشگاه از معدود تيم‌هاي سازنده هستند كه نه تنها ستارگان ايراني تيم‌هاي ديگر را نيز به خدمت نمي‌گيرند كه همواره بازيكنان مطرحي را به تيم‌هاي بزرگ و متحول ايراني مي‌فرستند.

* 41 بازيكن خارجي
41 بازيكن خارجي در ليگ برتر حضور دارند. تيم هايي مثل سپاهان، ذوب آهن و ابومسلم با چهار بازيكن، بيشترين خارجي‌ها را به خدمت دارند. ارزانترين بازيكن خارجي دستمزد 80 ميليون توماني براي يك فصل دارد؛ البته اين مبلغ به غير از هزينه اقامت، خوراك، مترجم، پاداش و حقوق است. اگر مبنا را همين رقم 80 ميليون تومان بگيريم، بازيكنان خارجي فقط در ليگ برتر هفتم سه ميليارد و دويست و هشتاد ميليون تومان از فوتبال ايران سهم دارند.
در ليگ دسته اول نيز بازيكنان خارجي زيادي توپ مي‌زنند؛ اما آنچه مهم است اينكه فوتبال ايران چه عوايدي از اين هزينه دارد؟
آيا واقعا بازيكنان مطرح و صاحب سبك به فوتبال ايران قدم مي‌گذارند و باعث پيشرفت و تجربه اندونزي بازيكنان جوان ما مي‌شوند يا حضوري خارجي‌هاي درجه سوم و چهارم فقط جيب دلال‌ها و واسطه‌ها را پر مي‌كند؟
نكته ديگر حضور دروازه بان هاي خارجي است؛ موضوعي كه باعث شده تيم ملي ايران با بحران دروازه‌بان روبرو شود. شايد بهتر باشد با بازنگري قوانين جذب بازيكنان خارجي مانند برخي كشورهاي عربي، اجازه استخدام دروازه بان هاي خارجي را به تيم‌ها ندهيم تا به اين ترتيب، دروازه‌بان‌هاي ايراني تربيت شوند.
واسطه‌ها بي‌صبرانه منتظر فرا رسيدن آغاز فصل و نقل و انتقالات هستند تا سوغات هاي فرنگي خود را به باشگاه‌ها تقديم كنند.
سرپرست يكي از تيم‌ها كه نمي‌خواست نامش فاش شود، گفت: "كارنامه 15 بازيكنان خارجي را به من داده‌اند و گفته‌اند اگر فقط 2 بازيكن از ما بخري، اوضاع مالي خودت هم روبه راه خواهد شد. ترجيح مي دهم خيلي زود ميليونر نشوم. فوتبال ما اين روزها خيلي بد شده است."

Actros
29-12-2007, 15:24
منصور ابراهیم زاده رو چرا آوردن؟

اردلان
29-12-2007, 15:43
بد نيست! ولي واقعا بايد به حالشون افسوس خورد كه بعد 3 ماه تازه دارن تيمو جمع ميكنن ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
انقدر هم عرضه نداشتن كه دژاگه كه بهترين بازيكن شاغل خارج كشور هست رو دعوت كنن ...

V A H I D
29-12-2007, 15:57
بد نيست! ولي واقعا بايد به حالشون افسوس خورد كه بعد 3 ماه تازه دارن تيمو جمع ميكنن ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
انقدر هم عرضه نداشتن كه دژاگه كه بهترين بازيكن شاغل خارج كشور هست رو دعوت كنن ...

کریستین رونالدو اون واسه المان بازی کرده نمی تونن دعوتش کنن ولی با حرف اولت موافقم...

sagh_moha
29-12-2007, 17:36
حالا این سد جلال رافخایی کی هست

دمت گرم... خدائی بازیش خیلی خوبه ... به نظر من حقش بود که دعوت بشه ...

سلام

این حرف رو نزن تو رو خدا ... هنوز ه خیلی ها تو آسیا از نام علی کریمی وحشت دارند ...

جالب سید مهدی رحمتی رو دعوت نکرده ولی معمار زاده و محمدی دعوت کرده کلا این لیست زیاد جای تغییر داره

یعنی عباس محمدی خوب نیست؟ واقعا اشتباه می کنی ... اگه تو این 3 بازی آخر محمدی محروم نبود الان سپاهان باخت نداده بود ....

mshafiee
29-12-2007, 17:43
خودتونو اذیت نکنین. برای هر بازی فقط اسم 18 نفر رد میشه

vahidhgh
29-12-2007, 18:10
رحمان رضایی مگه خداحافظی از تیم ملی نکرده بود

Pario
30-12-2007, 00:11
نمی دونم چرا تو این کشور اینقدر اصرار به استفاده از نیروی متخصص و کار دیده توی پست وزارت است.
اقای علی ابادی هم یکی از این افراد هستند که از سنین پایین تو ساخت و ساز ..ببخشید ورزش دست داشتند.

درستش اینه : شایسته سالاری

Ezel
30-12-2007, 00:20
یکی جواب منو بده
این لیست رو یه گروه 4 نفره متشکل از مجید لب تاپ( همون مجید جلالی خودمون) ، حشمت خان مهاجرانی ، حسن حبیبی و یکی دیگه که نمیشناسمش درست کردند.

بردیا
30-12-2007, 10:09
بهتره بی خیال بحث علی آبادی بشیم چون فقط اعصاب خودمونو خورد میکنیم با بحث درباره ی حماقتای این بنده ی خدا

M_Abieteh
30-12-2007, 11:05
راست میگه این شایعه ها رو درست نکن.
همه دیدن که در بازی با ذوب اهن ترکوند.

Meisam Khan
30-12-2007, 13:04
بهتره بی خیال بحث علی آبادی بشیم چون فقط اعصاب خودمونو خورد میکنیم با بحث درباره ی حماقتای این بنده ی خدا
حماقت گفتي و بس.

Meisam Khan
30-12-2007, 13:56
به نظر من حضور بازيكنان خارجي به پيشرفت فوتبال ايران كمك مي كنه.

2006 Felakat
30-12-2007, 14:26
من خودم پرسپولیسیم ولی طالب لو رو قبول دارم

Elfin-D
30-12-2007, 15:08
راست میگه این شایعه ها رو درست نکن.
همه دیدن که در بازی با ذوب اهن ترکوند.
این خبر برای قبل از بازی ذوب آهنه!
مخلصیم

mansour 64
30-12-2007, 17:48
حالا خدا کنه تیم ملی نتیجه بگیره قیافه مربیش مهم نیست

Honradez
30-12-2007, 20:04
سروش جان از خبر ممنونم. لطفا منبع رو نيز ذکر کنيد. با تشکر. ;)

Ghost Dog
30-12-2007, 22:12
با این مربی از همین مرحله ی مقدماتی هم صعود کنیم باید خدا رو شکر کنیم
دیگه چه برسه یه رفتن به جام جهانی:5:

sagh_moha
31-12-2007, 00:40
واقعا اینا که می خواستند خودشون لیست بنویسند از بین خودشون یکی مربی تیم ملی می شد .... این پول اضافی که به این مربی خارجی می خوان بدند هم می رفتند خرج فوتبال مملکت می کردند ...

