PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد مخفی کردن هدر قالب

hamedjanam
25-05-2011, 16:05
سلام دوستان می خواستم راهنمایی کنید تا بتونم فقط قسمت هدر یک قالب رو داخل یه فایل css یا js مخفی کنم! یا کاری کنم از یه جای نامشخص لود بشه! و به راحتی کسی نتونه فقط با جایگزین کردن عکس هدر قالب ، تغییری در اون ایجاد کنه(حداقل کاربران عادی!) البته هدراین قالب از نوع فلش است و میخوام وقتی کسی کدهای قالب رو نگاه میکنه هیچ اثری از فرمتهای تصویری مخصوصاً فلش در قسمت هدر قالب رو مشاهده نکنه. لطفا راهنمایی کنید برای این کار باید از چه کدی استفاده کنم و در کجای کدهای- اچ تی ام ال - l باید قرار بگیره . قالب وبلاگ هم اینجا داخل یه فایل rar هست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم عکس قالب

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] pic/asdasd.jpg

Web Design
25-05-2011, 19:06
تا جایی که میدونم امکان مخفی سازی فرمت با وبلاگ ها نیست
اگه مال خودتون بود یه کارایی میشد کرد

hamedjanam
25-05-2011, 19:59
نه میدونی منظورم اینه که تو برخی قالبها هم از اچ تی ام ال استفاده شده و هم از سی اس اس منظور من این بود که بتونم قسمت هدر این قاالب اچ تی ام ال رو به صورت سی اس اس دربیارم و ادرس فایل و خود فایل فلش رو داخل کد (
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید) قرار بدم طوری که هرکسی بخواد هدر قالب رو ببینه یا بخواد آدرش رو به دست بیاره باید اول فایل با پسوند.css روبین کدهای قالب پیدا کنه بعد دانلود کنه بعد فرمتش روتبدیل به txt کنه تا بعــــــــــــــد بتونه مشخصات هدر یا حالا هرچیز دیگه ای که داخلش هست رو ببینه !! منظورم این بود .
ایا کسی میتونه قسمت هدر این قالب رو که بصورت فلش هست به css تبدیل کنه یا حداقل یه راهنمایی کنه تا بتونم ادامش بدم ؟!

m.m.m5651
25-05-2011, 20:18
میتونین از روش قفل گذاری روی سورس وبلاگ استفاده کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hamedjanam
25-05-2011, 21:30
راستش من می خوام قالبهایی با طراحی یا بهتر بگم دیزاین خودم رو تو وبلاگم برای کسایی که می خوان قالبشون رو عوض کنن و وبلاگشون رو زیبا تر کنن قرار بدم اما در عین حال نمی خوام کسی طراحی که رویی قالب انجام دادم رو(عکسهای قالب مخصوصا هدر قالب رو) عوض کنه چون واقعا برای پیدا کردن روشهای طراحیش خیلی زمان و وقت گذاشتم!
avardeh عزیز این سایتی که معرفی کردین قالب وبلاگ رو به یه چیز تبدیل میکنه که بعدش که می خوام تو قسمت کدهای قالب وبلاگ قرار بدم erorr میده
و مینویسه (خطا - تغيير قالب امکان پذير نيست و قالب وبلاگ ميبايست محتواي کد <BLOGFA> باشد.)

البته با استفاده از این سایت کل کدها خیلی قشنگ تغییر کرد و خوبه و قابل تشخیص نیست اما ایا میشه کاری کرد که برای سیستم بلاگفا قابل خواندن و استفاده باشه ؟؟؟ چون ارور میده و قبول نمیکنه و میگه (قالب وبلاگ ميبايست محتواي کد <BLOGFA> باشد)

m.m.m5651
28-05-2011, 21:45
نمیدونم دیگه باید چیکارش کرد بلاگفاست دیگه!!!!
اگه بذاره یه تغییری تو سایت ایجاد کنیم عجیبه :D

m.m.m5651
30-05-2011, 13:57
راستی می تونین فقط تکه ای که درونش هدر وجود داره رو قفل کنین.
ولی فکر نمی کنم بشه آدرس رو قفل کرد.