PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درایو هام تو ویندوز 7 پریده ولی تو XP سره جاشه کمک لطفا!!

tatu_mail
25-05-2011, 10:59
سلام دوستان
من ویندوزم 7 بود و دیروز با یکی از دوستان هارد به هارد کردم وقتی هاردشو دادم بهش دیگه درایو های خودم سره جاش نبود
تا اونجا که من اطلاع دارم آدرس هارد عوض شده خیلی باهاش سر کله زدم آخر ویندوز XP ریختم
درایو هام با اطلاعاتم اومد سره جاش
کسی راه حلی میدونه برای درست کردنش در ویندوز سون؟؟؟

ممنون
:40:

pasargadd
25-05-2011, 13:21
بهتره تو قسمت نرم افزار مطرح کنین.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

jafarian
25-05-2011, 14:36
وقتی که شما هارد به سیستم خودتون نصب کردین ویندوز 7 خودتون بالا میومد درایو C فقط نمایش داده میشد؟ :20:

tatu_mail
25-05-2011, 21:52
بله دوست عزیز فقط C رو نشون میده

ولی تو Xp همه درایوهارو نشون میده

jafarian
25-05-2011, 22:28
1: ببینید درقسمت disk management ویندوز درایو های دیگه نمایش داده میشه اگردیدین دیده میشه اسمش تغییر بدین به یک درایو دیگه بعدش سیستم ریست کنید 2: هارد خودتون خودتون روهم روی کیس دوست خودتون نصب کنید یعنی منظورم رو سیستم ایشون هارد به هارد کنید مثل هم دفعه اول بعدش ویندوز سون روهارد خودتون نصب کنید درحالتی که هارد ایشونم اتصال داره به سیستم هارد خودتونم به عنوان هارد اصلی معرفی بشه تو ستاپ یعنی اول با اون بیاین بالا بعدش بعد از نصب ویندوز ببنید درایوها نمایش داده میشه.

5mmmmm
30-05-2011, 09:31
سلام دوستان
من ویندوزم 7 بود و دیروز با یکی از دوستان هارد به هارد کردم وقتی هاردشو دادم بهش دیگه درایو های خودم سره جاش نبود
تا اونجا که من اطلاع دارم آدرس هارد عوض شده خیلی باهاش سر کله زدم آخر ویندوز XP ریختم
درایو هام با اطلاعاتم اومد سره جاش
کسی راه حلی میدونه برای درست کردنش در ویندوز سون؟؟؟

ممنون
:40:

با نرم افزار پارتیشن مجیک هاردت را چک کن.یا با نرم افزارهایی که با هارد دیسک کار می کنن.

روش خودم:
روی my computer راست کلیک>>manage>>قسمت Disk management>>>ببین اونجا پارتیشن ها هستن؟
شاید فقط اسم درایو حذف شده باشه و خودش باشه.
منتظرم