Javad_Ed
31-12-2007, 00:40
اینجا ایران است
مخلصیم
elfin جان
شهنازی عزیزم که قبل از این ها بود
خدایش آدم خوبیه؟!
حداقل به پینگ پنگ بدی نکرد
(پینگ پنگیستم ها ،نگین از کجا میدونی؟)

Actros
31-12-2007, 00:54
شاهرخ شهنازی انتخاب بشه به نظر من

بردیا
31-12-2007, 09:49
:13::13::13::13::13::13::13:

بردیا
31-12-2007, 09:55
ایران که جام جهانی خود به خود میره.مهم چگونگی بازی کردن هستش

mansour 64
31-12-2007, 11:10
ایران که جام جهانی خود به خود میره.مهم چگونگی بازی کردن هستش
منظورت چیه ؟ دوست من

Meisam Khan
31-12-2007, 12:49
مگه قرار نيست براي رئيس فدراسيون چند نفر ديگه هم اضافه بشن؟؟؟؟

Meisam Khan
31-12-2007, 12:53
جريان عنايتي چيه؟
ميگه دعوت نامه به باشگاه اومده ولي توي ليست 50 نفره نيستم.

Pario
31-12-2007, 15:15
سلام

1.همون قدر که تو از کریمی حالت به هم میخوره حال کریمی از فوتبال به هم میخوره
2. اگه الان یه نفر 5 میلیارد تو من بزاره کف دست کریمی فوتبال رو ترک میکنه

Pario
31-12-2007, 16:12
آقا به تالار افتخارات این مربی سده قبل اروپا اضافه کنید :
مربی کرتیل فرانسه , توانست در یک فصل این تیم را از دست دو فرانسه به دسته 3 ببرد ... تشویق

مربی گری تیم ملی کامرون در مقدماتی جام جهانی و اوت کردن این تیم پر ستاره .... تشویق
.
.
.
.
هنوز هم بگم ... کجای این مربی خوبه ؟ اه
من نمیگم حتی فردوسی پور و مزدک هم این بابا رو قبول ندارند ...

کدوم رو بیاریم شما قبول دارید:
1. برانکاردو ساندویچ ایچ ایچ
2.قالانو یه دوست دارم که به قلعه نوعی میگه galano
3.پروین حجازی مهاجرانی و ...

تا وقتی علی آبادی هست هیچ کسی نمیاد خودشو بدبخت کنه.

Rude Boy
31-12-2007, 16:56
منسجم ترین خط دفاع در نیم فصل را کدام تیم داشت؟

neyrizboys
31-12-2007, 17:15
به نظر من اگه قلعه نوعی رو یه بار دیگه میذاشتن از این یارو موفق تر بود...!!

vahidhgh
31-12-2007, 20:59
مگه قرار نيست براي رئيس فدراسيون چند نفر ديگه هم اضافه بشن؟؟؟؟

انتخابات فقط بین همین دو نفر برگذار میشود

shazdeh23
01-01-2008, 00:49
میدونید قضیه ی شایعه آوردن این مربی چیه؟
اینا(علی آبادی و...) دوست دارند مربی ایرانی بیارندو به دلیل اینکه میترسن مردم صداشون در بیاد میخوان با انداختن شایعه آوردن این مربی مردم رو راغب کنند که مربی ایرانی روی کار بیاد و همه بگن بابا این مربی درپیتی رو نمیخوایم و یک مربی ایرانی بهتره!
به همین راحتی... و پول رو .....

vahidhgh
01-01-2008, 15:59
در مورد مبلغ آرتور هم بدانید هفتصد هزار یورو برای یکسال با این پول نمیشد مربی بهتر بیارن

neyrizboys
01-01-2008, 16:15
حیف طالب لو. بدون طالب لو استقلال وضعش از این بدتر میشه

mehdi30nema
01-01-2008, 16:42
فقط پرسپوليس

ramin1988
01-01-2008, 16:48
فقط پرسپوليس

فقط پرسپولیس :40::40:

ReZa DN
01-01-2008, 16:51
فقط پرسپولیس

Kasra 91
01-01-2008, 17:10
فقط پرسپولیس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif

Kolubive
01-01-2008, 17:12
معیار من برای انتخاب پرسپولیس تعداد گل های خورده بود ...از طرفی کمترین باخت رو داشت

Perspolis Rocks

sudotux
01-01-2008, 18:24
فقط پرسپولیس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif

فقط پرسپولیس

MORINIO
01-01-2008, 18:41
معلومه پرسپولیس

rezaete
01-01-2008, 18:53
توی نظر سنجی 2 بار نوشتی : پاس ، یک بار همدان یک بار اهواز . دومی رو بنویس استقلال اهواز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بردیا
01-01-2008, 19:42
چرا آجرلو این بار کاندیدا نشدش؟

peyman_nn
01-01-2008, 20:49
من استقلالی هستم

ولی واقعا دفاع سپاهان عالیه عالیه

پرسپولیس سوتی زیادی میدادند

استقلال رو هم نگو که به هیچ توپی نه نمیگفتند

Rude Boy
01-01-2008, 21:03
توی نظر سنجی 2 بار نوشتی : پاس ، یک بار همدان یک بار اهواز . دومی رو بنویس استقلال اهواز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به بزرگی خودتون ببخشید !
دست من نیست....

vahidhgh
چرا آجرلو این بار کاندیدا نشدش؟

آجرلو کاندیدا شد وقتی که علی آبادی آمد به نفع علی آبادی کنار رفت بعد هم که گفتن علی آبادی نمیتونه کاندید بشه دیگه آجرلو کنارکشیده بود و نام نویسی مجدد هم نشد

Kolubive
من استقلالی هستم

ولی واقعا دفاع سپاهان عالیه عالیه

پرسپولیس سوتی زیادی میدادند

استقلال رو هم نگو که به هیچ توپی نه نمیگفتند

سلام

تاپیک برای کل کل هواداران استقلال و پرسپولیس داریم جــــیگر ...البته اگه خفت نشده باشه:46:

سوتی داریم تا سوتی .... ! ....

