PDA

View Full Version : FileGir - فایل گیر، مستقیم کننده لینک ها - اشتراک ها حجمی با اعتبار زمانی نامحدود - ساپورت oron و ...

صفحه ها : [1] 2 3 4 5

M®hsen
25-05-2011, 00:17
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

سایت فایل گیر دات کام (filegir.com) یک سایت مستقیم کننده لینک یا همان لیچر است که لینک اکثر آپلودسنترها را مستقیم می کند و اکانت های پریمیوم هاست های مهم را دارد.

فایل های دریافتی 7 روز روی فایل گیر نگهداری شده و امکان تمدید ماندگاری فایل را نیز هر کاربری در قسمت فایل منیجر دارد:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

محدودیت حجمی برای مستقیم کردن لینکها وجود ندارد، یعنی حتی می تونید یک فایل 50 گیگی را هم به فایل گیر منتقل کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص فایل گیر به راهنما ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] faq.php) مراجعه کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداز طریق لینک زیر می توانید با مدیریت فایل گیر تماس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] support) داشته باشید:

Edited

M®hsen
25-05-2011, 16:55
اکانت پریمیوم سایت پر طرفدار letitbit.net نیز به فایل گیر اضافه شد.

M®hsen
26-05-2011, 22:46
سلام
اکانت پریمیوم megashare.com هم اضافه شد.

M®hsen
28-05-2011, 09:28
امکان انتخاب فرمت و کیفیت ویدئو برای دانلود از یوتیوب بصورت زیر در تب هاست ها اضافه گردید:

M®hsen
31-05-2011, 13:50
سلام
دانلود گروهی لینک ها آپدیت شد و مشکلاتی که داشت حل شد.

M®hsen
04-06-2011, 15:28
در قسمت مدیریت فایل ها، بخش حذف فایل به روز گردید و مشکل کوچکی که در حذف لیست فایل های انتخابی کاربر وجود داشت رفع گردید.

sourena
04-06-2011, 15:31
این هم مثل بقیه ..... یا فیـــلتر میشه ..... یا با هم دعواشون میشه پول ملت رو بالا میکشن!

XxXxMORTEZAxXxX
04-06-2011, 18:59
سلام
من خیلی وقته دارم از این سرویس استفاده میکنم و میتونم بگم جزو اولین کاربرانش هم بودم همیشه راضی بودم و هستم واقعا هم سرعت لیچ بالاست هم اینکه پشتیبانی خوبی داره.

david83
07-06-2011, 11:43
سلام
من تعداد زیادی لینک باید از oron دانلود کنم، آیا همیشه بصورت پریمیوم ساپورتش می کنید؟
سوال دوم اینکه اگر ترافیک خریداری کنم و کاربر پریمیوم بشم آیا امکانش هست فایلهای کوچکتر از 80 مگ رو مثل حالا بصورت رایگان مستقیم کنم و فایلهام در پنل خودم بیاد با ماندگاری یک هفته؟
ممنون

david83
08-06-2011, 00:39
سلام
من تعداد زیادی لینک باید از oron دانلود کنم، آیا همیشه بصورت پریمیوم ساپورتش می کنید؟
سوال دوم اینکه اگر ترافیک خریداری کنم و کاربر پریمیوم بشم آیا امکانش هست فایلهای کوچکتر از 80 مگ رو مثل حالا بصورت رایگان مستقیم کنم و فایلهام در پنل خودم بیاد با ماندگاری یک هفته؟
ممنون

M®hsen
08-06-2011, 00:41
سلام
بله اورون رو بصورت پریمیوم ساپورت می کنیم و همین الان 4 اکانت از این هاست روی فایل گیر فعاله، بخاطر محدودیت دانبودی که حتی روی یوزرهای پریمیومش گذاشته.

بعد از اینکه در فایل گیر کاربر پریمیوم بشید باز هم می تونید از یوزر رایگان تست استفاده کنید، اما خب فایلهایی که با یوزر تست مستقیم می کنید خارج از پنل شماست و امکان مدیریت فایلها رو ندارید و ماندگاریش همون 24 ساعت هست، اما فایلهایی که با یوزر خودتون مستقیم می کنید رو به همشون دسترسی مشاهده و مدیریت دارید و ماندگاریشون 7 روز هست.

سلام
ممنون

david83
08-06-2011, 09:37
بسیار عالی، ممنون از پاسختون، از معدود لیچ هایی هست که می بینم oron رو ساپورت می کنه، سرعت لیچ و دانلود هم که عالی هست، توی سایت فقط یک چیزی کم داره، قوانین و شرایط و راهنما رو با توضیحات کامل اگر بگذارید خیلی از جواب ها رو همونجا می گیریم.
ممنون

M®hsen
08-06-2011, 17:41
بله به امید خدا تا یکی دو ماه آینده این توضیحات بصورت جامع در سایت قرار داده خواهد شد.
با سپاس از پیشنهاد خوبتون

بسیار عالی، ممنون از پاسختون، از معدود لیچ هایی هست که می بینم oron رو ساپورت می کنه، سرعت لیچ و دانلود هم که عالی هست، توی سایت فقط یک چیزی کم داره، قوانین و شرایط و راهنما رو با توضیحات کامل اگر بگذارید خیلی از جواب ها رو همونجا می گیریم.
ممنون

XxXxMORTEZAxXxX
09-06-2011, 16:06
سلام
میخواستم بدونم اکانت wupload هم میشه اضافه کرد ؟

M®hsen
09-06-2011, 18:35
سلام
فعلا این هاست بصورت فری توسط فایل گیر ساپورت میشه و درخواست زیادی از طرف کاربرها برای اضافه کردن پریمیوم این هاست هنوز نداشتیم، اگر تعداد درخواست های این هاست بیشتر باشه و نیاز به اکانت پریمیوم براش احساس بشه بله در اون صورت حتما پریمیوم ساپورتش می کنیم.
با سپاس از پیشنهاد شما

سلام
میخواستم بدونم اکانت wupload هم میشه اضافه کرد ؟

XxXxMORTEZAxXxX
09-06-2011, 22:31
سلام یه سوال دیگه داشتم من میخوام به صورت گروهی از رپیدشر و هاتفایل و فایل سونیک لینک بزارم ایا همه رو بدون مشکل دانلود میکنه؟

M®hsen
10-06-2011, 10:41
سلام
بله میشه خیلی راحت لینک ها رو به ترتیب توی کادر وارد می کنید، یک لینک در هر سطر، سپس دکمه دانلود رو می زنید و به صفحه بعد منتقل می شید، همه لینکهایی که وارد کردید رو در جدولی با استاتوسشون نشون میده، دکمه استارت رو که بزنید دونه دونه شروع به مستقیم کردنشون می کنه و توی استاتوسشون می تونید وضعیت انتقال فایل رو ببینید.

سلام یه سوال دیگه داشتم من میخوام به صورت گروهی از رپیدشر و هاتفایل و فایل سونیک لینک بزارم ایا همه رو بدون مشکل دانلود میکنه؟

---------- Post added at 10:41 AM ---------- Previous post was at 10:40 AM ----------

هاست turbobit.net نیز از این پس بصورت پریمیوم توسط فایل گیر پشتیبانی می شود.
انتقال فایل از این هاست به فایل گیر با سرعت خیلی بالا با میانگین 20 مگابایت بر ثانیه انجام می شود.

sirchicco
11-06-2011, 21:41
اقا جریان چیه سایت بالا نمیاد!:41:

M®hsen
11-06-2011, 21:47
سلام
چند دقیقه ای داشتم تغییری توی کانفیگ وب سرور میدادم، تمام شد اوکی هست.

sirchicco
11-06-2011, 22:04
جریان فایلی که من از یوتیوب لیچ کردم ولی میگه همچین فایلی رو سرور نیست چی شد؟

Rename هم نمیشه!!

M®hsen
11-06-2011, 22:25
این بخاطر نام فایل هست که علائم خاص توش داره و این توی یو آر ال مشکل ایجاد می کنه
از همین چند روز اخیر یوتیوب سیستم نام دهی به فایلهاش رو تغییر داده و علائم خاصی توش استفاده میشه که این علائم جلوی رینیم کردن فایل رو هم میگیره.
به زودی فیکسش می کنیم.

تا فیکس شدنش همچین لینکهای مستقیم شده از یوتیوب اگر داشتید برای پشتیبانی ارسال کنید تا براتون رینیمش کنند.
این فایل شما که رینیم شد:

sirchicco
11-06-2011, 23:33
ممنون، واقعا پشتیبانی سایتتون معرکست!
امیدوارم همینجوری بمونه!

MrSharif
15-06-2011, 17:17
هاست WUPload.com نیز از این پس بصورت پریمیوم توسط فایل گیر پشتیبانی می شود.
با تشکر از همکاری کاربران، لطفا نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

M®hsen
24-06-2011, 09:45
با سلام

1- متاسفانه هاست duckload.com کلا تعطیل شده و احتمالا بعلت دزدیده شدن مدتی هست که به یک سایت دیگر (video2k.tv) ریدایرکت میشود، ما که به درخواست کاربران اکانت پریمیوم این هاست را تهیه کرده بودیم حالا چاره ای نداریم جز اینکه این هاست را از لیست هاستهای پشتیبانی شده خارج کنیم.

2- دانلود از هاست hotfile.com تا یکی دو روز آینده با مشکل همراه خواهد بود، در حال بازنویسی و آپگرید بخش اعظم هسته فایل گیر برای رفع این مشکل هستیم و به امید خدا با ارتقاء هسته سایت ظرفیت اضافه کردن هاست های جدیدتر نیز باز خواهد شد.

با سپاس

M®hsen
24-06-2011, 15:37
با سلام
امکان دانلود ویدئوهای dailymotion.com نیز در فایل گیر فراهم گردید.

MrSharif
29-06-2011, 20:11
سلام به درخواست کاربران !

boy_kochak
01-07-2011, 15:37
سلام به درخواست کاربران !

:18: ساعات رایگان ... طبق برنامه نیستند ......
میشه یه نمه بیشتر توضیح بدی mr ....

M®hsen
06-07-2011, 10:32
:18: ساعات رایگان ... طبق برنامه نیستند ......
میشه یه نمه بیشتر توضیح بدی mr ....
سلام
هیچی هر وقت اون عکس رو در صفحه اصلی فایل گیر دیدید یعنی در ساعات رایگان قرار دارید و هر چی لینک مستقیم کنید از حجم ترافیکتون کم نمیشه، اینکه اتفاقی هستند و طبق برنامه نیستند یعنی اینکه رد روزها و ساعات مشخصی بر حسب یک برنامه از پیش تعیین شده این ساعات انتخاب نمیشنف بلکه رندوم هست، یهو ممکنه دو روز پشت هم ساعات رایگان باشه.

و اما دو خبر جدید:

امکان دانلود موزیک ها و ویدئوهای سایت IranSong یا همان backupflow.com به فایل گیر اضافه شد.
همچین هاست fileape.com نیز اکانتش تهیه شده و بصورت پریمیوم ساپورت می شود، این سایت میزبان فایلهای خاص و کمیابی هست که معمولا روی هاستهای دیگر پیدا نمی شوند.

M®hsen
07-07-2011, 08:55
با سلام
هسته سایت فایل گیر آپگرید شد و امکانات زیر افزوده گردید:

ساپورت مجدد دانلود پریمیوم از هات فایل hotfile.com
امکان جستجو در نام فایل های شخصی
امکان مرتب سازی فایل ها بر حسب حجم، تاریخ و نام در فایل منیجر
امکان مشاهده و لیست کردن لینک فایل های انتخابی در فایل منیجر
و دهها امکان امنیتی و فانکشن جدید که کارایی سایت را بهینه می کنند.
با سپاس

M®hsen
08-07-2011, 23:23
امکان دانلود ویدئوهای liveleak.com به فایل گیر اضافه شد.

amirkalak6
09-07-2011, 00:49
آقا دیگه حالت رایگان نداره؟؟چون هرچی میزنم test میزنه اشتباه است.... با یوزره پریمیوم امکان تغییر نام فایلها هست؟؟

M®hsen
09-07-2011, 07:45
یوزر تست مجددا فعال شد.

آقا دیگه حالت رایگان نداره؟؟چون هرچی میزنم test میزنه اشتباه است....

sia0368
09-07-2011, 08:15
کسی oron رو عملی تست کرده؟با چه سرعتی دان میکنه؟

M®hsen
09-07-2011, 08:50
اورون هاست کم سرعت و بد قلقی هست که دانلود فری ازش واقعا مکافاته، یعنی انتقال سرور به سرور در حالت فری با میانگین سرعت 20 - 30 کیلوبایت بر ثانیه انجام میشه، اما فایل گیر که چند تا اکانت از این هاست تهیه کرده (به علت محدودیت ترافیک دانلود هر اکانتش) سرعت انتقال سرور به سرور با اکانت پریمیوم حدود 500 - 600 کیلوبایت بر ثانیه هست.
حالا سرعت انتقال به سرور برای این هاست های بدقلق خیلی اهمیت نداره، شما می تونید بذاریدش برای انتقال، وقتی چند درصدی منتقل شد می تونید پنجره مرورگر رو ببندید یا دیسی کنید و بعدا مراجعه کنید به فایل منیجر برای گرفتن فایلتون.

کسی oron رو عملی تست کرده؟با چه سرعتی دان میکنه؟

amirkalak6
09-07-2011, 17:27
آقا من با تست دانلود کردم سرعت خوبه طریقه خریده اکانت چطوریه؟؟

M®hsen
09-07-2011, 18:39
مشخص هست در سایت
از طریق لینک زیر می تونید حجم مورد نیاز برای مستقیم کردن لینک ها رو خرید کنید:

آقا من با تست دانلود کردم سرعت خوبه طریقه خریده اکانت چطوریه؟؟

tayef
09-07-2011, 19:02
دوستان لطف میکنید طرز استفادشو بگید یعنی من نمی دونم آدرس فایلو کپی کنم تو قسمت مربوطه
مثله
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید من میخواستم دانلود کنم ارور داد

M®hsen
09-07-2011, 20:47
طرز استفاده اش به همون حالتی هست که استفاده کردید و اون ارور رو گرفتید، منتها لینکی که شما تست کردید از مدیافایر بوده، مدیافایر متاسفانه و یا خوشبختانه بر خلاف تمام هاستهای دیگه مدعی هست که بصورت فری میشه ازش نامحدود دانلود کرد، اما در عمل یک محدودیت هایی برای دانلودهای زیاد گذاشته که باعث میشه گاهی این ارور رو دریافت کنید، در صدد رفع این مشکل هستیم اما هر گاه این ارور رو برای مستقیم کردن لینکهای مدیافایر دریافت کردید، چند ساعت بعد امتحان کنید می تونید مستقیمش، چون معمولا روزی یه بار به مدت 4 ساعت آیپی بلاک میشه که نیاز به وارد کردن کد کپچا پیدا می کنه برای آنبلاک شدن.

دوستان لطف میکنید طرز استفادشو بگید یعنی من نمی دونم آدرس فایلو کپی کنم تو قسمت مربوطه
مثله
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید من میخواستم دانلود کنم ارور داد

bigman
09-07-2011, 22:39
توي آپلود باز تعداد دانلود از هر لينك نمايش داده ميشه .

فايلگير هم اين امكان را داره ؟؟

M®hsen
09-07-2011, 22:55
نه توی فایل گیر فایلها کاملا شخصی هستند و کسی غیر از خود یوزر به فایلها دسترسی نداره مگر اینکه خودش لینک رو جایی شیر کنه، شمارنده دانلود هم بکار نرفته چون سیستم فقط برای تسهیل در دانلودهای شخصی طراحی شده، نه به اشتراک گذاری فایل ها

توي آپلود باز تعداد دانلود از هر لينك نمايش داده ميشه .

