PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل نصب ویندوز

MATRA
25-05-2011, 12:01
سلام دوستان من یه سیستم دارم که میخوام ویندوز نصب کنم وقتی سیستم شروع میکنه که سی دی ویندوز رو بخونه و مراحل نصب اجرا بشه تصویر سیاه هست کارت گرافیک تست کردم جواب نداد

TREASURES
25-05-2011, 12:25
سلام دوستان من یه سیستم دارم که میخوام ویندوز نصب کنم وقتی سیستم شروع میکنه که سی دی ویندوز رو بخونه و مراحل نصب اجرا بشه تصویر سیاه هست کارت گرافیک تست کردم جواب نداد
سلام
یعنی سیستم نمینویسه PRESS ANY KEY TO BOOT FROM CD ؟
اگه نمینویسه رو همون صفحه ی سیاه میمونه ؟
با درایور دیگه امتحان کردید؟

MATRA
25-05-2011, 12:39
این مرحله رو رد میکنه.موقع لود کردن نمیاد بالا .صفحه سیاه میشه

TREASURES
25-05-2011, 19:32
با درایور دیگه امتحان کنید !
اگه نشد با هارد دیگه هم چک کنید !

EXTREME
25-05-2011, 19:57
با یه سی دی دیگه و درایو اپتیکال دیگه امتحان کنید درست نشد کابل هارد رو بکشید و مجددا بوت کنید اگه تصویر اومد باید هارد اتصالات هارد و پاور رو چک کنید
یک دور بایوس رو هم دیفالت کنید و بوت رو بزارید مجددا رو سی دی
درست نشد بایوس رو آپدیت کنید

NirvanaH
25-05-2011, 20:53

دوست عزیز اگر از کارت بود اصلا صفحه بالا نمی اومد1
مشکل شما طبق نظر دوستان دیگه با احتمال بسیار زیاد از دی وی دی مربوطه است. که در بوتیبل اون مشکل پیش اومده و نمی تونه سیستم رو بوت کنه!

حامد:11:

MATRA
26-05-2011, 11:40
واقعا مرسی ،مشکل رو حل کردم .تنها قطعه ی که تست نکرده بودم هارد بود .تا حالا به این مشکل برنخورده بودم

EXTREME
26-05-2011, 15:43
واقعا مرسی ،مشکل رو حل کردم .تنها قطعه ی که تست نکرده بودم هارد بود .تا حالا به این مشکل برنخورده بودم
بله من با این مشکلا زیاد روبه رو شده بودم برای همین گفتم هارد و اتصالاتشو چک کنید