PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی خرید مودمی که بتونه رو فلش بدون pc دانلود کنه

ArashMiniStar
25-05-2011, 14:22
سلام دوستان.:20:
من میخوام چند وقت دیگه برم از مخابرات ADSL بگیرم.برای دانلود نیاز به یک مودم وایرلسی دارم که برای مثال بهش آدرس فایل هارو بدیم و اونا رو خودش رو فلش بدون روشن بودن کامپیوتر دانلود کنه.
تا اونجایی که تحقیق کردم تعدادی از مودم های ایسوس این قابلیت رو دارن.پس از استادان این بحث خواهش میکنم مودم هایی که برای این کار استفاده میشه معرفی کنند.
ضمنا میخوام N 150MB رو ساپورت کنه ولی بیشتر به اختلاف قیمت ها نگاه میکنم.در ضمن من خودم یک مودم ADSL DLINK 2520U دارم پس یک روتر وایرلس هم کارمو راه میندازه.
در مورد برد و مسافتی هم که میخوام باید بگم که یک خونه 120 130 متری رو بتونه کامل پوشش بده کافیه.
در نهایت منتظر راهنمایی های دوستان هستم.:11:

ArashMiniStar
26-05-2011, 10:25
Asus n13U خویه؟ :11:

A.IvI.I.N
28-05-2011, 09:21
رفيق برو اينجا شايد بتونه كمكت كنه.
اگه رفتي سراغش و جواب گرفتي مارم در جريان بزار.
به نظر وسيله ي خوبي مياد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ArashMiniStar
28-05-2011, 09:57
رفيق برو اينجا شايد بتونه كمكت كنه.
اگه رفتي سراغش و جواب گرفتي مارم در جريان بزار.
به نظر وسيله ي خوبي مياد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

راستش الان که فعلا صبانت دارم و داره همش حجم و اعتبار زمان میده که نروم! ولی آخر ماه میرم مخابرات منظقمون.اگه 256 بدن مودم رو میخرم و وقتی تموم شد اعتبار اینترنت میرم سمت مخابرات.
چشم حتما گرفتم در مورد قیمت و ویژگی هاش یک تاپیک میزنم یا تو همین تاپیک توضیح میدم.:46:

A.IvI.I.N
28-05-2011, 10:10
رفيق من كل صفحات اون تاپيك رو خوندم و بهت توصيه ميكنم وقتي گرفتي حتما از فروشنده بخواه كه برات راش بندازه كه دردسر بقيه دوستان رو نداشته باشي.
ميتوني از دوستمون gharibe63 مشورت بگيري كه قبلا اين وسيله رو گرفته ولي اينكه تونسته راش بندازه يا نه هنوز نميدونم.
راستي مدلي كه گرفته بود n13 نبود و WL500 بود كه گويا گرونتره و دردسرش هم بيشتره.

ArashMiniStar
28-05-2011, 10:17
رفيق من كل صفحات اون تاپيك رو خوندم و بهت توصيه ميكنم وقتي گرفتي حتما از فروشنده بخواه كه برات راش بندازه كه دردسر بقيه دوستان رو نداشته باشي.
ميتوني از دوستمون gharibe63 مشورت بگيري كه قبلا اين وسيله رو گرفته ولي اينكه تونسته راش بندازه يا نه هنوز نميدونم.
راستي مدلي كه گرفته بود n13 نبود و WL500 بود كه گويا گرونتره و دردسرش هم بيشتره.

بله گویا همین طوره.ببینیم چی میشه.امیدوارم خیلی دردسر نداشته باشه.البته راهنما هم داره.:27:

---------- Post added at 11:17 AM ---------- Previous post was at 11:16 AM ----------

چرا بالاخره راه انداخش.مشکل ایشون سر شناسایی هارد بوده.