فايلگير هم اين امكان را داره ؟؟

M®hsen
10-07-2011, 08:03
با سلام
هاست پرسرعت uploaded.to نیز از حالا به بعد بصورت پریمیوم توسط فایل گیر ساپورت می شود.
با سپاس از حمایت شما

amirkalak6
10-07-2011, 08:55
سرعته لیچ و دانلود واقعا عالیه سایتای خوبیم ساپورت میکنه فقط من دیشب چندتا لینک مستقیم کردم صبح 3-4 تاشو ارور داده بود و دوباره صبح ادامه دانلود رو زدم دلیلش چیه؟

M®hsen
10-07-2011, 18:22
سرعته لیچ و دانلود واقعا عالیه سایتای خوبیم ساپورت میکنه فقط من دیشب چندتا لینک مستقیم کردم صبح 3-4 تاشو ارور داده بود و دوباره صبح ادامه دانلود رو زدم دلیلش چیه؟
از اینترنت دانلود منیجر استفاده می کنید؟
اگر بله از قسمت Scheduler گزینه Number of retry رو عدد بزرگتری قرار بدین تا وقتی یک لینک Failed شد باز هم تلاش کنه برای دانلودش، در غیر این صورت اگر یک وقفه 2 ثانیه ای هم در کانکشن شما و سروی که دارید ازش دانلود می کنید رخ بده دانلود متوقف میشه و دانلود منیجر هم دیگه تلاشی نمی کنه تا چند لحظه بعد ارتباط رو چک کنه و دانلود رو ادامه بده.
با سپاس از نظر مثبت شما

M®hsen
13-07-2011, 13:19
آخرین اخبار فایل گیر

امکان دانلود ویدئوهای stupidvideos.com در فایل گیر فراهم شد.

همچنین دانلود فری از هاست filesmonster.com هم به فایل گیر اضافه شد، منتها انتقال فری از این هاست به فایل گیر با سرعت خیلی بالایی انجام می شود.

به دلیل رعایت قوانین کپی رایت لوگوی فایل گیر تغییر کرد و لوگوی جدید فایل گیر رونمایی شد.

هاست نوپا و رو به رشد uploadstation.com که به سرعت در حال محبوب شدن در بین کاربران است از حالا به بعد بصورت پریمیوم توسط فایل گیر پشتیبانی می شود.

blacktiger
13-07-2011, 14:04
عضویت بسیار ساده و کم دردسر
پرداخت سریع
سرعت بالا
تعداد قابل ملاحظه سایتهای پشتیبانی شده

تا اینجا راضیم ممنون

exreme
13-07-2011, 16:50
من با یوزر تست تو آپلود مشکل دارم، مصلا فایل زیر، با این حجمش 16 مگ هست ولی لیچ نمیشه!

Zaghan_13
13-07-2011, 17:09
مرسی:11:

دست شما درد نکنه پدرم دراومد هی از این سایت به اون سایت یک لینکی رو مستقیم کنه.

این خیلی باحاله...سرعتش هم زیاده...ممنون:40:

M®hsen
13-07-2011, 17:24
من با یوزر تست تو آپلود مشکل دارم، مصلا فایل زیر، با این حجمش 16 مگ هست ولی لیچ نمیشه!

لینکتون مشکل داره، فایلش حذف شده:

bigman
13-07-2011, 21:53
الان oron مشكل داره مدام ارور Login Failed , Bad username/password combination ميده ..

لينكها هم پابليك هستند و مشكلي ندارند .

مشكل چيه ؟

M®hsen
13-07-2011, 22:11
الان oron مشكل داره مدام ارور Login Failed , Bad username/password combination ميده ..

لينكها هم پابليك هستند و مشكلي ندارند .

مشكل چيه ؟
سلام
مشکل حلش شد ممنون از گزارش شما

Lord-Voldemort
15-07-2011, 16:07
اقا من یه اکانت دارم به نام : داش ممد
چون فارسیه هر چی لیچ می کنم نمی تونم دانلود کنم اگه میشه اسمش رو تغییر بدین به Lord-Voldemort
خیلی ممنون میشم

M®hsen
15-07-2011, 16:21
سلام
نام کاربری تون تغییر داده شد، دقت کنید با حروف کوچک هست: lord-voldemort
ضمنا چند روز قبل در همین رابطه از طریق پشتیبانی تماس گرفته بودید پاسخ به ایملتون ارسال شده بود، تماس های پشتیبانی رو باید از طریق ایمیلتون بالطبع پیگیری کنید.
موفق باشید

اقا من یه اکانت دارم به نام : داش ممد
چون فارسیه هر چی لیچ می کنم نمی تونم دانلود کنم اگه میشه اسمش رو تغییر بدین به Lord-Voldemort
خیلی ممنون میشم

Lord-Voldemort
16-07-2011, 11:45
من چک کردم هنوز هم نرفرستادین نه تویه اسپم و نه توی اینباکس

M®hsen
16-07-2011, 12:13
خب پس حتما چون شما از زمان آنلاین دی ال مصرف کننده فایل گیر بودید و به صورت ثبت نام ادد نشدید به عنوان یوزر فایل گیر و ما ایمیل آنلاین دی ال شما رو به صورت دستی برای گیر هم به عنوان ایمیل شما قرار دادیم امکان اشتباه وارد کردن ایمیل شاید باشه، لطفا از مشخصات کاربری خودتون در فایل گیر چک کنید که ایمیل صحیحی برای شما ست شده هست یا خیر، اگر ایمیلتون صحیح نیست همونجا از طریق فرم پشتبانی ایمیل صحیح رو بفرستید تا چنج کنیم.

من چک کردم هنوز هم نرفرستادین نه تویه اسپم و نه توی اینباکس

M®hsen
30-07-2011, 15:51
آخرین اخبار فایل گیر:

بخش راهنما (پرسش و پاسخ های متداول) به سایت اضافه شد و از شما دعوت می شود در صورت داشتن سوال یا ابهام، قبل از مطرح کردن پرسش خود یک بار راهنما را مطالعه بفرمایید، در این آدرس:

در قسمت دانلود تک لینک شما این امکان را دارید که بعد از ارسال درخواست مستقیم کردن لینک، در صورتیکه انتقال فایل به فایل گیر شروع شده باشد، می توانید پنجره مرورگر خود را بسته و یا ارتباط اینترنت خود را قطع کنید و در فرصت بعدی به فایل منیجر خود مراجعه کرده و فایل کامل خود را تحویل بگیرید، به عبارتی عملیات انتقال فایل بر خلاف گذشته دیگر به ارتباط اینترنت شما و باز بودن پنجره مرورگتان وابسته نیست و درخواست شما در سرور انجام می شود. به همین علت این نکته را هم مدنظر داشته باشید که وقتی در پنجره مرورگرتان وضعیت انتقال فایل را متوقف شده ملاحظه کردید از رفرش کردن پیج یا دانلود مجددد آن لینک خودداری کنید، چرا که انتقال فایل در حال انجام است و تکمیل خواهد شد.

در قسمت دانلود گروهی لینک ها موضوع متفاوت است و شما می بایست پنجره مرورگر را باز گذاشته و ارتباط اینترنت خود را حفظ کنید، چرا که در این قسمت درخواست مستقیم کردن هر لینک بعد از انتقال کامل لینک قبلی، بواسطه یک جاوا اسکریپت بصورت خودکار از مرورگر شما و از لیست لینک هایی که آماده کردید به فایل گیر ارسال می شود، بنابراین اگر در این قسمت پنجره مرورگر را ببندید، تنها آخرین درخواستی که ارسال شده بود انتقال فایلش تکمیل خواهد شد و مابقی لینک های موجود در لیست شما مستقیم نمی شوند.

به غیر از هاست فایل سرو که در حال رفع مشکلش هستیم مابقی هاست های پشتیبانی شده فایل گیر بدون مشکل فعال می باشند.

در صورت مشاهده مشکل برای مستقیم کردن هر لینکی لطفا ابتدا از سالم بودن لینک اصلی خود اطمینان حاصل فرمایید و در صورت صحت، آن را از قسمت تماس با ما برای بررسی بیشتر برای پشتیبانی فایل گیر ارسال نمایید.

bagbagoo
03-08-2011, 23:47
دوست عزیز wupload هم خیلی وقته مشکل داره.

plugin outdated هستش.

گزارش دادم تا اطلاع داشته باشید و درستش کنید.ضمنا سایت خوبی دارید من 2 تا یوزر دارم که پریمیوم هستند و راضیم.

ممنون و موفق باشید.

M®hsen
04-08-2011, 08:19
سلام
با سپاس از گزارش شما، مشکل حل شد.
لطفا هر گاه با هر هاستی مشکلی دیدید در اولین فرصت گزارش کنید تا زودتر مشکلش حل بشه.

دوست عزیز wupload هم خیلی وقته مشکل داره.

plugin outdated هستش.

گزارش دادم تا اطلاع داشته باشید و درستش کنید.ضمنا سایت خوبی دارید من 2 تا یوزر دارم که پریمیوم هستند و راضیم.

ممنون و موفق باشید.

naser1363
17-08-2011, 10:40
سلام
من با یوزر test وارد سایت می شم. از من کد امنیتی می خواد کد رو که وارد می کنم خطا میده
کوکی کد امنیتی قابل دریافت نیست.
مشکل چیه؟
من کد رو درست وارد می کنم.

exreme
29-08-2011, 13:39
سلام
اورون چرا از لیست پشتیبانی خارج شد؟ کی بر می گرده؟

M®hsen
10-09-2011, 15:50
سلام
اورون چرا از لیست پشتیبانی خارج شد؟ کی بر می گرده؟
با سلام
هاست اورون (oron.com) از میان هاست های تحت پشتیبانی پریمیوم فایل گیر خارج گردید، دلیل این موضوع مدیریت بی قانون این هاست و عدم پایبندی مسئولین آن به رعایت مسائل اخلاقی بوده، این هاست به هیچ عنوان دارای اعتبار نبوده و اکانت هایی که به فروش می رساند بدون تضمین هستند، بنابراین برای همیشه از لیست هاست های پشتیبانی شده توسط فایل گیر خارج شده است.

masoud_iq
24-09-2011, 20:59
سلام
من هم premium user هستم و با torrific مشکل دارم و
در سایت شما برای torrific به این پیغام برمی خورم

Login/Pass not inserted. To download files you must be a member or premium user.

اگر ممکنه پیگیری کنید

M®hsen
24-09-2011, 21:12
سلام
لطفا لینکتون رو بدین.

masoud_iq
25-09-2011, 20:35
این هم لینک:

M®hsen
25-09-2011, 20:38
سلام
دیشب متعاقب گزارش شما چک کردم یک مشکلی در پلاگین دانلود از torrific وجود داشت که حل شد، حالا این لینک رو باید بدون مشکل بتونید مستقیم کنید.
با سپاس

Takbarg
17-10-2011, 18:24
چرا نمیشه ترافیک خرید (با بانک پارسیان)؟

M®hsen
17-10-2011, 19:17
چرا نمیشه ترافیک خرید (با بانک پارسیان)؟
سلام
احتمالا یکی مشکل خیلی موقت برای سایت زرین پال بوجود آمده، تو این فاصله و تا حل مشکل اگر عجله دارید می تونید به لینک زیر برید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو گزینه مدیریت پرداخت کارت - انتقال به کارت شتابی رو کلیک کنید و مبلغ مربوط به پلان انتخابی تون رو به شماره کارت سایت که در همون صفحه شارژ اکانت در فایل گیر موجود هست منتقل کنید، سپس یک تماس با پشتیبانی بگیرید تا اکانتتون شارژ بشه.

Takbarg
17-10-2011, 22:04
کی این مشکل حل میشه؟

آخه اونجوری بلافاصله شارژ میشه.

M®hsen
18-10-2011, 00:34
ببینید شما از طریق چند درگاه می تونید پرداخت رو انجام بدین، حتما لزومی نداره با درگاه پارسیان کار کنید، درست شدنش هم مربوط به خود سایت بانک هست، در هر صورت انتخاب جایگزین وجود داره و همه درگاه ها همه کارت های شتاپ رو ساپورت می کنند و غیرممکن هست که در یک زمان همه درگاه های بانکی با هم دچار مشکل باشند.

boy_kochak
23-10-2011, 22:04
امکان دانلود از تورنت هم هست ....؟

M®hsen
23-10-2011, 22:10
خیر، تورنت ساپورت نمی شود.

mosi2007
28-10-2011, 19:58
سلام
میخواستم ببینم اقای mrsharif صاحاب سایت فایل گیر هستند چون من میشناسمش و خودش بهم گفت ؟

M®hsen
28-10-2011, 20:01
سلام
میخواستم ببینم اقای mrsharif صاحاب سایت فایل گیر هستند چون من میشناسمش و خودش بهم گفت ؟
سلام
ایشون یکی از اعضای ساپورت سایت می باشند.

mosi2007
28-10-2011, 20:29
مگه سایت به این کوچیکی چند تا اعضا داره:27:

mosi2007
28-10-2011, 21:03
شوخی کردم ناراحت نشین:10:

squall12
29-10-2011, 15:49
سلام. اگه من اکانت پرمیوم داشته باشم باز هم فایلها بعد از 7 روز پاک میشه ؟

NET DOCTOR
29-10-2011, 16:37
سلام. اگه من اکانت پرمیوم داشته باشم باز هم فایلها بعد از 7 روز پاک میشه ؟
برگرفته از سایت فایل گیر(قسمت راهنمای کاربران پرمیوم)

فایل های مستقیم شده شما کاملا شخصی هستند و کسی به غیر از شما دسترسی به این فایل ها ندارد. هر فایل به مدت 7 روز تمام پس از لحظه انتقال به فایل گیر، روی سایت فایل گیر باقی می ماند و در این مدت امکان دانلود آن را بصورت مستقیم و با قابلیت رزیوم دارید، اگر چنانچه در مدت 7 روز فرصت نکردید فایلی را بطور کامل دانلود کنید، پس از حذف شدن آن از سایت فایل گیر مجددا می توانید همان لینک را مستقیم کنید تا دانلود ناقص شما ادامه پیدا کند.

NET DOCTOR
05-11-2011, 23:29
اطلاعیه!!!!!!

ساپورت مجدد هاست oron بصورت پریمیوم، فقط کاربران پریمیوم فایل گیر امکان دانلود از این هاست را دارند

ساپورت هاست Filepost بصورت پریمیوم

امکان دانلود لینک های پسورددار mediafire اضافه شد

طی دو روز اخیر دانلود از wupload دچار مشکل شده بود که مشکل حل شد

p30world am
08-11-2011, 22:30
سرعت دانلودم از فایل گیر با اکانت تست(سرعت اکانت تست رو توی سایت، متوسط زده)
این سرعت برای کاربران رایگان هست.کاربران پرمیوم چه سرعتی دارن؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!

M®hsen
08-11-2011, 22:35
سلام
فرقی نداره
فعلا هیچ محدودیت سرعتی برای کاربر تست وجود نداره و با نهایت سرعتتون می تونید دانلود کنید.

amirkalak6
10-11-2011, 08:22
سلام

اقا چرا شبا اصلا باز نمیشه سایتتون؟؟!!!! حدودا تا ساعت10-11 صبحم ایراد داره نمیشه دانلود کرد الان چندوقتی هست اینطوری شده ایرادم از سمت من نیست100%

M®hsen
10-11-2011, 10:39
سلام

اقا چرا شبا اصلا باز نمیشه سایتتون؟؟!!!! حدودا تا ساعت10-11 صبحم ایراد داره نمیشه دانلود کرد الان چندوقتی هست اینطوری شده ایرادم از سمت من نیست100%
توی همین چند شب اخیر شما تست کردید و سایت باز نمیشد یا دانلودتون انجام نمیشد؟ دقیقا کی تست کردید و چه ساعتی؟
ببینید تا 4 روز پیش سایت شبها دقیقا از ساعت 1 بامداد که دانلودهای رایگان استارت می خوره زمان پاسخگوییش طولانی شده بود و کانکشنهای دانلود دیر کانکت میشدن، اما دقیقا از 4 روز پیش تغییراتی انجام شد که مشکل حل شد و شبها سرعت پاسخگویی سایت دقیقا مثل روزهاست و تو این 4 روز مشکلی دیده نشده.
اگر شما مشکلی دیدید لطفا دقیق تر بگید تا بتونیم شناسایی و حلش کنیم.
با سپاس

abbasghaderi2010
12-11-2011, 21:26
سلام
در فایل گیر امکان دانلود از فایل سرو امکان پذیر هست ؟ یا نیست ؟
با یوزر تست که پیغام :
دانلود از فایل سرو فعلا امکان پذیر نیست، در حال بررسی برای رفع این مشکل هستیم . داده میشه
یوزر پریمیوم هم همینطوری هست ؟
با تشکر

M®hsen
12-11-2011, 21:38
سلام
متاسفانه الان 3 روز هست که نتونستیم مشکل فایل سرو رو حل کنیم، فایل سرو اخیرا زده زیر تمام عهد و پیمانهاش و اینهمه ادعا می کرد اکانتهای پریمیومش unlimited هست، در اقدامی جالب اومده آیپی یوزرهای استفاده کننده هاش رو بررسی کرده، دیده اون دانلودرهایی که آیپیشون مال دیتاسنترهاس اون آیپی ها رو بن کرده، فعلا پیگیرش هستیم تا با یک کلکی بتونیم آیپی خودمون رو از حالت بلاک خارج کنیم، اما این پروسه چقدر زمان میربره معلوم نیست.