در مورد استق لال (ببخشین استقلال) هم حق با شماس عزیز دل :11:

Asalbanoo
01-01-2008, 21:25
فقط پرسپولیس

Kolubive
01-01-2008, 21:29
فقط پرسپولیس

اگه تراکتور سازی تبریز رو می ذاشتن من بهش رای میدادم سپاهان که جای خود دارد !:13:

اردلان
01-01-2008, 21:39
فدراسيون فوتبال اسامي ‪ ۳۰‬بازيكن را كه بايد روز سه شنبه ‪ ۱۱‬دي ماه در تمرين تيم ملي فوتبال حضور يابند، اعلام كرد. براساس اعلام" منصور ابراهيم زاده"مربي تيم ملي فوتبال ،بازيكنان زير براي اردوي مرحله اول تيم ملي و ديدار با تيم هانزاروشتوك انتخاب شدند. بازيكنان منتخب بايد روز سه‌شنبه ‪۱۱‬دي ماه ساعت ‪۱۱‬صبح خود را به مربيان تيم ملي در هتل المپيك معرفي كنند. بازيكنان پرسپوليس وسپاهان به دليل بازي روزدهم دي ماه تا بعد از بازي با هانزاروشتوك استراحت خواهند كرد.

تعدادي از بازيكناني كه در باشگاه‌هاي خارجي بازي مي‌كنند از جمله علي كريمي،جواد كاظميان وحسين كعبي پنجشنبه اين هفته به تيم ملي اضافه خواهند شد.

بنابر اين گزارش ، مربيان تيم ملي قصد دارند به غير از ليست ‪ ۵۰‬نفره ، ‪ ۱۵‬نفر ديگر را هم در ليست رزرو تيم ملي فوتبال ايران قرار دهند تا در مواقع مورد نياز به تيم ملي دعوت شوند.

اسامي بازيكنان دعوت شده تيم ملي به شرح زير است:
‪ -۱‬وحيد طالب لو ‪ -۲‬ابراهيم ميرزاپور ‪ -۳‬ميثاق معمارزاده ‪ -۴‬سيد مهدي رحمتي ‪ -۵‬سيد جلال حسيني ‪ -۶‬مرتضي كاشي ‪ -۷‬احمد آل نعمه ‪ -۸‬سيد محمد علوي ‪ -۹‬مجتبي شيري ‪ -۱۰‬ستار زارع ‪ -۱۱‬هاشم بيگ زاده ‪ -۱۲‬حسين كعبي ‪ -۱۳‬مرتضي اسدي ‪ -۱۴‬علي حمودي ‪ -۱۵‬محمد منصوري ‪ -۱۶‬مرتضي عزيزمحمدي ‪ -۱۷‬خسرو حيدري ‪ -۱۸‬كيانوش رحمتي ‪ -۱۹‬ابراهيم صادقي ‪ -۲۰‬مازيار زارع ‪ -۲۱‬مجتبي جباري ‪-۲۲‬ عادل كلاه كج ‪ -۲۳‬ميلاد مي‌داوودي ‪ -۲۴‬وحيد امرايي ‪-۲۵‬احمد جمشيديان ‪-۲۶‬ سيد جلال رافخايي ‪ -۲۷‬صابر ميرقرباني ‪ -۲۸‬روح الله عطايي ‪ -۲۹‬جواد كاظميان ‪ -۳۰‬علي كريمي.

منبع: Iransport.Net

kasra_khan2003
02-01-2008, 15:09
نه بازی دوستانه درست حسابی میزارن، نه مربی خوبی انتخاب می کنن!!! واقعا که! یارو سه سال بیکار بوده! از ک.چه پس کوچه ورش داشتن آوردن فکر کنم!!
.
.
.
واقعا هم برانکو با همه ترسو بودنش بهتر از این بود!!!

x_2007
04-01-2008, 10:38
سلام در یکی از سایتها این تصاویر رو دیدم واقعا جای تاسف داره برای فوتبال ایران وبخصوص اصفهان:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ReZa DN
04-01-2008, 10:49
واقعا متاسفم بعد این ساکت میاد دم از فرهنگ سازی اینا میزنه!!

peyman_nn
04-01-2008, 11:12
وای خدایا
چی شده بود مگه ؟
توپ جنگی خورده تو صورتش

بر پدر و مادر باعث و بانیش لعنت

pillx
04-01-2008, 11:19
واقعا چی میشه گفت

فقط تاسف

Wisdom
04-01-2008, 11:32
اون سرباز بیچاره چه گناهی داشته
نه سر پیازه ، نه ته پیاز !

K A R I M I
04-01-2008, 12:07
واقعا که ...
باعث و بانی این چنین صحنه هایی اصلا نباید رو زمین وجود داشته باشند .
یک سری آدم های نفهم که وجودشون رو ضمین نه تنها سود نداره بلکه ...

sudotux
04-01-2008, 13:39
اصفهان پاییتخت فرهنگی جهان !!! :16:

تا کی می خواهیم ادعا کنیم که بهترین تماشاگران را داریم ؟؟

تا کی می خواهیم ادعا کنیم که تماشاگر نماها فقط عده ای معدود هستند ؟؟

capitan black
04-01-2008, 13:47
واقعا متاسفم.....تا كي بايد شاهد همچين حوادثي باشيم...

علیرضا
04-01-2008, 14:00
آخه مگه مريضن ؟
يكي همين بلا رو سر خودشون بياره خيلي خوشحال ميشن ؟ همچين چيزي رو برا خودشون هم دوست دارن ؟

اين جور .... ها ارزش آدم صدا كردن رو هم ندارن .متاسفم.

Meisam Khan
04-01-2008, 16:37
نمي دونم يه بازي كه چند نفر مرن دنبال يه توپ ارزش داره كه شاهد چنين صحنه هايي باشيم.

Meisam Khan
04-01-2008, 16:39
نمي دونم يه بازي كه چند نفر مرن دنبال يه توپ ارزش داره كه شاهد چنين صحنه هايي باشيم.

shazdeh23
04-01-2008, 17:35
فقط میشه گفت:
بی فرهنگی بی فرهنگی....

sagh_moha
05-01-2008, 00:40
عزیزان به نظرتون کی مقصره ؟ ساکت؟ یا فدراسیون ؟

نه این اولی و نه آخرین بار بوده و هست ... من با اصل این موضوع مخالفم ... حالا این صورتش بنده خدا اینجوری شد , جای دور نریم , دربی تهران یادتون رفت , اون خدابیامورز رو ؟ بازی ایران - ژاپن کشته ها رو یادتون رفت ؟

باید ریشه ای برسی کنید نه سطحی ... آقا تا زمانی که این دستور که ورود مجردها به ورزشگاه ممنوع صادر نشود همین آش و همین کاسه ... وقتی همه خانوادگی بیاند آیا کسی به خودش اجازه حتی یه فحش رو هم میده ؟ خدا وکیلی با فکر جواب بدید....

یا علی

blackfox
05-01-2008, 01:53
هر کی بوده ، خدا چشاش رو جفتی دراره ، آمین ...