اما راه حل تقریبا کارآمد تا حل مشکل فایل سرو اینه که لینک فایلهای موردنظرتون رو از سرور دیگه ای پیدا بکنید، یقینا هر فایلی که تو فایل سرو آپلود شده حداقل توی فایل سونیک و دبلیو آپلود هم آپلود شده هست، با سرچ لینک فایل سرو در گوگل می تونید میرور همون لینک رو از هاست های دیگه هم پیدا کنید و دانلودشون کنید.

با سپاس

سلام
در فایل گیر امکان دانلود از فایل سرو امکان پذیر هست ؟ یا نیست ؟
با یوزر تست که پیغام :
دانلود از فایل سرو فعلا امکان پذیر نیست، در حال بررسی برای رفع این مشکل هستیم . داده میشه
یوزر پریمیوم هم همینطوری هست ؟
با تشکر

siamackh
13-11-2011, 07:19
از ديشب من نميتونم دانلود كنم . الان سايتتون هم باز نميكنه.

M®hsen
13-11-2011, 10:28
از ديشب من نميتونم دانلود كنم . الان سايتتون هم باز نميكنه.
سلام
مشکلی بود که موقتا حل شد و تا چند روز آینده با اضافه شدن سرور جدید بطور کامل حل خواهد شد.
با سپاس

---------- Post added at 11:28 AM ---------- Previous post was at 11:25 AM ----------

هاست جدید filejungle که به سرعت در حال محبوبیت در بین آپلودرهاست منبعد بصورت پریمیوم در فایل گیر ساپورت می شود.

سرعت این هاست فعلا چنگی به دل نمی زند و در حد 700 - 800 کیلوبایت هست، اما در مواردی که لینکهای فایل سونیک یا دبلیو آپلود از فایل موردنظرتان پیدا نکردید می تواند میرور خوبی باشد.

mosi2007
22-11-2011, 10:44
سلام جرا از یوتیوب نمیتونم دان لود کنم و تا کی باید صبر کنم؟

M®hsen
22-11-2011, 13:11
سلام
چون بعلت دانلود زیاد یوتیوب آیپی سایت رو بلاک کرده، فعلا دنبال یک رنج آیپی هستیم که بلاک نشده باشه و منتظر همکاری دیتاسنتر هستیم.
معلوم نیست چقدر طول بکشه.

khooraj
22-11-2011, 13:28
سلام
1. سایتتون عالیه, چون دوستون دارم 1 انتقاد میکنم: بعضی وقتا (خیلی کم پیش میاد ولی پیش میاد) دانلود فایل روی سرورتون ناقص میمونه و کامل نمیشه ولی از اکانتمون در جا کم میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] البته وقتی گیر میکنه من 5-6 ساعت بیشتر صبر نمیکنمو فایلو حذف میکنم دوباره رو سرورتون دانلود میکنم. امکان داره بیشتر وایسم کامل بشه دانلود؟
2.واسه خرید اکانت وارد zarinpal میشه میگه تراکنش یافت نشد, پس چجوری الان آنلاین بخریم که سریع اکانت شارژ بشه؟
3.و یک سوال بس کلیدی:
من تا بحال فایل بیش از 2 گیگ مستقیم نکردم, یک تک فایل محدودیت حجمی نداره درسته؟ یعنی اگه یه فایل 3 گیگ باشه عین 3 گیگ رو سرورتون میاد یا هر فایل محدودیت حجم داره؟
با تشکر

M®hsen
22-11-2011, 13:54
سلام
سپاس از شما که انتقاد می کنید و ما واقعا بیش از 90 درصد کارها و تغییراتی که انجام می دیم روی حساب همین تماس های کاربران و پیشنهادات اونهاست. در خصوص موارد ذکر شده شما:

1- وقتی فایلی براتون ناقص منتقل شد، لینک اصلی اون فایل رو برای ما از قسمت تماس با پشتیبانی ارسال کنید فایل براتون ترمیم میشه، اگر هم تا به حال این کار رو نکردید و مجبور شدید فایل رو حذف و مجددا مستقیم کنید بفرمایید چه مقدار از ترافیک شما به این شکل از دست رفت تا برگردونده بشه.
اما در مورد اینکه چطور بفهمید فایلتون انتقالش متوقف شده، شما کافیه یک بار پیج اثلی فایل گیر رو باز کنید و در فایل منیجر حجم فایل رو چک کنید، مجددا یک دقیقه بعد صفحه اصلی فایل گیر رو رفرش کنید و این بار نیز حجم همون فایل رو در فایل منیجر چک کنیدف اگر هیچ تغییری در حجم اون فایل دیده نشد یعنی اینکه انتقال فایل ناقص مونده و این فایل از فایل منیجرتون قابل حذف هم خواهد بود، در صورتیکه اگر فایل همچنان در حال انتقال باشه حذف نمیشه.

2- خرید از زرین پال بله از دیشب تا امروز ظهر مشکل داشت که مشکلش حل شد.

3- بله محدودیت حجمی به ازای هر فایل 10 گیگ هست که در واقع میشه گفت محدودیت حجمی برای انتقال یک فایل وجود نداره، چون هیچ آپلودسنتری حجم بیش از این رو برای آپلود ساپورت نمی کنه.

سلام
1. سایتتون عالیه, چون دوستون دارم 1 انتقاد میکنم: بعضی وقتا (خیلی کم پیش میاد ولی پیش میاد) دانلود فایل روی سرورتون ناقص میمونه و کامل نمیشه ولی از اکانتمون در جا کم میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] البته وقتی گیر میکنه من 5-6 ساعت بیشتر صبر نمیکنمو فایلو حذف میکنم دوباره رو سرورتون دانلود میکنم. امکان داره بیشتر وایسم کامل بشه دانلود؟
2.واسه خرید اکانت وارد zarinpal میشه میگه تراکنش یافت نشد, پس چجوری الان آنلاین بخریم که سریع اکانت شارژ بشه؟
3.و یک سوال بس کلیدی:
من تا بحال فایل بیش از 2 گیگ مستقیم نکردم, یک تک فایل محدودیت حجمی نداره درسته؟ یعنی اگه یه فایل 3 گیگ باشه عین 3 گیگ رو سرورتون میاد یا هر فایل محدودیت حجم داره؟
با تشکر

babi_rich
22-11-2011, 15:29
چرا سایت باز نمیشه/؟

M®hsen
22-11-2011, 15:38
چرا سایت باز نمیشه/؟
سلام
سایت مشکلی نداره، اما دیشب آیپی سایت تغییر داده شد، شاید نیاز باشه یکبار flush DNS کنید تا کش دی ان اس شما بروز بشه:

Arsenal-4ever
23-11-2011, 12:34
تا دیشب مشکلی نبود ولی الان سایت به چنین شکلی بالا میاد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید2-3 روز قبل هم همینجوری شد ولی بعدا درست شد.
تو این لحظه با flushdns هم چیزی حل نشد

ویرایش ساعت 14: الان مشکل حل شده

ویرایش دوباره: ولی فایلهامو که دیشب لیچ کردم الان نمیتونم دانلود کنم. فقط با مرورگر دانلود میشن و با idm، نه.

khooraj
23-11-2011, 12:41
سلام
سپاس از شما که انتقاد می کنید و ما واقعا بیش از 90 درصد کارها و تغییراتی که انجام می دیم روی حساب همین تماس های کاربران و پیشنهادات اونهاست. در خصوص موارد ذکر شده شما:

1- وقتی فایلی براتون ناقص منتقل شد، لینک اصلی اون فایل رو برای ما از قسمت تماس با پشتیبانی ارسال کنید فایل براتون ترمیم میشه، اگر هم تا به حال این کار رو نکردید و مجبور شدید فایل رو حذف و مجددا مستقیم کنید بفرمایید چه مقدار از ترافیک شما به این شکل از دست رفت تا برگردونده بشه.
اما در مورد اینکه چطور بفهمید فایلتون انتقالش متوقف شده، شما کافیه یک بار پیج اثلی فایل گیر رو باز کنید و در فایل منیجر حجم فایل رو چک کنید، مجددا یک دقیقه بعد صفحه اصلی فایل گیر رو رفرش کنید و این بار نیز حجم همون فایل رو در فایل منیجر چک کنیدف اگر هیچ تغییری در حجم اون فایل دیده نشد یعنی اینکه انتقال فایل ناقص مونده و این فایل از فایل منیجرتون قابل حذف هم خواهد بود، در صورتیکه اگر فایل همچنان در حال انتقال باشه حذف نمیشه.

2- خرید از زرین پال بله از دیشب تا امروز ظهر مشکل داشت که مشکلش حل شد.

3- بله محدودیت حجمی به ازای هر فایل 10 گیگ هست که در واقع میشه گفت محدودیت حجمی برای انتقال یک فایل وجود نداره، چون هیچ آپلودسنتری حجم بیش از این رو برای آپلود ساپورت نمی کنه.

ترافیک از دست رفته من در برابر امکاناتی که فایل گیر برام مهیا میکنه هیچه:11:
محسن جان منم الان مشکل جناب Arsenal_4ever رو دارم.

M®hsen
23-11-2011, 14:13
تا دیشب مشکلی نبود ولی الان سایت به چنین شکلی بالا میاد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید2-3 روز قبل هم همینجوری شد ولی بعدا درست شد.
تو این لحظه با flushdns هم چیزی حل نشد

ویرایش ساعت 14: الان مشکل حل شده

ویرایش دوباره: ولی فایلهامو که دیشب لیچ کردم الان نمیتونم دانلود کنم. فقط با مرورگر دانلود میشن و با idm، نه.
مشکل بخاطر آپدیت نشدن DNS های cash شده در ISP شماست، چون IP سایت تغییر داده شد، به مرور با گذشت زمان اندکی که بستگی به تنظیمات آی اس پی شما دارد مشکل باز نشدن دومین سایت برایتان حل خواهد شد.

ترافیک از دست رفته من در برابر امکاناتی که فایل گیر برام مهیا میکنه هیچه:11:
محسن جان منم الان مشکل جناب Arsenal_4ever رو دارم.
خواهش می کنم نظر لطف شماست، اما ارائه این سرویس چیزی جز انجام وظیفه نیست و بازگشت ترافیک از دست رفته هم حق طبیعی شماست.
در خصوص مشکل مشترکتون هم در بالا توضیح دادم.
با سپاس

amirkalak6
23-11-2011, 15:14
آقا چرا سایت باز نمیشه چند روزه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یه سایت دیگه میاد که.....

---------- Post added at 05:14 PM ---------- Previous post was at 05:10 PM ----------

M®hsen
23-11-2011, 16:39
آقا چرا سایت باز نمیشه چند روزه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یه سایت دیگه میاد که.....

---------- Post added at 05:14 PM ---------- Previous post was at 05:10 PM ----------

در پست قبل عرض کردم:

مشکل بخاطر آپدیت نشدن DNS های cash شده در ISP شماست، چون IP سایت تغییر داده شد، به مرور با گذشت زمان اندکی که بستگی به تنظیمات آی اس پی شما دارد مشکل باز نشدن دومین سایت برایتان حل خواهد شد.

ضمنا یک بار هم فلاش دی ان اس کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/FONT][/FONT]

M®hsen
23-11-2011, 20:25
هاست های fileserve.com و depositfiles.com فعلا از روی ناچار و بخاطر عدم سرویس دهی به سایتها (یعنی محدود کردن سرویس دهیشون فقط به کاربران خانگی) فعلا از لیست ساپورت فایل گیر خارج شدند و در عوض هاست های زیر تحت ساپورت پریمیوم فایل گیر قرار گرفتند:
filesmonster.com
enterupload.com
bitshare.com

khooraj
23-11-2011, 20:47
یه سوال:
چطور میشه از هاست letitbit.net لینک دانلود بگیرم؟ من نمیتونم ولی حتما میشه که فایل گیر ساپورتش میکنه. یعنی من میتونم از خود letitbit دانلود کنم ولی همون لینک دانلود رو از دانلود منیجر میدم به فایلگیر مستقیم نمیشه.

M®hsen
23-11-2011, 20:50
نمونه لینکی که نمی تونید مستقیمش کنید رو بدین تا بررسی کنم.

M®hsen
23-11-2011, 21:13
یه سوال:
چطور میشه از هاست letitbit.net لینک دانلود بگیرم؟ من نمیتونم ولی حتما میشه که فایل گیر ساپورتش میکنه. یعنی من میتونم از خود letitbit دانلود کنم ولی همون لینک دانلود رو از دانلود منیجر میدم به فایلگیر مستقیم نمیشه.نه خب لینک رو از دانلود منیجر نباید بگیرید که، اون لینکی که از دانلود منیجر استخراج می کنید لینک مستقیم دانلود فایل برای کاربر فری هست که معمولا برای آیپی همون کاربر ساخته میشه، شما لینکی رو که به فایل گیر می بایست بدین تا بصورت پریمیوم منتقل بشه، لینک اصلی فایل هست که به این فرمت هست:

khooraj
23-11-2011, 21:29
نمونه لینکی که نمی تونید مستقیمش کنید رو بدین تا بررسی کنم.
ببین من واسه دریافت لینک دانلود تو filestube سرچ میکنم بعد تو قسمت direct links لینک دانلود رو کپی میکنم تو فایلگیر و تمام. ولی این واسه لینکهایی هست که پسوند فایل آخر آدرس باشه ولی برای letitbit تو سایت filestube آدرس رو طوری میده که پسوند فایل آخرش نیست یعنی لینک مستقیم دانلود رو تو direct link نمیده, فرضا لینک پایین که آخرش نوشته html و آدرس رو تا mkv هم کپی میکنم باز مستقیم نمیشه, تو صفحه 3 یا 4 همین تاپیکم یه دوستی از mediafire یه آدرسی داشت که آخرش جای پسوند فایل یه همچین چیزی نوشته بود ahdhfkjdkj که اونم مستقیم نمیشد کلا لینکی که آخرش پسوند فایل نباشه مستقیم نمیشه منم هر آدرسی از letitbit میگیرم اینجوریه.

M®hsen
23-11-2011, 21:35
ببین من واسه دریافت لینک دانلود تو filestube سرچ میکنم بعد تو قسمت direct links لینک دانلود رو کپی میکنم تو فایلگیر و تمام. ولی این واسه لینکهایی هست که پسوند فایل آخر آدرس باشه ولی برای letitbit تو سایت filestube آدرس رو طوری میده که پسوند فایل آخرش نیست یعنی لینک مستقیم دانلود رو تو direct link نمیده, فرضا لینک پایین که آخرش نوشته html و آدرس رو تا mkv هم کپی میکنم باز مستقیم نمیشه, تو صفحه 3 یا 4 همین تاپیکم یه دوستی از mediafire یه آدرسی داشت که آخرش جای پسوند فایل یه همچین چیزی نوشته بود ahdhfkjdkj که اونم مستقیم نمیشد کلا لینکی که آخرش پسوند فایل نباشه مستقیم نمیشه منم هر آدرسی از letitbit میگیرم اینجوریه.

نه نه یک اشتباهی دارید می کنید، شما اصلا به پسوند آخر لینک توجه نکنید، لینک متداولی که از یک هاست منتشر میشه رو می تونید مستقیم کنید، مثلا این لینک لتیت بیت شما فرمتش کاملا صحیح هست، و اگر فایل از سرور اصلی حذف نشده به راحتی با دادن این لینک به فایل گیر می تونید مستقیمش کنید:

یا لینک مدیافایر رو که مثلا زدید، کلا نام و پسوند فایل توی لینک های مدیافایر وجود نداره، اما می تونید مستقیمشون کنید، مثل این لینک:

khooraj
23-11-2011, 21:40
نه خب لینک رو از دانلود منیجر نباید بگیرید که، اون لینکی که از دانلود منیجر استخراج می کنید لینک مستقیم دانلود فایل برای کاربر فری هست که معمولا برای آیپی همون کاربر ساخته میشه، شما لینکی رو که به فایل گیر می بایست بدین تا بصورت پریمیوم منتقل بشه، لینک اصلی فایل هست که به این فرمت هست:

در مورد دانلود منیجر نمیدونم چرا به فکرم نرسید که مال کاربر free هست :20: , در این مورد کاملا حق با شماست ولی این آدرسی که الان شما هم نوشتی آخرش html داره و یه سری آدرسا هم آخرش asdjsksjk این حروف فرضا نوشته این آدرسا مستقیم نمیشن

khooraj
23-11-2011, 21:54
کاملا حق با تو بود محسن :10:
لینکو باید همونجوری میدادم, بسی سپاسگذارم ازت

Rhodes
24-11-2011, 10:30
دوستان چرا سايت پوكيده ؟ من هر كاري ميكنم ديگه باز نميشه !!!

Sent from my iPod touch using Tapatalk

khooraj
24-11-2011, 21:34

علت تو چند پست قبلی بیان شده, ولی الان با چیز پی ان بالا میاد.

NET DOCTOR
24-11-2011, 21:43

علت تو چند پست قبلی بیان شده, ولی الان با چیز پی ان بالا میاد.
تو این پست توضیح دادن
ضمنا برای من بدون هیچ مشکلی و بدون استفاده از وی پی بالا میاد و لیچ هم میکنه(فری)

khooraj
25-11-2011, 00:00
درسته الان بدون مشکل بالا میاد

M®hsen
26-11-2011, 16:03
یک پیشرفته سازی برای دانلود ترانه های ایران سونگ به شرح زیر صورت پذیرفت:
با وارد کردن لینک یک آلبوم کل ترانه های موجود در آن آلبوم شناسایی شده و در قسمت دانلود گروهی آماده دانلود توسط فرمان کاربر می باشند.
این قسمت برای کاربر تست که از دانلود گروهی محروم است به این صورت هست که فقط لینک ترانه های موجود در آلبوم برای کاربر تست نمایش داده می شود.

Rhodes
26-11-2011, 19:19
خيلي سايت خوبيه.درست شده.دستتونم درد نكنه.

Iceboy_LOVE
28-11-2011, 21:20
اقا من میخواستم اشتراک تهیه کنم کمترینش رو...
فایلها محدودیت زمانی که ندارن ؟ یعنی یه حجمی ما خریدیم برای کلی وقت میتونیم استفاده کنیم دیگه ؟
چون من خوره دانلود نیستم فقط گرفتم که کارم لنگ نمونه واسه دانلود موزیک والبوم ها

یه مورد دیگه یوزر پسورد تست زدم اما فایل یــ ـوتیوب رو 6 مگ بود و کیفیتش هم گفتم چی مستقیم کنه اما موقع دانلود کلیک کردم لینک فـ ـ ـلتر شد ... راهی نیست اوکی بشه ؟

اینجوری که یـ ـوتیوب بازم چیز پی ان میخواد شبا ...

Iceboy_LOVE
28-11-2011, 21:30
دوستان اتفاقا من کارت عابر ملی حساب اینترنتی هم دارم .. دیگه از نظر واریز مشکلی نباید باشه

منتها امشب یه فایل 30 مگ از فایل سونیک تست زدم...گذاشتم تو دانلود و فردا صبح اول وقت تست میکنم ببینم سرعتش چقدره

منتها مشکل یـ ـوتیوب هنوز گیرشم که وقتی دان میکنم و یا حتی تغییر نام هم میدم ف ی ل تر میزنه

M®hsen
28-11-2011, 21:32
اقا من میخواستم اشتراک تهیه کنم کمترینش رو...
فایلها محدودیت زمانی که ندارن ؟ یعنی یه حجمی ما خریدیم برای کلی وقت میتونیم استفاده کنیم دیگه ؟
چون من خوره دانلود نیستم فقط گرفتم که کارم لنگ نمونه واسه دانلود موزیک والبوم ها

یه مورد دیگه یوزر پسورد تست زدم اما فایل یــ ـوتیوب رو 6 مگ بود و کیفیتش هم گفتم چی مستقیم کنه اما موقع دانلود کلیک کردم لینک فـ ـ ـلتر شد ... راهی نیست اوکی بشه ؟

اینجوری که یـ ـوتیوب بازم چیز پی ان میخواد شبا ...
فایلها تا 7 روز پس از انتقال به فایل گیر اعتبار دارند، منظور از اعتبار نامحدود اشتراک این هست که شارژی که برای اکانتتون می خرید هیچگاه منقضی نمیشه.

فیلتــر بودن بعضی فایلها بعد از مستقیم کردن وقتی اتفاق می افته که نام فایل شما حاوی کلمات غیر مجاز باشه، در این موارد شما می تونید از پنلتون اون فایل رو ابتدا تغییر نام بدین به یک نام ساده تر و سپس بدون مشکل دانلودش کنید.

M®hsen
28-11-2011, 21:38
دوستان اتفاقا من کارت عابر ملی حساب اینترنتی هم دارم .. دیگه از نظر واریز مشکلی نباید باشه

منتها امشب یه فایل 30 مگ از فایل سونیک تست زدم...گذاشتم تو دانلود و فردا صبح اول وقت تست میکنم ببینم سرعتش چقدره

منتها مشکل یـ ـوتیوب هنوز گیرشم که وقتی دان میکنم و یا حتی تغییر نام هم میدم ف ی ل تر میزنهلینک این فایل مستقیم شده رو بدین تا بررسی کنم، با تغییر نام فایل می بایست مشکلتون حل بشه.

Iceboy_LOVE
28-11-2011, 21:50
لینک این فایل مستقیم شده رو بدین تا بررسی کنم، با تغییر نام فایل می بایست مشکلتون حل بشه.

اقا محسن مشکل حل شد... یه ویدئو از گروه X factiors بود که دیشب خوندن.... و تغییر نام دادم اوکی شد
ممنون از زحمات شما

در مورد remote upload یه توضیحی میدین چی هست و به چه کار میاد؟

M®hsen
28-11-2011, 21:56
اقا محسن مشکل حل شد... یه ویدئو از گروه X factiors بود که دیشب خوندن.... و تغییر نام دادم اوکی شد
ممنون از زحمات شما

در مورد remote upload یه توضیحی میدین چی هست و به چه کار میاد؟
ریموت آپلود یعنی اینکه به غیر از هاست هایی که در فایل گیر ساپورت میشن، شما هر لینک مستقیمی از هر سایتی داشته باشید می تونید به فایل گیر منتقل کنید.

amirkalak6
30-11-2011, 15:34
اقا امروز بیکار بودی ماهر چی لیچ میکردیم پاک میکردی نه؟؟؟؟ 7 روز یا 5 دقیقه؟؟

M®hsen
30-11-2011, 15:41
اقا امروز بیکار بودی ماهر چی لیچ میکردیم پاک میکردی نه؟؟؟؟ 7 روز یا 5 دقیقه؟؟
فایلهای با عمر بیش از 7 روز بصورت خودکار حذف میشن، هیچوقت این اتفاق نمی افته که فایلی زودتر حذف بشه.
آیدی تون در فایل گیر رو بدین تا بررسی کنم.

amirkalak6
30-11-2011, 15:57
فایلهای با عمر بیش از 7 روز بصورت خودکار حذف میشن، هیچوقت این اتفاق نمی افته که فایلی زودتر حذف بشه.
آیدی تون در فایل گیر رو بدین تا بررسی کنم.

من همین الان داشتم لیچ میکردم برگشتم داخل فایلا دیدم از مقلا 20تا کلا4تا موندهbarbyboy

M®hsen
30-11-2011, 15:59
نام کاربری تون در فایل گیر چیه؟

M®hsen
30-11-2011, 22:05
من همین الان داشتم لیچ میکردم برگشتم داخل فایلا دیدم از مقلا 20تا کلا4تا موندهbarbyboy
تصویری از فایلهای موجود در پنلتون میذارم، اگر اینها رو توی پنلتون نمی بینید یک بار از سایت خارج بشین، کوکی های مربوط به فایل گیر رو هم از مرورگرتون حذف کنید، سپس لوگین کنید، اگر باز هم فایلهاتون رو ندیدن مشکل می تونه مربوط به اختلال کوکی ها در مروگرتون باشه، با یک مرورگر دیگه هم تست کنید و نتیجه رو اعلام کنید.

Rhodes
01-12-2011, 11:35
میگم حجمی که میخریم تا چند وقت میتونیم ازش استفاده کنیم ؟؟؟
الان یه 40 گیگ بگیرم تا چند وقت میتونم استفاده کنم ؟؟ آخه شاید تو یه سال 20 گیگ هم لیچ نکنم..

M®hsen
01-12-2011, 11:42
میگم حجمی که میخریم تا چند وقت میتونیم ازش استفاده کنیم ؟؟؟
الان یه 40 گیگ بگیرم تا چند وقت میتونم استفاده کنم ؟؟ آخه شاید تو یه سال 20 گیگ هم لیچ نکنم..
همانطور که همواره ذکر شده اشتراک های فایل گیر اعتبار زمانی نامحدود دارند و حجم خریداری شده شما در صورت عدم استفاده هیچ وقت منقضی نخواهد شد.
با سپاس

Rhodes
01-12-2011, 12:31
همانطور که همواره ذکر شده اشتراک های فایل گیر اعتبار زمانی نامحدود دارند و حجم خریداری شده شما در صورت عدم استفاده هیچ وقت منقضی نخواهد شد.
با سپاس

ايول…
يكي از حسن هاي فايل گير كه باعث ميشه من بيام سمتش ساپورت دو سايت fileape و filedude هست كه بيشتر ليچر ها ساپورتش نميكنن.

ممنونم.

amirkalak6
02-12-2011, 14:40
تصویری از فایلهای موجود در پنلتون میذارم، اگر اینها رو توی پنلتون نمی بینید یک بار از سایت خارج بشین، کوکی های مربوط به فایل گیر رو هم از مرورگرتون حذف کنید، سپس لوگین کنید، اگر باز هم فایلهاتون رو ندیدن مشکل می تونه مربوط به اختلال کوکی ها در مروگرتون باشه، با یک مرورگر دیگه هم تست کنید و نتیجه رو اعلام کنید.

ايول…
يكي از حسن هاي فايل گير كه باعث ميشه من بيام سمتش ساپورت دو سايت fileape و filedude هست كه بيشتر ليچر ها ساپورتش نميكنن.

ممنونم.

اینا برای بعدازینکه پاککردید دوباره لیچ کردم...

خداییش لیچر خوبیه خیلی از سایتارو ساپورت میکنه که تو هیچ لیچری نیست

M®hsen
02-12-2011, 14:54
اینا برای بعدازینکه پاککردید دوباره لیچ کردم...

خداییش لیچر خوبیه خیلی از سایتارو ساپورت میکنه که تو هیچ لیچری نیست
سپاس از شما

البته ضرری که متحمل نشدید؟ چون اون فایلهایی که در بالا گذاشتم همشون تو ساعات رایگان سایت مستقیم شده بودند.

Arsenal-4ever
04-12-2011, 01:24
دیپوزیت فایلز سرویس دهی اش را فقط به کاربران خانگی محدود کرده و فعلا این هاست در فایل گیر ساپورت نمی شود

سلام
منظور از کاربران خانگی چیه؟ من یه فایل 292 مگی میخوام از دپوزیت فایل دانلود کنم. یه راه جایگزین میتونید بهم معرفی کنید؟ ممنون

M®hsen
04-12-2011, 10:33
سلام
منظور از کاربران خانگی چیه؟ من یه فایل 292 مگی میخوام از دپوزیت فایل دانلود کنم. یه راه جایگزین میتونید بهم معرفی کنید؟ ممنون
سلام
بله فعلا امکان دانلود لینک های دیپوزیت در فایل گیر وجود نداره.
باید ببینید لینک میروری برای اون فایل شما وجود داره یا نه، اگر پیدا نکردید لینکتون و نام کاربری تون در فایل گیر رو برام ارسال کنید.

david83
04-12-2011, 19:10
سلام
چطور میشه از تورنت دانلود کرد؟

KING iMAN
04-12-2011, 19:49
واقعاً از بهترين ليچرهاست فايل گير.چه سرعتي داره.لذت بخشه كاركردن باهاش.

ali703
04-12-2011, 20:05
درسته دوستان خوبه ولی به نظر من تنها عیبش اینه که اگه اشتراک پرمیوم هم داشته باشی فایل ها تا 7 روز بیشتر رو سرور نمیمونن و پاک میشن

boy_kochak
04-12-2011, 20:44
مگه تورنتم مستقیم میکنه .... ؟؟؟؟؟؟

NET DOCTOR
04-12-2011, 21:00
مگه تورنتم مستقیم میکنه .... ؟؟؟؟؟؟
الان که رفتم صفحه اصلیش ؛ تورنت رو هم جزء ساپورتا گذاشتن

M®hsen
04-12-2011, 21:57
سلام
چند وقت پیش یکی از کاربران پیشنهاد خوبی در خصوص بخش فایل منیجر داد که امروز اجرا شد:

در بخش فایلهای من می توانید میزان انتقال فایلهای خود را به همراه لینک مبداء مشاهده کنید، این به کاربر کمک می کند وقتی تعدادی فایل برای مستقیم کردن گذاشت، در مراجعه بعدی به فایل منیجر خود از انتقال کامل فایل هایش مطمئن شود و با خیال راحت آنها را دانلود کند.

M®hsen
04-12-2011, 22:03
سلام
چطور میشه از تورنت دانلود کرد؟
سلام
فایل تورنتتون رو که با پسوند torrent. هست و این فایل مستقیما قابل دانلود هست رو وارد می کنید، سپس با زدن دکمه دانلود همانطور که در پیغام دریافتی ملاحظه می کنید نوشته شده:
تورنت شما در حال دانلود در torrific است، می بایست متناسب با حجمش قدری صبر کنید و سپس به فایل گیر منتقل کنید.
یعنی اینکه تورنت شما در سایت torrific در حال دانلود هست، بنابراین در فرصت بعدی که به فایل گیر مراجعه می کنید مجددا درخواست مستقیم کردن همون فایل پسوند تورنت رو ارسال کنید، اینبار یا باز پیغام قبل رو دریافت می کنید که نشون میده توریفیک همچنان در حال دانلودش است، یا اینکه فایل شروع می کنه به انتقال به پنلتون در فایل گیر که نشون میده توریفیک کامل دانلودش کرده و فایل دانلود شده از توریفیک به فایل گیر منتقل میشه.

اگر تورنت شما شامل چندین لینک باشه بعد از انتقال به توریفیک و قبل از انتقال به فایل گیر قابلیت انتخاب لینکهای دلخواهتون از میان اون چند تا لینک رو دارید.

نکته قابل توجه اینکه اگر فایل چندکیلوبابیتی با پسوند تورنت شما در همون ابتدا با لینک مستقیم نباشه، اول باید اون رو در سیستم خودتون دانلود کنید، بعد آپلودش کنید توی یکی از سایتهایی که به شما لینک مستقیم میدن، مثل:
پرشین گیگ
up.cyber-world.ir
faupload.com
سپس این لینک مستقیم رو بدین به فایل گیر و بقیه مراحل ...