همین جا اعلام می کنم که من خالصانه و در راه فی سبیل الله حاضرم یک لنگه از چشمام رو با وسایل یدکی کامل و خدمات پس از فروش ، اهدا کنم .

Antonio Andolini
05-01-2008, 11:05
تو ایتالیا به خاطر این که یه پلیس تو درگیری کشته شد رئیس ورزششون می خواست استفا بده و تمام ورزشگاه هاشون رو ملزم به ایجاد دوربین ها مدار بسته و.... کردند و چندی پیش به خاطر این که یه تماشاچی اتفاقی کشته شد یه بازی کنسل شد و تمام بازی های لیگ سریa با تاخیر و با آشوب های بسیار شروع شددند حالا این جا 7نفر کشته می شن و یه سرباز بیناییشو از دست میده در نهایت می گن: متاسفیم! ...... پس فردا هم یادشون میره که همچین اتفاقی افتاده و سرباز رو رها می کنند و دو روز بعدش به خاطر عید غدیر و قربون و...... محرومیت سپاهان بخشوده میشه!

MOHAMMAD2010
05-01-2008, 12:44
هر کی بوده ، خدا چشاش رو جفتی دراره ، آمین ...

همین جا اعلام می کنم که من خالصانه و در راه فی سبیل الله حاضرم یک لنگه از چشمام رو با وسایل یدکی کامل و خدمات پس از فروش ، اهدا کنم .

تو هم که همیشه مسخره بازی در بیار!

B L A S T E R
05-01-2008, 13:30
چه طوری ان نارنجکا رو میبرن تو استادیوم؟؟؟

Tornado2800
05-01-2008, 14:50
دانشگاه می رفتم رادیو ماشین روشن کردم این خبر رو شنیدم

الا که برگشتم این عکس رو دیدم و مادرش !!!!!!!!

خدا بر پدر و مادر کسی که این کارو کرده لعنت کنهههههههههههههههههه

امیدوارم همینطوری که اشک این مادر رو بیرون آورده ! اشک مادر خودشو هم همینطوری بیرون بیارند!!!!!

تازه از اخبار هم شنیدم این سرباز بیچاره ! در شرف ازدواج بوده!!!!!!!!!!!

یا حقx-(

Tornado2800
05-01-2008, 14:56
نه بازی دوستانه درست حسابی میزارن، نه مربی خوبی انتخاب می کنن!!!

شبکه 3 بگیر الا بازیه

mamad_chagho
05-01-2008, 17:10
تاسف میخوریم...

BioHazard
05-01-2008, 17:46
یاده بازی ایران و چین افتادم که بخاطر همین قضیه چینی ها وسط بازی رفتند
خلایق هر چی لایق

vasef
05-01-2008, 20:46
کلا بعد از کشورهای آمریکای جنوبی و انگلیس ایران دارای نفهم ترین تماشاگرهاست و فکر کنم تنها جایی که برای تضعیف طرف مقابل فحش ناموس میدن کلا بعضی وقت ها فوتبال دوست نداشتنی می شه

بردیا
06-01-2008, 17:47
منظورت چیه ؟ دوست من

یعنی ایران چه بخواد چه نخواد جام جهانیو میره چون حریفای چندان قدری نداره و معمولا خوش شانسه مهم چگونگی بازی کردن توی جام جهانی هستش.البته این دوره کارش توی مرحله بعد یه کم سختتر میشه

Actros
06-01-2008, 18:48
یعنی ایران چه بخواد چه نخواد جام جهانیو میره چون حریفای چندان قدری نداره و معمولا خوش شانسه مهم چگونگی بازی کردن توی جام جهانی هستش.البته این دوره کارش توی مرحله بعد یه کم سختتر میشه

با این وضعی که ما داریم عبور از مرحله مقدماتی هم سخت به نظر میاد.:20:

Rude Boy
06-01-2008, 20:43
کلا بعد از کشورهای آمریکای جنوبی و انگلیس ایران دارای نفهم ترین تماشاگرهاست و فکر کنم تنها جایی که برای تضعیف طرف مقابل فحش ناموس میدن کلا بعضی وقت ها فوتبال دوست نداشتنی می شه
لطفا جمع نبند...
تو تماشاگرها فرهنگیان هم هستند.
شجریان هم هست .
درضمن واژه ن ف ه م در شان یک آدم با شخصیت ( مثل شما ) نیست....

vasef
07-01-2008, 00:10
لطفا جمع نبند...
تو تماشاگرها فرهنگیان هم هستند.
شجریان هم هست .
درضمن واژه ن ف ه م در شان یک آدم با شخصیت ( مثل شما ) نیست....
شما احیانا استاد ادبیات نیستید؟:31:

Actros
07-01-2008, 02:08
دوست عزیز اون سرباز شاید اصلا اهل فوتبال نباشه !! که این طوری چشماش رو از دست داد
بازی پرسپولیس با سپاهان طرفدارای 2 تیم با هم دریگیر شدن ( پارسال)
ولی الان این سرباز چه گنا هی کرده بود!؟؟؟

amir2011
07-01-2008, 04:12
انگلیسیها شاید بیرون استادیوم اغتشاش کنند ولی تا بحال ندیدم داخل استادیوم همچین کاری بکنند...(اگه ایرانیها اینقدر به زمین نزدیک بودن معلوم نبود چی میشه...
البته این اتفاقات تلخ نه تقصیر اصفهانیهاست و تهرانیهاو ... تا وقتی در ورشگاهها همین وضع باشه چیزی فرق نمیکنه (همین چند سال پیش بود که چند تا تو بازی با ژاپن مردن )...
مقصر اصلی مسئولین سازمان ونیروی انتظامی هستند که این سربازهای بد بخت رو بدون هیچ امکاناتی میفرستند تو این ورزشگاهها (حالا هم به جای اینکه به خانوادش و خودش دلداری بدن هر کسی توپ رو میندازه تو زمین اون یکی...!
یا تو این ورزشگاهایی که هیچ نظارتی در ورودیش نیست بازی برگزار میکنن (اگه همچین اتفاقی در یک کشور دیگه میافتاد دست کم چند تا از مسئولین مرتبط با موضوع اسعفا میدادن ولی اینجا تنها چیزی که اهمیت نداره جون انسانهاست...
شاید اگه خانومها بیان ورزشگاه حداقل یکم تماشاچیها خجالت بکشن و دست از این کاراشون بردارن البته شاید...