با سپاس

ALIMILD
04-12-2011, 23:09
من هر چی لینک میدم لیچ کنه اینقدر طول میده که ادم پشیمون میشه.دیروز یه لینک 4 گیگی گذاشتم ساعت 7 صبح تا 11 فقط 366 مگ لیچ کرد اعصابم خورد شد کنسلش کردم حجمم هم برنگشت :19: امروز هم یه لینک 930 مگی گذاشتم نیم ساعت طول کشید از اخر هم روی 913 مگ گیر کرد هنوزم درست نشده.

M®hsen
04-12-2011, 23:22
من هر چی لینک میدم لیچ کنه اینقدر طول میده که ادم پشیمون میشه.دیروز یه لینک 4 گیگی گذاشتم ساعت 7 صبح تا 11 فقط 366 مگ لیچ کرد اعصابم خورد شد کنسلش کردم حجمم هم برنگشت :19: امروز هم یه لینک 930 مگی گذاشتم نیم ساعت طول کشید از اخر هم روی 913 مگ گیر کرد هنوزم درست نشده.
سرعت انتقال فایل به دو مورد بستگی داره:
1- کیفیت سرور مبداء میزبان فایل و تنظیمات وب سرورش از لحاظ محدود بودن سرعت دانلود
2- کیفیت پورت Up دیتاسنتر مبدا نسبت به دیتاسنتر میزبان فایل گیر.
یه وقتی شما از یک هاست ضعیفی ممکنه سرعت انتقال 50 کیلوبایت بر ثانیه رو شاهد باشید، اما در همون زمان سرعت انتقال از یک هاست قوی به 30 مگ بر ثانیه هم می رسه.

ضمنا در فایل گیر انتقال فایل اصلا قابل کنسل کردن نیست.

اگر انتقال یک فایل خودبخود متوقف شده باشه در اون صورت باید لینک مبداء رو برای پشتیبانی فایل گیر ارسال کنید تا فایلتون رو ترمیم کنیم.

برای اینکه مطمئن بشید انتقال یک فایل متوقف شده به دیدن روند انتقال در مروگر بسنده نکنید، می بایست میزان انتقال فایل رو در فایل منیجرتون با یک وقفه زمانی چک کنید ببینید ثابیت مونده یا نه.

p30world am
04-12-2011, 23:39
فعلأ که فایل گیر ازبهترین هاست.چون تورنت رو مستقیم میکنه(اونم با اکانت توریفیک،اگه اشتباه نکنم).فایل سنترهای خاصی مثل oron‏ وfileapeوfiledude‏ رو هم ساپورت میکنه.
فقط دوتا نظر و یه سوال داشتم.
نظرات:7روزفرصت برای دانلود بادرنظرگرفتن حجم تورنت ها، کمه.اگه بیشتر باشه بهتره.سایت توریفیک اکانتش رو با محدودیت فقط زمانی ارائه میده.معمولأ فایل های تورنت به صورت کامل هستن ومثل فایل سنترها،پارت پارت نیستن.مثلأ بنده کلکسیون فیلم یه بازیگر خارجی رودانلود کردم که به صورت یه فایل تورنت 93 گیگی بود.به این خاطر،دانلود تورنت ها درمدت 7روز برای بیشترکاربرا کار سختی هست واگه کسی فقط برای تورنت بخواد ازفایل گیر اکانت تهیه کنه،باید حجم های بالا روبخره.به نظر من اگه قسمت فضایی که برای مستقیم کردن تورنت برای کاربر درنظر گرفته میشه،جدا از فایل سنترها باشه،خیلی خوب میشه.بعدشم برای تورنت محدودیت حجمی نباشه وبه صورت تعداد اسلات تورنت باشه بهتره.مثلأ با 1900 تومان،6گیگ ترافیک لیچ ازفایل سنترها و 25 اسلات تورنت باشه(تورنت،محدودیت حجمی نداشته باشه وفضای ویژه ای براش درنظرگرفته بشه).
سوالم هم این بود که اگه مثلأ اکانت 100 گیگ گرفتیم،میتونیم همه 100 گیگ رو از oron ‎مستقیم کنیم؟

ALIMILD
05-12-2011, 00:43
filesonic ضعیفه؟؟!!

Nocturne
05-12-2011, 05:57
اصلا نمیتونم صفحه فایلگیر رو باز کنم

M®hsen
05-12-2011, 23:06
فعلأ که فایل گیر ازبهترین هاست.چون تورنت رو مستقیم میکنه(اونم با اکانت توریفیک،اگه اشتباه نکنم).فایل سنترهای خاصی مثل oron‏ وfileapeوfiledude‏ رو هم ساپورت میکنه.
فقط دوتا نظر و یه سوال داشتم.
نظرات:7روزفرصت برای دانلود بادرنظرگرفتن حجم تورنت ها، کمه.اگه بیشتر باشه بهتره.سایت توریفیک اکانتش رو با محدودیت فقط زمانی ارائه میده.معمولأ فایل های تورنت به صورت کامل هستن ومثل فایل سنترها،پارت پارت نیستن.مثلأ بنده کلکسیون فیلم یه بازیگر خارجی رودانلود کردم که به صورت یه فایل تورنت 93 گیگی بود.به این خاطر،دانلود تورنت ها درمدت 7روز برای بیشترکاربرا کار سختی هست واگه کسی فقط برای تورنت بخواد ازفایل گیر اکانت تهیه کنه،باید حجم های بالا روبخره.به نظر من اگه قسمت فضایی که برای مستقیم کردن تورنت برای کاربر درنظر گرفته میشه،جدا از فایل سنترها باشه،خیلی خوب میشه.بعدشم برای تورنت محدودیت حجمی نباشه وبه صورت تعداد اسلات تورنت باشه بهتره.مثلأ با 1900 تومان،6گیگ ترافیک لیچ ازفایل سنترها و 25 اسلات تورنت باشه(تورنت،محدودیت حجمی نداشته باشه وفضای ویژه ای براش درنظرگرفته بشه).
سوالم هم این بود که اگه مثلأ اکانت 100 گیگ گرفتیم،میتونیم همه 100 گیگ رو از oron ‎مستقیم کنیم؟
بله تورنت با اکانت توریفیک دانلود میشه در فایل گیر

امکان افزایش ماندگاری فایلها بیش از 7 روز با توجه به نوع سرویس و کاربر هدف ما امکان پذیر نیست، در غیر این صورت اگر بخوایم ماندگاری رو از 7 روز بیشتر کنیم می بایست محدودیت های دیگری رو اضافه کنیم که این برای کاربران خوشایند نخواهد بود.

در خصوص تورنت های حجیم، مثل اون 93 گیگی که شما مثال زدید، من فکر نمی کنم این تورنت داخلش فقط یک فایل 93 گیگی باشه، معمولا داخلش تعداد زیادی فایل وجود داره، شما وقتی درخواست مستقیم کردن این تورنت رو ارسال کنید، در توریفیک در اکانت ما دانلود خواهد شد، وقتی کامل دانلود شد، وقتی دوباره در فایل گیر درخواست دانلود همین تورنت رو ارسال کنید، اینبار براتون تمام فایلهای موجود در این تورنت رو که الان در توریفیک وجود داره لیست می کنه، شما از این لیست می تونید هر بار چند تاش رو انتخاب کنید تا به فایل گیر منتقل بشه، کلا محدودیت حجمی انتقال فایل به فایل گیر هم وجود داره که 10 گیگ هست، فایل بزرگتر از 10 گیگ رو نمی تونید به فایل گیر انتقال بدین. به عنوان مثال همین الان در اکانت توریفیک ما تورنت 13 گیگی هم وجود داره:

اینو اگر به فایل گیر بدین می تونین ببین به چه صورت قابل دانلود خواهد بود، تعداد زیادی فایل چند صد مگابایتی در اون وجود داره که می تونید انتخاب کنید کدوم ها به فایل گیر منتقل بشن.

در مورد سوال آخرتون هم بله، محدودیتی برای دانلود از اورون وجود نداره.

---------- Post added at 12:06 AM ---------- Previous post was at 12:03 AM ----------

filesonic ضعیفه؟؟!!بله
فایل سونیک اکثر سرورهاش سرعت پایینی دارند و این سرعت انتقالی که مشاهده می کنید حداکثر سرعت سرور میزبان فایل هست.

اصلا نمیتونم صفحه فایلگیر رو باز کنم
امروز کلا اینترنت شدیدا محدود بود، بنده هم از صبح تا حالا به سایت دسترسی نداشتم و تمام پورتها هم بسته بود، فقط چند تا سایت داخلی رو امتحان کردم به سرعت باز می شدند.

p30world am
06-12-2011, 00:30
بله تورنت با اکانت توریفیک دانلود میشه در فایل گیر

امکان افزایش ماندگاری فایلها بیش از 7 روز با توجه به نوع سرویس و کاربر هدف ما امکان پذیر نیست، در غیر این صورت اگر بخوایم ماندگاری رو از 7 روز بیشتر کنیم می بایست محدودیت های دیگری رو اضافه کنیم که این برای کاربران خوشایند نخواهد بود.

در خصوص تورنت های حجیم، مثل اون 93 گیگی که شما مثال زدید، من فکر نمی کنم این تورنت داخلش فقط یک فایل 93 گیگی باشه، معمولا داخلش تعداد زیادی فایل وجود داره، شما وقتی درخواست مستقیم کردن این تورنت رو ارسال کنید، در توریفیک در اکانت ما دانلود خواهد شد، وقتی کامل دانلود شد، وقتی دوباره در فایل گیر درخواست دانلود همین تورنت رو ارسال کنید، اینبار براتون تمام فایلهای موجود در این تورنت رو که الان در توریفیک وجود داره لیست می کنه، شما از این لیست می تونید هر بار چند تاش رو انتخاب کنید تا به فایل گیر منتقل بشه، کلا محدودیت حجمی انتقال فایل به فایل گیر هم وجود داره که 10 گیگ هست، فایل بزرگتر از 10 گیگ رو نمی تونید به فایل گیر انتقال بدین. به عنوان مثال همین الان در اکانت توریفیک ما تورنت 13 گیگی هم وجود داره:

اینو اگر به فایل گیر بدین می تونین ببین به چه صورت قابل دانلود خواهد بود، تعداد زیادی فایل چند صد مگابایتی در اون وجود داره که می تونید انتخاب کنید کدوم ها به فایل گیر منتقل بشن.

یعنی با اکانت 6گیگ فایل گیر،میتونیم تورنت باهر حجمی رو مستقیم کنیم وبعد از مستقیم کردن،فقط تا 6گیگ ازاون تورنت رو میتونیم به فایل گیر انتقال و دانلود کنیم.درسته؟
امکان ریموت آپلود درفایل گیر رو میشه بگین چجوره؟
امکان تغیرنام فایل های تورنت قبل از دانلود هست؟

M®hsen
06-12-2011, 01:01
یعنی با اکانت 6گیگ فایل گیر،میتونیم تورنت باهر حجمی رو مستقیم کنیم وبعد از مستقیم کردن،فقط تا 6گیگ ازاون تورنت رو میتونیم به فایل گیر انتقال و دانلود کنیم.درسته؟
امکان ریموت آپلود درفایل گیر رو میشه بگین چجوره؟
امکان تغیرنام فایل های تورنت قبل از دانلود هست؟
در مورد تورنت بله
منظور از ریموت آپلود اینه که هر لینک مستقیمی از هر سروری داشته باشین می تونین آپلودش کنین روی فایل گیر.
بله امکان تغییر تنام هم هستف چون اون رو به فایل گیر منتقل می کنید و در فایل منیجر می تونید تغییر نام بدین.

Arsenal-4ever
06-12-2011, 13:47
سلام

لطفا در فرصت بعدی لینک اورون را برای مستقیم کردن بدهید، اکانت های اورون نیاز به زمان برای شارژ شدن ترافیک دارند.

چقدر طول میکشه تا مشکل برطرف بشه؟ ممنون

M®hsen
06-12-2011, 13:53
سلام

لطفا در فرصت بعدی لینک اورون را برای مستقیم کردن بدهید، اکانت های اورون نیاز به زمان برای شارژ شدن ترافیک دارند.

چقدر طول میکشه تا مشکل برطرف بشه؟ ممنون
سلام
متاسفانه اکانتهای موجود اورون ما امروز همه ترافیکشون همزمان تموم شد، برای اضافه کردن اکانت هم الان از دو تا ریسلر اورون در ایران خرید کردم که اونها هم فعلا نیستند که اکانت رو سریعا تحویل بدن، به همین خاطر فعلا تا ساعت 22:00 امشب دانلود از اورون رو غیر فعال می کنم تا ترافیک اکانتهای موجود شارژ بشه.

p30world am
07-12-2011, 23:41
امکان اضافه شدن سایت sharecash ‎به لیست سایتهای پشتیبانی هست؟
اگه اضافه بشه،دیگه حرف نداره.

amirkalak6
08-12-2011, 07:20
اقا باز دوباره چرا از دیشب سایت باز نمیشه!!!

ali703
08-12-2011, 08:08
اگه محدودیت حجم به 100 مگ برسه، عالی میشه

Iceboy_LOVE
08-12-2011, 09:30
سلام
من امروز اشتراک خریدم و همون لحظه شارژ شد واقعا خوبه

اقا محسن میخواستم بدونم که الان چه سایتهایی سرعت خوب هستند من لینک گیر بیارم امشب بزنم تو دانلود
گویا تو فوروم میخوندم فایل سونیــک سرعتش فعلا کمه

M®hsen
08-12-2011, 10:56
امکان اضافه شدن سایت sharecash ‎به لیست سایتهای پشتیبانی هست؟
اگه اضافه بشه،دیگه حرف نداره.
فعلا خیر، این هاست رو هنوز بررسی نکردم، شاید در آینده ساپورت بشه، اگر اکانت پریمیومش محدودیت حجمی نداشته باشه.

اقا باز دوباره چرا از دیشب سایت باز نمیشه!!!
سایت مشکلی نداشت.

اگه محدودیت حجم به 100 مگ برسه، عالی میشه
کاربر تست رو می فرمایید؟ اگر قرار باشه تغییری صورت بگیره اینبار محدودیت برای کاربر تست رو می بایست بیشتر کنیم تا بیشتر به نفع کاربران پریمیوم سایت بشه.

سلام
من امروز اشتراک خریدم و همون لحظه شارژ شد واقعا خوبه

اقا محسن میخواستم بدونم که الان چه سایتهایی سرعت خوب هستند من لینک گیر بیارم امشب بزنم تو دانلود
گویا تو فوروم میخوندم فایل سونیــک سرعتش فعلا کمه
سرعت دانلود از رپیدشیر، مگا آپلود، فایل فکتوری، لتیت بیت، یوتیوب و یک سری هاست هایی از ادین دست همیشه خوب هست و معمولا زیر 4 مگ بر ثانیه نمیاد، اما یک سری هاست های دیگه مثل اورون، دبلیو آپلود و ... سرعت متوسطی دارند بین 1 تا دو مگ بر ثانیه، فایل سونیک هم سرعت سروهای مختلفش نوسان زیادی داره، بعضی سرورهاش 2-3 مگ میدن بعضی ها 400-500 کیلوبایت
بهتر هست اگر گزینه های مختلفی دارید هاست های مختلف رو خودتون تست کنید، در کل فرقی هم نداره، فایل بالاخره مستقیم خواهد شد، اگر بعدا به پنلتون مراجعه کردید دیدید فایلی ناقص مونده همونجا در فایل منیجر روی درصد انتقال لینک اصلی فایل هم وجود داره، اون لینک رو برای پشتیبانی ارسال کنید براتون ترمیمش می کنیم.
با سپاس

amirkalak6
09-12-2011, 11:45
salam

آقا محسن حدودا 1.5 پیش لینکای 10upload رو که میزاشتم بدون تایمر دانلود میکرد الان دیگه هم تایمر 60 ثانیه میاد هم بعضی از لینکارو دانلود نمیکنه یه بررسی میکنید

M®hsen
09-12-2011, 12:18
salam

آقا محسن حدودا 1.5 پیش لینکای 10upload رو که میزاشتم بدون تایمر دانلود میکرد الان دیگه هم تایمر 60 ثانیه میاد هم بعضی از لینکارو دانلود نمیکنه یه بررسی میکنید
سلام
لطفا لینک هایی رو که مستقیم نمی کنه، اگر لینکتون سالم هست برام ارسال کنید تا بررسی کنم.
با سپاس

p30world am
10-12-2011, 20:39
اطلاعیه برای کاربران test:
حجم هر فایل برای دانلود به 10 مگابایت!!!!!! رسید.

amirkalak6
11-12-2011, 07:58
ولی اگه همون میموند یا 100 مگ میشد زمانشو کمتر میکرد خیلی بهتربود مثلاً 8ساعت

M®hsen
11-12-2011, 23:51
سایت iranava.ir تحت ساپورت فایل گیر قرار گرفت، لینک یک آلبوم رو هم اگر وارد کنید کل ترانه های موجود در اون آلبوم به دانلود گروهی منتقل خواهد شد.

Baltaza
12-12-2011, 22:58
سرعت انتقال 4shared چقد کمه؟

M®hsen
13-12-2011, 12:10
سرعت انتقال 4shared چقد کمه؟
سرعت انتقال از هر هاستی فقط به دو عامل زیر بستگی داره:
1- کیفیت و سرعت سرور مبداء (میزبان فایل) و اینکه در تنظیمات وب سرورش محدودیت سرعت را اعمال کرده باشند یا خیر.
2- کیفیت پورت up دیتاسنتر میزبان هاست مبدا نسبت به دیتاسنتر میزبان فایل گیر.

در واقع سرعت انتقال فایل ارتباطی به فایل گیر پیدا نمی کنه و هر چقدر که کشش وجود داشته با همون سرعت فایل قابل دریافت خواهد بود.

ali703
13-12-2011, 12:17
1- کیفیت و سرعت سرور مبداء (میزبان فایل) و اینکه در تنظیمات وب سرورش محدودیت سرعت را اعمال کرده باشند یا خیر.

در واقع سرعت انتقال فایل ارتباطی به فایل گیر پیدا نمی کنه و هر چقدر که کشش وجود داشته با همون سرعت فایل قابل دریافت خواهد بود.
میشه دلیل بیشتر کردن محدودیت علیه کاربران test رو مختصر توضیحی بفرمائید؟ از 80 مگ یدفعه میرسه به 10 مگ!!!!!!!!!! خیلی ممنون دوست عزیز

M®hsen
13-12-2011, 12:24
میشه دلیل بیشتر کردن محدودیت علیه کاربران test رو مختصر توضیحی بفرمائید؟ از 80 مگ یدفعه میرسه به 10 مگ!!!!!!!!!! خیلی ممنون دوست عزیز
مسلما دلیل ما این نبود که مثلا بخوایم کاربران استفاده کننده از یوزر تست رو مجبور به خرید اکانت کنیم و بخوایم به درآمد فکر کنیم، تنها دلیل این بود که ظرفیت های آزاد ما رو به کاهش بود و کاربرات تست در حال افزایش و در نتیجه کیفیت برای کاربران پریمیوم علیرغم تلاش ما رو به کاهش، به همین خاطر ناچار شدیم فعلا این کار رو بکنیم و این حق طبیعی کاربر پریمیوم بود که در قبال مبلغی که پرداخت می کنه کیفیت خوبی از سرویس رو دریافت کنه.
از طرف دیگه کاربر تست هم از اسمش مشخص هست که برای تست کردن هست که با فایلهای زیر 10 مگ هم میشه در هر زمانی سرعت و مابقی موارد رو تست کرد.
در صورتی که ظرفیت های آزاد ما افزایش پیدا کنه طبیعتا نمیگذاریم بلا استفاده بمونه و در اختیار کاربر تست قرار خواهیم داد.
با سپاس

ali703
13-12-2011, 12:34
مسلما دلیل ما این نبود که مثلا بخوایم کاربران استفاده کننده از یوزر تست رو مجبور به خرید اکانت کنیم و بخوایم به درآمد فکر کنیم، تنها دلیل این بود که ظرفیت های آزاد ما رو به کاهش بود و کاربرات تست در حال افزایش و در نتیجه کیفیت برای کاربران پریمیوم علیرغم تلاش ما رو به کاهش، به همین خاطر ناچار شدیم فعلا این کار رو بکنیم و این حق طبیعی کاربر پریمیوم بود که در قبال مبلغی که پرداخت می کنه کیفیت خوبی از سرویس رو دریافت کنه.
از طرف دیگه کاربر تست هم از اسمش مشخص هست که برای تست کردن هست که با فایلهای زیر 10 مگ هم میشه در هر زمانی سرعت و مابقی موارد رو تست کرد.
در صورتی که ظرفیت های آزاد ما افزایش پیدا کنه طبیعتا نمیگذاریم بلا استفاده بمونه و در اختیار کاربر تست قرار خواهیم داد.
با سپاس
یعنی نمیشد شما همون محدودیت قبلی رو نگه میداشتین و از سمت نگهداری فایل ها محدودیت رو اضافه می کردید یعنی ماندگاری فایل از اکانت test رو به 1 یا 2 ساعت محدود می کردید اینجوری بهتر نمیشد؟ هم برای شما بهتر بود و هم برای کاربر test .
یا علی

M®hsen
13-12-2011, 12:44
یعنی نمیشد شما همون محدودیت قبلی رو نگه میداشتین و از سمت نگهداری فایل ها محدودیت رو اضافه می کردید یعنی ماندگاری فایل از اکانت test رو به 1 یا 2 ساعت محدود می کردید اینجوری بهتر نمیشد؟ هم برای شما بهتر بود و هم برای کاربر test .
یا علی
منظورم از ظرفیت فقط ظرفیت نگهداری فایلها نبود که از اون جهت مشکلی هم وجود نداره، پارامتری رو که بیشترین تاثیرگذاری روی کیفیت سایتهای آپلود و دانلود داره توان وب سرور هست، هر سروری با توجه به تنظیمات وب سرور قادر به پاسخگویی به یک حدی از درخواستهاست، یوزر تست با محدودیت 80 مگ روی فایل گیر تعداد کانکشن های زیادی می ساخت که از حد معمولش افزایش پیدا کرده بود، می بایست به طریقی تعداد درخواستهای کاربر تست رو کمتر می کردیم که محدودیت حجم یکی از بهترین راههاست، در حالیکه اگر مدت مانگاری رو کاهش میدادیم و محدودیت حجم رو دست نمی زدیم به نتیجه ای خلاف اونچه که هدفمون بود می رسیدیم، چون کاربر یک بار یک لینک رو مستقیم می کنه، دو ساعت بعد می بینه اون فایل حذف شده مجددا مستقیمش می کنه و اینطوری بیشتر ظرفیت های سرور رو مشغول می کنه.

Baltaza
13-12-2011, 13:59

مگه اکانت 4shared پرمیومش رو ندارید؟

M®hsen
13-12-2011, 17:27
مگه اکانت 4shared پرمیومش رو ندارید؟
چرا اکانتش رو داریم و پریمیوم دانلود میشه از 4شیرد.

amirkalak6
14-12-2011, 07:42
منظورم از ظرفیت فقط ظرفیت نگهداری فایلها نبود که از اون جهت مشکلی هم وجود نداره، پارامتری رو که بیشترین تاثیرگذاری روی کیفیت سایتهای آپلود و دانلود داره توان وب سرور هست، هر سروری با توجه به تنظیمات وب سرور قادر به پاسخگویی به یک حدی از درخواستهاست، یوزر تست با محدودیت 80 مگ روی فایل گیر تعداد کانکشن های زیادی می ساخت که از حد معمولش افزایش پیدا کرده بود، می بایست به طریقی تعداد درخواستهای کاربر تست رو کمتر می کردیم که محدودیت حجم یکی از بهترین راههاست، در حالیکه اگر مدت مانگاری رو کاهش میدادیم و محدودیت حجم رو دست نمی زدیم به نتیجه ای خلاف اونچه که هدفمون بود می رسیدیم، چون کاربر یک بار یک لینک رو مستقیم می کنه، دو ساعت بعد می بینه اون فایل حذف شده مجددا مستقیمش می کنه و اینطوری بیشتر ظرفیت های سرور رو مشغول می کنه.

خوب اخه دیگه به درد کاربر نمیخورد 2ساعت بعد دوباره همونو مستقیم کنه!!

M®hsen
14-12-2011, 10:00
خوب اخه دیگه به درد کاربر نمیخورد 2ساعت بعد دوباره همونو مستقیم کنه!!
خب همه که بلافاصله پس از مستقیم کردن، لینکهاشون رو دانلود نمی کنن، اکثرا میذارن برای ساعات رایگان شبانه.
ضمنا اگر هم فرض شما رو صحیح بگیریم باز هیچ فرقی با حالت قبلی نمی کنه، ما می خواستیم یک مقدار از ظرفیت هایی که داره صرف تست میشه از این حالت خارج بشه و به ظرفیت های مصرفی کاربر پریمیموم اضافه بشه.

peyLOST
16-12-2011, 08:38
سلام اقا محسن
من یه فایل زدم از مگا اپلود لیچ کنه 700 مگابایت بود الان فقط 280 مگشو لیچ کرده و گیر کرده در حالی که 700 مگ از حجممو گرفته
الان باید چی کار کنم؟؟

M®hsen
16-12-2011, 09:32
سلام اقا محسن
من یه فایل زدم از مگا اپلود لیچ کنه 700 مگابایت بود الان فقط 280 مگشو لیچ کرده و گیر کرده در حالی که 700 مگ از حجممو گرفته
الان باید چی کار کنم؟؟
سلام
اگر این فایل ناقص هنوز در پنلتون هست از قسنت پشتیبانی فایل گیر اشاره کنید تا ترمیمش کنم، اگر نه لینک مبداء رو ارسال کنید تا ترافیک از دست رفته به پنلتون برگردونده بشه.
با سپاس

blacktiger
16-12-2011, 14:19
سلام
من هم انتقال ناقصی دارم و تماس با پشتیبانیتون ممکن نیست . پیغام رو ارسال نمیکنه و گیر میکنه.
ممنون

الان که دیگه کلا سایت باز نمیشه!

M®hsen
16-12-2011, 23:30
سلام
من هم انتقال ناقصی دارم و تماس با پشتیبانیتون ممکن نیست . پیغام رو ارسال نمیکنه و گیر میکنه.
ممنون

الان که دیگه کلا سایت باز نمیشه!
سلام
نام کاربری تون رو برام ارسال کنید تا فایل ناقص رو در پنلتون ترمیم کنم.
با سپاس

blacktiger
17-12-2011, 10:23
ممنون همون دیروز جواب دادین.
دیروز فرمودین حجم رو به اکانتم بر میگردونید.

superbadboy
17-12-2011, 18:00
درود:
من قبلا از سایتهای مشابه اکانت خریده بودم ولی در همون روز اول استفاده متوجه شدم مثلا از رپید نمی تونن لینک مستقیم بگیرن و یا اصلا از سایت oron پشتیبانی نمی کنند.
بخاطر همین از سایت شما (بخاطر پشتیبانی از oron) اکانت گرفتم ولی متاسانه سایت شما هم این کارو نمی کنه.
شما که یه این خوبی به مشکلات کاربراتون رسیدگی می کنید بهتر نیست وقتی سایتی رو ساپورت نمی کنید از لیست برشدارید تا کسی مثل من دچار اشتباه نشه؟
با تشکر

M®hsen
17-12-2011, 19:29
درود:
من قبلا از سایتهای مشابه اکانت خریده بودم ولی در همون روز اول استفاده متوجه شدم مثلا از رپید نمی تونن لینک مستقیم بگیرن و یا اصلا از سایت oron پشتیبانی نمی کنند.
بخاطر همین از سایت شما (بخاطر پشتیبانی از oron) اکانت گرفتم ولی متاسانه سایت شما هم این کارو نمی کنه.
شما که یه این خوبی به مشکلات کاربراتون رسیدگی می کنید بهتر نیست وقتی سایتی رو ساپورت نمی کنید از لیست برشدارید تا کسی مثل من دچار اشتباه نشه؟
با تشکر
سلام
ما اورون رو ساپورت می کنیم، ولی از امروز صبح براش مشکل پیش آمده که پیگیر حل این مشکل هستیم.

superbadboy
17-12-2011, 20:56
سلام
ما اورون رو ساپورت می کنیم، ولی از امروز صبح براش مشکل پیش آمده که پیگیر حل این مشکل هستیم.

درود:
ممنون
اینم از شانس منه!
امیدوارم مشکل زودتر حل بشه

M®hsen
18-12-2011, 10:33
درود:
ممنون
اینم از شانس منه!
امیدوارم مشکل زودتر حل بشه
سلام
اگر عجله دارید لینکهای اورون خودتون رو از طریق پشتیبانی فایل گیر ارسال کنید، از طریقی در پنلتون آپلود خواهد شد.
با سپاس

M®hsen
20-12-2011, 11:19
مشکل دانلود از oron حل شد.

mohamad_beauty
21-12-2011, 20:10
واقعا عجب کلکی هستید من دیدم filedude رو ساپورت میکنید ازتون اکانت گرفتم الان هر چی فایل میخوام از این سایت filedude مستقیم کنم هر فایل 15 مگابایتی حدود 10 دقیقه طول میکشه
واقعا که
اگر راپیدباز این سایت رو ساپورت میکرد سراغ هیچ لیچر پولی دیگری نمیرفتم

M®hsen
21-12-2011, 21:29
واقعا عجب کلکی هستید من دیدم filedude رو ساپورت میکنید ازتون اکانت گرفتم الان هر چی فایل میخوام از این سایت filedude مستقیم کنم هر فایل 15 مگابایتی حدود 10 دقیقه طول میکشه
واقعا که
اگر راپیدباز این سایت رو ساپورت میکرد سراغ هیچ لیچر پولی دیگری نمیرفتم
این وسط کلک کار ما چی بوده؟
اینکه سرعت انتقال از filedude کم هست؟!

esisuzuki
22-12-2011, 08:33
براي من سايت فايل گير باز نميشه .................

NET DOCTOR
22-12-2011, 08:55
تایید میشه

M®hsen
22-12-2011, 10:22

تایید میشه
اگر هنوز مشکل دارید آیپی هاتون رو برای پیام خصوصی کنید.
whatsmyip.org

esisuzuki
22-12-2011, 10:25
درست شد ممنون

superbadboy
24-12-2011, 00:19
مشکل دانلود از oron حل شد.
درود بر شما
خیلی ممنون ....
یک سوال داشتم!
من فایل oron رو در قسمت لینک وارد کردم و پیام اومد می تونید با شرع انتقال فایل بروزرو ببندید و .... با سرعت خوبی هم تبدیل می شد ولی الان با وجود اینکه از حجم دانلودم کم شده اما در قسمت "فایل های من" هیچ فایلی برای دانلود نیست.
آیا مدتی طول می کشه تا به "فایل های من" انتقال پیدا کنه یا مشکل از جای دیگه ای هست.
....
بازم ممنون واسه پیگیری مشکلات...
............................
بعد از حدود نیم ساعت فایل منتقل شد. من فک می کردم انتقال آنی هست.
با تشکر فراوان از شما

M®hsen
24-12-2011, 00:46
درود بر شما
خیلی ممنون ....
یک سوال داشتم!
من فایل oron رو در قسمت لینک وارد کردم و پیام اومد می تونید با شرع انتقال فایل بروزرو ببندید و .... با سرعت خوبی هم تبدیل می شد ولی الان با وجود اینکه از حجم دانلودم کم شده اما در قسمت "فایل های من" هیچ فایلی برای دانلود نیست.
آیا مدتی طول می کشه تا به "فایل های من" انتقال پیدا کنه یا مشکل از جای دیگه ای هست.
....
بازم ممنون واسه پیگیری مشکلات...
نام کاربری تون در فایل گیر همینه؟ superbadboy
اگر بله یک فایل در پنل شما وجود داره که در حال انتقال هست و لینک مبداء هم از اورون هست و باید بتونید ببینیدش.
اگر نه نام کاربری تون رو لطفا ارسال کنید.
با سپاس

superbadboy
24-12-2011, 01:02
نام کاربری تون در فایل گیر همینه؟ superbadboy
اگر بله یک فایل در پنل شما وجود داره که در حال انتقال هست و لینک مبداء هم از اورون هست و باید بتونید ببینیدش.
اگر نه نام کاربری تون رو لطفا ارسال کنید.
با سپاس

درود:
بله خودم هستم.
ممنون
داشتم فایل اولم رو ادیت می کردم پیام شما رو ندیدم
متشکر از توجه شما
امیدوارم تو کارتون همیشه موفق باشید

esisuzuki
24-12-2011, 12:37
دوباره سايت فايل گير واسم باز نميشه .................