Rude Boy
07-01-2008, 17:03
شاید اگه خانومها بیان ورزشگاه حداقل یکم تماشاچیها خجالت بکشن و دست از این کاراشون بردارن البته شاید...
نه عزیزم ....
تازه ورزشگاه به جای اینکه محلی باشه واسه تماشای فوتبال ، محلی می شه واسه ....
اونوقت هی تو اخبار می گن « دختری 19 ساله در ورزشگاه ... مورد ..... قرار گرفت . »

x_2007
07-01-2008, 17:12
دوستان عزیز دقت داشته باشند این انجمن محل درج خبرها ست.وقصد بنده از زدن این تایپک صرفا اطلاع رسانی

بوده ونه هیچ چیز دیگه ای

جهت اطلاع اون دوست عزیز مون که گفته بود :

آهای شما با فرهنگ های پایتخت نشین ....

من خودم شهرستانی هستم وکوچک تمام قومیتهای ایرانی هستم .ممنون از نظرات همه دوستان

:20::20::20:

*PiNk PaNTHeR*
07-01-2008, 17:38
The Rich Culture of Iran's new Generation.^^^^^

persianfootball
07-01-2008, 17:42
سلام من تازه در اینجا ثبت نام کردم منم واقعا متاسفم

Actros
08-01-2008, 02:52
برنامخ 90 رو کی دید

دیدین ارتباط زنده تلفنی با سرباز محمد احمدی !

میگفت من فقط چشامو میخوام

Antonio Andolini
08-01-2008, 19:28
برنامخ 90 رو کی دید

دیدین ارتباط زنده تلفنی با سرباز محمد احمدی !

میگفت من فقط چشامو میخوام
آره .......... جالب بود ساکت می خواست تقصیرو بندازه گردن پرسپولیسی ها که شاه حسینی ضایعش کرد.

Actros
09-01-2008, 01:48
آره .......... جالب بود ساکت می خواست تقصیرو بندازه گردن پرسپولیسی ها که شاه حسینی ضایعش کرد.

ساکت دیگه خدایی خیلی زور میگفت
شاه حسینی کارش خیلی دسته:46:

mohamad2998
09-01-2008, 12:12
علی کفاشیان تنها نامزد پست ریاست فدراسیون فوتبال با اخذ اکثریت آرا مجمع عمومی به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال انتخاب شد.
علی کفاشیان ، دبیرکمیته ملی المپیک، لحظاتی قبل به عنوان تنها نامزد ریاست فدراسیون فوتبال برای مدت 4 سال به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال انتخاب شد. مجمع عمومی فدراسیون فوتبال صبح امروز در آکادمی المپیک برگزار شد و طی آن علی کفاشیان بدون انجام رای گیری به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال انتخاب شد. در این مجمع اعضای موافق به نشانه تایید از جای خود برخاستند.
شاهرخ شهنازی دیگر نامزد فدراسیون فوتبال بود که از حضور در این انتخابات انصراف داد.
ضمن اینکه مهدی تاج نیز که تنها نامزد پست نایب رئیسی اول بود با اکثریت آرا و تایید مجمع به این عنوان دست یافت.

mohsensoft
09-01-2008, 12:27
به نظر من فوتبال ايران مشكلاتش از امروز تازه شروع ميشه
ميگيد نه نگاه كنيد!!!!

mohamad2998
09-01-2008, 12:30
میته انضباطی فدراسیون فوتبال رای خود در مورد اتفاقات دیدار تیم های فوتبال سپاهان و پرسپولیس را صادرکرد که طی آن تیم فوتبال سپاهان به کسر پنج امتیاز و سه ماه محرومیت از برگزاری بازیهای خانگی محکوم شد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال پس از تشکیل جلسات متعدد و بررسی گزارش های ناظران دیدار تیم های فوتبال سپاهان و پرسپولیس شب گذشته نیز با حضور اعضای کمیته و مدیران دو باشگاه تشکیل جلسه داد و در نهایت اقدام به صدور رای زیر کرد. متن حکم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال که نسخه ای آن در اختیار گروه ورزشی مهر قرار گرفته به شرح زیر است :