M®hsen
24-12-2011, 12:46
سلام
یکی دو ساعتی سایت داون خواهد بود، در حال آپدیت نرم افزارهای سرور هستیم.
با سپاس

M®hsen
24-12-2011, 13:27
آپدیت تمام شد، سایت در دسترس هست.

amirkalak6
24-12-2011, 14:20
آقا تورو خدا این سایت 10UPLOAD درستش کن اصلا مستقیم نمیکنه این سایتو من بیشتر واسه این سایت چون قدیم مستقیم میکرد گرفتم

sajad-tnt
24-12-2011, 15:29
سـلام آقـا مـحسن.
بـنده یـک هـفته ای هـست کـه از شـما اکـانت گـرفتم و خـیلی هـم راضـی هـستم (: .
فـقط 2 روز پـیش یـک فـایل بـا حـجم حـدودا 390 مـگ انـتقال دادم کـه مـتاسفانه هـنوز قـابل دانـلود نـیست و روی 83% گـیر کـرده.

مـمنون مـیشم اگـه مـشکلم رو حـل کـنید. نـام کـاربری بـنده هـم هـمین هـست.
مـوفق باشـ:40:ـید!.

M®hsen
24-12-2011, 15:38
آقا تورو خدا این سایت 10UPLOAD درستش کن اصلا مستقیم نمیکنه این سایتو من بیشتر واسه این سایت چون قدیم مستقیم میکرد گرفتم
سلام
مشکل دانلود از 10upload حل شد.
با سپاس از گزارش شما.

M®hsen
24-12-2011, 15:44
سـلام آقـا مـحسن.
بـنده یـک هـفته ای هـست کـه از شـما اکـانت گـرفتم و خـیلی هـم راضـی هـستم (: .
فـقط 2 روز پـیش یـک فـایل بـا حـجم حـدودا 390 مـگ انـتقال دادم کـه مـتاسفانه هـنوز قـابل دانـلود نـیست و روی 83% گـیر کـرده.

مـمنون مـیشم اگـه مـشکلم رو حـل کـنید. نـام کـاربری بـنده هـم هـمین هـست.

سلام
فایل رو گذاشتم در پنلتون ترمیم بشه.
نیاز نبود اینهمه برای کامل شدن فایل منتظر بموندید، یک فایلی که انتقالش متوقف بشه در عرض یک دقیقه میشه این رو متوجه شد، کافیه حجم فایل یا میزان انتقالش رو در یک فاصله زمانی یک دقیقه ای یا بیشتر چک کنید، اگر هیچ تغییری نکرد یعنی انتقال فایل متوقف شده و همون موقع می تونید با پشتیبانی تماس بگیرید تا زودتر ترمیش کنیم.
با سپاس

amirkalak6
24-12-2011, 17:16
سلام
مشکل دانلود از 10upload حل شد.
با سپاس از گزارش شما.

ممنون همچنان FILEGIR میترکوند فعلا چندتایی باهاش لیچ کردم درست شد :10: فقط اینکه یه مدت بود تایمره 30ثانیه ایشم نمیومد اگه اونطوری بشه خیلی دیگه توپ میشه

p30world am
24-12-2011, 17:24
سلام
سرعت مستقیم سازی تورنت در فایل گیر برای یه تورنت با مثلا 200 سید چقدره؟
بعد اینکه آیا وقتی تورنتی رو مستقیم میکنیم،نسبت ratio به نسبت1:1 میمونه؟

M®hsen
24-12-2011, 17:53
ممنون همچنان FILEGIR میترکوند فعلا چندتایی باهاش لیچ کردم درست شد :10: فقط اینکه یه مدت بود تایمره 30ثانیه ایشم نمیومد اگه اونطوری بشه خیلی دیگه توپ میشه
سپاس از شما
اما درخصوص برداشتن انتظار 30 ثانیه و همچنین افزایش سرعت انتقال از این هاست، نیازمند این هست که اکانت پریمیوم این هاست رو اضافه کنیم،که البته فعلا منطقی به نظر نمی رسه چون میزان درخواست ها از این هاست و همینطور محبوبیت و مقبولیتش در بین کاربران بسیار کم هست.

سلام
سرعت مستقیم سازی تورنت در فایل گیر برای یه تورنت با مثلا 200 سید چقدره؟
بعد اینکه آیا وقتی تورنتی رو مستقیم میکنیم،نسبت ratio به نسبت1:1 میمونه؟
سلام
ببینید در فایل گیر گیر وقتی شما درخواست دانلود یک تورنت رو ارسال می کنید، این درخواست شما از طرف فایل گیر به torrific ارسال میشه، و این توریفیک هست که اون تورنت رو دانلود می کنه و آماده می کنه و در سری بعد شما وقتی درخواست دانلود همون تورنت رو در فایل گیر ارسال کنید، تورنت آماده شده شما در توریفیک با سرعتی حدود 500 کیلوبایت از توریفیک به فایل گیر در پنلتون منتقل خواهد شد.
بنابراین همه خصوصیت های دانلود تورنت در فایل گیر، دقیقا مشابه همون خصوصیاتی هست که شما با داشتن یک اکانت پریمیوم توریفیک اقدادم به دانلود تورنت می کنید.

sajad-tnt
24-12-2011, 17:53
سلام
فایل رو گذاشتم در پنلتون ترمیم بشه.
نیاز نبود اینهمه برای کامل شدن فایل منتظر بموندید، یک فایلی که انتقالش متوقف بشه در عرض یک دقیقه میشه این رو متوجه شد، کافیه حجم فایل یا میزان انتقالش رو در یک فاصله زمانی یک دقیقه ای یا بیشتر چک کنید، اگر هیچ تغییری نکرد یعنی انتقال فایل متوقف شده و همون موقع می تونید با پشتیبانی تماس بگیرید تا زودتر ترمیش کنیم.
با سپاس
مـمنون آقـا مـحسن.
مـشکلم حـل شـد ... یـک دنـیا مـمنونم ^^ .

M®hsen
24-12-2011, 17:57
مـمنون آقـا مـحسن.
مـشکلم حـل شـد ... یـک دنـیا مـمنونم ^^ .
مـوفق باشـ[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ـید!.
سپاس از شما، موفق باشید.

Iceboy_LOVE
24-12-2011, 21:53
سلام

من یک فایل یک گیگ خورده ای گذاشتم مستقیم بشه که وسط های کار که میخواست مستقیم بشه پنجره رو بستم
برای من شارژ حساب کم کرده
حتی تو کنترل پنل خودمم پاک کردمش
باید چی کار کنم؟

یوزرنیم Iceboy_love

M®hsen
24-12-2011, 23:53
سلام

من یک فایل یک گیگ خورده ای گذاشتم مستقیم بشه که وسط های کار که میخواست مستقیم بشه پنجره رو بستم
برای من شارژ حساب کم کرده
حتی تو کنترل پنل خودمم پاک کردمش
باید چی کار کنم؟

یوزرنیم Iceboy_love
سلام
لینک مبداء این بوده که به اشتباه فایل مستقیم شده رو از پنلتون حذف کردید درسته؟
مجددا میذارم در پنلتون مستقیم بشه بدون کسر ترافیک، اما لطفا دقت بیشتری بکنید و اصلا نیاز نیست فایلها رو از پنلتون حذف کنید، فایل منیجرتون که خیلی شلوغ نبود.
با سپاس

david83
26-12-2011, 14:34
از نتلود نمی تونم دانلود کنم

M®hsen
26-12-2011, 15:06
از نتلود نمی تونم دانلود کنم
لینک هاتون همه مشکل دارن، شما وقتی این پیغام رو در فایل گیر دریافت کردید:
لینک شما اشتباه است، فایل پیدا نشد.
باید لینکتون رو در مروگرتون چک کنید ببینید اصلا صحیح هست یا نه، که لینکهای شما از نتلود حذف شدند.
اگر لینکی رو چک کردید و در ظاهر سالم بود اما فایل گیر مستقیمش نکرد اون رو برای پشتیبانی ارسال کنید.
با سپاس

esisuzuki
27-12-2011, 08:36
سايت فايل گير باز نميشه .........

M®hsen
27-12-2011, 11:30
سايت فايل گير باز نميشه .........
سلام
مشکلی پیش آمده بود که حل شد.

esisuzuki
27-12-2011, 15:21
از سايت oron نميتونم ليچ كنم

M®hsen
27-12-2011, 16:06
از سايت oron نميتونم ليچ كنم
سلام
متاسفانه باز اورون داره بازی در میاره، 7 تا اکانت پریمیوم یک ساله ازش خریدیم، هر بار که میزان دانلود از ارورن یک مقدار بالا میره آیپی رو بلاک می کنه، از این طرف اکانتهاش محدودیت دانلود دارن و توی هر سه روز اجازه 20 گیگ دانلود رو میده، یعنی روزی 6-7 گیگ

الان هم در حال مکاتبه باهاش هستم با توجه به تعطیلات سال نو میلادی معلوم نیست کی تیکتها رو جواب بدن.

تا زمانی که دانلود از اورون در فایل گیر درست نشد می تونید لینکهای ضروری تون رو از طریق پشتیبانی ارسال کنید تا براتون از طریق دیگه ای در پنلتون آپلود کنم.

با سپاس

Hadi King
27-12-2011, 17:05
سلام دوستــان , من تو این سایـت عضـو شدم ولـی هیـچ سایتی رو برا منــ ساپورت نمیکنه ..
گزینــه دانلـود غیره فعـالـه , هر لینکی که قـرار بدم گزینه دانلـود فعال نمیشه . !؟ :sad:
موفق باشید!:40:

M®hsen
27-12-2011, 17:17
سلام دوستــان , من تو این سایـت عضـو شدم ولـی هیـچ سایتی رو برا منــ ساپورت نمیکنه ..
گزینــه دانلـود غیره فعـالـه , هر لینکی که قـرار بدم گزینه دانلـود فعال نمیشه . !؟ :sad:
موفق باشید!:40:

سلام
وقتی ترافیک اکانتتون صفر بشه دکمه دانلود غیر فعال خواهد شد.
اگر تا بحال اکانتتون رو شارژ نکردید که طبیعی هست دکمه دانلود غیر فعال باشه، اما اگر اکانتتون شارژ داره لطفا نام کاربری رو برام ارسال کنید.
با سپاس

amirkalak6
28-12-2011, 14:08
سایت از دیشب دوباره مشکل داره باز نمیشه

M®hsen
28-12-2011, 15:13
دوستانی که سایت براشون باز نمیشه سعی کنید در کانفیگ مودمشون دی ان اس سرور رو عوض کنند، مثلا این رو تست کنید: 4.2.2.4

sajad-tnt
28-12-2011, 15:27
دوستانی که سایت براشون باز نمیشه سعی کنید در کانفیگ مودمشون دی ان اس سرور رو عوض کنند، مثلا این رو تست کنید: 4.2.2.4
سـلام.
مـمنون آقـا مـحسن ... مـشکل مـن حـل شـد ^^ .

M®hsen
28-12-2011, 19:02
با سلام

مشکل دانلود از oron و depositfiles حل شد.

esisuzuki
29-12-2011, 11:18
اين ساعات رايگان رو خواهشن بيا توضيح بده

M®hsen
29-12-2011, 11:24
سلام
وقتی اون علامت Happy Hour رو در سایت می بینید همونطور که یک توضیح مختصری در همونجا داده شده یعنی در لحظاتی قرار دارید که اگر در این لحظات لینکی رو مستقیم کنید چیزی از ترافیک شما کسر نمیشه.

esisuzuki
29-12-2011, 11:40
نه منظورم اينه كه اگه يه فايل مثلا 1 گيگ رو تو اون زمان ليچ كنم فقط تو اون زمان خاص ميتونم دانلود كنم يا مثل زمان هاي عادي تا 7 روز وقت دانلود دارم

M®hsen
29-12-2011, 11:44
آره دیگه، فایل مستقیم شده بعد از 7 روز حذف میشن
اصلا این ساعات رایگان هیچ فرقی با ساعات معمولی نداره، فقط تنها فرقش اینه که ترافیک مصرفی و باقیمانده شما فریز میشه و هر چی لینک مستقیم کنید هیچ تغییری تو میزان مصرف و حجم باقیمانده شما بوجود نمیاد.

Arsenal-4ever
29-12-2011, 14:39
سلام
عذر میخوام این ساعات رایگان دقیقا چه مواقعی فعال میشه؟ یا اینکه برنامه خاصی نداره و به صورت رندوم میاد؟
ممنون

M®hsen
29-12-2011, 14:43
سلام
آره طبق برنامه نیست، رندوم هم نیست، بعضی وقت ها که شرایط مساعد هست خودم فعالش می کنم، بیشتر هم برای تست بعضی تنظیمات سرور این کار رو انجام میدم، چون فشار توی اون ساعات خیلی بالا میره.

amirkalak6
29-12-2011, 20:16
سلام
وقتی اون علامت Happy Hour رو در سایت می بینید همونطور که یک توضیح مختصری در همونجا داده شده یعنی در لحظاتی قرار دارید که اگر در این لحظات لینکی رو مستقیم کنید چیزی از ترافیک شما کسر نمیشه.

کلاً که خیلی کم شده دیگه دیر به دیر میزاری با تایم کم

Lord-Voldemort
01-01-2012, 10:21
یه درخواست داشتم :
اگه میشه یه امکانی بوجود بیارین که اگه لینک فولدر فایل رو داشتیم بزاریم توی سایت خودش لینک ها رو پیدا کنه ، چون دوستان اطلاعات سایت ها رو فیلتر کردن نمیشه بریم لینک ها رو پیدا کنیم
ممنون

M®hsen
01-01-2012, 14:24
یه درخواست داشتم :
اگه میشه یه امکانی بوجود بیارین که اگه لینک فولدر فایل رو داشتیم بزاریم توی سایت خودش لینک ها رو پیدا کنه ، چون دوستان اطلاعات سایت ها رو فیلتر کردن نمیشه بریم لینک ها رو پیدا کنیم
ممنون
سلام
برای خیلی از هاست ها الان همین امکان فعال هست.
برای هاستی که مدنظر شما هست لطفا نمونه لینک فولدری از اون هاست رو ارسال کنید تا بررسی کنم.
با سپاس

f_sadeghi
01-01-2012, 14:30
سلام...
ببخشید یه سوال... اگه لینکی رو که مستقیم میکنیم، بدون اینکه دانلودی انجام بدیم حذفش کنیم بازم از ترافیکمون کم میشه...اره؟؟ :20:

M®hsen
01-01-2012, 15:14
سلام...
ببخشید یه سوال... اگه لینکی رو که مستقیم میکنیم، بدون اینکه دانلودی انجام بدیم حذفش کنیم بازم از ترافیکمون کم میشه...اره؟؟ :20:
سلام
بله، چیزی که باعث مصرف ترافیک شما در فایل گیر میشه، مستقیم کردن لینک (یعنی همون انتقال فایل به فایل گیر) هست که در همون ابتدای انتقال فایل حجم کامل اون فایل از ترافیکتون کم میشه و بالطبع تعداد دفعات دانلود اون فایل دیگه هیچ تاثیری در ترافیک مصرفی شما نخواهد داشت.
با سپاس

messman
03-01-2012, 11:30
آقا عالی عالی عالی
واقعا از سایتتون لذت بردم
مخصوصا دانلود از یوتیوب که معرکس:40:
اگو بتونین Vimeo هم اضافه کنین عالی میشه :)
در کل ممنون برای راه اندازی چنین سایتی:5:

---------- Post added at 12:30 PM ---------- Previous post was at 12:27 PM ----------

:18:
او مای گاد!
آقا ویمئو هم ساپرت می کنی که :)
ای ولللل زدم کار داد. دمتون گررررمم اگه بدونین چقدر کارم راه افتاد ایول:10:

Ali_softcenter
03-01-2012, 11:49
سلام دادا یه سوال داشتم.

deposite کار میکنه؟ یا برای شما هم فعلا امکان مستقیم کردن لینک هاش نیست؟!