« درپی نا آرامی های اخیر تماشاگران دیدار مورخ 10/10/ 86 دو تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان ا صفهان و پیروزی تهران که در ورزشگاه فولاد شهر استان اصفهان برگزار گردید تماشاگران تیم میزبان با استفاده از مواد آتش زا و پرتاب ترقه به طرف تماشاگران پیروزی تهران ، یکی از مامورین نیروی انتظامی مستقر در خط حائل جایگاه تماشاگران دو تیم را در اثر پرتاب ترقه از ناحیه دو چشم و سایر اعضا مصدوم نموده و چشمان وی نیز تهدید به خطر نابینایی شده است بنحوی که احساسات عمومی درحادثه ایجاد شده ملتهب و جریحه دار و افکار عمومی نیز مصرا تشدید تنبیه متخلف یا متخلفین را خواستار شده اند.
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال پس ازملاحظه گزارش بازی بلافاصله به تکلیف قانونی خویش پرداخته و ابتدائا دستور موقت مبنی بر عدم برگزاری مسابقه فوتبال در ورزشگاههای اصفهان صادر و پس از تعیین وقت جلسه ای با حضور مدیران عامل دو باشگاه و نماینده فدراسیون در دیدار مذکور منعقد گردید که به استماع اظهارات آنها پرداخته ضمن اینکه تحقیقات پر دامنه ای را نیز برای شناسایی شخص یا اشخاصی که امکان مباشرت و دخالت و یا کوتاهی و قصور آنها در ایجاد حرکات ضد اخلاقی و ورزشی و تخلف آمیز موثر بوده آغاز، گزارش چندین صفحه ای نماینده فدراسیون دردیدار مذکور و عکس و تصاویر تلویزیونی بازی مورد امعان نظر و بازبینی مجدد قرار گرفت.
در نتیجه تحقیقات به عمل آمده شک و تردیدی برای کمیته انضباطی باقی نماند که پرتاب ترقه و مواد آتش زا که منتهی به مصدومیت سرباز نیروی انتظامی گردیده توسط تماشاگران منتسب به تیم سپاهان اصفهان بوده و چون سابقا نیز به کرات موارد مشابهی از ناآرامی های تماشاگران تیم سپاهان اصفهان چه در دیدار خانگی و یا خارج از خانه مشاهده گردیده بنابراین شناسایی متخلف یا متخلفین با مشکلی همراه نبوده، قانونگذار در راستای چنین اعمالی برای باشگاه یا تیم منتسب مسئولیت را منوط به اثبات و احراز تقصیر نکرده بلکه تقصیر باشگاه در مقررات ماده 71 آئین نامه انضباطی فدراسیون فوتبال مفروض است
و بنای او نیز این بوده که هر شخص حقیقی یا حقوقی که برای سود جویی خطری ایجاد می کند بایستی آثار اجتماعی عمل خویش ولو اینکه مشروع و قانونی باشد عهده دار شود و به همین علت چنانچه از فعل یا گفتار تماشاگران منتسب به باشگاه تخلف یا خساراتی به وجود آید چنین فرض می شود که باشگاه یا قادر به شناسایی و انتخاب هواداران خویش نبوده و یا در شناسایی آن به خطا و اشتباه رفته و همین مقدار کافیست که بتوان قواعد مبانی ایجاد مسئولیت برای باشگاه را احراز نمود، مسئولیتی که بیشتر جنبه تضمینی داشته وهدف قانونگذار از وضع آن جلوگیری از خشونت تماشاگران و ایجاد محیطی آرام برای دیدن رقابتی سالم و لذت بخش در ورزشگاهها می باشد. بنابراین کمیته انضباطی با احراز مسئولیت باشگاه فولاد مبارکه سپاهان به لحاظ ترک تحصیل از وثوق و اطمینان نحوه عملکرد هواداران:
اولا؛ مستندا به مواد 80 و 71 ناظر به ماده 32 آئین نامه انضباطی فدراسیون فوتبال و بندهای ( ج ) و ( ه ) و ( ط) ماده اخیر الذکر باشگاه مذکور را به کسر پنج امتیاز از امتیازات باشگاه سپاهان در لیگ برتر فصل 87 -86 ، سه ماه برگزاری مسابقه بدون حضور تماشاگر در خارج از استان اصفهان و محلی که سازمان لیگ متعاقبا اعلام می دارد و نیز به پرداخت مبلغ 000/000/200 ریال جزای نقدی محکوم می نماید.
ثانیا: نظر به اینکه در اثر ورود آسیب به سلامتی شخص مصدوم سرباز وظیفه نیروی انتظامی آقای محمد احمدی قوای کاری زیان دیده کم می گردد به نحوی که با افزایش هزینه زندگی امکان برقراری تعدیل یا نقص عضو بعمل آمده میسور نیست و از این حیث می توان با توجه به نگاه عام تبصره ذیل ماده 71 آئین نامه انضباطی راجع به خسارت وارد کننده آن را مسئول جبران دانست بدین اعتبار با وحدت ملاک از مقررات ماده 5 قانون مسئولیت مدنی و مستندا به نظریه کارشناس خبره حکم به محکومیت باشگاه سپاهان به پرداخت 000/000/500 ریال به طور مقطوع در حق مصدوم صادر و اعلام می گردد. بدیهی است خسارت تعیین شده در حکم مانع مراجعه مجنی علیه ( محمد احمدی ) به مراجع قضایی و مطالبه خسارات ناشی از جراحات نمی باشد.
ثالثا: نظر به اینکه قدر مسلم تحریک تماشاچیان به درگیری از سوی لیدرها و عوامل هدایت کننده تماشاگران منتسب به تیم سپاهان و اتخاذ تدابیر شایسته و مناسب درتوجیه و هدایت این اشخاص از سوی باشگاه و متاسفانه بعضا رفتارهای تحریک آمیز از سوی مسئولین باشگاه به استناد مدارک موجود برای کمیته محرز و مسلم بوده لذا کمیته انضباطی در خصوص دخالت و نقش لیدرهای تیم سپاهان و سایر اشخاصی که به نحوی در تحریک تماشاگران موثر بوده اند پرونده را مفتوح به رسیدگی می داند.
رابعا: تخلف هواداران منتسب به تیم پیروزی به لحاظ فحاشی به مدیر عامل تیم سپاهان و اهانت به داور مسابقه محرز و مسلم بوده ضمن اینکه از این حیث باشگاه به پرداخت مبلغ 000/000/20 ریال جریمه نقدی محکوم می گردد تنبیه انضباطی سابق الصدور که ناظر به تعلیق سه ماهه می باشد( موضوع دادنامه 538 - 1/8/86 ) با وقوع تخلف اخیر به منصه اجرا در می آید. بنابراین تیم فوتبال پیروزی اولین مسابقه ای را که به عنوان میزبان تعیین می گردد بدون حضور تماشاگر انجام خواهد داد.
خامسا: راجع به موضوعاتی از قبیل اهمال و مسامحه در انجام وظایف قانونی که از سوی هیئت فوتبال استان اصفهان و نیروی انتظامی مستقر در ورزشگاه به وجود آمده مراتب به مراجع ذیربط گزارش می گردد تا مطابق مقررات مرتبط اتخاذ تصمیم قانونی معمول دارند.

vahidhgh
09-01-2008, 13:16
شهنازی چرا انصراف داد

yoosef_st
09-01-2008, 13:22
:دی . این دیگه چه انتخاباتی بوده؟ خیلی با حالن به خدا. دم همشون گرم.

mehdi30nema
09-01-2008, 15:28
خيلي حال داد حالا برن حال كنن كه شدن 29 امتياز . پرسپوليس با 7 امتياز اختلاف صدر جدوله .

mehdi30nema
09-01-2008, 15:31
از اول هم معلوم بود كه شهنازي دكوره .

alenkita
09-01-2008, 16:23
دیگه باید یه جوری امسال لنگیها رو قهرمان کنن دیگه
اینم یکی از راهاشه

Persian_Gun's
09-01-2008, 17:10
دیگه باید یه جوری امسال لنگیها رو قهرمان کنن دیگه
اینم یکی از راهاشه
آره دادش ، همینه که هست :3:

Behroooz
09-01-2008, 17:20
به اون سرباز بنده خدا فکر کنید که تا اخر عمر نابینا شد .

Honradez
09-01-2008, 17:37
سلام. از دوستان خواهشمندم اخبار تکميلي در اين رابطه را همينجا مطرح نمايند.

---
در حاشيه برگزاري مجمع فدراسيون فوتبال

ايرنا /
علي كفاشيان روز چهارشنبه پس از ‪ ۵۵۳‬روز به عنوان رييس جديد فدراسيون فوتبال ايران انتخاب شد.

مجمع فدراسيون فوتبال با حضور ‪ ۶۴‬نفر از اعضا رسميت يافت اما در ادامه نشست محسن تركي، حسن كامراني فر و فرمان كريمي به اعضاي مجمع اضافه شدند.

در ابتداي اين نشست ، محمد مهدي نبي دبيركل موقت فدراسيون فوتبال اسامي تمامي اعضاي مجمع را قرائت كرد.

محمد علي آبادي، لوكا بوناچيچ، علي دايي، نادري پور، مهدي مهدوي كيا، عرفان اولروم، داوني ، محسن تركي ، حسن كامراني فر و فرمان كريمي در ابتداي مجمع حضور نداشتند اما در ادامه نشست، تركي، كامراني فر و كريمي به ساير اعضا محلق شدند.

در اين مجمع، فيلمي از تاريخچه فوتبال ايران و افتخارآفريني تيم‌هاي رده‌هاي مختلف فوتبال ايران براي حاضران به نمايش درآمد.

علي رغبتي سخنگوي كميته انتقالي فدراسيون فوتبال در ابتداي اين مجمع ، گزارشي از فعاليت‌هاي اين كميته را براي حاضران ارائه كرد.

تجمع خبرنگاران، عكاسان و تصويربرداران در مقابل در شمالي مجموعه ورزشي انقلاب تهران مشكلاتي را در رفت و آمد خودروها عبوري ايجاد كرده بود.

سرانجام اعتراضات فراوان خبرنگاراني كه كارت ورود به مجمع نداشتند، باعث شد تا مسئولان انتظامي آنان را به سالن بدنسازي آكادمي ملي المپيك راهنمايي كنند.

هواي سرد داخل آكادمي ملي المپيك باعث اعتراض اعضاي مجمع فدراسيون فوتبال شده بود.

نمايندگان فدراسيون بين‌المللي فوتبال و كنفدراسيون فوتبال آسيا با تشريفات خاصي وارد مجموعه ورزشي انقلاب تهران شدند.

اختصاص ندادن جايگاهي براي رسانه‌ها در مجمع منجر به اعتراض شديد خبرنگاران، عكاسان و تصوير برداران از مسئولان فدراسيون فوتبال شده بود.

متاسفانه مسئولان فدراسيون هيچ گونه امكاناتي را براي بيش از ‪ ۸۰‬خبرنگار ، عكاس و تصويربردار حاضر در آكادمي ملي المپيك تدارك نديده بودند.

هواي سرد تهران، بي‌توجهي و وعده‌هاي واهي مسئولان برگزاركننده در پايان مجمع باعث شد تا آنان با عصبانيت و شكستن بنرهاي تبليغاتي وارد سالن محل برگزاري مجمع شوند.

در نشست مطبوعاتي رييس، اعضاي هيات رييسه و نماينده فيفا، خبرنگاران سوالاتي را از علي كفاشيان و شامپاني پرسيدند.

مجمع فدراسيون فوتبال ساعت ‪ ۹‬و ‪ ۱۰‬دقيقه با تلاوت قرآن كريم و سرود جمهوري اسلامي ايران آغاز و ساعت ‪ ۱۳‬و ‪ ۴۰‬دقيقه با انتخاب خزانه دار و بازرس خاتمه يافت.

;)

Honradez
09-01-2008, 17:38
كفاشيان: امروز درباره سرمربي تيم ملي فوتبال تصميم‌گيري مي‌شود

ايرنا / "علي كفاشيان" رييس جديد فدراسيون فوتبال اعلام كرد : روز چهارشنبه با نشست اعضاي هيات رييسه در خصوص سرمربي تيم ملي فوتبال ايران تصميم‌گيري مي‌شود.

كفاشيان روز چهارشنبه پس از انتخابات فدراسيون فوتبال در جمع خبرنگاران گفت: اعضا هيات رييسه تشكيل جلسه مي‌دهند تا در خصوص سرمربي تيم ملي و سازمان تيم‌هاي ملي تصميم‌گيري كنند.

وي با اشاره به اين‌كه از تمامي امكانات و نيروهاي حاذق فوتبال‌ايران و فدراسيون براي سربلندي اين فدراسيون استفاده خواهم كرد، اظهارداشت: اميد- واريم اعضاي جديد فدراسيون فوتبال بتوانند نقش بسزايي در رشد و توسعه فوتبال ايران ايفا كنند.

وي با قدرداني از زحمات كميته انتقالي براي تدوين و تهيه اساسنامه و انجام امور اجرايي انتخابات گفت:بايد ازنمايندگان فيفا و كنفدراسيون فوتبال آسيا نيز قدرداني كرد.

كفاشيان با بيان اين كه اساسنامه وظيفه خطيري را برعهده اعضاي هيات رييسه و رييس فدراسيون قرار داده‌افزود: تمامي وظايف و برنامه‌هاي فدراسيون بين اعضا تقسيم مي‌شود تا بتوانيم انتظارات فراوان فوتبال دوستان و مردم را به خوبي انجام دهيم.

رييس جديد فدراسيون فوتبال در خصوص انطباق اساسنامه با ساختار فعلي تاكيد كرد:بررسي كميته‌هاي مختلف،انتخاب روساي كميته‌ها ودبيركل‌اين فدراسيون از اولويت‌هاي ديگر است.

وي در خصوص ادامه فعاليت خود در سمت دبيركلي كميته ملي المپيك بيان داشت: شخصي را به عنوان معاون و مسوول ستاد بازيهاي آسيايي و المپيك پكن انتخاب مي‌كنم تا وي بتواند مسووليت‌هاي اين ستاد را انجام دهد.

به گفته وي، انتخاب دبير كل كميته ملي المپيك بعد از بازيهاي المپيك ‪ ۲۰۰۸‬پكن برگزار مي‌شود كه هيات اجرايي در خصوص ادامه فعاليتم تصميم‌گيري مي‌كند.

كفاشيان در مورد برخي ايرادات به اساسنامه فدراسيون فوتبال گفت: بايد اين مسايل به صورت كتبي به هيات رييسه ارايه شود تا پس از بررسي‌هاي لازم در مجمع بعدي اين تغييرات بررسي شود.

;)

Antonio Andolini
09-01-2008, 19:06
چه فایده؟ پس فردا سپاهان فرجام خواهی می کنه و پرونده میره شورای استیناف و اونوقت تمام محرومیت ها به حداقل می رسونند.

ReziOnline
09-01-2008, 21:55
این یارو قطبی، 3ـ2 تا بازیکن پر رو رو اخراج کنه، کارش راحت‌تر می‌شه. زمان ما هر کی شلوغ می‌کرد، می‌انداختیم‌اش بیرون تا آدم شه. یه بار یه یارو اومد دفترمون گفت علی آقا، ما می‌تونیم یه کاری کنیم تو هر بازی 5ـ4 گل بزنین. نمی‌دونیم، می‌گفت توپ رو یه کاری کنیم نره تو گلتون و از این حرف‌ها. ما هم گفتيم آقا خوش اومدی، ما اهل این حرف‌ها نیستیم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]علي پروين سرمربي سابقه تيم فوتبال پرسپوليس هر چند از اين تيم دور افتاده است اما مرور آخرين نظرات وي درباره پرسپوليس جالب به نظر مي رسد.

به گزارش «فردا» ، علي پروين كه با همشهري جوان مصاحبه مي كرد درباره نقش جادوگري در فوتبال گفت: ما هم یه چیزهایی از جادوگری شنیده‌ایم ولی خودمون هیچ وقت دنبال این چیزها نرفته‌ایم. ما اصلاً به این چیزها اعتقاد نداریم. اصلاً خوشمون نمی‌یاد درباره‌اش حرف بزنیم.