M®hsen
03-01-2012, 12:15
آقا عالی عالی عالی
واقعا از سایتتون لذت بردم
مخصوصا دانلود از یوتیوب که معرکس:40:
اگو بتونین Vimeo هم اضافه کنین عالی میشه :)
در کل ممنون برای راه اندازی چنین سایتی:5:

---------- Post added at 12:30 PM ---------- Previous post was at 12:27 PM ----------

:18:
او مای گاد!
آقا ویمئو هم ساپرت می کنی که :)
ای ولللل زدم کار داد. دمتون گررررمم اگه بدونین چقدر کارم راه افتاد ایول:10:
سپاس از شما
بله Vimeo هم در فایل گیر ساپورت میشه

سلام دادا یه سوال داشتم.

deposite کار میکنه؟ یا برای شما هم فعلا امکان مستقیم کردن لینک هاش نیست؟!
سلام
بله فعلا دیپوزیت مشکلی نداره در فایل گیر

Ali_softcenter
03-01-2012, 18:32
اوکی ممنون..

با اینکه 16 گیگ در راپید باز دارم...

ولی به خاطر همین ساپورت دپوزیت دارم ازتون اکانت میگیرم...امیدوارم درست باشه..

شاید بعدا مشتری ثابتتون شدیم..

یه سوال!

لینک ها رو به اشتراک بذاریم از حجممون کم میشه برای دانلود بقیه دوستانمون از لینک ما؟/؟

یا مثل رپید بازه؟

bodyguard
03-01-2012, 19:09
سلام آقا چرا سايت بالا نمياد؟

M®hsen
03-01-2012, 19:47
اوکی ممنون..

با اینکه 16 گیگ در راپید باز دارم...

ولی به خاطر همین ساپورت دپوزیت دارم ازتون اکانت میگیرم...امیدوارم درست باشه..

شاید بعدا مشتری ثابتتون شدیم..

یه سوال!

لینک ها رو به اشتراک بذاریم از حجممون کم میشه برای دانلود بقیه دوستانمون از لینک ما؟/؟

یا مثل رپید بازه؟
نه چیزی از حجمتون با دانلود چند باره یک لینک کم نمیشه
اما سعی کنید در ابعاد وسیع توی نت لینکهاتون رو به اشتراک نگذارید که این کار مجاز نیست به خاطر حفظ کیفیت سرویس، اما اشتراک گذاشتن بین چند تا دوست مشکلی نداره.
با سپاس

سلام آقا چرا سايت بالا نمياد؟
سلام
سایت که مشکلی نداره، شاید مشکل از اینترنت کشور هست که چند روز اخیر نوسانات زیادی داشته، شما این آیپی رو پینگ بگیرید ببینید وضعیتتون چطوریه: 85.17.21.193
اگر پینگ ندارید آیپی خودتون رو برام ارسال کنید.
با سپاس

bodyguard
04-01-2012, 14:33
سلام
سایت که مشکلی نداره، شاید مشکل از اینترنت کشور هست که چند روز اخیر نوسانات زیادی داشته، شما این آیپی رو پینگ بگیرید ببینید وضعیتتون چطوریه: 85.17.21.193
با سپاس

اينم وضعيت پينگ

متاسفانه هنوز بالا نمياد!

porya_spy
04-01-2012, 15:06
اقا این سرعت انتقال فایل از Hotfile خیلی پایین !! مال خود هات فایل ؟! اخه هر فایل حدودا 10-15 دقیقه طول میکشه تا مستقیم بشه !!!! :41:

M®hsen
04-01-2012, 15:33
اقا این سرعت انتقال فایل از Hotfile خیلی پایین !! مال خود هات فایل ؟! اخه هر فایل حدودا 10-15 دقیقه طول میکشه تا مستقیم بشه !!!! :41:

درخصوص سرعت انتقال قبلا هم عرض کرده بودم.

M®hsen
04-01-2012, 16:27
اينم وضعيت پينگ

متاسفانه هنوز بالا نمياد!
تصویری در پستتون دیده نمیشه
اگر هم که پینگ دارید پس نباید برای باز کردن سایت مشکلی داشته باشید و می بایست مشکل رو در سمت سیستم خودتون جستجو کنید.
با سپاس

bodyguard
04-01-2012, 16:49
تصویری در پستتون دیده نمیشه
اگر هم که پینگ دارید پس نباید برای باز کردن سایت مشکلی داشته باشید و می بایست مشکل رو در سمت سیستم خودتون جستجو کنید.
با سپاس
ببخشيد لينك اصلاح شد الان مشاهده كنيد

M®hsen
04-01-2012, 16:56
ببخشيد لينك اصلاح شد الان مشاهده كنيد

شما مشکلی از لحاظ دسترسی به سرور فایل گیر ندارید، منتها دومین فایل گیر براتون باز نمیشه. این کارها رو به ترتیب انجام بدین حتما می بایست مشکلتون حل بشه:
از کانفیگ مودمتون دی ان اس سرور رو به 4.2.2.4 تغییر بدین.
اگر از مروگر فایرفاکس استفاده می کنید و پیغام سرور نات فاند می گیرید، چندین بار رفرش کنید.
سعی کنید با مرورگرهای مختلف تست کنید.

M®hsen
04-01-2012, 20:28
امکان دانلود موزیک ها و آلبومهای سایت جهان امروز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در فایل گیر فراهم شد.

mosi2007
05-01-2012, 10:03
اقا اصلا تو سایت نمیره من الان 1 ساعت دارم ور میرم تو چند تا مرورگر هم تست کردم

M®hsen
05-01-2012, 10:12
اقا اصلا تو سایت نمیره من الان 1 ساعت دارم ور میرم تو چند تا مرورگر هم تست کردم
سلام
چند دقیقه پیش بله مشکلی وجود داشت، اما الان باید بتونید با سایت کار کنید.

porya_spy
06-01-2012, 22:16
اقا میگم من یه فایل ار هات فایل دادم به رپید باز سریع برام لیچ کرد ولی مال شما هر فایل 10 دقیقه طول میکشه ! ولی مثلا یه فایل از FileFactory دادم به فایل گیر با سرعت 3 مگ داشت لیچ میکرد . خیلی خوب بود . ولی هات فایل اینطوری نیست !!

پ .ن : الان یه فایل از دیپوزیت دادم به فایل گیر با اینکه لینک سالمه اینو میزنه برام !!

فایل موردنظر شما از سرور دیپوزیت حذف شده است.

اینم لینک :

Ali_softcenter
06-01-2012, 22:23
داداش ما رو گرفتی شما؟

من از شما پرسیدم فقط به خاطر دپوزیت دارم از شما میگیرم..گفتی سالمه!

الان دادم دوستم که فایل گیر اکانت داره تست میکنه مستقیم نمیکنه که!

یعنی اگه اکانت خریده بودما...باید هزینه رو به کل برگشت میزدی!

M®hsen
06-01-2012, 22:51
اقا میگم من یه فایل ار هات فایل دادم به رپید باز سریع برام لیچ کرد ولی مال شما هر فایل 10 دقیقه طول میکشه ! ولی مثلا یه فایل از FileFactory دادم به فایل گیر با سرعت 3 مگ داشت لیچ میکرد . خیلی خوب بود . ولی هات فایل اینطوری نیست !!

پ .ن : الان یه فایل از دیپوزیت دادم به فایل گیر با اینکه لینک سالمه اینو میزنه برام !!

فایل موردنظر شما از سرور دیپوزیت حذف شده است.

اینم لینک :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Ffiles%2Ffxbuxun6y)
درخصوص سرعت انتقال از هاست ها که بارها در همین تاپیک عرض کردم به چه عواملی بستگی داره:

لینک دیپوزیت شما هم اگر با اکانت پریمیوم چک کنید می بینید که حذف شده و قابل دانلود نیست.
ضمنا علاوه بر این دیپوزیت هم فعلا در فایل گیر ساپورت نمیشه در پایین عرض می کنم.

داداش ما رو گرفتی شما؟

من از شما پرسیدم فقط به خاطر دپوزیت دارم از شما میگیرم..گفتی سالمه!

الان دادم دوستم که فایل گیر اکانت داره تست میکنه مستقیم نمیکنه که!

یعنی اگه اکانت خریده بودما...باید هزینه رو به کل برگشت میزدی!
اولا یک موضوعی هست، هیچ یک از هاستهای که در فایل گیر ساپورت میشه رو تضمین نمی کنم تا چه وقتی ساپورت خواهد شد، ما اخلاقا تمام تلاش خودمون رو می کنیم تا لیست هاست های ساپورت شده حفظ بشه و رو به افزایش باشه، اما اونچه که مسلم هست اختیار سیاست گذاری هیچ یک از این هاست ها دست ما نیست، وقتی یک هاستی آیپی های یوزر خودش رو بلاک می کنه و یا سیاستش اینه که به اون آیپی دیگه سرویس نده، این از اختیار ما خارج هست که نظرش رو عوض کنیم.

بنده هم تا حالا هر کاربری ازم سوال کرده فلان هاست رو ساپورت می کنید؟ هیچ وقت جواب قاطعی ندادم، همیشه میگم بله فعلا ساپورت میشه، یوزر اگر اطلاعات بیشتر راجع به این موضوع ازم بخواد دقیقا بهش همون جملاتی رو که در بالا گفتم خیلی رک و واضح میگم، پس همه چی روشن هست.

در خصوص دیپوزیت فایلز هم از امشب مجددا آیپی ما بلاک شد و از لیست ساپورت فایل گیر فعلا خارجش کردم، مجددا باید مکاتباتی بکنیم که حرف حسابشون چیه و چرا این بازی ها رو در میارن، پس ما تلاشمون رو میکنیم و کوتاهی از ما نیست، ما هم دلمون نمی خواد چند تا اکانت پریمیوم که از این هاست خریدیم بلا استفاده بشن. اما اگر جواب منطقی ندن چاره ای نداریم که ساپورتش نکنیم، چون معتقدم زیاد نباید ناز این هاستینگ ها رو کشید و با هر شرایطشون ساخت، وقتی نمی ذارن کاربراشون بطور کامل از اکانتشون استفاده کنن، به مرور نام سایتشون کمرنگ خواهد شد و از صحنه خارج میشن.

porya_spy
06-01-2012, 23:20
درخصوص سرعت انتقال از هاست ها که بارها در همین تاپیک عرض کردم به چه عواملی بستگی داره:

اقا شما که اون دفعه هم همینو گفتید . من حرفم اینکه چرا توی رپید باز یا رپید پارس لینک هات فایل که میدم سریع لیچ میکنه بعد دقیقا همون فایل به فایل گیر میدم 10 دقیقه طول میکشه !!! :20:

M®hsen
07-01-2012, 00:54
اقا شما که اون دفعه هم همینو گفتید . من حرفم اینکه چرا توی رپید باز یا رپید پارس لینک هات فایل که میدم سریع لیچ میکنه بعد دقیقا همون فایل به فایل گیر میدم 10 دقیقه طول میکشه !!! :20:
خب دلیلش کامل در این موردی که ذکر کردم روشنه:

یعنی اینکه پورت آپ دیتاسنتر میزبان هات فایل به دیتاسنتر میزبان رپدیباز قوی تر از پورت آپی هست که به دیتاسنتر میزبان فایل گیر (لیزوب) داره.
همین موضوع مسلما برای خیلی از هاست ها می تونه برعکس باشه، یعنی سرعت انتقال از بعضی هاست ها به فایل گیر ممکنه بیشتر از سرعت انتقال به پیدباز باشه، چون همه دیتاسنترهای دنیا به واسطه شبکه هایی که به هم متصل هستند، بعضی دیتاسنترها نسبت به هم ارتباط شبکه ای قوی تری رو دارند و بعضی ضعیف تر.

ضمنا رپیدپارس رو که مثال زدید، رپیدپارس اصلا فایل رو لیچ نمی کنه و به سرور خودش منتقل نمیشه، یک تبدیل لینکی انجام میشه که شما وقتی اون لینک رو دانلود می کنید در واقع از هاست مبداء دارید فایلتون رو دانلود می کنید و این وسط رپیدپارس به عنوان یک پل یا پروکسـی عمل می کنه که ترافیک دانلود شما از رپیدپارس می گذره.

SoluS
07-01-2012, 17:33
ممنون بابت حل مشکل هاست furk

دیگه گفتم اینجا ازتون تشکر بکنم:11:

M®hsen
09-01-2012, 22:29
امکان دانلود لینکهای محافظت شده توسط پسورد oron اضافه شد.

david83
10-01-2012, 20:33
** با سپاس **

M®hsen
10-01-2012, 20:35
سلام
طی سه روز اخیر مشکل مکث بیش از حد قبل از شروع انتقال فایل وجود داشت که حل شد.

اطلاعات بیشتر:
مشکل از این قرار بود که DNS سرورهای لیزوب که از قبل در تنظیمات کارت شبکه سرور فایل گیر تنظیم شده بودند، کارایی بسیار کندی پیدا کرده بودند و این مساله سبب میشد مثلا کاربر وقتی درخواست دانلود یک فایلی از فایل سونیک را ارسال می کرد، این درخواست در ابتدا توسط یک فانکشن پی اچ پی (stream_socket_client) آنالیز میشد، در این قسمت چون دومین فایل سونیک را می بایست دی اس اس سروهای تنظیم شده در سرور فایل گیر ترجمه کنند و به آیپی فایل سونیک هدایت کنند، این عمل بعلت نقص دی ان اس سرور (که یک مشکل بیرون از فایل گیر بود) خیلی کند انجام میشد، اکنون با تعویض دی ان اس سرورها در تنظیمات شبکه فایل گیر مشکل حل شد و مکث قبل از شورع انتقال فایل بسار کوتاه شده هست.

همین مشکل باعث شده بود کاربران برای شارژ اکانت هم با مشکل مواجه شوند، چون می بایست به یک سایت بیرون از فایل گیر هدایت می شدند که مسیریابی آیپی برای دومین بیرونی به کندی انجام میشد.

abbasghaderi2010
11-01-2012, 09:47
سلام
در 2 شب قبل ، filegir قطع هست (سایت و سرور از دسترس خارج میشود) و امکان دانلود شبانه وجود ندارد !؟
ولی صبح سایت در دسترس هست و امکان دانلود فعال میشود!؟
اینها یعنی چی !؟
همیشه اینجوری هستش !؟ سایتهای دیگری را تست کردم و مشکلم فقط با filegir بود !؟
با تشکر

hadi500
11-01-2012, 12:18
سلام
در 2 شب قبل ، filegir قطع هست (سایت و سرور از دسترس خارج میشود) و امکان دانلود شبانه وجود ندارد !؟
اینها یعنی چی !؟
با تشکر
سلام
من چند وقت پیش پارس اسپیس را امتحان کردم همین مشکل شما رو داشتم.
بقیه دوستان نیز این مشکل را دارن یا نه؟

M®hsen
11-01-2012, 15:47
سلام
اینها یعنی چی !؟
با تشکر
سلام
بله دقیقا درست می فرمایید، در دو شب اخیر دم صبح وب سرور داون شده و صبح مجبور به ری استارتش شدیم.
طی همین روزهای آینده از وب سرور آپاچی به انجین ایکس کوچ خواهیم کرد و انتظار می رود بعد از این تغییرات دانلودهای شبانه کاملا روان و سریع شود.
با سپاس

babi_rich
15-01-2012, 19:52
سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چرا بالا نمیاد

Rhodes
15-01-2012, 19:56
سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چرا بالا نمیاد

همین الان امتحان کردم ....
باز شد ....