بنا بر اين گزارش وي با بيان اينكه يك بار هم يكي از اين جادوگران به سراغ وي آمده است گفت: یه بار یه یارو اومد دفترمون گفت علی آقا، ما می‌تونیم یه کاری کنیم تو هر بازی 5ـ4 گل بزنین. نمی‌دونیم، می‌گفت توپ رو یه کاری کنیم نره تو گلتون و از این حرف‌ها. ما هم گفتيم آقا خوش اومدی، ما اهل این حرف‌ها نیستیم. ما اصلاً به خرافات اعتقاد نداریم و هر کی بگه ما با این کارها موفق شده‌ایم باورمون نمی‌شه. شما هم از این سوال‌ها نپرسید.

پروين با يادآوري پيش بيني هايش درباره احتمال بروز حاشيه ها در تيم پرسپوليس گفت: ما که گفته بودیم حاشیه می‌یاد سراغ این تیم. پرسپولیس تیم بزرگیه و چه بخواد چه نخواد حاشیه داره. حالا اول فصل این‌ها یه خرده حاشیه‌ها رو جمع کرده بودن، فکر می‌کردن دیگه تا آخر فصل حاشیه نمی‌یاد سراغشون. این‌ها اگه می‌خوان حاشیه رو جمع کنن، چند نفر رو اخراج کنن تا تیم جمع و جور شه.

سرمربي سابق تيم پرسپوليس در پاسخ به اينكه شنیده‌ایم که استیلی هم به بازیکن‌ها خط می‌دهد تا علیه قطبی کار کنندگفت: شما فقط شنیده‌ای و چیزی ندیده‌ای. ولی استیلی اگر این کار رو داره می‌کنده، اشتباه می‌کنه؛ می‌خواد با ای کارا خودشو سر مربی کنه و واسه خودش تیم بگیره ولی این راهش نیست؛ بیاد پیش خودمون به‌اش می‌گم چی کار کنه تا تیم بگیره و سرمربی بشه.

علي پروين درباره نقاط ضعف پرسپولیس نيز اينگونه اظهارنظر كرد: ما بازی‌های پرسپولیس رو زیاد ندیده‌ایم ولی تو اون بازی‌ها فقط خط دفاعش ناهماهنگ بود. یه خرده هم حاشیه رو کم کنن و این یارو قطبی، 3ـ2 تا بازیکن پر رو رو اخراج کنه، کارش راحت‌تر می‌شه. زمان ما هر کی شلوغ می‌کرد، می‌انداختیم‌اش بیرون تا آدم شه.

وي درباره نقاط قوت افشين قطبي گفت: وقتی تیم موفق و قهرمان نیم فصل می‌شه به خاطر سرمربی‌شه. البته بچه‌ها هم زحمت کشیدن اما اون مربی خوب امتیاز گرفته که الان تیمش قهرمان شده؛ مخصوصاً اینکه این بنده خدا تازه اومده.

علي پروين پيش بيني خود را از قهرمان اين فصل ليگ برتر اينگونه عنوان كرد: اگه پرسپولیس نره تو حاشیه، پرسپولیس و اگر نه، یه تیم دیگه؛ شاید همین سپاهان شد. اگه پرسپولیس بخواد به این کارش ادامه بده، نصف یه جام رو هم نمی‌تونه بگیره

ESTEGHLAL 67
09-01-2008, 22:28
خوب قهرمانی پرسپولیس رو تبریک میگم (پیشاپیش)

البته قهرمانی زورکی چون این پرسپولیس که خودش قهرمان بشو نیست

iriali
09-01-2008, 23:03
آقا ولی به نظر من نامردی کردن

Payan
09-01-2008, 23:16
گزارش گروه دريافت خبر خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، عبدالرحمن شاه حسيني رييس كميته‌ي انضباطي فدراسيون فوتبال در نامه‌اي خطاب به "علي كفاشيان" رييس جديد فدراسيون فوتبال رسما از سمتش كناره‌گيري كرد.
متن كامل استعفانامه‌ي "شاه حسيني" به اين شرح است:
«جناب آقاي علي كفاشيان
رياست محترم فدراسيون فوتبال
با سلام؛
احتراما، بدين وسيله مراتب تبريك پرسنل كميته‌ي انضباطي به مناسبت انتخاب جناب‌عالي به سمت رياست فدراسيون فوتبال جمهوري اسلامي ايران ابلاغ مي‌گردد. موفقيت روز افزون شما را از درگاه خداوند متعال خواستاريم.
به پيوست، گزارش عملكرد 18 ماهه‌ي كميته‌ي انضباطي به انضمام آمار پرونده‌هاي مختومه و مفتوح جهت استحضار و بهره‌برداري تقديم مي‌گردد.
ضمن عذرخواهي، همان طور كه ما‌ه‌ها قبل از طريق رسانه‌هاي گروهي اعلام كرده بوديم به منظور ايجاد فضاي آزاد در انتخاب همكاران، بدين وسيله استعفاي خويش را اعلام مي‌دارم».
گفتني است، كميته‌ي انضباطي فدراسيون فوتبال روز چهارشنبه (امروز) در رايي بي‌سابقه پيرو اتفاقات ديدار هفته‌ي هفدهم سپاهان - پرسپوليس علاوه بر محروميت سه ماهه‌ي باشگاه سپاهان از انجام بازي‌هاي خانگي، اين باشگاه را در مجموع به پرداخت مبلغ 700 ميليون ريال و كسر 5 امتياز از امتيازات فصل جاري ليگ برتر فوتبال محكوم كرد.
منبع : ايسنا

Payan
09-01-2008, 23:17
منبع دوست عزيز يادت نره
فكر كنم همشهري جوان باشه درسته؟

sagh_moha
09-01-2008, 23:21
چرا و تا کجا؟

دوستان آیا به نظر شما با این کار فرهنگ سازی شد و یا چشم های اون سرباز برگشت ؟ آیا با این کار کشته شدگان بازی ایران - ژاپن زنده شدند ؟

بیایید ریشه ای فکر کنیم ... گیرم که پرسپولیس قهرمان شود , گیرم سپاهان قهرمان شود و ... آیا دیگر این مسائل اتفاق نمی افتد ؟ آیا با این کار مجرم شناسائی شد ؟

بیایید به فوتبال ایتالیا برویم , زمانی که به علت پرتاب یک ترقه , فدراسیون این کشور تمام لیگ های این کشور صاحب فوتبال را تعطیل اعلام کرد و ادامه آن ها را منوط به ایجاد دوربین های مدار بسته در تمام ورزشگاه ها دانست ....

چرا و تا کجا ؟

B L A S T E R
10-01-2008, 00:04
حقشونه.تازه کمه